Új privát üzeneted érkezett!

Kitartás Kata!!! Lehet, hogy most csak rossz paszban van Lizu, vagy front van.

Samu hiperzabálnivaló :lol: :lol:

Én 2 jándékdobozt is kaptam :oops: :lol: :lol: 8) (zokni, domestos, mosópo stb volt benne a kék csíkos dobozban) Pedig mondtam is, hogy már kaptam egyet :shock:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


én egyet se brühühühühü
kerekpocak
 
 


jaj elfelejtettem: nem dícsértem meg niki képeit!!!!!ágyban ülős cukorborsó!!!!! :D :D milyen vékony vagy a babakocsis képen reni!!! nagyon irigy irigy!! :twisted:
kerekpocak
 
 

 
 

az előbb nem müüködött a babanet. :?:

Laura ma rendben elaludt este, hurrá-hurrá ! csak du. balhézott ma, délelőtt nem volt lehetősége, mert kocsikáztunk, és ott nincs gond.
remélem éjszaka sem pótolja be a kiabálást..

Edu, köszi, aranyos vagy, de Imri ffi, és nem szoptat... :oops: de én sem reklámozom ezt, nekem ez {is} a gyengeségem. bár pocakkal zéró tolerancia volt.

Panni, gyönyörüüek a kutyáitok, bár őket már a múltkor is megcsodáltam. telefonbetyár Márk meg csúcs ! annyira helyes kispasi !
ahogy megint leírtad a nyaratokat - pedig tudom, h. nyomonkövettem már akkor is - hát.. így összefoglalva.. hát Panni, megemelem a kalapom előtted. kemény menet volt, az biztos.. lényeg, h. túl vagytok már rajta.

Kata, nem lehet, h. Lizu görcseire ezek a frontok is hatással vannak?

Marcsi

:lol: :lol: babaaerobics... :lol: :lol:

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Zsófi, villámsebesen vágtatsz az 1000. hsz felé.. ! :wink:

Marcsi

KépKép
alon
 
 


túl sok???? duguljak el??? függő vagyok mondom.... meg ha délelőtt nem vagyok akkor már mindenki gyanakszik h mi történt vajon??? :lol: :lol: :lol: nagyon jó nekem ilyen remek csapatba írni, létezni. meg hiányzik a társaság... egész nap egyedül...tudjátok... kényszeres vagyok???

kata még csak annyit h ne aggódj, lizi hiperszuper nagyon fejlődő, nagyon klassz kiscsaj, tuti hatni fog, menni fog, muszáj neki.
ma samu is nyügi volt. majd csinálok sírós képet, ha nem szakad meg a szívem, h nem veszem föl, hanem fényképezem.... :oops: :shock: :D
kerekpocak
 
 


Márk helyes pasivá cseeperedett :lol: ! Mulik az idő...! A kutyusokat még apa is megnézte és tetszettek neki :lol:

Nem is vagyok vékony :roll: ....ég 8kg van rajtam.... :( :(

Megyek, jó éjt!
R

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Zsófi, el ne dugulj :!: :lol: :lol: :lol: Írhatsz sürübben is :lol: :lol: :lol: Sőőőőt :wink: !

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Az 1000 meg majd megünnepeljük :lol:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Sziasztok!

Laurának boldog hófordulót!!!

Nagyon örülök hogy Julcsiék kijönnek a kórházból, jó lenne tudni mi a hírek, bár gondolom Julcsi örül hogy végre otthon van. Majd azért remélem még ír nekünk.

Náunk nincs különös újság ha csak az nem hogy Liza végre 8 nap után kakilt. Már azért nem írtam nektek meg a problémát, mert gondoltam uncsi lennék vele, már legutóbb is olyan arik voltatok a tanácsokkal. Ma végül a kúp hozta meg a sikert.

A nagyok nagyon csalódottak voltak reggel, mert nem esett le a hó, de reménykedünk h fog majd esni.

Na megyek lassan aludni, bár a legkisebb még műsorozik, de remélem lassan elcsitul.

Mindenkinek kellemes pihenős éjszakát!!!!

Nóra

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Eddig sajna nem tudtam megnyitni az oldalt... :evil: :evil:

Gondolom, Julcsiék pihennek, de legalább már saját ágyban alszanak, így hamarabb lesz a felépülés! :P :P :P

Panni, képek nagyon klaszak! :P Márk csudahelyes!!!!!!!!!!!! :P kutyusok is aranyosak, fegyelmezettek :) (kivéve, amikor meglógnak :oops: :oops: 8) :wink: , ja és az udvaron is micsoda rend van!!!!!!!!! :) Annyira ügyi vagy Panni ebben is!!!!!!!!!!!! :P )

Kata, mi ez a depi! Fel a fejjel, minden okés, szerintem a frontot érzi a kis Tündér!!!!!!!!!!!!!! :P Hidd el minden babának vannak jobb és rosszabb napjai! :oops: :oops: :? Most szegény Lizusnak is a "rosszabbik" verzió van. :oops: :cry: :( Hidd el gyógyulni fog, görcsök pedig enyhülni, majd múlni fognak!!!!!!!!!!! :) De nem baj, a mai nap a tombolásé, a depié, holnap meg a derüé!!!!!!!!!!!!!!! :) Hidd el majd holnap meg valami Meglepivel fog kedveskedni!!!!!!!!!!!!A kicsike cukorborsó! :P :P
(Erről az jut az eszembe, amikor főztem magamnak, és vittem be, a cégnél mindig kinevettek, hogy "mit eszel?" erre én: "cukorborsó főzeléket!!!!!!!" Ezen jókat kacagtak, mert nekik csak borsó! De nekem mindig cukorborsó volt/van/lesz!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: 8) :wink: Így meg aztán pláne!!!!!!!!!! :P )

Marcsi, látom még nem mükszik a "ű=üü" :lol: :lol: Cigi, ha 1-2x szál/nap...,akkor még nem gáz sztem :oops: 8) /de arra figyelj, hogy ne emiatt dobja el a cicit Lolo, bár gondolom, már nem szopizik túl gyakran./

Most, hogy "fellapoztam", láttam, Marcsi is a frontokra gyanakszik, sztem is az lehet a ludas Kata, hidd el, holnap sokkal klasszabb lesz!!!!!!!!!!!!!! :P

Zsófi, nem baj!!!!!!!!!!!!IMÁDUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P Én hiányollak, mert a topik egyik lelke vagy! :oops: 8) Azt mondd ám el, mit kaptál ajiba az 1000.-nél! 8) 8) :lol: ja és szerintem is csodaklassz a csapat!!!!!!!!!!!!!!! :P nekem is hiányoztok! Apa szerint nagyon gáááázz, mert elég függő lettem, és "állandóan" itt lógok... :oops: :oops: :oops: 8) :wink:

Timcsi, jobb éjszakát!!!!!!!!!!!!!!!! ahogy Lizuéknak, és Barnuséknak is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P
mazsolák
 
 


Nóra, Lizának gratula a produktomhoz!!!!!!!!!!!! :P "Nagyok": Zsig is mérges, idézem, "Nem szeretme a napot, mert süt, és elolvad a hó!!!!!!!!!!!!Zsiga nem tud hóembert építeni!" Na a probléma ugyanaz. :roll: :oops: :oops: 8) :wink:
Most már én is megyek csicsizni, meg apa már nagyon hiányol!!!!!!!!!! :oops: :oops: 8)

pusszok+jó éjt!!!!!!!!!!!!!! :P
mazsolák
 
 


Ja, és a sírásról:

Zsigu 1,5 hónaposan
Kép

Zsombi 3 hónaposan
Kép
mazsolák
 
 


Zsófi, de hogy dugulj el.. napközben ti tartjátok itt a frontot Katával meg Mangóval meg Zsókával.. mi lenne a topikkal nélkületek?
csak azért, mert egyszer amikor fennakadtál a haladó felhasználón, írtam, h. kapsz vmi ajándékot az 1000-ikre. még nem tudom mit és hogy persze...

ja, hosszú ü még mindig döglött {Edus, h. te mennyi mindenre figyelsz meg észreveszel, hihetetlen..}, beleömlött az ásványvíz... :oops: :roll: 8) reméltem kiszárad és meggyógyul magától, de nem.. :cry:
elvinni meg nehéz lenne a laptopot javítóba, mert akkor nekem is elvonási tüneteim lennének gép híján.
szóval egyelőre még kivárok, hátha öngyógyul. hiú ábránd szerintem.

ja, ma azért kukorékolok itt ilyen korán, mert 2 hónap után meglátogat minket a védőnőőőőőő. 9-re jön. tele vagyok kérdéssel, kíváncsi leszek miket mond majd.

Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Edu, sírós képek nagyon aranyosak...
Zsigu és Zsomb is mennyit változtak ! meg sem ismerném őket ez alapján a kép alapján.. na meg sírva mások is a vonások.

nekünk csak egy sírós képünk van, 2 hónapos korából. azóta nekem sem volt szívem lefényképezni. de ami késik nem múlik.
és most nézem, h. még ott a cumi a háttérben... de rég is volt.. :)

Kép

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Sziasztok!

Na nem aludtam hülyére megam, Liza negyed 4-ig nyomta a műsort. Volt cicizés, sirdogálás, üvöltés, séta szobában, majd megint cicizés, mikor már majdnem elájultam akkor végre elaludt. Apa meg a nagyok semmit nem hallottak az egészből, aludtak mint a bunda, csak nem értették reggel miért nem vagyok a legjobb formámban.
Most sincs valami jó kedve Lizának, gondolom a frontok tehetik, legalább is remélem nem ez lesz az új szokása. Most éppen szendereg, de mostanáig ugyan az ment mint éjjel.

Kata! Ne légy negatív, Lizunak bizti csökkeni fognak a rohamok, de ez a marah időjárás engem is kicsinál, nem hogy az ilyen kicsi babókat.
Fel a fejjel, egy roszabb nap után egy jónak kell jönnie!!!!!

Na megyek, eddig tartot a szendergés, volt vagy 10 perc :x

Szép napot Mindenkinek.

Nóra

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Sirós babók helyesek, majd én is csinálok Lizámról ilyen képet, a nagyok meg már inkább hisztiznek, ha tényleg sírnak akkor baj van, azt nem lehet lefényképezni akkor vígasztalni kell, a hiszti meg nagyon látványos, de nem fényképen. :)

Még egy rövid történet, mikor Emma elmondta azt hittem bepisilek a röhögéstől, de nem lehet a gyereket kinevetni mikor komoly dolgokról beszél.

Szóval: Emma jár úszni, de nyár óta nem vettem neki új fürdőrucit, pedig nőt vagy 6 centit azóta. Múlt héten jövünk haza az usziból azt mondja Emma: Anya kinőttem a fürdőruhám, már nem tudom benne rakosgatni a tagjaimat, Vegyünk másikat. :D :D :D

Na mondanom sem kell hogy vettünk újat.

Mentem.

Nóra

Ui: Van híretek Julcsiékról?

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Sziasztok!
Hááát én nem tudom mi van a levegőben, de nagyon vacakra sikeredett ez az éjszakánk is, marci kb óránként ébreszett :( . Pedig már nem pepe, csak egy kicsit folyik még az orra, de már a kedve is jó, étvágya is visszatért, szóval a betegségre nem tudom fogni ezt a nem alvást.
Ahogy olvasom, nem csak nálunk voltak ilyen problémák :? Valószínű, hogy az időben lehet valami... :roll: Front lenne? ilyen erős?? :shock:

Bőgő babák nagyon édik, én is kerestem, de bevallom Marcipánról nem találtam sírósat, csak Borcsi babámról. Mindjárt beszkenelem.

Marcsi, mit pletyiztetek a védőnővel?

Kata, tessék nem keseregni :wink: , szépen lassan kialakul minden. Annyira értelmes, ügyes kislányod van, annak ellenére, hogy tele van gyógyszerezve, ügyesebben mozog, mint a vele egykorúak. :wink: és nem utolsó sorban szuper értelmes kis cicamica.
puszók

puszi

KépKép
logi
 
 


Nóra, haláli a csaj :lol: :lol: :lol: . Hova jártok úszni??

JULCSI???

KépKép
logi
 
 


Nem tudok szkenelni :arrow: nincs sírós kép
logi
 
 


beszéltem most Julcsival, azt mondta, majd este próbál jönni és elmesél mindent. a férje most szerdáig otthon lesz.

Anaci, haláli a lányod ezzel a fürdőrucival... 8)

látom mindenki küzd az éjszakákkal..

védőnő elmondta, h. milyen kajákat ehet még Laura, meg mennyit adjak egy héten. ennek örültem, mert már ezt a keveset alig tudom hogy variálni.
ezen az elalvás-tomboláson ő is meglepődött.
meg kérdeztem miket lehet és hogy lehet játszani ennyi idős korban, mert Laurát csak a nem saját játékai érdeklik inkább.
hát ennyi volt kb..

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Sziasztok!

Na akkor énis csatlakozom a rossz éjszakásokhoz. Az éjszaka mondjuk annyira nem volt rossz, ugyanolyan mint eddig, kelés 1-kor, 4-kor és negyed 6-kor. A baj csak az, hogy a negyed 6-os ébredés után nemaludt vissza, csak 9-kor 30 percre. Ettől aztán az egész nap el lesz rontva.

És képzeljétek lehet, hogy vége lesz a szopinak. :shock: Már napok óta kiköpi az egyik cicit, de a másik még jó, de most éjjel pár perc, és egy harapás után a másikat is kiköpte. Ma reggel kapta az első tápszert. (mármint a reggelit.) Ma éjszaka megpróbálom csak a teát, kíváncsi leszek mi lesz.

A sírós képek aranyosak, de a mosolygósok jobbak. :)
Nekünk nincs sírós. Legalábbis asszem, de majd megnézem.

Kata, napok óta nem írok neked, pedig azért gondolok rátok. Nagyon nehéz lehet, főleg a jobb napok után a visszaesés. De Lizu nagyon gyorsan nő és ügyesedik is, az idő is eléggé szalad, úgyhogy hidd el hogy lassan beáll a kezelés is, és jobb lesz minden.
Az avatar kép nagyon édes, felteszed nagyba is? Ezt asszem még nem tetted fel. Ezen kicsit hasonlít Lizus Farkasra, amikor még kisebb volt.

Julcsiék tegnap hazaértek. Zsolti mondta, hogy látszott Barnus arcán, hogy örül, hogy otthon vannak. Egyem a szívét. Julcsi még este írt smst, hogy nagyot pancsolt Barnus és hogy az evés fáj neki. :(
Julcsi totál ki volt/van fáradva, úgyhogy nem csoda, ha nem írt tegnap este. Lehet, hogy ma azért már benéz.

Most megyek puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


Na most tettem le aludni, cici nélkül. Kicsit sírt, még nem alszik, de már nem sír. Én viszont itt sírok a monitor előtt :)
Majd jövök.
M.
mircike
 
 


mircike, mintha magamat olvasnám 2 és fél évvel ezelőtt...
Kitartás.Tudom szörnyű, én is megszenvedtem, jobban, mint Borcsi.

Legújabb játékunk Marcival, hogy gurítjuk egymásnak a lasztit. Annyira édesen visszagurítja és közben kacag nagyokat. :P
Tegnap hármasban játszottuk Borcsival, aki kérte, annak gurította a labdát. Megzabáltam...

KépKép
logi
 
 


Hahó Mindenkinek!

Mircike!

Unalmamban nézegettem az első hozzászólásaitokat és nézd mit találtam! :)

mircike
Középhaladó felhasználó


Csatlakozott: 2005.03.18.
Üzenetek: 433

Elküldve: 2006 Március 19 Vasárnap - 10:57

--------------------------------------------------------------------------------

Helló mamák!

Van egy-két aktuális kérdésem

Szülinapokat hogy szoktátok piciknek tartani? Egy éves lesz a nagykisfiú lassan. Én arra gondoltam, hogy a szülinapján, akármilyen napra esik, akkor a szűk család (nagyik). Aztán a szombati napon pedig a barátaink.

Másik: cici. Szerencsém van, mert még mindig nagyon sok a tejem. Sokszor is szoptatok. A nagykisfiú nem úgy tűnik, mint aki le akar állni. Nem tudom, hogyan szoktassam le. Nyáron, nyár végén már nem nagyon akarnék szoptatni. Legalább napközben nem. Mi a tippetek?
Pusz. M.


Annyira édes, hogy már majdnem 1 éve is ezen "izgultál"! :D
Mirkó baba igazi cicifüggő, de ez szerintem tök jó! :?
Csak hát most nem annyira vicces, mert ugye nem lehetsz vele a bölcsiben!
Drukkolok, hogy könnyen menjen a leszoktatás!

Pussz,
Fatima

fatima
 
 


Elaludt :)
3/4 óra volt, végülis nem sírt sokat. Állt a kiságyban és méltatlankodott. Á mindegy. Végül a kiságy mellé feküdtem, fogtam a kezét vagy a hátát, aztán elaludt két perc alatt.
És megigértem neki, hogy fürcsi után mindenképpen kap :)
Lehet, hogy értette, remélem...

Fatima: Ezen én folyamatosan izgultam :) A gyerekek 90%-a könnyen és magától szokik le. A gyermek apja sőt apai nagyapja is cicista volt, vitték a kis sámlit az anyjuk után. Ami ugye érdekes dolog, hogy férfiágon öröklődik... És mi van, ha én nem vagyok egy ilyen tejcsárda? De hát nyilván tudat alatt választott annó a férjem, a kisfiára gondolván :) Mert tudatosan biztosan nem lehetett kitalálni, hogy az én nem valami nagy melleimből ilyen mennyiségű tejet leszek képes termelni :)
Amúgy annó azt hiszem, erre a hozzászólásomra nyugtatott meg Zsóka és Edus is, hogy majd közösségben könnyebb lesz, majd ha bölcsibe megy. Hát most eljött az ideje :)

Zsóka: Köszi az együttérzést!!! :) Csak az a rossz, hogy tényleg következetesen kell napközben mindig visszautasítanom ezentúl. Már most várom az estét :wink:

Edus, Marcsi: Sírós képek nagyon édesek!!! Én is szadi-anya vagyok, és néha fényképeztem :)

Marcsi: Erkély ügyben megértelek 8) Férjed cigizik? Mert úgy persze nagyon nehéz neked is megállni!
Én 2004 augusztusa óta elszívtam összesen 8 szálat, társasági kocadohányos jelleggel, céges buliban meg ilyesmi alkalmakkor. És szerencsére nem hiányzik.

Anaci: Nagyon jó lehet, hogy már nagy lányaid vannak :)

Panni: Kutyusok nagyon édesek. Anya és fia :) Márk tényleg nagyon nagykisfiú már... :)

Rossz éjszakához mindenkinek részvétem, elég jó statisztikája lehetett a frontnak ezek szerint.

Ha valakit kihagytam volna, szóljatok ám, agyam elég szita most.

M.
mircike
 
 


sziasztok!

most csak gyorsan:

Kicsi Laurának boldg hófordulót!!!!! :lol: :lol: :lol:

Mircike, biztos nem könnyű, kitartás, jaj néha én is parázok, de remélem még jó sokáig nem kell.....

Kata, szívem! ilyen napok is vannak, amikor ki vagy, de ez teljesen normális, meglátod ma már jobb lesz minden!

Zsófi, nagyon édes Samu!!!!!! :lol: :lol: :lol: és nehogy nem írj!!!!!!!

Edus, a pasik nagyon édesek, valóban nem hasonlítanak magukra!!!

Marcsi! Laura ezen a képen pont olyan, mint mostansága Bende, az egész öklét a szájába tenné :))

Nóri!!! nagyon mosolyogtam az Apa hozzászólásán :) (mangós rész)
az én férjem is szokott nézegetni benneteket és olvasni is amikor itt vagyok :)

Csajok, tuti front van, a mai éjszakánk jobb volt, de még nem az igazi.....

pusz
mangó
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk...

Tuti front van!!! :evil: :evil: :evil: Bala 4:00-kor kaját kért :shock: , majd forgolódott vagy 5 percet, de nem sírt. Aztán megszántam, s magunk közé vettem :roll: (szóval megdőlt az elvünk, de azzal vígasztalom magam, hogy nem Bala sírta ki magának, hanem én vígasztaltam így) Annyira tündér módon aludt el az ölembe kucorogva (olyan kis kifli-nagy kifli módjára), s közben fogta a kezemet, hogy ott olvadoztam felette hajnalban. :wink:

Edus!
Zsigut nem, de Zsombit egyből felismertem a bömbis képeken.
Meg a múltkor akartam írni, de szitaagy... :arrow: Haláli jók a pancsis képek. És ezeket nézve is pocakosodni akarok!!! Pedig eddig nemet mondtam rá, de úgy látszik beérett a dolog. :wink:
Hogy vagy? Őzike már nem zavar be? Pocakmackó? :arrow: Hányinger, álmosság, fáradékonyság? Nem tudom miért, de szerintem puncis lesz :)
Vigyázz magadra!

Kata!
Annyira jó az új avatarotok, ahogy Lizu MOSOLYOG! Nagyon csábos!
Remélem a mai éjszakátok, s napotok már jobb hangulatban telik. Fel a fejjel, s gyere sírd ki magad nekünk, az is segít!

Panni!
Tündériek a blökik! Imádom a németjuhászokat, de azt hiszem ennek ellenére tacsink lesz, ha egyszer Apa beadja a derekát majd a kertesháznál.

Marcsi!
Laura sírós képe is aranyos. Az a tipikus "Mérgemben megeszem az egész öklömet, csak nem fér be!" :lol:

Anaci!
Már korábban is akartam írni nkede, hogy Balával is úgy szenvedtünk a kakitémával, mint ti. 7-8 napig nem volt semmi, én már szét idegeltem magam, a doki csak nyugtatott, meg mindenki. Balának fájni nem fájt tőle a pocija, de nekem szörnyű volt a tudat. Aztán egyszercsak elmúlt ez az időszak.
A fürdőruhás sztorin nagy jót nevettem. :lol: :lol:
Kérünk még a nagyok aranyköpéseiből! Én már úgy várom, hogy Bala is "köpködjön" :wink:

Mircike!
Szegénykém... :cry: Én is paráztam az elválasztástól, de szerencsére könnyen megoldódott.
Kitartás hozzá, s ez inkább tényleg rád vonatkozik. Nehéz következetesnek lenni, amikor legszívesebben a szívedre hallgatnál.
Abban meg biztos vagyok, hogy Mirkó értette, hogy pancsi után cici. Bala is olyanokat megért, meg megjegyez, hogy hanyadt vágom magam néha, s persze én vagyok a legbüszkébb Mami olyankor. :wink:
A fekszem az ágy mellett, s fogom a kezét szitu látom nem csak nálunk működk. :wink:

Zsóka!
Az Avatarképek nagyon szupik, meg a múltkor feltett képek is! Teljesen más Marcus profilból. :)

Nóri!
Köszönjük a híreket Julcsiékról!
Azt hiszem nálatok is gyorsan fog zajlani a leszokás a ciciről. Nálunk is így kezdődött.
Azt az egyet leszámítva, hogy Bala már rég nem szopizott, amikor nekem még mindig csöpizett az egyik mellem néha (fél évvel utána). :shock: :roll: Mostanra szerencsére ez a rész rendeződött, de hormonálisan még nem vagyok rendben. Virul a fejem a sok patitól. :evil: :evil: :roll: :cry:

Julcsi!
Annyira jó, hogy már otthon lehettek. Pihenjetek nagyokat, s ha kipihented magad, csak akkor gyere netfüggeni, addig meg a többiek informálnak minket. Bár bevallom őszintén nagyon hiányzik az északai bagolytársam! :oops: :wink:
Barnusnak nagy pusszancs, s jobbulást! A varratok meddig lesznek bent?


ZSÓFI? KATA? Hahóóóóóóóó???

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


timi vagyok én csak mindig délután, ilyen tájt, korábban pörgés van.
na nálunk az ííícccaka okés volt, arra gondoltunk, hogy a jó napirend érdekében korábban fektetjük samut, főleg azért, mert 6kor már csontra kész van, így negyed 8tól negyed 8ig aludt. akkor kivettem, megetettem, gondoltam akkor indul a nap, de nem kiderült h a fiatalember álmos... aludt +1 órát f 10 ig. 10 kor evett, de 11 kor már teljesen kész volt. aludt 30 percet a kocsiban, és a szokásos hiszti indult. ma beugrottunk a dokinkhoz is, mert
1. samu kikopott hajrészen, ahol kopcsi kis kiütések vannak- de mint kiderült aggodalomra semmi ok, kenegessem, hintőporozzam, stb. csak megizzadt ott.
2. meg akartam érdeklődni, h normális e h samu többet alszik, mint amikor kisbaba volt és a doki szerint igen, és örüljek neki. szerint ha egy kisbaba éjjel ilyen szépen alszik, annak nagy az alvásigénye nappal is. ez van.
3. babakocsis üvöltés: ez van. túl kell élni.
4. ültetés- azt mondta h ha ül az ölembe, akkor had üljön, amíg csak szeretne. már nem árt a gerincének.
5. ne adjak neki hippet, mert hiába van ráírvah nincs benne cukor, van benne.
6. szerint adjak neki almát mandarin v narancsból kifacsart lével- tessék marcsi ennyit a citrusos dologról. szerintük kezdjük azzal...

hát ennyi.

timi: édes h úgy aludtatok. samu csak az ágyábanhajlandó. hiába bújok hozzá...

panni: kutyók és márk is eszetlen édesek!! bárcsak nekünk is lenne kertünk!

edu: sírós képek nagyon nagyon édesek!!! samu is pont úgy tartja a száját ahogy a zsék!!!! szerintem nem csajszis a vonalzód, hanem bármi lehet vonalzó! ha megtudod h mi az ábra, változni fog a vonalzó???

mircike: teljesen megértelek, nekem még csak a hozzátápi indult meg de vérzik a szívem!

marcsi, nóri, panni: köszi a napirendeket!!!!!!!!!!!!!!!!

cigi téma: én nagy kocabagós, party dohány izé voltam, most már ugye 2005 szept óta semmi... néha NAGGGGYON rágyújtanék (de pszt!)

julcsi várunk!!!!!

mangó: remélem javulnak az éjszakák! írj magadról-magatokról még többet!!!!

zsóka: labdázás :D :D szuper lehetett!!!! bárcsak már ott tartanánk! éjszakát sajnálom!

anaci: kakigondok, eddig miért ódzkodtál a kúptól? egyszer egyszer nem gáz... nekünk most 2. szor volt ilyen jellegű problémánk (4 napig semmi, pedig mindent bevetettem- samu meg szenvedett- csavarodott-hidat csinált stb..) így kapott szépen egy fél kúpot. reggelre meglett a várvavárt eredmény.

reni 8kiló???? hol??? a füleden?? :D :D nem látszik!!!
ja az ünneplésben benne vagyok!!!


kata!!??? milyen ma lizi? jobbak a görcsök? remélem! éjszakád? avatart kérjük nagyban! és még még liziribizlis képeket!!!
kerekpocak
 
 


SZIASZTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Tegnap este Farkas Apu hazahozott bennünket, végre!
Most csak röviden, Barnust letettem aludni, nem győzi magát kialudni a Drága. A reggeli 5-ös kelés 8-kor volt, pedig a szegőlécesek csöngettek 7.20-kor, lepakoltak, zörögtek vagy 20 percet, aludt tovább. Megszokta a zajokat szegény.
(Aztán elmentek és 11 körül jöttek vissza, de végre ez is kész van, csak oltári nagy kosz van.)
Bár jót aludt, egész éjjel köhögött, nagyon megfázott, hőem már nincs, de taknya-nyála egyben, szívni alig tudjuk, mert azt hiszi szurit kap vagy ilyesmi, nagyon ordít közben és folyton köhög, alig kap levegőt, gondolom ettől is méginkább fájhat neki a szája.
Szerintem szép lett, ahhoz képest milyen volt, de belül még csúnya, gennyes, fekélyes, az etetésnél még sír, illetve kb fél adagokat tudunk csak megenni. Így is fogyott egy csomót a kh-ban, meg le is nyengült, ülésnél kicsit előredől, meg állítottam (itthon szépen lépegetett) most meg összecsuklik. De kitekeredni a kezemből azt tud! Remélem hamar visszanyeri a formáját, mert még így is le voltunk maradva!
Megnéztem, még édesen durmol!

Puszi mindenkinek! Nem tudom mikor fogok visszaolvasni.
J.

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Ja! Kedden kell visszamenni varratszedésre.
És a levél visszafele sült el, behívtak, leb..tak, örülhetnék, hogy... Igazából, ha én lettem volna az orvos, én is így reagáltam volna.

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 



de jó h jelentkeztél JULCSI!!!!!!!!!!!!!!!!!


szerintem nem kell visszaolvasnod julcsi, csak kapcsolódj be! nagyon nagyon jó h végre otthon vagytok a nyugiba, melegben, van ágy meg kaja meg minden. meglátod az egész kórház hamarosan rossz emlékké fog elhalványulni! várunk, gyere sokat, gyakran, persze amennyire időd-energiád engedi! jó h a férjed is most otthon lesz végre lehettek 3asban kicsit!

barnus szájára millió gyógypuszit küldünk!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Pár dolgom van, így csak:

JULCSI NAGYON NAGYON SAJNÁLOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HA TUDTUK VOLNA, NEM TETTÜK VOLNA, CSAK ANNYIRA SZERETTÜK VOLNA, H TÖRTÉNJEN VALAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HA TUDNÁD, MOST MEKKORA LELKIFURIM VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

(Látod Mircike, a boszorka vérem, csak jól éreztem...)
mazsolák
 
 


Látjátok lányok ez az, mikor teszel jót, ha meghúzod magad, és elfogadod a fennálló helyzetet, vagy lázadsz?????!!!!!!!!!!!!!! NA ITT A VÁLASZ!!!!!!!!!!!! (Lehet, h jobb papírkutyának lenni!!!!!!!!!!!!!!!!!) :evil: :evil: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry:
mazsolák
 
 


de jó, h. jelentkeztél Julcsi !
otthoni környezetben szerintem enni-gyógyulni-aludni is biztos jobban fog Barnus, lám te is írod, h. mennyit alszik, míg a kórházban alig tudott. végülis érthető, felnőtt ember sem szívesen alszik kh-ban, nem hogy egy állandósághoz szokott babó.

behívattak? mint egy rossz gyereket ! uramatyám. remélem TÉNYLEG nem ezért küldtek titeket haza, hanem azért, mert Barnus állapota megengedte.
szerintem amúgy Edusék levelét mindnyájan aláírhattuk volna, annyira gáz és szomorú volt olvasni a helyzetjelentéseket rólatok, és majdnem mint egyetlen eszköz "h. csinálni kell vmit", ez tüünt annak. mármint a legjobbnak.

Zsófi ezt a jó alvást szerintem sokunk irigyli.. :)
ezt a HIPP-et nem értem !
ja bírom, h. mindenről mást mondanak. nekünk is ma a védőnő mondott egy-két kaját, h. mit lehet még. erre ráböngésztem 1-2 babakonyhára a neten, és pl. van amelyik a tojássárgáját csak 1 éves kor után ajánlja, meg a fin....ós k-betüüsöket is. mi meg elkezdjük most 8 hótól.

Laura most anyukámnál alszik, mert el kellett mennem vhová, és amíg ott volt, el is aludt. 1 órát üvöltött a szokásos stílusban, felállt a rácsnál, nem akart vízszintesben maradni. nem tudom miért van ez, v. mitől fél.. annyira rossz, h. nem tudok segíteni neki. arra meg nem akarom szoktatni, h. kézben elringatom. így marad a felvesz-kicsit vigasztal - visszatesz módszer. de ez meg nem igazán hatásos.

Mircike az első lépés mindig a legnehezebb, neked is és Mirkónak is. annyira rosszak ez a muszáj dolgok úgy, h. igazából se te, se ő nem akarja legbelül.
remélem az "elvonási tünetek" hamar rendeződnek, és beáll a "rendszer :roll: " az esti szopira. ő még reggel is igényli ezt? v. csak dél és este volt?

Timi, tényleg NAGY front lehet, ha Bala kaját kért hajnalok hajnalán.. :lol: ..már csak azért, hogy írtad egyszer mennyire nehéz belediktálni az ételt.

Mangó, igen, ez az ököltömés eleinte nekem is annyira zabálnivaló volt. eleinte csak akkor csinálta, ha éhes, később, kb.3 hós korától meg nyugtatásképpen is. {és itt hagytuk el a cumit, pontosabban már nem fogadta el}.
mostmeg már csak 2 ujját kapja be a mutatót és a középsőt. nálunk - egyelőre - nincs hüvelykujj még...

Kata, jobb már a kedved? hol vagy?


aranyos lehetett ez az alvós póz.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


az utolsó legaljára került mondatom még Timiékhez tartozik, nem értem mit keres lent.

ráfogom a frontra.


M.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Nagyon sajnálom hogy a levél rosszul sült el. Nem is értem hogy lehet h Julcsit b.ták le érte. Nahát! :evil:

Julcsi!
Örülök hogy végre otthon vagytok. Lassan majd visszatér az élet a békés mindennapokba. Drukkolok a varratszedéshez. Puszi Nektek!!!

Igazán múlhatna ez a front, mert a napunk elég gáz, de talán jön a hó! :D

Logi!
Emma a Városmajor - Csaba utca sarkán levő usziba jár. Nekünk bejött. (Ficánka úszóiskola)

Na megyek!

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Sziasztok!

Julcsi!
Éljen Otthon, s köszönjük, hogy jelentkeztél.
Barnus pikk-pakk rendbejön. Az alvás most nagyon sokat használ neki. Erőt gyűjt belőle a gyógyuláshoz. Rosszul jött ez most ki nagyon, hogy még meg is fázott a Mackó, de szép lassan egyre jobb lesz minden! Drukk hegyek! +++++++++++

Edus!
A levelet sajnos még nem tudtam olvasni, de hidd el, hogy jót tettetek vele, mégha nem is úgy tűnik. Remélem, hogy legalább elgondolkoztak a dolgon a dokik, s lesz foganatja a leveleteknek. Ne furdaljon a lelked, Ti jót akartatok Julcsiéknak. A doki reakciója valahol érthető, bár nagyon nem szép, hogy Julcsiékat ba..ta le. Amúgy sajna én is papírkutya vagyok, s csak magamban, vagy legfeljebb otthon tudok kifakadni az engemért sérelmeken. Úgyhogy, ne adj Isten ha velünk történik valami ilyen, akkor én is kérek levelet! :wink:

Zsófi!
Hipp: én sem értem. Egyébként az elején én is következetesen nem adtam cukros dolgokat Balának, de egy idő után rájöttem, hogy hüleség. Persze nem agyoncukrozott dolgokat kell a picikbe tömni, de mivel az anyatejci igen csak édes, valamivel közelíteni kell ahhoz az ízvilághoz. S egyszer már volt szó róla, hogy a nagyanyáink mit és hogy csináltak. Édesapám legjobb emléke a mai napig, hogy cukros zsíroskenyeret ettek. Már egész kicsiként. Semmi baja Apunak, még csak cukorbeteg se. :wink:
Meg én ráadásul úgy tudom, hogy a Hippben tényleg nincs cukor.
Irigyellek a sok alvásért :oops: Bala mindig is kevesett aludt, s alszik :?

KATA???????

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


szerintem a levél teljesen jogos volt. a panaszok, meg azok a sztorik amiket hallottunk ill. mesélt mindenki (én is), kinyitották a bicskát a zsebemben. én is megírtam volna azt a levelet. és szerintem meg is kell írni ezeket a leveleket! mert ha mindig hallgatunk- fülünket farkunkat behúzva, sosem fog változni a világ, a rendszer, az orvosok továbbra is mindent megtehetnek majd és kisistennek képzelik magukat. a levél teljesen igazságos, korrekt volt sőt! szerintem lehett volna sokkal dühödtebb is, még az is belefért volna. ill az orvosi válasz is nagyon korrekt volt.
az orvosnő helyében julcsi te is kiakadtál volna? nehogymá! a saját magánbetegét a gyerekkórházba műtötte! nem beszélt veletek 1 hétig! és még neki áll feljebb! felháborító!
azt tudnod kell, h imri levele szívünkből szólt! szerintem mindenki nevében mondhatom ezt. teljesen azonosulok vele.
edu ne legyen lelkiismeretfurdalásod! mind tenni akartunk valamit! csaba is megtette volna ha nem előzi meg imri.
julcsiék otthon vannak, lassan begyógyulnak a lelki-testi sebek. és ez a lényeg.
kerekpocak
 
 


Hát csajok én kiakadtam, hogy Julcsit behívták és, hogy még neki kéne örülnie. Na ne már. Ilyen nincs.

Ááá komolyan mondom, a világba vetett hitem van készen ilyenkor. Komolyan, mit képzelnek magukról egyesek? Egy hétig le se szarják a fejedet Julcsi, utána meg még nekik áll feljebb??? Kedves vagy, hogy te is így reagáltál volna. Stockholm szindrómának hívják, amikor a túsz megkedveli a túszejtőt. Nem normális helyzet.

Amúgy is nagyon rossz napom volt, de ez most betette a kiskaput.

Edus, nehogy rosszul érezzétek magatokat. Írok neked.

M.
mircike
 
 


mircike én meg neked is. meg edunak is.
kerekpocak
 
 


És egy pár kép. Mi is tudunk ám sírni, s néha meg is örökítem, nehogy úgy járjunk, ahogy Apa :) Ugyanis mivel róla szinte csak mosolygós kép van, mindig azzal jön, hogy bezzeg Ő sosem sírt, sosem hisztizett, nem kelt fel éjjel, mindent megevett..., azaz mintagyerek volt. Balának miért nem ráütött ezekben? :roll:

2 hósan:
Kép

10 hósan:
Kép

11 hósan:
Kép

13 hósan:
Kép Kép

17 hósan:
Kép

Kép

Kép
timtom
 
 


jajdecukimegzabáááálom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Találtam még egy sírós képet :)
1 naposan:
Kép

A képek utáni nagy kutakodásban találtam:
Itt még ettünk: :roll: :) :oops: (8 hósan)
Kép
Kép

Kép

Kép
timtom
 
 


Edus!

Ne legyen lekiismeret furadlásod a levél miatt. Nem az a gond hogy megírtátok, hanem az hogy meg kellett írni, meg az hogy lehet ma nálunk így bánni emberekkel.

Jobbulást Barnusnak, sok alvást, családi együttlétet.

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Arik ahogy Bala bömböl, de a nevetős képek helyesebbek. Minden sírós gyerekről az jut eszembe hogy gyorsan az ölembe kapja és megvigasztalgassam.

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Sziasztok!

Most csak gyors bekukk, este jövök hosszabbat, ha márk is úgy gondolja. Nálunk is front volt éjjel, 3/4 11-től 2 óránként keltünk és elég lassan ment a visszaalvás. :cry:

Julcsi - de jó, hogy otthon vagyotk! sok-sok gyógypuszit küldünk mindkettőtöknek!

Zsófi - Hipp - én úgy veszek a bébikajáknál, hogy az utolsó betűig elolvasom mi van benne. Ha van benne cukor rá van írva. Pl. a kecskemétiekben van. De egy idő után már nem tudsz mit adni, mert nem túl nagy a választék. Hipp gyümölcsökre külön rá van írva egy kis piros négyzetben, hogy "hozzáadott cukrot nem tartalmaz...", de van olyan is amiben van cukor. Általában amin bio jelzés van abban nincs cukor sem. De pl. ott van a spenótos burgonyájuk amiben tejpor van és asszem 5 hónapos kortól lehet(ne) adni. Amiben még nincs cukor, az a Milupa frutapura alma-körte, alma-szilva (kakilásra jó hatással van :D )
Babakocsi - ez egy nehéz korszak volt nálunk is. Te már feljebb emelted a háttámlát? Mert nálunk ez volt a megoldás - így már nem csak az eget látta...

Edus - nem legyen lelkifurid! Nekik legyen!!!!!!!! Ha ezt tették Julcsiékkal.

Timi - sírós képek :oops: nekünk csak kettő van, az is a kórházból.

Puszi mindenkinek!

Első napom...

Kép

Megszülettem...

Kép

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


panni, köszi!

samu nevetős és kata kérésére sírós (bár inkább csak hisztiző) képe. az érdekesség az h kb 10 perc van a két kép között. amúgy meg samu napközben volt nagyon nyűgös....lehet h a hóóóó.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kerekpocak 2009.11.08 23:39-kor.
kerekpocak
 
 


na csak nem bírjuk ki. reméljük nem lesz belőle sértődés és felháborodás. egyszerűen annyira szíven ütött minket julcsi az amit írtál, h (idézem) "Igazából, ha én lettem volna az orvos, én is így reagáltam volna." mert egyszerűen nem hisszük el, h ez a reakciód. ill. ha ez a reakciód, akkor ezt kiteszed a topikra. kicsit ez olyan mintha pofoncsaptak volna minket. nem akarunk mi ezen lelkizni csak, h értsd, 1 hétig mindenkinek a fő gondolata barnus meg te voltál, mindenki fel volt háborodva, (olvasd vissza akár), teljesen kész volt, h veletek úgy bánnak ahogy. sokan megpróbáltak és tudtak segíteni. és akkor te ahelyett, h
a. ezt látnád
b. büszkén kiállnál mellette

azt írod, h a fenének kellett a levél. ha az a levél nincs, lehet h nem történik semmi. meg ha még úgy is van h a levél szar volt és bajt okozott, a szándék volt a fontos. az h egy két gyerekes család, ahol a 3. babát várját ezernyi gondjuk és bajuk van nem azzal foglalkoznak, hanem időt és energiát nem kímélve felkutatnak mindent és mindenkit csak h nektek jobb legyen. ill. h barnusnak jobb legyen- mert ő a lényeg.

mi ezen nagyon megütköztünk, h te nem minket hanem azt a dokinőt támogatod, aki nem vizitelt, nem látogatott, le se sz***t titeket. nem értjük. reméljük, nagyon reméljük h ez csak valami félreéretés.

julcsi gondolj vissza a telefonokra, a kétségbeesésekre, a helyzetetekre és mond ki igaz szívvel, h az orvosnak volt igaza.

csaba és zsófi
kerekpocak
 
 


nem akartunk bántók lenni.

mindentől függetlenül, reméljük h minden rendben van és lesz, most h már otthon vagytok. pihenjetek sokat, legyetek együtt, gyógyuljatok, mint ahogy az fentebb írta zsófi testileg és lelkileg is.

barnus most már gyors ütemben fog javulni és minden helyre áll. csak egy rossz emlék lesz az egész. reméljük nincs harag. nagyon sok +++++ energia, gyógypuszi és pihentető alvást küldünk mindhármótoknak.
pusz
csabi zsófi
kerekpocak
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?