Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!
Képzeljétek, a fiam még most is alszik!

Anyany: mikor Levinek jött a foga, akkor mindent, de mindent tömött a szájába és amikor ráharapott a fájós ínyével, akkor sírt.
Ja és ömlött a nyála. Ja, és nem feltétlen "rendes" sorrendbe jön.
Levinek kijött alul 3, aztán felül nem a középső kettő, hanem a mellette lévők! Egy darabig kisvámpír volt. :lol: 7 hónaposan bújt ki az első, de előtte már 2 hónapja szenvedett tőle.

Gégéé: most már nagyon szorítunk neked, örülök, hogy kipihented magad. Pihizz sokat, kell majd az energia a szüléshez!

Szösz: kozmetikusnál csináltattuk, kérdeztem, hogy ilyen picinek is szokta, azt mondta 2 hetes babának is csinált már!

10-re megyünk Mikulás ünnepségre. Az ifjúsági klubosok tanultak be valami mesejátékot a kicsiknek, mivel az önkormányzatnak nincs pénze . Tök rendesek ezek a fiatalok!
Vendég
 


Sziasztok!
Gyors bekukk! Követeljétek rajtam a mézeskalács receptet, mert van egy nagyon jóóóó!. A tesómmal szoktuk csinálni és ez nem keményedik meg, minél tovább áll annál fincsibb. Ha lesz időm beírom.

Gyönyörűek ezek a babucik! Most tűnök ezerrel, mert megyek kozmetikushoz családilag :lol: Az unokanőverem kozmetikus és tartunk mindig családi napot, amikor mindenkit "megdolgoz" Viszem a gyerkőcöt is, ott lesz az ő kislánya is, aki egy éves. Remélem Vencuval jól eljátszanak.

Nem tudom mit csinálok mostanság rosszul, de alig jut időm leülni a gép elé. Lehet fáradok... Ja a fejem direkt maradt le. Nem szívesen teszem közkinccsé, kicsit szégyenlős vagyok, de aki akarja, annak küldök priviben. Azért nem lehet velem a gyerekeket ijesztgetni :wink:

Kép

Kép
hettuli
 
 


Oh, eszembe jutott, hogy ezt mintha már begépeltem volna. Íme:

Mézeskalács

76 dkg lisztet
34 dkg porcukrot
1 evőkanál szódabikarbónát
kevés őrölt fahéjat
10 szem porrá tört szegfűszeget összekeverünk.
Hozzáadunk:
5 dkg margarint
4 egész tojást
5 evőkanál mézet és jól összedolgozzuk.

A tésztát kis pihentetés után 3 mm vastagra nyújtjuk. Kiszaggatjuk, megkenjük felvert tojással, kizsírozott, lisztezett tepsiben, közepesen meleg sütőben világos barnára sütjük. Sütés után figurázzuk.

Cukormáz:
1 tojás fehérjéhez
12 dkg porcukrot adunk, kb 20 perc keverés után díszíthetünk.
hettuli
 
 

 
 

Úgy érzem, mintha már mocorogna a kis édes a pocimban. Csak csiklandoz, de nagyon jóóó. Mindenki fiút mond, én meg most annyira kislányt érzek. Már nem tudom mire gondoljak, Vencunál éreztem, hogy fiú...

Na tényleg megyek, mert a nagyi (anyós) most telefonált, hogy nála is járt a miki, menjünk át.
hettuli
 
 


Sziasztok Lányok!Csak gyors bekukk most indulunk fehérvárra shoppingolni :)


Gégéé drága látom a kórház kimarad pedig tényleg bementem volna.Amúgy a tegnapi lelki állapotod teljesen megértem nekem az utolsó vizsgálat szerdán volt.És már volt fehérje a vizeletbe a méhlepény már 9 hete 3-as volt és a vérnyomásom is magas és nem mondott semmit a doki csak hogy pihenjek és figyeljem hogy mozog-e én meg teljesen ki voltam akadva hogy ha már nem ézrem hogy mozog tök mindegy úgy féltem hogy valami baja lesz a Hannusnak akkor nyugodtam meg mikor odahozták megmutatni a kis kócost :D

Na megyek is majd este jövök!Puszi
Vendég
 


igen...kimarad :(

hettuli, szuper, hogy érzed a csikit!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Kicsi angyal"

Egy napon a gyermek így szólt Istenhez:

-Azt beszélik, holnap leküldesz a földre.

De hogyan fogok ott élni, hiszen
olyan kicsi és védtelen vagyok?
Az Isten azt válaszolta:

-A sok angyal közül kiválasztottam egyet neked.

Várni fog Ő téged és vigyáz majd
rád. Boldog leszel meglásd .

-De - mondta a gyermek...

- itt a Mennyországban nem csinálok mást, csak énekelek
és mosolygok .Erre van szükségem, hogy boldog lehessek.
Az Isten így szólt:

- Az angyalod mindennap fog énekelni neked, és érezni fogod az angyalod
szeretetét, és boldog leszel higgyj nekem!
- És - mondta a gyermek - hogyan fogom megérteni az embereket, ha nem értem a
nyelvüket?

- Könnyű - mondta az Isten. - Az angyalod meg fogja tanítani neked a legszebb és
legédesebb szavakat, amiket valaha is hallani fogsz és az angyalod türelemel és
gondossággal meg fog tanítani beszélni.

A gyermek felnézett Istenre és így szólt:

- És mit fogok tenni, ha veled akarok beszélni?

Isten rámosolygott a gyermekre és azt mondta:

- Az angyalod össze fogja tenni a kezeidet és megtanít imádkozni.
A gyermek azt mondta:
- Úgy hallottam a földön rossz emberek vannak. Ki fog engem megvédeni?

Az Isten megölelte a gyermeket és azt mondta:

- Az angyalod óvni fog téged akkor is, ha ez az élete kockáztatásával jár!
A gyermek szomorúan nézett és így szólt:

- De mindig szomorú leszek, mert nem láthatlak téged!
Isten megölelte a gyermeket.
- Az angyalod mindig beszélni fog neked rólam, és meg fogja mutatni, hogy hogyan
juthatsz vissza hozzám. Habár én mindig melletted leszek.
Ekkor nagy békesség volt a Mennyben, de már hallani lehetett a földi hangokat. A
gyermek sietve megkérdezte:

- Istenem, ha most mennem kell, kérlek áruld el nekem az angyalom nevét!
Isten így válaszolt:
Az angyalod neve nem fontos... Egyszerűen csak így fogod hívni:

A N Y U K Á M !!!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: de szép :cry: :cry:

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


találkoztam larával a zossanban. :lol:
és megnéztem a gyönyörű Hannababát!!! :lol:

lara!
biztos kicsit furcsának tűntem, de zavart voltam egy kicsit, azon gondokodtunk párommal, hogy visszaforduljunk vagy ne, amikor megláttuk a tömeget...
ennyire azért nem vagyok dinka...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


hettuli!
azt mondják, hogy a másodiknál már hamarabb megérzi az ember, ha mocorogni kezd.
Vendég
 


anyany: remélem jól vagytok, és sikerült a bevásárlás; mi az Inetrsparban voltunk, ott is sokan voltak, de nem volt vészes, csak a pénztáros néni kapott tőlem majdnem egyet :)
Mert szerinte úgy nézek ki, mint aki bármikor megszül, és még azt is megkérdezte, hogy biztos vagyok-e benne, hogy csak egy baba van a pocimban....

grrrrrrrrrrrrrrrrrr

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Gégéé hát én is a nyakára léptem volna ilyen beszólásért :twisted:
Nekem ma nagyanyám szólt be: jöttem ki a szobából és akkor
mondta öcsémnek hogy ne adjon nekem a csokijából mert nekem fogynom kell. Gondoltam magamban szépeket és jókat és hiába felmenőm az édesanyja megemlegettem magamban :twisted: Az neki fel sem tűnt hogy mennyivel vékonyabb vagyok a szülés óta :twisted:

Itthon minden szép és jó csak a tatárjárás kutya füle volt ahoz képest ami ma itt volt. Matyi el is fáradt nagyon, csak piciket aludt és kivinni sem tudtam mert mindig jött valaki.

A fülis kép nagyon nagyon édes :D :D :D

KépKép
winchi
 
 


Timmimi ma sem írt sms-t...
pedig örülnék neki!

az előbb nagyot tüsszentettem...szörnyűűű volt...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


szegény Matyi manó!!!

te meg ne is figyelj az ilyenekre! Az a lényeg, hogy te hogy érzed magad a bőrödben!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Anyany:Dehogy voltál dinka!!!!!
Én is kicsit zavart voltam nagyon meglepödtem hogy találkoztunk elöször gondolkoztam hogy odamenjek-e.De még jó hogy odamentem Zsófi egy kis tündér :D képzeld utánna meg találoztam a barátnömmel akivel együtt szoktunk sétálni.Én nagyon örülök hogy személyesen is találkoztunk :wink:
Na most megyek mert mi még csak most fürdünk.
Vendég
 


Furi lehet személyesen találkozni, pedig végülis annyi mindent tudunk egymásról :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Igen furi utánna meg voltunk még a plázába a karácsonyi vásárba meg a kenguru boltba utánna már figyeltem hogy nem-e találkozok ismerössel Téged is megismernélek :D Ancsit Bendét Trundikét de mást nem láttam.
Nagyon édes volt Zsófi nézett rám a szép szemével persze nem voltam neki ismerös :)
Jó volt kicsit kimozdulni vettünk a Hannusnak bébi tornászót meg vettünk nekem boptmixert hogy majd finomakat tudjak csinálni a Hannusnak :D
Vendég
 


engem könnyű megismerni :) nekem van a legnagyobb hasam fehérváron (a mikulást leszámítva)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Na azért neemmm :D :D :D :D :D Láttunk a karácsonyi vásárba télapót lovaskocsival na meg vagy 30 motoros télapót :D
Vendég
 


Sziasztok!

Gégéé!

Megnyugtatlak, nem Neked van Fehérváron a legnagyobb hasad!!! :wink:
NÉhány napja az egyik vásárlónk, amíg várt a férjére, kért egy széket az áruházban, hogy leüljön...na, neki hatalmas hasa volt..életemben nem gondoltam, hogy ekkorára nőhet... :shock: :shock: Szegény nagyon megbámultam..úgy általában a terhes nőket nem nagyon nézem, de bizony arról a pocakról nem lehetett levenni a szemet!!!! :shock:

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Sziasztok!
Volt nálunk is a Mikulás, Levi tündéri volt.
Úgy fogadta, hogy: Én nem virgácsra gondoltam, hanem ajándékra!
Beszélgetett a Mikuval sőt énekeltünk is neki. Azt mondta, ő mindig jó fiú! Olyan édes volt, mielőtt jött odaállt elém, meg apa elé és azt mondta: tudjátok én soha többet nem rosszalkodok, úgyhogy nem hozhat virgácsot a Télapó!
Hát nem is kapott! :lol:

De jó, hogy itt-ott összefuttok egymással! Ilyenkor sajnálom, hogy kicsit meszebb vagyok Fehérvártól!

Bende: mi újság? Nyüglődtök még?
Tündi: tejcsi- gondod megoldódott?
Gégéé: megértelek, mindkét gyerekemnél azzal nyaggattak, hogy biztos ikrek! Utáltam!
Vendég
 


Üdvözöllek Tünci28!
Csodállak, hogy bírod olvasni a babás oldalainkat.
Kemény életet mért rád a sors, iszonyú lehet a fájdalmad! Elkezdtem olvasni a topikotokat még pocakosan, de nem bírtam, végül szülés után pár héttel nekiültem és végigzokogtam!
Van fent egy kép Violádról, gyönyörű angyalkád van!
Vendég
 


Tünci, nem én voltam? :) :) :)

sok puszi :)

mancsa, te hol laksz? :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Befejeződött a születésnapi party. Köszönjük szépen a jókívánságokat!!!!!!!

Annyira fáradt vagyok,és ami még rosszabb, hogy valami nyavalyát összeszedtem. Most azon aggódom, hogy Banyapók nahogy elkapja. Dögrováson vagyok, de szerencsére ma apa nagyon sokat segített nekem. Egész nap mint egy zombi úgy éreztem magam. Iszonyatosan fáj a torkom és mindenem. Semmi nem használ. :?

Milu nagyon sok ajándékot kapott, de ami nagyon tetszett neki, az egy baba volt, aminek volt cumija. Negyed óráig szórakozott vele, nem nagyon tudta eldönteni, hogy most ez a babáé, vagy a Milué. Megpróbálta bekapni, de nem sikerült neki. A többi játék egyenlőre nem nagyon kötötte le, szerintem nagy volt a kínálat. Majd holnap egyenknt megmutatom neki.

A szüléstörténetemre visszatérve. Egy doktornő, akinél Pesten jártam, aki azt a szindrómát kutatja amivel szültem azt mondta, hogy baromira nagy szerencsém van, hogy mindez így és ekkor történt. Valakinél már a 22. vagy a 26. héten kialakul a HELP-szindróma, és nem biztos, hogy a magzat túléli. Ja és annak is örüljek, hogy én így megúsztam.
Szóval boldog vagyok, de ezek a sebek mindig ott maradnak és feltételei vannak a következő terhességemnek is ezek miatt.
Aki meg császárral akar szülni, az egy idióta és nem tudja mi vár rá.

Anyany! Próbáld ki egyik este a kúpot! Hátha nyugodtabban alszik Zsófi. Ja, és csodállak, hogy még mindig tudsz és akarsz fejni!

Mancsa! Levinek nagyon cuki dumája van! :lol: Már alig várom, hogy a Milu is elkezdjen beszélni.

Ancsi! Annyira szívhez szóló volt.... :cry: :)

Gégéé! Gondolunk rád... már annyiszor leírtuk, hogy pihenj, aludj, kitartás...stb,
Drága! Járjon át valami földöntúli megnyugvás, ne aggódj, ne izgulj a természet mindent megold helyettünk és hagyd ezt a pici lányt, hogy a kis paradicsomát kiélvezze. Még van pár napja hátra!
Te hazajönnél előbb a Kanári-szigeteki luxusútról, amikor baromira jól érzed magad? 8) 8) 8) 8)

Kép
jaffa4
 
 


jaffa!
ez a kúp akkor is használható, ha nem a foga bántja?
fél 9kor elalszik, 10kor ébred. és éjfél után alszik el újra. néha éjszaka is többször ébred.
szerintem nem a foga. valami ötlet?

fejni meg kell. valahol olvastam hogy a baba idegrendszerének fejlődéséhez jobb a tejcsi. persze ha nincsen, akkor nincsen. de nekem van. akkor miért ne azt kapja?

boldog szülinapot Milunak!!!
Vendég
 


Mancsa!

Köszönöm!
Szerintem is gyönyörű,a legszebb a világon!!!!

Vigyázzatok magatokra!

KépKépKép
tünci28
 
 
 


bocs ez kétszer ment el.... :oops:
tünci28
 
 
 


hahó! Jó reggelt!

Ma kezdem a Szívek Szállodája 4. évad 14. részt...
Hogy telt az éjszaka, anyócák?
Mi elég későn feküdtünk le a férjemmel, így már fáardt voltam, és nagyot aludtam.
Szerintetek az gáz, ha délutánra, estére bedegad de csak a jobb lábam+jobb kezem??? eléggé....szóljak a védőnőnek, vagy ez normááális?

na cuppanós

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Hahó!

TIMMI fél órája írt, hogy reggel csordogálni kezdett a magzatvize, most a vajúdóban van, fájásai még nincsenek!

megírtam, hogy szorítunk neki, gondolunk rá, és hogy tartson ki, mert nemsokára megölelgetheti, megpuszilgathatja a babát!

ha valaki még szeretne neki írni, priviben adom a számát!

szegényke, megérdemelne egy könnyű szülést!

sarmon: boldog két hetet Írisznek!
bende: légyszi vedd le rólam a varázslatot, amit rám tettél :)
jaffa: mondtam a férjemnek, hogy ez a gyerek hasonlít ránk nagyon: imádja a wellness-t, meg a termált :) ;)

puszik, majd jövök a hírekkel!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Csípőszűrésre mikor lehet időpontot kérni, és milyen telefonszámon?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Gégéé!

Timminek nagy-nagy drukk! Lehet, hogy személyesen is találkozni fogtok! :wink:

Tünci28!

Hogy vagy? Visszamentél már dolgozni? Így Karácsony táján biztos, hogy a nehezebbnél még nehezebb neked. Gondolok rátok.

Anyany!Szerintem próbáld meg, mert nem csak fogzásra jó, hanem egy picit meg is nyugtatja a babát. Elsősorban neki is jó,ha nyugodtan tud aludni, nem ébred fel olyan sokszor.

Kép
jaffa4
 
 


Szösz!

Sajna nem tudok segíteni pontosan, mert már régen volt, de úgy emlékszem, hogy a kartonozóban és hétköznap.

Kép
jaffa4
 
 


Sziasztok!

Timminek nagyon, nagyon szorítok! Könnyű, gyors szülést kívánok neki!!!

Gégéé: neked is :wink: . Azért a Jézuskát csak nem várja meg Emma!

Szösz: 535-500-as számon kértem a kartonozót, de előbb írattam a dokival beutalót, telefonon be kellett diktálni az adatokat a beutalóról, így mikor mentünk már nem kellett ott sorba állni. A 4 hetes vizsgálaton kaptam beutalót, utána telefonáltam.

Jaffa: sokszor dőlünk a nevetéstől, akkora szöveggyáros a Levi!
Írom az aranyköpéseit. Remélem hamar meggyógyulsz!
Vendég
 


Sziasztok,

Jujjjj, Timminek mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!! ++++++++++++++
De jó ilyen hírre jönni :D!!!
Gégéé: Nem sok van hátra az biztos!!!!! :D:D:D Már Érted/Értetek is nagyon izgulok!! Jajj, a múltkor kérdzeted, hogy pattog-e Bálint?! Nagyon is :D:D:D, néha csikizi a pocakomat lenn és azon olyan jókat tudok rötyögni :D:D:D:D! Sokat mozog nagyon és mostmár azt várom mikor "cápázik" :).
Milunak így kicsit megkésve ugyan, de Boldog Szülinapot Kívánok!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


hahó! Timmiről nincsenek új híreim egyelőre!

Jaffa, szuper az új vonalzótok! Nagyon édi Milu!

Mancsa: én már nem vagyok biztos ebben...

Wicca: remélem én is! Neked is szépen halad a macika a vonalzón!!!

majd még jövök! puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


még mindig semmi hírem, remélem azért már túl van rajta, és ölelgeti, puszilgatja...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


sehol senki :(

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Hát reméljük Timmi mrá megszült! Mi drukkolunk! :)

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


jaja...én is remélem; biztos csak nagyon-nagyon fáradt szegényke!!!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Hőemelkedés esetén kell valamit csinálni a Babóval? (37,3)

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!

Timmi: Megy a bagy drukk, bár lehet hogy már babázol??? :)

Sorry hogy mostanában ritkán jövök, de kicsit lefoglal a csajszika.

Voltunk csípőszűrsen. 8:05-re volt időpont és láss csodát be is mentünk akkor és gyorsan végeztünk. Minden rendben van :)

Gégéé: Még egyben? Nu... 10, 9, 8... :)

Lányok! Beszólásokkal nem foglalkozni, vagy nagyon visszaszólni!!! Irgum-burgum...

A 6 hetes kontrolon is rendbe volt minden. Winchi: Ti mikor jutottatok be? Tőlem megkérdezte a doki hogy volt-e vágás mert semmi nem látszik. :)

Megyek most csucsuni mert 2. kelünk minimum éjjel. :( A kiscsaj keveset eszik sokszor még mindig, de majd csak megnő a pockó :)

Jó éjt mindenkinek !!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Szösz: Én semmit sem csinálnék hőemelkedésre. Szerintem nem

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Szösz én a héten de jelentkeztem be a 535-540-en.
Mi 21-én leszünk 6 hetesek és 22-re kaptunk 8.30-ra idöpontot.
Mindig benézek az utolsó pár beirást talán meg tudom nézni és már valamelyik nyüszög is.
Hétvégére majd Dórkát és benézek meg nagytakaritani szeretnék.
s. zsófia
 
 


Höemelkedésnél még nem.
Ja voltun szerdán elöször védöben és 3 hét alatt 1 kg hitunk már 4.80.
s. zsófia
 
 


Milunak utolag is Boldog Szülinapot!
s. zsófia
 
 


Mi olyan 10 körül alszunk el 2-3 körül és 5-6 körül kelünk majd 8
s. zsófia
 
 


Sziasztok!

Trundike: de jó, hogy jöttél! Bius is vigyáz a vonalaira, mint Zsófi.

Anyany: Jó, hogy találkoztatok Larával! Én is mindíg nézelődök, ha Fehérváron járunk, hátha összefutok valakivel!

timmi-nek mennek a drukkok ezerrel!!! Holnapra már biztosan kibújik a törpike!

Gégéé: neked meg úgy, ahogy Jaffa írta, Földön túli nyugalom. Próbálj relaxálni...

Wicca, hettuli: tök jó lehet érezni a babucit. Én is imádtam, mindíg vigyorogtam, ha mocorgott. :)

Szosz: még nem csinálnék semmit, lehet, hogy kialussza majd. Nekünk is volt már ilyen....

mancsa: Levi édes lehetett nagyon! :)

Ma annyi mindent csináltam. Egész nap a konyhába voltam....apa mondjuk segített egy picit.
Menü: pulyka ragu leves, brassói, sült krumplival, almás linzer, és gyümölcssaláta.....az a baj, hogy holnap már el is fogy minden...

Na, megyek alukálni! Jó éjt!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Helló mindenki!

Azt hittem már van hír Timmiről! Remélem jól van és már babázik!

Tündi: Dorka is sokszor eszik még, napközben kb 2 óránként szopizik, bár nem nézem az órát soha.
Ezzel idegesít folyton anyukám, hogy mikor evett, meg hogy mikor kell ennie. Meg régen beléjük verték, hogy azért csuklik a baba, mert fázik.

Gégéé: kérdezted hol lakunk, Tordason. Nekünk kb ugyanannyi km Pest és Fehérvár.

Zsófi: nagyon szépen hízik a babócád, ha így folytatja lehagyja Dorkát!

Szösz: én sem csinálnék semmit, csak ha följebb megy.
Vendég
 


hahóóó!

Sajna nincs hírem! Egyelőre nem akarom zaklatni szegényt; majd holnap rákérdezek, ha addig sem ír! Biztos pihen!!!

Én is megyek, pihenni!
sok puszi

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Itt vagyok! :? :cry:

Timmiről nincs hírem. szerintetek írjak-e neki, és ha igen, mikor?

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?