Új privát üzeneted érkezett!

Twist, hogy vagy? Fájások vagy bármi más, ami már Dorottya készülődésére utalnak, hogy ki akar már jönni, van?
Jajjj, nagyon izgi, hogy már végülis bármelyik napon történhet valami! :D
Én is és a körülöttünk lévők is úgy érzik, sikerült a kezelés, sikerültek a babák :!: :D Adja az ég, a fentiek Twist :!: :D Holnapután vérvétel vizsgálat! :D
Vendég
 


Hahó többiek, kinek hogy telnek az ünnepek???
Gyertek meséljetek!!! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem gyorsan és minden jól eltelt, amit vártam az eljött ha több nem is.

Nagyon sokat gondoltam Krisztire, mi lehet vele. Ott a klinikán jó kezekben van, de ki tud róla, nem is akartak vele foglalkozni és most mi van?

Twist: Te már nagyon a célegyenesben vagy, vigyázz!

Röpcsi: Remélem, hamarosan kiderül az igazság, és jó híreket kapsz.

Mary: Rögtön lesz egy uj év uj reményekkel. Én is igy vagyok vele. Kitartás!!!!!!

Mindenkinek kívánom, teljesüljön ami szeretne

üdv

kispatak
Vendég
 

 
 

Sziasztok,
Adri:)
Boldog Szülinapot!:)

mary80
 
 


Szasztok!:) Mi még egyben vagyunk. Nagyon jól érzem magam. Megfigyeltem, hogy hidegfront esetén vannak fájásaim. Most, hogy meleg idő volt, teljesen elmúltak.

Röpcsike, drukkolok. A lombik egy szuper dolog, és én is úgy érzem, hogy neked most sikerült! Sőt úgy érzem, hogy ikrek lesznek! Tehát kedden kell drukkolni, akkor mész vérvételre, ugye?

Krisz-szel mi lehet? Akármi is van, bizti jobban lesz és a lényeg az, hogy sikerültek neki is a babák:)

Puszi mindenkinek, indulunk vásárolgatni, kimozdulni kicsit, végre ma már nyitva van néhány üzlet.)
Vendég
 


Látjátok Csajok, Ti elszántak vagytok...én pedig...talán tudat alatt nem akarom, h. anya legyek?de miért?...
Nekem az jutott, h. másokéra vigyázzak...

mary80
 
 


Sziasztok!

Adri! Kép

Kép
rena85
 
 


Ismét sziasztok!

Mary!Ne add fel!Drukkolok!!
Hát rólam csak annyit,hogy az endometriózisom miatt én is a Sotéra jártam Dr Szendei Györgyhöz.Az endóm és a férjem sperma eredménye miatt csak 3 inszemet engedélyezett a doki,de sajnos mindegyik sikertelen volt.Ezek után a lombik jött volna amit a párom nem akarta.Így sajna nem sok esélyem van a teherbe esésre.Pár százalék esélyem van a természetes úton teherbe esésre de a párom inkább "védekezni" szeretne,így az esélyem a babára egy nagy 0.

Twist!örülök,hogy jól vagy!!Tudom,hogy még ráérnék a babával de a szívem nem győzi le az eszem.Nem oltattam be magam mert félek attól,hogy lesz valami mellékhatása,viszont attól is félek,hogy elkapom.Így nagyon nehéz dönteni.

Röpcsi!Örülök,hogy vigyázol a bogyókákra!biztos vagyok benne,hogy sikerült!Sikerülnie kellett!!!!!! :D
Nem mondta a doki,hogy influenzás voltam e vagy sem,csak annyit csinált,hogy meghallgatta a légzésem és messziről belenézett a torkomba,kaptam gyógyszert és ennyi.
Hát nem tudom,hogy mennyi idő kell a páromnak ahhoz,hogy babát akarjon tőlem,mert néha úgy beszél,mintha neki egyáltalán nem kellene gyerek.Úgyhogy nagyon érdekes :shock: .Igazából arra a kérdésedre,hogy jól vagyunk e a párommal nem tudom,hogy mit is válaszoljak mert van,hogy nagyon jól elvagyunk és van,hogy borzasztóan összeveszünk,ilyen se veled se nélküled kapcsolat a miénk.

Ditke!Írok neked privit!Pussz!

Kép
rena85
 
 


Adrika, boldog szülinapot kívánok!!!

