Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Képzeljétek ma Barni átaludta az éjszakát, el sem hiszem. :)
11től fél6ig aludt, el se hittük apával.. 5kor felriadtam és felébresztettem apát hogy nézze meg hogy a gyerek vesz e levegőt...

Nemsokára kiviszem egy kicsit sétálni egy 10percre védőnő azt mondta ha száraz az idő azért vigyem ki mert kell neki a levegő...

Kép
dius87
 
 


Fridus!

1. évforduló :) mi is el szeretnénk majd menni vhova,de lehet hogy csak Húsvét körül..... de olyan drága minden normális szálloda,pedig oda szerettünk volna menni pár napra,mert még nem voltunk...na majd meglátjuk... :shock:

Ha tudtok jó szállodát jó áron,ami bababarát is,kérlek írjátok meg!

Dius!

Barnus nagyon cuki! Mekkora ahhoz képest hogy még csak 3 hetes.... :lol:
Amikor először átaludta Lara az éjszakát mi is meglepődtünk. Kb. 2 hetes volt és este nyolctól reggel hatig aludt. De azelőtt állandóan felkelt. Egyébként azóta végigalussza az éjszakát. Csak akkor kel fel,vagy alszik nyugtalanul,ha vmi gond van... meg persze már nem szopizik éjjel egy ideje...

üdv Mindenkinek

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Ez az alvás téma tök érdekes, mi még mindig nem alusszuk végig az éjszakát.
Ma például este 8-kor áttettem a helyére, már 10 perc múlva átsírta magát, majd írok, de éhes a picim

Kép
fridus
 
 

 
 

Na, és most rosszul is evett, majd eszik később, ha az apja hazajött.
Van ebben az anyósnál töltött napokból hasznos dolog is, azóta bekéreckedik a kiságyába. Jó magyarosan írtam. :-)
Na, javítom, amit tévesen írtam, 14 fogunk van kint. A többi ezután jön. :-)
De most nem látom, hogy hol jönne.
Kaparásza, mattat a szájában, és nagyon nyáladzik.

Kép
fridus
 
 


Bocs megint a bepofátlankodásért... :oops:
Kriszta, Andrásra tippeltem én is. :) Szép név, nekem is tetszik. :wink:
A legjobbakat kívánom a drága kis manónak, meg a családotoknak...
Ha tesód dolgozik, meg tudják oldani az otthoni felügyeletet, van segítségük?

been
 
 


Emma!

Milyen bepofátlanágról beszélsz???!!! Ugyanmáááá ne izélj!!!!

Az alkesz faterom vigyáz a gyerekre, a hugom 2 lépésre dolgozik a helyi abc-ben boltvezetőként.
A faterom egy ritka nagy gyökér még Édesanyám hagyatékát is elitta már. 2 év alatt elherdált 3 500 000 ft-ot, még az anyám sírkövét se csináltatta meg.
Dolgozni smafu, a hugi volt kénytelen visszamenni, mert jelzálog is van a házon, muszáj valamiből fizetni.Az apámra nem lehet hagyatkozni.
Anyám halála óta én nem is beszéltem vele.

Áááá nem is idegelem magam vele.Csak a hugomat sajnálom.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Úristen, Kriszta, hááát...
És Bandita apuja? (Bocs, ha már volt szó róla...)
Én is nagyon sajnálom a húgodat és minden tiszteletem az övé. nem értem, miért mér ennyi terhet rá/tok az élet, de komolyan... :cry:

been
 
 


Emma!

Na a kisfiú apja külön sztori. Hugom terhes lett, örült a babának, mondta hugomnak, hogy tartsák meg, neveljék fel, megcsinálja anyjáéknál a tetőteret legyen hol lakniuk.
El is kezdte csinálni, majd a hugom a 8. hónapban volt, mikor gondolt egyet és elugrott az akkor már vőlegényéhez, hogy élőben is lássa, hogyan halad a tetőtér.
Majd megdöbbenve vette tudomásul, hogy a vőlegénye együtt él egy másik nővel, aki szintén terhes tőle a már elkészült tetőtérben.
Csávóka azóta sem látogatja a fiát, letiltás útján jutnak hozzá nagy nehezen a havi 10 000 Ft-os tartásdíjhoz.

A hugom az egy szerencsétlen mamlasz, szegénynek az életben soha semmi nem jött össze. Mindig anyámék nyakán lakott, biztonsági őrként dolgozott, mert tanulni smafu volt.

Most végre van egy rendes pasija, aki mindig kiáll mellette, a hugomnak is benőtt a feje lágya végre.
Remélem ezt a kapcsolatot nem cseszi el végre.

Ő sajna az a típus, akinek nem arannyá válik a kezében minden, hanem sz...rá. bocsesz :oops: :oops: :oops:

Amióta Anyu meghalt, kénytelen volt felnőni. Sikerült. Remélem tényleg nem cseszi el.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta Nem semmi család . . .

Kép
dius87
 
 


Itt vagyok újra, gondolom úgysem hiányoztam. :-)
Gyermekem úgy el tűntette a cumiját ebben a kis lakásban, hogy 2-en kerestük, de még nem találtuk meg. Már csak a cipőkben nem néztük, de aztán lehet, hogy oda tette, majd átnézem őket.
Még fél 7 sincs,de már a gyerek porszívózna...
Tudjuk, hogy mit vegyünk neki névnapjára. :-)
A cipőjét bedobta a felmosó vödörbe, és tolja. Majd meg haltam a nevetéstől, este pedig a szájával adott ki puki hangot. :-)
Sokáig csinálta, jött a nyál is rendesen...
Ez a családi téma elég elszomorító...
Úgy látom minden családban van egy alkoholista apuka, illetve nagypapa.

Kép
fridus
 
 


fridus,nincsen minden családban :wink:
Sajnos Apukám már nincs velünk,novemberben volt 5 éve,de nagyon megvetette az alkoholistákat.
na,lépek,pakolnom kellene,meg mosni,a vasalásról nem is beszélve,de semmi kedvem hozzá. Kristófot elvittük oviba,rendesen hideg van kint :? Elizám pörög ezerrel.
Én meg nem vagyok a topon,fáj a torkom,taknyos vagyok,szétmegy a fejem :cry:
Na,de nem panaszkodom,megyek,mert így megint kevés lesz a 24 óra :evil:
Vendég
 


Nálunk sincs hálistennek... (bár "tagilag" én itt kakukktojás vagyok :-))) Cseriani, jobbulást itt! (Többit meg amott... ) :wink:
Krisztának megint: jaj, ez a sztori... :shock: :shock: :shock: :shock:
De én azért örülök. Remélem, húgodnak "rendbejön" (nem jön rendbe Bandita miatt sose, de érted) az élete, lesz végre egy jó párkapcsolata, és újabb gyerekei is, ha szeretnék. Minden jót nekik...

been
 
 


Hát Fridus mi már csak ilyen félnótás család vagyunk.

Cseriani jobbulást már megint!!!! Szegénykém, Neked mindig kijut valamilyen takonykór. :cry:

Emma!

Köszike!!!!
Terveztek már tesót, remélem mostmár révbe ért a hugi.
Lehet,hogy a fia küldetése annyi a Földön, hogy betegsége segítségével hozza össze egy rendes emberrel.

Egyébként érdekes, de a huginak meg nekem a statisztikák szerint masszív alkeszoknak kéne lennünk. :D
Megiszok egy dobozos citromos radler sört és egész nap csak vigyorgok, meg pisilek.
Mi lenne velem, ha töményre váltanék???brrrr megse bírom inni...

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Ó, én is apám után piálhatnék, de még cigizni sem cigizek, meg sem próbáltam soha.
Nem is hiányzik még a pia sem, férjem csak nevet, amikor egy korty sör után olyan arcokat vágok, mint akinek a fogát húzzák. :-)
Kimosott a mosógépem, teregetnem kéne, de a gyereket nem tudom, mi lelte, nem akart ma aludni, álmos látszik rajta, már kétszer próbáltam lefektetni, egyszer 3 órát altattam, most egyet, de semmi jele, hogy szeretne, megvárom, még fél 6 lesz, akkor eszik, fürdik, aztán alvás, hátha... Tegnap is negyed 9-kor fent volt...
Kész vagyok...
Holnap meg megint főznöm kell valamit.

Kép
fridus
 
 


jesszus fridus.
Én csapkodom örömömben a két térdem,ha a gyerekek kilencnél elöbb elalszanak. Akkor nektek este legalább van egy kis nyugi. Itt az sincs :twisted:
Fél hétkor van ébresztő,hogy fél nyolckor az oviba indulhassunk. Eliza általában fél 1 körül alszik el,jobbesetben kettőig. Nem egy nagy alvók az én gyerekeim.
Vendég
 


Hát az enyém sem, ha 8-kor tenném le is felkel 5-6 között
Már ilyenkor én is alszom, de ma kivételesen vagyok fent. :-)

Kép
fridus
 
 


Bocs, már megen itt... :oops: :D Is. De ezt muszáj volt megjegyeznem, hogy: Ani, tökegyformán alszanak a kölkeink... Mármint oviidőben. Mi ugyan ráérünk fél 9ig beérni hálistennek, úgyhogy fél 8kor kelünk, de nem tudom ágyba dugni őket este 10 előtt. És Ármin is másfél órát alszik már csak napközben. :D
Így, hogy Hanna most ezen a héten még nem ment oviba háváj van, Ármin 11-ig ugrált a fejemen, mire nagy nehezen elaltattam... :shock: Reggel kb fél 9-ig alszik. :oops: Én meg van, hogy fél2kor fekszem le, de éjfél előtt sosem, mire az ügyes-bajos dolgaimnak a végére érek. Ez se normális, dehát evvan. :roll:
Fridus, nekünk is voltak ilyen nehezen elaltathatós időszakaink (ajjaaajjj), majd elmúlik, kitartást... :D

been
 
 


Csajok, csoda történt!!!
Este fél 7-től regel 6.45-ig aludt!!!
És nem volt hiszti sem hajnalban, ja mellettem aludt, az apja helyén, de akkor is...
Lehet, nem fog alukálni nap közben ?
És tegnap óta feláll a kocsijára, illetve ráül.

Kép
fridus
 
 


Fridus, de jó nektek!!
Én kéteszer keltem hozzá egyszer 3:15 kor meg meg 6:30kor aztán fél8kor aludt és most ébredezik, csak gondoltam gyorsan írok pár sort amíg van rá lehetőségem. :)

been, mi az hogy bocs?? örülünk ha írsz ide is :) :)

Piát én sem bírom, főleg a sört, pfúúj. De a tequilát megiszom, ha kicsit be kell csicsenni abból kevés is elég :) Persze ez még a bulis időszakom volt... most már anya vagyok :) :)

Én dohányoztam terhességem elött és nagyon hozzám volt nőve, de ahogy megtudtam hogy kisbabám lesz rásem tudtam gyújtani és persze nem is akartam. Mondták hogy nem szabad drasztikusan, de én már másnaptól nem cigiztem és nem is hiányzott és azóta se és soha többet nem akarok. Már elötte le akartam szokni, mert próbálkoztunk... de nem nagyon ment. :(
A lényeg már nem vagyok függő és soha nem is leszek. Pénzkidobás a egészségkárosító hatásáról nem is beszélve. Párom is dohányzott havi 30-40ezer ment el cigire. De utánam 2héttel ő is leszokott. De azt nem értem hogy hol van az a pénz amit ráköltöttünk? :) Mert nem marad 1ft-al se több.. hát gondolom elmegy másra.. de észre se lehet venni ...
Na megyek fel kelt.. cici kell neki :lol: :lol:

Kép
dius87
 
 


Dius, köszi!
Hát, akkor szót fogadok... :lol:
Grat a cigi elhagyásához! Nagy akaraterő kell hozzá, az tuti... Apum erős dohányos volt, 35 évig szívta, aztán érszűkület miatt majdnem le kellett vágni a lábát, nah, akkor megijedt és egyik napról a másikra letette... Megműtötték a lábát, gyönyörűen meggyógyult, ő meg rágózik azóta. :lol:
Hát, ez az éjszakai kelés nem valami kellemes... Nálunk a pici fiam kelt nagyon sokáig rengetegszer éjszaka, még most is előfordul, h 2-3-szor felkel. A lányom tápis volt, ő azóta átalussza az éjszakát - 2 hós kora óta -, mióta tápszert kap.
Fridus, grat a hosszú alváshoz! :D

been
 
 


Dius!

Gratulálok!!!!
Én 4 éve lassan elhagytam a bagót.

Anyukámnak akkor derült ki a rákja és épp műtét előtt állt. Kérdeztem, hogy miben tudom őt támogatni.
Erre azt válaszolta, hogy erőt adna neki, ha a hugommal mi sem gyújtanánk rá többé.
Hát én nem tettem. A hugi bagózik továbbra is.
Nekem még néha hiányzik. Olyankor belegondolok, hogy mennyi pénz és akkor rögtön nem hiányzik. :D

Domi tápszeres és nem alussza át az éjszakát. Még főzelékkel sem.
Ráadásul enni is kér éjszaka.
Bélpoklos és kész. :D
Ráadásul sz..r alvó, én meg jó alvó volnék.....ha lehetne. :D

Emma tessen csak ide is írogatni!!!!

Ani!
Azért nem semmi, hogy Eliza még éjjel vertyákol. Juj én bizti kiakadnék.... :oops:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta lehet félreérthető volt,amit írtam,a fél egyes elalvás az délutánra vonatkozik :D
Vendég
 


Jaaaaaaa, bocsiiiiii

Mostanság sűrűn játszom a szőke agyú nőt..... :oops:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


dehogy vagy te szőke agyú. Inkább fáradt,szerintem,nem???
Nem tudna valaki hirtelen fejbevágni? Talán az segítene a fejfájásomon. Másban már nem reménykedem :evil:
Vendég
 


Ani!

Már megittam a 4. kávémat is de még mindig fáj. Bizti frontocska. :?
Jobb már?

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Jó reggelt, indítom a napot, ahogy szoktam. :-)
Tegnap illetve ma itt aludt anyukám, mert este voltam egy hőterápiás kezelésen, és sokáig tartott még hazaértem. A kiskölök produkálta magát egészen negyed 10-ig, de reggel meg 6-kor kelt.
Most én nem aludtam sokat.
Ma az apja is hazajön, aztán tescozunk, majd talán alszik a csávóka. Bár tegnap 15.53-tól 18.06-ig aludt. Jól bealudt.
Rá sem kell szokni a cigire, és nincs miről leszokni. Én azt a pénzt édességre költöm. :-)
Egyébként képzeljétek, a férjem 113 kiló volt, most meg a 102-t veri.

Kép
fridus
 
 


Hali!
Fejfájósok, jobb a fejetek? :D Nekem is rettenetes napom volt tegnap ebből a szempontból... :?
Vártam, hogy hó lesz, de nem lett... :cry:

been
 
 


nekem ma jobb,egyenlőre elvagyok gyógyi nélkül...
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Na ahogy ezt beírtam fel is ébredt :lol:
Én már a jobb időt várom de nem jön... :(
Barnusom is be van rekedve kicsit...

Képzeljétek olyan mérges vagyok, a párommal kétszer akarjál ledolgoztatni azt a pénteket amit most szombaton kellett volna, most is be kell menni meg majd márc.28-án is. Felháborító :( De a főnöke sose megy be szombaton...

Na mennem kell sírás van :)

Kép
dius87
 
 


Eliza úgy döntött,tízórai hurkát kér,persze kiflit sem evett mellé. Hihetetlen gyomra van: Kép Kép

gondolom látszik,hogy hogyan fénylik a keze,meg a szája körül :?
Vendég
 


Cseriani!

A kis édes fogpasztareklám Eliza!
Megzabálom a huncut pofiját. Még a szeme sem áll jól a csajnak!!!
Ne aggódj a hurka miatt, Domi pörköltet reggelizett tésztával. :?

Ez olyan nagy kedvence, ha kinyitom a hűtőt és meglátja a tésztát, akkor éktelenül kiabál, hogy:ELVBE-ELVBE (elveszi).

Hó nem jött, hideg viszont igen. Itthon már lecsavartam a fűtést, mert elképesztően pörög a gázóra.
Egy réteggel több ruha és akkor nem fázunk. :D

A kandallót meg nem tudom begyújtani, mert fát kéne aprítani. :?

Megyek főzök kávét! Kér valaki?????

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


sziasz Kriszta :D
És képezeld el,most vettem észre,hogy alul 7,felül meg 6 foga van teljesen kint :shock:
Erre is jó volt ez a hatalmas vigyor :lol:
kiskirálylányod hogy áll a menéssel?Már többször akartam kérdezni,csak mindig elfelejtettem :oops:
Annyira édesek a képeitek az iwiwen :D
Ide is tegyél néha :wink:
Én fával fűtök,elég jó idő van itt bent,a leghidegebb szobában is 20 fok van. Kellett is vennünk még egy kocsi fát,mert nem lett volna elég idénre. Szerencsére már össze is vágták,de egy csomót kellene hasogatni. Majd Zoltán talán holnap rászánja magát. Tegnap sok le lett hordva már a szutiba,de anyuval hordunk ma is,mert egyenlőre a szomszédnál van a fa nagy része,oda tudott csak bemenni a teherautó leburítani,meg ott is vágták össze.
Elizám elaludt,most készítek egy kis tojásrántottát. Vacsi még nem tudom,mi lesz. Valami ötlet?Éjjel nagyon örültem,egyszer ébredt csak fel Kristóf,szólt,hogy anya,ez most miért van itt,meg most akkor ol a kutyusom...tuti valamit álmodott. De mire kimásztam az ágyból,már aludt is tovább. Eliza meg az ágy tetején,Kristóf fejéhez bújva aludt reggelig :D
Meg zabálom őket,úgy össze tudnak bújni :D
Kristóf egy kutyussal meg egy szürke csacsival alszik,Elizához viszont alig lehet hozzáférni,van ott kacsa,medve,hóember,hatalmas plüss óra,meg persze neki is van kutyusa. :lol:
Vendég
 


Kriszta köszi, de nem kávézok, útálom az ízét még a kávé izű csokit sem eszem meg :)
A kandalló tök hangulatos lehet, imádok tüzeskedni :)

Ani tök édes Eliza kis kópé. :)

Miket tudnak reggelizni ezek a gyerekek :)

Kép
dius87
 
 


Kriszta, ne ijedj meg, :mrgreen:; én jelöltelek iwiwen... 8) :lol: Nagyon szépek vagytok! :D

been
 
 


Halihó. Itt vagyok.
A gyerek este 8-tól reggel 7-ig aludt.
Na, én reggelente iszom kávét, de az inkább úgy nézz ki, hogy 1 teáskanál kávé, 2-3 teáskanál cukor, egy fél tubus sűritett tej, és egy negyed liter tej. :-)
Kint nagyon hideg lehet... Minden deres.

Kép
fridus
 
 


Fridus ma hajnal 4kor kelt először gyerek gondoltam megelőzlek és írok ide de aztán 4kor elaludt és inkább aludtam vele... :)
Hát én fáztam hajnalban is de lehet csak fáradtság, hogy párom dolgozik én éjszakázok a gyerekkel, és ma is dolgozik, így hagytam aludni, holnap meg megyünk vendégségbe. Jól bebugyolálom Barnusom, igaz csak kocsiba be meg kocsiból ki, ennyit lesz a levegőn de ilyen hidegbe ez is sok.

Én is szeretnélek titeket bejelölni iwiwen! :oops:

Kép
dius87
 
 


dius,jelölj:Szabó-Cseri Anikó (Őcsény) :wink:
Vendég
 


Ani bejelöltelek :)

Fridus ma megelőztelek! :)
Barnusom tegnap egész nap nem aludt de cserébe 6 órát aludt egyhuzamban. :)
Ma megyünk vendégségbe, anyuhoz ebédre aztán hazafele beugrunk párom keresztszüleihez. Szerintetek korai elmenni vendégségbe 1 hósan? Inkább azon aggódok, hogy ott mindenki dohányzik, nem akarom a gyereket füstben pácolni...

Na majd jelentkezem! Szép napot! :wink: :wink:

Kép
dius87
 
 


Bakker, tényleg megelőztél. :-)
Na sebaj, akkor dicsekszem, hogy be be beee, mi 7-ig aludtunk. És fogunk 14-ről 16-ra módosult, ezek már kint vannak, áttörték az ínyt. Most azok a recések jöttek ki. Nem tudom a megfelelőjét, de gondolom elnézitek nekem. :-)
Dius, szerintem nyugodtan vihetek, de kérd meg a bagósokat, hogy menjenek ki az erkélyre, vagy máshová bagózni. Csak megteszik és nem a gyerek mellett füstölnek majd, akinek még inkább friss levegőre lenne szüksége, mint bagó füstre...
Engem is bejelölhettek iwiw-en Csíkné Szabó Brigitta-alias Fridus
Amúgy tök jó, hogy mi csavarjuk lejjebb a fűtést azért, hogy a szerbeknek, horvátoknak tudjunk adni gázt.

Kép
fridus
 
 


Sziasztok! Kriszta megkereslek majd én is iwiw-en! Régen jártál egy oldallal arrébb :wink:

Dius! Én nem vinném vendégségbe még, pici nagyon. Max a nagyszülőkhöz. Kezdődik az influenza, meg rengeteg egyéb más betegség van ilyenkor, és Barnus még nagyon picike. Nálunk Dominik 1 hónaposan elkapta Danitól az influenzát, hát senkinek nem kívánom azt az időszakot! Inkább várjatok még, nem látogatós idő van most. A cigifüst meg aztán végképp nem kell egy babának! De persze a ti dolgotok, nektek kell eldönteni, hogy mentek-e vendégségbe.

Fridus! Az igaz, hogy nekünk is spórolni kell a gázzal, de azért gondolj bele, hogy pl a szerbeknél már a hét első felében nem volt gáz, tehát ha nem kap a szomszédoktól, akkor lehet, hogy már sokan megfagytak volna. Emlékszel még, hogy nem akartál menni a nagyszülők házába, mert ott hideg van? Ha valaki egyáltalán nem tud fűteni, mert nincs mivel, ott ezerszer hidegebb van. És gyerekek is vannak azokban a lakásokban, ha másért nem, ezért ne sajnáld tőlük! Nálunk 20-21 fok van a lakásban, felesleges ennél több, és ha így egy gyermeknek jut már meleg, akkor az már jó érzés.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Igazad van, csak annak adunk, aki éppen utál minket. :-)
Meg verik a magyarokat...
Éppen egy kiborulás szélén állok, kisfiam megint nem akar aludni, tök álmos, és hiszti is van. Most az lesz, hogy én eszem, aztán meg ha totál elfáradt, majd kinyúl.
Nem tudom, miért kell folyton ezt csinálnia minden altatásnál, most, hogy apja nincs itthon, csak ilyenkor csinálja. Eddig is mindig én altattam..
Szerintetek?

Kép
fridus
 
 


Mi ennyivel különbek vagyunk náluk! Ha mindig csak ujjal mutogatunk a másikra, hogy mert ő is, akkor soha nem lesz semmi normális változás!
Az altatásról meg, szerintem ne várd meg, hogy a fáradtságtól már hisztizzen, mert minél fáradtabb, annál nehezebben alszik el. Nálunk ebéd után mosakodás, ha kell peluscsere, és irány aludni, elköszönünk a játékoktól és megyünk aludni. Ha megszokja a gyerek a rendet, akkor már tudni fogja, hogy mi után mi következik, és a szervezete beáll erre. Dani már nem alszik napközben, de Dominik így elalszik 5-10 perc alatt ebéd után. Ha arra vársz, hogy magától kinyúljon, soha nem fogod tudni rendesen elaltatni, mindig hiszti lesz. Legyél következetes, kitartó és türelmes. Ha azt látja rajtad a kicsi, hogy kiborulsz a hisztijétől és ráhagysz mindent, akkor ezzel eléri a célját, hogy irányítani tud a hisztijével. Hagyd ott pár percre amikor hisztizik, hidd el a második alkalommal ő fog utánad jönni, hogy most miért nem veszel tudomást a hisztijéről, és megnyugszik.
A napirend meg nagyon fontos egy ekkora gyereknek. Vannak akik igénylik a szigorú napirendet, lehet nálatok is erre van szükség. Próbáld meg, két hétig szigorúan betartva az időpontokat, ebéd legyen mindig ugyanabban az időben, utána már ne legyen játék, köszönjetek el a játékoktól, sötétítsd be a szobáját, legyen nyugi, csend, és alvás. Ha hisztizne öleld át jó szorosan. És türelem türelem türelem. Ha ezt betartod hidd el két - három hét és beáll valamiféle rendszer!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Eddig meg volt a rend...
De most nem akarja, aztán ebédeltem, csak elaludt.
Most szegénykém ki van terülve...

Kép
fridus
 
 


SZIASZTOK!
Mindenkinek boldog,stresszmentes,egészséges új évet kívánok!
Nálunk a helyzet rettenet,Ádinak virusos torokgyulladás,3napig 39fokos láz,Szonjának jön a 4-dik foga,mind felül,vicces,nekem pedig inhüvelygyulladásom van,ami rettenetes.Tud rá valaki valamit?
FRIDUS!
Hogyan fogy a férjed?az én férjem most kissé meghizott,kéne egy jo tipp,mert ha igy folytatjuk rekorderek leszünk... :oops:
Én már marhára unom ezt a szar időt,mert sétálni sincs kedvem,1ora mig felöltözünk,aztán 20percet birok max,és sietünk haza...
NYARAT AKAROOOOOOOOOOOOOK!

Kép
Kép
nuncili
 
 


Szia Nuncicli!!
Hát nem tudom, hogy fogyott így le,kevesebbet eszik mostanában.
Végülis a sütit ugyanúgy megyeszi, mint eddig, de talán már este nem habzsol, délben bekajál, és ennyi.
Nincs semmi jó fogyókúránk.
Ne is mondd ezt az ínhüvelyt. Sajnos nekem is van, alig bírom felemelni a gyereket, ha egyedül vagyok itthon, van, hogy csúszik ki a kezemből.
Én egy ánizsos krémet kaptam rá a gyógyszertárba, direkt erre van, de ne kérdezd, hogy mi a neve, mert az is elfogyott persze, de a gyógyszertárba bemész, megmondják, mit javasolnak rá.
Nem kellemes érzés, és nekem még az egész ujjam zsibbad mellette... A csuklóm meg ropog...
Danann, én igyekszem tartani az eddig elért rendet, szóval én sem hagyom, hogy kószáljon, ez is baj volt tegnap, hogy az ágyba tuszkoltam.
Ma már hazajön az apja, talán akkor visszaáll a rend.

Kép
fridus
 
 


Emma!

Nem rettentem ám meg, bosszúból jól visszajelöltelek!!! :D

Dadomi!

Bocsi, szoktalak olvasni Titeket, csak reagálni kevés időm jut sajna. Amikor meg Apa itthon van, akkor semmi lehetőségem rá, mert betámadja a gépet. :D
A napirendet illetően igazad van, én inkább nemis napirendnek hívnám ezt, hanem megszokott napi tevékenységek beiktatásának.

Nálunk az alvás a napi fix. Ebéd után délután és este megszokott időben és ritmusban, megszokott rítusokkal.
A többi nálunk lazán van kezelve, evés nagyjából azonos időközönként, séta általában délelőtt, játék délelőtt és délután is.
Nálunk ennyi.

Nuncili!

A hideg azonnal monnyon leeeee!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Ani!

Domi még nem jár. Szerencsémre... :D
Fiam 14 hónaposan, én 10 hónaposan, hugom 19 hónaposan indult el. :D :D :D
Dominál még a szándékot sem látom. :D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kedves Lányok!

A Babanet szerkesztősége szeretettel várja a Látogatók történeteit a gyerekvárásról, családtervezésről, gyereknevelésről, szülésről, egészségügyről, családról, óvodáról, iskoláról, munkáról. Ha van olyan történeted, amely kacagtató vagy megható, elgondolkoztató vagy felháborító, esetleg reményt vagy megoldást adhat másoknak, ne habozzatok, hanem ragadjatok billentyűzetet és a kész írást küldjétek ide: szerkeszto@babanet.hu.

A történetek bekerülnek a Babanet Te Történeted rovatába, illetve a főoldalon is láthatók lesznek.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Hát, nálunk van rituálé.
Séta nálunk is délelőtt van, vagy éppen akkor, amikor menni kényszerülünk.
Pl vásárolni, nagyiékhoz, vagy orvoshoz.
Jelentem alásan, mi már megyünk, és már a félkezes totyogás is megy.
Már örülök kicsit neki, mert térdelve ment eddig és kicsit rinocéroszra emlékeztető térde lett.
Nálunk a kajálással vannak gondok, hol eszik húst, hol nem, most éppen francia salit evett. Nem semmi kis kölyök.

Kép
fridus
 
 


Firdus bejelöltelek téged is! :)

Hát tegnap elmentünk vendégségbe én jobban elfáradtam mint a gyerek. :) Délután 5re értünk haza 7től 9ig aludnom kellett hogy legyen erőm hajnalban felkelni a gyerekhez mert apa dolgozni megy így őt nem macerálom ezzel...
Tegnap megmértül Barnust 57cm-vel született és most 63cm és 5100gramm :)

Nekem is elegem van a hidegből, nem tudok kimenni a gyerekkel. :(
Szerintetek hány foktól érdemes kivinni?

Kép
dius87
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: