Új privát üzeneted érkezett!

gégéé!
próbáltad hasra tenni? vagy olyankor is ordít?
írtad, hogy olyankor nem kalimpál a kezével. ha fáj a pocak, olyankor is jó, mert jobban megtartja olyankor a meleget.
és boldog 1. hóforduló!!!

mancsa!
örülök, hogy kezd megoldódni a tejcsi-dolog.

bende!
remélem hamarosan meggyógyultok! valami orrspray-t ne próbáltatok, nem dugulna be rögtön a nózi? asszem winchi használt tengervizeset.

ancsi!
ez az ordítás nálunk is megy nagyon, utáljha a sok ruhát, a lábzsákot meg a babakocsit. elalszik egy picit, kb 20percre, utána nézelődik kb ugyanannyit, utána ordít, amíg haza nem érünk...
Vendég
 


ma nyűgösködünk. hajnalban fenn volt, evett, reggel 8kor fenn volt, evett, de visszaaludt szinte a kezemben. aludt 10ig, itattam, délben ebéd, de csak pár kanállal kért, sztem 100gr-ot sem sikerült...
aztán bőgött, nyűglődött, apázott, apa elment dolgozni, most alszik.
remélem tényleg csak a front miatt...

a mai ebéd: zöldbableves és rakott tészta.
Vendég
 


Megjött apa felkaptuk a köcöket és sétáltunk egy nagyot :lol:
Szupi volt még Dórkának is picit megjött az étvágy :lol: :lol:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 

 
 

pangás van... :oops:
biztos otthon vannak az apukák... csak az én párom délutános, utána meg elkéretőzött sörözni a munkatáraival... úgyhogy addig kettesben leszünk.

ma még ablakból levegőztünk, de holnap már biztosan kiviszem. meg apát is!
Vendég
 


Sziasztok!

Anyany mi is kettesben vagyunk, apa elment pingpongozni :lol: Annyira gyönyörű idő volt ma :lol: Apa ma itthon volt rendezkedtünk itthon ebéd után meg átmentünk Dégre sétálni egyet a kastélynál. Matyit amikor beraktam a kocsiba már aludt, odaértünk felkötöttem a kendőt beleraktam, aludt, sétáltunk, csúszkáltam kicsit, Matyi rendületlenül aludt, vissza a kocsiba, aludt, itthon ébredt fel.

Anyukámék ma mentek Keszthelyre beszaladtak kicsit unokázni és hétfőn hazafelé is bejönnek :lol:

Igen mi használtunk tengervizes orrcseppet sztem nagyon jó, a gumimacikat is ezzel szoktuk kivadászni Matyi orrából, másképp nem tudom hogy lehet e :)

KépKép
winchi
 
 


Kép

Képek a 3 hónaposról :D :D :D

KépKép
winchi
 
 


Gyönyörü Matykó :lol:
Milyen jó dolog ez a kendö.
Meddig lehet használni?

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Én nagyon szeretem a kendőt kényelmes mindkettőnknek. Csak elég meleg így a jó időre majd varrni szeretnék egy mei tai-t, ez másfajta hordozó. Van aki nagyon fun és még a 3 évest is felkötik :D

KépKép
winchi
 
 


Millyen helyes kislegény a 3 hónapos Matyi. :D És tök hasonlít az Anyukájára szerintem. Ja, nekünk is pont ilyen kendőnk van, de még csak itthon használtuk. Winchi, ilyenkor hogyan öltözteted Matyit?

Ma mi is elmentünk a barátnőmhöz, akinek 3 hónapos a kisfia, dumcsiztunk meg jártunk egy nagyot. Jól esett, olyan szép idő volt ma, még holnapra is hasonlót mondanak. 8)

Mancsa, örülök, hogy alakul a tejci-dolog! :D Nekem most arra kell vigyáznom, nehogy túl későn kapja meg a cicit, mert akkor türelmetlen lesz és nem hajlandó megvárni, míg jön a tejcsi. Az előbb is pont akkor adta fel, mire elindult, ezerrel jött a kezembe a tejcsi, mire sikerült szereznem egy pelust. :roll: Kis lustikám.

Gégéé, azóta hogy vagytok? remélem, jobban. :wink:

Bende, jobbulást Nikinek! Jó kis porszívótok lehet. :wink: A tengervizes orrspray nálunk is bevált.

Ancsi, Anyany, sajnálom a sírós sétákat, szerencsére nálunk mindkét csajszival működött/működik a babakocsizás altató hatása. Persze előtte az öltözést végigüvöltjük. :lol:

Ja, a tescoban a lila pelus vasárnapig 1599-be kerül, nagyon megéri, a Midi 23 Ft körül van darabja. Mi betankoltunk belőle. :wink: Viszik egyébként, mint a cukrot.

Kép
Kép
katinka31
 
 


winchi!
Matyinak boldog hófordulót!!!

katinak! örülök, hogy nálatok is alakulnak a tejcsidolgok.

igazából mindenkinek nagyon szorítok, nehogy az én sorsomra jussatok... :oops:
Vendég
 


képzeljétek!
ma kaptam két puszit!
kajcsi után böfikor odatette a pici száját az arcomhoz. el is csodálkoztam. utána még egyszer!
nagyon meglepődtem és össze vissza puszilgattam! nagyon nevette!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok! :)

Bende: Nikike egyre szebb!!! :) Annyira tüneményes hölgy!
Tengervizes orrspray-t próbáltad? Olyan szuperül feloldja a sűrűbb trutyit (már pardon) a nóziban, hogy jobban ki lehet szívni a nóziját. Nekünk bevált. Barni azóta is hozza ha úgy érzi hogy tele a nózi.
Ez édi lehet ahogy Niki helyre teszi a klaviatúrát :)

Anyany: Jujjj... Remélem tegnap este nyugisabb volt és a mai is az lesz. Nem semmi!
Nálunk a vaníliás tejpép bevált nagyon anno. Barnika csak úgy falta, bár akkoriban jó evő volt.
Én úgy hallottam hogy a mikró az anyatejből kiöli a .. mit tudom én miket de azokat amik kellenek vagy ami miatt jó az anyatej.
Jól leírtam mi?

Gégéé: Én is így jártam a Manómmal, azazhogy poci miatt hason tettem le aludni. Képzeld, most meg már amikor fáradt még a karomban is panaszkodik, de mihelyt berakom hadra az ágyába gyönyörűen és szépen magától elalszik. Ha hanyatt tenném le nem tudom elaludna-e, de majd ha forog akkor majd eldönti hogy jó neki.
Kaki gond nincs? Nem lehet az a baja? Poci is lehet. Van homeopátiás bogyóka babuciknak is ami azonnal hat. Nálunk néha bevált.
Gratulálok a hófordulóhoz!!! :)
Bianka szemecskéje is felpattan amikor ágyba teszem. Megnézi hol van aztán szusza.

Lányok! Tegnapelőtt 180 fokos fordulatot tett az ágyában (írtam már?) Majdnem a lábával emeltem ki, annyira meglepett.

Mancsa: Sajna mi tápszerezünk, meg hozzuk az anyatejet is, bár úgy vettem észre az anyatej után nyűglődik a pocijával. Nem tudom de kell neki szerintem.

Hettuli: Ez nagyon édes!!! :) Mi szépet mesélt kisfiad? Én is sokszor vagyok így a kisfiammal. Nálatok is te vagy a szigorúbb? Nálunk apát simán megvezeti de nem bánom. Kell olyan szülőnek is lenni :)
Barnika sem akar enni, megőrülök már... Bezzeg a sültkrumpli meg a rágicsa az menne, de pár napja beszigorítottam rendesen.
Ja! Én is elhatároztam hogy szépen eszünk, erre fut egy kört és gyorsan hamm egy falat.

