Új privát üzeneted érkezett!

Csajszik ki hol????miért nem ír senki???vagy most mi van??? :roll: :roll:

SZOFINAK BOLDOG NEGYEDIKET!!!!hű ha már négy??? :lol: :lol: :lol:

és Veró ezt olyan természetesnek gondoltam hogy elmész,akadály nálad nem létezik-megoldást mindig találsz....
csajok hogy vannak-már ovi-bölcsi??

ANCSA-csajaidnak jobbulást-remélem kifelé mentek a dologból,azért gyere ha van időd...

TIMI-de jó akkor cipőügyileg okés vagy!!! :D és akkor Jáznak 19es?? :D MÉG kislábon él!!! :lol: :lol: :lol:
jól hangzik Kika-na majd ha Jázzal is mész :D :D :D :D
tök jó -a meghívók az oviszsákokhoz....tetszik :D és akinél nincs?-azok a gyerekek nem szomorúak???-jó tudom nem lehet 25gyereket meghívni...de mégis,ez nekem olyan van csokim adok neki meg neki...de már a harmadiknak nem-pedig ő is ott van....
autóm nincsen-és amúgy Batta itt van 8km-re tőlünk :lol: :lol:
jóóóóó takarítást neked....illetve nektek,ha már ilyen mázlista vagy,hogy segítséged is van :lol: :lol: :lol:
nálam nagytakarítás nincsen-folyamatos takarítás na az van :lol: :wink: :lol:porszívó lételem még jó hogy központi a rendszer
:D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


sziasztok,

na ma én is itthon - kivételes alkalom :wink: :D Na jó, nemsokára húzok el... Délelőtt elástam végre a muskátlikat, tele vannak velük az ablakok.. Holnapra a szobanövények átültetése, még egy kerti kaspó beültetése, és a lakás kitakarítása a program, mert estére nálunk lesz a meccsnézőbuli :D Ja persze, délelőtt úszás is van :D

Szóval Tenci, bocsika, de ritkán jutok ide, mióta bejött a jóidő :D Lányom is állandóan motorozna. Hozza a cipőjét meg a motort és megy a kapuhoz, hogy kifelé :roll: :D :D
Központi porszívó??? Tudsz élni te nő... :D

Vero,
Szofinak nagyon boldog szülinapot!!!
Remélem sokkal jobban van már a kishölgy... Meg Kata is!!!
Tudtam én, hogy megoldod valahogy azt az utat... Szerintem az M3-on ritkán mérnek... Úgyhogy biztos nem készült fotó...

Ancsa,
Lánykáidnak gyógypuszik mennek!!!

A fenébe, a többit elfelejtettem... :oops: Muszáj visszalapoznom, addig is ezt elküldöm...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Timi,
apu azt mondta, hogy most még nem kell, de hamarosan :( Addig keres valami olcsóbb helyet. A gyári ebből is nagyon húzós :( Utángyártottat talált már 54ezerért :roll:
Nekem mondod, hogy rohan az idő...ezért rohanok én is folyton... még annyi mindent el kell intéznem :?
Ja, válaszoltak. Megkínáltak két pozival, amiből a valószínűleg macerásabbat válogattam ki... :? Ugyanis az volt a szitu, hogy egy pofonegyszerű, simán működő piac egy spanyol sráccal mint főnökkel, vagy egy macerásabb piac, de ott egy velem egyidős csajszi a főnök, aki valószínűleg jobban megérti, ha a gyerek miatt el kell rohannom vagy ilyesmi.. :roll: Így utólag lehet hogy elcsesztem, mert állítólag nagyon jófej a spanyol srác, imádják a beosztottai, de a csajszi keresett meg először és mivel eddig semmit nem mozdultak, bevállaltam. Meg olyan szépen ledumáltunk vele már mindent, mire a srác mailje befutott...mindegy. Egyébként pont azt beszéltük a volt kolléganőkkel, hogy az ausztrálok után bármelyik piac egyszerű :roll: :D Meg aztán még felcserélhetik nekem, mert a csajszi még beszél a managerével meg dumál a sráccal is, hogy melyiküknek sürgősebb az ember a pozícióra... Szóval röviden van is valami meg nincs is :roll: :D :D
De persze szerződésmódosítást se láttam még... :roll: De idővel csak lesz abból is valami...

Na megyek, még mosogatni is kéne, mert elszalad a konyha :roll: :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 

 
 

Sziasztok!



A teljesség igénye nélkül :oops:

Köszöntéseket nagyon szépen köszönjük mindenkitől!!!! :D:D:D:D


Timi!
Apukámék kint élnek Svájcban :D így ők szóba se jöttek mint felvigyázók! :oops:
Fülbevaló: igen! Szofinak ugyanolyat akartam mint Katának, csak egy halványabb rózsaszínnel, de nem volt, így megdumáltam, hogy most kap egy fehér köveset, amit lecserélünk majd rózsaszínre, amint megjön az üzletbe! A fehér úgyis Zsófié lesz! Így minél kisebb nálunk egy csaj, annál világosabb köves a fülbije :lol: Zsófi meg nem fog megharagudni, hogy pár napig, hétig használta az övét valaki :D
Menü vasárnap: húsleves, pörkölt tésztával, rántott hús, majd koradélután francia tartin torta Stahl recept alapján, csak sós karamellöntet nélkül :lol: + egy citromos Lilifee-s torta + pizza sk. Mama által (azt hiszem ez nosalty-s recept)
Ajándékok: fülbevaló, gyurma, kifestő, alkalmi ruha, varázslabda és majd egy Römer Kidfix Isofix Bella színben, csak még nem tudom, hogy hova/kinek a címére rendeljem Németországba, mert úgy 41 ezerért meg tudnánk venni!!! :D:D:D Itthon 62 illetve Orsi jóvoltából egy nőci behozná Németo-ból 52e-ért!!!! ) hát most ezen leveleztem a kinti céggel, de hajthatatlanok és csak valakinek viszik ki, mi nem mehetünk el az internetes áruház raktárjába érte. :oops: pedig holnap mér ott lennék érte :lol:
München előtti útszakaszt meg inkább ne emlegesd nekem, mert ott állított le nyáron a motoros rendős és húzott le minket rendese a sötétített üveg miatt. :oops:
Ja! Igen! Szofinak is lesz majd Mc-is bulija, HA MÁR MEHET OVIBA! :wink: de még le sincs foglalva!!! :oops:
Filmek: nekem is LOVE a CSI :lol: én először a Gissom-osat szerettem, de jött a kis Vörös és tarolt, majd rájöttem, hogy néha bazi régi részeket adnak és akkor meg jött Mac … de a háttér miatt továbbra is a Kis Vörös a kedven :lol: a gyilkos elméket meg én is nézem … vagy inkább azon szoktam aludni??? :lol: mert hogy elég későn szokott lenni :oops:
Cipők: WOW! És mindezt egy boltban??? :D biztos örültek neked! :D irigykedem az új cipőkért! Nekem is kéne vennem cipőket, de ezzel a 3 kisördöggel … áh! :roll: :oops:

Tenci!
Szóval nálatok fejre megy a célzás?? :oops: szegénykék! :oops: gondolom van „élet” nálatok! :lol: tegnap a bulin nagynéném is megjegyezte, hogy itt aztán van élet :lol:
Lányok: Kata a fülfájása miatt itthon, holnap megyünk vissza kontrollra, Szofi … hát ő még egy darabig nem megy! Zsófi meg most nagyon taknyol és köhög :cry: éjjel is szívtam neki :oops:
Ez a központi porszívót már hallottam, de mesélnél róla???? :roll:

Birobon!
Kitartás a két gyerekhez! Hidd el hamar bele fogsz jönni! Nincs más választásod! :lol: hi-hi-hi Nekem minél többedik gyerek volt, annál könnyebb volt. :D
Dokiról csak annyit, hogy nagyon anyagisan, ugyanakkor meg személytelen és kicsit SE figyelmes! 8 perc alatt vizsgálattal együtt kint voltam mindig a magánrendelője előtt. :evil: Néha már csak hozzá vágni volt kedvem a pénzt :oops: annyira semmi érdeklődést nem mutatott irántam, csak a pénz iránt! No meg hogy ő kapja a pénzt, Szofinál visszatartatták velem a szülést, hogy beérjen + addig nem adta oda a zárómat, míg a férjem meg nem hozta a pénzt!!! Szóval …nem is sorolom, mert egy köcsög! Nem írtam nevet, így nem is sértek meg vele senkit, ha ideírom! Nem kell az igazságot priviben titkolni! :evil: Viszont a mostani dokid nagyon rendesnek tűnik. Bár azért neki is vannak húzásai. Szülés előtt 1 héttel bejelenti, hogy ő most elmegy szüretre és lehet nem lesz itt mikor adott kimama szül … de hát ők is emberek! Ezt is meg lehet érteni, csak egy szülő nő ilyenkor nem olyan megértő :oops:

Brigi!
Vonalzók nagyon jóóóók!
Ügyi vagy a kocsi-távirányítójával!
Fogdoki … brrr! Nekem is el kéne mennem megmutatni őket :oops: de fázom tőle! :oops:
egészségileg hogy vagytok?

Judy!
Nagyon ügyik vagytok, hogy a tükörrel ilyen sokat spóroltatok!!! Ez a fő fékhenger meg … félek tényleg „fájni” fog! :oops:

Ancsa!
:cry: jaj! Szegénykék! :cry: hogy vannak a kis betegek??? Jobban???? Gyógypuszikat fénypostázunk!!!! Jöhetnél egy kicsit hosszabban majd ha jobban vagytok!!! Nagyon eltűntél!


Na jó! Mennem kell de már muszáj volt jönnöm meg elvonási tüneteim voltak :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Tenci!

Drágám! Ez az ovis-buli már csak egy ilyen dolog. Nem juthat el mindenki mindenki bulijára! És nem is szokott "telt ház lenni" senkinél sem. De azért egyszer-egyszer, mindenki eljut valakinek a bulijába. :wink: Dobozba nem szeretik, ha beletesszük, mert onnan kirántják, nem figyelik, stb. Még a legelején óvó nénik mondták, hogy ez a "szokás"! És ugye nem kaphatunk meg mindent az életben. Sajnos, de ez így van! És nehogy azt hidd, hogy ez "nagy szívfájdalom" nekik! Hallasz talán majd Te is olyan dolgokat, amitől inkább a falnak mész, és azt kívánod magadban, hogy anyuka meg apuka miért nem tanította meg erre vagy arra a gyerekét! Hidd el, ezt a "ki kinek a bulijára hivatalos" dolgot, eddig még nem vette senki a lelkére! Komolyan!!!! Meg hát azért valljuk be, a gyerekek ilyen korban még eléggé őszinték és van akiket nem is akarnak meghívni...! :roll:
A csokis dolog az nem igazán jó példa erre....BOCSIKA! :roll:
Az ilyen dolgok, mint hogy valamit viszel a gyereknek az oviba délutánra mikor mész érte, nincs. Vagyis nem lehet odaadni az oviban a gyereknek....csoki, cukor, stb......hanem csak ha kimentél az oviból, hogy a többieknek ne fájjon! Ezt is a legelején letisztázták az óvó nénik. És tök igazuk van!! Ez sokkal, de sokkal sz@rabbul esik nekik, hogy ha látják, hogy valakinek az anyuja/apuja hozott valami fincsiséget a másiknak meg mondjuk nem. :? Na mindegy, majd megtapasztalod lassan Te is! :wink:
Mikey-t akkor most beíratod oviba? Aztán majd súgd meg, hogy mi lesz a jele! :wink:
Igen, Jázi még kis lábon él, viszont nem hajlandó cipőben/szandiban menni! :? Zokniban/mezítláb szalad mint akit puskából lőttek ki, de ha van valami a lábán.....csak ordít! :? Nem akarja letépni magáról, de meg nem mozdulna benne. És ez folyik már vagy 2 hete. :? Úgy hogy ül a kacsában és tologatom. Persze egy idő után ki akar jönni, mert látja, hogy Adri szaladgál, de ááááááááááááááá......tiszta hiszti! :? János azt mondja, majd megszokja.....na de mikor?! :? Mert azért nincs még tartósan meleg, hogy mezítláb rohangáljon odakint! Várom a nyarat.....de nagyon!!!!!! :roll: :oops:
Fodrász meg volt, köszi! :lol: Kb. 20 centi hajtól megszabadultam és már nem vagyok ősz! 8) :wink:

Judy!

Biztos jól választottál! :wink: Bár azért a spanyol srác.....jobban hangzik! 8) :lol: :wink: Na de félre a tréfit! :wink: Részedről így volt korrekt (is), hogy ha már a Csajszi előbb "jelentkezett" érted, akkor Őt választod. Még akkor is, ha változik a dolog. Nehogy azt hidd, hogy ebből is nem vonnak le részedre/részedről jóindulatot/megbízhatóságot. Na remélem érted mit zagyválok itt össze, mert ezt most nem tudom jobban megfogalmazni! :roll: 8) Most nem kell, de legközelebb, ha talizunk elmeséled nekem, hogy pontosan "miről is szól" ez a Te munkahelyed ezekkel a külföldi piacokkal....mert érdekel! :wink:
54 ezer főfékhenger :shock: és "csak" az után gyártott?!?!? :shock: Anyám, akkor mennyi az eredeti?! Még jó, hogy Apukád meg tudja csinálni! :wink:
És Kisasszony hogy van? Készíted már a bölcsire? Mennyi a beszoktatási idő(d)?
Ültetéssel meg nagyon ügyes vagy! :D Mi most takarítunk, aztán majd hétvégén ültetünk. Benti növényeket! :wink:

Vero!

Jól van, igazad van! :wink: Hirtelen eszembe sem jutott, mikor írtam, hogy Apukádék Svájcban.... :oops: :roll:
Köszönöm a teljes leírást a menüről és az ajándékokról! Teljesen meg vagyok Veled elégedve!!!!! :wink: :lol:
Örülök, hogy fülbi azért majd lesz és egyenlőre megteszi a "helyettesítő" is! :wink: És igazán, Zsófi milyen rendes! :wink:
Filmek: Én pontosan az elalvást elkerülendő, már egy ideje ülve....igaz, hogy az ágyban! 8) ......nézem a filmeket! És kényszerítem rá magam 8) :D , hogy idővel ne kezdjek el lefelé csúszni! Néha nem egyszerű, de megoldom! :wink: Nekem is Miami a helyszín.....ill. Vöröske 8)..... miatt a kedvencem. :D
LV és NY is nagyon jó és szeretem, de ott "mindig csak a házak között mászkálnak"! :roll: Szóval a látvány számomra (is) a keleti parton a nyerő(bb)!!!! :wink:
Gyilkos elmékben meg csak azt sajnálom, hogy "régi idősebb emberke" kilépett a sorozatból. Nem mintha Joe Mantegna nem lenne szimpi, de akkor is. :roll:
Cipők: igen, mindent egy helyen az érdi Stop Shopban a Deichmann-ban. :D Bizony örültek nekem! :lol: Cipőt meg vagy már 3 éve nem vettem magamnak :oops: :roll: , úgy hogy azért írtam, hogy ezt most már igazán megérdemeltem. :roll:
Bár tegyük hozzá, hogy azért a hócipőm eléggé rendesen tele lett, mert Adrinak alig találtunk félcipőt/szandit! :evil: Fiús annyi van, mint a nyüvek...jól is néznek ki!!!!...., lányosban meg csak ezeket a hüle....már BOCSÁNAT!!!! :oops: .......hercegnős meg kitty macskás meg "nagy nőcis" cipőket/szandika nyomják! Brrrrr!!!! :evil: És akkor ezek még hagyján, de mindegyik belseje MŰANYAG!!!!! :evil: Na most azért ne menjen már tönkre a lába óvódás korában! Meg azért abban rohangálni az oviban meg az udvaron...... :? :oops: :roll: De mindegy, végül is nagy nehezen, de találtunk Adrinak is megfelelő cipellőket!

Most ennyi! Megyek, mert Jáz nem aludt délelőtt, mert 10-kor kelt a Kisasszony :shock: :D ...Apa jó sokáig hagyta aludni, bár azt mondta, hogy arra sem ébredt fel, mikor a redőnyt húzta fel, hanem úgy kellett felkelteni! :shock: :D ..... és most ébredt az ebéd utáni alvásból!

További szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi!
20 cm-t vágattál????????????? :shock: nem volt neked olyan hosszú hajad!!!! :shock: :roll: vagy szenilla vagyok??? :?
Jáz cipő: mi az első perctől cipőt adtunk rá, ahogy felállt és lépett így nálunk megszokta mire elindult :roll: :? kitartás! Jáz is megszokja majd! :? :oops: :D
milyen az új járgány???? azon kívül hogy imádod!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


sziasztok!!!

látom a csapat a régi!!! :D :D :D
csak egy gyorsra van idő, szokás szerint...
Enci köhög már 3 hete, oviba 2 hétből 1 napot ha voltunk...
szóval már várom a jó időt!!!
visszalapozok hogy megnézzem, kivel mi újság?

Kép
gablaty
 
 


Sziasztok!


Köszönjük a gyógypuszikat!
De sajnos nem érnek ide. :oops:
Larának két hete kötöhártyagyulladással indult a dolog, és sajnos most megint visszajött, de most is nagyon csúnya a szeme.

Nem tudtok egy jó szemészt????

Köszönöm

Bocsánat, igérem, ha tudok majd jövök.

puszi

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyorsan írok, mert Tomika a bölcsőben már emelgeti a kis buksiját és nyögdös hozzá, szerintem mindjárt fel kel.

Próbáltam múltkor visszaolvasni, amióta nem írtam, de eddig még nem értem a végére.
Viszont így utólag is szeretném megköszönni a névnapi köszöntést és Tomi baba köszöntését is Tigrincs. Márciusban tartjuk.
Én úgy tudom, hogy a születésnap utáni első névnapot szokták tartani, de javítson ki valaki, ha tévedek, s nem így van. S ha nem,akkor mi alapján dől el?

Múlt hét csütörtöktől vasárnapig anyuméknál voltunk, mert mennem kellett csütin a 6 hetes kontrollra (minden a legnagyobb rendben velem) és mivel a férjecském suliban volt ezen a 4 napon, nem nagyon tudtunk volna talizni, így ott maradtam anyuméknál. Mit üljünk itthon egyedül a picivel, így a nagyszülők is kibabázhatták magukat.

Köszönöm mindenkinek a segítséget és a jótanácsokat.
Képzeljétek el, csütörtök óta egyszer csak egy cicit kér, s kibírja 4 óránként. Teljesen magától állt erre rá. Persze nem szeretném ezt elkiabálni, de nagyon jó most így. S átlag 160-akat eszik. Persze néha van, hogy kéri a másikat is, akkor persze megkapja. :)
Úgyhogy valószínű tényleg a 6 hetes kor miatt evett ilyen sokat. Igaz nálunk 2 hétig tartott és 5 hetes kora körül kezdődött, de tényleg így lehetett.

Szerencsemák!
Mi tegnap voltunk 7 hetesek és 3 naposak és 5040 grammot nyomott. De látva a ti súlyotokat is, megnyugodtam, hogy nem vagyunk sokak, bár ezt a dokinéni és a védőnéni is mondta múlt héten.

Tigrincs!
De jó, hogy megnézted a régi írományokat. Nekem is 2 ciciből nyomta, mikor ezt a sokat ette, s mi is napi 5-6 × ettünk, bár most már, hogy ráállt a 4 órára így 5×. Éjjel többet is kibír, mint 4 óra. Most megint 1 ciciből eszik, viszont a másikat már nem fejem le, hogy mire jön a következő etetés, legyen benne neki elég.
Most tudtam megnézni a másik topikot, köszönöm neked, hogy Mártinak megadtad az infókat a születéstörténettel kapcsolatban.

Biribion!
Köszönöm neked is a bíztatást! Ahogy látom nálatok sem egyszerű a helyzet, nem is tudom én mit panaszkodom. A mi helyzetünk rózsás a tiétekhez képest. Drukkolok nektek, hogy mihamarabb jobb legyen.

Cukifalat!
Azért hál' istennek nálunk nem űvölt 4 órákat Tomika, csak akkor sír, ha fáj a poci. Azt viszont nagyon remélem, hogy nem tart majd 1,5 éves koráig ez az esti nagyon nehéz altatási időszak.

Judy!
Látom volt, hogy nálatok is kijutott a jóból.

Vero!
Szofinak utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!

Sissy!

De jóóóóóóóóó!!!! Köszi ezt a sok képet! Nagyon örülök neki! :D
Főleg: TomiApu és Tomifiú együtt alszanak...egyik jobbra másik balra dül.... :D , Tomibaba kicsi keze szájánál és gondolkodva alszik, ahogy Apára néz a közeli képen ill. az utolsó, ahol nyelvet öltöget.....hát ezek a legcukibbak....szerintem!!! wink: :D
Névnapot meg csak azért kérdeztem, mert ugye Tomi baba februári és van aki nem szereti "túl közel tartani" a gyerek névnapját a szülinapjához van aki viszont a másik eset, hogy minél közelebb legyen! Szóval a kérdés csak ezért volt! :wink: De most Te világosítottál fel engem, mert én ezt nem tudtam, hogy a gyereknek a szülinapja utáni első névnapot szokták tartani! :shock: :D Ezt még nem hallottam! :roll: Meg ugye kb. 10x van Tamás névnap egy évben :shock: :D és tényleg kíváncsi voltam, hogy pontosan Ti melyiket is fogjátok tartani! :wink: Én egyébként a "második kategóriába" tartozom, hogy ne legyen a gyerekeknek túl közel a névnapjuk. Adri mondjuk nem "gáz" ebből a szempontból, mert ugye szülinap április, névnap szeptember, Zizit viszont nem szerettem volna "megszívatni" azzal, hogy 1 hónap különbséggel van a szüli ill. névnapja, így Neki nem a februári névnapot tartjuk...ez szerepel egyébként a naptárban febr. 24......, hanem a májusit! :wink:
Bár János ragaszkodott volna ahhoz, mint a Nagyoknál, hogy közel legyen a szülinapjukhoz a névnapjuk, de én nem engedtem! :wink: Mert szegény Nagyokat szinte mindig mindenki elfelejti megköszönteni névnapjuk alkalmából! :oops: :roll: mert Nekik 1 nap különbséggel van a szüli ill. névnapjuk. Ezt mindig meg is jegyzik, hogy rajtam kívül szinte senki nem köszönti meg őket a névnapjuk alkalmával. Na persze nem ajcsit várnak, csak egy "Boldog névnapot!" szólást! 8)
A többiről meg nincs mit. Márti kedves volt, gondoltam egyszerűbb ha megmondom neki, hogy hol keresse az irományodat! :wink:

Tenci!

Ovis-bulihoz még egy szó, aztán lelövöm magam a témában! :lol: 8)
Tudod, Adriéknál még az is "szempont"...ezt most nem tudom jobban megfogalmazni, bocsi, de biztos érted! :wink: .....hogy mivel Ők vegyes csoportba járnak, így aki az "első évét tapossa" éppen a csoportban, azok egyébként sem szokták megtartani a szülinapjukat külön és a kicsiket nem is szokták meghívni az első évben, mert ugye akkor Ők még csak szokják a Többieket és ismerkednek! És ezt senki nem veszi zokon!!!! Mi sem vettük zokon tavaly, pedig ugye akkor is meg volt tartva külön jó sok szülinap. Meg ugye az első évben még a szülők is az ismerkedési fázist nyomják! :wink:
Persze a közös tortázást az oviban azt mindenki tartja, akár "kezdő", akár "végzős"! :wink: De mondom, hogy lassan majd rájössz Te is! :wink: Meg gondolom, ahány ovi annyi szokás! Mindt mindenhol! 8) Pufffffffffff!!!!! 8) :lol:

Vero!

Nem vagy szenilla, de mivel régen láttál már, tényleg volt majdnem annyi. Na jó, a kb. 20 centi az igazából 18 centi volt! Fodrászom kivételesen megmérte, mert kivételesen kíváncsi voltam, hogy mennyi hajtól szabadulok meg! :wink: :D
Cipő: kitartok én, nem vagyok szívbajos, csak tudod, Adri után furcsa. :roll: Mert nálunk Adri is mezítláb/zokniban nyomta a járást és Neki semmi baja nem volt azzal, hogy cipőt/szandit adtunk rá, mikor kimentünk a kertbe/utcára. Persze az első egy-két nap Ő is furcsán lépkedett benne, de nem ordított és simán elindult benne! Zizi Őfelsége meg.....csak cipő ne legyen rajta és minden okés! :roll: Meg mondom, igazából nem akarja leszedni a lábáról csak ne legyen rajta! Hát nem tudom. Előbb vagy utóbb úgy is meg kell szoknia! Én kitartok! :wink: Úgy hogy Neki is ki kell!! :wink: :D
Járgány(Tenci ez Neked is szól!) : azon kívül hogy imádom és ültem is már benne, mint utas nagyon jóóóóóó! :wink: :lol: Holnap fogom felavatni :oops: 8) ...megyek Stop Shop Takko-ba, DM-be vásárolni....mert eddig "nem jutottam hozzá"! :roll: Vittük Bajort ide meg oda és bevallom őszintén, hogy amíg Bajorkám meg van, addig még kihasználom! :roll: Tudom, most hülének néztek, de evvan! :roll:
Szóval holnap lesz a "naaaagy naaaap"!!!! 8) És ígérem utána beszámolok, hogy milyen volt!
Tényleg, egyébként fülbevalóra visszatérve, mikorra ígérték, hogy lesz? És milyen színű kővel van még? Bár lehet, hogy ha holnap megyek Auchanba, akkor megkukkolom a fülbit. Mert a fehér kövest is ott vetted, ugye? Vagy máshol?
Szülinapos Kis hölgyről képeket meg nem elfelejteni! :wink:

Boszi!

Nagyon sajnálom Larát, de jó szemészt én sajnos nem tudok. :? Nekünk (Adrinak) eddig mindig jó volt az a szemcsepp, amit a doki bácsink adott és én még kamilláztam is Neki! Ja és arra az időre szigorúan KÜLÖN kéz/arctörlője volt és nem engedtem Neki, hogy matassa a szemét :oops: illetve azokat a játékokat amikkel játszott minden este lemostam vagy megtöröltem nedves ruhával.
Ja és a legrosszabb, hogy nem engedtem nagyon Jázmin közelébe. :? Ezt tolerálta talán a legnehezebben, de megértette. :roll:
Kitartást Larának meg Neked is! Gyógypuszkók és +++++++++++
És Kiskisasszonyka hogy van? Ő már meggyógyult? És Veled mi van??????

Most ennyi, mert kész a mosógép és még mielőtt Jáz felébredne a de. alvásából gyorsan kiteregetek! 8)

Szép napot Mindenkinek!

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja....Szia Gabi!

Kicsit lehettél volna hosszabb is! :roll: Mi van veletek?

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tigrincs!
Azért tettem fel ilyen sok képet, hogy kárpótoljalak Titeket, amiért nem tudok túl sűrűn jönni, ill. mert kértél képeket. Annyi sok cuki kép van. Persze a másodiknál biztos nem készítünk majd ennyit, ahogy anno rólam sem készült túl sok. :)
Bár azért én megfogadtam, hogy ezt nem szeretném, mert én is mindig a szüleim orrára dörgölöm. :)

A névnap dolog: ezt én így hallottam régen! Hogy ez igaz vagy sem, azt nem tudom. Én sem szeretem, ha túl közel van egymáshoz a kettő. A másik Tamás nap amiről tudok, az dec.21-én van, férjemét én akkor tartom. Az meg mondjuk a karihoz van közel. Abban maradtunk a férjemmel, hogy az övét mind a kétszer megtartjuk.
Egyébként én is allergiás vagyok arra, ha le sem sz...ják a névnapot. És valóban nem az ajiról van szó, hanem csak egy boldog névnapot és pusziról. A férjemnél volt így, hogy az övéről mindig elfeledkeztek, így soha nem is volt tartva. Én vezettem be nála a dec.-i névnapot.

Ancsa!
Jobbulást kívánok Larának, remélem mihamarabb meggyógyul szegényke! Gyógypuszik mennek!

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


hú, nagyon sokar írtatok, nem tudtam elolvasni csak átfutni...

Judy, grat a melóhoz, és mikor kezdesz?

Sissy, örülök, h beállt Tomi a 4órás evésre. bárcsak Noel is beállni... ő mg midnig 2 óránktn eszik, persze van mikor kibírja a 3mat is, meg néha alszik egy nagyot és akkor sem kel fel.
arik a képek! :)

Timi, muti a frizkód. :lol:
ügyi vagy a cipőkkel, én kolosnak 2-3 hete szereztem be kettőt 13ért. egy strapacipőt meg egy jobbat mert csak téli bakancsa volt.
és milyne az autód?? jól megy? bömbivel mi a helyzet?

Ancsa, gyógypuszik mennek a csajoknak!!

közben olvasok vissza... Timi, akkor holnap várjuk a beszámolót az autóról. azt hittem már mentél vele.

névnap: én sem "szivattam" (szabadon Timi után :)) meg kolit a névnappal. ugye ő dec 26, a névnap meg febr 15. de nekem jobban tetszett a júni 6ai. ez amúgy tök kevés naptárban van benne, én is a keresztényben találtam.

najó, most mennem kell takarítani, mert noel alszik kolos meg a dédivel van.
snooopy
 
 


ahogy ezt leírtam noel fesírt. vlhogy érzékenyen érinti az alvástéma úgylátom :lol: :lol:
snooopy
 
 


ANCSA-sajna én sem tudok szemészt....de biztosan találtál már valakit,gondolom nem vársz sokat....jobbulást nektek azért gyógypuszkókat küldjük-hátha célba ér!!
visszagondoltam mikor kezdtem ide írni itt volt ZsófiZsófi-Te tutkó jobban ismered lehet Ő mamája mintha szemész lenne? :roll: :roll: de az sem bizti,hogy gyerekszemész....már ha van külön gyerekszemész.....egy próbát megér :roll: :roll:
kicsilányka kicsiszíve???

VERÓ-szóval három csaj otthon???-na akkor annyi neked!!! :D :D :D szerintem adják magukat....még így is! :D
azért jobbulást nekik is!!!gyógyuljatok csajok!!!! :D
ha jól veszem ki a szavaidból akkor Zsófesz az uccsó csaj! :D ugyanis a fehérnél világosabb szín nincsen! :roll: :roll: hajrá negyedik-)): kiscsávóóó-hiszen ezek után csakis pöcsös jöhet szóba!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
kp-porszívó:mikor építettük a házat már akkor megcsinálta Miki a falba a rendszert-ha egyszer lesz ne kelljen szétbombázni a falat-tök egyszerű a lakásban két helyen van csatlakozó a falban+egy a garázsban-meg egy morzsaporszívó a konyhában -hozzá tartozik a gégecső ami nekünk 8méter a szívófejjel együtt-de ez lehet bármekkora,és rögzíthető bármelyik porszívófej hozzá-maga a gép ami ipari teljesítményű,nálunk a garázsban van Miki köbö 2havonta üríti ki,meg kifújatja gőzborival-hozzáteszem nálam napi szinten megy a porszívó naponta többször is....mindig kéznél tök egyszerű használat,nem hangos egyszerűen csatlakoztatom nincsen porzsák és por :D nekünk bejött.....
valahol Miki Pesten még évekkel ezelőtt dolgozott kovácsoltvas kerítést készített és ott volt látta-és elhatározta ha lesz háza ilyen lesz....és van :D


TIMI-értem mit írsz-persze én még nem vagyok benne.....de csokit nem az oviba viszem gyerekemnek gondoltam-általánosságban beszéltem...tudod ha megyünk ki bandázni játszóra vagy ha csak ide az utcára ill bárhová ahol gyerek van és szülő-valakinél mindig van valami és persze nálam is de éngyerekemnek gyerekeimnek tuti az kell ami épp másnál van,és idegengyerkőc is néz nagy szemekkel kérem ami nálad van....na én ilyenre értettem :D
és persze igaz ők még nem így értelmezik.....
akkor közös tortázás hajrá!!!!! :lol: :lol: :lol:
és az milyen torta lesz???vagy Te sütöd???azt tudom itt nem lehet vinni saját tortát.....de ahány ovi ahogy mondanád :wink: :lol: :wink:
ééééés el sem hiszem,hogy nem vezetted még az új verdát!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
remélem ha beleülsz ki sem szállsz belőle!!!! :wink: :lol: :wink: :wink:
mikor mész holnap délelőtt vagy délután??? 8)

JUDY-na mi van tegnap óta a konyhádat kergeted???? :lol: :lol:
egy hét és bölcsi??? :roll:
és melóhelyről tudsz majd kicsit ide is jönni??? :wink: :lol: :wink: :lol: :wink:

TOMIkA képek nagyon édesek!!!a legjobb rózsaszín kádban...egy ilyen pasis pasinak rózsaszín kádacska????na ne máááá anyuka!!! :wink: :lol: :wink: :lol: :wink:

GABI-Encinek jobbulást-és tessék jönni!!! :D vagy tán férjhezmész,és babával a pociban jössz legközelebb???jóóóó lenne,úgysincs kismamink :lol: :lol: :lol:
komolyan jöhetnél gyakrabban is....szerintem lenne mit mesélned 8)

ORSIhiányom van :D :D merre vagy csajszi???

VALENTINA,BRIGI,LILLUS...és többiek????

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Timi!
akkor a holnapi FELAVATÁSRÓL kérünk beszámolót! :wink:
fülbevalót ugyanott vettem mint az elsőt, a TE :lol: ékszerészednél :wink:

Ancsa!
hu! ez nem jó! :cry: jobbulást! én se tudok jó szemészt, sőt, szerintem nekünk még nem is volt dolgunk szemésszel! :? :roll: :D kopp-kopp!!! :D
azért MAJD gyere HA TUDSZ!!!! :D

Mi ma voltunk János fülészetén. Kata OKÉS :wink: már holnap mehetne oviba, de mivel kaját lemondtam, így csak bolondok napján kezd :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Tenci!
igen, igen, én is ez tudtam a központiról :D azért köszi hogy leírtad! talán egyszer majd nekünk is, bár én nagyon meg vagyok elégedve a mi MIELE Medicair porszívónnak is :D bár a kp-i biztos nagyon jó, de még mindig nem tudom hogy megéri-e :roll: gondolom sokkal de sokkal többe kerül és az előny: nem hangos (??????????) + nagyobb a teljesítmény + ????? :roll: :idea: :?: viszont egy utcányi gégécsövet húzol magad után a hangos porszívó helyett :lol: gondolom mind a kettőnek megvan a maga előnye-hátránya (központinak inkább csak az ára lehet hátrány :D )
3 csaj: jaj ne is mond! totál KO vagyok! :oops: inkább a bányában 1 hét ... :lol:
fülbevaló: ha lesz négyeske akkor most már csak ezért is fiú kell :lol: vagy ő már kő nélkülit kap :lol: (azt mondják, hogy ha valaki terhes, akkor folyton csak terhes nőket lát ... :shock: hát! én garantáltan nem vagyok terhes és mégis csak terhes nőket látok :lol: :lol: :lol: :lol: )

Gabi!
de jó hogy itt! :D mesélhetnél egy kicsit! :wink:

Judy!
örülök az új melódnak! :D akkor most a csaj mellett leszel?

Sissy!
TomiBaba nagyon édi! :lol: nekem az Apucival alvás tetszik :lol: egyik jobbra, másik balra :lol:

Orsi!
látom nem unatkozol :) fiatalúr kellően lefoglal!

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Elveszett bárány jelentkezik...

Timi, privit megkaptam, el is olvastam, de válaszolni még nem tudtam...

Képzeljétek, végre vettünk autóóóóóóót!!!!!!!!!!!!! Xsara Picasso, 1.5 éves, fekete. Holnap már teljesen a miénk lesz, vagyis tegnap óta az, de még ma kötött rá Zoli biztosítást.

Mennem is kell, puszi!

Kép
Kép
Kép
szzsk
 
 


sziasztok,

köszi a gratulációkat a meló miatt, kicsit korai volt :? Most írt vissza a csaj, hogy mégse tud várni májusig, úgyhogy felvett valaki mást :roll: :( de beszélt a spanyol sráccal, állítólag ő tud várni addig, úgyhogy most írtam én is neki megint - drukkoljatok!!! Ebben az a hátrány most, hogy ő szeretne egy telefonos interjút én meg 2 éve meg se szólaltam angolul :shock: szóval nemtom mi sül ki belőle... :?

Timi,
persze, elmesélem ha összefutunk!! :D Verdaavatásról kérünk beszámolót!!!

Vero,
hát most már nem... de remélem a spanyol srác csapata még összejön :? :roll: ott legalább a kollégák egy részét is ismerem mert a régi csapat egy része nála dolgozik most :wink:

Tenci,
neeeem :D ezer mást csináltam. :wink:
ebben a központi porszívóban engem kicsit zavarna a 8 m gégecső.... :? Pedig biztos nagyon király :D meg az is jó, hogy nagyobb teljesítményű - néha én hiába csiszatolom az enyémmel a szőnyeget, úgy érzem, hogy koszos marad :roll:
attól függ milyen pozíció és mennyire nyomnak benne agyon... de majd igyekszem jönni :wink:

Orsi,
csütörtöktől ketyeg a szabim, és május 17-től dolgozom. Ez már tuti csak az nem derült még ki, hogy mit... :roll:

Kriszti,
Gratula az autóhoz!!! :D

Gabi,
jó téged is látni!!! :D Encinek jobbulást!!! Mesélhetnél kicsit többet magatokról :?

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


jóreggelt,

Judy sajnálom. remélem a srác felvesz és élvezni fogod a munkát.

Kriszti, szuper!!! :D és hogy vannak a srácok??

nagyon szörnyű éjjelünk volt. kolos náthás, nem aludt jól. noel mondhatni igen, kétszer kelt de n5-kor végleg. :evil: én azóta fenn. két másik srácom alszik.
snooopy
 
 


Judy!
lehet így lesz jobb! akkor hajrá spanyol srácos meló!!!! :wink:

Orsi!
látom a tyukokkal keltél! :oops: Sajnálom! pedig ilyen esős időben olyan aludni! :D Úgy látszik Noel :D nem osztja a véleményem! :D Az a bibi már ha 2 gyerek van, hogy ilyenkor már esélye sincs az embernek lefeküdnie mikor a töpi alszik, mert a "nagy" tuti akkor van fent!!!! Nálunk legalább is mindig így volt! :oops: úgyhogy kitartás estig!!! :oops:

Mi voltunk tegnap Jánosban. Kata jól van. Mára még le volt mondva az ebéd, így csak holnap kezd!!! Laci megy úgy néz ki, hogy a hétvégén meg Angliába ... :cry: :cry: :cry: :cry: 2 napja éjjel meg aludt 10-től 11-ig, majd éjjel 3.30-tól :lol: 5-ig, különben meg dolgozott ... :evil: :oops: tegnap este már beszélgetni se lehetett vele ... hazajött, evett, fürdött majd eldőlt :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


bakker! enyhén szólva nem figyeltem oda a hsz-nél :oops: azért remélem a lényeg érthető!!! :? :D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!
Sajnos visszaolvasni most sem tudok :oops:
Lehet el kéne tünnöm? :oops:
Lara már jobban, tegnap már nem volt semmi baj a szemecskével.
Ezért szemész most nem kell, remélem legalábbis.
TEgnap itt volt a dokinéni, mert pici Szofi nagyon köhög, így kihivtam. szerencsére láza nincs, és a tüdeje is rendben, de olyan borzasztó, ha egy pici baba így köhög, és úgye nála még rosszabb.

Lara ma már ment oviba.

Tigrincs,
Édes vagy,
igen, igen nálunk is van minden. Párna és paplan huzás, törölköző csere minden nap!
És igen, az a legrosszabb, hogy nem mehetne Szofi közelébe. Nem nagyon értette, hogy miért, mi rosszat tett! Úgy sajnáltam, a szívem szakadt meg.
De sajnos így is elkapta. Pedig az elején még külön szoba, meg minden. :-(((

Bocsánat, hogy ennyi, de mennem kell.

ancsaboszi
 
 


Ancsa, azért ne tűnj el!! az is jó csak a csajokról írsz.

Vero, én értettem. :D
snooopy
 
 


Ancsa!
ne merj elűnni!!!!! :wink:

Orsi!
:lol: tudod! még nem hatott a kávé! (vagy nem volt elég 1 kávé :lol: )

jut eszembe! jövő héten nem lesz Kopaszizás???? már csak azért is, hogy még Judy-ék ott tudjanak lenni!!!!! :wink: (igaz nekünk a kedd, meg a péntek már nem jó ... de azért mégis jó lenne! 8) )

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


azt hiszem ma már nem jövök, csak majd ha már megtanultam ÍRNI!!!!!!!! :evil: :oops: :lol:

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Most 3 gyerekkel űzöm az ipart, Zsombi betegen itthon. Idegrendszerem nincs már, ami volt, tegnap az is beadta a kulcsot... Az autó vigasztal, ma már azzal jön haza Zoli, ki is próbálom majd.

Nagy vonalakban olvastam csak vissza, látom zajlik az élet, remélem hamarosan képben leszek.

Puszi!

Kép
Kép
Kép
szzsk
 
 


snooopy
 
 


Mentem az autóval. :) Nagyon jó volt!!! :) :)

Kép
Kép
Kép
szzsk
 
 


Sziasztok!!!

Veronikusz!
Örülök, hogy Kata jól van! És Szofi is meggyógyult teljesen? Kiütések eltűntek nyomtalanul?
Nagyon szép dolgokat kapott Szofi!
Ja, azt nem is mondtam, hogy Anyósom még Lara keresztelőjére akart venni fülbevalót, de valahogy nem sikerült, és most megkért hogy vegyek, és úgy tetszett amit itt is megmutattatok. Nekem a halvány rózsaszin köves jött be. És a múltkor voltunk az Auchanban, és bementem, nem volt persze olyan köves. De megrendeltem, és már Apa el is hozta. Ja, mind a két csajnak vettünk. Szofi majd a keresztelőjére kapja :-)))
És tényleg minél fiatalbb annál világosabb? Katának ciklámen van?

Szuper csajszi! Tudja a férjed, hogy mekkora mázlista!!! Hisz lemész vidékre egy temetésre korház után, aztán több hétvégét is végig csinálsz egyedül. Szuper! Csak felnézni tudok rád!

Tigris
Hát igen, én is megértem, hogy nem lehet mindenkit meghívni!
De Adrinak még nem volt olyan, hogy valaki nem hívta meg, és rosszul esett neki?
És hányan lesztek?
Hú de izgi, már csak pár óra!!!! és szülinap!!!

De jó, hogy ennyi mindent tudtatok venni! Mikor láthatjuk az új cipidet?

nagyon szép az autód!
És azt is megértem, hogy bömöskéhez ragaszkodsz! És azt most áruljátok?

Nagyon csúnyán köhög:-(((
most sem alszik.
De ha beszélsz hozzá, akkor teli szájjal mosolyog!! lara is boldog baba volt, de hát Ő!
Lara két teljes hetet és most hétfő kedden nem volt oviban. De ma már ment, és nagyon jól érezte magát, és holnap is menni akar. Szereti!!!


Orsi
Nagyon jók a fotók!!

Judy
Mi spanyol mániásak vagyunk, úgyhogy jó lesz a spanyol pasi!!! De pontosan mit is fogsz csinálni? Engem is érdekelne, mesélj!!!


Tencikém
igen, igen nagyon ügyes vagy!!! és okos!!! tényleg Zsófi Anyukája szemész. Jól emlékeztem akkor, hogy volt itt már szó róla.
Hú, az a ház nagyon szép lehet, kandalló, meg még porszívó is, hát igen, mi is akartunk, de aztán úgy döntöttünk, hgogy majd ha lesz külön házunk akkor. Szereted?

Biribon!!!
Hatalmas gratula Nektek!
És igen, egyetértek Veronikusszal, igaz mi is csak 4 hónapja vagyunk 2 gyerkesek, de nem is értem, hogy Larával mért voltam olyan fáradt! :-.)))

Gabi,
Gyere és mesélj!!! olyan kíváncsiak vagyunk!!!

na most mennem kell

Szofika sír

ancsaboszi
 
 


jó reggelt!

egy kezezek ...

Ancsa!
de jó hogy jöttél!!!!! :D
Jaj de jó! Nagyon örülök, hogy Lara így szeret oviba járni!!! :D ez nagyon nagy dolog! Nekem most Kata nem akar, de gondolom Szofi miatt aki meg itthon van. :oops: de ma megint oltottam Katát, hogy ne cukkolja Szofit az ovival, mert Szofinak nagyon rossz hogy ő nem mehet és csak rosszul esne neki. Kata rögtön mondta, hogy akkor meg oviba :lol: (jó kis anyai taktika! Mi????? :lol: )
Szofinak meg nagyon gyors gyógyulást!!! Antibion kívül mit kap???? Valami köptetőt kap???? :oops: Lányok azóta is emlegetik Larát! :lol:
Szofi különben gyógyul, bár még mindig elég fáradékony. Tegnap még tettünk is róla (hála Krisztinek!!!!! Köszi Kriszti még 1x!!!) és voltunk az ELEVENPARK-ban az ÚjBuda Centerben. Hát! Hatalmas volt!!!! még én is csúsztam a szánkózós csúszdán :lol: Laci jót nevetett is :lol: mert hogy őt is elrángattam! Két felnőtt kellett a két ingyen belépőhöz :wink: Szofi és Zsófi még elektromos-kisautózott is :lol: meg Tencit is emlegettem, mert volt több olyan hálós zárt sátor ahol millió kis labda volt :lol: ment is a fetrengés :D
igen! Katának ciklámen színű a fülbevalója! én fehéret akartam, de Timi nagyon lebeszélt róla :) végül jó lesz ez így is! 8) A halvány rózsaszínt én is megrendeltem Szofinak, majd szólnak ha lesz. Most nagykerben sincs. :oops:
1-2-3-4 gyerek: :lol: furi, de én is Katánál voltam a legfáradtabb :lol: továbbra is tartom, hogy az a legnehezebb: AZ ELSŐ GYEREK!!! nem azért mert béna az ember, hanem mert az az igazi áttörés/változás az ember életében, teljesen megváltozik az ember napi programja, időbeosztása, mindent a kis pöttömhöz kell igazítani: szoptatás, alvás, oltás …. Az ember örül ha le tud zuhanyozni végre :lol: az meg hogy most két, vagy 3 gyerek miatt nem jut el a moziba, fodrászhoz … az már nem számít :lol: viszont most én is eltökéltem, hogy 2 héten belül, ha megjön a pénzem akkor én is elhúzok egy vágásra a figaróhoz :lol:
Laci-mázlista: azért nem kell engem fényezni, bár nagyon jól esik a dicséret, de szerintem itt mindenki hasonlóan cselekedett volna!!!! És mindenki hasonlóan szuper csaj!!! :D:D:D:D
Jut eszembe 7vége: Laci vasárnap utazik Angliába a húga férjével … :cry: és fel akarta hozni a húgát addig a 4 gyerekkel … :oops: nemet mondtam! :oops: bár nincs semmi bajom velük, de múlt hétvégén az uncsitesója volt, aki a Húsvét utáni hétvégén megint jön, most meg nem elég nekem, hogy ő is elmegy, de idejön nekem 5 ember …. Áh! Ez már nekem is sok! Mert még ha reggel jönnének és este mennének akkor oké, de így ez nekem már sok!!!! Nincs is ennyi fekhely meg szóba sem :oops: most meg nagyon bunkónak érzem magam :oops: ennyit a szuper csajról! :oops:

Kriszti!
Hajrá új autó!!! :wink:

Orsi!
A fiúk nagyon édesek! Noel nagyon kis drága a pelenkázón pucéran ahogy kacarászik fogacskák nélkül MÉG!!!! :lol: látszik a kis hurkáin, hogy nagyon éhezik :lol: nagyon kis dögönyözni való!!!! :D:D:D:D

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Drága Adri!!!!

Nagyon, nagyon boldog születésnapot!!!
Legyen ez a nap különleges!!!
Minden kívánságod váljon valóra!


Sok puszi

Kép

ancsaboszi
 
 


Vero, igen éheztetem szegény gyereket. két kezem nem elég h megszámoljam hányszor eszik egy nap. :oops: :lol:

Ancsa, jó, h jöttél és írtál bővebben is. küldöm még midnig a puszikat Szofinak. és ha lesz időd te is rakhatnál képeket a gyünyörű lányaidról.
snooopy
 
 


Adri nagyon nagyon boldog szülinapot kívánunk mi is neked.
snooopy
 
 


Lara tegnap mente először oviba, ma meg elmentek és ¾ óra múlva már itthon is voltak.
Úgy megijedtem!!! :-(((
de csak hazaküldték, mert nincs óvónéni!
Mind a kettő és még a dadus is beteg
Hányás-fosós vírus van!

Lara szegénykém, olyan szomorú. 5 percenként megkérdezi, hogy miért kellett hazajönni? Majdnem sírt is! Azt hitte Ő csinált valami rosszat.
Szóval itthon vagyunk!

Erre most telefonált Barátnőm, Zsombi Anyukája,
hogy Zsombi is hétfőtől szerdáig volt oviban, és már Ő is elkapta, ma hajnalban már Ő is hány.
:-(
Most izgulok, hogy ne kapjuk el, már fáj a gyomrom!

Mindenkinek szép egészséges napot!

ancsaboszi
 
 


Juj Ancsa!

Szurkolok, nehogy, mert nem hiányzik Nektek, hogy az egész családon végigmenjen, pláne Szofikán! drukkdrukk



Adrinak Boldog Szülinapot Kívánok!!!

Kép
Kép
kriszta36
 
 


Ancsa, én is drukk. nem hiányzik nektek ez most. remélem kapjátok el.
snooopy
 
 


Sziasztok!

Reagálni most nem tudok, mert rohanok, csak Timi Adrijának nagyon boldog szülinapot szeretnék kívánni!!!!

Még annyit,hogy mi betegen, nagyon, Benedekek visszem vissza a dokihoz...

Ancsa
remélem nem kapjátok el a vírust! Benedeken átment... nem kívánom senkinek.. főleg, hogy alig bírtam egy kis folyadékot beleerőltetni...

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Ezt a szart!!! :twisted:
Ma már másodszor csinálja, hogy írok, aztán eltünik és közli,hogy lépjek be!!! :twisted:

Szóval!
:lol:
Köszönjük Csajok!
Aranyosak vagytok!
Reméljük,hogy elkerül minket!!!

Veronikusz,
Szofinak milyen fülbevalót rendeltél?Ugye én még régen eltetettem két halvány rozsaszínt, vagyis rendeltem, mert akkor sem volt.
Mert engem most hívtak, hogy mehetünk érte, mert van!
:lol: Hát mi már egy hónapja elhoztuk mind a kettőt!
Szóval van belőle!

Na megyek ebédeltetni!

eddig teraszt takarítottunk!

szép napot!

puszi

ancsaboszi
 
 


Brigi!

Jaj szegénykéim!!!
Benedeknek sok gyógypuszi!!!!!
Még mindig hány? mi a baja?

ancsaboszi
 
 


ADRINAK NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!

(én is már elküldtem 1x és nem jelent meg :evil: )


Ancsa!
igen! rózsaszínt kértem neki és engem is most hívtak hogy jött és lehet érte menni :wink:
hányós-fosós miatt meg nagyon drukkolok! hess jó messzíre tőletek!!! +++++++++++++++++++++++++++3

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


ADRI-BOLDOG BOLDOG ÖTÖDIK SZÜLINAPOT!!
ki az a csaj aki épp április elsején szül??? :lol: :wink: :lol: nem is Te lennél Timi-tudjuk tudsz időzíteni :lol: :wink: :lol:vagy Adri sietett/késett???? :roll: :lol: :D

ANCSA-remélem semmi nem ér oda...kicsilánynak jobbulást,de tudod a jókedv,mosoly sokat elárul....nagy szeretetet érzi,boldog baba,legyőz mindent:- és kérünk mosolygós Szofiképeket!!!! :D :D :D na meg nagylányos Larát is!!! :D :D

kp porszívó-tudod csak olyan szükséges elem, tartozéka a háznak :D napi szinten használom,és igen inkább porszívózom mint mondjuk főzök/főznék :roll: :lol: :lol: :lol:

nyuszika megy hozzátok a kertbe??
terasz kész lett???-de gondolom van segítséget és pikk pakk kész lettetek vele :D :D
milyen édes Lara...akkor nagyon szereti az ovit!!!-nem semmi :D :D :D

VERÓ-most mi van???Húsvétkor nem lesz Laci??? :roll: :roll: és még jönne család is???-nem is értem miért sok még plusz5 ember akiből négy gyerek :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: lassan kiírhatod LACIKONYHA+fogadó :wink: :lol: :wink:
tök jó hogy gyógyulgattok....
és Elevenpark jól hangzik....végre ti is együtt,azért vannak ilyenek is!!!szóval kislány voltál picit???
:lol: :lol: :lol: én mindig az vagyok,néha mondja is Miki ha beszabadulunk ilyen helyre nem lehet lelőni :wink: :wink: nem is srácokat viszi hanem engem :D :D :D amúgy víziparkokat csípem jobban :D :D

JUDY-mi is minden ami Spanyol!!! :lol: :lol: úgyhogy drukk-sikerül!!!!!! :wink:
majd csak azt látjuk a hsz-id spanyolul írod annyira belejössz!! :D

BRIGI-jobbulást nektek-remélem semmi komoly.....

KRISZTI-és három Zvel a hátad mögött??? :D :D :D vagy csak egyedül és adtad az ívet???? :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


kérdés-nem volt valaki a Mátrában az Oxigen Adrenalin parkban??
ha az idő engedi oda megyünk hétfőn,remélem olyan klassz mint amilyennek írják...és még kisvasutazunk is,sokan megyünk sok gyerekekkel sok nagyszülőkkel-hogy mi is kicsit gyerekek legyünk :lol: :lol: :lol:
persze amit még Ancsa mondott az Osztrákoknál lévő élménypark is szóba jött,csak nem akarunk sokat utazni-na meg asszem az nyáron jobb a vizesblokkok miatt!!! :lol: :lol: kihagyni nem fogjuk :wink:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Látom, sajnos lemaradtam 2 szülinapról is...
Sok-sok boldogságos születésnapot kíván a mi kis családunk a szépséges Szofinak és Adrinak!!!

Jobbulást a kis betegeknek!

Ancsa, remélem megússzátok ezt a hányós-fosós témát! Drukkolok!
Zsombim sem megy a héten már oviba, most itthon volt hétfőtől. Ez az első komolyabb itthonmaradása, lázas, köhög.

Mindhárman alszanak, most kicsi csend van, végre.

Kép
Kép
Kép
szzsk
 
 


Tenci, csak Zsombi volt velem, amikor kipróbáltam az autót. Persze ő is kipróbált minden gombot, vészvillogott, bemászott a csomagtartóba, jól elvolt.
Van azért mit szokni rajta, magas autó, de mégsem látom az orrát, nem tudom, meddig tart a kocsi eleje.

Kép
Kép
Kép
szzsk
 
 


Képek, ha sikerül...
Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
szzsk
 
 


Sziasztok!

Kedves Mindenki!

Adri....és persze én is.....nagyon szépen köszöni a köszöntéseket! Megmutattam Neki :wink: és azt mondta, idézem: " Anya! Írd meg a Csajoknak, hogy köszönöm szépen a köszöntéseket! Jó fejek!"
Üzenet átadva! :wink:

Lányok!

Bocsi, de most csak ennyi voltam, mert hulla vagyok. :roll: Elintéztem ma a húsvéti nagy bevásárlást, kapirgáltam a kertben, takarítást folytattam...de még így sem végeztem teljesen :roll: ...., főztem holnapra (is). Mára ennyi elég is volt. Ja és tavaszi szünet lévén, holnaptól "Nagyonnagy" leszek vasárnap estig. De laptop az enyém :wink: úgy hogy holnap jövök és válaszolok/írok Mindenkinek!

Addig is sok puszi és jó éjt Mindenkinek! És még egyszer köszi Adri köszöntését! :wink:

Puszi!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Zsombi tegnap kapott antibiot (sumamed) a fülészeten. Szerencsére a füle rendben, de nagyon csúnyán folyik az orra, és még mindig köhög. Viszont már éjjel sem volt láza, nem tudom, hogy ez az antibio-nak köszönhető-e. Az ízét utálja, azt mondta, nem szeretne többet bevenni belőle, de muszáj (vasárnapig kell szednie).

Kép
Kép
Kép
szzsk
 
 


Sziasztok!

Sajnos elkaptuk! :cry:
Lara egész éjszaka hányt, most már "csak" hasmenése van!
Remélem Szofi nem kapja el!

MIndenkinek szép húsvétot!

Ha már nem jönnék!

puszi

ancsaboszi
 
 


sziasztok,

Bocsánat, mostanában tényleg egyfolytában rohanok :?

Ancsa,
jobbulást Larának!!! És szorítok, hogy Szofi ne kapja el!!!!
Majd mesélek persze, csak előbb írjam alá a szerződést, hogy oda megyek...

Kriszti,
Zsombinak is jobbulást!!!!

Timi,
Adrinak nagyon boldog szülinapot!!! (bocsánat, de tényleg nem jutottam ide tegnap :( )

Vero,
jövő héten már bölcsizünk... Max a délután lehet jó Kopaszira (abból is a kedd-szerda már kiesett), gondolom ezen a héten még nem próbálják meg ott altatni... De ennyire részletesen még nem mentünk bele a dologba - elég nehézkes velük a kommunikáció... Kedden megyünk kilencre, ennyi a biztos...

Lányok,
megvolt az telefoninterjú a spanyol sráccal (kicsit spanyolosan beszél angolul, hegyeztem a fülem rendesen, főleg hogy mindez mobiltelefonon, ami azért néha nem a legjobb hangminőség...) Nagyon jó fej, próbálkozik magyarul is - szia, hogy vagy, boldog húsvétot, stb :D Kedd délutánra ígért döntést, akkor hív megint. Szurkoljatok!!!!!!

Na megyek, mert én még sehogy se állok a takarítással :oops: és még a Brendonba is el kéne rohannom.... Szép napot és Boldog Húsvétot mindenkinek, ha addig már nem jönnék!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?