Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta,
azt is kinézem magamból, hogy átküldted... Bár a gépemen nincsen.

Dia,
írtad, hogy "a tabló ára nekünk is jó, persze csak ha mi is kapunk belőle". Ezt célzásként értelmeztem és rögtön le is esett, hogy nem vagytok benne.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Hmm..Hát visszatértem..Gondoltam ha kilógok is kilógok, csak nem nagyon bánjátok...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Ha meg igen akkor sem nagyon tudok ezzel mit kezdeni..nem lehet mindenki fekete meg fehér...ugye? :oops: :oops: :oops:
Pict ilyen meg olyan a kedvem..hol ilyen hol olyan, de azért bírlak benneteket és megállapítottam, hogy hiányollak benneteket, ugyan még nem is nagyon ismerlek, de hát ezen még lehet változtatni...Vagy nem?

KépKép
KépKép
makviraga
 
 

 
 

Gabus!
Pedig nem is célozgattam.Mi van ha célozgatok...... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
mancs
 
 


Sasha,
én pici koromban azzal szívattam az öcsémet, hoyg nem is Kubaszov volt, aki Farkas Bercivel felrepült az űrbe :twisted: Tesóm meg sírva ment Anyáékhoz, hogy ugye pedig Kubaszov ment fel??? :lol: Én meg mondogattam neki, hogy nem is Kubaszov volt az :twisted: :twisted: :twisted:
Hol volt akkor még Scooby Doo????

Kép
mancs
 
 


Mindegyik alszik és alig múlt 9! HIHETETLEEEN! Ezért ma ünneplek és végignézek egy csomó-csomó részt a Bbájos boszikból 8) A gyengém :lol:

Kép
sasha
 
 


Mancs!
Engem aztán szivathattál volna ezzel, csak néztem volna rád hülyén (mint most, csak nem látod), hogy ki a fene az a Kubaszov. Vagy csak megint én nem értek egy poént, de ezen már kár is lenne meglepődni. :lol:

Jumam!
11 évesen se növik ezt ki? Sajnos ilyesmire nem emlékszem, ez valahogy kiesett. Bár én szerettem vitázni és még mindig szeretek, csak nincs hozzá partner :? (na ne egy plitikai vitaestre gondoljatok, csak olyan apróságokon) Egyébként ez nekem olyan volt, mint a tűzre az olaj, nagyon élveztem, ha lehetett vitatkozni. Az mellékes volt, hogy kinek van igaza. Olyan felszabadító érzetem volt mindig. Csabival semmin nem lehet vitázni, ha meg egyszer végül valamin kitör, akkor én utána tök jól érzem magam (végkimenetel tökmindegy), ő meg 3 napig hozzám se szól (itt a végkimenetel nem mindiegy) Hiába kos tulajdonság.

Mák!
MIért is ne írhatnál ide, hiszen mindenkinek szüksége van a társaságra és mivel egyébként is egy téli hónapról van szó, amikor az utcán és a játszón fellelhető anyukák száma csekély, így ez nem meglepő. Hogy ez a mondat most értelmes-e vagy sem, az mindegy :lol: És hát azt hiszem ebben a topikban a legtöbb anyuka szép fokozatosan épült be. Pl én is kettős ügynök vagyok. :wink:

Kép
sasha
 
 


Kriszta (ezentúl így hívlak, mert a Zsódajumam hosszúnak ítéltetett általam! :wink: :lol: )
és Gabi,

egyet áruljatok mán el nekem: minek kellett 10 kép a naptárhoz? Rosszul látom, ha csak 5-öt látok? 8) és miért hívjátok naptárnak? esetleg télleg csinálunk egy naptárat belőle?

Eszti, király, hogy jól vagytok!!!!! JUHHHHÉÉÉÉÉ!!!! Hála az égnek!

Remélem Ilbáék is jobban vannak...Gabi felhívtad?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Sasha,
Kubaszov volt anno Farkas Berci társa, ők repültek ketten az űrbe. Nem vicc!
Bűbájos boszikat én is néztem régen, de sajna nem az elejétől. Az ismétlést meg nincs időm nézni. Cole a gyengém. Annyira jóóóóó pasi!!!!! :P

Ilbáék????

Esztiék??????

Megyek vissza, nézem a korcsolyát.

Kép
mancs
 
 


Friss, meleg Ilba hírek:
"...
Hiányzik a bnet :) Beni jobban van, délután már rosszalkodott :) Hogy kell 3 széken aludni? Aaaaaaaa!"

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bubek,
én tablónak hívom. :wink:
Azért kellett 10 kép, hogy tudjak válogatni. Meg az elején nem tudtuk még pontosan Krisztával, hogy mekkora hely lesz és hány kép fér fel.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sasha,
én az összes amcsi tévésorozat közül a boszorkákat utálom a legeslegjobban. :lol:

Elismerésem az alvó pasikhoz! 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sasha, te jobban vagy?