Zsófia: Látom nálatok sem jobb a helyzet. Hiába, úgy tűnik nem a legkedvesebb elfoglaltságuk a gyerekeknek az evés.

Katinka: Barnika dettó ugyanaz mint Lili, nemcsak a babúszás tekintetében, de még az evés tekintetében is. Minden anyuka csodájára járt hogy tátja a száját és milyen szépen eszik amíg kicsi volt, most meg... Borzasztó.

Winchi: Három hónaposak vagytok már? Jujjj!!! Tényleg repül az idő!!! :) Nagyon szépek vagytok!!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Anyany: Jaj istenkém!!! De édi lehetett Zsófi, én is bizti agyonpuszilgattam volna :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Winchi: szépek vagytok nagyon! Én is néztem azt a kötős kengurut, megpróbálom rávenni anyut, hogy varrja meg nekem. Kendőt is akartam venni, de egy barátnőm kölcsönadta a babaerszényét, így nem vettem. Most felavattuk az erszényt, voltunk bevásárolni és nagyon tetszik.

Tündi: nálunk is apa az engedékenyebb, én sem bánom, de néha azért nehéz, mikor úgy fogja fel a gyerek, hogy anya a gonosz, apa a jófej! Levi 3 percre leül enni, a többi úgy megy, hogy szaladgál falatokért.

Anyany:hát ma a cicin nem sírt, a tápszeren igen. Sajnos muszáj, mert anyatej ma csak 170 ml összesen+ van fejve 40, nemsokára megkapja.
Lemaradtam: idén lesz esküvőtök?

Bende: mi is sterimarozunk mindig, nagyon szuper.
Vendég
 


Anyany: Édes lehetett a puszi!

Katinka: Dorka is türelmetlenebb lett a cicivel, mióta a tápszerrel nem kell ennyit vesződnie, úgy sajnálom szegény hol a cicin hol a tápszeren sír, még a könnye is folyik. De most muszáj kínlódnunk, nem adom fel!
Vendég
 


Winchi: Nagyon helyes Matyi! Már igazi nagyfiú! :)

Anyany: De jó!!! Biztos jó lehetett a puszi! :)

Trundike: Ügyes Bius, hogy már ekkorát fordul! :) Réka is néha próbálkozik, ő eddig 90 fokig jutott. :)

Gégéé: Hogy telt a nap? Remélem jobban mint az éjszaka!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Na itt vagyok, azt hittem tegnap még ideérek és reagálok mindenkinek, de nem jött össze.

Köszi, a tengervizes orrspray méltatását, mostantól én is istenítem. Bár azt hiszem a Niki nem osztja a véleményem. Ma éjjel már jobban aludt, csak 4- kor kezdődött a szörcsögés, de nem annyira vészes. Feltámasztottam egy kockás pléddel, most még úgy nyomja. Az előbb benéztem hozzá: nagyon édes, a kezeit összekulcsolta a hasán, háta mögött kockás pléd, így szuszog. Olyan mintha öreg néni aludna a karosszékben :) Szívesen lefényképezném, de akkor felébred.

Hettuli! mi szépet olvastál mostanában???? és mit mesélt Neked kicsi fiad?

Antikvár: karácsony előtt benéztem, mindenkinek találtam egy- két jó könyvet, a karácsonyfa alá kerültek. Mondtam bocsi, hogy antikváriumból való, de a többségét, már nem is árulják. Senkinek nem volt ellenvetése. Azóta már ki is olvasták az összeset.

Matyi manó nagyon szép kis pasi. És tényleg nagyon hasonlít a Matyi anyura.
:D
Gégéé??? jobban van már azóta Emmácska? rosszul emlékszem, vagy még nem írtad meg, hogy mikor mentek Pestre a vizsgálatra?

Anyany! sok puszit neked meg a kicsi Zsófinak. Niki is göcögve nevet, mikor gyors egymásutánban sok puszit adok a nyakára.
bende
 
 


Szösz! nem haragszom, én is jót szoktam mulatni a zombitörténeteken. Persze az annyira nem vicces, mikor kialvatlanul kóválygok az ágy és Niki szobája között.

