Új privát üzeneted érkezett!

Zsóka - Hogy neked milyen gyönyörű gyermekeid vannak!!!
Remélem hamarosan meggyógyulnak! :)

Julcsi - kitartást a rumlihoz! Gondolj arra, hogy milyen jó lesz majd a frissen festett lakás és mennyire imádni fogja Barnus is!
Addig is hajtsd azokat a hülye munkásokat!!!! :)

F.

fatima
 
 


Sziasztok!

Én nagy csalántea fogyasztó vagyok, de úgy tudom kisgyereknek nem adható. (Mindenképpen kérdezd meg dokitól)

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Julcsi: bölcsi :) Voltam már Mirkóval, amikor beiratkoztunk, tavaly ilyenkor. Akkor még csak kúszott-mászott, de simán otthagyott engem és ment játszani. Persze ez semmit sem jelent.
Melósok... nagyon gáz. Minden elismerésem, kitartás meg ilyesmi.

Anaci: Aúú szegény Lizababa, remélem ma már végre sikerül ++++

Zsóka: Nagyon édesek a kis betegek, hogy látszik Marcuson, szegénykém.

Edus: Én most/tegnap nézegettem a képeiteket, annyira édesek ezek a fiúk!!!

Fatima: Jók a keresztneveitek. Szentimentalizmus még majd csak fokozódik szülésig, utána meg turbófokozatba kapcsol, de ne aggódj, csak a hormonok teszik :)

M.
mircike
 
 

 
 

anaci kúp? laktoherb?
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Julcsi kitartás!!! Borzasztóak ezek a melósok! A hajam égnek áll tőlük...

Zsóka remélem hamarosan meggyógyul a kis beteg!

Anaci nálink volt, hogy több mint egy hét eltelt kaki nélkül.. Többször is előfordult. Volt, hogy 1 hónap alatt 6 kakink volt. De akkor aztán nyakig :oops: :lol:
A cukros kamillát én is itattam (csak már szerencsére elfelejtettem :roll: ). Nálunk minden csak 1-2 alkalommal vált be...

Fatima Nagyon tetszik a kislánynevetek! A fiú név elég ismeretlen hangzású, de ha az lesz, hát majd megszokom :D
Fogsz még könnyezni is majd ha csak ránézel a babócára :) De elég lesz ha csak rágondolsz :D Én soha nem könnyeztem meg egy filmet sem előtte, most meg tökre elérzékenyülök minden hülyeségen :lol:

A vashiány fáradékonyságot okoz rendesen, és kedvetlenséget is... Apa nemrég volt nagyon vashiányos...

Niki ma fogatmosott :lol: Majd este rakok fel képet! Kiszedte a fürdőszobafiókból az elektromos fogkefe cserélhető új kefés részét.
Iszonyat, hogy milyen kupit képes csinálni!!! Mindent kirámol mindenhonnan :roll: :lol: !!! Én meg azt sem tudom mit hova pakoljak már. Nem férek a felső polcokra...!

Kicsit panaszkodom. Rohadtul fáj a derekm már két hete... Főleg este ha lefekszem végre, alig tudok megmozdulni. Vagy ha kicsit leülök. Az a fele fáj amelyik oldalon Nikit szoktam cipelni. Ráadásul a térdeim is kezdik feladni...
Valami ötlet, gyógymód, csodaszer???

Egész jól haladunk a 2alvásra való átszoktatásra! Délelőtt nem alszik, hanem kaja után 1/2 órával leteszem és 1,5 órát alszik egyfolytában!!!!

Pusza!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Fatima köszi!!!! :P A nevek nekem is nagyon tetszenek. :wink:

LIZÁNAK BOLDOG ELSŐ HÓFORDULÓT KÍVÁNOK!!!!

Olyan rossz, hogy ilyen aluszékony marcipánom. Hozzá vagyok szokva, hogy pörög ezerrel, mot meg... :roll: :( . Gondolom ez a hányás-hasmenés is legyengítette+ a vashiány..
na megyek hívom is a háziorvosunkat, kettőtől rendel...

KépKép
logi
 
 


KATA???? :shock:

KépKép
logi
 
 


Zsóka, jobbulást a gyerkőcöknek. szegény kis Marcus tényleg nagyon bágyadt a képeken.
gyerekorvost el tudtad érni?

Reni, pont a múltkor kérdeztem tőled a fogmosást.. bár én az igazit gondoltam.. :wink:

mikortól kell a gyerkőcöknek fogat mosni?

Laura is mindent rámol ! teleszórom játékokkal a szobát, de neki akkor is az kell, ami ráz, v. feldől, v. törik.
tönkretette amúgy a telefonomat, jól összenyálazta, és eloxidálódott ott, ahol tölteni lehet, úgyhogy most nem tölt, hanem tiszta zöld.. :cry: dehát én hagytam... :? úgy kell nekem.

Fatima, nekem is tetszenek a neveitek ! a kisfiú nevet is lehet simán anyakönyvezni ? már csak amiatt, h. annyi mindent megvétóznak.

Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Julcsi ! kitartást a kupihoz...
gondolom garancia nincs rá, h. ma voltak ott utoljára?


Zsófi, internetfüggőség: 1000. hsz-nél kapsz vmi ajándékot !
képeket meg csak bátran-bátran.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Julcsi ! kitartást a kupihoz...
gondolom garancia nincs rá, h. ma voltak ott utoljára?


Zsófi, internetfüggőség: 1000. hsz-nél kapsz vmi ajándékot !
képeket meg csak bátran-bátran.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Lizánag boldog legelső hófordulót!!!

Marcsi
Hú és meg nem válaszoltam fogmosás ügyben...elfelejtettem :?

Egyébként meg passz!
Többfogú gyerkőccök anyukái, mikortól kell fogatmosni?!

Vettem annó szilikon babafogkefét, meg olyant amit az ujjra lehet húzni. De még nem látom értelmét használni :)

Nekem új telefont kellett vennem :lol: !!!! Úgy jártál mint én :lol: :lol: :lol:

De egy telefonos ismerősöm mondta, hogy nem szabad odadni a gyerkőccnek mert mérgező anyagok oldódnak ki belőle nyalifali közben :oops: Most mondta mikor már késő :evil: Na mindenesetre az új telómat nem fogja megkapni az tuuuti!!!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Hú, nekem is bekellene újjítanom az avatar meg a vonalzós képeket...!
Mindég elmarad :roll:

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Anaci,
ényleg, a kúpot nem próbáltátok még?

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Ja, és mi is nagyon szeretnénk már szánkózni!!! Apa már 1 hónapja megvette a babaszánkót, de eddig még csak a szőnyegen próbáltuk ki... :roll:

Na eldugultam!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Köszi a jókívánságot.
Fogmosás nálunk úgy volt, hogy mikor kinőtt az első fogacska, vettünk rágható fogkefét, és este a kádban rágcsálták a lányok. Rendes fogmosás szerű fogmosás ha jól emlékszem csak 1 éves kor után jött, mikor már volt vagy 6 mosnivaló fog.

Kaki témában a laktoherben nem próbáltam, mert homeopata golyókat szedek a tejért, és a kettő üti egymást. Más amiket felsoroltatok mind megvolt. Na majd meglátjuk mikor lesz eredmény. Majd ma még azért felhívom a dokinéninket is, már csak őt nem kérdeztem.

Na megyek a nagyokért az oviba!

Nóra

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Én már javában mosom marcus fogacskáit, a Gabi tejfogkrémből teszek egy gombostűfejnyit a fogkefére és azzal sikálom meg minden este. Először nem csípte,de már nincs gond. Most, hogy hányóska, elmaradtak a fogmosások. Ja, és mivel mi elektromos fogkefét használunk, borinak is van egy külön szerelése, kapott hozzá marci is egy kefét, és azzal mosom. Én a 4. fogacska kibújása után kezdtem.

A gyerekdokihoz holnap megyek a záróval és a vérképpel, de azt mondta, hogy amig fosál marcus, nem ehet vasat... :roll:

jéééé, most látom, hogy én is haladó lettem :P 8) .

KépKép
logi
 
 


Marcsi, tutesz az új avatar!!!!!!! :wink:

KépKép
logi
 
 


huu, mennyit termeltetek! :roll: :roll: :wink:

Kata?? :shock:
Zsófi? :shock:

Zsóka, gratula "haladósághoz"! Igen, el is felejtettem, mert a vas jó táptalaj, h a bacik, vírusok felerősödjenek. Na most röviden, meg csatolok pár képet.., mert mennem kell a ruhákat kiteregetnem... :oops: :oops: 8)
Az ígért képek:(Julcsi :wink: )

Kidőlve
Kép

Csupajóság
Kép

Sérobáró1
Kép

Sérobáró2
Kép
mazsolák
 
 


Na itt vagyok újra! Csak elugrottam a férjemmel az építkezésre kiválasztani a leendő új lakásunk falának a színeit! :)

Szóval, örülök, hogy tetszenek a nevek, amiket választottunk! :)

Marcsi!