Eszti és Mamac, ez a fotómontázs, (vagy mi...) szerintem nagyon édes! Eszti és ez majd kint lesz keretben a falon a nagy napon? vagy mi volt a célja? vagy csak úgy?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Sziasztok!
Sasha: :)Nagyon kedves vagy..nem olyan könnyű belecsöppenni egy összeszokott társaságba...azon kaptam magam, hogy amikor elhatároztam, hogy kilépek megnéztem mi van bubekkel, ilbával, mamackával...mit írt sasha, natasa..tudtam beszélgetni emailben gabussal...sőt esztipesztinek is megnéztem az új fotóját és megállpítottam, hogy hmm:) ez igen...Tényleg klasszul néz ki..

Ami nekem fura volt és ezt szeretném ha tudnátok az az, hogy volt az a hüle vita a tápszer körül (amit szerintem gabussal tök jól tisztáztunk), aztán maratoninak titulált coolasa, meg megkaptam valakitől, hogy nem vagyok nyílt... én nem tudok egyszer csak hipp hopp kitárulkozni. Nekem először picit ismernem kell benneteket ahhoz, hogy számomra fontos, nagyon személyes dolgokat elmeséljek... Meg amúgy is olyan sok minden van körülöttünk..legalábbis körülöttem...Itt van Sóskút is..nem tudom ki ismeri, egy tök szép hely, nyugis, de túl nyugis..átlag életkor 60 körülöttem, mamikák leszóligatnak, mert engem itt mindenki ismer anyósomék által, csak nekem fogalmam sincs ki az illető.. és nem nagyon van itt hova menni...Férjike dolgozik, és nekem nem nagyon van kivel fecserészni napközben itt a lánykámon meg a kutyánkon kívül, meg hát összejárni sem...Kocsink nincs , ezért túl gyakran nem vállalom, hogy becipelem menetfelszereléssel együtt Fannit Pestre, pláne hüle időben..Játszótér? Hát ami itt van azt nem csúfolnám annak...Persze azért elvagyok, nem kell sajnálgatni, csak ezért van 11 hsz-em egy oldalon, meg amúgy is sok mondanivalóm van alapból:)..Mindig:).

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Gabi, éééééééééééééééééétem....csak mert a cd-n naptár a neve...azért kérdeztem csak. szóval még válogattál is...hmmmm....de tök jó lett így meg sztem, tényleg tabló, és maradhat is! 2007 végén csinálunk egy 2007-est is!!! De jó lesz!!!! és 5 -6 év mulva a gyerekszobák összes fala tele lesz a tablókkal....jó lesz? :lol: :lol: :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek,
:lol: :lol: :lol:

Azt még nem mondtam, hogy azért lett sárgás színű a háttér, mert semleges színt gondoltam, ami nem fiús vagy lányos, de nem is zöld, mert akkor azt hiszitek, a Fradi miatt. :lol: Így maradt a sárga, de sötétebb árnyalatban, hogy ne vakuljon meg, aki ránéz.

És Bubek, bocs a word-ért, ugye azért még szeretsz? :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Megettem egy tábla Boci csokit, cirka 40 másodperc alatt. Nem mértem, de annyi lehetett. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


úúúú, ez a 3 széken alvás....nem semmi!!! :? :cry: :evil: (asszem Ilbáék mostanság nem fogan sokat aludni... :evil: ) És arról nem írt neked Gabi, hogy ő meg A. hogy vannak? jobban vannak akkor ők is, nem tudod?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Mariann, Timi, hune vagytok?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi
:lol: :lol: :lol: Boci csoki is :lol: :lol: :lol:
és ezt a kérdést amit most feltettél vond vissza gyorsan, mert nagyon eszembejutott valaki, akit nem akarok, hogy eszembejusson!!!! :evil: érted, ugye? (amúgy meg: hát :wink: )naná!!!)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


a wink rossz helyre került...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


András azt írta a szkájpon, hogy ők már nem hánynak és Beninek is csak a hasa megy. 8)

Képzeld Bubek, mikor Livivel az alvásvizsgálaton voltunk 6 hetes korában, este 8-tól hajnali 4-ig, amíg benne voltak az izék a gyerekben, az ágya mellett álltam és percenként fogtam le a kezét, hogy ne rántsa ki a gyomorszondát. Aludt végig, de álmában folyton azután kapkodott. Egy másodpercre sem mozdultam el mellőle, de másnap abszolút nem éreztem fáradtságot. Ilyenkor az adrenalin az egekben van. Mondjuk miután kivették a szondát és levették arról a ketyeréről, megetettem és aludtunk 3 órát.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Amúgy, ha már wordben van - GAbi ezt neked írom - akkor egy kcisit meg kéne formázni. Mármint az egésznek a margó ill helyezkedésbeállításait kéne egy kicsit álbuherálni, mert ami a cd-n van, az pl 2 oldalt foglal, (office xp-m van) és a margók elég elvetemült helyeken vannak. Vagy ez nálad már más?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek, asszem értem. Tavaly február?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bubek,
igen, írtam is, hogy előfordulhat, hogy ha másik gépen hívsz be egy word szöveget, akkor az eredeti formázás megváltozik. Sajna ez word sajátosság. De a nyomtatott tabló hibátlan lesz, garantálom!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi!

Akkor jó, ha mmár ők is jobban vannak!
Hát igen, ilyenek ezek az anyukák!!! :wink: Nem semmi!!!Igaz, amikor MArci megszületett, és végree visszakaptam lent az osztályon, akkor nagyon sokáig én sem aludtam, csak bámultam a fiamat, :oops: pedig akkor már több mint 36 órája ébren voltam, és közben 16 órát vajudtam meg szültem is, és akkor valahogy eszebe sem jutott, hogy fáradt vagyok. Csak később, amikor már este lett, és besötétedett kint (reggel született MArci, és du 2h-kor mentünk le az osztályra), akkor aludtam el vele...sokat bírunk ám, ha kell!!! :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Gabi, aha!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Hűűűűűű, Ronaldinha ma milyen NAGY KISLÁNY!!!! jeles nap van! Boldogot neki! :wink:
Csináltam a klubban róla videót, amikor felolvasott, majd küldöm! Édi vaolt nagyon!!!!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Megyek aludni, jó éjtet nektek! Pussz!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ma másfél éve, hogy
Kép

Miből lesz a cserebogár?
Kép
(Zoli aszongya, jó ez a 11-es számú body, mert Livi amúgyis eleven. :lol: )

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bubek, köszi! Kügggyed! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


5 másodperccel ezelőtti Ilba hír: változatlanul jobban vannak. Testületileg. JUHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!

Esztiék?

Mamacék?

Petra?

Sziszkó?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok, csak gyorsan pár kép, a többit majd, holnap, most csak egy-egy mindegyik gyerekről aki ott volt, van egy kakukktojás is :wink: , bár ráfoghatjuk :wink: - de az annyira szép, hogy nem bírom, hogy ne mutassam meg:

Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Úgy tervezem, hogy megyek aludni,aztán lehet, hogy még éjfélkor is itt lébecolok :)
jumam
 
 


Nahát, hogy Noki mennyire rosszul viseli kedves szülőanyja hiányát! :lol: :lol: :lol:

Jumam,
olyan édesdrágaennivaló fiad van, hogy besz...rás! Percenként beszaladt tudósítani, hogy hogy áll az 1 személyes csocsómeccse. :D
És kinéz 8 évesnek. :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hurrá, gyógyuló Ilbacsalád!!!!!!!!!!!
jumam
 
 


:)...hihi...nézi vki még a korcsolyát? Nekem tetszett nagyon a Nagy Feró:)...

Gabus khm..mesélek neked valamit:)...Ne nevess ki:)...
A férjem és én c6-en ismerkedtünk meg évekkel ez előtt:):):):)..Végülis az előzmények nem is lényegesek...csak annyit akartam írni, hogy eleven volt a nickem mikor megismerkedtünk:)... :lol: Tiszta vicces...Pedig nem beszéltünk össze...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Gabus, én is nagyon csípem a fiamat!! :lol: Én is imádom amikor ilyen, ilyenkor igazi lelkes kisgyerek. Azért előfordul, hogy játssza az eszét, akkor nem ilyen aranyos. De olyankor is imádom!!!!!!!!!!!!
Meg szoktam vele veszekedni is, meg szokott kapni pofont is :oops: . de aztán rögötn vígasztalom is. Múltkor pl kértem, hogy ne ijesztgesse Julcsit, mert valamiért azt hiszi, hogy az jó neki. :shock: , De J szerintem emiatt riad meg sokszor egész apró dolgoktól, mert D ijeszgeti sokszor. Kértem, hogy ne, erre 3 perc múlva odaszaladt és jól megijesztette :x . Kezem elszaladt :oops: :oops: . Aztán meg ölelgettem, és elmondtam, hogy miért kapott pofont :( . Nem direkt volt... Félóra múlva meg szerelmet vallott :) . Ilyenek még nagyobb korukban is, nem tartanak haragot. Vagy megértik, hogy miért haragszik anya-apa.

Mindig szoktam mondani nekik, hogy én akkor is szeretem őket, mikor veeszekszem velük, úgyhogy ezzel tisztában vannak már... pedig nem ritkán fordul elő :oops: . Nem is tudtok elképzelni, fogadjunk!!

Livi boldog másfélévességet!! Hogy bírod?? Gabus láttad a Livis képen, hogy belefényképeztem a szájába, látszik a bölcsességfoga is :wink:

Mikor Julcsi született (este 9kor) utána én sem tudtam aludni egész éjjel. Csak őt néztem... Aztán meg jött a család. Talán vmikor du egy kicsit először.

Dani éjjel 11 körül született, vele azért (is) nem aludtam, mert szegény nagyon nyüglődött :( . Hajnalban jöttem rá, hogy iszonyat szorosan adták rá a kisinget (kórházi ruhadarab volt a MÁV-ban), rögtön le is szedtem róla (naagyon meleg volt 2001. aug 5-n), attól kezdve nyugodt volt.

zsóval nincs ilyen élményem, akkor még olyan volt a rooming in, hogy elvitték éjszakára (1995. dec. Uzsoki kórház.)
jumam
 
 


Akkor még egy hasonlóság.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Petra alszik már. Eléggé kiütéses, apró piros pöttök. Most vagy tényleg 3 napos lázunk volt (ami 2 napig tartott) és ezek a láz utáni kiütések, vagy tényleg jó sokáig nem eszünk még semmi tejterméket és citrusfélét.
Tényleg akinek a babója átesett már a 3 napos lázon, annak milyen volt utána a kiütés és meddig tartott?

Úgy érzem soha nem pakolom össze a bőröndöket, még mindig nem végeztem és közben meg egyre hosszabb a lista, hogy holnap még mit kell megcsinálnom és bepakolnom. :evil: Nem tudom miként fogunk 11-kor elindulni (10 órási kelléssel kalkulálva).
Na megyek is, mert még bőven van mit csinálni.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Gabus: "Nahát, hogy Noki mennyire rosszul viseli kedves szülőanyja hiányát!"
Az hagyján, de én meg Livire a képről hírtelen első pillantásra azt hittem, hogy noki..... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool, a képen fekvő gyereknek már rágófoga is van!! ha más nem, ez fel kellett volna tűnjön!! :)
jumam
 
 


Kriszta, és máskor is elhozod Danit? 8)

L kora reggel született, napközben jöttek mentek a látogatók (tök jó volt, nem volt ellenemre), így estére kikonyultam teljesen. Igaz, csak 3 órát aludtam éjjel, mert kezdő szoptató anyukaként igen sokáig tartottak az étkezések. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vuka,
Livinek volt 3 naposa, neki is 2 nap múlva lettek pöttyök és jóóóó sokáig megvoltak. 1-2 hétig.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Juman: képzeld én meg hogy jártam ma..Fanni aludt a kiságyban...én meg kint molyoltam a konyhában..egyszer csak hallottam, hogy fent van ordítja, hogy AAAnnaa, Aaaajjaaaa (no ez vagyok nála én)...bemenek...megállok az ajtóba...gondoltam megnézem mit csinál..Ült magába roskadva, álmosan...egy ideig figyeltem csendesen az ajtóból, gondolva hátha még kidől és elalszik...Nem tette persze..Könny nélkül ismételgette, hogy AAaaannnaa...Erre gondoltam odalépek, hogy ne hergelje fel magát..Odalibbentem, erre meg tök megijedt..Még a szava is elakadt:)..Pedig esküszöm nem akartam megijeszteni...Még majdnem lelkiismeretfurdalásom is lett...Annyira láttam, hogy összerezzent...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Jumam, rázizzentél erre a rágófog témára, úgy látom :lol:

Kép Kép
coolasa
 
 


Petra éjjel fél 12-kor született, aznap éjjel nem tudtam aludni, mert másnap délig még a kényelmetlen és rövid!!! szülőágyon kellett maradnom, ahonnan hallgattam, hogy kánonban kiabál a többi szülőnő. Következő éjjel Petra volt fent végig, utána másnap pedig teljesen kivoltam és bőgtem is, mert annyira hulla voltam, Petra nagyon nem akart aludni. Na akkor kicsit elegem volt a rooming in-ből és jó lett volna, ha kicsit elvitték volna a kiscsajt.

Livicsek boldog másfél éves szülinapot!!!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Mi bajotok a gyerekem rágófogaival? :evil: :lol: És a mandulái?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vuka,
miért voltál olyan sokáig a szülészeten? :shock:

Köszi a szülinapit. :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska én irigykedek a rágófogakra. Ha belegondolok, hogy még hány álmatlan éjszakám lesz miattuk. :x

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?