Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Gigi holnapra +++++++++++++++++ DRUKK és aztán is+++++++++

Ani én most Gravidát szedek, a patikus azt mondta kb egyformák..bár az Elevitre hallottam szorulásos panaszt..sztem egyik sem tökéletes..

Viki te hogy és mikor csökkentetted az utrót? Nekem már jövő hétfőtől 2-1-2 az adagom :shock:

Lányok hogy vagytok??

Nekem nincs hányinger, talán a pocakomat jobban érzem ilyen hidegben,és tudnék sokat aludni..

Jó éjt! A napokban ritkábban leszek.
Vendég
 


Sziasztok!:)

Árnika!:)
köszi kérdésed,haladnak lassan a munkálatok,ma kerül sor a tetőablak berakására,a csempézés kész, jönnnek a javítási munkák, majd afestés,és utána a VÁSÁRLÁS.....
Te hogy vagy???

Giga!:)
Mi volt szerdán????Remélem már nincs hányingered.

Kincs!:)
Nekem is bejött a férjem az UH-ra, de nekem az elejétől ott állt az ágy mellett... utána persze ő is előkapta a telkót és fényképezett.Szépen fejlődik a kisKincsed,csak így tovább.Engem a 9 héten engedtek el véglegesen a Kaáliból.Az utrót nekem is így kellett elkezdenem csökkenteni,kb ilyenkor,és a 12hétre már le kellett állnom vele,de a nődokim a 16 hétig kérte hogy szedjem még 3x1 biztos ami biztos.

Timi!:)
akkor holnap vérvétel!Drukk neked.tándor nagyon megfontolt komoly dok, ő nem poénkodik.ő szokott vizsgálni az 5 napon már,én is meglepődtem.Biztosan minden rendben lesz és akkor jövőhéten punkció!!!! Hajrá!!!!

Ani!:)
Hogy vagytok???

BIBIIIIIIII Holnap reggel itthon a férjecském!!!!! így már csak jó napjaim lehetnek.
Mindenkinek kellemes napot!:)
Vendég
 


Köszi Viki,a szokásosan érzem magam!Pedig azt mondták a Magne B6 sokat fog segíteni!Na mindegy!
De jó,hogy jön a férjed!

A magzatvédőt bármikor lehet váltani?Én Centrum Maternát szedek,de állítólag az is okozhat rosszúlléteket. :D

Kép
ani0227
 
 

 
 

Ani!:)
én is maternát szedek, nekem akkor voltak rosszulléteim tőle, ha keveset ettem mikor bevettem...pl.:csak tejet ittam reggelire az nem volt elég,kellett melleé egy kifli is.Én a az elevittől vagyok rosszul, meg nagyobb az étvágyam is tőle,így azt nem szeretem.Szerintem válthatsz hiszen ugyanazok vannak ált.mindegyikben.Kérdezd meg a gyógyszerészt,ő biztos segít benne.
Vendég
 


8 szépen osztódásnak induló sejtecskénk van... :lol:

Fejem most éppen nem fáj, hányinger viszont van... :cry:
És szegény sejhajom... már előre sajnálom a progi szurka miatt...

Én Elevitet szedek immár bő 2 éve...

Timi
Drukk... és ne féljél T-től...
Szerintem a legszuperebb doktor... :lol:
Vendég
 


sziasztok!

vikimi! :lol:
köszi szépen a drukkot!én is remélem,hogy minden rendben lesz.én nem félek Tándortól,csak amikor 1 hónapig volt meg a vérzésem és persze B.is akkor volt szabin hozzá mentem és elküldött a klinikára,ami persze nem baj,csak jobb lett volna,ha egy Kaális doki vizsgál meg.na mindegy egyébként biztos,hogy nagyon jó szakember ő is
.
egyébként a punkciót kb. a hanyadik napon csinálják?és hogyan zajlik?le tudná írni nekem valaki részletesen? megköszönném!nem félek,csak szeretem tudni mire számíthatok.

giga!köszi szépen a drukkot! :lol:
gratulálok a szépen fejlődő sejtecskétekhez!
nagyon szorítok és drukkolok nektek!(a progit még a beültetés előtt kapod ugye?én még csak 4 napja kapom a szurikat,de már nekem is fáj a popóm.úgyhogy együttérzésem!! :wink:

többiek!veletek mi újság?írjatok!

egyébként én is elevitet szedek és szerintem is jó.de kinek mi a jó.van aki ezt van aki azt szereti.szerintem teljesen mindegy a lényeg,hogy jut a szervezetbe vitamin és ez csak jó nekünk is meg majd a picinek is. :D

mindenkinek szép napot kívánok!üdv:Timi
timé&tati
 
 


Timi!:)
Nyugi minden rendben lesz!!!
Punkció az én 6x-i átélésem alapján:reggel 8 kor már nyitáskor az ajtó előtt sorakoztunk,éhgyomorral!!!!!... be a pulthoz,leadtuk a sok sok papírt amit majd te is fogsz kapni, lefénymásolják a taj kártyátokat, majd elküldenek a műtő elé.Ott fognak behívni,kapsz egy szép kis papucsot a cipődre, majd irány az öltöző.Ott persze mindenkivel elkezd az ember beszélgetni.Felvesszük a hálóinget,zoknit,kapott kiscipőt,pisilés,irány a pihenő...itt kapunk egy lepedőt és egy sapekot,majd várakozunk azokban az iszonyatosan kényelmes bőr fotelokban...majd hívnak.Általában B.B."betegeit" először. Ekkor besétálunk a műtőbe,fel az ágyra,lábak szét... letakarnak a lepedőddel, megkeresik a vénádat megkapod a szurit,amitől egy -két másodperc alatt beszunyálsz,érdemes fogyelned erre a pillanatra mert érezhetően kábulsz el.....ekkor már nem érzed,de lemosnak,lekapcsolják a villanyt és Uh segítségével elkezdik kiszurkálni a tüszőket és leszívják a tüszőfolyadékot a benne lévő petesejttel...ez megy a biológushoz,aki megnézi van e a folyadékban petesejt(mert nem mindig van)...és ez így megy amíg van tüsződ.... majd felébresztenek és betolnak a pihenőbe,ekkor még kába vagy...itt lecsepeg az infúzió...megmondják,hány petesejted lett,folyamatosan mérik a vérnyomásodat és kb 1,5 óra pihenés után ki lehet menni a doki szobája elé.Ekkor végre ehetsz ihatsz(engem apárom mindig csokival várt :) )!!Enyhe fájdalmat fogsz érzeni, mint amikor megjön,de ezek 1-2 nap alatt elmúlnak.Otthon persze jó mély álomba fogsz még szenderülni.
azt hiszem ennyi.de ha még valami eszembe jut akkor leírom.
Vendég
 


Timi!:)
ezt nézd meg itt képekkel is mutatják.....
http://www.infertility.hu/punkc.htm
Vendég
 


ja és kb a 12-15 napon csinálják a tüszők érettségétől függ
Vendég
 


Viki
Nem biztos, hogy mindig B. betegeivel kezdik... :wink:

Timi
Érdemes kitalálni, alaposan kidolgozni egy szép történetet, amiről álmodni szeretnél... és altatás kezdetekor erre koncentrálni...
Vendég
 


köszi szépen csajok a részletes felvilágosítást!aranyosak vagytok!

megpróbálok szép babócára gondolni,hátha megálmodom az én kisbabócámat!!és még lehet,hogy ez a szugerálás segíthet is :lol:

vikimi köszi a képes mutatást! :P

egyébként ahogy így leírtátok nem is olyan szörnyű.más oldalakon azt írták,hpgy utánna hánytak meg napokig rosszul voltak.remélem nem így lesz és valóban hamar túlesik rajta az ember.és azt is remélem,hogy sok szép petesejtem lesz ami ugye szépe meg is termékenyül és osztódásnak is indul. :wink:

mégegyszer köszi a segítséget lányok! :D
legyetek jók és vigyázzatok magatokra!
vikimi már csak pár óra és otthon lesz a párod!!! :lol:
timé&tati
 
 


Sziasztok!!! :)
Giga!:)
igaz lehet nem B.B. kismamijaival kezdik,de én ahányszor voltam mindig így volt.... Hogy vagy???vigyázol magadra?Eszel iszol sokat???

Timi!:)
egyáltalán nem vészes,mi mindig egy jót kajáltunk amcdonaldsban egy nagy menüt benyomtam,hazavezettem...amit nem szabad,szigorúan tilos, és otthon egyik percről a másikra kidőltem aludtam kb 3 órát.Szóval nyugi!Nagyon jó szakemeberek dolgoznak ott!!!! :)

MÉG 1.5 ÓRA ÉS ITTHON A PÁROM!!!!!!!
Vendég
 


Viki
Nem egyszerre voltunk... :wink:
Holnap megyek a Kicsikéimért... :lol:

Timi
Drukk....

Kismamik hogy vagytok?
Vendég
 


sziazstok! :D

giga!köszi a drukkot! :lol:
én is drukkolok nektek!biztos hogy akarni fognak téged is a picikéid!hiszen ha te is erősen akarod őket akkor ők is erősen akarnak majd téged és szépen fognak fejlődni a pocakodban! :D a lehető legjobbakat kívánom!puszi

vikimi!mostmár otthon van veled a párod!kellemes együtt töltést kívánok! :lol: igazad van nem kell parázni ettől a dologtól,de aki még először megy annak kicsit idegen ez az egész.de tudod a kicsiért mindent megteszek!!így vannak ezzel mások is.ha vége lesz a leszívásnak és felébredek lehet,hogy azt fogom mondani,hogy ez csak ennyi volt?remélem minden rendben lesz.

ma voltam a Kaáliban.reggel vérvételen 12-30ra meg visszakellett mennem megbeszélésre.képzeljétek pont akkor jött meg B.B amikor én bementem.úgyhogy ő hívott be.és valóban nem vizsgált meg.azt mondta,hogy minden így megy tovább és mehet mind a 2 szuri továbbra is ebben az adagban.majd hétfőn vérvétel és ultrahang is lesz.már alig várom,hogy eljussak a beültetésig.addig annyi mindenen izgul az ember.azon,hogy vajon mennyi petesejt lesz és mennyi termékenyül meg,na meg,hogy jól fognak e fejlődni.ha ezen meg túl van az ember akkor meg azon,hogy megmarad e ?kész idegbeteggé alakulhat az ember.na de mi nem úgy vagyunk mint sok anyuka,hogy nem foglalkozik sem a terhességével,sem majd a gyerekével.mi meg halálra izguljuk magunkat még jóval a terhesség előtt.

na majd még írok!írjatok ti is! :lol: puszi:Timi
timé&tati
 
 


giga neked egyébként ez hanyadik beültetés?
timé&tati
 
 


sziazstok!még 1 kérdés.amikor felébresztenek át kell szálni egy másik ágyra és úgy tolnak be a pihenőbe,vagy ugyanazon az ágyon maradva?csak azért mert elég lenne engem átrakniuk egy másik ágyra.van egy kis súlyfeleslegem. :evil: sajna

amikor műtöttek a pcommal,akkor is elég volt átrakniuk főleg a műtősfiúnak.de ügyes volt és megcsinálta! :lol:
írjatok puszi :D
timé&tati
 
 


Sziasztok Lányok.

Viki nagyon tetszett a részletes ismertetőd a punkcióról, talán annyival egésziteném ki, hogy én utána mindig úgy ébredek mintha órákat aludtam volna, és közben csak 15-20 perc az egész.
Sterintem nem fáj, csak ha nagyon sok petesejt van, és azt is ki lehet bírni. Igaz kinek hogy.

Nem értettem mikor írtad 6x-i átélés alapján??? :roll:

Timi ne izgulj, gondolj arra hogy egy pár hónap múlva ott fog sírni neked a babód.

Gigi ügyes légy, nyugi, és pihizz sokat.
(csak te vagy a párod írd le nekünk hogy mi újság)

Mostmár ezt sem értem,mi az hogy fáj a popótok? ÉN mindig a hasamba adtam az injekciókat , mert azt mondták oda jobb. :shock:

Elgondolkoztam rajta, lehet hogy én vettem nagyon a lelkemre a sok sikertelenséget? Félek nagyon hogy mi lesz velem ha az utolsó lehetőségnél sem sikerül.

A pocakosok biztos mind pihiznek.


Jók legyetek, puszi
ÍRJATOK :twisted:
árnika
 
 


Timcsi :lol: :lol: :lol: :lol:

Ők szoktak átrakniegy másik ágyra, de te abból semmit nem érzel, mert még kába vagy.

Ezen amúgy én is elgondolkoztam(pláne hogy egy pár kiló már rajtam is. mondtam is egyszer B.B.-nek hogy ő tehet róla , mert töm egy csomó hülyegyógyszerrel.) :lol: A párom szerint mire összejön egy kis viziló leszek.

Komolyra fordítva, egy férfi és pár nő szép teljesitmény, de már biztos megszokták már.
No és a látvány sem lehet utolsó. :oops: :lol:
árnika
 
 


Timi
Ez a második nekifutásunk... és nagyon bízom benne, hogy legalább olyan sikeres lesz, mint az első...
(az eredmény most éppen az ölemben ül és segít nektek írni... :wink: )
A stimu és az eddigi eredmények hasonlóak ahhoz, ami 2005 decemberében volt...

Árnika
Popó fájás... punkció óta progeszteron injekciót is kapok... azt izomba kell adni... és kapom persze az Utrot is...
Nyugodt vagyok... olyan egészséges izgalom van bennem... pihenés... amennyire lehet egy 14 hónapos törpe mellett... bár itt van anyukám, hogy ne kelljen emelgetnem legalább Petit...
Írni fogok... én ágyban fekve is tudok netezni... :wink:

Viki most biztosan boldogan apázik... :lol:
Vendég
 


Rajtam nincsenek plusz kilók... szülés előtt se voltam 60 kg... aztán alig 4-5 hét alatt visszatértem a versenysúlyomhoz...
Vendég
 


Szia Gigaboszi!

Teljes szívemből szurkolok neked!Hányat kérsz vissza? :roll:

Vikinek jó hancurozást kívánok! :wink:

Egy kissé kiszőrösödött a hasam,nemsokára fonatot is készíthetek. :oops:
Elég sok mindent nem tudok megenni,és még inni sem tudok eleget,ha meg erőltetem tudjátok mi lesz belöle.....Nem lesz baj belőle? :roll:

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Mi ez a pangás lányok??Hol vagytok, meséljetek!

Ani sztem nem lesz baj belőle,sokan fogynak a terhesség első időszakában,de a baba megkapja a fejlődéshez szükséges dolgokat! Ma lesz UH?? Várunk a hírekkel!

Giga te már biztosan a pocakban melengeted a kicsiket,nagy drukkok!!!!!!! Ha tudsz írj!

Viki örülök,hogy végre melletted a párod! De azért legyen időd ránk is :wink: :lol:

Timi???

Én a napokban megfáztam :cry: , lázam nincs csak köhögés és orrfolyás, remélem minden rendben odabenn, mert szinte semmi tünetem, picikét érzékeny a cickóm , a hasam nagyon ritkán ..ha érzem az a bajom ha nem akkor az...nagyon várom az uh-t de még egy hét..

Szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!!!! :)
Szép napsütéses napot nektek! Kép

Kincs!:)
Vigyázz magadra nagyon,azt mondják állapotosan nehezebb kilábalni amegfázásból.A barátnőm már aug.közepe óta bajlódik vele.Amíg nincs láz addig minden oké.Tünetek nem állandóak, nekem pl. csak most kezdett ismét érzékeny lenni a cicim.vigyázz magadra!!!

Ani!:)
Kincsnek igaza van, a baba megkapja ami neki kell, ha nem akkor ugyis jelez a szervezeted.Tejet szereted?Az jó szinte mindenre,nyugtatja a gyomrot és hidegen a legfinomabb itóka.Fehérje és K forrás!A has kiszőrösödése az oké, nem lett több szőr hanem a pihék erősödtek meg..nekem is..de most kezd kihulni :) ez is tünet!Sőt nekem a körmöm és a hajam is gyorsabban nő.
Hancuroznék én a párommal, de elvagyunk tiltva már ősidők óta...kezdetben a méhlepényem miatt,utána meg azaz most meg a megrövidült méhszáj miatt nem tanácsolják...
Vigyázz magadra!!! :)

Giga!:)
akkor mostmár írhatom hogy igyál egyél sokat és vigyázz magadra.Igen boldogan apázok, amiótí itthon van,olyan jókat alszok..már este 9 kor ágyban vagyok...azelőtt meg éjszaka 1 körül tudtam csak elaludni.Ez a nyugalom. :)

Árnika!:)
igen nem fáj a punkció... 6x-i átélés=6x voltam leszíváson,de csak 4 beülti volt.először nem maradtak meg a sejteim(elkaptam a suliban egy fertőzért a gyerekektől,láz,hasmenés,hányás)majd a 4. akkor nem tudtak sejteket találni valószínű hamarabb kiszabadultak...
nyugi mindenki lelkére veszi a sikertelenséget,csak mindenki másképpen tudja feldolgozni.Az utolsó lehetőség meg nem jön el, mert akkora már sikerül mindenkinek!!!! :)
Vendég
 


sziazstok! :lol:

ma voltam vérvételen és ultrahangon.minden rendben,csak a prolaktinom egy picit magas,de írt ki rá B.egy gyógyszert.azt mondta,hogy nem nagyon magas,mert 25 a határ az enyém meg 29 volt.azt mondta akkor lenne baj,ha 40 lenne.így még jó éppen.mind a két petefészekben van 3-3 petesejt.még most egyenlőre 12 mm-ek,de a héten folytatódik az inekciózás,és B.B azt mondta,hogy hétfőn lesz a leszívás.kérdeztem tőle,hogy nem e kevés az a 3-3 petesejt?de azt mondta,hogy az elég lesz.szerintem lehetett volna több is,dehát ez van.ennek is nagyon örülök.remélem,hogy alkalmasak lesznek a megtermékenyülésre és meg is tapadnak odabent .ma is nagyon sokan voltak a Kaáliban.amikor bementem mondta B.hogy ma még 24 betege van.kérdezte,hogy szerintem sok vagy kevés.mondtam hogy sok.sajnos ez van egyre többen vannak ebben a helyzetben,hogy csak ilyen úton lehet babájuk.elég szomorú nem? :(

na majd még írok.puszi:Timi

ja az endometrium:9.7 mm szerintetek az jó?biztosan vastagszik még ugye?az e2 pedig 382 (kb)

írjatok ti is mi újság! :D
timé&tati
 
 


Timi!:)
A prolaktinra Bromocriptint kaptál?én is azt szedtem kegyetlen egy gyogyesz!Ne lepődj meg rajta, amíg nem szokik hozzá a szervezeted előfordulhat kemény hányinger hányás.Fél szem,vagy napi 1???
nekem is általában 3-3 tüszőm volt.A méhnyálkah. nagyon szép már most is!
Igen sajnos egyre többen vagyunk,akiknek "csak" így lehet babájuk, de ha belegondolunk ez egy óriási ajándék hogy lehet babónk!!!Én örök hálával fogom emlegetni ezeket az embereket,a Kaáli összes dolgozóját,hiszen alegszebb ajándékot adták meg nekem/nekünk és mindazoknak akik napról napra ott ülnek a székeken.
sok sikert a továbbiakra!!!!
:)minden oké lesz!
Vendég
 


vikimi! :D

igen bromokriptintkaptam.valóban rossz gyógyszer,de én már 2 évvel ezelőtt is szedtem a 2. inszemináció alatt,mert már akkor is magas volt.most is én szoltam B.-nek hogy nézzük már meg a vérből,mert éjszakánként feszül a mellem.ebből már tudtam,hogy magasabb az átlagnál.napi fél szemet kell szednem.igazad van ez egy óriási ajándék,hogy megadathat,hogy lehet babónk.remélem nekem is lesz!és mindenkinek aki szeretné.hogy legyen! :lol:
én azt mondom,hogy mi még mindig jobb helyzetben vagyunk,mint a kb:10-15 évvel ezelőtti meddő párok,mert akkor még nem volt ilyen lehetőség,vagy ha volt is sokan nem is tudtak róla,meg nem tehették meg,hogy véghez vigyék.sajnos az akkori kor lemaradásának köszönhetően sokaknak nem volt gyermekük.ígyhát igen mi valóban köszönetet mondhatunk a Kaáli dolgozóinak,hogy segítenek.

légy jó és vigyázz magatokra! :D puszi:Timi
timé&tati
 
 


Timi!:)
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Húúú!Ma tényleg sokan voltak a Kaáliban!És ráadásul a kartonomat sem találták,és elfelejtkeztek rólam!!!!Amikor odaértem mondtam ki vagyok,azt mondták nincs kint a kartonom,bent van,majd beszólnak.Már mikor mindenki bement előttem,aki utánam volt,szóltam.Kint volt a kartonom.Az aszisztens csaj,(egy másik)azt mondta,hogy biztos nem szóltam,hogy megérkeztem.Nem akartam azt mondani,hogy ne nézzél már hülyének!De mindegy, bejutottam nehezen.
Reggel még a vizet is kihánytam,kaja nélkül voltam fél 2-ig!

AZ EREDMÉNY:2 darab 14mm-es baba!!! :D :D

Kép
ani0227
 
 


Giga!:remélem jól vagy-vagytok!pihenj sokat és nagyon drukkolok! :D

Kincs!:sok pihenés és kamillatea!ne izgulj reméljük hamar kigyógyulsz!sajna ezzel a rossz idővel előjönnek a csúnya bacik. :twisted: pihenj sokat!

Ani,Árnika!:veletek mi újság????remélem jó vagytok!(ani:ne izgulj,nekem is szőrös a hasam pedig én még nem is vagyok terhes.sajna nálam a pco-okozza.sok a szőr,és a túlsúly.sajnos ez a betegség mellékhatása.de sajna ez ellen nem tudok mit tenni,nem tehetek róla.és az a helyzet hogy egyre többen szenvednek ebben a betegségben. :(
legyetek jók puszi! :P
timé&tati
 
 


Ani!:)
Óriási gratula a kicsi ikrekhez!!!!Szuper!!!nagyon vigyázz magadra/magatokra nagyon nagyon nagyon!!!!!
Kép KépKépKépKépKép
KépKépKépKépKép
KépKépKépKépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Ani!!
:shock: :shock: nem rémület hanem melepődött öröm!! :D :D :D :D
Gratulálok! B.B. mit szólt,hogy most kettőt lát két hete pedig csak 1-et? És ti?? Férjed volt uh-n? Képetek van? A babák 14mm-ek? Jól megnőttek!
Kiváncsi leszek nekem mennyit nőtt, nekem csak 5mm volt a 7.héten
Sajnálom a hányást és a rosszulléted, nekem sehol semmi..

Timi a prolaktinom a metformin előtt nekem is magasabb volt,30körüli, és mióta szedem a metet az is rendeződött..viszont mikor még a bromokriptint szedtem, én nagyon bírtam a bogyót, semmi gondom nem volt vele..remélem te se szenvedsz!
Szőrikéim nekem is vannak :evil: sajna pco, sztetek a hasamon gyantázhatom, vagy inkább várjak még? (mióta tudom a babát a hasamon növesztem :? )

Szép estét!
Vendég
 


Ani!.gratulálok!!!! :D :D :D :D :D :D :D
annyira jó hír!!!!!!! :lol:
pihenj sokat és vigyázz magatokra! :D

Kincs!:én is birom a bogyót.semmi bajom nem volt tőle régen sem! :)

legyetek jók puszi:Timi
timé&tati
 
 


Ani
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Timi
Jó ez az eredmény :lol:

Viki
Te is már 30 héten túl :lol:
Apázás jót tett a lelkednek?

3 kicsikémet hoztam haza... és 5 gombócos fagyi lett...
Hányás még van... :evil: ... nem bírom ezeket a hormonokat... :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Köszönöm mindenkinek a gratulációkat!Aranyosak vagytok! :D

Kincs!B.is nagyon meglepődött,de még nem láttam ennyire örülni! :) :) A babákra mondta a 14 mm-ert.Nem emelte ki,hogy petezsák lenne.Lassan nekem is csökkentenem kell az utrót!Végre!!!!Csak azt nem tudom,(mivel el voltam varázsolva),hogy mától kell kezdeni a 2x1x2-őt,vagy még marad a 2x2x2 pár napig.Neked hogy volt?Két hét mulva találkozunk utoljára.

Timi!Lehet,hogy találkoztunk tegnap! :roll:

G

Kép
ani0227
 
 


sziazstok! :lol:

ani! nem tudom,hogy te pontosan mikor voltál.én korán voltam a vérvételen és mintha rémlene,hogy valaki(lehet,hogy te?)jött reggel és azt mondták neki,hogy nincs ott a kartona.rövíd barna haj,kb 165 cm magasság.de lehet,hogy tévedek,még álmos voltam reggel.bocsi! :oops:
egyébként is elég nagy volt a nyüzsgés tegnap a Kaáliban.
én a vérvétel után elmentem,majd 10-30-ra kellett visszamennem.
írj! :lol:

giga!neked sok pihenést! :D :D :D

többiek veletek mi újság? :shock:
timé&tati
 
 


Sziasztok lányok.

Ani ez CSODÁS, gratula, vigyázz magatokra.

Ani, Kincs, Viki, Gigi pihizzetek sokat.Remélem nem hagytam ki senkit. Hála istennek és (B.B.-nek) elég lassan felsorolni benneteket.

Timi nyugi ügyes vagy ez jó eredmény. A bromo jó gyógyszer. A nyálkahártya 10mm körül már jó a beágyazodáshoz.

segítsetek lányok ,én bolond rámentem a PCO oldalra, és kitöltöttem azt az átkozott tesztet ami szerint az vagyok?! Teljes káosz van nálam. Lehet ezért nem sikerült eddig?
Mióta rendbe hoztak bennünket azt mondták, hogy akár ágyban párnák közt is. igaz még lombikon sem sikerült eddig.

Írjatok nekem erről a betegségről.

Ezt is másodjára írom le, mert lementettem nektek egy képet hogy elküldöm de nem sikerül bemásolni. Tiszta zseni vagyok.


ÍRJATOK, puszi
árnika
 
 


Kép
árnika
 
 


Hurrá sikerült.

Sok szeretettel Nektek.
árnika
 
 


Sziasztok!

Köszönöm jól vagyunk, már a megfázás is alig érezhető! :D

Ani én a héten kezdtem 2-1-2 utrót szedni.

Árnika a pco nem nőgyógyászati hanem endokrin betegség, ha vannak menstruációs problémáid (nincs mensi vagy pé) szőrösödsz,hízékony vagy főleg hasra,van sok apró ciszta a petefészkeidben,LH/FSH arányod rossz akkor irány egy jó endokrinológus. Vagy van egy belgyógyász-diabetológus dokinő debiben aki ért a pco-hoz (én hozzá járok) esetleg ő is kivizsgálhat, az a fontos,hogy minden lehetséges okot kizárjanak ami a teherbeesést gátolja! De a "betegséget" ne beszéld be magadnak :wink:
Vendég
 


Köszi árnika!

Timi!Én 11-re mentem,de már ott voltam előbb.Hosszú,hullámos,szőke hajam van.(egyenlőre)

Kép
ani0227
 
 


ani!nem a pároddal voltál váletlenül?és nem véletlenül B.B irodájával ültél közvetlenül szemben?én egy idősebb nővel voltam,anyósommal.és nem véletlenül tőled kérdezte az aszisztens nő,hogy ugye ti már régóta vártok?utánna bement,majd engem hívott be.én egy teltebb göndör hajú csaj vagyok.én pont B irodájával ültem szemben,mellttem anyósom,ő utánna egy szőkésebb fickó,majd egy szőke göndöres hajú csaj.az nem te voltál?még egy pár szót beszéltünk is,hogy már mióta várunk meg ilyesmi :shock:
na mindegy remélem te voltál !puszi:Timi
timé&tati
 
 


Ani
Gratulálok!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gigi
Drukk...

Timi
Nagyon szépen haladsz...

Kincs
Ki ért Db-ben a PCOS-hoz?

Viki
Míra baba?

Árnika
Ne akard a PCOS-t... :wink:
Vendég
 


Timi!
Akkor én tudom ki vagy!Emlékszem rád!De nem közvetlenül melletted ültem,Tándor részlegén,mert nem volt máshol hely!Az első széken.Először a helyedre akartam ülni,csak mondta anyósod,hogy foglalt.

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok lányok.

Poppilau. Én nem akarom a PCO-t. Csak az az átok teszt.)

Kincs. köszi a segítséget, vletlenül nem Dr. Valicskó Viktóriára Gondoltál? Beutaló kell hozzá, ugye?

Már lassan diagnosztizálom magam. Nekem van rendesen mensim, nem volt sose cisztám, vagyis nem tudok róla. Kicsit mondanám magam túlsúlyosnak.,azt is mikor leszoktam acigiről :oops: akkor szedtem fel, de a dokim aki segített leszokni azt mondta , hogy egy enyhe túlsúly még jó is a babának, és egy fogyikúra még káros is lehet.
Nem igazán mondanám pattanásosnak magam, viszont szőrős az vagyok rendesen. :oops:

Milyen gyógyszer a metformin?

A történetekben azt olvastam , hogy nehéz diagnosztizálni, viszont aki szedte a gyógyszert utána hamar babás lett.
Nekem a prolaktinom volt magas régen , de állítólag az is helyrejött.
Azt hiszem bejelentkezem B.B.-hez, úgyis azt mondta hogy néha ugorjak be hozzá egy hormonvizsgálatra. :roll:

Kicsit lehet kikészítem a kérdéseimmel majd :wink:

Jók legyetek,puszi

Lehet többet leszek mostanában a párom elutazik egy pár napra. :cry:
árnika
 
 


sziazstok!

ani!nekem is rémlik valami.én akkor mentem el a mozsdóba,amikor te le akartál ülni a helyem re.egyébként leülhettél volna nyugodtan.tudod anyósom kímél mostanában,hogy legyen unokája :shock:
mostmár tudom:vékony,hosszú hullámos szőke haj.ja ésén akkor egyedül láttalak.de másra nem emlékszem.na mindegy.az a fő,hogy valamilyen szinten találkoztunk. :lol:
légy jó vigyázz magatokra! :D

árnika!:ne aggódj te nem vagy pco-s.neked van rendesen mensid,nekem soha sem volt,és túlsúlyom is van,na meg szőrös is vagyok.pattanásos én sem igazán vagyok,csak a homlokomon van egy kevés.ja és sok ismerősöm van aki spontán és van aki egy kis segítséggel,de pco-on esett teherbe.van akinél nem is diagnosztizálják sohasem,mégis spontán teherbe esik.ne aggódj,és mindent bele!nyugodtan kérdezd ki B.-t

csajok!a mellbimbó érzékenység jelent valamit?mostanában érzékeny.mióta tudom,hogy magas a prolaktinom.vagy az inekcióktól van?annyira idegesít,hogy ez nem e gond.a hasam nem szokott fájni,csak ha pipilek van úgy hogy néha belenyillal.remélem nem lesz gond és sikeresen le tudják szívni a sejteket! :shock:
ez az egész folyamat annyira idegtépő!még az ember el sem jut a leszívásig,meg a beültetésig,máris kész idegroncs!na és mi jöhet még azután?.....
írjatok!puszi:Timi :D
timé&tati
 
 


Jó reggelt!

Remélem mindenki jól aludt!

Árnika De Valicskó doktornő! :D én kedden megyek hozzá, A bethlen utcai rendelő 2.emeletén rendel beutaló és bejelentkezés szükséges! Poppi ezt neked is írtam.
A metformint cukorbetegeknek szokták adni,de nekünk pco-soknak az inzulinrezisztenciára is tökéletesen hat, így rendeződnek a hormonok és nem alakul ki későbbi cukorbetegség.
A leírtak alapján nem valószínü a pco sztem (a Rotterdami kritériumokból legalább kettőnek stimmelnie kell, .
1. peteérési vagy menstruációs zavar
2. férfihormon-túlsúly tünetei vagy laboratóriumi jelei,(szőrik, patik, hasra hízás nem csak 1-2 kiló)
3. policisztás ováriumok észlelése ultrahanggal;
más endokrin betegség hiányában.
A tesztoszteronbod nem szokott magasabb lenni?

Timi nem akarsz vonalzót? akkor tudnánk hogy hol tartol!
Sztem a hormonokat érzed, a pocid meg lehet a növekvő petefészkeid feszítik a sok tüszőtől ezt én is éreztem.

Mindenkinek drukk és minden jót!!!!!
Vendég
 


Timi!
Akkor most már tiszta a kép! :D Igen egyedül voltam,mert a férjem éjszakás volt,kint ledölt egy kicsit az autóban,de hosszúra sikerült! :( Nem akartam felkölteni,hisz nem tudtam mikor kerülök sorra.De látta a őket a mobilon! :D
Az természetes,hogy fáj a pocid.Engem is megviselt nagyon.De ha csak pisilésnél,biztos nem lesz baj!Kb.mikor lesz a leszívás?

Gigi!Érzel már valamit?Hanyadik napnál is tartasz?

Nem mintha annyira hiányozna,de meg szeretném kérdezni,mennyi idő után lehet "hancúrozni"apával?

Kincs!Olyan jó neked,hogy nincsenek nagyobb rosszulléteid!Mondjuk testi tünetem nekem nincs semmi,ha nem hánynék és émelyegnék a nap 24 órájában,akkor nem is érezném ,hogy az vagyok!

Kép
ani0227
 
 


sziazstok!

kincs!igen szeretnék vonalzót,de nem tudom,hogx honnan és hogyan kell lekérni.nekünk még nem régóta van net és még béna vagyok az ilyesmihez.már egyszer rákattintottam az egyik vonalzóra,de minden angolul jött be és sajna én nem angolt tanultam. :?
na mindegy majd csak lesz valahogy! :shock:

ani! a leszívás kb:hétfőn lesz.legalábbis B.B ezt mondta.majd holnap megyek vérvételre plussz ultahangra.délre kaptam időpontot.remélem,hogy nőttek a petesejtek meg a méhnyálkahártya is.
igen a hormonokat azt nagyon érzem,hogy dogoznak bennem.szegény párom is tapasztalja.valahogy most nincs semmihez sem türelmem.de remélem hamarosan elmúlik. :wink:
legytek jók!puszi:timi
timé&tati
 
 


Sziasztok lányok.

köszi az infót a pco-ról, ha megyek B.B.-hez majd rákérdezek,addig is előkeresem az összes régi leletem és átnézem.

Most sokat leszek, a párom elment külföldre (Románia) dolgozni. :cry:
Mi ujság van veletek?
Ani vuk megtalál még?

Kincs meggyógyultál már?

Viki , Gigi??????
Gigi a progeszteron injekciót még most is kapod?
Viki fogsz tesztelni?

Timi mi ujság veled? Én begyüjtöttem mindig könyveket,filmeket hogy fekvés közben ne unatkozzak, aztán persze non-stop átrágtam magam mindenen, és maradt az unalom.

Voltunk tegnap a barátnőméknél, aki a babáját okt. végére várja. Megnéztem a 4D felvételt, eszméletlen volt. Közben az egyik szemem sírt, a másik nevetett, és a kicsi szivem facsarodott. Azt hiszem értitek. Igaz még megfogalmazni sem tudom az érzéseimet. :oops: :cry:
Megfogtam a pociját, és a babó rugdosott. :lol: :lol: :lol:

Timi ezt neked: :wink: Kép


Jók legyetek, puszi
árnika
 
 


Jaj Viki ne haragudj, bocsi, összekevertem a neveket :oops:

Még egyszer Bocsi, neked már tuti, hogy nemkell tesztelned. Kép
árnika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: