Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vagyok, csak még mindig dögrováson + a kisasszony is megkapta a kehémet, így együtt fújjuk-szívjuk az orrunkat. :(
Sajnos az orrszívást elég rosszul viseli, le kell közben fognom, mert ki akarja venni a kütyüt a kezemből. Ha elveszem az orrától akkor már nincsen semmi baja. Rafkós, de majd csak rájön, hogy Anya nem kínozni akarja.

Bende! Nagyon sajnálom, hogy egyre rosszabbak az éjszakák... Napközben nem fogadja el a kaját 3 óránként? Hátha akkor éjszaka nem kérne annyiszor. Ha elég kalóriát viszel be nappal, akkor nem kell neki éjszaka (elméletileg :roll: ). Álometetés?
Én csináltam 10 hónapos koráig. Evett kb. 8 órakkor, aztán bementem hozzá 10kor. Fel sem ébredt, evett álmában és aludt tovább teli pocival, így előröl pörgött az óra.
Szörnyű lehet ez a kialvatlanság. Az ember úgy érzi, ennek soha nem lesz vége. Szegényke.... :(

Anyany! Örülök, hogy picit használt. A kúpot nem próbáltad? Állítólag az az igazi.

Tründike! Nagyon drukkolok, hogy Bius végleg kihagyja az egyik éjszakai etetést! Nagyon ügyes kiscsaj, kérünk friss képeket!!!!!!!!

Az emberi bunkóságról: hárman egyszerre kezdtük tolni a babakocsit a gyalogátkelőn. Nekünk kellett megállni, hogy PARASZTja elmehessen a kocsijával. Még lassítani se lassított. Ilyenkor nagyon csúnyákat szoktam kívánni neki, és reménykedem, hogy a fele teljesüljön. :twisted: :twisted: :twisted:
Szerencsére vannak ellenpéldák is, vagy csak én nem veszem észre az emberi bunkóságot??? :roll:

Kép
jaffa4
 
 


mancsa!

Jó, hogy a papád már jobban van. Szörnyű, hogy mennyire embertelenek tudnak lenni ezekkel a kis idős emberekkel. Elképzelem ahogy ül a motyójával szegény és vár..... Elszorul a szívem.

Timmi! Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
jaffa4
 
 


Gégéé! Miért kéne császárral szülnöd? Mitől függ a döntés?
Tudod minek örülj? Karácsonykor már tutira otthon lesztek és Emma babát berakhatod a fa alá! :wink:

Kép
jaffa4
 
 

 
 

hát még amikor kiderült, hogy babácskának petefészekcisztája van a 29. vagy a 30. héten, és következő hétre nőtt egy nagyot a ciszta, akkor felküldött a doki a SOTE I.-re, oda már bőröndöstül mentem...mert azt mondta, lehet, hogy kiveszik a babácskát. Ott is azt írták a papíromra, hogy amennyibben még tovább nő a ciszta, akkor a terhesség befejezése javasolt...

és akkor mondta a dokim, hogy császár lesz, csak a kérdés, hogy mikor, mert a babácskának nem tesz jót, ha végigpréseli magát a szülőcsatornán...

aztán a ciszta nem nőtt, sőt picit csökkent Emma pedig nekiállt nőni, mint a bolondgomba, és akkor azt mondta a doki a 33-34. héten, hogy nagyon jó, és szülhetek hüvelyi úton, mert már elég nagy a baba, de feküdjek, meg magnézium, meg diaphillin, mert nagyon kifelé kacsingat, és ha már eljutottunk idáig, akkor várjuk meg a 36. hetet...okés, elértünk a 36. héthez, azt mondta nagyonjó, akkor most már jöhet bármikor, menjek vissza a köv. héten, NST meg minden...
na visszamentem, akkor már 2200as volt a méhszáj, mondta, hogy nagyon jól alakulunk, itt akkor rendes szülés lesz, tök szép nagy a baba stb...a cisztát akkor 3,2 cm-esnek mérte...

erre múlt héten, ami ugye a 39. hét volt. megvizsgált: 2210-es méhszáj, mondta, hogy totál zárt vagyok, a cisztát 3,7 cm-es mérte, és erre mondta, hogy hááááát ő nagyon-nagyon gondolkodik, hogy császár legyen-e...és hogy menjek vissza szerdán...azaz holnap...

:( most én sem értem, hogy akkor mitől függ, hogy majd ott vajúdok már x órája, és akkor lesz császár, vagy mondjuk szerdán azt mondja, hogy csütörtök császár...fogalmam sincs...ha már császár, akkor én az utóbbit választanám...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


és persze bármikor születik, én örülni fogok neki, meg örülök a karácsonynak is...csak a bőröndöm már olyan rég a kocsiban van, hogy arra sem emlékszem milyen színű a hálóing, ami benne van...és már olyan régen mondták, hogy na készüljek, mert itt baba lesz...már októberben...

és nagyon-nagyon-nagyon örülök, hogy nem lett koraszülött, de most így az utolsó héten....mindegy...türelmetlen vagyok...az egész családom, akik sopronban laknak mellesleg, szabin vannak, és ugrásra készen...a párom családja, akik tatabányán laknak szintén...és nem 1 hete...

a császártól meg jobban félek, mint a hüvelyi szüléstől...de azt sem szeretném, ha úgy , mint timmi túlhordom már 4 nappal, és akkor még hagynak huszonX órákat tölteni a vajúdóban....

köszi, hogy meghallgattok. többet nem panaszkodok ezügyben.

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé!

Ha valaki előre programozott császárral szül, és a babának nincsen semmi egészségügyi gondja - pl köldökzsinór, lepény...stb.- akkor a dokik " szeretik " megvárni, amíg magától beindul a szülés, mert sokkal jobban alkalmazkodik az újszülött a kinti világhoz. Valami olyasmi, hogy a stressz éri a babát a fájások alatt ami segíti...

A lényeg, hogy Emmácskának jobb az, ha vannak fájások. Elég bonyolult folyamat játszódik le pillanatok alatt, míg először levegőt tud venni és ez segít neki közvetett módon.

Húúúú... ez az amikor valamit nem tudsz elmagyarázni írásban. :oops:

Kép
jaffa4
 
 


Gégéé!

Mindig meghallgatunk!!!! Veled együtt örülünk ha örülsz, és ha valami bánt, akkor próbálunk segíteni! :lol: :wink:

Kép
jaffa4
 
 


tudom, tudom...olvastam... :?
de emmácska nem akar kibújni :lol:

köszi jaffa!!! ari vagy :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Jaffa: Háát az orrszívás nálunk is nehezen ment eleinte és Zsót is le kellett fogni, de egy idő után tényleg rájönnek, h sokkal jobb nekik ha kiszívjuk az orrukat :D:D:D:D!
Emmácska is biztos nagyon kíváncsi Rád Gégéé, az Ő drága Anyucikájára, aki védelmet nyújt neki mindig és mindenkor, de még ezt a pár napot ki akarja élvezni!!! :D:D:D:D

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


wicca nemsokára kezded a 3. trimesztert :) hurrááá :):)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé: elvileg csak 1 nap, nem??? Vagy nem a 29. hét megkezdésével kezdem? Holnap töttöm be a 28.hetet! :D:D:D

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


na itt vagyok, bár csak fél kézzel, a másikat a nyanyó harapdálja. nagyon dühös vagyok. megjött a megrendelt játék és a számlán teljesen más árak szerepelnek, mint a weblapon. a könyvet olcsóbban adták egy ezressel, viszont az egyik játékot több, mint 3000ft- tal drágábban adták. holnap reklamálok és hisztizek, ha nem kárpótolnak, nagyon rossz hírüket keltem.

elvittem a nyanyót dokihoz, kontrollra. elmeséltem az éjszakákat és modtam, hogy már alig van tejem. írt fel antiallergén tejpépet. azt kap vacsorára, utána szopizhat. remélhetőleg ezután jobban fog aludni. nem tudom mit fog szólni a kanalas étkezéshez. ma adtam neki almát, de nagyon utálta. a kanalat rágta, az almát kiköpte. egész testében rázkódott a gyerek és ökölődött az almától. szóval nem volt, olyan ügyes, mint Zsófika.

Szösz- válaszoltam.
bende
 
 


egyébként én is úgy vettem észre, hogy kicsit karcsúbb lett a nyanyóm. meg kell mondjam nem jó érzés, hogy már nem elég neki a tejcim. 22-es csapdája. azért nem alszik, mert éhes- persze, ha tényleg ez a baj- és azért éhes, mert nem alszom eleget.
majd holnap reggel beszámolok, hogy mit alkottunk az éjjel.
bende
 
 


gégéé! te miért vagy itt még mindig? :shock: meddig bújtatod Emmácskát?
bende
 
 


jaffa!
a kúppal még várunk, mert a foga még nem jön, azaz nem látszik semmi sem.
ma sztem kétszer kap majd a chaomillából. bár lehet, hogy nem lesz muszáj, mert még alszik. talán 11kor már aludni fog magától is. remélem... :oops:

jobbulást neked is meg Milunak is!

gégéé!
ne aggódj! jönni fog! és majd csodálkozó nagy szemekkel néz a karácsonyfára! és jobb ha nem császár! annak idején is azt mondtam, meg most is, hogy inkább a fenekemet vágják, mint a hasamat. csak szexelni nehezebb, amíg bejáratódik újra...
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


tényleg, ancsi, bende! ezzel hogy álltok?
nekem még mindig fáj egy kicsit.
ancsi, téged, ha jól emlékszem, elég sok öltéssel stoppoltak össze. remélem nem baj, hogy megkérdezem.
fáj még? :oops:
Vendég
 


nem tudok most visszaolvasni, de remélem, hogy a tejbepapi visszazökkent minket az eredeti kerékvágásba. pusz mindenkinek
bende
 
 


ma csak késő délután tudtunk kimenni sétálni. így jött ki a lépés.
nem mentünk messzire, csak félórásra terveztem a sétát. de mire hazaértünk volna, amikor a saroknál befordultunk vettem észre, hogy alszik. úgyhogy bár már erősen alkonyodott, sétáltunk egyet a tó körül. még fél óra. nekem jó volt a séta, ő meg édesen aludt a kocsiban. legalább nem nyafogott.
ja, és utálja a kesztyűt, mert nem tud tőle megfogni semmit sem, és a kesztyűnek meg nem szereti az ízét... :lol:

aztán evett, és megint alszik.

de az uzsonnát kihagyta. azaz csak tejet kapott.

viszont a főzeléket délelőtt egész szépen megette!
de új cselt kellett bevetnem. egyet anyának, egyet a babának. így kicsit lelkesebb volt...
Vendég
 


csak azért írtam le mindezt, mert nem akarok mindig rossz meg olyan dolgokról írni, amik nem sikerülnek. még most sem olyan könnyű, gondolom akinek már kettő van, még nehezebb, de én akkoris imádok anyuka lenni...
Vendég
 


na, elég már belőlem...
Vendég
 


anyany!

nekem csak 3 öltés volt, nem fáj....és ha úgyis mindketten éjszakázunk a gyerek miatt, ha végre elalszik... :oops: csak az fáj, ha akció közben felsír és abba kell hagyni.... :D ilyenkor röhögünk és azt mondjuk, biztosan nem akar konkurenciát.
bende
 
 


én is imádok anyuci lenni. nem is kértem karácsnyra semmit, Niki életem legcsodálatosabb ajándéka
bende
 
 


kaptok tőlem egy utolsó pocakfotót...többet nem készítek :)

igen wicca, tényleg holnaptól :lol:

bende: remélem jól alakulnak a dolgok! Kép 40.hét

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé: Hogy Te milyen csini vagy!!!! Tényleg szép nagy a pocód, de ez teljesen normális a 40. héten!! :D

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Sziasztok Lányok!

Gégéé:Aranyos vagy hogy hiányoltál :wink: Nagyon csini vagy!!!!Holnap mikor mész a doki bácsihoz?

Bende:sajnálom a rossz éjszakát remélem ma már jobb lesz!A Hannus kb 2 hete szépen átalussza az éjaszakát most meg olyan jó alvókája lett hogy úgy kell felébresztenem enni aztán alszik is tovább. :D

Wicca:Nemsokára te jössz :D
Zsolti várja már a kistesót?

Anyany:De jó akkor Zsófi is kezdi megszokni a a babakocsit :)
Hannus nagyon szeret bennt lenni jó mert igy mindenhova gyalog megyünk veszprémbe.

Jaffa:Jobbulást nektek!Szülinapi fotók??????? :D
Vendég
 


lara!
hát nem tudom megszokja e a kocsit. örülnék neki. sztem most csak azért volt, mert úgy bebugyoláltam, hogy meg sem tudott moccanni, csak a szeme járt ide-oda, nézelődött.
de azért jó volt hogy sétáltunk, csak az időzítés volt rossz...

Hannus olyan édesen aludt a hordikában is! Zsófi ott is inkább nézelődik, alszik egy icipicit... aztán ha megunja a nézelődést, nyűgösködik...
félek is egy kicsit a hazaúttól karácsony előtt.
Vendég
 


gégéé!
nagoyn szép kismama vagy! de már nem sokáig!
szép nagy pocak! de hát szülés előt...

bende!
köszi az infot. én még sajnos mindig bejáratós vagyok... :cry:
nem is a gát fáj, hanem belül...
Vendég
 


bende!
próbáljátok ki a homeos cuccot. jaffa ajánlotta nekem. a kúpot megvettük, de még nem próbáltuk. a kamillás az elég jónak tűnik.
Vendég
 


Anyany:Úgy néz ki hogy a Hannus rám ütött és nagyon szeret csavarogni még soha nem sirt babakocsiba vagy hordozóba picit a babakocsiba is felébred nézelödik de utánna alszik tovább.
Idövel bizti jobb lesz a helyzet még egy kis idő kell :wink:
Vendég
 


Mikor mentek haza?Egész ünnepekbe otthon lesztek?
Vendég
 


hát úgy néz ki, otthon leszünk, megint kb két hetet.
jó lesz mindenkinek egy kis Zsófizás. apukám nem jött, nagymamám már 71éves, ő sem jött, a keresztanyámat meg műteni fogják, úgyhogy azt gondolom Zsófi mosolya majd segít neki meggyógyulni...
:oops: :oops: :oops:
legalábbis remélem!
Vendég
 


szerintem azért nem szereti a babakosit, mert nagoyn sokat van kézben. onnan azért sokat szétlát. én meg imádok játszani vele...
Vendég
 


Zsófi mosolyátol bizti gyorsan meggyógyul :wink:
Mi is vasárnap otthon voltunk olyan jó volt az én Mamám 76 éves mikor még otthon laktunk minden nap bementem hozzá és most olyan rossz keveset találkozunk de most a párom itthon lesz gyakoroljuk a vezetést mert már elég régen vezettem és akkor majd megyünk sürün.
Hannus is sokat van kézbe én soha nem hagyom sírni ha sír akkor valami baja van vagy csak közelségre vágyik mi is sokat játszunk már nyúl a játékokér de még nem forgolódik.Olyan aranyos már nagyon sokszor vigyorog :D Zsófi alszik már?
Vendég
 


Jó reggelt!

Lara: Bizony már csak 11 hét van hátra!!!! :D Zsozsó nagyon várja, azt mondta mindenben segíteni fog, hát majd meglátjuk. Egyelőre a saját szobáját sem tudja rendben tartani, igaz főzni viszont nagyon szeret, volt olyan amikor (szinte) egyedül csinálta meg a vacsorát valami sajtos spätzle (vagy hogy kell írni), nagyon finom volt!!!
Anyany: Nekem Zsó annak idején addig üvöltött a babakocsiban amíg nem tudott rendesen ülni! Amikor már nézeldhetett nem volt probléma, igaz mikor elkezdett járni akkor megint nem szerette :? :lol: :lol: , szóval mi kb. 5-6 hónapot használtuk.
Bende: Hogy sikerült az éjszakátok?

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Gégéé: ??? Hol vagy? Mikorra mész dokihoz?

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


szia!
itt vagyok, csak a férjem szabin van, és ilyenkor picit tovább szoktam aludni.

este hétre megyek dokihoz...még soká...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Húúú az még tényleg soká ... Én is megyek ma dokihoz fél hatra, bár ennek még kevésbé van jelentősége, mint Nálad :D!!! Ha férjed szabin, akkor menjetek csavarogni, hátha akkor Emmácska úgy gondolja, hogy kíváncsi a világra mostmár :D!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


dehogynem....nagy jelentősége van! majd kérjük az aktuális méreteket!!!
;)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Jó reggelt, vagy inkább már délelőttöt!

Gégéé: Szép a pocakfotó, csini vagy! És csinálj még képet, mert már nem tart sokáig! Akkor ma 7-re mész? Izgulunk érted. Túlhordási procedúra úgy zajlik, hogy kétnaponta kell menned, ugyanez a szitu, nst, vérnyomi mérés, vizsgálat, uh. Én csak 1 nappal hordtam túl Dorkát, már mondtam neki, hogy siessen ki, mert egy vagyon lesz, ha ráhúz egy hetet. :)
Amúgy nekem anno azt mondta, hogy max 1 hetet enged ráhúzni.
Tudom, milyen türelmetlen vagy, nekem is már a 29. héten össze volt cuccolva a holmim, és mindíg vártam,és vártam, és azt hittem én is, hogy már a 36. héten jön Dorka, de kibírta a 40. hétig, amit nem is bánok egyáltalán. A császárt meg ne úgy képzeld el, hogy megmondja, hogy na akkor most pénteken 2-kor megműt. Azért tényleg kell, hogy elinduljon a folyamat.... Vagy pl. ha magas lesz a vérnyomid, vagy toxémia, vagy hasonló. De ilyet ne akarj. Nekem még vajúdás közben is mondta a szülésznő, hogy lehet ebből császár is, mert fehérje volt a vizeletbe, plusz a vérnyomáscsökkentőtől sem akart lemenni a vérnoymásom, meg még a szívhang sem volt valami jó. Én meg imádkoztam, hogy ne legyen császár. Szóval lehet, még az utolsó pillanatban is császár, de ne izgulj, Emma bennt nem marad az tuti!

Anyany: nekem is fáj még mindíg :( Biztos a sok öltés miatt.
Mindíg félek a szex előtt. Persze tudom, hogy apa vigyáz rám, de hát elég rossz úgy valaminek nekiállni, hogy félsz, hogy fájni fog.
Hát nem tudom mennyi idő kell még nekünk ehhez, hogy helyrejöjjön. Császárosok előnyben...:) Bár gondolom a pocivágás is tud fájni sokáig.

Tegnap du. sétáltunk egyet, és hazafelé félúton úgy elkezdett szúrni a bal oldalam, hogy alig tudtam hazakúszni. A babakocsiba kapaszkodtam. Lehet, hogy felfáztam? Vagy a spiráltól lehetett? Hú, nagyon rossz volt.

Bende: milyen éjszakátok volt?Megette Niki a tejpépet? Nincs már a hűtőben tejci? Olyan sokat tudtál régebben fejni. Vagy már elfogyott?
Tegnap voltunk patika felé sétálni, vettem egy dentinox-ot, biztos, ami biztos, bár én még nem veszem észre, hogy jönne a foga, de a nyála az csorog már régóta...

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Ancsi: válaszoltam! :wink:

Gégéé gyönyörű pocakot növesztettél! :D Mindig irogatod hogy bálna vagy, sztem egyáltalán nem tökéletes pocid van és nem lettél duci mellé. Hamar gyorsan megszülsz és szuper fitt anyuka leszel :D Hú de messze van az este 7. Foglaljátok le magatokat apával ha már otthon van :lol:

Bende mi újság? Remélem jobban aludtatok!

Csajok jövő héten kedden megyünk oltásra. Mit szerezzek be lázcsíllapításra? Vagy mivel készüljek fel? Mire lehet szükségünk az oltás után, nincs itthon semmi babának való.

KépKép
winchi
 
 


sziasztok!

winchi, valami nurofen kell lázcsillapításra :)
ne izgulj csak egy picit fog sírni, bátor lesz Matyimanó!

ancsi: már engem is az anyagi része (is) aggaszt a dolognak..., így karácsony előtt...tök jó, na mindegy, még van a maival együtt 3 napja a kisaszonykámnak :)
a max egy hetet enged ráhúzninál, mit jelent a vége? mit csinál? istenem, csak nehogy ráhúzzunk egy hetet....karácsonykor jöhetünk haza akkor :(

jaffa: hogy vagytok, meggyógyultatok már?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


később elmondom mi volt, hogyan volt....


Winchi! lázcsillapító kúpot ír, a doki, mikor adja az oltást.

Nurofen, Panadol csak 3 hónapos kortól adható!!!!!!!
bende
 
 


most mennem kell, lehet, hogy majd csak estefelé jövök....
bende
 
 


bocsánat winchi, nem akartam hülyeséget mondani :oops: :oops: :oops: :oops:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Winchi: így van ahogy Bende írja. Csak 3 hós kortól lehet Panadolt, és Nurofent. De az lassabban is hat, mint a Gemicd. Doki felírja. Oltás után be kell borogatni a kis lábikóját vize ruhával. Én úgy csináltam, hogy vizes ruhazsepi, és rá tettem egy száraz IKEÁS kendőt. (Nekünk is ilyen van Bende :))
Dorka aluszékony volt az oltástól, legalábbis mikor 2-t kapott, amikor csak egyet, na akkor nyűgös volt. A 2-től végig aludta a napot.

Gégéé: nem tudom, hogy mi lesz egy hét után...de bízz benne, hogy nem kell addíg várni! Beszélj Emmával, hogy bújjon ki. Én is mondtam Dorkának, hogy anyának már nagyon fogytán a pénze, és ha nem jön ki, akkor neki kevesebb jut játékra, meg szép ruhára :D
Kitartás... kíváncsi vagyok, mit mondt ma este.

Lara, Winchi, Mancsa: visszaírtam!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Gégéé: nem írtál hülyeséget, jó a Nurofen, csak majd 3 hós kortól. Mi már Panadolt használtunk, legalább nem kell a fenekébe dugdozni a hülye kúpot. Mindíg sírt tőle...

Megyek, mert betojt a banyamancs....

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


én már beszéltem vele, de nem hallgat rám:( makacs nyilas :(

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!
Gégéé: nagyon csini vagy! Emmácskát úgy megijesztették a pocidban sok-sok héttel ezelőtt, hogy ki kell jönnie, hogy csakazért is bennmarad, amíg csak lehet. A végén minden vizsgálatra úgy készültem, hogy lehet, hogy nem is jöhetek már haza. Most ezt kívánom neked is.

Anyany,Ancsi: nektek fáj még a gátmetszés helye? Az nagyon rossz lehet! Levinél volt gátmetszésem, meg belső varratom nagyon sok, több, mint fél órát varrt a doki, de 2 hónap múlva már semmit nem éreztem. Utána az első szextől nagyon féltem, de nem fájt. Dorkát gátvédelemmel sikerült megszülnöm, hát ég és föld a különbség. 1 belső varratom volt, meg 1 a gátnál, de az előző metszés helyén. Most sokkal hamarabb helyrejöttem, úgy örültem neki.
Azt hittem ez a két hónap hosszú, de hát ti már olyan "régen" szültetek. Szabad még annak fájnia?

Papát reggel vissza kellett vinni, megint elégettek egy eret, holnap reggel vissza kell vinni, várják a kisműtőbe, valami értágulatot kivesznek. Szegény, úgy sajnálom.

Dorkának megint csúnya a bőre! Most átmostam a ruháit persillel, mert nemrég váltottam a babás dreftre, lehet, hogy azt nem bírja!
Vendég
 


Mancsa: Nem tudom esetleg utánanéztél e már, de van olyan biomosószer és "öblítő" amely nem allergizáló hatású. Lehet, hogy Neked is ki kellene azt próbálni. Indiai mosódió, amihez egyébként nem is kellene öblítőt használni, de ha szeretnéd, h jó illata legyen a ruháknak akkor víz+ecet+citromolaj és ez még fertőtlenít is!! Én majd szeretnék ilyet, de most vettünk nemrég mosóport+öblítőt és egy darabig még nem kell, de biztos kipróbálom! A neten lehet venni próbacsomagot is ha jól láttam! Hogy lehet gátvédelemmel szülni? Masszyrozni kell vagy/és még mit? Szegény papa :cry: :cry: :cry: ! Ezt nem lehetne valahogy végleg megszüntetni nála?

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Köszi Wicca! Utánanézek ennek a mosódiónak, még nem hallottam róla. Eddig Folyékony Persil sensitivet használtam, meg fehér Lenort, azzal nem volt gond. Most agyalok, hogy azóta vannak gondok a bőrével, mióta vettem ezt az új fehér Lenort. A Dreftet kb 3 hete használom, az öblítőt még nincs 1 hete. Most átmosom a cuccait a régi bevált cuccokkal, kiváncsi vagyok helyrejön-e. Szegénykémmel jól kiszúrtam, pedig mindenből babásat veszek, mert az én bőröm sem bír mindent!
Te ismered ezt a mosódiót?

Nekem mondta a dokim, hogy megpróbálkozunk a gátvédelemmel, mivel 2. gyerek, de odakészítik az ollót is. A kitolásnál a szülésznő olajat fúj a gáthoz, az ujjaival benyúl és tágítja a szöveteket. Gyorsan húzkodja rajta a kezét, olyan, mintha sikálná, de nem fáj egyáltalán. Vagyis akkor azt már észre sem veszed. Sokszor olajozzák közben. Mondták, hogy elég nagy baba lesz, de szerintük sikerül. Tényleg sokkal jobb volt így szülni.

Papánál nem szüntethető meg végleg. A vérnyomását kell beállítani gyógyszerekkel, de ha megszokja a szervezete, akkor vérzik az orra párszor, amíg az új gyógyszerelés be nem áll.
Most azon mérgelődök, hogy eddig mindig ugyanaz a doki kezelte, kínozta, ma meg egy dokinőhöz került, elérzéstelenítette, így nem fájt annyira. Eddig miért nem kapott érzéstelenítőt? Pedig az a doki is normálisnak tűnt. Tavasszal bent maradtam vele a kezelőbe, kedvesen beszélt vele, elmagyarázott mindent, de akkor azt mondta, sajnos ez nagyon fájdalmas és nincs mód érzéstelenítésre. Akkor most mégis van?
Vendég
 


köszi az infot a lázcsillapítóról. a gondom az hogy itt a világ végén kedden 12 és 14 között van védő akkor megyünk ha a doki felírja akkor gyógyszertár már nincs kedd du és szerdán is csak délután lesz.
valószínűleg akkor inkább már hétfőn felíratom hogy ki tudjam váltani időben

ma nyekergős napunk van.... már nekem is

KépKép
winchi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?