Új privát üzeneted érkezett!

Helló lányok!
Köszönjük, hogy aggódtok a tejcinkért! Eljutottunk odáig, hogy cici, aztán kicsit később pótlás, éjjel meg csak cici. Most hogy elfogadja nappal is a cicit kipróbálom Zsula módszerét!

Dóri bárányhimlős, ma viszem dokihoz! Hát nem úszta meg!

Tündi: nagyon szépek a gyerekeid!

Gégéé: szorítunk ezerrel!

Anyany: akadálymentesítés: ahogy mászik később feláll, úgy veszed észre, hogy mi nincs jó helyen. Konnektorokba biztonsági dugó, a polcokról mindent eggyel feljebb pakoltunk, mint amit már elért, fontos papírok magasan, szekrény és fiókzárat kipróbáltuk, de Levi kijátszotta, így leragasztottuk, amiből nem pakolhatott ki. Amibe beverte a fejét, az mindig a szekrény éle, ajtófélfa ... stb színjátszós homlok mindig megvolt. Levi folyton hátrafelé nézett, előre ment. Egyenlőre ennyi jutott eszembe.
Vendég
 


Trundike! zabálnivalóak. Külön külön is, de együtt meg főleg.

Nikitől mostanában hatalmas puszikat kapok. csakis én, mert az apjának nem ad. odahajol megérzi a borostát és fintorogva elhúzódik. az apjameg irigykedik....

Dorkának nagy nagy gratula a félévességhez!!!!!!

Gégéé! én is szorítok a mai napra. biztosan minden rendben lesz!
bende
 
 


Bende: szépséges a lányzó! Kakigondra nálunk is a laevolac meg a glicerines kúp jött be, de most tápszer mellett 2 naponta van.
Félős korszaka Levinek is volt, nem tartott sokáig. Akkor utánaolvastam, teljesen természetes, majdnem minden gyereknél előjön.
Kisleányom a mutató és a hüvelykujját szopizza, apa azt mondja szotyizik! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Tündi meseszépek a gyerekek :D Bius arcra hasonlít rád :D Barni vigyorától meg kész vagyok teljesen :D

Matyi már most megnézi az idegeneket és meg nem ijed tőlük de elgondolkozik nagyon, hogy ez most ki a csuda :D Tegnap is átmentünk a szomszédba, elvolt a szomszédasszony kezében több mint fél órát, akkor sírt ha meglátott engem, hogy hoppá mégsem anya kezében vagyok. Vigyorokat is úgy osztott szét hogy már az én kezemben volt.
Dóri remélem hamar túl lesz a pöttyökön!
Gégéé drukk-drukk!!!!!

Drága kis mennyasszonyunk boldog fél évességet kívánunk! :lol: :lol: :lol:

KépKép
winchi
 
 


Jó reggelt! Sziasztok!

Anyany: Hát hullatja a haját. Babahaj de a másik meg nem nagyon nő, szóval úgy néz ki lesz neki kevesebb haja.
Sajnos
Fél egy körül fenn voltál? Jaj szegénykém.

Bende: Ez a kislány észvesztően szép!!! Meg is mutatom Barnikának, bár már állítja hogy ő sosem lesz szerelmes és neki egy kislány sem tetszik :)
Anno BArnit is viszonylag hamar felültettem a babakocsiba. Nem teljesen ülésbe, de hogy lássa a világot. Nagyon élvezte. Biusnak is szerencsére a babakocsiba nem kell cumi, nem is adom a szájába. Anyukám adná neki oda hogy hamarabb elaludjon, de én rászólok, hogy ha nem igényli ne adja oda neki, majd elalszik amikor fáradt.

Winchi: Attól tartok hogy az én orromat örökölte Bius. Elég vastag az orrnyerge, majd érettségi ajándéknak plasztikai beavatkozást kap... Fujj.. milyen anya vagyok mi? :)

Hozzátáplálással kapcsolatban: Mi van ha egy nap két ízt kap? Attól tartok hogy ha elkezdjük majd a répát vagy krumplit vagy mit, nekünk is kakigondunk lesz ezért jó lenne mellé egy kis barack.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Bianka csak holnap lesz 3 hónapos, nem jó a vonalzó. Holnap leszünk 3 hónaposak!!! Jujj... A kövi 3 hónap még izgalmasabb lesz, remélem 6 hósan már kvázi szépen fog ülni, mert én is ültetve szeretném kocsiztatni.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Na, én is jól lemaradtam a hétvégén. Szombaton hármasban voltunk, Apának kicsit dolgoznia kellett. És mi is kpróbáltuk a kendős sétát, ugyanis a babakocsinkat Apa elvitte az autóval együtt és muszáj volt elmenni a kisboltba. Jól sikerült, Nati 3 lépés után bealudt és végig húzta is a lóbőrt. Persze megcsodáltak minket a boltban meg az utcán is, még elég ritka látvány ez a kendőzés, én meg büszkélkedtem a két csudaszép lánykámmal. 8) Délután sütöttünk Lilivel krumplis pogácsát, életemben először, de jól sikerült (Apa receptje alapján – ő cukrász és szakács.) Tegnap meg Anyuéknál töltöttük a délutánt, hát Natit sikerült jól kizökkenteni, szegénykém alig aludt összesen 2 órát napközben, estére már annyira kivolt, hogy csuda. Túlfáradt, nem tudott elaludni, csak sírt, sírt. A fürdéssel sikerült annyira kizökkenteni, hogy elfogadja a ciciből a vacsit, de a 11 órás ráadást már nem volt türelme megenni, így anélkül tettük le aludni és rettegtünk az éjszakától. De rendes volt, 5.15-ig aludt, evett, majd aludt 9-ig, most újra szundizik.

