Új privát üzeneted érkezett!

TIMI-és még laptető is!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Jó napot!

én is vagyok csak ... :lol: csak tudjátok!

Először is!!!!

Linocs és Kati!!!
hatalmas NAGY GRATULA a csajszikhoz!!! nagyon IRÍGY VAGYOK ÁM!!!! :wink: :lol: NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!!! Mind a két lányzó nagyon édi!!! nem bánnám ha Négyeske is ilyen kis édi bogyó lenne!!! :lol: :lol: sok tejecskét kívánok és pihizzetek amennyit csak engednek a lurkók!!! ha meg engedi az időtök akkor legalább néha egy-egy képet dobjatok!!!


Timi!
cukros story :oops: hát! én is inkább a zsömi tejre voksolok! :lol: fotókat meg majd várom!!!


bocsi de most nem nagyon olvastam vissz :oops: illetve amit olvastam azt Szenilla már kiverte a fejemből ... :oops: :oops:
szóval Zsófi is beállt a béééégetők táborába pénbteken :lol: most itthon rostokolok vele. Katának meg ma van a balett bemutatója az oviban ... áh! szegény öcsém most így megkapja Törpit egy bő fél órára. Kicsit kétségbe van esve, mert hogy nem vigyázott még rá, no meg fél a pöttyöktől is, de hát oviba nem vihetem őt így be! :oops: holnap meg oviban ballagnak a nagyok, így Kata és Szofi nem meg oviba, mert Katáék szobájában lesz a ballagás, így megkérték a szülőket, hogy aki teheti délben vigye haza a gyerekét .. így ők nem is mennek.
Laci hajnali 1-kor lement dolgozni. Addig fent voltam vele. :oops: Lassan most már csak vége lesz ennek az őrületnek!!!
Apukámat meg pénteken sürgőségin megműtötték kint Svájcban, mert már a morfiumos bogyó se segített, így volt neki egy 2 órás gerinc műtéte :oops: viszont már nagyon jól van! ma vagy holnap haza is engedik. Így viszont hogy műtötték nem jön haza 2 hét múlva :oops: de a lényeg, hogy mér nem szenved szegény!!! :D :D :D úgy örülük!!!
megyek mert még vasalnom is kell ...

még valami ..

Steffi!
örülök, hogy jöttél!!! ez a folt nagyon durva! :cry: remélem már teljesen jól van!!!
Lurkók meg nagyon szépek!!!! :wink: :wink: :wink:

Gigi!
élsz még??? :wink: hogy halad a fürdő felújítás?


na most már tényleg szaladok ...

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


TIMI-olvasom cukros cuccot túlélted :lol: :lol: :lol: sok helyen nincs is választás....Kútba még ez is kijárt nekünk :D :D
Vadasparkos buli nagyon jól hangzik....olyan mint egy mini szafari :lol: és idő jó volt??-mert itt szombaton is meg ma is egyszer ezerrel süt a nap aztán meg sötétség és leszakad az ég..... :roll: :roll:
egy kis túra meg nem árt.... :D :wink:
de tényleg milyen progik voltak?-olyan Jurassic parkos??? :wink: :lol: :wink: :lol: dinók nélkül??? :lol: :wink: :lol:

ORSI-vasárnap Gyöngyösön-is voltunk...nem csuklottál??? :D :D nagyon klassz a kisvasút..... :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 

 
 

ANCSA-BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!

és tényleg miért nem jössz????? :roll: :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Ancsa!
SOK BOLDOGSÁGOT!!!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


sziasztok,

tudom, tudom, évek óta nem voltam...csak...lusta vagyok. :oops: de olvasok ám. :lol:

szuper nagy gratula LINOCS-babához, meg TENCI-HUGI-babához :lol: :lol: nagyon édesek a lányok. melyiket fogadhatom örökbe?? :lol: :lol: tejem van dögivel két gyereknek is.

Timi, juj, aza cucc tényleg gáz lehet, még jó, h annó nekem nem ez volt. én is tuti kibuktam volna. utááálom a cukrot.

Borsa, akkor most költözni szeretnétek? honnan? a kertesház az igazi. Kolos is élvezi mióta ilyenben lakunk, be sem jön. igaz esténként a lefolyóból halászhatom a 6tonna homokot...de ez ezzel jár. :lol:

képzeljétek: NOelnek kinn a jobb alsó 1ese, és KOlos 1x belekakilt a bilobe. hurrá!! talán elkezdődik vlmi.
alvás amúgy mindig sz*r ügy, de szerintem én már csak akkor fogok jól aludni ha kinn mind a 20fog. :roll:
snooopy
 
 


snooopy
 
 


Költözés: Hát igen az igazi végcél az mindig is egy kertes ház volt hiszen a gyerekeknek az a legjobb. Dunakesziről azért költöztünk vissza Pestre mert Laci napi 60 km-eket autózott a munkahelyéig, ami nagyon sokba került. Ez a lakás közlekedésileg szupi de a családi ház még mindig nagy vágyunk. Így találtunk rá Kistarcsára. Közel is van megfizethető is és beleszerettünk. Ráadásul a hévvel hamar bent van az ember az Örsön, a tesómék is közel lenének ők Sashalmon laknak, szóval ez minden szempontból ideális. Aztán majd meglátjuk, hiszen lakásválság is van, lehet hogy ezt el sem tudjuk adni....
Pöttyösök: már csak sebek maradtak ezek kb 1-1,5 hét alatt száradnak le de már bölcsizünk... Emma nagyon várta az volt a legrosszabb a bárányhimlőbe hogy nem mehettünk ki. Ezt nagyon nehezen viselte, tegnap viszont nagyon jól érezte magát a barátaival :D

Linocsnak itt is és Katinak is hatalmas gratula a csajszikhoz! Sok egészséget és átaludt éjszakákat kívánok!

Veronikusz!
Milyen volt a balett? Évzáró hogy sikerült?

Tigrincs!
Aki ilyen szemtelenül keveset hízik igenis fotózzon! Főleg 100 alatt :D

Etenci!
Városból ki be ilyen olyan lakás egyszer csak meglesz az igazi, mire legkisebb szihok megszületik :D

Orsi!
Én még ott maradtam le hogy a Telepes utcába költöztök
:oops: hogy lett ebből Gyöngyös? :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Tenci!
tesódnak is gratulálok! :D Bébi bumm van :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


BORSA-akkor hajrá Kistarcsa! :D :D szihok.....jóóóóóó duma :lol: :lol:
és persze húzzatok bele.....
jaaaaa beszéltem dokival.....júl1től 2női klinika

VERÓ-balettrucis lábfejtartós képet kaphatunk? :lol: :lol: :lol:
Zsófesznek gyors száradást :D
apud gondolom remek kezekben van....és tuti így már jobb Neki :D
tesód állta a sarat???? :lol: :lol: :lol:

megyek ma a Kútba-valaki nem jön??? :D :D :D :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Borsa, kicsit túl lelkesek voltunk a telepes utca láttán...se az én szüleimnek se Szabi szüleinek nem tetszett. és mivel már 2 éve kutattunk pesten olcsó kertkapcsolatos lakás után, de semmit nem találtunk ezért úgy döntöttünk lejövünk gyöngyösre, felújítjuk apósomék házát ami kb negyed annyiból kijött mint egy új lakás, és ez olyan amit mi szeretnénk, +hatalmas kert.
röviden ennyi.
szüleim persze nem repestek az örömtől, h eljövünk, de végülis nem olyan rossz a vidéki lét. meg kell szokni. azért homvágyma van erősen, hiányoznak a szüleim akiket annó hetente többsör láttam, de most is minden hétvégén megyünk fel.

nektek meg sok sikert az építkezéshez.
snooopy
 
 


Orsi!
hát azért ez nagy döntés lehetett! Férjednek nincs messze a munkahelye?

Tenci!
Akkor Tóth doki vállal szülést a 2-es nőin?

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Borsa, ja igen, a lényeget lehagytam. :D a döntésünket nagyban befolyásolta, hogy Szabia gyöngyösön dolgozik, szóval neki épp a pest volt messze. így elég közel van, a szomszédban van az iroda. :lol:
snooopy
 
 


Sziasztok!

Tenci!

Valaki ment! És még előbb is odaért! :lol: :wink:
Nagyon szépséges a Kishölgy. De tényleg! Tudod, én nem vagyok "túlbuzgó" újszülöttek dicséretében, de KN tényleg szép. :wink:
És tényleg, má megint egy laptetü! :wink:

Borsa!

Igyekszem a pocakfotóval, de ez a hetem is kész rohanás. Este meg már nincs hozzá kedvem! :oops: :roll: Meg a fényviszonyok sem túl jók már! 8)
Örülök, hogy Emma végre "kiszabadult"!!! :wink: Nem csodálkoznék, ha este úgy kéne beimádkozni a leányzót! :D

Vero!

Én is maradtam volna a tej+zsömi párosnál, de itt nincs választási lehetőség. De túléltem. 8) Bár a cukrot kerülöm. :D
Balettos és évzárós képeket kérünk! :wink:
Nálunk az oviban, nem nagyon díjazzák, ha anyuka otthon van, és nyáron mégis viszi a gyereket oviba. :roll: Mondjuk ez itt eléggé ritka, mert ha már nagy tesóknak sincs suli, akkor a kicsik is otthon maradnak és általában tényleg csak azok járnak oviba, akiknek muszáj! Meg az az igazság, hogy a suliszünet kezdetétől már csak összevont csopik vannak és azt nem minden gyerek szereti, ha nem a "saját óvo nénijével/csop.társaival" van együtt.
De hát ugye akinek dolgoznak a szülei vagy nem tudják megoldani, azok mennek. :roll:
Képeket csináltam tegnap, majd letöltöm és elküldöm őket. Egyébként még nem egy nagy szám, mert nagyjából még szét van verve a 3/4-e. Ami kész van már teljesen, az a volt C folyosó.(lépcsővel szemben)
Zsófinak gyors pötty mentességet :wink: , Apukádnak meg jobbulást!

Megyek a dolgomra. Du. Adrival megyünk a Kikába az Ikrek szülinapjára...utolsó szülinap az idén. hurráááá!!! 8)
Ha tudok, akkor még jövök!

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


sziasztok,

néha előkerülök én is, de ez már tényleg diliház :roll: Itthon zárok ezerrel - páran "rendelkeztek" könyvelőférjjel, tudjátok hogy van ez - bent is pörgök, aztán jövő héten meg bent zárok... De egyszer már csak vége van ennek az őrületnek is... :roll:

Tenci,
Hugicádnak is nagy gratula!!! Tényleg csodaszép baba Kendra :D És milyen szép neve is van :D

Ancsa,
Boldog szülinapot!!!!

Timi,
igen, verda nagyrészt pihen hét közben - néha használjuk csak. Ezért is kellett eladni a Suzukit, mert épp elég ha egy kocsi ácsorog a kertben :D
Akartam írni neked mailt, de mindig lemarad... :oops: Akartam kérdezni, hogy lekvár és bodzaszörp "receptjeid" milyen formában vannak? Valamilyen módon nem juthatnának el hozzám??? Párom most épp bodzaszörp ügyben rágja a fülemet :roll: :D

Vero,
apukádnak jobbulást! Illetve tudom, hogy már jobb, de a műtét utáni lábadozásra gondoltam most :oops: Na mindegy, késő van, de úgyis érted... Akkor nálatok most már mindhárom lány túl van a barikán??? Nálunk Ancsa most hozott haza valamit a bölcsiből, amitől neki ugyan nem volt baja, de én szombat éjjel óta haldoklom... Torkom kiszakad, orrom folyik, prüszkölök és 3 napig minden este lázam volt :roll: De mondták a bölcsiben, hogy egy másik anyukának is ugyanez a baja, úgyhogy a közösből jött a baci, ez már biztos... Kölykök meg kicsattannak közben :D

Borsa,
akkor hajrá Kistarcsa!!! Azt elárulod melyik utcában nézelődtetek?? Meg aztán szólj, ha van döntés :wink:

Megyek csajok, próbálok pihenni, mert ez rémálom... éjjelre eldugul az orrom, ha meg a számon veszem a levegőt, akkor a torkom megy tropára már éjfélre... Ancsa meg mostanában hajnal 1 körül költözik mellém aludni - apja már úgyis kiköltözött, mert a fuldoklásomtól meg ő se tudott aludni...ÁÁÁÁÁÁÁ, legyen már vége :roll: Majd jövök még ha tudok. Jóéjt!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Jó éjt! 8)

Csak egy gyorsra, mert én is hulla vok! :roll:

Judy!

Először is orrkenőcs: Unguentum nasale. Szerintem jó. Na persze nem mondom, hogy rögtön kidugítja a nózidat, de segít. Felnőtt naponta 3-4-szer is bekenheti vele a nóziját. (remélem jól emléxem, mert papírja már nincs meg)
És tudom, menjek a fenébe, de nekem nagyon bejön még a hagymatea....Nagyikám mindig ezt itatta velem gyerekkoromban, ha fájt a torkom 8)......vagy a kamilla-hársfa-borsmenta keveréke.
Jobbulást és gyors gyógyulást Neked!
Kölkök meg már csak ilyenek. Hazahozzák a trutyit, Ők meg élik világukat, mintha mi sem történt volna. :mrgreen: :D
Ha emlékszel még, nekünk...Jánosnak meg nekem....Adri hozott haza valamit még novemberben...részemre szintén napokig tartó totál orrdugulással, szóval tudom miről beszélsz mikor azt mondod, hogy orron nem jön levegő, ha meg a szádon veszed 2 perc múlva a torkod még totálisabb :evil: ......, Ő meg élt és virult! :wink: De orrkenit próbáld ki, azért valamit segít. Főleg ha fent vagy és nem alszol. Lehet, hogy az orrdugulás függ a testhelyzettől is?!?! :roll: Mert az tuti, hogy ha vízszintbe vágtam magam, akkor sz@rabb volt, mint álló vagy ülő helyzetben.
Bodza szörpi receptjét átküldöm és lekvárét is, ha kell. De melyiket küldjem? Lekvárok receptjei egyébként nagyjából saját kútfejemből vannak! 8) Kivéve sárgabari, mert azt úgy csinálom, ahogy anno a Nagyim.
Szóval nem nagyon szidni, ha mégsem ízlene! :wink: :D
Szörp recit átküldöm holnap, mert ha akarsz eltenni, akkor igyekezned kell, mert nálunk már kezd a virág része hullani és lassan bogyósodik. :D Bár idén még bepróbálkozom újjal is, elteszek bogyójából is szörpit.
Adókhoz meg záráshoz kitartást!!! Mingyá vége a "nagy banzájnak"! :wink: És jelentem alássan, bevallottam én is és fizettem is! :wink: 8) Ja és 1%-ot is felajánlottam! 8)

Tenci!

