Új privát üzeneted érkezett!

marci ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


zsóka puszillak!!!!
kerekpocak
 
 


Zsófi!!!!!!! :D :D :D
komolyan tudtam, hogy Zenke a dokitok!!!!!!! :lol: :lol:
igen a környéken, csak most átmenetileg nem, na ezt jól megaszondtam!! de hamarosan megint igen!
mangó
 
 


sziasztok!
hűűűűűűű micsoda termékeny nap!

ZSÓKA ILLETVE MARCUS NAGYON NAGYON ÜGYES LEGYÉL ÉS GYŰRD LE AZOKAT A RANDA BACIKAT HOGY RENDBEJÖJJÖN A POCKOS!!!!!
hááát Zsóka, ez elég emlékezetes marad sajnos így :cry:
de kár! na de lényeg h Borcsa se menjen nagyon bele és Marcipán meg már azért csak jobban lesz!!!

Lolonak hatalmas gartulákok ezért a felállós mutatványért!!!!!

Nekem a baracklé kaki témában nem segített :roll:

na mingyá jövök vissza csak beteszem a kisasszonyt a helyére, mert elaludt itt a játszóházban a hason-fekvős gyakorlat közben... :? :lol:
lmkata
 
 

 
 

nektek ki, akkor talizhatunk is akár, ha majd igen... séta együtt v ilyesmi??
és ki a védőnőd?
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Laurának gratulálok az álláshoz!!! Nagyon ügyi és szépséges!!!

Samu és az anyukája nagyon szépek :wink:


Zsóka

Kezdem olvasni soraid, várom az élménybezámoló, erre írod mi történt... :( Gyógyuljatok meg gyorsan, megy a sok gyógyenergia!!!++++++++++++++++++++++++

Kata
Csak a többieket tudom ismételni: nagyon jó anyuka vagy!!! Nem sokan tudják ezt utánnad csinálni így ahogy Te!

Nekünk hónapokig kakigondunkvolt egész a hozzátáplálásig. Nekünk a kúp segített. De azt is már csak 1hét kakinélkül után adtam, mert rálehet szikni.. A gyümilé nekem is bevált (2x :roll: ). A hőmérőzés is eredményes volt néha. Dekrémezed és picit megforgatod a popsiba.

Bogyós kakira, több rostosat adj neki (barack, gyümilé(2:1arányban víz-gyümlé) stb)

Fatima
A Ti döntésetek, hogy metélitek vagy sem. Én nem ítéllek el benneteket emiatt. Ki így ki úgy! Én a fél karomat hamarabb odaadnám mint sem a metélés :oops: De ez csak az én gondolatom. Belehalok amikor a szurikat is kapja, úgy sajnálom...
Fiatok lesz tutira? Mi lesz a neve?!

Kukacról én is úgy tudom, hogy azonnal kell huzogatni!


Pocsék volt az esténk...Először 11-kor kelt, akkor visszaaludt gyorsan Majd éjféltől 1-ig virrasztottam mellette. Majd 1.30-kor megint fekelt :roll: Majd 20perc után visszaaludt, majd 3-kor megint felébredt. Na akkor áthozta a párom közénk, és úgy nagynehezen visszaaludt... Ééééééééés az eredmééény :arrow: a 2. fogagyka pici teteje!!!

A nyügi napközben is folytatódott :roll:

Ja, és rájött hogy nyílnak a szekrények :roll: :lol:
Megyek mer ébred megint...

Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Zsófi! írtam a dokis dolgot levélben, mert bonyesz!

a séta ok!!!!! nagyon jó lenne!

már a tavaszi találkát is várom!

Reni!!! gratula a fogacskához!!!

Kata, írj, hogy mi újság Veletek!!


ja, és nem felejtettem ám el a fotókat, lesznek!!!
mangó
 
 


na betettem az ágyijába

szóval a szurikat 2 naponta kapja, tehát next time szerdán.
ez volt a 3. elvileg most már jobbnak kéne lennie.
vasárnap isteni jól is voltunk, "csak" 5 rohama volt Lizunak a napi 10 helyett :? :roll: szombaton is jól volt, leszámítva a reggeli brutál menetet amikor nyugtatóznom kellett, de aztán jó volt délután nagyon,
aztán ma nemtommi van, de reggel is kaotikus volt, meg most délután is a szuri ellenére, pedig azt hittem tegnap, hogy végre látom az alagút végét! olyan boldogság öntött el. erre tessék!!!!
nagyon mérges vagyok ám! az előbb is szegénykémre úgy rájött.... ráadásul egyedül vagyok vele itthon, autóm sincs mert nem indul be !
na nem ragozom, elég gáz.


az autókámat meg kéne szerelnie apukámnak (ő ért ehhez), elvileg csak az aksi van nullán... mert ezt így nem lehet megoldani másképp, ráadásul 10re kell menni mindig a szurikért. szóval ákos sem tud mindig ennyivel később menni munkába, meg mástól sem tudom egyfolytában várni h vigyen minket.
csak rég vezettem, ami nem is annyira gáz, hanem az h milyen állapotban lehet az autóm ???? mert azóta (kb augusztus) áll.
talán egyszer ment vele Ákos.

viszont ma reggeli meglepi Lizutól:
MEGFOGTA A KACSÁJÁT !!!!!!!!!!!!!!!
azt hittem lehidalok. elsőre persze bizti véletlen, de basszus azóta egyfolytában csinálja, szóval nem véletlen.
nagyon élvezi a játszóházas dolgot is, hangosan sikongat!! annyira ügyes!!! nagyon sokáig elvolt most az előbb is...
csak erre meg jönnek ezek a buzi görcsök amik kiütik az én drágámat.

illusztrálom:
Kép

Kép

Kép

Kép
lmkata
 
 


Reni, jaaaaj szegény Niki-baba jól megküzd azokkal a fogacskákkal!!!! hűűű előre félek ezektől az időktől, így is alig bírok magammal éjjel.... :roll:

Mangó, helyes! épp meg akartalak róni, amiért még mindig nincs fenn friss Bende-kép! :lol:
lmkata
 
 


ja és szerintem bal kezes lesz mert mindent azzal csinál... a jobbat nem nagyon használja. bár gondolom hozzátartozik h azért a tuti kedvenc fejtartása az a bal oldal... :roll:
meg hason is azért olyan kis ügyetlen, mert a jobb karját nagyon feszesen tartja, nem hajlítja be.
jajj alig várom már h visszajöjjön a gyógytornász a síelésből.... :roll:
lmkata
 
 


Ezek a fránya görcsök :? ... Szegény Liza baba, szorítunk Neked nagyon!!!

És hát nagyon ügyin fogja azt a kácsát!!!!!! Gratulálok!!!

Milyen játszóház? Viszed játszóházba, bocsi nem tudom hova rakni :oops:

Állítólak majdem 1éves korára alakul ki a jobb v balkéz.

Ma tényleg nagyon pörög a topik :D

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


JAJÚRISTENDENAGYONNAGYONCUKICUKKKKKKKANCS
BORSÓNYUSZIÉDESBÉDESEGYETLENEZALIZUMANÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!
AZT A MINDENIT!!!!! HÁT EZZEL A KISCSAJJAL GOND EGY SZÁL SE AZ TUTI!!!! 3 hósan mi csak álmodtunk erről..... (kb 2 hetet álmodtunk róla, aztán...) és milyengyönyörűűűűűséges!! menynek akarom. (sajnos azt gyanítom nem sok beleszólásom lesz... és ez jó is így :))

millió csók az édes kacsatatrtó karocskára!!!
kerekpocak
 
 


JJJJJJJJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAHAJJJJJ DE CUKI!!!!!
megnéztem újra a képeket!!!
kerekpocak
 
 


Atyaég de széééééééépséges Lizi, annyit változott a csaj, egyre értelmesebb a pofikája, és a szeme teljesen rendben van!!!!Juhéééééééééééé!!!Már nem is ugrik be az egyik szemecskéje, mint régebben!! Hát marci sem csinált még ilyeneket 3 hósan :oops: .
HATALMAS GRATULA KICSI LIZICICUS!!!!!!!!!!!!!!
(fránya görcsök tűűűűűűűűűűűűűűűűnjetek már el :!: :!: :!: )

KépKép
logi
 
 


Sajna marci megint hányt, este hívom a dokinénit a kórházban, hogy mi legyen :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKép
logi
 
 


Reni, én ezt a játszószőnyeget nevezem kicsiny túlzással játszóháznak :lol: :lol: :lol: :lol:


Zsófi, köszi :wink: alig bírtam kisilabizálni ezt a felkiáltásod! :lol: :lol: :lol: a borsó meg a nyuszi nálam is mindig szerepel a megnevezésben Cicanyuszi, nyuszimanó vagy cukorborsó formájában :lol:
amúgy Samu is simán lehetne vejem de hát..... majd meglássuk a fiatalok mit akarnak! szegényeket itt összeboronálja a két lökött anya :lol: :lol: :lol:
lmkata
 
 


Zsóka , egyszerre írtunk,
szegény Marcus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jaaaaaaaaaaj nagyon gondolok rátok!!!!!!
lmkata
 
 


ja Reni, kössz az infokat!
te nagyon képben vagy :) glicerines kúp, jobb-bal kéz..... :lol: :lol:
lmkata
 
 


Kata, gyönyörüüüü Liza !! (még mindig nincs hosszú ü-m.)
annyira értelmes okos nézése van, és csodaszép formás pofikája !
és hogy fejlődik !
a rohadt görcsök meg tünhetnének.. napi 10? te jó isten. drukkolok, h. a szurikúra hatásos legyen..

látom jó meleg van nálatok, h. Lizu rövidujjúban nyomja.. :lol:


szegény Marci, te jó ég !! elfogad bármilyen folyadékot? gondolom olyan borzasztó lehet ilyen kis bágyadtan látni a pörgő-forgó fiadat.
nektek is ++++++++++++++

Marcsi

KépKép
alon
 
 


na jó nem bírom ki h ne tegyek fel fotókat...... (aki unja, nyugodtan gögresse át...)

Kép
Kép Kép
kerekpocak
 
 


Kata, LizaCica Tünérmanó szépséges!!!!!!!!!!!!!Annyira édes, és aranyos!!!!!!!!!!!!!!!! Gyönyörűséges! :P :P Érdekes zsig is kezdetektől a balkezét használta, de nekem is azt mondták, h 1 éves korára alakul ki...., de igazán alig használta a jobb kezét. Azóta is balkezes. Zsomb egyformán használja mindkét kezét, de sztem ő "jobbos" lesz. :oops: 8)

Zsóka, gyógypuszik mennek!!!!!!!!!!!sok sok++++++++++++++energia, megahiperdrukkok! (nem kell mérned a bevitt folyadék mennyiséget. Nekem anno kellett. Azt mondták, ha hány is, de magvan a min. bevitel, az még jónak mondható...) Na de tényleg nem okoskodom, inkább +++++++++++++energiákra fordítom át! :oops: :? :wink: Azért ha tudsz vmit, és lesz időd, írd meg!

Panni, a kicsi Márknak is mennek a gyógypuszik! :P

Miden gyönyörűséges kisbabónak gyógymanókat+puszikat küldünk így az éteren. :wink:

/Csajok a találkát intézem, priviben megy minden info! Feltehetően április lesz, a repülőjegytől függ, hogyan tudunk hazamennei...addig így virtuálisan! 8) :wink: /
mazsolák
 
 


Zsófi, egyszerre írtunk! :wink: Gyönyörű pasijaid vannak!!!!!!!!!!!! :P Megzabálom! :oops: 8) És milyen érdeklödő!!!!!!!!!!!! :shock: Bizti vmi fontos bölcsész dolgot veséztetek ki, vagy éppen a blogját tárgyalátok ki?!! :wink:
mazsolák
 
 


Anaci Nóra, kakigond megoldódott??!! :roll: :shock:

Nóri, mi újság veletek? Tanulgatsz, Rég hallotttunk felőletek? :roll: :wink:

Gondolom, kisjulcsi majd éjjel aktivizálódik... :oops: 8) :wink: :lol:

Marcsi, imádom az ikeás cuccokat, talán azért jegyzem meg könnyen.... :oops: 8) :wink: (meg tudod, néha a fáradtságtól előbb veszed észre az apróbb dolgokat, szemben a nagy lényeggel... :oops: :shock: én ezt az itthonlétre fogom... 8) :wink: )
mazsolák
 
 


zsófi, 3. kép :arrow: ha ilyet csinálunk zsombesszal akkorákat kacag! :P :lol: Samunak mi a reakciója? :roll: :shock:

na most már leakadok... :oops: :oops:

(ja és észrevettétek, ha egyszerre írunk, akkor nem küldi el??!! vagy csak velem csinálja ezt a rendszer?? :roll: :roll: :shock: :oops: :? )
mazsolák
 
 


eccer ha már nem leszek náthás kicsit sem, kifejezett vágyam hogy a samut jól megzabáljam!
lmkata
 
 


Panni, és Márknak mitől van hőemelkedése??? mert jön a foga??


Lizu itt cuppog a háttérben, szerintem tiszta nyál már minden - tudjátok ezerrel cuppogja, csócsálja az öklét! még mindig nem jött rá hogy kell az ujját bekapnia. vagy nem cseréli kisebbre.. végülis így olyan nagyra kell a száját tátania mint szopikor.

amúgy ezt a kacsa fogást úgy képzeljétek, h arrafelé kalimpál a kezével, és ahogy hozzáér, a kis ujjait elkezdi nyitogatni, fogdossa a kacsát, aztán jól megmarkolja ahogy fogást talál rajta.
és nem ereszti egy jó darabig, úgy kalimpál vele tovább.
szóval olyan nincs h szeme elé húzza, meg nézegeti meg ilyenek. és ahogy érte nyúl, akkor sem feltétlen néz oda, hanem ahogy megérzi h ott van, úgy........
na csak ezt akartam még... :)

bosszankodik valamin :arrow: sztem azon h nem jön abból az ökölből tejcike.... :shock: :lol:
lmkata
 
 


Sziasztok!!

Hú, ezt a mennyiséget!!!!! már rég elfelejtettem az elejét! :)

Először is Marcusnak nagy kitartást ehhez a szörnyűséghez. Jaj, úgy sajnálom! Nagy puszit küldök neki én is, meg Borkának is.
Szemét vírusok, nekem amúgy is elegem van ebből a januári tavaszból (én szánkózni akarok már Farkassal! ), de ilyenkor még dühösebb vagyok.

Hú, egyébként most nagyon dühös vagyok amúgy is. Ez a fütyi téma jól felidegesített. 4 hetes volt Farkas amikor kérdeztem az orvost, hogy na húzogathatjuk? Azt mondta NE!elszakadnak a hajszálerek, körülmetélés lesz a vége, majd egyéves kor után (Fatima, természetes, hogy nálatok ez természetes, ezt most nem azért írtam....) Erre látom hogy sorra írjátok, ráadásul mindannyian hogy húzogatni kell. Este most én fürdettem, és próbáltam, de nem tudom jól csinálom e. Csak nagyon picit kell ugye? Hú szétvet az ideg....az rendben van, hogy a mit kell enniben mást mondanak, de egy ilyen fontos dologban miért nincs egységes álláspont?

Kata, LizaCica gyönyörű, és nagyon ügyes!!!!
Samu is tündér mackó!!!! :) :)

Julcsi, nem semmi Barnus fogfejlődése. Jól megszenvedhetett vele. Nálunk most az első fogak leálltak és egy hátsó jön. :shock:
Ja, elkezdtem tanulni, de nem könnyű így az élet. Alig alszom, a háztartás meg sehol.

Hú, most abbahagyom, mert Zsolti hazajött.
Még annyit, hogy Márknak, Marcusnak jobbulást!

Mircike, Fatima majd írok privit, de csak holnap, mert most nincs időm.

Puszi, Nóri

Jaj, Lolókának gratulálok az álláshoz!!! Látod Marcsi, mondtam, hogy nemsokára feláll!

Kép
nóri8
 
 


Sziasztok!

KÖSZÖNJÜK A GYÓGYPUSZIKAT! Márk már alszik is...

Kata - az úgy kezdődött (még tavaly), hogy takonykór lázzal és közben jött a harmadik foga. Takonykór, láz elmúlt, fog kinőtt de hőemelkedés maradt. Ma nézte a doki és fülében van a baj, valszeg a takonytól. Nem vészes, de ma délután a kis kezével azt fogdosta. Olyan édi volt csak nem tudtam lekapni, mert fényképező jobban érdekelte, mint a fülfájás :D
Lizi nagyon ügyi a játszótéren! Szerintem ez egy óriási találmány, nem tudom mi lett volna velünk 3 hónapig, amíg Márk csak hanyatt tudott feküdni a kengyel miatt. Tök jól elvolt rajta.

Zsóka - remélem otthon tudtok gyógyulni!!!

Zsófi - ne fogd vissza magad fényképügyileg!!! Én imádom nézegetni Samut is!

Reni - gratula a fogacskához! Álommanók mennek!

Edus - a talit már nagyon várom! Hipp-hopp és április lesz, habár ma kinéztem az ablakon és április volt :D

Puszi mindenkinek, jó éjszakát!

Illusztráció

pakolok
Kép

hogy hol is pakolok?
Kép

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


nóri ne idegeskedj, bár megértem, h dühös vagy. szal mindig csak nagyon picit és így egyre jobban lehet majd. nem lesz baj, mert vízben csinálod és nagyon kis puha neki a kukaca vége :)

szegény Márk, jobbulást a kis fülének!!!
remélem marci jobban van!!! vannak hírek zsóka?????????
kerekpocak
 
 


Nahálaaz égnek, végre megint a régi kerékvágás, jegyzetelnem kéne, annyit írtatok :)

Marcinak ++++
Zsóka te is kapsz :) ++++

Fogtündéreknek Márknak, Nikinek, Barnusnak szintén ++++

Samunak olyan édes csókos szája van :) Liza meg egy tündér szokás szerint, ahogy küszködik a kacsával meg a hülye görcsökkel is, édestündér, meg amit még Zsófi írt :)

Kukactéma: Nóri ne aggódj, és a vízben nem is mindig megy. Lehet utána is, amíg törülköztök, és ha jó meleg van. Apa aktivizálja magát!!! :) Én abszolúte nem tudtam csinálni semmit, kizárólag apára hagytam az egészet, annyira féltem, hogy nem jól csinálom :)
Két szekértábor van, az egyik aki nem csinálja, a másik meg igen. Az igenen belül csak annyi a variáció, hogy mikor kezdik. Logikusnak tűnik a két hónapos kor, merthogy addig még sejtszinten normális a letapadás. De az is logikusnak tűnik, hogy amíg pelusos, addig úgyis letapad. Viszont mivel nem zárt rendszer, ezért trutyi kerülhet bele, úgyhogy mégiscsak az a logikus, hogy mozgatni kell valahogy. Én így okoskodtam ki a filozófiáját, aztán a végrehajtást fogjuk meg és vigyétek alapon rábíztam apára :)

Edus: várjuk várjuk a részleteket!!! :)

Julcsi, Timi éjszakai műszak sziasztok!!! :)

M.
mircike
 
 


Estimese=diafilm van, így gyorsan írok nektek :wink:

GRATULA NIKI ÉS BARNUS FOGACSKÁIHOZ! :P

Nóri, sztem se aggódj, nem lesz semmi baj! 8) Ahogyan zsófi írta :wink: (mi 1x a költözés meg mindenben elfelejtettük szegény zsombeszét csekkolni, akkor egy kicsit letapadt, de azóta semmi gond) de ez sajna így van, ahány doki, annyi tanács.., és kint is nagyon elzárkoznak a téma elől...Nem egyszerű, ezen menjen el az ember vhogy. Mert még a kajában eldöntöd, mérlegelsz, nagy gondot nem okozhatsz, ha a fő lépéseket követed, de ez tényleg nem ilyen téma... :oops: :oops: :? Na szal, minden okés lesz. :wink: Jó tanulást, kitartást!!!!!!!!!energiahegyek mennek! :wink:

azért is kukkantottam be, mert én is érdeklödnék zsókáék iránt. Csak remélni tudom, h otthon lábadoznak, és marcipán, és borcsi baba is meggyógyult! :oops: 8)

Kata, nem is gratuláltam a kistündér új tudományához!!!!!!!!!!!!Nagyon ügyes!!!!!!!!!!!!!Lehengerelt a szépsége, és a kacsáról meg is feldkeztem! Így tovább kicislány! :wink: :lol:

na további jó éjt+pusszok :wink:
mazsolák
 
 


Ja, és persze lemaradt. :roll: :oops: Panni, nagyon édes Márk, ahogy pakol. Nagyon aranyos! :P Még az a jó, hogy "betegek"..., mi lenne, ha minden ok lenne :roll: :shock: :oops: , szétkapná a lakást - ja és itt jegyezném meg azt is, h nagyon szép a bútor (pelenkázó) :oops: 8) . A fülecskékre gyógypuszik! :wink: és én is nagyon várom már az áprilist! :P
mazsolák
 
 


Mircike, üdv, nagyon jól összefoglaltad!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
mazsolák
 
 


lányok... az a szomorú (??) meglátásom van, h én vagyok az egyetlen haladó felhasználó köztünk, asszem. ez komoly netfüggőségre utal. ajjaj... :oops: :oops:
kerekpocak
 
 


Megjött az éjszakai műszak! :D
Hú mire visszaolvastam, nem semmi! :shock:

Szegény kis betegeknek, Márknak, Marcinak jobbulást!
Zsóka! Mit mondott a dokinő a hányásra?
Márk de édes! Úgy ül ott, mint egy kiskirály! Nagyon szupi! :D

Samuról meg Lizacicáról is jó képeket kapunk mindig! :D
Ja! Lizus szerintem nem csak megfogja a kacsát, hanem meg is eszi! :D Nagyon kis ügyi csajszi!

Marcsi! Én is törpölök ezerrel, hogy honnan ismerhetlek, még nem jöttem rá. Aztán lehet, hogy csak hasonlítasz valakire, nem tudom...
Laura tényleg olyan csajos,nagyon szép baba! :D
Köszi a banán-tippet. Valszeg tényleg bűnös lehet a dologban, mert az utóbbi időben szinte minden nap kapott. Basszus, miattam van akkor :oops: ! Szegény Barnusom! :cry:
A fogaink azok 4x-esen fájtak, az etetések tök sokáig tartottak, mert közben ordított, potyogott a könnye, éjszaka sírások stb.

A 4 már kijött 2 napja, de még ma is sírt miatta. :cry: Én nem értem, a többivel csak addig volt nagy balhé, amíg ki nem jött. De másikat meg nem látok, hogy jönne, szal biztos ez a bűnös.
Ma a vacsinál szegény annyira szenvedett vele, állandóan nyúlkált be a szájába, sírdogált, majd egyszer egy nagyon felsikoltott, nézem, basszus tiszta vér lett a kis nyelve. Totál megharapta magának! :shock: Úgy sírt, hogy át kellett öltöztetnem, mert tisztára leizzadt. Elég sokáig vérzett neki, kivettem a székből, átölelte a nyakamt, úgy sírt. A vacsit persze csak félig ettük meg, úgyhogy kíváncsi vagyok meddig bírja szegény. Alapesetben 5-6 között szokott kelni.
Ja! A kezemet is megharapta ma, az is fáj, de a nyelvecskéje biztos jobban!

Anaci- Nóra! Kakitéma megoldódott. Nekünk anno egyszer volt ilyen több napos tortúra. Semmi sem használt (levek, hőmérő stb), aztán a védőnő mondott egy receptet az bevált.
Reggel amikor először felébred meg kell itatni cukros kamillateával. 3 fő szabály van: jó sok (nekünk 150 ml volt), jó cukros és jó langyos legyen. Na attól aztán volt kaki.
Először nem akartam a cukor miatt, de nem hiszem, hogy ez az egy alkalom felrúgja a rendjét. Aztán majd kicsit később megszopiztatod, de fontos, hogy előbb a kamilla.
Bár lehet, hogy már sikerült is. Hajrá!!!

Elküldöm, még mielőtt ...

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


NEm volt itt ez az ablak, hogy írni tudjak. Nektek is szokott ilyenekt csinálni?

Még azt akartam, hogy nem tudom mennyit jövök a köv. napokban, ugyanis ma délután szóltak, hogy holnap jönnek a festők. Kíváncsi vagyok, hogy náluk a reggel mit jelent! :shock:

Egyrészt jó is, mert végre már kész lenne, bár szegőléc még nem lesz, még meg sem rendelték, mert ugye a penészes az kuka, szóval teljsen még nem lesz kész, és mégegyszer el kell húzkodni mindent, hogy az emberek majd odaférjenek.

Másrészt meg azon parázok, hogy hogy fogok Barnus mellett takarítani. Minden tiszta por lesz, pláne, hogy fent a karnisnál is meg egyéb fenti helyeken is lesznek javítások, tele vagyunk repedésekkel, szal por, por, por... A könyvektől kezdve szekrények, polcok, kügyük, mindent át kell majd nyalni, hogy tiszta legyen.
Már előre rettegek, hogy Barnust hova rakom amíg itt lesznek a munkások. Hogy fogom letenni aludni, ráadásul pont ma reggel cseréltem neki ágyneműt és ki is mostam a másikat, én hülye hagyhattam volna még vagy 2-3 napot.
Na majd azért jelentkezem, de nem ígérem, hogy olvasgatni is tudok majd.
Puszi mindenkinek!

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Jaj, Nóri! Ki ne hagyjalak!
Fütyi. Én csak olyan 3-4 hónapos kora körül kezdtem el. MErt ugye mondta a doki, hogy majd elmodja hogy s mint kell, aztán a találka már féléves korában volt, de azért csináltam, ahogy olvastam egy írását a Balognak, amit a kh-ban kaptunk könyvben.

Szal én is a fürdésnél szoktam egy picikét, van amikor úgy "összetöpörödik" a kukaca, hogy nem is tudom mit húzzak hova. Aztán amikor törlöm, megpróbálom rendesen, úgy jobban hozzáférek. Szerintem én sem mindig csinálom jól, lehet, hogy már jobban kellene, de annyira parázok tőle. Zsolti még jobban, ez már rám maradt. Ő csak mindig szól Barnusnak, hogy Anya megint molesztálni fog.

Én is szánkózni akarok!!!!!!

Nem irigyellek a tanulás miatt :cry:

Edus! Jól láttam, hogy nem láttam új-sérós képet?

Mircike! Szerdán bölcsi-látogatás :?: :shock: :D Mirkó ezt hogy éli meg? Tud mindent, vagy hogy mondtátok neki. Nem sírt, hogy nem akar menni? Lehet, hogy akkor már csak a reggeli cicizések maradnak vagy csak az estik, aztán tényleg leszokik majd "egyszer" !
Tök jót röhögtem, hogy Te vagy a CICI! :D

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Ja! Már olyan régóta akarom kérdezni, bár már biztos volt téma, amikor még nem volt netünk.

Szal most hogy van ez a szülés a Jánosban? Mennyibe kerül? Tud erről valaki valamit? Vagy a pocisokat kérdezzem?

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Sziasztok Lyányok!! :D

Tegnap este hívtam a doki nénit a kórházban,elsődlegesen a vérvétel eredménye miatt kellett vele beszélnem (egyértelműen valami erős vírusfertőzésre utal a lelet+ vashiánya is van marcinak),és megemlítettem a háromszori hányást is, erre azt mondta, hogy ez még belefér, mert nagyon kemény, agresszív vírust fogott ki szegény kishapsim. Éjjel nem hányt, jól aludt, de most reggel szopi után megint kitaccsolt :cry: . De legalább már szopizik rendesen, valami csak benne marad :roll: :?: .
Edu, a kórházban nekem is mérni kellett a folyadékbevitelt, de itthon már nem tudom, nincs mérlegünk, de nem is szóltak, hogy mérjem..
Különben semmit nem iszik-eszik, csak a cici jöhet. Bori is ilyen volt, amikor betegeskedett, csak az anyatejcit fogadta el. Szóval kb kétóránként szoptatok :shock: .
Bori viszont szerencsére már nagyon jól van, marcit viseli meg legjobban.
A vasat mivel pótolják? Gyógyszer, vagy csepp, nem tudjátok??

Márk fantasztikusan ügyes, ahogy látom, mindjárt feláll, az a térdelés már nagyon megy neki. :wink: Fülecskére gyógypuszikat küldök!!!!!

Samu dönölűűű!!! :P Mutogasd csak a szépséges pasidat zsófi, dehogy pörgetem át, inkább mindig visszaugrok rá.. :wink: :D

Kukac-téma: én a vízben nem tudom felhúzni :oops: , akkor szoktam, amikor törölgetem fürcsi után. Ne aggódj Nóri, ezzel kapcsolatban tényleg nagyon megoszlik az orvosok véleménye, de most az az elfogadott hivatalos álláspont, hogy 1 éves korig nem szabad. Ennek ellenére mi is csináljuk a doki bá tanácsára. Először csak egy picikét lazítgasd a bőrt, és szépen fokozatosan tudod majd felhúzni, nagyon erőltetni nem szabad. Én sokáig nem is tudtam teljesen, pár hét kellett, mire fellazult rendesen.

Hát jöhetne egy kis minusz, megölné ezeket a fránya bacikat-vírusokat..

Kata, hogy vagytok, görcsök enyhülnek?

köszönjük a sok ++++++++++ energiát!!! :D :) :P

Julcsi, kitartás, nem lesz egyszerű dolgod..

KépKép
logi
 
 


Rohanok, így csak annyit, zsóka, vas :arrow: Maltoferr cseppek. Nálunk, ill zsigánál okozott egy kis székrekedést, de gyerekfüggő, melyik hogyan reagál rá. Sajna a vas alapból fog. De majd a többiek is megírják, nekik mit ajánlott a gyerekdoki :wink: Örülök, h jobban vagytok már. További gyógypuszik!!!!!! :P
mazsolák
 
 


ja és adnak mellé cebion cseppeket is, ha jól tudom, h könnyebben felszívodjon a vas. de bizti megmondja a dokitok majd :wink: na most már tényleg tűztem 8)

julcsi képek lesznek,amint tudok.... :wink:
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Zsóka - vas - nálunk is Maltoferr cseppek. Márk amúgy is kényes pocija nem igazán szerette, székrekedés meg minden. Szóval csak olyat adtam neki, ami lazította a székletet. Meg sokat próbáltam itatni, kevés sikerrel. (akkor még szopiztunk és alig ivott valamit, na most sem fog béka nőni a hasában :D )
De jó, hogy már kicsit jobban vagytok!

Gyógypuszik mennek arra is!

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem mindenki kicsikéje, aki betegeskedett jobban van mára!

Annyit gondolok rátok esténként, hogy vajon mennyi energiát igényel anyának lenni. Hihetetlen dolog és könnycsalogatóan csodálatos!
Én ugyen még magát az "anyaságot" nem tapasztalom, de amióta babát várok és benneteket olvaslak, azóta a saját anyukám is extrán sokszor eszembe jut. És persze bánok minden olyan percet, amikor fájdalmat okoztam neki, mert csak most kezdem felfogni, hogy mire képes egy anya és hogy mennyire tiszteletreméltó feladata van minden anyának.

Bocsi, ha "csöpögök", de annyira magával ragad ez az egész. Lassan azt veszem magamon észre, hogy egyre csak változik a személyiségem. Vajon milyen leszek mire megszületik a babánk!?! :)

Már nem tudom ki kérdezte (olyan nehéz folyton visszaolvasni, no meg még a nevek és a hozzájuk "tartozó" babák nevei is kavarognak bennem, de azért igyekszem nagyon! :)), de íme néhány válasz:

1. Mi valóban muszlimok vagyunk, így a körülmetélés nálunk muszáj, de ahogy már írtam tegnap: én egészségügyi okonál fogva is jónak tartom a körülmetélést! Főleg most, hogy olvastam a
soraitokat és tiszta para, hogy minden orvos mást mond!
Arról nem is beszélve, hogy állítólag (!:)) sokkal szebb látvány majd később egy olyan kuki. Ezt olyanok mondták, akiknek van összehasonlítási alapjuk! :D :oops: :D

2. Még nem tudjuk, hogy fiunk lesz-e vagy lányuk. Most megyünk vasárnap 4D-re és akkor kiderül! De azt már tudjuk, hogy ha fiú lesz, akkor Tarek-nek fogják hívni, ha pedig lány lesz, akkor Amira-nak! :)
Megpróbáltunk olyan neveket választani, amikkel itt is lehet majd élni! :) Nehogy csúfolják majd a lelkemet! :roll:

Azt hiszem ennyi!!!

Mindenkinek szép napot és sok puszit a kicsiknek!!!
Ja! Szerintem is nagyon szép mindegyik baba! :)

Kicsi Lizának még mindig nem tudom, hogy mi a baja!
Megírjátok???? :oops:

F.

fatima
 
 


Sziasztok!

Vas nálunk is Maltofer volt, meg Cebion a felszívódás miatt.

Kaki témában nem vagyunk előbbre, illetve annyival hogy este beszéltem az ügyelettel. Liza nagyon sirdogált, és vígasztalhatatla volt, ezért beszéltem az ügyelettel. Mivel pocak nem kemény, trotykolások vannak, és jól eszik azt mondta az ügyelet nagy gáz nincs. Ma adtam neki kamillateát (mondjuk tegnap is), volt hőmérőzés, de még mindíg semmi. Remélem azért ma túlesünk rajta.

Lizu nagyon ügyesen markolássza azt a kacsát!

Mindenkinek gyógyulást, hányások és fülfájások múljatok el!!!!

Nóra

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Sziasztok! Csak egy gyors bekukk. Reggel összepakoltunk mint állat, pl hálószobában a fr.ágy a falnak állítva, minden köréhúzva, a kád telepakolva cuccokkal majd kicsordul belőle minden, szal még leülni is alug tudunk. Aztán vártunk, 10-is semmi, senki.
Majd jön ez a hülye Sinkovics, aki itt a hajakend és szólt tegnap, hogy mára intézte a munkásokat, hogy akkor mindjárt átküldi az egyiket, mert előbb az utolsó üres lakást kezdték el csinálni, mert jönne már a lakó oda is.
Átjön a munkás, megnézi, hú ez sok, nekik nem szólt tegnap Sink., anyagot sem hoztak hozzá, egy csomót kell glettelni meg még kaparni stb, akkor majd jönnek holnap. Zsolti meg ma dirrekt szabin van. Na nagy veszekedés, végülis párhuzamosan csinálják ezt is, bár eddig még csak annyi történt nálunk, hogy mi lakapartuk a maradék falat (egy kuka "falpotyadék"), ők meg leecsetelték penészgátlóval, ami rohadt büdös.
Barnus reggel nem aludt vissza, tiszta dili volt, mire pont jöttek, meg már olyan álmos nyűgös volt, gondoltam kiviszem, de ő nem igazán tud a babakocsiban aludni, mert csak nézelődik, ficánkol, úgyhogy még vártunk a lekenésre, most meg letettem aludni, előtte jól kiszellőztettünk, remélem nem lesz baja.
Azt mondták mindjárt jönnek glettelni (valahonnan mégiscsak lett anyag!), de még nem jöttek. A másik sor glett holnap jön, de akkor én kivel fogok bútort húzogatni, meg pakolni stb. azt nem tudom. És meszelés meg köv. nap.
Úgy képzeljétek el, hogy én le sem tudok ülni, sehova, mert ugye van a kiságy, meg egy másik összecsukott kanapé, ami nincs felállítva, de ott most apát elnyomta az álom, konyhaszékek egymáson asztal tetején stb. Szg szék fogalmam sincs, ja most látom, a szekrény tetején.
Na szal ez van...

Puszi mindenkinek, betegecskének külön gyógypussssszzzzok!!!

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Köszi a vasas tapasztalatokat, délután beszélek is az orvosunkkal.
Egyébként a vashiánytól lehet fáradékonyabb a gyerek? Nálatok hogy derült ki?

Azért van ám néhány wellness fotónk az első fél napunkól :?

Kép két perccel később taccsolt marcus

Kép két taccs között

Kép kis betegem 1.
Kép kis betegem 2.

KépKép
logi
 
 


Julcsi, küldöm a sok+++++++++++++++++energiát! :wink: kitartás, h mihamarabb befejezzék a munkások a munkát! szegény Barnusnak meg minél kevesebb atrocítást! :oops: :? Szegénykéim, ilyenkor annyira megviseli őket ez a kupi. Én is éreztem a gyerköceimen. Reméljük, gyorsan haladnak a munkások, és minden ok lesz! :wink:

Pusszok! 8)
mazsolák
 
 


Húúú Julcsi, nem irigyellek. :? Drukkolok, hogy mielőbb túllegyetek ezen az egészen. Szegény Barnust bizti idegesíti a felfordulás, meg a sok idegen (bár ahogy olvasom, nem sietik el a munkát.. :x )
puszi nektek

KépKép
logi
 
 


Edusom, egyszerre írtunk, és majdnem ugyanazt :D .
pusszancs nektek is :wink:

KépKép
logi
 
 


Zsóka, persze, fáradékonyság, aluszékonyság.... :roll: :roll: :oops: Még jó a csalántea is, én úgy tudom, és talán az annyira nem hat kedvezőtlenül az anyagcserére. Képek fantasztikusak! Annyira szépek, csodásak a gyerköcök!!!!!!!!!!!! :P szegény Marcipánon látszik, h nagyon megviseli ez a fránya vírus!!!!!!!!!!!!!!!De most már hatni fog ez a sok sok gyógypusszancs! :wink:

na még jövök, de már lassan indulnom kell zsiguszért! 8) :wink:
mazsolák
 
 


Zsóka :wink:
mazsolák
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?