Új privát üzeneted érkezett!

Bende tényleg szépek ezek a mézesek de nekem a tiéd is nagyon tetszett sőt az enyémek is klasszak lettek igaz a nyomába sem ér ezeknek, de a lényeg hogy te is sokat dolgoztál a műveiddel aki meg ezeket nem értékeli meg sem érdemli!

Tündi bocs de valami nem stimmel az új vonalzódon

KépKép
winchi
 
 


Winchi: Tényleg nem stimmel de nem javítja ki :( Majd csinálok egy másikat.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Trundike: Csodaszépek a gyerekek, és Bius már milyen sokat nőtt! :)

Ancsi pancsi: Nagyon édes Dorka is, és nagyon ügyes! :)

Bende: Sajnálom, hogy téged is elért a depi, és remélem, hogy hamar túl leszel rajta. Ez a karácsony tényleg nem sikerült nektek a legjobban, de most már túl vagytok rajta. Nézegesd a vigyorgós kislányodat, és biztosan megint vidám energiabomba leszel! :D

Katinka! Szia! Nagyon szépek a lányok! Mi is szoktunk sétálni mínuszban is, kicsiket, jól beöltözve.

Winchi: úgy látszik vannak „kedves” nagymamák. Az enyém mikor bejelentettem nekik, hogy terhes vagyok, annyit mondott, hogy: „Ez meg minek kellett?”. Na én azóta is haragszom rá!

Szösz

KépKép
szosz
 
 

 
 

Bende: nagyon sajnálom, h így sikerült a karácsonyod :(! nálunk is már csak a gyerekeket ajándékozzuk, felnőtt embereket nehéz megajándékozni (bár sztem ez alól én kivétel vagyok, mert én gyakorlatilag bárminek tudok örülni :)! na jó! a 78. flakon FA tusfürdőnek és 1300. doboz konyakmeggynek, a nemtomhanyadik törölközőnek és zokninak vagy a ...ezeknek nem ;), még jó hogy mindennek örülök :D). szval maradnak a kölykök :D!!! ja igen, azért azt is hozzá kell tennem, h leginkább az anyagiak játszanak szerepet! inkább a gyerekekre költjük, hiszen vannak 5-en!
látom mindenkinél van olyan aki miatt esetleg húzós a kari, ez nálunk sincs másképp. nálunk az após aki semminek, főleg nekem nem örül és asszem még az sem nagyon hatja meg, h az Ő unokáját várom. sosem leszek elég jó neki, mert a fiához úgy mertem hozzámenni, hogy nekem volt már 1 gyerekem és a fia nem fog tudni "normális" családot alapítani! a történethez hozzá tartozik, hogy apósék pedig elváltak és minden csak nem mintaszerű válásról van szó, azóta sem állnak szóba egymással (tehát hol a normális család minta???). igaz ami igaz, rengeteget segített nekünk a házvásárlásban és anyagilag azóta is !!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Bende: remélem érted mivel is akartalak vígasztalni, mert én már nem :oops: :lol: ! szval ne törődj velük!!! akarácsonyra mindig ugyanúgy fogsz sztem készülni, mert benned ennek az ünnepnek a jelentősége nem lett más, csak a rokonok majd nem számítanak annyira! Niki pedig belevaló kiscsajszi, hamar helyrerázódik :D:D:D!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wicca 2009.01.02 20:02-kor.

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


És a mézesek tényleg szépek, én ezek után nem merném feltenni az enyémet, persze nem is fogom :D!!! a mienk béna lett, de legalább mi csináltuk!!! :D

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Sziasztok Lányok!
De jó felpörög a topik :D :D :D :D

Bende:De jó hogy jöttél már hiányoltalak,persze az ünnepek alatt senki nem ért rá.Sajnálom hogy igy alakult a karácsony nálunk is hasonló volt 24-én itthon hármasban az nagyon jó volt aztán mentünk Anyósékhoz pénteken Anyuékhoz és akkor még szombaton disznóvágás anyóséknál na ott már elegem volt meg a Hanna is nagyon nyügös volt nem szereti ha 20-an körbeállják meg mindenki huzkodni akarja akkor bevittem a szobába persze már üvöltött akkor jön utánnam az Anyós hogy miért sír a Hanna meg ha tovább sír akkor ő is fog na meg ilyen hasonló szöveg úgyhogy elegem volt.... :( Nagyon édes Niki a szemecskéjével mi újság?

Wicca:Ne foglalkozz az Apóssal a lényeg az hogy ti boldogok vagytok a pároddal :D :D :D Bocsi hogy igy utólag de boldog névnapot kivánok :D

Szosz:nagyon aranyosak vagytok :D hogy te milyen vékony vagy átadhatok pár kilót???? :D

Trundike:Nagyon édesek a gyerekek :D Bizti lesz szép hoszú haja Biankának :wink: Sajnálom az autót :(

Winchi:Nagyon aranyos Matyi ezen a képen :D

Ancsi:Dorka baba nagyon édes és nagyon ügyesen ül :D
Hannus annyira nincs oda a kanalazásér mindig kiforgatja a falatot a nyelvével remélem hogy majd ügyesedünk mi is :wink:

Katinka:Az én kislányom is hajasbaba :D Nagyon édesek mindketten :D Mi is kimegyünk sétálni Hanna nagyon szeret kint lenni de ha nagyon hüvi van akkor csak egy órára.
Vendég
 


Gégéé:Nagyon aranyosak vagytok!!!!!!! :D :D :D :DMikor mész a doki bácsihoz?Én 2 hét múlva.
Vendég
 


lara: Köszi :D!!

No és egy pár képet én is rakok fel ha nem baj:
Kép pocak 31+0
Kép Levike, öcsém nagyobbik fia
Kép
Kép anyósomtól karira
Kép férjem tesójától (hát nem cuki??? :))
Kép férjem családja kezd beindulni :D

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Wicca:Nagyon csini kismami vagy!Neked csak pocakod van :D De jó neked én hiztam mindenhova :cry:
Nagyon aranyos Levike micsoda szép szeme van :D
Nagyon szép ágyikója lesz Bálintnak :D és milyen menö kissrác lesz ennyi szép ruhával
Vendég
 


Tündi Barni és a Kiscsaj rendkivül hasonlitanak egymásra,gyönyörű gyerekek.

Mindenkinek köszike hogy felköszöntött.

Alig élek,ma sok volt nagyon a házimunka,is és Írisz is még betegecske,a slájmtól ma megint hányt egyet sugárba.

Gégéé de jó dundi Emma, mi is kerekedünk majd valamikor csinálok friss fotót.

Bende jó tahó néhány rokonyod! :?

Én azt utálom aki nem veszi le az előszobában a cipőjét,csak külön felhivásra,pedig ki van rakva sorba egy csomó vendégpapucs is,na meg nem mosnak kezet.Pláne kaja előtt,hú hogy lehetnek ilyenek egyesek.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


ja van egy jó kép egyik karom alatt szoptatok,másikkal meg Jázit tartom... :lol:
Kép

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Hú, Lányok, én asszem túlzásba vittem a lencseevést, szegény Natim rovására. :oops: Szilveszterkor az volt a vacsi, tegnap Anyuéknál ebéd és ma itthon megettük a maradékot. Eddig nem volt baj, de ma kétszer is úgy sírt szegénykém, ahogy még soha. Az előbb még a cicit sem akarta elfogadni, de kitartó voltam és én nyertem :wink: , szopi után végre le tudtam tenni aludni. Meg egy kis Infacolt is adtam azért neki most vacsi előtt, hogy éjszaka is tudjunk aludni. Úgy sajnáltam szegénykémet, hogy lehetek ilyen hülye... De remélem, legalább jó gazdagok leszünk az idén. 8)

Sarmon: tényleg jó kis kép, ismerős a szituáció. :) Nagyon helyes a Nagylányod.

Wicca: szép a pocakod. Jól el vagytok látva vagányabbnál vagányabb ruhákkal.

Bende: sajnálom a karácsonyt, nem csodálom, hogy kiakadtál. Az ember csak a barátait válogathatja meg, a rokonságát sajnos nem. :?

Winchi: én jobban viseltem a második császárt, könnyebben és bátrabban mozogtam, mint az elsőnél, Nati a műtétet követő reggeltől végig velem volt. Magát a műtétet utáltam csak. Neked miért lett császár? Igen, Lili majdnem karácsoniy, 23-án született.

Trundike, Lilinek pici korában alig volt valami haja, abból lett ez a csodás hajkorona (tőlem örökölte, csak nálam már elmúlt sajnos). Szóval Bius jó esélyekkel indul a gyönyörű, dús hajért. :)

Jó éjszakát!

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


bendeeeeee: hát meg sem dicséred a kerek fejünket?:D
a karácsonyra nem mondok semmit. te már úgyis levontad a tanulságot, nem érdemes róla beszélni. niki édi a képeken. Amúgy tuti a hosszú mensi is hatással van rád. lehet kellene valami kis vas vagy pótlás, mert sokáig véreztél...vagy doki...
amúgy meg, jó hogy itt vagy, és niki cuki a képeken :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

katinka, nálunk is meconiumos volt a magzatvíz, de engem mégsem császároztak :o :o :shock:
nektek segít az infacol? esküszöm nálunk még rosszabb lesz tőle. Úgy nyom, mintha nemis folyós kakit nyomna, hanem minimum egy elefántot...szépek vagytok, ha nem mondtam volna eddig :)

sarmi: Jázi szakasztott a hasonmásod:) nagyon szép:) örül a kistesónak? ti hányszor keltek este? van már napirendetek?
jó a kép, és ügyes Írisz, hogy ilyen szépen eszik:) és iiiigeeen: kérünk friss fotót!

Emma már nem olyan fotogén, mint "régen"...van egy ilyen piros keresőfénye, vagy mije a gépnek, mielőtt készül a kép, és már arra simán elfordítja a fejét, vagy becsukja a szemét...meg hülye arcot vág :(
ja a legújabb...szopi közben elkezdi felemelgeti a kezét, és nézi, mintha nem is tudom mi lenne, a fény felé tartja, és nézi, de úgy, hogy még a cicit is elengedi...

ja: napirend: a napirend olyan nálatok is, mint zsuláéknál, hogy pontosan, fix időpontokhoz kötődnek a dolgok, vagy csupán a dolgok egymásutánjának meghatározott sorrendje?

winchi, a gripwater bevált nálatok?

lara: szegénykém, te se törődj a megjegyzésekkel. hannus meg egy tündér :D

wicca de szép a pocid:) (az enyém is hasonló, csak nem lakik benne senki:) na jó már azért lejjebb ment:) kaptam karcsira Nivea my siluette krémet, azzal kenem, hátha igaz a -3-4cm, amit írtak rá:) meg ha már kicsit feszesebb lesz, az se rossz, mert nagyon furi állagú:)
Tök jó ruhái vannak Bálintbébikének ;)

séta: mi kimegyünk sétálni. meg is bolondulnék:) igaz nekünk eddig a leghosszabb séta 20 perc volt, de muszáj sétálni...persze, ha szakadna az eső, akor nem mennénk, de mondjuk olyan jó lenne, ha esne a hó, és nagy hó lenne, és szálingózna, és mennék emmával sétálni, és minden fehér lenne :)

na jól van...pihent vagyok :) pedig tegnap fájt a hasa...vagy csak kisérletezett, hogy bemegyünk-e, ha éles hangon ordít :)

na puszi

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé! nagyon szép a ,,kerek fejetek,, :D Na szóval nagyon szép E(m)manó!
Bocsi, hogy nem reagáltam mindenkinek, de a parancsnokom szólított.
Köszi a vigasztalásokat, igen levontam a tanulságot, azért elárulom, hogy ezeket a ,,szép,, dolgokat nem a rokonság hozzám tartozó fele művelte. A páromnak ezért még sokszorosan rosszabbul esett. A lényeg az, hogy túl vagyunk rajta. Pár nappal az ünnepek előtt így is paráztam, hogy sikerül-e visszafognom magam, vagy bilit borítok a karácsonyfa alatt. Nos, volt önfegyelmem, mert mindent csendben viseltem. Persze ez valahol visszaüt, mert azóta sokszor azt álmodom, hogy jól beolvasok ennek, vagy annak.

Séta: mi is sétálunk, majdnem mindennap, kb 1 órát. Bár ma lehet, hogy nem megyünk, mert egy kicsit náthás lett. Én is enyhén, valószínűleg tőlem kapta el.
bende
 
 


Sziasztok!

Wicca milyen csinos vagy :lol: És milyen csinos lesz a fiad ha kibújik :lol: :lol: :lol:

Gégéé mintha elefántot nyomna? Ismerős és találó hasonlat :lol: A gripe az elején jó volt most azt kezdem észrevenni hogy már nem segít annyira a tea többet ér és mintha éhesebb is lenne tőle. Végülis ez a célja hogy az emésztést segítse...

Szösz akkor a drága nagymamáinkra no comment :twisted:

Ma ebéd után lemegyünk a Balcsira szép tiszta az idő majd megint jól beburkolom a manót :D

KépKép
winchi
 
 


Tünci! nagyon aranyos vagy, tudom, hogy Te nagyon nagyon étékelted az ajándékomat és hidd el, neked ezerszer több szeretettel készült, mint néhány embernek. Bár szebbet adhattam volna.

Lara, sokat gondoltam Rád, sejtettem, hogy anyósod megint előáll valami ,, kedvességgel,, Niki sem úgy eszik kanálból, ahogy kellene, odateszem az alsó ajkához és egyszerűen leszopizza róla az ennivalót. Ha beleteszem a szájába a kanalat, akkor elkezd ökölődni.

Katinka! nagyon szépek a gyerkőcök, gyere mindennap, jó?
Nálam is meconiumos volt a magzatvíz, de szerencsére nem lett császár a vége. Pedig azt hiszem egy gyenge pillanatomban megkérdeztem a szülésznénit, hogy nem lehetne-e . De most már semmiért nem adnám azt az érzést mikor megszületett.
Wicca! szép pocó, szép ruhák. Tavaly én is vettem ilyen farmeros összeállítást a barátnőm kisfiának. Nagyon vagányul nézett ki benne.

Sarmon! klassz kép. Próbálj meg pihenni is, jó? Az egyetlen felesleges dolog, amit megvettem az a szopi párna volt. Azt hiszem egyszer használtam. Nekem valahogy nem vált be. Talán Nikinek jó lesz vele hempergőzni, néhány hónap múlva.

Ancsi! már akartam kérdezni, hogy Dorkának szabad-e így üldögélni. Niki is szeretne, de én nem engedem neki. Azt hallottam, hogy egy baba, csak akkor ülhet így, ha már magától felül, négykézláb állásból. Vagy én lettem félretájékoztatva?

Napirend- nem percre pontos, de általában +- fél órán belül van a csúszás. Emmácska még nagyon pici, még rengetegszer fog változni, hogy mikor eszik, mennyit alszik. Jól csinálod, a napirendet úgy szokja meg, hogy felismeri milyen események, hogyan következnek egymás után.
bende
 
 


Katinka nekem rossz a szemem és a magas dioptria miatt lett császár, előre tudtam csak megvártuk amíg magától elindul a Manó. Így nekem 90% hogy a második is az lesz azért kérdeztem. De ezt jó olvasni, hogy könnyen viselted, nekem az első is aránylag könnyen ment délután született Matyi este már kihozták de éjjelre még bevitték és másnap reggeltől már elválaszthatatlanok voltunk :lol:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom, vége az ünnepeknek, mindenki jobban ráér! :D

Nagyon fáradt vagyok, pár napja, minden nap van "kakis" balesetünk. Éjszaka teljes ruhacsere+ágyáthúzás! :( Nem értem, hogy miért. Az 1-es pelenkát már olyan kicsinek találtam, áttértünk a 2-esre, abból meg mindig kifolyik. Mégis még 1-es kellene?

Azért kerekedünk ám, mi is. Vagyis inkább Réka, én nem. :) Bár elég lassan, Réka nem túl nagy evő. Nagyon hosszúakat tud aludni, és nagyon ritkán kel arra, hogy éhes. Inkább én keltem, hogy együnk már.

Wicca: alakul a pocak, bár még van egy pár hét, addig még sokat fog nőni! :) Bálint babának szépen alakul a ruhatára, csini lesz. :)

Lara: pár kiló jöhet. :) Szerettem volna megtartani a terhesség alatt felszedett kilókból egy párat, de nem sikerült.

Sarmon: jó kép - én mindig azon gondolkodom, hogy egy gyerek is kitölti az időmet, mi lesz, ha lesz mégegy - de látom :)

Trundike: Miért szeretnél barna hajat Biusnak? Barnus is nagyon helyes a szőkével! Én mindig szőke hajú kislányt szerettem volna, de mivel apa is erősen barna, meg én is, ha Réka mégis szőke lenne, azt hiszem lenne mit megmagyaráznom apának. :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok Lányok!

Katinka:Szegény Nati remélem már nincs utóhatása a lencsének.Mi is infacolt használtunk de nekünk a második hónapba már nem kellett mert nem fájt a pocak :D
Nekem is császár volt toxémia miatt :cry: Este 9-kor volt a mütét(jaj de borzalmasan hosszú éjszaka volt :( )Reggel korán már hozták a Manót utánna már velem volt csak elsö éjszaka volt bennt.
Örülök hogy a második jobb volt :lol:

Szösz:Akkor küldök kb 15 kilót ok?A párom kicsi korába szöke volt míg kismama voltam reméltem hogy a Hannus is az lesz de igy hogy ilyen kis hajasbaba barna lett nem cserélném el szökére :D

Winchi:Jó sétát nektek :D :D :D hova szoktatok menni?Mi füredre nagyon szeretem :D Tegnap mi voltunk a párommal wellnesezni pápán a várkertfürdőbe anyú volt a Manóval szegényem elég nyügi volt de legközelebb már viszük őt is,utánna olyan lelkiismeretfurdalásom volt :(

Gégéé:Mi ugyanigy vagyunk a fotózással Hanna is meglátja azt a fényt és olyan ijedt képet vág hogy jó ideje nem sikerült róla mosolygós képet csinálnom.Ezért a pocakjára szoktam irányítani a fényt de akkor nem olyan közeliek a képek.Én is szeretnék hóesést havat :D :D :D

Sarmon:Nagyon aranyosak vagytok igy hárman csajok Mózes hiányzik a képröl :D A múltkor elfelejtettem írni hogy nagyon szépen alakul a házatok :D

Bende:A Hannus is szokta azt csinálni még meg kell nekik tanulni hogy kell kanálból enni végülis elkésve nem vagyunk majd belejönnek a lányok :D
Vendég
 


Már próbálkozunk az átfordulással :D Kép Kép
Vendég
 


Bende:Mikor a párom nagyon náthás volt akkor kérdeztem a doki nénit hogy a Hannusnak adhatok-e valami vitamint megelözésképp akkor a cebion cseppet javasolta egy nap egyszer a teájába tettem 5 cseppet pár napig és nem kapta el(de ki tudja lehet hogy a csepp nélkül se kapta volna el)
Vendég
 


Sziasztok!

Én ma egygyerekes anyukát játszom. :lol: Délelőtt Natit vittem el Anyuékhoz, amíg Lilivel játszóházaztunk egyet, most meg Lili van náluk, mi meg hazajöttünk egy kicsit, leginkább vasalni. Most meg itt ülök a gép előtt vasalás helyett. :oops:

Meconiumos víz: nekem sűrű meconiumos volt, de annyira durván, hogy az összes jelenlevő dokit odacsődítették, hogy nézze meg. :shock: (Boldog voltam... :? ) Rá is volt szegény Lilikémre tekeredve a köldökzsinór, úgyhogy így utólag nem is bánom a műtétet.

Nálunk most bejött az infacol, nyugis volt az éjszaka. Szerencsére csak párzsor kellett nekünk is használni, csak gondoltam, ha már itt van, bevetem. Most meg már kimehetett a tejcsiből a lencse, mert jó napunk van.

Gégéé, milyen kis ügyes Emmácska, hogy nézegeti már a kezeit. 8)

Lara: nagyon édes Hanna, olyan jó csajosan van felöltözve. :D Remélem, Natinak is ilyen szépen megmarad a haja.

Winchi, jó lehet a séta a Balcsinál, tényleg nagyon szép idő van ma! :D Sajna Apa szinte egész hétvégén dolgozik (vendéglátás), így mi nem mozdulunk most. :(

Most már tényleg vasalok. :lol:

Kép
Kép
katinka31
 
 


Katinka:Este én is vasalok :D
Most meg megyek palacsintát sütni Apa kérésére :D
Szeretem amikor ilyen kis csajos Hannus,kapott karácsonyra egy adidas melegítöt abba is nagyon aranyos pedig nekem eszembe se jutott hogy melegitöt vegyek neki :oops:

Lányok:A brendonba kuponnal lehet most venni kertész farmerszoknyát 1790 ft nagyon aranyos én vettem egyet a Hannusnak szerintem nem sok érte! :wink:
Vendég
 


Vendég
 


Trundike:Szép az új vonalzója Biusnak :D :D :D :D
Na jól van mert már teleírom az egész oldalt :lol:
Vendég
 


Bende: örülök, hogy jöttél. A "kedves" rokonokkal ne foglalkozz!!! Ja, és a te mézeskalácsod sokkal szebb volt, ez olyan túlmű legalábbis nekem! Akkor az enyémek ehhez képest tök nyomorékok. De én büszke voltam rá, mert én csináltam. És te is legyél büszke. Nagyon ügyes vagy!
Nálunk is vannak ilyen rokonok. Nálunk minden karácsonykor nagyimnál gyűlik össze a család 25-én, és mindig van valami cirkusz. Valaki mindig megbánt valakit. Szép kis szeretet ünnepe. De mi már úgy vagyunk a párommal, hogy csak röhögünk rajtuk. Mi nem szidunk senkit, és nem segítünk haragudni senkire. Nálunk is vannak ilyen gagyi ajándékok. Pl. nagymamámtól egyszer kaptam olyan hálóinget, amit ő kapott valakitől, már vagy 20 éve...., meg olyan tálcát, ami egy készletből való, a Dorkának adott olyan ruhát, ami még az unokahugomé volt, és a mamánál egy játékbabán porosodott kb 2-3 évig. Na ennyit a családról! Sajnos ezt nem válogathatja meg az ember. Ja, és az én nagymamám mikor megtudta, hogy nem kisfiam lesz annyit mondott: nem kisfiú? jajj, hát jól van nem baj..... mert nálunk a nagybátyám 4 éves kisfia a szent, és ő a favorit Ricsike. Míg ott voltunk karácsonykor mama kb. 2-szer nézte meg a gyereket. Bennt dekkoltunk a kisszobában, mert én sem akartam a nagy tömegbe kivinni, de be sem jött. A papám foglalkozott vele sokat. És a mama meg fel van háborodva, hogy Dorka a papát jobban kedveli. Nekem is beszóltak, hogy kövér vagyok, én meg megmondtam nekik, hogy nem érdekell, és amíg tudom szoptatni a gyerekem addig nem is érdekell, de az unokahugom, aki 20 éves, és még nem szült, és akkora mint én és 90 kiló, én meg 73, addig ne dumáljon senki... És még tudnék én is mesélni, de próbálok nem foglalkozni vele, tudom nem könnyű neked sem, mert bántja az embert nagyon, hogy idegenek jobban ismerik, és jobban szeretik.
Ülés: apa fogta a hátát, és csak 1-szer, 1-szer engedjük el pár pillanatra, de nagyon erősen tartja magát. Én még nem hallottam erről amit írsz, de lehet hogy így van, csak én nem tudok róla.

katinka: üdv köztünk. Gyönyörűek a lányok. Lett mégegy hajasbabánk Hanna mellett. A barátnőm kislánya is Nati, csak náluk a nagyobbik. :)

Lara, Gégéé: tegnap voltam dokibácsinál, majd csak fél év múlva kell mennem. Megkuksiztam az Áginál a képeket. Hihi, Hannus tényleg ott van Dorka mellett, és még várjuk Emma babát is mellénk!Jófej volt dokibácsi, jót dumcsiztunk is, meg nevettünk. Annyi kismamája van megint. És majdne sírva fakadtam, mert tele volt a rendelő pocakosokkal, és eszembe jutott, hogy nemrég még én is nagy pocóval ültem ott.....a többit meg tudjátok!

Gégéé: az Ági kérdezte, hogy nem-e tudom mi volt a vizsgálaton Emmával, de mondtam, hogy még csak most mentek. Majd szorítunk, és informálj minket, jó? Gondolom majd ha mész a 6 hetes kontrollra, akkor majd bemész te is Ágihoz, és elmeséled mi volt.

Sarmi: édik vagytok nagyon! Három grácia! Szép csajok, hiába az anyjukra hasonlítanak.

Wicca: kösz a pocifotót! kár hogy nincs rajta a fejed! Szép kis holmikat kapott Bálint baba! Édi Levike is. Szép nagyok a szemecskéi!

Írok még, csak szólít a lánykám....

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Ancsi:Neked is szép lett a vonalzód :D :D :D
Hát igen ezek a rokonok csal felbosszantják az embert dehát ez van igazad van nem kell foglakozni velük :D
2 hét múlva én is megyek a doki bácsihoz.Most mit csinált???
Nálatok most hogy alakul a napirend?
Puszi nektek!
Vendég
 


megjöttünk!!!
nagyon jó utunk volt, alig több, mint két óra alatt hazaértünk.

bende!
remélem ráveszem magunkat a sétára.
olyan rossz, hogy Zsófi nem nagyon szeret a kocsiban...
Vendég
 


Szia Anyany:Üdv itthon :D :D :D :D Örülök hogy jó utatok volt!Igen tessék szépen sétálni menni,ma nagyon jó idő volt :D
Vendég
 


anyany: üdv itthon. Biztos jó volt kicsit a családdal lenni...
nem nagyon volt forgalom, ugye?

Lara: köcci! Már akartam új vonalzót, ahová képet is tudok rakni.
dokibácsi megnézte a spirált, hogy jó helyen van-e. De minden ok, szerencsére. neked már feltette?

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Ja, lefényképeztem az Áginál a lányokat, de elég homály lett, mert elég gagyi a telefonom, majd megpróbálom felrakni...

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Apának mutattam a Hannust: azt mondta AAAAAAAAAAAaztaaaaaaaaaaaaaa mindenit!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Apa csinál melegszenyát, tök jó, én meg itt ülök a gép előtt. Dorka meg a kanapén nézelődik mellettem. Meg tudnám szokni, hogy apa csináljon minden este vacsit.

De már csak 1 nap, és megy dolgozni... :cry: Ti apáitok is mennek már hétfőn???

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Bende ne is foglalkoz velük látom nem csak az én férjecském családja gáz.
Nálunk megvolt a balhé párom növére kitett magáért rendesen nem is fogom a gyerekeim közelébe engedni ha nem musz.

Lara tényleg tündéri a kisszoknya :D

Szösz én is adnék neked van ugy 14 kg pluszom :cry:

sarmon nagyon jók vagytok a képen én igy nem merem mert párszor szopi alatt kaphatom fel mindig félrenyel :shock:

katinka gyönyörüek a lányok.

Én most szeretném levágatni a nagynak a haját nagyon sajnálom de a gumi fél óránál többet nem marad a hajában a csatot kiveszi és eszi :shock: ha a fésüt meglátja meg üvöltve menekül.
Tavaly ilyenkor vágatam le hamar megnö és talán jobban megérti mert így összevisza lóg és zavarja.

Kép

Kép
s. zsófia
 
 


ancsi:mive nézte meg?uh-val?apa is megy hétfön dolgozni kedden meg már hajnalba hajduszoboszlóra céges megbeszélésre csütörtökön jön haza.én is megszoktam hogy itthon van olyan gyorsan eltellt a 2 hét :cry: nekem is feltette már a spirált 2 hete.ok tedd fel a képet :D ha sikerül.

zsófia:hannának is hoszú a haja elöl én is gondolkoztam csaton de félek hogy megeszi lehet nekünk is le kell vágatni legalább elöl.bocsi a kis betükér egy kézzel irok.
Vendég
 


szépek a vonalzók :D
Vendég
 


Sziasztok megjöttünk :lol:

Anyany üdv újra itthon :lol:

A Balcsin nagyon nagyon jó volt, meseszép tiszta idő volt és imádott vizem gyönyörű tükörsimára be van fagyva. Ritkán van ilyen szép jég rajta :lol:
Kép
Mögöttünk a Balcsi :lol:
Kép
Matyi becsomagolva
Kép
Így durmolta végig a sétát :lol:

Balatonaligára szoktunk menni ott van nyaraló, ott ismertük meg egymást és ott lakik az egyik legjobb barátunk :lol: A szívünk egyik csücske :lol:

KépKép
winchi
 
 


Winchi nagyon jó idötök volt. Jó levegön jó,hogy nagyot alszik biztos éhes volt mikor kelt :lol:

Lara egyik gyerköcöm sem született kevés hajal,de hanna káprázatos,hogy ennyi idösen milyen hajal rendelkezik :lol: :lol:

Nekünk még 19-ig ithon van apa nagyon klassz :wink:

Kép

Kép
s. zsófia
 
 


Sziasztok!

Bende! Sajnálom a Karácsonyotokat, nagyon szomorú, hogyha az ember rokonai így viselkednek. Én már akkor is ki vagyok akadva és bosszankodom hangosan, amikor a nagymamák a bátyámat sztárolják. Próbálom felhívni a figyelmüket, hogy: HAHÓÓÓÓ!!!! Utána pedig jól kipanaszkodom magamat anyukámnak, vagy bőgök egyet itthon a férjecském vállán.

Néha csak azt veszem észre, hogy adsz-adsz-adsz és semmit nem kapsz vissza a szeretetedből. Ilyen ez a mai világ sajnos. Az emberek magukkal vannak elfoglalva és csak elmennek egymás mellett, és aki próbálna rájuk figyelni azon keresztülgázolnak.
Drága Bende! Küldök egy nagy ölelést! Ja, és a te mézeskalácsaid sokkal többet érnek, mint amit az ember megvásárol egy kézművestől, mert te abba a szeretetedet is belesütötted.

Wicca! Szépen kerekedik a pocód! Irigy-irigy. Nemsokára már izgulhatunk érted!
Valamelyik éjszaka én is azt álmodta, hogy pocakos vagyok és még éreztem is a bébi mozgását. Olyan jó volt...

Kaptunk a férjecskémmel időpontot Budapestre vizsgálatra február 12-re. Kíváncsi vagyok nagyon, hogy mi lesz, plusz az eredményre is, bár az még attól számítva biztos 6-8 hét.

Gégéé! Mikor viszitek Emmácskát vizsgálatra? Nagyon szép kerek pofija lett! Megmutattam a férjecskémnek is!

Ancsi! Dorka nagyon ügyes, hogy már így ücsörög. Milu jóval előbb ült,mint ahogy fel tudott ülni egyedül. Fél éves korukban meg tudnak ülni egyedül is, 8-9 hónaposak amikor egyedül is fel tudnak már ülni. A lényeg, hogy ne te tartsd a hátát és ne dőljön el. Akkor már ücsöröghet. Na ezt jól megfogalmaztam...

Winchi! Amikor nézem Matyi képeit, el sem tudom képzelni, hogy tud sírni! Annyira nyugodt babónak látszik... Puszi a kis fejecskéjére!
Balatonaligát mi is szeretjük a régi pártüdülő miatt. Nagymamámnak volt ott nyaralója, de már eladta. Kiskorunkban nagyon sokat lent voltunk. Még a Kádár Jánossal is találkoztam ott. A mai napig imádunk oda lemenni. Tlel van fákkal és virágokkal az egész, és a lángos sem elhanyagolható. :D

zsófia! majd rakjál fel képeket a hajvágás eredményéről! A hajszobrászkodást én nagyon várom, de egy picit félek a saját teljesítményemtől, mert utoljára a barbim haját vágtam. Az pedig nem ma volt.

Anyany! Milyenek az éjszakáitok? Használod még a homeos bogyókat?

Milunak jön felül egy foga!!! Ma vettem észre. Annyira boldog vagyok, hogy nem marad kétfogú! :lol:

Kép
jaffa4
 
 


hahó csajok!

Még nem tudjuk, hogy pontosan mikor visszük emmát...ebben a hónapban, az tuti. Én nagyon fosok, hogy mit csinálnak vele :( meg, hogy mit derítenek ki :( ha eszembe jut, hogy vinni kell pestre összeszorul a szívem, és sírhatnékom van :(

jaffa: gratu a fogacskához :) Férjecskédnek üdv:)

winchi, valóban gyönyörű idő volt tenap, mi is nagyot sétáltunk. Emma nem aludt...végig nézte a babakocsi belsejét, pedig egy darab minta sincs rajta.

Lara: valami jó hajpánt Hannusnak?:) te mikor mész a dokihoz?

Ancsi: jó az új vonalzó, és igen, majd ha megyek, akkor viszek Emma képet, de lehet még előbb bevisszük Áginak. Úgyis szeretnék neki adni valami kis ajándékot...

Bende: köszi a dicséretet:)

winchi: milyen tea?

na megyek, mert oááááááoááááá...:) puszi

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Jaffa akkor lehet hogy még pancsoltunk is együtt gyerekként :lol:
Most is a club aligában voltunk, szinte mindig oda megyünk le arcképes belépőnk is van :lol: Hát igen az a lángos messze földön híres :lol: Bár már két éve nincs ott az a néni aki régóta csinálta de ahogy ízleltem a nyáron azért a receptjét otthagyta :lol:

Gégéé Mecsek baby tea ma is attól lett tele a gatya :lol: Még rímel is eladom nekik reklámszlogennek :lol: :lol: :lol:

Persze ma is csak 30 milit ivott meg belőle, mindig teázáskor akarja elmesélni hogy mit álmodott éjszaka és vigyorog egyfolytában. Amikor készítettem a teát párom már csak annyit kérdezett: Mi van meg akarod röhögtetni a gyereket? :lol:

Hannus nagyon ügyesen fordul :lol:
Matyi meg az istennek sem akarja nagyon emelgetni a fejét, ha hasra rakom akkor inkább megtámaszkodik a homlokán meg a kezén, lábán és az egész felsőtestét emelgeti, már most izmos akar lenni fekvőtámaszozik :lol:

KépKép
winchi
 
 


a mecsek teát mi is isszuk, de csak, ha csuklik, vagy nagyon fáj a pocija...

jó kis szlogen lenne;)

szerintetek normális, hogy én egész nap nagyon-nagyon éhes vagyok?:( és non-stop kajákra gondolok...Emma is akkorákat nyel a cicin, hogy nekem meg korog közben a gyomrom...és még így hümmög is minden korty előtt...

hmmmmmmm...nyel.hmmmmmmmmm...nyel... így eszik:)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé ha én nem eszek édességet egy napig akkor minden bajom van, úgyhogy az én szempontomból normális ha éhes vagy. A múltkor amikor nem tudtam annyit enni a gyomorfájásom miatt akkor rohamosan a tejci is megcsappant.
Kell az energia amit átalakítunk tejcivé hogy ilyen kis pofás kölykeink legyenek :lol: :lol: :lol:
Matyi van amikor morog mint egy kiskutya :D :D :D

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Wicca: Szép kis pocid van, az ajándékok csodaszépek! :) Milyen szép kék szeme van Levikének! Az igen!

Sarmon: Igen családi vonások mindkettejükben benne van. Esztike pl tiszta anyukája már most.
Jópofa a kép :) El sem tudnám képzelni milyen lenne 3 gyerekkel.

Katinka: Remélem igazad lesz a hajkoronával kapcsolatban :) Pocikája a picurkának már rendben van?

Gégéé: Bianka is nézi a jobb öklét, bár sosem nyitja ki. Nem értem miért. A bal kezét kinyitja. Mostanában meg cuppog is.

Szosz: Azért, mert akkor jó eséllyel indul a párom erősebb szálú hajára és a frizurához haj kell. HA szöszi lett volna akkor ez én vékony szálú hajamat kapta volna az neki nem lett volna előnyös. Barnikánál elmegy mert úgyis röviden hordja a haját, de egy kislánynál...
A pelusból nálunk is néha kifolyik a cucc, főleg ha sokat produkál a kishölgy.

Lara: Negyon ügyes Manócskád van. Már most... Nemsokára profi módon fog menni az átfordulás.

Anyany: Szia!! :)

Ancsi_pancsi: Nálunk meg apa Újházit készített :)

Winchi: Jó nagyot tudtatok sétálni? Tegnap tényleg jó idő volt :)

Jaffa: Hurrá! Hát én megmondtam volna azért hogy lesz neki több foga is, de akkor meg is indultak. Hogy viseli?

Mi: Tegnap este jó volt. 2-kor kelt evett 110 körül, de jutalmul csak 7-kor kelt enni, aztán fél 10-ig durmi. Én addig kivasaltam rendbetettem a lakást, szóval 20 percig még unatkoztam is. :)
El tudnám viselni az ilyen éjszakákat. Ha 10-kor rendesen evett volna, lehet hogy a 2-est is kitolja, de nem akarok telhetetlen lenni.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Gégéé, Winchi, a farkaséhség nálam is megvan. Állandóan rájárok az édességes polcra a spájzban, néha visszafogom magam és csak gyümölcsöt eszem. De én is mindig arra gondolok, hogy Natiért csinálom, hogy jó sok és tápláló tejcsije legyen. :D

Ja, és Nati meg állandóan nyög, de akkorákat, mint egy öregember. Hát igen, meg kell mondanom, nehéz az élete. :lol:

club aliga: mi is szoktunk oda járni, még a kapcsolatunk hajnalán, mostanában már ritkábban. És tényleg nagyon tuti hely, a lángost is szeretjük. :) Nagyon édesen alszik Matyi a babakocsiban. :D

Kép
Kép
katinka31
 
 


Sziasztok!

Gégéé:2 hét múlva megyek pénteken a dokibácsihoz még nem kértem idöpontot de olyan egy körül szeretnék menni.
Nagyon szorítok nektek ha mentek pestre lehet hogy már fel is szivódott a ciszta,remélem nem kell bántani ezt a kis gyönyörüséget!

Trundike:hogy te már ilyenekre gondolsz?????Biztos nagyon szép frizurája lesz Biusnak aztán majd győzzétek elhajtani a pasikat :wink: Remélem Bius most már többet alszik éjjel és akkor az unatkozós 20 percben tudsz ide jönni :D :D :D

Winchi:Nyaraló???irigy-irigy :D Nagyon szépek vagytok a képen és a háttér is :D Majd Matyi is forgolódik ám nem sokára Hannus utált hason lenni mégis hasról simán megfordul de még fordítva csak addig megy mint a képen

Jaffa:Gratula a fogacskához!!!Lehet hogy lemaradtam,miért kell mennetek vizsgálatra pestre?

Zsófia:De jó nektek hogy Apa még ilyen sokáig itthon lesz!!!Te tettél már fel nekünk karácsonyi képeket?
Vendég
 


lepisilt :(:(:(




szóval ti is éhesek vagytok...hát ennek nem örülök:) én sajna megálltam a fogyásban egyelőre...és rajtam maradt simán majdnem egy tizes...és már a terhesség elején is dundinyúl voltam...bár most amúgy soványnak érzem magam, mert ugye a nagy bálnaméreteimhez képest most nem vagyok olyan nagy, meg könnyen mozgok stb.:)

hát csajok: ciszta: az a baj, hogy nem is értem, hogy fehérváron hogy nem ismerték fel, azt mondták, nem is biztos, hogy ciszta...bár a deákdokibácsi azt mondta, mert megnézte az UH-ot, amit csináltak Minimanóról a kórházban, és ő azt mondta, hogy ciszta...szóval félek, nehogy más legyen.... :cry:

kérés érkezett hozzám priviben, hogy folytassam a kórházas sztorink, szóval folytatni fogom hamarosan :)

cupp

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Lara: uh-va is megnézte, meg meg is vizsgált. Tényleg, hogy viseled a spirált? Görcsöltél tőle? Nekem már egész jó minden, csak most úgy érzem, mintha fel lennék fázva, meg mondtam dokibácsinak,hogy sűrűbb folyásom van. Azt mondta, hogy lehet a spiráltól...

Gégéé: szorítunk nektek. egy ilyen gyönyörűséggel nem történht semmi rossz.

s.zsófi: jó, hogy jöttél!!! Igen, kérünk képet a lányokról!!!!

Jaffa: hiányoztál te is. Gratula Milunak a fogacskához! Nem viselte meg?
OK, értettem, hogy mit akartál írni az üléssel kapcsolatban. Köszi! Mindig jó tippeket kapni egy tapasztalt anyukától.
Dorka úgy kihúzza magát ha ül az ölünkben, meg már a hordozóból is kelne fel. Persze itt már bemutattam képen a kimászós, Hudini Dorkát! :) Mert volt olyan is mikor ki akart kúszni belőle, most meg a fejét meg a hátát emelgeti ki. Be is kell mindig kötni.
Amúgy ha ki van támaszva szépen megül. Nem sokáig hagyjuk azért ebben a pocícióban, de feküdni már nem nagyon akar....
Milyen vizsgálatra mentek?


Winchi: szépek vagytok nagyon. És milyen békésen szunyókál a vőlegénykénk a hidegben. Engem kicsit lehangol ilyenkor a fagyos Balcsi látványa, de nyáron imádom én is! Az egyik szerelmem...

Tündi: tök jó, hogy Bius már ekkorákat alszik. Nem semmi. Jó, hogy van időd mellette. Én már tényleg nem tudom, Dorka mikor alussza át az éjszakát már. Tegnap is 3-4-szer is fennt volt. Nem tudom mi lehet a nyugtalanság oka. Lehet tényleg fogacska jön....

Az egész családom alszik az ágyon. Én is csatlakoztam, de kb. fél óra kényelmetlen fészkalódás után otthagytam őket, mert kitúrtak.... :cry:
Ha felkelnek asszem sétálunk egyet.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Bende:
Sajnálom, hogy ennyire rossz emlék marad Nikike első karácsonya! De egy a lényeg, Ti hárman örültök egymásnak!! Semmi mással nem szabad foglalkozni. Párom nagynénje nálunk is megtette a magáét. Csurgón szokott a család összejönni 26-án ( ez kb 13 fő) . Ötlet: vigyük Krisztiánt is, had szokja a zsivajt.. Hozzáteszem, hogy ha 4 embernél több van körülötte, nyűgös és nem szereti.. Ja és nénike meg üvöltve beszél. Én meg kerek-perec megmondtam, hogy nem megyünk. De hát szoknia kell kiáltással erősködött. Hát csakazértsem mentünk. :twisted:

Megyek, mert manó felébredt!
Pusssz!!!
zsula
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?