Tründike! gyere gyakrabban és kérünk képet a manókról. Nagyon ügyes Bius!!! Azért ne a lábánál fogva vedd ki a kiságyból :)
bende
 
 


Na megint nem jutok a végére...felébredt az (öreg)nyanyó! megyek megszeretgetem, felöltöztetem, kiporszívózom, megetetem, aztán jövök.
bende
 
 


Úgy döntött még nyújtózik és megbeszéli az éjszaka történteket a bárányával.

Dobok fel egy képet róla meg az apjáról. Kép

Nincs kétség kire hasonlít.
bende
 
 


párom ma dolgozik :( és főznöm sem kell, mert Anyumhoz megyünk ebédre :)
ezért koptatom a billentyűket, de látom csak én vagyok, ezért azt hiszem elég volt belőlem.
bende
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dicséreteket :lol:

Gégéé hogy vagytok?

Niki tényleg hasonlít apára bár sztem anyára is :D Valami közötök mindkettőtöknek van hozzá :D :D :D

Ha kendőzünk akkor én egy réteggel kevesebb ruhát adok Matyira vagy amíg nem volt ilyen hideg a vékonyabb kezeslábast adtam rá. Nagyon be tud melegedni ahogy össze vagyunk kötve :D

Tündi csodálkozol, hogy 3 hónaposak vagyunk? Figyelmeztetlek hogy Bius is 3 nap múlva 3 hós lesz :lol: Kérünk róla fényképet :lol: És a jóképű bátyuskájáról is :lol:

Matyi is csak 90 fokig jutott eddig a fordulásban de már nagyon tudja emelgetni magát.

Mai program: üvöltő dervis szinkronizálása az Egri csillagokból, megyek is megnézem :lol:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok Lányok!Hoztam képeket :D Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Winchi:Nagyon jó ez a kép összeállítás :D Aranyosak vagytok :D És milyen finomakat főzöl tessék kóstolót is mellékelni mert igy csak megéhezünk. :wink:

Bende:Nagyon édes Niki tényleg Apukájára hasonlít de azért Anyukája is van benne :D

Anyany:Zsófi nagyon édes hogy igy puszilgat :D

Gégéé:Hogy vagytok?Remélem már jól tellet az éjszaka nekünk nem nagyon a Hanna 1-kor aludt el aztán reggel meg már keltettem az uszi miatt úgyhogy most beájult :D

Mancsa:Remélem megoldódik a tejci dolog.

Trundike:Ma voltunk úszni a 4-ik alkalomtól lesz merülés de mondta az a csajszi aki tartja hogyha fél töle a baba akkor nem kell merülni igazából azt kell megvárni míg ő kész lesz a merülésre van olyan baba aki már a 2-ik alkalom után és van olyan amelyik csak a 6-ik után.

Ancsi:Nagyon jó volt az úszás :D Egy fiatal csajszi tartja nagyon aranyos Hannus nem sírt egyszer sem, tetszett neki nagyon.Csak az a baj hogy 9-kor kezdödik és volt olyan baba aki elaludt lebegés közbe :D Mondjuk a Hanna nem ő utánna ájult be még most is alszik.Biztos hogy Dorkának is tetszeni fog :wink:
Vendég
 


arik vagytok, hogy így érdeklődtök.

Pestre hétfőn megyünk...15:30ra....nagyon fosok. :cry: :cry: :cry:
lehet ezt érzi ám a bébikém...

na tegnap átjött védőnő, házidoki...megnyugtattak, hogy nincs semmi óriás gond...annyi, hogy az elmúlt napokban picit sokat ttem cicire, és nagyon túlette magát, úgy fel volt fújódva, mint egy lufi...és sírt, és cicit keresett, meg öklött rágott, hogy megnyugtassa magát, én meg barom, azt hittem éhes...cicire rá, aztán ördögi körbe kerültünk...illetve hiszti is van, mert ágyban ordít, felveszem...néma csend, angyali pillarebesgetés...

