Új privát üzeneted érkezett!

Kormi, Cool, szerintem a kicsinyítésnél torzult el a kép....(legalábbis ebben reménykedem). Az hagyján, hogy bálna lettem, de a fejem is el van csúszva..... :roll: :shock:

Vvolga, tyűűű, még mindig? Meddig tartanak egyben? Egy hét? Két hét?? Zene.... 8) :lol:

Gabi, azért én drukkolok, hogy ne kelljen olyan sokat várnotok! És a csüti eredmény után lehet, hogy újra kell gyogyót szedned? Vagy hogy lesz?
Vendég
 


Akkor elküldöm neked a képet, és kérlek csináld meg nekem! Ha nem baj... Én csak kontárkodom a photoshopban... :oops: :oops:

Kép Kép
Kép
vvolga
 
 


hónap megtuggggggyuk :D

az osztály iroda mikor nyit?

Kép

Kép
sajtine
 
 

 
 

köszi Volga :D

Gabi,
az szerencse gyogyó :D
én sem szedtem belőle :D :D

Kép

Kép
sajtine
 
 


Mit tettetek Esztivel??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


szegény Benike most már vége lehetne ennek a mizériának! :(


Gabus
Szerintem meg egyszerre leszünk pocakosak csak te egy-két hónappal vezetni fogsz! :wink:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamac, ugye????? :cry:
Vendég
 


Ennyit tesz az, hogy az ember lányát milyen pózban és milyen kameraállásból fényképezik :shock:

Kezdem a visszaszámlálást: még 3 nap, és JUHÉÉÉÉÉÉ!!!!! :lol: :lol: :lol:

Vvolga,
tényleg, akkor a héten nem lesz itthon a dokid, vagy hogy is van ez? Meddig tartanak egyben?

Kép
mancs
 
 


Eszti
Mindenesetre ne cseréld le az avatarod! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Párom üzeni, hogy neki Mancs igenis jobban tetszik szőkén!!!!
(és elvileg a pasik véleménye számít, vagy nem? :wink: )

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Kormi,
yeeeeeee!!!!! Kép
Ezt a párodnak küldöm: (ne értsd félre :wink: ) Kép

Kép
mancs
 
 


Mancs, ez szerintem nem csak beállítási hiba, ennyivel nem lehetek dagadtabb....(vagy de?????) :shock: :shock:
Vendég
 


Dehogyis lehetsz, félreértettél!!!! A rosszul sikerült képre gondoltam!!!!

Kép
mancs
 
 


Visszaszámlálás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


[quote]E írta:nnyit tesz az, hogy az ember lányát milyen pózban és milyen kameraállásból fényképezik


naugye! :)
szóval lehet, hogy a pózokat mégiscsak nekem kellene beállítanom? :roll: :lol:


egyébként:

sziasztok, és bocs! :)
kormi férje vagyok...

Kép
kormibá
 
 


egyébként minden felôsséget vállalok!
szal: az ormány monnyonle! 8)

Kép
kormibá
 
 


Mancs,

már visszajött múlt pénteken. :)
Most szülésznőm nincs, mert ő ma utazott el. :cry:

Kép Kép
Kép
vvolga
 
 


Na eddig bírta belekotty nélkül!

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


[quote="kormi"]N írta:kormia eddig bírta belekotty nélkül!


:lol: :roll: :lol:

reszkessen mindenki, jön a kormi kommandó!!!
haverok, buli, junta... 8) 8) 8)

Kép
kormibá
 
 


mancs:

[quote="mancs"]A írta:mancs képeken látható szemüveg+semmi smink kombinációval soha nem lépek ki az utcára, szigorúan itthonra tartogatom. Úgyhogy érezzétek magatokat megtisztelve :oops: :D

Mbá is mindig azt mondja, hogy szemüvegben olyan tudálékos fejem van. Hja kérem. :lol: :lol: :lol:


megtisztelve érezzük magunkat... :shock: :lol:
és bár szerintem az egyik képen mintha mégiscsak lenne egy kis szemfesték, szerintem így tényleg jobb... :)

Kép
kormibá
 
 


[quote="coolasa"]M írta:coolasaancs, hihi, amikor láttam, hogy Kormibá készíti azt a fotót, fel is sikkantottam a helyszínen, hogy jaaaj, úgy tartom a gépet, mint Mancs....


