Új privát üzeneted érkezett!

Edina!

Örülök, hogy jobban van a kicsi Barangó!Kép
Remélem a hétvégére otthon lehettek!
Jó volt olvasnom, hogy a doktorunk ezúttal is a toppon volt!Kép


Judit!
Gratulálok!KépKép

Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Iza,

Ez nagyon jóóóó! Hogy lehet,hogy két gyermek mellől nem dőlsz ki hajnal 4-ig? Igaza volt a férjednek, tessék fűszert törni mozsárban annak aki ilyen friss Kép

Judit,

Gratulálunk! Hogy viseled a terhességet?

DudAndi,

Neked van olyan szuper táblázatod ami minden szükséges kismama felszerelést tartalmaz? Ha igen elküldenéd a cuiccolo@yahoo.com ra?
(nem, nem nekem, a barátnőim várnak babát Kép))

Ed,
Jók a hírek, örülök!

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Cuiccolo!Kép

Nem, nekem nincs ilyen táblázatom.

Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 

 
 

Kriszti,
tablazata Minyu-nak van, a masik sofis topicban.
Erősítek a fűszertörésre.
Holnap megyunk korizni!
Üdv Mindenkinek,
Iza
masodik
 
 


SziasztokKép

Mielőbbi gyógyulást minden babócának!!!!


Melinda+Vivien 1hónaposKépKép

Kép
kmelinda
 
 


Megint HELLO minden (számomra )Ujnak!

Az uj kismamáknak is! Ytong, Ed, Masodik! Minden tiszteletem nektek!
Jelenleg Márk (aki 9 hónapig szopottKép) 2 héten belül 2.szorra beteg...vagy lehet hogy a bölcsi közömbösiti az anyatej mágikus hatását?

Kicsit el vagyun maradva a többitöl teljesitményben , mert még nem beszél semmilyen nyelven folyákonyanKép
Jelenleg azon töröm a fejem hogyan könnyitsem meg a dolgát a bölcsibe...majd egy jó 4 év múlva meg azon fogok tanakodni hogyan birjam rá hogy magyarul is megszólaljon...

Viszont erösen edzek mióta böcsis, a múlt héten 3 X nyomtam...DE persze csak azért hogy legközelebb ne kelljen az egész autót szétbarmolniKép
timili
 
 


Sziasztok!

Én is üdvözlöm az új kismamikat!Kép

Edékről híradó: csütörtökön derül ki, hogy milyen baci a bűnös. Drukkolok ngyon hogy hétvégét már otthon töltsék!!!

Judit!Gratulálok a kistesóhoz!!! KépCsaládot már beavattátok?

Timi, te aztán belevetetted magad az edzésbe.Kép Nagyon irígykedem! Márkonak sok gyógypuszit!!!

Melinda, nagyon helyes a babád, kis csöpp!Kép Gratula a tejcsihez!

Lilla, nagyon szép Réka baba is. KépMásik nagymanódról is szívesen látnék képet!

Iza, testvéres dologhoz sajna nincs tapasztalatom, hogy döntöttél végül?

Ildi, kerestelek a wiwen végül nem regisztráltál?

Bencének hétvégére elmúlt a hasmenése, de apa elkapta szóval nem maradhatunk betegség nélkül.Kép
Nem tudom, hogy bírjátok, de nekem már nagyon elegem van ebből az időből, úgy várom a tavaszt!Ráadásul múlt héten senkivel nem találkoztunk a hasmenés miatt csak ültünk itthon.
Szombaton átugrott Kicső az apukájával és belepisilt a bilinkbe.Kép Eddig Bence nem akart ráülni pelus nélkül a bilire, de azóta fürdés előtt ragaszkodik hozzá. KépKíváncsi vagyok mi lesz ebből.Kép

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


sziasztok!

barbi! kaptam meghívó levelet, próbáltam is regisztrálni, de valamiért nem sikerült. küldenél nekem egy meghívást?

egyébként mi megvagyunk, egyelőre már jó ideje minden betegség nélkül. ádám még most is szopizik, eddig még nem kapott semmilyen gyógyszert lázcsillapítón kívül (mi pl. szinte az összes oltásnál belázasodtunk), de ezt nem a szopi számlájára írom. én sem gondolom, hogy az anyatej valami mágikus dolog, ami megvéd mindentől, de én szeretek szoptatni és nagyon elkeseredtem volna, ha nem tudok.

