Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi, :arrow: M.anyu=Mircike :arrow: , így utólag is bocs, de én általában nem "ke"-zek, azaz nem használok kicisnyítő képzőt, nem szeretem... :oops: :? , szal amikor volt a rémsztori, akkor néha kevertem kavartam a neveket - a fent leírtakból kifolyólag, nem direkt -, és így egyértelműsítettem magamban. De ha nem tetszik a gazdájának, nyugodtan szóljon, és akkor visszatérek a régi változatra. Csak nekem így jobb, egyszerűbb van/volt.. 8)
na megyek, mert odakozmál a vacsi. :oops:

gyógypuszi Niki fogínyére is. :P

ja akkor még, puszi Panninak, és Márknak, :P
és Ganti, Klári mi újság veletek??? vizsgák??? Várunk ám vissza a csapatba.. :wink:
na a többit majd később... :wink:
mazsolák
 
 


edu, érthető. alapvetően én sem- a samukától idegbajokat kapok, a zsófikát had ne részletezzem... de mircike annyira egyéniség- szal nála tudom hova tenni a "két".

na még felteszek két képet, aztán egy ideig nem ígérem...



Kép Kép
kerekpocak
 
 


Zsófi, akkor örülök, h nem voltam túl bonyesz 8) :wink: . /Editke, brrrüüüüüüüüüü, én is uuuuuuuuuuttttttttttttálom :cry: / Amit írtál, sztem is: Mircike így egyéniség, és sztem továbbra is így fogom írni, hívni, csak most még az esetleges kavar miatt. Tudod, milyen vagyok, ha fáradt vagyok, alap dolgokat sem értek meg, ill keverek össze. :oops: :oops: :? Most a "gyengébbek kedvéért" vagyok így magammal. :oops: 8)
Na szal Miricke marad Mircike. :wink: (jól megbeszéltük nélküle :oops: :oops: 8) , amiért bocsánat, így utólag is! :wink: )
na megyek, elteszem magam.
ja és a képek fantasztikusak!!!!!!!!!!!!!!! :P Nagyon klasszul néztek ki ám! :wink:
mazsolák
 
 

 
 

edu : tényleg jól megbeszéltük. hihihi :oops: :oops: :lol: :oops:
köszi!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Na most szénné nevettem magam, kezdve Kata varázspálcáján, meg Samu édes pofiján, aztán meg ez a név izé, kész vagyok :lol: na majd holnap reagálok normálisan is :)
(De sz@r lesz, hogy lassan két hét múlva, már alig tudok majd jönni ide brühühühü.)

De Mangónak, nehogy elfelejtsem :) Hat hónapos kor előtt tényleg nem kell semmi a babának, csak az anyatej. Esetleg féléves kor előtt kicsivel lehet érezni, hogy most már valószínűleg jól esne neki valami. És akkor simán lehet elkezdeni kóstoltatni, mint Zsófi is csinálta. Nagy ötös neki hozzátápiból :)

M. 8)
mircike
 
 


sziasztok,
na mire végigolvastam a termést, elfelejtettem a nagyját, amit akartam... :?

viszont egy: LAURA MA FELÁLLT !! :shock: :D
holnap teszek fel képeket. annyira aranyos volt, h. ott remegtek a kis virgácsai, meg az arcocska, ahogy koncentrált. úgyhogy a kiságy most már a legalacsonyabb szinten van. 10 napja raktuk középső állásba, ma meg legalulra..
csak akkorákat huppan mindig mind térdelésből, mind felállásból, h. ihaj. gondolom csak megtanulja majd a visszautat is.
amúgy Laura is 3 hósan fordult hasra Farkashoz hasonlóan.

Nóri, nagyon helyes Farkas !! az a slusszkulcsos kép haláli ! tiszta apája !

Julcsi, nagyon felcsigáztál, h. honnan ismerhetjük egymást !!

Kata, naná, h. nem vagy rossz anya, Liza nem véletlenül választott titeket szüleinek. én hiszek ebben.
szélcső: :lol: :lol:

Mangó, én sem nagyon mertem enni a tiltott dolgokat, bár Laura nem volt hasfájós. meg engem a védőnő az aprómagvas dolgokról is letiltott, h. a tejen át átjutva a babába később allergizálhat.
pontosabban a tiltott dolgok közül a nyers hagyma volt az egyetlen kivétel, anélkül én nem létezem, mindennap eszem, komolyan.
nekem Laura egyetlen dolgot érzett meg, amikor megjött, akkor nem nagyon akart szopizni. egy pár alkalmat tiltakozott, de aztán kénytelen volt - mert éhes volt.. :lol: utána megszokta a megváltozott ízt, és kész.

Edus, köszi még 1x a dicséretet - nem baj, ha többször írod, tudod, h. van ez... :wink:
Zsig aranyköpések :arrow: :lol:
még-még !!
hogy viseli Zsiga a hajvágást? gondolom nem ül végig nyugodtan?

[b]Zsófi[/b] - na látod ! ez az Samu !! gratula a forduláshoz.. ez a lábfogás annyira cuki, utána jön majd a szájbavétel. legalábbis nálunk így volt.
az almás-maszatos pofi meg elképesztően cuki !!

Anaci, nagyon édesek a lánykáid, meg hogy ilyen szeretettel fordulnak Lizához. nincs féltékenység egyáltalán a kicsire, merthogy most nagyrészt felöleli ő az idődet.

amikor Edust, Zsókát meg téged olvasgatlak, mindig kedvet kapok én is a gyors tesógyártáshoz.. de hát ez nálunk még várat magára. (aztán a végén meg kivénülök a dologból.. )

Marcsi

KépKép
alon
 
 


folyt..

Reni és Mircike, összejött a shopping végülis?

Reni, hányadik foga jön Nikinek?
mikor kell elkezdeni mosni őket? Laurának kettő van, de azt mondta a dokinéni, h. hagyjuk még őket békén.

ja Zsófi, az miért jó, ha rezeg a szék? bocsánat a tudatlanságért, de én még sosem láttam-hallottam ilyet !

Edus, amikor írtad, h. Editke - nem vágtam, h. magadról írsz, csak másodjára. hehe
naggggyon nem illik rád. nekem a halálom a Marika.


M.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


még 1-t akartam, csak lemaradt..
Mircike, a hozzátápis táblázatban a "7-gabonás" az micsoda? gondolom vmi pehely ? mi ennek a böcsületes teljes neve és márkája, h. én is megtaláljam a polcon?
köszönöm !

ja, még Katának akartam: a fotón aránytalanul nagy tényleg az a cipőcske. ha hüvösebb van ezt adom rá cipő helyett, olyasmi mintha az anoráknak le lenne vágva a lába, és asszem tutyinak hívják? vaterán vettem amúgy.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Mircike! Írtam neked levelet. A Balogról, mert hosszú is lett, meg lehet, hogy mást nem érdekel annyira csak a mi dokink. Először megírtam itt privibe, még jó, hogy gyorsan lemásoltam, naná, hogy nem küldte el. Úgyhogy iwiw-en bemásoltam és elküldtem. Majd nézd meg. Tényleg hosszú lett, bocsi. Csak már úgy belelendültem.
Már csak 2 hét??? :cry:
De azért ugye jössz majd akkor is????????????????? :wink: Várunk nagyon!!! :D
Kíváncsi vagyok Mirkóra, hogy majd hogy fog neki tetszeni! :shock: De tényleg írtál valami "átjárok majd szopizni" dolgot. Akkor még szopiztok a bölcsi alatt is?

Zsófi! Samu ismét gyönyörű!!! :D Látom, ízlett neki a Hipp! Nagyon édes, ahogy tiszta gyümi lett a kis arca! :D :D :D
Ezt a fürdőkádas bigyót hol vettétek, mennyiért? Mi ez pontosan?
Meg csatlakozom Marcsihoz: miért jó, hogy rezeg a pihenőszék? Elringatja?

Mangó! Igen, bőven elég 6 hónál elkezdeni a hozzátápit. Csak szopizzatok nyugodtan! Ráértek! :D

Kata! Ez a cső nem semmi! Lehet, hogy tényleg inkább kijön magától a kaki, nehogy használni kelljen. Te meg megvetted drága pénzért!!! :D

Edus! Teszel fel képet az új Zsig-séróról? Kíváncsi vagyok! Tök jókat röhöghettek a beszólásain! :D Én így leírva is jókat vidultam rajta. Aranyos lehet! :D
Lábad már rendben?

Marcsi! Amikor nekem megjött, Barnus 7 hónapos volt, 2 napig nem akart cicizni, fejtem, odaadtam, kiöntöttem. Biztos tényleg más íze lehet, én nem éreztem semmit, dirrekt megkóstoltam.
Ezzel kellett volna kezdeni, bocsi! Te jó ég!!!!!!!!! LAURA TÉNYLEG FELÁLLT? De jó!!! Nagyon ügyes!!! :D :D :D Gratulálok :!:

Szerintetek Barnus miért nem akar már felállni? De még felülni sem volt hajlandó, pedig csütörtökön már 10 hónap lesz! Mégha leveszem a másfelet, akkor is 8,5 hónapos! Jó ez így? Ülni ülünk ezerrel, próbálkozunk is, féloldalasan fekszik és félig kinyomja magát, de nem tud felülni. Állni meg még nem is próbált! Nem tudom miért! :D

Viszont van 4 fogunk! Karácsonykor még egy sem volt. Most meg közel két hét alatt kijött egyszerre 4. Ezzel az utolsóval szendvedett szerintem legjobban, pedig alsó volt.

Kaki! Nekünk baromi kemény! Olyan birkabogyós, összeállott, alig tudja kinyomni, darabokban potyog ki neki. Egyedül már nem is megy, csak ha én emelem a lábát, közben fogja az ujjamat. Pedig itatom, igaz nem mindig akar inni. Meg azzal is csak játszik, bugybérokél vele, aztán fele mellé megy, ő tolja be a poharat a szájába, nekem meg húzni kell vissza erővel, mert most ez tetszik neki.

Nem tudom még mit akartam, valamit igen, elfelejtettem, mire végigolvasok, írok, elszáll...

Puszi, J.

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Mindenki alszik?????????? :?

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Hülye kérdés, éjszaka van!

Timi! Hol vagy?

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Tényleg! Tanultok szorgalmasan Csajok? Nóri, Timi?

Barnus már kétszer felsírt, nagyon keservesen, pedig már kibújt a foga. Lehet, hogy még "terpeszkedik" neki, az fájhat?

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Sziasztok!

Julcsi!
Itt vagyok! :wink:

Hihetetlen mennyit röhögtem az irományaitokon! :lol: :lol: :lol:
Mostanáig olvastalak titeket, de azt hiszem reagálni majd holnap fogok, mert álommanó már hív az ágyamba, Apáról meg nem is beszélve :lol:
Úgyhogy egy gyors közleményem van még: BAlababa portálon készült egy új menüpont: Balavideók.
Az utolsó tegnap készült, Bala kacag címmel.

Most pedig tényleg futok aludni, mert reggel korán kelek, s újra a könyvtár felé veszem az utamat. :? :evil:

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Timi!!!!!!!!!!!!
Én is indultam aludni, de még frissítettem egyet. Hát, láss csodát... :D

Honap megnézem Balát! Megyek én is horpasztani.
Hogy állsz a szakdolival?
Puszi, Julcsi

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


megyünk szuriért, úgyhgy csak benéztem kávézás közben :)
SZIASZTOOOOOOOOOK !!!!!!!!!!
remélem tudok majd jönni ma, csak hát házimunkázni is kéne sajnos........ :roll: :wink:
na rohanok öltözni mert el...khmkhm.. szóval elneteztem az időt má megint.
lmkata
 
 


ja csak gyorsan az uccsó ami megragadt: Kisjulcsi ahogy hiányol minket az iccaka kellős közepén!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
annyira aranyos! :lol:
lmkata
 
 


hahó lányok csak egy gyors bekukk.
rezgő funkciót nagyon nagyon ritkán és nagyon rövid időre használjuk, kb olyan hatása van, mintha autóban ülne. ha nagyon sír akkor megnyugszik. de 1. rikán sír nagyon 2. nem szerettük volna ha megszokja- így csak nagyon nagyon ritkán... de ezt már mondtam.

julcsi:
a fürdős bigyó az biztonsági fürdető mi marcsiéktól loptuk az ötlette, a brendonban vettük 3000ft volt, de lehet csomó fajtát, csomó helyen, más áron (olcsóbban, drágábban). de julcsi ti már ezt kinőttétek.

Laurának hatalmas gratula nagyon nagyon ügyes a kiscsaj!!!


-kezd nyomasztani, h ezek a babók mind ilyen nagyon ügyes turbók, én meg parázhatom magam agyon amiért samu kis lusti....
kerekpocak
 
 


ja, lehet h nem volt érthető: természetesen akkor érdemes a rezgést igénybe venni, amikor már az ölelő-ringató anyai és apai kar sem segít. nem vigasztalás helyett nyomjuk be egy menetre rezegni....
kerekpocak
 
 


kicist megkésve, de szép jó reggelt Mindnekinek! :wink:

Marcsi, hatalmas gratula Laurának! nagyon ügyes kiscsaj! Nagyon édes lehetett, amikor remegtek a lábai! és gondolom, ő maga mennyire örült az új, saját tudományhoz!!!!!!!!!!!!most meg jön a sírás, h hogyan "jutok vissza". de ezek nagyon klassz dolgok. Marika :arrow: :oops: :? , sztem sem illik hozzád. :oops: :?

Kata, gondolunk rátok, h minden rendben menjen! :P Pusszancs Lizutündércicának, aki mindent ilyen klasszul visel. Nagyon ügyes kiscsaj ő is! :P

fütyi téma, mi is húzogattuk zsignek (és természetesen zsombesznak is), egy ideje már ő végzi magán eme tevékenységet. nem egy barátunk "cikinek" vélte eme dolgot, és frankón letapadt a bőr, de mondták, sebaj, majd elintézik a dokik. hháát nem tudom, kinek, mi jön be, azért én nem biztos, h kitenném ilyen beavatkozásnak, ha nem muszáj. persze nem vagyunk egyformák, nem vélekedünk egyformán... :oops: :? :wink:

fotó lesz az új séroról, de még nekem is össze kell kaparnom magam, ill 1-2 dolgot el kell intéznem. :wink:

Timcsi, jó könyvtárazást! :P

Kisjulcsi, Timcsi :arrow: éjjel :arrow: :lol: :P

Addig is pusszok, vigyázzon mindenki magára. :wink:

zsóka, ha tudsz, gyere, várunk :wink: ,gondolom, most megy a pakolás, mosás, szokásos dolgok... 8)

ja még annyit samu kis székéhez, nem láttátok a szex és NY-t??!! 8) :wink: különben nagyon jó kisszék! :P

na most már tényleg tűztem 8)
mazsolák
 
 


edu én láttam :wink:
kerekpocak
 
 


Sziasztok!
Hát, sajnos rossz hírem van, nem úgy sikeredett a wellnesselés, ahogy szerttük volna :( .
Marcit most éjszkára hozhattuk ki először a kórházból, péntek este óta bent van. Okok: elkapta ezt a fránya hányásos-hasmenéses vírust, de nála olyan erősen jött ki, hogy semmi nem maradt meg benne, még az anyatej sem, alul-felül dőlt belőle minden :cry: :cry: .
Csütörtökön még semmi gond nem volt, leértünk a szállodába, megkaptuk a szobánkat, indultunk volna pancsizni és paff... kitaccsolt marcipán. :( . Attól kezdvez non-stop hányt-fosott-hányt-fosott-.....
Aznap éjjel még lent aludtunk, próbáltam szopiztatni, egész éjjel fent voltunk, de nem maradt meg benne semmi. Másnap indulás haza, 3 órás út, én már vért izzadtam, mire pestre értünk, végig aludt marci., nagyon bágyadt volt :( .
majdnem találkoztunk kata, mert először úgy volt, hogy a bethesdába megyünk, de nem volt mamás szoba, én meg ott nem hagyom egyedül a hányós fiam, ezért átjöttünk a budaiba, itt kaptunk egy külön szobát,azonnal infúzió, aludt egész nap. :( Szerencsére tegnap hányt utoljára, ma már itthon aludtunk, de reggel vissza kellett menni vérvételre, meg még állományban tartanak minket....
Tegnap meg Bori kezdett hányni, szóval most ő van soron... :cry:
Szóval így sikerült a pihi :cry: :( , de nem érdekes, a lényeg, hogy gyógyuljanak meg a manóink!!!

Majd még azért próbálgatok jönni, látom jó sokat írtatok....
(visszaolvasni tuti, hogy nem lesz időm egyelőre)
puszi,Zsóka

KépKép
logi
 
 


úristen!!! jobbulást szegény marcinak!!!!!!!!!!!!millió gyógyító puszit küldök neki!!!!!!!!!!!!!!!
meg gyógyító ++++++++++++++++++++energiát!!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


köszönjük a dicséreteket.. és akkor 2 kép:

Kép

Kép

olyan aranyos, mert mindig ezt erőlteti, h. felálljon, de tök hamar elfárad benne még, és akkor sír.. de csak azért is húzódszkodik megint és megint, mint akit felhúztak.

Julcsi, nem semmi a 4 fog szinte egyidőben.. ez vajon 4x nyügöt jelentett, v. szerencsére 1 nyügi jutott a 4 fogra?
szerintem is nektek inkább az a gyürüformájú (meghalt a hosszú ü betüm) fürdetőalkalmasság lenne már jó.

Kata, drukk nektek !
mit mondanak, a szurik mennyi idő után hoznak látványos változást? és milyen gyakran kell Lizát szúrni?

Zsófi, ne "siettesd" az időt, plusz nincs is ott gond egy szál se .. mindent a maga idejében.. látod Samu is produkciózik, csak lusti őkelme.. :lol: amennyire örülök, h. felhúzta magát Laura, u.akkor vérzik is szívem, h. ilyen "hamar" elment az idő.. alig jöttünk haza a kórházból és már áll(digál), mindjárt iskolát választunk meg ballag.. stb..

na be is fejezem ezt az izét..

Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


ja, Timi, megnéztem a nevetős videót, tök jó kedvre derített, együtt nevettem Balával, nagyon édes !
mit mutogattatok neki, amin ilyen jót kacagott?

meg megnéztem a répaevőst is. ja, a régi szép idők, amikor a nutellás palacsinta helyett, még ez csúszott.. :wink:

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Sziasztok!

Hú Zsóka! Nem semmi ez vírososdi! Gyógyuljatok! ++++++++++++++
Néha én is azt kívánom bárcsak -10 fok lenne... most csak gyors bekukk, mert mi is megyünk a dokihoz, Márknak még mindíg hőemelkedése van esténként, de ma már de. is volt. Habár kijött a 3. foga felül, de szerintem a 4. is készülődik.

Gyógypuszik és gyógymanók mennek mindenkinek!

Du. még jövök.

Puszi

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Zsóka, te jó ég, most olvaslak téged, mert kb.egyszerre írtunk.

elég komolyan hangzik, amit írsz, jobbulást és drukkok Marcinak h. minél előbb kilábaljon ebből !! remélhetőleg Borka nem szalad bele ennyire !
majd írj ha tudsz, h. mi van veletek !

puszi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Kedves Anyukák!

Visszaolvastam a péntek óta termelt hozzászólásaitokat, de csak 1-2höz tudok hozzászólni!

Kata - biztosan írtad már korábban, hogy mi a baja a pici Lizának, de annyira nem tudok sajnos visszaolvasni, hogy megtudjam! Ha nem vagyok indiszkrét, akkor szeretném is tudni!
Bár, mindegy, hogy mi szegény kis Lizának a baja, tutira jól csinálod a dolgod. Ha egy baba beteg, akkor sokszor a szülők higgadtsága segít a legjobban.

Amikor én megszülettem kb 26.5 éve még nem nagyon volt ismert az a veleszületett betegség, ami nekem volt. Én tejcukor érzékeny voltam és sajnos az anyukám tejét sem tudtam megemészteni. Hiába volt annak idején védőnő az anyukám, a papám meg fogorvos egyikőjük sem tudta, hogy mi a bajom. Az orvosok sem. Aztán kiderült kb 3 hónaposan, hogy laktóz intoleranciám van és csak tápit ehettem. Én is folyamatosan cukorterhelésre jártam és folyton szúrkáltak. Nem akartam fejlődni jó sokáig. Itt is csak az "segített", hogy anyukámék higgadtan vittek szakembertől szakemberig és végül megmenekültem!

Úgyhogy csak annyit üzenek, hogy légy kitartó és higgadt! Ez a legjobb, amit tehetsz!

MÁS!

Kukitéma - most lehet, hogy kiakadtok rám (főleg, hogy még nincs is babánk), de pl mi már csak vallási okokból is remélhetőleg elkerüljük majd ezt a kérdést. Ugyanis, ha kisfiunk lesz, akkor tutira körül lesz metélve. Nálunk ez "előírás", de tanult nő létemre az egészségügyi értékét sokkal fontosabbnak tartom. Így elkerülhető lesz minden letapadással és begyulladással járó baj. Persze már előre megszakad a szívem érte, hogy már pár hetesen ilyen beavatkozásnak tesszük ki, de megpróbálom úgy felfogni, hogy ez egy rutinszerű dolog és még jó, hogy itt Magyarországon csinálják majd meg neki abszolút normális körülmények között.

Na csak ennyi! Máshoz nem tudok egyelőre hozzászólni!

Ja! Csak annyi, hogy MINDANNYIÓTOK BABÁJA GYÖNYÖRŰ!!!!

Már alig várom, hogy én is mutogathassam az én babámat! :)

Fatima

fatima
 
 


Ja! Zsóka!!!!

Gyógyuljanak a gyerkőcök mihamarabb!!!!

Sok gyógyító puszit küldök nekik! :)

fatima
 
 


Hu Zsóka, most olvastam, amit írtál! szegénykéim! :cry: Azért jobb, h már otthon lehettek! :wink: Gyógyító puszikat küldünk mind Marcipánnak, mind Borkának! Gyertek ki mihamarabb ebből az egészből. :wink:
(Póbálj nekik almát, vagy répát reszelni nyersen, mert vírusölő hatásuk van. Gondolom, mondták már, h most fontos, h itasd őket a folyadékpótlás miatt, Borkának tudsz adni ropit, ha sokat hányt -só pótlás, a hasimasira meg a banán jó, de már nem tudom, miért.) Na nem zaklatlak tovább a tanácsaimmal. :oops: :? Mihamarabbi felépülést, gyógypuszik mennek virtuálisan. :wink:

Marcsi, Laura nagyon szép! Nagyon tetszik a mosolya. (összehasonlítva samujéval, akié tök kispasis, addig lauráé meg tipikus lányos. tudom,h hülyén hangzik, meg most fáradt is vagyok már a fogalmazáshoz, szal tök jó, mindkét mosoly, de más is egyben! ahogy pl Marcié is tipikus) :roll: :oops: 8)

ágytakaró ikeás? tök jó színe van! tetszik. Ja meg zsófi a ti ágytakarótok is ilyen, nem ? annak is imádom a színét! (nekünk natúr színű van.)
na most jól összehoztam egy hozzászóláson belül marcsit, zsókát, meg zsófit... :oops: 8) :wink:
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Laurának gratula, hogy ilyen ügyes, csak így tovább!!!!

Most nem volt a nagylányok részéről féltékenykedés, mert ők ketten véd és dacszövetséget alkotnak. Mikor Flóra született Emma kicsit megzakkant, de nem tartott sokáig. Most egyenlőre semmi gond nem volt, de ezt nem jelenti azt h később nem lesz valami gond.

SEGÍTSETEK!

Liza lányom csütörtök óta nem kakilt, amiről tudom h anyatejes babaáknál nem gáz, de látom hogy kínlódik. Nincs valami ötletetek amivel kakilásra lehet őt bírni? Elég tanácstalan vagyok. A nagyoknak nem volt ilyen gondjuk (vagy nem emlékszem már rá).
Köszi ha adtok vmi tanácsot.

Sziasztok!

Nóra

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Edus, de jó szemed van + ügyelsz látom a részletekre ! igen IKEÁ-s..

Panni, jobbulást Márknak is !!
párod otthon van még ? nem lehetett semmi 2 beteg pasival v. 2 gyerekkel? :wink:

Marcsi

KépKép
alon
 
 


anaci nekem az vált be h meittam 1.5 luiter-1liter laktoherb teát (cukor+citrom) tuti eredméy nagyon hamar. ha sos akkor meg fél glicerines kúp!!!
kerekpocak
 
 


Fatima, én biztos nem vetlek meg ! te leszel az anyukája és biztos a legjobbat akarod neki.
viszont egy kérdés: ez melyik vallás? muzulmán?

Julcsi, még neked akartam írni, h. Laura akkor produkál ilyen gurulós kecskebogyókat, ha bebanánozik, szép magyaros szóval élve. szóval én csak minden 3. v. 4. nap adok neki banánt, hiába imádja - pont emiatt. más "hasfogó" kaját még nem kap, de asszem a rizs is ilyen, de azt csak egyszer kóstolt idáig. azért jutott eszembe ez, mert írtad, h. Barnus sok mindent csak banánnal felturbósítva eszik meg, és elképzelhető ettől kakil ilyet.
(brühühü, honnan ismerhetsz, azóta ezen matekolok.)



Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Hahó!


Zsóka: De durva, szegény kicsi Marci. Három óra síkidegért az autóban külön részvétem. Szerencse, hogy legalább a budaiban volt szoba, most akkora járvány van, hogy hihetetlen. Nálunk az utcában majdminden ovis, isis gyerek itthon van.
Gyógyuljatok meg gyorsan!!!! Remélhetőleg Borka hamar átvészeli, jájjj. Nagyon drukkolok nektek!!! ++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++

Ma telefonáltam bölcsibe, jövő héten szerdán megyünk bemutatkozni, gondozónéniket megnézni, satöbbi.

Ehhez kapcs. a szopitéma: az csak az én vágyálmom, hogy majd átjárok szopiztatni, ha nem akar délben elaludni :) Mivel lépcsőn lerohanással és kapun berohanással együtt nincs két perc távolság az irodám és a bölcsiszoba között, még akkor sem, ha nem vagyok egy karluiz. Elvileg tehát megoldható lenne. Majd a bölcsis nénik megmondják, hogy mi lesz nekik a jó. Ebben nem fogok egyáltalán okoskodni, se pattogni. [ 8) ]

Még szopizik, mert nagyon szereti. Este-délben azzal alszik el. Kizárólag. Születése óta máshogy nem is próbáltam. Reggel, ha felkel, első dolga ledönteni engem. Most, hogy beteg volt, az égvilágon mást nem is akart elfogadni. Akkorák lettek a cicijeim, hogy még. De ha nem vagyok vele, akkor nem hiányolja. Ha anyósomnál hagyom, elvan órákig. Vagy apával itthon marad, játszanak, és nem jut eszébe. Aztán mikor megjövök, köszönök, ő örül és azt mondja CICI. Igen, ez vagyok én, szia kisfiam :)
Szóval nagyon-nagyon gáz a helyzet, de én magamtól nem akarom leszoktatni, féltem a kis pszichéjét. Nem akarom elutasítani, ha kell neki, megkapja. Csakhát meddig kell neki, ez a kérdés. De az ettől való totálparámat a nagyok anyukái eloszlatták itt a topikon régebben, és meg is nyugodtam :) Hogy majd a közösségben szocializálódik, látja, hogy másnak se kell, és már nagykisfiú, és már neki se fog kelleni. Ebben reménykedem, de nagyon :)

Laurának grat! :)

Milupa 7-gabonás képet letöltöttem, de nem tudom csatolni, milupa honlapon a gabonapelyheknél van fotó róla, fél éves kortól adható.

M.
mircike
 
 


Anaci: Én tippem is az ivás, plusz, hogy tornásztasd kicsit, pocakmazzsázs óra járásával megegyező irányban. Lábakat jól felhajtani, aztán vissza.
M.
mircike
 
 


Köszi a tippet, maszír már megvolt, meg lábtorna is, de semmi, a teát meg nem nagyon issza, nincs cici formája :-)
Remélem azért előbb utóbb csak könnyít magán a kisasszony.

Más ötlet esetleg nincs?

Köszi:

Nóra

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


hát a laktoherbet neked kell meginnod és amikor megszoptatod neki átmegy. nem neki kell meginnia. tényleg bevált!
amíg ezt nem tudtam samu kapott germicid kúpot és attól azonnal megkönnyebbült. soha többé nem kellett azóta kúpozni. sztem nem kell tőle félni.
kerekpocak
 
 


ja vagy az h baracklevet ittam kb 1 litert- attól is ihlete lett.
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Na megjöttünk a dokitól. A füle egy kicsit be van gyulladva, úgyhogy kaptunk antibiotikumot :( . Remélem a pocija bírni fogja. Apa is elment ma már dolgozni, hááát elég fura volt így majdnem 1 hónap után. :?

Fütyikérdés - nekünk azt mondta a doktornéni, hogy óvatosan kicsit kell huzogatni minden fürdésnél.

Kata - NAGYON JÓ ANYUKA VAGY! Szerintem Lizinek az a legfontosabb, hogy "lássa" rajtad(tok), hogy mindíg tudjátok mit kell tenni.
Szélcső - mi is beszereztük. Férjem rosszul volt a patikában az árától (akkor még csak 9száz vmennyi volt). Kb. 5 pukit sikerült vele kicsalogatnunk, kaki nem is sikerült. Szerintem csak akkor ér valamit, ha már lenn van a kaki, de azt meg honnan látod kívülről? Meg ennyi pénzért már adhatnának hozzá vmi leírást, mert elég nehéz kitalálni, hogy mennyire kell bedugni.

Zsófi - gratula Samunak a forduláshoz! Látod, pár hét aztán győzzed összeszedni a lakásban...Látom az őszi-alma ízlett.

Nóri - Farkas is igazi kis pasi! Látom ő is szeret valami alatt lenni. Pocakos kép nem semmi. Márk nem nagyon nyomakodott, csak néha a buksijával a bordám alatt...

Marcsi - Laura milyen ügyes! Márknak még csak a első póz megy, de csak ha én vagyok támaszték :lol:

Zsóka - újabb gyógypuszik mennek!

Szép napot mindenkinek!

Puszi

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


nálunk, ha én ittam csipkebogyó teát, az hatott a babóknak :wink: ...., meg a narancsléről hallottam még :wink:
más tippem a fentieken kívül nincs... :oops: :roll: kakithozó manókat kívánunk a kicislánynak! 8) :wink:
mazsolák
 
 


sziasztok lányok!
köszönöm a hozzátápis tanácsokat én is így gondolom, hogy majd 6. hó körül...

Laura nagyon széppp!!! :lol: :lol: :lol:

Zsóka, kitartás!!! drukkolok Nektek!!!!!

Nóra, én még azt is hallottam -nem próbáltunk- hogy a lázmérőt kell a popsijába dugni...de mondom nem tudom, hogy segít-e :? :?

Zsófi, azért kérdeztem ezt a széket mert nézegettem már én is, csak jó drágák, de nagyon jól néz ki!!!!
mi az összefüggés a rezgő szék és a szex és N.Y között??? :oops: :oops: :oops:
mangó
 
 


ma elmentünk csipő uh-ra, egy kicsit ideges lettem, mert 11-12-ig rendel a dokinéni és amikor odaértünk volt még vagy 20 baba és már szóltak, hogy ne tépjünk sorszámot.....

de az a legjobb az egészben, hogy maga a vizsgálat meg egy másik helyen volt, uh-ra meg kitudja milyen utcába mentünk :( :(

ja és csak hétfőnként van rendelés, jó mi?
mangó
 
 


Márknak is sok sok puszi!

lányok (védőnénik, doktornénik) :) mikortól kell a fütyis témát kezdeni?

nekem a védőnő azt mondta, hogy egy éves kortól!!!!!! :shock: :? :roll:
mangó
 
 


Sziasztok!

Mangó - mi az első fürdésnél kezdtük (pontosabban a férjem :D )
Hol voltatok csípő szűrésen? És minden OK volt?

Puszi

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Panni!

a doki szerint minden ok, de egy picit kell tornázni (ez volt a budai egészségközpontban), az uh-ra nem jutottunk be, az pedig a vahut utcában van.

puszi
mangó
 
 


mangó most kezd!!! kb azonnal kell. ez az 1 éves kor egy hülyeség!
kerekpocak
 
 


pont ezt mondták a szülésfelkészítőn a jánosban h ezt az 1 év tiszta gyagya dolog- addig minden genya, kosz meg cucc, felgyűlik a bőr alatt és tiszta gáz. szal rögtön kell. -amúgy nálunk főleg csaba csinálja, mindig az aki fürdet. a vízben icipicit felhúzod. épp hogy és persze egyre jobban és könnyebben lehet. nekünk pl az orvos mindig ellenőrzi, h hogy "haladunk" és számonkéri, h rendesen húzogatjuk e.

márknak jobbulást! lassan csak túllesztek már rajta!
kerekpocak
 
 


Jaja, mindenhol azt olvasom mostanában, hogy egy éves kor előtt nem szabad, de a mi dokibácsink azt mondta, hogy két hetes kor után minden fürcsinél 1x fel kell húzni a bőrt, mert tele lesz truttyesszal.

Panni, Márknak millió pusszancs a fülecskéjére, mielőbbi gyógyulást kívánok nektek!!!!

Csajok, köszi a jókívánságokat, annnnnnyira helyesek vagytok!! :wink: Sajna megint hányt marci :cry: , de csak 1x, remélem nem lesz több :roll: DRUKKOLJATOK, nincs kedvem itthon hagyni a szintén beteg borcsi-babámat :) .

Laura nagyon ügyes, gratulálok!!!!

Fatima, látom, megoldódott a "dolog", jelentkezett mirci001, kissé más hangnemben.. :shock:


Csak kutyafuttában végigszaladtam az elmúlt 4 nap termésén, majd holnap részletesebben is átolvasom..

Zsófi, gyönyörűek vagytok a közös képen Samuval!!!

Kata, mikor kell hatnia ennek az injekciónak? Hipermegadrukkok mennek ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

puszi

KépKép
logi
 
 


Zsófi! köszi!!!!!!!
ma este elkezdjük!!!!!! Nektek ki a gyerek dokitok?

Zsóka!!!!!! nagyon drukkolok!!! jelentkezzél, hogy mi van veletek ok? puszika Marcinak és Borkának!!!!
mangó
 
 


mangó te a környéken laksz??????? (kollár Zenke)
kerekpocak
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?