Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajszikák!

Süni: egyszerűen gyönyörűen szép a kisfiatok!!!!! Őszinte gratulációm! Vigyázzatok Rá nagyon! :lol:

Ditus: tegnap azért voltam Pesten, mert elkészült a szopipárna, amit rendeltem :) ill. feljött Anyukám Pestre, mert elvittem érsebészhez vizsgálatra.
Szerencsére úgy néz ki, nem kell műteni, elég lesz a kis visszeres csomókat injekciózni. Korábban már volt visszérműtétje, csak most kiújultak. :?
Meg voltunk megint Ázsiában, mert a dokker a XV.kerületben rendel. Nem vettünk semmit, csak bámészodtunk. Most nagyon sok helyen láttam a nacijaimat, amiket legutóbb ott vettem.
Aranyos a játszószőnyeg :wink: :)

Remény: gondolom, hogy felháborodtál, de teljesen igazad van. Én is kiborultam volna, ha szutykos cuccot akartak volna rámsózni. A lényeg, hogy helyre bírd valahogy pofozni.
Én hozzád képest nagyon le vagyok maradva a vásárlással.
Anyukámtól tegnap kaptunk két kis rucit a Babákoknak, még Kalocsán vette. :wink:

Vicky: várjuk az UH felvételt! :wink:
Nekem nagyjából abbamaradtak a rosszullétek a 12. hét után és megszűntek a 14. héttől. Kitartást és jobbulást kívánok!

Ma egyébként megint megyünk Anyukámmal csavargyárba, Cora-ba, Yisk-be. És sajna megint be kell mennünk Pestre, mert a dokkere tegnap felírt receptre egy gumiharisnyát a lábára, de tegnap már nem volt nyitva a bolt, mire a dokinál végeztünk. :evil:

Ma délután megyünk megint UHU-ra is és este még tesómékhoz Tökölre. Úgyhogy ma sem sokat leszek a neten.

Jók legyetek és pocisimi mindekinek!!!

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Sziasztok!

Tegnap kicsit rossz hangulatban mentem aludni, megint sikerült a tesómnak kiakasztania. Kinéztem egy kiságyat, sima, 3 pozícióba állítható, kivehető rácsos, semmi extra, és szerinte ezek nem jók, mert a gyerek könnyen szétszedi őket nagyobb korában. Tudom sokan pelenkázóval együtt veszitek a kiságyat és családi házba nagyobb szobába, de esetleg ha elmondanátok a véleményeteket, azt szívesen venném. Tényleg nem jó a hagyományos kiságy? Kép

Inkább két-háromszor annyiért vegyek masszívabbat? Köszi.

Jó pocaklakó fejlődést mindenkinek.

remény73
 
 


remény: Szerintem meg tök jó ez a kiságy. Én is mindjárt megmutatom, milyet néztem ki, de ha nem lesz vállalkozó szellem a nagyik között, aki megvegye, akkor a barátnőméktől elhozhatjuk az övékét. Az is hasonló, csak ágynemű tartós. Az mondjuk szerinte nagyon praktikus, abba rakták a kinőtt babaruhákat.

Kép
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Remény!

Nekünk olyan van mint amit kinéztél. Sztem jók. Nem olyan könnyű azt szétszedni, még nekem sem :shock: Manó imádja, és lakótelepen elég ha ez elfér én tudom... Ja a lényeg az ágyrács védő (bár nekünk teljesen körbe éri, reggelente úgy kel manó, hogy kilóg a lába) :oops:
Ja, és van egy jó asztalos ismerősöm, ő csinálta a pelenkázót, egyedi és össze vissza számlával 25.000 Ft -volt

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Remény!

Ne törődj senkivel!
Szerintem is jó az a kiságy. Nekünk is ilyen sima van, és Anna még most is abba alszik nem szedte szét!!!!!! Sőt még a tesó is abba fog!!!

Kép

Kép

Enikő
áfonyácska
 
 


Áfonyácska

Aha, értem, nekem nincs panaszom, de azt hittem hogy azt alapból vesznek. Viszont méhszájat azért nézhetne, na majd most holnap lehet hogy fog. Kiváncsi leszek!

Akire

Hogy ne érdekelne, én mindenre kivi vagyok! :oops: :lol:
Amúgy ne aggódj én csak 10 hetesen mentem el először a dokkerhoz. 8 hetesen a védőnőhöz. Van aki még később.
A lényeg hogy még a 12. hét előtt menjél kb. egy héttel hogy a genetikaira meglegyen már a vérvételi papírod meg esetleg a belgyógyász.

Remény

Örülök, hogy kijött a folt, ma én is foltot szedek. Nővérem talált egy kis fehér kutyás takarót az is foltos. Anya kétszer kimosta de nme jött ki őgyhogy arra gondoltam beáztatom domestos fehérítőbe.

Ma elhozott anyum kocsival haza, jött a nővérem meg a két lánya. Mondták hogy nagyon sok mindent vettem már, és hogy már ne vásároljak. Hát szerintem nem is olyan sok, sőt! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A miénk is ilyen lesz ha a nővéreméktől hozzuk el, ráadásul száz éves. Ha a barátnőméktől akkor annyi a különbség hogy az fehér és boltíves és a két vége nem rácsos hanem teli, az talán két gyereket használt ki nővéremé meg 3-at. Érdekes hogy egyik sem esett szét, igaz a rácsokat nagyobb korukban már elkezdik bontani, de végülis akkor már nem is kell neki.

Trix

Anyukádnak kitartás, jó hogy azért a műtétet megúszta!
Hát én nem merek sok pénzzel nekiidnulni (amúgy sincs) mert képes lennék mindent megvenni ami csak megtetszik.

A nővérem már ajánlgatta is a lányának ma a babacucok megtekintése után hogy lassan gondolkozzon el a gyereken ő is mert tök jól jár ha utánam szül, mert vásárlómániás vagyok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok,

Süni,

Gyönyörű Zétény :D Remélem nem vagy nagyon fáradt. Szopizik szépen? :)

Remény,
Képzeld nekünk is ilyen ágyunk van. Örököltük, már 3 gyereket kiszolgált és még így is elég stramm. :D Ne törődj senkinek a. negatív véleményével. :D Szerintem mindekinél más válik be:)
A mozgások eleinte nekem is ritkák voltak, most már kb. a nap háromnegyedében mozog vagy csuklik. Nagyon vicces :D

Vevikk,

Felteszed majd a bárányos hálózsákot? Majd meghalok érte, hogy láthassam. Olyan jó, hogy így kötögetsz :D

Vicky,
Nagyon örülök, hogy rerndben van a babud :D Vigyázz rá :D

Akire,
A Zétény is nagyon szép :D
Mi történt a dokikkal? Hol szeretnél szülni? Engem nagyon érdekel a sztorid.
Hajrá utolsó vizsga :)

Bikkmakk,
Hajrá, mehet a készülődés :) A komód végül olyan lett, amilyet szerettél volna? Márrmint a kép szerint?:)

Áfonyácska,
Gratula a jó afp-hez. Vigyázz magadra :)

Dittus,
Szuper az oroszlános játszószőnyeg :D


Trix,

Hová és kihez jártok anyud visszereivel? Sajnos nekem is szükségem lesz majd a második babu után egy műtétre…

Most nagyon boldog vagyok. Már régóta szemezek a neten egy kikkás fenyő pelenkázó komóddal. De hát már nem lehetett kapni és a teszveszen feltűnt tegnap előtt egy, némi apró hibával. Sikerült elcsípnem 20 ezerért és Gábor nagybátya lecsiszolja és bepácolja barnára (minden bútorunk nagyszülőktől örökölt barna). Ráadásul tömör fenyő és nagyon stramm :D
Vásároltam néhány dolgot is a babunak a védőnő által adott listáról. Barátnőm azt mondta, hogy ne vegyek drága Aventes dolgokat, mert nagyon jók a DM sajátmárkás termékei (Babylove) és kb. fele annyi. Nektek mit ajánlottak?
Ti mikor készítitek/készítettétek össze a kórházi cuccost? Ma vettem a kínain 3 hálóinget (nem vagyok hálóing párti, mindet elpasszolom, ami hozzám kerül:) egész jó áron. 1000 és 1500 Ft között. 100% pamut, elől gombos vagy könnyen lehúzhatós a gumírozott pánt miatt.
A szopis melltartóval viszont úgy jártam, hogy az Anita fehérneműben azt mondta az eladó, hogy a várható szülés előtt 3 héttel érdemes venni, mert addig sokat alakul a méret... És ha előbb jön, megy ember szopismelltartót venni??!!!!!
:D
Ti néztetek már? És ha igen, hol?


puszi
Kép
swanny
 
 


Köszönöm mindenkinek a kedves szavait az ággyal kapcsolatban. Azt hiszem meggyőztetek, hogy felesleges 20-30 ezreket kiadni egy ágyért, és a normál hagyományos rácsos ágy is megteszi.
Így ha a párom is engedi majd, ami azt hiszem csak szeptember vége, akkor megveszem a sima ágyat, s nem görcsölök most az áfaemelés miatt a drágábbon.

Swanny, köszi a tanácsot, mostanában hol többet, hol kevesebbet érzek a babámból, de ezek szerint ez majd jobban érezhető lesz. Valaki azzal vígasztalt, hogy lesz ez még kellemetlen is, ha úgy mocorog, s fogom én még kérni a fiam, hogy most picit hagyja békén anyucit :)

Dita, remélem a fehérítő nem teszi tönkre a takarót, de a foltot kiszedi. Én is ma próbáltam foltot távolítani 1-2 ruhácskából, de nem sikerült. Van 2 body, ami picit foltos, de úgy gondolom majd alvórucinak jó lesz, meg van egy rugi, amit úgy kaptam, annak is a gallérja foltos, de az is jó lesz éjszakára, ha arra kerül sor.

Na nekem a védőnő azt mondta 32. hétig nem akar babakelengyéről beszélni, de utána meg kitudja kell-e majd neki. :) Mivel a méhem miatt duplán veszélyeztetve vagyok, nem lehet tudni, hogy mi vár rám a 30. hét után, nem-e kell feküdni, vagy tudok-e mászkálni annyit, hogy ezt-azt megvegyek. Inkább kicsinyenként. Az ágyat és hordozót kinéztem, azt ha kell apa is el tudja hozni, ha megrendelem, ugyanígy a kiskádat, pelenkázó feltétet és még 1-2 apróságot. Ruhám van bőven, játék is, az ágynemű készülőben, tehát már van néhány dolog.

Még légzésfigyelő és mellszívó a nagyobb tétel, de az egészségpénztárra akarom venni, ha úgy alakul.

Swanny, milyen aventes dolgokra gondolt a védőnőd? Nekem a mam cumikat javasolta valaki, hogy az vált be.
Néha értekezek a szomszéd csajjal, neki 10 hónapos a kisfia, a pamperst javasolta, mástól is hallottam, ha kisfiú pampi, ha lány liberó. Éjszakára meg hugginst, ami 12 órás, mert akkor nem kell éjjel többször tisztába tenni, ha bepisil.
Megosztod velem a listádat priviben, ha kérhetem? Köszi.

Jó éjt mindenkinek, és pocisimi a hasatokra :)

remény73
 
 


Remény

Örülök hogy sikerült meggyőzni. :)

Nem hinném hogy tönkretenné, nem olyan vészes, csak egy-két folt van rajta de azok elég makacsok.

Amúgy beszéltünk róla hogy a szopipárnáról rendelem a 6 részes ágynemű szettet. Van egy méhecskés anyag, nagyon sukár, de nincs róla ágyneműs kép. Aztán most hogy tesóm is itt volt mondta hogy a két takaró ami van meg két hálózsák bőven elég.
Ő is úgy gondolja hogy eleinte nem kell ágynemű mert a Vivien is lerúgta magáról, sőt még a mai napig (11 éves) is takargatja éjjel.
Amúgy láttam a Máriában olyan csipeszt amivel a takarót rögzíteni lehet az ágy rácsára! Mit ki nem találnak. De azért én maradok a hálózsáknál. :)

Elég gyöpös a védőnőd!

Swanny

Örülök hogy sikerült jó áron pelusozót találni.
Én is nagyon boldog voltam amikor megláttam azt amit kapunk. Nagyon jól néz ki. Sok fiókja van és polcos része is.
Sokkal jobban szeretek Bogyónak vásárolni mint magamnak! :)

Nekem eddig az aventeseket ajánlották hogy azok nagyon jók, de én is nézegettem hogy baromi drága. A mikrós sterilizálót is közel 5ezerért vettem használtan. Igaz adott hozzá a csajszi 4 db cumisüveget is de elég kopottas úgyhogy azokból új kell majd.

Sajnos igazuk van a szopis melltartóval kapcsolatban.
Még csak félidős vagyok de már kétszer kellett új melltartót vennem, és hol van még a vége, hát még amikor tele lesz tejjel.
A didibárba felvennének első látásra! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Még 3 óra és ott csücsülök már a rendelő előtt! Számolom a perceket. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita, én is ma megyek dél körülre, remélem megerősítenek hogy fiam lesz, mert bevásároltam fiús cuccokból. Állandóan rendezgetem őket, és nézegetem a szebbeket. Bele sem merek gondolni mennyit költöttem ruhára eddig, és ha ezeket újonnan vettem volta biztos 3-szorosát elköltöttem volna, mondjuk lehet akkor kevesebbel is beértem volna...:)

Akkor mégsem lesz 6 részes szetted?

remény73
 
 


REMÉNY
Hát lehet hogy nem, de szopipárnát mindenképpen fogok venni.
Most láttam nagyon édi micimacis anyagot és lehet hogy a párom családjának valamelyik tagjával megvarratom a baldachint, fejvédőt és a függönyt. Majd megnézem hogy jövök ki melyik lenne az olcsóbb.
A párom keresztanyja és a hugicája is profi varrónő, biztos meg tudják ugyanolyan szépen csinálni.

Én már öltözöm is és indulok! :)
IGyekszem haza! Pusz!

dita75
 
 


Sziasztok Csajszik!

Na, most már én is vagyok. :)
Eddig itt volt Anyum, vele voltam elfoglalva.

Remény: szerintem is tök jó a kiságy :wink: , nekünk is ilyesmi lesz (azaz egy már meg is van), főleg, hogy két Babánk lesz. Luxus lenne két drágábbat venni, pelenkázóval.

Majd mellékelek képeket én hol néztem ki magunknak bababútort. A Kicsik egy szobában lesznek majd, úgyhogy sok minden nem fog beférni, mert a szoba sem túl nagy.

Milyen vizsgálatra mész most?


Dita: a szopipárnát majd lefotózom, én is ott rendeltem a szopiparna.hu-n, csak prémium (ikres) párnát.
Neked mit néznek most a dokkernél?


Swanny: 2002-ben volt Anyunak már visszérműtétje plasztikai sebésznél, magánrendelőben a Margit körúton. Most viszont, mivel kiújult neki a probléma, elvittem sima sztk-ba a XV.kerületbe. Hogy ne legyen drága, ezért vittem oda és mivel egy ismerősünk ajánlotta a dokit, mert szépen dolgozott és meg volt vele elégedve.
Ha érdekel priviben szívesen adok mindkét dokkerről infót.


Tegnap én is voltam UHU-n. Minden ok, szerencsére. Nagyon aranyosak a Babókáink, izegnek-mozognak állandóan!!!
Most már mi sem kaptunk több képet, mivel már nagyok és állandóan ficánkolnak a Babóink!
Amúgy a szénhidrát diétát még mindig folytatnom kell :evil: , sajnos megint feljött 2 kiló. Összesen már kb. 5 kilót híztam és ez sok a doki szerint. :roll: :?

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Dita: de bolond vagyok, hát most van a genetikai uhu, igaz? Remélem minden ok lesz!!!

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Trix: Ikreknél 20. héten sok az 5 kiló?! :shock: Ez szerintem nem normális, mármint a dokid.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky: alapvetően normális emberi fejjel én is azt mondanám, hogy nem sok. De sajnos a kezdősúlyom is elég sok volt már sajnos és azt mondta a doki, hogy ha lehet minimálisan hízzak csak. Jelenleg a babák mérete még nem olyan nagy, a felszedett kilók, nem az Ő súlyuk.
Próbálom azért mától kicsit kordában tartani a táplálkozást és ésszerűen étkezni. Ha nem jön össze, akkor így jártam, de legalább megpróbálom.

Te, hogy vagy? Jól érzed magad?

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Süni!

Nagyon édes a kisfiad! Mégegyszer gratula!
Vigyázzatok rá!!!

Swanny!

Természetesen felteszem a hálózsákot, ha elkészül. De még a háta sincs teljesen kész. Még kb. 1-2 hét, mire összerakható lesz.

Akire!

Ne aggódj! Én a 12. héten mentem először védőnőhöz. Akkor kaptam meg a kiskönyvem. Addig babonából sem mentem, meg a doki is azt mondta, hogy ráér. Igazából a 16. héten az AFP miatt van rá szükség. (mármint a védőnőre.)

Remény!

Szerintem teljesen jó az egyszerű kiságy is.
Én olyanokat nézek most, amik majd később átalakíthatóak lesznek ifi ággyá, mert akor nem kell a kiságyat sem eladnom, sem kerülgetnem, és mi is hely híjján vagyunk.
Most láttam egy tök jót. Sajnos képem nincs, de az a lényege, hogynem kell hozzá külön pelenkázó, mert a végén van egy kicsi polc, ami egy redőnyszerűsséggel zárul. Ha aredőnyt felhúzzuk a kiságy tetejére, akkor ész a pelenkázó.
Ez a leghelytakarékosabb. Szerintem majd ezt veszem meg. És kb. 40.000 Ft.

Kép

Kép
vevikk
 
 


TRIX
Igen genetikai volt.
Basszus kár volt beletenni a kiskönyvembe a pesti 4D-s papírt mert észrevette és még meg is kérdezte hogy mennyiért csináltattam.
Aztán alig vetettünk pillantást Bogyóra. NAgyon hamar lezavarta az uhut, és ha nem szólok hogy nézzen már a lába közéhez is oda se néz. Így is csak fél percig tologatta arrafelé a műszert, majd azzal a jelszóval hogy " a lényeg hogy egészséges " befejezte. :twisted:
Már a múltkor is rámszólt hogy miért olyan fontos nekem a neme! :oops: Na de há na azéééééééééééééééééééé!
A párom fia születésénél derült ki a kukac, én nem akarok addig várni. A nővéremnek is a 2. gyereke meglepetés volt.
Hát már nagyon el vagyok kenődve hogy mindenki tudja aki egyidős velem én meg még nem! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Az a baj ezzel a hízással hogy sajnos a végefelé (utolsó két hónap) kezd el nagyon beindulni a dolog, és ha már az elején többet szed fel az ember mint kéne akkor bizony akár a triplája is rámegy a szülésig. Én is parázok, minden nap mérem magam, és ha több vagyok egy kilóval akkor aznap nem eszem hízlalós kaját.
Másnapra-harmadnapra általában vissza is megy az amúgy sem csekély eredeti súlyra a mérleg nyelve. Nekem szerencsére csak 40 dekát sikerült híznom, és én 5 kilónál nem is szeretnék többet mert akkor tényleg tonna-donna leszek! :oops:

Örülök, hogy minden oké és várom a párna-képet!

dita75
 
 


Sziasztok,

Remény,

megküldtem PÜ-ben a listát. A pelushoz is babylove-ot mondott a barátnőm:) ezt nem írtam oda.:)

Dittus,
A babunak én is szívesebben vásárolok:) de hát ez már csak így természetes:)
Sterilizálóról jut eszembe, hogy van egy belgyógyász barátnőm, aki azt mondta, nem vesz egy vagyonért. Vett egy microzható dobozt, amibe minden belefér. Tesz bele 2 dl vizet az aljára meg egy ici-pici citromsavat, hogy ne vízkövesedjen. Nem zárja rá a tetejét a doboznak és beteszi a 800 Wattos microba nemtudomhánypercre. Kezdek ezen én is gondolkozni:)
Hű de jó neked, nekem nem sokat nőtt a cickóm. :)
Mi volt a dokinál? :)

Trix,

Nagyon-nagyon megköszönném a dokiról az infót:)
Nem sok az 5 kg, hidd el. Legfeljebb nem 10, hanem 12 kg lesz rajtad. Na és? 3 helyett kell enned!!!:)

Puszi,
S,
url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
swanny
 
 


Dittus,
akkor most még mindig nem biztos, hogy bogyi lány??!!!!

P.

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
swanny
 
 


Ditus: sajnálom, hogy kics*tél saját magaddal :? , de azért a dokker is lehetet volna kedvesebb! Felháborító!!! :twisted:
Mikor kell legközelebb menned és próbálj meg megnyugodni.

Egyébként én sem mondtam meg a dokimnak, hogy voltam kombinált teszten.

Mellékelem a képet szopipárnáról és a póthuzatról:

Kép

Kép

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Swanny: nemsokára küldöm a privit a visszérdokikról.

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Swanny: ment a privi :lol:

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


trix: Meg vagyok, köszi. Tudom, hogy ez az 5 kiló nem a babák súla, de ebben benne van a két méhlepény, a magzatvíz, a felhalmozott zsírréteg, a melle az embernek stb. Szóval szerintem ebből az 5 kilóból minden hasznosul. Én ezért nem értettem, hogy mi baja a dokidnak. Mindegy, én a helyedben akkor sem éheztetném a picúrkat.

dita: Sajnálom, hogy még mindig nem derült ki Bogyó neme. Már mindenki csak szórakozik veled.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


SZIASZTÓK!!!!!!!!!!!!!!

cetrotide eladó ÉRDEKELNE

HA VAN VALAKINEK ELADÓ SZVITESEN MEG VENNÉM
bP. LAKOM
TELEFON SZÁMOM :06304959289
ELŐRE IS KÖSZÖNÖM
CECILIA
rafiimola
 
 


Sziasztok!
Én ma sima Uhun voltam, megnéztük minden rendben van, s még mindig megvan a kukija:)
Már 5,2 cm a kis fejecskéje, sajnos sok adatot nem tudtam meg a további méreteiről, pedig érdekelne a hossza.

Ma délelőtt elég sokszor éreztem a kicsim, de most délután nagyon nyugton volt. Változó mikor és mennyit mozog, de élvezem.

Sajnálom Dita, hogy nem derült ki Bogyi neme, pedig drukkoltam, hogy végre te is megtudd mi lapul a lábacskák közt. Maradnak továbbra is az uni cuccok :(

Ha van profi varrónő, akkor annak nem fog annyi ideig tartani a varrás, mint nekem, és ez jó :)

Swanny, köszi a listát, majd átnézem miben tér el az általam szerzett bolti listától.

remény73
 
 


Hát így jártam megint, de nem adom fel. Holnap felhívom a régi dokim aszisztensét akit jól ismerek és megkérdem hogy bepofátlankodhatok-e ultrahangra jövő héten valamelyik nap.
Van ott 2 uhus doki akik tuti hogy rendesen megnézik ha megkérem őket.

SWANNY
NEkem is elküldöd a listát, kivi vagyok neked mit írtak fel.

TRIX
NAgyon tutkeráj a szopipárna. A teszveszen láttam egy hasonló céget akik ezzel foglalkoznak ott több anyag közül lehet választani.

REMÉNY
Örülök hogy minden rendben van nálatok is.
Engem csak 4 hét múlva hívtak vissza újra, de majd én kijátszom valahogy ezeket az összeszövetkezőket! :)

Nekem a 4D-n a múltkor azt mondta a nőci hogy ilyenkor már nem szokták nézni a baba hosszát, hanem a testrészeit mérik le külön-külön. (combcsont, fejecskéje átmérője stb.)

dita75
 
 


Dita, nekem is 4 hét múlva kell mennem és lesz terheléses cukorvizsgálatom is.

Drukkolok, hogy megtudd végre a nemét a babónak.

remény73
 
 


Sziasztok Kismamik!

Csak egy infó:
Rákóczi út 30. szám alatt találtam egy tuti turkálót, 3 szintes, az alsón vannak drágább cuccok, de a fölső kettőn ócóbb. Vettem a tesóm kislányának - 8 hónapos - egy szupi mintás kordkabátkát (340,-Ft), hímzett farmerkabátot (500,-Ft), kordnacit (320,-Ft), pamutgatyót (245,-Ft). Magamnak egy kapucnis keki kabátot 1.100,-Ft-ért.
Láttam farmer-kismama nacikat is, bár ehhez még nem értek, h. jófélék-e? :oops:

Hurrá péntek!!! :lol:

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


Süni,
nagyon édes a baba, és olyan kis formás meg szép, hogy egész meglepődtem, hogy a képen csak 6 napos. :)

Swanny,
örülök, hogy találtál végre pelenkázót. Ez nagyon megnyugtató tud lenni, amikor végre egy ilyen nagy dolog is megoldódik. Pláne ennyire a végén.... Hogy vagy?
Mi még mindig nem raktuk össze a miénket, bár már egy hete megérkezett :oops: , de egyszerűen nem volt rá idő. Viszont ma délelőtt jönnek Anyuék egy hétre, és mivel lesznek esős napok is, szerintem most jutni fog idő mindenre: végre összerakunk mindent, ha sikerül kocsit venni (valaki kérdezte - egy használt Fordot választottunk végül, jó nagy, kombi, babakocsi és minden egyéb bele fog férni. :) ), akkor ruhásszekrényünk is lesz nemsokára, szóval haladuuuuunk!

Dita,
sajnálom, hogy még mindig nem derült ki a babó neme, bár szerintem ez kicsit jó jel is, mert az, hogy fiú, általában egyértelműbben szokott látszani, és hamar észreveszik... De nem féltelek, ügyes vagy, és ki fogod harcolni, hogy hamar megtudd... :) :)

Trix,
nagyon jó a szopipárna mintája. Én is a szopiparna.hu oldalról vettem a miénket, az "szafari" mintájú (kisoroszlánok meg krokodilok meg egyebek sárga alapon). Azt kérdezném viszont ezzel kapcsolatban, hogy te kábé mennyi gyöngyöt szedtél ki belőle? Én kiszedtem egy adagot, de továbbra sem tudom olyan szép kiflibe hajtogatni, mint a tiéd a képen. Nekem mindig egyenesen áll, és ha megpróbálom összekötni a madzagjait, akkor is nagyon messze van egymástól a két vége, vagy jól megdögönyözöm, és akkor közel kerül, de akkor meg szinte párhuzamos a két szára, egyáltalán nem kifli alakú. Szóval sehogy sem jó. (Ráadásul nekem annyira nem jött be a vele való alvás, a férjemnek viszont annál inkább, így most ő használja
:lol:) - amíg a baba meg nem születik. Utána remélem eredeti céljának azért megfelelő lesz...

Kép
bikmakk
 
 


Sziasztok!!

Most elköszönök mert megyek holnap reggel a keresztszüleimhez 1 hétre vidékre.
Engem szabályszerüen leb..szot az orvosom mert 3 hét alatt semmit nem hiztam még mindig 58,5 kg vagyok. Na ez most megváltozik mert a keresztszüleimnél nincs olyan,hogy valaki nem eszik normálisan.
Ahogy visszajövünk akkor megyek AFP vizsgálatra. Picit félek az eredménytől mert nagyon parás vagyok amugy is. Nem tudom lesz-e pénzünk a 4D-re. Még semmit nem vettünk a tornászkánknak( igy hivjuk mert minden ultrahangnál bukfencezik) de még rá érünk úgy érzem.

Kellemes hétvégét mindenkinek!!

Zsú

Kép
Kép
colin
 
 


SAJT
Ez szupi, nagyon jó áron találtál rucikat.
Na majd legközelebb megyek fel pestre célba veszem, csak most már kéne tudni a nemét. Nekem mondjuk ruci már nem kell sok, sőt anyuék szerint már egyáltalán nem kell.
Hálózsák kéne még egy-két darab. Ami jó vastag az kb. 3000 Ft újonnan. Jó lenne olcsőbban találni.

BIKMAKK
Örülök, hogy sikerült kocsit választani.
Hát ezen jót nevettem hogy a férjed alszik a szopipárnával! :)
Én is lassan meg fogom rendelni addig is vettem a Lidl-ben egy gyöngyös puha párnát és azt teszem a pocak alá, nekem bejött.
Amúgy az első nap a párom is mindig lenyúlta tőlem! :)
Berakta a nagy hasa alá azt hitte nem veszem észre hogy ott dudorodik. Mire visszajöttem a fürdésből ott sunnyogott az ágyban a párnámmal. :)

Én is abban reménykedem hogy a másik fórum ahová írok ott az összes kisfiú legkésőbb a 20. héten kiderült, a kislányok meg még ennél is később. De végülis erre azért nem alapozok.
A nővéremnek a fia meglepetés gyerek volt, a párom fia is végig kislánynak mutatkozott, amikor megszületett meg ott volt a fütykös. Szóval érdekes dolgok ezek. Azért jó lenne legalább félidősen megtudni hogy tutira az ember úgy válasszon bébiholmikat.

COLIN
Én is csak 40 dekát híztam eddig. Nekem semmit nem szólt rá a védőnő, gondolom mivel így is 95 vagyok, nem kell még több + kiló.
Van egy csajszi (igaz ő cukros ő terhesség alatt 10 kilót fogyott) .
A barátnőm sem hízott egy dekát sem, nagyon rossz evő volt. Bár szerintem féltette az alakját, csak nem merte bevallani.

dita75
 
 


Colin és a súlyok miatt aggódó csajok!


Ne aggódjatok! Én is csak fogytam eddig, bár rám is fér. Így is 83 kg vagyok. Igaz nem sokat eszem mióta terhes vagyok, mert egyszerűen nem esik jól. Pedig nagy zabagép voltam.
De a súylos kilók úgyis a 6. hónaptól jönnek csak igazán. Legalább addigra spórolok:)
Nekem 12 kilót engedtek meg. Úgyhogy ha azt veszem, akkor most 14-et hízhatok még.
Szerintem a baba tudja, hogy mi kell neki. Azt úgyis belőlünk veszi el. Mi meg megkívánjuk, ha valamiből hiánya van a szervezetnek.

Anyáinknak meg nagyanyáinknak senki nem mondta, hogy milyen vitaminokat egyenek, meg mennyit hízhatnak, mégis megszülettünk, és egészségesek lettünk. Nem?

Kép

Kép
vevikk
 
 


VEKIKK
Igazad van, bár végülis jót akarnak nekünk és nem esztétikailag hanem orvosi szemmel néznek bennünket.
Érdekes amit mondasz mert én sem kívánok semmit, remélem ez így is marad. A gyümölcsöket nagy előszeretettel fogasztom bármit elém tehetnek, de még amit régebben imádtam főtt ételt most arra is fintorogva gondolok. Hát erre pont nem számítottam. Tegnap még egy jégkrémet is vissza kellett tennem a fagyasztóba két harapás után mert egyszerűen nem kívántam. Ami nagy szó! :)
Most találtam a plusban egy zabpelyhes kekszet, nagyon fini, azt ettem reggelire, mert a szendvicsektől is hányingerem van már!
Elég kevés az az egészségesnek mondható étel amit szeretek, pl. a zöldségeket sajnos egyáltalán (max levesbe) de valahogy most inkább olyanokat kívánok (teljes kiörlésű dolgok, gyümölcsök)
Na egy valamivel még mindig le tudnak venni a lábamról és ez a PIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! :) :lol:

dita75
 
 


Sziasztok Lányok!

Rettentően ki voltam akadva :evil: , tegnap este óta nem ment a net.
Valami gáz volt a szolgáltatónál :twisted: , most végre itt vagyok 8) .

Bikmakk: sajnálom, hogy neked nem jó a szopipárna. Én nem vettem ki belőle semmit, így vettem át, ahogy a képen láthatod. Ezek szerint nem mindig sikerül ugyanolyan jó a készítése. :?
A kocsit én kérdeztem és gratulálok hozzá! Sikerült már végleg elintézni?
A babaszekrénykéket meg igyekezzetek összeszerelni, mert az idő baromi gyorsan telik. :roll: :lol:

Vevikk: valójában igazad van, de szerintem a doki engem csak óvni akar a kellemetlenségektől.
Valahol olvastam, hogy a hirtelen plusz kilók felszedése rövid idő alatt, utalhat cukorproblémára.
Szerintem a doki elővigyázatosságból írt elő szénhidrát diétát, nehogy ártsunk a Babóknak és magamnak.
Igaz, ezidáig soha nem volt probléma a cukrommal, de terheléses vizsgálaton még sohasem voltam, így hát nem tudhatjuk. :wink:

Colin: jó pihenést és vigyázz a Babóra! Kényeztesd el magad ez idő alatt!

Dita: nekem is tetszik a párna, de ezek szerint nem mindig ugyanolyan jól sikerül nekik elkészíteni.
Te most akkor a teszveszről szerzed be? Én még nem próbáltam, de lehet ma este felavatom alváshoz. :wink:
Mostanában megfájdul néha a hátam és a derekam, pedig az ágyunkat nagyon szeretem és terhesség előtt soha nem fájt rajta a hátam. Mi jót csinálsz hétvégén? :lol:

Sajt@: hogy állsz a vizsgálatokkal? Már régen hallottam felőled, nem nagyon olvasgatok már odaát.
Remélem, minden ok! Ezt a boltot majd én is megnézem magamnak valamikor! :wink:

Képzeljétek, épp Vivaldit hallgattatok a Babókkal! Nekem tetszik, remélem nekik is! :)
Ma akartunk menni állatkertbe, de nem mentünk végül, mert az idő megint elég kakci. :?
Lehet hétvégén majd bepótoljuk!

pusszantás

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Sziasztok!


Meg volt a genetikai uh!!
Babókával minden oké. Viszont a méhlepény megközelíti a méhszájat, emiatt ujabb fekvés..... :cry: van v.kinek hasonló helyen ???
Olyan hülye vagyok, lehet apróság az egész, de úgy be tudok stresszelni ezektől a dolgoktól. És mindenféle hülye dolgokon agyalok.
A doki pedig azt mondta feljebb fog húzódni, és én is tudom hogy általában így van ettől függetlenül nagyon idegesít!!!!
Apának is becsípődött a dereka fekszünk itt mint két rokkant:( Annát meg úgy sajnálom. :cry: :cry: :cry: :cry:


Trix!

Szopipárnám nekem is van, bár én jobbára csak terhesség alatt használtam meg használom most is.
szopizáshoz egyáltalán nem jöttem rá hogy is lenne jó!!!???

5kg az szerintem nem sok!!!! Én is kb ott tartok, Annával 20-at sikerült felszednem de senki nem cseszegtetett érte igaz előtte alig voltam 50kg szóval nem is igazán látszott az 20nak:)

Dita!

Van ismerősöm akinek végig lányt mondtak és fiú lett a végén. Ha akarnak tudnak ők olyan pózt felvenni, hogy ne tudjuk meg:)
Azért remélem akkor se leszel nagyon szomorú ha esetleg egy szégyenlős fiúcskád van!!!!

Kép

Kép

Enikő
áfonyácska
 
 


TRIX
Nem tudom még nekem az anyagok jobban tetszenek a teszveszen, mert nagyobb a választék, de maga a szopipárna meg az tetszik amilyen neked is van. Amit a teszveszesek csinálnak úgy látom nincs is rajta kötő és ahogy Bikmakk is mondja nem olyan kifli formájú.

Így van főleg a cukor a gond. Nagy károkat tud okozni.
Remélem nem lesz egyikünk sem cukros. Nagyon veszélyes.
Én ettől még a szülésnél is jobban félek! :roll:
24. héten van cukkerterhelés ha jól emlékszem.
A 12. hét körül volt egy olyanom, hogy két órával kellett ennem vv előtt, és ott jó lett a cukker. Remélem a 24. héten is jó lesz!

Hát igen itt is pont most kezdett el esni amikor hoztuk a fotelágyakat. Ezt is neten vettem. Bogyó szobájába lesz, ezen fogok aludni. Ha egymás mellé teszem a kettőt ki sem kell nyitni mert simán el lehet rajta úgy is férni, ha jön vendég akkor ketten meg elférnek rajta ha mindkettőt kihúzzuk. Szóval sztem jó vásár volt. :)

ÁFONYÁCSKA
Hát azért az ilyen meglepinek nem örülnék. Ugyanez volt pároméknál de sztem ők örültek, pláne párom, az ex nem tudom.
Nem igazán beszéltem vele erről, de sztem biztos örült neki, márcsak azért is mert a tesójának is fia van, ráadásul tehetősek, még a mai napig is a Ricsi a Rolinak a ruháit hordja többek között.

Sajnálom a fekvést és pláne Annát hogy így kevesebbet tudtok vele foglalkozni. Férjednek is jobbulást.
Nekem csak annyit mondtak hogy mellső fali a lepényem, mást nem. Gondolom valaki csak szólt volna ha feküdnöm kéne, én örülök hogy nem kell mert marha sok a meló itthon.
Ha jól emlékszem van egy csajszi a másik topicból akinek ugyanez volt a "baja" ha gondolod rákérdezek vagy összehozlak titeket.
Vigyázz magadra és a kis tökösre!

dita75
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam :)

Trix:
Az IR-nél magas lett az inzulinom, a cuki jó, Merckformint kell szednem. A következő ciklusnál, ha nem lesz ciszta - márpedig szép eredményeim lesznek! :) - jöhet az inszem. Végre a Zuram bacivizsgálata is rendben volt.

Dita:
Már igazán megmutathatná magát a kis lurkód, nagyon kíváncsi vagyok a nemére!

Minden kismaminak sok szépet és jót kívánok, pussz! :)

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


Sziasztok,

Remény :D
Szívesen, szerintem azért szűrd meg, mert pl. mellbimbó kiemelő nem kell annak, akinek nincs befordulva…


Ditta :D

Hajrá, ne is hagyd magad :lol:
Persze, elküldöm a listát szívesen :lol:
Hidd el, úgyis azt kívánod, ami a babunak kell. Ha pizza, hát pizza :D

Sajt,

Köszi az infót :D Jó tudni, hogy kismamis farmernacik is vannak :lol:

Bikkmakk,
Igen, már csak azon izgulok, hogy időben kész legyen a festése a pelenkázónak, mert a nagybácsi tündér, de szereti elhúzni a dolgokat :(
Jól vagyunk, ma voltunk UH-n. 2 kg a kispöcsös, de nem akart belenézni a monitorba, még egy nappal el lett tolva a születése, aug 21-re. De állítólag minden rendben van. És képzeljétek júli 20-ra kell mennem CTG-re…Megint egy hónap hírek nélkül…
Örülök, hogy megoldódott a kocsi kérdés, nekünk is kombink van, de a babakocsi a felét elfoglalja a puttonynak :(
A szopipárnából én nem vettem ki gyöngyöt, de nem is baj, mert most már olyan laza, hogy azon gondolkodom, veszek bele Én a hátamat szoktam vele végig támasztani, úgy sem szereted? Az én férjem is teljesen rá van kattanva :D
Majd visszaorozod, ha eljön az ideje :D
Te hogy vagy?

Colin,
Jó pihit és egyél amennyi beléd fér :D


Trix,
Hidd el, ha egyszer rákapsz a szopipárnára, nem is tudsz nélküle aludni. Én mindenhová magammal viszem

Áfonyácska,
Engem is császárral rémísztgetett a 4D-s UH-n a dokinő, mivel közel a méhszájhoz a méhlepény. Erről hallgattam a dokimnak és ő sem hozta fel azóta sem, sőt. Állítólag, ahogy nő a poci, feljebb is húzódik. De pl. barátnőmnek is feküdnie kellet, mert neki meg állandóan felvált és nagyon vérzett 3 hónapig….
Te ugye nem vérzel?
Férjednek jobbulást :( Remélem Annácska jól bírja :)

Puszi,
s.

Kép
swanny
 
 


swanny!

Engem nem is a császár az ami elrémiszt, hanem az hogy akár gondot is csinálhat. Én kibírok mindent csak a babának ne történjen baja!!!!
Igazából nem éri el a méhszájat csak megközelíti. De hogy mennyire???? A genetikát egy doki csinálja aki nem volt túl bőbeszédű!!!! Legközelebb már a lányok lesznek ők többet mondanak ha megkérdem. Addig marad a pihi.
Vérzés nincs kop-kop !
Iszonyú lehetett a barátnődnek :cry: már meg van a babája???


Anna élvezi a szabadságot.....se apa se anya nem tud utánna rohanni :roll: még este leborított egy edény hidegvizet amibe a tejet hűtöm neki. Még szerencse hogy nem v.mi forró dolog volt, pedig ez is úgy bevolt tolva a pulton....nem is értem hogy érte el????? Aztán csurom vizesen bejött mint aki jól végezte dolgát!!!!


Jaj Apa most ment el a cukiba sütiért......lehet nekem nem tesz túl jót......!!!! Annával egy szemet se ettem egész a 36-ik hétig. Most meg...........remélem nem lesz gond a cukrommal :o

Kép

Kép

Enikő
áfonyácska
 
 


Sziasztok Lányok! Bocsi az off-ért!

Megpróbálkozok megint. :oops:

Vannak, akik bizti ismernek, szintén lombik babánk van, 1 éves nagyfiú.

Amiatt írok, mert lenne egy csomó feleslegessé vált babaholmink, pl.
* Kismamás könyvek (egy rakás)

* babaőrző;

* 120*120 járóka, akár két babának is, amit 3 magasságba lehet állítani, fából készült, és van hozzá játszószőnyeg, valamint fejvédő, egy plusz új matrac is, így akár kiságy helyett is használható, nagyon szép állapotban, majdnem féláron;

* valamint egy teljes kisfiús ruhakollekciónk, csak Lőrincem hordta őket, ettől is szeretnénk megválni, csomagban árulom méret szerint szortírozva.

Székesfehérváron lakunk.

Mindent tényleg alig használtan, kimosva adnék át és a bolti ár töredékéért, megegyezés szerint. Ha valakit érdekelne a dolog, írjon privit!

Köszi, és mégegyszer bocsi a zavarásért.
Üdv: Kata
torolve_20130114141731
 
 


Sajt! Ha meforalt kellene szedned, azt tudtam volna adni fele áron,mert abból van.Ha mégis,szólj,s egyeztetünk.

Swanny,majd még megnézem tüzetesen, most csak azt pipáltam ki,amit már megvettem.
Remélem minden ok lesz a kistökössel:) 4 hét után már hetente kell menned.

Áfonyácska sajnálom, hogy feküdni kell,de a babáért gondolom mindent... Remélem feljebb kerül,s nem kell sokáig feküdnöd.

Dita, a pizza és a gyros a mindenem, de csak időnként engedek a csábításnak. Ha pizzát kivánsz,egyél nyugodtan, ami jólesik azt nyugodtan ehetsz.

remény73
 
 


Remény

Gyros is jöhet, de a pizzzzzzaaaaaaaaaaaa! :) Amúgy csak a hawai-t szeretem. A többi annyira nem jön be.

Áfonyácska

Én nem tudom de eddig mindig olyan dokikat fogtam ki akik nem túl bőbeszédűek. A Szűcs vitte a prímet! :lol:
De a mostani dokim se igazán mondott semmit, akkor eresztette el magát egy kicsit amikor a négyes tesztről volt szó.
Mintha kapna vmi jutalékot utána vagy nem is értem, hogy miért erőltetik annyira ha egyszer a két másik tesztem meg jó lett.
Jó persze lehetne jobb is de a korom, meg hogy még nem szültem nagyban befolyásolja. Ez ellen viszont már nem tudok tenni! :roll:

Swanny

Köszi a listát!
Basszus azt hittem még szemezgethetek belőle hátha kimaradt valami erre ahogy nézem az én listám jóval bővebb mint a tiéd.
Mondjuk kihúztam pár dolgot abból is és a tiédet is lehet finomítani.

Örülök, hogy jól vagytok és minden ok!

Erre a szopipárnás alvásra már nagyon kivi vagyok! :lol:

Sajt

Remélem mielőbb jó lesz minden eredményed és kezdhettek, a cisztáknak is huss!

dita75
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Áfonyácska: örülök, hogy jó lett a genetika. Szerencse, hogy nem vérzel. Pihizz sokat, szerintem nemsokára feljebb húzódik az a lepény.

Dita: a pizzát én is nagyon szeretem :) , csak ne legyen túl vastag a tésztája, hanem igazi olaszos, papírvékony. Na persze a gyros felőlem is jöhet ezerrel, jó csípősen.
Sajnos már két éjszaka elfelejtkeztem a párnáról :? , de majd ma este 8) :lol: .

Ma éjszaka felébredtem és alig tudtam visszaaludni. Csak jártattam az agyam a Babócáinkon és a nekik szánt dolgokon.
Gyerekszoba, kelengye stb.

Vikkata: akkor ezek szerint a Te Babád nyári? Nekem téli kiscuccokra lenne szükségem, jó áron, mivel fiúcuccost nem nagyon kaptam még senkitől.

Remény: mizu nálatok? Elküldenél egy listát nekem, amit Te már megszereztél a kisfiatoknak? Kivi vagyok mennyi mindened van már meg. Ditus Te is küldhetsz. :wink:

Sajt: csak azt tudom mondani, mint Dita. Remélem miharabb okés lesz minden Veled és mehet az inszem. Megy a drukk ezerrel!!!!! :lol:

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Sziasztok Kismamik!Ne haragudjatok,hogy nem irtam,nem is akarom offolni a topikot,de a mult heten,amikor hazajottunk,a bmc-bol,aznap tavozott el a parom nagypapaja,aki nagyon kozel allt hozzank,es varatlanul ert minket,es nagyon megviselt,es sajnos az oromkodesunket elhomalyositotta.De most azert irok,hogy szep dolgot osszak meg veletek,a babocank 8mm,es a szivhangja 140-es!!!Es en is lattam a monitoron,hihetetlen elmeny!!!A masik babo az teljesen felszivodott,mar nyoma se volt.Persze ot nagyon sajnaljuk,de ha igy kellett tortennie,akkor jobb most,mint kesobb.Amugy is para vagyok,igy talan konnyebb lesz egy kicsit.Egyebkent 24 oras hanyingerem van,ket napja mar esti roka-koma is van,de nem banom,ha a babocamnak igy minden ok.Egyebkent akkor en Vickyvel vagyok egyidos,ugylatom.Trix! Nagyon szep helyen voltatok!!!Mi nem hiszem,hogy hosszabb utat bevallalunk.Dita! Hat nem semmi,ahogy a doki beszelt veled,en biztos kiakadtam volna!!!Hat Bogyo,tenyleg nagyon titokzatos!!Afonyacska! Proballj,amennyit csak tudsz pihizni,ez az ami segit!!!Udv Mindenkinek!!Ja es Suni!!!Hatalmas gratula!!!nagyon szep kisbaba Zeteny!!!!Es csajok,nagyon klasszak a fotok,minden szempontbol,pocak,babo,minden!!!!Szep napot Zoe
zoe33
 
 


Sziasztok!


TRIX

Pont tegnap írtam össze hogy milyen méretből milyen rucik vannak, és úgy látom hogy az égvilágon nem kell már több ruha így is a felét sem fogjuk tudni ráadni annyi van. Még néhány zokni kell meg egy-két téli meleg satyek.
Azért vettem neki egy-egy újat minden méretből hogy ha dokihoz kell vinni vagy védőnőhöz, vagy ünnepségre (pl. karácsony).
Ezenkívül megvan a hordozó, az egyik babakocsi (másik még kérdéses), sterilizáló, forgóka a kiságyra, kiscipők, overál, takarók, ágynemű, hálózsák, cumik, előkék, fürdőlepedő, kiságy, pelenkázószekrény, járóka, játszószőnyeg, textilpelenka, kisfésű, kisolló, pelenkázótáska, lázmérő, matracvédő, éjjeli fény, turmix, gumis lepedők. Megvettem az ágyat is amin én fogok aludni a gyerekszobában, és hajajj még mennyi minden kell!

Én is sokat szoktam gondolkozni, már vagy 3x átírtam a listámat, ami megvan kipipáltam és ami még nincs amellé odaírtam a kb. árát és hogy honnan akarom beszerezni.

A Máriában veszem meg a kókuszmatracot, pelenkázófeltétet, babakozmetikumokat, kádat, beülőt és kádállványt, orrszívót, cumisüvegeket, pelenkatartót.

A baldachint és a fejvédőt meg a függönyt valszeg varratni fogom ha már ennyi varrónő van a családban.

Szopipárnát onnan rendelem ahonnan te is.

Mérleget, cumisüveg melegítőt, légzésfigyelőt és bébiőrt teszveszen nézegetem, és láttam aranyos micimackós dekorokat is, ha marad egy kis + mani akkor azt is szeretnék, meg egy polcot a játékoknak.

Néhány játékot kapunk nővéremtől, meg a barátnőimtől is bizti mert mondtam hogy ruhából már fullon vagyunk!

Karácsonyra pedig a nagyszülőktől kérünk pihenőszéket és szeretnék egy mei - tai kendőt.

Én is a vékony tésztás pizzát szeretem!

ZOE

ŐSzinte részvétem a nagypapa miatt.
Annak viszont örülök hogy teljesen rendben vagytok. 8 mm???
Azta! :) Rókakoma majd eloldalog idővel. :)

bocsi ha hosszú voltam! :oops:

dita75
 
 


zoe: Sajnálom a nagypapát, biztos imádta volna az unokát. A párom nagypapája nálunk is öreg, de reméljük hogy még megéli a dédunokát. Nagyon örült neki. Remélem nekem is felszívódik a másik petezsák és nem okoz gondot. Mi is örültünk volna az ikreknek, de hát így alakult.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Megjöttem én is a nyaralásból. Most már figyelek rendesen! :lol:
Amúgy 22-én, hétfőn voltunk UH-n, ahol 4 mm-es volt a kis lurkónk és már látható volt valami szívdobogásszerűség is, és azt mondta Szűcsdoki, hogy hetedike táján menjek megint, ha akkor is mindent rendben talál, mehetek a saját dokimhoz terhesgondolzásra. :) Ez volt a legszebb szülinapi ajándékom!

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Kérdés:
Lányok!
Nálatok mikor költözött be Vuk? Én még egyszer sem éreztem hányingert, bár émelygést már igen. És néha úgy érzem, a gyomorsavam is dolgozik ezerrel - eddig sosem voltam savas, még a femibiontól sem.

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Sziasztok Kismamik !

Megjöttünk a nyaralásból, egyszerűen fantasztikus volt, olyan jól sikerült kikapcsolódni ! Majd később teszek fel képeket is, csak ismét munkában vagyok, sok a dolog ... !
Ma megvettük reggel a festéket, holnap kezdődik a gyerekszoba festése és összerakása, nagyon vártam már ezt a pillanatot ! :D
A másik topikban (augusztusi babások) már 2 babaácska megszületett (31. ill. 33. hétre), remélem az én Kincsem még odabent marad egy ideig, mert még sok a teendőnk, na meg neki is jelenleg a legjobb lak a pocakom !

Belepörgettem az elmúlt 2 hétbe, jó sokat írtatok ! :lol:

Süni
Gratulálok a kicsi Zétenyhez, gyönyörű baba !!!! :lol:

Trix
Nagyon szép helyeken jártatok és milyen szép nagy már a pocid ! :D

Ditus
Sajnálom, hogy még mindig nem tuti Bogyi neme ! :roll:

Zoe
Sajnálom a nagypapát ! :cry:

Többi Kismami, Ti jól vagytok, mindenkivel minden rendben ??

Kép
Kép
rilla_
 
 


Sziasztok,

Áfonyácska,

Hát nem volt egyszerű időszak, de a babu egészségesen megszületett és már 9 hónapos nagylány :D
Annácska nem semmi kis kiscsaj lehet :D


Remény, Ditta,
a listát szívesen küldtem :D ha van valami, amivel érdemes kiegészíteni szerintetek, szóljatok, nagyon megköszönném :D
A pizzáért és a gyrosért én is odavagyok…főleg a gyrosért, bár néha elgondolkodom, hogy mennyire tesz jót az ember gyomrának, ha nyári melegben a karóról levágott húst eszik :D Bár ez a gondolat még eddig soha nem tartott vissza:)
Hawai a number one nálam is :D

Zoe,

Nagyon sajnálom a nagypapát… Olyan fura az élet, elvesz és ad…
A kisbabunak viszont nagyon örülök, a róka koma szerencsére nem hűséges társ, egy ideig próbálkozik, aztán lelép. :)

Kakti,Remélem jól kipihented magad.
Nálam nem volt Vuk, én a másik végét választottam :shock:

Rillus,
Örülök, hogy jól sikerült a szabi, várjuk a képeket.
Te még meddig dolgozol?
Mi kb. egyidősek vagyunk és engem már noszogatott a barinőm, hogy készítsem össze a cuccost a kórházba, mert már bármi megeshet. Én is izgulok, hogy Morka bent mardjon. Még a bútorok sincsennek lefertőtlenítve, rucik kimosva…és még néhány dolog hiányzik is.
Azért ne sok festéket szívj be, ha meg tudod oldani :D Milyen színű is lesz a fal?

Én már teljes szülésfelkészülési lázban vagyok. Ma voltam a szülésznőnél a Kútvölgyiben egy halom kérdést egyeztetni. Nagyon normálisak voltak és olyan normálisan állnak hozzá a dolgokhoz(összefutottam a dokival is, azért a többesszám). Tudom, hogy az élet úgyis átírhatja az elképzeléseit az embernek a szülésről, de olyan jó tudni, hogy kb. arra számíthatok, amit szerettem volna. A szülőszobát még nem láttam, de augusztus elején még arra is rápillantok, vagy hamarabb :wink:
Pénteken meg lett UH-gozva Mór. Hát nem szereti, csak fél szemmel nézett hátra. :lol: Ami megnyugtató, hogy két kilós nagyfiú már :lol: És már befordult :lol: Amit viszont nem értek, hogy megint eltolták egy nappal a dátumot. Most augusztus 21
Voltunk szülőpozíciós jógán is. Kaptunk egy csomó tippet, ha megkapom az írásos összefoglalót e-mailben és szeretnétek megkapni, szívesen elküldöm.

Bikkmakk, Rillus,
Nektek is sokszor van melegetek? Én olyan fázós voltam, most meg szinte csupaszon alszom, apa meg mellettem hosszú pizsiben.

Puszi,
Kép
swanny
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?