Új privát üzeneted érkezett!

EnigmámKép
Na, csak vagyunk egy páran! Kép
Teljesen zavarba hozol itten!Kép
6 eszkimónk van, 2x3 külön fagyasztva. Jó lenne, ha ez 2x-es esélyt is jelentene, de persze az sem baj, ha egyszerre kell a 6-ot felengedni és abból marad csak meg 2-3, akik viszont tényleg velünk is maradnak!!! Nem tudom, érthető-e a gondolatmanetem, kicsit tompa vagyok a fronttól...
Várom a leveled!
Hajni
hajnesz
 
 


Sziasztok!

BUÉK mindenkinek, én is itt vagyok Kép
Holnaptól én is belevetem magam az orvosi dolgokba, és letudom a maradék vizsgálatot - konkrétan a vércsoport meghatározást. Ma voltam a körzetinél, most már ő is nagyon aggódik, hogy így a harmadik beutalóval minden rendben legyen, és pl. az összes létező pecsétjét rányomta, nehogy valami hülyeség maradjon le megint Kép

Télleg! kicsi konkrétumot tudtok írni az átjárhatósági kapcsán? Az érdekelne, hogy kb. meddig tart, illetve, hogy azonnal megvan-e az eredmény, és hogy utána akkor rögtön el kell-e döntenem/ünk, hogy inszem, vagy lombik, vagy ilyesmi?
Puszi!
png
 
 


Szia Png!
Kábé 10 perc az egész és az eredmény azonnal megvan, aztán majd gondolom előáll az opcióival. Mikor mész hozzá? Ahogy ő csinálja a HSG-t, azt nem tudom pontosan milyen. Remélem nem olyan durvincsek mint nekünk volt a Hajnesszal. Mondjuk állítólag akkor jobban fáj ha gond vanKép. Reméljük minden OK és csak nincs spontán pé-d. Ezen gyorsan segít egy kis gyogyóval, aztán jön is a babaKép
Pusza
enigma
 
 

 
 

Sziasztok!
Nem fogok unatkozni az év elején, egyrészt mert most értetek lehet izgulni, másrészt mert folytathatjuk februárban a fagyibabákkal, aztán márciusban - ha tovább kell mennünk - már kezdhetjük is a stimut! Most beszéltem a dokival, azt mondta, hogy mind a 6-ot felengedik, sőt együtt be is ültetik őket!!! Na azért attól, hogy 6-os ikreink lesznek, egyáltalán nem félek! Kép
Szóval a legközelebbi randink a következő mensi után lesz, ami mondjuk február elseje. Izgi!Kép
PngKép
Drukk a HSG-hez, mikor is mész? Az eredmény tényleg azonnal megvan, mivel Te magad is láthatod egy monitoron, ahogy kirajzolódnak a dolgok a kontrasztanyagtól. Maga a beavatkozás nálam nem volt több 5 percnél.
Pusz
Hajni
hajnesz
 
 


Sziasztok!

17-én megyek majd. Remélem, hogy minden leletünk rendben lesz most már télleg!! viszont, ha dönteni is kell már akkor valamiben, akkoz jobb, ha nem egyedül megyek, asszem...
Közben nálunk is munkahelyi problema van, bejelentették, hogy valszeg pár hónapon belül meg fog szűnni a cég, de még nem biztos, csak nagyon valószínű, és kezdjünk el munkát keresni... Gáz, mert itt legalább elengedtek napközben, meg meg lehetett oldani, hogy pár napig nem megyek be. Egy új helyen viszont, főleg próbaidő alatt nem tudom, mit fogok tudni csinálni, ha Dévai valami komolyabb kezelést akar Kép
png
 
 


Sziasztok csajokKép

Jó, hogy újra itt vagytok.
Kedves gyermekem borzadályKép Olyan mint az időjárás. Csak kézben hajlandó ellenni, ami hat kilósan kicsit kemény. Kajázni sem akar, úgyhogy lassan búcsút inthetek a tejnek. Régen én is oda voltam az ikrekért de már örülök, hogy így sikerültKép Kétszer 6 kilót kissé nehezen cipelnék.
Hajni, az eszkimóbébikkel is tök jók az esélyekKép
Mindenkit puszilok és megy a nagy drukkKép

PuszKép

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok Lányok!Kép
Hát kivánok nektek is ilyen szilvesztert mint a miénk volt!Kép
Tudtok valamit Szaniról?Nagyon aggódom érte.
Annyira rossz,hogy teljesen lemardtam,hogy kivel mi ujság stb.....
Nytva van már a klinika?Mert szeretnék képet küldeni Domiról a dokinak.Kép
Mindenkinek sok sikert,kitartást kivánok szívből!!KépSok puszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok LeánykákKépKép!

BUÉK Magyarországon!!!!!
Visszaolvasva köszönöm minden aggódó sorotokat, nagyon jólesik, hogy még így ismeretlenül is fontos vagyok nektek, élek-e, halok-e.
Hál' istennek a Seycelle szigeteket nem érintette a szökőár. Mi 27-én indultunk, tehát már induláskor tudtunk róla, és azt is tudtuk, hogy nem leszünk veszélyben, így bátran útnak indultunk.
Gyönyörű volt minden pillanat, fantasztikusan éreztem magam!!!! Sok gyakorlott világutazó nyűglődött, panaszkodott ezen-azon, de nekem az égvilágon minden tetszett. Nincs viszonyítási alapom, hogy milyen pl. Mexikóban, stb., de ami itt volt, azt nagyon csodálatosnak éltem meg. Az időjárás nagyon érdekes: minden nap pár órát szakad az eső, de nem baj, mert meleg az eső is, meleg a levegő is, a növényzettel meg csodát művel. Dús, élénkzöld növények, dzsungel, pálmafák, rengeteg hatalmas tarkabarka virág, rikoltozó színes madarak (akik simán berepülnek az étterembe, és belekóstolnak a reggelidbeKép).
Amikor nem esik az eső, akkor sem mindig süt a nap, mert rengeteg felhő van az égen. De így is sikerült már az első nap leégni, pedig kentük magunkat 15-ös faktorral. Elég jól lebarnultam a végére. Kb. 30 fok volt, s az óceán kb. 27-28 fokos. Az óceánban lehetetlenség úszni, mert akkora hatalmas hullámok jönnek a partra, hogy be sem tudsz menni. Ha térdig érő vízben álltam, s jött a hullám, az teljesen beterített. Ha nem ugrasz időben, nem marad szárazon a fejed. Így ha úszni akartam, azt a hotel medencéjében tettem. A parton finom meleg homok volt, sok-sok kagylót gyűjtöttem a keresztgyerekeimnek (jó büdösek a kagylók, pedig órákig mostam őket a hotelben. Ami abban a táskában volt hazafelé, ott mindent ki kell mosni, azt is, amit nem vettünk fel.)12 órát repültünk, közben félidőben leszálltunk mindkétszer Dubaiban tankolni. Voltunk hajókiránduláson a közeli szigeteken. Szinte mindenki "rókázott" (mi nem, mert kimentünk a fedélzetre, ahol legalább volt friss levegő, bár nagyon kellett kapaszkodni), iszonyúan dobált a hajó. A következő szigetre egy kis vitorlással vittek át minket, itt meg majd' felborultunk, oldalról jöttek a hatalmas hullámok. Itt már a rókázás sem zavart volna minket, csak ne vesszünk oda..Kép. De a gyönyörű látvány, a türkiszzöld lagúnák, a hatalmas vízesések, a pálmadzsungel kárpótoltak bennünket mindenért. Igyekeztem minél több időt tölteni az óceánban, minden hullámba beleguggoltam, még a kicsikbe is, hogy érjen sokat a sós víz. Hatalmas adag vitaminbombát fogyasztottam az 1 hét alatt: gyümölcsök és zöldségek tömkelegét, banán, görögdinnye, sárgadinnye, papaya, maraguja, mangó, narancs, ananász, meg még olyanok, amiknek a nevét sem tudtam, csak ettem-ettem, hogy jól megerősödjek tőlük.
Az első éjjel akkora monszuneső esett, hogy elöntötte a hotelt. A hallban és az étteremben féllábszárig érő vízben járkáltunk. A ottaniak (kreolok) nyugodt, kedves népség, söpörték mosolyogva kifelé a vizet. Mi is segítettünk nekik. Azt hittük, azt sem tudják, kik vagyunk, mégis este vacsora után 1 üveg pezsgő, 2 pohár és egy nagy kosár gyümölcs fogadott bennünket a szobánkban, meg egy köszönő levél a hotelmenedzsment nevében. Itt angolul lehet kommunikálni, így sajnos meg sem tudtam mukkanni. Egyébként ők kreol nyelven beszélnek, amiben a francia nyelv dominál, mert francia gyarmat voltak. A legegyszerűbb ember is beszél azonban angolul, náluk ez létszükséglet, hiszen a turizmusból élnek. Mivel az egész Seychelle szigetek nem nagy, ezért be van szabályozva, hogy egyszerre nem lehet az országban 950-nél több turista, különben már nem a kreolokat látnánk, hanem csak egymástKép. A nők nagyon jó alakúak, nagyon szexin táncolnak. Megtetszettem egy kreol pasinak, mindig bámult, meg focizás közben "véletlenül" hozzám gurult a labdája. A férjem visszarúgta neki, erre ő még egyszer visszadobta, hogy a girl-től kéri. A férjem kezdett féltékenykedniKép.
A fővárosuk Viktória, 10 km-re voltunk onnan. 23 ezer ember lakja. A piacuk igazi zsibvásár, mint a filmeken. A férjemnek vettünk egy "csácsi" inget: kék alapon élénk narancsos tarkabarka halacskák, nekem pedig egy nagyon gyönyörű kétrészes ruhát, ami szintén élénk narancssárga, és fehér virágok vannak rajta élénkzöld levelekkel. A felső részét nyakban és hátul meg kell kötni. Az alsó része nagyon érdekes, addig tekerem-csavarom magamon, míg végül egy nadrág-szoknyaszerű valami nem lesz belőle. Hozzá vettem még egzotikus-kagylós nyakláncot és fülbevalót, és kész a tökéletes kreol nőKép!
Most kicsit fáj a fejem, 30 fokból hazajöttünk a 6 fokba, vissza kell szokni. Tegnap reggel 8-kor landoltunk. Fázom egész nap itt az irodában. Ott minden nap miniszoknya, papucs, póló, fürdőruci volt a viselet. A biztonság kedvéért vittem hosszúujjú dolgokat is, de ott egyszerűen nem tud olyan hideg lenni, hogy hosszúujjút vegyél fel. Esténként jó volt elegánsan kiöltözni (ez a hotel elvárása volt, még jó, hogy így is készültem), de a magas páratartalom miatt a hajam folyton lelapult meg nedves volt. (Ezt most mentegetődzésképpen írom, hogy felkészítselek benneteket a látványomra, ha majd felteszem a képeket.) Egyelőre nem tudok képet feltenni, mert férjem öccse továbbutazott a barátnőjével Mauríciusz szigetére még 1 hétre, s az övéké a digitális kamera. Eredetileg apósomék mentek volna tovább, de apósomat január elsején fellökte egy hullám, s úgy meghúzódott a térde, hogy utána már csak feküdt. Kórházba is el kellett vinni. Annyira fájt a térde, hogy ha nincs mellette a fia, valószínű belefulladt volna a derékig érő vízbe, mert nem bírt mozdulni sem. Anyósom tajtékzikKép. Apósom jó fej, kicsit ugyan hiperaktív, de jószándékú és nagyvonalú. Anyósom mindennek az ellenkezője, írigy, negatív, mindenkiben a rosszat keresi, tudálékos és folyton igaza kell legyen. Pár perc alatt képes mindenkit kikészíteni, de ezen az egy héten úgy döntöttem, nem vagyok hajlandó felidegesíteni magam. Mivel külön szobákban voltunk és nem közös apartmanban (ez a fiúk kikötése volt a közös nyaralással kapcsolatban - ők már tudják, milyen velük nyaralni), ezért nem volt megterhelő egyáltalán az anyós. Ha túltengett, egyszerűen magunkra csuktuk az ajtónkat, vagy elsétáltunk valamerre.
A cicáknak érdekes mókusfarkuk van, más, mint a mi cicáinké. Az autókban a kormány jobboldalon van, furcsa volt a kanyargós utakon, mindig azt hittük, mindjárt jön szembe valami..

Szóval szuper-szuper-szuper jó voltKép! Nehéz is visszaszokni a hidegbe, s főleg a munkába. Ma még semmit nem dolgoztamKépKép. Felhívtam anyut Németországban, meséltem a kollégámnak, kényelmesen ebédeltem. A főnökök jan. 12-ig a Kanárin vannak, így van 1 hét nyugim. A németek ezen a héten még nem dolgoznak, így a ma és a holnap talán még nyugodt lesz.

Visszaolvastalak benneteket, úgy látom, ti is pihentetek, nem volt sok levél.

DiácskaKép és GigiKép, gyönyörűek a babácskáitok, csodaszépek!! Aranyosak, zsurmolnivalókKép! Időnként küldjetek még képet, további inspirációnak!
AnnaKép és EnigmaKép, kicsivel előbb jártok, mint én. Enigma, péntekre tervezed a menszidet, erre nekem is van esélyem, mert 3-án vettem be az utolsó fogigátlót. De mindhárman pár nap eltéréssel belefogunk a NAGY ÉLMÉNYBE! Majd küldjük egymásnak az energiát! Enigma, én elvégeztem az agykontrollt, meg pránanadizom is, sőt, Anna, jártam homeopátiára is. Most épp a Mátrix-ra járok, ami egy személyiségfejlesztő tréning. Jó, hogy nyitottak vagyunk ezekre a dolgokra, a hit hegyeket mozgat meg!
HajniKép, sajnálom, hogy nem sikerült az első próbálkozás, de szerencsére nem veszted el a hitedet, és szuper, hogy ilyen gyorsan folytatódhatnak nálad az események!!! Akkor neked februártól kezdődik. Lesz ám feszültség ezekben az időkben a topikban! Aztán meg majd lesz annyi babánk, hogy csak csudaKép! Bár lehet abban valami, amit Gigi mond: igaz, hogy ikreket szeretnénk, mert akkor egyszerre megvan a 2 gyerek, de azért az valószínű iszonyú fárasztó. Ráadásul úgy is érezheti az anya, hogy nem tud maximumot nyújtani mindkét babának, miközben majd elájul a fáradtságtól. Hm.
PngKép, nagyon szurkolok neked, hogy 17-én ne legyen problémád a HSG-vel: 1)ne fájjon, 2) legyenek átjárhatók a petevezetékeid!
Aztán te is kezded a csatát, ami csak győzelemmel végződhet! Vagy ha csatát vesztünk is, azért a háborút megnyerjükKépKép!!

Lányok, már 1,5 órája írok, remélem nem untattam senkit, tudjátok, néha rám jön...Kép

Sok puszi, kicsit most dolgozom, de már nem akkora hévvel, mint eddig, tekintve, hogy márc. 31-ig van csak állásom. Mit csináljak a 3 héttel majd? Ez a nagy dilemmám. Ha nem fekszem, az talán rontja a siker-esélyeimet, ha mégis fekszem, megszegtem az ígéretem. De nem mindegy? Március végén úgyis elbocsátanak, vagy lefokoznak, vagy 4 órás munkaidőbe taszítanak, azt pedig nem fogja eltűrni a büszkeségem, tehát ha nem küldenek, megyek magamtól. Akkor meg nem jobb, ha inkább pihenek? Ha sikerül a beültetés, utána mehetek betegállományba is. Ha meg nem sikerül, mert esetleg túlhajtom magam, akkor kereshetek új állást, ott meg nem kezdhetek rögtön babázással. Ha egyáltalán találok új állást. Ha nincs állás, nincs gyes sem.. Kész láncreakció. Mi a megoldás????????

Puszika NektekKépKépKép!!!!!

Szani
szani
 
 


Szaniiiiiiii!Kép
De jó, hogy jelentkeztél, annyira élveztem a beszámolódat, tisztára ott éreztem magam a meleg homokban, langy szélben gyönyörűszép büdi kagylókat gyűjtögetve!!!Kép
Tényleg izgi lesz ez a topic, hajrá Lányok!!!Kép
puszi
Hajni
hajnesz
 
 


Szia Szani!!
Örülök,hogy itthon vagy,izgultam érted.
Fantasztikus lehetett kint,én biztos nem jutok el oda,nekem nincs olyan apósom,mint NekedKép
Mivel foglalkozik a drága após?
Irtad,hogy 3.-án vetted be a "fogigátlót". Miért kellett azt szedned??
Puszi Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Szija SzaniKépKép

Hát csuda klassz volt a kis beszámolód, köszi, hogy ennyit írtál. Hajnihoz hasonlóan én is végig ott éreztem magam, szinte láttam ahogy a dinnyémből csipegetnek a madárkák, sárga halak a vízben és fehér homok a parton. Úúú, nagyon szép lehetett. Sajnálom szegény apóst, szegény, ő tervelte ki az egészet, aztán hogy járt... Egyszer szerintem én is elcibálom az uram valami hasonlóra. Vagy ide, vagy Bora BoráraKép De azért Mauríciusz sem rosszKép, egyszer réges rég udvarolt nekem egy mauríciuszi srác Angliában. El akart venni feleségül, mondta menjek oda lakni, az a Paradicsom. Persze soha semmi nem lett, csak haverkodtunk, szépen hazajöttem aztán egyszer egy műsorban Mauritius-ról volt szó. Valóban paradicsomiKép

Hát nekem ma már tuti nem jön meg, legalább is délutánig tuti nem, hogy esetleg még ma el tudjak hozzá menni. Úgyhogy marad remélem a hétvége, bezzeg ilyenkor meg várni kellKép. De különben ez is fura, mert mikor mondtam, hogy lehet, hogy pénteken megjön, mondta, hogy akkor ha beférek még jöjjek aznap, de végül is hétfő is jó. Nem is értem, az már akkor a 4. nap, nem késő az? Na mindegy, ő tudja. Szóval izgi lesz tényleg. Te tudod már miket kapsz? Ugyanazt mint múltkor?

Ami a munkát illeti. Úgy érzem sokat filózol ezen és dilemmázol. Bár nyílván nem az én véleményem lesz mérvadó számodra, de én a ne dolgozz mellett szavazok. Persze a többiek már tapasztaltabbak, ők biztos okosabbakat mondanak majd, de bármikor bármi történhet. Elromlik a lift és lépcsőznöd kell, iratokat kérnek tőled és cipelned kell a több kiló file-okat, valaki jól felidegesít, bármikor elfelejtkezhetsz magadról - mert ezt egyáltalán nem nehéz hisz éled a természetes életed. Biztos nem kell feküdni végig, de szerintem az égész napos munka sok lehet (esetleg pár óra, vagy csak 1-2 nap a héten). Persze lehet, hogy így is sikerül majd - hisz számtalan eset van arra, hogy lehet így is, de ha esetleg mégsem, magadat fogod okolni. Háát nem lehet okosnak lenni. Én sem tudom mi legyen. Többiek, ti mit mondtok??? Annám, Hajnika? Ti hogy csináljátok most?
És persze nem is korrektek veled bent. Szóval emiatt nem legyen lelkiismeret furdalásod! Különben a múltkor megváltoztattad a jelszavad? Tudod, mikor a kollégád írt nekünk mikor otthon voltál? Bizos ami biztos...

AnnusKép Mi van már veled???? Hogy érnek a tüszőid??? Mi volt ma? Mesélj, mesélj!!! Már a 8. napon vagy kábé??? Neked már mindjárt itt is a nagy nap!!!

GigiKép Te, ez a kép a lurkódról... hát igazi kis rosszcsontnak néz ki. Az a huncut mosolya...KépKép Nagyon édi, minden rossz szokásával együtt. Ne idegeskedj, túl lesztek ezen a nehéz időszakon hamar. Majd eszik. Csak vigyázzatok magatokra. Az unokatesóm már 2x megjárta a kórházat most, mert a pici (5hónapos) nagyon beteg lett, kiszáradás, infúzió a kis fejébe, szóval szörnyű. És akkor az igazán para, nem lehet mit tenni, csak nézed ahogy szenved szegényke...Kép

DiámKép Ti hogy vagytok? Milyenek a napok??

HajnikámKép Írtam neked, de azért innen is ölelés.

PngKép Szurkolok 17-re. Minden OK lesz.

Pusza
Enigma
enigma
 
 


Szia DiaKép!
Apósom vezető környezetvédelmi építőmérnök, nagy ész. Anyósomnak nem is kell dolgoznia, kb. 20 éve otthon van. Szerintem ezért is keseredett meg. Unatkozó, piszkálódó, kacatokat vásárolgató sárkányina lett belőleKép.
A fogigátlót Dévai adta, nehogy hamarabb megjöjjön, mint ahogy ők elkezdenek dolgozni, mert akkor elveszítek 1 hónapot. Csak most az a bajom, hogy nincs kenetem, mert a fogigátlótól folyamatosan barnáztam, nem tudtam Dévaival kenetet csináltatni. Csak akkor nem volt barnázás, amikor Szesölön voltam (biztos a sós víz..). Most újra barnázok, még 1-2 nap és megjön, kenet meg nincs. Ki fogom könyörögni, hogy tegyen kivételt, mert most úgy fel vagyok tuningolva napfénnyel meg vitaminokkal, s úgy elmúlt a stressz bennem, hogy ezt nem szabad elpuskázni. Biztos megérti, mit gondoltok???

Pusz-puszKép!

Szani
szani
 
 


Szia EnigmaKép!
Még írtam, mikor a te leveled is megérkezett.
Örülök, hogy tetszett a beszámolómKép. Régen, amikor tinikorunkban a barátnőkkel leveleztünk, állítólag már akkor is úgy tudtam megírni, hogyan mosolygott rám a tinidizsi legszexibb pasija, hogy aki csak olvasta, rázta a hideg..Kép.
Férjem öccse már telefonált és mondta, hogy ha lehet, Mauríciusz még szuperebb. Szóval erről maradtál le, drága Enigma, ha egykor megadod magad a sors és a fiatalember akaratánakKép. De még nem késő, utazzatok el oda, az örök napfény szigetéreKép!
Nekem már nagyon barnázik, sőt már kicsit vérzik, de ez még nem az igazi menszi, azt majd a fájás jelzi. Tök rossz. Kb. hétvégére vagy hétfőre várható, azaz totál együtt leszünk!! Dévai a gyógyszerek adagolásával be tudja hozni azt a 2-3-4 napot, amennyivel a menszi megjötte után kezdetek. Nem kell pont a menszi napján menni, nem is lehet, mert sokszor közte van a hétvége. Szóval emiatt ne aggódj. Tudnod kell, hogy a méhtükrözés előtt csinál egy nagy műsort arról, hogy ez milyen veszélyes beavatkozás, és megsérülhet a méh, meg meg is halhatsz tőle, alá is kell írnod, hogy saját felelősségedre, stb... Oda se neki! Én erről semmit nem tudtam, ezért úgy megijedtem, hogy minden porcikám begörcsölt, persze, hogy így fájdogált. De te már ismered őt, már tudod, hogy biztonságban vagy, tehát ne aggódjKép! (Nekem volt ott egy méhszájseb, ezért fájt, mert hozzáért a szonda egy pillanatra.)
Még nem tudom, milyen gyógyszereket ad, ezt ott dönti el. Megnézi, hogy az előző adagolásnál hogy értek a tüszők, és ahhoz képest módosítgat.
Köszi a munkával kapcsolatos véleményed, abszolút igazad van. Dévaival is fogok majd erről beszélni, aztán kijön majd belőle valami.
A jelszavamat nem változtattam meg, ez a kolléga tojik a világra, már tuti rég nem tudja, mi volt a jelszó. Kényelmes ez a jelszó, sok dolognál használom, szeretem. Itt különösebben nem tud visszaélni vele, legfeljebb írna a nevemben nektek levelet, de azt én úgyis észrevenném, meg szerintem már ti isKép.

Enigma, drágaKép, hát akkor kézenfogva és vállvetve, harcrakészen és bizakodva, RAJTAKépKépKép!! (Feltéve, ha Dévai enged engem is a kenet hiányában, lásd fenti levelem..)

AnnusKép, szurik mennek? Mennyi naponta? Hogy viseled? Gyere és mesélj, biztass minket is, vezess minket az útonKép!

Sok pusziKép!

Szani
szani
 
 


Lányok, hol vagytok????Kép

Megjött kb. 1 órája! Azonnal hívtam Dévait, ma este fogad, de 7 előtt ne menjek. Gondolom dömping van.
Olyan izgatott vagyok, kezdődik!!!! Mondtam neki, hogy nincs kenet, de tele vagyok vitaminnal meg napfénnyel, emlékezett rá, hogy készültem Szesölre, még kicsit érdeklődött is. Jó kedélyében találtam Kép. Reméljük nem lesz gond a kenettel (annak hiányával).

EnigmaKép, nem jössz esetleg mégis ma este? Nem jött még meg? (Tigrismintás blúz és farmernaci van rajtam, barna válligérő hajam van. Várlak!!)

Pusz, Szani
szani
 
 


Szani! Ez a kis kiruccanás tényleg nem lehetett akármi! Szorítok neked, hogy minél tovább kitartson a megszerzett energiád és lelkesedésed! A munkával meg ne törődj! Szerintem most nem az a legfontosabb, főleg, hogy tényleg nem voltak korrektek. Tehát, most már tök mindegy, hogy te mit csinálsz. Én is hasonló dolgokon gyötrődtem, most keresek új állást, folyamatosan állásinterjúkra járok (a cégem pár hónapon belül meg fog szűnni), én is sokat gondolkodtam azon, hogy nem illene új helyen babával kezdeni, stb. De végül is ez a része abszolút nem rajtam múlik, úgyhogy megpróbálom addig is normálisan élni az életem, aztán majd lesz valahogy. Ha a munka ütközne a kezelésekkel, én egyértelműen az utóbbit választanám.
png
 
 


SzanikaKép!

Hát a találkánkról sajna sajna lecsúszom, pedig már olyan szívesen találkoznék valamelyikőtökkel. Még mindig semmi, pedig úgy drukkoltam magamnak. Remélem minél hamarabb elkezdhetem én is. Kár, hogy a végén így lemaradok tőletek, jó lett volna együtt csinálni. Mindegy, pár nap nem számít. Legrosszabb esetben kedd is lehet. A múltkor 30-ra jött megKép Franc.
A méhszondát mikor csinálja? Mensikor, vagy a stimu alatt, vagy a punkció előtt?
A kenettel, azaz hiányával szerintem minden rendben lesz. A Dévai azért tök jó fejKép, remélem nem kell ma sokat várnod...Esténként én is sokkal jobban szeretek menni mert akkor már több ideje van és jókat lehet vele dumcsizni.

Puszi neked és hajrá! Én azért elfogadom az ikreket isKépKép

enigma
enigma
 
 


Sziasztok Csajok!!
Szani!
Nagyon szorítok,remélem most sikerülni fog. Ma mondták a híradóban,hogy manapság nálunk a lombikprogram sikerességének aránya 43%-ra emelkedett(Zalaegerszegen ismét hármasikrek születtek).Ez bíztató arány lesz NektekKép

Nem is tudtam,hogy a környezetvédőknél ilyen jól lehet keresniKép

Enigma!
Neked is nagyon szurkolok.
A mai napunk pl.: hajnali fél 3-kor etetés,majd nehezen elalvás (kb4-kor),fél 6-tól 7-ig szopi utána alvás fél 11-ig.Levegőzésa szopizás aztán 12-kor ismét szunya/a hasamon/fél 4-kor szopi aztán most ébredezik megint.Most fürcsi következik/amit utál/aztán a szokásos:szopi,alvás..........Ma átlagos napunk van mert egyensúlyban van a sírás,nyűglődés és a jó kedv.Vannak rosszabb napok is.KépNekem fáj a hátam,derekam,cicim és egy napot szeretnék ajándékba amikor alszok,eszek stb...KépSzóval így éldegélünk.Képpuszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Heló csajok!
Alig tudok jönni, mert valami szarság ütött az itthoni netbe.....tiszta ideg voltam már, hogy nem tudok Veletek kommunikálni.

SzaniKép én csak most tudtam elolvasni a fergeteges kedvcsinálódat, nem is tudom, miért aggódtunk annyira. ha nem jön össze a bébi, mindenképpen el szeretnék menni oda... bár a tengerben való fürdés hiánya lehet, hogy elriasztja az uramat.
Egyébként teljesen egyetértek Png-vel, a bébi az első, ha kellene, holnap otthagynám a sulit dalolva és nevetve -és ez nem jelenti azt, hogy nem szeretek dolgozni, tanítani. De vannak fontosabb dolgok is az életben. Ez az.

EnigmaKép elkezdtük persze!!!! Ma vagyok a 8. napban, egész héten kaptam a Puregon+Menogon cuccot, mától Cetrotide is van -magamnak fogom beadni!!!!!!!!!legalábbis megpróbálom: hasfalba kellKép Szóval: kilenc tüszőcském van, nagyjából egy méretűek 10-12mm-esek... A nyhártyám viszont tök szar, csak 4mm!!Kép Úgyhogy kefirt meg túrót zabálok. Ja és persze iszom, mint a gödény, amitől negyed óránként járok a wc-re.
Hétfőn megyek újra uh-ra, úgyhogy a suliba már nem is megyek hétfőtől. Ha jó lesz a net, itt fogok csüngeni végig. Valszeg szerdán lesz a punkció!! Tényleg felgyorsultak az események.
Annak ellenére, hogy vékonyka a nyhártya, most sikerülnie kell! mert nagyon szeretném.

HajniKép Mit mondott a doki, mi lehetett a sikertelenség oka? elemeztétek? vagy Neked is csak széttárta a karját "okosan" és nem tudott mint mondani?? Megjött v. a teszt mutatta ki???

Dia+Gigi!!!KépKépKép Gyönyörűek a bébik, tessék jó sok képet mutatni nekünk, meg mesélni a srácok személyiségéről!!!!!!!!!!!DiaKép Gondolj mindig arra, mennyire sokat vártátok ezeket a strapás napokat, amikor a saját gyerkőcötök rabszolgává tesz benneteket!!!

nem jön valaki hétfő reggel a dokihoz???TÖk jó lenne találkozni mááár.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnusKép

Sajna most sem találkozunk. Ma jött meg, holnap hívom, nyílván estére rendel be. Neked nagyon drukkolok a holnapi UH-hoz. A 9 szép kis tüszővel én is kiegyeznékKép Már szerda? Te jó ég, ez aztán gyorsan megy!!! Nekem biztos hosszabb stimum lesz... Úúú azért most be vagyok tojva, de nagyon nagyon szeretném!!!!
Ma persze kínoztam magam és a neten mindenfélét olvastam az osztott méhről. Csupa horror, semmi bíztató, elkeseredettség, stb. Holnap azért erre még1x rákérdezek.
A nyh miatt ne aggódj!!! Rengeteget nőhet napok alatt!!!! Emiatt nem szabad izgulni. Ha nagyon rossz lenne, nem csinálná meg.
Jelentkezz most már sűrűbben (ha jó a net). Te hogy tervezed? Otthon leszel végig??
A szuri hogy ment? Rendes fecskendős? Csak mert én is nyomtam magamnak hasba a Puregont, de az viszonylag egyszerű dolog. Viszonylag.
Még egyet akartam. Rákérdeztél a HCG szurira? Hogy mitől függ kinek és mikor adja? Kértél???
Nagyon nagyon megy a drukk!!!

DiámKép
Pont a barátnőmmel beszéltem erről az alvás dologról. Ő ilyen 10 órákat aludt régen és hát a baba után az éjszakai kelések nagyon megviselték. De meg fogod te is szokni, a szervezet hozzászokik és a 6 órát is már megváltásnak fogod érezni. Vigyázzatok magatokra!!!
Én is akarok nem aludni!!!KépKép

Enigma
enigma
 
 


AnnaKép
Mi újság? Minden oké? Mesélj!Kép
Mi nem elemeztünk, mert mit is mondhatna azok után, hogy semmi de semmi probléma nem volt velem...inkább utánanéztem a neten és hát akadt egynéhány dolog, ami közreműködhetett. Talán legközelebb felhozom a blasztociszta beültetés lehetőségét, meg hogy érdemes-e Aspirint szedni, hogy növeljük az esélyeket (ez akkor hatásos, ha a szervezet antitesteket termel és ez akadályozza az embriók beágyazódását, APA-teszttel lehet kideríteni, de fogalmam sincs, hogy nálunk végeznek-e ilyet...) Mindenesetre megpróbálom a mnyh-t is vastagabbra növelni (most 10 mm volt), bár az utóbbi időben rá se tudok nézni a kefírre és még ha nem is árt a koffeinmentes kávé, most azt is elhagyom egy időre. Na meg a prolaktin...bár a doki szerint ez nem lehet akadály.
Na egyelőre ennyi. Pusza
Hajni
hajnesz
 
 


Ja, kimaradt egy válasz: 27. cn-on megjelent a barna, aztán a 28-on szépen meg is jött. Mindez szilveszter napján, amikorra a vérvétel is meglett, ami egyértelműen negatív volt. Így szerencsére nem tudtam sokat agonizálni a dolgon, minden szinte egyszerre történt, tesztelni már nem is kellett.
hajnesz
 
 


Sziasztok!

Anna
A profilomban elhelyeztem Domi albumának címét,csak rákattintotok és már láthátjátok is őt,folyamatosan igyekszünk bővíteni a képeket.
Pussz Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

Az a helyzet, hogy most tényleg elegem lett az egészből, de gondoltam nem leszek olyan, hogy csak úgy eltűnök se szó, se beszéd.
Voltam ma nála. UH, méhszonda, fincsiségek. Már előtte rákérdeztem erre a méh dologra, valszeg ezért nézte most meg alaposabban. Szóval nem csak sövényem van, hanem frankón osztott, tehát van két fél méhem. Látszott rajta, hogy eléggé tanácstalan, sóhajtozott, csóválta a fejét és hát majd meglátjuk-olt. (azért édi volt,mert bíztatott és mutogatta a fényképeket, meg hogy küzdeni kell értük, de láttam rajta, hogy ez inkább olyan vígasztalás) Csak az egyikbe tudja felrakni az embriókat, de 2-nél nem többet, de lehet hogy csak 1-et. (Megpróbálnak blasztokat létrehozni, ezt is mondta.) Kicsi a hely még annak az egynek is. Szar volt, el is bőgtem magam előtte. Rutinosan elővette a kis zsepis dobozát. Szánalmas voltam, utálom magam ilyenkor. Hát ennyi. Az uram persze megint nincs itthon, telefonban mondtam neki, hogy nem lesz baba. Hiába vagyok én szuper optimista ha fizikailag lehetetlen a dolog. Műteni nem nagyon lehet. Veszélyes és ott nyh úgysem nő. Csak a hely lenne nagyobb, de sérülhet a méh meg minden. Annyira elegem van, olyan igazságtalan ez. Azt hittem minden rendben lesz és tényleg higgadtan indultam az egésznek. Órákat bőgtem, nem hittem, hogy ilyet még fogok csinálni.
A legjobb viszont, hogy most már semmit sem várok ettől az egésztől. Ahogy szokták mondani, az esélytelenek nyugalmával fogom csinálni. (megcsinálom az 5-öt és aztán vége) Holnap kiváltom a gyógyszereket és meglátjuk. Ja, azt is mondta, hogy furcsán reagálatm a múltkor is a gyógyszerekre, az is lehet, hogy nem lesz jó a stimu és akkor leállítja. Felőlem....
Serophen, GonalF, Merional, Prednisolon és KáliumR. Ezek vannak. Semmi utro, egyelőre. És semmi choragon.
Hát ennyi csajok. Ne haragudjatok, de most tényleg nem fogok jelentkezni. Kicsit kivagyok. Az elmúlt pár órában rengeteg minden megfordult már a fejemben. Hihetetlen, hogy pillanatok alatt dől össze minden és egész más aspektusból kell újból végiggondolni az életet.
Nagyon szurkolok nektek, nem tudom mikor jövök.
Sok puszi és ölelés
Enigma
enigma
 
 


Ezt nem hiszem el!!!!!!! Jövök itt a híreimmel, végre itt tudok lenni, erre: Enigmaaa!
Nehogy már eltűnj!!!
Mennyire kicsi a hely?? Szerintem nem csinálná meg, ha egyre nem lenne esély!!! Tessék reménykedni!!!! Nem igaz, hogy feladod, most???
Egyre van lehetőség, nem???
És ezt eddig hogyhogy nem vette észre??
JÉzusom, segíts....

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Ezt nem hiszem el!!!!!!! Jövök itt a híreimmel, végre itt tudok lenni, erre: Enigmaaa!
Nehogy már eltűnj!!!
Mennyire kicsi a hely?? Szerintem nem csinálná meg, ha egyre nem lenne esély!!! Tessék reménykedni!!!! Nem igaz, hogy feladod, most???
Egyre van lehetőség, nem???
És ezt eddig hogyhogy nem vette észre??
JÉzusom, segíts....

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


100X

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Utána néztem:
-" méh és a hüvely megkettőzöttsége (uterus duplex cum vagina duplicie)"(...) -Nálad nem ez van- de: A fogamzás rendszerint zavartalan, a fogamzás ideje hosszabb.
-" méh megkettőzöttsége (uterus duplex) igen változatos súlyosságú lehet. A tökéletes elkülönülés kettős méhüreggel, két méhnyakkal és két méhszájjal mutatkozik meg, melynek egyetlen hüvelyben folytatódnak. A FOGAMZÁSNAK RENDSZERINT NINCS AKADÁLYA, a spontán vetélés, koraszülés és császármetszés gyakorisága természetesen fokozott."
Úgyhogy!!!!!!!!!KépKépKépKépKépKépKép
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Enigma! Iszonyú sokszor hallani olyat, hogy a dokik kijelentik, hogy nem lehet baba, aztán pár év múlva valahogy mégis csak sikerül az illetőnek teherbe esnie. Dévai ilyet nem is mondott, csak hogy problemás lesz!!! Nehogy már tényleg itt add fel! Annyira örültél, hogy sikerült meggyőznöd, hogy kezdjétek el a lombikot, most meg... Sokkal nagyobb esélyed lenne, ha hinnél benne! A lelki hozzáállás szerintem legalább annyira fontos, mint az, hogy testileg jó formában légy.
Eddig mindig te vigasztaltál itt mindenkit, úgyhogy tessék még erre járni, hogy mi is segíthessünk neked!!!
png
 
 


Itt vagyok és olvaslak Titeket, érzek és együttérzek. Sajnos kevés az időm, felületesen pedig nem szeretnék reagálni egy olyan iszonyúan fontos és nehéz dologra, amit most Enigma drága átélsz. Anna, Enigma nevében is köszönöm, hogy próbálod tartani benne a lelket! Amit idéztél, nagyon meggyőző! EnigmaKép, remélem olvasod, amit Anna talált a szakirodalomban. Az eseted nem reménytelen, "csak" nehezebb az átlagosnál. Dévai betesz 1 embriót, abból megszületik 1 baba. Aztán 1 év múlva megint betesz 1-et, megint egy baba. EnigmaKép, drága kislány, lehet babád!! Dévai nem zárkózott el az esély elől, csak megint csinálja a műsort.
Szeretünk, aggódunk érted. Bízz újra, szépen kérünk. Ha kisírtad magad, emeld fel a fejed és dacolj a sorssal! Lehet kisbabád!!!!!!KépKépKép

AnnaKép, sokat gondolok rád, nagyon közel jársz már. Az eredmény pedig csodás! Ennyi egyforma tüsző!!! Nagyon jók az esélyeid! Nagyon szorítok!!!KépKép

Png, DiaKép, köszönöm a reagálásokat, véleményeket! 43 %-os sikerráta már tényleg nagyon biztató!

Én ma kaptam az első adag szurit reggel.

Mennem kell.

Puszi!

EnigmaKép, ha nem is írsz, olvass minket. Pihenj és bízzál újra, szükségünk van arra a kedves, bizakodó és bátorító lányra, aki itt vagy köztünkKép!!!

Szani
szani
 
 


EnigmaKép
Olvastam evés közben Dévait, meg Enigmát. Múlt héten az egyik Bp-i Reggelben volt a kishírek között, hogy egy külföldi asszonynak 1 hónapos
eltéréssel fognak ikrei születni. Azért, mert neki is osztott méhe van, és gondolom egymást követo 2 hónapban is megtermékenyült.
...ezt a párom írta tegnap emailben, látod, mennyien gondolunk rád???Kép
Nem is ragozom már, a lányok mindent leírtak, gyere velünk tovább csajszi és bízz a lehetőségekben!!!Kép
Hajni
hajnesz
 
 


Lányok, lecsendesedtünk..
El vagyunk foglalva magunkkal. Gigi és Dia álmosan, ám boldogan babáznak, Anna, Enigma és én várjuk a csodát (igen Enigma, Te isKépKépKép), hamarosan Hajni is. És aztán Png is.

Szerintetek hol van a többi Dévais? Tele van mindig a váró, mi meg csak 7-en vagyunk itt.
Hahó, olvasók, ha még vagytok, gyertek!!Kép

Holnap jönnek a főnökök, viszlát stresszmentes életemKép!

Pénteken megyek Dévaihoz, csak még nem tudom, reggel vagy este. Este van a Mátrix tanfolyamom, amit nagyon szeretek, szeretnék ott lenni. Viszont pénteken vérvételre is megyek reggel, s ha onnan még el a Dévaihoz, akkor délnél előbb nem érek be a munkahelyemre. Pedig most nem szeretném annyira nyíltan csinálni az egészet a főnökség előtt, csak a baj van belőle. Mindig is túl őszinte voltam.

Sziasztok, battyogok haza Szentendrére, másfél órás út, tele a hócipőm, 2 éve..
(Hej, ha a férjem nem tanár lenne.. A teljes fizetése megy a bankkölcsönbe, sőt, még tenni is kell hozzá. Ezért kell mindenáron dolgoznom. Gondoltam már rá, hogy kimegyek anyukám után Németországba, ő betegápolóként egy néninél 1000 EUR-t kap havonta + teljes ellátást. Csak akkor hogy lesz kisbabánk?

Puszi, azért írjatok, gondolatok mindig vannakKép.

Szani
szani
 
 


Sziasztok!
SZóval: 12petesejtet szívott le a doki, mára 8 maradt, szerinte hétfőn lesz a transzfer.
Teljesen kivoltam, szerintem túlaltattak: nem is csoda, mert majdnem egy órát voltam bent. Nem jöttem rendbe, csak késő estére. Hánytam meg minden, amit el tudtok képzelni, azt hittem, megmurdelok: kivert a víz, alacsony volt a vérnyomásom és a pulzusom is. Nem kívánom senkinek. Lényeg, hogy megvannak, jól vannak...
Pihizek, mert még most is kótyagos a fejem. Remélem nem leszek hiperstimus. Nyomatom a vizet meg a húst, de már hátam közepére sem kívánom.
EnigmaKép Jelentkezz, ne csináld már!!! Higgy az Elek Csaba könyvnek!!

Szani! KépMi a koktél?
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!

Csak annyit szeretnék mondani, hogy köszönöm nektek ezt a sok vigasztalást, kedves szót. Szeretlek titeketKép
Fura érzésem van. Tök nyugodt vagyok. Lesz, ami lesz. Semmit nem várok. Sokat nem tudok írni, holnap megyek (Szani - állítólag tömegnyomor lesz, ezt a Dévai mondta egy ismerősömnek - szóval ha nem akarsz sokat késni a vérvétel után, akkor inkább este menj).
Szóval holnap megkérdezek pár dolgot. (tele írtam egy lapot), de tényleg, hogy ismételjem magam, az esélytelenek nyugalmával várom az egész végét... (persze én minden tőlem telhetőt megteszek, hajrá!)
Amúgy ez jó érzés is egyben, mert tényleg nincs para. Én stimukkor egy sima viztit előtt is képes voltam nem aludni, mert idegeskedtem. Ma mentem az első szurit beadatni. Kettőt egymás után. Fenék, has. Hát nem tudom nektek milyen, nekem ez a Gonal kurvára fájt, csípett. Brrr...

Annácska!!!Kép Köszönöm, hogy utánanéztél. 100xKép (rossz érzés ez a defekt, mintha nem lennék igazi nőKép, szörnyű. És már nehezen hiszem, hogy a csodák velem történnek. Meg talán egy félidős vetélésnél még az is jobb ha nem sikerül, nem?)
Ha hétfőn kapod vissza, az már megint blasztociszta, nem?? Akkor az jóKépKép nagyon! Úgy örülök neked. Ripsz ropsz túl lettél ezen az egészen. Durva. 1 órát voltál bent???? Hogy hogy? Megint össze kellett őket halászni?? Én is mindig hányok az altatástól. Ilyenkor meg éhgyomorra még durvábbKép. Kívánom, hogy legyél jól hamar és aztán várjuk a pozitív eredményt!

SzanikaKép HajnikámKép PngKép Nektek is köszönök mindentKép))

Majd meglátjuk mi lesz. Jelentkezem ha vannak hírek. (remélem nem leszek beteg - fáj a torkom 2 napja, nyomom a C vitamint).

Sok puszi
Enigma

SzaniKép Hogy döntöttél a munkával kapcsolatban? Különben én reggel megyek. Talán látjuk egymást?Kép
Nekem nincs vérvétel, majd lesz?
enigma
 
 


EnigmaKépKépKép, szia lányka! Holnap reggel megyek én is, nem rettenek el a tömegnyomortól, mert az esti tanfolyam nagyon fontos nekem, arról nem szeretnék lemaradni. (8-ra megyek a Nyírőbe vérvételre, mire átérek Dévaihoz, lesz fél 10 is.)Ott leszel még akkor? De jó volna találkozni!!!!! Holnap a tanfolyam miatt meghökkentően kell öltözni, (ez egy személyiségfejlesztő program), ezért tőlem szokatlanul élénk rózsaszín blúzt tervezek felvenni, amin kicsi szivecskék vannak kivágva az anyagból, elöl és végig a 2 ujján. Alulra talán fekete miniszoknya, csak meg ne fagyjak. Kardigán biztos lesz a tetején, tekintve, hogy Dévai nem fűt túlzottan. Fekete hosszú kabátom van, fekete sapka és világoskék sál. Barna középhosszú haj, esetleg felcoffozva, de nem biztos.
A Gonal most tényleg nagyon csíp, mert új kiszerelése van, és ezt egyértelműen bőr alá, azaz hasba adják, ez van írva a dobozára. Ott tényleg rossz, én ma már a 3. adagot kaptam, de tényleg nagyon csíp. A korábbi kiszerelésre az volt írva, hogy intramusculárisan is adható, persze oda kértem, mert a popsiba nem csípett annyira. Meg kéne kérdezni Dévait erről is, mert ha mehet tovább popsiba is, akkor ne kínozzanak már minket ezzel a hülye hasi csípéssel. Főleg hogy 2-t kapok belőle és még fél Menogont popsiba. Közben Prednisolon, Serophen, Kálium R, Folsav, meg szedek magzatvédő vitamint. Ja és negyed szem Bromot: 24 lett a Prolaktin. Majd lesznek esti injekciók is. Vérvétel neked is lesz, pár nap múlva csináltatja, nekem a 3. szurisnap után.
Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, nehogy lebetegedj a torokfájással. Lehet, hogy a lelki megpróbáltatás jelent meg fizikai tünet képében. Ebben a nehéz lelkiállapotban, ahová a méhdiagnózis vitt téged, talán szerencsés következmény, hogy nyugodt vagy. A bízás és nem bízás határán, nyugodtan, a fejleményeket elfogadva - szerintem ez is lehet jó hozzáállás. A túlzott idegeskedés meg reménykedés sem jó. Kívánom, hogy ez az állapot jót és örömet hozzon nekedKépKép!
A munkáról még nem döntöttem, hagyom alakulni a dolgokat. Egyelőre legyenek tüszők, szépek, egyformák, 7-8-9 db, legyen bennük szép pete, termékenyüljenek meg... A holnapi nap már elég döntő, hogy mit mond. Ami eddig beindult, az lesz punkciókor a választék. Ami később indul el, az már punkcióig ritkán nő meg elég nagyra. Ezért nagyon szorítok neked is, magamnak is, mennyit fog számolni. Bár te még csak ma kaptál szurit, máris visszarendelt? Nagyon törődik veled, a legjobb szolgáltatást kapod tőle, ez biztos!!!! Holnap ha szerencsénk van, találkozunk. Remélem, felismerlek. Ha nem, keressél te is a leírás alapján. Bis morgenKép!

AnnaKépKép, hú, micsoda fantasztikus eredmény!!! Neked olyan stabil dolgaid vannak, sok pete, szépek, nagyok. Biztos vagyok benne, hogy újra erős, szép embriók lesznek, talán még fagyasztásra is maradnakKép!! De arra biztos már nem is lesz szükségKép!
Vajon mi történhetett altatás közben? Mi volt ez az 1 órás műtét? Általában 25 percesek. Még szerencse, hogy altatást kértél, képzeld, hogy szenvedhet az, akinek ébren kell ennyi szenvedést elviselne. Kívánom, hogy erősödj meg minél előbb, hogy teljes "Annával" várd a beültetéstKép! És - noha szeretnék veled is találkozni - inkább ne legyél holnap Dévainál, hanem nőjenek az embriók szép nagyra, és legyen sikeres blasztociszta-beültetésed hétfőnKép!

Sok puszi mindenkinekKép!

Szani
szani
 
 


SzanikámKép
Olyan édes vagy, hogy így törődsz velem... Nem tudom fogunk-e találkozni, mert én nagyon korán kell, hogy odaérjek, mert utána el kell mennem. Meglátjuk hogy alakul, fél tíz még beleférhet, de ha most nem hétfőn biztos összefutunk, nem?. Pedig a kis szivecskés cuccodra kíváncsi lennék..Kép
Drukkolok neked a sok tüszőhöz!

Annácska, remélem jobban vagyKép

Enigma

Ja, most volt a híradóban, hogy mindenkinek alanyi joga, hogy gyermeke lehessen. Mo.-on a dajkaterhesség mégsem megengedett, mert az egyház definitíve ellenzi. Megszólalt egy muki, hogy mind ez mind pedig a mesterséges megtermékenyítés szigorúan elítélendő, mert - próbálom idézni - mindez nem a férfi és a nő szerelmének gyümölcse, ill. a természetes folyamatokba való beavatkozás. Mit nem mond? Na???
Feldúltan hívtam az uram, hogy ugrott a végső sanszunk is. Persze ő mondta, hogy erre nem lesz szükség, meg hogy bekaphatják. Édi.
Ez a torokfájás egyre rosszabb. Már a mellkasom is fájKép. Nem akaródzik ez...
enigma
 
 


Sziasztok!
Jaj, de jó Enigma, hogy itt vagy!!!!! Így kell csinálni!!!KépKép Tessék kakukkfüves teát inni, attól ripsz-ropsz elmúlik a torokfájás.

Szóval ma lehet, hogy taliztatok!!Kép KImaradok belőle. Fél óra múlva hívom, hogy a nyolcak hogy viselték a tegnapot... remélem mind megvan.

Egyébként tök jól vagyok, kicsit megijedtem ugyan tegnap, mert puffadt a hasam, meg szédültem, de aztán egy nagy adag húsos kajától rendbe is jöttem. SZerintem én nem három, hanem négy litert is megiszom egy nap.

MIcsoda baroom, aki ilyet mond!! LÁtszik, hogy fingja nincs az egészrőlllllllll. Marharépa.

na, majd számoljatok be, én is jövök a hírekkel. pusza, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok Csajok!Kép
De jó, hogy így írogattok! Meg az is jó, hogy nem láttam tegnap ezt az ominózus riportot, mert nagyon felhúzott volna...Vagyis egy valamiben igaza van a mukinak; ha az ő szüleinek nem lehetett volna természetes úton gyereke és tartják magukat a csemetéjük fantasztikus elképzeléséhez, akkor most nem tudott volna ilyen undorítóan közönségeset nyilatkozni...Szép kis szerelmi gyümölcs lett ő is, csupa empátiával és emberséggel!
AnnaKép Kakukkfüves tea? Imádom a kakukkfűt. De ezt gondolom, natúr kéne inni, ugye? Ki is próbálom, mert kapargat nálam is.
Fú, de jó neked, hogy már itt tartasz!!! Bár tényleg, az altatásért nem irigyellek. Végülis mondott valamit a doki, hogy mi volt? Mostanra már biztos megvan, hogy mennyi szép és egészséges kis embrike vár vissza! Addig is megy a drukk!!! Persze mindenki másnak is!!!Kép
Hajni
hajnesz
 
 


SziasztokKép!

Megjöttem Dévaitól. Kb. negyed 10-re értem oda, stíröltem minden szőke lányt, de senki sem hasonlított rád, EnigmaKép. És senki nem dícsérte meg a szívecskés blúzomat, tehát biztosan elmentél már addigra, mire odaértemKép. Pedig taxival mentem a Nyírőből, mert tömegközlekedéssel hatalmas macera. Dévai jókedvű volt, lehet, hogy a rózsaszín blúzom is közrejátszott KépKép.
A tüszőcskéim nem örvendeztetnek meg. Jobb oldalon 2 szép nagy, bal oldalon 1 közepes és 3 kicsi. Dévai vakarja a fejét. Nehéz a döntés ilyenkor, mikor legyen a punkció. Ha a kicsikre hajtunk, elveszhetnek a nagyok. Ha meg a nagyokat választjuk, kevés pete lesz. Most nagyon nagy elszántsággal vetek be minden lehetséges energiát (agykontroll, pránanadi), és biztatom a kicsiket, hogy érjék utol a nagyokat.
Legközelebb hétfőn kora reggel megyek, Dévai már 7-1/4 8-tól rendel, mert az ünnepek után rengetegen vagyunk, sokunkat úgy állított be a fogamzásgátlóval, hogy mind egyszerre leszünk. Valaki azt mondta, kb. 15-20-an leszünk egyszerre. Hogy fogja ezt 1-2 napon belül megcsinálni? Nekem azt mondta, lehet, hogy szerdán már leszívás lesz. Meg azt is, hogy legközelebb nem fog kímélni és 3 Gonalt fog kiírni, hogy több termelődjön. Mondtam neki, hogy nem lesz legközelebb, úgyhogy ilyesmivel ne is próbálkozzon. Azt mondta, ez volt a legjobb válasz, amit adhattam. (Azért 3 Gonal már tényleg nagyon pocsék lenne, ma is nagyon rosszul esett a 2 is..) Sajnos nem ontom a tüszőket, februárban már 35 éves leszek (lélekben csak 25Kép!).
EnigmaKép, AnnaKép, hétfőn találkozunk! De hogy fogjuk megismerni egymást? Annus, legalább egy személyleírást...Kép! Nagyon-nagyon szorítok neked! Mostanra már tudod, hányan vannak. Írd meg légyszi!!!!!
EnigmaKép, neked mit mondott Dévai? Nem írtál róla semmit. Gyógyulj meg, kicsi lányKép!!

Írjatok még délután fél 5-ig, aztán már csak hétfőn hallunk (látunk) egymásról.

Sok puszi: Szani
szani
 
 


Helló csajok!
7 maradt mára, továbbtenyésztik őket, holnap újra telefon...
HÉtfőn tényleg találkozunk. Bár szerintem a transzfereseket későbbre hívják... Elég alacsony vagyok (156), barna a hajam -vagy feltűzve v. kiengedve, vállig érő. Hogy mibe leszek, még nem tudom. Tök jó lenne dumcsizni egyet.
Szani Kép Fel a fejjel, megnőnek azok a kicsik is: nekem is volt különbség köztük, és a leszíváskor még a kisebbekbe is volt petesejt, endo??? Napbarnítottan Téged biztosan megismerlek. De a rózsaszín cucc gondolom már nem lesz rajtad..KépKép

A férjecském koccant a kocsinkkalKép, hiányzott egy kis pénzkiadás. De nem vagyok hajlandó idegesíteni magam rajta. A lényeg, hogy nem lett baja.

PngKép HOl vagy?????

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


SzanikaKép

Képzeld én már negyed nyolckor ott voltam és már 5!-en voltak előttem. De ő már bent volt és rendelt. Durva. Fél kilencre már végeztem is mind a vizittel, mind a szurikkal, mind pedig egy kis dumcsival 2 lánnyal. Aztán a fél tíz még olyan távolinak tűnt, hogy elindultam. Kilenckor már itthon is voltam. Háát nálam sem egyszerű a helyzet. Azt hittem rosszabb már nem is lehet, hogy a stimulálással nem lesz baj, elég nekem, hogy teherbe eshetek-e egyáltalán, ki tudom-e hordani egyáltalán, stb. Erre ma volt 2! db tüszőm. Kérdezte miközben a monitor nézte, hogy mennyi szokott nőni. Mondtam, hogy a legutóbb 4-5 volt a jobban, amott ahol műtöttek sajna soha semmi. Mutogatta nekem is a monitort, megnéztem én is a tüszőimet. Az a baj, hogy az a 2 már 10-es, 12-es és a többi ott még pici. Létezhet, hogy utóléri még egy pár??? Miután megnézte a papírjaimat kérdezte, hogy csinálom, hogy most ennyi nő, mikor a legutóbb tized ennyi gyógyszerre lett 5?? Néztem ráKépKép Gondolkozott, vakargatta a fejét már majdnem emelte a Gonalt mikor mondta, hogy még maradjon hétfőig és aztán meglátjuk. Sajnos én sem ontom a tüszőket. Én most januárban leszek 29 (lélekben most 45Kép) Te is Vízöntő vagy, vagy már Halak? Vérvételre most sem küldött el. Ezt én nem értem. És ha nincsenek is rendben a hormonjaim, leleteim?? De igazán erre nem akartam rákérdezni, nem akarok okoskodni.
Olyan jó, hogy te ilyen bizakodó vagy, én is szeretnék hinni...
Egy csomó kérdést nem tudtam feltenni, talán majd hétfőn - sietett. Amit megkérdeztem, arra nem kaptam pozitív válaszokat sajnaKép. Valszeg csak egyet kapok vissza. Erre megnyugtatásként mondta, hogy végülis nem baj, hogy csak ennyi nő. Mondtam nemár, azért ilyen naív nem vagyok!!! Szőke, de nem hülyeKép
Az uram továbbra is cukibogár. Bíztat és hiszi, hogy sikerül. Meg mondta, hogy ne gondoljak ennyit rá... No persze.
Szóval! Akkor hétfőn. Én úgy tervezem már 7 felé odaérek (aztán meglátjuk - de tuti korán). Húú! Végre talizunk. Kigondolom miben megyek. Hmm, mondjuk barna nadrág és barna blúz fodros ujjal és apró virágokkal. A hajam valószínűleg felkötve. Hmm? Te is találd ki és írd megKép

Annus? Mizu? Mennyi lett mesélj??? Szurkolok!!! Hétfőn veled is talizunk? Hányra kell menned? Majd bemegyünk hozzád a Szanival és vicceseket mesélünk nekedKépKépKép

HajnikámKép, szia! Írsz majd? Hogy vagy? Velem ez van, nem túl bíztatóKép

Puszi nektek.
enigma
enigma
 
 


AnnusKép
7 hat napos blaszto, az nagyon jó!!!! Fagyi is lesz? (a tesóhoz, persze). Nekem is azt mondta, hogy megpróbálják továbbtenyészteni őket, hogy annak az egynek legyen egy kicsivel több esélye. De ebből a kettőből érdekes lenne. Ez különben hogy van? Elkezdik és ha úgy tűnik, nem lehet akkor riasztanak, hogy gyere beültetésre. Vagy akkor az a hónap már ugrott? Vagy csak bizonyos szám felett csinálnak ilyet?
Francba, semmit nem tudok, rossz ez a tudatlanság.
Bár asszem ez az első nekem már mindenképp ugrottKép Már azt számolom miből fizetjük a hatodikat...

Puszika
enigma
 
 


Annám, az uram az esküvőnk napján koccant a kocsinkkal. Nem érdekelt minket aznap. Jó, hogy nem vagy ideges, a lényeg, hogy jól vagytokKép
Most nyugodtabb vagy mint a múltkor, nem? Minden rendben lesz, érzem!!!KépKép
enigma
 
 


SziasztokKép!

De jó, hogy még tudtatok válaszolni, mielőtt hazamegyekKép! Így tutira megismerjük egymást!
Én is megyek oda már 7-re, sőt, lehet, hogy még hamarabb, mert én nem merek Pesten vezetni, így a férjem hoz be, és neki még a csúcsforgalom előtt vissza kell érnie Szentendrére tanítani. Volt már ilyen néha, akár 1 órát is kellett sétálgatnom a hidegben. Úgy kell nekem, ha ilyen gyáva vagyokKép! Pedig Pesten szereztem jogsit, csak mostanában annyira elvadultan vezetnek az emberek, hogy elriaszt.
Na, ruházat.. rajtam legyen mondjuk fekete hosszú szoknya, fekete cipő, felül egy újfent a tanfolyam miatt vásárolt feltűnő viseletKép: sárga-kivizöld-fekete hullámsávok vannak a blúzon függőleges irányban. A váll és nyakrésze körben sárga. (Remélem, jól emlékszem, még nem volt rajtamKép.) Rajta, ha fázom, kivizöld kis kardigán. A fejemet már ismeritekKép!
Hát, AnnámKép, azért neked van ám szervezeted!! Ez olyan gyönyörű eredmény, hogy meg kell hajolni előtte!! Sikerülne kell, sikerülni fogKép! Nagyon szurkolunk neked! Szerintem 8-ra oda fog rendelni Dévai, tehát láthatjuk egymástKép!
EnigmaKép, Dévainak igaza van: ha 1-et lehet csak feltenni, akkor egy-két erős tüsző is megteheti, amit kell. Az első alkalomnál volt egy lány, akinek 8 tüszője volt, de csak 1 petét tudtak leszívni. Az az 1 pete meg is maradt, sőt, az övé lett mindannyiunk közül a legnagyobb, legszebb embrió. Végül baba nem lett belőle, de a történetnek most nem ez a tanulsága, hanem az, hogy összevissza reagálunk a kezelésre, bármiből lehet bármilyen eredmény. Enigma, ebben a pillanatban te pont ugyanazzal az eséllyel indulsz 1 kisbabáért, mint mindannyian. Igaza van a férjednek, hogy biztat, csak így továbbKépKép!!!
Vízöntő vagyok én isKép!

A hétfői viszontlátásig sok pusziKép:

Szani
szani
 
 


AnnusKép,
Azért annyira nem vagyok napbarnítottKép. Egy jól szolizó csaj messze megelőzKép!
165 cm, 56 kg, barna haj és szem: tucatlányKép!
Endo: 4 (Kevés, ugye??)

Pusz!
szani
 
 


Heló csajok!
Mára 5 katona maradt, remélem három marad hétfőre!! A dokika szerint gyönyörűek....
Sajna csak 9 körül kell telefonálnom, tehát legjobb esetben 10, de inkább 11 lesz a transzferből. Szerintem már nem lesztek ott.
Ha mégis, meg fogtok ismerni, tiszta lázban leszek. Ja, és a férjem is ott lesz, Ő meg jó magas: 187.( Jól mutatunk egymás mellett)KépKép

SzaniKép Nekem is 4mm volt az endom, aztán a sok kerir meg túró három nap alatt 11-re növesztette!!!! MOst már mégtöbb, azóta is nyomatom a turós cuccokat, ja, meg mézet!!!!

EnigmaKép CSak semmi pánik! NEkem is különbözőek voltak, sőt két nappal a leszívás előtt két v. három tüsző tökre megugrott, a jobb oldali kicsikre meg azt mondta, hogy nem lesz belőlük semmi, erre: a legkisebbekben is volt petesejt.Kép

Ugye marad három hétfőre??????
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


kerir=kefir

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Ja, a férjem is vízöntő!!! Szerintem a legjobb jegyKép -már ha van ilyen.
én nyilas vagyok.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!
Igazi Dévai-fórumos találkozó lesz hétfőn! Én sajnos tutira nem találkozom veletek, mert csak délután háromra megyek.
Enigma! Örülök, hogy újra itt vagy! Kitartás Kép
png
 
 


Amúgy arról szokjatok le, hogy mindig akkor írtok egy csomó dolgot, amikor nem érek rá megnézni! Szerdáig mindig úgy ültem le a gép elé, hogy na most akkor van egy csomó időm, és majd olvasgatlak titeket, akkor persze csak egy-két hozzászólás volt... Kép
png
 
 


Hát, lányok, én ezt kezdem baromira nem érteni. Most voltan a Dévainál negyedszer, de még nem csinált semmit. Decemberben, amikor elcseszték az AIDS-leletemet, akkor tökre fel volt háborodva, hogy most ezért nem tudja megcsinálni az átjárhatóságit, és akkor adott mára időpontot. Ma odamentem, vittem a hiányzó papírokat, és közölte, hogy majd az első cn-on telefonáljak, és majd akkor megbeszéljük az átjárhatósági időpontját. Ergo, most azért kellett visszamennem, hogy odaadjak neki két darab papírt, és kész. Nálatok ez hogy volt? Ennyire elhúzta időben? Azt olvastam, hogy HSG-t csak a 12-ig napig csinálnak, de gondoltam, ha az ultrahangosra megyek, akkor azt lehet a 14-iken is. Vagy ha nem, akkor miért nem tudott múlt péntekre visszahívni, hogy ne veszítsünk még egy hónapot? Amúgy nála tényleg negyvenezerbe kerül ez a vizsgálat? Ti ott csináltattátok?
png
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: