Új privát üzeneted érkezett!

Katyerina :D

Gratulalok a lanyokhoz!

Bodzaszörpi :D

Neked is gratulalok az ikrekhez!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok Lányok!

Baba: Javulást és sok erőt kívánok neked. Kitartás .

Harcika:
Érdekes volt ahogy felvázoltad a dolgokat. De bizzunk hiszen mindig akadnak csodák.

Pandácska , Jucmuc, Bodzaszörpi:
Vigyázzatok magatokra és a pocaklakókra!!!

Kiscsillag: Sokszor vagy eszembe

Zöldcoca: Mi ujság veled?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Köszi Nyuszipuncs.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Sziasztok!
Az új babócáink tiszteletére egy friss tábla (remélem, hogy hamarosan fotók is lesznek) Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Akinek változtatni valója van a táblában szereplő adataival kapcsolatban, vagy rendszeresen jár és be szeretne kerülni, kérem, hogy priviben írja meg, mert nem mindig tudok visszaolvasni... Köszi.

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok Lányok!

Harcimókus köszi ezt a kimerítő választ az peték kiszabadulásával kapcsolatban!! :)
Nekem az első inszemnél azt mondta a doki hogy mindegy mikor kapom meg a szurit elötte való nap mennyek be és beadják így én délelött kaptam ha jól emlékszem. :roll: és máanap mentem az inszemre.
Akkor én lehet hogy rossz időbe kaptam meg?? :oops: :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsánat hogy kicsit eltüntem de oka volt,amit Fanni le is írt nektek.

Először is szeretnék gratulálni JUCMUCNAK és PANDÁCSKÁNAK.
Vigyázzatok magatokra!!!!!!!!!!!!!!

Mi most kezdtük volna a 2.lombikot,de nem kell,mert spontán beköltözött a baba.
Nekünk ez csodának számít!!!!!!!És a férjecském is annak gondolja.Nálunk a kiskatonákkal van gond,nagyon kevés alapból is,és még abból is sok a nem mogzók száma.
Mi nem hittünk benne hogy valaha így fog összejönni.De azt tudni kell,hogy én otthagytam a munkahelyemet,mert elköltöztünk másik városba,jelenleg csak tanulok,de azért bántott hogy nincs munkám,szóval minden mással elvoltam foglalva,és tényleg igaz az,hogy amikor nem számítasz rá,akkor ér a meglepetés.És ez így híhetetlen.Amikor nagyon nagyon rákoncentráltam,akkor nem sikerült.
szóval utánunk mindenkinél megtőrténhet a csoda,nem szabad feladni!!!!!!!!!

Csiperke
csiperke
 
 


Sziasztok!

Fanni :P
köszi a táblit! Hű, már 4. vagyok a kékben! 8)

Raniko,
inszemnél nem annyira fontos, hogy percre pontosan legyen repesztés, ott nincs punkció sem! :wink:

Csiperke,
gratulálok ismét a csodádhoz! :D :D
angel37
 
 


[quote="raniko"]
írta:
ranikoAkkor én lehet hogy rossz időbe kaptam meg?? :oops: :roll:

az inszeminációnál akkora nagy jelentősége nincs a repesztésnek, mint lombiknál. Lombiknál fontos, hogy a petesejt már leváljon a tüsző faláról, de még ne repedjen meg a tüsző. Inszeminációnál, mivel a spermiumok életképessége ált. 72 óra a méhüregben, csak annyi a lényeg, hogy az inszem környékén legyen a tüszőrepedés.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Raniko,
Ez érdekes inszem elött is mindig úgy volt hogy este kellett beadni pl. vasárnap este és kedden reggel inszem Hannának meg Babának is így volt. Nekem Krizsa mindig számolgatta hogy pontosan mikor.

Csiperke,
Gratula :lol:
Vendég
 


Köszi lányok az infót!!!

Nekem nem a Kaáliba volt az első inszemem szóval nagyon várom hogy itt is el jussak oda!!!!!! :D :D
Kíváncsi vagyok mit fog a dokibácsi mondani pénteken a vérvétel eredményére!!!!
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚgy izgulok pedig csak kedd van!

Csiperke még én nem is gratuláltam neked és tényleg egy csoda amit leírtál!
Ez a baba tuti nagyon akart hozzátok jönni!!
:wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Csiperke gratulálok:):)

Tegnap este megkaptam én is a repesztőszurit. Bejöttem a Kaáliba este fél 11-kor, mert az ügyeleten nem értették meg, hogy miért kell pontosan akkor beadni a szurit. A nővérke közölte velem, hogy a doki nem jól tudja és időzitse máskorra :cry: Na, meg, hogy el ne képzeljem, hogy ha beteg van bent, akkor kiküldik csak azért, hogy nekem pontosan be tudják adni a szurit.
Még jó, hogy Harcika tanácsára délelőtt felhívtam az ügyeletet és nem mentem oda, mert kicsit ideges lettem volna, ha csak fél órával később adják be. Szomorú, hogy itt tartunk:(
galeria
 
 


Szia Galeria

Nem mondod hogy ilyen"kedvessek" voltak! :evil:
Hihhhhhhhhhhhetetlen.
Örülök a repesztődnek és nagyon drukkolok!
:wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Galéria,
ez durva :?
Nem írt a dokid egy lapot "T. kolléga" kezdettel, hogy mit kell beadni és mikor, hogy odaadhasd az ügyeletesnek? Vagy ennek ellenére sem értették? :shock:

De örülök, hogy a Kaáliban megoldották, bent a szuri! :)
angel37
 
 


De persze írt, csak mondta Harcika, hogy hívjam fel őket még délelőtt, hogy tudják-e vállalni, hogy akkor adják be amikor kell és nem jóval előbb vagy később. És igaza lett, mert így még akkor délelőtt tudta nekem intézni, hogy legyen aki a Kaáliba beadja időben.
Olyan rendesek, és bár tiszte lelkiismeret furdalásom volt, hogy szegénynek miattam be kell jönnie, de megnyugtattak, hogy erre szerződtetik. De azért kicsit nyugtattam a lelkiismeretemen, elvittük a nővért egy darabon:):)

Ebben a táblában mennyi szép baba és zebrácska van már:):)
galeria
 
 


Csiperke,
NAGYON GRATULÁLOK!
Ebben biztos van vmi sorsszerű, hogy ez a baba nagyon akart benneteket és most akart és.... :D

Galeria,
kezd izgi lenni.. :D
_ismeretlen_
 


Azt nekem is tanácsolta a doki, hogy szóljak oda még délután, de azt nem gondoltam, hogy tényleg ennyire "mentő" dolog lehet!

Még jó, hogy a Kaálira ebben is lehet számítani! :) :)

Mikor annak idején mentem, szerencsére senki nem volt - 1:30 volt - és az ügyeletes sem kekeckedett, sőt még én mondtam, hogy várjuk ki pontosan a percet!

Az Ovitrelle-t meg már tudtam magamnak adni! :)
angel37
 
 


Komolyan mondom ezt nem hiszem el!
Itt a Kaáliba ilyenekre is képessek?
Minden tiszteletem az övék!!!!
Volt egy barátnőm akinek azért maratt el 2 szer az inszeme mert hétvégére vagy ünnepnapra esett ha jól emlékszem.
És úúúgy sajnáltam szegényt hogy azért egy ciklust végig várni nem kis türelem ugye hisz a napok éveknek tűnnek.

Kép

Kép
raniko
 
 


És nem adta be senki az ügyeleten neki?

Angel éjjel 1:30-ra az igen, én már fél 11-kor is olyan álmos voltam:(
De tényleg ez nagyon jól esett, hogy felajánlották és hogy gondolnak ilyen esetekre is:)
Mondjuk nekem is 22:30-kor kellett beadni és 22:27 volt, gondolom már ez a három perc nem számít?

A progi szuriktól viszont kicsit tartok, de remélem lesz eredménye:)

Igen Fendike, főként majd szerda után amikor telefonálok, hogy hogy vannak és alakulnak a kicsik:):)
galeria
 
 


Ez legyen a legkevesebb, hogy fél2-ig fenn kell maradni! :)
(Ja, most nézem, lehet, hogy nem volt egyértelmű, ügyeleten adattam be, nem a Kaáliban.)

Állítólag +/- 5 perc még belefér! :)

Az előzőnél kaptam progiszurit, nem olyan vészes! :wink:
angel37
 
 


Nyuszi :D

Vigyazok nagyon! :D

Csiperke :D

Köszi szepen! :D Nagyon örülök, hogy sikerült spontan Nektek! :D Annal is inkabb mert nalunk is ez a problema.

Galeria :D

Ez tenyleg felhaborito! Lenyeg, hogy bent van a szuri! :D

Orsi :D

Engem megöl a kivancsisag, hogy mi volt abban a mailben! 8)
Nem küldened el nekem megegyszer a batarj@libero.it-re?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Persze ez a legkevesebb:):)

Akkor jó, még időben voltunk:):)
galeria
 
 


[quote="jucmuc"]O írta:jucmucrsi :D

Engem megöl a kivancsisag, hogy mi volt abban a mailben! 8)
Nem küldened el nekem megegyszer a batarj@libero.it-re?

előbányászom.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Csiperke

Gratula nektek.

Galéria

Nekem is pontosan így volt mint Neked.
22.30-kor kaptam meg a repesztőt.Mi is a Kaáliba mentünk és szintén csak miattam jön el a nővérke.De nagyon aranyos volt és kedves.Ügyeleten nekem sem vállalták pont időre.

Én ma vagyok a transzfer utáni 11.napon holnap kellene mennem vérvételre de elkezdtem barnázni.
Úgy látszik nem sikerült ez a lombik.Nagyon rossz érzés.
kriszta73
 
 


Kriszta,
A barnázás nem egyenlő a sikertelenséggel!!! nagyon drukkolok holnapra++++ Még ne add fel!!
Vendég
 


Kriszta73!

Ne add fel,igaza van Pandácskának,az még nem jelent semmit.Holnapra +++++++++++++++++++++++++++++++++
Mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!
csiperke
 
 


Pandácska,Csiperke

Köszönöm a drukkokat!
Ha most nem sikerül akkor sem adom fel.
Megyünk tovább a következő lombikért.
kriszta73
 
 


Fanni :lol: Köszi.

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Kriszta

én is barnáztam az ET utáni 11. napon, sőt, menszis görcsöm is volt.
És rajtam kívül a babavárósok között sokan barnáztak.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Csiperke!
Ismeretlenül is nagy-nagy gratula a spontán babához!
Én is hasonló csodababát várok, bár nálunk én voltam a probléma, és véglegesnek tünt (16 évig).
Fanni!
Köszi a táblát! Most látom, hogy a zebrások között a legelső vagyok már! :shock: :D

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Kriszta,
Nagyon drukkolok+++++++++++++++++++
Kép
Vendég
 


Pandácska

Köszönöm szépen.

Sajnos teljesen megjött :cry:
Csináltam tesztet is - lett. :(
Valahol számítottam rá mégis iszonyatosan rossz érzés.
Még edződnöm kell,ez volt az első.
Most majd hívjuk a dokit hogyan tovább :?:
Mindenképpen megpróbáljuk ameddig csak lehet.
Köszönöm szépen a drukkokat mindenkinek.
kriszta73
 
 


Kriszta :cry: :cry: :cry:
Fanni
fanni73
 
 


Kriszta,
:cry: :cry: :cry: remélem hamar kezdheted a másodikat!!!
Vendég
 


Kriszta!
Sajnálom,de ne add fel!!!!!!!!
:( :( :( :( :(

Csiperke
csiperke
 
 


Sziasztok Lányok!!

Kriszta nagyon sajnálom!
Minden tiszeteletem a tiétek hogy ilyenkor is ilyen + an tudtok gondolkodni!
Csak így tovább és remélem hamar meghozza gyümölcsét!!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Kriszta,
:( :(

Van fagyibabád?
angel37
 
 


Kriszta, :cry:
nekem is pont így történt, 11. napon kezdtem barnázni és meg is jött... :(
ugyanígy el voltam keseredve, nekem is az első volt és nagyon reménykedtem...
az első napok nagyon rosszak, de hidd el pár hét és lelkesen fogod várni a következőt...
és tudod, előbb-utóbb muszáj sikerülnie!!!! :D
_ismeretlen_
 


Kriszta! Sajnálom...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kriszta! :( de azért jó, hogy ennyire poztiívan állsz mindenhez! A köv. sikerülni fog!!! van fagyibaba?

