Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!
Nagyon szépen köszönöm a kedves fogadtatást :D
A tesó még csak tervben van, de úgy gondoltam kicsit tájékozódom hogy mennek most a dolgok a kedvenc szülészetemen :D
Tartozom egy pár infóval rólunk :D
Én most dolgozom (lurkókat terelek mint rég :D) Emma bölcsis május 30.-án tölti a 3-at :D Hihetetlen :D Képet vonalzót nem tudtam feltenni rég volt már és nem sikerült :D
Látom mennyi baba van itt megint, ill. még mindig jó érzés ezt látni :D
Igyekszem jönni még!!!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok!

Vero!

Jázmin névnap is olyan, mint Telányaidé! :lol: :wink:
A "hivatalos naptárban" nem azon a napon van feltüntetve, amikor mi tartjuk! :wink: Mivel elég közel lenne a szülinapjához....febr. 24. ami a naptárban szerepel...ezért én jó anyuci módjára :lol: ...miután megnéztem a névutós könyvet :wink: .......a május 10-i mellett döntöttem! :wink: Ez pont 1 héttel van az enyém után. :wink:
Pocaklakó: Eddig kétszer próbálkozott azzal, hogy ráült az "eremre"?! :? Elsőre nem volt olyan gáz, de a múlt hét csütörtöki..... :shock: na azt nem kívánom senkinek!!!! :roll:

Tenci!

Anyák napi ovis fényképpel nem tudok szolgálni, mert nálunk "egyéni köszöntés" van! :wink: Apák napja is ma volt tartva....igazából ugye ez az ünnep ugye június 3. vasárnapja.....mert nyáron már nem járnak oviba vagyis akkor már összevont csoportokban nyomják.
De ha megelégszel annyival, hogy lefényképezem amiket Jánossal kaptunk, akkor azzal tudok szolgálni! :wink:

Vero-Tenci!

Motorháztető csere lesz! :wink: Semmi extra, nincs összetörve, csak kicsit megverte a tavalyi jégeső! Igazából ránézésre nem látszik, csak ha egy bizonyos szögből nézed. János vett Vaterán bontott m.tetőt csak le kellett fényezni feketére, mert ezüst színű volt. És már 6 hete ott pihen a fényezőnél! :evil: Elfelejtették! :evil: No comment! Röviden ennyi. A többit majd szóban! :wink:

Judy!

János ma felhívta a lakatost...mondtam Jánosnak, ha nem akarja én szívesen megteszem! :twisted: ....... és megkérdezte, hogy mi van már? Lakatos nagyon ledöbbent, hogy Úristen ezt elfelejtették! :evil:
Majd lakatos felhívta a fényezőt....nem egy helyen vannak....rákérdezett, a fényező meg azt mondta, hogy kész, lehet érte menni. Majd visszaszólt. Köszi! :twisted: Úgy hogy János holnap megy a m.tetőért viszi a lakatoshoz az meg felteszi! De ha nem csinálja meg nekem holnap, akkor nem leszek rest, sz@rok a hormonjaimra és odamegyek és jól beolvasok neki(k).

Kriszti!

Barihimlő lappangási ideje 2 hét.
Nálatok dokinál nincs egészséges rendelés, ahova CSAK! az egészséges gyerekeket lehet vinni oltásra, stb. ? Nálunk van ilyen a dokinál és ez minden hét szerdáján 12-14 óra között van. Akkor lehet vinni a gyerkőket oltatni. :wink:
Örülök, hogy Zoárd túl van az oltáson. Prevenárt szerintem már Zizi is ingyen kapott. A köv. oltásra 26-án megyünk, mert ugye Neki a 15 hós elcsúszott a műtét miatt.
Tortát meg akár Te csináltad, akár nem, nagyon jól néz ki és biztos nagyon fini is volt! És megértem, hogy nem epreset kértél. Ennyire lehetsz "önző"!!! :wink:

Borsa!

Emma akkor szeptemberben megy oviba? És mi lesz a jele! :D
Bocsi, de most minden ovis Anyutól akinek most kezd majd a gyerkője megkérdezem, hogy mi lesz a jele! :oops: 8)
És mit jelent az, hogy lurkókat terelgetsz? Óvó néni vagy tanító néni vagy? Ebben kicsit le vagyok maradva! :oops: :roll:
Amint lesz időd, gyere és mesélj, mi van veletek! :wink:
Vonalzóval meg próbálkozzál még! :wink: Milyen fajtát szeretnél csinálni? Lilypie-ost? Mert akkor tudunk segíteni, az tuti! :wink:


Most megyek, mert indul az esti banzáj! :wink:

Szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Emma jele a tulipán lesz már egy éve lefoglaltam neki :D Ez az óvónénik gyerekeinek előnye :D
Mindegy milyen vonalzó Lilypie volt régen is de most nem sikerült :( Hiába kijöttem a gyakorlatból. Látom nálatok is szépen gyarapszik a család én Jázmin születése körül maradtam le :D Gratula nektek!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 

 
 

Sikerült leszámítva hogy nem 4 hanem 3 lesz de mindegy :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Na a végén még belejövök :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok!

Timi, az egészséges rendelésre mentünk elvileg, de olyan sokan voltak előttünk (fél10-kor még vagy 6-an, és 10-ig tart a rendelés), hogy inkább megbeszéltem a dokival a délutánt. Nálunk 2, szeparált előtér van, az egyik az egészséges rendelés/védőnők tanácsadása, a másik oldal pedig a betegrendelés. A kettő között át lehet járni, és mi a tanácsadás oldalán voltunk, ott vártuk a sorunkat. A doki átjött, beoltotta Zoárdot, és ment tovább rendelni.

A prevenártól volt valamelyik itteni gyerkőnek "baja"? Mert Zoárd kicsit köhög most reggeltől, és az orra is folyik (bár ez nem vészes).

Kép
Kép
Kép
szzsk
 
 


VERÓ-gondolod Zsófesz tartogatja oviig?? :D :D és mit olvasok...tépnél dolgozni??? :lol: :lol: :lol: :lol: Lacinak annyi cége van..oda nem mennél?-olyan családi cég lenne akkor :lol: :lol: :lol: és Te adnád neki a szabadnapokat!!!! :lol: :wink: :lol:
Szofi bírja még az otthonlétet????? :D

KRISZTI-prevenárt mi kaptunk-még Mikeynak keményen fizettem érte....egyébként nagyon jó,hogy ingyenessé tették :D :D nekünk semmi mellékhatás-de lehetséges....hogy a köhögés bele fér-e azt nem tudom :roll: :roll:
de ez az oltás nem kötelező....itt megkérdezik a szülőket kérik-e...mondjuk ez nálam nem volt kérdés...még ha nekem kellet volna megvenni akkor is....de kötelezővé akarják tenni :D
jobban van Zoárd??
kezdeti nehézségek megoldódtak Zétinél???

BORSA/ORSI
látom sikerült a vonalzó! :D :D kell is és remélem hamarosan kettő lesz :lol: :lol:
akkor jöhetnek Emmaképek!!! :D :D
dokit nem hívtad???
és veletek mi van???sikerült a városba költöznötök???-na én meg erre emlékszem hogy akartatok menni...de nagyon :D :D

TIMI-ajcsikép is jöhet!!!megnézem mit alkotott nagylánykád! :lol: :lol:
holnap uh???mikor mész reggel??----izgi lesz....remélem mutizza magát pocilakóóóóóó :D :D :D mert ha nem akkor tuti lány!! :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:

JUDESZ-ha Ancsa lesz a vezető én is megyek!!!! :D :D :D babatali a héven :lol: :lol:
vasalással végeztél??? :D
lesz nálatok medi az udvarban??és játszóház mikor készül-vagy már kész???

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Kriszti!

Okés, értem. Hát nálunk is általában tömeg szokott lenni, de én már Adrinál...a 3. oltásánál.....megtanultam, hogy a legjobb, ha "zárás előtt" negyed órával megyek, mert akkor már tuti csak 1-2-en vannak. :wink: Néha persze azért nálunk is megesik, hogy tumultus van a vége felé is! :roll:
Nekem egyik Csajszinál sem volt semmi az oltásoknál, úgy hogy ebben nem tudok segíteni!
De ha kicsit vígasztal, akkor tegnap du. óta Zizinek is kicsit folyik az orra. 8) Nem taknyi, csak átlátszó! 8) Bár szerintem Neki a foga miatt van. Most törekszenek elő az 5-ös fogak. :wink:

Borsa!

Köszönöm a választ! :wink: Szóval óvó néni vagy! És ott Dunakeszin? És Emma a Te csoportodba fog járni?
A tulipán az igazán "nőcis" jel! :wink: És ennyi előnye miért ne lehetne!? :wink:
És kistesót mikorra tervezitek? Bár gondolom, ha most mész vissza dolgozni, akkor egy "tanévet" biztos végig szeretnél vinni. Vagy tévednék?
Vonalzó nagyon jó lett! :D Esetleg egy nagyobb kép a Kisasszonyról meg Rólatok? 8)

Tenci!

Mikey-val minden okés? Cukorkát kaptál? :wink:
Hétvégén megint F1. Monaco-t szeretem a legjobban! :wink: :lol:
Lehet kicsit uncsinak nevezni, mert ugye nincs előzési lehetőség, de a táj és a hely mindenért kárpótol! :wink: :D
Aztán jövő héten szombaton meg jöhet a BL döntő! Na azt tuti a vásznon nézem!!! :lol: :wink:

Vero!

Csajszikkal minden okés? Tényleg, az Anyák napi ajándékot azért megkaptad? Nálatok miket csináltak az oviban? És Apák napja van vagy lesz?
Oldalad készítsd! :wink: Délután megyek. Oszt meglátjuk....vagy nem! :wink: :lol:

Most megyek! Ha tudok este még jövök!

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok Csajok!

Jövök itt a hírekkel és sehol senki?!?!?!?!

Akkor majd jövök holnap....talán! :mrgreen: :lol: :wink:


Szép estét Mindenkinek! Pussz! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tigrincs76 2010.05.11 18:11-kor.

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


csak erre jártam .... :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: Timi??? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


TIMI
Én csak miattad ugrottam be.... :oops: Akkor Bálint :?: :wink: 8)

Csókoltatok mindenkit :D Gondolok ám rátok, csak....időigényes a hobbim, és abból nem engedek :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


TIMI-és hol a hír???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Jó reggelt!

Timi!
mért nem jöttél???? kiderült, hogy kisfiú és most locsolnak???? :lol: :lol: :lol: :lol: őszintén szólva ha nálunk most jönne baba én nem is tudom minek örülnék! :? :oops: :D A lányokat már úgy megszoktam, hogy egy fiútól lehet kicsit kétségbe esnék :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


ja! Laci vett az akváriumba egy békát!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: ma reggel 6 méterre az akváriumtól találtam meg a földön. Kiugrott! :? :? :shock: :shock: :oops: áh! eddig szöcskék, sáskák voltak szanaszét a lakásban a gyík miatt, most meg békák???? :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: nekem ez egy kicsit undiiiiiii :oops: :oops: :oops: :oops: LAci azt mondta, hogy szokjam a tanyasi feelinget :evil: :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


TIMI, NA MI VAN MÁR???? :lol: :lol: :lol: hol a jó hír??
snooopy
 
 


TIMI-csak nem a lányneveket böngészed??? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Timi!
most már irgum burgum!!!! :lol: itt esz a fene, miközben meg millió dolgom lenne ...


majd még jövök és válaszolok csak ma gyerekdokihoz is vissza kell menni igazolásért + lakógyűlés .... de jövök!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Borsa: Örülök,hogy újra itt vagy! Remélem mihamarabb megérkezik a tesó.
Doki-szülésznő ügyben nem tudok segíteni.

Timi: Isten Éltesse Jázmint!!!! (utólag)
Na mi volt tegnap a 4D-n????

Veronikusz:
béka??? Hú én már a szöcskéktől, sáskáktól sokkot kaptam volna. Tuti menne az akvárium... Én minden bogártól félek :oops:

Renáta: Jó titeket is látni! Időnként adhatnál hírt magatokról.

Kriszti: Isten Éltesse a fiatalurat!!!
Nagyon jól néz ki a torta!

Mi jól, bár úgy néz ki Benedek kihagyja a mászást, mert már lépeget a kanapé mellett, de nem áll 4kézlábra és mászik.
Petyát múlt héten oviba írattam, kíváncsi vagyok,hogy felveszik-e? Mert hogy itthon vagyok a kistestvérrel ez nem pozítiv szempont a felvételnél.

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Kriszti!
Bőrgyógyász: szóval DU visszamentünk a Kútvölgyibe! lehordtak a sárga földig, hogy hogy mertem stb. stb. meg hogy egy nap 2x nem tudnak ellátni a bőrgyógyászaton ... mire én, hogy köszi, de így most EGYSZER SE leszek ellátva!!!!!!!! különben meg azt mondta a DU-i okos dokinő, hogy övsömör, mert hogy a lányoknak most bárányhimlőjük van és mondta, hogy mit írjon fel a háziorvosom!!! hát! ez 90%-os támogatással is több mint 7000Ft!!!!! na ma elöntötte az agyam a sz...r!!! és elmentem (újfent Zsófival és Szofival, már nem értik mint rángatom folyton őket magammal dokihoz!!!!) szóval elmentünk ma a Fekete Sas utcai bőr és nemi beteg gondozóba :lol: ahol 45 perc alatt fel is vitték az adataimat, de azt is úgy, hogy 2x szóltam a nőnek, hogy nem Naphegy UTCA hanem TÉR!!! és nem MISKOLCZI hanem csak mezei MISKOLCI a lánykori nevem és ha megtenné hogy helyesen olvassa le az adataimat a kártyáimról!!!!! :evil: már ott tartottam, hogy szólok neki, hogy beülök a helyére és kitöltöm a regisztrációmat/adatlapomat!!!!! :evil: közben meg kijött egy asszisztensnő, hogy mi ez a kurjongatás (lányok sikongattak) erre a mögöttem álló pasi szinte neki esett, hogy ha végeznék a dolgukat akkor az én gyerekeim se unnák szét az agyukat és fogja be a száját, vagy üljön be és segítsen annak a bénának aki nem képes felvenni az adatokat a rendszerbe :D szép volt! én meg se mertem mukkanni!!!! na de mindegy! az lett a vége, hogy megnézték a kezem és a nő szerint ez nem övsömör, hanem valami egyéb vírus, és felírta a fele hatóanyagát annak a 7000-nek, így CSAK 4300-at fizettem! :oops: de ezt is 7 napig kell szedni, napi 5x !!!!!! azaz 4 óránként!!! ja! és reggel-este Cataflamot a fájdalomra!!!! hát ennyi! de legalább már kapok rá valamit!

Bárányhimlő: 14-28 nap a lappangási idő!

Ovis járat: az a helyzet, hogy mi kocsival járunk, mivel más kerületbe hordom őket, így most hogy Szofi beteg, a két kicsi kint ül, különben bejön mindenki! :D

Prevenar: nekünk nem volt semmi oltás után :oops: :D


Timi!
Névnap: értem! Akkor úgy csinálod mint én! :lol:
Anyák napi ajándék: :lol: Anyuci!!!! Ezt már írtam! :lol: megkaptam – bár virág nélkül – és egy színes képeslapot kaptam képpel, az elején meg egy szív alakú lyuk volt valami színes zsírpapír szerű betéttel. :D szép volt. Apák napja nálunk nincs!


Tenci!
Munka: hát! Én nem szorgalmazom, hogy visszamennék, de most nagyon jó lenne egy kis plusz pénz :oops:
Lacinál dolgozni: na azt nem adja az ÚR ISTEN!!!! :oops: soha!!! Két napig nem bírnám mellette! Nem túl finom az alkalmazottaival! :oops: Speciel a munkahelyemre csak a főnököm miatt mennék vissza! Kár hogy a kollégák ilyan ….. :oops:
Szofi már nagyon várja az ovit. Folyton kérdezi, hogy mikor mehet már! :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a bepofátlankodásért!

Ebből egy egész jó dolog is létrejöhet: érdemes megnézni: http://www.anyatanya.com/main/rtreq12/189681
eperke21
 
 


Sziasztok!

Vero, köszi a részleteket! Azért a bőrgyógyászat nem semmi kalandtúra volt... Miközben olvastam a tortúrát nagyon csúnyákat gondoltam. Remélem hamar rendbe jössz.
Ha a bárányhimlő ilyen sokáig lappang, akkor még Zsófi kipöttyösödhet, nem?
Ovis logisztikát is köszi!

Kép
Kép
Kép
szzsk
 
 


Kriszti!
még akár lehet Zsófi is barika! de ha nem akkor majd legközelebb! :wink:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


itt nagyon szar az idő-még a fűtés is bekapcsolt...na azért kandallót nem izzítom :lol: :lol: :lol:

VERÓ-akkor hajrá békakergetés :wink: :wink: :wink: és van gyíkotok??,milyen????-és ki ilyen nagy hüllőimádó??? :roll: :D
nálunk kizárt....habár tesóméknak nagyon sokáig volt leguánjuk/gyönyörű volt/előtte meg gabonasikló?talán.....mikor Katiék összeköltöztek akkor lett leguánra cserélés :lol: :lol: :lol:
jó főnököd volt?-az egy kincs...... :lol: :lol: :lol: :lol: a hülye p..ák meg le vannak ejtve...ha meg pasik sz@rni ráááá :lol: :wink: :lol:

dokisztorid nem semmi-csípem az ilyen figurákat :wink: 8) :wink:

RENÁTA-és mi a hobbi??? :lol: :lol: :lol: azért gyere....pussz gyerekeknek :D :D

BRIGI-lassan Te is kettő után szaladhatsz :D :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


jaaaa és Timi még telót sem veszi fel :idea: :?: gyanús ez nekem......nincs ott pömpi :roll: :lol: :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Timi,
most már irgum-burgum de tényleg.... Egész nap rohanok és csak miattad néztem be vagy 3x... Kilyukad az oldalam :!: :!: :!: :D :D
Zizinek utólag is boldog névnapot - bocsánat, de én se tudtam mikor van, az én naptáram is hiányos e téren :oops:

Többiektől bocsi, de tényleg rohanok... Talán este idejutok írni...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Tenci
Amit írtam neked is...a kreatívkodás :wink: Most a nyári dekoráció készül (halak lógnak maj a polcokról, tücsök, rózsatündérhintázik maj a lámpabúrán és egy "patchwork" jellegű kép készül a falra A-as méretben nyári témával, na ez legalább 3 éjszakámba kerül, ha nem többe :lol: ) De Linda szülijére öltöztethető babát készítek majd. Ami most még ugye nem fontos, de hamár csinálom... 8) De hogy teljes legyen a családi dili...Zsolti flippert készít Ivánnak, anyum nyári sapit Lindának és katicás napozót :lol: Hülye család :P :roll: :lol:

TIMI már megint miattad....

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


TIMÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!
ez már durva sziv.....tás!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Neeeeeeeeeeeeem szívatok tovább....... 8)

Köszönöm a drukkokat, de mégis csak Vero "bandájához" csatlakozom! :oops: :roll:

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


TIMI, jaj de jó!!! örülök nektek!! és csalódott vagy? na jó, biztos bíztál a fiúban, de azért minden rendben igaz? :wink: a lelkedben?
és jól van a kicsilány?
snooopy
 
 


Vero!

Tegnap pont 1 perccel késtél le! :wink: 8) Ma meg én jöttem 7 perccel később! :lol: De a lényeg, az infó leszállítva!
Bőrgyógyászok meg tényleg nem semmik! Az Pasi viszont qva jó fej volt! :wink: :lol: Végre valaki, aki nem az ember lányát "oltja le", hogy miért nem tudja megnevelni a gyerekeit, hanem "lát a pályán"! :lol: :wink:
Kezednek akkor jobbulást! És gangliomoddal mi a helyzet? Az vissza van húzódva?

Tenci!

GENYA! :mrgreen: :twisted: :wink:
Igaz, hogy így nekem csak egy pömpisem van, de az legalább TUTI! :mrgreen: :lol: :wink:

Judy!

Remélem oldalad azért nem lyukadt ki!? :wink:
Köszi a köszöntést Zizi nevében! :D

Orsi!

Nem fogok hazudni......Igen, kicsit....na jó, annál kicsit jobban....szíven ütött a dolog! :oops: :roll: De az vesse rám az első követ.....!!
Legalább "ellenlábasaim" örülhetnek! 8)
Kislánykával egyébként minden okés! És ez a legfontosabb! :wink:

Ren!

További jó kreatívkodást! :wink: Majd képet mellékeljél! :D
Gyerkőkkel minden okés?

Brigi!

Nem 4D-n voltam tegnap "csak" a dokinál! Majd megyek oda is, de még nem kértem időpontot!


Megyek vacsiztatni! Szép estét Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi: Gratulálok!!!!! Sajnálom,hogy nem jött össze a fiú, de sebaj majd a negyedik! :wink: :lol:

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Újra itt!
Igen újra Pesten lakunk és nagyon élvezem kicsit kellett már a pezsgés. Nyáron költöztünk azóta dolgozom Emma bölcsibe jár de nyáron jön át az ovimba már. Nem egészséges egy csoportba "járnunk" így nem lesz velem, két szupi óvónénije lesz. Az ovi amúgy Zuglóban van a Lengyel utcában.
Dokit még nem hívtam jövő héten rácsörgök :D
Tigrincs egy újabb csajszi :D Szerintem tök jó!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Timi, ne bánkódj! emlékezz vissza én is kicsit kivoltam, h nem lányom lesz...de most már vissza sem adnám. én nem ítéllek el!! sajnálom. és közhely vagy sem, de az a legfontosabb h ne legyen baja. annyi rosszat hall az ember.
snooopy
 
 


Timi!
:D csapj a kezembe!!! adj egy ötöst!!! :D nem baj! majd a negyedik! :wink: :wink: viszont most már jó lenne ha egy jó klónozó után néznénk, mert 3 kiscsaj mellett mi már nem fogunk a párunk mellé odaférni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: úgy érzem kell ide még egy Tököske nekünk!!! :lol: Addig is nézegetem, hogy hogy kellene Tököst "varázsolni" :lol: :lol: :lol: :lol: egyet már tudok: 1 liter vízbe 1 evőkanál szódabikarbóna és azzal irrigálni, majd 30 percen belül sex :lol: :lol: :lol: :lol:
Még egyszer gratulálok Hármaskához!!!! Kíváncsi vagyok hogy fogjátok hívni!!! :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Timi!
Én már akkor mondtam, hogy nincs ott pömpi amikor kiderült, hogy kismami vagy! :D Az ajánlatom még mindig áll, a több oldalas lány nevekből álló gyűjteményt szívesen átpasszolom Nektek! :D Mi is ebből választottuk Kendrát! :D Puszi Neked és persze GRATULÁLOK! :D Legyen egészséges és szerintem a többi nem számít! :D

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Timi,
nem lyukadt ki, de már közel volt :D
Gratulálok a lánykához :) Szerintem egy fiúval már nem is tudnál mit kezdeni :wink: :D És tényleg az a lényeg, hogy egészséges!!! :D Akkor most névvadászat? Kisegítselek egy utónévkönyvvel? :D :D
Autódat összerakták??? Mármint a motorháztetőt...

Borsa,
milyen nagylány lett már Emma :D Mi még csak a bölcsit szokjuk, de az már legalább kezd menni :D Milyen volt visszarázódni a munkába? Én most kezdek tartani tőle (hétfőn kezdek) :oops: :D :D

Kriszti,
nálunk prevenar után semmi nem volt, ha jól emlékszem... De nem lehet, hogy csak a taknyi csúszott le a torkára és amiatt köhög? Ancsa szokott olyat...

Tenci,
medi lesz :D Fent van a padláson, ha beköszön a jóidő, akkor hozzuk lefelé :D
Játszóvár meg folyamatban... Szóval idén lesz belőle valami, hacsak a párom el nem... :oops: de akkor meg lesz bőven fogpiszkálónk :D :D

Vero,
na én frászt is kaptam volna, ha csak úgy belebotlok a békába... :oops: pedig esélyes hogy a lányom mindent haza fog hozni előbb-utóbb... :roll:
bőrgyógyász-sztori nagyon durva...

Ren,
majd kaphatunk képeket, ha elkészülsz??? Olyan szép dolgokat tudsz gyártani!!! :D
Képzeld, kész a falvédő, amit Ancsának gyártok már tavaly óta. Illetve még be kell szegni, de maga a suba már megvan. :D

Bocs lányok, biztos van akit kihagytam... :oops: Néha már kezdem elveszíteni a fonalat, amilyen sűrűn jövök :oops:

Ancsáékról nem tud valaki valamit??? Rég láttam...Meg mások is hiányoznak, de néha már nem tudom kit keressek még, és ki az aki már nem jön...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Szép éjszakát Lányok! :D

Vero!

Dobom a virtuális ötöst! :lol: :wink: Aztán a mekiben majd személyesen is! :wink: Erről a szódabikarbónásról majd beszéljünk kb. 2 év múlva.....érdekel! :wink: Főleg, ha Neked beválik! :wink: :D
Hát arra én is kíváncsi leszek, hogy fogják hívni! :roll:

Kati-Borsa!

Ti akik mindig is lányt szerettetek volna.....na Ti könnyen beszéltek! :roll: :oops: De nem ám megsértődni!!!!! :wink: :lol: Értve vagyok?!?!?!?! :wink: Párnap és okés lesz a lelkem! :roll:

Kati!

Jöhet a lista, bár kétlem, hogy megtalálom benne álmaim lány nevét. :? :oops: Nekem sajna olyan nincs. Bezzeg fiú nevek....20-at is fel tudnék sorolni kapásból! :roll: Lehetne 5 fiam is, nem lenne gondom a névválasztással! :wink: 8)
Hallom bótba nem jössz! :wink: Nem baj, majd veszünk valami szépet azért KN-nak!
Mingyá mehetek be Hozzád látogatni!!! Juhééééééjjjj!!! :lol: :wink:
Egyébként köszi a gratut! És persze, hogy az a legfontosabb, hogy minden okés legyen a Csajszival! :wink:

Judy!

Tető kész, János elhozta tegnap. Hétvégén meg mi magunk lecseréljük! Nem nagy ügy! :wink: :D
Névutós könyvem nekem is van és itt a net is! Nem ezzel van a gond. Nekem nem nagyon tetszik egy lány név sem.... :oops: :roll: A Csajok nevét most már szeretem és szépnek is találom, de mire "megszültük" őket Jánossal....áááááááááá! VAgyis elsőre engedtem, hogy A betűvel kezdődjön a gyerek neve, ha lány lesz és az Adriennt találtam a bent maradó 4-ből a legszebbnek. Aztán Jázminnál én döntöttem. Mondtam Jánosnak, ha ő is lány lesz, nem lehet már A betűs, mert a tököm 8) tele már az A betűs gyerekeinkkel :D (Anita/Ádám/Adrienn) akkor inkább hívják hasonlóan hozzá. Most megint vita, mert közölte, hogy akár tetszik nekem akár nem A betűs neve lesz. Mondom ja, ahogy Te azt elképzelted! Ez az uccsó gyerekünk, úgy hogy Z betűvel fog kezdődni a neve! :mrgreen: 8) Aztán feldúltan közölte, hogy nem vagyok normális Cs betű....mert ugye AgóCS..... után Z-s keresztnevet kimondani......Na szóval egyenlőre "bunyó van"! 8) Bár "használható nevet" még egyikünk sem dobott be a közösbe! :roll: De asszem van még időnk ezen gondolkodni és alkudozni. Egy biztos.....tuti, hogy csak EGY neve lesz! :wink:
Ancsáról én sem tudok semmit. :? Várom a híreket én is. Az meg, hogy ki mikor jön és mennyit.....hát mindenki maga tudja! :wink:

Orsi!

Köszi és pussz! Jázminnál azért nem voltam ennyire "szomi" :oops: :roll: mert igaz, hogy Őt sem kérdeztem meg, hogy mi lesz, de nála éreztem hogy lány lesz, akár csak Adrinál. Persze egy hangyatöknyi pillanatig "csalódás" volt bennem akkor is, mikor megszületett és mondták, hogy kislány, de az teljesen más volt. Mikor megláttam teljesen elszállt a csalódásom. :D Most kicsit emésztem magam, oszt túl leszek rajta. :wink: De remélem ebből nem érez meg semmit Pocilakó kislányka!!!! :roll: Mert szeretni szeretem már most az tuti!!! Aztán meg ha meglátom, biztos egyből "beleszeretek" teljesen!! :D
Anyukád hogy van? Donor ügy hogy halad? Meg van már, hogy ki ad Neki vesét? Drukkolok Neki nagyon, hogy minden okés legyen. Meg persze Nagyival vagy Tesóddal is! ++++++++++++++++


Valamit még akartam, de szita agyam kihagyott! :twisted:

Megyek inkább aludni! Majd holnap jövök és ha eszembe jut leírom!

Szép álmokat Mindenkinek! Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Jó reggelt!

Vero!

Jáz úgy döntött még huny egy kicsit! :shock: :D


Úgy hogy jöttem gyorsan és leírom amit a szita agyam tegnap elfelejtett! 8) :D

Képzeljétek, Adri majdnem....de tényleg csak majdnem!!.....megríkatott az este! :oops: :roll:
Szóval tegnap este szokásos esti program. Fürdés, mese, alvás. Megbeszéltük Apájával, hogy elmondjuk Neki a nagy hírt, hogy tudjuk mi lesz a kistesója. Vagyis én mondom el.
Na mese vége, könyvet eltesszük, zsákiba bebújik, nagy lámpa lekapcs, kicsi fel és bebújok mellé az ágyba egy kicsit, ahogy néha szoktam. Mondom Neki, hogy képzeld Adri tegnap a doktor bácsi megmondta, hogy kisöcsi vagy kishúgi lesz-e. Erre A., hú de jó és ugye kisöcsi??? Mondom Neki, hogy nem, megint kishúga lesz. Lányok!!! Úgy elkezdett sírni......!!!! :cry: :shock: :oops: Legalább 5 percig sírdogált és mondta a magáét, hogy ez nem ér, hogy Neki nem lehet kisöcsije, pedig ő mennyire azt szeretett volna, stbstbstb. Na gyomrom görcsbe, mert az az őszinteség és bánat az arcán.....szóval tényleg látszott rajta, hogy sajnálja! :oops: Pedig Isten látja lelkemet, soha nem mondtam előtte, hogy én mennyire kisfiút szeretnék! :oops: :roll:
Aztán persze megnyugodott és mondta, hogy azért nagyon szeretni fogja....és adott is egy puszit a hasamra! :oops: :roll: ....de ez hogy történhetett így?! :shock: :roll: Biológiai mesélésbe azért nem kezdtem bele 8) , hanem azt mondtam Neki, hogy ennek biztos valamiért így kellett lennie, stb.. Láttam rajta, hogy nem nagyon érti, de elfogadta. Aztán közölte, hogy ezt holnap...vagyis ma....majd Apával is megbeszéli, mert Neki akkor is kell egy Kisöcsi! :shock: :D Édes egy Gyerek!!! :lol: :wink:
Majd mondtam, hogy most már alvás....volt vagy 3/4 10, mire kiengedett az ágyából :roll: .....mert holnap ovi, meg zene ovis bemutató és pihennie kell. Na majdnem megfojtott :D úgy megölelt és utamra engedett.
Kijöttem és Apa megkérdezte, hogy miért sírt a Gyerek? Közöltem vele, hogy azért, mert nem kisöcsije lesz, hanem kishúga. Ezen Apa is kicsit ledöbbent! :roll: Majd közöltem vele, hogy készüljön fel, mert holnap Adri akar vele beszélni arról, hogy mikor lesz akkor neki kisöcsije! :shock: :D Apa meresztette rám a szemeit, majd elmosolyodott. :roll: Sztori vége!
De hogy mi lesz ebből ma este....... :shock: :oops: :roll:

Na jó, most már húzok, mert hallom Kisasszonynál ennyi volt a visszaalvás! 8)

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi, de édes Adri. a gyerekek annyira őszinték, és szájukon/arcukon minden ott an amit mi felnőttek próbálunk elrejteni.
Köszönöm, anya jól...bár kicsit el van keseredve, mert tegnap tudtuk meg, hogy mamát nem vállja az aneszteziológus. nem műti meg, vagyis nem meri altatni holott mindne lelete tök jó lett, még a szíve is bírná a műtétet, de az a hülye pasi nem akarja altatni. nem értjük miért. majd elmennek ahhoz a prof-hoz aki szerint a mama tök alkalmas lenne donornak, remélem ő engedélyt ad. tisztában van mindenki a kockázatokkal, akkor miért nem engedik, h mama aki nem mai csirke, látott már sok midnent eldöntse akar-e kés alá feküdni vagy sem???

Borsa, bocsi még nem is üdvözöltelek újra köztünk! hajrá Emma-tesó. :D

Vero, Timi akkor nekem áruljátok má el hogyna köll nőcit csinálni??? :lol: :lol:
én azt tudom, ha épp a ciklus közepén(vagy 1-2nappal előtte-utána) csináljátok akkor tuti fiú. és lám nálunk bejött, mert ahogy visszaszámolok, Kolos épp a közepe, Noel meg 1 nappal előtte. :D

Judy, Ancsa nagy bogárgyűjtő? vagy miért mondod, h bármit összeszed(ne), még a békát is. nem fél tőlük? mondjuk Kolos sem, úgy kellett rákiabálni, h ugyan már nem fogja meg a méhecskét, mert megszúrja. :shock:
hát akkor neked már csak 4 nap a hawaii otton és meló! sok sikert hozzá.
snooopy
 
 


Orsi!

Igen, Adri nagyon cuki volt. És azért is lepett meg egy kicsit a dolog, mert Ő egyébként eléggé "lány párti". Ha eddig beszélgettünk ilyen "anyásapás" dolgokról...mert azért már egy jó ideje kérdezgeti, hogy Ő mikor lesz anyuka és ki lesz a férje, stb...., Ő mindig azt mondta, hogy neki kislányai lesznek. Most meg tessék! Jobban "kesereg" , mint én! 8)
Na én ebben a ciklus középen tuti fiúk születnek dologban nem hiszek. Nekem Adri is és Jáz is totál a közepén fogantak és hát egyiknek sem lett pömpije! :roll: Meg ezek az ha X korban csinálod, Y hónapban, Z holdálláskor, akkor fiú lesz vagy lány. Na ennek is utána néztem csak úgy kíváncsiságból és hát nekem ott sem egyezik. Adrinak és mostani Pocilakónak is azok szerint fiúknak kellett volna, hogy legyenek, egyedül Zizi az akit lánynak "jósolt" és bejött.
Szóval én a "hókuszpókuszok" helyett inkább adok a dokik/biológusok szavára.
Na persze aki(k)nek ez "bejött" vagy pont eltalálódott, azok tuti meg mernének esküdni arra, hogy működik. 8)

Abban viszont lehet valami, hogy ha valakinek lúgos(abb) a hüvelye, akkor fiú lesz, ha meg savas(abb) akkor lány. Egyébként ez változhat anélkül is, hogy csinálnál bármit is, mert ugye ez függhet a hormonoktól, stb. is.
Szóval ha lányt szeretnétek legközelebb, akkor....ahogy Vero írta :wink: ....akció előtt kb. fél órával 1 liter vízhez adjál 1 evőkanál ecetet, öblögessél vele...na persze ne szájon át! :mrgreen: :wink: ...... és hajrá kiscsajszi! :wink: :D
Kíváncsian várom majd a fejleményeket! :wink:

Anesztes dokit meg nem értem. :shock: Kitartás! Prof. majd csak engedélyt ad. Drukkolok Nektek nagyon!

Lányok!

Kb. 2 hét és indul az eltevési banzáj! :wink: :lol: Legalább is nálam. :wink: Na beszáll még valaki az eltevésbe? :wink: Bodza szörp és eper jam nálam tuti lesz! Ami kicsit aggaszt, az a körte/birsalma/őszibarack jam/befőtt eltevése, mert az ugye kb. augusztus vége-szeptember eleje...... :shock: :roll: Na majd csak megoldom valahogy..... :roll: 8)
Nem vagyok nagyon hüle, ugye?!?!?! :mrgreen: :lol: :wink:

Tenci!

Hétfő vagy kedd? Mennyünkmááááááááááááááááá, mert elfogy ami nekem köll!!!!! :lol: :wink:


Na megyek, kitakarítom a hűtőt! Addig a mosógép is kész lesz és teregethetek is! :)

Szépeket! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi,
hát akkor nekünk bejött. :)
én annó az orvos barátnőmet kérdztem, hogy van-e oylan, hogy vlki csak fiút tud. erre azt válaszolta, van olyan, hogy vlkinek több a fiú spermája és akkor ugye nagyobb eséllye lesz fiú a gyermek. vagy olyan is, h a peteselyt vlmiért utálja a lány spermákat és csak a fiúkat ofgadja be. :shock:
hát, ez is egy magyarázat miért van vlkinek csak lánya/fia. mondjuk azért arra kíváncsi lennék, h ha 10 gyereket szülnék akkor is csak fiaim lennének-e? de ezt csak elméletben. :lol: a gyakorlati megvalósítást meghagyom másnak. :lol: :oops:
snooopy
 
 


Judy!
Ancsával én vagy 2-3 hete beszéltem. Szofi szeme megint begyulladt és felhívott, hogy adjam meg ZsófiZsófi számát, mert hogy a mamája szemész. : ) mást nem tudok Ancsáról! Gondolom birkózik a két lánnyal :lol: és talán dolgozik is.
Béka: ezt a békát Laci hozta a halak mellé az akváriumba :oops: tudod ő a KISFIAM!!!!!! :lol:
Hétfőn gondolok majd rád!!! :oops: szorítok hogy jól érezd magad!!!!

Timi!
Hát! Ez nem semmi :oops: Szegényke!!! Ennyire öcsit akart???? Oh! :oops: látom lesz még Négyeske is! :D nekem is folyton nekem szegezik a lányok a kérdést, hogy mikor lesz már öccsük (főleg Kata), meg hogy a 6. széken mikor ül már kistesó, mert ott MÉG nem ül senki!!! :shock: olyan aranyosak ilyenkor (IS)! Megeszem őket!!! :D:D:D
Majd feltétlen meséld el mit „skanderozott” este az apjával!!! :D:D:D
Eltevés: én meggyet szeretnék majd eltenni! Még sose csináltam ilyet! :oops:

Orsi!
1 liter vízbe 1 evőkanál ecet :lol: de meg ne kérdezd hány %-os ecet!!!! :lol: (most látom Timi már megírta!) ja! Az se mindegy, hogy milyen kajákat eszel!!! :oops: de ezt most így nem vágom fejből :lol:
Én is kíváncsi lennék, hogy ha 10-et szülnél akkor lenne e lányod! Biztos nem akarod kipróbálni????? :lol: :lol: :lol: :lol:


Mi ma jót csavarogtunk Szofival. Igaz ő kevésbé élvezte, de aztán lekenyereztem egy csoki-fagyival :lol: utána már szépen, - nyafi nélkül – jött mellettem :lol: Bementünk a Deák F térre, és sétáltunk egy jót + bejelentkeztem a NIVEA szalonba keddre hajvágásra, a DM-es ingyen kuponommal :lol: sirály!!!! :D:D:D:D:D remélem nem zacsival a fejemen jövök el!!! :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Vero, asszem most ez a lehetőséget kihagyom. :lol: a másik életemben talán szülök 10et. :lol:
amúgy meg az sem biztos, h lesz nálunk harmadik. most nem igen akarnék én sem. talán ha elfelejtem a nemalvást, meg a szülés-élményt. :roll: ezeket leszámítva meg jöhetne egy tucat gyerek, mert zabálni valóak. :D

hát én sose szoktam eltenni semmit. megcsinálják helyettem a nagyik. :wink: bár, tavaly húgommal csináltunk baracklekvárt.
snooopy
 
 


TIMI-itt még nem is gratuláltam :D :Dés ez nem volt kérdés...majd a következő a befejezés egy kissrác....és tényleg a legfontosabb az egészség-na meg két ilyen szép kiscsaj ..kár lenne abbahagyni a sorozatgyártást :wink: :lol: :wink: :lol:
névválasztás?-na akkor ez is egy kemény menet lesz :lol: :lol: "A"-betű győz????? :roll: :D :?:
vonalzód nagyon tuti...és a szöveg :lol: :lol: ott van nagyon :lol:
nem mostanában mész terheléses cukorra???-látom már lassan a 25.hétben vagy :roll: :lol: :lol:
kórházügyben valami fejlemény???-vagy még passzolod a kérdést??
Adri.....hát nem tudok mit mondani :roll: :roll: édesbogár-mennyire szeretett volna öcsikét....és Jánossal lebeszélte???

befőzés:de jóóóó-ugye gondolsz rám??,-én az üvegeket visszaszállítom :wink: :lol: :wink: persze kérem is vissza!!!! :lol: :lol: :lol:

VERÓ-a fagyi nálam is a lekenyerezés egyik fegyvere!!! :D :D imádják....de jöhet a jégkrém is!!!
újsérós fotót kérünk ám!!! :lol: :lol: egyedül mész???

ORSI-a próbából mi is kimaradunk.....lúgos,savas,ecet,szódabikarbóna....mindegy Miki sztem csak fiút tud gyártani :lol: :lol: :lol:
egyik ercsi ismerősöm ..4fiú most bevállalták az5.et és lány!!!meg sem álltak volna a lányig.....ötödikre bejött :lol: :lol: :lol:


JUDESZ-hajrá hétfő!!!-és izgulsz icipicit??? :D :D

BORSA-nem eltűnni ám :D

ANCSA-egy két szóra tényleg jöhetnél......vagy??? :roll:

RENÁTA-okés értem én ...kreatív nagyasszony vagy :lol: :wink: :lol: :wink: és tudom is milyen ügyes :D :D csak elképzelni nem tudtam hogy így nyáron milyen témát tudsz feldobni és megalkotni! :lol: :lol: de olvasom van mit!!!! :wink: :lol: :wink: és hogy családod is.....ez így kerek!!! :lol: :lol:
ha van idő gyere és mesélj hogy vagytok....

nálunk egész nap esik..süt a nap...esik...és megint esik....

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


TIMI-vérnyomás???? :roll: :lol: :roll: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Tenci!
fagyi-jégkrém ... én meg se tudom különböztetni őket :oops: mi a különbség???? :oops: tudod!!!! Gombóc Artúr! :lol: :lol: :lol: :lol: mindegy csak ártson :lol: :lol: :lol: (igaz én most nem vettem fagyit magamnak :D nekem elég volt a vizuális kielégülés, hogy bent vagyok a belvárosban :lol: :lol: :lol: )
séró: hát! az a helyzet, hogy jövő héten szerdán van egy lyukas napom :oops: mikor talizhatnánk, csak hát .... tudom hogy Gigi is szeretne jönni, neki meg az a nap nem jó! szóval akár élőben is láthatnál! Vagy azért túlzásokba már ne essünk???? :lol: :lol: :lol: (bocsi Gigi! de nekem jövő hét annyira zsúfolt, de még szerdára nincs semmi :oops: )
Ja! fodrászhoz igen, egyedül megyek, ha Isten is úgy akarja!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Enci!
Itt vagyok itt vagyok :D

Timi!
Lányzó igen én nagyon lány párti vagyok, de átélem a dolgot, mert a tesómnak 3 fia van, így ők épp ugyanebben a cipőben járnak csak a másik oldalról :D Tóth doki szerint ez a lánydolog a férjének nem megy és kész :D Van ilyen....

Judy!
A munkába való visszarázódás kettős érzés volt. Egyrészt utáltam magam mert nem voltam Emmánál, holott tudtam hogy a legjobb bölcsiben van (de tényleg), másrészt nagyon jó érzés hiszen imádom a munkámat! Most már hogy Emma is integetve besétál és este azt kérdezi, hogy mit fog szólni Bogi ehhez- meg ahhoz holnap a bölcsben, megnyugodott a lelkem. Hozzá kell tenni hogy Emma sokat sírt nehezen váltunk el egymástól.

Orsi köszi a köszöntést!

Képzeljétek bárányhimlősek vagyunk. A többesszám a férjemre vonatkozik, aki 3 napja alig bír felkelni és minimum 500 kiütés borítja a testét. Emma meg a maga 10pöttyével itt ugrándozik....

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


BORSA-jobbulás kicsi családodnak....és Te kimaradtál?-vagy már voltál?-egyébként azt mondják jobb túlesni gyerekként rajta-a felnőttek nehezebben viselik... :roll:
Emma kapott ellene oltást???

VERÓ-fagyi gombócos,vagy tekert-tölcsérben :lol: :lol: :lol: jégkrém meg tölcsér pálcika pohár-szóval vagy van ezer féle....a lényeg hogy hideg mindkettő :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
és milyen kicsi dolgok is kielégülést tudnak okozni már nekünkígy 1-2-3gyerkőc mellett :lol: :wink: :lol: :wink:
hajrá fodrász!!!!! :D :D csajaid majd rád sem ismernek.....festés/vágás????vagy tán hajhosszabbítás??? :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:

mi itt bent-időmérőt néztünk,nagyon esik egész nap.....és hideg van...persze kint-itt jó meleg :D :D :D csak nem bírnak magukkal......

többiek????

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok Csajok!

Vagyok, csak pénteken nagyon elhavazódtam 8) , voltam védőnőnél, meg Adrit hoztam-vittem oviba, meg Apával dumáltuk, hogy kicsit átrendezzük a kérót! :D Amit ma nagyjából meg is valósítottunk! :D

Tenci!

Vérnyomásom okés! :wink: 95/70. meg vagy velem elégedve?! :D
Névválasztás, tényleg kemény menet lesz! :oops: :? Tudod, nekem igazán egy lány név sem az esetem :oops: :? viszont egy biztos....vagy legalábbis nagyon valószínű.....én nagyon nem szeretném, ha A betűs lenne! :roll: Jánosnak feldobtam, hogy legyen Z betűs, hisz úgy is az utolsó....lányunk?! 8) ......gyerekünk lesz! :wink: Na erre azt mondta, hogy ki van csukva! 8)
Szerintem meg győzzön az erősebb! :lol: :wink:
Adri Apával még nem beszélte le a dolgot....Apa mindig talál valami kibúvót! 8) ......., de már jelezte Neki, hogy kellene egy öcsi is! Adri nem olyan, hogy egykönnyen feladja a dolgot! :lol: :wink:
Üvegeimet igen, tényleg kérem vissza. Ha megyünk a bótba, már hozhatod is. Eperrel tuti tudok majd szolgálni meg valszeg meggyel is, mert azok bőven beleférnek a terveimbe és az időmbe, de hogy a többivel mi lesz.....hát ahogy már írtam, majd csak megoldom valahogy! :wink: Majd jössz és segítesz! :lol: :wink: De hogy ne rémüljél meg nagyon a feladattól, elég lesz, ha Legkisebbel foglalkozol, míg én "elteszek"! :lol: Csak le tudsz foglalni egy Kislányt is?! :lol: :wink:
Terheléses cukorra 25-én megyek ide az Sztk-ba.
Kórház még kérdéses.

Vero!

Séróra én is kíváncsi leszek! :wink:
Szerda nekem sajna nem jó, mert meghalt Apukám unokatesója és mivel Apukám pont külföldön lesz a főnökével, ezért Tesómmal "képviseljük" a temetésen. Ráadásul Óbudára kell mennünk és reggel 9-re. :shock: :oops: Meg János délután megy a Szüleihez, mert Papit tükrözésre kell vinni csütörtökön és Ő viszi Papit, mert ugye ez után a dolog után nem vezethet! Úgy hogy bocsi, de nekem tuti nem jó a szerda. :oops: :?
És igen, Kata meg Adri már elég nagyok ahhoz, hogy öcsikét kérjenek! :wink: Egyébként nálunk is van még egy szabad szék! 8) Bár azért erősen kétlem, hogy nálunk azt elfoglalná egy Negyedik! :oops: :roll:
Meggy eltevésben.....mint ahogy a többiben sem :wink: .....sincs semmi extra. :D Biztos meg tudod csinálni és fincsi lesz! :wink:
A meggy eltevésben a legrosszabb dolog, a magozás! :shock: :twisted: Úgy "lezsibbad" az ujjam, mire végzek vele.... :shock: :roll: De a végtermék megéri!!!!! :lol: :wink:
Szofinak most vagy szeptemberben van a névnapja?

Borsa!

Jobbulást a férjednek meg Emmának is! Azért felnőtt korban sokkal de sokkal rosszabb, mint gyerekkorban!
Nálunk páromnak van fia....első házasságából....úgy hogy tud csinálni fiút is! :wink: Úgy látszik, én még nem érdemeltem ki nála! :wink: 8)

Orsi!

Biztos nagyon finik lehetnek a "Nagyi lekvárok" is, de nekem már nincs Nagyim! :? :roll: Úgy hogy én már a saját fejem után megyek! És azt mondják, nem is csinálom rosszul! 8) :wink:
Profnál voltak már Anyukádék? Remélem minden okés lesz!

Judy!

Fúúú, nagyon drukkolok hétfőn/hétfőre! Tudom, menjek a fenébe, de azért ha egy szusszanásnyi időd lesz meghallgatnék egy élménybeszámolót az első munkanapodról! 8)
Ancsa lány jól van?
Motorháztető jó lett, holnap fel is rakjuk Jánossal. Persze csak ha nem esik az eső! :roll:


Utááááálom ezt az időt! Egész nap esik az eső és egy pár napra még ilyen sz@r időt mond. Hát remek! :evil:
De azért jól elvoltunk ma bent ezzel a rendezkedéssel! :D Sütöttem muffint is, és bakker most nem azért, de olyan jó és omlós lett....!!!! 8) :D

Na jó, megyek aludni, mert azért elfáradtam. És még neveket is kéne böngésznem! :roll: Komolyan mondom szegénykémet úgy sajnálom, hogy ilyen gyogyi anyja van és nem tetszik egy lány név sem! :oops: :? :roll: Hogy fogják így hívni?!?!?! :roll: Egyébként azon röhögnék a legjobban....persze tudom, hogy ez nem fog megtörténni :roll: ......hogy nagy kín keservvel kiválasztjuk a lány nevet, aztán mégis fiú lesz! :shock: :D :mrgreen:
Na jó, ebből az utolsó mondatomból is látszik, hogy mára már totál KO lettem! Megyek is aludni!

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tenci!

Neked akartam még..... :wink:
Én is néztem az időmérőt! Jó kis verseny lesz holnap! :D
Alonso uccsó helyről.....de fogadjunk pont szerző lesz! :wink:
Ja és Katinak köszi a listát. Még nem néztem meg, de holnap rásasolok! :wink: És mérleget tényleg szívesen odaadom Nekik, ha nem csinálják vagy nem tudják megcsinálni! :wink:

Elveszett báránykák....Sissy, Szerimák, Gigi, Boszi, meg aki még..... Gyertek!


Most már tényleg mentem aludni!

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?