Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lehet felkészülni,...jönnek a képek :) Ééééés Szonjaapa megengedte, hogy őt is szerepeltessem :P

Ilbusbilbus :( Benigyerek, meggyógyulni izibe!

Mamac, most zöldülök mint Pumukli. Minden elismerésem a kitartásodhoz fogyi terén! Postázz nekem egy kis akaraterőt légyszi. Eszti te is!
Mamac, örülök, hogy a védőnő megnyugtatott, de ha egyszer elhatároztad, akkor valahol tök mindegy hogy mit mond, nem? Mert ha mást mondott volna akkor most visszaszoknál az esti cicire? Nem kötözködni akarok csak tudom, hogy ha nekem 10 védőnő azt mondaná, hogy sírjon a gyerek akkor sem hallgatnék jelen pillanatban rájuk. De ellenkező esetben sem ha én akarnám ők meg nem. No, csak ezt akartam! Azé'!

Jumami, nekem mind1. Most aztán ez egy nem nagyon rám jellemző dolog, de tényleg mindegy :wink:

Ildicsi, szupi doki vagy :) Meg kell védenem RR-t. Amikor lóval fotózott kb 3 hónappal szülése után akkor már mondta, hogy műcicije van és pont azért támadták. Nem mintha az se lenne mindegy. Persze, ez lehet a sztárság. Rólam senki sem beszélne a TV-ben akkor sem ha az egyik mű lenne, a másik meg nem 8)

Csajok, teszteltem a mosogatógépet. Már 3 hónapja porosodik lassan és az uram már nagyon dühös volt, mert azt sem tudtuk működik e :oops: Működik :)
És ma voltunk az Ikeában és elköltöttünk egy rahedli pénzt, de lesz végre étkezőasztalunk :)

No, inkább képek.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Várgesztes Kép

The House Kép

Reggel a szülői ágyban Kép

Pancsi-képek Kép Kép

Fürdés után édes a pihenés Kép

Meg úgy egyébként is jó aludni Kép

Hintáztunk, versenyt futottunk babakocsival, libikókáztunk,....egyszerűen szupi nap volt ez is! Kép Kép Kép

És hogy ne csak a felnőttek egyenek sokat én is ettem :P Kép Kép

Itthon meg a paripám várt hűségesen Kép

KONEC - THE END - VÉGE

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa
Egyszerűen csak jó ha megerősítik az embert...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

 
 

Natasa,
jók a képek :) Szonjaapának pedig külön köszönet az engedélyért :wink: Ilyen lovacskát hol lehet venni? Már Benyófinál is láttam, és nagyon tetszik. Ez olyan ugrálós, mint a klubban a szarvacskás gumilabda?

RR-ról én is úgy tudom, hogy a Playboy fotózáson már műcickói voltak, ezt ő maga mondta a Mokkában a Havasnak, hogy a szoptatástól tönkrementek a mellei, ezért kellett. Viszont azt is olvastam róla, hogy még régen, amikor még nem voltak együtt a Norbival, de már nála edzősködött, N-tól kért pénzt a mellműtétjére. Kit érdekel... :roll: Magam részéről tojok rá, hogy kinek igazi és kinek nem. Engem az dühít (de csak egy picit) ha vkinek mű van, és tagadja ezerrel. Látszik az, akárhogy van megcsinálva.

Mindjárt kezdődik egy naggyonnn komoly film a tv2-n. A Kör. Nézzétek meg!!! Amikor először láttam (moziban) majd' betojtam, úgy féltem :shock: Azóta párszor megnéztem, meg is van itthon, de most se hagyom ki. Közben varrogatok. Csak nehogy a nagy para közben megszúrjam magam és álomba zuhanjak, mint Csiperke Józsika :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Mancs, felbújtásodra épp most határoztam el, hogy megnézem ezt a filmet, és hogy rávegyem nokipapát is (mert ketten rettegni mégiscsak jobb, mint egyedül) hangulatkeltő beszélgetést kezdeményeztem, úgymint "te láttad már A Kör című filmet?" Válasz: "nem, de a folytatása biztos az lesz, hogy A Négyzet".
Mancs, most már mindent értesz, ugye? :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Natasa, ez a Szonjababa Várgesztesről visszatérve Népi Szondzsi lett a nagy keszkenőlobogtatással a táltos paripája nyergében..... örülünk, hogy jól éreztétek magatokat, bár felszínes szemlélő erről akár arra is következtethet, hogy te NÉLKÜLÜNK is jól tudod érezni magad, ami ugye merő nonszensz... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Mancs, már-már kezdtem készülni a filmre, de ha ijesztős akkor inkább aludni megyek. Én nem bírom az ilyen félős filmeket :? Mit varrsz? Mit varrsz?
Ezt a lovat gödöllőn vettem, de lehet itt Veresen is az egyik játszóházban. Van kék, piros meg sárga és lehet hozzá aljat venni akkor hintaló válik belőle. De mi csak Robi-csacsinak hívjuk :) És álítólag van a KIKA-ban is csak nem eredeti és drágább :evil:

Mamac, értem én,.....csak egy kicsit magyarázkodósnak tűntél az meg bennem úgy csapódott le, hogy te magad is bizonytalan vagy.

N

Kép Kép
natasa1975
 
 


Nem, Mamac nem bizonytalan, ebben biztos vagyok...vagy mégsem?
(hihihihihihih)

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool :D Egyébként tudtam, hogy ott vagy a telefon túloldalán és már nem éreztem egyedül magam :wink:
Egyébként nagggyon érdekes volt az egész, mert ugye, nem egyedül mentünk hanem egy másik családdal ahol egy 10 hós kisfiú volt. És őket noha ismerjük még soha nem "laktunk" együtt. Érdekes volt látni hogy máshogy is nevelnek gyereket,....tanulságos. És én most még hálásabb vagyok, hogy Szonjaapa kiveszi részét Szonja körüli teendőkben!

És egyre jobban várom a ......(mindig elfelejtem) szóval, hogy mennyjünk ahová megyünk, mert ott meg minden apuka + anyuka + gyerekek,....tuti király lesz!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


F'haraszt, Natasácska, F'haraszt (hogy ilyen Liviapusan szpellingeljem..)

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!

Natasa: nagyon ari a csajszid! És szép helyen is voltatok..Te nem félsz, hogy leesik így a kanapéról?Mienk olyan kis sajtkukacként alszik...már egy ideje nem a szülői ágyon, kanapén, mert egyszer eljátszotta a "látod anya milyen gyors tudok lenni" figurát és én majdnem hanyatt vágtam magam, annyira megijesztett..Így alkudozunk kiságyba maradáson...Nálunk sem sír...Mert ő kitartó, nekem meg az idegeim nem bírják..De szerencsére azért mindig megtalálom a módját, hogy anya is higgadt maradjon és a babuka is boldog kiegyensúlyozott legyen..(ezért van az ominózus hosszú mese olvasás).

Mamacka: abban igazat adok neked, hogy kell, hogy az anyuka nagyon nyugodt legyen, mert hihetetlen nagy erő kell ahhoz, hogy minden pillanatban helyt tudjon állni. Azt gondolom ezt mindannyian tudjuk, anyukának lenni 24 órás ügyelet... Ugyan az én dokimat itt picit leszólták, de ő az a típusú doki aki a gyerkőc mellett az anyát is nézi. Szerintem - és ezért lehet megint megköveztek- az István K. hozzáállása egyátalán nem anya, csak bababarát. Én őszintén csodállom azt aki egy egy éves babát is szopiztat többszöri éjszakai felkeléssel. Mondjuk én megúsztam az üvöltés részt, mert Fanni 6 hét után magától átállt arra, hogy csak egyszer kelt éjszaka, aztán meg ki is hagyta ezt is...Teljesen mamabarát baba...

Védőnő..hát a miénkről nem nagyon van mit beszélni...Nálatok bejelentkeznek vagy csak úgy odaállítanak a legváratlanabb pillanatban?

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Mancs mi jót varrsz?
Én keresztszemesezek..ja ezt már valamikor régebben írtam..És most éppen egy lufikkal száló egérkén munkálkodom:) Fanninak..Kinek másnak:)...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Ja igen akartam kérdezni, hogy használta-e valaki ezt a homeopátiás chamomilla vulgaris-t fogzáskor a babájánál?Mert hogy én ehhez kötöm, mivel semmi mással nem tudom megmagyarázni, hogy ugyan a fogacskákra tényleg jó, de Fanninál szorulást okoz..Gondoltam nem árt ha ezt is elmondom róla..Mert a fogzás is rossz, ha nyűgösködik, de ugye az is legalább olyan rossz, ha kaka gond van...Nálunk már hónapok óta nem volt gond a melléktermékkel, csak kb. azóta kezdte megint (egészen pontosan másnap) mióta ezt az új szert kipróbáltuk a fogacskákra, semmi mást nem változtattam körülötte ami ezt okozhatná és most két napja nem kapott és újra normális, illetve a beállt, megszokott időben érkezik a végtermék.....

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Ilba híradó (Gabustól szkájpon keresztül, nincs babanete egész nap)

Beni ma nem hányt és nem is lázas. :)
[22:51:23] H. Gabriella: fosizik "csak"

úgy pontos, hogy hajnalban hányt utoljára
[22:54:54] H. Gabriella: és a szobatárs gyerek nagymamája elég gáz és elég sokat van ott (sweat)
jumam
 
 


Cool, most azt hiszed emlékezni fogok?
Mák, nem, nme félek. egyrészt mert már esett le az ágyról és mellette voltunk. Másrészt általában ki van neki paplanozva az ágy alja. Harmadrészt meg ha felkell akkor le tud jönni magától hátrafelé tolatva. Negyedrészt, soha sem alszik maga a nagy ágyon, általában mi is ott vagyunk valahol.
És végül ahogy azt Szonjának is mondom, most hogy egyfolytában nekimegy, elesik, megüti,....hogy ez az élet és ahoz, hogy ügyes csajszi legyen ezen is át kell esni. Nyilván nem engedem lemászni az emeletről egyedül, de azért nem védhetem meg mindenkor. ....sztem vannak dolgok amiket tapasztalat útján sajátítunk el.

Jumam, akkor ha jól értem Beni jól halad azon az úton, hogy hamar hazamehessen?!
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


No, bravó! Most tuti azt hiszitek, hogy nálam potyog a gyerek az ágyról meg hasonlók. De, ki kell hogy ábrándítsalak benneteket :P Egyszerűen csak nem vagyok ennyire para vagy mi is lenne rá a jó szó :roll: De, tény, hogy Szonját igyekszünk megtanítani és nem folyon kiszolgálni.

No, lépek, mert már rég köpött a maci.
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Már hiányzik a bnet! Mármint, hogy írjak, ne csak olvasak...meg röhögjek Coolon... :lol: :lol: :lol: Bár ez is jó :wink: , de azért jobb az amikor írok is pár dolgot nektek. De ma és holnap bl nap van, tegnap dolgoztam éjjel fél 1h-ig, és utána már csak olvasni volt erőm, szal most megyek még megnézem az Arsenal meccset, oszt majd lehet, hogy holnap valamikor napközben írok nektek többet is! Most csak pár gondolat:

Ilbáék, most már aztán igazán gyógyuljatok meg!!!! Elég ebből a hülye vírusból! Vajon mi lehet????
Amúgy meg A leveléről annyi jutott eszembe: A hülyék, persze hogy bacit nem találnak Beni vérében, amikor ez nem is baci!!! hanem vírus....hogy ez egyik dokinak sem esik le....mármint hogy bacik helyett vírusokat keressenek...!!! 8)

Natasa annyira, de annyira.....(nemtommilyenszóillenerá) a lányotok, hogy nagyon! Meg tudom zabálni! :D :wink:
Szonjaapa pedig nagyon szimpatikus, és köszönjük szépen, hogy láthattuk!!! (megjegyzem, eddig ha én képet raktam fel, amin Marciapa véletlenül rajta volt, és észrevette, akkor már rendesen fel volt háborodva...most megint példálózhatok neki...hihi)

Timi,
gyógyulgassatok!
sztem mi a fél családot majd fel tudjuk venni esteleg. Ha addig Ilbáék vagy Esztiék vagy aki tudna - szal valakivel még lebeszéljük, hogy a 2. fele a családnak hova üljön, és akkor tutkóra le tudtok jönni velünk. De ezt még megbeszélem azurammal, aztán majd mondom, hogy mi van, okés?
Nagyon-nagyon csini volt (most is az!) Fanni!!!

Na a többit holnap mert már fél órája megy a meccs.

Én láttam a kört....utána nem tudtam 3 napig aludni. :shock: asszem sohatöbbet nem nézem meg...(sőt apa már látta a kör2-t is...és Cool nem négyzet...kör2... :wink: )

Na jó éjt!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ja és Sasha, és VAnília, ti gyógyuljatok!!!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Kör2-t is láttam, hááát, nem volt semmi :shock: De nálam még mindig az Átok meg a Fehér zaj a No.1. para terén :shock: És a régebbi horrorokat még nem is említettem... :shock: :roll:

Már nem nézem a Kört, ahogy elkezdődtek az igazán rémisztős jelenetek, kikapcsoltam :oops: :lol: Egyébként leszakadt gombokat varrogattam, meg Petike kantáros gatyóin varrogatom ide-oda a gombokat, ahogy növekszik, úgy rakom őket lejjebb :)

Megyek én is aludni. Jó éjt Nektek!

