Új privát üzeneted érkezett!

Timi
Főleg a lakás áráért (még csak a foglalót kaptuk meg) és még 1x utoljára megnézzük a lakást...
Levi is jön, hátha marad egy kis elméke... :roll:

Köszönöm, jól vagyok...
Nődokihoz kellene már lemennem... most is kb az 50. napot taposom....
Előtte 44 körül volt a ciklushossz :roll: :?

Judyt
Nem megyek még1x Bp-re.... :lol:
Nyalók.... néha kap... :D

A rágót még nem mertem kipróbálni...
Vivi nem nyeli le?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Gyors helyzetjelentés: nem megyek ma dokihoz, mert a férjem beteg, így ő nem vigyázhat Blankára.
Kia, ügyesek vagytok, gratula a lakáseladáshoz!!!
Timi, próbálj te is aludni egy kicsit. Tudom, ilyenkor nem könnyű...

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs...jobbulást a férjednek! Úgy látszik valami járvány van mostanában. Remélem megússzátok Blankával!
Jaj...ő is mindjárt 2 hónapos lesz :)

Alvás? Most nem lehet, mert Zsolti épp aktív korszakát éli...aztán séta, ott majd elfárad és talán akkor alhatunk majd délután itthon :) Addig kávé :D

Kia...remélem hamar megtaláljátok a megfelelő házat és költözhettek :)

Timi
Kép
vt72
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Ki ismeri Gulyás doktort és a magánrendeléseit? Az ÁEk intézetben dolgozik.

Köszönöm

Gabi
gabi1980
 
 


Szia Gabi!
Mi itt mindannyian ismerjük Gulyás doktort, hiszen nála szültünk. Ki mostanában, ki régebben :)
A www.drgi.hu honlapon találsz infót a magánrendeléséről.

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Reggelünk pocsék, apa tüsszög :( De Blanka sokat vigyorog rajta, mert nem szokta így maszkban látni. Utoljára a születésénél volt rajta ilyen védőfelszerelés, de szegény picim arra már nem emlékszik :D
Valakinek van jó híre is, meggyógyult már Vivi, Zsolti, Babaimado, Timi, Lilla-apa, Zsolti-apa...?
Pocakosok, hogy vagytok?

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs...nálunk már úgy látom, hogy mindenki meggyógyult...pár nap alatt elmúlt a kórság :)

Zsoltinak ma ugyan már egyszer porszívóztam az orrát, de ő szerintem a foga miatt is náthás most. De már újra beszélő-viszonyban vagyunk Zsoltival...volt pár perc mosolyszünet a porszívó miatt :)

Te és Blanka még ellenáll a vírusok támadásának?

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!
Csak idepillantottam gyorsan...Sok dolgom van, vidéken voltunk 5 napig.
Zalán még hurutosan köhög, Győző már jobb, oviba mehetett.
Zalán annyira beindult világfelfedezésre :) , hogy állandóan rajta kell tartanom a szemem, így kevés időm van gépezni. Már 4 foga van :D . Nekem pedig kevesebb tejem - úgy érzem - de nem bánom :? .

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok,

remélem mindenki gyógyulgat...sajnos én úgy érzem,hogy már megint kezdődik :-( iszom a hársfa teát sok mézzel és citrommal, szedem a cetebe-t.....a környezetemben mindenki beteg...:-(
Jövő héten megyek kardiológiára....van egy kis gubanc a szívemmel, GI kér javaslatot a szüléssel kapcsolatban...csütörtökön pedig Istenhegyi Hajdu Krisztinél lesz a program....30. heti genetikai UH. Azt gondolom, hogy egyelőre nincs gáz, Petrus állandóan produkálja magát, úgy tűnik, hogy jól érzi magát....közben a jogsim is lejár, azt is intéznem kell, ja és kiesett a tömés a fogamból....oda is mennem kell.....:-( egyszóval nem unatkozom.....de jó hír,hogy a gyerekeknek megvettem a karácsonyi ajándékokat...!!! ez nagyon megnyugtató, mert izgultam miatta....ja, és a karácsonyi kacsa is a fagyasztóban figyel :-)

Puszi Nektek

Kriszta

Kép
Kép
Kép
mkriszta75
 
 


Ripley...jobbulást Zalánnak :)
Világ felfedezése ismerős...nem sok nyugodt percünk van :D
Honnan gondolod, hogy kevés a tejcsi Zalánnak?

Kriszta...karácsony?
Ne is juttasd az eszembe légy oly drága!
Sehol nem vagyok és még ötletem sincs, hogy milyen legyen majd idén :)
Tavaly még semmi extra nem volt...hiszen egy 1,5 hónapos gyerek még nem tudja ezt értékelni. De idén már talán lehet kicsit másként, de még eszembe se jutott gondolkodni rajta :(
Mi a gond a szíveddel? Remélem semmi komoly!

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Tegnap óta rajtam is kijött ez a vírus. Egyfolytában tüsszögök (azt már kedden elkezdtem), folyik az orrom és az éjszaka óta már köhögök is és fáj a légutam. Legalább a torkom már jobb.
Éjjel szegény Lilla felriadt a köhögésemre, úgy sajnáltam, kicsit nehezen, de visszaaludt.

Szecs, Lilla-apa jobban van, de még köhög. Lillus még ellenáll, remélem nem kapja el. A doki szerint véd az anyatej.
Reméljük nem kapod el a férjedtől te is, mint én.
Vigyázzatok magatokra, Blanka-apunak jobbulást.

Tegnap voltunk az 1 hónapos vizsgálaton (ma 1 hónapos a drágám), minden rendben van.
Ésssssss valami jó hír is: Lilla 2350 grammal jött haza és tegnap 3280 gramm volt. :-) :-) :-)

Kép
judit70
 
 


Timi, igyekszünk elkerülni. Mindenesetre apát hétvégén is beküldjük a dolgozóba, úgyis onnan hozta a bacikat :lol:
Ripley, végre újra köztünk! Kérünk szépen felfedezős, fogvillantós képet!
Kriszta, van teendőd, az biztos. Remélem minden rendben lesz! De jó neked, hogy már ilyen jól állsz az előkészületekkel!
Én sem tudom, hogy milyen lesz a karácsony, csak két dolog biztos: nagyon villódzó-világító fánk lesz Blanka miatt és csak villámlátogatásokat teszünk nagyon szűk családi körben. Nyugodt, békés, remélem fehér karácsony lesz. De az biztos, hogy a legszebb!!! :)

KépKép
Kép
szecs
 
 


Judit, gratulálok a nagylányhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

KépKép
Kép
szecs
 
 


Ripley, Timi, nálunk a rokonságban a 2 picurka október elején lesznek 5 nap különbséggel 1 évesek, 1 hónapja az anyukák csak rohangálnak utánuk, úgy mennek, hogy ihajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj! Jó fogyókúra :-)

Kriszta, reméljük semmi gond nem lesz, a szívedet pedig tényleg jobb megnézetni, a szülésnél nehogy legyen valami.

Karácsony?????? Lilla pont szentestén lesz 4 hónapos :-)

Kép
judit70
 
 


Lányok, eszembe jutott, hogy a terhességem alatt többször használtam az Influ sprayt, most is előkerestem a maradékot, nagyon hatásos a levegőben terjengő bacik ellen. Ne legyen rá szükség, de ha valakinél betegség ütné fel a fejét a családban, szerintem érdemes használni.

KépKép
Kép
szecs
 
 


Judit, Szecs es meg sokan masok :)

Voltam tegnap GI-nel. Gabi nagyon aranyos volt mert nem volt idopontom, de elmeseltem neki telefonban, hogy ketsegek kozt orlodom es mondta hogy menjek csak oda es beszur valahova. Reggel meg elmentem az Intergralt tesztet is megcsinaltatni, biztos ami biztos minden meglegyen.
GI a leleteim alapjan es az idokorlatok miatt azt ajanlotta, hogy kedden csinaltassam meg az amniot. Hetfon hivni fog, hogy kaptam-e idopontot. Azt mondta hogy par nap pihi es ha nincs komplikacio johetek dolgozni. Anyuval beszeltem, vallalja Annat. Tartottam en tole, hogy ennek igy kell lennie de azert szerettem volna ha egy szagember is megerosit. Azt mondta 11-re kellene mennem es utan 3-4 ora mulva hazamehetek. Most mar nem idegeskedem. Lesz ahogy annak lennie kell.

Ne irjatok mar ilyen sokat :) nem tudom kovetni. Majd jelentkezem, hogy megyek-e kedden szurkalodni.

Mindenkinek nagyon szep napot.

KépKép
sunflow
 
 


Judit...gyógyulj meg hamar!!! Tudom milyen rossz így baba mellett betegnek lenni. Remélem hamar elhagynak a bacik!
Nagyon szépen gyarapszik Lillácska!
Zsolti anno 1 hónapos korára nyerte vissza a születési súlyát :D

A fogyókúra szerintem már 10 hónaposan is megvan...én legalábbis folyton megyek szinte Zsolti után :)

Szecs...én még nem hallottam erről a spray-ről, de utána nézek.

Sunflow...gondolunk Rád kedden!

Timi
Kép
vt72
 
 


Szecs, erről a spray-ről én sem hallottam, a bacik nálunk már jelen vannak, utána nézek én is.
Blanka mekkora már?

Timi, gondolom, hogy folyton Zsolti nyomában vagy, már nagy fiú gondolom folyamatosan felfedező körúton van.
Lillácska szerintem most igyekszik pótolni a pici születési súlyát :-)

Sunflow, kedden veled leszünk, utána pedig szorítunk az eredményért. Tavasszal egymásnak izgultunk az amnio eredmények miatt.

Jó hétvégét nektek!

Kép
judit70
 
 


Kép
Zsoltival tegnap íjászversenyen voltunk Besenyszögön :)

Kép

Kép

Életében először találkozott közelről kutyával :) Először meg akarta kóstolni, de utána már csak simogatta :) Szerencsére egy nagyon béketűrő kölyökuszkárt fogtunk ki :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Szecs...ezt a spray-t hol lehet kapni?
Utánanéztem és vennék szívesen.

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi, felvidítottál a képekkel ezen a borongós napon!
Sima mezei gyógyszertárban biztosan lehet venni (én anno a munkahelyem közelében vettem egyben, de szerintem biztosan van pl. a jász utcaiban is nálunk), a dm-rosmannra nem esküszöm meg, de érdemes megkérdezni.
Sunflow, mi is gondolunk rád kedden! Mi akkor megyünk a 2 hónapos oltásainkat megkapni :(
Judit, Blanka tegnap 4210g volt.

KépKép
Kép
szecs
 
 


Timi, nagyon jók a képek. El tudom képzelni, ahogy meg akarta kóstolni Zsolti a kutyust :-) Nagyon aranyos!

Szecs, szép súlya van Blankának! Most ekkora súllyal, 2 hónaposan átlagosan mennyit eszik egy evésnél?
Kedden gondolok rátok, majd mesélj, hogy viselte Blanka a szurikat.
Nekünk is mondta a doki bácsi, hogy a 2 hónaposan már jön a szuri.

Kép
judit70
 
 


Szecs, Judit...már régen láttunk a lányokról képeket!

Szurikat sajnálom. Az első engem jobban megviselt mint Zsoltit :)
Minden oltást beadattok a lányoknak?

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Judit, Blankát csak hetente mérem pénteken (vagy szombaton, ha elfelejtem :oops: ). Így nem tudom, hogy mennyit eszik. Az biztos, hogy az egy hónappal ezelőtti orvosi vizsgálat óta kb. 1 kg-ot szedtünk fel :shock: :D
Timi, titokban én is sírtam már előre. De erősnek kell lennem, mert ma már Blankának is elmagyaráztam, hogy ügyesnek kell lennünk, mert nagy szükség van ezekre az oltásokra. Igen, mi mindent beadatunk amit lehet :(
Kívánságod parancs:
Kép Kép

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs, nagyon édes képek Blankáról!
Puszi neki a 2 hónapos fordulóra!

Timi, igen már én is gondoltam a képekre. Jönnek majd :-)

Kép
judit70
 
 


Köszönjük Judit! :D

KépKép
Kép
szecs
 
 


Sziasztok!

Jubbulást a betegeknek /Szecs a férjednek, Ripley, Krsizta?, Judit70/

Kriszta
Remékem nincs semmi komoly gond.

Sunflow
DRUKk jövőhétre!!

Timi és Szecs
Szépek vagytok!! :P

Mi jól vagyunk... bölcsizünk és dolgozunk...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, örülök, hogy jól vagytok :) !

Szecs, Blankának (és nektek is :lol: ) gratulálok a kinti élete eddigi 2 hónapjához :P ! Nagyon-nagyon aranyos kislány!

Sunflow, minden rendben lesz, meglátod :) !

Timi, jó a kutyaharapós kép :lol: !

Kép

Kép
ripley
 
 


Kép spárga

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek koszi a drukkokat. Szerdan es csutortokon anyu jon be Erdrol es o manageli Annat. Penteken ha minden rendben, elsetalok a vedonenihez, hogy irogasson a kiskonyvembe. Kb mennyi ido mulva lesz meg az eredmenye az amnionak? Csutortokre kesz lesz az integralt teszt is....

En is drukkolok a 2 honapos szurkahoz Blankanak. Nagyon edesek ezek a fotok. :)

A kutyaharapos Zsolti es a spargazos Zalan is nagyon cukik.

Olyan jo, hogy nem esik az eso. Menjetek setalni :)
sunflow
 
 


Sziasztok!
Rég jártam itt!
Köszönöm az infókat G.I dokiról!
Szerencsére már volt hozzá szerencsém ,mert meg is kellett látogatnom!!!
Azt szeretném kérdezni tőletek ,hogy a vérvételek,UH-k hol történnek?mert nekem most ő, új doktorom. :D
és nem tudom ,hogy ez hogy működik nála.
Mindenkinek nagyon szépek a gyerekek,mert közben azóta is "zugolvasótok" vagyok :oops: ,mióta érdeklődtem.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára jucuss3 2010.09.27 17:31-kor.
jucuss3
 
 


Ripley...Zalánból tornász lesz? :) Nagyon ügyesen spárgázik!

Sunflow...ha gond van, hívnak egy pár napon belül telefonon, ha nincs...és nem is lesz...akkor 1 hónap múlva küldenek levelet.

Szia Jucuss! Mennyi idős pocaklakód van most? Hogy vagy?
A vérvételek és az UH-k a magánrendelőben történnek GI-nél...a genetikai pedig a kórházban. Ha jól tudom...bár az én infóim már elavultak :) Vannak itt sokkal frissebbel rendelkező anyukák :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Ripley, csoda édes Zalán, tényleg olyan mint egy kis tornász. Látom szeret pakolni :-) Győző bírja a gyűrődést, hogy mindenét lepakolja?

Sunflow, úgy van ahogy Timi írja, nekem áprilisban volt az amnio és azt mondta a drnő, hogy ha gond van (ami természetesen nem lesz) telefon, egyébként 1 hónap levélben az értesítés (nekem 2,5 hét múlva jött ajánlva, jó be is tojtam, hogy miért küldik ajánlva).
Holnapra drukkkkkkkkkkkkkkkkk.

Jucuss33 (zugolvasó):-) Szia. Az uh-k és a vérvételek is a rendelőjében vannak most is, csak a genetikai és a terheléses cukor miatt kellett a kórházba mennem.
Bejelentkezhetnél sűrűbben is, írhatnál bővebbet magadról, magatokról.

Timi, szupi infógyáros vagy, semmi sem elavult :-)
Kitaláltad már, hogy milyen lesz Zsolti 1 éves szülinapi tortája?
Mire gondoltál, hogy Te sütöd, vagy rendeled?

Kép
judit70
 
 


Kedvesek Vagytok! :D
Jelenleg a 14.hetet töltöttem.Ő a második babám.
Kislányom a múlthéten volt 3éves.
Most kezdtük az Óvodát,szerencsémre nagyon jól vette az akadályokat a hercegnőm.
Igaz itt zuglóban lehetetlen volt bejutni :( ,de a XV.ker-ben lévő oviba szó nélkül felvették.
Röviden ennyi..
Leszek ahogy csak időm engedi!! :lol: :D :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára jucuss3 2010.09.27 17:46-kor.
jucuss3
 
 


Légyszi segítsetek a vonalzóba!!! Már kész csak nem tudom berakni :oops:
jucuss3
 
 


url=http://picibaba.hu][img]http://vonalzo.picibaba.hu/12115.jpg[/img[url][/url]
jucuss3
 
 


Jucuss...a profilba menjél be. Az fent van az oldal tetején.
Ott van egy olyan, hogy aláírás...oda illeszd be a vonalzós linket.

Timi
Kép
vt72
 
 


Köszi Szépen Timi! :)

Jucus :-)

Kép

Kép
jucuss3
 
 


Kész feladom! :evil:
Nem jelenik meg. :(

Jucus :-)

Kép

Kép
jucuss3
 
 


Azt nézd még meg, hogy a HTML kikapcsolt, a BBCode bekapcsolt állapotban legyen.
Nálam így van a beállítás.

Timi
Kép
vt72
 
 


Igen így van,nálam is.
Nem értem mi van. :(

Jucus :-)

Kép

Kép
jucuss3
 
 


Na ezt most nem tudom :)
Holnapra kitalálom :D
Jóéjt

Timi
Kép
vt72
 
 


Köszi!!!
Az aláírást megjeleníti.
Mindenkinek Jó Éjt!! :)

Jucus :-)

Kép

Kép
jucuss3
 
 


Jucus, a vonalzóval én is így jártam 1 napig próbálkoztam, míg egyszer csak sikerült. Ugyanúgy csináltam mindent ahogy Timi is írta, de csak másnap jött össze. Nem tudom, hogy mitől, de akkor sikerült. :-)

Kép
judit70
 
 


Timi kérésedre jönnek a képek: Kép 1 hónapos Lilla

Kép 2 hetes volt

Kép 3. hetes volt

Kép
judit70
 
 


Sziasztok Mamik!

Nagy szam van mert tulvagyok az amnion :) Mindannyiotoknak nagyon koszonom az infokat es hogy drukkoltatok. Tenyleg nem volt veszes es nagyon gyorsan megvolt minden. Elotte voltam genetikai tanacsadason a doktor urnal aki nagyon kedves volt es azt mondta, hogy ha elobb megyek hozza valoszinuleg lebeszelt volna :) Nagyon megnyugtato volt. Amennyiben ajanlva kapom az eredmenyt megint caplathatok ki a postara.... a XV. keruletieknek nem kell magyaraznom ez mit jelent :)

Remelem Blanka baba jol viselte a szurit.

Lilla bebi pedig nagyon aranyos :)

No, nekikeszulodok a ketnapos pihensenek. Mindenkinek szep estet.

KépKép
sunflow
 
 


Sunflow...örülök, hogy jól ment a dolog. Minden rendben lesz :)
Jó pihit a két napra!

Szecs...Hogy viseltétek az oltást? Remélem nem lázasodik be Blanka!
Mi is voltunk ma védőnéninél...de már a tanácsadás után. Zsolti 7930 gramm és 72 cm. 6 hét alatt fél kilót hízott...úgyhogy nagyon meg lettünk dicsérve :)

Judit...nagyon cuki Lilla! De én ezt már tudtam tegnap :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Sunflow, örülök, hogy túl vagy. Ugye kibírható volt. Nem mondom, hogy kellemes, de túlélhető. Pihenj sokat, amennyit csak tudsz.

Szecs, én is várom a híreket, hogy vagytok?

Timi, gratulálok Zsolti súlyához! :-) Szépen növekszik!
Igen, te Lillából nagyon fel vagy készülve. Köszi a képeket! :-)
Ma ha minden igaz, szép idő lesz. Mentek sétálni?

Babaim..... mi van veled? Hogy vagytok? Mellgyulladásod gyógyul?

Kriszta????? Te is eltűntél!

Ripley??????
Judyt??????

Kép
judit70
 
 


Csak gyors bekukk, a mellgyulladás vége tályogműtét lett múlt héten. Lelkileg is fizikailag is a padlón vagyok. Puszi nektek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Jó volt hallani felőled Kia!
Ripley, drága vagy mint mindig :D , köszönjük szépen! Zalán is tüneményes baba és nagyon hajlékony! Szerintem a versenytánc felé kacsintgathatna, hm?
Sunflow, nagyon ügyes vagy! Neked is köszönjük a drukkokat, kellett is, mert én nagyon ideges voltam :lol:
Jucus, hatalmas gratula a babához!!!!!!!!!!!!!!!!! Örülünk, hogy itt vagy! Minden úgy van, ahogy Timi, főtitkár-szóvivőnk, tiszteletbeli elnök asszonyunk mondta. (Egyébként csalhatatlan memóriája és elképesztő gyorsasága miatt a jövőben is valószínűleg ő tud majd a leggyakrabban segíteni :wink:)
Judit, ölelgesd meg ezt a csöppséget helyettünk is, olyan édes :)
Babaimado, nagyon sajnálom :( :( :( Mikor jössz rendbe fizikailag? Ami a lelkieket illeti, nem írod ki magadból? Hátha segít...
Timi, neked is köszi a drukkokat! Én is megdicsérlek benneteket, ügyes volt Zsolti baba :D
Nálunk az oltás rendben lezajlott, utána ettünk egy nagyot és elmentünk kocsikázni, hogy aludjon egy nagyot. Miután elaludt, jártunk vele egyet a Városligetben is a jó levegőn. Itthon sokat ettünk és minden rendben zajlott. Este volt egy kis hiszti (de a hasfájós nyűg elmaradt, még örültem is neki - ez nálunk ezekben a hetekben csúcsosodik, elvileg utána ritkulni fog). Kilenckor aludt el, de magától nem ébredt fel negyed négyig :shock: Akkor nem bírtam tovább, már fél kettő óta nyüzsögtem körülötte, figyelgettem, hogy nem meleg-e stb. Aztán sírva keltettem az apját, hogy nem kelt fel enni. Mire a genetikailag belekódolt vaslogikájával és férfias hidegvérével mondta, hogy akkor ne őt keltsem fel, hanem a gyereket :D Így is lett, aztán öt előtt már magától is felébredt egyszer, akkor már odavettem a nagyágyra magunkhoz. Azóta is gyengébb a szokásosnál szegénykém, de láza nincs szerencsére (kopp-kopp). Ráadásul tegnap ettem egy szelet túrótortát és elég tejszínes volt, úgyhogy a kakiját is nyákosabbnak láttam, úgyhogy most kiiktattam minden tejeset az étrendemből. És közben haragszom magamra, meg aggódom, de ez nálam normális :D
Szóval sajnálom szegénykét, sokat szopizunk fekve-összebújva, hogy minél többet tudjon pihenni is. Remélem nemsokára felélénkül megint. Olyat mondok, amit sosem hittem volna: úgy várok egy olyan igazi velőtrázó hisztit - hogy lássam, visszanyerte az erejét. Még az is eszembe jutott, hogy a homeopátiás oltás-kivezetés van rá ilyen hatással, de ez már a 4231. ötletem volt, úgyhogy nem volt erőm kifejtegetni... Lehet, hogy szimplán túlaggódom ezt is :D

KépKép
Kép
szecs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?