Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt,

Semmi hír :(, pedig azt hittem ... lehet nagyon elfáradt Timmi azért nem írt. Gégéé sztem írhatsz neki nyugodtan, ha nem ér rá, úgysem válaszol ...

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


hűha, gyerekek, még mindig nem szült meg szegény!!!!!

ezt írja:

"Sajnos semmi. Nem jöttek fajasok, ugyhogy most infuziot kapok, de így se érzek semmit. ma tuti meglesz a babó, remélem mihamarabb! Puszi"

szegényke!!! biztos nagyon-nagyon fáradt!!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Jajj szegény, de legalább nem fájásokkal teli a várakozás!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 

 
 

jó reggelt! azaz jó délelőttöt!

remélem timmi babája hamarosan meglesz!

Zsófi tréningezik az ágyban. én meg idekinn. kidobja a csörgőjét, aztán meg nyafog hogy nem éri el. mert persze azzal akar játszani. és lógatja ki a kezét az ágyból.

látom gégéé, te sem szülsz még. de hát van még 4 napod. kínlódás a vége, de hát Zsófi pont a kiírt napra pontosan érkezett. :lol:
ha meg pár napot ráhúz még, az nem baj.
Vendég
 


ma este ki fogjuk próbálni a kúpot, amit jaffa ajánlott. nagyon nehezen alszik el a lánykám, azaz kb 1 hete elalszik 8-9 között, 10kor ébred és fél1kor alszik el. 11től elalvásig meg bőg. van amikor 7ig, van amikor 9ig. és persze ehhez mérten borul a nap is.
már előbbre hoztam a fürdést is fél8ról 7re, de egyelőre semmi eredmény. :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


többiek! hol vagytok?
Vendég
 


Én vagyok Anyany!
Csak szar éjszakám volt. A lányom este 11 után elaludt és csak 5-kor kelt, de a nagypapám a szomszédban rosszul lett, be kellett vinni a sürgősségire. 2-kor kezdtem el öltöztetni, pakolni neki cuccot, kelteni a páromat, hogy vigye be, meg anyut, hogy jöjjön és kísérje őket. Fél 3 -kor Levi kelt, hogy bepisilt őt 4-ig nem tudtam visszaaltatni, végül beraktam neki egy mesét, azon aludt el, 5-kor szopi 6-kor visszaalvás, fél 8-kor Levi ébresztett.
Most nem vagyok a toppon!
Szerintem Timmi már túl van rajta! Várjuk a híreket!
Vendég
 


sziasztok!

Még nincsenek hírek, de nem biztos, hogy túl van rajta, mert reggel, amikor írt, még nem voltak fájásai sem. De azért remélem, hogy minden okés velük!

Hű Mancsa, nem semmi éjszaka; és most hogy van a nagypapád?

Anyany: remélem segít a kúp!

Többiek, ti hol vagytok?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


hú, mancsa nem irigyellek. remélem jobban lesz a nagypapád hamar!

gégéé! remélem te is jól vagy és sokat mocorog a bábácskád!

én vagyok. elvileg sétálni akartam menni, de ebéd után Zsófi ivott egy kicsit tejcsit, odabújt a cicimhez, (párnának használja), becumizta az ujját, és elaludt. talán később ki tudunk menni...

de sztem csak kicsit megyünk, úgy nézem, eléggé fúj a szél...

egyébként hivatalosan is megkezdtem a főzelék bevezetését. hát nem szerette. meg valahogy mostanában nem nagyon akarja a kanalazós dolgokat megenni. de mást sem nagyon. viszont a súlya fejlődik, úgyhogy nem aggódom, inkább kitalálok mindenféle praktikát, hogy egyen.
Vendég
 


tündike!
ha Bianka súlya szépen fejlődik, dokik szerint amíg meg nem duplázza a súlyát, addig legelább heti 150grammot, azaz havi 600at, akkor bármennyit eszik, elégnek kell lennie.
Zsófi soha nem tudott megenni 150mili tejet, pedig azt kellett volna könyv szerint, de nem olvasta a könyvet. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
6 hetesen napi 600-650 milit ivott meg tejcsiből. persze ha testsúlykilonként nézzük, többet kellett volna.
Vendég
 


Hello Lányok!

Csajócám alszik a teraszon jól bebugyolálva. Én meg tömöm a fejembe a brassóit, és olvaslak benneteket.

Mancsa: tyű, és hogy van a papád? Remélem már jobban. Próbálj picit pihenni, ha a gyerkőcök hagyják...

Anyany: nagyon ügyes anyuci vagy. Zsófika lassan majdcsak megszereti a főzelékeket. Barátnőm azt mondta, náluk is először csak a gyümiket, édes dolgokat volt hajlandó megenni a babuci. Gondolom, mivel az anyatej is édes. Próbálj édes dolgokat, pl. répa...

Szegény timmi, remélem nem viseli rosszul a várakozást a manócsára.....mindenesetre tovább szorítunk.

Gégéé: mit csinálsz ma?

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


ancsi!
hát egyelőre krumplit kapott almás barackos pürével. kb 70g fogyott úgy el belőle, hogy a ruháján az arcán, az orrán, de még a szemöldökén is volt kaja. persze az előke, meg amit kilökdösött a nyelvével, arról nem is beszélve...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tegnap meg úgy kilökte az almás cuccot a kezemből a kanállal együtt, hogy a falon kötött ki a nagy része, ami a kanálban volt...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.12.08 14:06-kor.
Vendég
 


képzeljétek milyen béna voltam reggel.
nagoyn örültem, hogy egy csomó tejcsit ki tudtam fejni délelőtt, sokáig tartott, éjjel valamitől nagoyn teliszaladtam. kb 450milit kettőből, erre megbotlottam a konyhában és kiöntöttem két decit...
így is van még elég, de grrrrr. olyan mégres voltam magamra...
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Hát Zsófi édes lehetett, ahogy a kanalat megröptette! Lesz ez még cifrább is! Majd ha már belenyúlkálnak a kajába, meg kenik mindenfelé! Dorka is már csinál ilyesmiket.

Mintha magamat látám. Múlt héten mikor dokinál voltunk, hazajöttünk, végre kb 100 ml tejcit sikerült kipréselnem a fejővel, úgy örültem neki, erre annyira ügyeskedtem,hogy kb felét kiöntöttem. Majdnem sírva fakadtam, mivel a hűtőben ezen kívül csak két kis pohárkával van....Akkor most a bénák klubját is megalapítjuk Anyany??? :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


na, nem tudom mit ügyeskedtem,
hogy nem látszik a sorok vége...béna
ancsi!!! :roll:

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


nálam látszik....

gégéé ma sem csinál semmit, vár :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Helló mindenki!
Nagypapámról: 2 év alatt 4x vittük be úgy, hogy ömlik az orra vére.
Megkeresik az eret, elégetik, sajnos eddig mindig vissza kellett vinni még párszor, mert elpattan másik ér is. Nagyon meg szokták kínozni szegényt, mire megtalálják honnan vérzik, ált jól fent az orrüregben. Ilyenkor mindig állítanak a vérnyomásgyógyszerein, aztán pár hónapig jó. Most bent tartják megfigyelésen. Nagymamám meg annyira bepánikol ilyenkor, hogy teljesen használhatatlan. Anyut próbálta hívni éjjel, de mellétárcsázott, felkeltett egy családot, mire átmentem, hogy majd én. Rettegnek, hogy elveszítik egymást!
Dorkámnak meg iszonyú száraz a bőre, foltokban vörös és hámlik és az olajozás sem használ és bőgtem, hogy ezt tőlem örökölte. :cry: . Most azt mondta a doki, hogy popsikenőcsöt kenjek rá. Főleg a fejbőre foltos, meg a mellkasa és a karja. Most bepanthenben úszik a gyermekem, de úgy látszik használ!
Anyany: Megfőzted a krumplival az almát? Nekem csak úgy ette meg Levi.
Timmiről nincs hír? Azért gondoltam, hogy megszült, mert az oxitocin után 4-5 órán belül általában van gyerkőc. Lehet, hogy ő a kivétel. Már nagyon fáradt lehet szegény!
Vendég
 


Nekem is úgy lett oxitocin után már volt fájás (nem is akármilyen),meg gyerkőc is elindult kifelé. Persze még tágító koktélt is kaptam hozzá!

Mancsa: remélem a nagypapád hamarosan jobban lesz. Jobbulást neki!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Ancsi:Írtam privit!Bénák klubja????Mindenkivel elöfordul.

Mancsa:Jobbulást a nagypapádnak!!!Reméljük hamar hazaengedik!Szegény nem semmi éjszaka.

Gégéé:Még a végén találkozunk pénteken a dokinál??? :D Én 1-re megyek :D

Anyany:450 mili tejcsi az nem semmi,de jó Zsófi babának legalább van :wink: Aranyos lehet fözelékezés közbe :D Apa vett nekem az auchan-be botmixert hogy majd tudjak finomakat csinálni Hannusnak :D

Timinek nagyon drukkolunk remélem már túl van rajt!!!!Jaj Gégéé már tényleg te jössz egyik nap majd érted izgulunk :wink:

Megvolt tegnap a disznóvágás de mi csak sétálgattunk a Hannussal nekem semmit nem kellett csinálni mert Anyu meg a Mama meg is főzött igy elmentünk pasizni barátnöm kisfia 3 héttel öregebb Hannusnál :D igy ott voltunk de jó volt egy kicsit kikapcsolódni.Igy hogy egész hétvégén nem voltunk itthon volt dolgom mára persze ilyenkor szokott a Hannus nyügi lenni úgyhogy közbe levittem sétálni utánna jött a védönő még jó hogy addigra összepakoltam meghozta a papírt a hozzátáplálásról mit mikortol szabad mondta hogy voltak tavaszal valami elöadáson a doktornövel és ez a mostani állás szerinti papir.
Még vasalnom kell :( persze egész nap ment a mosógép hogy legyen utánpótlás.
Puszi
Vendég
 


szerdán kell mennem...péntekenként jártam, egyre, én is, de most azt mondta a doki, szerdán menjek...

ha addig nem lesz semmi, akkor azért megpróbálom döntésre bírni, hogy most akkor dőljön már el, hogy császár vagy sem, és ha császár mellett dönt, akkor legyen meg, ne várjunk vele...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


szerdán kell mennem...péntekenként jártam, egyre, én is, de most azt mondta a doki, szerdán menjek...

ha addig nem lesz semmi, akkor azért megpróbálom döntésre bírni, hogy most akkor dőljön már el, hogy császár vagy sem, és ha császár mellett dönt, akkor legyen meg, ne várjunk vele...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Lányok köszi az együttérzést, papa holnap jöhet haza.

Gégéé: azért remélem megúszod a császárt!

Lara: Nálatok is folyton megy a mosógép? Én is folyton mosok! Tegnap disznóvágás volt a másik mamáméknál ( aki nem a szomszédunk), de mi kihagytuk, csak kóstolót kaptam. Így nem is olyan rossz!

Hol van Bende?
Vendég
 


jó, hogy holnap jöhet haza a papád!!!

én meg már nem tudom, mi lenne a jó...amúgy nem érzek semmit, sem jósló, sem dugóvesztés, semmi...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


13:30-kor megszületett Encsi baba 56cmrel és 3520 grammal. Gyönyörű és egészséges!

NAGY-NAGY GRATULA TIMMINEK!!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Húú szegény Timmi hosszú menetben van része! Remélem már rég babázik!

Mancsa örülök, hogy papád hazamehet, nagyon rossz lehet ez a orrvérzés.

Mi hétvégén otthon voltunk, jól elfáradtunk de nagyon jó volt. Matyi is kimerült főleg hogy este értünk haza és ma is Fehérváron voltunk csípőszűrésen meg vásárolni. Aranyos volt a doki azt mondta hogy vadonatúj, alig használt nem kell visszahozni :D
A mellettünk lévő kisfiúnak is ezt mondta biztos ez a szlogenje :D
Ja és a mellettünk lévő kissrác is tök ugyanolyan csíkos rugiban volt mint mi, jót vigyorogtam rajta hogy összeöltöztek a fiúk :D

Nekem meg a Mikulás meghozta a mikulásomat, azt hittem hogy még kihúzom egy darabig, főleg így hogy sűrűn szopizunk de úgy néz ki ez nálam nem függ össze :evil:

Matyinak vettünk karácsonyra zenélős forgót, elemeset mert amit kapott keresztanyámtól az anyukám találó megfogalmazása szerint ízlésromboló nyulakkal van teli. :twisted: Ez pedig édes lepkés, méhecskés, csigás és tükör is van rajta. ja és van rajta olyan program is hogy hangra bekapcsol.
Meg megvettük a dédiktől kapott pénzből az Adamo hintát már régóta kinéztem neki, nekem nagyon tetszik remélem neki is fog.

KépKép
winchi
 
 


De jó akkor már babázik :lol: :lol: :lol: GRATULÁLUNK ENCSIHEZ!!!!!!

KépKép
winchi
 
 


Timmi: GRATULÁLOK!!!!!!! SOK SOK BOLDOGSÁGOT!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Timmi:Gratulálok!!!! :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: GRATULÁLOK TIMMI! :lol: :lol: :lol:

Nálunk változatlan a helyzet, Levi elaludt, Dorka felébredt.

Winchi: egy ismerősöm tegnap állított be hozzánk egy hintával, hallotta a barátnőmtől, hogy Dorka virgonckodik éjjel. Nálunk bejött. Elnézelődik benne, aztán szépen elringatja.
Hűű, neked aztán jó hamar megjött! Levi 4 hónapos volt, mikor elkezdtem mensizni és még akkor is korainak tartottam.

Gégéé: most már tuti te jössz! Szorítunk!

Anyany: Kúp bejön?
Vendég
 


hááát...
megvettük a kúpot is meg a chaomilla 5ch-t is. az utóbbit kapta. annyit ért, h. nem bőgött egy órán keresztül. és fél órával hamarabb aludt el. lehet, h. holnap kétszer is kap majd belőle.
Vendég
 


timminek nagy nagy gratula!!!
Vendég
 


winchi!
tényleg hamar megjött. nekem még mindig nincsen...
éjszaka is szoptatod Matyi manót?

mancsa!
örülök, hogy nagypapád jobban van!

megyek fürdök és fejek,mert ültömben alszom el...
Vendég
 


hettuli!
ígértél priviben képet! én kérek rólad egyet, ha nem baj!
Vendég
 


itt vagyok :(

Timmi! gratulálok és nagyon- nagyon sok boldogságot kívánok!

A helyzet változatlan, ja és a netünk sem jó, az előbb írtam egy hosszút és elszállt.
Továbbra is 1,5 óránként ébred éjjel és 3 óránként enni is kér. max 1,5 óra alvás, fél - háromnegyed óra sírás, így megy egész éjjel. Ez azt jelenti, hogy én 1 órát alszom és 1-t ébren vagyok. Reggel 6- kor mindenképpen ébred, de kb 1,5 óra múlva visszaalszik és durmol még 1-2 órát. Én ilyenkor már nem mindig tudok visszaaludni. A tejcim a kevés pihenés miatt megcsappant, a bal mellemben szinte üres. Hiába teszem rá mindig, nem termelődik benne semmi. Mégis nappal simán kibír 4 órát is szopi nélkül, éjjel meg csak alig 3-t. Nagyon fáradtak vagyunk. Az apja is én is, de még a leánynak is karikás a szeme. Éjjel nem bírtam tovább adtam neki nurofent. Eredmény: továbbra is ugyanannyiszor ébredt, de nem sírt és hamarabb visszaaludt.
Hogy minden szép legyen, elkapta az apja nátháját is. Péntek este ügyelet, mert belázasodott. Szerencsére másnap már nem volt láza és elkerültük az antibiotikumot is. Az orra szörcsög, naponta 3x porszívozzuk.
bende
 
 


A karácsonyi vásásrlásból és az emberekből elegem van. Nem segítenek, a legtöbb boltban annyi a polc és az állvány, hogy nem is lehet bejutni. A lépcsőkről, meg a küszöbökről nem is beszélve. Senki nem segít, sőt mikor kitárom az ajtót, hogy becincáljam a babakocsit még pofátlanul ki- be slisszolnak előttem.
bende
 
 


megint elszállt amit írtam. Nekem ehhez most nncs türelmem. Puszilok mindenkit.

Anyany déltől sétálnk, 3-ig. :?:
bende
 
 


Gégéé! már nem szólok semmit.... Emmácska gyere ki, már én is kíváncsi vagyok.....
bende
 
 


Hettuli! én is kérek képet. Meg egy pár sort a pocakosságról... légyszi.!

Szösz! átkülöm, majd priviben a számom, hogyha akarsz csatlakozhass a sétához.

Mindenkinek puszi. Ja és várom a tippeket az éjszakára, hogy alhassunk és akkor visszatérek.

Trundike! tegnap lefigyeltem a férjed a karácsonyi vásárban.
bende
 
 


Bénák klubja! bárcsak fejhetnék.

Valaki kérdezte a tornát. Minden szerdán megyünk, mert szerintem nagyon jó. Niki is szereti, nézegetik egymást a babák.
bende
 
 


itt vagyok :cry:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Bende sajnálom az éjszakázást! Van egy barinőm, 5 hónapos a kisfia, ők is hasonlóan nyomják, mióta a fogacskák készülődnek kifelé.

Karácsonyi vásárlás: oké, hogy nem bírom behúzni a hasam, de már többen is nekem jöttek; szóval el tudom képzelni milyen lehet babakocsistul...ha összefutunk valahol, majd a férjem segít, ígérem.

winchi: hű nem semmi miket kap ez a kismanó...a mensit meg sajnálom. amúgy, állítólag olyankor picit megváltozik a tejecske, és nyűgösek a manók, csak ha Matykó sírdogál, tudd mire gondolj:)

anyany: remélem beválnak a homeós cuccok!

na jók legyetek. puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok,

Bende: Sajnálom a rossz éjszakákat és a sok sok bunkó embert! Tegnap mi is találkoztunk egy-kettővel a plázában, de én már nem lepődök meg a férjem annál inkább. Persze a helyzet változatlan a 11 évvel ezelőttihez képest és én akkor is és most is megteszem a magam kis megjegyzéseit ami általában süket fülekre talál, de hátha egyszer valamelyik észreveszi magát!!! Az éjszakákra nincs tippem :(:(.
Winchi: Annak idején nekem is hamar megjött, persze én sem örültem neki, olyan jó volt, h nem kellett minden hónapban ezzel bajlóóóóódni!!!!

Appa elutazott Angliába és csak szombaton este jön haza :(:(, már most nagyon hiányzik!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Gégéé: Csuriban a kezem :D!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


ujjam ... Mind1! Sztem érted!! :D:D:D

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Sziasztok!

Timmi! Gratulálok! :D :D

Mancsa! Jobbulást a papádnak!

Bende! Örülök, hogy előkerültél, hiányoztál. :) Sajnálom, hogy ilyen kialvatlanok vagytok. Mi sem alszunk sokat, de azt hittem ez csak jobb lesz. Ezek szerint lesz még rosszabb is! :(

Mi is betegeskedünk. Először apa volt náthás, majd anya, most meg a babuci! Köhög, tüsszög, szörcsög, eddig 37,3-nál nem ment feljebb a hője. Az orrát porszívozzuk, ezen kívűl tudok valamit csinálni, hogy jobb legyen a kismanónak? Orvoshoz mikor kell elvinnem?

Még egy kérdés: pihenőszékről vélemények? Kinek van? Érdemes venni? Elég drágák, nem tudom jók-e annyira?

Gégéé! Most már tényleg kellene szülnöd! :D

Trundike! Egyik nap láttalak. Én babakocsival, Te autóval. Félreálltuk, hogy elférjél! :D

Anyany! Jó sok tejed van! :) Eszel valamit serkentőnek, vagy csak úgy van? Pedig te sem alszol sokat!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


jó reggeltet mindenkinek!
hát én is itt vagyok megint.
hát a tejmennyiség csak egyszeri eset volt, mert 10órán keresztül nem fejtem. na és két mellből érkezett, ráadásul reggel. egyébként 350et fejek reggel, 250-280az éjszaka meg délután. a kölkemnek elég, még sok is. serkentőt nem eszek, szedegettem more milket, még van egy kicsi, de már nincsen kedvem hozzá. ha megcsappan, akkor főzök egy jó kis tojáslevest.
na végtére is nem vagyok egy rossz tehén...

ma nem tudom mikor tudunk kimenni, jönnek szerelni redőnyt. marhára nem örülök neki, ki nem állhatom. sztem nem fogom majd engedni a szobában lehúzni, csak ha nem vagyunk itthon, vagy ha nagyon nyár lesz.

bende!
mi kipróbáltuk ezt a chaomillla homeopátiás szert. én meg megfázásra oscillococcinumot szedtem.
http://homeopatia.info.hu/index.php?lan ... eriaMedica
de itt van egy oldal, ahol van egy csomó ismertető. ki tudod keresni a nektek valót.
a szer viszont egész jól hatott. egyszer kapott még, de asszem már írtam is, hogy a bőgés kimaradt és kb fél órával hamarabb aludt el a megszokottnál.


amúgy hozzátok képest én rengeteget alszom. amikor Zsófi elaszik, olyankor még fejek meg fürdök, általában legkésőbb 2kor már fekszem. nem alszom rögtön, de 6ig alvás, olyankor Zsófi nyüszög, de nem ébred fel teljesen, de azért megetetem, mert másképp alig lenne folyadékbevitel délelőtt, utána még én is visszafekszem és alszunk 9ig- fél 10ig.
most majd jön egy alvás hamarosan, 1ig, utána újra megpróbálkozunk a krumplival...
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Timmi: hatalmas gratula Encsi babához. Szegénykém. Jó hosszúra nyúlott ez a vajúdás, de a lényeg, hogy egészségesek vagytok!
Sok erőt, sok tejcit, és egészséget!

Bende: sajnálom az éjszakázást. Jujj, ránk is ez vár majd? Előre félek!

Gégéé: only tree days to go! Látod? kitartás már nincs sok hátra. Szerdán mész a dokibácsihoz?

Winchi: elég hamar megjött a télapó! Biztos, hogy az? Nem lehet, hogy csak a szülés után nem tisztult ki rendesen a méhed? Vagy lehet, hogy megerőltetted magad? A barátnőm is így volt.
Azt mondják, ha megjön a télapó, akkor a tejci íze megváltozik, és a babák általában nem fogadják el a cicit.
Még nekem is van most a hülye spiráltól. De utálom. Remélem hamar elmúlik.

Anyany: ti tudtatok alukálni?

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Mancsa! Az igen, szép éjszakád olt remélem nagypapád renden van. Mi történt?

Timmi: GRATULÁLOK!!! :) Sok boldogságot és tejcikét kívájok!!!

Winchi: Nekünk is dettó ezt mondta a babucim csípőjére :)

Bende: Szegénykék! Nagyon megszenvedtek azzal a fogacskával, csak bújna már ki végre!!! Meg is vagytok fázva? :( Jobbulást!!!
Nu! Mit vett a párom? :)

Szosz: Jujjj! Én meg észre sem vettelek?... Sajnálom! Integettél?

Biusom tegnap este 8 órakor evett majd 2-kor kelt :D. Aztán 5-kor de nem etettem meg hanem cumit kapott így fél -kor kajcsiztunk :)
Nem akarom elkiabálni, de lehet hogy kihagy egy étkezést majd este??? :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Jajj Bende sajnálom, hogy ilyen nyüglődős éjszakáitok vannak! Pedig ez a fogzós időszak még sokáig tart! Levi 1,5 éves koráig óránként kelt, de csak bekapta a cicit és visszaaludt. Kicsit cumizott vele meg fogta. Nem lehetett átvágni sima cumival.
Kitartás, én sem tudtam sokáig nappal aludni, de aztán megtanultam!

Hazaengedték a papát!
Tündi:már nem először fordul elő vele, hogy annyira vérzik az orra, hogy el kell égetni az eret! De azt mondják örüljünk,hogy az orrában pattan el az ér és nem agyvérzése van!
Hát ez a kórház! Tegnap azt mondták, 9 óra előtt ne is telefonáljunk, mert addig nem tudnak biztosat mondani. Ehhez képest reggel 7-kor kiültették a folyosóra cuccostól, hogy mehet haza. Még jó, hogy a mama fel akarta hívni a szobájában és mondták, hogy már más fekszik a helyén. Így is negyed 9-re értek oda anyuék, de pont a kezelőben volt, mert megint vérzett neki.
Az első dolga volt átjönni és megnézni a dédunokáit!

Tegnap este apja dajkálta a kislányát. Nem hitte el nekem a múlt héten, hogy nem alszik el sokáig. Le sem lehet tenni, mert rázendít. azt meg nem szeretném, ha Levit is felébresztené. Éjjel nem válik be a hinta sem. Végül apa feladta :lol: . Fél 1-kor aludtunk el és 5-kor szopiztunk meg 8-kor, de 7-kor Levi ébresztett. Túl sokat nem alszom, de még mindig jobban kipihenem magam, mint Bende.

Szösz: nekünk nincs pihenőszékünk. Levi sokáig a hordozóban volt, Dorkának kaptunk kölcsön egy hintát, ezt lehet dönteni, meg 5 pontos öv van benne és elemes. Használtat nem néztél, vannak jók és a huzat úgyis mosható.
Vendég
 


sziasztok!

köszi a drukkokat...számomra hihetetlen, hogy még nem szültem meg, és hogy semmi, de semmi jele a szülésnek....jó, hogy a 33-34.héten azt mondta a doki, hogy nagyon kifelé kacsingat a kisassszony, és még próbáljuk 2-3 hétig benntartani, hogy elkerüljük a koraszülést....


szóval igen...holnap megyek...rákérdezek a császárrá, hogy sikerült-e eldöntenie...

ancsi mi nála a protokol túlhordáskor?

jaffa, lara merre vagytok!

szép idő van ma csajok, menjetek sétálni a babákkal:)
puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?