tegnap a barátnőmmel megsétáltattuk a csemetéinket...meg adott nekem enni is, mert nem ettem aznap még nagyon...:(:S
végig aludt Emma baba, aztán otthon folytatta onnan, ahol abbagyta, így felhívtam anyumat, aki mondta, hogy hiszti, és hagyjam sírni, nézzek be 10 percenként, de tanulja meg, hogyha álmos, akkor nem kézben szundizik, hanem ágyban...na aludt is mindig pont annyi percet, amennyiben elég energiát tudott összeszedni a következő 6-7 perc sírásra...aztán így ment estig, amikoris az éjféli etetés után én elájultam, a férjem babusgatta kicsit, aztán betette, aztán hasra fordította, aztán nem tudjuk mi történt, mert a férjem is beájult. 3kor kelt emma, evett, aztán büfi, kis sírás-alvás, aztán 7kor kelt, aztán evett, nézelődött...bementünk fehérvárra, ott, meg a kocsiban is aludt...és most evett 11kor, és kicsit ringattam, megvártam, míg ásít 3at, akkor beraktam...most volt egy nagy sírás, mert a cumin feküdt....átfordítottam hasra, cumi be..

szóval annyi, hogy kaptam mérleget, ami engem per pillanat megnyugtat...30 perceket volt cicin emma az elmúlt 3-4 napban...elmondom, hogy ma reggel 10 perc után levettem a ciciről és 160-at evett...majd 30-at kibukott...most 11-kor 10 perc után levettem, és pont110-et evett, ennél többet nem nagyon kellene neki egyszerre...most nem is bukott, csak büfizett...

ez van. a pesttől meg tényleg nagyon tartok...
lara: hannus édi nagyon az úszáson...
winchi, nagyok vagytok már:) hogy telik egy 3hósnál egy nap?
bende: kétségtelen...tiszta apja...
trundike: király, hogy Bius ilyen ügyi, remélem emma is belejön az életbe!
szösz, mancsa, katinka, köszi nektek is az aggódást!
anyany...puszi, de jóóóóó:) emma is ad puszit...bárkinek ha éhes:) de szívesen kiszívja a nyakadat is :P na ez persze nem olyan jó igazi puszi, mint amit zsófi adott.

zsula, mizu ma nem vagy?
sarmi? hogy vagytok? mesélj írisz hogy viselkedik? hogy telik egy napja?
ancsikám???
na megyek, mert amúgy...bomba robbant a lakásba...

tegnap sokat sírtam, de remélem ma nem fogok :)
puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Lara ettől a hajkölteménytől még mindig elájulok :D De látom nem apukától örökölte a haja dúságát Hannus :P :P :P
És az a balerinacipő :lol: Matyinak is van vagány sportcipője csak még kissé lötyög rajta :lol:

Megvolt a dervisüvöltés oka: Nem kakilt két napja és csak nagy nehezen jöttem rá hogy talán azért nem mert anyja is elfelejtett két napja produkálni :oops: Valószinúleg a csirkemáj fogott meg minket ennyire. Na az előbb szopi közben bepótolta a lemaradását, akkorákat nyögött aki minimum egy elefántot nyom ki aztán jött a rotyogás fél percre a szag is alig vártam hogy befejezze a szopit :lol: :shock: :lol:

KépKép
winchi
 
 


Gégéé szia!

Ne aggódj hétfőn veszel egy mély levegőt, felviszitek a lánykát Pestre ahol remélhetőleg megmondják hogy mi a csuda van Emmában, mondjuk én sokat gondolok rá hogy mire felmentek ne legyen ott semmi. :) és túl lesztek rajta!
Látod sikerült megoldani ezt a bukás témát is ez is menni fog!

KépKép
winchi
 
 


köszi winchi!
Én is sokat gondolok rá, hogy ne legyen ott semmi!!!

Amúgy csajok, nektek a baba vércsoportja fel van valahol tüntetve????mert nekünk nincs...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Winchi:Bizony nem Apájától van sok haja mindig mondja is hogy a Hannusnak több haja van mint neki,dehát inkább a Hannusnak legyen több haja elvégre ő a kislány :D
Ezt a cipöt muszály volt megvennem :D neki is van sportcipöje is.
Örülök hogy Matyi megkönnyebbült. :D

Gégéé:Nem lesz semmi baj,gondolok rátok sokat.
Mi is tegnap nagyot sétáltunk 3 órát olyan jó volt :D
Nem semmi mennyit eszik Emma na és ilyen gyorsan van böven tejci hála égnek :D
Vendég
 


gégéé nincsen én ott rákérdeztem és azt mondták tul kölcséges és csak a problémás babáknál nézik

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


ahol az anya rh-

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Gégéé:Én is nagyon szorítok hogy ne legyen már ott semmi.
Én sem látom hogy fel lenne tüntetve de az csak akkor derül ki ha vettek már vért a Babától vagy hülyeséget írok??? :oops:
Vendég
 


Én egyiknek sem tudom de csak azért nem akarom öket megszuratni malyd ha kell vérvételre menni megkérem a dokit nézük meg

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


gégéé szedsz valamit,hogy ilyen jó sok tejcid van???

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


semmit nem szedek. Egyszer szedtem a kórházban Utrica utrens homeós bogyót, de aztán elöntött a tejci, és avédőnő mondta, hogy ne szedjek semmit. Sok alkoholmentes sört iszok viszont. Meg citromos sört este...szeretem...

a vércsoportot csak azért kérdeztem, mert az én kiskönyvemben még fel volt tüntetve annó...
puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Gégéé, nyugi,nem lesz semmi baj. Az a lényeg, hogy te is pozitívan állj hozzá, tudom, könnyű mondani... De biztos megérzi a baba, milyen lelkiállapotban vagyunk.

Matyi már nagyon nagy fiú! Szép kis legény :)

Hannusnak ez a rengeteg haj...!!! Tüneményes!!!

Tegnap nálunk is elég nyűgös nap volt, de a mai sem az igazi... Nem lehet, hogy front van??? De legalább az éjszakáink nyugisak, így én is jobban viselem napközben a sírást...

Kép
timmi
 
 


jaja---nagyon durva frontok vannak...nekem is fáj amúgy a fejem napok óta...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

A napokban találtam a topikotokra, most volt időm böngészgetni benne, regisztráltam és mindjárt kérdeznék is :oops:

1,5 éve költöztünk Pákozdra, van egy 6,5 éves lányom és egy majd 4 éves fiam. 26 hetes kismama vagyok (holnaptól már 27 :lol: ) , eddig Auth Andráshoz jártam magánrendelésre. Viszont nála nem szülhetek, így itt tipródom, hogy kit válasszak, válasszak-e másik orvost... Vagy ez nagyon eretnek gondolat??? Van esetleg köztetek olyan, aki a gondviselésben és az ügyeletes orvosban bízva szülte a Manóját? :oops:

A topik elején olvastam, hogy szülőszoba látogatásra szerdánként lehetett menni. Esetleg van információtok róla, hogy ez még mindig így van? Honnan lehet erről pontos információt szerezni?

Válaszaitokat előre is köszönöm! :D
hajnalom
 
 


akkor megint a frontok? Zsófi is zakkant meg nyűgös meg sírós pár napja... :cry:
de ma végre ki tudtunk menni egy rendes sétára. szinte azonnal elaludt a kocsiban, két kört is tudtunk menni a tó körül, és égtem mint a rongy, mert a babakocsi kereke elkezdett nyikorogni...
szóval a séta vége megint sírósra sikeredett. de csak kb két háznyira voltunk már...
Vendég
 


Hajnalom:Írtam privát üzit :wink: Üdv köztünk :D

Köszi Timmi aranyos vagy :D Nálunk sajna pár napja az éjszakák is nyügisek :(
Vendég
 


winchi!
nem tudom írtam e de Matyi gyönyörűűűű!

lara!
nagyon jók a képek! nagyon szép, aranyos, és má nem is találok jelzőt! imádnivaló ezzel a hajkoronával!
és ahogy a cumisüveget fogja! megzabálom.
na az én Zsófim ugyan meg nem fogná a cumisüveget... ha meg igen, akkor csak azért, hogy kivegye a szájából. úg etetem, hogy valami játékot adok a kezébe. amíg azzal elvan, eszik. ha megunja, kiköpi a cuit is. olyankor ha keveset eszek, akkor másik játék. kedvence a karórám, meg a törlőkendőnek a csomagolása.

gégéé!
nagyon nagoyn szorítok nektek, hogy minden rendben legyen!
és irigy-irigy a jólevő babáért...

Zsófinak sem néztek vércsoportot. és megnéztem a hugaim meg az én baakönyvemet, abban még benne volt.
annak idején megnéztük az egyik anatómiagyakorlaton a sajátunkat. csak pár csepp vér kell reagenssel összekavarni. amelyik csapadékot képez, az a vércsoportja az embernek. szóval nem bonyolult, és egyáltalán nem kell sok vér hozzá. vérvételkor viszont, bár remélem egyelőre nem lesz még rá szükség, kérni fogom, nézzék meg a Zsófiét.
Vendég
 


Sziasztok!

Mancsa: Szerintem Levi sosem gondolja hogy anya gonosz hidd el! Barnika sem úgy néz rám :)

Szosz: Ma napig nem tudom hogy csinálta, de meglepett rendesen :)

Bende: De szuper! Remélem lassan kilábaltok belőle. Niki biztos édi ahogy alszik, gondolom olyan mint egy angyal.
Csináltam képeket, de sajnos nem tudom mivel átvenni, nincs még kábel hozzá.

Lara: De szuper képek!!! :) Ahogy elnézem Hanna nagyon élvezi a babauszit:)
Honnan tudják hogy mikor kész rá a baba?
Este a kádban én is elkezdtem borítani egy kis vizet a babuci fejére a vezényszót is használva. Nagyon jól viseli.

Gégéé: Igaz hogy meg kell tanulniuk egyedül elaludni, de még olyan fiatal. Ha bibije van akkor kell neki segítség. Én úgy csináltam hogy babusgattam és mielőtt még elaludt volna be az ágyba azaz nem a kezemben aludt el. Volt hogy 20. vissza kellett vennem a kezembe, de mihelyt megnyugodott be az ágyba. Türelem játék az igaz.
Bár minden babánál más és más válik be.
Most elég neki 20 másodperc babusgatás, egy kis puszi majd be az ágyba és szépen elalszik.
Ha gondolod kipróbálhatod, bár tény hogy tényleg türelem játék ez.
Bele fog jönni az életbe!!! :)
Egyébként amikor a Mucika az öklét szopizta, anyósom is azt mondta éhes, pedig csak szopireflex volt.
Néha félrevezetők ezek a babucik, viszont szépen eszik és ezek szerint van bőven tejed!
Mennek a drukkok hétfőre, csak siessetek vissza és mesélj majd mi volt.

Hajnalom: Szia!!! :) Nekem fogadott orvosom volt, de sokan dicsérik az ügyeletes dokikat is.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Géggé:drukkolunk,hogy minden oké legyen hétfön. Tudom mit érezhetsz. Mikor Dórkát vittük 3 hó. ügyeletre mart nagyon megfázott ott mondta a doki,hogy olyan nagy a szivzöreje van ami azt is jelentheti,hogy lyuk van a szivecskén. Én bögtem apa a közeli székre ült le...
Nagyon rossz mikor bemész lerakod nézed az orvost a monitort és nem érted mit is látsz csak várod,hogy mikor szolal már meg...
Biztos minden rendben lessz Emma erös egészséges kisbaba egy baja van csak mikor anyuci tultömi a pociját :wink:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


trundike,hogy neked milyen nagy türelmed van :shock:
Én is megprobálom,de lehet már elkéstünk... :?
gratula Biusnak

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


lara :nagyon édi hannus a képeken.
Én még ilyen pici lánykát ennyi hajal nem láttam :lol:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Olyan szupi megkezdödött az "anya mi ez" korszakunk :lol:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


sziasztok,én is ideértem egy picit bár Írisz épp nekiállt sirdogálni...
Ne aggódj Gégéé nem csak nálatok vannak ilyen nyügis napok,nálunk is,hó, szél,hasfájás,puffassztó kaja,hidegfront,melegfront,eső,sok kaja,kevés kaja-sokmindenre lehet fogni,teljesen mindegy ez van.ilyenkor Írisz is kézben szeret,ringatva sétálva,énekelve mondókázva hintázgatva.DE mi is mindennap kimegyünk,ha 10 percre akkor is.Ha csak a verandára akkor is.olyan jókat alszik olyankor meg utána még az előszobába betolom ahol nincs fütés(de kutya macska se) úgy ahogy van a kocsiban.itt egy -két órát tuti alszik,és utána mintha kicserélték volna.Nem könnyű egy pici babával aki sajnos még nem nagyon találja fel magát csak nézelődik,meg nem mondja sajna mi a baja.Ezért ragaszkodik annyira hozzád hogy te mutasd meg neki a világot!Ne legyen soha fárasztó mert igy fejlődik okosodik,amit töled lát hall abból tanul.énekelgess neki.Mondókázz el se hiszed milyen hamar visszahallod majd tőle. :lol:

Matyi tiszta anyja,Niki apja, a kis hajas baba az uszodában meg rendkivüli hajasbaba!!! :lol:
Csudaszép mindenki.

Apa az állmennyetzetet ragassza épp.
Tejfölös gombalevest főztem ma,rántott karajt,rizibizit.
Meg igértem a nagyobb gyermekeimnek palacsintát,azt majd fürdés után teljesitem. :wink:

Hajnal üdv köztünk.

sziasztok.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


gégéé van egy másik topic a várandósság/2008 decemberi kismamik,oda is irogatok,ott csupa ennyi idős babák/mamák vannak.olvassgass bele sok jó infót tanácsot kapsz. :wink:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Tündi: biztos igazad van, próbálok következetes lenni Levivel és olyan kis durcás tud lenni, ha 100-adszor is azt mondom, hogy nem lehet, mert... és 101-szer is próbálkozik.

Ma elvileg anyósoméknál alszik Levi, nem akart hazajönni. Párszor már megszivatta a családot, megfürdik ott, vacsorázik, mesét néz, aztán közli, hogy anyával jobb aludni. Szóval számítok rá, hogy 9 körül hívnak, hogy jönni akar haza. 1x aludt el anyuéknál, de akkor esküvőn voltunk és onnan vittük hozzájuk, mi meg visszamentünk bulizni.
Hát Dorkával tejci ügyben nem jól állunk. Egész éjjel cicizett, elfogadta, szívta is rendesen, reggeltől nem kell neki, ordít rajta, úgyhogy egész nap tápozunk. Én meg fejek ezerrel, de estig csak 120 ml jött össze, ezt nemsokára odaadom neki. :cry: :cry: :cry:

Gégéé: nem lesz semmi baj, szorítunk neked! Melyik kórházba mentek?

Lara: nagyon szupi képek, jaj de jó lehet az uszi.

Bende: tiszta apja!

Hajnalom: sajna nem tudok segíteni, nekem fogadott dokim volt.

Vércsoport: 3 éve még mindenkinek nézték Fehérváron, így Leviét tudjuk, most már nem, én is kerestem Dorkáét.
Vendég
 


sarmon ez igy van mi sok karácsonyi éneket énekelgetünk és van,hogy a semmiböl meszolal a lánykám,hogy " piros alma mogyoró" :lol:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?