Új privát üzeneted érkezett!

Dudukly!
Szerintem is menj el a 4D-UH-ra mert nagy émény és persze meg is nyugszol hpgy nincs semmi baj.Én is a Praxist ajánlom,mi is ott voltunk egyszer a Győrffy dokinál.Nagyon kedvesek,és az a 10.000ft megéri.
Hello,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Gréta!

Már 2x próbáltam neked e-mailt küldeni, de mindig visszadobja. Mi lehet az oka?

Szia:
Ági
Ági76
 
 


Dudukly!Én is a Praxist ajánlom,mi háromszor voltunk ott.Amellett,hogy megnyugszol,tényleg kár lenne kihagyni.Nekünk mindig mondta Győrfi doktor,hogy vigyük a testvéreket is,mert jól tudnak a picivel kommunikálni.Megéri,mert egy csodálatos élménnyel leszel gazdagabb.
Nekem mondjuk Kisfalvi is mindig mindent részletesen elmagyarázott és képeket is csinált minden alkalommal,de össze sem lehet hasonlítani a látványt!

Aranka
ari3
 
 

 
 

Szia Ági!

Nem tudom mi lehet az oka, a postaládámat pedig rendszeresen ürítem, megnézem mi lehet a gond. Azért mégegyszer leírom a mail címemet: gold80@freemail.hu

Várom leveled

Gréta
ggréta80
 
 


Lányok,ajánlani tudom még a Hattyúházban is a 4D uh-t,nagyon kedves és alapos pasas,nem sajnálja az időt tőlünk.Mi többször voltunk bent nála,legalább 3-4 alkalommal,és általában háromnegyed órát is,ha nagyon kikérdeztem.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Szia Gréta!

Remélem még egyben vagy és nem késtem el. Szóval hétfőn én is megyek az ifj. Kelemenhez és nagyon kíváncsi vagyok rá.
Jó Neked, Te nemsokára túl leszel a szülésen és a nyarat már a picivel töltheted.
Drukkolok majd Neked, hogy minden simán menjen. Mikorra is vagy kiírva???
Szorítok Neked.

Szia Ági!

Nem tudom jól vettem-e ki a szavaidból, hogy Te is az ifj. Kelemennél fogsz szülni császárral?
Ha igen, akkor tudod már hogy? /EDA vagy altatás/
Mit mondott a császárral kapcsolatban a doki.
Miért szükséges?
Jó egészséget és front mentes napokat kívánok:

Horvi
horvi
 
 


Szia Horvi!

Én az id. Kelemennél maradok, pont a császár miatt, mert az "programozható". Nekem az első is császáros volt, mert hosszas vajúdás után sem jött át a medencecsonton a buksija. EDA-s műtét volt, és most is az lesz. Remélem. A császár nem olyan rettenet. Utána egy pár napig nehéz felkelni, de utána ki lehet bírni. Szerintem egy jó kis gátseb is fáj ennyire.

Szia:
Ági
Ági76
 
 


Sziasztok!

Nincs véletlenül valakinek infoja a MÁV-os gyereknapról? Lesz-e meg ilyenek?
Köszi!

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a bíztatást, felhívom a Praxist, bár innen Gödöllőről át kell utaznom az egész várost. Nagyon aranyosak vagytok, én csak azért aggódok, hogyha valami baj van, ne későn derüljön ki. Illetve, amiket lehet olvasni, hogy nyitott szájpad meg hasonló, akkor mi a teendő. Nyilván egy súlyos nyitott gerincet nem lehet túlélni, de a többi esteben jó nekünk ha tudunk róla?
A látvány élményét nem kétlem, de megnéztem a neten különböző galériákban a fotókat, elég egyformának tünnekKép.
Pussz:
Dudukly
dudukly
Isaszeg
 
 


Szia Dudukly!

Én is Gödöllői vagyok. Te ki vagy? Nem ismerjük egymást?

Szia:
Ági
Ági76
 
 


Szia Ági!

Én az egyetemen vagyok, a városból csak azokat ismerem, akik kollégák, vagy tanítványok, vagy ilyesmi.
Te most vársz babát? Jártál tornázni? Valaki mondta, hogy itt a műv. kp-ban jó a torna, de még nem dugtam oda az orromKép.

Pussz:
Dudukly
dudukly
Isaszeg
 
 


Szia Dudukly!

