Új privát üzeneted érkezett!

Csákányi,

meg van esetleg valakinek a kengyel futó gyalogkakukk????
Road runner inglisül
Nagyon nagy szükség lenne rá :lol: :lol: :lol:
Zsófi megvan őrülve a BIP BIP BIP -ért.
Média markt-ban elfogyott :cry:

Szia Kormibácsi :D

Natasa,
szerintem a Te urad előbb fog írni ide mint az enyém :lol: :lol:
Ja, újra befestették a hajam.

Antik bácsi,
nagyon sajnállak

De most engem is sajnálni, mert reggel fél 6-kor kelek :roll: :? :?
Azt se tudom megmondani mikor keltem ilyen korán grrrrrr

na jóéccakát

Kép

Kép
sajtine
 
 


ERRATUM!!!

korminéni némi módosításra szorul...
kormibá annak idején egy nevén nem nevezendô fórumon nem szokott napi átlagban annyi hozzászólást tenni, mint ô itt 3 év alatt... legalábbis számszerûleg nem... csak legfeljebb nagyságrendileg... :roll: :lol:

na, megyek Benedektôl visszaszerezni a kanapét...
ha vki nekem anno azt mondja, hogy egyszer majd ez is ráúszásos módon megy majd... hááát... 8) :)

Kép
kormibá
 
 


Köszi,

Gabi segített kicsinyíteni. :wink:
Ha nem is itt a neten, de Bubeknek írok és ő majd közvetít! 8)
Csak tartsunk már ott!!!! Bárcsak! :P

Már akartam írni, hogy nekem meg a vonalzód melletti Peti kép tetszik nagyon! Szép kisfiad van! :)

Kép Kép
Kép
vvolga
 
 

 
 

Mancs, én nem látok képet, de ha szép vkinek a feje /formás, íves/ akkor tőlem,...akarom mondani nekem még tetszik is! Akarom mondani ha mondjuk olyan lenne a fejformám mint most Szonjecnek akkor lehet én is belevágnék egy kis kopcsi feelingbe :D
Mint pl S O'conor vagy hogy írják? Ő is teszett nekem. Persze Spears azért más kategória ugyebár :wink:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Vvolga,
bárcsak.... :)

Sajti,
nekünk nincs meg a bipbip.

Legutóbb a Futrinka utcát meg a Baltazár professzort vettük meg. Ismeri vki? Mármint a Baltazárt. Le merem fogadni, hogy Natasa igen :wink:

Kép
mancs
 
 


fiúk, hányok, figyelem!

utolsó hozzászólás!!!

[de csak mára :lol: 8) :D ]

szal kengyelfutó szvsz csak inglisül megy, mivel nincs benne szöveg...
cartoon net-en megy, ha kell, videóra fel tudjuk venni...
Bee is nagyon szereti a beep-beep-et
[miután felhívtam a gyerek figyelmét ezen kultúrális nyalánkságra... 8) :lol: 8) ]

csákány! [tudjátok, az az eszköz, ami az egyik füleden be, a másikon ki, mégis a fejedben marad... :roll: :lol: 8) ]

Kép
kormibá
 
 


Kormibá: "már látom a szomorú jövôm, midôn kénytelen leszek bólyai-lobacsevszki geometriával vigasztalni az feldühödt asszonynépséget..."

nem-nem, ra bólyai geometriához nem értünk, ragaszkodunk a ciklotronokhoz... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Khm.

Csak jelzem, új vonalzóm van. Megszenvedtem érte.

Brici: no comment.

Folyt. köv.

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Natasa,
nem kép van, hanem video. De képet is találsz róla a neten. Nekem sincs bajom a kopaszsággal, sőt, Britnivel sem, de most bekattant, ez tuti :roll:

Antibácsi,
nálam nem jön be a vonalzód :(

Kép
mancs
 
 


A mai kép termés apraja-nagyja:

Kép Villámpetra a játszóházban először

Kép Villámpetra a játszóházban másodszor

Kép Villámpetra a játszóházban harmadszor


Jah, rájöttem, nem Petralányom ilyen gyors, csak a fotós. :lol: :lol: :lol:

De Coolt ma nem láttam Kehidakustányban. :lol: :lol: :lol:

Érdekes.

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Mancs, igeeeen! Bal, Bal, Baltazár az az inkább élethűbben Bál, Bál, Báltázár. No, nem nógrádiasan csak szlávosabban :wink:

Antivagyok jó az új vonyalzó. Látod, tudsz te jót is szólni és tenni. ///Bennem még fortyog a LAN-os beégés :evil: //

Kép Kép
natasa1975
 
 


Halihóka!

Jelentem még megvagyunk. Ádusznak semmi komoly baja nincs. Csak kicsit piros a torka és kicsit köhög. Nem kapott ab.-t majd meglátjuk. Még tegnap este is lázas volt. :cry: A múlt éjjel pocsék volt, három óra volt alvás egyhuzamban aztán húsz percenként kelés. Erre fel ma 15 percet laudt egész nap és kilenckor sem akart ágyba menni. :lol:

A fényképek nagyon jó!

A szülinaposoknak boldog szülinapot!

Natasa jó, hogy újra itt vagy!

Vvolga csak elárulom, hogy nekem egy kósza fájásom sem volt a szülés napjáig. Akkor 20 percesekkel kezdődött. Az Ádám szép név! :lol: :lol: :lol: :lol: Sok sikert!

Mancs jó a szőke haj, de a barna is jól áll. Petike nagyon szupi a képeken.!

Kép
vanília
 
 


Mancs, :evil:

Natasa, :lol:

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Sziasztok!

Minden 1 szülinapos babának sok boldog születésnapot kívánok!
És bocsánat, hogy csak így általánosítva, de annyit írtatok és olyan kevés az időm. Sőt, az is lehet, hogy már írtam valami hasonlót pár napja...??? Na mindegy.
Gáborom is beteg lett így a végére. kereken 1 éve volt utoljára beteg és akkor se jutott tovább a náthánál. Egy 3 éves náthás meg semmiség! Hiszen az orrát már tudja fújni és szól is. Na egy 4 éves már más. Hogy a picsába szoktassam le az orrfúrásról? Már két vörös csík van az orra alatt, ahol a kezével bányászni indul. Komolyan gusztustalan, de számára egyszerűbb, mint a papírzsepi... hihetetlen. Egyébként neki is 39 fokos láza van, folyik orra gyenge és....köhög. Néha nagyon durván. Tegnap 2 órán keresztül nem hagyta abba, szegény nem tudta. Apja akart neki adni egy kanál mézet, de sugárba visszahányta. Szegény nagyon utálja a mézet, plusz a fullasztó köhögés... Én barom, meg itt törtem az agyam, hogy mit adjak a gyereknek, hisz vasárnap este van, a patika már zárva és nekünk csak köptetőnk van hurutos köhögésre, de szárazra semmi... Aha, persze. Aztán ma beszéltem anyóssal, hogy ilyenkor zsíros ruhát kell a mellkasra rakni és akkor a mellkasról beugrott a mellkenőcs!!!!! hát van itthon kétféle légzéskönnyítő mellkenőcsöm ami segített volna mert jó kis mentolos illatúak. A címeres hatökör neves simán kiérdemeltem. Orrszívás naponta 600x3 Szerencsére csak a Gergivel kell küzdeni a másik kettő ugye már hagyja. Én jól vagyok szerencsére. Ja hétvégén átpakolásztuk a gyerekek szobáját. Került bele még egy kétajtós szekrény (30 éves őskövület, jó kis 70-es évekbeli), meg egy polcos... Össze-vissza vagyunk. De most valahogy jobb. Eddig ha bementem nem éreztem jól magam. Nem tudom megmagyarázni, hogy hogy. Nem bírom, ha a szoba úgy van berendezve, hogy szimetriátlan, hogy kiegyensúlyozatlan. A szimetriát nem feltétlen azt jelenti, hogy a szoba közepére egy tükröt helyezek, hanem inkább a harmóniában... Vagy tudom is én. Kifejezni most bonyolult, mert jelen esetben a fáradtságon kívül mást nemigen érzek.

