Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nemrég költöztünk Veresegyházra, és pár hetes terhes vagyok! :D

Első baba, és már vagy egy éve nem voltam nőgyógyásznál (akkor sem volt választott orvosom).

Utána jártam, elvileg Kistarcsa az "illetékes kórház".

Bejelentkeztem dr. Szabó Lászlóhoz (ismerős ismerősének orvosa)

Róla ill. a kórházról szeretnék minél többet tudni!

Előre is köszi!

Jutta
jutta
 
 


Sziasztok!

Nircee,
tegnap postáztam amit megbeszéltünk! :D

Képzeljétek,Levi tegnap óta átfordul! :lol:

Kép
mano83
 
 


gratula Levinek! :lol:

hasról-hátra vagy fordítva? 8)

Kép
klmaria
 
 

 
 

Jutta!

Először is gratulálok!

Nekem is dr. Szabó az orvosom. Én a magánrendelésére jártam havonta terhesgondozásra, most már pedig a kórházi rendelésére az nst-k miatt. Jó orvosnak tartom, remélem a szülés is flottul fog menni.
Ha van kérdésed, szívesen válaszolok akár priviben is.

KépKép
tüccs
 
 


Mano!
Gratulálok Levinek!!! :lol:
Mi is forgunk már rég óta ,igaz mi már nagyobbak vagyunk!Mi már a négykézlább állással próbálkozunk! :roll: Egész jól megy már Zsaninak!Meglátod innen már egy kettő és azt veszed észre,hogy Levi elindúlt!!! :lol:

Az anyatej az tényleg jó a pöttyökre! :lol:


Jutta!
Én is a Flór Ferencben szűltem ,nagyon szép és ígényes szülőszobák vannak !Mindenn van amire egy vajjudó kismamának szüksége van!Otthonosan berendezett ,három különálló szülőszoba áll rendelkezésedre!Ha megadod az e-mail címed küldök képeket,ha érdekel!!!! :lol: Most nemvagyok benne bíztos de lehet,hogy négy szoba van!? :oops:

Kép
Kép
Kép
tiop
 
 


Sziasztok!

Jutta,
üdv köztünk és gratula a pocaklakóhoz :) jobb helyis lehet a Flórnál, igényes szülőszobák (Tiop már írta 3 különálló) és vajudó, mindenféle alternatív dolog amit el tudsz képzelni, szép baba-mama szobák. Nem akarom tovább fényezni, de a környéken ennél jobb helyet nem találsz :) :wink:

Kép az egyik alapítványi szobáról:
Kép


Mano,
mi is nagyon mozgolódunk, ha a hátán van már az oldalára fordul, ha hason van akkor meg vissza a hátára :D olyan nagyok már, hogy ilyeneket tudnak, pedig most születtek :wink:

Van valakinek ötlete arra, hogy mitől tudna lánykám könnyebben kakilni, annyira nehezen megy neki és ráadásul keményet is kakil :oops: :cry: Csütörtökön megyünk a 4 hónapos oltásra majd a dokinénit is megkérdezem.

Finiselők, izgultok már :wink: kicsit irigy vagyok rátok, olyan jó volt pocakosnak lenni :D

Jó éjszakát mindenkinek.

Timi

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


Jobb helyed nem is lehet a Flórnál cseppet elírtam :oops:

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


Jobb helyed nem is lehet a Flórnál cseppet elírtam :oops:

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


Sziasztok!


Hát nekem most már 11nap van a szülésig :D Hát nem mondom gyorsan el telt az idö,már jó lenne túlleni a szülésen egy picit félek milyen is lesz :shock: :D Remélem sok tejcsim lesz :D Már majdnem mindent bepakoltam, jó sok minden öszejött.

Szabad inni a szülöszobán :?: Vagy enni esetleg :?: Szülés után rögtön lehet szoptatni :?:

Ja de izgi most már :D :D

Kép
pipacs80
 
 


pipacs80:
szabad inni a szülőszobán, enni csak kis csokikát és szőlőcukrot.
Nekem lehetett szoptatni azonnal, vagyis előtte megfürdették és megvizsgálták a babukát.
A szülőszobára vigyél magaddal plusz folyadékot, hogy szülés után tudjál mit inni, hogy legyen vizeleted, ha nincs megkatétereznek.

Kép

Kép

Kép
pimpoka
 
 


Sziasztok!

Többen kérdeztétek hogy vannak a finiselők..
Jelentem, mi is megvagyunk, napról-napra dagibbnak érzem magam. A pakk nálam is összekészítve és már inkább túllenék rajta, mint ez a várakozás..

Most a babások vannak túlsúlyban a fórumon, de ez nem baj, sokat lehet tőletek tanulni. Remélem még emlékezni is fogok egy-egy jótanácsra, mire mi is eljutunk majd haza.
Vagy majd leírjátok újra. :lol: :lol:

Szép álmokat!

KépKép
tüccs
 
 


Sziasztok!

A februári kismamában van több cikk is a szoptatásról. Olvassátok el! :D Szerintem nagyon hasznos. Szívemből beszélnek. :wink: :D Ráadásul szülés előtt nagyon keveset foglalkoznak a különféle tanfolyamokon ezzel a témával, pedig szülés után ez a központi téma. Nagyon nem tájékozottak a kismamák ezügyben

thenus
 
 


Sziasztok!

Mindíg szoktalak olvasni titeket, de mire valakinek tudnék segíteni addigra már sokan megtették ezt.
Most az aranyér problémához szeretnék hozzászólni.
sajnos engem műtöttek 1,5-2 éve, de már visszajött, igaz nekem nem kijött hanem repedésem van ami néha vérzik. Azt hittem a műtét után ilyen nem lesz, hát nem jött össze. Nekem akkor azt tanácsolták, hogy figyeljek az étkezésre, és ha keményebb a székletem akkor egy evőkanál parafinolajat, attól majd csúszik és nem fog fájni, emellett persze fontos állandóan tisztán tartani a fertőzések miatt, ja és neogranormon kenőccsel kellett kennem az jó volt rá nekem. Remélem egy kicsit tudtam segíteni.

Én is a finiselők közé tartozom február 27-re vagyok kiírva pont két hét. Holnap megyek nst-re remélem még egyben leszünk!
Mindenkinek jó pihenést a betegeknek jobbulást!
Szép álmokat!

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]

Kép
pekom
 
 


pekom,kihez jársz orvoshoz :?:

Majdnem egy idöben vagyunk :D
pipacs80
 
 


Sziasztok!
Czakoca!
Te is abban a szobában feküdtél ami a képen van???? :lol:
Én ott feküdtem!Nagyon megvóltam vele elégedve! :lol:
A kakilásra nagyon jó az őszibarack lé ,kicsit meglangyítod neki és pár kiskanálal megkínálod a babódat vele !
Neki már lehet adni a boltogban kapható bébi italt!Próbáld ki nekünk bejött! :lol:

Pipacs !
A szülőszobán inni szabad és ahogy már Pimpoka leírta szőlőcukrot is ehetsz!Utánna úgy is nagyon szomjas leszel a legjobb a rostos ivólék ! :lol: Vihetsz még be a szülés utánra valami ropogtatni valót (sós),nekem nagyon jól esett utánna egy kicsit ropogtatnom ,hamarabb telt az a 2 óra amit még ott kell maradni megfigyelés alatt!
Pisilni én csak úgy tudtam ha kimentem a WC re ,ágytálban nem ment!
Nyugodtan mond majd meg a szülésznőnek,ha nem megy az ágytálba pisilés ,hogy te kimennél a Wc-re!Persze ha úgy érzed magad!! :lol: Ott biztosan tudsz majd pisilni!
Szoptatni tudsz majd ha a picit elláták és mindenn rendben van veled is és a babával is!

Tücs!
Nyugi ,azért vagyunk itt,hogy segítsünk egymásnak,és ha kell leírunk mindent mégegyszer!Én már sokmindent töbször leírtam!Kérdezz nyugodtan bár mit,én ha tudok segítek! :lol:

Pekom!
Szióka! Örülök neki,hogy eggyel több pocaklakó van akiért izgulni kell!!! :lol:
Szorítok!!!!!!!!! :lol:

Minden pocaklakónak kívánok nagyon gyors szülést és Mindent Bele csajok!!!!!


Mindenkinek szeretnék BOLDOG VALENTIN NAPOT KíVÁNNI!!!!!!!! :P

Kép
Kép
Kép
tiop
 
 


Sziasztok!

Nagy hajrá a finisben lévő mamiknak! + Bódog Valentine Day!

tiop, ne aggódj, nem gáz amit kérdeztél, egyszerűen csak annyira bosszantó, hogy semmiféle "természetes" megoldás nem segít, és kénytelen vagyok orvoshoz menni, mert nagyon aggasztó a dolog. Amúgy semmiféle fájdalmam vagy kényelmetlen érzésem, viszketés, stb nincs, "csak" vérzik az aranyér, és ráadásul nem is kint van, hanem bent... Azzal meg nem szerencsés túl sokat várni, ha jól tudom. Amúgy tényleg szinte mindent kipróbáltam már (talán a ráolvasást nem), de az activia jó ötlet, be is vásárolok ma belőle! :D Persze csak délután, ha végeztem a sebésznél. Már nagyon ideges vagyok, hogy mit fog mondani. Majd írok róla!

Üdv: Andi

Kép

Kép
andibab
 
 


Sziasztok!

Nagy hajrá a finisben lévő mamiknak! + Bódog Valentine Day!

tiop, ne aggódj, nem gáz amit kérdeztél, egyszerűen csak annyira bosszantó, hogy semmiféle "természetes" megoldás nem segít, és kénytelen vagyok orvoshoz menni, mert nagyon aggasztó a dolog. Amúgy semmiféle fájdalmam vagy kényelmetlen érzésem, viszketés, stb nincs, "csak" vérzik az aranyér, és ráadásul nem is kint van, hanem bent... Azzal meg nem szerencsés túl sokat várni, ha jól tudom. Amúgy tényleg szinte mindent kipróbáltam már (talán a ráolvasást nem), de az activia jó ötlet, be is vásárolok ma belőle! :D Persze csak délután, ha végeztem a sebésznél. Már nagyon ideges vagyok, hogy mit fog mondani. Majd írok róla!

Üdv: Andi

Kép

Kép
andibab
 
 


Miért ment el kétszer??? :? :? :?
Pedig csak egyszer küldtem el! :shock: :? :shock:
andibab
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a sok-sok hasznos információt!
28-án megyek az első vizsgálatra (előbbi időpont sajna nem volt), remélem minden rendben lesz! Már alig várom, hogy lássuk az első UH fotót! :-)

Sajna éppen náthás vagyok, de szerencsére megúsztam láz nélkül. Remélem ez nem ártott a picinek! :?

Még azért előttünk van 6-7 bizonytalanabb hét, addig nem éljük jobban bele magunkat...

Mindenkinek jó pocakosodást, ill. a babásoknak sok egészséget és hosszú, nyugodt éjszakákat!

Jutta

Kép
jutta
 
 


Jutta!
Üdv neked! Én is Szabóhoz jártam, és nála is szültem. Ha gondolod írj privit, és leírom a véleményemet róla. Ne ijedj meg, nem rossz! :lol:

Hatalmas gratula Levinek!!! :D
Lili az oldalára fordulgat. Szerintetek kéne őt hason is fektetni, hogy hátha akkor hamarabb fog megfordulni teljesen? Mert én nem szoktam. A doktornénink viszont legutóbb azt mondta, hogy el lehet kezdeni a hasra fektetést, persze ne rögtön kaja után, és ne alvás előtt. Szóval kéne?

Pipacs!
Először is nagyon szorítok neked! Már tényleg nincs sok. Húúú! Ez az idő nálam baromira lassan telt el!
A szülőszobára, ahogy már a többiek is írták vigyél jó sok innivalót! Én személy szerint nem ettem semmit (a végére baromi éhes is lettem...). Viszont nálam nem működött a pisilés az ágytálba, ezért megpróbáltam kimenni a vécére, persze segítséggel, de ahogy leszálltam az ágyról már szürkült is a fejem, és egy pillanat múlva el is ájultam volna, ha nem fog két oldalról a szülésznő és a férjem. Szóval nálam maradt a katéter. Egyáltalán nem vészes! Szerintem a beöntés kellemetlenebb volt. Egy szülés után szinte meg sem érzi az ember. Egy ici-picit csípő érzés amikor felhelyezik, meg kiveszik, de egy jó nagy lélegzetvétellel simán át lehet vészeln. Szóval ettől ne tartson senki aki szülés előtt áll!!! :!:

Tüccs!
Neked is nagyon szorítok! Kíváncsi lennék, hogy hogy nézel ki nagy pocakkal, mert a terhesség elején nagyon kis csinin vékonyka voltál. Akárcsak én... :wink: Biztosan tök jól nézel ki!!! :lol:

Pekom!
Hajrá-hajrá!!! :lol:

Mi ma megyünk csípővizsgálatra. Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz! Majd leírom, hogy mi volt! Szorítsatok!!! :!:

Kép
Kép
giga1
 
 


Íme 2 kép a kis lurkóról... :lol:

Kép

Mosolyogni is tudunk ám! :D

Kép

Hát tud ám pofákat is vágni rendesen... :shock: :lol:

Kép
Kép
giga1
 
 


Én is a Flor-ban szültem és szerintem is nahyon jó.Ráadásul születés után egyből a pocidra teszik a manot és én is egyből szoptattam.Nagyon szép élmény! Ebben a szobában szültem.Rsjtam nem mosolyogni!Kép Kép :lol:
kicsiwuki
 
 


Hála az égnek nem látszom rendesen! :D :D :D
kicsiwuki
 
 


Ja szülökereket kiprobáltátok?Én vajudni beleültem de szülni nem mertem benne pedig nagyon kébyelmes volt!
kicsiwuki
 
 


Sziasztok!

Végre van egy kis időm írni!
Sajnos mostanában elég nagy nálunk a felfordulás,Levike a délelőtti alvását felváltotta játékra,szóval nem jutok a géphez,de nem bánom! :lol:

Klmaria,
Levi a hátáról a hasára fordul és onnan vissza! :D
Néha még alá szorúl a kis keze,de végül megoldja segítség nélkül! :wink:
És Alexa?Ő forgolódik már?


Tiop,
Zsani hogy van?
Biztos aranyos lehet úgy négykézláb! :lol:

Timi,
Én is abban a szobában voltam,ami a képen van,méghozzá az ajtó melletti ágyon! :)
Tényleg már Berni is megfordul? :shock: :)
Hát,akkor mi le vagyunk maradva,későn kezdtük! :wink:

Sok sikert a finiselő kismamiknak! :lol:

Jutta,
Üdv közöttünk! :lol:

Szép napot Mindenkinek!
Kati
Kép

Kép
mano83
 
 


Giga,
Köszi! :lol:
Szerintem nyugodtan próbálhatod hasra fektetni Lilit,mindíg fokozatosan egyre többet,mert a kis gerincének is jót tesz a hasonfekvés! :)

Kiswuki,
én is ebben a szülőszobában szülttem de én nem próbáltam ki a szülőkereket,mert nem mertem ! :wink:
Attól féltem,hogy amilyen szerencsém van még szülés előtt össze töröm magam és akkor mehetek a sebészetre! :wink:
Nekem nem tűnt túl stabilnak,holott tudtam,hogy biztonságos! :wink:

Lányok,
Egy nagy kérés: AKI TUD,LÉGYSZI KÜLDJÖN NEKEM PÁR KÉPET A SZÜLŐSZOBÁKRÓL ÉS A VIP SZOBÁKRÓL AZ E-MAIL CÍMEMRE,MERT SAJNOS AZ ÉN KÉPEIMNEK LŐTTEK! :cry:
Még egy vírusfertőzés alkalmával törlődtek a gépemről! :cry:
Előre is köszönöm mindenkinek!

Kép
mano83
 
 


Kati, gratulálok Levinek!!!Az én leánykám nem kapkodja el a dolgokat, még mindig csak az oldalára fordul, teljesen át nem. De már nagyon tekereg, szerintem pár napon belül összejön neki is :D

Tiop, Zsani nagyon ügyes, hogy már négykézlábra áll.

A finishben lévő kismamiknak nagy drukk, olyan jó nektek!Én is irigykedem egy picit. :lol: Többen írtátokmár, de én is megerősítem, hogy folyadékot feltétlenül vigyetek a szülőszobára, én 1,5 l ásványvizet kortyolgattam el, szomjas voltam. Utána ment is a pisilés. :oops:

Giga, hányra mentek a kh-ba? Mi is ma délután fél4-4 között megyünk kontrollra.Hátha találkozunk :lol: Én hason altatolm Sárát kezdettől fogva, így sokat van hason elalvás előtt, meg most már játék időben is. Szerintem fektesd hasra néha, hogy erősödjön a hátizma, ahogy emeli a fejét, meg kinyomja magát. Meg könnyebb hátról hasra fordulniuk először, mint fordítva.

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Manó!
Én is abban a szobában feküdtem és ugyan abba az ágyban amelyikben te vóltál!Én is kipróbáltam az (ufót)mi így neveztük ell,de nekemis ugyan az a véleményem mint neked ,alig bírtam belőle kikászálodni még jóhogy ott vólt a férjem!Nemtudtam vólna benne elképzelni a szülést,teljesen olyan érzésem vólt benne mintha össze akarna dőlni az egész ! :lol:
Képeket majd este átküldök egy párat!!!!!!!! :lol:
Zsani már jobban van nem köhög olyan csúnyán és a füle már szép!
Február 27-én megyünk a hegyre!!!
Majd elkapom a négykézlábas mutatványát és te is látnifogg édi .főleg amikor még a nyelvét is kidugja hozzá(oldalra)!


giga!
Nagyon szép babód van!!

andibab!
Egy jó nagy kalappal!!!!!!!Nyugi nem olyan vészes a vizsgálat!!!A többibe hála istennek nemvólt részem!!!!
:? :wink:


giga!Még annyit,hogy Zsani születése óta hason alszik !Nyugodtan tedd a babód hasra meglátod neki is nagyon fog tetszeni és mostmár meg is fog fordúlni!!

Manó!
Egyáltalán nemkeztétek későn a forgást pont jókor fordúlt meg Levike,innen már nagyon hamar fog mindent csinálni!

Na megyek mert Zsani nyügi!! :lol: :wink: :?

Kép
Kép
Kép
tiop
 
 


Sziasztok!

Lányok, segítsetek, most nekünk, akik terhesek voltunk 2006-ban jár a családi adókedvezmény vagy nem ?
Az 1 vagy 2 gyerek után biztosan nem jár, de a magzat után állítólag igen. ( a 91. napot betöltött terhesség után )
Akkor most hogy is van ez ?

köszi!!

KépKép
tüccs
 
 


Giga!

ha sikerül, küldök képet a "hatalmas" pocakomról, de vmiért nem akarja csatolni. Még küzdök vele.

Lili oltári aranyos, formás baba!!

KépKép
tüccs
 
 


Sziasztok!

Jutta, pekom
üdv köztünk! Jó érzés, hogy folyamatosan bővül a csapat, és hogy újakért lehet izgulni, az egyetlen problémám, hogy sokszor már nem is tudom, ki mit kérdezett, vagy mit írt, így könnyen kimarad valaki. :oops:

Mano
köszi szépen, akkor ma biztosan megkapom! Pont jó, holnap megyünk DM felé, akkor tudok is venni!

kiswuki, mano
én is ebben a szobában szültem!!! :D A szülőkereket nem próbáltam ki, a labda elég kényelmes volt, nem akartam otthagyni.

Most megyek, majd még jövök.

Kép
Kép
nircee
 
 


Tücs!
Nekünk járt a magzat után az adó kedvezmény de nekünk ő a harmadik babónk!Mondjuk én tavaly júniusban szültem!Fogalmam nincsen nemvagyok most annyira képben de én úgytudom,hogy csak a nagycsaládosoknak van adókedvezmény!De lehet,hogy nem így van!! :oops: :?

nircee!
Akkor mind a hárman egyszobánan szültünk!Talán te is abban a szobában feküdtél a babóval amelyikben a Mano,kiswuki és én?

Kép
Kép
Kép
tiop
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a 3 hónapos oltásról. Laura megint csak kettőt nyüszizett, én meg megint majdnem elájultam! :D 59 cm és 6400 gramm és majd kicsattan az egészségtől. A védőnéni azt mondta, hogy mivel Laura már eszi szépen a gyümölcsöt adhatok neki főzelékeket is. Már előre bevásároltam mindenfélét, úgyhogy ma meg is kóstoltatok vele egyet. Mondjuk az alma burgonyával jó lesz kezdésnek azt hiszem.
Gratulálok Levinek a forgolódáshoz! Zsaninak is a mászáshoz! eszméletlen iramban fejlődnek a babusok!
Giga Lili csudaszép baba! Nagyon édesen mosolyog. Mindig ilyen jókedvű?
A finish-előknek én is drukkolok ezerrel és nagyon irigykedek ám. Mostanában sokat gondolkozok rajta, hogy bevállalok még egy lurkót a két csaj mellé. Olyan szép volt a második szülésem, hogy simán szülnék még akármennyit is. :lol:
Teszek fel pár képet a 3 hónaposomról.

Kép Nézelődök Kép Így alszok apánál
Kép Ezerrel pakolok

Pilla
Vendég
 


Bocsi kiswuki még lesem írta .hogy melyik szobában feküdt!
Össze kevertem Czakoca-val!Neharagudjatok!
Egyszerre nagyon sokan ledtünk és nehéz lett követni az írásotokat,de összeszedem magam!!Zsani most alszik ,most van egy kis időm! :oops: :oops: :oops: :?

Jutta!
Küldtem neked e-mailt ,remélem megkaptál mindent!!!!
Ha nem akkor írj és este küldjük! :oops: :?

Kép
Kép
Kép
tiop
 
 


Pilla, gratulálok a három hónapos leánykához!! :lol: nagyon édes! mennyit nőtt!

Giga, Lili nagyon édes kis mosolygós!

Jutta, majd elfelejtettem! Üdv köztünk, és gratulálok a kis pocaklakódhoz!Sok egészséget és jó pocakosodást kívánok neked!

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Nagyon bájosak a lányok!!!

Gratula a forgolódó kicsiknek!

Azt szeretném kérdezni, hogy nekem Lelle nagyon sokszor napközben a kis pihenőszékében alszik el, de nem szoktam kivenni, mert akkor útban a kiságy felé azonnal kipattan a szeme, így meg néha alszik 2-3 órát benne. Ja és a kérdés, hogy alhat benne szerintetek? Nem fog fájni a kis teste, háta stb. Kényelmesnek tűnik, nem panaszkodik.
Vagy ez butaság?
A másik, hogy a kókuszmatracán ahol a feje van, ott keletkezett egy mélyedés, hát azzal meg mi a fenét kell csinálni. Már lentebb tettem, de mindig ott köt ki. Persze, megfordítom, de az most ott fog maradni benne? Hmm, érdekes.

Gyülekeznek azért a finishelő kismamák! Már hiányzanak a szüléstörténetek!!!

Kép

Kép

Kép
pimpoka
 
 


Sziasztok!


Először is gratulálok minden forgolódó babának!

Képzeljétek múlthéten megvettük a bútorokat már csak a babakocsi hiányzik és persze rengetteg apróság.
Lehet hogy már írtátok, de az lenne a kérdésem ha tudom hogy császáros leszek akkor is leht alapitványi szobát foglalni vagy nem érdemes, hány órát vagyok az őrzőbe ha gerincbe való érzéstelenítést kérek. Császárnálás szüksége van az embernek Tena betétre és bugyira?
Hát én egy kicsit előbb rakom össze a csomagomat amit a kórházba viszek,a doki szerint előbb érkezik Balázs, tegnap kb. 2 órán keresztül 11-ket rúgot a hasamb már kifejezeten fájt. Nemsokára indulok védőnhőz és babamasszáz tanfolyamra, kívánci vagyok milyen lesz. Jaj lenne még egy kérdésem ismeritek a Dm-be kapható pelenkáket és popsitörlőket ( babymark) és ha igen mi a véleményetek róla.

Finishbe lévő kismamiknak szorítok hgy minden a lehető legjobban alakulj ahogy eltervzték.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Pimpoka,
nem lesz semmi baja Lellének,ha a pihenőszékben alszik!
Levi is sokat aludt benne meg a hordozóba is a mai napig és én sosem teszem át a kiságyba,mert akkor ő is rögtön fölébred.
így hagyom,aludjon csak!

Katica,
Hát ha így forgolódik Sárika,akkor biztos napokon belül meg fog ő is fordulni!
Várom a fejleményeket! :lol:
Ja,múltkor elfelejtettem írni: biztos érdekes lehet neki úgy a haja,ahogy írtad! Van róla olyan kép ahol látszik?

Tiop,
Örülök,hogy Zsani jobban van! :lol:
Köszi,várom a képeket!
Tényleg,a myVippen láttad az összes albumomat?Mert van 4 album is,amit úgy tudsz megnyitni,hogy ahol azt látod,hogy "album neve" ott rákattintasz a legörgethető kék nyílra és megjelennek a további albumok! :roll:

Kép
mano83
 
 


Ja, [/b]Nircee,
hétfőn délután adtam föl,szóval ma meg kellene kapnod!
Van benne egy 400 Ft-os Libero kupon,elküldtem azt is,mert én nem használok olyat!
Csak viszont azt a Pesti úti Tescoban tudod beváltani,ha akarod!

Kép
mano83
 
 


Kedves Mind!

Jó, hogy rátok találtam! Köszi a sok-sok segíséget, infót.

Jó nézni a gyerkőcök képeit is! Remélem 8 hónapon belül nálunk is felhangzik az a bizonyos gyereksírás a házban!

Istenien szép gyerekeitek vannak! Sok örömöt bennük!!

Jutta

Kép
jutta
 
 


Most jutott eszembe még valami! :oops:
Ígérem utána eltűnök! :wink:

Pilla,
Laura nagyon édes!!!!! :lol:
Milyen szépen tartja hason a kis fejét!
És azok a szemek... :lol:

Itt egy kép rólunk,ez 3 napja készült:
Kép

Kép
mano83
 
 


Sziasztok!

Tiop,
igen abban voltam ami a képen van, rögtön az ajtóval szemben. Nekem is nagyon tetszett :D igaz nekem nem volt szobatársam a 4 nap alatt mert nagyon megvoltam fázva és iszonyatosan krahácsoltam is :cry: még arcmaszkot is viselnem kellett, hogy a prücsök ne kapja el.
Bencével anno pedig eggyel előbbre voltam a 27/1-be ez asszem a 28/1- es volt.
Köszi az őszileves tippet ki is fogom próbálni.

Mennem kell mert megyek a Várkonyihoz ellenőrzésre és rákszűrésre is és még el kell készülnöm, meg még előtte megkell etetni a kisasszonyt.

Este még majd benézek :wink:

Timi

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


Mano!
Édesek vagytok együtt!
Megnézem a többi albumodat is,azt hidtem,hogy csak az az egy van fönt!!!!!
:oops: :? :roll:
nacempilla!
Mekkora szeme van a babódnak ,és nagyon ügyesen tartja a kis fejecskéjét!Ari!

Mano!
Annyit még akartam,hogy nagyon hasonlít a kis Levi rád!A szemeiben téged látlak!!!Lessz bajod a lányokkal!!! :lol:

Pimpoka!
Szerintem annyit nyugodtan lehet a babód a pihiszékben,nemlessz neki semmi baja!!!
Kókuszmatracnak meg szerintem nemlenne szabad besüppednie!!!
Direkt úgyvan kifejlesztve,hogy a baba teljesen visszintesen tudjon aludni és nesüppedjen bele a kis feje a matracba és ezáltal rendesen tud levegőt venni!!!Vagy nem így van lányok???

Kép
Kép
Kép
tiop
 
 


Sziasztok!

pipacs én a szentágotaihoz járok.

Valaki kérdezte az adókedvezményt: csak a harmadik gyerek után jár, vagy 2 gyerek és 91. napot betöltött terhesség után.

Mindenkinek szép délutánt!

Kép

Kép
pekom
 
 


Ismét vagyok.

Mano
megkaptam, köszi!!! Szuper, mindent fel fogok tudni használni! Holnap megyünk dm-be, és épp azokat a dolgokat használom, amiket küldtél! És épp most pénteken megyünk a Pesti úti Tesco melletti házba a barátnőmhöz!!!! Úgyhogy azt is fel tudom használni! Milyen jó az időzítés, épp kifogyunk pelusból, csak Pampers van, abból meg kifolyik a pisi, és épp ma mondtam a férjemnek, hogy maradunk a Libero-nál. :D :D :D

Giga, Pilla, Mano
Nagyon szépek a babáitok!!!! :wink:

tiop
én nem ebben, hanem az egyágyas családi szobában voltam, az 534-esben.

Az átforduló babáknak hatalmas gratula!!! Azért meg senki ne aggódjon, hogy az ő babája nem akkor csinál bizonyos dolgokat, mint a másik, mert a babák teljesen össze-vissza ütemben fejlődnek, aztán ha jól tudom, 3 évesen utolérik egymást.

Marci is már tartja a fejét, és ha hason van, akkor már egész szép kis fekvőtámaszokat csinál. :))) Persze még elfárad egy idő után a nyaka, de nagyon élvezi, hogy már oda fordítja a fejét, ahova akarja, és nem ahova én fordítom. 8)

Képzeljétek, ma születtek meg az egyik barátoméknak a hármasikrei!!!! Mindhárom kislány! Holnap indították volna meg a szülést, de ezek szerint nem vártak addig a kicsikék. Ketten 2 kiló felett vannak, a harmadik 1800g. Szerintem ez nagyon szép 3 babánál!

Ja, és azóta a bizonyos első alkalom óta még nem kellett tápot adnom Marcinak!!! Úgy látszik, sikerült annyira megnyugodnom, hogy jó sok tejcim lett. Fejni viszont nem tudok mellette, de nem érdekel, már van 7 adag eltéve a mélyhűtőben, vésztartaléknak elég lesz.

Vettem egy járókát, holnap szállítják, 120x120cm-es, fa, állítható magasságú lappal. Remélem, jó lesz, és Marci is szeretni fogja. Betesszük a játszószőnyeget, és napközben ott lehet velünk, nem kell itt fent a kiságyában egyedül aludnia.

Nektek milyen tapasztalatotok van a járókákkal?

A pocakosoknak kitartást és minden jót kívánok! Már tényleg jó volna újabb születéstörténetet olvasni!!!

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
nircee
 
 


és az első mondatban egy halom "épp" van. :oops: :oops: :oops: Szuper, tudok fogalmazni... :roll:

Kép
Kép
nircee
 
 


zbarbi: császár után 12 órát kell az őrzőben lenni, és igen, utána mehetsz alapítványiban. :) És igen, akkor van csak igazán szükség a Tena betétre, mert utána még kapsz oxytocint naponta kétszer, hogy legyen méhösszehúzódás, meglehetősen fájdalmas, és igencsak tud vérezni...
Egyébként én mindenkinek javaslom, hogy csőrös üvegben vigyen a szüléshez ásványvizet, és ha véletlenül császár lesz a vége, akkor az nagyon jól jön majd - merthogy 12 órán át fekve kell inni!

Giga: Flóra is tud már oldalára fordulni. :) Mi már elég régóta hasra tesszük picit, a védőnő javaslatára, hadd tornázzon. Szépen emelgeti meg forgatja is a fejét, de alapvetően utál hason lenni... illetve nem is tudom, ma mi van vele, de elaludt hason... :?

Pimpoka: azt is a védőnő mondta, hogy tartsam a Manót a hordozóban, ha kint van velem a konyhában, mert jót tesz a pocijának... a hátának meg... hát ha nem egész nap abban van, akkor nagy baj nem lesz. :) Flóra is ott tud a legjobban aludni. :)

Egyébként bejelentkeztünk jövő szerdára tanácsadásra, én meg csütörtökön megyek kontrollra.
Mostanra már nem is fáj a csaszi helye, szóval a 6 hét az tényleg 6 hét. :)

Nagyon helyesek a Manók a képeken, mindegyik! :)

Ja, és a családi adókedvezményt tavaly szüntették meg 3 gyerek alatt, már nekünk se járt.
Vendég
 


Köszi a dicséreteket! Az oltástól Laura átaludta az egész délutánt. Csak enni kelt fel.
Nircee Marci igazi kispasi. Nagyon tüneményes jelenség.
Nekünk nem járókánk van, hanem egy utazóágyunk a nappaliban aminek szintén állítható a belmagassága. Benne van a játszószőnyeg és egy rakat játék, na meg persze napközben a kis hercegnőm is. Nagyon szeret ott nézelődni, játszani. Szinte egész nap elvan benne. Ha nagyritkán nyűglődik berakom a pihiszékébe és ott nézelődik tovább. Ha nagyobb lesz mi is veszünk egy járókát mert Sára is nagyon imádta.
Vendég
 


Hú micsoda szép babás képeket tettetek fel!
Csak nehogy lemaradjak én is hoztam egy párat: :lol:
Kép
Kép
Kép

A finiselőknek drukk-drukk!

Pénteken megszületett a barátnőm kislánya Amerikában, 7 órakor indították volna a szülést, de 6:30-kor elfolyt a magzatvize :D
Sára lett a neve.
Kép

mano
Alexa a hátáról forog a hasára, vissza még nem nagyon megy neki :wink:

Kép
klmaria
 
 


sziasztok,

tegnap tájt olvastam, hogy a Flórban hétfőnként van kismama torna, valaki meg tudná írni a címemre a telszámot ahol leeht érdeklődni és jelentkezni rá?
szeretném még megkérdezni, hogy a Flórban az 5-en a labor eredményeket mondták ma, hogy majd telefonon kérdezzem meg, csak a számukat nem kértem el, valaki nem tudja esetleg?

nagyon szépen köszönöm a segítségeteket
kispraga77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?