Én itt születtem Gödöllőn.
Tornázni most nem járok, mert nincs időm, és már amúgy is csak 2-3 hetem van hátra. Van már itthon egy kislányom és emiatt az időm nem engedi, viszont az első terhességemnél jártam, és valóban nagyon jó volt. Ajánlom figyelmedbe. Jó a hangulat, a csaj aki tartja aranyos, és sok hasznos dolgot tudsz tanulni, amit a szülésnél használhatsz. Ha érdekel a telefonszám, vagy valami más, írjál nyugodtan.

Szia:
Ági
Ági76
 
 


Sziasztok!
Dudukly és Ági!
Úgy megörültem nektek mert én is Gödöllői vagyok.Itt születtem szintén mint az Ági,van egy 2 és fél éves és egy 5 hetes kisfiam(Márk és Kristóf)A Máv-ban szültem mindkettőt, az elsőt a Mészáros Mártánál és most a picúrt a Kisfalvinál.)
A nagyfiamnál és is jártam tornázni,tényleg jó volt.
Dudukly!
Mit tanítasz az egytemen?Csak azért kérdem mert még a végén tanítasz majd engem is...Most leszek harmadéves Humánerrőforrás Menedzser,távoktatáson.
Ti kinél szültök?

Elnézést a többiektől emiatt a kis privi miatt!!
Hello,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panni!

Nem tudom, hogy ismerjük-e egymást. Ha más nem, látásból igen. Én is 29 éves vagyok. A kislányom most volt májusban 2 éves, a második kislányom pedig kb. 2 hét múlva születik. Van privát címed? Ott levelezhetünk, ha akarod.

Szia:
Ági
Ági76
 
 


Mit tudtok a MÁV-os babatalálkozóról? Az RTL-en félfüllel hallottam csak, mikor benn volt egy MÁV-os dokinéni és mondta, hogy a Kapisztrán téren lesz 28-án. De hánytól-hányig? Ha van infó, légyszíves írjatok róla. Köszike.
charlottee
 
 


szia ZAFI!! Kép Kép
pont a napokban gondoltam arra, hogy küldök egy kör-emilt vajon hogy vannak a gyerkőcök.. Kép
jó lenne őket együtt látni, játszani, nyüzsizni Kép

na majd irok Kép
panka1971
 
 


Charlottee,
nem lehet hogy 29-én vasárnap lesz?
topszlix
 
 


Szia Panni!

Én a HEM-en nem tanítok csak a főnök, gazdasági informatikát. (Ebben a félévben alig van órám, mert a félév kezdetén tudtam hogy babó lesz, és már többet elveszítettem, a minimálisra akartam csökkenteni az idegeskedést.) Szeptember végén meg papírforma szerint szemtől szembe találkozom majd vele, tehát legalább egy évig nem tanítok. De ha segítségre van szükséged, a csinibaba.hu-ra írhatsz (a nevem ugyanaz, kisbetűkkel).

Torna ügyben még nem léptem, bár jó lenne mozogni valamit, hogy ne hízzon nagyra a fenekem.

Viszont másik babaváró fórumon eltérő véleményeket olvastam, hogy mi is kell a korházba. (Már a hálóingen meg egyéb személyes cuccokon kívülKép.) Van ahol a babó cuccait is a mamának kell vinnie, van ahol a mamának is adnak hálóinget. (Mellszívót vettem, de a mamám azt mondta, hogy amikor én születtem (34 éve hi-hi-hi), akkor kapott egy csomag kávéért az egyik nővértől kölcsörökbe. - Az enyém jóval többe vanKép.)
Tehát van valami előzetes beszélgetés, amikor megmondják mit kell vinni? Ha van listátok, ne habozzatok elküldeni, mert ez ügyben rém kezdő vagyok.
Babarucit nem akarok előre venni (fúj babona!!!), de ha kell megveszem, majd a maminál tárolom, és akkor nem az én házamban leszKép.
Pussz:
Dudukly
dudukly
Isaszeg
 
 


Minden, a szülés iránt érdeklődő kismamához! Megvan a Szülőszoba sorozat (TV2) összes része CD-ken. Ha érdekel, szívesen átírom.

Lehet, hogy 29-e. Elvégre az gyereknap.
charlottee
 
 


Sziasztok!