Mancs!
Nem találtam szőke képet!!! A talisok között szinte csak babaképek lettek felrakva. Vagy csak nem lapoztam annyira vissza.

Volga!
Megy a drukk!!!! GYors és könnyű szülést kívánok! Mint ahogy Gergi világrajött! Egész nap keményedtem, kádban ültem, aludtam itthon!!! Aztán este 20-ra beértünk fél óra ctg, majd 21:05-kor már kint is volt a Gergi. Bő egy órát töltöttünk bent szülés címén:) Az azért nem sok, és fájni se fájt vészesen.

Mamacka!
Miért szeretnéd, ha egyedül aludna el és nem szopizna éjjel? Tudom, azért annyit láttam, hogy mindenki bátorít erre, de én nem. Tudom fárasztó, és már kimerült lehetsz, én is átéltem a Gáborral. Elmúlt bőven 2 éves mire már egyáltalán átaludta az éjszakát. És még sokszor most is az ágya mellett kell ülni, és fogni a kezét, így alszik el. Vagyis minden másnap, hiszen ez a megállapodás. De ez már nem azért van, mert nem tud másképp elaludni. Én nem mertem megtenni, hogy hagyom sírni, mert mi van, ha pont most fáj a foga, mert jön, vagy valami baja van én meg nem figyelek rá, mert aludni tanítom. Hidd el, megtanlulnak elaludni maguktól is, ha majd eljött az idő és nem fognak örökké felébredni éjszaka, mégha most minden egyes éjjel egy örökkévalóságnak tűnik is. Nekem is annak tűnt, nagyon sokszor. Aztán változik minden és a végén el se hiszed, hogy az óvodás nagyfiad valaha ennyit szopizott volna és hitetlenkedve nézed a képeket amin 10 hónapos volt.
(jelzem nem ítélek el senkit aki úgy gondolja ezzel helyesen cselekszik, csak szerettem volna rávilágítani, hogy semmi se tart örökké, hogy én, nem tudtam megtenni, pedig kivoltam és nem is bántam meg és sértődni nem ér!)

és most húzok aludni, mert mély horkolás szag terjeng a levegőben és még meg kell küzdenem a horkmanókkal...

Kép
sasha
 
 


Mancs, a videó se jön be. Sebaj, lesz még róla tuti!

Sasha, szar ügy, hogy betegségről írsz én meg itt röhögök, de mémely mondatodon,...komolyan :) kell! Jobbulást a 4 évesednek!

No, megyek én is aludni,...az aksi még töltődik. Majd holnap jönnek a képek :roll:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Vanília,

köszi! Ádám. 8)
Jaj, tudom én milyen az. Andrissal nekem egyáltalán nem volt fájásom. Elment a magzatvíz és utána is annyira enyhe, hogy oxytocint kötöttek rám és rohamosan növelték a dózist. Naazaztán....... :evil:
Ezért szeretném, hogy most ne így legyen.

Húúú, nagyon sok leszek már ma, megyek is aludni, hátha....

Kép Kép
Kép
vvolga
 
 


Asztapaszta! Ennyit írni egy este!

Szal:

Vvolga,
de jó a avatarod! Ki csinálta? :lol: :lol: :lol:
Neked a bárcsak nem jó, v-betűs kell mondjuk Valószínűlegmasemszülök Vvolga. Kicsit hosszú, de igaz. :lol: (Eddig.)
Majdan nálunk is egy szobában lesznek a gyerekek, háááááát, nemtom. Legfeljebb Livi majd az Apjával alszik a nagyágyon, amíg a kicsi nekem üvölt. :lol:

Mariann,
jól van, már azt hittem, Ádusz is nagybeteg lesz.
Tornázni jársz most, hogy beteg?

Natasa,
akkor a Ti pihitek jobban sikerült, mint Ilbáéké. Szerencsére. 8)
A vonalzós kerettel megszenvedtem, mert ami tetszett, az nem passzolt a képhez, ami meg passzolt a képhez, az mind figurás, ami belóg a gyerökbe, de végül maradtam ennél e.

Mancsi,
nincs most, egy nap egyszer hívom csak fel, András meg még nem jött szkájpolni.

Mamac,
kitartás, látod, a többieknek is sikerült!!! :wink:

Marci babának boldog hófordulót!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Léptem, jó éjszakát!

Kép

Kép
mancs
 
 


Sziasztok!

Van két videónk, csak pár napig lesz fenn a megadott helyen. Jó nagyok!
www.kfki.hu/~leslie/dscf7587.avi
www.kfki.hu/~leslie/dscf7588.avi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Hát sziasztok! Jó sokat írtatok!
Vvolga jön az a kisbaba, majd a legváratlanabb pillanatban...Úgy szoktak:)...De biztos ami biztos küldöm kölcsönbe a kabala gólyánkat hátha segít picit..

Kép

(Nem ér kinevetni, nálunk nagy becsben van a gólyánk:).Majdnem felér a jelenléte egy kis csodával és ezt komolyan mondom.)

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Sziasztok

Egy kicsit hulla vagyok... :(

Kétóránként ébredt ugyanúgy mint eddig... DE nem vettem ki és nem kapott cicit! Megöleltem és elmondtam neki, hogy most aludni kell... kimentem a szobából persze ordított de 5 percig sem tartott elaludt... Szerintem nagyon jól viselte... látszik, hogy csak rossz szokás nála az éjjszakázás nem arról van szó, hogy fáj valamije... nem is úgy sír... A baj csak az, hogy egy szobában van az ágyunk így én egy ideig a folyosó szönyegén ücsörögtem... :) át kellene rakni a kicsi szobába amit eleve neki rendeztünk be, csak az a baj, hogy ha valaki lehúzza a Wc-t az olyan lenne neki mintha a Niagara alatt ébredne éppen, ugyanis közös a fal... :( így most tanácstalan vagyok!
Hétkor amúgy megkönyörültem és megszoptattam... abba se akarta hagyni... :)

Ma éjjel is megpróbáljuk! :)

Köszönjük a bíztatást!

Sasha
Én valahogy úgy vagyok vele, hogy az anya idegállapota legalább olyan fontos mint, a baba igényei... különben felborul az egyensúly... én már tiszta idegroncs vagyok... mindenki idegesít, veszekszem a férjemmel, apósomat nem bírom elviselni, bőgök... nincs semmire erőm, állandóan el akarok ájulni a fáradtságtól... arra jutottam, hogy ez nem állapot...
Szerintem a fájdalmas sírását meg tudom majd különböztetni... és neki is pihennie kell éjjel nem pedig labarézni...
De én sem tartom rossznak amit te csinálsz! :) Csak szerintem ez az egész két emberről szól a gyerekről és az anyjáról... a kettőt nemlehet szétválasztani...


Képzeljétek olyan aranyos volt az előbb mondom neki Szia gombóc! Erre megfogja a gombomat! Olyan kis cukimanó!


Amúgy a ma reggeli méricke eredménye 63 kiló! juhéjjjj


nekem küldhettek kicsinyíteni képet ha nem megy pikk-pakk megcsinálom! :)



Úgy bírom, hogy egyre inkább elpapásodik az oldal! :)


Mancs
Petike tényleg nagyon aranyos a vonalzós képen! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Jó reggelt :lol:
na ilyenkorsenagyon voltam még :lol: :lol: :lol:

Vérvétel megvolt. 5. voltam.
Vicc díj nem kell csak ha nem vagy kismama, nincs beutalód vagy ha nem ebbe a kórházba szól a beutaló.
Ja és akkor, ha nem indokolt esetben vetted igénybe a sürgősségi ellátást.

Most csak egy vért vesznek egy időben.

Kormibácsi
köszi bipbip felvilágosítást :D
CN-ről én is fel tudom venni.
Ha esetleg tudod, hogy melyik időpontban van azt nagyon megköszönném :lol: :lol: :lol:
Persze ha csak nincs jobb dolgod :lol: :lol: :lol:

Én most láttam Britnit kopaszon az egyik újságban.
Nem is rossz :wink:

Nagyon rég metróztam reggel fél 7-kor.
A népség nem változott semmit.
Mindenki búval baszott, rossz nézni a magyar népességet.
Mondjuk minek örüljön reggel 6-kor :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sziasztok!

Sajti:

A reggeli utazóközöndég bemutatása: :D :D :D
Nagyon találó megfogalmazás!

VajonVolga: :D

Drukkolok nagyon!!!!!

Nagyon várjuk már a Fenyőharaszti kirándulást,de még nem tudom,hogy a mi kis családunk hogyan is fog leérni. :cry:
Eddig úgy volt,hogy mi Kispestiek megoldjuk ezt a problémát,de mivel Vaniliáék sajna nem jönnek,igy Tibit nem tudom betuszkolni egyik kocsiba sem/Gabiék és Diáékéba/
De azt se kivánhatom tőletek,hogy valamelyikőtök a város másik feléről ruccanjon át értünk.Igy ha tudtok köztes megoldást várom a lehetőségeket.Esetleg a metró vonalán valahol valaki fel tudna venni minket?Vagy hogy legyen?

Mák:

Már akartam irni,hogy a kislányod apukájára nagyon hasonlit!
Nálatok nincs valami közösségi vagy művelődési ház ahol találkozhatsz hasonló babás anyukákkal?

Kép

Kép
novum
 
 


Mamac írta: "Amúgy a ma reggeli méricke eredménye 63 kiló!"
Kissé meglepődtem, hogy Noki már ennyire le van maradva Árontól és a korosztályuktól, de aztán rájöttem (mert okos vagyok én!), hogy ez az adat nem rá vonatkozik..

Sajti! Na! te meg! "Én most láttam Britnit kopaszon az egyik újságban.
Nem is rossz".
Volt egy barbibaba hajú sziszkeszöszke élő barbibaba, letaroltatja a haját, feltesz egy néhány szelídmotoros tetkót, és Sajti reakciója a kiábrándult, sokkolt romantikus tízenévesekével szemben: "nem is rossz" :lol:

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!

Sajti,
meseadók műsorát itt tudod megnézni, mi minidg itt ellenőrizzük a tv műsorokat:
http://www.port.hu/pls/w/tv.prog?i_date ... &i_ch_nr=4

Mi most a Nickelodeonról vesszük a Go, diego! Go!-t és a Dóra a felfedezőt, mindkettő nagyon jó mese, kifejezetten bölcsis-ovis korosztálynak, egy csomó mindent tanít nekik. Jó még a Minimaxon a Játszunk a Szezám utcában!, ezt is fel kellene venni, ez is eléggé interaktív.

Ha minden igaz, nemsoká itt vannak anyámék. Ja, a nagyobb pasik együtt alszanak a nappali kanapéján. Minden reggelre ez szokott lenni.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Sziasztok!
Novum: valaki már mondta, hogy tiszta apukája a lányom:)...Többek között anyósomék is mindig ezzel jönnek:):)....Mondjuk én leginkább a szemükben látom a hasonlóságot, aminek nagyon nagyon örülök, mert imádom azt a jégkék tekintetüket...meg amúgy is minden porcikájukat...Azért vannak tagadhatatlanul én részei is a lánykámnak:) :):):)ami apukának nincsen:):):)...Apukája szerint (amit ti még nem láthattatok) a kislábujjai:):), azok tutira az enyémek..De egyébként mindegy is kire hasonlít, mert csak az a fontos, hogy imádnivalóan gyönyörű:) (az elfogult anyukája szerint).

Egyébként én itt Sóskúton nem tudok ilyen kisbabás társaságról ( ez persze nem jelenti azt, hogy nincs), bár szerintem ha lenne azért tudnék róla..érdekes a nyugdíjas klubbról, meg az összes temetésről tudok /természetesen akaratomon kívül/ (saját falurádióm van napi hírekkel: anyós személyében- pedig nem is lakunk együtt) a közösségi házban kiírva nem láttam ilyesmit...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Szerintem Britney azért elég vadul néz ki...de nem rossz ettől függetlenül csak nagyon szokatlan.

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Halihó!

Mamacka,
63 kg: ejjjha! Éjszakai kitartásod: ejjjha!!!! :wink: Ügyes vagy! Ha ezt az éjszakát megcsináltad, akkor a következőt is meg kell csinálni, és abbamaradnak a kelések, meglátod. Nálunk uez volt.

Sajti,
utazóközönség: :lol: :lol: :lol: :lol: gondolom, álltál a metrón :evil:

Gabuuuus,
ma reggel vettem észre Petike már kinőtt zoknijai meg harisnyái között a Vukos harisnyát :oops: :oops: :oops: Következő talira viszem :oops: :oops: :oops:

Natasa,
nekem is így ismerős: Bál-Bál-Báltázár :wink: Hála a déli határ mentén fogható jugó tv-nek :wink:

Holnapután JUHÉJJJJJJ!!!!!!

Kép
mancs
 
 


Gabus,
szkájp!!!!!!!!

Kép
mancs
 
 


Mancs, mi ez a holnaputánjuhéé? Megint átfesteted a hajad, csak ezúttal kékre? :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Hellósztok,

nahh, Wolga, avatar tényleg cukker. Kezd izgi lenni nagyon... :)

Mancs, Petikéé is. :wink:

Mi most voltunk egyéves státuszon......háááááát, nem valami nagy a gyerek, dehát sosem volt...ugye?
A dokinéni szerint teljesen arányos, és nem kell mindenkinek 10 kg felettinek lennie.
Na mindegy, ez legyen az én örök parám, de azért megosztom veletek a méreteket.

8200 g :oops: :oops: :roll:
73 cm
fej: 45 cm
mellkas 43 cm

Hát ez van.

Mamacka, ügyes vagy! :) Én is hasonlóan idegroncs voltam, amikor én is ezt csináltam, és nekünk is bejött, azóta 11-12 órákat alszik egyhuzamban. Mert én is azt vallom, hogy egy kiegyensúlyozott anyára mindenkinek, a babának is szüksége van.
Vendég
 


Cool,
nem nyert! Zöldre :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Halihó!

Ádusz lassan már két órája alszik. Hát igaz ami igah az éjjel megin műsorozott. Nem kapott levegőt az orrán folyt az orra. Reggel még a füle is taknyos volt. :cry: Én kész vagyok az éjszakázástól. Apa is jön haza mert beteg.

menn kell , felkelt......... :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
vanília
 
 


Eszti,
Benyó majdnem akkora, mint Livi, és van köztük fél év!
Én mégsem parázok. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mariann,
:cry:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


kukucs! :)

Sajtiné,

úgy látom a potr.hu-n, hogy a cartoonon a kengyelfutó a 'bolondos dallamok' álnéven fut az ellenség és a hozzád hasonlók megtévesztése érdekében...
szal, ez vmi vegyes felvágott a klasszikus warner bros cartoonokból...
tehát kicsit zsákbamacska, hogy épp mit fogsz ki...

www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_pe ... where_tv=1

Vetítik:
CARTOON NETWORK / TCM: február 20. Kedd, 10:30
február 21. Szerda, 10:30
február 22. Csütörtök, 10:30
február 23. Péntek, 10:30
február 24. Szombat, 14:45
február 25. Vasárnap, 14:45
február 26. Hétfő, 10:30
február 27. Kedd, 10:30
február 28. Szerda, 10:30
március 1. Csütörtök, 10:30
március 2. Péntek, 10:30
március 3. Szombat, 14:45
március 4. Vasárnap, 14:45

Kép

Kép
kormibá
 
 


[quote="coolasa"]
írta:
coolasanem-nem, ra bólyai geometriához nem értünk, ragaszkodunk a
ciklotronokhoz... :wink:


cool,

ôszinte leszek:
bólyai-lobacsevszki nélkül nem élet az élet... 8)
soha nem érezheted igazán nyeregben magad nélküle... :shock: :roll:
:lol:
[egyébkéntis, ez az egyetlen igazi alternatíva a gömbi geometriákhoz
képest (amik szerintem ebben a körben -- érthetô okokból -- nem lennének
igazán népszerûek) ha az olyan triviális megoldásokat nem tekintjük
persze, mint az eukledészi...]

viszont, ami a mezei ciklotronokat illeti, egy kicsit elavultak az idôk
folyamán...
de velem lehet alkudni... :)


ps1: fú, lehalt a babanet... brrr... :evil:

ps2: britnit kopaszon még nem láttam, olyan nagyon nem is érdekel...
Sinéad O'Connor viszont jól nézett ki...
persze, neki a zenéje is nagyon jó volt... nem egy kategória a két nô...
8)
hm, igazából a nagyon szép nôk kopaszon is szépek... :):):)


ps3: megnéztünk egy 3 szintes, 110+ nm-es lakást a környéken... 30
mila...
nem is volt rossz... :roll: :)

Kép
kormibá
 
 


mindenki alszik? :)

ismeritek ezt? most találtam! :o

http://egyszervolt.hu/

itt találtam... ez is érdekes:

http://index.hu/tech/hardver/olpc070219/

Kép
kormibá
 
 


Sziasztok!
Kormiapu: ha így gyerekoldal témában kutakodsz akkor talán itt is találsz néhány jó dolgot:

http://meseorszag.extra.hu/meseorszag.html

mi a lánykámmal a gyerekdalokat szeretjük itt hallgatni...de több minden is van..

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Bocsánat Kormibá:)..én apura emlékeztem :oops:

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Sziasztok!


Influenza még mindig jelen a családban, nagyon makacs. Gergit ma vittem orvoshoz, mert féltem, hogy ismét tüdőgyuszija lesz, mondtam a dokinak, hogy nem vagyok az ab mellett, de ha kell akkor kell és adjon. Kellett. Dani szottyog, Gabi hőemelkedéses és folyik. Én szintén és néha fáj a fülem, de egyáltalán nem vészes. Csaba szintén és fáj a füle, neki már kicsit jobban.

Emelett anyukám kórházba került, mert magas a cukra. 5-7 a normális tartomány és neki 20 felett van. A koleszterinje is magas ami meg májanyagcsere zavarra utal. A pajzsmirigye is újra szaraxik. Borítékolhatja anyukám az inzulint szuriban minden nap és nagyon kell majd figyelnie. Már most kétségbe van esve, hogy ő nem bír éhezni és időre enni és a sütikről se bír lemondani. 50 éves elmúl 160 cm éa 62 kg. Egyáltalán nem kövér és mégis ilyen magas a cukra. És rosszul sincs, csak a kórháztól. Megértem. Annyira sajnálom. És már biztos, hogy a héten nem jöhet ki, pedig szombatra buliba volt hivatalos. Hát most ő jön szórakozás terén. Amíg én gyerek voltam sose mentek sehová, most ráérne és lehetősége is lenne, erre beüt a ménykő.

Mamac!
:D Később bővebben
Megyek mert a gergi sír.

Kép
sasha
 
 


Kormibácsi megvagyok hatódva :lol:
Köszönöm szépen

Gabi
Neked is köszi!! :D

Ilbusbilbuséknak meg jobbulást!!!!
Fránya vírus :cry:

Mancsi,
odafele nem álltam, mert Újpest Központban szállok fel a végállomáson.
De visszafele vártam, hogy beszálljak, egy nő meg egy faszi elkezdte egymást lökdösni :shock:
Berágtak egymásra :lol:
Mondjuk tömeg nyomor is volt.
Szóval én már annak öröltem hogy nem rugnak fel :lol: :lol:
De aztán a Kálvin térnél le tudtam ülni.

Pont azon gondolkoztam ha már nagy lesz a púpom akkor sajnos szegény Zsófit is fel kell kelteni ha megyünk reggel 7-re CTG-re.
De addigra elvileg meleg lesz és gyorsan pizsistől berakjuk a kocsiba vagy nem :lol: :lol: :lol:

Láttátok, vége lett a FP játéknak, de egyikünk sem nyert :cry:
Pedig szerintem az első 10 hely simán megillet minket :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajti, szerintem minimum :lol: az első 20 hely, ha a tesókat is belevesszük!! meg Babatyot!!
jumam
 
 


Sziasztok!
Sajna visszaolvasni nincs időm de jöttem pár képpel a mai farsangról. :wink: Mindenkinek pussz.

UI:Eddig R.R arra volt büszke,hogy Neki nincs szilikonja.Most pedig azt mondja van és milyen jóóóó. :evil: :shock:

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Igen-igen Dia, láss el minket bulvárhírekkel, mert Mancs úgy látszik, csak lopja a napot, és nem tart minket naprakészen, dúlunk-fúlunk is emiatt.. :wink:

Jumam, a kérdéseidre a válasz 1, rendben 2, te dönts

Kép Kép
coolasa
 
 


DE KI AZ A R.R.?

Max Robert Redfordra tudok gondolni, de őt rossz elképzelni szilikonmellekkel :roll: :?
jumam
 
 


Ma reggel volt védőnéni!... első szava... hű de lefogytál... hirtelen megijedtem azt hittem a gyerekre mondja :shock: de aztán rájöttem, hogy nekem szól és úgy már sokkal örömtelibb! :)
Nagyon jó fej volt....az éjjszakai szoktatással bíztat... kérdeztem ezt a bizalomvesztés dolgot... azt mondta, hogy azért a gyerek a bizalmát nem kizárólag abból meríti, hogy az anyja hányszor szoptatja éjjel... és azt érzi, hogy nem hagyom magára..., szerinte is jobb ha a gyerek is megtanul aludni, mert később ezt egy életen át megszenvedheti... míg bizalmat máshogy is meríthet belőlünk... :)



Kormibá
Háromszintesbe ne menjetek... rémálom!!!!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Jumam, jajmá, RR= norbiné

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool!
Csak azért írtam R.r-ről mert pont akkor ment a tv-ben amíg a képeket töltöttem fel ide. :lol: De komolyan nem azt hangoztatta eddig mindenhol,hogy Neki valódiak a cickójai?Vagy csak Én emlékszem rosszul? :roll: :? Persze erre biztos Mancs tud majd pontosabb választ adni. :lol:

Kriszta!
Nekem is jó minden csak szóljatok mikor ,hol talállak meg Titeket! :roll: :lol:

Jó éjt!

Most nézem Noki hamarosan ünnepel :?: :?: Húúúú de megy az idő!Már Ő is öregszik..... :lol: :lol:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Kösz Cool!! 8)

Dia, persze, hogy szólok, mint ahogy eddig is mindenről értesültél!! :wink:
jumam
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?