Új privát üzeneted érkezett!

Jé enyém a laptető :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


sziasztok,

mi ez a pangás??? :shock: mondjuk bagoly mondja verébnek... :oops: :D

Timi,
nagyon jó volt olvasni a születéstörit :D Ügyesek voltatok :D
Hát igen, valószínűleg, oviban, suliban, meg mindenhol Annázni fogják, amíg ki nem kéri magának... :roll: Majd meglátod. Nekünk Mira lesz az biztos ;)

Borsa,
sokan kezdtek egyszerre a kicsik? Nálunk beosztják a bölcsiben, mindig próbálnak csak egy gyereket beszoktatni egyszerre... De van egy kissrác most, aki elég sokat sír és nem is alszik :( Múlt héten csütörtökön már nem hozták be, mert teljesen kimerült így a nemalvástól és mondták is a csajok, hogy az összes gyerek nyugodtabb volt aznap... (én is meglepődtem, mert mikor mentem este még mind a négy boszorka bent volt és mégis csönd volt a bölcsiben :shock: )

Hűha lányok, akartam még írni, de hogy mit??? Na majd ha eszembe jut meg gép elé jutok akkor még jövök...

Üdv
Judit

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


BL-indul :lol: :lol: :lol: :lol: -igaz Judy?Timi?????-Ti már csak tudjátok :wink: :lol: :wink: :lol:

TIMI-tényleg tök jó volt olvasni :lol: :lol: :lol: olyan Timis :lol: :lol:
és akkor most hathetesre vissza Mészihez??? :roll: :roll:
Mira nagyon édes-először olyan Zizisnek láttam-de neeeem :roll: :D
amúgy napjaitok milyenek????tudom Adri oviban-gondolom örömmel megy...Zizi+Mira páros hogy műxik??? :?: és ha megjön Adri???

Mikey oviban eszik persze-ez már nekünk szept1től így van.,fél1kor megyek érte...persze sírás minden reggel-de nem hatódom meg rajta totál nekem szól a dolog-ahogy beviszem és eljövök már nem is sír-na és napközben :roll: :roll: igazi Mikey-olyan otthon érzem magam és én osztom az észt :roll: :lol: :lol: -de már annyian betegek....ma is csak 7en voltak :shock: :shock: :shock: 16ból......lefáradás jelét nem látom rajta,totál olyan mintha itthon lenne délelőtt velünk....szóval alvás nuku :D de minden reggel a kérdés:ma ugye nem megyünk---és miért megyünk.....szóval ilyenek......lehet ez lesz három évig??? :lol: :lol: :lol:

BORSA-laptető-ez jóóóóó-de második vonalzó???? :roll: :roll: ráfeküdtetek az ügyre??? :wink: :lol: :wink:
basszus nem is tudom sok pici síró gyerkőc....nálunk két ovónőci van még minden reggel...nálatok???? :roll:
és Emmaovi???

JUDY-bölcsitek egész napos?-vagy van aki ebéd után visz haza a gyerkőcöt???-nálunk tök jól viselik az ottalvósok :D hogy páran mennek haza délben....páran jóóó duma ma éppen hárman aludtak ott a hétből :lol: :lol: na jó nem ez az átlag-meg ugye jönnek sorban ahogy töltik a három évet.....
Ancsa jól?-mikor indultok reggel???

VERÓVAL mi lehet????beindult náluk a nagyüzem??? :roll: :lol:

és Orsi?Brigi?Ancsa-na meg Valentina-Ovis anyukák gyertek pár szóra :D :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 

 
 

Sziasztok!
Bocsi, hogy csak úgy írok ide, nem szoktam bepofátlankodni más topikba, de mint Tenci tesója vettem a bátorságot! A segítségeteket szeretném kérni, ugyanis Kendrát beneveztem egy online szépségversenyre. Most úgy tűnik, hogy a második helyen állunk, de nagyon szoros a verseny. Ezért gondoltam úgy, hogy írok Nektek, hogy amennyiben napközben lenne 2 percetek és szavaznátok ránk, azt nagyon megköszönnénk! Egy gyors regisztráció szükséges hozzá, és már lehet is szavazni! A verseny vasárnapig tart, tehát minden nap egy szavazattal hozzá tudtok segíteni minket a sikerhez! SMS-ben is lehet szavazni, de én ezt nem kérhetem senkitől, de ha Ti is úgy gondoljátok, hogy KendraNina a legszebb, akkor minden nap kattintsatok egyet! Örök hála érte!
Előre is köszönjük! (Végh Kendra Ninát kell keresni :D )

http://picibaba.hu/palyazat/201038-heti ... d=szavazat

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Ancsa!
Mivel vegyes a csoport így van olyan év amikor egy kiscsopis szokik van amikor 10 most ez utóbbi történik. Ugye zömmel bölcsiből jönnek a gyerkőcök a szülők dolgoznak, nincs idő elhúzni a beszoktatást. Aki otthonról jön addig szoktat amíg szükséges. Nálunk így van. De Hallottam tiszta csoportokat is egyszerre szoktatni az a durva, mert 25 kicsi sír együtt :(
Nálatok viszont tök jó hogy Ancsa szereti a bölcsit, megnyugtató ha az ember tudja, hogy jó helyen van a gyereke! Remélem az én szüleim is biztonságban érzik nálam a gyerekeket! :D

Tenci!
Próbálkozunk, nem is értem :( Igazából lehet hogy az én hibám... a tudatalattim fél ettől a határozott munkaviszonytól, hogy mi lesz ha kiderül hogy esetleg babát várok. Ne érts félre nem vagyok anyagias, dehát csak gyesből lakáshitel mellett nem tudunk megélni. Ráadásul az elődöm kért januártól egy év fizetés nélküli szabit nem is akar visszajönni szerintem csak húzza az időt, így kilátásban sincs a véglegesítés :( Szóval nem tudom mi lesz az tudom hogy megy az idő és nagyon vágyom egy tesóra.....

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Ja és közben beindult az ovisuli is.... Iskola előkészítő nagycsopisoknak! Ez a másik munkám :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok!

Ismét csak gyorsan, mert ezer a dolgom..... :roll: 8)

Judy!

Tuti NEM! fogják Annázni az oviban.....meg valszeg a suliban sem..., mert óvó nénivel én már most "lezsíroztam" :wink: 8) hogy ha oviba kerül Mira, akkor majd legyenek kedvesek Mirának szólítani és nem Annának! :wink: (és szerintem ott már annyira meg fogja szokni, hogy a suliban majd már magától mondani fogja, hogy Mirának szólítsák inkább! 8) )
Az Anna, az Apa kiváltsága, meg egyenlőre Zizié, mert Neki Apa jól megtanította, hogy Anna :roll: meg egyenlőre egyszerűbb is Neki kimondani, mint a Mirát. De mivel én Mirának hívom mindig!!!! 8) , ezért már néha-néha "leMinázza" kishúgit! :wink:
Egyébként már egy jó pár emberkétől....idegenektől is.... "megkaptam", hogy ha nem haragszom meg érte, akkor inkább Mira ez a gyerek, mint Anna! :lol: :wink: Na ilyenkor én magamban csöndben örömködöm :lol: :wink: és természetesen nem haragszom meg "azért" a mondatért, hanem csak annyit mondok, hogy "szerintem is"! :wink:
Viszont jó hír, hogy János már nem pampog amiatt, hogy Mirának hívom és néha-néha már Ő is "elszólja" magát!!!! :mrgreen: :lol: :wink: Aztán persze "javítja magát" Anna Mirára, csak hogy ne örüljek annyira és neki is öröme legyen! 8) Én ilyenkor csak jót derülök magamban és hízik a májacskám! :D :wink:
Örülök, hogy Ancsával minden okés! Csak így tovább! :wink:
Melóhelyen is minden rendben? Belerázódtál már teljesen a munkába?