Ne idegesíts! Remélem nem találnak ki ezek a barmok semmit! Ha engedik a mittomén Leonsziót meg az ilyen barom brazil neveket mindenféle szappanoperából, akkor igenis engedjék meg a gyerekemnek, hogy olyan nevet kapjon, ami legalább utal a származására! :evil: :)

De hát persze ezeknél sosem lehet tudni! Majd lehet, hogy azt mondják, hogy akkor szüljem meg ott ahol ilyen neveket kapnak az emberek! :(

F.

U.I. Boldog hófordulót kívánok a kislányodnak kedves Nóra!!! :)

fatima
 
 


Egy kis részlet a múltheti sétánkból...

Kép

Kép

Kép
mazsolák
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép
mazsolák
 
 


na és az uccsó..

Birkózás
Kép

mozizás Fülessel, és mamamacival
Kép

Néha tudok jófiú is lenni....
Kép

és ami még kimaradt a parkosból, a "farmshop" (kicsit távoli.., majd készítek közelebbit)
Kép
itt szoktunk répát, karfiolt, karalábét..stb zöldségeket venni
mazsolák
 
 


Jaj de nagyon jók a képek Edu, annyira édesek ezek a fiúk, tündérmackó mindkettő!! :wink:
Zsigu mint egy eminens kisiskolás, úgy ül ott az asztalnál :lol:
Ez a farm közel van hozzátok?
Tényleg, már annyiszor akartam kérdezni, de mindig kiment az eszemből: milyen az aria? Tetszik zsombornak? ...és nektek? Kényelmes babának-mamának(papának) egyaránt?
Azért ahogy elnézem "csupajóság" Zsombesznek a szeme sem áll jól, tanulgat a bátyustól :lol: :lol: :lol: .

KépKép
logi
 
 


Edus! - Gondolom nem kell külöm mondanom, hogy nagyon édik a pasijaid! :)

Úr Isten! Most veszem észre, hogy ide is írkálok, mintha ide is tartoznék!

Nyugodtan zavarjatok ám el, ha meg szeretnétek őrizni ezt a topikot az anyukáknak! :oops: :oops: :oops: :(

F.

fatima
 
 


halihó! vagyunk ám, csak ma tettem-vettem és inkább nem kapcsoltam be a laptopot mert akkor aztán nem haladtam volna.

nagyon sokat írtatok ma is !!!! :shock:


Marcus remélem egyre jobban! meg Borcsa is ! nagyon helyesek a képeken, de ez nem újdonság :wink:
kis Marcus a betegfotón milyen fehér :cry: tényleg rossz bőrben volt :cry:

Edus a fiúk jófejek ám nagyon! olyan édesen bírkóznak !!!!!!!!! annyira helyes kis rosszcsontok! :wink: na is Zsig tiszta apja... :roll:

Fatima! szépek a nevek! a fiú érdekes, de tetszik nagyon!
te kérdezted? Lizunak epilepsziája van, elég kemény fajta, alig bírjuk leteperni gyógyszerekkel :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
most épp szteroidos szurikat kap, ettől várjuk a javulást jelenleg, ami úgy tűnik van, de egyik nap jó, másik nap szuri előtt szar.
(már elnézést)
kétnaponta szuri, 10 alkalom állítólag. holnap megint megyünk.
rövöden ennyi :)

Nóri, Reni :arrow: havat dettó nagyon hiányoljuk apával, még annak ellenére is h akkor aztán kicsit nehéz hazajutni, illetve apa azt reméli h úgy behavazódunk egyszer h nem fog tudni dogozni menni "sajnos" :lol: :lol: :lol:

Zsófi ????? te se voltál ma! :lol: :lol: vagy csak 2 szóra.....

Anaci, és ha csak 1-2 bögre laktoherbet iszol? az nem üti egymást (legalábbis én csináltam így) és hihhetetlen de nekünk tuti így van 10-ből 9szer! ha iszom van kaki, ha nem nincs :shock:
esetleg szélcső????? tudod van róla jó kis sztorim! :lol: :lol:
na de viccen kívül a kórházban csinálták Lizinek azzal és bevált akkor.

na megyek megnézem a csajszim, aztán még jövök :)
lmkata
 
 


Szia Kata!

