Új privát üzeneted érkezett!

Tudjátok,ebben az az elkeserítő, hogy én 12 éve, a férjem 20 éve fizeti a TB, Eü hozzájárulást, alig jártunk orvosnál a lombikon kívül, s ha megyünk, akkor is mindig megy a boríték... mit kéne még tenni, hogy normálisan bánjanak az emberrel? Nem vicces, hogy a körzetim, se a helyettese nem tudja, hogy hová kell menni, mert december óta változott a III. kerületben ez is? A körzeti a H1N1-et sem akarta beadni, elküldött a Lászlóba, hogy vizsgáltassam ki magam, voltam-e már vírusfertőzött. Sem ott, sem az ANTSZ vírusinfo zöld száma nem tudott ilyen vizsgálatról...
De az is vicces, hogy a Margit Vörösvári rendelőjében, mivel a Csobánkáról oda irányítottak át, amikor érdeklődtem (merthogy a laborba küldtek)a vérvételről, közölték, hogy ők nem telefonközpont, nem tudják. Most próbálgatom a Nőgyógyászatot, hátha ott segítenek.
Nehéz kedvesnek és türelmesnek lenni, maradni...
rozsafa
 
 


Sziasztok,
meoldódott, végre valaki felvette a telefont a Margitban. Már itt is fizetős, de legalább nem 30000.


Hanyatka, egyben vagy még????
rozsafa
 
 


Rozsafa! Ez elképesztő!!!!!!! Szegénykém!!!!
Nekem szerencsém van, áldott jó ember és szakember a körzetim, több szakterületre is szakosodott (4!!!) + cukor és profi a nővérkéje. Imádom Őket! Nem tudsz ide átjelentkezni vagy kötelező az adott kerület??? Mi évekig egy másik kerületbe jártunk, amíg nyugdíjba nem ment ott a doki. Megérné, főleg várandósan nem mindegy...
8 éve lakunk itt, a terhességemig nem is láttam a Dokit, csak 1x, akkor is azonnal meggyógyultam, Párom szintén így volt. A várandósság alatt mindenben rendkívül segítőkész volt, amikor helyzet volt, szuperjól megoldotta. Gondold meg, hátha egy elérhető távolságban levő körzetivel jól járnál. Nekem 1x sem kellett a 3 hetente esedéskes papírokért (vizelet vagy vér) várakoznom, odatelefonáltam és már adták is, nehogy beszopjak valami jó kis vírust.

Hanyikám! Miért nem tucccc, csak a tárgyba írni? Megkaptam, köszi!!!!!!! Héééééé, Patrikirálylány!!!! Várunk idekint!!! ;-)

Moncsikám! Okéska! :D
Beugrotok, ugye? Cuppppppppp

Többieknek is puszmákok!!!!!!!!!!!

Kép
bodza2005
 
 

 
 

Sziasztok!

Tegnap voltam apánknál, minden rendben volt, de ma reggelre lett egy barnás-rózsaszines folyásom-vérzésem, ezért megyek be a Jánosba. Gondolom nincs nagy baj, mert mozog a baba, de Apánk mondta, hogy menjek be. Ha nem jövök egy ideig, bennt maradtam!
Majd Rencsinek irok, az ő számát tudom. De remlem csak vaklárma.

Kép
kislibus
 
 


Remélem Kislibus,csak a"piszkától"van!!!!Biztos minden rendben!!!!
Várjuk a híreket.

Kép
cs.andi
 
 


Kislibuska! Szorítunk, hogy valami banális legyen az ok!!!!!!
Írhatnál egy mobolszámot priviben/mi is Neked, hogy el tudj érni minket, ha segítségre lenne szükségetek.

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok Drága Kismamik, Mamikák! :D

Kislibusom én is nagyon remélem, hogy valami kis semmiség!
Moncsikám pihizgess sokat!És minden Kismami! :D


Vissza olvastam a régi topicot, a régi csapatról, amikor még Bodza is csak készült a lombikra, Moncsiga is még az elején járt,Hanyatka.....Nagyon jó olvasni a régi érzésekről, gondolatokról, megnyugtató nagyon,hogy lehet pozitiv a vége. Be kell vallanom, hogy marhára hiányoztok, ahhoz, hogy valamit megtudjak Rólatok át kell jönnöm ide, nem mintha nagy fáradság lenne, de ..........mégis. :oops: :wink:

Hanyatka, szerintem már visszaszámolunk. :wink:
emerenc
 
 


Csak egy gyors helyzetjelentés: tejci rendben van!!!! :D , éjszaka nem alszunk, de ez most nem érdekel, majd szépen folyamatosan most a tejci volt a legfontosabb, sajnos a vérzésem még nem múlt el, így lehet hogy nekem is mennem kell Apánkhoz.... :cry:

Libuskát nem tudtam elérni, de írtam neki smst, ahogy életjelet ad magáról, akkor rögtön jövök és megírom nektek!

Moncsikám, jól teszed hogy pihensz, de biztos nincs semmi baj, írj lsz smst, ahogy végeztél holnap!!!

puszi mindenkinek!!!

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok!

No, minden rendben a babával, csak egy hülye fertőzés rémitget itt minket halálra... :evil: Aminek ráadásul tegnap semmi nyoma sem volt. No mindegy apánk megvizsgált, kaptam rá kúpot. Csináltak egy uh-ot is biztos ami biztos, baba rendben, de a méhlepény szépen rámászott a méhszájra.

Rencsi! A telefont lehalkitottam amig a kórházban voltunk, ezért nem értél el.

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!
Bocsi, az eltűnésért, de kicsit összejöttek a dolgok! Sikerült megvennünk a babakocsit és a bababútort! A kocsiról majd teszek fel képet, amint tesóm kicsinyített, a bútor meg lapra szerelt, ezért csak akkor látjátok majd, ha már a szobában lesz! Már teljesen jól elképzeltem, hogy milyen lesz Kendra szobája, úgyhogy már csak meg kell valósítani, ami remélem sikerülni is fog! :)
Tegnap voltam az "új" dokinál! Nagyon kedves, és figyelmes. Elvállalt tekintettel arra, hogy a tesóm már 2x is nála szült! :) Szóval most azt hiszem megnyugodtam egy kicsit! Megnéztük a babát, nagyon-nagyon szép a korának megfelelően fejlődik! Hétfőn megyünk még Apánkhoz, elköszönünk tőle. Remélem megérti a váltás okát és nem fogunk haragban elválni!

Kislibus!
Jól rám ijesztettél! Nem rémiszgetni itt a kismamikat kérem szépen! Egyébként velünk minden rendben! A pocid nő már?

További szép napot Mindenkinek!

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Sziasztok,

Kislibus, én is nagyon aggódtam...ez egy olyan uszodában összeszedhető fertőzés? Bocs, hogy rákérdezek, de én Apánk tilalma ellenére járok úszni, nem bírom ki uszi nélkül...
Örülök, hogy minden ok.
Rencsi: azt olvastam, de lehet, hogy lerágott csont, hogy az éjszakai alvásban az segít a babának, ha este friss anyatejjel táplálod, nem napközben lefejttel, mert este valami termelődik, ami segíti az alvást. Biztos így csinálod, csak gondoltam megírom...

A toxoplazmás vérvételt Ti mikor csináltattátok? Nekem a 16. héten fogják, az nagyon késő? A húsevés miatt félek egy kicsit tőle...sosem lehet tudni...
rozsafa
 
 


Ercsikati! Gondolhatod én hogy betojtam reggel, mikor elkezd ömleni ez az izé, amit ráadásul alvadt vérnek gondoltam. Csak az nyugtatott meg, hogy mozgott a baba amig beértünk addig is. De hogy hogyan tud ilyen massziv fertőzés egyetlen nap alatt kialakulni (Dévisz tegnap is megvizsgált, minden rendben volt)? Könyörgöm, mi szűzebbek vagyunk mint a papok meg apácák!!! :? :shock:
Örülök, hogy meg vagy elégedve az új dokival meg hogy elvállal! Hú, babacuccok beszerzésébe ti is belehúztatok! Kendra szoba alkotásoz sok sikert kivánok! Kicsit irigy, mi csak babasarkot fogunk berendezni. :oops: :wink:
És akkor most melyik kórházban szülsz?

Kép
kislibus
 
 


Kislibus!
Nem messze tőled a Kútvölgyiben! :)

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Örülök Libus, hogy nincs nagy baj....pihengesss.

Rencsi örülök, hogy a tejci megoldodott...minden szépen kialakul,lépésről-lépésre.

puszi Mindenkinek!
emerenc
 
 


Emerenc! Köszönöm! Te is pihengess! Drukkolok továbbra is!

Ercsikati! Az tényleg nincs messze, meg csupa jót halottam, egy barátnőm már a másodikat szüli ott és nagyon meg van elégedve! :D
És nő a pocim, igen.

Rozsafa! Sikerült azóta levetetni a hepát? Nem, én tuti nem voltam uszodában. Még wc-n is csak az intézetben... Azt mondta magától is felborulhat igy a hüvelyflóra egyensúlya. Mondjuk egy nap alatt???
De nekem amúgy is megtiltotta Dévai az uszodát már sokkal korábban. Nekem nem volt toxo mióta terhes vagyok... Dévai nem is mondta. Csak előtte volt.

Kép
kislibus
 
 


Kislibus nagyon örülök,h minden rendben!!!!!!!!
Sajnos,ilyenkor érzékenyebb a szervezetünk,de az a lényeg,h minden oké!!!!!
Rencsi,hála az égnek,nálatok is alakulnak a dolgok,a többi is majd csak rendeződik!!!
Puszi

Kép
cs.andi
 
 


sziasztok,

Kilsibus örvendek,hogy nincs nagy baj.Elkezdtem visszaolvasni és megijedtem a reggeli hsz-eden,gyorsan görgettem,hogy lássam van-e hír azóta.
Fura,hogy egy nap alatt alakult ki és rögtön jelentkezett,de jobb is,hogy időben elcsíptétek és kapsz rá kezelést.
Tegnap minden rendben volt,uh-on is néztétek a babát?

Kata,véégre te is hírt adsz magadról ;-)Szuper,hogy elvállalt a doki,elhiszem,hogy most nyugodtabb vagy.Dejóó,hogy máris így bevásároltatok.Váárjuk a fotókat ám.
A Kútvölgyiről én is jókat hallottam,jó választás ;-)

Emerenc,miújság,hogy érzed magad?pihizgecc?
Aranyos vagy ,hogy visszaolvastál,nem volt egy könnyű időszak,de hidd el pár hónap,aztán te is itt tartasz,hogy számolod vissza a napokat,amikor a kezedben tarthatod a babát.

Rencsi,úgy örvendek,hogy alakulnak a dolgok és már tejci is van újra.Bízom benne,hogy ez már napról napra jobb lesz és pihenni is jut időd.

Nálunk a helyzet változatlan,tegnap vendégségben voltam egy magyar lánynál/anyukánál,velem egy korú és már 3 gyereke van,olyan aranyosak.
Este meg a korházban voltunk ctg-n és uh-on,kicsit ismerkedtünk a szülőszoba és környékével :)
Mindenki nagyon aranyos volt,a dokinő aki megnézte uh-on,mindent rendben talált,számítása szerint kb. 3370 gr most a kisasszony :)
Ma meg a dokinál volt jelenésünk,ugyanis valami kütyüvel és világító szerkezettel benézett és megvizsgálta a magzatvízetaz is rendben.
Olyan pánikba estem,mert mikor bementünk a vizsgálóba épp egy szike volt a kezében,mikor megláttam teljesen kész lettem,csak hebegtem,hogy akkor ez most milyen is vizsgálat,mit takar,hogy csinálja stb.El nem tudtam képzelni,hogy mit akar a szikével,de aztán kiderült,hogy valami máshoz kellett neki,a közelembe sem jött vele.Na de ez elég volt ahhoz,hogy tiszta görcs legyek és a tágító kütyü olyan fájdalmas volt meg folyamatosan néztem oldalt a tükörben,hogy miket dugdosnak befele az asszisztensnővel.Túléltem :)

Chilike,Julcsi ti merre csavarogtok?

Kép
hanyatka
 
 


Hanyatka! Igen, volt uh, nőtt a babám és megerősitették azt is, hogy kiscsaj. :D Igy már bátrabban szerzem be a lányos cuccokat!
Nekem is kicsit fura, hogy egy nap alatt ennyire bedurvult, mikor előtte való nap nem volt semmi, meg Dévai is megvizsgált, neki sem volt semmi gyanus. No mindegy, nem is foglalkozok vele, hála Istennek semmi komolyabb. :D
Amnioszkóp a neve a kukucskálós cuccnak és igen sokan mondják, hogy nem kellemes vizsgálat. Nem mondta a doki, hogy ha Patrika bennt marad milyen gyakran kell menni??Itt úgy emlékszem túlhordásnál két naponta van amnoszkópia.

Képzeljétek az ultrahangon aki volt doki, rokona annak, akinél én és a tesóim születtünk. Kicsi a világ. :D
Meg néztem, hogy az Elekes doki is ott van a kórházban, igy már egyre nyugodtabb vagyok az akárkinél szülést illetően. :D
Amúgy elégé fejetlenség volt bennt, de mindenki akihez oda mentem, segitőkész volt, engem ez is megnyugtat.

Viszont azon elámulam, hogy a János genetikai uh-ja közel sem olyan jó, mint az RMC-s uh. Hát ugye én abból indultam ki, hogy azért egy kórháznak (nem is kicsinek) kell lennie legalább egy olyan jó uhunak, de ezek szerint... Sairalmas magyar egészségügy... :?

Rencsi! Tejcsinek nagyon örülök, azt ird meg légyszi mi hozta vissza, hátha nekünk is szükségünk lesz rá!!!

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is.
Mostanában teljesen jól vagyok, a csípőfájdalom elmúlt (nem is mentem el végül ortopédushoz), a viszketés elviselhető. Igy ezen a héten megint pörgök, minden nap legalább egy óra séta a friss levegőn, és most már azt hiszem tényleg mindent beszereztünk.
A festést tovább folytatjuk a hétvégén, és elvileg a bútortokat is megvesszük, bár eléggé el vagyunk csúszva a festéssel, nem biztos, hogy erre lesz idő.
Az egyetlen problémám, hogy nehezen tudok enni, egyrészt nem nagyon kívánom a kaját, másrészt nagyon keveset tudok enni, harmadrészt meg annyira nyomja a baba a gyomrom, hogy nagyon rosszul érzem magam evés után bármennyire keveset is eszem, nehezen is alszom, éjjel arra ébredek, hogy marja a sav az egész nyelőcsövemet. A hét elején észrevettem, hogy fogytam is, már csak 6 kiló plusznál tartottam, ezért most jobban odafigyelek, szinte óránként eszem valami picit.

Kislibus,
Sajnálom a fertőzést, de hát nem lehet hogy előtte is volt, csak egy vizsgálattal ez nem észrevehető, ezért nem látta Dévisz?
Akkor maradsz Dévisznél-Jánosnál a szüléshez, eldöntötted?

Moncsika,
Nagy drukk neked mára a dokihoz, remélem mindent rendben fog találni! Mindenképp jelentkezz be, tudom, fáradt leszel, de legalább egy mondat erejéig, hogy minden rendben volt e! Lécci...izgulok érted.

Hanyikám,
Ki gondolta volna hogy a 40. héten még mindig ilyen jól érzi magát bent Patrika? Hogy is van, a fiúkra vagy a lányokra mondják, hogy jobban szeretnek még bent maradni? Azért drukkolok, hogy most már hamarosan találkozhass Kicsilányoddal! Olyan jó lesz neked, én is már úúúúgy várom, hogy végre megölelgethessem Szonjust! :)

Bodzuskám,
Köszi a szívhanghallgató felajánlást, de szerencsére már nincs rá szükség :) Mostanában valahogy jobban figyelem Szonjust, és szerencsére jó sokat mozog, úgyhogy nincs baj :) Már én is tudom milyen amikor fáj, mostanában bokszolja lent valamimet, meg néha rugodossa a bordámat, na olyankor elakad a lélegzetem :)
Nem válaszoltál, hogy hogyan lesz a szülinapi buli? Vagy csak én nem láttam? :oops:

Rencsikém,
Szuper, hogy visszajött a tejcsi, gratulálok, olyan ügyesek vagytok! Írnál egy sms-t, ha ma ráérsz valamikor, felhívnálak! :)

Emerenc,
Irtam neked a másikban, nem tesztelgetünk olyankor amikor még tuti negatív! Ejnyebejnye!
vjulcsi
 
 


Julcsi! Örülök, hogy a derekad rendben! Annak már kevésbé, hogy az éjszakáid nehezek, enni bizony tessék, sokszor keveset. Hú, ha én fogynék, annak még örülne is Dévai. Nagyon haragszik amúgy rám, mert meghiztam amit az egész terhességre kellett volna. Nála 51 kiló voltam, mondjuk itthon csak 49, de mindegy.
Maradok igen, márcsak azért is, mert úgy néz ki a lepény a méhszájamon van, igy ha ez az állapot marad, sima szülés kizárva sajnos. De mondjuk reménykedem, hogy kicsit feljebb csúszik az a lepény még a hátra levő időben. :D Nagyon szeretnék simán szülni.

Kép
kislibus
 
 


Kislibus,
remélhetőleg még arrébb megy a méhlepény, ahogy nő a méhed. Márpedig a méhed még most fog igazán nőni, szóval erre minden esélyed megvan szerintem!

Hát szerintem a fogyás azért gáz a terhesség alatt, pláne az utolsó harmadban. Állítólag ilyenkor nagyon meglátszik a baba fejlődésén, hogy mennyi tápanyagot kap, szóval odafigyelek nagyon, hogy Szonjus ne szenvedjen kárt semmiben (na meg az sem lenne jó, ha az én erőm tünne el a szülésre...).
vjulcsi
 
 


Hanyatka!
Én is tudom, hogy Kútvölgyi jó választás, hiszen a tesóm már 2x is ott szült, és ezért merte nekem ajánlani! A doki meg szuper! Amint elkezdjük a gyerek szobát, és a bútorok is a helyén vannak, máris dobom a képeket! :) Nagyon izgulunk, hogy Patrika végülis mikor adja be a "derekát", és úgy dönt, hogy akkor világra jön! :)

Kislibus!
Még szép, hogy nő a pocid! Ha lesz friss képed, akkor teszel fel nekünk, hogy mi is megcsodáljuk? Hogy állsz a fertőzéssel? Enyhült már? Én ma délelőtt jöttem meg a laborból és hoztam el a vizelet eredményt, szuper lett! Most még jobban megnyugodtam! Igaz tegnap anyuékhoz menet elestem egy jeges részen és beütöttem a térdemet, szerencsére úgy estem, hogy Kendrának nem lett baja! :) Csak nekem húzódott meg a derekam. Most úgy néz ki, alig alig tudok bicegni csak, de azért erőltetem a járást, nem hagyom magam! :)

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


na csáóka , vagyok én is, mindjárt visszaolvasok és irok .

Mi jól vagyunk, csak az elmúlt napokban nem nagyon tudtam jönni a gép elé.
A babamozgásokat továbbra is számolom, de nem stresszelem magam, ha épp kaja után nincs mozgás, átlagot nézek mindig egész napra, de szerencsére mindig 20 felett van, úgyhogy elég aktivak a kiscsajok odabennt. :wink:
Ma nagyon nagyon rosszul aludtam, jobban mondva nem is aludtam, csak kb fél12-2-ig, elkezdett fájni a fejem és sehogy se múlt el, pedig már mindent kipróbáltam, nyomtam egy ponton, hideg vizes borogatás, "lefagyasztottam" jégakuval, megittam 1 liter vizet, de ugyanúgy fájt. Vérnyomásom rendben volt, de nem is tudom mitől jött ki a migrénem, mert se csokit nem ettem, se nem idegeskedtem, se front nincs,levegőn is voltam, szóval nem jöttem rá mi van. Mindenesetre reggel 7 kor mondom már úgyis mindegy, az alvásnak lőttek, iszom egy kávét. Megittam erre vissza aludtam :lol: és kb 9 .-kor keltem fel, most úgy néz ki elmúlt, kopp, kopp.
Egyébként hétfőn megyek ctg-re, már nagyon várom, kiváncsi vagyok milyen lesz? :wink:
Utánna meg beugrunk valahová megvenni a bébihordozókat meg a járókát., :wink:
Adhatnátok ötleteket ki milyen b.hordozót vett és mit érdemes nézni vásárlásnál.
chilike1
 
 


julcsi
Az utóbbi időben nekem sincs étvágyam, sőt kifejezett undorral eszem meg sok ételt, például a húst csak vizzel tudom legyűrni, mondtam is apánknak, persze neki az volt a válasza, hogy az nem számit, hogy én kivánom-e az ételt vagy nem :lol: , tudod milyen semmi nem jó neki, ha hizol az baj, ha nem hizol akkor meg az.
Mindenesetre én is ezt alkalmazom, hogy próbálok sokszor enni keveset, de például már egy almát nemigazán tudok megenni egyszerre. Azt mondta apánk ez teljesen normális, nagyon fennt van már a gyomor és össze is van préselve(nekem főleg két irányból), ezért vannak ezek. A sav az kibirhatatlan, nekem is feljön nap, mint nap, függetlenül attól, hogy mit ettem.
Éjszaka is például nem elég, hogy marhára fájt a fejem, felültem az ágyba(bocsi nem akarok gusztustalankodni), de annyi sav jött fel, mintha egy korty viz lett volna a számba, majdnem megfulladtam, mire kiértem a mosdóig, a szememből meg folyt a könny ahogy mart. Általában nem jön fel a számig, csak a nyelőcsövemig, ott szokott mardosni. Nekem ami némileg bevállt, hogy magasan alszom(egyébként nem használok párnát, nagyon nehéz volt megszokni ezt az "ülve alvást"), iszom hideg tejet, viszont ha már nagyon durva, akkor petrezselymet rágok. Mostanában mindig veszek petrezselymet és lefagyasztom zacskóba, amikor savam van, akkor egy csipetnyit elrágcsálok és az eddig mindig segitett.
Remélem bevállik neked is.
Sajnálattal hallom, hogy viszketsz.
Igaz mostanában nekem is szokott viszketni a lábam egy helyen, nem tudom miért pont ott, de nagyon kényelmetlen. Használod a der.-med-et meg a sudocream-et, én , ha viszketek(általában este), elmegyek gyorsan tussolni és utánna elmúllik.
chilike1
 
 


ercsikati
Húú vigyázz magadra!
Még szerencse, hogy jól tudsz esni. :lol:

kislibus
Nem számit, egyél csak nyugodtan, annyit úgysem fogsz tudni magadra szedni, hogy az már gáz legyen.
Örülök, hogy jobban vagy. :wink:

rózsafa
Bocsi, most látom, hogy nem válaszoltam neked időben , (nem voltam az elmúlt 2 napban a gép közelében) , de látom már megoldottad. :wink:
Figyúszka!
Én nem szeretek okoskodni meg ilyenek, de az uszodával nagyon vigyázz! Én például imádok fürdeni, de még a kádba se ülök bele, alig várom, hogy a császár után begyógyuljon a sebem és fürödhessek egy jót, a habos vizben!
Mi is voltunk wellneselni 2x is, amióta terhes vagyok, de még a medence szélére is úgy ültem, hogy magam alá raktam egy vastag törölközőt.Amikor nem terhes az ember, sokkal ellenllóbb a szervezet, de ilyenkor védtelen vagy te is, a kisbabáról meg nem is beszélve! Én nem kockáztatnék a helyedbe.(Mellesleg az itthoni tussolásnál használt palmolive, nivea, stb tusfűrdőktől kaptam olyan ekcémát, hogy hetekig vakaróztam és krémeket kellett használnom, hogy visszaálljon a ph-ja a bőrömnek).
A toxoplazmától ne félj szerintem, mi is nagyon sok húst eszünk, kötelezőből is, szóval azzal nem lesz gond. :wink:
Persze ne most kezdj el enni bifszteket. :lol:

hanyatka
Hú szegénykém, de szar lehetett a vizsgálat.
Már igazán jöhetne Patrika, de úgy tűnik hiába, nem tudjuk kikönyörögni belőled. :lol:

rencsike
Én is örülök, hogy rendeződtek a dolgok.
Mondjuk jó lenne, ha kicsit pihenni is tudnál néha.
Nagyon kimerült vagy már, mi?
A vérzés nem 6 hétig szokott csak tartani? Fel kéne hivni apánkat, hogy mi a pálya, nehogy vérszegény legyél a végén. Vagy szeded még a vitaminokat?

bodzikám, köszi a hasleszoritó felajánlást, nagyon aranyos vagy.
Közben anyumék "megoldották" a helyzetet, mert elintézték már nekem, csak majd a haskörfogat méretemet kell leadnom, amikor megszülettek a csajok.
Egyébként hiába lesz császárom, nagyon be vagyok tojva. Én nem tudom a többiek, hogy vannak vele(páldul hanyatka, a hős :lol: , meg rencsike aki már túl van rajta, meg te), de én marhára féle. Hiába tudom, hogy apánknál jó kezekben vagyok, mégis nagyon ijesztő az egész, hogy szétvégják a hasam, stb. Na nem mintha a sima szüléstől nem félnék jobban. Remélem mire oda kerülök, meg tudom magam nyugtatni! :wink:

moncsika
Gyere majd, ha végeztél apánknál, mesélj mi volt.

emerenc
Mit hallllloooook???(julcsikától)
Na szép vagy! Jól átvágtál!
Azt mondtad, megvárod mig megszülök febr. 18.-án és akkor jelented be a pozitiv tesztet!!!
Hát nem szép dolog, hogy előre haladsz, főleg igy, nem szabad! Ráérsz még, van időd, nem szabad ilyenekkel stresszelni magad.
Hányadik napon is vagy?

csomeekám
Most látom még neked se válaszoltam!
Ja persze, hogy emlékszem, sose fogom elfelejteni. De aznap valahogy mindenki terhes volt és a pozitiv tesztel ment apánkhoz.Ott voltam én, moncsika, meg volt még 1 csaj. Jó kör volt, látod neked se kellett sokat várnod, hála Istennek.- :lol:
Köszönöm , és én is hasonló jókat kivánok nektek. :wink:
chilike1
 
 


jóó reggelt ;-)

Libuska,örvendek,hogy uh-on is láttad a babát,na és akkor tuti kislány.szuper :)
Jaja,amnioszkóp,csak tegnap a nagy izgalomban teljesen törlődött a neve:)
Most már 2 naponta kell ctg-re menni,azt nem tudom,hogy mikor csinálja legközelebb ezt a kukucskát.
Szóval hétfőn megyünk újra,de én már nagyon örülnék,ha nem várna addig a drágánk és ma vagy 7végén kikéreckedne :)
Ma reggel is mondta neki a férjem,hogy majd lesz 1-2 szava hozzá,ha 7végén sem örvendeztet meg a sírásával.
Annyira bírom mikor azt mondja,hogy na majd beszélek én vele mint férfi a féfival:)olyan cuki.

Ja azt nem is írtam,hogy a korházban azt mondták,hogy a kiírt időpont után csak 10 nap múlva kell ott jelentkezni és ha addig minden rendben,akkor kérhetem,hogy indítsák be a szülést vagy várunk még 4 napot.Vagyis ők 2 hétre indítanak.
Hát nagyon remélem,hogy nem lesz szükség indítgatásra.

Julcsika,hát ez az,hogy a kislányok szoktak előbb érkezni,ezért is olyan nehéz,mert én végig abban voltam,hogy tuti Patrikánk is előbb érkezik,de úgy tünik,hogy nagyon rám hasonlít :)
Örvendek,hogy jó a derekad és tudsz tevékenykedni.
Nekem már tegnap is megtiltott minden munkát a doki,hogy az erőltetés rontja a lepény minőségét,így már tényleg maradnom kell a fenekemen.

Igaz,most írtam a férjemnek,hogy jó lenne ma összerakni a bölcsőt,hogy ne a korházi időszak alatt foglakozzon ő ezzel,ahogy eredetileg gondoltuk.

Chilike,ne hidd,hogy én egy hős vagyok drága,én is fosok ám rendesen,de pillanatnyilag erősebb a vágy,hogy a kezemben tarthassam Patrikát.Na de majd ott a szülőszobán szét leszek ám esve rendesen,hajajjj,visítok majd mint egy kismalac:)
Gondolj arra,hogy császárnál csak utána fáj,de ha olyan a szervezeted,akkor hamar gyógyul a seb,pikk pakk felépülsz.
Ja és ha közeledik a nagy nap,tuti te is így fogsz érezni mint én,hogy alig várod,hogy lásd a lányokat.

Kép
hanyatka
 
 


Esztikének Boldog Első Szülinapot!!!!
Kép

Kép
hanyatka
 
 


hanyatka
:lol: :lol: :lol: :lol:
Nekem olyanok szoktak eszembe jutni, hogy az valami hihetetlen.
A legnagyobb félelmem, hogy nehogy megmozduljak az epidurális beadása altt, de ma már az is eszembe jutott, hogy amikor oda hozzák a babáimat, előtte szólnom kell a szülésznőnek, hogy végig maradjon mellettem és fogja a babákat, nehogy kicsússzon a kezemből. Ja meg, hogy remélem egyedül fogok akkor szülni nehogy elcseréljék a gyereket, meg még számtalan ilyen baromság, ami tudom, hogy nem reális, na de most én sem vagyok az!!! :lol: :lol:

Hát már én is nagyon várom, hogy megszülessenek a babáim, de ettől függetlenül minden nap elmondom nekik, hogy még maradjanak nyugodtan, majd szólok, ha készülhetnek az indulásra. :wink:
Férjem meg vissza szokta masszirozni őket :lol: :lol: , alulról felfelé simizi a hasam, hogy még nehogy kijöjjenek. :lol:
Tegnap meg füttykoncertet adott a köldökömbe, szerinte az a mikrofon :lol: , ment a barbie a tv-be és a zenéjét eljátszotta a csajoknak, aztán úgy tűnt tetszett nekik, mert nagy vastapsot kapott. :lol: Kivűlről is úgy hullámzott a hasam, hogy csak na! :lol:

Húúú a 14 nap, nagyon sok,én úgy tudom, hogy itthon túlhordás után, pár napra rá, már inditják a szülést.
Tudsz valami adatot, hogy milyen éretségű a lepény, vagy nyilik-e a méhszájad vagy valami?
Amikor melcsi szülte marcikát, apánk pont azt javasolta neki, hogy mozogjon minnél többet, fürödjön meleg vizben, menjen bevásárolni és szexeljen jó sokat a férjével, hogy beinduljon a szülés. Fura, hogy ahány ház annyi szokás, neked meg pont azt javasolják, hogy maradj nyugton.

Jut eszembe, 14 nap múlva már akár én is szülhetek! :lol:
Azért ne várj meg , ha nem múszály :wink:
chilike1
 
 


Ercsikati! Óvatosan a jéggel, nehogy bajotok essen!
Ha lesz kép teszek fel! Hát, nem is tudom ezt a fertőzés dolgot. Ma már semmi barnázgatás nincs, csak a kúp ürül. Szóval nem vagyok meggyőződve, hogy ez fertőzés, de mindegy, ártani nem árt ez a kúp. Milyen babakocsit vettetek? Mikor álltok neki a szobának? Örülök, hogy a viz. rendben!

Chili!
[quote]N írta:em számit, egyél csak nyugodtan, annyit úgysem fogsz tudni magadra szedni, hogy az már gáz legyen.

Tudod, eddig én is ezt gondoltam, de most tényleg nagyon megharagudott, pedig nem szokott. Már felhozta a toxaemiát, meg a cukorbetegséget, meg a maga vérnyomást is. Meg hogy ha igy folytatom a véére 25 kilót fogok hizni. Úgyhogy most leálltam a nasikról, zöldség, meg husi megy, azért néha egy kis rizst is enni fogok.
Gyomorsav nekem is kezd feljönni, de még a tej megoldja egyenlőre. Mástól azt hallottam, hogy a zeller volt jó neki, de a petrust jobban szeretem, úgyhogy köszi az ötletet. :D
Fejfájásra a kávé nekem mindig a legjobban bevált szer.
Jánosos topikban épp most olvastam a császárról, és az egyik anyuka irta, hogy ő csak addig félt, amig oda nem került, utána már pörögtek az események, nem volt ideje félni, meg eszébe se jutott. Remélem te is megnyugszol mire oda kerülsz! :wink:

Hanyatka! Két hétre inditanak?? Az nem semmi, remélem addig nem kell várnotok a kislányotokra! Férjed aranyos lehet! Mint férfi a férfival... Ez jó. :lol:

Bodza! Igen, Esztinek boldog szülinapot!

Kép
kislibus
 
 


Chilike,valóban érdekes dolgok jutnak eszdbe :)nem fognak kicsúszni a babák a kezedből,ebben biztos vagyok ;-)
Az epidurálistól én is parázok,kiváncsi vagyok nagyon,hogy kibírom-e annélkül.Most úgy gondolom,ha lehet,akkor nem kérek vagy csak legvégső esetben fogok kérni,de hát ez majd ott derül ki.

Ez a két hét tényleg sok,mi is meglepődtünk,de igazából a másik korházban is így volt,ahol a kismami barátnőm szült,ő is több mint egy hetet hordta túl.
A méhszájam kb. 2cm-re van nyítva,a lepényról meg a magzatvízről annyit,hogy nincs gond,minden normális.
Ha már nyított a méhszáj sztem nem nagyon javasolt a sex a fetőzés miatt.Legalábbis én így olvastam és nem merünk huncutkodni.
Azért teszek veszek én is,tegnap is voltam boltba,főztem majd doki.Ma bölcsőszerelés,holnap kaja bevásárlás,szóval nem ülök egész nap a fenekemen.

Aranyos lehetett a férjed is,ahogy koncertezett a lányoknak :)

Kislibus!mennyit híztál eddig,hogy ennyire megharagudott Apánk?
Akkor picit figyelj oda,de a lényeg,hogy túlságosan ne stresszelj emiatt,mert az sokkal rosszabb.

Kép
hanyatka
 
 


hanyatka
Na jó azért ne ess túlzásba, csak tudod light-osan csinálj mindent. :wink:
Azt hittem nem csak nekem vannak ilyen hülye gondolataim, hanem nektek is, de úgy tünik te sokkal magabiztosabb vagy most, mint én. :wink: (sebaj, majd rákérdezek moncsikámtól, úgyis ő a lelkitársam, ami nekem van az neki is van általában :lol: ).
Ja a szexről lehet igazad lehet. :wink:
Az egyik barátnőm kinnt él spanyolba és ott nem támogatják a császárt, vallási okoból csak nagyon végső esetben csinálnak. Szóval ő is rendesen szült, minden fajta fájdaom csillapitó nélkül és nagyon nem volt jó élmény neki. Eddig azt mondta, nem is vállal több babát emaitt. Igaz mostmár majdnem fél éves a kislánya, igy már megfakulnak az emlékek és már egyre többször mondja, hogy kell nekik még 1 baba.
Szóval, ha úgy érzed, hogy nem birod, akkor inkább kérj fájdalom csillapitást, értelmetlen szenvedni. :wink:

kislibus
Én úgy tudom, hogy a terhességi mérg.-ést attól lehet kapni, hogy a szervezet visszatartja a vizet a túlzott só fogyasztás miatt.
chilike1
 
 


...ennek következménye, hogy felmegy a vérnyomás.
A cukorbetegség külön téma, az ettől független.
Én azt figyeltem meg, hogy a legtöbb kismami az elején hizik, aztán valahogy leáll, akkor már inkább a babák hiznak szerintem.
Na jóóó, 25 kiló az több, mint a fele annak amennyi most vagy :lol: , az azért durva lenne. :lol: :lol:
chilike1
 
 


Isten éltesse Esztikirálylányt!!!!!! :lol: :D

Kép
cs.andi
 
 


Patrika hallgass anyukádra,és bújj ki....
Chilike,te meg még ráérsz 3-4 hetet..
Örülök,h mindenki jól van.
Puszi

Kép
cs.andi
 
 


Koszonom Csajocskak az Eszti-koszonteseket!!!!! :-)
Hanyika! Szep torta,koszili!!!!:D
Moncsika jol van,de azert nem tett jot a sok autozas. Nimoka rendben van, mar befordult szepen. Jon majd Csigu es elmondja a reszleteket!
Chili! Teged nem spinalisan erzestelenitenek csaszarnal?
En is a bemozdulastol paraztam es a vagastol is,ahogy Te is,megis ott teljesen sima volt minden. Leirom majd vagy elmondom, h megnyugtassalak,jo?
Libuska! Azert egyel legyszi'!!!
Julcsikam! Leirtam mar. :lol: Te plane egyel,igy,falatonkent!
Salvus vizet nem ihattok? Az savlekoto,ha jol tudom.
A petrezselyem amugy vizhajto is.
Katas! Vigyazz Magatokra!
Emerenc! Nyugiiii!!! A szurka jo jel!!!
Rencsikem! Ugyike vagy nagyon!!! Domika is!!!
Mucikam! Neked is cupppppp es Marcusnak is!!

Kép
bodza2005
 
 


Chili! Hát ez a folyamat forditva is működik. Meghizik az ember, vérnyomás felmegy, ami miatt a vese nem bir üriteni, emiatt vizvisszatartás fokozódik. Tud ez igy is műkdni sajnos. A cukorbetegség is gyakoribb azoknál a terheseknél akik sokat hiznak, mert felborul az anyagcseréjük.
Hát most én is igyekszem nem hizni. A mai menü eddig zöldségsaláta-50 g. pulykasonkával, málnás joghurt (házi kivitel), és rántott ponty párolt brokkolial, meg két pohár tej. Asszem ez elég diétás... Még megeszek egy negyed gránátalmát, meg egy gyümölcssalátát.

Hanyatka! Ha nyitva a méhszáj, akkor tényleg nem szabad virgonckodni apuval, mert fertőzés tényleg lehet belőle.
Eddig 8-9 kilót iztam attól függ melyik mérlegen nézzük.
Ha nyitott már a méhszájad akkor remélem tényleg nem vártok két hetet Patrikára! Nomeg persze mi sem. :lol:

Kép
kislibus
 
 


Szép estét mindenkinek! :)

Chilike!
Örülök, hogy jól vagy és minden rendben! Ha lesz kép a hordozóról meg a lányok szobájáról szívesen megnézném! :) Az esést próbáltam volna elkerülni, de sajna nem sikerült, ezért csak "tompítottam" és amennyire lehetett ügyeltem rá, hogy Kendrának ne essen baja! :) Az anyukájának lett, de ez most nem annyira fontos! :)

Kislibus!
Azt hiszem Te kérdezted, hogy milyen babakocsit vettünk! CAM MB X6 TRIS a hivatalos neve! :) De nagyon szép! Rózsaszín és bordó, olyan igazi csajos! :) Az hogy nálatok babasarok lesz, az nem baj, nagy szeretettel várjátok, és ez a lényeg! :) Én szeretnék a szoba falára ilyen hungarocellből, vagy gumiból - nem tudom milyen az anyaga - olyan falra ragaszthatós figurát malackát, meg micimacit. Már néztem csomó helyen, úgyhogy azt hiszem abból is lesz majd jó pár! :) És szerintem rajtad az a 7-8 kiló meg sem látszik! :) Olyan kis törékeny és soványka vagy! Még a Karácsonyi képen sem látszik, hogy híztál volna! Nyugi!

Emerenc!
Szorítok, hogy a szurka tényleg a babócát jelezze! Küldöm a hiper mega drukkjaimat! Itt már pár embernek bevált, ha jól emlékszem!? :oops: :P :lol:

Hanyi!
2 cm-re nyitott méhszájjal TILOS A SZEX!!!! Még egy óvatos hancúr is bajt okozhat! - Én is így olvastam! :):D Kitartást, hamarosan a kezedben tarthatod Patrikát, és elfelejtesz minden olyan dolgot ami nem volt túl kellemes! :) Egyébként a kórházban mindenki németül beszél? Akkor ezek szerint már neked is egészen jól megy! :) :D Vigyázz magatokra! :)

További szép estét! :)

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Sziasztok!

Végre kicsit kifeküdtem magamból a az utazás következményeit.
Bodzikám, ugye nem haragszol?
Én is nagyon sok cuppantóst küldök a Drága kis Esztikének! (Emlékszem, épp akkor volt, az első lombikom punkciója, mikor Ő született. Jobban mondva holnap lesz egy éve.)

Apánk szegény nagyon beteg volt ma, alig élt. Ilyen rossz bőrben még nem is láttam.
Naggggyon ügyes voltam, az elmúlt 3 hétben összesen 10dekát híztam! Azért maradt a DIÉTA beírás a kiskönyvemben, de jutalmul nem kaptam mellé felkiáltójelet. Kérdeztem Apánkat, hogy ugye ma megérdemlek ezért valami finomságot? Mondta, hogy peeeersze, finom husit, halat, tojást, meg zöldséget...
A vérnyomin az horrorabb volt, mint a múltkor (153/134!!!), hiába mértük többször is, nem jól reagálom le azt a fajta stresszt, nem akart megnyugtatóan rendeződni. Még jó, hogy mértem és mérettem az elmúlt időben, így Apánk látta, hogy normális élethelyzetekben normális a vérnyomim is.
A méhszájam már csak 1 cm, de Apánk szerint pihenéssel kitart a 36. hétig utána meg "felőlem kánkánt is táncolhat"-mondta. Nimóka befordult "szépen", bárhogy is játszottam a programozott császárra. Igazi Uh nem volt, csak tapi, ill. álló testhelyzetben egy pillantás uh-val a pocira, hogy tényleg a feje van-e lenn. Így most készülhetek a term. szülésre. Csak azt nem tudom, hogyan készüljek... Még legközelebb, ha megyek rákérdezek, a műtétek miatt nem lehetne-e mégis császár. Ha megyek....mert az már febr. 5-én lesz, amikor is én már kánkánt fogok táncolni.
A laborjaim tökéletesek, még javult is vérképem az előzőhöz képest.

Talán ennyi...

Chilikém,én már naponta sírok, hogy nem tudom, mi lesz velem és nagyon félek az ismeretlen helyzettől. (Julcsika, te vagy a legnagyobb,hogy ilyen szépen jártál a felkészítőre!!) Az éjjel megesett az első rémálmom is. A baba a bőröm alatt volt, és teljesen átlátszott a csenevész kis teste -kissé ET-szerű volt szegényem-, még azt is lehetett látni, hogy nyitva van a szeme... BRrrrrrr!!!

Kata, vigyázz ezekkel a kaszkadőrmutatványokkal!

Libuskám, te aztán nem tudsz Apánk kedvére tenni! Az elején még túl sovány voltál, most meg...
Az a helyzet, hogy én remekül tudnék enni... Nagy önuralmat kíván tőlem ez a diétázás. Gyakorlatilag gyerek adagot eszem a főétkezéseken, közötte pedig tízóraira-uzsira egy almát, vagy narancsot.

Julcsika, de jó, hogy jobban vagy! Köszi az aggódást! Azért csak óvatosan, finoman a lakberendezéssel!
Petikém most barkácsolta össze azt polcot, amit Nimród komódja fölé álmodtam. Cuki lett! És az én Drága Férjem egy kincs! (tudom, mindenkié az, de újabban folyton meghatódom mindenen és állandóan bőgök)

Most már 7végén tényleg kivasalok minden baba és kórházi göncöt, mindent a helyére rakok és becsomizom a rohamcuccot.
Chilike, te 2 batyut kötöttél? Egy sima kórházit, meg egy szülőset?

Julcsika, te olyan kis szorgos vagy... most puskáznék a dolidról. :oops: Kaptatok a Jánosban valami listát a szülősbatyuhoz? Márminthogy mit kell bevinni a mamaának, meg a Babcinak.

Ja, Chilike! Van homokzsák! Amikor benn voltam, akkor szült az egyik szobatársam császárral és kapott homokzsákot.

Patrika!!!!! Hahóóóóó gyere elő!!! Hanyikám, én már nagyon együtt érzek veled...most már nagyon kész lehetsz!
Uh, ez kicsit csapongó lett... de nagyon siettem gyorsan-sokat írni Nektek.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Aaaaaztaaaaaa! Mennyire a vonalzó végén van már a kisautóm!!!
Azt azért visszaolvasva észrevettem, hogy bárkinek is írtam, a végén csak rólam szólt a következő mondat. Bocsi, úgy látszik, kicsit egocentrikus lettem... :oops:

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


jaj, Emerenc! Ki ne felejtselek! ++++++++ Drukkkkkkk!!!!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsiga!
De jó, hogy Te is itt! :) Ígérem vigyázok a mutatványokkal, bár az utcán nem látta senki, így tapsban sem részesültem! :D De egyébként minél jobban vigyázok, annál tutibb, hogy akkorát esem, mint az ólajtó! Drukkolok, hogy a méhszáj kibírja a 36. hétig! De hát miért is ne bírná ki!???? :D Ügyes vagy, hogy csak 10 dekát híztál! Mi baja volt Apánknak? Talán elkapott valami nyavaját, vagy csak egyszerűen fáradt volt? Én hétfőn megyek hozzá, elköszönök remélem nem veszi rossz néven! A vérnyomiról meg csak annyit, hogy "Fehérköpeny szindróma!" Nálam is ez van mindig. Most szerdán, hogy az "új" dokinál voltam 140/100 volt a vérnyomim, mondta is, hogy "Látom csak orvos közelében van egekben a vérnyomása?!" A lényeg, hogy amikor normál állapotban méred, akkor tényleg kifogástalan! :) Vigyázz magadra nagyon! :)

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Moncsiga!
És azt észrevetted, hogy a hozzászólásaid elérték az 1000-et és Régi felhasználó lettél? Ez sem semmi! :) És a kisautó tényleg nagyon a végén van! :)

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


moncsika
Nem csak 1 táskát pakoltam össze, de ebbe se fér bele minden, úgyhogy át kell majd pakolni nagyobba, mert egyenlőre úgy néz ki, hogy tornyosul kifelé a sok minden. Ami kell még azt majd behozzák utánnam, me amibe a babákat hazahozzuk azt pakoljuk majd külön táskába. Egyenlőre nem is tudom mire készüljek, nyilván, ha előbb befektet apánk mondjuk a 36.-ik héten akkor kell még majd bevinnem cuccokat, de az alap csomag kész van.

Mi az, hogy normális a vérnyomásod? Az mennyi? Nekem mindig alacsony, olyan 106/68 szokott lenni, amikor apánkhoz megyek akkor szokott néha felugrani max. 122-re. De ma például fájt a fejem, (nem úgy, mint este, hogy migrénesen, hanem kifejezetten úgy, hogy éreztem, hogy magasabb a vérnyomim. Megmértem ma kb 5x még apánkat is felhivtam, a max. érték nekem ma 135-volt, de akkor már sirdogáltam is, mert zsibogott a fejem. Apánk mondta, hogy nem kell megijedni 140/90-ig terhesség alatt tejesen normális.Neked nem fáj a fejed, amikor igy felmegy a vérnyomid? Mondjuk én most igy terhesen kevésbé tudom tolerálni, ha van valami bajom, elég nyűgős vagyok.

Az, hogy a méhszájad 1cm az azt jelenti, hogy a cervix 1000, ugye? Nekem is, habár engem kicsit szigorúbban fogott, engem nem akart táncba vinni. :lol:
chilike1
 
 


moncsika
Háát a szülésről én se tudok tanácsot adni, mert tudod én a császártól is be vagyok tojva, nemhogy a sima szüléstől. Amit mondnék az meg nem hiszem, hogy biztató lenne, igy inkább hallgatok. :lol:
Nem beszéltetek róla, hogy esetleg befektet-e előbb vagy hogy hogy lesz az egész szülés?

ercsikati
Na látom neked is felmegy 140-ig a vérnyomid. Nem szoktad érezni, hogy zsibog a fejed. Én nem tudom lehet, hogy én vagyok kényes,de én már 125.-nél érzem.
Remélem mire lefekszem visszamegy majd , megmérem még1x, mert igy tuti nem tudok nyugodtan aludni majd.

bodzika
Fúú, hát most ezt igy nem is nagyon tudom mi a különbség a spinális meg az epidurális között. Valami olyasmi, hogy egyiket e gerincvelőbe adják a másikat meg csak köré, ugye?
Na majd azért leirhatnád,a részleteket, ha van időd. köszi :wink:

moncsi
Te szedsz vérnyomi csökkentőt?
Nem hiszem, hogy nekem kéne szedni , de most kicsit be vagyok tojva, hogy mi a fenétől ment fel.
chilike1
 
 


Csak egy mondat Chilikének: nekem átlagban 120 és 130között / 80 és 90 között szokott lenni az érték. Ma sem éreztem én semmit, sőt! mérés közben azt hittem, most olyan vérnyomit produkálok, mindenki megnyugszik tőle...nem így lett.
Van Dopegyt-em, de nem szedem, mivel itthon tök normálisak az értékeim. Apánk is azt mondta, hogy csak akkor szedjem, ha magas. Érdekes, mert ezt a fajta gyogyit nem szokták kampányszerűen szedni.
Ne izgulj, biztos valami front volt, vagy ilyesmi. Meg amúgy sem volt az olyan nagyon sok. Ne idegeskedj ezen, az még jobban árt, mint néha egy kiugró vny. érték.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Drága Kismamik, anyukák!

Írtam mindenkinek külön-külön, de úgy látszik túl csöppögösre sikerült, mert elszállt, az útolsó betűig.

Mindannyiotoknak köszönöm a drukkokat! Nagyon aranyosak vagytok! És már így a várandósság vége felé, igazi hősök! Az, hogy van egy kis rinya, nagyon természetes, mert ha nem lenne azt gondolnám, hogy földönkivüliekkel van dolgom! :D
Chillikém, :lol: bocs, de az agyamat elhomályosította valami felhő és muszáj volt tesztelnem. Hivatalosan 2án kell, és elvileg akkor van a telcsi Apánknak is. De én elöbb fogok már, Szimba dr. engedélyével 27én. :D Nem semmi ám, Neked mindent duplán kell csomagolni, duplán vagy hős a szememben!
:wink:
emerenc
 
 


Bodza: Esztinek, boldog születésnapot!
:D
emerenc
 
 


Hanyatka: Kezem, lábam csuriban! :D Patrika, HAJRÁ! HAJRÁ!
emerenc
 
 


Bodza,
Nagyon boldog első szülinapot a királylánynak :)))))))))))))

Moncsi,
Te is tegnap voltál Apánkná?? Kár ,hogy nem taliztunk. Mi fél 3 előtt értünk oda és volt is egy kismami, de nem Te :(
miciona
 
 


Kata,
kihez mentek a Kútvölgyibe? Mi a Vidát ismerjük, aki nagyon jó fej és nagyon korrekt doki, és nem a pénzre megy.
És az unokatesod kihez járt a Délpestiben (déltepsi)? Csak mert az tőlünk 5 perc gyalog és kiváncsi lennék ki van ott jó doki.
Neked talán a Kútvölgyi még jobb is közlekedésileg ugye?
miciona
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?