Rena, hát egyelőre rendezkedjetek be szerintem gyerek nélküli életre (aztán majd meggondolja magát a párod, reméljük). Nekünk is volt ilyen időszak és megváltoztak a dolgok. Szóval, fel a fejjel.
Legalább most jó a munkahelyed:)
Vendég
 


Rena, sajnálom tiszta szívből!... :cry:
De köszönöm, h. +osztottad ezeket velem.
Neked sem lehet könnyű...
Krisztiről van hír?
Röpcsi, már nem nyaggatlak a tartalommal...majd, ha úgy érzed.
Twist, nemsokára nagy nap:)
Többiek?

mary80
 
 


Krisz, gratulálok és gyors gyógyulást kívánok!Remélem, hamarosan hazaengednek!

Én úgy néz ki, megfáztam. Elmegyek délelőtt a háziorvoshoz. Féltem a babát.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Röpcsi Hány nappal vagy a beülti után?Mikor mész vérvételre?Nagyon szoritok!!!
Krisztinek nagyon örülök,akinek meg most nem sikerült,majd januárban sikerül,vagy a fagyibabókkal a köv. beültinél!
Szoritok lányok+++++++++++++++++++++++
Én jól vagyok a mellem hatalmasat nőtt és ugy érzem teljesen magamat mint amikor a fiammal voltam terhes.Semmi rossz tünet csak valahogy mégis más vagyok.Máshogy érzem magamat.
Most itt vannak a férjem gyerkőcei is ugyhogy sokan vagyunk de a babát (babákat) még nem mondjuk csak ha megerősödik a terheségem.Még nagyon pincurik.
Sok puszi lányok bocs ha ritkábban jövök de most tényleg több a házimunka:)Meg persze dolgozom ma délutános vagyok még szilveszter napján is rendelünk...:(Marha jó nem???
Ez van.Muszáj.
Puszi!!!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


SOK AKCIÓS PELENKAVÁSÁRLÁSSAL TARKITOTT POCAKSIMOGATÓS BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK MINDEN KEDVES TÁRSALKODÓNŐMNEK!!!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla,
ez nagyon aranyos kívánság!Úgy legyen!Mi is nagyon bízunk benne,hogy a jövő év elhozza nekünk a hőn áhított csemetét.

Örülök,hogy jól vagy.

Adri,
Isten éltessen szülinapodon!És hajrá!

Röpcsi,
nagyon drukkolok!
Krisztinek is,hogy mielőbb kiengedjék!Jól olvastam,hogy babás?De jóóóó!

Mary,
remélem,szép lassan gyógyulgat a lelked és új erőre kapsz.Nem rontottátok el sehol,csak a lombik esélye is csak 30%.De beszorozva 5-tel 150%.Az másfél gyerek :lol:

Twist,
hűűű,de izgi napok,vajon mikor jön Dorka?Kérdezted,mi van velem,jan 4-e a ciklus 20.napja,remélhetőleg aznap kezdjük a hosszú protokollt!

Rena,
minden jót neked!

Ditke,
hogy telik a spontán-pihi hónap?

Baba,
vigyázz magadra és gyógyulj meg hamar!
Vendég
 


Krisztiről van újabb hír?

Mzsó:köszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Csajok,
Most beszéltem Krisztivel,2 naponta vérvétel,uh.Méhen belül 3 mm-es petezsák:),de a cysták +vannak, pf.nagyobb:(kap véralvadásgátlót,hcg.960.folyadék van még a pocijában.

mary80
 
 


Csajok, ha tesztelnék, akkor a teszt, bármelyik, a nap bármely szakában kimutatná azt, hogy terhes vagyok?
Vendég
 


Röpcsi,
Ált.igen, hiszen nagyon érzékenyek már ezek a tesztek, de a reggeli vizelet a legtutibb,bár nekünk Andi azt mondta, ne teszteljünk, és nem is tettük...
A méhen kívülimnél du.teszteltem, és az volt a legerősebb teszt a 3. terhességem közül, és aznap, amikor a mensesemnek kellett volna érkeznie.

mary80
 
 


Szia Mary!
Honnan tudom azt, hogy mikor kellett volna a mensimnek érkeznie?
Vendég
 


Baba, nagyon vigyázz magadra, ha lázad van, azonnal csillapítsd. Czeizel Endre szerint csak a láz árt a babának, azzal kell vigyázni. Ügyi legyél!

De jó, hogy Krisznek babó van a hasában.)) Istenem, de jó!! A ciszták elvileg nem zavarják a dolgot, hallottam már ilyet, csak felszívódnak, eltűnnek valamikor.

Röpcsike, eleinte jobb ha reggeli vizelettel csinálod a tesztet, az jó erős, erős benne a HCG érték és biztosabban mutatja. Később a napközbeni is erős lesz:) Drukk a holnapi vérvételhez!!++++++++

Mmzsó, szuper, hogy kezdhettek, tehát jövő héten hétfőn. A lombik neked is sikerülni fog, ez egy szuper találmány:))) :wink:

Kamilla, én tudom miért érzed máshogy magad, mint a fiadnál, mert kislányod lesz!:)))))))))))

Luna-val mi újság? Ezer éve nem írt. Hiányolunk!

Ditke, ti mit csináltok szilveszterkor?
Hozzánk bejelentkezett egy babát váró pár, de nem tudom, hogy gondolják, hogy még egyben leszek::)))
Vendég
 


Röpcsi,
én kiszámoltam az utolsó mensestől, nekem 28 napos ciklusaim vannak /max.1-2 nap eltérés/, és én azért tudtam most is hol járok.:(

mary80
 
 


Lányok tudom nem kellett volna, de én ma du csináltam egy tesztet, ami negatív lett! :( De még nincs semmi, nem jött meg, se barnázásom, se vérzésem nincsen :!: :D
Olvastam a fórum elején, hogy Neked Twist, már az ET +8 napon kimutatta halványan a teszt. Én ma vagyok a beültetés utáni 10. napon.
Egy lombikos naplóban olvastam, hogy a csajnak az ET +14. napon volt nagyon halvány csíkja, tehát nálam még semmit nem jelent ez a nega teszt :!: Nem :!: :?:
Vendég
 


Értem Mary!
Nekem 30. naposak a ciklusaim. Mindig pontos szokott lenni.
Tegnap előtt, szombaton voltam a 30. napon.
Vendég
 


Röpcsikém,
Nem jelent semmit!
Andi is ezért tanácsolta, h. ne teszteljünk, majd a vérvétel tuti lesz!

mary80
 
 


Köszi Mary! :D Én se éltem bele magamat! Nagyon reménykedek és bizakodok! :D
Nekem egyébként a mensim előtt, ha volt kezelés, ha nem, 2,3,4 nappal mindig volt barizásom, egyedül most nem (kopp-kopp-kopp).

Mary, hogy vagy?
Vendég
 


Vártam, hogy majd küldöd, de ahogyan írtam is, majd, ha lesz időd.
Nem akarok már panaszkodni, nem reklámozni akarom, de a blogomban írom az érzéseim.

mary80
 
 


De hidd el, mi drukkolunk!tiszta szívből kívánom,h. sikerüljön!

mary80
 
 


Jaj Mary, igen és nagyon sajnálom is, hogy nem küldtem el eddig, valahogy nem nagyon találom a helyemet! :oops:

A naplódat rendszeresen olvasom és nagyon szeretném ha ide is leírnád az érzéseidet!

A "barátnőm" által írtak eléggé megviseltek és ez most eléggé lefoglalt. :(
Vendég
 


Elhiszem!és hidd el, sajnálom!:(
Pont ma mondtam Krisztinek, h. végletek játszódnak bennem, az érzéseimben.
Többieket nem akarom untatni ezzel.

mary80
 
 


Egyébként én sem találom a helyem!
Visszatérve, azért is írtam, h.nem nyaggatlak a tartalommal, majd küldöd vmikor.

mary80
 
 


Kedves-empatikus koll-nőktől +kaptam, h.majd megyünk legközelebb!/persze, mert ez olyan h. kitalálom, és csak úgy megyünk./vagy, ha nem, akkor van, aki boldog gyermek nélkül is!
Azt hiszik, h. 1 áru, ami nem tetszik, visszamész,és kicseréled?
Azt hiszik, h. 1 állatról beszélünk, v. mit?á, az állat is szebben bánik a kicsinyével, mint ahogyan ők beszélnek erről a programról, és a gyermekeinkről!
Nagyon felháborít és elkeserít!
:cry:

mary80
 
 


Mindjárt elküldöm amit eddig írtam Mary! :D
Vendég
 


Rendben, de csak akkor, ha nem gond Neked!

mary80
 
 


Nem Mary :D , elküldtem! :D
Vendég
 


Köszi, válaszoltam is.:)

mary80
 
 


Twist,
Egyébként igazad van!Azt hittem, h. nem leszünk elég erősek együtt a továbbiakban, de még inkább közelebb vagyunk egymáshoz, mint bmikor!

mary80
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek köszönöm a köszöntést.... Kép
Krisztinek meg nagyon szurkolok, és sikerűlt neki is ez a lényeg.... Kép
Röpcsike, írj holnap mi volt a vérvételen..... :!: :?: neked is sikerűl tuti.... :!: Kép
nekem nagyon gyorsan eltelt az ünnep dolgoztam 25 és 27 én is és persze a héten is végig.... :cry: :cry:
Mary, fel a fejjel....veled vagyunk és jövőre mi babásodunk... :lol: :lol: :lol:
a többieknek is puszi

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri

Kép
Vendég
 


Baba én is kicsit megfáztam,tudom voltál dokinál mit mondott milyen gyógyszert szedhetsz.Kérlek ird meg!Várom!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


KAmilla:gyógyszer nuku!
Glykosept torokfertőtlenítőt mondott, hogy vegyek, de a haszn.utasítása szerint nem egyértelmű, hogy használható egyébként meg hiánycikk. Homeós szopogatós bogyót adott a gyógyszerész. A dokinő írt egy gyógyszertári kanalast is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba most voltam patikába vettem én is homeost meg rhinospray plust nagyon jó ez az orr csepp már jobban vagyok.Azt mondták a terhesek ezt használhatják.
Glycoseptem van otthon akkor majd azt is használom.
Nagyon köszönöm puszillak kismami!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla, a Glykosepttel én nem annyira értek egyet! Olvasd el a haszn.ut.!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Röpcsike, nekem szerintem lehet, hogy azért mutatta ki hamar a teszt a terhességet, mert eleinte még két babám volt, az meg erősebb tesztet mutathat.
Drukkolok a mai vérvételhez, ma van kedd!)+++
Vendég
 


Baba, holnap újabb ultrahang? De jóóóó! Majd mesélj, mi volt! Esetleg egy édi kis UH képet is feltehetnél!:)

Röpcsike, mikor lesz eredményhirdetés?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!


Ma reggel voltam vérvételen, majd ahogy hazaértem erősen kb. 20 percig elkezdtem görcsölni és 2,3 pici kis barna cseppecském lett is. Azonnal lefeküdtem, végig feküdtem a napot, jót aludtam, és hála Istennek nincs azóta semmi.
Mocorgást érzek az alhasamba, mást semmi többet.
Csütörtökön lesz eredmény hirdetés :!: :D
Vendég
 


Röpcsi, drukk!!!

mary80
 
 


Szia Mary!
Hogy vagy, olyan sokat gondolok Rád!? :D

Baba
Drukk a holnapi uh vizsgálathoz, biztos minden rendben lesz a picivel :!: :wink:

Twist
Hogy vagy és Dorottya? Teljesen elkészült már a szoba, ugye?
Vendég
 


Röpcsikém:)
Ha netán válaszolnál, ha időd és kedved engedi, akkor szívesen venném a tel.számod is, azzal még lógsz!:)

mary80
 
 


Röpcsike, drukk akkor csütörtökre, ügyes vagy, hogy feküdtél!!!

Minden okés már a babaszobával. Még az új ajtó körül kéne léceket felragasztani, de az hamar megy. Párom sajnos sokat dolgozik, de majd hétvégén, az ünnepeket alatt megcsinálja remélem.
A doki azt mondta, hogy január 7.nél nem engedi tovább hordani a babát. A cukrosoknál az is van, hogy nem szabad egy nappal sem tovább hordani a picúrt. Szóval jövő héten szülünk. Aztán akkorát babázom, hogy csak na:))))
Kicsit már uncsi ez a várakozás, minden nap csak reménykedünk, aztán semmi. Közben a januári kismamis fórumon jó sokat megszültek már, minden nap van valaki. Utána olyan nyugodtak és boldogok a mamik, maguk mögött tudnak minden idegeskedést. És akkor már nem kell kórházba járni minden héten, végre nyugtuk lehet otthon. Minket meg még szülés előtt állandóan berendelnek, meg sokat izgulunk, idegeskedünk. Utána viszont majd jön a nagy nyugi. Alig várom.))
Vendég
 


Röpcsikém+++++++++++++++++
Twist:nem izgulsz vagy félsz vagy ilyesmi? Gondolom nagyon várod már, hogy a kezedben tarthasd a kis Csodád! (Minden baba egy csoda!) Többször kérdeztem hol és ki a dokid, de nem válaszoltál, pedig nagyon érdekelne, kinél szülsz!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?