Sajnálom, hogy LizaCica ilyen komoly dolgoktól szenved! De majd sokat imádkozok érte és akkor biztosan jobban lesz! Le a kalappal előttetek! Nagyon sooooooooooooook kitartást nektek! :)

F.

fatima
 
 


köszi Zsóka, ja egy kicsit beújítottam. meg a fogmosásos dolgot is ! és neked is Nóra ! akkor még nem aggódom, nekünk csak 2 fogunk van még.

Laura ma egész nap álldigált, meg rámolt, alig győztem összeszedni őt is, meg a cuccokat is. eredmény: 2 órája alszik, ami nála rekord. a max a másfél szokott lenni. pedig délelőtt is aludt, igaz olyan 50 percet csak.

Edu, eszméletlen jók a képek ! gyönyörü ez a lovas park ! szmogos Londonban ilyet is találni? Séróbáró nagyon édes cuki, és Zsombesz is ! és ahogy birkóznak... :lol:

Kata, mivel mentek holnap, sikerült az autód helyett mást megoldást találni? v. a párod később megy dolgozni ?

Fatima, szerintem more than welcome, írj csak ide is nyugodtan ! pocis témát meg majd a másikba tárgyaljuk.
nem akartam belédrakni az ideget, meg kétségeket ébreszteni,csak eszembe jutott. de a kórházba az anyakönyvi hivatalból majd úgyis kell friss házassági akvi kiv. , és akkor kérdezz rájuk. mármint a hivatalban vkire. {talán ők illetékesek ebben is, de ez csak tipp}
Leonszió :arrow: :lol:
ja, aranyos volt a körülmetélt kuki marketingje.. most majdnem írtam, h. rakj fel képet... :oops:

Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Marcsi :arrow: lökött vagy! :lol: (rakj fel képet...)

Az én édesdrágaaranyostökjófej barátosném eljön értünk és bevisz minket a szurcsiért. aztán rendezünk egy jó kis duma-napot hopefully ha neki sem jön közbe holnapra más.
az autókám meg remélem a hétvégén életre kel, meg elmegyek kicsit magamban vezetni, hónapok után nem egyből a gyerekkel akarnék nekivágni... :?
na meg ki kéne próbálni lizivel a gyerekülést, hogy viseli, azt még hétvégén berakták apuék.

mióta megvettük még nem is használtuk, és mingyá kinövi :lol:
(olyan babakocsira tehetős hülyeség :arrow: így utólag már hülyeség, óva intek mindenkit majd aki megkérdezi kísértésbe essen e etéren :) )

gyermek szunyál :)

ja! múlt éjjelünk horror volt !!!!!!!!!!!!!!!!!! :?
annyit sírt, h ilyen még nem volt. és csak úgy maradt csendben ha sétáltam vele! hintaszékben ülve sem volt jó a kisasszonynak, mindenáron arra gyúrt h mikor esek össze. majdnem sikerült neki :shock: :shock:
aztán nagy nehezen cumival megnyugodott - amúgy nem tud cumizni, mert mindig kiköpi, szóval tartani kellett neki, majd elaludtunk félig ülve, az ágyra dőlve, gyerek a karomban....
naszóval kicsinált! még egy picit mérges is voltam rá :oops: :oops: :oops: :oops:
mert nemigaz hogy semmi nem volt jó, és mászkálnom kellett hajnali 2-.ig a majdnem 6 kilójával... :roll: szóval ezért :oops: :oops: de csak ott és akkor :lol: annyira remélem nem gáz :roll:
lmkata
 
 


Fatima! Köszi!!!!!!!!! kell is az most nekünk...
lmkata
 
 


tesóm művészfotója a vasárnapi naplementéről!
sztem nagyon klassz! :lol:
Kép
lmkata
 
 


Sziasztok!

Hát lassan képtelen leszek utolérni titeket! Mindig azt szoktam hogy napközben Farkassal elolvassuk, aztán este írok, de addigra a felét elfelejtem amit akartam.

Edus, a képek nagyon jók!!!! olyan nagy kópé fiaid vannak, hogy még! Kedvenceim: birkózós, jófiú, kidőlve, séróbáró....hihi meg a lovasok, szóval mind! :) Az egyiken van egy textil focilabda, ikeás? nekünk is van! :)

Zsóka, a gyerekek még betegen is nagyon szépek. Jaj szegény Marcus falfehér, nagyon sajnálom! Puszipuszipuszi

Panni, nagyon aranyos Márk is ahogy nyúlkál. Tök furcsa, hogy ez a kép most távolabbi, így most olyan kisbabás. Nagyon édes! :)

Fatima, a nevek nagyon jók, bár délelőtt olvastam (és most hirtelen nem ugrik be :oops: de tudom hogy tetszett! :) ). Írj ide nyugodtan, engem sem zavar, miért zavarna? :) Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen nemű babátok lesz. :roll: Tényleg te mit szeretnél? Azt tudom, hogy a férjed fiút. Nem érzed, hogy milyen nemű? Én éreztem, hogy fiú! :)

Kata, tényleg tök jó a tesód fotója!
Ne legyél mérges Lizára, én 8,5 fél hónapja járkálok éjjel is és nappal is. Farkasnak sose volt jó ha ültünk, olyankor elkezd ugrálni a kezemben és hajt, hogy álljak fel. De én már annyira megszoktam, hogy nem is érzem nehéznek. Amitől viszont berágok az a hajtépés!!!!
Ja, ma voltunk mérlegelésen: 8550 gramm, 69 cm. (csak nem értük még el a 70cmt).

Zsóka, mondta ma az orvos, hogy már ehetne Farkó sült krumplit, erre én mondtam hogy még turmixolok, erre ő, hogy ha így haladok akkor 5 éves koráig turmixolhatok. :shock: Úgyhogy ma "darabosat" kapott vacsorára. (kb. mint egy rizsszem ötöde akkora darabok voltak benne. :). )
Ja, a fütyis tanácsokat köszönöm, pár nap múlva papa csinálja majd, csak most még fáj a karja a friss tetkótól. :)Én még mindig félek tőle, és azon gondolkozom, hogy ha az egy év az elfogadott, akkor miért mondják, hogy hamarabb el kell kezdeni. :?:

Fogmosás: már Farkas is mos fogat! még újszülőtt korábn kapott egy Bécsben élő bnőmtől nagyon tuti fogkefét, az egyik vége fogkefe a másik rágóka. Így a kefe részét bemártom forralt vízbe, megdörgölöm a fogait, aztán odaadom neki és ő a rágóka részét hátradugja és ennyi. :) Zsóka, Marcinak is elektromos fogkeféje van? És milyen az a gabi fogkrém? mi van benne, hogy le lehet nyelni?

Julcsi, a lakássztoritok hihetetlen! Én nem tudom hogy bírod. Mindenesetre kitartást. Szegény Barnus, hogy még enni se tud a fogától! Néha Farkas is felsikít evés közben, de aztán eszik tovább.

Marcsi, nagyon elemedben vagy! :) (rakj fel képet...) :)
Laura, nagyon ügyes, hogy így beindult!

Reni, várom a Niki fotókat ahogy rámol. :) Derékfájásra sajnos nincs tippem.

Most eldugulok, mert már nem látok, reggel 1/4 5 óta fent vagyok...
Pusz, Nóri

Kép
nóri8
 
 


LIZÁNAK BOLDOG ELSŐ HÓFORDULÓT!!!!!!!!!

Kép
nóri8
 
 


Edus: Nagyon jók a fotók!!! Édesek a rosszcsontok :)

Kata: Naplementét köszi, nem láttam egy fél éve, gyermek mindig átalussza :) Sztem nem gáz, hogy mérges vagy rá. Fáradt vagy, kialvatlan, ideges... Csak nehogy rázzad dühödben szegény tündérkislányt, az állítólag nem egészséges! :) Viccelek ám, de úgyis tudod. Basszus jól bírod!!!! Nyugi! Csoda, hogy csak mérges vagy. Én szétmarcangolnám saját magamat, és mély depresszióban lennék, de nekem nincs ekkora lelkierőm, és ilyen jófej sok családom, hogy tartaná bennem a lelket.
Lizababa azért hozzátok született, mert ti képesek vagytok rá, hogy végig tudjátok csinálni!!! ++++

Öööömitakartammég

Zsóka, Zsófi haladók :)

Reni, Marcsi fogmosás: Amikor már volt négy foga, akkor odaadtam a fogkefét, és rágcsálta. Fogkrémet kábé másfél éves korában adtam először, azóta én megmosom neki, és utána rágcsálja. Legalább háromszor kell nyomni fogkrémet, mert mindig direkt lenyeli. Köpni ugye még nem tud :) Én Vademecum juniort használok, alma ízű.

Fatima: A két topik nem személyekre, hanem témákra van lebontva, tehát nyugodtan töltheted itt a bájtokat gyerekes és egyéb csacsogás témában, pocakos és szüléses témában meg a másik topikban :)
Név mizériában egyébként nem barmok a hivatalok, hiszen a nemzetiségek és egyéb népség használhatja a nemzetiségi és egyéb neveit, saját országának helyesírása szerint is. Például nálunk a Leonsziót csak így lehetne anyakönyvezni, de egy brazil kisfiú nyugodtan kaphatná a Leoncio nevet. Vagy pl. Lakatos Dzsenifernek csak így lehet írni a keresztnevét, de ha a magyarországi angol nagykövet kislánya, akkor a hivatal minden további nélkül beírná, hogy Jennifer. Ha a muszlim azt jelenti, hogy arab származásúak vagytok, akkor végképp nyugodtan adhattok bármit, ami ott mindennapos, szokásos.
Én férjem ereiben délszláv vér csörgedezik, alig tudtam megmenekülni attól, hogy Davor vagy Predrag legyen az én tündér gyermekem 8)

M.
mircike
 
 


Mircike, hova valósi a férjed, melyik helységből?! Én palicsi vagyok azaz voltam :D Mond meg neki, hogy Pozdravi ga Renata! Vagyis üdvözlöm ha már földim :lol:

Kép majd csak holnap lesz, mert le kell még töltenem!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Reni derékfájás :arrow: masszázs! sztem ez a legtutibb! illetve naturlandos rozmaringkrém (olyan zöldes doboza van)
én vasárnap kaptam egy ajándék- masszázst (sógornőm egyik barátja masszőr, és elhozta hozzánk h vegyen kezelésbe! hát basszus mennyei volt!!!)

várjuk a képet! :wink:

Mircike, kávé előtt voltam :arrow: még jó h odaírtad h csak viccből írtad :lol: :lol:

na rohanok készülődni, tudjátok szurcsi....

majd jövök!
pusszok!

ZSÓFI?
lmkata
 
 


Sziasztok!

Kata, gyönyörű a művészi fotó!
Ha megjöttetek és kibarátnőzted magad, gyere ám! Mondott valamit a dokinéni?

Fatima, ne viccelj, gyere csak ide is, hiszen anyuci vagy már!! :wink:

Nóri, ezt a darabos kaja dolgot nekem is mondta a védőnéni, de én különösebben nem izgatom magam, mert borcsi hasonlóan marcihoz nem fogadta el a darabos kaját kb egy éves koráig, utána meg simán ette, szóval ez is túl van tupírozva kicsit, mint sok minden más.. :shock: . Azért persze én is próbálgatom, csak nagyon apróban nyomjuk egyelőre.. :lol:
A Gabi tejfogkrémet (ez a neve)Borcsi fogorvosa ajánlotta, azt mondta, egy icipicit lenyelhet, semmi baja nem lesz tőle, viszont a 8 fogának kell a fluorid meg a sika.. Szóval tényleg csak egy pöttyöt teszek a fogkefére, alig látszik, azt is csak napi 1x. Egyébként 12 hótól ajánlja, de csak azért, mert kb akkor szokták elkezdeni a fogmosás tanítgatást. Ja,igen, elektromossal sikálom kérem :lol: :lol: .

Marci már sokkal jobban van, bár nem kiabálom el......tegnap 2x hányt, ma még nem.....és a kedve is jobb. 8)
Viszont amivel mostanában kiakaszt, hogy felnyomja magát ülésbe, ücsörög, játszik, aztán hanyatt dobja magát. :? Nem merem egyedül ülve hagyni....szerintem még nem jött rá, hogyan tud visszamenni négykézlábra...Na ezt csinálja non-stop... :roll: :?
Nálatok volt ilyen?? Az állást továbbra sem próbálgatja az én lusta fiam :roll: :oops: , pedig már 10 hós lesz mindjárt...Holnap meg is kérdezem a doki bácsinkat, amikor viszem a zárót.

még jövök

KépKép
logi
 
 


KICSI MÁRK, ISTEN ÉLTESSEN A 10. HÓFORDULÓDON!!!!!!!!! Kép

KépKép
logi
 
 


MÁRKOT ÉS LIZUT ISTEN ÉLTESSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na nem írok egy napig (amúgy írtam, csak nem sokat :)) és aggódni kezdtek... velem akkor tényleg nagy gondok vannak.
a helyzet az h bár samu tegnap 3 órát aludt délután (2-5ig) én életem első gulyás levesével küzdtem meg, és a galuskaszaggatás, meg a marhahús puhára főzése minden idegszálamat lefoglalta. amúgy velünk minden ok, apa egészsége miatt aggódunk nagyon (magas a vérnyomása s mostanában vérzik az orra :arrow: ki kell vizsgáltatni és halálra parázom magam..) meg programszervezésbe csaptam samunak meg nekem. egyelőre a babaúszás a tutti és talán tücsökzene.
na majd meglátjuk.
a fotók gyönyörűek! edu a fiaid édes drága mackók!!! a anaplemente pedig csudaszép!!! marci és borka továbbra is tündérgyermekek!!!!!lolo cipőcskéje és állási tudománya pedig lélegzetelállító!!!!!!

na jövök ám még!
kerekpocak
 
 


tutti :arrow: tuti
kerekpocak
 
 


KICSI MÁRKNAK BOLDOG 10. HÓFORDULÓT!!!!!!

Most én érzem úgy, hogy kimaradtam valamiből....Zsófi, Lolóka cipőjét hol láttad???
Csabának jobbulást kívánok, a gulyáslevest meg irígylem, mert Zsoltinak is nagy kedvence, de mostanság szigorúan a 30 perc alatt elkészíthető ételeket kapja. szegény....

Kép
nóri8
 
 


Sziasztok Anyukák!

Köszönöm, hogy ilyen "vendég" befogadóak vagytok! :)
Akkor megnyugodva írok továbbra is ide, de ígérem csak nagyon diszkréten fogok hozzászólni a "NAGYOK" dolgához!!! :)

Nóri - Örülök, hogy tetszenek a nevek (Tarek és Amira)!

Én még a várandóságom előtt csakis fiút akartam! Aztán szép lassan mindeggyé vált. Egy a fontos, hogy egészséges legyen! De mivel a férjem annyira fiút akar, így én is ezt preferálom, hogy neki jó legyen, hiszen nekem mindegy! Amúgy a megérzéseim azt súgják, hogy fiú baba van bennem és ha a népi hiedelmeket is vessük, akkor meg pláne :arrow: a sós jobban esik, mint az édes; a linea negra-m nem csak köldökig, hanem majdnem a szegycsomtomig feljön és nem utolsó sorban inkább "csücskös" a pocim, mint lapos!

De ha eddig nem bocsátkoztam becslésekbe, akkor mostmár ezt a pár napot vasárnapig kibírjuk és akkor minden ki fog derülni! :)

Mircike - Legyen neked igazad! Nagyon remélem, hogy nem fognak belekötni a névválasztásunkba!

Ja! És szerintem a Mirkó név nagyon szép! De nekem a Davor és a Predrag is bejön!
Gyerekkoromban az első mini szerelmeim mind szlávok voltak (bolgár, jugoszláv), úgyhogy nekem ezek a nevek nagyon bejönnek! :oops: :lol:

Mindenkinek szép napot, a hófordulós Márknak meg egy nagy puszit küldök!

F.

fatima
 
 


ja és két tegnap esti kép a négy fogról...:)

Kép

Kép

Kép
nóri8
 
 


szia Fatima egyszerre írtunk! :) á, a nevek.:) mostmár megjegyeztem őket! :)
még egy népi hiedelem a fiúhoz: gyorsabban nő a szőr az ember lábán :lol: :lol: (ezt csak olvastam még régen, de nem tapasztaltam, hál istennek. :) )

pusz, nóri

Kép
nóri8
 
 


Nóri!

Úristen!!! Farkas annyira édi! Tipikus nőcsábász! És nagyon tetszik az inge! Olyan old-school-os! :)

Arról, hogy gyorsabban nőne a szőr a lábamon én sem tudok nyilatkozni! Ilyesmit tényleg nem vettem észre! :lol:

Írok privit!

Pusza,
F.

fatima
 
 


BOLDOG 10. HÓFORDULÓT MÁRKNAK !!

Nóri, nagyon vagesz Farkason ez a kockás ing.. ! nagyon ügyesen áll már !
Laura kifelé fordítja egyelőre a talpait mint csárlicseplin, és lábujjhegyen pipiskedik. aztán csodálkozik, h. elfárad, áll egy picit "rendesen" teljes talppal.. aztán huppanás, v. figyelek, és akkor lerakom őt én. de gondolom majd változik az állás jellege.. ati

Mircike, én is azt mondom, h. neked legyen igazad Fatimáék névválasztásában ! örülök, h. neked a jogász szemeddel semmi sem tünik bürökratikusnak, nekem rettentően, minden hivatalnál. de belőled beszéljen a próféta inkább.

mi volt a bölcsiben ? ma voltatok, ugyi? :)

Zsófi, tényleg milyen cipő?
Apájának a mh-i stressz miatt lehet ez?


Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Nóri ez a kiskrapek eszméletlenül jó pasi, gyönyörűűűűűséges. Annnnyira zabálnivaló mosolya van!!!
milyen ügyesen áll, marci méééé nem csinál ilyet??? :roll: :? :( brühühü
(na megint előjött a para-rohamom :x )

KépKép
logi
 
 


Zsóka!

Ne parázz már! Minden gyerek más! Ezt te is tudod!
Szóval nyugi! Majd Marci egszer csak nekiiramodik és akkor meg sem áll. De tényleg! Az is lehet, hogy ő nem fog kispályázni, hanem rögtön elindul! :)

F.

fatima
 
 


hát az a rózsaszínű orkán sétálós bebújós izé. a multkori képen. csak nem szóltam még hozzá. a sétás képen. amikor sétára készen voltatok. vagy én keverek vmit????

fatima a nevek nagyon jók. akartam mondani, h ne vásároljáűtok szét az agyatokat amig nem tudjátok h lány v fiú.. persze semleges cuccokat lehet, de azért az az igazi..


farkas nagyon cuki!!!!!!!
kerekpocak
 
 


na az a cipő ami a 60. oldalon van. csak eddig nem mondtam pedig ezer éve akarom.
kerekpocak
 
 


Jónapot :)

Nóri, de édes Farkas, ahogy felhúzza a kis orrát :)

Marcsi: Hát már hogy a gyászba ne lenne bürokratikus?! :) Jogász aggyal méginkább az :) Nem is állítottam ennek ellenkezőjét, csak annyit mondtam, hogy nem barom a hivatal. Máramelyik. Ha van mérlegelési jogköre és direkt szívózik, akkor az barom. Amit zsenge szókészletemmel próbáltam megnyugtatásul ecsetelni, azt azon háttérinformáció birtokában tettem, hogy a névválasztás körül nincsen mérlegelési jogköre a bürokratikus hivatalnoknak, mivel a Magyar Tudományos Szent és Sérthetetlen Akadémia által, azaz nem jogszabály vagy törvény által, de ezt hagyjuk, szóval által lefektetett elvek az irányadók. Anyakönyvvezetőnek csak egy (két) választása van. Vagy igent mond a Tarekre vagy nemet. Vagyis nem barom :) De nyilvánhogy bürokratikus.
Asszem érzem én a vesztemet ennyi hülyeség után, de enyhítő körülményként kérem figyelembe venni, hogy már csak két hétig kell kibírnotok :) Valaminthogy az anyósom anyakönyvvezető :)

Zsófi: Grat a gulyáshoz 8)

Ja, Marcsi nem ma voltunk, hanem jövő szerdán megyünk bölcsibe.

Reni: Férjem sokadik generációs vadrác :) Már a dédapja is itt élt, bár még a nagyapja se tudott magyarul.

Zsóka, hogy van Marcus és Bori? Anaci hogy van Lizus?

Nóra: Szőrnövéses témát én igazolom, ugyanis kérem ne utáljatok, de soha életemben nem kellett szőrteleníteni a lábamat, tekintettel arra, hogy teljesen láthatatlan szőke kis pihék voltak jelen. Szülés óta már háromszor is gyantáztam, mert már láthatóak lettek. Nemtom, hogy melyik hormon a felelős, de monnyonle.

Dugultam, elnézést valami cecelégy csípett meg ma. Délután megyek hathetes Jánosos babát látogatni, kolléganő anyukája én dokimnál szült, csak nem netfüggő :)

M.
mircike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?