Új privát üzeneted érkezett!

azért figyelitek, h lassan, (de biztosan) az anyukás topik utoléri a szülészeteset... Pedig mekkora volt a különbség oldalszámilag a 2 topik között akár csak 2 hónappal korábban???!!!
mazsolák
 
 


na ja de azóta kata meg én már itt ontjuk a hszeket... és ugyebár egyelőre én, mint a leggyakrabban író megtöltöm a topikot rendesen.... :D :D :D :D

a szülészetesbe meg azért nem írnak túl sokat és gyakran. néha van egy egy jobb nap, de amióta dógoznak a lányok keményen, azóta halódik a topik megint.
kerekpocak
 
 


NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK ZSÓFI!!!!

Samu, Anyának ma szülinapja van, hagyj rá mindent, hagy szabályozzon.....de holnaptól azért ne feledd, hogy TIMAEL vezér vagy! Farkas is veled van...:)

Minden Baba gyönyörű!!!!
Niki tényleg nagyon nőcis, Marci meg nagyon megemberesedett :). Komolyodik. :)
Lizacica édes, és csini abban a 74-es :roll: ruciban! :)
Samu is férfiasodik! Énis szeretem Farkasnak félrefésülni a haját, az olyan jófiús. :) legalább a látszat legyen meg. :)

Marcsi, ilyen hülye villamosos gondolataim nekem is vannak. :shock:

Megyek mert sírás van....

Kép
nóri8
 
 

 
 

ZSÓFI ISTEN ÉLTESSEN!!!!!! Kép

Frusztrált Samun olyan jót nevettem ahogy leírtad Zsófi. :lol: Nagyon szép legény ez a fiú. Érdekes, hogy a szöszke babák mind vöröses hajjal pompáznak a fotókon. Marci és Borcsi is minden képen vörösek. :shock: .

Edu, a P3 is aluvázas, de jóval nehezebb mint az Aria, 9,5 kg. Ennek ellenére én nagyon szeretem, és így soknak hangzik a súlya, de pl Bori Graco-ja 12 kg :? .

Marcsi, én nyírtam le Marcipánt, méghozzá hajnyíróval. Szegény végig üvöltött, pedig még a távkapcsolót is odaadtam neki. :? :) Kérem a szépségért meg kell szenvedni 8) .
Marci is utálja a bezártságot, ahogy beteszem a járókába vornyít. De hát ez van.. Amikor főzök kénytelen vagyok betenni, mert percek alatt hatalmas pusztítást tud véghezvinni a szobában.
Kedvence a virágföld kikapargatása meg a dvd lemezek lepakolása :? . Múltkor meg bezárt a fürdőszobába. Rámcsukta az ajtót és kivűlről lefeküdt az ajtó elé a szőnyegre :roll: .Kb 10 percbe telt, mire kijutottam. :? :D
Spenótot én is úgy csinálom, ahogy Reni írja. Egy darabig a hippet próbálgattam adni, de valahogy nem jött be neki. Mondjuk elég íztelen ami azt illeti.

Kata, tök jól nézel ki a krétai képen. Lizi nagyon cukkancs az új rugiban. Atyaég,már nem sokáig lesz jó a 74-es méret :roll: :P .

Niki csudacsini, annyira nőcis, és szerintem legalább másfél évesnek néz ki. Bori sokkal babásabb volt egyévesen :shock:

Angéla, új Bendés kép???? :wink:

KépKép
logi
 
 


Lányok NORBI-módszeréhez egy kérdés: lehet, hogy átsiklottam fölötte, de hol írják le azt, hogy milyen ételek tartoznak az 1-es 2-es 3-as kategóriába és hogy azokat pontosan mikor milyen mennyiségben ehetem?

KépKép
logi
 
 


Most jól le vagyok maradva, jó sokat irtatok vasárnap, meg hétfőn, majd átnézem a termést.

ZSÓFI, Boldog születésnapot Neked!

Minden gyerek rettentő helyes, de tüzetesen a képeket sem tudtam megnézni, majd este tanulmányozom.

Mi jól vagyunk, nagyon dolgozom, de remélem a hét végére megint jön a pihi, és a jövő héttől kevesebb dolgom lesz, legalább átmenetileg. Liza elég sznyarul eszik, nem értem mi lehet a baj. Eddig olyan haspók volt hogy hihetetlen, de most alább hagyott. Csütörtökön megyünk a két hónapos oltásra. :( :(

Sajnálom hogy ilyen ócska az idő, még sétálni sem tudunk lemenni kicsit, pedig az Lizámnak is jó lenne, nekem meg kellemes kikapcsolódás.

Ha tudok majd jövök még, addig is puszi minden baba pocijára, anyukáknak (meg apukánkank) szép napot! :)

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Bocsánat lemaradt: Lizunak Boldog Hófordulót!

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT ZSÓFI!!!


Kép

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Niki köszöni a sok dícséretet :D Meg én is!

Liza nagyon csini az új rugiban!!!

Hát elmult a babás korszakunk, ez egyértelmű! De, hogy őszinte legyek sokkal jobban élvezem a mostani roszcsont Nikit! Olyan jó amikor odajön és bújik hozzám az én kis pufók-pofisom! Elolvadok tőle :D

Niki a tegnap napközbeni giga alvások után este 2x kelt csak fel :shock: :shock: :shock: Ja, és most is alszik kb 10,30-tól :shock:

Hú, hát én sem néztem volnaki, hogy samu szőke és kékszemű :shock: :shock: :shock: Még az utóbb felrakott képeken is nagy barna szemeket látok, akárhogy guvvasztok :shock: Marcinak, Lizusnak egyértelmű, hogy kék, de Smunak :roll: Na majd élőben jól megcsekkolom tavasszal :wink:

Niki viszont élőben is vörös!!! De ez inkább csak akkor látszik igazán, ha rásüt a nap, vagy épp olyan a fényviszony. Nagyon érdekes hajszíne van, én még ilyet nem is láttam. Nem az a tipikus pirosvörös, hanem inkább mahagóni talán :lol:

No megyek mert főzök és mindjárt ébred őfensége és ha nem leszek kész akkor jaj nekem!

Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Zsófi!! Boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol:
mangó
 
 


Reni, az enyimeim is picit vöröses árnyalatúak ha rásüt a hajukra a napocska. :wink: (lehet, hogy ezért vörösödnek a vakura) különben szöszkék.
Gyönyörű lehet Niki hajszíne :wink: .
Kijött már a tavaszi kollekció a Bella Mode divatháznál?? 8) :D

Nálunk megint nagyon sz@r volt az éjszaka, Marci kétóránként szólított. Lehet jön a 9. fogacska?? :roll:...vagy a vas? :shock:

KépKép
logi
 
 


Kata, Marcsi, Reni!! köszi! nekem is most kezdett el hullani, teljesen kivagyok, de csak nem tart sokáig!!
fogyni én is, én is akarok!!!

Zsofi, tényleg nagyon látszik a fogyás!!

Liza tündér!!
Niki nagyon nőcis komolyan!!!


Samu, írj, hogy mit tervelt ki ellened anyukád!!! kitartás Veled vagyunk! Bende.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nálunk is mennek a puszik mindenhová!!!!!!!!! :lol: :D



Kép anya, mikor hagyod már abba?
mangó
 
 


Zsóka, nálunk is vörösödik a vakura. és ahogy kérted :)
mangó
 
 


Zsófiiiii!! el is felejtettem!! Veletek álmodtam!
ott voltam nálatok! Te sokat főztél, Samu pedig már mászkált!! aztán megérkezett Edus is :lol: :lol: :lol: :lol:
mangó
 
 


JAAAAAJ DE NAGYON SZÉP BENDE!!!!!!!!!!!TESSÉK DICSEKEDNI KÉREM EGY ILYEN SZÉPSÉGES LEGÉNNYEL, KÉRÜNK GYAKRABBAN FOTÓKAT!!! :wink: :P :D puszi Angi :wink:

KépKép
logi
 
 


sziasztok!!!


hű milyen sűrű délelőtt volt! gondolom az esőben senki semerre... :roll:

Hát Nikin a vöröset még nem láttam ;) Samu is inkább vöröses de akkor ezért a vaku dologért... :roll:

megvolt a kezelés, NAGYON JÓ VOLT !!!!!!!!! Margit (ő csinálja) teljesen el volt ájulva, hgy mennyit változott a derekánál a feszesség Lizunak :shock: pedig múltkor csak ímmel-ámmal kezelte, akkor inkább megbeszéltük csak a dolgokat... :shock: :shock:
azt mondta h most már az a lényeg, hogy ne romoljon vissza amit elérünk egyszer (ez előfordulhat az epi miatt :? ) és akkor nagyon jó lesz!
És most megyünk csüt., és péntek is !!! mivel ennyire szuperül reagál, így az elején meglendítjük a dolgot... :roll:
remélem most nem kiabáltam el :? kopp-kopp-kopp
de muszáj megisztanom, végre a sok rossz után egy kis jóhír. :wink:
alszik Cicus totál kiütve persze :? amúgy sírt, de nem vészes egyáltalán, és sztem főleg éhes volt. úgyhogy megint 4kezest adtunk elő, Margit masszíroz, gyúrogat, én meg tartom a fejét és etetem közben. persze kijön belőle a negyede mert óhatatlan de legalább nem hergeli magát a sírásba. tudjátok attól tartanak h akkor sanszosabb h előjönnek a görcsök......


Jaj de édespofi Bende! végre tesz fel anyukája képet nekünk! :wink:
mekkora hatalmas szeme van neki is!!! :lol: neki is inkább sötétebb!
és milyen gyanúsan néz a gép felé!! :lol:


úúú szegény Zsóka :? és 2 óránként megnyugodott magától, vagy szopi ?? a hajnali 2-es evésnél Lizu is nyügizett, igazából evett 200-at és aztán még visított (szó szerint!!) úgyhogy muszáj voltam adni neki még, sztem evett összesen vagy 240-250-et!!! :shock: :?

Zsóka találtam egy ilyet:
norbi kaják felsorolása
lmkata
 
 


persze sztem azért nincs a honlapjukon részletesen hogy vedd meg a könyvet amiben benne van a csoportosítás...
(vagy csak én sem találtam akkor bocs norbi :wink: )
lmkata
 
 


na holnap reggel bethesda, megbeszélés a főorvosasszonnyal, csütörtök du. 1 dsgm-kezelés, péntek reggel lehet h bethesda szuri, dél dsgm, délután nagyszüleimhez vizit :)
hoppáré szép kis hétköznapok! :) így időm sincs itthon "unatkozni"
na megyek ruhát pakolni............ :lol:
lmkata
 
 


De jóóóóóó Kata, nagyon-nagyon örülök a jó hírnek. Minden okés lesz meglátod! Szupppppper hogy ilyen jól reagál Lizus.
Jól van csajszi, ügyes vagy, csak így tovább!!

Köszi kata a linket, már ki is nyomtattam. Igen, erre én is gondoltam, hogy val.szeg a könyvet kell majd megvennem, hogy teljes részletében elsajátítsam a módszert.

pusszok
(Marci éppen a az újságokat tépi ki a tartóból :? , ez a pasi.......őőőrület :? :lol: azért imádom ám)

KépKép
logi
 
 


köszönöm a köszöntéseket!!!!!!

na megjöttünk, bent voltunk a sulimban egy kis látogatásra!!! nagyon örültek a ygerkőcök! főleg annak, h megint én leszek az angolos nekik!

reni, kék az csak nem világos hanem királykék. majd kinagyítom neked vhogy.

kata ezek nagyon jó hírek!!!!!!!!!!!!!!!!! mégmégmég!!!! szuper h így bejön a torna!!!!

mangó :) :) szupi az álmod!! hajam nekem is hullott, de kb a 3-4 hónaptól 1-2 hónapig. azért is vágattam le.

zsóka :( samu is felsírt éjjel, szerencsére nem ébredt fel csak sírt, ölelésre megyugodott.


na megyek etetni-enni, 5-re jön ma az építész hoz mindenféle terveket a lakással kapcsolatban!! yuhé!!
kerekpocak
 
 


talán itt látszik?

Kép
kerekpocak
 
 


na itt aztán látszik! :lol:
jó Zsófi, de aztán nem eltűnni mára már!!!!! :wink:

jaaaaj olyan jót röhögtem amikor írtad h hát mert van a Kata meg a te netfüggőséged... amikor Edu írta h utólértük a másik topikot :lol: :lol: :lol: :lol:
hát rajtunk aztán tuti nem múlik! :wink: :P

én meg épp xls-ben csinálok összefoglalót Lizu eddigi gyógyszereléséről, hogy holnap képben legyen a dokinéni (az új)
áááá nem, nem vagyok közgazdász... ááá dehogy :P :wink: :? :lol:
lmkata
 
 


Kata, én is nagyon örülök Veled együtt!!! tök jó hírek!!!
holnapra is drukk hegyek!!!

Zsóka, Kata, köszönöm!!! én is bezsebelem!!! :wink: :wink:

ja és középhaladó lettem!!! :oops: :lol: 8)
mangó
 
 


mangó: hát persze nem is mondtam h BENDE RETTENTŐEN ARANYOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZABÁLNIVALÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Zsófi, tényleg kék! Tök szép színe van a szemének!

Bende nagyon édeees!!!!!!!

Zsóka, jelentem a tavaszi kollekció kicsit késik, de már kezd bejönni! max 2hét múlva rányomatom a webre is! Majd szólok :D

Kata, tök jó, hogy jó a torna! remélem az új dokinéni is kedves lesz!

Majd keresek egy vöröshajú képet!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Sziasztok!

Samunak tényleg kék a szeme, pedig tutira azt mondtam volna h barna :oops:

Kata, örülök, hogy ilyen jók a hírek Lizus tornájával kapcsolatban. Nagyon drukkolunk ám Nektek!!!!! :wink:

Nálunk ma rémálom nap volt, nyakamon egy csomó meló, és Liza ma rettentő hisztis volt. Össze-vissza aludt és amikor éppen nem aludt üvöltött. Most nem iagzán látom a napirendünket, pedig eddig volt rendszer a napjainkban. :cry:

A nagyoknál ovi után vendgeskedés volt itt volt egy - egy csoporttársuk, nagyon jót játszottak, és totál szétrámolták a lakást. :)
Mondjuk ezt nem viselem túl jól, mert eddig nem írtam, de rendmániás vagyok. :cry:

Lassan megyünk fürcsizni meg aludni, ha tudok jövök még.

Ja el ne felejtsem, Bende gyönyörű krapek, lehet hogy méfgsoha nem láttam róla képet?

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Liza cica - Isten éltessen 4. hófordulódon!

Zsófi - Isten éltessen szülinapod alkalmából!


Kép

Sziasztok!

Hát elég lassan, de ideértem. Hétvégén sűrű programunk volt és Márk erősen harcol a fogmanókkal. Tegnap pedig Apa szabin volt :lol:

Olvasó üzemmódban voltam, de annyit írtatok, hogy nem biztos, hogy tudok mindenre reagálni.

Kedves Samu! Köszönjük leveldet és sok szeretettel gratulálunk új tudományodhoz a tolatáshoz. Ez nagy ügyességre vall, mi ezt a mozgástípust nem tudjuk felmutatni a repertoárban. Reméljük a játékok minél hamarabb elérhető közelségbe kerülnek. Puszi p,m,a

Kata - örömmel olvastam, hogy ennyire jó volt a Dévényes torna. Nagyon drukkolok, hogy az új dokinéni is ilyen kedves, rendes és alapos és nem utolsósorban szimpi legyen. Nagyon csini vagy Krétán, de szerintem most is! :lol:

Angi - Bende csodaszép fiúcska. Csak miért bújkál előlünk?

Zsófi - fogyókúra - minden elismerésem! Én amióta férjhez mentem csak növelem a kilók számát :cry: , de most kedvet kaptam tőletek! Samu tényleg kék szemű és igazi fénykép arc - úgy szeretem a képeiteket! Hajad pedig nagyon csini lett!

Reni - Niki csodaszép! Ilyen sebünk nekünk is volt és járt hozzá egy nyelv elharapás is. :cry: 63 kg nekem is egy szép álom, 55 pedig 20 évesen voltam. Ja és 172 cm vagyok. Az esküvőmön 60 voltam, most inkább le sem írom...

Timi - Bala csúúúúcs!

Zsóka - Marci nagyon édi az új frizurájával! Én még ragaszkodom egy kicsit a hajához, de azt hiszem az első szülinapjára új frizurája lesz, mert hátul már kicsit csigásodik, de olyan édi, hogy nincsa szívem levágni.

Edus, Imri - buli utáni afterparty a metrón :lol: :lol: :lol: Kis Zs és Zsófi montázs pedig zseniális!

Anaci - ma nálunk is extra nyűg volt egész nap. Azt hittem sosem lesz este!

Rólunk - Márk már nagyon ügyesen áll és kezdi figurázni is. Már csak 1 kézzel kapaszkodik, a másikkal operál (valami olyasmit csinál amit nem szabad). Ma pl. az egyik kezével kapszkodott, közben leguggolt és felvett a földről egy papírt.
A PP etetőszékünk vasárnap este új funkcióval bővült - járássegítő. Márk kb. 5 métert tolta maga előtt és ment utána (természetesen Apai felügyelttel). Erősen küzdünk két fogmanóval, ma reggel 1/2 7-től 1/2 12-ig nem aludt semmit és hulla volt. 1 óra alvás után ébredt, majd du. nagyon hoszzú 40 percet bírt aludni. Cserébe remélem éjjel aludni fog :D

Ma elkezdtem tornázni és megpróbáltam kevesebbet nasizni. A torna jól esett, nasizás nagyon-nagyon csábító, de remélem holnap már sikeresebb leszek. 10 kg minuszt kellene elérnem. Nem lesz könnyű az tuti.

Midenkinek szép estét kívánok és remélem megint tudok jönni sűrűbben is.

Hinta-palinta...

Kép

Kép

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


MÁRK GYÖNYÖRŰŰŰŰ!!! ÉDES KISFIÚ!! hogy hintázik!!!

lányok fogyjunk együtt!!!
éljen a no csoki no kalória!!! hipp-hopp leugranak a kilók! mi leszünk a legvéknyabbak!!!!!
kerekpocak
 
 


Te jó ég, mennyit írtatok!
Próbálok visszaolvasni.

ZSÓFI! NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!

Addig csak annyi, hogy Barnus egész nap felül, ahogy lerakom már tolja is ki magát. Ez a kh előtt még nem ment. Illetve most már térdel ezerrel, persze kapaszkodik valamiben közben, ált. belém. Ezenkívül térdelésből már egy párszor tök ügyesen felállt kapaszkodással és ilyenkor ő is nagyon örül, állandóan nevet.

Már tök jó a kedve, szerintem már nagyon felejtőbe merülhetett a kh szerencsére, szinte a régi.
Az éjszakák is jobbak, bár tegnap éjjel sokszor nyöszörgött, ringattam, de sírni nem sokáig sírt, visszaaludt. Ma meg már megvan a 6. recénk.
Nappal alszik kétszer, de olyan 1-1,5 órát, du olyan 2-t. Tök jó! Csak el ne kiabáljam!!!

Egész nap sokat nevet, jókat játszunk. Marcsi kérdezte egyszer a játékokat. Barnus elvan velük. Ha pl eszek, mosogatok stb félszemmel rajta vagyok, és tök jól eljátszik velük. Nem nagyon kellek hozzá, mármint a játékokhoz. Nézegeti, rázogatja, zörgeti, dobálja, ha én odamegyek, akkor meg inkább "rámmászósat" játszik. Nálunk a játszószőnyeg a habtapikon és azon van legtöbbször.

Szóval olyan jó végre jót írni!
Délutáni alvásnál kb az első órát van a kiságyban, ált felsír, kiveszem és melléfekszek, odabújik mint régen, és így tovább alszik, míg kiságyban már nem akar. De Anya mellett még igen! Vagy rajtam. Jaj, de jó érzés, végre!

Remélem jól van mindenki, majd olvasok és reagálok, csak egy kis helyzetjelentés volt.

Ma Árkádoztam, Apa volt itthon, amikor hazajöttem, majd kiugrott Zsolti kezéből, amikor nyitották az ajtót! Eszembe is jutott Mircike.
Vettem neki csomó mindent C&A-ban (9000-ért 10 db hosszú ujjú bodyt, egy kantáros khaki színű tök jó nadrágot, illetve egy nagyon szép zippzáros vastag kötött kardigánt, nadrághoz hasonló színű. ) Megmutogattam neki és végigtapsolta az egészet. Úgy örült mint egy 5 éves, olyan aranyos volt!

Már sokat hízott szerintem, lehet, hogy ugyanott vagyunk, ahol voltunk. Jó sokat eszünk, reggel kevesebbet, aztán egyre többet. Inni azért nem mindig tudom rávenni.

Szombat este felhívott a drnénije, hgy dirrekt Barnus miatt elment szombaton egy tanfolyamra ekcéma ügyben. (Pedig biztod lett volna jobb dolga is.) Mondott egy csomó mindent, h mi volt ott, meg ajánlott egy kenőcsöt, azóta azzal kenem este, reggel - eddig 7-szer, és már alig látszik valami az arcán. Nagyon szépen helyrejön vele, még a vádlija is. Az arca már sz-n tiszta gyulladt pirosrózsaszín, fényes, levedzős, véres volt és állandóan vakarta. A 2. kenés után már csak simán piros lett, most meg már foszlányos rózsaszín itt-ott.

Jól alakulnak a dolgok!!!

Remélem mindegyikőtöknél ugyanez van!!!

Azt hiszem egyelőre ennyi.
Majd holnap próbálom magam utólérni. Bár vasalnom kellene amíg majd alszik+ főzni, úgyhogy lehet, hogy csak este jövök.

Puszi mindenkinek!
Julcsi

Ui: holnaptól kezdem a Norbit Apával együtt.

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Julcsi!

Öröm volt olvasni soraidat, örülök a sok jó hírnek! Tudom hogy mindenki nyugtatgatott, hogy jobb lesz, de amíg nem jobb addig nehéz elhinni. Egy merő pozitívum amit írtál. :D :D :D :D
Tök jó!

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


julcsi ez tök jó!!!
úgy örülök!!!!!!!
kerekpocak
 
 


hmm lányok egy kis jókedvre fakasztó......

emeltszintű magyar felvételi feladatsor:

http://gyb.extra.hu/magyar_emelt.doc


megéri!!!!!
kerekpocak
 
 


bezzeg most h vagyok senki sehol...

ja heheh boldog rózsaszín -műanyagszives -plüssmacis- lufis baáááaaaűűááálintnapot mindenkinek hehehhe

tegnap volt az építész és elég borzalmas terveket hozott. volt 2 jó ötlete azt felhasználjuk , de a tervek elég nyomasztóak voltak...

szedres charlott volt a torta (természetesen egy napr norbi felfüggesztve :)) jól megettük a felét!! (kicsi torta volt! nem 16 személyes..)

az idő csodálatos! mi megyünk tornázni + sétálni is. gondolom mindenki napozik! ilyenkor irígykedem ám kata a kertetekre!!!!!

ja by the by van egy barátosnőm, aki épp gyerekgyártásban van és asszongya h rendszeresen olvas minket!!! (korábban én meséltem neki h vagyunk, meg írunk) ő nem a jánosban fog szülni de szeretne majd csatlakozni, mert már most ismer mindenkit! gabikám, ha most is olvasol minket akkor PUSZI!!!!!!!! . azt mesélte, h majd' mindenap beleolvasgat, szinte már-már függő!! mindenkit nagyon kedvel és izgatottan követi nyomon a különböző történéseket! izgul lizuért (kata a cs.g. és az én közös barátnőmről van szó), a gyermekekben gyönyörködik, lesi h ki hogy fejlődik, figyeli a londoni kalandokat. hmm, gondoltátok volna? mármint azt h külső szemmel is érdekes lehet a topik??

süt a nap!!

dejó dejó!!!
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Zsófi ez naggyon jóóóó! :lol: :lol: :lol:

Julcsi, de jó hírek!! Barnus nagyon ügyes, gratulálok!! :wink:

Ma nagyon jól aludtunk, reggel fél6-kor arra ébredtem, hogy vízbe fekszem=minden csupa tej volt. Egyszer sem ébredt marci éjjel, ilyen még nem volt. Fel kellett keltenem, mert iszonyúan fájt a mellem, de szopi után még két órát ráhúzott a kispasi. 8)

Bori farsangol. Végül királylány lett.
Íme két fotó:

INTEGETŐ KIRÁLYLÁNY (búcsú az oviban.Ő bent én kint))

Kép

Kép

KépKép
logi
 
 


Mi is megyünk, sétálunk egy nagyot ebben a gyönyörű napos időben. Zsófi, a 16 szeletet mind becupákoltátok?? :shock: :lol:

GABI SZERETETTEL VÁRUNK, GYERE ÁM!!!!!!! :wink:

KépKép
logi
 
 


az utsó kép akkor készült, amikor kész lett a ruci. :wink:
logi
 
 


Szép jó reggelt/délelőttöt!

Julcsi - végre jó hírekkel jöttél! Olyan jó volt olvasni reggel, hogy mennyit haladtok!

Zsóka - Bori nem is lehetett volna más, mint királylány! Egyszerűen gyönyörűűűűű! többször vissza is tekertem! És a kamerába nézés tudománya, az sem semmi. Apukája el volt ájulva?
Éljen az alvás!

Mi már haza is jöttünk az első sétából és Márk alszik is. Igaz alig reggelizett. Remélem hamarosan kibújnak a recék, mert néha már nekem is fáj :?

Napsütéses szép napot mindenkinek!

Puszi

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


sziasztok!!!

Anaci/Nóra, láthattad már mert tettem fel képet Bendéről, de az igaz, hogy nem túl sűrűn :oops: :? :P

Julcsi, de jó hírek!!!!!! :wink: :lol: :lol:

Borcsa gyönyörűűűűű!!!!
Márk szintén, olyan édes!!!!!!

Zsófi, lesz nagy buli is ??

Mircike, hogy vagy?

Edus, remélem jól vagy, jelentkezzél, vagy Imi Te!

a mai éjszakánk nyügi volt megint......., 2 óránként ébredt a pindur, nemtom mi van.......szerintem ma meglátogatjuk a dokinénit, beszélgetünk, hogy mi a véleménye, bár telefonon beszéltünk és amiket mondtam, azt mondta, hogy még korai ugyan, de lehet, hogy elindultak a fogmanók, de még csak Miskolcon vannak :? :shock:
mangó
 
 


hahó!!

mi is megérkeztünk, Lizut már ki is pakoltam a teraszra alukálni, napozni, én is napoztam egy kicsit meg kajálok is most netezés közben :? jó-jó de már nem bírtam ki, hogy ne nézzek be !!!!!!!!!!!
reggel nem tudtam mert rohantunk, így is késtünk az M3on vmi baromi nagy dugesz volt még...

na!

Ugyanez ugrott be amit Panni írt mikor megláttam Borkakirálylányt: hogy nem is lehetett volna semmi más!!!! :lol: :lol: :lol:

LÁtod Julcsi nem mindig csak lefelé visz az az út! :wink: :wink: :wink:
most jön még csak a java! :wink: :lol:
ügyes pici Barnus hogy így kapaszkodik, üldögél, stb! :lol:

Zsóka az ömlő tejedet úgy irigylem! :roll: de azért már nem bánkódom nagyon h nekem elfogyott, jönnek az izgalmas főzelékek, gyümik... :wink:

Panni de édes Márk! előttem van ahogy egy kézzel operál csupa tilos izgi dolgot :lol: :lol: :lol:
meg a hintázós is nagyon klassz! hol voltatok?

Zsófi legalább a 2 ötlet is valami! főleg ha nagyon bejön!!! nekünk volt h csak egyet mondtak, de az annyira csúcsszuper, hogy azóta is emlegetjük hgy na ez azért megérte! :lol:
és mikor kezdtek? most szét van verve, ugye jól emlékszem?
hűűűűűűűűűűűűűűűűűűű... na lesz programod az tuti.......
:roll: de majd jó lesz bent lakni, mindig erre gondolj a nehéz pillanatokban!!! :lol:

Szia GABI !!! :wink: olyan kívülállóként a topik, mint vmi sorozat?
hihi :lol: érdekes lehet... :roll: bár bevallom őszintén, én is szoktam olvasni egy topikot még itt a babaneten (ha nagyon nem tudok elszakadni a géptől), a 2006 őszi babásat. na ott azért vannak ezren, és tök ironikusak egy csomószor, meg ilyen egymást túllicitálósak.... brrrrr az utálatos! itt meg mindenki jófej (jó-jó vannak jobb meg rosszabb napok, de ez oké)

elküldöm...
lmkata
 
 


Mangó most olvaslak!
figyu nem bántásból, de basszus ezek a dokik! a fogak... persze olyan jó h mindig lehet arra fogni mindent..... :roll:
nem????????? vagy szted igaza van???
nem lehet h nem eszik eleget Bende???
lmkata
 
 


szia Kata!

ezt én is mondtam, hogy egyszer a pocira aztán a fogra fognak rá sok mindent, az a jó, hogy ez a dokinéni nagyon lelkis és sok mindenben segít.

az meg, hogy esetleg nem enne eleget, nemtom, mert tejem van, fejni is szoktam, de Bende sokszor már nem kér többet, ő inkább többször kevesebbet típus, erőltetni nem tudom nagyon, megpróbáltam, de nem kért, szóval ezért vagyok tanácstalan egy picit, amúgy meg teljesen vidám baba napközben...... szóval passz........

holnap megyünk a dokinénihez
mangó
 
 


másik dokinéni nagyon nagyon csúcsszuper szintén !!!!!!!!!!
( mondjuk ő más típus, idősebb, és az abszolute number1 etéren, mint már írtam asszem :roll: )
és képzeljétek Lizu milyen ügyes volt: ücsörgött az ölemben, tartotta a fejét !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! és gőgicsélt is !!!!!!!!!
végre nem azt írták a papírunkra h nincs figyelme, nem teremt szemkontaktust, blablablaaaaaaaaaa hanem azt h fejét tartja 2 DSGM kezeklés után!!!!!!!!!, aktív!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

persze nyílván én, MI tudjuk, látjuk nap mint nap mikre képes már Lizu, csak olyan szar volt h eddig ugye mondtam, mondtam h ezt meg azt is tudja, és ugyanakkor a vizsgálatokkor semmit nem csinált soha!!!!!!! meg az EEG is hogy nem javult... :arrow: és már mondta is a dokinéni eccer (tök kedvesen) hogy anyuka lehet h többet látunk a Lizában, mint ami valóban van, azt amit szeretnénk látni....
és már kezdtem elbizonytalanodni hogy lehet h tényleg elfogult vagyok - pedig igyekszem állati kritikus maradni....... de itthon mindig bizonyított Lizus h igenis ő ügyes és tud dolgokat!

na értitek? :lol: szóval ez is most +++

de nem akarom itt elkiabálni, szóval be is fejezem!

ja még annyi h mondta ez a dokinéni, hogy ismeri a gyógytornászunkat , és nagymestere a dévénynek, és lizának nagyon jó a dévény, egy esetben fog letiltani róla, ha erősödnek a görcsei.

pénetek nem kap szurit, megnézzük hogy reagál rá :roll: :? :roll: :shock:
mindenesetre beszereztem a görcsoldós, nyugtatós lötyit meg kütyüket hozzá h be tudjam adni ha gáz lenne......... :roll: de nem lesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aztán hétfőn kibeszéljük a dolgok alakulását és valszin kap egy újfajta gyogyót a szuri helyett...

na ezek vannak :)
lmkata
 
 


ja és nincs bántás, minden ötlet jól jön!!! :wink:

de jó Lizunak, hogy napozik!!!! :lol: 8)
mangó
 
 


Kata, szerintem is nagyon ügyes a pici lányotok!!!!!!!!! és én nem vagyok elfogult!!!
és ezek nagyon jó hírek!
drukkolok, hogy pénteken se legyenek görcsök!!!!!!!!! +++++++++++++
mangó
 
 


ja jóóóóóóóóóó mangó én ott maradtam le, hogy aggódtál múltkor h nem eszik eleget Bende :oops: :oops: :oops: :oops:
bocsi!!!! :wink:

kíváncsi vagyok mit mond.
De figyu amúgy Lizu majdnem ugyanez!!!!!!! mondjuk ő nem 2, hanem 3 óránként ébred!!!! régebben már aludt egyben 5-öt, de kórházas mizériák óta nem!

nappal simán bír / bírna aludni, meg így a jövésmensében van hogy nem eszik 5-6 órán át és meg se kottyan neki!
de éjjel nincs pardonn!!
sőt arra állt be h eszik hajnalban 5-kor, aztán reggel 7-kor ébred, mert kialudta magát előző este 7 óta (jó közben fönt volt enni, de az csak eszik és már alszik is). szóval reggel így sűrűn eszik... :roll:


ő is többször keveset típus!!! ööööö azaz most sajnos többször sokat :shock: de ez a gyógyszer miatt...

szóval, jó-jó nem kellemes h 2 óránként kel, de lehet h napközben ő is mélyebben tud aludni.

akkor alszik legalább????
lmkata
 
 


köszi Angi! :wink: úgy tűnik eccerre vagyunk az éterben! :wink: :wink: :wink:
PUSZIK!
lmkata
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukucskálás!
Gabi üdvözöllek a fedélzeten, jó lehet monket kívülállókén tolvasni, Néha én is beleolvasok másik topikokba.

Rajtam kitört az nfluenza. Olyan klasszikus, marha magas lázam van, és minden pocikám fáj :cry:
Apa két hete túl volt rajta, nagyon együttérző. Elvitte ma a nagyokat az oviba, és értük is megy. Én meg Lizával a hasamon nyomom az ágyat. Felhívtam a dokinéninket, azt mondta adjak egy csomó C vitamint a gyerekeknek, hátha nem kapják el. Liza is kap cebion cseppet. De azért azt mondta a holnapi oltást halasszuk el, mert nem mer beleoltani egy esetlegesen kezdődő nyavajába.
Lányok drukkoljatok Nekünk, hogy a lányok megússzák!!!!

Megyek visszamászok az ágyamba, kicsit alszom, most Lizám is ezt teszi. Remélem hamar kikeveredek belőle.

Mindenkinek szép napot!

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


igazad van, mert már én is először arra gyanakodtam, hogy nem eszik eleget, ez volt az első para :? , aztán fejtem, mértem, meg kínálgattam, és rájöttem, hogy nem az a baj....

hát igen napközben meg jókat durmol!!! :D :lol:

de pl. az előző éjszaka meg ok volt - akkor is volt ébredés, de kajált és alvás -, szóval ezért vagyok bizonytalan, hogy mindig valahogy másképpen van
mangó
 
 


Anaci, jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ++++++++++++++++++++

Kata nektek puszi!!! :lol: :lol:
mangó
 
 


AnaciNóri jobbulást!!!!!!!!!!!!!!
jaaaj ez olyan szar, az ember feje mintha vödörben lenne, no ízek, ömlő takony :? :? :?
de drukkolok h csajszik ne kapják el!



én is nagyon félek közösségben lenni Lizával ( mondjuk max akkor amikor a kh-ban várakozunk épp) mert ő még egyetlen oltást sem kapott !!!!!!!!!!!!!!! és a szuri még le is gyengíti az immunrendszerét, ha láza lenne szurit sem kaphatna.... szóval én most nagyon parázom mindenféle betegségtől és ugyanakkor meg mindenhol azt hallni h mekkora járványok vannak :roll:

naszóval gyógyulgass!!!!!!!!!

asszem lekapcsolódom már a netről mert itt ragadtam megint :wink:
megyek napozni L. mellé :lol:


Mircike??????????????????????????????????????????????????????
plíííííííííz dobj két sort, semmire ne reagálj csak hgy mizu véletek!!!

Edusunk?? milyen az idő nálatok? itt ma megint tavasz van ám! ;)
most olvasom gmail-en h betegek vagytok????????
nemááááááááááá!!!!!!!!!!!!!
lmkata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?