Tenci!

Kislányok :wink: imádják egymást! :D Ha Mira elkezd esetleg sírni Zizi egyből jön és mondja, hogy "Anya! cici!" :lol: :wink:
Állandóan csókolgatná meg simogatná, úgy hogy tényleg minden okés a Kicsik között!
Adri is szereti Mirát, de engem mostanság még jobban szeret! :roll: Ha hazajön, akkor persze Ő az első, hiszen a Törpik itt vannak velem egész nap, úgy hogy a délután az nagyjából az Övé! Bár Zizi úgy várja haza Adrit, mint a Messiást, de Adri most nem igazán akar Vele játszani.....inkább Anya... :roll: 8) De azt hiszem, ez érthető. Persze azért Zizit sem hagyom ki a du. műszakban, igyekszem olyan "játékokat/dolgokat" kitalálni, amiben Ő is részt vehet, mert nagyon nem akar "leszakadni" Adriról, ha hazaért! Szóval nem egyszerű, de eddig elég jól vettük Mindhárman....AdriZizién.....az "akadályokat"! :wink:
Mikey meg.....imádni való lehet! :lol: Egyébként csak most az első évben lesz "fél napos" az oviban? Vagy az egész ovis időszakot úgy tervezed....Benedekkel is....hogy csak fél naposak lesznek?
Igen, BL-t nézem. Jó meccs volt a Barcás! :wink: De a "Margit" is nyert, az a lényeg!!!!! :lol: :wink:

Borsa!

Laptetőőőőőőőőőőőő, az nem egy utolsó dolog ám! :wink: :D
Ha hozzá vesszük még a gólyát........... 8)
Kistesó meg úgy is jön, ha jönni akar! Csak nyugi és kitartás!
Biztos nincs Egyikőtökkel sem semmi baj! Csak biztos út közben meggondolta magát a leendő kis Pocaklakó és inkább úgy döntött, hogy mégsem a Nővérkéjével akar egy hónapban születni! :wink:
Kis ovisokhoz meg kitartást! Biztos a szülők is látják/érzik, hogy jó óvó néni vagy! Szóval szerintem biztos jó helyen tudják Nálad/Nálatok a gyerekeiket! :wink:

Kati!

Én nyomom a szavazatokat! :D
Már csak a body miatt is!!! :lol: :wink:

Most ennyi, mert aludnom is kéne! 8)

Szép napot/pénteket és hétvégét Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi,
belerázódtam :wink: Most meg szokom újból, mert váltottam skandinávokról a spanyolokra :D most volt egy 2,5 órásra tervezett (de szerencsére 1,5 óra alatt lezavart) telefonkonferenciám velük, ami ráadásul spanyolul zajlott :? Rengeteget értettem belőle... :roll: Amennyit tudok spanyolul az kb az éhenhalás ellen jó, de asszem ez elég intenzív tanfolyam lesz így :D
És csak így tovább. Előbb utóbb János is átszokik Mirára :D :D :D

Borsa,
Ancsa olyannyira beilleszkedett, hogy most már tervezgetik, hogy átviszik az oviba :shock: Pláne hogy szobatiszta is... Persze majd csak januárban, mikor elmúlt 2,5 éves... Na de ezt még meglátjuk :wink:

Tenc,
többnyire egésznapos, de van aki csak heti 3 napot jár, meg mindenféle verzió...
Ancsa remekül, csak most kicsit elapátlanodva, mert férj Stuttgartban van, majd ma este jön csak haza (de addigra Ancsa már alszik...) A mai napra leszek kíváncsi, mert anyuék fuvarozták haza a bölcsiből... Szaladok is haza hozzá :D

Kati,
Én is nyomom, ha eszembe jut... Eddig kettő már volt :wink:

Legyetek jók, majd jövök :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Timi!
Köszi :D :oops: :oops:

Judy!
Azért lenne jó ha átvinnék mert hamarabb megszokná ott a közösséget hisz oda fog járni 3-4 évet! A barátai körül megy még át valaki?

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


VERÓ-SZOFIDNAK BOLDOG NÉVNAPOT!-tudom Zsófi is ma van-de egyszerre csak nem ünnepeltek???Mikeyéknál is Szofinap :lol: :lol: :lol:
ééééés hol vagy???történt valami,hogy nem jössz???? :roll: :roll:

BORSA-nagyon izgisnek hangzik az új munkád!!!mesélnél róla kicsit???
nem,hogy errefelé keresnél új házat :lol: :wink: :lol:épp ovónőhiány van :lol: :wink:
deeeeeee drukk kistesóhoz!!!jönni fog...hidd el :D :D :D :D

TIMI-azért olvasom alakulnak mindennapjaitok....tök jóóóó :D :D ,hogy ilyen jó csajaid vannak!-Mira meg már csak Mira :D :D :D tudod nálunk is Zénós sztori.....Rolandot nem is ismeri senki :lol: :wink: :lol: mikor kiírták a névsort az oviban/Mikey nem volt akkor még benne/sokan azt hitték ERolnand a Mikey...és keresték hol van Z???felvilágosítást kaptak-hogy is lehetne Mikey Roland???Roland=Zénó!!! :lol: :wink: :lol: szóval kicsiMira már csak Mira marad!-papíron meg kit is érdekel??? :wink: :lol: :wink:
tejed okés mennyiségben van???és amúgy Jánoska el van varázsolva három királylánytól???kicsit háttérbe szorulsz!!! :wink: :lol: :wink: :lol: :wink:

JUDY-ovi jól hangzik!!!tök jó lenne ha menne-milyen nagyon-nagy csaj!!!! :wink: :lol: :wink:
és Spanolba mikor is mész???-ennyi már járna!!!! :wink: :lol: :wink: kedvenc helyünk...... 8) 8)

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Vero!

ZSÓFINAK NAGYON SOK BOLDOG 2. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!

SZOFINAK PEDIG SOK BOLDOG NÉVNAPOT!

Sok puszi Nekik és persze Katának is! :wink:

Szép álmokat Mindenkinek! 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!
csak gyorsan ...

Pénteken Újfehértón rokonoknál, tegnap és ma Villámolvasás tanfolyamon ... szóval nem unatkozom! ja! és hát tegnap este két tortás buli: Zsófi és Apukám :-)
Köszöntéseket nagyon szépen küszönöm! átadom a két kis Ünnepeltnek! :-)

most szaladok, mert még nem csináltam meg a házit :-)

legyetek jók!

u.i.: nincs gépem! "meghalt" ezt most Laci gépéről nyomom mert megkértem, hozza haza. Szóval nem tudok jönni. :-(

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Te jó ég! Zsófi már 2 éves! ????
Most született! Sok boldogságot :D

Tenci!
Az ovisuli iskola előkészítő 5-6 éves gyerekeknek. Segítünk bejutni a legjobb iskolákba és behozni az esetleges lemaradásokat. Fejlesztjük azokat a részképességeket amelyek elengedhetetlenek az iskolaérettséghez...
egyébként bővebben itt olvashatsz róla www.ovisuli.tanf.hu
Hát költözés... ari vagy de szeretnék a városban maradni nekem ez az élet jött be a pezsgés a pörgés dehát mindig is sajtkukac voltam, ezért is haldokoltam Dunakeszin :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Zsófinak boldogságos születésnapot!
Kép

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


ZSÓFINAK BOLDOG MÁSODIKAT!!!! :D

Briginek is BOLDOG SZÜLINAPOT! :D -ha erre járna..... :lol: :lol:
ezeket tegnap akartam-most értem ide :roll: :D :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


És igen....köszi Tenci! 8)

Brigi!

Neked is SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!

Borsa!

Nincs mit. Ez az igazság! :wink:

Vero!

Remélem a kütyüdnek nem véresen komoly a baja és mielőbb meggyógyul! :roll:
Villámolvasást meg nyomjad csak! :wink:
Amikor meg tudsz, akkor jössz! :wink: 8)

Tenci!

Arra még nem válaszoltam, hogy......igen, 6 hetes kontrollra Mészihez megyek vissza!
Bár bevallom őszintén, hogy "kinéztem" már magamnak egy másik dokit a SZI-ben, ha ne adj Isten történne valami.... 8) :roll:
És most nem arra gondolok, hogy szülök még egy gyereket! 8)
És neeeeeeeeeeem, nem szorulok háttérbe! :lol: Azért ebben a 6 hétben is igyekszem fenn-tartani Apuci érdeklődését magam iránt is! :mrgreen: :lol: :wink: 8)
De van amiben nem tudok és nem is akarok "versenybe szállni" Apucinál a Csajainkkal szemben!!!! :lol: :wink:

Ren,Boszi,Sissy,3ZKata,Gigi!

Veletek is minden okés? Egy-egy Uff-uff-ra?!?!?! :roll:

Kajaidő!!! :wink:

Szép álmokat Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok,

behúzom fülem-farkam...régóta nem jártam erre, de olvasok ám. :D

Zsófinak nagyon boldog 2. szülinapot!!! Szofinak boldog névnapot!!!

Briginek is sok sok boldogságot!!!!

Timi, olvasom alakultok. 3 lánykád tünemény. örülök nektek.

Tenc, tök jó, hogy Mikey így szereti az ovit.
én most keztem újra járni, ezen a héten méh jó időt mondanak, így lehetünk az udvaron. ott vagyok vele, 1 órát. de úgy kell bevonszolni. :( játszani nem akar senkivel, semmivel, fogja a kezem vagy a lábam. és 5percenként azt ismételgeti anya menjünk ki. :cry:
szóval nehéz menet lesz...
ja és azóta mindig felébred éjjel, átjön hozzánk. így 1 ágyban alszunk 4en. :roll:
pedig 100x elmondtam neki, hogy még nem hagyom ott, meg szeretem...stb stb.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Orsi!

Sajnálom, hogy Koli kicsit "nehezebb eset" ovival kapcsolatban! :oops: :?
Próbáld meg esetleg azt, hogy menj oda Te az ovistársaihoz és játssz velük! (remélem óvó nénik megengedik) Hátha Kolit így jobban meg tudod győzni arról, hogy játsszon a többiekkel! Szerintem veszíteni valótok nincs! Egy próbát megér! 8)
Dicséretet meg köszönöm a Lányok nevében is! :wink: Tök vicces a dolog, mert míg Mira az első két hétben Zizire hasonlított, most kezd "Adrisodni"! :wink: :D Na majd meglátjuk, hogy kiből lesz a cserebogár! :lol:

Megyek fürdeni!

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Megint jól eltűntem, nem is akarok mentegetőzni, de mostanában nem nagyon volt időm írni. Esténként mikor a fiúk elalszanak, szó szerint bedőlők az ágyba és már alszom is. Nem is tudom mi van velem?
Tegnap a született feleségek végét nem is bírtam megnézni, elaludtam...

Timi, Tenci, Orsi: Köszönöm a szülinapos köszöntést, nagoyn jól esett!!!!

Tenci: nem tudom,hogy megmaradnak-e a hegek, remélem nem , de most úgy látom,hogy egy-kettőnek nagyon kráteres maradt a helye :-( Remélem azért még szépülni fog.
Beni is elkapta, persze mondta a gyerekorvos, hogy 0,5% esélye van, hogy nem kapja el. de nem bánom, mert túl van rajta. Neki sokkal több kiütése volt, de sokkal apróbbak és ő nem is vakarta! Ő 2 napig nagyon bágyadt volt és sokat aludt, de ennyi volt az össz tünete.
A festés az oviban úgy volt, hogy beszéltem az egyik anyukával, aki mondta, hogy megy az oviba festeni ésha gondolom menjek én is, mondta, hogy mennék, de nincs kire hagyni a gyerekeket. Mondta,hogy vigyem nyugodtan őket, majd az ovi udvarán eljátszanak. Így aztán mentem és nem bántam meg, tök jó volt.
Az ovit múlt héten hétfőn kezdtük. Petya IMÁDJA!!! Az első nap elhoztam ebéd előtt, a második nap ebéd után, na akkor azért sírt,hogy ő is ott szeretne aludni az oviban, így a 3. naptól már ott aludt. Annak ellenére, hogy itthon nem alszik, bent ő volt szinte az első, aki elaludt, sőt mindent megeszik az oviban és szótfogad. Most a héten itthon van, mert sikerült összeszednie a most dúló náhta-köhögéses nyavaját. persze mindannyiunknak átadta.
Most teljesen kivan, hogy nem mehet oviba.
Nálatok hogy van Mickey az ovival?

Borsa: köszönöm a szemész honlapját! Lementettem!!!

Orsi: Köszönöm kérdésed, jól vagyunk leszámítva, hogy a héten mind a 4-en kidöltünk ettől a náthás-köhögéses nyavajától.
Sajnálom,hogy Koli ilyen nehezen szokik az oviba. esetleg ha nem most adnád oviba, hanem jövőre? lehet, hogy addigra már magától szeretne menni.

Steffi: Akkor Mirci is benne van a csaptaban!!!
Hogy vagytok? Martin bírja az ovit?

Timi: Nagyon boldog névnapot Adrinak (utólag)! hogy vagytok? Tehetnél fel képeket, olyan kíváncsi vagyok rátok!!!
Szuper szülésed volt!!! Gratulálok ügyesek voltatok!!!!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Hi!

olvasni nem volt időm, de gondolom nem baj ha dobok pár képet Svájcról és Angliáról :D

úton Svájcba:
Kép

Kép

Kép

Kép

kilátás anyukámék ablakából :D

Kép

Bern-i MEDVEPARK-ban:

Kép

Kép

Zermatt, Matter Horn (Toblerone-s hegy):

Kép

Kép

Zsófi reggelizik:

Kép

Anglia, Leeds-i kastély, Kata+Szofi+ két páva:

Kép

Kép

London:

Kép

Kép

Kép

Dover-i fehér sziklák, behajózáskor:

Kép

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


nagyon jók a képek.)))) akkor én is, amíg fel nem ébred a picike.

sziasztok, megvagyok csak zajlik az élet:))))

Balázs már majdnem 8 hónapos, éjjel még szórakoztat, kb 2 X kel, 1 hete együtt alszik a két fiú. jobb a helyzet mind gondoltam, boti felébred de alszik is vissza. van 2 foga Balinak alul, már eszik sok mindent, de ez a fiam se ér rá enni mint a bátyja.

voltunk nyaralni, jó volt ránk fért. Boti elkezdte az ovit, egész jól vette az akadályt. Mondjuk 2 év bölcsi után nem volt nehéz:)))

nagyok a képek, remélem lesz időm tovább kicsinyíteni....[/img]

Kép

Kép
polixeni
 
 


Kép tegnapi sportnap

Kép nyaralás Kép Kép Kép

Kép

Kép
polixeni
 
 


Kép Kép Kép Boti navigál (alszik:)))) Kép

Kép

Kép
polixeni
 
 


Nem voltam 100 éve, de 50 éve még olvastam :lol: Mondjuk ahogy látom olyan nagy események nem voltak :wink:
Leszmítva a szüli és névnapokat, amiket kihagytam :oops:

Orsi
Háááát, ha neked annyira nem létfonotsságú az ovi, akkor én a helyedben hagynám még 1 évig. Jövőre talán már érettebb lesz a társaságra. A pszichológusok szerint valójában 4 évesen oviérettek a gyerekek, addig nem nagyon van szükségük erre a fajta foglalkozásra, de leginkább arra, hogy anyu nélkül egész nap vagy bármeddig, sokáig....Én egy bnőm kapcsán olvastam erről sokat és ugyan megőrültem volna Ivánnal ha tavaly télen itt zizeg a lakásban és Linda mellett csak sírást hallhatott volna, mesélést nem nagyon, de ahogy elnéztem a gyerekeket idén és tavaly...Idén mind szaladt be magától. Persze alább hagyott a lelkesedés mostanra, legalábbis néhányuknál. Ivánnál is. Minden nap porondon van, a nem akarok menni, játszunk együtt, de csak addig, míg el nem jutunk a reggeliig. Utána szalad az oviba :D Még a pusziért is úgy kell visszahívni :roll:

Vero
Jövőnyáron egy tali Svájcban? :lol: Én nem értem Anyu mit van oda annyira, hogy oda kell költöznie? :shock: :D NA jó...értem, de azért csak kárpótolja majd ez a gyönyörű látvány :wink: Én azért be vagyok tojva kicsit....Egy szülői vagy egy doki...nem lesz olyan eccerű. Genfből valszeg nem szalad át vigyázni a porontyokra, de te is +oldod vhogy :wink: És ha néha kiruccanhatunk a Nagyihoz "élősködni", akkor meg pláne kibírjuk a hiányát 8) :lol:
Kata (ugye ő?) a virágos napszeműben...tündéri!!!! Neketk van Jessie babátok???? Iván ölne érte :lol: Tök ki van bukva, hogy a Toy Storys pólóján nincs Jessie. Annyira, hogy mindig álldigál felette, mikor felajánlom reggel, hogy vegye fel. Nem tudja eldönteni, hogy így Jessie nélkül is akarja-e? :lol: :roll: Micsoda gondok, nem igaz? :roll: :D
Amúgy autóval mentetek? Hány óra az út? Csajok hogy bírják?

Timi
Mira 1 hónapos! Igen, tudom, hogy Te tudod :lol: Csak én kamillázom itt...így megy az idő :roll:
Csajok mellett szilvásgombócot nem teszel el? :lol: De lehet, hogy ezzel a kérdéssel elkéstem :roll: Már tuti ott figyel a fagyiládában tonnaszám :lol: HA már így írtad, hogy Mira mikor kire hasonlít éppen...egy friss kép a király(nő) legkisebb lányáról? NA majd meglátod jönnek a királyfiak, hogy megszerezzék a legszebb lányodat és a fele királyságodat :lol: Vero ez neked többszörösen is áll :lol:
Tenci ötlete, hogy AMira tökjó :wink:

Eltünésem oka az új évszak. Készítettem a dekorációt és próbálom (igen lassan) behozni a nyáron keletkezett lemaradásomat háztartás terén :roll: És ha minden jól megy, akkor tesómék szállodájába is fogok készíteni mütyűrkéket. Vagyis már készülgetnek a dolgok. Drukkoljatok, hogy be is jöjjön a biznisz 8) :D
És még egy kis cukiság rólam: Két hete járok újra varratszedésre :twisted: Bizony! A gátvarrataimat szedegetik még mindig :evil: Fincsi mi? Sebaj! Mire Linda fog szülni talán már bennem sem lesz cérna :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Most látom csak!

PoliKAta
Te Botit viszed a mei-taiban? Én is bele-bele tettem Ivánt a hecc kedvéért, de nekem nem "süllyedt" ilyen jól bele :shock: Amúgy kényelmes volt mindkettőnknek, csak a beleírt súlyhatárt már 2 kilóval átlépte Iván, így nem mertem benne tartósan hurcibálni. A tiéd még bírja? Vagy Boti még nincs 15kiló? Kíváncsi vagyok, mert néha tök jó móka lenne Ivánt is hordozni, mint régen. Neki is meg nekem is jót tenne. A hátamnak mondjuk lehet, hogy nem, de...

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


nekem egész kényelmes volt, Boti elaludt a kocsiban és mondtam neki, hogy aludjon tovább a hátamon, belement.))) Boti 14 kiló:)))) és 97 cm. Mondjuk jobb volt mint előtte pár nappal amikor nem volt nálam semmi és a tesó volt a maclarenben, így Boti maradt a kezemben, ilyen még nem volt, kivettem a kocsiból és kb 3/4 órát aludt még úgy hogy vittem a kezemben:))))

Kép

Kép
polixeni
 
 


KATA
Köszi az infót! Mondjuk Iván tuti nem aludna így kiveszlek-beteszlek-leteszlek :roll: Nem az a típus. Meg ő 109cm, szal akkor azért lóg ki jobban, mint Boti :lol: Mivel 17 kg, ezért valszeg marad az itthoni bohóckodás, anniyt csak kibír :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Én is bepróbáltam Emmánál még tavasszal a háti-hurcibálást, de ő sajtkukac és menni akart :D

Szuperek a képek! Vero olyan nagyok már a fürtös csapat tagjai nagyon szépek büszke lehetsz rájuk :D (fürtös fiú? nem próbáljátok mag? :D ;) )
És Balázs meg Boti is tündéri!
Nem is beszélve a másik 3 tagú csaj csapatról!

Reni!
varratok? Hogy hogy?

Orsi!
Lehet hogy Koli nem érett még meg az ovira, ha nem is egy évet de lehet hogy tényleg pihentetni kéne nála a dolgot....

Mi most indulunk ovis almaszüretre Emma már 6 óta pörög! Mikor indulunk már? :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Brigi!
Ahogy megadtam a szemész elérhetőségét nekem is menni kellett Emma túl közelről tanulmányozta a szememet egy bottal :?

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Veronikusz!

Csodaszépek a csajok!

Borsa!
Jaj, remélem nem komyoly!
Mi történt?

Tudom, tudom, hogy már több ezer éve nem voltam erre, de nem is tudom mikor kéne jönni
Van az a mondás, hogy mindenkinek arra van ideje amire akarja.
Még nem voltak gyerekek úgy gondoltam hogy ez mennyire igaz.
Hát most már nem így godnolom!
Nagyon nem. Annyi midnenre kéne még idő, és nincs :-(
Bocsánat
vagy lehet hogy én csinálok valamit rosszul.

és most önző érdek vezérelt.
:oops:

Beneveztem két képem egy szavazsára.
Ha van időtök szavaznátok

Jelenleg a képek a 6 oldalon vannak.
(2. sor 1, és 2. kép)
http://szuletesnap.cora.hu/fotopalyazat ... s/oldal/6/

A szeretet kezecskéi
és kislány a böröndben.

de nemrég indult a szavazasás, így folyamatosan megyünk egyre hátrébb.

Szóval nagyon örülnék neki, ha oda kattintanátok
és egy kicsit bonyi, mert nem elég kitölteni a szavazó ürlapot, hanem még az emil címre érvényesítés is megy.
De lehet nyerni 30. ezer Ft értékű Cora utalványt a szavazónak! Szóval érdemes, és még én is nagyon hálás leszek!
KÖSZÖNÖM

Sok puszi mindenkinek!!!

ancsaboszi
 
 


szavaztam, nem bonyi, fel perc:))))))

Kép

Kép
polixeni
 
 


én is szavaztam
snooopy
 
 


Sziasztok!

Heti 1x azért talán még idetalálok! :oops: :roll:

Vero!

Csajok és tájak és képek csodaszépek!!! :wink: Mindegyik! Persze azért Fürtös Csajok a legszebbek! :wink:
Csajok meg Ti is remélem jól! Nálunk minden okés! :wink:

Ren!

Varrat szedés több mint 1 évvel a szülés után?!?!?! :shock: :evil:
Azért ez nem semmi! És Vida szedi a varratokat? Vagy hova jársz?
Remélem azért bírod még cérnával! 8) :lol:
Örülök, ha Mindenki jól van! :wink:
Bizniszhez meg drukkolok! :wink: Hol és milyen szállodájuk van tesódéknak? Ők mikorra tervezik az utánpótlást? :wink: 8)

Borsa!

Köszi a dicséretet!
Ovis almaszüret merre lesz? Remélem mindenki jól érzi magát és egyben oda meg vissza értek! :wink:
Szemeddel minden okés?

PoliKata!

Fiúkáid nálatok is nagyon jóképűek! :wink:
Pisában voltatok nyaralni? Mikor? De jó lehetett! :wink:
Örülök, ha Botinak a bölcsi után bejön az ovi is! :wink: Mi a jele Botinak?

Boszi!

Én is szavaztam! :wink:
Remélem Mindenkivel minden okés nálatok is!

Brigi!

Köszi a köszöntést Adri nevében is! :wink:
Én meg azért nem jövök sűrűbben, mert kihasználom, hogy du. együtt/egyszerre alszanak a "Kislányaim" :wink: és én is hunyok Velük! 8) Este meg örülök, ha meg tudom nézni a filmjeimet meg este különben is János bűvöli a gépet! 8)
Örülök, hogy Petyának is bejött az ovi! :wink: Neki mi a jele?

Orsi!

Veletek is minden okés? Kolit akkor most nem hordod oviba?
Lehet Borsának van igaza és ráér még jövőre oviba menni! :roll:
Anyukád/Nagymamád jól vannak? Gondolom pörögnek továbbra is ezerrel! :wink:

Tenci!

Te, mint délelőtti 'egy gyerekes" hol mászkálsz? Ennyi kimenő Neked nem jár!!!! :mrgreen: :wink:
Gyüjjél oszt írjál pár sort! :lol:


Ezt gyorsan elküldöm és Ren meg persze Mindenki kedvéért...persze csak ha ti is úgy gondoljátok :roll: .... mindjárt varázsolok egy képet a legkisebb hercegkisasszonyomról! :wink:
A Királylányok azok nem mi vagyunk Ren! :wink:
Azt a titulust meghagyjuk a "valódi" királylányoknak! :wink: (pusz Vero! :wink: )

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja, azt nem is írtam az előbb, hogy ma voltunk 1 hós mázsáláson!
Mira 4230g .....70 g híján 1 kilót hízott a "hazahozott" súlyához képest....és 54 centi! Persze, mint mindenki azért Ő is "összement" 1 centit a születési hosszához képest! :lol:
Mondjuk a súlyán nem csodálkozom, mert meghallgatta kérésemet és mondhatnám, hogy "Zizi 2", eszik mint a gép 3 óránként! :shock: :D
Sőt, többet eszik, mint Zizi és többet is hízott! :shock: :D De az nem baj, viszont még nem látszik rajta! :D
Jövő héten csípő szűrés itt Érden az Sztk-ban, utána való héten meg kop-has uh a Budaiban!
Ja és képzeljétek, Mira már 2 hetesen megjárta a Régió játékboltot...meg az Auchant is 8).....mert Adri mióta oviba jár, szinte minden héten hivatalos egy szülinapi bulira! 8)
A mai doki bácsis látogatásunk előtt is voltunk ismét a játékboltban, Budaörsön, mert holnap is megy bulizni a Nagylányom és hát ugye az ajándékot nekem kell megvenni, Jánosra nem bízhatom, mert már az első szülinapnál utálta az egészet! :roll: Mondjuk szerintem ezt az ovis szülinapozást a Pasik/Apukák nem igazán csípik...! 8) Vagy csak nálunk nem?!?!? :roll:
Úgy hogy muszáj elmennem nekem...meg persze a Kicsiknek.... vásárolni! :mrgreen: :wink:
Egyébként János viszi el a buliba...mindig az oviból mennek du....., de onnan hazajön, mert nem bírja nézni ahogy rohangálnak,stb. a játszóházban....Kikában.... :lol: és én megyek Adriért! De mindegy, örülök is neki, mert legalább heti egyszer tuti "egyedül" mozdulok ki itthonról, még ha csak 1 órára is és legalább tudok beszélgetni a többi Anyuval is! 8)

Tényleg Tenc!

Azt el is felejtettem az előbb kérdezni, hogy Benedeknek mikor is lesz a műtétje?

Judy!

Gondolom Te elveszel a meló-tengerben! 8)
Remélem Ancsával minden okés! Meg Veletek is!

És akkor íme a kép.
Nem a legfrissebb....2 hetes.....de a kedvencem! :wink:

Legkisebb herceglányom! :wink:
Kép

Jövök ahogy tudok! Mindenkinek szépeket és jókat! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Pisa és Livorno között a parton találtunk tök jó szállást, tényleg jó volt:)))

Botinak csillag a jele, ez maradt mire anyukája elcsámpázott az oviba beiratni őt:))))

Fúúú nemrég még Bali is így aludt a kanapén, most meg négykézláb közlekedik:)))))

nekem épp a szülőin kéne ülnöm, de kicsi fiam épp nem akar felébredni.......

