Új privát üzeneted érkezett!

Mancsa:Utána kell járni mert ez nem olyan dolog amit évente cserélget az ember.Nekünk nagyjából egyezik az izlésünk a párommal igy nem volt gond.
Nekem a szobánk tetszik a legjobban mert az egyiptomi stílusú :D
Vendég
 


Lara: szerencsére nekünk is egyezik az ízlésünk, sőt mindig ugyanarra mutattunk rá, hogy ez tetszik. 3-4 helyen én is megnézem, de ő még a 15. helyen is azt mondja, hogy tud mégegy helyet, ahol megnézhetnénk.... A haverja volt a kőművesünk, már röhögött rajtunk, hogy még mindig nincs meg!
Most viszont vége a horgászgyűlésnek és kitúr innen.
Majd este jövök, ha alszanak a fiúk!
Vendég
 


Hello Csajok. Megint vagyok.

Képzeljétek, ebéd után Dorkának olyan szorulása volt, hogy sikítva üvöltött. Már én is nagyon kétségbe este, még bele is remegtem, aztán gyorsan kapott egy fél glicerines kúpot (most adtam először) aztán már ki is jött a kaki, de úgy beájult a kezemben a kaki után, hogy álmába tettem tisztába, azóta alszik. Én meg úgy bőgtem, hullottak a könnyeim...annyira sajnáltam. Hogy miért lett ilyen szorulásos ez a lány. Kap infacolt is, espumisant is, mecsek teát is.
Tegnap répa-krumpli-sütőtök-öt kapott, de szerintem nem azzal volt a gond, hanem lehet a hülye tejpéppel. Majd most megpróbálom, hogy nem adok neki este. Csajok, nem kívánom senkinek ezt. Még most is remegek az ijedtségtől... :cry: Úgyhogy már elszállt a jókedvem. Remélem, ha felébred minden rendben lesz.

Ja, akartam írni, hogy kaptunk milupa tejpép, és tápszer mintát postán, a tejpépet már evett ilyen vaníliásat. Fincsi volt, gond sem volt tőle (kakigond).
Tegnap kipróbáltam a tápszert, hátha megeszi. Hát megcsináltam. Ha értetek büdös undorító pöceszagot. Fúúúúúúúúújjjjj, felfordult a gyomrom. Na, úgy kiöntöttem a wc-be, mint a huzat. Minden tápszer ilyen büdös? Vagy lehet romlott volt? Esküszöm kaki szaga volt. Az ízét azt meg el sem tudom képzelni milyen lehet....
Ki milyen tápit használ? Márcsak, hogy a tejpép helyett este legyen mit adnom neki....

KépKép
ancsi_pancsi
 
 

 
 

hahó!

jajj szegény Dorka bébi!
sajna ancsi nem tudok válaszolni a kérdésedre!:(
de ne aggódj, már kakilt, most jól van ;)

mancsa bejelöllek én is.


nálunk semmi extra történés.

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


ancsi!
nálunk a sütőtök okozott bazinagy szorulást. leírom, aki akarja ne olvassa el, de ott volt a fenekében a kaki és nem tudta kinyomni. üvöltiött, nyomta, isznyatosan fájt neki és meg bőgtem vele, pedig abszolút nem vagyok egy bőgős...
a kúp nem használt, lázmérővel kapartam ki.
ha sütőtököt kap, akkor mellé kap őszibarackot is. muszáj. így nem okoz gondot.

tápszer: mildibé HA2. nem annyira büdös, de baromi rossz íze van.
hamarosan tejpépet is adok neki, a vaníliásnak nagoyn durva íze van? gyümölcsöt meg majd én teszek bele, amit jónak látom, vagy amire épp szükségünk van.

gégéé!
örülök, hogy nincs semmi extra. akkor az üvöltés is elmaradt! hurrá!!!

mi a párommal mindenen tök jót el tudtunk vitatkozni, mire találunk közös nevezőt. :lol: :lol: :lol: :lol:
stílusunk meg egyáltalán nincsen. mindig azon fáradozom, hogy minél jobban el tudjam takarni, hogy milyen ócska bútoraink vannak.

mancsa!
vékony... és akkor is milyen kövérnek éreztem magam. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
még kb 13kiló minusz és ott vagyok. már 7 lement...
neked meg milyen szép menyasszonyi ruhád volt! irigy-irigy, nekem lehet, hogy nem lesz...

:cry: párom nem szereti a szívek szállodáját...
Vendég
 


ahha, azóta nem volt üvöltés:) kopp-kopp-kopp

tegnap este 2 puszi, és 3 perc fejsimi után aludt 20:30kor, és 3:40kor kelt...

mondom...akkor van az üvöltés, amikor 2 napja minimum esik...nem tudom, miért...a védőnő mindig azt mondja, hogy nehezen egyenlíti ki a nyomáskülönbséget
...nem tudom...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Mancsa én is bejelöltelek :lol:

Szegény mennyasszonykánk, remélem nem lesz több gond a pocival!
Ancsi akkor neked is jobb lett a kedved a filmtől :lol:

Erre a gyedes kérdésre én is kíváncsi leszek, mondjuk kb tudom a kolléganőmtöl, hogy 80-85öt fogok kapni :cry: Azért a mostani sokkal jobb

Ma vendégeink voltak párom bográcsban főzött őzpörit én csak két falatot ettem belőle inkább pipipörit ettem azt sokkal jobban szeretem :lol: Barátnőm is itt volt 11 hetes kismami :lol: :lol: :lol: Olyan jó mesélni a terhességről annyi emlékem visszajön :lol:

Megyek apa megunta a gyerekezést, vagy Matykó az apázást :D

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Ketten maradtunk a Manóval. A párom elment valami céges valahova beülős megbeszélésre. :cry: Most legalább visszaolvasok, persze ha Réka hagyja.

A séta tegnap megvolt, Bendével és Trundikével! :D :D :D Azért a napsütés ellenére hideg volt nagyon, de jó volt beszélgetni. A Manók meg nem fáztak, ők jól be voltak bugyolálva. :D

Anyany: Sajnálom a nagyidat, hogy nincs jól!

Lara: Nektek jobbulást!

Ancsi: Szegény Dorka! De most már biztos jól érzi magát!

Én is szeretem a Szívek Szállodáját is!
Már annyit írtatok a jelölésekről, ha este lesz időm, jelölgetek!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Larának! Még kicsi volt a pocak, 18 hetes voltam, mikor Krétán voltunk. Remélem mihamarabb eljuttok Ti is!

Kép Kép

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok,

annyit írtatok, h nem bírok visszaolvasni :D!
valaki írta v.melyik nap, hogy pöri volt nála ebédre, nahh én annyira megkívántam, h az lett ma az ebéd + husileves + szalagos fánk :D!!
tegnap apával borozgattunk kicsit, én kb. 1.5-2 dl ittam meg :), elég is volt! úgy a fejembe szállt!
szösz: nagyon csini és vékony kismami voltál!
Filmek: szívek szállodája, született feleségek, lost, prison break, 24, NCIS mindet imádom!!!!!! a legtöbbet letöltjük, kivéve a szívek szállodáját és az NCIS-t :), de jöhet a vészhelyzet is!!! ja meg a dr house! anno a jóbarátokkal "szoktunk" rá a sorozatokra, azóta nincs megállás :). gondolom bébikénk azért majd határokat szab nekünk ezen a téren (is!!).

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


amikor mentetek szülni a kórházi hálóinget használtátok?

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


külföldi meló: mi is sokat gondolkodtunk rajta, de egyelőre maradunk :). én ha mennék akkor ausztrália, párom inkább angliába. ma beszéltem sógornőmmel és kiderült, h öcsémet két hete kirúgták a munkahelyéről :(, viszont már sikerült is másik melót találnia, ottt ahol a liberot "csinálják" meg betéteket. lehet, hogy olcsóbban hozzá tudok majd jutni :D!!
Ti a kórházban ezt a Tena betétet használtátok? ha igen, mennyi kellett belőle, mert hirtelen összeszámolva a védőnő 30 db-ot mondott! kell annyi? meg én a dm-ben néztem ilyen saját márkásat, azt próbálta esetleg valaki?
az az igazság, hogy a jövő héten össze akarom már rakni a kórházi cumót!
Gégéé: szépek vagytok Emmácskával :D! majd megyünk ám, csak appa nem nagyon volt itthon mostanság emberi időben, így pedig nehéz tervezni :(.

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Wicca: Szia! Hogy vagy? A szülőszobában a kórházi hálóinget kell hordani, ha kikerülsz az osztályra ott lehet már a sajátot. Én Tena betétet használtam, úgy emlékszem vettem egy extra méretű csomagot (ezt használtam a kórházban), és egy normál méretű csomagot (ezt még otthon). 20db-os csomagok voltak.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Gégéé, Winchi: köszi a jelölést, olyan szép képeitek vannak fent! :P

Ancsi:sajnálom Dorkát, szegénykém, hogy meg tudnak szenvedni a kakival! Mi milupa pepti 1-et eszünk, eddig nutrilon volt a neve, vagy mi. Szaga nem vészes, de az íze rossz szerintem. Valaki írta, hogy mecsek teával csinálja a tejpépet, lehet, hogy az segítene.
Levit anno fogta a répa és a körte is.

Dorka is hasfájós lett az almától. Kapott baracklevet, várom a hatást!

Szösz: Jajj, de szép kismami voltál, Krétáért meg irigy-irigy!
Vendég
 


Húú, ébredés után már nem volt gondunk, szerencsére!

Anyany: úgy ahogy mondod, úgy kellett kipiszkálni belőle! Már én is hőmérőztem....jajj, sírtam én is!!!
Eddig is kapott sütőtököt, szinte minden nap, de nem volt ilyen baja. Imádja. Nekünk az alma okozott eddig szorulást. Te én már nem tudom mit csináljak vele. Mit merjek adni neki, és mit ne...
Már 7 kilót fogytál! Jajj, de ügyes vagy! Látod, megy ez neked, és hogy el voltál keseredve... Nekem még 1 felet sem sikerült, de mondjuk Dorka még szopizik! Én még tehénke üzemmódban vagyok! :)
Mildibét kipróbáltuk ma, a barátnőmtől kaptunk egy adagot. Tényleg nem annyira büdi, de nem kellett őnagyságának. Ahogy beleért a szájába a cumisüvegből, már lökte is ki a nyelvével. Hát így jártam azt hiszem..Még a BEBA 2+-t mondták, hogy az ízesített valami, hátha....
Anyany, a milupa vaníliás tejpép az nagyon fincsi illatú, és ízre is nagyon jó, én is megkóstoltam. Dorka is szereti. Mikor azt kap, apának mindig kell csinálni vacsira tejbegrízt mert megkívánja Dorkától....:D
Két gyerekem van! :D
Hipp-est is szoktam venni, azt annyira nem komálja. Én is úgy keverem bele a gyümit. De azt nem értem, hogy a Hipp-es miért folyósodik vissza egy kb. fél óra után.....érdekes...

Wicca: szülés után rögtön én még nem vettem magamra a sajátomat, csak mikor már fel tudtam kelni egyedül zuhizni. Akkor mondjuk jól esett a saját kis pántos lenge hálórucim a 40 fokos melegben....
Fincsi lehetett a menü. Karácsonykor én is ittam egy fél pohár borocskát, fincsi muskotályost. Én is beszédültem tőle!!

Szosz: nagyon szépek a képek! Nagyon csini voltál akkor is, és most is az vagy! :)
Krétán merre voltatok?
Én a barátnőmmel voltam, ő szerezte olcsón az utazást, és épp nem volt pasija, és mivel én még életemben nem voltam külföldön, elvitt. Apa meg elengedett. Szóval mi Agia Marinán voltunk, Chania mellett.
Gyönyörűűű. Életem egyik legszebb emléke! Persze kizárólag Dorka születése után!! :)
A második kép Knossos-ban készült? Mi oda nem jutottunk el, mert érdeklődés hiányában elmaradt a túra. Santorini meg nagyon drága volt, de oda még úgy elmentem volna. Apának megígértem, hogy egyszer együtt is elmegyünk hármasban Dorkával.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Én is kérek jelölést a wiw-en ! lécci lécci :oops: :)! Bezzegi-Láng Éva, könnyen megtaláltok :)

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


mancsa: én mondtam, hogy mecsek teával csinálom a pépet. De az se jött be ma. Ma nem kapott pépet, csak tejcit, de azzal meg nem sokáig húzza az éjszakát, sajna.....
baracklé az jó, én is szoktam neki adni, meg szilvapürét, az még kicsit lazítja a székletét, bár a mai betonkeménységűt nem tom mi lazíthatta volna fel...

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


köszi a váalszokat, akkor a szülőszobára nem készülök hálóinggel és köntöst abba a csomiba tegyem?

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Wicca: már be is jelöltelek! Naoncípvagyol! És micsoda vagány nagyfiad van! :D

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


máris megyek visszajelölni :), köszi a dicsit :oops:

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


ancsi: milyen csini vagy :):)!!!! olyan szépek vagytok Dorkával :)!!!! én is akarok egy kislányt!!!! :)

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


szösz, hű de csini vagy! örülök, hogy együtt sétáltatok, jó dumcsizni élőben is:)

wicca: okés:)
és jelöltelek:)
szülőszobában kórházi (amúgy nekem ott tök mindegy volt, össze sem kötöttem, azt hiszem. osztályon első este kórházit, aztán sajátot. Tena extra nekem simán elfogyott,szóval nekem még egy csomag normál is meg lett ott kezdve, meg van valami Tena fix nevű hálós bugyi, ami jó nagyo, én mondjuk saját nagy, jól tartó bugyiban voltam. én amit javaslok a kórházi csomagba, vagy külön zacsiba, az a csoki, meg sok ital, mert már írtam, hogy reggel ettem egy tál nesquick golyót, és este a vasit hozták a kórházban, de addigra én már éhen vesztem...illetve szédültem nagyon, és mivel lett helye újra a gyomromnak már szülés közben is enni akartam (egy darabig, aztán már hányni).

ancsi: akartam írni amúgy, hogy ma emma is megküzd a kakival, és non-stop pukkant, pedig esküszöm nem ettem semmi puffasztósat..

naspolyácska: hol vagy drága?:)

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Wicca:Én is bejelöltelek és írtam is egyik képhez :D
Majd a következő Babó kislány lesz :D :D :D Hú de izgi már pakolsz!!4Nekem nem volt erös vérzés utánna lehet hogy a császár miatt de én is tena extra betétet vittem(A barártnömnek 2csomag is elfogyott a kórházba) Meg vittem tena eldobható bugyit az is jó, papír wc ülőkét(dm-be vettem)és tényleg valamit vigyél kekszet csokit szölőcukrot vizet .Apás szülés lesz?

Ancsi:Jaj szegény Dorka :cry: örülök hogy már jobb a helyzet én is kaptam olyan mintát a Hannus szereti azt a tejbedarapépet :D Mi humana ha 1-es tápszert eszünk én nem kóstoltam de a Hannusnak izlik.

Szösz:Köszi a képeket :D :D :D Nagyon nagyon csini kismami voltál :D :D :D jaj és az a szép tenger jaj de jóóóóóóóóóóóó imádom a tengert!!!!!!!!!Remélem hogy mi is eljutunk oda..........egyszer

Gégéé:Te is nagyon szép képeket tettél fel az iwiwre jaj én úgy laknék tengerparton(Bár lehet hogy akkor nem lenne olyan nagy szám)
Vendég
 


köszi lányok a jelölést, mindenkit visszajelöltem :)! képekből még nem tudtam mindent megnézni, de holnap ráugrok!! appa nézni szeretné a keresztapát, úgyhogy most filmezünk egyet :)! holnap jövök!!! puszi minden anyucinak és babucinak!!! :D (olyan jó, h végre "látlak" Titeket :))

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Szösz:Írtam privit majd nézd meg :D
Vendég
 


Lara: válaszoltam! :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Elaludt a Manó, vacsiztam, várom apát haza! Remélem jön hamarosan... Addig megyek jelölgetek!

Ancsi: Mi Chersonissos-ban voltunk, az Knossos-hoz közel van. Hát remélem Ti is eljuttok oda hamarosan hármasban! :) Remélem mi is el tudjuk Rékát vinni majd sokfele! :)

Anyany: alvásgondok megoldódtak? Remélem! :)

Wicca: Én köntöst tettem a szülőszobás csomagba, volt is rajtam, de max fél óráig. Ha nem vagy fázós, szerintem nem kell, mert nagyon meleg van.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szosz! nagyon szép vagy, csinos,a tenger is szép, és milyen csudavékony kismama voltál! bár mintha azt írtad, hogy vékony vagy.

wicca!
bejelöltelek! kórházi csomagba segítség.


Csatlakozott: 2008.05.15.
Üzenetek: 532
Tartózkodási hely: székesfehérvár

HozzászólásElküldve: 2008 Július 07 Hétfő - 19:04 Hozzászólás az előzmény idézésével
a kórházas lista!

ahogy írták, szülni adnak kórhzas hálóinget, abban kell maradni addig, amíg bugyit fel nem vehetsz.
- hálóing (minden napra másikat érdemes vinni, mert egyrészt meleg van a kórházban, másrészt biztosan szennyeződik)
- melltartó, szoptatós , melltartóbetét, (bár nem nem kellett, mivel a babám nem szopizott rendesen, csak az 5. napon történt meg a tejbelövellés, azóta meg gondot okoz a gravitáció Laughing )
- tena bugy (lazán tart, ha gátseb van, akkor kényelmesebb, császárról nem tudok nyilatkozni )
- köntös, valami vékonyabb
- papucs (egy fürdős+ egy másik)
- textilpelenka (büfiztetéshez, melegben azzal érdemesebb betakarni stb.)
- törlőkendő
- tena betét (nekem nem kellett a legnagyobb méret)
- puha wc papír
- tisztálkodási szerek (fogkefe, fogkrém, tusfürdő, izzadásgátló, fésű, hajgumi)
- evőeszköz tányér bögre
- mondták a karmolásvédő babakesztyűt is, de végül nem kérték
- domestos fertőtlenítő kendő (wc ülőkét letörölni)
- törölköző
- papírtörlő ( nagy hasznát vettem, mert a gátseb zuhanyoztatása után ezzel itattam fel a vizet, úgyhogy nem lett a törölközőm véres, illetve jobban felszívta a vizet)

szülés közben vízet lehet inni apró kortyokban, illetve szőlőcukrot is lehet, mert az nem befolyásoja az altatást, mert gyorsan felszívódik

nekem ezekre volt szükségem
Vendég
 


szosz!
hát Zsófi most 11óta alszik, én majd csak kb 2körül... nem megy.
de jó neked, hgoy vékony vagy, nem kell 13kiló?

hát külföld: tegnap volt egy hosszú beszéletés a párommal. elkeserítő, hogy nem tudunk kijönni egyik hónapban sem. aztán ma felvittük a decemberi blokkokat(táblázatot vezetünk március óta) és szörnyű a mérleg eredménye.
ha nem albérletben laknánk, és nem lenne a hitel, éves szinten kb 1millliónk megmaradna, akkor is, ha lenne egy hitelre vett lakásunk. így az évet félmilliós minusszal zártuk. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
már nem tudom mi lesz velünk. a hitel 20évre szól.
Vendég
 


Anyany: nekem a kilókkal sosem volt bajom, én inkább hízni nem tudok. De biztos neked is sikerülni fog lefogyni, és olyan leszel, mint régen! :D Megtaláltalak az iwiwen, mindjárt jelölök! :D
A párom is csinált táblázatot, mi is vezetjük. Mondjuk nekünk nincs hitelünk, nem merünk belevágni. De nagyon szeretnék majd egyszer egy családi házat, és az csak hitellel fog menni. Majd egyszer...

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szösz:De jó nektek hogy nincs hitel nekünk a lakás fele hitel,de még igy se panaszkodhatok mert van aki 30 évig fizet sokkal többet egy ilyen lakásra.

Anyany:Nagyon ügyi vagy a többi kiló is le fog menni.Igen sajnos nagyon nehéz így de a lényeg hogy családunk van és egészségesek vagyunk(A nagymamám szokta mondani) :D
Vendég
 


Szösz:Egyik ismerösünk is akkor volt törökbe mikor mi egyiptomba nekik van egy 5 éves kisfiúk és nagyon tetszett nekik is :D Bár ők már sok helyen voltak egyiptomba 4-szer is meg voltak mexikóba is.
Vendég
 


wicca, aminek én nagy hasznát vettem az a nedves törlőkendő...a gátseb miatt. nem ártott volna már akkor elkezdenem az aranyérkenőcsöt, mert az aranyerem esküszöm jobban fájt, mint a sebem...azt hiszem:)
bevallom én a szülőszobán se nem ettem, se nem ittam, köntöst felejtsd el, baromi meleg volt.
a szülőszobán nekem kellett: zuhanyzóspapucs, törülköző, meg az a gáz amit szívtam, de azt ott adták:) akkor a betétet is adták, meg anyukám, de ő ott volt:) hehe. más esküszöm nekem nem kellett.
nekem amúgy tényleg nagyon sok betét fogyott!

szösz, bocsi véletlenül bejelöltem a párod iwiwen, mert meg akartam nézni, neki milyen képei vannak fennt rólatok, és azt hittem a tiedet nézem, és visszaigazolok, de nem...de már visszavontam:) bocsi, korán volt:) :oops: :oops:

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Wicca én is bejelöltelek! :D Nagyon szép volt az uszályos ruhád, én nem akartam ilyet de máson mindig megcsodálom :D

Szösz téged visszajelöltelek :D

Annyit beszéltek a tápszerekről, hogy megnéztem nekem mi van a szekrény tetején, mert még a nevét sem jegyeztem meg :D BEBA HA start aktív, remélem ha sor kerül rá ( persze remélem minél később) akkor elfogadja majd, megmondom neki hogy drága volt :lol: :lol: :lol:
Királyfim még alszik reggel csak negyed 7kor jutott eszébe hogy éhes, kicsit nézelődött, zenét hallgatott aztán maci nagy ölelésével bealudt megint :lol:
Párom meg elment pecázni, úgyhogy kettesben vagyunk. Illetve annyit ülök már a gép előtt, hogy lassan nevet is adok neki és beszámolom a lélekszámba :lol:
Reggel hóesésre ébredtünk és most is esik, meg is marad. De hát már február van, ezt reggel újongva vettem tudomásul :lol:
Ma legfeljebb csak mosást indítok majd, ha királyfi felébredt, kaja van tegnapról és rend is van úgyhogy ma nyugis napot tartok.

KépKép
winchi
 
 


Kép
Kép
Kép

Kedvet kaptam és elkezdtem nézegetni az esküvői képeinket :lol: Hoztam párat kedvcsinálónak akinek még nem volt :lol:

KépKép
winchi
 
 


Winchi: jajj, de cípek voltatok! Tyű a mindenit! Irigysmájli!!!!
Hm, remélem egyszer én is felvehetek egy ilyen szép ruhát. Nálunk apa eddig nem akart nősülni, én meg nem erőltettem, de lassan már ( okt. 11-én) 10 éve, hogy együtt vagyunk, gyerekünk is van már, mostmár nem ártana összeházasodunk azt hiszem.....

Wicca: ti is nagyon szépek voltatok! És nekem is naontecccikkk az uszályos rucid! :)
Én még domestos törlőkendőt is vittem egy csomival, hogy a wc-t letöröljem, mielőtt ráülök.....papír wc ülőkét is vittem. Betét nekem sok fogyott,(tena lady a legjobb) de a szülésznő azt mondta, bennt a szülőszobán használjam az ottanit, meg még hozott ki az osztályra is nekem. A hálós bugyi tényleg jó erre a célra.Kicsit tartotta a hasamat is utána.

Nálunk is esett a hó! Bleeeeeeeee. De már olvad is. Ronda. Fújjj.

Nyanyó elaludta a babazene cd-re, az erdő hangjaira. Imádom én is, csak bekábulok tőle....Apáék megint famunkán. Szegények a hóban...és még legalább két hétvége. Már elegem van. Alig látjuk...

Anyany: sajnálom az anyagiakat. Nem könnyű, sajnos, főleg így, hogy bevállaltátok anyósod hitelét, és albérlet....remélem valahogy sikerül majd kivergődni ebből.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


szosz: jelöltelek! szépek vagytok!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Ancsi erdőt vágnak ki, hogy ennyit fáznak? :D Matyi tiszta kábulat ma, felébredt, evett, tárgyaltunk kicsit, öltözködtünk, körmöt vágtunk és újból alszik :shock: Pedig délelőtt alig szokott.

KépKép
winchi
 
 


Helló!
Apa kivitte délelőtt Levit szánkózni, 1 óra múlva telefonált, hogy menjek érte anyóshoz (5km), mert már ott vannak.Vittem Levinek váltóruhát, mert ő ottmaradt. Később megyünk utána, csak még kivasalok, tegnap elmaradt.
Winchi, Szösz, Wicca: nagyon szép menyasszonyok voltatok!
Anyany: Anyuék kölcsönözték a ruhámat, nekünk a szülők fizették a lagzit is, különben nem is lett volna szerintem.
Ancsi: nekünk a 10. évben volt az esküvő és akkor született Levi is.
Az esküvőn majdnem 4 hónapos volt a pocakomban.
Wicca: a nedves törlő szuper szülés után wc használatkor!
Vendég
 


Folyamatosan esik a hó de annyi nincs hogy szánkózni lehessen, Mancsa nálatok jobban megmaradt? :wink:

Még jó hogy nem akartam ma semmit csinálni, elkezdtem összedobni egy kis csokis sütit :lol: Ha jól sikerül felrakom a receptes topikba :lol:

A nedves törlőkendő tényleg isteni találmány, bevallom a szülés óta itthonra is rendszeresítettem :oops: A Lidl-be lehet jót kapni

KépKép
winchi
 
 


Az úton elolvad, apa réten húzta Levit, ott megmarad! Remélem lesz akkora, hogy hóembert csináljunk!
Csokis süti jöhet! nyammm
Vendég
 


mancsa, nekem anyum megígérte, hogy lesz esküvő, a hugomnak is nagyon szépet csinált. aztán pálfordulás és meggondolta magát.
mert szerinte akinek már gyereke van, annak ne legyen se fehér ruhája, se esküvője. pedig ha balagondolok, csak a koszorúslánykát gyártottuk le előre. :lol: csak amolyan kéttanús kis családos.
pedig nyárra lehet, hogy a keresztanyámék is jól lesznek, meg nagymamám is.

winchi! te is milyen szép menyasszony voltál! irigy irigy
meg szosz gyönyörű menyasszony volt!!!

én is akarok...

egyelőre ott tarunk, hogy tavasszal veszünk gyűrűket.
Vendég
 


itt van két kép a hugomról. ős is gyönyörű volt...

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a dícséreteket! :oops:

Winchi: nagyon szépek az esküvői képek! Én is nagyon szeretem nézegetni. Annál jobban csak a Rékáról készülteket szeretem!

Anyany: azért remélem mégiscsak lesz szép menyasszonyi ruhád! Szerintem ez mindenkinek jár 1x! :)

Gégéé: Nem teszed fel a vonalzódhoz a rózsaszín rucis Emmás képet? Az annyira édes!!!!

Mancsa: Hogy állsz a tejcivel? Visszaállt?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Szupi ez a hó, szinte egész délelőtt kint voltam a Lányokkal (Apa dolgozott, most jön haza). Natit elaltattuk a kocsiban, betoltuk a garázsba, mi meg hógolyóztunk meg építettünk hóembert. Nagyon jó kis tapadós hó van. Lili annyira élvezte, akkorákat kacagott, szerintem az egész környék minket hallgatott. :lol:

Én is megyek mindjárt az iwiwre jelölgetni...

Milyen szép menyasszonyok... :D Nekünk is Lili születése után volt az esküvőnk, 8 hónapos volt akkor, de volt fehér ruhám meg jó kis lagzi, nagy bulit csaptunk. Majd teszek képet. (ja, arról jobb nem beszélni, hogy a múlt héten fizettük vissza a folyószámlahitelt, amit a lagzira vettünk fel :? )

Anyany, nagyon szépek vagytok Zsófival. :D

Mancsa, nekünk is escortunk van, kombi, idén lesz 10 éves, ősszel járt le a hitel. Egy ideig most tuti nem cseréljük le. Mondjuk én nagyon szeretem, de már nem keveset kell rá költeni. Viszont a lakáshitelt nyögjük, jó lenne anyósom házát eladni Sopronban, az örökség egyből menne a hitelbe. Tök nagy ház a Lővérekben, apósom tavaly halt meg szegény, anyósom meg nem győzi kifűteni egyedül. :?

Ancsi: szegény Dorka, borzasztó lehetett ez a kakigond mindkettőtöknek. :( Nekünk is milupa tápszert írt fel a dokinéni, Milumil HA 1, még nem nyitottam ki, ezek szerint ne is nagyon akarjam? :roll:

Szösz, csini kismami voltál tényleg! :D

Na, megyek, 3 családtagomból egy fő - Lili - felébredt.

Kép
Kép
katinka31
 
 


Gégéé, igen sztem már bazsalygott a kis drága

Winchi, neked a Matykód mennyit alszizik napközben??Édess ahogy alszik kidugott lábikóval!

Ancsi, kösszi!!! a cékla nekünk almával csúszik, kézeld, ma evett csirkemájat először, hát hallottad volna aztokat a nagy nyámmogásokat!!jéézusom, sikított a Dorka? szegéykém, édes szíve, biztos nagyon fájhatott neki(hogy van most?székletlazításra próbáld meg a kamillateát közepesen lefőzve, tuti hatás!! és nem rostos!
iigen, jó a stílusod, akár te lehetnél a magyar carrie!!

Bibii, nagyon helyes a kisfiad!!

Szösz, nekem kábé olyan 5 hónap uátn lassult le a hajhullás, addig kb egy parókára való kihullott, csini kismami voltál!!!

Katinka, köszi, igen talán már jobb egy picit, már nem fújjog annyira, de basszus ollyan erős volt a mostani, mint a niagara…..jaaaajj, naggyon szép a kislányod, mekkora szemek és az a szájjjjjjjj

Mancsa, visszajelöltelek, nagyon szép a családod, még 3 ilyen szépet kívánok!!!
a savolya park nem pesten van?

Lara, hogy vagytok? Hannus remélem jól van!!egyiptomi stílus? az milyen? képet dobsz fel? vagy hasolnót?

nna, tőlem nem rég megkérdezték, h mi lesz kisfiú, v kislány, mondtam fiú, de ott van az autóban…erre ő, húú akkor friss lehet ..mondtam, mihez képest…és otthagytam…..pff, naaa ez gáázzz

Wicca, a szüléskor a kórházit, utána a sajátodat használhatod, de ha szeretnél kapsz kórházit is, adnak bent, én tenát használtam,de nem sokat, megtette a sima éjszakai betét is, én nem véreztem olyan erősen

Anyany, nagyon szép a húgod!!hol esküdtek?

Mi pénteken bementünk szfvárra bnőzni, szombaton bodajkon voltunk a dédinél, a Miló meg huncutkodott ütötte az asztalt és a margarétákat akarta feszt leszedni a terítőről, ma pihi van, bár elég nyűgös, a foga sztem bántja, éjjelente sokszor megkel, hulla vagyok, nem használ neki eddig semmi, se homeós bogyó, se kúp, se nurofen…semmifáradt vagyok naon
naspolyácska
 
 


Wicca, bejelöltelek a iwiw-en én is, szépek vagytok naon!!!!
naspolyácska
 
 


Anyany nálatok mindenki ilyen szép nádszál? Neked is ugyanúgy jár sztem az esküvő! A szomszédban tavaly volt esküvő 10 év együttlét, 8 éves kissrác és 7 éves kislány után. Halványlila ruhája volt, nagyon jól néztek ki és jó buli volt! Kívánom hogy neked is legyen! :lol:

Az a kép Zsófiról, az az édes vigyor! Zabálnivaló! :lol: :lol: :lol:

Naspi Matykó délelőtt kb fél órát alszik ( ma másfelet :shock: ) Aztán ebéd után 2-3 órát ( ez ma csak 1 volt) És még estig alszik 20-30 percet. Fél 9-9 között fektetem le és általában 4-5 körül kel először, eszik és még visszaalszik.

Katinka én is csináltam egy mini hóembert, jelképesen mert Matyi a kocsiban aludt addig. Lökött anya egyedül is hóembert épít :D Jövőre már tudom majd a gyerekre fogni :D :D :D

Süti isteni lett, sztem honlap felrakom majd.

KépKép
winchi
 
 


Winchi: ja, már majd egy egész erdőt kivágtak :) Nem ám, csak valami hülye bodzás szarságot kell vágni, az meg ilyen ágas-bogas, és sok van belőle. De azt hiszem sógoromnak jövőre is le lesz a gondja a tüzifáról, és legalább ingyen. Jó neki, nekünk 36-40.000 Ft a gázszámlánk.

Lányok, ma megint kakigondunk van, pedig tegnap nem adtam neki tejpépet sem....Megint sikított, de most még nem is sok kaki jött ki. Sárgarépa-sütőtök-krumpli. Tuti akkor, hogy ez a bűnös, pedig du. szilvát is adtam tegnap neki, hogy ma tudjon kakilni.

Mecsek tea plusz kamillafilterrel, köménymaggal, infacol, espumisan, laevolac szirup, glicerines kúp, és alig jött ki valami.......
csajok én ezt már nem bírom.
Azt mondja a szomszéd csaj, hogy lehet, hogy végbélszűkülete van, a tesója kisfiának is az volt, ugyanígy csinált mikor már hozzátáplálás volt. Szerintem behülyülök. Már annyira sajnálom, majd megszakad a szívem, hogy fájhat neki....asszem holnap bemegyünk a házidokimhoz, ő belgyógyász. Hátha tud valami okosat.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?