ádám a vau-vau-n és a cicc-en kívül nem mond semmit, de szinte megért mindent. egyszer kell csak neki elmondani valamit, vagy megmutatni, rögtön leutánoz. nagy kópé a kölök!Kép

betegeskedőknek jobbulást!

nem voltál timi itthon, vagy az állatkerti játszóházas tali elmaradt? vagy csak mi maradtunk le róla?Kép

i
matt07
 
 


Sziasztok,

köszi a gratulációkat.
Kriszti,
hát egész jól viselem, hogy a fáradtságot elkerüljem, délután alszom a Dorkával, ha tehetem (és ált. tehetem). Szerencsére kevesebbszer vagyok rosszul mint a Dorcival voltam, és akkor is cak a sok sav miatt, szóval ha odafigyelek, hogy mit eszem akkor nincs baj.
Ettől függetlenül sokszor van hányingerem, de ezt egy kis táplálék bevitellel meg lehet oldani.

És csak, nehogy azt higgyétek, hogy minden szép és jó, 2 hete bal oldalon van-volt arcüreggyuszim, ami az orrdugulást kivéve, tünetmentes volt. Elmentem dokihoz, kaptam antibiotikumot 2 adagot. Másnapra elkezdett fájni a bal szemem, 2 napra rá már az egész bal oldalam (a fájdalom nem volt erős, csak folyamatos, amitől kidőltem). Hétfőn felhívtam a fül-orr-gégészt, hogy már csak 3 napig szedem a gyógyszert, normális, hogy még mindíg fáj, ja és oldallra nem látok? Azt mondta, ha nem múlik el hét elején menjek vissza. Szerencsére már sokkal jobb, nem fáj, csak még kicsit dugul, csütörtökön talán eljutok hozzájuk, csak hát fosok, hogy felszúrják, amit nem akarok. Szóval képzelhetitek, hogy rányomja a folyamatos félelem az emberre a bélyeget.
Hát ennyi.

Barbi,
persze, hogy tudja a család, csak állandóan vitáznak, hogy milyen nemű legyen a gyerek az egyik nagyszülő ilyet, a másik olyat akar. Én meg röhögök magamban.

Bocs, hogy hosszú voltam.

Timi,
van egy polyvitaplex nevezetű gyerek vitamin, tudod dorka milyen beteges volt, havonta volt valami baja, de nálunk ez bevált. Először 1 hónapig adtam folyamatosan a Dorkának, utána 2 hetente. Próbáljátok ki, hátha segít.

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Sziasztok!
Barbic!
megnéztem a képet a profilodban, nagyon csinos vagy és nagyon aranyos a Bence.Hány éves most? A nagyobbik kislányom keresztmamája is Barbi.Kép
Csináltam albumot a gyerekekről Kovács Laura és Réka baba néven.Nem sokára felrakom a frisseket is.
Judit!

Jobbulást kivánok Neked, nagyon rossz lehet kismamaként betegnek lenni.Nekem egyszer a lábam -térdem dagadt a 2 szeresére, de semmit nem tudtam vele csinálni. A dokik se, mert még fiatal volt a terhesség és nem adtak semmilyen gyógyszert.Szóval teljesen együtt érzek Veled!

Melinda!
Nagyon aranyos Vivike!!KépOlyan kis formás baba!
S Te hogy vagy szülés után?

Ed!
Szurkolok hogy csütörtökön jó hirt kapjatok és mihamarabb haza mehessetek.Kép

Sziasztok!
Lilla
lilla_anyu
 
 


Sziasztok,

Mi is betegek vagyunk, apa gyerekekkel dolgozik, és mindenfélét hazahordKép.

BarbiKép
Nekem is nagyon elegem van ebből az időből!!! Minden nap sétálunk, de így ilyen zord télben nem valami élvezetes. A lakásban meg száraz a levegő, hiába van párásító, meg kis cserépedény vízzel a radiátorokon, érzem az orrom nyálkahártyáján, hogy nem nagyon működik.

LillaKép
Milyen aranyosan játszanak a lányok együtt. Mindig ilyen nagy az egyetértés?

MelindaKép
Vivien tündéri kisbaba, olyan picike. Furcsa, hogy bár Jack még csak 19 hetes, mégis amikor 1-2 hónapos babákat látok, olyan piciknek látom őket, pedig pár hónapja még Jack is olyan picurka volt. Na ezt jól megfogalmaztamKép.

JuditKép
Én is csatlakozom a gratulálókhoz. Én is szeptemberben szültem, és telt ház volt, órákig feküdtem a szülőágyon amíg megüresedett egy szoba. A szülésznő azt mondta, hogy szeptemberben mindig tele van a kórház, decemberben kimagaslóan nagy a fogantatások száma - amit a hideg időre és a rossz TV műsorokra fognakKép.

Edina, BarangóKép
Remélem minél hamarabb hazavihetitek az egészséges Barangót.

Duda - AndiKép
olvastam, hogy javulóban a Nati alvási szokásai, gratula, nálunk sajna nem valami fényes a helyzet, remélem csak a betegség miatt.

Puszi:

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok Lányok!

Régóta olvaslak Titeket, nyáron a másik Schöpis topikba írtam is egyszer-kétszer, de aztán szülési szabira mentem, itthon pedig csak nemrégen lett netünk.
A lényeg, hogy Én is a Schöpiben szültem szeptemberben Ferenczy doktornál, a szülésznőnk pedig Béres Éva volt. A kisfiam Levente jövőhéten lesz 5 hónapos.

Õszintén amiért most nem bírtam már tovább csöndben maradni, annak az oka, hogy megnéztem Lilla_anyu profilját és majdnem felsíkítottam (csak azért nem tettem, mert alszik a gyerkőcKép ) ugyanis pár évvel ezelött nagyon jól ismertük egymást!

Lilla! Merci vagyok a videotékából. Emlékszel rám? Annyira örülük, hogy hallok rólad. Gyönyörűek a lányaid! Ha van kedved felvenni velem a kapcsolatot, akkor írj kérlek Nekem! Az emilem: valentine@vipmail.hu

Az összes többi anyukának is gratulálok természetesen a gyermekekhez!

Szép napot Mindenkinek!
Val (azaz Merci)
val
 
 


Lilla!

Tiszta hülye vagyok!

Az emilem helyesen:

valentine74@vipmail.hu

puszi,
Merci
val
 
 


Manka köszi most megnyugtattál, lehet, hogy a folyosón jön világra második gyermekünk? Kép he-he

J

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Manka!Kép
Jobbulást a családnak!Kép
Apa mit dolgozik?

Én is megfáztam, egy hónap alatt másodszor!Kép
Még jó, hogy nem ezen a héten volt a tali.

Kicsit átszerveztük Natasa estéit és a korábbi 7 helyett csak 9-kor visszük fürdeni. Ezután jól bekajál és így kihúzza hajnal 5-ig. 3 körül felszokott ébredni, de akkor csak dünnyög, így álomba simogatom. Remélem így is marad, mert már nagyon fáradt voltam.

Olvastam, hogy unod a copfod.Kép
A tali előtti héten vágták le nekem is a hajam, addig a hátam közepéig ért. Nem bántam meg, végre nem csak úgy lóg és nem tudom becopfozni!Kép

Ed, Barangó!
Továbbra is megy a drukk!!!!!!!

Melinda!
Vivike nagyon helyes!Kép

pussz!
Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok

Nem tudom ti hogyvagytok ma,és a bébik,de a Vivcsikém egész nap sírdogál,10-től föntvan nemalszik,csak elszendereg egy 10 percekre és utána újból üvöltésKépNem jó a kiságyban,nem jó a babahordozóban....Egész nap ölben vanKépSzerintetek ez normális?Mármint elvan kényeztetve,lehet?Most is ölben van,már alig érzem a hátamat,karomat.Enni-inni is alig tudtam ma.

üdv.
Melinda

Kép
kmelinda
 
 


MankaKép

Írtad,hogy neked bejött,amit a Zita írt,tanácsolt.Pontosan mi vált be?Én is sokat köszönhetek a Zitának:Kép)
Remélem,azóta nincs gond a tejcsivel!!Kép


Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Sziasztok!

Melinda!
Vivike nagyon édes picilány!Kép
Bencének is vannak olyan napjai,hogy nem jó neki semmi..már az én derekam is "kakukk"Kép
Ha megnyugszik a karodban,szerintem az még nem jelenti azt hogy el van kényeztetve!
Enni-inni muszáj!!!!Sajna nekem is voltak napok,amikor nem jutott rá időm,és kevesebb is volt a tejem!Most sem olyan sok,de ma elkezdtem iszogatni a Kisbora/Andi által ajánlott Keleti izek boltjából rendelt teát!Nem tudom mire lesz jó,de inni fogom szorgalmasan!

Judit!
Először is csatlakoznék gratulálni!
Aznap amikor én szültem jó"forgalom" volt a szülőszobán...én is azt hittem,hogy a folyosón fogok megszülniKép de azért este 9től 11kor csak lefekhettem.

Duda,Manka!Jobbulást nektek!

Andi!Hányszor eszik naponta Nati?
Nekem Bence 5ször,és végigalussza az éjszakát!/úgy,hogy este fürcsi után 8kor bekejál,9körül elalszik,és általában 6kor ébred!/

üdv:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Timi,

soha nem talállak az MSN-en Kép

Judit,

Majd a barátnőmmel együtt szültök a folyosón, Õ is szeptemberre van kiírva a Schöpfibe Kép
Mielőbbi gyógyulást Nektek!

Szia BARBIIIII!!!

K.

cuiccolo
 
 


Melinda!

Szerintem egy ekkora babát nem lehet elkényeztetni! Lehet, hogy front van, lehet, hogy fáj a pocija, lehet, hogy csak ölelgetésre vágyik. Olyan aprócska még, alig bújt ki erre a világra, nem könnyű neki sem.
Nem segít, ha lefekszel vele az ágyatokba?
Tarts ki, idővel könnyebb lesz!KépKépKép

Cristi!
Nati igény szerint szopizik, ezért változó, hányszor eszik egy nap.
De mióta megszületett, (kedden lesz 6hós) csak az elmúlt két éjszakát aludta végig.
Bence rendes kispasi!Kép

Üdv.:Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Andi!
Nem mindig rendes a kispasas!Kép
néha "hisztizik"Képkb 3 hete van egy megszokott napirendje,nagyjából mindig ugyanabban az időben eszik.Pont ma borult fel ez a "rend",általában 7 kor szokott enni,ezt ma 9 óra után tette../3 és fél hónapos/
Mivel kevés a tejcsim azt csak 2szer tudok neki adni(170ml),tápszert 3szor.
Mivel bukós baba volt,és nagyon hasfájós,azt az itinert kaptuk a főorvosnőtől a Schöpfiben,hogy ha lehet,akkor 3 óránként/max 2és fél/ egyen,korábban semmiképp.
Az éjszakai alvásra magától szokott rá,3 hete még vígan "magyarázott" 11órakor is...a hajnali 3 órás evést azóta már elhagyta.
Apuka telerakta neki a kiságyat mindenféle csörgő-zőrgő "kacattal",jól elfáradt a játékba,és elaludt..KépKép
Jobban vagy már? Picit én is szipogokKép
Üdv:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!

Régen írtam ide, még a fiam születése előtt. Mostanában írni nem volt időm, csak olvasgatni.
Most már hivatosan is ide tartozom (remélem bevesztek), ugyanis dec 2-án a Schöpfiben, Kósa doktornál megszületett kisfiam, Péter. (Ma 2 hónapos !) A szülés szerencsére relatíve könnyen ment és most már Petivel is összehangolódtunk.
Jól vagyunk, bár a csípőszűrésen megállapították, hogy feszes a csípője, így kapott terpeszpelust. Szegénykém, úgy sajnálom, annyira sír mikor ráadjuk.
Lenne egy kérdésem a fiús mamákhoz:
Ti mikor kezdtétek a fütyit birizgálni? Nekünk a kórházban azt mondták, hogy egy éves koráig ne bántsuk, a védőnő és gyerekorvos szerint egy hónaposan kezdjük húzogatni, a neten van akinek 8-9 hónapot mondtak, szóval teljes a káosz a fejemben. Szóval, nálatok ez hogy volt?

Üdv: Szilvi
deszi
 
 


Szia Deszi!

Először is gratulálok a kisfiadhoz!
Nekem 3 és fél hónapos Bencém van!Kép
Jövőhéten megyünk mi is csípőszűrésre.
Nekem azt mondta a gyerekorvos,hogy 3 éves koráig nem érdemes birizgálni a fütyit!De itt olvashatsz róla bővebben,sok hasznos tanácsot ad a doki!http://www.babanet.hu/faq/sebesz07.php

Üdv:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Szilvi!

Ezen az oldalon is részletes ismertető van....
http://www.medinfo.hu/cikkgy/titles/title_106588.html

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Szilvi!

Ezen az oldalon is hasznos információkat olvashatsz!
http://www.medinfo.hu/cikkgy/titles/title_106588.html

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Az előzőt nem tudom miért küldte el kétszer..kerge a netemKép
Nem unatkozom,csak alszik a fiam!
Talán még itt is van egy két hasznos dolog:
http://www.bebilap.hu/csecsemogondozas/fitymaszuk.htm

Na de mostmár megyek...keresek valami munkát..Kép

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok

SzilviKépNekem van egy 5 éves kisfiam,és neki volt körülmetéléseKépAmikor megszületett,nekem is tanácsoltak sokan,sokfélét.Volt:huzogatás minden fürdésnél,volt kenőcsös kezelés,a dr nő egyszer föl is rántotta neki úgy,hogy beszakadtKépa kis bőre.Szóval volt minden.Aki fitymaszűkülettel születik,annak szerintem jobb,ha megcsinálják.SZERINTEM
Bementünk reggel a kórházba,délután már jöttünk is haza.Nem bántuk meg a párommal,hogy ezt választottuk.
Konkrét tanácsot én sem tudok neked adni,mivel gyereke válogatja,és a "szűkület mértéke".

KrisztaKép
Te fejted a tejcsit?Mindig kevés volt,vagy fokozatosan lett egyre kevesebb?

Sziasztok

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Sziasztok!

Köszönjük,hogy drukkoltatok! :-)
Múlthét péntek óta itthon vagyunk! Azért nem írtam,mert még eddig nem jutottam a gép elé!
Most kivizsgáládokra járunk!

Itt van néhány kép Natiról:

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=15507

Anikó
janiko
 
 


Sziasztok Lányok!

Szeretném megkérdezni, hogy volt-e már vmelyikőtők gyermekének vírusfertőzése? Az én kisfiamnak kb. másfél hete ez a baja (az orvosunk szerint) és érdekelne, van-e tapasztalatotok azzal kapcsolatban, hogy mennyi ideig húzódik el általában egy ilyen nyavalya. Nagyon kiborító, hogy 10 napja rosszul érzi magát a gyerkőc és nem nagyon úgy néz ki, mintha javulna az állapota.Kép

Deszi!
Nekem 5 hónapos a kisfiam és annak idején Én is megkérdeztem a gyerekorvost a fütyi témában.
Azt mondta, hogy egy éves koráig csak annyira érdemes huzogatni, ameddig könnyedén lehet. Feszegetni, erőltetni semmiképpen nem szabad, mert az fertőzés és sérülésveszélyes.

Üdv,
Val
val
 
 


Anikó!
Nati gyönyörű,nekem a fehér bundában tettszik nagyon,azon a képen olyan,mint egy kis hercegnő!!!Képnagyon édi!
Remélem minden rendben,és már nem lesz gond...

Melinda!
Igen,én szülés óta rendszeresen fejek,a mai napig!Sajnos fokozatosan lett kevés Beninek a tejcsi,így tápszer kellett.A bal cicimet nem nagyon szerette/szereti szívni,így mindig azzal kezdek..erdménye is van,mostmár több tejcsi jön ki belőleKépKép2 napja iszom szorgalmasan a tejszaporító teát(Keleti Ízek),sokat várok tőle!KépEgész ihatóKép
Vivike ma nyugodtabb?Képolyan édes az a csöpplány!Kép

Kép

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!

EDékről híradó: otthon vannak!!!!!

KrisztiKép, veletek mizu? Képzeld Bence kis angyalka semmi verekedés, harapás.Kép

Ildi, sajnos most karbantartják a wiwet, ha ismét lehet akkor küldöm a meghívót, Ok?

Judit, szuper, hogy ilyen jól viseled a terhességet az egyéb bajok meg már csak elmúlnak!
Viccesek a nagyszülők.Kép Egyszer olvastam valahol, hogy a nagyszülők azt hiszik nekik szülünk gyerekeket.Kép

Lilla, kösziKép, Bencus most márciusban lesz 2 éves!
Nagyon édesek a tesós képeitek! Én is szeretnék még egy kis copfost Bence mellé!Kép

Manka, jobbulást nektek! A picur babákkal én is így vagyok, Bence meg már teljesen olyannak tűnik mint egy kisfiú a kisbabák melett. Pedig még ő is csak a combunkig ér! Na ezt én is jól leírtam.Kép

Szia Val! Jópofa ez a babanet, hogy még ismerősöket is lehet találni!Kép
Nekünk múlt héten volt hasmenéses vírusunk, egy hétig tartott, de azt is sokalltam.

Andi, jobbulást neked! Nekem is hátközépig ért a hajam nyáron vágattam le. Soha nem jutok el fodrászhoz.

Melinda, nagyon nyomasztó a kinti idő, lehet, hogy front volt amit megérzett a kicsi Vivi,
Nehéz napod lehetett mindenesetre.

Kriszti, rendes a te Bencéd, hogy alszik éjszaka. Az én Bencém csk 1 éves kora után örvendeztetett meg ezzel minket.Kép Micsoda kis mosolya van, nagyon tündéri!Kép

Szia Szilvi gratula Petikédhez!
Fütyi ügyben sok véleményt hallottam már én is, egy éves koráig én nem huzogatnám. Ha nem jön fel magától és a szülők erőltetik később a kisebb berepedésekből lehetnek hegesedések.
Mi még most sem csináljuk annyira utálja.
TerpeszpelusKép, medig kell hordania?

Anikó, nagyon szép Natid a képeken!

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Sziasztok!

Jaj, de jó ilyen jó híreket olvasni!Kép

Edina, Barangó!KépKépKépKép

Anikó!
De jó, hogy láthatunk képet Natiról!
Nagyon helyes kislány a meleg barna szemeivel!Kép
Örülök, hogy jól vagytok!Kép

Cristi!
Nagyon édes Bence ahogy vigyorog!Kép
Köszönöm, gyógyulgatok. Még fújom az orrom, vagy legalábbis próbálom, mert alig kapok levegőt.
Neked is jobbulást!Kép

Barbi!
Nekem nagyon hullott, muszáj volt valamit csinálni. Most is hullik, csak most már nem 60cm-s szálakat vadászok elő mindenhonnan, így nem annyira feltűnő.Kép

Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


MankaKép
Jobban vagytok??Mielőbbi gyógyulást.Mi a baj?

KrisztaKép
Igen,ma nyugodtabb a Vivcsi.Nagyon édes a fiacskád.KépÕt már lehet "dögönyözni",puszilgatni össze-visszaKépKépNagyon aranyos,vidám kis gyerek.

Furcsa,de ma még nem volt a Vivcsinek kaki.Eddig naponta 4-5adag volt.Nem lehet valami baja??

EdKépVigyázzatok magatokra.Örülök,hogy végre otthon vagytok.

BarbicKép
Köszi az érdeklődésed.A mai napunk már könnyebb,mint tegnap voltKépSzépek vagytok a karácsonyfás képen.

Sziasztok

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Szaisztok!

Melinda!
Ne aggódj!Semmi baj nincs,ha ma még nem kakált a kis tündérkéd!KépFokozatosan kevesebb lesz a kakis pelusKépÉn is be voltam rezelve,és a gyerekorvos megnyugtatott,hogy ha 2 napig nincs,akkor se kell aggódni!
Bence tényleg vidám kisfickó,állandóan vigyorog!Kép
Most kezdi felfedezni a hangját,brümmög,sikoltozik,hangosan nevetgél egész nap,ha éppen nem alszik..nagyon ari..dögönyözöm,puszilgatom is elég rendesen!

Barbi!
A te Bencéd is gyönyörű!
Ma az én fiam szinte egész nap aludt,szerintem valami front..már előre félek az éjszakától..de volt már ilyen,hogy nappal is sokat aludt,és éjszaka nem ébredt fel.

Ed,Barangó!
Örülök hogy otthon vagytok!Remélem minden rendben!

Andi!
Nekem is nagyon hullik a hajam!Ez lehet a szüléstől?
Javulgatok,csak már fáj az orrom a sok fújástól!Kép

Üdv:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


LÁnyok!

Hajhullásra (miután kiettem a fél patikát) 1 üveg Flavin 7 ivása (nem a tabletta!) volt a megoldás.10e Ft. körül mozog az ára, de tényleg hatásos.

Barbi,

Küldd át tel. számod, felhívnálak Kép

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Köszi a hozzászólásokat fütyi ügyben. Döntöttem, békén hagyom Petit, annak ellenére, hogy a védőnő azt mondta húzogassam.
szilvi
deszi
 
 


Sziasztok!

Hú, de sokat írtatokKép

Köszi szépen a jókívánságokat, én még mindig elég ramatyul vagyok, de Jackre hatottak, és hát ő a fontosabb, úgyhogy én "boldogan" szipogok továbbKép.

AndiKép
Apa itt dolgozik: www.budajuniors.hu - ez itt a reklám helyeKép
Lehet, hogy én is benevezek egy hajvágásra, de szerintem én még a tiéd hosszúságú hajat is becopfoznám valahogy, olyan elvetemült vagyok.

Hihetetlen, hogy a Nati már 6 hónapos - még csak most születettKép.

MelindaKép
Nekem Zita azzal segített a legjobban, hogy megnyugtatott, ha eddig volt tejcsi, akkor továbbra is lesz. Nekem leginkább egy kis biztatás kellett, mert már elkezdtem pánikolni, hogy vége a szoptatásnak. Meg persze elkeztem gyakrabban mellre tenni a gyerkőcöt, és így estére is több maradt.

CristiKép
Felhívtad a boltot mielőtt mentél a teáért? Engem is érdekel, a barátnőm arra felé dolgozik, csak most ő is beteg, úgyhogy nekem kell beszerezni.
Bence baba nagyon helyes kissrácKép

SzilviKép
Hát a terpipelus nem valami jó hír, de állítólag hamar megszokják a babák, és maradéktalanul javítja a rendellenességet.

BarbiKép
Nagyon tetszik az új kép a profilodban.

AnikóKép
Nati nagyon édes, ahogy gyanakodva méregeti az ajándékokat a fa alattKép.

ValKép
Milyen vírusfertőzése van a kisfiadnak? Mik a tünetek? Egy megfázásos tünetekkel bíró vírus kb 3-10 napig tarthat.

KrisztiKép
Köszi a Flavinos tippet, az enyém is nagyon hullik, nem győzőm leszedegetni a Jack ruhájáról, meg kihúzni az ujjai közülKép.

Ed, BarangóKép
Várjuk az otthoni képeketKép!

Üdv.:

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Csak most látom, hogy egy kisregényt írtam... bocs.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!
Nem nagyon volt időm a napokban, benézni ide ezért most rengeteg új hir érkezett.
Szia Merci!!!!!
Gratulálok!! Találkoztam a Krisztával, pont aznap amikor bementél szülni, és azóta semmi hir nem volt Rólad.
Úgy örülök.Majd irok levelet is. Tényleg nagyon jó ez a Babanet!!Kép)))
Hogy hivják a kisfiadat?
Hát most annyira örülök.Kép)))

Ed!!
Örülök, hogy végre otthon vagytok és jobban van a Barangó!!!!Kép

Kriszta!Kép
A hajhullás teljesen normáslis dolog szülés után.
Nekem is nagyon hullott, már meg is ijedtem, mert olyan volt mintha kopaszodnék-ez a LULU után volt-ajánlottak mindenfélét.Volt ami lassitotta de meg nem állitotta semmi.Viszont a jó a rosszban, hogy 6-8 hónap után teljesen megszünt és visszanőtt az egész.Kép
A második baba után már csak kicsit hullott és hamarosan vissza is jött.
De az első szülés után nagyon csúnyán hullott.
MankaKép
Örülök, hogy jobban vagy.

Minden babának és Anyukának szép és vidám napot kivánokKép
lilla_anyu
 
 


Sziasztok!
Ed, Barangó! Örülök, hogy otthon vagytok!Kép
Flavin-t nekem is ki kellene próbálnom, bar most mintha kicsit jobb lenne a helyzet. (viszont a bőröm ngyon száraz, esetlg erre ötlet?)
Duda, nem is tudtam, hogy ennyire hosszú hajad volt! Nekem is az van, en nem tudom meghozni a dontést, hogy mi legyen. Bar mar Kaidi-t végig hosszú hajjal szoptattam, es tudom, utána rendbejn, de most elég türelmetlen vgyok, ráadásul a kicsi állandóan belemarkol (akkor is, ha összefogom, és annyira de annyira tudja húúúzni)
Úgy látszik, nagylány kezd nem agrsszív lenni ismét.
Barbi, kerdezted, mit döntöttem a tesos dologban. Nem mentem pszhihológushoz, hanem többet figyelek rá, türelmesebb vagyok, és sok-sok programot szerveznünk neki. (a kicsit hetente 2x visszük gézengúzékhoz, amit lehet, hogy "irigyelt") Most minden hévégén koncert vagy színház, hétközben úszás, korcsolya, torna, bnők,.
Van babysitterünk hetente 2x par órára, most előfordul, hogy a kicsit bízom rá, és Kaidi-val csinálok vmit, illetve tegnap apa egész nap itthon maradt, és Kaidi-val mi kiruccantunk pár óráraKép. (bar ez a változat még nem túl gyakran).
Fütyi ügyben nalunk doktor bácsi szerint az első évben semmit nem kell csinálni.
Judit, hogy van az arcüreggyulladasod? Remelem, mar nem faj, es nem kellett felszúrni! Vigyazz Magatokra!
Üdv Mindenkinek,
Iza
(most viszem a kicsit úszniKép képeket sajna nem lehet csinálni, félévente egyszer van "nyílt nap", amikor lehet, máskor nem) Mondjuk én sem örülnék, ha papák, mamák, aki éppen nem a vízben van, körülállnák a medencét, és kattognának a gépek.
masodik
 
 


Sziasztok!

Lilla!
Ha adsz emil címet vagy telefont szivesen írok vagy hívlak én is! Nem akarok tolakodó lenni, de tényleg nagyon örülök neked! Ki az a Kriszta? Lehet, hogy az Ildire gondolsz?
A kisfiamat (aki már annyira nem is kicsi, mert 7kgKép Leventének hívják.

Manka!
Azt nem tudom milyen vírust kapott el a gyerkőc, mert a doktorbácsi sem tudta megmondani. Állítólag most több féle vírus is kering a gyerekek között. Igazából megfázásos tünetek csak lightosan vannak nála. (pici orrfolyás, lehet látni-hallani hogy nehezen nyel) inkább rossz a közérzete, szerintem fájhatnak az izületei is, mert elég sokat ficánkol és olyankor görcsösek egy kicsit a végtagjai, közben meg bánatosan nyökögKép

Remélem minden baba és mama aki eddig betegeskedett, hamarosan meggyógyul! Nincs annál rosszabb, ha az embernek beteg a gyereke Kép

Szép napot Nektek!
Val
val
 
 


Az imént tudom, jó nagy marhaságot írtam. Tudom, hogy az izületi fájdalom is lehet a megfázás tünete, de valahogy mégsem olyan a gyerek, mintha csak simán megfázott volna. Ráadásul már kb. 10 napja tart nála. Mondjuk mintha ma (le is kopogom gyorsan: kopp, kopp, kopp) kicsit jobban lenne...

További szép napot.
val
 
 


Sziasztok!

Manka!
A boltba előre oda kell telefonálni,általában másnapra összekutyulják a teát!Nekem apósom hozta el,nekünk elég közel van.Nagyon aranyos a csajszi aki ott van,mindenféle jó tanáccsal, és használati javaslattal ellátott!KépKép
Jobbulást neked..lehet ki fogsz nevetni,de én a gyerköc Sterimarját spricceltem az orromba,hogy ki tudjam fújni..ma már egész tűrhetően kapok levegőt!

Lilla!
Szülés előtt is hullott picit a hajam,de mostmár sok marad a fésűben...KépKép
Rengeteg hajam van,de leginkább az zavar,hogy mindenfelé hajszálakat találok,a kiságyban,a gyerek ujjacskái között.Lehet hogy befizetek egy üveg Flavinra...

Val!
Nagyon édi Leventéd!Kép

Minden beteg anyócának-babócának gyors gyógyulást!
Szép napot mindenkinek!
Üdv:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


CristiKép
Én is aktív Sterimar fogyasztó vagyokKép. El tudnád nekem küldeni a bolt telcsiszámát a manka7kukacyahoo.co.uk -ra?

IzaKép
jack is húzza a hajam, és szereti "lebüfizni" a copflimatKép. A múlt héten a pulcsim ujjába büfizett bele, azelőtt pedig apa nadrágjának az oldalzsebébeKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Val, szerintem vidd vissza a Levit az orvoshoz, ha nem lesz jobban, nehogy szövődmények alakuljanak ki.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Mail ment!
Ha megkaptad,jelezd!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Halihó!

Jack büfizésének mi is tanúi voltunk a babatalin!KépKép
Nagyon férfias!KépKépKép

Cristi!
Az hagyján, hogy Nati sterimarját én is lenyúltam, de én az ő orrcseppjét is használom!Kép
0,01%-os nasivin, nagyon tuti! Féltem, mert nem tudtam szoptatás mellett milyen orrcseppet lehet használni és arra jutottam, ha ez csecsemőknek való, talán nem lesz baja, ha ezt használom.
Hála istennek, neki egyikre sincs szüksége,Kép de azért majd pótolom a készletet.Kép

Andi

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


KrisztaKép
Köszi szépen, megkaptam.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Andi!Kép
Én nem mertem orrcseppet,ezért gondoltam nem sértődik meg Beni ha lenyúlok egy kis SterimartKép
Kb 3 hete volt egy picit taknyos,akkor vettem.Demost már csak orrszívás előtt használom nála,ha nagyon tele van az orrocskája este elalvás előtt..
Örülök hogy megkaptad a mailt,és nem címeztem a "nagyvilágba"Kép
Mivel anyuka "megfújta"a készletet,pótlásra szorul!KépKép

Manka!
Hencsi most küldött sms-t,jól vannak,csak sok munkája van!Majd 15.e után jelentkezik,akkorra már lemegy ez a nagy adóbevallósdi..Kép

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Nah...a mail Mankának szólt!
Nem tudom miért kutyulta össze a sorokat......

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?