Miért kell percre pontosan beadni a szurit? honnan tudják ,hogy melyik az a perc? Miért nem tudom ezt is magamnak beadni?
köszi a válaszokat!
holnap megyek Debrecenbe, UH.
ebba
 
 


Ebba!
hogy miért kell percre pontosan, azt pont az előző hsz-omban írtam le /kisbetűs rész/ csak kifelejtettem egy "nem" szócskát, de biztos rájöttetek, hogy hol: még meg nem repedt tüszők...../
Nagyon egyszerű kiszámítani: a tervezett punkció ideje mínusz 35 óra. És mivel a punkciók délelőttre esnek, /hacsak nem csúszik át délutánra, nálunk ez gyakori , mert sok lombikos van/, így a repesztő szuri mindig két estével előbb, este vagy északa van. Hogy mikor kell pungálni, és repeszteni? Ha a tüszők elérik a 18-20 mm-es átlagátmérőt. Aznap este kell a hcg. Azért nem szabad csúszni a beadással, mert 36 óra múlva, vagyis egy órával később már megrepednek a tüszők és a petesejtek kiszabadulnak, nem tudnánk leszívni. És hamarabb sem lehet, mert akkor meg nem válik még le a tüsző belső faláról a petesejt, és üres tüszőfolyadékot szívnánk le. Nekünk pedig a petesejtre van szükségünk. :wink:
tehát ezért van ez a percre pontosság.

Na, erre mondta azt Galéria ügyeletes orvosa, hogy mi ezt rosszul tudjuk, adassuk máskor :x :x :!: Mert neki nem volt kedve foglalkozni vele. Sajna a sok rossz tapasztalat miatt mondtam, hogy előre fel kell hívni, aki nem nálunk adatja, mert az egész kezelés ugrik, meg a gyógyszerköltség, ha az esti szurit rosszkor, vagy egyáltalán nem adják be. Ha nálunk adatjátok, külön mondani kell, hogy behívhassuk az esti nővért a megadott időre. Egyébként nem lenne benn.

magadnak is be tudod adni, ha a hasfalasat kapod. Bátrabb férjek pedig a popsisat is akár. :wink: :lol:
harcimokus
 
 


Sziasztok!

Pandácska :
Már csak 2 nap és meglátod a pici szívverést vagy szívveréseket. Gondolok rád

Jucmuc: Neked mikor kell menni UH-ra?

Csiperke:
Neked ismét nagy gratula!!! Még vannak csodák , igazam van?
Szorítok neked.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Kriszta nagyon sajnálom:(:( Első lombik volt?
Mikor mehetsz újra. Az első reakcióm nekem is az volt, hogy teljesen magamba zuhantam, annyira bíztam az első lombikban. Aztán úgy éreztem, hogy nagyon nagyon messze van aköv. lehetőség. Majd ahogy telt az idő rájöttem, hogy milyen jó volt egy kis idő, hogy az ember picit kiesett ebből és teljesen újult erővel várhatja a következőt.

Ti hogy tudtatok írni, nekem nem engedett belépni a babanetre két napja:(

Ma 10 petécskékét szívtak le, nagyon izgulok holnapra hányan lesznek jók. Sajnos csak pár db volt igazán nagy. Mellett lévő lányoknál meg 15-20 petéket szívtak le, nem semmi számok:)
galeria
 
 


Nyuszi,
Két nap? nem kettő hanem 9!!
Vendég
 


Pandácska, de jó lesz:) Ma Harcikánál volt egy pár, 12 hetes picike volt a képernyőn, annyira aranyos volt :) És tudom nem szép dolog, de úgy irigykedtem :oops:

Mindig olvasom a hozzászólásod végén az idézetet, és annyira igaz:)
galeria
 
 


Szia Nyuszoka!

Jo hogy előkerültél! :lol:
Péntek milyen volt?Mikor jönnek a szurik?
Ügyi voltál?
Puszika

Csiperke
csiperke
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, mert "nyaralni" voltunk, de igyekszem most már többet jönni megint.

Jucmuc, Pandácska, Csiperke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GRATULÁLOK!!! Annyira jó volt olvasni, rendesen megkönnyeztem... :) :lol:

Fanni!
Nálam annyi változás lenne, hogy júniusban még sem lesz inszem, mert a nyaralás alatt megjött, így nem tudtam gyógyszert szedni... egy héttel hamarabb jött meg... :( úgyh marad a július.

Üdv az újaknak!

Zizo
2120
 
 


Drága Kiscsillag!
Sokszor voltál eszembe, nagyon sok erőt kívántam Neked, Nektek! Nagyon örülök h jelentkeztél!

Zizo
2120
 
 


Zizo,
üdv újra itt remélem jól éreztétek magatokat :wink:

Galeria,
:lol:
Vendég
 


Harcika!
Írtam neked e-mailt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zizo!
Akkor 1 hónap pihenés és hajrá július!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?