8)

Kép
mancs
 
 


Natasa,
tök jó az új vonalzó!!!! Szép, egyszerű, vidám, csajos :wink:

Kép
mancs
 
 


Van bneteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem! 8)

Bubek,
azért kerestek bacit is, mert ha vírus, az nem kéne ennyi ideig tartson. De a kakimintából kiderül szerdára remélhetőleg.

Natasa,
Szonja olyan nagylányos már a képeken! :shock: Élőben olyan "normál" 1 éves pofija van, itt a fotókon meg mint egy 2 éves. És a grimaszaira is mindig rácsodálkozom, a klubban nem szoktam tőle ilyeneket látni. Ééééééééééédes!
Szonjaapu, üdv körünkben, még ha csak fotó formájában is! Egy éve vártuk ezt a pillanatot! :lol:

Mancsi,
ki az a randa kisgyerek a szkájpos képeken, amiket küldtél? És az a sok ócska gönc rajta?! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Juj, a Kört én is láttam és borzadalmas volt. Persze ez is volt a cél. A 2-t már nem mereném megnézni, és a 87-et sem. :lol:

Natasaaaaaaaaaaaaaa, lenyúltad a vonalzót! Ilyenre akartam kicserélni a ceruzásat. :evil: :lol: Túl színes volt.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én is vonalzóval szórakozom!

Levente fogzik, így aludni nem nagyon alszunk. Múlt éjjel szinte semmit. Tök kóma volt ma, pedig itt voltak a mamáék is. Csilla meg idefele jövet összehányta magát a kocsiban. Nem először fordult elő vele, valszeg nem bírja a gyomra.
Azért jó nap volt, bár Levente többnyire csak a papa ölében kornyadozott.
Ma begyógyszereztem, hátha alszunk, de már többször felriadt.
Csütörtökön jönnek a párom szülei, mamadömping van a héten.
Szombaton meg elviszik Benedeket!!!! Úgyhogy lehet engem csúnya rossz anyának becézgetni, de úgy örülök most ennek, mint majom a farkának. Elviszik meghatározatlan időre, eddig anyám szavaiból min. 3 hetet vettem ki. Kicsit kifújom magam, meg már tervezgetem, mi mindent csinálunk Leventével kettesben. (párom meg megy Svájcba). Választhattam, hogy lemegyek a gyerekekkel Kecskemétre, vagy csak Benedeket küldjük le. Végül úgy döntöttem, kell egy kis pihi az idegeimnek, meg olyan jó lenne egy kicsit teljesen Leventére odafigyelni. Időnként lelkiismeret furdalásom van, hogy nagyon háttérbe szorul a nagyobb mellett. Mondjuk az egész hangulatának betehet ez a csúnya fogzás. Úgy tudom élvezni az egygyerekes anyaságot! :wink:
Pl terveim közt szerepel vásárlás (két gyerkekkel be nem jutok egy boltba), megyünk shoppingolni (piszok rég nem mászkálhattam viszonylag szabadon), nem kell egy órán át veszekedni és könyörögni, hogy lemehessünk sétálni, kipróbálhatom, hogy ízlik-e Leventének, amit főzök (Benedek kajamizériái miatt a kicsinek többnyire csak annyi energiám jut, hogy kinyitok egy üveges kaját), sőt ha túlteng bennem az energia, esetleg elkezdek tornázni. Aztán a végén úgyse csinálok meg a nagy terveimből semmit, ahogy magamat ismerem...

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Sziasztok! Még egy utsót így alvás előtt...Natasa szuper az új vonalzód!!!Nagyon kisnőcis...
Juman és a Te új vonalzós is nagyon tetszik:).Édes ahogy mosolyog a kissrácod..Olyan szépek ezeke a gyerekek mind...de tényleg...

Natasa leeséssel kapcsolatban: biztos azért vagyok paraanya, mert azt nem mondtam, de nekünk elég magas az ágyunk,kanapé nem vészes, de nálunk korábban leginkább az ágyunk közepén volt altatva a kiscsaj, amíg egy ilyen alkalommal amikor lefele készült arccal előre szó szoros értelmében vetődéssel kaptam el..pedig nem voltam tőle messze....Nagyon sok ágynemünk van, ezért úgy csináltattuk az ágyunkat és alul jó magas fiókok vannak, meg a matrac is elég vastag...Most pontos cm-t nem tudok írni, de nem egy szokványos magassága van..Én éppen egyedül voltam Fannival, amikor seperc alatt átkerült a túloldalra...Parkettánk van, van ugyan szőnyeg is az ágy körül, de azért tuti rosszul lettem volna, ha onnan fejjel lemegy...nálunk nem csúszik le még úgy ahogy szoktak a babusok, hogy lábbal lefele...ő leginkább mászik előre ,fejjel lefele...És elkaphatatlan..olyan mint egy kis gyík, úgy siklik ki a kezeink közül...most ez egy elég ronda hasonlat, de tényleg nem tudom máshogy leírni...Mindezt vigyorogva...én meg frászt kapok tőle...nagyon féltem a fejét, fogacskáit...pofával a parkettába landolna onnan fentről tuti elszállna elöl a foga...Ha jól belegondolok, olyan 80 cm magas lehet, mert Fanni 72 és ha odaáll az ágy mellé...csak nyújtózva, vagy úgy sem éri fel az oda lerakott dolgokat...én nagyon pancserül szoktam esni ha esek, bárhol tudok......ha ne adj úristen pont ebben hasonlít rám....No ez volt a mákpara így a végére...húzom is a csülkeimet, mert tentizik a kis családom apraja nagyja, csak én lebzselek még itt..Jó éjt! Sziasztok!

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Juj nem jumamt akartam írni:):):)

Kormi bocsánat!!!Te vonalzód tetsz :oops: :oops: :oops:
Hű de béna vagyok..de már félig alszom...bocsi...Jumam tiéd is biztos tetsz, de azt hiszem az nem új már...Kormiét néztem...bocsika...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Jó reggelt, jó reggelt, itt a reggeli szekció... :)

Mancsusz, ha hamarabb szólsz, hogy tegnap volt a Kör, akkor én megnéztem volna.....így viszont, mivel láttam, hogy Helyszínelők nincs, elmentem olvasni............ :evil: :evil:
Én nagyon bírom a félős filmeket, nagyon félek rajtuk, aztán még napokig, de mégis nagyon szeretem. Igen, ez enyhe skizofréniára utal, dehát ezt már megszokhattátok tőlem. :)

Natasa, nagyon jók ezek a képek, Szonja már megint nőtt, és látom, a kedv a régi. Szonjaapu nagyon szimpatikus! :)

Mancsusz, én ezt a Rudi pacit (nálunk így hívják) itt vettem a Fair Playben, a híresnevezetes fajátékboltban. :)

Ilbáékat hősnek nevezem ki, így, önhatalmúlag, egy hét kórház ilyen picivel mindenképpen elismerésre ad okot. De most már tényleg jó lenne, ha meg tudna gyógyulni!!!!

Timikém, jaj, még nem is mondtam, hogy hozzánk még nem tudom, hogy fér be valaki, mert visszük a babakocsit is, ami általában a gyerek mellett a hátsó ülésen landol. :roll: Ha a csomitartóba tesszük, akkor a csomik nem férnek, szóval ördögi kör.

Viszont!!! Ha kell, mi tudunk nektek csomikat szállítmányozni, mert az még fér a hátsó ülésre, szóval ha abban tudunk segíteni, nagyon szívesen, és helyszínre is megyünk, nanááááááá!!! :) :) Ne cipekedjetek!!


Leesés ellen én sem vagyok paramami, megtanult Bence lábbal lejönni a magas dolgokról, így most már szuper! :) :)
Vendég
 


Alvós képek :)

Kép Kép
Vendég
 


“23:38”?????????!!!!!!!!!! Natasa, hát mit kerestél te tegnap éjnek évadján ezidőben a neten?? És főleg ébren? A plüssmacid álmatlanságban szenved? El vagyok ámulva. Én ugyanis, miután nokipapa a film első 0.00000001 nanoszekundumjában megállapította, hogy ő márpedig ettől a mozitörténeti alkotástól fél, inkább nyugovóra tértünk. Dehát persze a bneten ekkor indul be az élet, hja, ennek valaha az ősidőkben én is részese voltam, még mielőtt középszerű kispolgárrá satnyultam (az utóbbi hetekben 2 ízben is nyugovóra tértem éjfél előtt!!)

Bubek írta: “Szonjaapa pedig nagyon szimpatikus”…. Ahaaa….. Bubek, a Szonjacsalád roppant félrevezető: kívülről mézesmáz, meg giccsesen szép vonások, belülről meg az emberiség fennmaradó részét végtelen szánakozással szemlélő merő sósav! Bezony! Amit a múltkor Szondzsiról említettem, hogy enyhén lenéz engem, de ha étel van nálam, rögtön feltűnően barátkozóvá válik, nos ezen szép jellemvonását nem csak anyukájától örökölte, van neki szülőatyja is. Ezzel nem arra utalok, hogy Szonjaapa eddig sokszor elkunyerálta volna tőlem az uzsonnáscsomagomat, hanem arra, hogy ami Natasában irónia, az Szonjaapában profi cinizmus, majd cask figyelj és pislogj F’haraszton!! (sunyin próbálom elterelni saját családom antiszociális voltáról a figyelmet..) :)

Natasa, a megtévesztő F’haraszt megnevezésben az f betű és az aposztróf közt enyő található.

És hey, Szonjáról ez az új avatarkép olyan, mintha ő igazából jókislány lenne, pedig mi tudjuk, hogy Csákin kívül az ő életéből is forgathatnának filmet… (oké, abbahagyom a natasa-család c. magánszámomat, mielőtt az érintettek megdobálnak paradicsommal)..

Kép Kép
coolasa
 
 


Natasa, látod, látod, mennyire hiányoztál Coolnak!!! Nem volt kivel piszkálódjon :wink:
jumam
 
 


"...nem volt kivel piszkálódjon..."
nahát, Jumam, te itt? Mit is akartam neked írni, mit is akartammmmm..... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Natasa, van a fogzáskönnyítő nyakláncnak vmi különleges viselési módja?? Látod, látod nekem is mennyire hiányoztál, ma reggel még csak hozzád szóltam :wink:

De azért:Sziasztok többiek!! Szép napot mindenkinek, Beninek különösen fosi, láz és hányásmenteset!!

Ja, és múltkor senki nem hozott cd-t, hogy átírjam a zenéket :(
jumam
 
 


Cool, inkább: Te itt?? Ilyen korán??????????? :shock: Megvadult az ágyikótok és kirúgott magából????????? :wink:
jumam
 
 


Jumam, igen, fél9nél nem tudtam tovább aludni egy perccel sem, lányom persze nem osztja lelkesedésemet a hajnalok hajnalán kelés iránt.... most biztos jó álmos leszek este... senki nem sajnál? Kormi? Mamac? Valaki? :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Képzeljétek, be akartunk jelentkezni és időpontot foglalni a zamárdi anyakönyvvezetésnél, mondván, hogy ilyenkor már helyek sem szoktak lenni, erre azt a választ kaptuk, hogy majd áprilisban menjünk vissza, még senki sem jelentkezett be augusztusra egyetlen időpontra sem, és áprilisnál előbb ne menjünk, mert akkor kétszer kell átvezetnie.
És igen, Siófokra jönnek hajóra.

Ez is érdekes......mindenki riogatott, hogy siessünk időpontot foglalni, mert ilyenkor már nem szoktak lenni.....

Kitaláltuk a hajó utáni kaja-buli helyszínt, Zamárdi domb tetején, egy kedvenc helyen: Szent Kristóf pincészet. Egy pincesoron egy marha nívós étterem, fakerthelységgel, kilátással az egész Balatonra, rossz idő esetén is van fedett benti helység, és a kaja iszonyú jó, a vendéglátás igazi barátságos vidéki, ha kell, csinálnak házi rétest, és helyben sütik a kenyeret.
Mi már évek óta járunk ide esténként, és most ugrott be, hogy miért is ne legyen ez kaja-buli helyszíne......és most nagyon örülök!!!!! :)

http://www.stkristof.com/
Vendég
 


A kiállítások résznél lehet látni a benti fedett részt, sajnos a kerti részről nem találtam képeket, pedig az is olyan gyönyörűűűűű :)
Vendég
 


Eszti, nagyon pepecül kitaláltátok: nem pökhendi, de egyedi, nem rongyrázós, de emlékezetes lesz az esemény (mármint a vendégek számára, mivel ti valszeg akkor is emlékeznétek erre a napra sok év múlva is, ha egy sima polgármesteri hivatalban estetekvolna tú mindezen..) :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Hali lányok, én is itt vagyok ám! :lol: Igaz senki nem hiányolt brühühü, de azért nem bírtok lekoptatni :lol: Egy kicsit nem volt kedvem írogatni, biztos tudjátok miért :?

Mindenkinek boldogságos szüli névnapot és egyebeket, a betegek gyógyuljanak már!!!!!

Gergő megvan az idegeimen táncikál folyamatosan. Legalábbis éjjel, amikor gyakorlatilag szinte semmit nem alszom, de nappal is, amikor az egész fölső szintet már lehajigálta a lépcsőn :lol: Már lassan a bútorok következnek, a kissámlit amit a fürdőben tartunk már próbálgatja, de még nem tudja a feje fölé emelni. :lol: A rattan szennyestartó tetejét is hiába mondom neki, hogy nem fér át az apácarácson, nem hiszi el, csak próbálgatja. Hát ez egy ilyen gyermek.

Gabi:
Livi annyira de annyira aranyos, nem tudom szavakban kifejezni, mindig megcsodállak benneteket. Tényleg. Nem puncsolás, bár már olyan sokszor hallgattad, hogy szerintem unod.

Cool:
majd meglátod, hogy az én párom mennyire antiszoc. Nekünk sem együtt sem külön nincs társaságunk. Ő nem igényli. Így nekem kell tutujgatnom. Biztos F.haraszton is félre fog vonulni, én meg rohadtul zavarban leszek, hogy mit csináljak, hogy ő se bántódjon meg, és én is jól érezzem magam. :?

Csajok azért nagyon remélem Beniék meggyógyulnak annyira, hogy eljöjjenek, már csak másfél hét van, nagyon megy a drukk.

Ja autónk még mindig nincs, apjuk csak halogat-halogat. Ha így haladunk utánfutót kötünk valamelyikőtök kocsijáral, oszt azzal megyünk :lol:
Vendég
 


Hali lányok, én is itt vagyok ám! :lol: Igaz senki nem hiányolt brühühü, de azért nem bírtok lekoptatni :lol: Egy kicsit nem volt kedvem írogatni, biztos tudjátok miért :?

Mindenkinek boldogságos szüli névnapot és egyebeket, a betegek gyógyuljanak már!!!!!

Gergő megvan az idegeimen táncikál folyamatosan. Legalábbis éjjel, amikor gyakorlatilag szinte semmit nem alszom, de nappal is, amikor az egész fölső szintet már lehajigálta a lépcsőn :lol: Már lassan a bútorok következnek, a kissámlit amit a fürdőben tartunk már próbálgatja, de még nem tudja a feje fölé emelni. :lol: A rattan szennyestartó tetejét is hiába mondom neki, hogy nem fér át az apácarácson, nem hiszi el, csak próbálgatja. Hát ez egy ilyen gyermek.

Gabi:
Livi annyira de annyira aranyos, nem tudom szavakban kifejezni, mindig megcsodállak benneteket. Tényleg. Nem puncsolás, bár már olyan sokszor hallgattad, hogy szerintem unod.

Cool:
majd meglátod, hogy az én párom mennyire antiszoc. Nekünk sem együtt sem külön nincs társaságunk. Ő nem igényli. Így nekem kell tutujgatnom. Biztos F.haraszton is félre fog vonulni, én meg rohadtul zavarban leszek, hogy mit csináljak, hogy ő se bántódjon meg, és én is jól érezzem magam. :?

Csajok azért nagyon remélem Beniék meggyógyulnak annyira, hogy eljöjjenek, már csak másfél hét van, nagyon megy a drukk.

Ja autónk még mindig nincs, apjuk csak halogat-halogat. Ha így haladunk utánfutót kötünk valamelyikőtök kocsijáral, oszt azzal megyünk :lol:
Vendég
 


off
Bubek, heeeeeeeeelp
Van egy könyv, ami a céged támogatásával jelent meg anno 1999-ben és a 2. kiadása 2005-ben, és nokipapának nagy szüksége volna rá. A könyvesboltos ára 5000Ft fölötti, és aziránt érdeklődnék, hogy szerinted nem maradt-e nálatok 1 példány bemutatóban, akár a 99-es kiadásból, amihez ennél picit olcsóbban hozzá lehetne jutni, mert akkor nokedlipapa fütyörészne és trallalázna. (meg ha volna más beruházási témájú könyv is, annak láttán is trallalázna persze. A címe: Husti István: Beruházási kézikönyv /alcím: vállalkozóknak és vállalatoknak/ Műszaki könyvkiadó adta ki, de olyannyira belefolyott a céged, hogy benne van egy egész oldalas céges oktatócentrumi reklám a belső borítón Balogh Judit mindenféle elérhetőségével…).

off vége
uff

Kép Kép
coolasa
 
 


Tücsi, az antiszociáliskodás becsapás dolog ám! Bubek is esküdözött, mikor mentünk hozzájuk nokival klikkesedni, hogy Marcibá társaságkerülő, aztán ott trécseltünk estig, meg Marcit dögönyözte, de közben Nokihoz is volt 1-1 jó szava... és hát én még egy olyan türelmes, és barátságos embert mint ő, nem láttam. Erre vágott fel Bubek! Úgyhogy óvatosabban fogalmazz, mert ha Tücsibá fenyőharaszton nem győz elvegyülni közöttünk, és egymás szavába vágva fog heveny társasági életet élni a többiekkel, akkor majd szabadkozhatsz, hogy "pedig máskor olyan rendes antiszociális ember".. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Ehhez képest az én uram kifejezetten szociális alkat, nagy beszélőkével, ismerkedős, közvetlen, nagyszívű és nevetős alkat, szóval egy férfi már biztosan lesz, aki szóval tartja a csajokat. :wink:
Vendég
 


Tücsikém, és meggyógyultatok????
Tényleg Bubeknéni!!!!! Ha valaki beteg lesz jövő hétvégén, akkor mi van a szállással???
Vendég
 


Halihó!

Natasa nagyon jók a képek és szonja apuci is szimpi embernek tűnik.

Tücsi evéssel mi a helyzet mostanában?
[quote]H írta:át ez egy ilyen gyermek.
Milyen? Eleven,életrevaló,csodálatos,értelmes .......... :lol: :lol: :lol:
Azt ne hidd mi jobb helyzetben vagyunk! Áduszt folyamatosan a konyha asztal tetejéről szedem le, a konyhaszéken szeret táncolni, szemez a babuszommal és feláll a babataxira......

Pont reggel jutott eszembe, hogy szegény Ilba mire megint evésre kapatja Benit nem lesz semmi. Végre evett ezt azt rendesen errefel kiüti egy nyavaja. Szegény Ilba család! :cry:

Gabi kérdezted járok-e tornára. Hát igen tegan is és szombaton is voltam. Tegnap elmentem hétre. Mire hazajöttem gyerek megfürdetve.......... Ó mondon rendszert csinálunk belőle :lol:

Kormi biztos tuti lesz a nagy nyugi. Én nem tudom elképzelni hogy egy napot is távol legyem tőlem Ádusz. Sajna nincs aki megszabadítana tőle. :lol:

Mamac gratula a fogyókúrához. Az már nagyon jó, hogy ennyire szembetűnő! :lol:

Kép
vanília
 
 


Vanília: "szemez a babuszommal".. először bajuszt olvastam, de az nem lehet, viszont mi ez a babusz?

Tücsi, ezt te ne olvasd...... kpzeljétek, kedves többiek (Tücsi, te nem, mert szótfogadtál, és ezt a részt átugrod) szóval tegnap Noki vacsorára pontosan fél liter főzeléket evett meg. Pedig az már az aznapi 5. evése volt, így előtte sem éhezett.... és még csak végtermék sem érkezett utána. De akkor elpárolog?
Tücsi, újra idenézhetsz :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool, szerintem az bambusz.... :roll:

Szerintem oda párolog Nokiból a kaja, ahová Benyóé.....neki is ennyi az adagja kb. :roll:
Vendég
 


Akkor szerintem Benyó és Noki adagja Benibe vándorol, mert ő meg szépszál csupán attól, hogy nézegeti a hippes üveget.. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Most már megmerek engedni egy nagyon hangos JUUUUHHHHHÉÉÉÉÉÉ-t, hiszen a kacajból senki sem kapta el tőlünk a fosi-hányós vírust, és ennek nagyon-nagyon örülök. :) :)
Vendég
 


Peszti, igen, én is gondoltam rá tegnap. De ettől függetlenül ugye nem baj, hogy ha az elkövetkező évben egy picit is piros a torkom, akkor azt rátok fogom majd? :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Amúgy arra is gondoltam (szerencse, hogy ennyi időm van gondolkodni), szóval ott tartottam, mielőtt durván félbeszakítottam önmagamat, hogy szerintem Benyó a kacajklubban még nem volt beteg, úgy értem, nem is hordozta, mert ott annyira együtt vannak a gyerekek minden szinten, hogy kizártnak tartom, hogy senki nem kapta volna el, vagy máson, az eredeti vírusgazdán ne jelentkeztek volna legalább utólag a tünetek. Más a forrás sztem, pl utána ha voltatok valahol, vagy csak apa hazajött a munkából..

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool, ezen én is gondolkoztam (mert nekem is annyi időm van), ugyanis én meglehetősen közeli módon, és belsőségesen megszeretgettem szinte mindegyik gyereket, és hát ugye én is átestem ezen az izén, szóval igen, lehet, hogy utána kaptuk valahol el a trutyit... :)

A lényeg a lényeg, hogy rajtunk kívül nem lettek a többiek betegek. :)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?