Kölkökről holnap átküldöm a képeket. 8)
15 hós oltást túléltük. Karba döfösnél még nem volt sírás csak combinál! Bár nem sokáig tartott, max. fél percig. :? :roll: Viszont megkapta élete első matricáját! :lol: :wink: Mit ne mondjak, kicsit meggyűrögette! :lol:
Trikók jók lettek egyébként? Holnap 9-re megyek fodrászhoz. Jössz az ötösért? :wink: :D Vagy utaljam? :wink:

Többiek merre vagytok?

Mentem alunnyi! Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


JUDY-jobbulást....és hajrá bodzaszörp!!!! :D :D medit mikor állítotok???-remélem vége ennek a sok esőnek.....persze tudjuk májusi eső aranyat ér :lol: :lol: :lol: na de ennyi?? :roll: :D

TIMI-tegnap mostam ki trikókat-persze bizti jó :lol: van lehetőség.. :wink:
majd ötöst elrendezzük.... :D
és milyen szurit kapott Jáz a kötelezőn kívül?-lehet írtad :oops:
jó,hogy említetted bodzaszörpit-ma mi is megyünk szedni....persze ha nem esik.....két mami várja az alapanyagot :wink: :lol: :wink:
szépülést neked :D

BORSA-persze! :D :D hivatalos munkahely.....akkor Neked ez jó hír?-igaz???-magán marad...oda jártál??? :D

Köszönjük a gratulációkat :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Judy!

Bodza receptet átdobtam! :wink: Jó készítést! :D

Tenc!

Képeket átküldtem! :wink:
Csak a kötelező oltásokat kapta. Miért kellett volna mást is? 8)
Nálatok most van bodza virág??? :shock: Nálunk már hullik és kezd bogyósodni. :roll:
Ötöst akkor majd rendezzük. 8)
Katiék otthon vannak már?

Na megyek, adok Jáznak uzsit, aztán irány a du. alvás! :wink: Adri meg pont fel fog ébredni! :D

Szépeket Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tenci!
Igen ez nagyon jó hír köszönöm szépen kicsit megnyugodtam Zachár Erikáról nincs infód? :D Egyébként igen a magánba jártam a kőérberki lakóparkba, akkor csak a szülés helye változik :D

Orsi!
Így érthető! Akkor férjednek így még könnyebb is.

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Judy!
Konkrétan nem néztünk még utcát, előbb ezt eladjuk aztán utána jöhet a nézelődés :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok!


Én nagyon nagy vagyok a hétvégén. Lenyúltam a gépet, míg Ádám fürdik. :lol:
De látom Borsán kívül, sehol senki. :wink:

Borsa!

Én most kivételesen előre BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK EMMÁNAK! Hétfőnél előbb valszeg nem jutok géphez. Képet csináltam! Csak még nem töltöttem le! :wink: Legkésőbb jövő hét elejére meglesz itt is! Okés? :wink:

Mindenkinek jó gyermeknapozást holnapra!

Időm letelt. Jöttek a gépért! 8) :D

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok,

Jelentem összes mérleg és bevallás beküldve!!! :D (na jó, helyi adók nem, azokkal hétfőn lohol be az ügyfél...de már alá is vannak írva, anyósomét kivéve. de már arról is tényleg csak az aláírás hiányzik)
Hétfőtől melóhelyen zárok, de ott most még csak hónapot, úgyhogy csak 3 napig lesz diliház - onnantól meg hawaii 8)

Timi,
kösziköszi!!! 3 nap múlva megmondom milyen lett :D
Picit már itt is potyognak a virágok, de majd jól leszűröm a lötyit :D
Amúgy fekvő helyzetben tényleg rosszabb, napközben már simán kapok levegőt. De állva még nem tudok aludni, bár pénteken már majdnem sikerült :D Hagymateához én nem értek :oops:
Na majd mesélj a bogyós szörpiről :D

Tenci,
nemtom, mert ugye a játszótérnek egy csúszdája a medibe vezet - és amíg ott építgetik, addig lehet hogy nem... Csak azzal meg most nem tudnak haladni, amíg ilyen idióta az időjárás :? Szóval fogalmam sincs...

Borsa,
ja, azt hittem valami konkrétat néztetek - mondjuk nagyjából azonos árban vannak szerintem, úgyhogy szinte mindegy... Akkor hajrá!!! Majd szólj ha van fejlemény :wink: :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


BORSA-először is...
EMMÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!jól megnőtt..... :D :D :D
igen a kórház változik...sajna,de legalább kedvenc dokiiddal maradhatsz :D :D :D szülésznőkről sokat nem tudok....de Te szülésznőd ott most góré :lol: :lol: :lol: angyali góré :lol: :lol: :lol: szerintem marad......de egy teló az a biztos :D
gyógyulás teljes??? :wink:

JUDY-akkor húzzál bele melóhelyen...de ezekhez Te hozzá vagy szokva :D :D ha hawaii-napok vannak gyere :wink: :lol: na meg persze közben is... :wink: :wink:
éééés jöv hétre is esőt mond...... :? :? mikor lesz itt kertimedencezés????

TIMI-oltás:szóval kettőt kapott Jáz??-de mi az a kettő???-mert a kötelező most egy volt a 15hós.....vagy lemaradtam??? :roll: :roll:
nálunk most tökéletes a bodza....csak leszedni kell...
hagymatea nálunk is nyerő :D
nagyon elnyomnak a nagyok :lol: :wink: tessék hozni magukkal laptopot!!!-nehogymááááá elvegyék tőled!!! :wink: :wink: :wink:
meglett cukros eredményed????-remélem minden ok!!!

többiek merre???

mi ma Dunapartyztunk....délután F1-és egész délután csak esik esik és esik....
tegnap Kendráztam kicsit...de a kiscsaj csak eszik/alszik....pedig úgy meggyúrnám :lol: :lol: de nem zaklatom..kicsit még várok :D :D
szóval nagyon jó baba....tejci van bőven,ma már kocsikáztak is kicsit-elmentek Érdre a szülésznőnkhöz :lol: :lol: :lol: átaludta az egész utat-oda+vissza....és ott is nyomta a szunyát :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Remélem Timi nem harizik :D :D de annyira édesek-kórházban futottunk össze....ADRI+MIKEY :lol: :lol: :lol: :lol: Kép

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Kendra lemaradt :roll: a fotós TIMI :lol: :wink: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Borsa,
EMMÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :D

Tenci,
itt csak a Forma1 vége felé kezdett esni, akkor loholtam be a ruhaszárítókkal, pedig már kezdtem azt hinni, hogy kivételesen megszáradnak a mosott ruhák - de nem :?
Én délelőtt vasaltam (még a múlt hetit :oops: ), délután forma1, auchan, decathlon és anyós...
Jó a fotó :D Fiad semmit nem változott mióta nem láttam :D

Na megyek, alszom egyet, ha már végre lehet :D Jóéjt!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Tenci!
Ezer köszönet az infóért! Igen megnyugtató hírek :D De ő akkor most azért a Kútvölgyiben is vállal szülést? Szegényeknek ez nem lehet túl jó... Mi van ha 2 helyen egyszerre indul el valakinél a szülés? Hmmm....

Judy!
Ha lesz fejlemény szólok, egyenlőre nincs érdeklődő a lakásra....

Köszönjük a köszöntéseket!

A szülinapi buli jövő héten lesz mert a tesómék most nem voltak itthon de szűk körben azért már megünnepeltük + gyereknapi bulin is voltunk, mázli hogy egybeesett a szülinappal :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Kép szuper, gyönyörű gyerkőcök :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Borsa!
Először is NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK EMMÁNAK mi is így utólag!!! :D
Hajrá lakáseladás!!!

Tenci! Timi!
WOW! Micsoda kép!!! :D:D:D két kis tündérke!!! :D

Tenci!
Remélem azért mint nagynéni néha raksz majd fel Kendráról képeke!!! :D
Ja! És még korábban mondtad, hogy ha a lányok már így tanulják a francia nyelvet akkor már csak nekem kell francia kajádat főznöm! :lol: :lol: :lol: ezt is kipipálhatod, mert szoktam :lol: pl. minden héten legalább 1x (főleg hétvégén) Madelein-t sütök nekik reggelire :lol: imádják!!!

Timi!
Hajrá bodza szörp! :D én is virágzó bodzákat látok mindenhol!!! :shock: kár hogy esik, mert még én is szednék szörpinek! Különben hogy kell csinálni??? Nekem is átküldenéd?!
Képek: hát egy kemény dió, mert fotó van, de nem a számítógépen, hanem a kamerán … :oops: azt meg erre a roncs gépre tuti nem tudom letölteni :oops:

Judy!
KIRÁLY!!! Ha akkor ezt a pár napot már fél lábon is és utána HAWAIIIIIIII !!! NAGYON ÜGYI CSAJ VAGY!!! :wink: jobbulást Neked! :oops: Ancsa meg kemény csaj! :D csak hozza a kórt, de MAKK EGÉSZSÉGES :lol: :lol: ez tetszik!
Apukám egyre jobban! Pénteken „megmostam” a fejét, mert nyafogott :lol: vasárnap már úgy hívott fel, hogy már ő is agykontrollozza a teljes gyógyulást és hogy 120 évig fog élni + csak pozitívan áll mindenhez!!! :lol: :lol: ezek az ősök!!!! :lol: még őket is nevelnem kell! :lol: :lol: :lol:


Rólunk:
Zsófi meggyógyult! Barikák elvonultak VÉGLEG!!! :D így szombaton lányokkal kimentünk kb. 4-7-ig Dunafüredre a nagynénémhez kicsit rohangálni :D lányok nagyon élvezték. Bóklásztak a kertben, macskáztak :lol: Tenic! Bocsi, hogy nem szóltam, de kb. DU 4-kor döntöttem úgy, hogy mégis kimegyünk :oops:
Vasárnap meg felvittem a lányokat a Várba, ott volt az I. kerületi gyereknap. Két nagy ült lovon (Kata pónin, Szofi törpe lovon). Volt simogató lámával, ilyen olyan juhhal, báránnyal, kecskével stb. :D nagy banzáj volt! Színpadig én el se jutottam, se a gyerekeknek kirakott kaja-piáig! Lovaglás után bementünk a városháza aulájába, ahol is 2 órát álltam sorba, hogy a két nagynak kifessék az arcát pillangóra :lol: Szegény Zsófi 7 előtt kelt reggel, 9-kor megpróbáltam lenyomni 1 órára aludni (nem vagyok benne biztos, hogy tényleg aludt is!!! :oops: ) Majd 11.30-tól 3-ig fent voltunk a bulin … szegény tiszta koki lett, de egy nyafi nem volt. Szerencsére gyerek előadások az eső miatt bejöttek az aulába, így míg én sorban álltam a lányok azt nézték. Majd Zsófival - rongyijával a fején - kiszaladtam a kocsihoz, hogy a két nagynak bevigyek esőkabátot + esernyőt, hogy az arcfesték ne ázzon le rögtön! :D Úgy oda voltak a lányok, hogy milyen jó nap volt!!! mikor hazajöttünk még ebéd után fagyit is kaptak és bár én estére kivoltam, de nagyon megérte!!!! Lányok azóta is emlegetik! :D most meg megnyitottak egy VUK-os játszóteret a Gellért hegyen, oda akarom majd elvinni őket :D JA! Tegnap meg Balatonfüreden voltam Zsófival elintézni a nyaralást! Megint az Annabellába fogunk menni!!! :D az egy annyira szuper hely! Nekünk nagyon bejön! Már 4.-szerre megyünk! :D és még volt egy kis maradék üdülési csekkünk, azt is beváltottam! Ezt kellett levinnem, mert szombaton lejár! Szóval nyüzsgünk, ezért nem jöttem! :D ma meg a lakást kell gatyába rázni ... megyek is :wink:

további szép napot! állítólag már csak éjfélig fog esni! :roll: :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Jó éjt! :wink:

Judy!

Akkor kitartást még erre a kis időre és után hajrá Hawaii!! :lol: :wink:
Náthád hogy van? Orr dugulás megszűnt már? Vettél orr kenőcsöt különben?
Szörpi meg biztos jó lesz! :wink: Bogyósról majd akkor, ha már kész van! :wink: Egyenlőre várom, hogy érjenek a bogyók.

Tenci!

Fotóst ne szidjad!!! :twisted: :D Ezen a képen kivételesen nem KN volt a lényeg, hanem a "Nagyok"! :wink: Különben is, nem látszott volna KN-ből semmi, mert nekem így háttal volt és csak egy piros sapit meg a takarót lehetett volna látni belőle! :wink:
Holnap jön védőnő majd ránéz a cukis leletemre, de szerintem jó. Jövő héten meg a doki is megnézi. 8)
Zizi oltása meg azért volt kettő, mert kapott Prevenart is. Így megkapta már abból a hármat. A 18 hónapossal együtt kapja majd a bari másodikat, bari elsőt meg 2 hét múlva.
Üvegeimet meg mosd el szépen és hozzad! :mrgreen: :lol: Lassan kezdődik.... az eperkével! :wink: :lol:

Borsa!

Akkor képet kérünk majd az Ünnepeltről! :wink:
És a lakásotokat meghirdettétek már? Vagy még vártok?
Gyerkőc gratut meg köszönjük! Igyekeztünk mindannyian! :wink: :D

Vero!

Végre! Már azt hittem valami..... :oops: :roll:
Örülök, ha Zsófi is túl van már a barin és minden okés mindenkivel.
Gyermeknap jól hangzik és biztos nagyon jó is volt! :wink:
Mi itthon voltunk, mert nem volt kedvünk kimozdulni abba a ramaty időben! :roll: De jókat bohóckodtunk itthon! :D
Mi az a VUK-os játszótér? Mármint mitől Vukos?
És mikor mentek nyaralni? Mennyi időre?
Jövő héten van a lagzi. Körmöshöz mikor is mész? 8) Arról is csinálj majd képet és ha lesz majd időd meg kedved felrakod a képeket a Csajokról meg a körmödről is! :lol: :wink:
Szörp receptet majd holnap átküldöm.


Most menek aludni, mert holnap reggel jön a védőnő megnézi Zizit, du. meg Adriéknak van oviban évzáró! :D Csütörtökön meg mennek Állatkertbe. Remélem addigra tényleg jobb idő lesz, de legalább is az eső ne essen!!!!! :roll:

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Mickey+Adri gyönyörűséges együtt! Persze külön-külön is. Kár, hogy a kicsi lány nem látszik. Gratulálok neki így ismeretlenül is!

Ancsának és Emmának boldog szülinapot!
(Orsi! Megkaptad az sms-em?!)

Veronikusz!
Kaptam ma a családinettől hírlevelet és a lovardák nyílt napokat tartanak. Itt tudsz mazsolázni, ha gondolod:

http://www.csaladinet.hu/programajanlo/ ... 1275343200

http://www.lovasok.hu/index.php?i=75

Mi idemegyünk szomabton Martinnal fél 3ra (gyereknapon felült egy pacira és nagyon tetszett neki): http://www.tetrisz.extra.hu/

Timi!
Próbálok csinálni másik vonalzót. Mi történt a babafalvással?! :roll: :?
Örülök, hogy csak ésszel pörögsz!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok!

Tenci!

Védőnő itt járt korán reggel ! :shock: 8) Azt mondta, hogy 9-11 között jön, de inkább később, erre elsőnek vett Minket és már 3/4 9-kor csöngetett! :shock: 8) Mindegy, jó fej volt, túl vagyunk rajta.
Zizivel minden okés. Még jó, épp reggelit adtam Neki :wink: utána a szokásos bilizés! Majd leesett maga mellé Ági....védőnő.....hogy hogy megül a bilin és milyen nyugton! És hogy még "termelt" is bele és mondta, hogy "kaka"! :lol: :wink: Teljesen oda volt meg vissza, hogy ilyet bizony ritkán lát/hall. De hát az időben való elkezdés, ahogy mondta, nem egy hátrány.... 8)
Nem hiába, én lányom! :wink: :D
Prev. oltást megkérdeztem tőle, nekem azt mondta, hogy 3-at kapnak...2 és 4 hósan az első kettőt.... és hogy a 3-at a 15. hóssal együtt. Szóval mi ezt a részét letudtuk! :wink:
És ahogy írtam már az előző hsz-ben, 23-án megyünk az első barira a másodikat meg majd a 18. hóssal együtt kapja!

Steff!

Nagyon jók az új vonalzóid! :wink:
Gyerkők dicséretét köszi Neked is! Kendra képét az előző oldalon láthatod. Tenci tett fel, mikor megszületett! :wink:
Babafalvás vonalzók az utóbbi pár hónapban...vagy inkább lassan 1 éve?!.... szinte állandóan sz@rok! :? Nem látszanak. Nem tudom mi lehet velük. Ezért is cseréltem le őket én is.
De azt nem értem, amit nekem írtál, hogy idézem: "Örülök, hogy csak ésszel pörögsz!" Mármint ezt hogy érted?! :roll: Nem haragszom érte, csak nem tudom, hogy mire gondolsz?! :roll:

Boszi!

BOLDOG NÉVNAPOT!
De....nem értem miért nem jössz? Vagy írsz? :?

Gigi!

Hogy vagy? Fiúk? Anyukád fürdőszobája kész van már? 8)

Sissy, Szerimák, Kata,.......meg aki még?
Ti is régen voltatok már! :(

Megyek teregetni, mert kész a mosó masa!

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tenci!

Ez még lemaradt.... szenilla!!! 8) :lol: :wink:
Vércukrommal minden okés védőnő szerint....doki bácsi majd jövő héten nézi meg, akkor megyek hozzá...., csak 200-as vasszögeket kell majd rágnom :lol: :mrgreen: , mert a hemoglobinom kicsit alacsony! De hát kivel nem szedetnek egy kis vasat várandóság "vége felé", ugye?! :wink:
Ja és név ügyben úgy döntöttem, hogy minden betűnél...A-Z-ig....kiírom a számomra "legtűrhetőbbet" :oops: :roll: aztán majd gondolkodom az ügyön. Segítesz majd...gondolkodni?! 8) :wink:

Na most már tényleg mentem teregetni! :wink:

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


TIMI-de jó,hogy minden okés veled/veletek :D egy kis vas meg sosem árt :wink: :lol:
oltást vettem...én majd a kullancs ellenit kezdem Benedeknél,még jó, hogy egyiknek vége és már adatjuk is a következőt....de inkább az oltás....
védőnő??-jár ki hozzátok??,-nem semmi.....de ha így haladtok még vagy 10évig folyamatos vendég lesz nálatok :wink: :lol: :wink: :lol:
nálunk rég járt....habár nem is tudom minek jönne :roll: :roll:
név:ha Én választhatnék-tutkó"T"-betűs lenne.....ha már Adri-apakérés....Jáz-apakezdőbetű....akkor hármaska anyabetű legyen... :lol: :lol: :lol: -de mintha azt halottam volna Adri valami "ZOÉ"nevet említett volna?? :lol: :lol: :lol: :lol: vagy rossz a hallásom??? :wink: :wink: :wink: :wink:
de persze gondolkodni itt vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

STEFF-jók a vonalzók :D :D lovaglás meg tök jó....nálunk is van egy nagyon szupi lovarda,folyamatosan fejlődik/bővül egyik havernőm vezeti-szóval bármikor mehetnénk-vittem is Mikeyt,de egyenlőre az ott dolgozó munkagépek jobban lekötötték a figyelmét :lol: :lol: :lol: lovak iránti érdeklődés még nem szerepel a tervei között :roll: :D :D pedig nyáron folyamatos tábort szerveznek.....és itt van két utcával mellettünk....majd egyszer :roll: :roll:

VERÓ-végre minden okés!!! :D :D tudtok látom élni...nagyon jól hangzik a gyereknap....na ez kell a gyerekeknek :lol: :lol: :lol: :lol: fagyit remélem Te sem hagytad ki :wink: :wink:
szóval ilyen prof vagy francia téren??? :lol: :lol: akkor gondolom Laci is részesül egy kis részéből a francia tudásodnak :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
és ez a szálló valamit tudhat-ha már negyedszer mentek!-hajrá!!!!! :D :D :D

BORSA-doki csak a kettesen fog dolgozni :D :D szóval no para...egy helyre megy...max az emeletek között rohangál :lol: :lol: :lol:
és kicsi :lol: háromévesed milyen ajcsit kapott???

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


ANCSA-BOLDOG BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

éééés tényleg jöhetnél pár szóra!!!! :roll: :roll: lenne mit mesélned!!! :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Ancsa!
Isten éltessen! Gyere, mire célozgat a két T lány?!

Timi-Tenci!
Örülök,hogy elégedettek vagytok az új vonalzómmal. Bezzeg a vacsiúj avatarom fel sem tűnik :lol:

Timi!
Nálunk az új védőnő még soha nem is volt, nemhogy kijöjjön. De nagyon aranyos egyébként. Hogy írtam előzőleg, hogy tudom, értem, hogy te szeretsz jönni-menni, tenni-venni, de csak ésszel, amire Te írtad, hogy nem lesz gond. Na erre írtam,hogy örülök, hogy ésszel pörögsz. Nem okoskodni akarok (azt én is utálom...), puszta jóindulatból írtam, hogy vigyázz magatokra! De azt úgyis érezted volna, ha rossz szándékból írnék ilyet, dehát miért is írnék?!

Tenci!
Vicces volt, ahogy olvastam, hogy a munkagépek jobban lekötik, mint a paci. Van honlapja a barátnőd lovardájának? A kullancs elleni Martinnak nálunk is megvolt, legalább azt az egyet kiszűri, bőven elég volt a lyme kór :cry: Nem akarok itt nyavalyogni, de megszenvedtük, azért mégiscsak 3,5 éves és napi 10ml(!!!) zinnatot kapott. Nagyon gyengus, fáradékony, még most is. Nem bírja a sétákat, ált-ban úgy megyünk, egy babakocsi, egy motor, Myrtill motorozik, Martin meg ül a babakocsiban. Már arra is gondoltam,hogy nem valami más baja van-e, ez a fáradékonyság nem jellemző rá... Elviszem a dokihoz holnap vagy holnapután szerintem. Szóval kullancsoltást akartam Mircinek is, de azt mondta a doki, hogy 2év fölött ajánlják, úgyhogy majd csak jövőre. Vettem sprayt, nézem őket minden este, többet nem tehetek.
Kendrát persze láttam, csak a közös képről hiányoltam. És el kell mondanom gyönyörű neve van! Tetszik! Ha nem lennék M betű párti, akkor meggondolnám... Én húgom is 30.hét. Noémi lesz a kiscsaj.

Na léptem, mert rotyog a bolognaim.

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok!

Remélem nem felejtetettek el. Igaz régen voltam és csomó mindenről lemaradtam. :cry: :oops:
Jól vagyunk már, Viktor beteg volt és annyira nyugodt volt,hogy csak árnyéka volt magának.
Ismét anyás lett, mozdulni is alig tudok, mindig rajtamlóg, örülök is neki meg nem is.
Ha tudok akkor jövök még.
Ja békítő trgyalásom szeptember 20.-án lesz, bár nincs értelme ennek már vége. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Jók legyetek
szép napot mindenkinek.
V

valentina
 
 


Tenci!
Ezen az oldalon van a Kútvölgyi-s dokik rendelése és ott van Tóth doki is
http://maternity.hu/varandos-nok-gondozasa

Egy bringa volt az aji, illetve lesz vasárnap akkor lesz a zsúr :D

Lakást hirdetjük már persze még a kutya nem jelentkezett, de tudtam hogy ez most nagyon nehéz lesz, de nem izgulok végülis ráérünk :D

Timi!
Nem tudok képet kicsinyíteni :(

Ancsának boldog névnapot, Steffinek utólag boldog szülinapot köszi az sms-t :D
Martin keze hogy van?

nekünk elfertőződött egy bárány pötty de már javul a helyezte, miért is menne valami simán :twisted:

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Steffi!
Emma 1 évesen kapta az első kullancs oltást!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


BORSA-a honlap már megvan március óta-talán?-tök mindegy: doki még állományban van július elsejéig-gondolom ezért is szerepel ott a többi dokival együtt....ha jön új felrakják,aki elmegy leveszik....egyébként nem is tudom hogy csak szülni bejárhatnak -e orvosok???-mert eddig működött a dolog,de hogy magánkézbe kerül....elvileg a kifizetett összeg az egész terhesség gondozásra szól...

az mit jelent,hogy elfertőződött?? :oops: elvakarta?-és mit lehet tenni??
jó bulizást Nektek-hétvégére tuti időt mond! :D :D :D téphetsz a bringa után :wink: :lol:

VALENTINA-miért is felejtenénk el???-annyiszor kerestünk már.... :roll:
gyere mesélj mi van veletek...ovibeíratás sikerült???-és Te melózni mész???
jobbulást Vikónak.....de milyen is lenne ha nem anyás...mennyit van apukájánál???
és békítő??-sokan el sem mennek-ha nincs értelme...... :!: :roll:

STEFF-Mikey is egyéves volt mikor az elsőt kapta kullancsból......
Martinnak jobbulást-de gondolj bele egy felnőtt szervezetet is hogy ledönt egy antibió kúra és Martin nem keveset kapott.....
ha elviszed dokihoz rosszat nem teszel-egy labor sokat elárul...majd gyere mondjad mi volt...
tesódnak sincs már sok....izgis hetek jönnek :D és Noémi is nagyon szép :D -hol szül ??

ercsi lovarda:
http://ercsilovasklub.mindenkilapja.hu/
ahogy írtad a végén -rotyog :D azt hittem Mirci hátsója :lol: :lol: de a bolognai sem rossz :wink: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci!
Köszi :D Bocsi a sok kérdésért, csak tisztázom a hallott infókat :D
Elvakarta és elfertőződött iszonyúan feldagadt neki. Antibiotikumos kenőcsöt kapott és dúc kötést, ez szerencsére levitte neki :) A durva az volt hogy ez a bölcsiben történt és még csak fel sem hívtak hogy szaladjunk érte és vigyük orvoshoz délután a férjem ment érte és akkor látta hogy milyen a keze :shock: Utána rohantunk is a dokihoz....

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Tenci: Az ovi, hát nem is tudom még semmit se jeleztek vissza. Én hülye hallgattam anyósékra és lehet, hogy magán ovi lesz a vége. :twisted: Mennék melózni ha lenne hova, mert 3 müszakott egyedül nem tudom bevállalni :oops: :cry: Apukája minden Vasárnap jön érte és egész nap együtt vannak, persze a kis csajjal együtt. :twisted: Eddig csak egy alkalom volt hogy nem tudott a Viktorért jönni. Békítőre Én elmegyek,mert eldöntöttem a dolgot. Fiúk hogy vannak?