1 hét távollét után ismét itt vagyok, egy leányzóval bővült a család:-)
Sajnos nem ment minden olyan könnyen, mint ahogy kívántátok és ahogy szerettem volna.
Múlt hét csütörtökön mentem ctg-re, és fehérjét találtak a vizeletemben és a vérnyomásom is eléggé felment (150/100 körülire). Mivel 17-ére voltam kiírva, a dokinőm ki sem engedett. Egész éjjel figyeltek, reggelre nem javult a helyzet, így megszületett a döntés: délben császár. Hát nem örültem neki, és nem volt túl kellemes sem. Az előkészítés nem volt vészes, kivéve az infúzió bekötését, mivel nekem nincs vénám. Sajna nem is sikerült, csak néhány próbálkozás után. A gerincdöfi sem kellemes, de túl lehet élni. Ca. 5 percen belül kikapták a lányomat,Blankát, aki 56 cm és 3500 g lett. A férjem hősiesen viselkedett, ugyanis végig nézte az egész műtétet. Állítólag borzalmas látványt nyújtottam, amikor ketten cibálták ki a bébimet. A műtét utáni 2 nap katasztrofális. A fájdalom szerintem borzalmas, ráadásul csak este láttam a bébit. Kihozták ugyan, de le voltam bénítva, így csak az egyik kezemmel tudtam megfogni.
A kórház egyébként nem túl rossz, a csecsemősök és a szülésznők is nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. A dokinőmről nem is beszélve. Szóval 5 nap után végre itthon, kezdődhet az új életünk. Minden fájdalamat kárpótol a pici lány. Most már kezdünk összeszokni, szopizik rendesen, és sokat alszik.
Csatoltan küldök róla fotót.

Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!

Szia Panka/Tünde! Én már nagyon sokszor akartam érdeklődni, hogy a tavalyi csapatból kivel mi van, főleg a szülinapok tájékán!
Velünk sokminden történt, ha van érdeklődés, szívesen elmesélem!

Gyereknap: Azóta megtudtam, hogy vasárnap a Kapisztrán téren lesz kb. 11-től a MÁV-os gyereknap, szülésznőkkel, dokikkal. Lesznek színpadi műsorok, zene, bohóc stb.. a városházán kézműveskedés, talán arcfestés, meg minden móka! Kép
Olyan, mint eddig is!
Tavaly nagyon jó volt!Kép

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok lanyok

Abban a megtiszteltetesben van reszem hogy én értesíthetlek benneteket, hogy megszuletett Csilla kisfia tegnap 27én reggel 9 óra 13 perckor 3610 grammal és 56 centivel, csodaszépen vízbe érkezett minden beavatkozás nélkül. A többit majd Csilla írja nektek, ha már el tud sétálni a kicsivel.

sziasztok,

Rita
boksay_rita
 
 


Hello!
Ági!
Azt hiszem tudom ki vagy.Az Erkelbe jártál általánosba?Nem a Palotakerten laksz?És régen pedig a János utcában?Persze magadom a privi címem:pany@freemail.hu
Dudukly!
Köszi a címet!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltüntem, de ismét itt vagyok. Hétfön megszületettt kislányunk Laura 3 kg 20 dkg, 54 cm. Mindketten jól vagyunk minden rendben. Hihetetlen érzés anyának lenni, nem is gondoltam volna.
Én Ifj. Kelemennél szültem. Nagyon meg vagyok vele elégedve mint emberileg mint medig szakmailag. Nagyon fiatal de még is annyira nyugodt, bizalomgerjesztö ember. Ha majd arra kerül a sor biztosan a második babát is nála fogom szülni. Ha b.kinek kérdése van a dokival kapcsolatban tegye fel, szívesen válaszolok.

Sziasztok

Gréta
ggréta80
 
 


Sziasztok!

Hatalmas gratuláció a legújabb kicsikhez, és kívánok minden jót, amit ilyenkor kívánni lehet, vigyázzatok Magatokra, egymásra, és pihenjetek, amikor csak lehet!
Csilla, Tőled várjuk a beszámolót! Ez a vízben szülés különösen érdekel, de minden, ami Veletek történt!

Puszi!
Judit
jucc
 
 


Sziasztok!

Már nagyon rég jártam erre, és sokmindenkit nem is "ismerek"! Gondolom ők, vagyis ti a régebbi generáció!:-))

Nagyon nagy gratula Dórinak, és Grétának, meg pesrsze a kislányoknak!!!!És köszönjük a beszámolót! Gréta nagyon örülök, hogy meg voltál elégedve Ifj. Kelemennel, akkor ezek szerint olyan a stílusa mint a papának! Az tök jó, mert a köv. babát mehetek hozzá bátran szülni! :-)) Nagyon sok egészséget, és kitartást kívánok nektek!!Ha lesznek képeitek, várjuk.

Rita, köszi az infót Csillusról, már annyit gondoltam rá, de ezek szerint ő is túl van!Gondolom te voltál vele, mint dula?!:-))

Dudukli,itt is kell azért 1-2 dolgot bevinni, de nem olyan gáz!A sógornőm a Schöpfibe fog most szülni, és oda még fürdetőt is meg popsikrémet is kérnek! Azért ez már durva szerintem! Na, de mindegy maradjunk a Máv-nál! Szóval kérdezted, hogy mi kell: gyereknek pelus, popsitörlő, és hálóing magadnak, de ha akarsz lehetsz bentibe is!Ennyi, meg persze a saját tisztálkodásodhoz minden ami szükséges, és az utolsó nap a babának amibe hazaviszitek ruha!Ja, meg persze a "szokásos" kórházi pakk, neked evőeszköz, pohár, papucs stb.stb.De ha még van kérdésed bátran!:-)))/meg nem tudom, hogy ezt tudod-e, de azért írom, a házassági anyakönyvitekről egy 1 hónapnál nem régebbi példány!Ez az anyakönyvezéshez kell, persze csak ha házasok vagytok/

Üdv mindenkinek: Manóci
manóci
 
 


SZiasztok!

Manóci, köszi az infót, főleg a házassági anyakönyvről. Bár elkeserít, hogy 1 hónapnál nem régebbi kell, mert akkor a forró augusztusban az amúgy is zsúffolt hivatalban állhatok sorbaKép. Na ez van.
A babaszoba mávkorházas lapján viszont rémeket mesélnek a cscsemősökről, általános véleményként szűrtem le, hogy a szülészet szupi, a cscsemősök (nővérek, orvosok) viszont katasztrofálisak,
A babaszobán azt is írták, hogy jobb, ha a gyereknek viszünk rucit is, mert a kincstári olyan kinézetű, mint a szúnyogháló. A nővérek megsértődnek, ha a kaja idejére betolják a gyereket, a szobában nem lehet kajázni és nem is teszik ele kaját későbbre. Mondjuk én egy rövid műtét után voltam bent, de akkor (a nőgyógyászaton) ágyba hozták az ebédet, és megvárta a nővér, amig az összeset megeszem (szörnyű volt a kaja, de erről nem tehetnek, legközelebb majd a mamám hoz fincsi levestKép).

Miután a dokim olyan szimpi, ez nem fog megriasztani, de remélem a babaszobán csak néhány elégedetlenkedő dühöngte ki magát, Ti elégedettek voltatok az ellátással.

És én is örülök minden egészséges babának, sok boldogságot Nekik.

Dudukly
dudukly
Isaszeg
 
 


Dudukly Kép a házassági anyakönyvi 300 napnál (kb 10 hónap) nem lehet régebbi, ez friss infó mert a fiaim április 14.-én születtek Kép

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Oh Szilvi Te vagy az ász, megmentettél egy sorbanállástól. Ha beviszem azt ami van, és nem új, akkor nem anyakönyvezik a gyereket? Vagy apóca rohangászhat a pár nap alatt anyakönyvi kivonatért, babahordóért és kisruháértKép.

Gratulálok a fiaidhoz, jó egészséget!

Dudukly
dudukly
Isaszeg
 
 


És másik fórumon valaki feldobta a kérdést, hogyha az apuka nem férj, és külföldi állampolgár, akkor hol, hogyan, mikor tehet apasági nyilatkozatot. Van valakinek ilyen tapasztalata?

Dudukly
dudukly
Isaszeg
 
 


Sziasztok!

Dudukly!
Amikor az Én Babám született 8 hónapja, akkor is 300!! napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat kellett. De, ahogy olvasom Sziszusnak még frissebbek a tapasztalatai Kép
Ha ennél régebbi kivonatot viszel, azt nem fogadják el. Nem tudom, hogy mostanában, hogy van, de nekünk nem a kórházba kellett vinni a papírt, hanem Apa vitte be az illetékes, VI. ker.-i hivatalba az Oktogonhoz, ott adták oda Babó születési anyakönyvi kivonatát.

Én úgy tudom, hogy ha az Apa nem férj, akkor neki kell írnia egy nyilatkozatot, hogy elismeri az apaságot és azt kell bevinni, amikor igénylik a szül.anyakönyvi kiv.-ot. De sztem a védőnőnek ezt pontosan kell tudnia.

A szinezős naptej nekem nem jött be, a Baba ruhájából nem lehet kimosni, sajna. Ezért most újra átmegyek naptej felderítő akcióba.

És majd' elfelejtettem!! Minden újszülött kisbébihez nagy-nagy gratula a Boldog Mamiknak Kép

MSE

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Dudukly, igazából nekem a kórházban senki nem nézte meg a h.anyakönyvit, másnap jött egy nő aki felveszi az adatokat és megmondja mikor (legkorábban 8 nap múlva) és hol (Terézvárosi Polgármesteri Hiv... VI ker Eötvös u.3) lehet átvenni a gyerek anyakönyvijét, de ott viszont elveszik a h.anyakönyvit, így mindenképpen kérjél inkább másolatot, ez teljesen ingyenes, (egyik helyen sem volt sor, ahol nekünk kellett).
Köszi a gratulációt Kép

Szilvi
KépKép

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Szió Dudi!

Az tök jó, hogy már 300 napos kell az anyakönyviből, Szilvi biztos jobban tudja, én még tavalyi szülős vagyok!Amúgy ha az eredetit viszed akkor nevetséges, de NEM anyakönyvezik!Ugyhogy azért amíg még nem olyan gázos ebben a melegben a mászkálás addig intézd el, a 300 napban bőven benne leszel! :-))
Az én tapasztalataim nem olyan rosszak azért mint amit a másik fórumon olvastál!Szerintem egy kicsit eltúlozták, de kiváncsi lennék itt a lányok mit tapasztaltak!Esztin sosem volt szakadt ruha, sőt még arra is figyeltek, hogy kislányost adjanak rá amennyire lehet!Az osztályon a nővérek nagyon, nagyon aranyosak és segítőkészek voltak.Nekem pl. a szopiztatást onnan egy nővérke mutatta meg, pedig az a csecsemős dolga lenne! Mondjuk az tény, hogy a csecsemősők elég furák.De szerintem majdnem mindenhol:-((.Én az éjszakákra szerettem volna leadni a babát, és az nem annyira tetszett nekik, de mondtam , hogy úgy tudom azért vagyok itt hogy ameddig lehet pihenjek.Otthon ugyanis megkezdődik a 0-24 es ügyelet, és nem lesz kinek leadni! Így lehet, hogy "kegyetlenségnek" tűnik, de én bizony éjjelekre betoltam.Elég volt a nappalt a sok látogatóval átvészelni.Mondjuk az utolsó éjszakára egyedül maradtam a szobába, mert a szobatársam hazaengedték, és akkor már magam mellett hagytam.Persze mindíg kértem, hogy hozzák ki szopizni 3 óránként.Nem vagyok híve a teáztatásnak.A kajálásnál való igaz, hogy ha nem mész nem teszik el! Reggelit, vacsorát mondjuk be tudod vinni ha nem érsz pont rá kimenni enni, de az ebéd már húzósabb mert több fogásból állt.
Szerintem meg annyira az sem volt szörnyű, ahhoz képest hogy kórház!De van tök nagy hűtő, és hozathatsz is otthonról ha úgy jobb. Mikró is van az étkezőben.
Mi a szobatársammal a kajaidőre sem toltuk be a piciket, akkor mentünk enni ha aludtak! :-))Mondjuk általában azt tették, csak arra nagyon figyelj hogy a látogató folyosó ajtaja zárva legyen ha kimész a szobából!!!!Ez csak egy jótanács.A külföldi apukákkal kapcsolatban nem tudom!Mikorra is vagy kiírva?Ki a dokid?
Nem fogod megbánni szerintem, hogy itt szülsz! :-))
Szilvi, gratulálok a fiúcskákhoz!!Nincs róluk egy képed?

Kitti, mi a helyzet? Készültök a nagy napra?:-))

Puszi mindenkinek, manó
manóci
 
 


Köszi a felvilágosítást, Sziszus nagyon-nagyon helyesek a babák, gondolom ez elkapott pillanat, nem mindig ilyen nyugisakKép. Tündériek. Mi volt a tapasztalat a csecsemős osztályon? Ugye nem morcak? Nem hagytak magadra két kicsi picurral?

D
dudukly
Isaszeg
 
 


Szia Szilvi, közben most látom, hogy küldtél a fiúkról nagyon kis édikék!!De furi lehet ikresnek! :-)))

Ja, még elfelejtettem Dudi, hogy igen valóban ingyenes az anyakönyvi újrakérés, de van ahol bepróbálkoznak, ugyhogy azért mondjátok hogy gyerek születéshez kell! Így nem tudnak átvágni!Hiteles másolatként kell kérni!
tényleg, pá mindenkinek
manóci
 
 


Szia Manó: papírforma szerint szept. 27. és Kisfalvi. Én eddig minden kezelésemen ebben a korházban estem át (születéstől mandulaműtéten át a vesemedence gyulladásig), tehát a kaját ismeremKép. Az orvosokkal meg csak jó tapasztalatom van.

D
dudukly
Isaszeg
 
 


Köszönjük a bókokat Kép

Mi a negyediken voltunk, a koraszülött intenzíven (nem tudom mi a pontos neve) mert Petike, az első pár napját inkubátorban töltötte, de nem akarták szétválasztani őket, így én a szomszéd szobában voltam. Arról a hét nővérről aki azon az osztályon dolgozik én csak jót tudok mondani. Fantasztikusak szakmailag és emberként is. Mi rengeteg törődést, figyelmet és szeretetet kaptunk ott.
A ruhák adottak, gondolom nincs újakra pénz Kép bár mi az inkubátor és a kékfény miatt a legtöbbet csak pelusban voltunk Kép

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziasztok!

Én 2 éve is és most ápr. 23-án is a MÁvban szültem, 2 éve nem voltak vmi segítőkészek a csecsemősök, de most tündériek voltak!! egy csomószor ránk néztek, hog miben tudnak segíteni, pdig a szobánkban mindenki több gyerekes volt, ők ajánlották, hogy bármikor vigyük be hozzájuk a babát, ha pihenni vagy enni akarunk, egyáltalán nem sértődtek meg!!
és sztem a ruhák sem gázosak egyáltalán!

anyakönyviből már 2 éve is 300 napnál nem régebbi kellett, és nekünk sem kellett sorban állni a hivatalban. És ha baba miatt kell, ingyenes.

Sziszus
nagyon édesek a babáid Kép hogy bírsz a 2 picurral?

Kép

Andi
psandi
 
 


Andi Kép gyönyörű ez a gyerkőc Kép
Hááááát Kép én nem tudom milyen egy gyerekkel, nekem a kettővel kicsit kaotikus, és mindig hullafáradtak vagyunk ...

Szilvi

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Sziszus, Andi!

Nagyon szépek a Babácskák. Ilyen nyugisak is, mint a képeken?
Andi!
Én tavaly szeptemberben szültem, de akkor ilyesmit nem ajánlottak fel a csecsemősök, hogy nyugodtan vigyük be a babákat. Ez azóta változott meg vagy csak pont szerencsés 4 napot fogtatok ki? Remélem az előbbi.

Üdv Mindenkinek:
MSE

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat. Sajnos a múltkor nem sikerült csatolni képet Blankáról, most megteszem.
Tegnap intéztük az anyakönyvi kivonatot, ca. 10 perc volt, gyorsan ment. Az OEP viszont katasztrófa, 118-an voltak előttünk, több. mint 1 órát kellett várni. Ajánlom, hogy a gyereket ne vigyétek magatokkal, mert rengetegen vannak, nehogy összeszedjen valamit már most. Ajánlatos egyébként személyesen kikérni, mert az ügyintéző mondta, hogy néha 2 hónap elteltével sem küldik ki a taj számot, és akkor egy csomó dologtól elestek (csak 2 hónapra visszamenőleg fizetik a gyes/gyás+családi pótlékot).
Holnap megpróbáljuk a Lőportár u.-t, remélem sikerrel járunk. Szerencsére a nagyi vigyáz manóra.
Egyébként meg mázlim van, mert este 11-től reggel 5-ig alszik folyamatosan. És napközben is nyugis, nem hisztizik, ha nem vagyok itt. Szóval gyereket nem viszek ügyeintézésre.
Sok sikert nektek is!
Tök furi, hogy valószínűleg találkoztunk a kórházban, és nem tudom, hogy kik voltatok. Én 20-án szültem, és 25-éig voltam bennt. Laura nevű babára emlékszem. Ki volt velem egy időben?

Üdv mindenkinek
Dóri
<!--attachment: blanka2-229368.doc*mime_msword.gif*application/msword*56.3**blanka2%2edoc --><center><pre>
Kép
blanka2.doc (56.3 k)</pre></center><!--/attachment-->

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Dóri, Blanka baba nagyon szép!!Kép)))Gratulálok!
Amúgy pont ugyanilyen takarónk van!;)/made in brendon/
Puszi, manó
manóci
 
 


Szia Ági,

Köszi a bíztatást. Nekem is van már egy 7 éves lányom, aki az id.Kelemennél született császárral csak altatásban./Ugyanis az élelmes kislányom a fél lábát dúgta ki a buksija helyett./ Ezért reméltem, hogy talán most is maradhatok nála, hiszen ismét elég nagy esélyem van a császárra több dolog miatt is.
Te mikor szülsz??? Én okt. 8-ra vagyok kiírva. Lehet, hogy nekem már ezért kell a fiatalhoz mennem???
szia Horvi
horvi
 
 


Szia Gréta,

Sok szeretettel gratulálok a kisbabához, és nagyon jó egészséget kívánok Nektek és sok örömet.
Örülök, hogy nem csalódtál a kis Kelemenben és a szülés is simán ment. Végül én is mellette döntöttem.

Esetleg -akár- privát tudsz vmit az árakról mondani?

Horvi
horvi
 
 


Szia Horvi!

Igazából nincsen a dokinál tarifa egyátalán ugyanis akkor egész biztosan mondott volna egy összeget. Én a szülésznönek és a dokinak adtam pénzt, privát megírom neked szívesen az összegeket, ha írsz a gold80@freemail.hu címemre.

Gréta
ggréta80
 
 


Szia Dudukly!
Nem tudom mikor olvastad a babaszobán a kórházról szóló írásokat,de nézz be mostanában isKépKét éve is ott szűltem,amit arról írtam,igaz.De most 7 hete is ott szűltem és megint leírtam az ott tapasztaltakat,amik pozitív irányba változtak.Nagyon sokat változott az ott dolgozók hozzáállása,pedig zömében ugyanazok dolgoznak ott,mint két éve!
Ha érdekel valami szivesen válaszolunk.
Szia

Aranka
ari3
 
 


Hello Dudukly!
Én is csak azt szeretném neked írni hogy 3 éve is a Máv-ban szültem és tényleg az volt amiket írtá.A szülészet szupi volt de a csecsemősök semmi..Sajnos én miattuk meg is szenvedtem mert rosszul tettem mellre a babámat és emiatt mellgyulladást kaptam de annyira ,hogy fel kellett vágni.Na de most 7 hete is a Máv-ban szültem és a szülészet megint szupi,de mostmár a csecsemősök is a topon vannak.Állandóan figyeltek ránk,folyton kérdezték hogy kinek mit segítsenek.És még ők mondták hogy nyugodtan vigyük be őket bármikor,pihenjünk,otthon már úgyse lehet ilyet.Szóval Pálforduláson mentek át,nem tudom minek köszönhető de jó!!És mindegyik "banda"jó volt,akár éjszakás,akár nappalos...És szerintem se voltak a ruhák gázosak,egészen édik voltak.Ja és most is kegyetlenül bedurrant a mellem a belövellésnél és az összes nővérke az én mellem masszírozta,kenegette...stb.Tényleg nagyon rendesek volta.
Ja és én is a Kisfalvinál szültem.Nagyon klassz doki,a szülésnél is az volt!!Szülésznőt választasz?Nekem volt,a adokim ajánlott egyet és nagyon jó párost alkottak ketten.
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
moflymaci
 
 


Szia Horvi!

Ha minden igaz holnap után, hétfőn (6-án) kerül sor császárra. Izgulok egy kicsit, de majd jelentkezem ha hazakerültem, hogy mi újság.

Szia
Ági
Ági76
 
 


Sziasztok!

Panny!
Örömmel olvastam tőled is, hogy milyen rendesek lettek a csecsemősök.

Ági!
Bár ma már biztos nem jössz, de azért nagyon szorítok a holnapi naphoz és aztán várjuk a beszámolót, amint lehet!

További jó hétvégét Mindenkinek:
MSE

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?