egyébként ezt tanusíthatom... tényleg felsikkantott... : :roll: :lol: :shock:

Kép
kormibá
 
 


Kormibáááá,
azon túl, hogy jupijééééé, hogy itt vagy, szerintem sok képetek el van torzulva.
Szóval kedves Kormibá, nyomjon meg egy másik gombot a monitorgyán! Vagyis fotóapparátján. :wink:


Mi az, hogy majd? Most!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


komolyan el van torzulva? :)

[most attól eltekintve, hogy jobban szeretek vaku nélkül fotózni, mert szerintem úgy jobbak a színek, de néha még álvánnyal is kevés a fény, és persze a bemozduló coolashákat és egyéb zavaró tényezôket nehéz kiszûrni... mi van még eltorzulva rajtuk? nehogy azt mondd, hogy mindenki kövérebbnek néz ki, mint más fényképeken! 8) :lol:
amúgy, az, hogy fényképeken mindenki kövérebb, egyszerû optikai tény, mert az embernek általában 2 szeme van, ezért mindent térben látunk, a fényképezôknek meg csak 1 lencséjük van, szóval geometriailag mindennek nagyobb 'holttere' van... ez triviális, ugye... :)]

Kép
kormibá
 
 


Ezelőtt 3 nappal még utálta a banánt...
Kép
Kép

Olvasó üzemmód (felettébb kedvemre való)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kormibá, nyugodj meg, kérlek, egyedül a ti képeiteken vagyok dagadt, a többin nem, de neeeeeeeem, neeeeem nálatok van gond, áhhhhh. :wink:
Vendég
 


Gyerekek, ne vegyük már el Kormipapa kedvéjét a bnettől! :lol:


,,.mjughfdfghjjuv 7ki8

Látjátok, L-nek is ez a véleménye.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


ugyan... :)

Kép
kormibá
 
 



Szia Kormipapa!
Jó, hogy jöttél!

Remekül fotózol csak tudod a női híúság! ...ehhhhh férfiak :roll:
Legalább annyi bíztatót mondj Esztinek, hogy élőben szebb mint azon a bizonyos képen! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és szent lesz a béke! :) :lol: utánna bár bizonygathatod fotótudományod! :wink: és máris lelkesebb közönségre találsz! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


bár-már akart lenni! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szia Mamacka,

melyik bizonyoson? mert nem mindegy... :shock: :lol:

különbenis, vak tyúk is talál szemet...
azaz, azért, mert cool a sok homályos kép után csinált egy olyant Esztirôl, amit senki korábban, még nem jelent semmit... 8) :lol:
és mint fent kifejtettem vala, élôben úgyis mindenki sokkal szebb... kb... általában... nemdebár? :roll: :lol:
de nem magyarázkodom, úgyis túldimenzionáltátok a kérdést... szvsz...
és egyébként is tudom, hogy nem fotózom úgy, mint pl. te... :shock: :roll: :lol:

UFF :)

Kép
kormibá
 
 


Mariann,
mi van veletek?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vvolga,
elküldtem az avatart mailen. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kormi: Gyönyörű a kisfiad!

Nagyon Boldog 1. Születésnapot Kívánunk Neki!!!!



Mancs : látom ti is bratyiztok a kutyuskával...Mondjuk a mienkkel csak az a baj, hogy olyan nagyocska, hogy még én sem lelkesednék ha felugrálna rám...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


SZIASZTOK! :D

Megjöttem :wink:

Leventének nagyon boldog első születésnapot kívánunk!

Hazudnék ha azt mondanám, hogy mindent visszaolvastam :oops: De, legyen mentségemre, hogy RENGETEGET írtatok! Viszont igen, visszanéztem, mert nagyon kíváncsi voltam a talira (amurpl most az egyszer kimaradtunk :( ).
Így hát láttam a szülinapi jókívánságokat és mindenkinek nagyon köszi Szonja nevében is! Mamac neked extra köszönet amiért előkerested a fotókat :!:

Látom, hogy a tali szupi volt. A csíkos zokni Kacajklubban nagyon divat :) Látom Kormibá ismét elfoglalta a megszokott helyét. Lassan lehet dedikálni ott az asztal sarkát :lol: Sőt, látom csatlakozott is hozzánk! /Azért majd szóljatok ha már csak az én uram hiányzik 8) /
És Dada is talizni volt. És Levi most is az ugrálólabdát eszegette. És Nokedli minden anyukánál volt egy kicsit. És nem csoda, hogy hízik a gyerek amikor csokis kekszet eszik :shock: /Nálam meg kvázi tilos volt a süti,....hogy anyának több jusson :evil: /

Cooltól tudom,...és nagyon nagyon szurkoltam, hogy mindneki meggyógyuljon és senki pluszban ne legyen beteg! Látom, most Beninek kell extra drukk, hát jelentem nálam megvan és már utazik is felé!

Mancs, nálad az a legbosszantóbb, hogy smink nélkül sem látszol smink nélkül! Egyébként sztem jó a hajad!

Eszti fogyásáról inkább nem szólok főleg, hogy Várgesztesen egyfolytában zabáltam és most már érezni szeretném azt amikor éhes vagyok,....mert még éhes se voltam és már ettem/-tünk. Ez hanyadik bűn is? :roll:

Mák, üdv újra közöttünk :)


Nos, semmi képes aláfestés, mert most töltődik az aku és nincs elem a házban :cry: De, nem ússzátok meg, mert lettek szupi képek! És olyan jól éreztük magunkat, hogy szombaton úgy döntöttünk ráhúzunk még egy napot. Szerencsére most nincs főszezon és így maradhattunk :D
Így beszámoló majd képekben,....

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


SEGÍTSÉG
nembírom idegekkel...

most hagyom sírni... 5 percenként akarom megnézni... ha már csendesedik akkor is nézzek be hozzá?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szasztok skacok!

A rossz hír: Antivagyok számítógépestül megérkezett a holdfényes Budapestre. Éva már jelezte, hogy irigyel, mert nálam van net. Erre én: sztem én holnap hétkor kelek, DOLGOZNI fogok egész nap, ő pedig egész héten pihizik és növeszti úszóhártyáit a melegvízben.

Tessék engem sajnálni.

És a lényeg: a portástól megkérdeztük, hogy lehet a recepció számítógépét használni potom 250 forintért, ahol VAN net. Amennyiben Éva mégsem jelentkezik, úgy a helyetekben elgodnolkodnék... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A mai fotókat a következő hsz-emben teszem közzé. (még nincsenek lekicsinyítve).

Üdv.

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Éééééés, nem láttam Babatyot csak az anyucit meg a nővérkét! Anyucinak viszont most más a frizurája mint legutóbb noha maradt szőke. /Sajtira gondolok ha túl zavaros lennék./

Vuka, azért így idomítani Petrát a számítógéphez :shock: Aztán meg majd csodálkozol, hogy elnyomnak téged és otthon is folyamatos lesz a LAN-ozás :P

Gabus, ja! Hogy Livi már nem csak képeket néz hanem olvas is?! Most feltettétek a mércét!

Vvolga, ez a "lehet hogy ma születek?" nagyon kedves és egyben izgalmas is a vonalzódon :)

Apropó vonalzók! Csodapofák! Mindegyik,....kivéve,....
Gabus /őszintén szólok/ vagy a képet vagy a keretet cseréld ki, mert jobban látom a katicát mint Livit :( /Megjegyzem én is erre a katicásra izgultam be./

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


BENÉZTEM...
...még jobban ordított...
...de most talán elhallgatott... éjjel ha felkel ugyanezt kell csinálni?
Ki fogom bírni, hogy nem szoptatom meg????


jajajjjajajjajajjjj

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ja, a lényeg lemaradt:

Szonjababának és Levibabának boldog elsőt, és még boldogabb további 99-et!!!

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


félek rosszabb lesz az éjjszaka mint eddig... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamac, boszi, de nem vagyok az aktualitások sűrűjében /igyekszem, igyekszem/ most "tanítod" Áront elaludni egyedül? Akkor ha jól tudom kicsit meg kell nyújtani az időt ha csendesedik, mert ha meglát lehet újra sírni fog :roll: Bár, nem atapasztalat beszél belőlem :? Szonja elvileg mától aludna a saját szobájában /persze csak amíg át nem kerül közénk/,....de, Szonjaapa inkább két órát pazarolt tükörfelfúrásra, hogy ne tudjuk az szobát berendezni egy nyamvadt kisággyal és most gyártja a többi kifogást :twisted: /

Kép Kép
natasa1975
 
 


Antivagy, mi ez a 99-es pesszimizmus? Ennyire szkeptikusan állunk a topikbabák élettartamához? Majd meggyűlik F'haraszton a muszklis anyukáikkal a bajod!

Kormibá! Már csak ez hiányzott! Jössz itt az öngyilkos gondolatokat ébresztő fotóiddal, aztán geometriai holtteres blablával tervezed visszatartani Esztit attól, hgoy levesse magát az első szembejövő küszöbről a mélybe.... micsoda pszichológiai érzék, micsoda orbitális empátia... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Mamac, látom már elkésett a hsz-om :( Áronapa nem akar bemenni meg visszafektetni helyetted ha Áron este felébred. Tőle tuti nem kér cicit max csak dühöz lesz. /No ez az utolsó mondat már tapasztalat ui Sz. este cici nélkül alszik el apával./

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


[quote="coolasa"]
írta:
coolasaKormibá! Már csak ez hiányzott! Jössz itt az öngyilkos gondolatokat ébresztő fotóiddal, aztán geometriai holtteres blablával tervezed visszatartani Esztit attól, hgoy levesse magát az első szembejövő küszöbről a mélybe.... micsoda pszichológiai érzék, micsoda orbitális empátia... :wink:


ajjajj, szegény fejemnek...
már látom a szomorú jövôm, midôn kénytelen leszek bólyai-lobacsevszki geometriával vigasztalni az feldühödt asszonynépséget... :roll: :shock:

vagy legalábbis lemontírozni a képekrôl 20-30 kilót... 8) :wink:

Kép
kormibá
 
 


khm, meséltem már csajok, hogy kormibá régi, aktív fórumozós időszakában egy megnemnevezett fórumon képes volt napi átlagban annyi hozzászólást elkövetni, mint amennyit itt nekem 3 év (plusz egy nap) alatt sikerült összehoznom? Most is itt bnetezik, ahelyett hogy jönne haza Benedeket altatni. Mondjuk most úgy néz ki, B. el fog aludni az ő helyén a kanapén, max. kormibá meg mehet a kiságyba aludni. :wink:

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Mamacka,
nálunk is így volt. Én keltem fel hozzá amikor sírt, de nem adtam neki cicit. 2 éjszaka kellett hozzá, de megérte. KITARTÁS, ezt legtöbbször csak így lehet megcsinálni. Én azzal bíztattam magam, hogy ha már x órát kibírt(unk) így, vagy x napot, akkor már végig KELL csinálni, és egyre közelebb a vége :wink:

Natasa,
üdv újra itt! Várom a képeket, nagyon kíváncsi vagyok. Biztos szuper volt!

Kormibá,
üdv közöttünk! Nagyon örülök neki, hogy az apukák is írogatnak, így egyre jobban olyanok vagyunk, mint egy naaagy család :)

Gabus,
vannak újabb Ilba-hírek?

Kép
mancs
 
 


Kormi,
ha Kbá tényleg ott fog aludni lécciléccilécci fényképezd le :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Gabi!

Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Natasa,
Szonjának tőlünk is nagyon boldog első szülinapot! Andristól külön nagy, cuppanos puszi.
Már tud olyat is. 8)
Hát igen, már én is minden nap reggel és este ezt kérdezem: Lehet, hogy ma születik???? :roll: :D
Lehet, hogy egy kis bárcsak jól jönne, mint Bubeknél. :lol: :lol:

Mamacka,
próbáld kibírni és nem bemenni. Egyáltalán. Csak ha már csönd van. Nekem így sikerült. Azóta nincs baj az alvással... (Most lekopogom. :wink: , mert a kistesóval egy szobába lesznek és nem tudom, mi lesz... :shock: De bízom a legjobbakban. )

Kép Kép
Kép
vvolga
 
 


Vvolga,
tök jó az avatarod :wink: Ez a vonalzófelirat tényleg nagyon izgi. Ugyeugyeugye szólsz, ha készülődik valami? :)

Kép
mancs
 
 


Ha valaki még nem látta/hallotta volna... :shock:

http://index.hu/velvet/celeb/britney2386/

Kép
mancs
 
 


Kormibá rácsok mögötti képére én is befizetek!

Vvolga, köszi szépen neked is! Talán még nem perverz olyat írni, hogy én meg Andriska fokhagymagerezd popsijára küldöm a cuppanóst.
Mit nekem babatarkó amikor olyan jó fenekük van :D

Kép Kép
natasa1975
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?