Most mennem kell,mert Viktor megint hisztis.
Szép napot mndenkinek.
V

valentina
 
 


Sziasztok Csajok!

Először is elnézést, hogy ilyen sokáig nem voltam. Szerencsére minden rendben van nálunk, nem azért nem tudtam jönni. Mióta jó idő van (jókor írom ezt, már napok óta hideg van és állandóan esik), ahogy csak tudunk megyünk ki a levegőre. Most már a munkahelyemre is besegítek, ráadásul a férjemnek vizsgaidőszaka is van/volt és kellett egy pár házi dogát készítenem. Azok mindig az én feladataim :) Szóval ha leültem a gép elé, akkor mindig csak tolódott az önfeledt barangolás. Este 10 után meg mikor már letesszük picurkát, akkora már én is sokszor hulla vagyok, s marhára nincs kedvem a gép elé ülni. Ja és a házi munka is ott van, azt is csak akkor tudom csinálni, ha alszik Tomcsika vagy ha elvan a játszószőnyegen.
Na meg benne vagyunk az építkezésbe. Vagyis pontosabban még nem a kivitelezésben, de jó is lenne. Ápr. eleje óta kivitelezőktől kértem árajánlatot. 4-nek adtam oda a terveket, ebből kettő a mai napig semmit sem vakkantott. S még sírnak a vállalkozók, hogy nincs munka. A 3. a minap egy 31 milliós árajánlattal dobott meg minket, amiben 4 millió volt csak az útiktg. Hol élünk??? MOndtam a bácsikának, ha lenne ennyi pénzünk, higgye el nem a meglévőt újítgatnánk, hanem vennénk egy medencés házat Pest környékén.

Na de most rólunk egy kicsit:
Manóka szépen fejlődik, tegnap volt 6920 gramm. Annyira édes, cukorfalat. Egyre többet érdeklődik, nézelődik. Már oldalra fordul, sőt a pelenkázón már át is fordul, s kihúzza maga alól a kezét. Igaz nem egyből, de megcsinálja. Annyira imádom, sőt napról napra egyre jobban imádom. Tényleg szerelem. :)
Még szopizik, nagyon jó az étvágya. Remélem azért még lesz tejem, mert min. 6 hóig szeretném szoptatni. Még ha nekem mára már úgy hullik a hajam (nemrég óta), na meg a térdkalácsaim is marhára fájnak, és az arcom is kivan pattogzva, de nem érdekel. A lényeg, hogy ő makk egészséges legyen.
Nagyokat kacag már, s gőgicsél is egyre többet. Ja és mindenkire mosolyog, még akit elsőnek lát arra is. Nagyon barátságos baba.
Estét nagyjából átalussza, olyan 10 körül letesszük és 5-kor kel, van hogy fél 6-kor. Előfordul, hogy hajnalban felsír, akkor odaadom neki a cumit, aztán alszik tovább. De érdekes, aztán kiköpi, sőt van, hogy cumi nélkül alszik el.


Lányok ti hogy vagytok? Remélem mindenki rendben!
Tali volt már? Megint lemaradtunk?

Ancsának utólag is boldog születés- és névnapot kívánok!

Tigrincs!
Hogy vagytok? Pocaklakó hogy viselkedik? Pocakos képet kapunk majd? Annyira kíváncsi vagyok rá. Én még nem is láttalak pocakosan.

Linocs!
Neked itt is szívből gratulálok a kis Jankához. Jó egészséget!

Snoopy!
Ti hogy vagytok? Noel szopizik még? Adsz már neki mást is?


Na most gyorsan csak ennyi!

Csatolok képeket:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Sissy!
Nagyon szép a kicsi fiad! Aranyos kis család vagytok! És hogy besegítesz a munkahelyedre :shock: Mikor az én fiam 3hós volt, örültem, ha pisilni eljutok... Minden elismerésem!

Többiek????????????????????????????????????????

Voltunk Martinnal dokinál.

Szép napot!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


sziasztok,

mi ma itthon, Annának vírusos kötőhártyagyulladása van :? Szerdán mehet megint bölcsibe. Így ma nem dolgozom, hétfőn-kedden meg a nagyiéknál lesz - remélem bírja, mert még soha nem maradt ott egyedül :roll:

Majd igyekszem visszaolvasni, csak bele kéne diktálni ebbe a nőbe valami kaját, aztán csöppenteni a szemébe és utána elaltatni. Meg még takarítani, vasalni, meg ilyesmik...

Sissy,
a képekre azért gyorsan ránéztem, nagyon jók!!!! Szépek vagytok :D

Timi,
bozdaszörpi fincsi lett, köszi a receptet :D

Szép napot!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


na így jár aki nem frissít miután bepelenkázta a gyereket :D

Szia Steff,
Mit mondott az orvos???

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Húúúúúúú, jó sokat termeltetek! :lol: :wink:


Sissy!

De jó, hogy jöttél! :lol: És köszi a sok képet! Nagyon aranyos ez a kis "golyófejű" :oops: :wink: Tomi baba!!!!! :wink: :wink: És igazi "vegyes gyerek"!!! :wink: :lol:
Hát, 31 milláért a mellettünk lévő házat is meg tudtátok volna venni az tuti! :wink: Még hogy felújításért ennyit kérni?! :shock: :evil:
És ebből "csak" 4 milla az úti kts.?! :shock: :evil: Hát honnan jön ez az ember?!?!?! Alaszkából?!?!?!?
Vukos body-t imádom! :lol: :wink:

Steff!

Okés, vettem a lapot! Értve vagy! :wink: :lol:
Vadzsi új avatarod van?!?!? :shock: :oops: :roll: Bocsánat, hogy arra nem mondtam semmit, de nekem az nem tűnt "újnak". :oops: :roll: BOCSÁNAT!!!! De az is nagyon szép! :wink: :D

Judy!

Örülök, ha jó lett a szörpi! Ügyi vagy! :wink: :D
Ancsa lánynak jobbulást kívánok! Biztos bírni fogja a Nagyiéknál! Melyik nagyihoz megy?

Vali!

Ahogy Tenci is írta, kerestünk már. Meg a többieket is! De senkit nem kell és nem is lehet "megerőszakolni", hogy mikor és mennyit jöjjön! :wink: 8) Mindenki jön amikor akar! 8)
Na de mesélj! Miért megy Vikó magánoviba? És mennyibe kerül? Miért nem lenne jó anyósod szerint az "állami ovi"? És akkor most a magánoviba írattad be? Államiba nem is?
És mi baja volt Vikónak? Örülök, hogy meggyógyult és most már ne is legyen beteg! :wink: Dolgozni hova mész?
Békítőhöz meg kitartást. Azon is túl kell esni, akár tényleg elválik az ember, akár nem! Ez az első lépése a folyamatnak! De hogy szeptemberre kaptatok időpontot...!!! :shock: Hát nem semmi, nem kapkodják el a dolgot!

Tenci!

Az, hogy védőnő jár ki hozzánk, az túlzás! 8) Régi/új védőnőm most volt először, de mondjuk csak idén márciusban kerültem vissza hozzá! 8) Tudod, nálunk állandóan átszervezik őket! De most visszakerültem ahhoz, akivel a 39. hétig végig csináltuk Adrival való állapotosságomat! :wink: 8) Úgy hogy vissza a feladóhoz! :lol: :wink:
Füleddel jól hallottál! Adri az egyik lehetőséget mondta! 8) Na majd küldöm a listát! Nem röhögni nagyon!!!! :wink: :lol:

Borsa!

Már hogy érted, hogy nem tudsz kicsinyíteni képet? Férjed sem tud? Vagy hogy van ez?! :roll:
Örülök, ha Emma keze meggyógyult! De hogy nem szóltak a bölcsiben, hogy mi van?! :shock: :evil: No comment!
És igen, ház/lakás eladás tényleg nem semmi! Tudom én is jól! 8)
Dokikat június 30-ig szerintem tuti fent találod a Mat. honlapon. Addig biztos maradnak. Akik lelépnek, azok július 1-vel mennek! 8) Tudtommal....... :roll:


Tudom, lógok még a pocakos képpel, de ígérem hétvégén lesz "feltehető" is! :oops: 8)

Most robogok vacsiztatni! Holnap jövök! Szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


BORSA-hűűű ez nem hangzott valami jól :? de a lényeg hogy minden okés :D -és bölcsihez meg....de nem a kolléganőid?? :roll: :roll: vagy nem egy helyen van bölcsi/ovi???-de ettől függetlenül is még ha csak egy anyuka vagy a sok közül.....azért remélem nem hagytad szó nélkül..
dokitémához még:remélem a következő híreket Tőled halljuk nem is olyan sokára :wink: :wink: ha bejönne kettes ismerek tündéri ZErika kategóriás szülésznőt :D :D :D

JUDY-jobbulást Ancsának....ott a bölcsiben kapta el??mamához meg dukk....bizti felpörgeti őket :lol: :lol: :lol:
házimunkával haladtál??? :D

STEFF-nos doki mit mondott???volt labor???-gyere mondjad érdekel mire jutottatok....és remélem Martin visszarázódik valódi Martinná :roll:

TOMIbaba nagyon édes.....ééés már mekkora!?? :D :D

VALENTINA-ezt nem nagyon értem....most államiba nem vették fel???és ott nálatok van magán??
azért az nem kevés lóvé....de ha anyós állja :roll: :lol: :wink:
akkor most Te már nem is kapsz semmit Vikó után....munkanélkülin vagy???
Vikóhiszti meg....értem én....és tudom is ...kétszeresen is....és egyszerre :roll: :roll: na az a legjobb... :lol: :lol: :lol:
amúgy mi remekül :D :D néha kiakadok mint a rugó...de azt hiszem ez még belefér a remek kategóriába-fő az egészség :D :D

TIMI-mondom én lassan Érd összes védőnőjét megismered :wink: :lol: :wink: hétvégén ismét F1-remélem odaszegezed magad.... :D amúgy foci VB??? :D
neveket olvastam....maradok a T-variációnál :D :D nekem is épp Tamara jutott az eszembe :lol: -vagy lehet majd a szülőszobán bököd ki a végleges nevet??? :D :D ami persze tervben sem volt :lol: :lol:mikorra is vagy időzítve???
csajok jól vannak??-Jáz alszik szépen éjjel??? :roll:

VERÓ merre van??? :roll: :roll:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Szia Tenc!

Na lekéstem Rólad! :lol: Nem baj! :wink:
T-betűs sem lesz az tuti. 8) Majd megmutatom Jánosnak is, oszt kíváncsi vagyok, hogy valamelyik bejön-e Neki! :D
És tuti, hogy meglesz a neve még szülőszoba előtt! :D Igazából kettő vagy három van ami "tetszik". :roll:
Jáz jól alszik, bár ma mikor felkelt a de. alvásából éreztem, hogy meleg. Megmértük Apájával a lázát és 39,2 volt. :shock: De kapott egy kúpot meg egy kanál Nurot és a du. alvás alatt jól leizzadt és estére már be sem lázasodott! :roll: Remélem így is marad, mert holnap megyünk tesómékhoz, szülinapi bulira. Kisebbik uncsitesónak lesz a szülinapja! :wink:
Jaaaaaaa, hétvégén F1, jövő 7től meg foci VB! :lol: :wink: 1 hónap királyság!!!!! :D Szóval lehet, hogy kicsit jobban kimaradok bnetről! 8) Főleg, ha az olaszok játszanak! Akkor síri csönd és hullaszagnak kell majd lennie!!! :lol: :wink: :mrgreen: Mondtam Jánosnak, hogy a projiba szerezzen tartalék lámpát a bizti kedvéért..... :lol: :wink:

Na menek aludni! Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jó reggelt!

Steffi!
Köszi a lovardás listát! Majd megnézem! :wink:
Mi van most Martinnal? Kiderült már? :oops:

Judy!
Gyógypuszikat fénypostáztunk a nagylánynak!!! :oops:

Sissy!
Nem csodálom hogy beleszerettél a fiatalúrba! :lol: tündéri kis pasi! :D:D

Timi!
VUK-os játszótér: ez a Gellért hegyen van a Szirtes és a Bérc utca sarkán :D azért VUK-os, mert VUK-os szobrok vannak! Illetve csak lennének, mert a megnyitón még ott volt és 2 nappal később már nincsenek. Állítólag még nem tudták fix-en rögzíteni őket, de vissza fognak kerülni megint :D különben nem nagy szám és nem is egy nagy játszótér, de azrét aranyos és talán árnyas is. Jó lesz nyáron! :D
Tamara???? :D azt tök szép! :D:D:D nekem tetszik! :D

Borsa!
Ez az elvakarás :oops: az meg hogy nem szóltak … :evil:

Mi megvagyunk! Katának szerda éjjel megfájdult a füle, csütörtökön már lázas is volt DU, Zsófi tegnap DU az alvás alatt? Végén??? Összehányta az egész ágyat, de azóta semmi, ma viszont iszonyat taknyos!!!! :evil: szerintem megint a fogai csinálják :oops: szóval tele a tököm!!! Ma reggel 5.40-kor kelt Kata és Zsófi, Szofi meg 7.30-ig nyomta a ricsajban!!! :shock: :shock: ez nagy szó, mert ő is nagyon korán kelő!!! :D én meg padlón! Laci ma indul megint Angliába!!! :evil: talán kedden ér haza! :oops: elegem van! :oops: nem tudom mikor tudok megint jönni, mert bár ma Laci miatt nem tudunk sehova se menni (Kistarcsára terveztem pedig), de holnap ki kéne mennem velük legalább a játszótérig, hétfőn meg hozzánk is jön a védőnő + eresztisztítás lesz + János kórház fülészet Katával + bölcsi befizetés …… nem sorolom … :oops: kivagyok mint a liba, de legalább nem vagyunk fosos-hányósak!!!!!! UH! Micsoda örömök!!! Így már fél lábbon is kibírom! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?