Gégéé: nagyon szorítok Nektek a mai naphoz! Minden rendben lesz! Örülök, hogy kiderült a nyügiskedés oka. Aztán meg tessék, mekkorát aludt a pici Emma. :wink:

Anyany: olyan jó lehet, hogy már puszit ad Zsófi. :D

Trundike: nagyon szépek a gyerekeid és milyen szeretettel öleli Barni Biust. :)

Mancsa: tök ügyik vagytok, remélem, a serkentők segítenek újra sok tejcsit csinálni. Mi beálltunk 90-100-ra, ennyi úgy tűnik, elég a Kisasszonynak, több nem is nagyon van. :? Sajnálom a bárányhimlőt. :(

Bende, Niki tényleg nagyon hasonlít Apucira - és persze gyönyörű. :D Szóval már lóhúst eszik...nem korai az még? :lol:

Lara, Hannus annyira édes ezzel a sok hajával! :D És látom, élvezte az uszit is. Régen még mindkét szülő bemehetett a vízbe. A tesco mögé jártok? Ja, és köszi a tea tippet!

Hajnalom: üdv! Nekem is volt fogadott dokim. Mesélj még magatokról!

Nagyszülők: hát, nálunk is megy a nagy kényeztetés. Pl. Egy fél tányér leves után már éljeneznek és jöhet is a megérdemelt édesség. :roll:

Ha nagyon sír Nati és semmi sem használ neki, akkor én is le szoktam tenni egy kicsit, hadd dühöngje ki magát. Volt már, hogy ilyenkor elaludt. Ha meg nem tudja magát megnyugtatni, akkor újra felveszem.

Lilinél a kistesó születése inkább a viselkedésében volt észrevehető, Natit szinte a kezdetektől fogva imádja, ugyanúgy gondoskodik róla, mint Levi a hugiról. Bár a kórházban még mondta, hogy csak én menjek haza, de most egyik este vacsinál kirobbant belőle, hogy jó, hogy azért mégis Natival együtt jöttem haza, mert ő úgy szereti. Szóval ő inkább kicsit (vagy nagyon) engedetlenebb lett, a szopikor ő is mindent szeretne – vagyis fel szeretné hívni magára a figyelmet, mert érzi, hogy az már nem csak rá irányul. Az utóbbi 1-2 hétben már én is érzem, hogy kezdi megszokni az új helyzetet, újra a régi kezd lenni.

Ancsi-pancsi: boldog hófordulót Nektek Dorkával! :D :D :D Remélem, a kakigond azóta megoldódott.

Winchi: örülök az apás fürdésnek! 8) Natit szinte mindig apa fürdeti, mert Lilinél szinte mindig este dolgozott és kimaradt ebből a mókából.

Ma sétálunk egy nagyot ebben a szép időben, kirakattam most apával a babakocsit.

Kép
Kép
katinka31
 
 


Kép Lányok

Kép Kedvenc képem Natival

Kép
Kép
katinka31
 
 


Kép Kép Kép Kép

hal, ló, tigris, vagy emberhús, neki mindegy....
most viszont megyünk főzeléket enni.
bende
 
 


Katinka az én szakmám is szakács, cukrász, felszolgáló. lehet, hogy látásból ismerem a párod?! ű
Trundike!már Bius is öregszik. Niki is valamikor több új ízzel ismerkedik. ha valami nem tetszik neki magában, akkor hozzákeverek valéamit, vagy valamiket. aztán egyre többet teszek a nemtetszőből, míg végül már simán elfogadja azt is.

köszönjük a bókokat.

Bocsi Hajnalom, hogy én nem írtam Neked, üdvözöllek köztünk. Ügyeletes dokinál szültem és le a kalappal előtte, minden tökéletes volt. (csak én nem)
bende
 
 


katinka! nagoyn szépek vagytok!

ancsi!
dorkának boldog hófordulót!

tündi!
sztem nem nagyon fog már kihullani. láttam én már olyan babát, párom unokahugát, akinek csak a tarkóján maradt egy kis haj, mint az öreg bácsiknak. :lol:

fenn voltam fél 1kor és azon tanakodtam, hogy fejjek még, vagy ne. 3 napig kibírtam már nélküle. végülis ennyi idő alatt úgy éreztem, sok tej gyűlt össze, de csak 140mili. Zsófi reggel fél 6kor felébredt, amikor apja ment dolgozni, pedig ma nem volt elefánt, és enni kért. meg is itta az utolsó cseppig. legalább ezt a picit nem pazarolta el, amíg sok volt, addig volt hogy fél litert is kiöntöttem egy nap...
Vendég
 


Bende, férjecském Sopronban tanulta a szakmát, kb. 10 éve él Fehérváron. Ő csinálta annak idején az Anna Kávézót, meg a Pelében is dolgozott cukrászként. Te a szakmádban dolgoztál Niki születése előtt?

Kép
Kép
katinka31
 
 


Kép
mintam Zsófinak, ha nem viselkedik jól, akkor Noméminek fogom hívni. kiröhögött. lehet, hogy teszene is neki...

Kép
ez már nem mostani, de azért tud alkotni a drágám.
miután nekem ezt csinálta, utána kezelésbe vette az apja és valahogy sikerült megetetnie.
(mint a reklámban: festőművész leszek, kár hogy anya persillel mos...)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.19 11:50-kor.
Vendég
 


Katinka!
akkor biztos nem ismerem. Azt hittem fehérvári. Nem dolgoztam a szakmámban. :wink:

Anyany! gyönyörű az a kendős kép Zsófiról. Az etetősért nem irigyellek. Nálunk csak az előke lesz maszatos, meg egy kicsit az arca. A ruhája még csak a gyümölcsléből kapott egyszer- kétszer, de kaja közben soha. Ti ezt a vanish reklámot, hogy éritek el?????
bende
 
 


bende!
:lol: ezeke ellen a vanish már nem használ! ha jól emlékszem ez meggy volt őszibarackkal meg almával. szóval nem volt egy rossz keverék.
van amikor nincsen kedve enni, azért löki ki a kezemből, aztán meggondolja magát és eszik, van, amikor annyira örül a kajának, hogy keze lába jár, amjd el repül ,és azért löki ki a kezemből, van amikor fogni akarja a kanalat és magára önti, vagy belenyúl a szájába és szétmázolja... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Niki is néha fogni akarja a kanalat, de nem engedem neki, ha nagyon ragaszkodna hozzá, ka egy másikat. Ő nem nagyon hadonászik evés közben, inkább csak nyel, nyel, aztán nyelés közben elmereng és ha megszólítom megijed. :)
bende
 
 


sziasztok.Mi ma voltunk csipőn,minden oké.Be is sikerült vásárolni úgy hogy a kisasszony végig aludt.

Izgulok Gégéékkel mi lesz.

Bende Niki biztos jó étvágyú mert látom mindent megeszik ami a keze ügyébe kerül.Csodaszép íve van a szemöldökének!

Zsófi nagy szemei...hm,nagyon szép.Hamar elcsábitja majd a fiúkat az tuti.

Jázminom azt hiszem megint visszaesik a takonykórba... :cry: Láza nincs,de nagyon folyik az orra és váladékot köhög fel.C vitamint adom,nem tudom még mit lehetne neki orvos nélkül.Akinek van tippje segitsen,valami köptetőt?Az oscilliot ne ajánljátok próbáltam múltkor neki nem jött be.Majd holnap átmegyek a soponyai patikába (Winch 8) )azt ott veszek gyógyikat neki.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!

Gégéé, annyit gondoltam ma rátok! Gyere mihamarabb a hírekkel!

A babák gyönyörűek!!!

Volt ma nálunk a védőnő, és azt tanácsolta, hagyjam a kiságyában kicsit sírni a kiscsajszit. És elaludt magától!!! Nagyon örülök neki. Ma 6 hetes, innentől már megpróbálom következetesen neveleni, nem lesz állandóan kézben. Legalábbis elhatároztam... :o

Nálunk is pár napja napközben rengeteget sír, és nálunk is azt mondta a védőnő, hogy sokat eszik, az a baja. Úgyhogy megpróbálom én is betertani a 3 órákat.
De a nyűgös nappalokért megvan az éjszakai kárpótlás. 10 körül szokott elaludni, hajnalban 1x felkel enni, de rögtön alszik is vissza, reggel 8-9-ig :) De szombaton elfelejtett hajnalban kelni, és reggel 8-kor ébredt csak! :lol: Rég aludtam ennyit egyhuzamban :lol:

Kép
timmi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az üdvözléseket, nagyon kedvesek vagytok! :)

Gyönyörűszép gyerkőceitek vannak, hihetetlen édesek a képeken!

Egyenlőre még mindig nem lettem okosabb orvos témában... Nemigen tudom hogyan lenne jó... Tökéletesen elégedett vagyok Auth doktorral - a mai nap állása szerint ott tartok, h. maradok nála, járok hozzá magánrendelésre, szülni pedig az ügyeletesnél, de ez a döntés sajnos naponként változik -, és sajnos ez az én faxnim, de nehezen váltok, szokok meg új embereket. (no, nemcsak nőgyógyászt, hanem fodrászt, kozmetikust stb. is)

Írok picit magunkról, de előre is elnézést hosszú leszek :oops:

32 éves vagyok, magyar-könyvtár szakos tanár. Csenge 2002 szeptemberében született Veszprémben, Zalán 2005 áprilisában Szentesen.
Párommal mindketten orosháziak vagyunk, én Szegeden tanultam, dolgoztam. Amikor úgy döntöttünk összeköltözünk, akkor én jöttem Vp.-be, ő ugyanis katonatiszt, Szentkirályszabadján dolgozott. A reptér bezárásakor kicsit közelebb akartunk lenni a nagyikhoz, így kerültünk Csongrádra, párom pedig a szentesi laktanyába. Az ottani leépítésekkor megkeresték innen Fehérvárról, h. várnák ide, így jöttünk. Ő 2007 tavaszán, mi pedig augusztusban költöztünk Pákozdra. (Pipacsos lakókert)
A gyerkőcök itt Pákozdon járnak oviba (nagyon jó!!!), Csenge majd szeptemberben kezdi az iskolát. (ez is nagy dilemma, h. ide irassuk-e v. bevigyük Fehérvárra)
Momentán táppénzen vagyok és élvezem az édes élet szabadságát :lol: a napközbeni, csendet, rendet, nyugalmat :)

Nagyon zanzában ennyi :)

Az orvostéma azért is dillemás, mert hasonló gyors szülést szeretnék, mint a fiammal: vele reggel 8-kor értünk a kórházba, 8.23-kor pedig már meg is született Zalán. A választott dokim be sem ért, így az ügyeletes dokinál szültem. (mondjuk azért tudták, h. a főorvost választottuk, várjuk, de nagyon kedvesek, korrektek voltak).
Most is ilyen naaagyon gyorsan szeretnék szülni, de most hétközben, délelőtt, h. párom is velünk tudjon lenni ismét. :)

27 hetes vagyok, úgy tűnik kisfiút várunk ismét, és a Bulcsú nevet választottuk neki.


Hajni
hajnalom
 
 


Sziasztok!

Anyuék itt voltak, nagyon jó volt :lol: Ebéd előtt álltak a kiságy felett - amiben Matyi repkedett a zenélő forgónak - És csak csodálták az uncsijukat :lol: :lol: :lol:
Nagyon édes képeket raktatok fel, Niki mindenevő szépszempilla és Katinka a lányaid nagyon nagyon helyesek :lol: :lol: Zsófi jól kikente magát és a ruháit :lol:
Gégéé csuriban volt az ujjam 3tól, mesélj majd!

Kép

Íme az apafürdetése képekben.
Azért is ujjongtam ennyire neki, mert tőletek mindig az olvasom, hogy apa itt segít ott segít. Imádja a fiát, játszik vele vigyáz rá csak ez az ellátás része nem volt még. Tegnap is mondta hogy ne haragudjak rá de nem tudja megfürdetni a Fiúcskát, mert épp a neten beszélt az ismerőseivel fontos ügyben. Csak lestem :lol:

Hajni nagyon szép neveket választottatok a gyerekeknek, a pocilakó neve is klassz :)
Akkor már profik lehettek költözködésben, a gyerekeket nem viselte meg a költözés?

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Gégéé: Nagyon sokat gondoltam ma rátok! Remélem minden Ok. De várom a beszámolót!

Ancsi: Hatalmas gratula nektek a félévességhez! :D

Lara: Csodaszép Hannus! :) Hihetetlen ez a sok haj! Apának is megmutattam, beájult tőle! Örülök, hogy jól sikerült az úszás. Én még gondolkodom rajta, hogy menjünk-e. De ha igen, nálunk is Apa megy majd be vele.

Bende: jó étvágya van Nikinek, nemcsoda, hogy ilyen szépen hízik! :) És Te hogy vagy? Újra teljes energián?
Ja, és Niki tényleg hasonlít apura. Rékára is azt mondják az ismerősök, hogy tiszta apja! Csak mi nem látjuk. :oops:

Trundike: Nagyon szép mindkét gyerkőc! És milyen édes Barnika, hogy így szereti a hugit! :) Az orr-gondolatokat teljesen megértem, én is izgulok, hogy Réka ne az én orromat örökölje. Bár én is felnőttem plasztika nélkül. :shock: Mondjuk a Te orrodban nem látok semmi kivetnivalót! :)

Mancsa, örülök, hogy megoldódtak a tejci problémák! Most már biztos Dorka is szépen hízásnak indul! :)

Winchi: gratulálok az apás fürdéshez. Azért ezek az apukák fejlődőképesek! Nálunk mondjuk a fürdetés apa feladata, amióta hazajöttünk, nálunk a pelusozástól húzódozik. De azért már egypárszor leküzdötte ezt a feladatot is!

Katinka! Helyesek vagytok! És milyen sok haja van Natinak is!!! :)

Anyany: Édes Zsófi, nagyon! Még mindig hatalmasak a szemei! :) Az evésekért nem irígyellek!

Hajni, üdv. köztünk! Hát ha Neked már a második is ilyen gyorsan ment, lehet nem érdemes orvost választani, mert ilyen gyorsan úgysem fog beérni. :lol:

Mi ma voltunk 2 hónapos orvosi vizsgálaton. Kaptunk oltást, de csak egyet, mert a pneumo-t most nem lehet kapni, majd... Remélem nem lázasodik be a manóm! Viszont képzeljétek megmérték, és 4300g. Ez azt jelenti, hogy egy hónap alatt 800g-ot hízott. A múlt héten már nem volt mérlegünk, úgy látszik, ez jót tett, Réka azóta elkezdett hízni. :lol:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


sarmon!
Jázminnak jobbulásk kívánok!

gégééé! hol vagy? ilyenkor már itt szoktál lenni! szorítok, hogy minden rendben legyen!

hajnalom!
nem semmi azért, 20perc alatt! ti is költöztetek ám sokat! mi is szeged környékiek vaguynk, bár ezt priviben is írtam. párom sándorfalvi, én meg apátfalvi. (makó mellett). itt volt munka, ide jöttünk, de már nagyon szeretném, ha nem mennénk sehova sem. jó lenne egy stabil hely, mondjuk itt...
a gyerekeid hogy bírják a költözéseket?
amúgy én is úgy voltam, hogy egyik héten kell doki, másik héten meg nem kell. anyum is próbált rábeszélni, mert állítólag Makón ha nincsen doki, nagoyn bunkók a nővel, még akkor is ha szül és alig foglalkoznak vele. velem itt amikor kellett fogalakoztak, jöttek, amikor a fogamat csikorgatva mondtam a páromnak, hogy hívjon valakit mert nyomnom kell és nem bírom visszatartani, egy pillanat alatt ott volt a doki és a szülésznő is. és a főorvos is bejött legalább háromszor . még viccelődött is a párommal, aki kétszer is megkérdezte, mikorra fog megszületni a lányunk. viccesen azt mondta, óra 15kor. és csak 20percet tévedett. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


szosz!
a mérleg hiánya valahol megnyugtatja az anyukákat. mi már nem mérjük, mert sokáig mértem hetente. most mérem, ha eszembe jut, meg majd ha a védőnőhöz megyünk, majd ő megméri.
ügyesek vagytok!!!
nálunk orrban már az enyém a lány! a füle is :lol:

winchi!
de jó! nálunk kb 1 hónapja akarta lelkesen párom fürdetni a lányát, de arra nem készült fel, hogy tartani is kell még. eljátszotta a hattyú halálát és közölte, hogy ő ezt nem bírja, vegyem át.
pisis pelussal 2hónapos kora óta tisztába teszi, a kakisat meg kétszer cserélte még csak ki. a múltkor át akarta nekem adni, mert husi után volt ám bukéja, amolyan durva felnőttes, :lol: én meg majd szétröhögtem az agyam, és az ajtóból szurkoltam neki! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szosz ez nagyon szép hízás ügyesek vagytok!

Anyany akkor megnyugodtam, hogy az ilyen informatikus fajtáknál mint amilyenek nekünk vannak, lassabban érlelődik meg hogy esetleg csináljanak valamit a gyermekükkel a játszáson kívül. :lol:

KépKép
winchi
 
 


Hajnalom: Nem akarlak nagyon összezavarni de UH-ban pl Bácskai doki verhetetlen. Az én dokim Blaskó doki jó véleményt mondott róla, az tény hogy nagyon jó diagnoszta, bár szülni sajna nála sem lehet.
Ha szeretnétek 4D-s ultrahangot érdemes Bácskai dokihoz menni szerintem. Persze ez csak az én véleményem.
Homeópátiás bogyók meg a málnalevél tea nekem nagyon bejöttek. 9-re mentünk be és 10-re megszületett kislányom. Barnika jóval tovább tartott. 7-kor burokrepesztés volt és 17:00-kor született meg, szóval nekem ezek a szerek nagyon bejöttek.
Bár ahogy olvasom félő hogy akkor be sem értek a kórházba :)

Anyany: Nagyon édes Zsófi :) Hát az evés bizony sokszor nem egyszerű, de gondolom tüneményesen maszatol.

Winchi: Apa még nálunk sem fürdet. Amíg olyan kis törékenyke a picur apuci megeteti néha de a nagyobb dolgokat inkább én csinálom. Peluscserét is csak mostanában kezdte el :)

Szosz: Az én orrom még mindig markáns holott az enyém biza meg lett plasztikáztatva. És még így is.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


sziasztok

hazaértünk, és nagy nehezen talán elaludt.

mégiscsak petefészek cisztája van, ahogy azt anno a Deák és Bácskai doktorok megmondták...de nagy...3-4centis.
Valszeg műteni fogják.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

most kaptunk egy sebészfőorvost, akit fel kell hívni, konzultálni a hetekben, és pestre menni megint, és megműtik.

idegileg kész vagyunk a férjem is és én is. persze lehetne, vagy lehetett volna sokkal rosszabb is a diagnózis, de mi valahogy hittünk benne, hogy csökkent, vagy ilyesmi.

Emma amúgy egy tündér volt az elég hosszú vizsgálaton csöndben nézelődött.

na megyek, mert mégsem alszik. köszönjük a szorítást! majd holnap visszaolvasok.
puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


jaj Gégéé annyira de annyira szorítottunk, azt hiszem ezt a többiek nevében is írhatom!
Kitartást nektek! Remélhetőleg hamar túl lesztek ezen az egészen és jó kezekbe kerül Emma!
Sok puszi nektek

KépKép
winchi
 
 


Trundike igen Bácskai nagyon jó hisz tudod Barnika is az volt mint Dórka. Zsózsóval már sajna nem hozzá jártunk,de 4d nála csináltatuk. Nagyon alaposan megnézte és megnyugtató volt,hogy ö is mindent rendben talált.

Nálunk 2 napja áll a bál orditunk :cry:

anyany édi Zsófi én ilyenkor jöttem rá,hogy nem tudok mosni :wink:

gégéé remélem minden ok?!

bende gyönyörü Niki :lol: pontosan mennyi idös is?

katinka mégegyszer üdv. itt is tünemény ez a két csaj :D

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


gégéé sajnálom :cry:
Ne, lehet,hogy még felszivódhat?
Olyan rossz belegondolni,hogy ilyen pici és már mütsék :cry:
Fel a fejel minden rendben lessz.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


gégéé!
nagoyn rossz, de talán mégis jobb, mintha a máján lenne... de az lenne a jobb, ha nem lenne sehol sem. muszáj műteni?

zsófi!
hát igen, én sem tudok mosni... ezeket a foltokat... lehetetlen...

winchi!
az informatikus külön állatfaj. ez van... ráadásul az én infortmatikusom szemtelenül fiatal. meg sztem különösen későn érnek. a tied is sokat játszik gépen?

tündi!
igen, édesen maszatol, néha olyakor hamisan mosolyog, miután kiütötte a kanalat a kezeből és még ő mérges.
olyakor felhúzza az orrát, vigyorog és szuszog nagyokat...
Vendég
 


bende!
már akartam kérdezni! kijött végül Niki fogacskája?
Vendég
 


Gégéé: :( Sajnálom, remélem hamar és amennyire csak lehet zökkenőmentesen túl lesztek rajta. Kicsinek sem de az anyának sem könnyű amikor babucija kés alá megy, kitartás!!

Zsófi: Mikor van ordítás? Fáradt vagy pocak? Gondolom a Manócska ordít.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Gégéé: nagyon sajnálom. Szegény pici Emmácska. Nekem is volt petefészek cisztám, de neki nem kellett volna hogy legyen sehol sem. Ici-pici manócska. Remélem hamar túllesztek majd ezen. Atroszkópos műtét lesz? Vagy még nem tudjátok? Az annyiból jobb, hogy csak 3 pici hegecske marad utána. Jajj, drága szive még csak most jött a nagyvilágra, és máris műteni fogják. A szívem szakad meg érte! Kitartás nektek, és sok erőt. Nagy ölelést küldök nektek.

Katinka: gyönyörűek a lányok. És Nati micsoda hajasbaba!!

Anyany: Zsófi is gyönyörű. Azt hiszem ezeket a vásznakat te nem változtatod fehérré. :)
Köszi a tippet, szerintem a pipihusi volt a bűnös. Szombati husilvesből turmixoltam répát, krumplit, csirkemellet, aztán szerintem a husi volt a hibás. A sütőtököt bírja, nálunk az almát nem. Nem is értem...pedig az az első gyümi amit adni lehet...
Nálunk is Dorka mindig el akarja venni a kanalat, a tálkát amiből eszik, a poharat. Mindent. De mindig adok valamit a kezébe, hogy ne ficánkoljon. Keze lába jár evés közben. Mondjuk nemcsak evés közben, úgy egész nap... :)
És csak pohárból akar inni. A cumisüveget csak rágja. Nem is erőltetem neki.

Winchi: gratula apának a fürcsihez! Nálunk sem akarta először apa fürdetni, meg rendezni, de aztán jól összevesztünk, hogy hogy lehet ilyen szívtelen, és igenis ő is szülő, aztán 1 hetes korától már megfürdette. Azóta minidg ő fürdeti, csak akkor én, ha nem ér haza. Ez már tradíció lett. Mondjuk tisztába nem teszi, max néha a pisiset kiszedi, de a kakist azt nem. Múltkor meg lebukta főzelékkel az apját, erre elkezdett apa öklendezni, és majdnem hányt. Hiába a pasik valahogy nem bírják ezeket a szagos, és sűrű dolgokat! :D
Gyönyörű a kis vőlegényünk! Sok pusza neki! Meg neked is!

Bende: De édi Niki! Találó az indiánnév! Gyümölcsét megpróbáljuk, még nem adtam neki, csak teát. Lázmérőzés volt. Nem jött be. Glicerines kúpot lehet vény nélkül is venni?
Remélem majd kinövi ezt a félősséget mihamarabb. Néha előfordul, hogy megnézi valaki, és nem fél tőle....
Érdekes az Auchanban, ahol 100 000 ember van, na ott nem fél, ott le akar pakolni mindent a polcokról, meg a zöldséges résznél be akart mászni a narancsok közé.....
Édes lehetett Niki a plázába. Mostmár nagyon oda kell figyelni, nehogy valami mást is eldobjon. Mondjuk a pénztárcádat :D
Jó kis pakolós kiscsajszi lesz! Szeret rendezkedni!

trundike: nagyon szépek a gyerkőcök. És Barnika milyen ügyesen fogja hugit! Nagyon édesek. Puszika nekik! És neked is.

sarmi: Jázinak jobbulást. C vitamin tök jó, adhatsz neki szerintem emelt mennyiségben is. A felesleget kipisilja. Jobb ötletem nincs. Esetleg valami köptető szirup. Próbáld még kinderluft balzsammal bekenni a mellkasát. Az olyan kámforos krém. Nekem tök jó szokott lenni.....

mancsa: csak elkapta szegénykém..... még jó, hogy ő nem tud vakarózni. elég hamar túllesz rajta. Levi már teljesen kilábalt belőle?

Köszönjük a köszöntéseket. A fél éves Dorkám nevében is!
Megoldódott a kakigond is. Reggel telerakta a pelust, de olyan büdi volt, hogy majnem elájultam. Fú, ilyet még nem produkált... :D

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Gégéé: nagyon szorítottam, hogy ne ilyen hírekkel gyere :(, sajnálom :(:(:(. sok puszi Nektek!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


ancsi az tök jó hogy Dorka pohárból akar inni,örülj neki,a fogainak mindenképp jobb.köszi a balzsmtippet,mindenképp kifogom próbálni.

Gégéé!Nagyon sajnálom hogy mégis műtétre kerül a sor Emmánál.De nyugodj meg nem lesz semmi baj,ettől még unokád is lehet! :wink:

Én is ma vettem meg a vizeletgyűjtó zacsikat,majd február végén kell nekünk is visszamenni Írisszel a veséit megnézni.És oda kell majd vinni vizeletet tőle.Én is rettegek mit fognak majd mondani.

Jóéjt lányok.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Kép Megfogta a nyelvem a cékla

Kép Sziasztok, ma vagyok fél éves!

Kép Anya ilyen punk sérót csinált nekem

Kép Szép az új ülésem?

Kép Nekem nagyon tetszik a mintája


Matyi manó, mit szólsz ehhez a csábos nézéshez?
Kép Asszem ez lesz a pasizós nézésem!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Dobtam fel pár képet én is a szemfényvesztő fél évesről.

Sarmi: naná, hogy örülök neki, hogy pohárból iszik. Nem erőltetjük a cumisüveget. Aztán lehet, majd ha nagyobb lesz, meg pohárból nem akar inni. A gyerekek márcsak ilyenek. Ez a balzsam tényleg tuti. Nekem olyan jól fel szokta szaggatni a slájmot. A hátára is kenj majd. Olyasmi, mint a Vic Vapo Rub volt anno, ha még emlékszel rá gyerekkorunkból....

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Trundike: Biusnak boldog 3 hónaposságot így előre is! :D

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Gégéé:Annyira sajnálom hogy ezt a kis gyönyörüséget megműtik :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Remélem hamar túl lesztek ezen az egészen.Sok-sok puszi és ölelés nektek!!!!

Ancsi:Ez a csábos nézés annyira aranyos :D :D :D :D
Ez a kedvenc képem Dorkárol :D És boldog 6-ik hónapot :D
Ez az ülés hány kg-ig jó?Nagyon édesen ül benne :D
Örülök hogy a kaki gond megoldódott,most nálunk is van, úgyhogy ma szilvát ettünk üvegeset :wink:

Katinka:Veszprémbe járunk usziba mi itt lakunk és hála égnek szeptember óta már itt is van.
Nati is kis hajasbaba annyira édesek a lámykáid jó az a közös kép :D

Sarmon:Szorítok nektek hogy minden rendbe legyen a vizsgálaton.Írisznek jobbulást.

Winchi:Jók a képek :D Nagyon aranyos Matyi :D

Mancsa:Szegény Dorka remélem hamar túl lesztek rajt.

Szosz:Én nem bántam meg hogy vittük a Hannust nagyon tetszett neki az uszi meg én már láttam ilyen babaúszást nyáron és már akkor megbeszéltük Apával hogy visszük a Hannát :D Nagyon jót tesz a mozgásfejlödésének is :D

Na most már megyek én is aludni jó éjszakát!!!!

Jaffa:Már régen voltál remélem minden ok!!!!!
Vendég
 


ancsi!
Dorka nagoyn aranyos! gyönyörű! szép hosszú nyelve van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
örülök, hogy a kakigond megoldódott.
te mit adsz mostanság Drokának? mi holnap borsót eszünk. elvleg már kaphat. pepecseltem vele, mert a szemekről a héját leszedegettem. nehogy fájjon a hasa, nehogy felpuffassza. zöldet még nem evett. remélem szeretni fogja.
próbáltuk ma a cukkinifőzeléket, de nem szerette. üvegeset, meg is kóstoltam, és úgy döntöttem ilyennel nem kínzom soha többé, mert irtó rossz az íze.
Vendég
 


még képek:
hazaúton fehérvárra:
Kép

ilyen huncut, csak tudnám mi járhat a kis buksijában :lol:
Kép
ügyeskedünk ám!
Kép
ettől szoktunk olvadni!
Kép
Vendég
 


nagyon szépek a fotók csajok!

a kérdéseitekre nem tudom még a választ; sem arra, hogy muszáj-e műteni, sem arra, hogy hogyan fogják műteni...

majd a napokban beszélünk azzal a dokival...meg menni kellene, csípőszűrésre, meg nekem vissza csaba bácsihoz....áh...

nem hiszem, hogy ma nagyon jövök. Itt a hugom Sopronból segít nekem. :D
puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Jó reggelt,

Mancsa: szegény kicsilány! ő hogy viseli?úgy emléxem mindig azt mondják jobb mihamarabb túlesni rajta, de gondolom nem 3-4 hónaposan :(.

Annyi a gyönyörű gyerek itt, hogy hihhhhhetetlen :)!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Gégéé, nagyon sajnálom, hogy mégis maradt a ciszta. :cry: De hidd el, majd egy nagyon jó orvos kezébe kerül Emmácska és gyorsan túl lesztek rajta. Puszi Nektek!

Anyany, annyira édes Zsófi, gyönyörűek a szemei. :D

Sarmon, akartam írni, hogy a náthára még a Calcimusc ampulla is beválik, szerintem Jázinak adhatsz napi 2-t, semmi íze nincs, én Natit is ezzel kúráltam ki. Bár lehet, hogy csak receptre kapható... Jobbulást!

Ancsi: Dorka is naggyon szép, és ez a csábos nézés... :D Lesz majd gondotok a pasikkal rendesen. :wink: Örülök, hogy megoldódott a kakigond. Én még élvezem az anyatejes kaki édeskés szagát, emlékszem, Lili is jó büdiket tudott produkálni, mikor már elkezdett kajcsizni mást is. :lol:

Szösz, remélem, nem lázasodott be Réka az oltástól. És nagyon szép hízás, tényleg. :D Szerintem ha lejár az 1 hónap, én is tutira visszaviszem a mérleget.

Winchi, nagyon jók a fürdetős képek, bírom, ahogy így ökölbe szorítják a kis praclijukat. :D

Megyek, megpróbálok még lezuhizni, amíg alszik a Kiscsajszim.

Szép napot, sétáljatok nagyokat, megint szép idő ígérkezik! 8)

Kép
Kép
katinka31
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Gégéé! sajnálom a rossz híreket. Mikor felmerült, hogy Niki szemét lehet, műteni kell, akkor én sem tudtam hova lenni az aggodalomtól. Egy dologra azért nagyon figyelj, próbálj meg rendesen enni, meg kicsit pihenni is, nehogy a tejci elapadjon. A dokit, jól nézd meg, kérdezz tőle sokat és, ha egy kicsit is bizonytalannak érzed, vagy ellenszenvesnek találod, akkor keress másikat.

Niki pontosan 1 hét múlva lesz 6 hónapos. Nagyon öregszik a nyanyóm. Tegnap elbőgtem magam. Mostanában néha este főzök, hogy a párom reggel tudjon magával meleg ételt vinni. Nyanyó nyűgössége, azonban egész napra kiterjedt, persze estére is. Beleültettem az etetőszékbe, egy ideig elvolt, de aztán 30 perc múlva meguntam, hogy mindent ledobál, amit a kezébe adok. Kistálat, kiskanalat, cumikat, előkét, rágókát. Visszaadtam neki újbl ledobta. És ez így ment nagyon nagyon sokszor. Egy ideig elvolt a zenélő könyvecskével- ha megszólal Ő is gajdolni kezd- de aztán azt is elunta. Már csak 5 percnyi dolgom volt, ezért felkaptam, betettem, a kiságyba, felhúztam neki a zenélő forgót. Még ki sem léptem a szobából, sírni kezdett. Mondom, jó oké, de azt az 5 percet már kibírja. Sírdogált, én meg gyorsan befejeztem, amit kellett. Nem is volt 5 perc, mert a forgó még zenélt mikor bementem hozzá ( menetidő 3 és fél perc ) felvettem, erre rögtön elhallgatott. Átölelt a picike kezével, a szempilláin ott csillogtam a könnyek és elkezdte simogatni a hajam. Lányok én ott elsírtam magam. Olyan volt, mintha bocsánatot kért volna azért, hogy sírt.

Sarmon! hogy Te miket veszel észre- szemöldök íve?! nahát!!!! szorítok, hogy jó híreket kapjatok Íriszről és Jázi meggyógyuljon végre. Niki is újév óta takonypóc. Azt mondta a dokinéni, hogy sokáig elhúzódhat.
Hajnalom! nem semmi, milyen gyorsan megszületett a fiad. Iskolaügyben nem tudok mondani semmit, a bejárósságnak és a helyben lévő iskolának is megvannak az előnyei, hátrányai. Talán elkezdhetné az alsó tagozatot ott és utána meglátjátok, hogyan boldogul. Lehet, hogy felsőben már szakosodni szeretne és akkor úgyis bejárós lesz.
Szösz- régen kaptunk már képet Rékáról. Én mindig mondtam, hogy no mérleg, no para!
Anyany- Niki továbbra is fogatlan. Fura lesz, ha kijön valamelyik, már annyira megszoktuk ezt a fogatlan vigyort.

Ancsi! a glicerines kúp vény nélkül kapható. Hosszában vágj ketté egyet. Aztán....10 perc múlva lesz eredmény. :) Az ülés Römer king plus? már ezt használjátok? Klassz a psizós nézés...Apája megvette már a puskát, hogy távol tartsa az udvarlókat?

Sőt ahogy elnézem anyany párja is gyakorolhat célbalőni, mert Zsófi szemei is észvesztőek.
Tegnap voltunk a kistescoban. Persze megint boldog- boldogtalanra rávigyorgott. Egy tálca póréhagymát babrált egész végig. A pénztárnál hosszú sor állt, ott megeresztett néhány jókedvű rikoltást. Persze mindenki vigyorgott. A pénztárosnő meg is jegyezte, hogy milyen jó kedve van. Mondtam igen, ő még nem érzi a világválságot :)
Wicca! hogy viseled a pocakosságot?

Jaffa? megbántottunk valamivel?
bende
 
 


Sziasztok!

Ancsi az a pasizós nézés :lol: Én a fiam helyett is beleszerettem Dorkába :lol: :lol: :lol: Megigérem jó anyós leszek :lol: :lol: :lol:

Anyany Zsófi nagyon nagyon szép kiscsajszi, bizony itt minden lányos apuka mehet piszolyt venni :lol: Csak ne a mi fiainkra lőjenek :lol:
Az informatikus nálunk már szerencsére nem játszik egy éve viszont még rengeteget játszott az őrületbe kergetett vele. De most is sokat ül a gép előtt de a múltkor már bevalotta, hogy igazából nem tudja miért, sztem meglát egy monitort és automatikusan leül elé :lol:
A másik hülye szokás ebéd közben újságolvasás :twisted: Apja csinálja otthon, anyósom nem volt olyan következetes mint én hogy lenevelje róla, volt honnan látnia így. De ez nálunk nem lesz divat :wink:

Gégéé örülök, hogy ott a hugicád, biztos jót tesz a lelkecskédnek :)
Hozzám holnap a barátnőm jön :D

KépKép
winchi
 
 


köszi mindenkinek!

jaffaaaaaaaaaaaaaaaaa:) gyere:)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Anyany: Zsófi nagyon ügyes már. És milyen szép! Nektek sem kell a szépségért a szomszédba menni. Jönnek majd a fiúk sorbaállni! :)
A cukkinit én is próbáltam. Hát nem volt a kedvenc, de megette. Tényleg nincs valami jó íze....
Borsót próbáld úgy csinálni, hogy ne egyesével szedegesd le a héjját, hanem főzd meg, és paszírozd át egy teaszűrőn.
Miket eszünk: krumpli, répa, sütőtök, cékla megfőzve krumplival, pipihusi, alma, szilva, őszibarack, de almával óvatosan bánok, neki szorulást okoz. Aztán bébiételesben ettünk már finomfőzeléket, meg valami bio zöldségpürét, meg brokkolis valamit...
Megeszi őket, nem igazán válogat. Mondjuk a favorit a répa, cékla, sütőtök. Gondolom, mert ezek édesek. Borsót én is meg akarom próbálni, meg a banánt, hátha attól nem lesz szorulása.

Tegnap sétáltunk 2 órát. És olyan nagyot aludt a nyanya, de éjjel megint sokszor felkelt. Pukiznia kellett egy csomószor, és előtte meg felsírt, és felkelt.

Gégéé: te milyen görcsoldót használsz Emma babának hasfájásra?

Lara: 9-20 kg-ig jó. Itt vettem a neten. Römer King. Nekem nagyon tetszik. 3 pozícióban dönthető. kényelmes, párnázott, szép a huzata. És nem volt drága. És Dorkának is tetszett. Úgy ült benne, mikor beletettük, mint a nagyok. :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Helló lányok!

Gégéé: annyira sajnálom! Úgy de úgy szorítottam, hogy mire mentek már ne legyen ott semmi! Most meg azért, hogy zökkenőmentesen túl legyetek rajta! Vigaszpuszi nektek cupp cupp

Nagyon szép képeket raktatok fel! A tegnap délutániakat apának is megmutattam, a lóevő Niki és a kendős Zsófi volt a legjobb.
Katinka ti is szépek vagytok és Matyi is az apás fürcsis képeken.
Dorkának annyi udvarlója lesz, tényleg zavarhatjátok őket! :lol:
Barnika is édes a hugival!

Sarmon: Levinek lándzsás utifűszirupot szoktam venni. Ha jól emlékszem már 6 hónapos kortól adható, ha köptető kell, mindig azt veszünk. Már apa is rászokott, ő is azzal kúrálja magát. Jobbulást neki!

Velünk: Szerencsére Dorkát sem viseli meg a himlő, semmi változás nincs eddig. Levi már túl van rajta, most ő már kimehet, most Dorkát nem szabad kivinni. Melegen kell tartani, így jobban kijönnek a pöttyök. Ha nem jön ki rajta rendesen, akkor elkaphatja mégegyszer. Nincs túl sok pötty rajta, de Levi sem volt vészes. Mondjuk ha kint vagyunk Dórival szerintem melegebben van, mint bent, úgy be van bugyolálva, de nem baj, pár napot kibírunk!
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsi_pancsi: Dóri egyszerűen egy kisangyal!!! :) Nagyon jók a képet, jópofa az a séró :)
Nektek pedig boldog félévességet :)

Anyany: Nagyon ügyes a kis Zsófika!!! Már négykézláb!!! Nemsokára mászni fog :)

Mancsa: De jó hogy simán veszitek a himlőt! Kívnom hogy maradjon is így. Mi beoltattuk Barnikát himlő ellen, mert anyukám azt mondta nekünk a tesómmal (ikertesó) még a nyelvünkön is volt pötty, együtt sírt velünk, szóval inkább ha lehet kihagynánk. Majd ha , bocsi mikor nagyobbak lesznek majd tájékoztatva lesznek hogy oltást kaptak amit meg kell majd ismételni.

Bianka tegnap este 4-kor már nem bírta kajcsi nélkül. Tegnap nagyot sétáltunk és szerintem ettól nőtt meg az étvágya, mert 4-kor egy húzásra betermelt 120-at.
Még jó hogy a visszaalvással nincs gond még akkor sem ha nem alszik be kajcsi után Koppkopp

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?