Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!! :-)
Nagy örömmel jelentkezem ismét itt a fórumon, hiszen megszülettek a mi csodálatos kis Tigriseink:
Csillik Hanna Bella 2650 g-al és 46cm-el,
Csillik Olivér József 2750g,52cm-el! :-)
Csodás velük minden pillanat,soha ne adjátok fel,mert minden szenvedés,fájdalom,szúrás, vágás,seb egy mosolyuktól tovaszáll!
Kívánom, hogy álmaitok valóra váljanak.
Sheil és a kis Tigrisek
Kép
sheil
Budapest I. kerület
 
 


sheil: istenem de gyönyörûek, és milyen kis hosszú Olivér! Nem számolták el? Nagyon érdekes, hogy mennyivel hosszabb, mint Hanna!
Nagyon-nagyon gratulálok, jó egészséget, sok tejcit, és legfõképpen kitartást kívánok a két lurkóhoz!!!
Van segítséged?
kvzsuzsi
 
 


Sziasztok!

Sheil!

Gratulálok! Gyönyörû babák!
kagyló
 
 

 
 

Sheil: itt is hatalmas gratula. Meseszépek :D
Sok puszi <3

Dario: nektek már csak kb.1 hét?
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Köszönöm a gratulációkat!
Olivért nem számolták el,de Hanna súlyára elõször 2200grammot mondtak,ami furi volt nekem hogy fél kg lenne a kettõ között.Majd kiderült,hogy 2650gram...
Olivérnek hosszú a lábikója.Kis pipaszár,nagy talpacskával:-) De majd meghúsosodik:-)
Igen,van segítségem.Másképp nagyon nehéz lenne.Igazából egy gyerekkel elbírnék,de kettõ már sok ahhoz,hogy mindenkinek jó legyen...
Szorítok mindenkinek aki most indul!Hajrá!!!!
sheil
Budapest I. kerület
 
 


sheil:Gyönyörûek a kis Tigriskék!!! :lol: Gratulálok hozzájuk, és kívánok jó sok tejcsit,no és egészséget!!!!!!! :D

Én most csak olvasgatni foglak titeket,egy kicsit eltûnök.Megvolt a mûtétem,és sajna nem jó hírekkel fogadott a dokim,úgyhogy most szüneteltetjük a babát!De ígérem olvasgatlak titeket,és nem fogom feladni!Puszi Mindenkinek,és drukkolok !!!!
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Zsuzsi Sheil gyönyörûek a BABÁK, EGYIK SZEBB MINT A MÁSIK:)))))))))
SHEIL HA NEM BOLDOGULNÁL KÉT BABÁVAL ÉN ÁTVESZEK EGYET:)))))))))))))))
mirrmurrka
 
 


Mirrmurrka

:lol: Csak utánam! :wink: :D :lol:

moro75

Jobbulást! Pihenjél,és erõre kapsz!
kagyló
 
 


Mokucica! Jajj,ne is mond!!! :roll: Jövõhèt kedd,a nagy nap,de iszonyúan be vagyok tojva! Erre vàrok màr nagyon règ,ès hogy közeledik egyre jobban fèlek.....! De minden rendben lesz,mert "miért" ne lenne-ès jelentkezem ahogy tudok!

Gondoljatok rànk lányok!!! puszi mindenkinek
dario88
kiskunhalas
 
 


dario88: ne haragudj, de rég jártam itt, és le vagyok maradva! Miért jövõ hét kedd a nagy nap?? A vonalzód szerint még van 66 nap!!
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!
kvzsuzsi
 
 


kvzsuzsi, sheil nagyon gratulálok a kicsikhez :)

Nagyon sok boldogságot kívánok Hozzájuk!!!!!!!
pipus75
 
 


ciao Kagyló: megbeszéljük;) másban is követlek! Nem gondoltam volna hogy egyszer én is...
mirrmurrka
 
 


Mirrmurrka

Hát szia :D

Hova szeretnél követni? :D Mi történt? Mond,hogy minden szép és jó! :wink: :D
kagyló
 
 


Kvzsuzsi: Ez a vonalzó elvesztette a fonalat,màr 6 hèttel ezelõtt! N tudom,miért! Jelenleg 36 hèt 1napos vagyok ès ezért lesz jövõhèten a csàszàr! A babócàk jó súlyúak ès a 37.hèt volt kitûzve az eleje óta!
dario88
kiskunhalas
 
 


dario88: értem! :D
akkor minden rendben van, már kezdtem megijedni!
nagyon ügyes vagy, hogy ilyen szépen kitartottatok!
Mennek a drukkok a jövõ hétre
Melyik nap lesz?
kvzsuzsi
 
 


Zsuzsi, gratulálok Csenge babához !

Sheil, gyönyörüek a Kistigrisek, mennyire lányos már most Hanna és fiús Olivér. Tényleg megérte igazad van ! Kitartást az első hetekhez, örülök hogy van segitséged :)

Dario, szorítok hogy minden rendben menjen. Moro neked is.

Mirrmurrka írtam privit.

A.
amaryllis921
Budapest XIV. kerület
 
 


Lányok, hogyan tudok teljesen optimista lenni a köv.lombikhoz? Ahogy közeledik az idõpont, egyre jobban bizonytaladok el a sikerében.

Pedig állítólag nagyon fontos, hogy pozitív gondolattal álljunk hozzá, de már most félek attól, hogy megint hiábavaló lesz az egész erõfeszítés :(
pipus75
 
 


Kvzsuzsi: Kedden lesz a nagy nap,hètfõn kell befeküdnöm! Izgulok mar nagyon,de itt ax idõ a nagy találkozàsra!!

Amaryllis: megkaptad?
pipus: minden nap gondolj a babàdra,hogy ott lesz a hasadban ès milyen szèp ès egészséges lesz! Higyj benne,gondolj sokat rà ès sikeres lesz,ne görcsölj! Szorítok nagyon!
dario88
kiskunhalas
 
 


Pipus, mikor is indultok? :) Amúgy én is félek már :(
mbetty2
Aszód
 
 


mbetty, de jó hogy végre jelentkeztél.
Elvileg aug.11-12-én megjön és akkor jelentkezem apánknál.
Már csak 1 vérvétel van meg a mell UH és kész minden papírom :)

Nálad mi a helyzet? Mesélj, hogy zajlik egy fagyi baba visszaültetés? Lesz tényleg ugyanúgy closti ???? Vagy mi lesz? Mikor kapod vissza?????
pipus75
 
 


Sziasztok!

Sajnos megjött. Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha beültetés után megjön akkor még menses alatt vagy utána hív be D kontroll ultrahangra? Ezért kell fizetni konzultációs díjat D-nek?
Elõre is köszönöm a válaszokat!

Mindenkinek kitartás, sok sikert!

Kati
kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


Szia kat-kat. nagyon rossz hírrel jöttél :( Megkérdezhetem, hány nap telt el az ET óta? Én nekem telcsizni kellett aznap reggel, amikor megjött és még aznap délután behívott UH-ra :( Véreztem, de megnézett UH-on. És természetesen nem kell érte fizetni, mert ez a kontroll UH is a lombik része (2 UH van benne a lombikprogramba beültetés utánra...)

Nagyon elszomorodtam :( Kívánom, hogy hamar kiheverd és újult erővel vágj neki a következő lombiknak, mert tudod: NEM ADJUK FEL, MIND BABÁSAK LESZÜNK!!!!!!!!!
pipus75
 
 


dario: ne félj, minden rendben lesz Veled és a kis hercegekkel. Meg vannak már a nevek? Már csak pár nap és valóra válik az álmotok, egy egész család lesztek :D

Pipus: ne tessék most izgulni, csak pozitívan, soha nem szabad feladni.

mbetty: ti most mehettek vissza a fagyi babákért? Ne izgulj, tudod megbeszéltük, hogy én + Szilvi után most te következel :D Én nagyon nagyon szorítok.

kat-kat: sajnálom, hogy nem sikerült :( , de ne add fel. Én úgy tudom, hogy D ilyenkor behív már mensi alatt. Azt viszont nem tudom, hogy lombikosoktól kér-e pénzt, de gyanítom, hogy igen. Nekem inszem volt, és nekem így mindenért kellett fizetnem.

Mirrmurka: az én privi üzeneteimet megkaptad? :(

Zafír: ha olvasol minket itt is, akkor tedd fel a tegnapi képet ide is, szerintem abból mindenki erőt tud meríteni. Egyszerűen zabálnivalók a csajok :D

moro: sajnálom, hogy nem kaptál jó híreket. De remélem, hogy nem adjátok fel, és tudok majd indulni valamikor. Ölellek.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Mokucica:
Köszi a bíztatást, és reméljük, hogy nem lesz semmi baj egyikünkkel sem!!!!De azért ahogy fogy az idő, bevallom félek!!!(az egyik barátnőm azt mondta, hogy az aki azt mondja, hogy nem fél (valamilyen szinten) az hazudik!!!! :( Eltelt ez a kis idő, pedig mennyit vártunk rá, hogy egyáltalán itt legyenek!!! Nálatok a név megvan már???? Nálunk maradt az Ádám és Olivér lesz a másik 2=1 arányban leszavaztak!!!!! :cry: Igy nem Marci lesz!!!!! :(

Kat-Kat: Ne keseredj el, hidd el hamarosan meglátogat titeket is a gólya!!!!Akármikor látok gólyát mindig elküldöm a Dévai felé, hogy hozzon sikert mostmár!!!!! Az egyik barátnőm azt mondta (amikor nekünk sem sikerült),hogy már úton van a mi babánk is, csak még nem tökéletes, (lehet ez a kis lábujja is )valami még alakitani kell rajta, hogy tökéletes legyen!!! Tudom nem vigasz,de most belegondoltam, hogy mit érzel és őszintén nagyon sajnálom, hogy nem sikerült!!! Nyugodtan hivd fel Apánkat, biztos behív és megnéz és én úgy tudom, hogy kell fizetni az uh-ért 13 ezret!!!!de ezt ne vedd 100százaléknak!!!!

Mindenkinek nagyon szorítok és ne keseredjetek el-hiszen sikerülni fog hamarosan!!!!puszi mindenkinek!!!!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


Dario nagyon-nagyon drukkolunk Neked mindannyian!
Minden a legnagyobb rendben lesz és Te leszel a világ legboldogabb anyucija :)
Te is tegyél ám fel képeket a kicsikről :)
pipus75
 
 


Mókucica: nem kaptam semmi:(((((
Darió: ne félj Te egy annyira pozitív lány vagy ne aggódj, nekem 2 barátnőm szült nemrég császárral minden oké lesz de azért szervezz segítséget magadnak otthonra pár napig:)))))))szépek a babanevek!!!!
Kat-kat: tőlem mindig kért pénzt, sajnálom szívemből sajnálom
Amaryllis-Kagyló ment a privi:)
Sheil-Zsuzsi van elég tejecske?

Mirrmurrka
mirrmurrka
 
 


dario: ebben igaza lehet a barátődned, hogy hazudik az aki nem fél. Én már most félek, pedig nekem még több mint 4 hónap visszavan.
Tegnap voltunk ultrahangon, minden rendben volt. Nem tudta, hogy a múlt héten mitől lehetett a vérzés, amivel az ügyeletre kellett menünk :(
Szépek a nevek, amiket választottatok.
Én nagyon Mátét szeretnék(Máté=Isten ajándéka), de a férjemet erről még meg kell győzni, kezd már barátkozni vele, de még nem 100%ban.

mirrmurrka: akkor majd próbálom újraküldeni őket. Puszi

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Mirrmurrka

Szívesen válaszolok,ha kapok tőled privit! De semmit nem kaptam.. :(

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!
dario88: Neked külön köszönöm, jót sírtam azon amit írtál.

Szerintetek mit tegyek?
Hétfő óta vérezgetek,(nagyon minimális, pedig máskor ömleni szokott) terhességi teszt negatív,(júli 1-én volt a transzfer) D azt mondja akkor hívjam ha rendesen megjött. Mi van ha nem jön meg jobban? Mi lehet ennek az oka? Lehet, hogy küret lesz a vége?

Legyen szép estétek!
kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


Kat-kat,
sztem hívd fel a dokit, be fog hívni valamikorra. Fizetni tuti kell, nem terheseknek 10et, ha terhes lennél, többet kérne :-( A gyógyszerek is visszatarthatják a "rendes" megjövetelt.
Sajnálom. :-(

Pipus,
tök jogos a félelmed, ezen ne aggódj! És, ahogy már túl vagyok 4 lombikon, és sokakat ismerek, akiknek sikerült, állíthatom, hogy tök mindegy, milyen hangulatban indulsz el. Ha elkezded szúrni magad, fel fogsz villanyozódni újra és eljön a hangulat, amire vársz. De ha mégsem, akkor se legyen benned lelkiismeret furdalás. Nem ezen fog múlni, ígérem!
tttnora001
 
 


tttnora olyan drága vagy, biztos vagyok benne, hogy mikor már szúrkálom a pocakomat, akkor olyan izgalommal fogom várni a sikert, hogy ihaj :)

Kat-kat! Nekem 1.lombik után úgy jött meg, hogy összesen 1 napig volt meg. Az első két napon csak egy pötty volt, aztán mivel negatív lett a teszt, elmentem Apánkhoz, megnézett UH-on és mondta, hogy beágyazódtak, csak megálltak a fejlődésben.

A 2 pöttyös nap után egyetlen napig jött meg rendesen, de görcsök nélkül és vége. Ennyi volt a mensim. Idegeskedtem is, hogy hogyan fogok kitisztulni, de ennyi volt.

DE a következő hónapban jesszusom, iszonyat megvolt, frászt is kaptam, hogy most itt a világ vége, de túléltem :)

Valószínű, hogy a progi pótlástól nem fog most nagyon erősen megjönni, de követekző hanapban majd bepótolja.

Nekem ez volt a saját tapasztalatom, ezért írtam le.
pipus75
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Lányok nem tudom kit érint, de a Centrum labor akciózik. Van egy Baba csomag ami most 11-12 ezer forint egy komplett kivizsgálás. Amit a D kér többnyire benne van.

Szép estét!

Kati
kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok,

én még új vagy itt, vagyis olvaslak már titeket egy ideje, mióta rátok bukkantam :)

Szeretnék gratulálni a már babázóknak, és a kismamáknak, és kitartást és bizakodást a folyamatban lévőknek:)

Májusban tudtuk meg a párommal a rideg tényeket, nála oligozoospermia max van :( nálam eddig ránézésre minden rendben. Eldöntöttem, hogy a Dévai int.-be szeretnék járni, mert közel van a munkahelyemhez és az otthonunkhoz is...

Sok mindennek utána olvastam a lombikkal kapcsolatban, sokszor a sírhatnék kerülgetett, hogy úristen ebbe én belehalok. Aztán meg azt mondogatom, hogy erős vagyok menni fog ez.
Azt tudni kell rólam, hogy tű van a közelemben és végem van... szóval nagyon sok rákészülés kell majd a vérvételekre és vizsgálatokra.

Letöltöttem az A és B lapot amit tudtam ki is írattam a nőgyógyászommal, de olyan kérdésem lenne felétek, hogy pl. az oldalon a "Kivizsgálás asszisztált reprodukció esetén " c. résznél ömlesztve ott vannak a dolgok, és ott van Chlamydia trachomatis szűrés nekem olyat nem írt ki a dokim, most az kell vagy nem, vagy majd Dévai úgyis mondja?

A másik, hogy én még nem hívtam az intézetet, mert szeretném a vérvételeket elintézni, meg EKG meg MEllkas RTG (az ugye nem a tüdőszűrő?), de viszont olyan hülye időpontban jön meg nekem, hogy pont nyaralunk, és a hormon vérvétel gondolom egy cikluson belül kéne hogy legyen? Tehát nem csinálhatom, hogy elmegyek most a Progesteronra és mikor megint megjön akkor meg a 2-4.napi hormonokra?

Ill. szerintetek mikor hívjam az intézetet? Mikor már megvannak az eredmények? vagy hívjam és mondjam, hogy szeptemberre szeretnék időpontot konzultációra?

meg még van ám kérdésem, de így is hosszúra sikeredett ez és nem akarlak lefárasztani titeket :)

de remélem nem gond, ha néha írok nektek, mivel bizonytalan kis zöldfülűként pislogok még ebben a világban...

Jó hétvégét mindenkinek!

Brigi
littletigrincs
Érd
 
 


Littletigrincs!
Üdv itt közöttünk.Kèrdezz csak nyugodtan,itt ha tudunk segítünk! Màr most jelentkezz be Dèvaihoz,kb èn is ebben az időben jelentkeztem és kedden szülök! Ha szeptemberre kapsz időpontot,de nincs vmi leleted meg,akkor sincs gond,mert ahogy minden megvan a következő ciklusnal indulhatsz! Ott legalább elmond mindent,kérdezz tőle is nyugodtan! Aranyos,ha jó kedve van ès oldja a feszültsèget! A vv egy ciklusban kellene nèzetni,a clamydia egy kenetvètel ill kell mèg àltalanos baktérium vizsgálat! A mellkas rtg- az a tüdőszűrő!A dokid biztos tudja,hogy hovà kell mèg elküldenie! Àtjarhatósagid volt màr?

Ha vmi mèg eszedbe jut kérdezz csak,hisz mi mar atmentünk ezen ès szívesen segít bárki itt a fórumon! Előre is sok sikert kívànok!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


Köszönöm Dario a kedves fogadtatást :)

Gratulálok a babákhoz:) hogy bírtad vagyis bírod az iker terhességet?
Amióta tudom,hogy lombik lesz (ICSI) azóta eljátszottam a gondolattal,hogy atya ég és ha kettő lesz :) de most úgy gondolom azt is megoldanám (egy kis segítséggel) :)
bár azért félek a hormon injekcióktól, mert így is kiakad a BMI kalkulátor :) és nem akarok még nagyobb lenni (legalábbis nem a hormonoktól)...

Megfogadom a tanácsod és fel fogom hívni és kérek időpontot. Bár valahogy meg kellene oldanom a vérvételeket.. ezt majd kitalálom. Igazából ezen azért agonizálok,mert nem tudom,hogy ez a sok minden mennyi idő alatt van kész, mert ha 1 hét alatt akkor no para, de van egy érzésem, hogy a hepa +rubeola + HIV + mit tudom én még mi 2-3-4 hét is talán?

A doki akihez jártam igazából széttette a kezét,hogy akkor ha meddőségi dolog akkor menjek a kiválasztott intézethez... és mondtam neki,hogy oké, de legalább a vérvételeket kiírná és a kezébe nyomtam az A és a B lapot és azokról húzták le a dolgokat... de így a chlamy kimaradt és nem tudom ezért menjek vissza ahhoz a dokihoz,hogy akkor csinálja már meg?

Átjárhatóságim nem volt, akkor ezt is intézzem el előtte?én az ultrahangosra gondoltam és láttam,hogy az nem támogatott... Dévainál régebbi hozzászólásokban úgy láttam hogy 45e körül van ez a vizsgálat... elfogad máshonnan vitt anyagot is gondolom?
Tényleg ha ellazul az ember akkor nem fáj?

Már megint mennyit írtam :) kezemben a boogie :)

B.
littletigrincs
Érd
 
 


Littletigrincs!

Amikor D mondta,akkor nagyon boldogok voltunk,màsnap jött a fèlelem nàlam,hogy "ùr Isten" mi lesz velünk.Utàna elmùlt ez az èrzès! tudjuk,hogy nehé lesz,de nagyon jò lesz!
Csinald úgy a vv-t,hogy a Hív+hepatitis B-C+rubeola+toxoplazma és ami kell még azt egy napra rakod a ciklus vv-l! Kell uh-os mammografia is,ez lehet hogy több időre kapsz időpontot. Keneteket:rakszűres+általános baktérium+clamydia+trichomonas-t is csinaltathatod ugyanakkor! Ezeknel van olyan aminek 3 hèt az eredménye,ha Tb-ére mèsz!Tüdőszűrés is hamar megvan.Kell a parodnak is ùj lelet,ha a 3 hónapot meghaladta a régi!
Nem kell aggódni,minden okes lesz.Devainal van egy kötelező tájékoztató,amin mind2nek részt kell venni,ez olyan 2-3óra szokott lenni!
Egyenlőre ennyi,ami eszembe jutott,kérdezz csak nyugodtan!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


Dario,
a vv-ek között nekem nincs Hepa C-re beutaló csak B -re :(
mammografiam februári van, mert az évente csináltatok uh...
rákszűrésem május végi...
abba az sztk-ba járok ahol a Paragi Péternek is van rendelése, szerinted az hogy venné ki magát, ha elemennék hozzá hogy csináljon egy clamydia+trichomonat , vagy akkor inkább akinél eddig voltam ink. hozzá menjek vissza?

A párom vérvételeit is el kell intézni még amit az oldalon találtam csak az kell ugye?

Amúgy fizetni a gyógyszereken kívül mit kell a Dévaiban?

Te maradtál terhes gondozáson D-nél?

Még gyorsan kihasználom a kérdezési lehetőséget, mert még 2 éjszaka és kezedben lesz a 2 kis gyönyörűséged :) és akkor tuti, hogy nem lesz erőd és időd ide jönni :)
littletigrincs
Érd
 
 


Pipus: Nem felejtettem el amit kértél, majd leírom a lombikokat, de most nem sok időm van. :(

Sajnos nem nagyon tudok jönni mostanában, így követni is nehéz teteket. :(

Sok erőt mindenkinek és SOHA ne adjátok fel, mert megéri a küzdelmet az a csoda ami utána következik. :)

Mokucica: Remélem erre a képre gondoltál. 



Zafír
Lilypie Premature Baby tickers
zafir100
 
 


zafir: bizony erre gondoltam, bár a legutóbbi "tölcsérevős"-ön is meg kell őket zabálni  Annyira imádnivalóak a lányok.

mbetty: visszakaptad már a fagyibébiket?

dario: várjuk a híreket, és a kishercegek paramétereit. Már biztosan a kezedben tarthatod őket

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Jelentkezem!!! Kedden 9:36-kor megszületett Olivér, 2450g és 49 cm-rel majd 9:38-kor utána következett Ádám,2350g és 45cm-rel!!! Tegnap óta boldogítjuk itthon a szomszédokat, az éjszakát jól átvészeltük, csak 1 óra hossza sírás volt hajnali 3 kor. Jól vagyunk, kezd a tejcsi is beindulni!!! Köszi lányok a bíztató szavakat, tényleg nem volt vészes a császár!!! "jobb volt mint amire számítottam!!!!"   =

Lányok, kitartás meglesz az eredménye!!! Műtét közben mikor felsírtak rámtört a sírás-olyan jó volt!!!De most nagyon hiányzik a pocakom!!!!!!
Puszilunk mindenkit!!!!

Családient.hu vonalzók
dario88
kiskunhalas
 
 


Szia Dario88!

Gratulálok! Ügyes voltál! Megértem, hogy amikor meghallotad öket sírhatnékod volt, mert én csak elképzelem és szintén könnyes lesz a szemem.
Élvez ki miden pillanatot! Megküzdöttél érte!

Sok boldogságot!

kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


Kedves Lányok
Szerdán megvolt a punkció, összesen 3 tüszőm vot ( EGYÉRETELMŰEN A DOKI HIBÁJÁNAK TARTOM,DE ERRŐL NEM TUDOK MOST BESZÉLNI) 3 sejt lett belőle, de szerintem kurvára szétgyötörte a petefészkem,mert még mindíg fáj..egy elkezdett ugyan osztódni, de a második napot az se élte meg
Jövőhétre kérek időpontot a dokihoz, mert erről el kell vele beszélgetnem, de lehet hogy szakítás lesz a vége.
Most elköszönök, mindenkinek sok sikert,és boldog jövőbeli babavárást kívánok.
Ui:
csak hogy tudjátok végig pozitívan gondolkodtam , úgy mint még soha, hittem ebben mindenek felett, renngeteg vitamint, táplálékkiegészítőt szedtünk, szóval maximálisan megtettünk mindent...magyarul szart se ér az egész körítés, így azt javaslom,fogadjátok el, hogy semmit se tehettek, nem mi döntünk,hanem valami nálunk nagyobb erő...van akit szeretnek az istenek, van akit kevésbé
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


@normocyta:


Mi történt milyen gyógyszereket kaptál??? Csak nem gonapeptylT????

Mirrmurrka
mirrmurrka
 
 


@dario88:


Hatalmas gratuláció, annyira tetszik ez a kedves levél főleg az hogy hiányzik a hasad:)))))))

Mirrmurrka
mirrmurrka
 
 


dario: hatalmas gratula itt is a fiúkhoz

normocyta: nagyon sajnálom a történteket


....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


dario:Nagy nagy gratula a fiúkhoz!!!!!!!Kívánok Nektek  kitartást és jó egészséget a picikhez!Puszi

normocyta:Most írtam privit,de csak most olvasom amit ide írtál!!!SajnálomNálam sem jobb a helyzet!Beszéljünk,és írj!!!!Puszi
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Mire való a Gonapeptyl nevű csodaszer? Mirrmurrka, ismered? Olyan negatívan nyilatkoztál róla, ezért érdekel, én még nem kaptam ilyet.

Normocyta, sajnálom :( Szavakat nem találok erre, remélem akár priviben, akár itt, egyszer leírod mi történt :(

Moro, én túl vagyok a Mensmentis-en, semmi probléma, el is köszöntünk egymástól. Szorítok Érted!

Gratula a megszületett babákhoz Dario :)
mbetty2
Aszód
 
 


A Gonapeptyl leblokkolja a saját FSH és LH termelésed,így csak a kívülről adagolt hormonok stimulálják a tüszőket...elméletileg azért jó hogy lassabban nőnek és így a kisebb tüszőket is be lehet várni . Értem hogy mit akart az öreg , de ezzel elkésett hiszen a ciklusom 4.napja már késő volt leállítani a saját ciklusom. Mbetty ezt hívják antagonista protokollnak,így keress rá... Bár általában a mensi elott már egy héttel szokták szúrni a gonapeptylt hogy időben leállíthassa a saját hormonjaim
Szóval elb..ta az öreg de már nem érdekel
Nekem a 2.volt a legsikeresebb , amikor saját kérésemre fogamzásgátlót szedtem és utána ugyan lassabban indultak be a tüszőim de 7 sejt lett
És akkor a DHEA-t is tudtam mellé szedni .
Most nem volt értelme mert le volt állítva a szervezetem így nem tudta volna hormonná alakítani
Szeptember első hetében megyek vissza UH -ra,azt mondta az öreg hogy 40 nap múlva menjek hogy megnézze nincs-e cysta , és akkor elmondom neki hogy a második tipusú protokollt szerdtném, és ha nem tetszik neki akkor megyek máshova
Köszönöm az együttérzést lányok de most nagyon padlót fogtam :( egy pozitív van ebben hogy így megmaradt ez a lombik mert ha nincs beültetés akkor az nem számít bele a TB támogatott ba
normocyta
Budapest XI. kerület
 
 


mbetty:Örülök hogy rendben van minden Nálad,és nagyon drukkolok Neked!!!!!!Én még nem tudom mi lesz velem,vagy hogy lesz ezekután
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre, és mennyi minden történt.

Dario: gratulálok a fiúkhoz, csodálatos lehet most nektek. Még ha nehéz is két egykorú babával.

Mormocyta: átérzem, min mentetek keresztül. Sajnálom, hogy igy jártatok. De az jó, hogy ebben az elkeseritő helyzetben is meg tudtad találni az egyetlen jó dolgot, hogy nem számit bele a tb támogatott lombikokba. 

Nálunk 15-én megvolt a beültetés, három gyönyörűséget kaptam vissza. Próbáltam nem tudomást venni róla, minél kevesebbet foglalkozni vele, ami többé-kevésbé sikerült is.
25-én 70 lett a hcg-m, 27-én pozitiv a teszt, tegnap a hcg már 389. Közben bevéreztem, feküdtem, próbáltam szépekre gondolni, de néha elkapott a sirógörcs.
Azért remélem, hogy minden rendben van odabent, uh-ra csak 13-án kell mennem, még több mint két hét.
Tünetem nincs, vagy legalábbis nem a terhességnek tudom be, sokkal inkább a prednisolon mellékhatásának. Tényleg, ezt meddig kell majd szedni? Nagyon utálom.


ancs25
Szeged
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: