Új privát üzeneted érkezett!

Szióka

Teszteltem és negatív lett :cry:
Beszéltem Zádorival szombaton v hétfőn megyek meghozza a vérzésem De már nem fér be egy lombik az idén :cry:
Így sajna januárba tudok kezdeni.

Kisbuta
szorítok a kicsikéidért. Biztosan rendben lesz minden velük, készísd a helyet nekik. Drukkkkkkkkkkkkkk

Bonya
Nekem a kaáliban nem szoktak vénát találni csak a kézfejemben ez szörnű.

Móni nagyon cuki a picurod

Amina neked is drukkkkkkkkkk
bringunsz
 
 


Kisbuta:drukkok mennek neked!+++
Majd leírnád, hogy hogyan is zajlik a punkció pontosan?Mennyire kellemetlen?Vagy inkább fájdalmas?
Rengeteget olvastam a témában, de a személyes (valódi) tapasztalat többet segít és jobban érdekel.Köszi. :wink:
Az intézetben hány kötelező inszem "kell" a lombik előtt?

Bocs a kérdésekért, de új vagyok...majd belejövök hamarosan. :roll:
Vendég
 


Móni,

frontokat nem igazán érzi meg Danika, sőt, én nagyon frontérzékeny voltam a terhesség előtt, minden frontra migrénes fejfájásom volt. Na, ez a terhességgel elmúlt :lol:

Kisbuta,

drukkolok továbbra is :wink:

Amina,

nagyon remélem, hogy letudtam a baleseteket az elkövetkezendő 10 évre.
Örülök, hogy megnyugodtál.

Bringusz,

nagyon sajnálom a nega tesztet, azt még jobban, hogy nem kezdetek az idén :cry:

Pozi,

nekem 4 inszemem volt a lombik előtt, ezeket én Pesten a SOTE II-n csináltattam ingyen. A Kaáliban fizetős.
A punkció nekem nem igazán volt fájdalmas, aznap kicsit fájt a hasam és ennyi. Nem kell félni tőle :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Pozi,
ne félj a punkciótól, altasásos. Utána még fektetnek sokáig, csak akkor mehetsz el, ha már tudtál pisilni és a doki is látott.
nekem kicsit fájt tegnap a hasam, de egész délután feküdtem itthon is, és az segített, ma már nem volt bajom. Elvileg lehet utána kevés vér (a sok az baj, de kevés, inkább rózsaszínes nem), én előző nap már nem vettem be az aszpirin protectet, így nem volt ilyen panaszom.
Fontos, hogy punkció után már kímélő életmódot kell folytatni, mert az mégiscsak egy beavatkozás, és ha megterheled magad (emelgetés, stb), akkor nehezebben gyógyul és bekavarhat beültetés után.

Az inszemről nem tudok semmit, nekem kivették mindkét petevezetőmet, úgyhogy ez szóba se jött.

Amina,
holnapra +++++++++++++++++++++++++++++++
majd ha tudsz gyere az eredménnyel!

Bringusz,
nagyon sajnálom, pedig olyan ígéretes volt az a hosszú késés! :cry:
De meglátod, 2009 a te éved lesz, jövő karácsonkor már legalább hárman lesztek!

Kép
kisbuta
 
 


Amina,

nagyo drukkolok neked++++++++++++++++++++++++++++

Kisbuta,

pihenj továbbra is sokat :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Amina lassan sorra kerülsz :lol: :lol:

Kisbuta mi újság?
Hány sejtesek?

Pozi szerintem nektek nem lesz inszem a spermagongok miatt :roll:
Ha mégis akkor orvos belátása szerint.
Mi 3-at csináltunk.

Baleset múlthét csütörtökön volt. Megbotlott a saját lábában.
Mára szépen elmúlt :lol:

puszi

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok,
kicsit magam alatt vagyok. A második nem indult el. Az első nem tudom, hány sejtes, a biológus azt mondta, szépen osztódik. Így aztán egyetlen kis babónk maradt a holnapi beültetésre. :(

nnna, nekiesek a háztartásnak, hogy holnaptól pihenhessek azzal az eggyel legalább.

Kép
kisbuta
 
 


kisbuta

sajnálom hogy csak egy indult el. De az az egy kis erős és gyönyörű kis babád lesz. :D

Én időpontért szerettem volna telefonálni a kaáliba,de nem ér rá a dr.
Még nem tudom mikor megyek.

amina
mikor mész a kaáliba?

Drukkolok nektek
bringunsz
 
 


Móni:spermagonddal egyből lombikkal kezdhetünk?Azt sajnos tudom, hogy kevés az inszemhez, de ha javulna addig...talán...végülis még csak egy spermavizsgálat volt. :roll:
Ezek szerint előfordulhat, hogy nem lesz inszem, hanem egyből lombik.Egyre türelmetlenebb vagyok. :oops:

Kisbuta:a lényeg, hogy az egyik fejlődik szépen és az holnap visszakerül hozzád!Drukkok mennek az egyszem bébinek!+++
Vendég
 


Szióka

Csütörtökön megyek a kaáliba megbeszélni a januári kezdésemet.
Valaki lesz ott akkor?
bringunsz
 
 


sziasztok!

Kisbuta: semmi aggodas! egy preembrio pont eleg egy babahoz! csak pozitivan!+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bringunsz: sajnalom a - tesztet, es hajra januar!!!

Pozi: ne felj a punkciotol, nekem ez volt az elso, de tenyleg nem nagy dolog. Teljesen jol vagyok, meg fajdalomcsillapitora sincs szuksegem, talan kicsit feszit a poci. Nagyobb az ijedtseg, legalabbis nalam az volt :)

Monic, Móni: köszike a drukkokat!

Katica: mi volt a Fulop dokinal? meselj!

Most ertunk haza, minden OK! 8 petesejtet sikerult leszivni, es ami meg nagyobb orom nekunk, hogy ferjemnel is talaltak mozgo spermiumot :), pedig ezen aggodtam a legjobban :? . Holnap telefonalok, hogy hanyan indultak el a babasodas utjan :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok,

Kisbuta,

sajnálom, hogy a kistestvér nem indult el :cry:
Viszont ha az egy szem embrike szépen osztódik akkor minden rendben, majd a beülti után nagyon vigyázz magatokra. :wink:
Aztán majd a kistesóprojektben lesznek meg az ikrek :wink: :lol:

Amina,

gratulálok a 8 petesethez, és ahhoz is, hogy a párodnak voltak mozgó katonái :wink:
Hány embriót kapsz vissza? És mikor?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kisbuta,

hatalmas drukkok neked mára++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kisbuta: hajra taranszfer! Nekem vszinuleg hetfon lesz, ugyhogy tenyleg egyszerre leszunk aldott allapotban. Hm...majd keresnunk kell egy jo szuleszorvost ;) . mennek a drukkjaim +++++++++++

Monic: elvileg 2-t kapok vissza, hetfore igerte a doki, de lehet h kedd lesz belole-de az nem valoszinu. Holnap kell majd pontosítanom a biologussal.
Es a jo hir : a 8 randibol 6, azaz 6 lett sikeres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nagy ko esett le a szivemrol, csak jok ezek a kiskatonak :)
Huuu de varom a kis pocaklakokat :) :) :)

Mindenkinek szep, nyugis hetveget kivanok!!!!

puszi

(madarat lehet velem fogatni :) )

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok, köszi a drukkokat, hazaértünk. Képzeljétek reggel megtudtam, hogy a második csibész is meggondolta magát és elindult, úgyhogy kettőt kaptam vissza. Majdnem a biológus nyakába ugrottam örömömben. Majd később visszaolvasok, most mennek mindenkinek a +++++++++++++++

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta: mindig is tudtam, hogy ikrekre hajtasz ;) :)HATALMAS DRUKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++
es most pihi ezerrel!!!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Kisbuta csak ikrek lesznek :wink: :lol: :lol:
Mennek a babaragacsok++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Pihenés, pihenés és pozitív gondolatok :lol:

Amina ez szuper jó hír :lol: :lol:
Még fagyibabátok is lesz ha tesót akartok :lol: :lol: :lol:
pihizz sokat.
És sok folyadék, nehogy gond legyen :lol: :lol:

Bringusz csütörtök után hamar jönnek az ünnepek és mindjárt itt a január :wink: :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Amina,

6 kis embrió? Grtulálok hozzájuk, drukkolok, hogy szépen fejlődjenek+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kisbuta,

ezek aztán a csodás hírek! Gratulálok mindkét gyönyörű babajelölthoz :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Amina
Én is örülök, a jó hirhez gratulálok. szurkolok továbbra is.

kisbuta
ez csodálatos hogy a másik picit is megkaptad.
Pihenj sokat.
Azt hallottam hogy sok túrót és tejterméket kell enni ilyenkor AMINÁNAK is üzenem.

Moni
köszi a biztatást. Legalább sütkérezek karácsonyra :wink:
bringunsz
 
 


Amina,
beültihez drukkok ezerrel:
+++++++++++++++++++++++++++++++++

Bringusz,
meglátod, hamar eljön az időd. Töltődj fel jól az ünnepek alatt, az sokat számít.

Monic, Móni,
köszi a drukkokat, még kérek babaragacsokat, abban ti úgyis nagyon jók vagytok :wink:

Jelentem, nagyon vigyászok magunkra.

Puszi mindenkinek!

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta,

rengeteg babaragacs megy neked és az ikreknek%%%%%%%
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Amina,

neked pedig drukk a beültihez+++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szióka kisbuta

Igy vasárnap csak te jársz erre? :D
Ettél ma túrót?
Reméllem.
Küldök babaragacsot
2x +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Duplán küldtem mindkét babádnak. :)


A babák visszarakása olyasmi mint egy inszem?
Nekem még sajna ilyen nem volt.
bringunsz
 
 


Kisbuta: gigamegadrukkok!!!! babaragi ezerrel!!!! :)

Bringunsz: koszi a szurkolast! Es iszom eleget, eszek feherjet... konyokomon jon is ki :)

Monic: koszike!!!!!!!

l.móni: igen, fagyibabara is gyurunk :), es koszonom a drukkokat!

Es vegre eljott a nagy nap, ma 2-kor kapom vissza a kicsikeket. Biologus mondta, hogy szepen fejlodnek.
Most sok sok babaragit kerek en is, meg kuldok Kisbutanak is !!!!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Amina jaj de szuper :lol: :lol: :lol:
Mennek neked is a babaragacsok++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kisbuta növeszd a piciket még 8 és 1/2 hónapig :lol: :lol:
ragacsok mennek+++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bringusz igen, kitágítják a hüvelyed és egy hosszú tű segítségével a legideálisabb helyre helyezik a kis drágákat.
Előtte megnézheted Őket mikroszkóp alatt, általában megengedik a biológusok.
Utána meg kapsz UH fotót, hogy hol vannak :lol: :lol:
Megjött már?
Sikeresen beindította a doki?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok,

Amina, mennek a babaragacsok neked is. Nagyon vigyázz magatakora, semmi meggondolatlan mozdulat, ne hajolj le és ne emelj!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bringusz,
úgy lesz, ahogy Móni mondta :wink:

Monic,
elkélnek a babaragacsok, mert aggódom értük, de azért bízom is bennük, hogy ügyesek lesznek.

Tegnap itt voltak keresztanyámék, nagyon sok tejterméket, túrót, joghurtot, körözöttet, sajtot hoztak, el vagyok látva egy hétre legalább :wink:

Puszi mindannyiótoknak!

Kép
kisbuta
 
 


SZiasztok,

Amina,

eljött a nagy nap :wink: A beülti után nagyon vigyázz magatokra :wink:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kisbuta,

de aranyosak a keresztanyádék :wink: Bárgondolom lassan a füleden jön ki a sok tejtermék.
:roll:
Nem tudom, hogy mennyire szémít tejterméknek, de én a beülti utáni 2 hétben minden nap megettem egy tál jégkrémet tejszínhabbal (persze akkor nyár volt ésnagyon jólesett)
Babaragi++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Amina mi újság?
Minden rendben volt?
Mennyit kaptál vissza?
Mennek a ragacsok++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++

Kisbuta keresztanyud tudja mire van szükségetek :lol: :lol:
Mikor tesztelsz?
ragacsok még mindig mennek++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok!!!


Kisbuta: nagyon nagyon sok babaragit kuldok ;)

Na vegre hazaertunk, borzalom ez a pesti kozlekedes...
tul vagyok a transzferen, ket 8 sejtes kis babocajeloltet kaptunk. Probalok nagyon vigyazni rajuk!

Meg mindenkinek koszonom a drukkokat, eddig minden jol alakult :)

megyek is fekudni!
pusz

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Amina, Kisbuta,

babaragik mennek ++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Móni
köszi az infókat :D
nem jött még meg semmi jele, csak csütörtökön megyek a dokihoz nem nagyon sietetett

Amina
Kisbuta
sok-sok babaragacsot küldök nektek++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Pihenjetek sokat

:lol: :roll: ezek mindig mozogtak?
bringunsz
 
 


Sziasztok!

Elmeselek valamit, bar nem vagyok babonas, csak olyan aranyos :) :
- amikor mentunk punkciora penteken, akkor az ut alatt, az autopaly mellett osszesen 6 őzikét számoltam. Meg viccelodve mondtam is az uramnak, ez egy "egi jel", hogy majd 6 megtermekenyult kis petesejtem lesz. Annyi lett :).

- tegnap amikor meg mentunk a transzferre, meg 7-t számoltam. Ferjem pesze csak legyintett, hogy ugyan mar - mert en mondtam, hogy ha most hetet lattam, akkor lehet hogy meg egy kis minimano is csatlakozott hozzajuk. Persze en sem gondoltam komolyan...Raadasul pont ugy alltak hogy tok kozel a palyahoz volt egy 6-os fogat, majd kicsit kesobb, kicsit tavolabb meg 1 :) :) :). Es tenyleg 7 lett!

(kar hogy mar este volt, amikor jottunk vissza, igy nem tudom hany fog megtapadni :wink: :) )

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok,

Amina +++++++++++++++++++++++++++++++++++
az őzikés sztori aranyos :D lehet, kimegyek a vadasparkba, hány bőgőmajmot tudok összeszámolni ;) (ugyanis nekem ott még soha egyet se sikerült meglátnom.)

Bringunsz, :D
igen, ezek mindig mozogtak: :lol: :oops: :roll: :cry:

Móni,
jövő szombaton tesztelek. Nem akarok előbb, remélem ki is bírom

Monic,
szépen fejlődgessetek. Neked ki a nődokid? Az én Kaáli előtti nődikim ugyanis elment Svédországba, úgyhogy muszály újat találnom, pedig nagyon szerettem a régit, még a nővérkék is azt mondták, hogy olyan orvos nincs mégegy a szegedi női klinikán. :(

Katica,
nagy kallappal a zh-khoz!

Bonya, neked is küldök egy lélekgyógyító puszit.

Kép
kisbuta
 
 


Amina,

nagyon jó történet az őzikés, én hiszek az ilyen jelekben :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Amina, Kisbuta:+++babaragacsok innen is mennek! :wink:

Tegnap voltam a dokimnál, hogy felírassam a beutalókat a vizsgálatokhoz, amiket lediktáltak Szegedről.Megcsinálta a rákszűrést és 2 hét múlva ha megjön, mehetek közvetlenül hozzá vérvételre,(a laborba 2 nap, mire sorra kerülök) hogy a hormonokat megnézze.
Kicsit letolt, hogy magamtól bejelentkeztem, mert ő kért volna nekünk időpontot (pontos kórelőzményekkel) és akkor hamarabb mehetnénk, illetve ő úgy fogalmazott, hogy már lehet, hogy terhes is lennék...Nagyon rendes doki, bíztatott és most még jobban várom.Azt mondta, hogy nálunk az inszem kizárva, egyből lombik lehet csak.
Lányok, viszonyításképpen szeretném megtudni, hogy a lombikhoz a gyógyszerek mennyibe fognak kerülni?(csak úgy kb)
Vendég
 


Sziasztok!

Kisbuta, Amina nagyon drukkolok nektek
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Amina őzikés történet jó :lol:
Mindig kapunk jeleket csak észre kell venni.
Te milyen ügyesen kiszúrtad :wink: :lol:

Pozi milyen rendes dokid van, de jó
Látod, Ő is azt mondta amit én. Hamar babásodtok meglásd :wink:
Sok mindentől függ. Most már több rá az állami támogatás.
Nekem a 3 lombik árából most egy nagyon szép konyhabútorom lenne :roll: :roll:
De megérte, mert az az út vezetett cicához.

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Bonya mi újság veled??
Beindult nagyon a munka?
Azért néha küldhetnél egy mosolyt, hogy minden oké!

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Móni:mondd, hogy nagyon kicsi a konyhád! :wink: 8)
/Igen, tudom, ez az utunk és kerül amibe kerül, nem érdekel./
Vendég
 


Hát nem túl nagy de.................. :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Az első nem volt drága, csak nehezen indult be a peteérés és kevés is lett.
A másodiknál és a harmadiknál már mélyen a zsebbe kellett nyúlni.
Az inszemeket is fizetnünk kellett.
Így jött ki a konyhabútor ára
:wink: :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Amina +++++++++++++++++++++++++++

Pozi, nekem olyan 50-70 ezer körül volt egy, az első volt a legolcsóbb, mert nekem viszont nagyon gyorsan érek a tüszőim akkor, és rövidebb volt a stimu. Elég húzós.

Bonya, puszi neked.

Monic, Móni, puszi nektek is,

Bringunsz,
ma voltál dokinál, nem? Mi volt?

megyek, megsétáltatom az ikreket. :wink:

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok!

Kisbuta: a mai babaragi elkuldve mar reggel, plussz drukkok ++++++++++++++++++++++++++++++ :) en is nemreg jottem vissza az ikrekkel a setabol ;)

Pozi: nekem maga a stimum olyan 60.000 korul volt mindenestul (mondjuk csak minmalis adagokat kaptam mindenbol). De ez mindenkinel mas es mas(olyat is hallottam sajnos, hogy 170.000 Ft-ba kerult).

Es en is csatlakozom Kisbuta keredeshez: ki a nodokitok? keresnem kellene egy jo szakembert... :? :)

Beszeltem ma a biologussal, es sajnos meg nem annyira fejlettek a kisbebik, hogy fagyaszhatoak legyenek.. :( Meg a holnapi napot kivarjak, holnap minden kiderul....

Mindenkinek koszonom a drukkokat!
szep estet
amina

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Pozi,

nekem 60 ezer volt a lombik. Beleadva minden gyógyszert a vitaminokkal együtt. Szerencsére nekem sem kellettek lóadag hormonok.

Móni,

ti mikorra tervezitek a következp babát?

Kisbuta, Amina,

sajnos nem tudok nektek szegedi dokit ajánlani, mivel nem vagyok szegedi, 50 km-re lakom onnan Bonyával egy városban :wink:

Bonya,

hogy vagy?[/i]

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


szióka mindenkinek!

Holnap megyek a dokihoz remélem nem lesznek sokan, de legalább addig csavargok egyet. :D


Kisbuta Amina
rengeteg babaragit küldök
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pozi nekem is sokba került bár csak inszem volt.

Amina nekem is tetszett az őzikés storid :D

Holnap doki után jelentkezem

Kismamik vigyázzatok magatokra és a babáitokra!!!!!!!!!!!!!
bringunsz
 
 


Sziasztok!

Amina, mai drukkok elindítva +++++++++++++++++++++++++++

Monic,
látod, el is felejtettem! Akkor muszáj lesz mástól megkérdeznem. Elég nehéz Szegeden jó nőgyógyászt találni... Asszem, olyat fogok keresni, akinek van magánrendelése, mert akkor kiszámíthatóbb a tarifa, az ugyanis a tapasztalatom, hogy fizetni mindenképp kell, kb ugyanannyit, csak mégis jobb, ha egyértelmű a helyzet, és nem magánban ez elég kínos, a doki nem mond(hat) semmit, de bezzeg elvárja keményen.

Bringunsz, akkor drukk holnapra. Egyébként megjött már? Ha akarsz sétálni, akkor a közelben a Dóm-téren karácsonyi kézműves vásár van, csak szétnézni is nagy élmény.

Pozi, Móni, Bonya, nagy napfényes mosolyt küldök mára, ha már ilyen reménytelenül bánatos az idő. :D

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta,

a barátnőim akik Szegeden szültek nagyon dicsérik Dr Sári Tamást. Ő ott van a kilinikán és magánrendelése is van, de nagyon elfoglalt, viszont egy próbát megér.
A Kaális babavárós topicba szokott írni Mó akik ikreket vár,ő Szegeden fog szülnil, esetleg őt érdemes megkérdezni, hogy ki ajánlana neked. :wink:
És persze az elmaradhatatlan babaragasztók+++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Amina,

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bringusz,

drukk a mai doki látogatáshoz, és jó csavargást :wink: Csa ez az első ne esne... :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
Sári Tamáshoz akkor sem mennék, ha egyébként egyedül kéne szülnöm egy árokparton.
Az első terhességemnél nála voltam, 5000 hcg mellett a 6. héten nem látott semmit a méhben (minthogy nem is láthatott, mert méhen kívül terhesség volt, és ezen kívül a méhen kívüli terhesség összes egyéb tipikus korai tünetét produkáltam, vérzéssel, erős hasi görcsökkel együtt, de ezt meg elengedte a füle mellett, mikor mondtam neki), és mindezek után annyit mondott, hogy biztos korai vetélés, és nem is volt hajlandó vizsgálni tovább - néhány héttel később szó szerint életveszélyes állapotban kerültem kórházba, és csak az Isteni Gondviselésnek köszönhetem, hogy még élek.
Ezek után lehet, hogy jó bába, de mint nőgyógyászról meg van róla a véleményem.

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta,

én nem ismerem őt személyesen. :oops: Biztos jó bába, mert akik dicsérik egyiküknek sem volt semmi problámája a terhességük alatt. Mondjuk így nem is tudta igazán megcsillogtatni a szakértelmét...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
nincs semmi baj, csak ha előkerül a neve, mindig elmondom, mi történt, mert én őt közveszélyesnek tartom. Azért szeretik mert közvetlen és poénkodós stílusa van, csak hát ez egy rádiós műsorvezetőnek nagyon jó, de orvosnak kevés. Mikor nála voltam legelőször, és elmondtam a tüneteimet, már akkor az volt az érzésem, hogy egyszerűen oda sem figyelt, és ha hallgatok az ösztöneimre, azonnal máshoz megyek. De én az eszemre hallgattam, és azt gondoltam, mégiscsak ő az orvos, ha nem tulajdonít jelentőséget ezeknek a tüneteknek, akkor biztos tök normálisak, csak nekem voltak rózsaszín elképzeléseim a terhességről.
Ehhez képest, mikor sürgősséggel visszakerültem, Keresztes Csaba, aki pedig olyan bunkó, hogy azt már nem lehet ragozni, azonnal megmondta, szerinte méhen kívüli terhességről van szó, nem kertelt egy percig sem.
Hát ez alapján el lehet dönteni, hogy tényleg a jópofaságtól van-e az ember jó kezekben.
De Kereszteshez sem nagyon szeretnék járni, pont azért, mert ritka bunkó egy példány, és minek keressem magamnak a stresszforrást (főleg Gilbertesen ;) )

Na, mindegy, előbb még úgyis el tesztelnem kell egy zebrásat, aztán Karácsony, aztán Újév, és akkor majd töröm a fejem.

Te viszont már belül vagy a 100 napon!!!!! Elkezdődött a nagy visszaszámlálás!

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta,

tényleg nehéz akkor Szegeden jó orvost találni. :cry:
Hát izgulok már, hihetetlen, hogy kb 3 hónap és meglátom Danikát. :D
Mostantól kezdem magam szó szerint terhesnek érezni, kezd fájdolgáni a hátam, a pocakom is hatalmasat nőtt.
Ma sikerült nagyon jó áron találnunk kihúzhatós kanapét a gyerekszobába (ahol Danikávl alszom majd az első évben), és babakocsit is találtunk, azt is sokkal olcsóbban mint amiket eddig kinéztünk. Úgyhogy jó sok pénzt megspóroltunk, így futja majd a gyerekszoba festésére és drágább laminált parkettára. Januárban kezdjük a felújítást de én már nagyon be vagyok sózva :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szióka!

Megérkeztem szegedről!
Kaptam duphastont igy egy héten belül megjön :lol:
Kérdezte a doki vagy akarok e rekordok könyvébe kerülni a kimaradásommal :D Vicces kedvébe volt ma is.
Rövid ciklust tervezett nekem mert dec 29én kezdem a következő gyógyszer adagom és kb január 9én indul a ciklusom :D

A párom is elkisért de nem tudtunk szétnézni a karácsonyi vásárban mert szakadt az esö :cry: esernyőt persze nem vittünk.
Igy plázáztunk egyet :D

küldök pár babaragit
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
bringunsz
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?