Kép

Kép
polixeni
 
 


UFF

Timi,
tényleg elvesztem a melótengerben, majd egyszer élőszóban elmesélem, de most épp füstöl az agyam - ezért is néztem be pihenésképpen :oops:
Amúgy megvagyunk, most éppen itthonról dolgozom, mert Ancsának középfülgyulladása van :( De valószínűleg időben elkaptuk (hétfő délután kezdett panaszkodni a bölcsiben, hogy fáj a füle, én meg nem vártam meg a másnapi rendelést a gyerekdokinál, hanem berontottam vele ide a kórházba a fülészetre, hogy ugyanmár nézzenek rá), úgyhogy már hétfő este óta kapja az antibiot... Szegény nagyapja meg kikészül minden nap, mert neki kell lefoglalni, hogy én tudjak dolgozni - mivel zárás az van persze, és nem csinálja meg senki helyettem a határidős melókat :? ma is kinéz egy éjszakai gépezés még, mert most kaptam meg a 4.verziót az adatokból, de lehet hogy még ez se jó :( Namindegy.... Majd élőszóban a többit, ha egyszer végre eljutok arrafelé...
Ja, mivel a jeleket kérdezgeted: Ancsáéknál változott, már nem mindenki maci, hanem mindenkinek lett saját jele, és a gyerekek választották ki, anyának semmi köze hozzá :) Anna pillangó lett :)

Lányok, most kb ennyire volt időm, pedig annyi mindent akartam még írni, ahogy végigfutottam az oldalt...De már villog a monitorom, akarnak valamit a spanyolok... Bocs, majd jövök még...ha hagynak :oops:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Szememnek semmi baja a kisasszony jól tud szúrni :D

Soroksáron voltunk nagyon nagy szerencsénk volt az idővel végig sütött nap a szél sem fújt ráadásul emeletes busszal mentünk ez persze külön élmény volt :D csak kifáradtunk nagyon....

Ancsának jobbulást!!!!

Gigi????

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Mira :D:D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


ANCSA
Én is szavaztam :D

TIMI
Mira de ééééédes! Bárcsak mégeccer nekem is :roll: De neked is bejött, hátha én is leszek ilyen mázlista :wink:
Nem Vidához járok..nem vok milliomos :lol: Ide a körzetihez. Nagyon jófej doki! Alapos meg rendes és a nézetei is jók. Na igen...varratszedés meg vadhusi, amit ha nem esik le az ecseteléstől, akkor nyissz :? Mondjuk bólogattam dokinak, mikor mondta, hogy kapjam el gyakran apát, mert az sokat segít, de az ecsetelés lényege, hogy kicsit (nem kicsit) lemarja ott a husit, hogy könnyen leessen. Na szal mikor le vagy marva odalent, akkor a hátad közepére kívánod apát, nemhogy oda, mert pont olyan, mintha smirglipapírral esne neked vki :roll:
Jól megszívtam, hogy nem mondta senki, hogy a varrataim nem felszívódóak :? Ha legalább én tudom, akkor valszeg mondtam volna Vidának (már tudom, hogy látszatra nincs külömbség). Mostmár viszont ez van. Szeretnék már túllenni rajta
Tesóméknak Erdőbényén van a szállodájuk, Tokajtól 60 km-re. Fater szülőfalujában. Gyönyörű környék, a szálloda is szép. Nem sokat tudok a szállodáról. Egyszer jártam ott csak, a bő 7 év alatt, mióta megnyílt :roll: www.hotel-magita.hu Itt meg tudod nézni, ha érdekel... Tesóm lett most ott a főgóré, mert FAternak már annyi biznisze van, hogy ezzzel már nem tudott úgy foglalkozni. Szegény... :roll: :lol:

KATA
Nálunk is fiúnak a jele a csillag :lol: Ő választotta magának :wink:

Lépek. Míg Linda alszik próbálok kicsit "dolgozni"

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Dobok képeket :wink:
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Van egy szösszenetnyi időm! :lol:

Ren!

Na akkor ecsetelés helyett inkább Apát válaszd!!!! :wink: :lol: 8) Legalább heti 6x és vasárnapra hagyd az ecsetelést! :lol:
Tudod van az a "betörős tábla" hétfőtől-vasárnapig. Hétfőtől-szombatig gumik vannak 8) vasárnapra meg egy cukorka! :lol:
És ez a husi mitől keletkezett "ott" neked?
Akkor, ha jól veszem ki a soraidból, meg van az új nőgyógyid?
Egyébként nem finyózásból, de azért Vida megkukkolhatta volna rendesen azokat a varratokat vagy legalább megkérdezhette volna ő a másik dokit, hogy ugyan már mondja meg vagy emlékezzen már vissza, hogy milyen varratokat nyomott oda Neked! Szóval azért ebben a "herce-húrcádban" a varratokkal Vida is benne van! :evil:
Képek nagyon szupik! :wink: Főleg az utolsó tetszik nagyon! :D
Ki is adja kinek a virágot? :wink: :D
Mázlista.......Te már egyébként is az vagy!!!!! :roll: 8)

Judy!

Kitartás!!!! Bármikor, ha erre jársz, csörgess meg és jöhetsz mesélni meg háborogni is, ha ahhoz van kedved! :wink:
Ancsa szuper jelet választott! :wink: Adri is pillangót szeretett volna, de ugye mivel Ő vegyes csopis, csak azokból a jelekből válogathatott, amik "tulajdonosai" anno elmentek suliba! Vagyis nem tudott választani, mert eredetileg a "lenti oviba" írattam be...ott pillangó lett volna a jele :roll: .... csak mivel az óvó nénink feljött a "felsőbe", ezért átkértem oda anno és itt már csak a falevél jel maradt neki. De ezt inkább majd én is szóban! :wink: Viszont nagyon örült neki, mert a régi szomszédomnak, akinek három fia van, na a fiúknak is falevél volt a jelük! :wink:
Ancsának jobbulást!

Borsa!

Örülök, hogy Emma ilyen "jól tud célozni" és szemed rendben! 8)
Na ha jó időtök volt és a szél sem fújt, akkor jó! :wink: És az ovisok között nem volt vita, hogy ki üljön fent a buszon? :roll:

Kata!

Csillag jel tök jó! :wink: Szerintem az unisex! :wink: Nálunk...vagyis Adriéknál :lol: ....a Hármas ikreknek a jelei: szív, nap meg vitorlás. Persze a kislányé a szív, de a bátyja Tomi, teljesen "kiborult" azon, hogy nem neki lett az a jele, mert Tomi nagy "szívecske fun"! :wink: :D (Anyukája mondta, hogy mindig szíveket rajzol meg fest) De anyukája meg tudta győzni róla, hogy jó lesz Neki a nap...szerintem ez is unisex :wink: .....és a szívecske is a "családban" van! :wink: Így hát beletörődött, hogy Danáé a szív és Neki "csak" a nap jutott! :D
Tök jó, hogy férjed "hajlandó" elmenni külföldre (is) nyaralni pici gyerek(ek)kel! Nálunk János még belföldre sem volt hajlandó elmenni tavaly, mikor Zizi volt még pici! :roll:
Bár én már most közöltem Vele, hogy jövőre akár jön, akár nem én megyek nyaralni...a Lányokkal együtt! :mrgreen: :lol: 8)

Tenci és Gigi!

Tényleg, merre vagytok már?!?!?!? :oops: :? :roll:

Most ennyire futotta! Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


sziasztok,

na idejutottam pár percre - kérdés hogy meddig, szóval ne lepődjetek meg, ha ezt is egyszercsak félbehagyom... :roll:

Lemaradtam pár szülinapról és névnapról :oops:
Zsófinak nagyon boldog szülinapot!!!
Adrinak és Szofinak nagyon boldog névnapot!!!
Brigi, neked is nagyon boldog szülinapot!!!
Bocs, hogy így egyszerre, de nem nagyon tudtam erre járni az utóbbi időben :oops:

Borsa,
az egyetlen dolog, ami miatt nem tudom az ovit, az az, hogy majd mi is szeretnénk kistesót, bár még nem tudjuk igazán, hogy mikor.. :oops: Viszont ha jön a kistesó és én otthon maradok, akkor ez az ovi messze is van, meg sokba is kerül :oops: Viszont elég jó ovi, meg ugye biztos menne át 1-2 barátja is, plusz az egyik óvónőt is ismeri már (mivel ő vezeti a bölcsit és elég sűrűn átjár), így ide könnyebb lenne a beszoktatás is talán... Szóval tanácstalan vagyok... De januárig úgyse aktuális, szóval van még időm... :D

Tenc,
volt róla szó a múltkor hogy ki kéne menni pár napra, de aztán mégsem... Az új managerünk elvileg megy ki az igazgatónkkal október vége felé, de hogy minket visznek-e... :roll: Szóval majd kiderül. De Madridban már jártam, úgyhogy sok újat már nem látnék :D Amúgy a spanyolokhoz külön idegrendszer kell szerintem - legalábbis ahhoz hogy együtt dolgozz velük :D

Vero,
még villámolvasás tanfolyam is??? :shock: Egyszer már elmesélhetnéd, hogy csinálsz 24 órából 36-ot :D
Nagyon jók a képek!!! Örülök, hogy jól sikerült az út :D

Orsi,
sajnálom, hogy Kolosnak ilyen nehéz az ovi... Lehet hogy tényleg érdemes vele várni valamennyit...

Brigi,
remélem nem maradnak meg a hegek... :S És örülök, hogy Petya viszont imádja az ovit :D

Kata,
a ti nyaralásképeitek is szuperek :D Jaj, már én is mennék tengerpartra... De talán majd jövőre :wink:

Ren,
A dekorációról is kaphatunk képet? Te mindig olyan szépeket szoktál csinálni :D
Linda is milyen nagy már... eszméletlen.

Ancsa,
hogy vagytok?
én is szavaztam

Timi,
kisasszony édes :D
Ne is mondd, azóta is hallgatjuk minden nap többször, hogy "Anna pijjanhó" :D Nem is tudom mi lesz, ha az oviban nem lesz szabad ez a jel :roll:
Na majd megcsörgetlek ha arra járunk, bár ez nem tudom mikor fog előfordulni :? De igyekszem...

Mindenkinek köszi a jókívánságokat, most beszéltem apával (ma ő az ügyeletes otthon), hétfőn mehetünk bölcsibe :D hálistennek, mert a hétfőt pont nem tudtuk volna megoldani, mert nekem is szoros határidős melóm van, apának is, meg még a nagyinak is :? De így legalább működik a dolog...
Na megyek vissza a gályára... Szép napot mindenkinek!! :D Próbálok sűrűbben idetalálni, de már nem ígérek semmit... :oops:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Egy gyors segítséget kérek a szakértőktől :D
a passzív táppénz miatt nem nullázódik le az előző jövedelem? ha mondjuk szerződésem lejár és passzív tp-re megyek akkor is a 2010-es bérből számítják a tgyást-gyedet?

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Na ma nagyon sűrű vagyok! :lol:

Borsa!

A passzív táppénz miatt miért nullázódna le az előző jövedelmed?! NEM, nem nullázódik le. A passzív tp-t...ami 45 nap.....az a folyamatos biztosítás miatt (is) van. Ha a passz. tp is 2010-re esik, akkor az is beleszámít a tgyás-gyed kiszámításába, hiszen ha táppénzen vagy, az is jövedelem.

Judy!

Remélem nem írtam hülyeséget Borsának, de én így tudom! 8)
Köszöntést Neked is köszi! :wink: Nem az időpont a lényeg, hanem hogy nem felejtetted el!!! :wink: :D
Meg a dicséretet Mira nevében is! :D Tényleg édes, mert evés után mindig "lepuszilom" az arcáról az anyatejcsit!!!! :lol: :wink:
Örülök, hogy Ancsa meggyógyult! Hajrá Madrid! :wink: Azért jó lehet megnézni többször is! :D
Akkor most a kistesóért drukkoljak majd januártól vagy az oviért? 8) :wink: :lol:

Mentem pihizek egyet az uccsó szopi előtt!

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Úgy tervezem ha összejön a baba akkor dolgozom amíg engedik de dec vége előtt nem jelentem be tehát ez az év végig jövedelem és akkortól megyek el passzív táppénzre amikor megszűnik a munkaviszonyom, csak nem tudtam hogy az is folyamatos munkaviszonynak számít e mert a 30 napos szüneteltetéstől mindig lenullázódik az előző jövedelem....
Ja és azt olvastam hogy munkaviszonytól függően max 1 évig járhat a passzív táppénz... ez így van?

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Most egy másik helyen csak 30 napra írják :?

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Férjem még örült is mert imád vezetni, de nagyon jót mulatott, amikor elmondtam ezt neki:))) azt mondta elmegy ő bárhová:)))) mondjuk amikor Balázs üvöltött, azt nehezen bírtuk, nagyon nem bírta a hordozót, de amióta beraktam a nagyobb ülésbe azóta csönd van és jobban is alszik benne. Nekem volt annyi kikötésem, hogy max 10 órát vagyok hajlandó utazni, tehát nem akartam több napig csak utazni, ezt meg egy éjszaka alatt lenyomtuk este elindultunk és hajnalban ott is voltunk.

na megyünk kertet pakolni, (készülünk a télre:)))))

Kép

Kép
polixeni
 
 


na igen régen voltam......de vagyunk :D :D :D

Timi kérdésére:-igen a műtét hétfőn megvolt....simán ment minden,reggel kicsit késve de odaértünk-együtt altatódokinkkal+dokinkkal......gyors vizsgálat még Benedeknek/altatódoki reggel vizsgálta/felvettek az osztályra-kis VIP-es Benedek :lol: :lol: :lol: így futottunk az osztályon :lol: :lol:10kor már műtőben-kilőtték egy nyugtató kúppal :roll: :roll: -nem semmi hatást váltott ki fél óra alatt-lazán átvette műtőssrác Mikitől -semmi ellenállás,csak nézett nagy szemekkel Benedek.....de az a 20perc.....sohasoha nem éreztem még ilyet,pedig tudtam,hogy a lehető legjobb kezekben van-na meg rutinműtét-de akkor is...az a feszkó rajtam-a szívem dobogását szerintem bárki hallhatta :roll: :roll: soksok időnek tűnt-de tényleg 20perc volt az egész-hozták is ki,átvette Miki betettük az ágyba-jött altatódoki-megnyugtatott minden okésan ment-infúziót kötöttek be-persze fent volt,nagyon sírt tekergett semmi nem volt jó-kb 5percig még sírás és utána bealudt.....2órát egyfolytában-pont lement az infúzió,felébredt-de olyan kis bágyadt,kómás,erővesztett volt......egész nap 4ig csak feküdt és csak a szeme mozgott......inni persze ivott,ha lehetett volna sztem 5litert is megivott volna :D alapba nyugis volt ami jó-és hogy nem hányt....fél5körül már sétáltunk-kezdett visszatérni igaziBenedek :D 5kor pedig már jöttünk is haza......este már vacsizott, Mikey turbózta és persze követte őt Benedek....kedden már mintha misem történt volna.....mindennapjaink visszatértek,kapott cataflam cseppet-de semmi fájdalma nincsen-tapasz van a seben,csütörtökön mentünk vissza-ránézett és tapaszt cserélt doki.....és még holnap is megyünk....ha kérdezzük hol a bibi?-rámutiz a kézfejére ahol a kanün volt-na az a bibi :lol: :lol:
szóval ennyi....ja még ,hogy csütörtökön visszamentünk jött velünk Mikey is-háááát két gyerekkel,pedig Miki is volt eladták a kórházat,annyira aktívak egy percet nem ülnek meg ketten rohangáltunk két felé....
Mikeynak doki megnézte pömpeszt-volt letapadás-megoldotta......most egy hétig mi kezeljük,lidocain krém egyszer egy nap..

VERÓ-nagyon szupik a képek!!! :D :D szép helyeken jártatok....és tényleg tök jó,hogy így együtt a család....mamid is szuperül néz ki :D
Angliába ki vezet?-gondolom Laci már megszokta-mert nem keveset jár oda-fordított közlekedést????kipróbáltad már????
amúgy mi van veletek???régen voltál.....hol van aktívVeró????? :lol:

ORSI-na azért azt nem mondanám,hogy Mikey szereti az ovit.....sőőőőőt.....
inkább felfogja hogy ez a helyzet van-csak elfogadni nem akarja.....nem a kedvenc elfoglaltságai közé tartozik az ovi :roll:tök tudja ebéd után ott kell lennem és téphetünk haza-illetve mindegy ki megy érte,csak legyen már ebéd :lol: :lol: :lol:
de Mikey igazi Mikey az oviban..királyságra tör :D :D
akkor nálatok most fék van az ovival????Koli még olyan pici....lehet tényleg idő kéne még??? :roll:
Noel éjszakáitok???-basszus lassan elindul :lol: :lol: :lol: most szültél......

ANCSA-dobtam én is..... :D :D mizujs veletek?írhatnál pár sort.....
Laraovi???és SzofiDó hogy van?????
persze jöhetnének képek is.....fotós háznál van :wink: :lol: :wink:

KATA-milyen nagyok vagytok már!!! :D :D nagyon helyes kispasik.....
autózásért meg irigy....énsrácaim max40perc-persze hosszabb távon bealvás van... utána az a 40 perc nyugi-és onnatól -áááá nem is mondom.....még jó,hogy nem tervezünk hosszú távra :lol: :D
és mit tesók jól kijönnek egymással????

RENÁTA-mondtam én már -még lóvét hoz a házhoz a kézügyességed :lol: :wink: :lol: jól hangzik a biznisz......pár termékmintát láthatnánk??? :D :lol:
annyira édesek a gyerkőceid!!!!és szépek :D :D :D :D tesóskép ott van nagyon :D
nálatok ovi?-Ivánügy amiről írtál múltkor????


JUDY-hűűű Madrid....Mikinek első útja tuti:Bernabeu :wink: :lol: de alapba is...nem semmi ha mehetnél!!!!-én élvezném tuti.....persze Te munka miatt-de akkor is......
örülök,hogy jól Anna....neked meg munka mint mindig pikk-pakk telnek a napok...kertre van időd?vagy az most após reszort? :lol:
nemsokára január......hajrá!!!!! :lol: :lol:

TIMI-tündéri Mira!!!-olyan Zizisnek látom...... :D :D
mióta Mikey ovis-gyorsan mennek a napok...délelőtt tök hamar elmegy,már rohanok is érte -Benedek egy órát alszik,addig Mikey-aztán tipli kifelé----de olyan hamar kezd sötétedni,és brutálisan hűl le a levegő.....utálom ezt az időt!!! :roll: :roll:
és Ti?-jól vagytok?
Adri élvezi az ovit?
Zizi-kistesózik?-vagy nem foglalkozik Mirával?
ééés tényleg jóóó még messze van....Adri hová megy majd suliba????

BORSA-nem vagyok szakértő :lol: :lol: de tényleg minden mindig változik.....hajrá :D
kisovisaid beszoktak?
Emmaovi?

BRIGI-remélem már teljes gyógyulás van-és Petya is nyomja az ovit!!!-jó fej srác,nagyon ügyi,hogy így szereti az ovit.....
és akkor Ti ketten egész nap együtt Benedekkel???kicsit azért könnyebb gondolom....
szokott mesélni Petya az oviról???-nekem sosem mondd semmit Mikey -van egy kis MataHarink havernőm kislány az mondja az eseményeket....
:wink: :lol: :wink: Mikey leráz-maradj ott anya és megtudod mit csinálunk az oviba :roll: :lol: egyébként azt mondják-jó,hogy van Mikey mert van esemény,történik mindig valami...
ki kell húzni belőle mindent....tök jól elmondja a mondókákat..stb...tegnap pl játszottunk kinek mi a jele????és elmondta minden csoptársa nevét+a jelét.... :lol: :lol: :lol: de a harcokról nem mesél még zsarolás árán sem :lol: :lol:

elküldöm...

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci!
Örülök, hogy túl vagytok rajta nagyon ügyes fiad van ;)

Kisovisok hellyel közzel beszoktak, már kevesebb a sírás, de hazudnék ha azt mondanám hogy nincs.....

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


sziasztok,

kemény egy héten vagyunk túl. Noel megfázott, + afta lett a szájában. :cry:1 hétig semmit nem evett szó szerint, csak cicizett. annyira csúnya lett neki, h az egész szája kívül sebes volt, meg elöl a fogainál is. néha még vérett is, nem volt egyszerű bekenni neki. rohadtul fájt neki. :( borzasztó volt. senkinek kívánom, szegény pici nem érti mi van vele.
1 hétig nem aludtunk, vagy azért kelt fel mert nem kapott levegőt vagy mert fájt a szája volt, h 5 percenként... egyik éjjel Kolos is többsör felsírt. ő is meg volt fázni. tegnapra lett jobb a helyzet, már evett Noel. ma meg már visszapaktuk a mi kis teliszájvigyor-mindentmegeszek-fiúnkat. :lol: és képzeljétek tök jó aludt, csak 1x kelt éjjel, és szombatról-vas-ra is éjféltől reggel 6ig húzta. mondjuk ezt én az egy heti nemalvásnak tudom be, szóval nem élem belem magam :D

Tenci, figyi, kicsit félve kérdezem de milyen műtétje volt Benének? :oops: tök ciki, de vlhogy nem émlékszem, h olvastam volna.

és igen, KOlos valszeg nem érett még az ovira, nem is fogom vinni idén majd csak jövőre.

Timi majd kérünk szépen képeket a csajokról!!!!!
snooopy
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: