Új privát üzeneted érkezett!

a gyerek megint hányt...
várjuk az ügyeletet

kétségbe vagyok esve szgény picikém...

lehet, hogy az a baj, hogy a kókusz matracot nem tudtuk kimosni...?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Tücsi,
nekünk most peugeut 405-ösünk van, asszem 98-as évjárat, nagyon kényelmes, anno csúcsmodell lehetett, mai értéke 0, de amíg ki nem rohad alóllunk, hajtjuk (párom szerint elnyűhetetlen, ez aztán nem fog alólunk kipusztulni). Szerintem egy kisgyerekes család bármekkora autót totál tele tud pakolni (én legalábbis tuti), meg tudlak érteni. Mondjuk apámék is most vettek kocsit, s bár néztek városi kisautót, végül sikerült egy Subaru Forestert venniük, ami egy jókora kombi terepjáró, csak hogy apám mehessen horgászni (amennyi cuccot képes pakolni, régen úgy mentünk, hogy csónakszállító utánfutón még a csónak is színültig tele cuccokkal). A mi családunk vonzódik a nagy kocsikhoz.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Mamacka,
szorítok, hogy ne legyen baj, gyorsan gyógyuljon a kismanó! Neked meg kitartást kívánok!

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 

 
 

Mamacka szorítok, remélem semmi komolyabb baja nincs Áronnak. Majd írd meg mit mond az ügyelet.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Mamacka ez nagyon durván hangzik!!!A ti kókuszmatracotok is büdös? Mi is többször szellőztettük, de valahogy nem megy ki a szaga..Nyáron vettük és már kicsomagolásnál megcsapott. Mintha ragasztó lenne vagy nem tudom. Csajonk párnás (be van kötözve a matrachuzatba a párnája+ azon a lepedő) ezért nem közvetlenül szívja, de már én is szagolgattam hogy elég furi szaga van. Azt hittem csak mi nyúltunk rá. Meg hogy ez normális. Nem tudom mivel kezelik de borzalom a szaga. Különösen ha gumilepedő is van rajta. Drukkolok Nektek!Jobbulást meg minden pozitívat amit ilyenkor csak küldeni lehet!

Mancs mindenki téged zrikál a kajával? Hmm...nekem mostanában vacsizni sincs kedvem...Nem tudom miért de ez már vagy egy hete így van..inkább állandóan vízet innék. Borzalom. Pedig nem vagyok egy vízimádó.

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


halihó,


már megint eddig csak olvastam... :evil:
És most meg már olyan fáradt vagyok, hogy ihaj!

De azért egy kicsit írok:

Mák, milyen képnézegető programotok van? Hátha tudok majd segíteni, hogyan kicsinyíts...
Nagyon szépek ezek a varrások...ez olyan, mint hímzés? Van egy alapanyag (olyan gézszerű valami), és erre van rajzolva a minta, amit azután bevarrogatsz? Vagy hogy?
Nincs kedved egy jövő csütörtöki talihoz a XV. ker-ben? Legalább megismernénk személyesen is...Na?

Én a képeket majd hétvégén küldöm, jó? Majd valamelyik éjjel. Sok van, szóval majd szólok mikor, és akkor ürítsetek. :wink:

Tali, mint azt írtam asszem már a héten ugyebár szép nagy piros betűkkel :evil: :evil: :evil: - és most jól én is megsértődök, mert egyesek a szép nagy piros betűket is képesek nem észrevenni és átugrani valahogyan, mintha nem rejtenének lényeges információkat... :twisted: :twisted: :twisted: :
JÖVŐ HÉTEN CSÜTÖRTÖKÖÖN!!!!

a klub már elég régóta működik, és mindig is így volt, ahogy Ilba írta: minden hónap első kedd és második csütörtök...
Na jó most az egyszer még megbocsátok... :wink:

Vuka, nagyon édes Petra, ezt már a talin is akartam mondani! Cserfes, kiscsajos, és nagyonnagyon okos és ügyes kis egyéves!!! Tünemény!

Eszti,
ezeket régen nem is tetted fel...mármint ezeket a képeket...Eszelős!!!! Könnyek gyűltek a szemembe... :oops: És annyira emlékeztetett az egyik MArcira...nézd:

Kép Kép

Amúgy ez a hajós esküvő sztem nagyon romantikus dolog...és ti nagyon romantikusak is vagytok Petivel! Tök jó lesz! És az is hogy Mamac csinálja majd a dekort! Nagyon meg vagyok veletek elégedve...bizony.... :wink: :lol:

Tücsi,
nem kéne elmenni dokihoz esteleg??? :evil: Ne viccelj ilyenekkel, nehogy valami komolyabb vírus legyen, aminek aztán valami hülye szövődménye lesz... nem akarom hogy parázz, de zeért jobban érezném magam, ha egy doki is látna... 8)
Kajaügy: Marci 3 napig szinte semmit nem evett a hétvégén...ilyen még soha nem volt, már rendesen elkezdtem aggódni a 3. nap, és bár ő nem hányt, tuti a foga miatt volt, mert nyálzott, és rágott, és éjjel vagy 5x kelt fel úgy hogy elsírt....de abbahagyta az éhségsztrájkot, bár visszavett a tempóból rendesen, mostanában nagyon örülök, ha egy üveg kaját megeszik...az uzsit állandóan átalussza, este 6h-kor meg már nem eszünk, mert 7h-kor vacsi...szóval na aggódj...csak tarts ki!!! Ez a lényeg...És a fűszerezéssel meg óvatosan, mert lehet hogy nem most, de felnőtt korában a belei kikészülhetnek emiatt... :?

Autó: HAJRÁ-HAJRÁ!!! Kollégáméknál 3 gyerek van, Zafirájuk van (bár van mellette egy kis corsájuk is), és nagyon szeretik! És Tibi (kolléga) is nagyon meggondolja hogy mit vesz autóban, és anno kb 3 éve asszem amikor vette akkor azért ezt, mert az ár-teljesítmény/hozzáadott érték :wink: aránya ennél találtatott a legjobbnak nála. Én is utaztam már benne, és nagyon jó!!!! Kényelmes, jól húz, és a 3 év alatt amióta Tibinek megvan, nem tudok róla hogy lett volna nagyobb baja...
Holnap beszéljünk.

Natasa,
én sem hagyom Marcit pacsmagolni... :oops: és ő is tud már kanalazni is egyedül, (igaz ez egy-két kanálig működik, utána ki akarja önteni a tányérjából a többit- és én ezt nem szoktam hagyni) meg a soknás abonettet is megeszi egyedül.
Nem is írtál semmit se szuperjó kis rólad készült fotósorozatomra... :evil:

Sajti,
a felüljáró után van a víztoronnyal szemben. Ha a felüljárón átértetek kocsival, akkor az első lámpánál van balra kanyarodó sáv, onnan lehet bemenni. csomó üzlet van ott. Marci cipőjét ott vettem, általában olyan 7-9e ft-ért láttam a cipőket ott.
Ha ott nem, akkor szemben van a Deichmann, ott is láttam cipőket, deott nem volt MArcira jó cipő. Mármint ami nekem tecctt :wink: volna.

Na már gőzöm sincs, hogy mit akartam még írni egy órával ezelőtt...

Ja Sasha,
Gabi beszólása: :lol: :lol: :lol:
Nagyon helyes! Az állatok védelmére kell őket tanítanunk!!!
Azt pl tudtátok, hogy az állatkertnek is adhatjátok az adó 1 %-át?...Na jó csak úgy modtam... 8)

Na mentem, jó éjt nektek, aludjatok jól!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Mamacka,
én is kíváncsi vagyok az ügyeletre, hogy mit mondott, majd írd meg! Nagyon drukkolunk!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Mamac...Most ez hüle kérdés lesz, de nem változtattatok valamit az étrendjén? Bármi apróságot...Nehogy megharagudj, de az jutott eszembe, hogy az én lánykámnál két dolog csinált eddig keményebb problémát az egyik a paradicsom volt. Azt azóta is nagyon minimálisan , leginkább kész bébikajában kap, a másik meg pár hete a milupa almás vaníliás tejpépe volt. Sugárba jött vissza. Annyira ledöbbentem, mert még sosem tapasztaltam ilyet azelőtt. Minden olyan lett a fotelom, a szőnyeg a kiságya..nyafizott, felvettem, kihányta, nyafizott és utánna egy kis idő műlva megnyugodott. Tudom hüle kérdés,mert bizti ti is gondolkodtok ezen, de pl. ez a tejpép 7 hónapos babusoknak van. Fel nem merült bennem, bár picit gyanakodtam az almadarabok miatt...No mindegy. Ne hari, hogy osztom az észt én is tuti kétségbeesnék...Csak nem lehet-e valami ilyesmi amire esetleg nem is figyeltél fel. Vagy ha te még szopiztatsz te is ehettél olyat..Na jó kussolok.Tényleg ne hari! Drukkolok ektek! Olyan védtelenek ezek a pici babák. Szörnyű ha bármi bajuk van.

Bubek: huh...hát nem tudom...Merre van ez a klub? Hogyan lehet eljutni oda tömegközlekedéssel? Mert mi Sóskúton lakunk, megritkították a buszokat, mert állítólag nincsen kihasználva...Szóval annyira nem egyszerű...De mondjuk ha éppen úgy adódna, és nem zavarunk, lehet elmennénk. Szerintem lánykámra is ráférne egy kis baba társaság... email címem azt hiszem nyílvános.
Amúgy már megtaláltam hogyan lehet kicsinyíteni a képeket.Köszönöm! Azért néha sikerül addig nyúznom dolgokat míg végül valahogy rátalálok és azért ha egyszer már megvan...:):):):)Jaj nektek küldök lánykámról egy csomó képet:).

Húúú, de késő van..Menek aludni..Sziasztok!

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Mamacka,
drukk!!!!!+++++++ Áronbabának jobbulást!!!!!!!

Bubek,
engem tessék megdícsérni, mert jól emlékeztem a tali időpontjára :lol: Remélem, tudunk is menni...

Tücsi,
nekem nagyon tetszik a Zafira, de különösebben nem tudok róla semmit :)

Kocsiügyben nálunk még mindig semmi. Tart a rendőrségi eljárás, még mindig. Addig a biztosítót sem lehet intézni :evil: :evil: :evil: RMSZ :evil: :evil: :evil: Bocsi Sajti, de ezt le kellett írnom :lol:

Jóccakát!

Kép
mancs
 
 


Bubek:
nem vagyok én olyan orvoshoz járogatós fajta :oops: kevés betegség van, ami miatt hajlandó vagyok órákat ott ülni. majd csak elmúlik.
igen, holnap beszéljünk.

na pusz mindenkinek, lépek én is, mert hulla vagyok
Vendég
 


Mancsi:
rendőrségi eljárásról meg biztosítóról tudnék neked mesélni, egyszer totálra törték az előző kocsinkat, és pontosan 7 hónap múlva fizetett a biztosító, mert a rendőrség szenyáskodott, na nem vitattak semmit, csak a dolgukat végezték ilyen gyorsan. :evil: :twisted: majd egyszer elmesélem, tanulságos,
Vendég
 


Megyek én is aludni, hugicám is megérkezett, ma itt alszik, szóval teljes a létszám, nyugodt szívvel aludhatok.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Na jó még egy üzit elküldök, csak hogy 1400 legyen a hsz-eim száma. :lol:
Szép álmokat!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Mancs!
Megtaláltam a leveleidet! tegnapiak1 és tegnapiak2 címen. Valamiért a tőled jövő levelek jó részét spamnek nyílvánította a freemail. Csak gyanus lett, hogy sokkal kisebb helyem van, mint amennyit a meglevő leveleim indokolnának, s akkor találtalak egy külön spam kategóriában.

Jóccakát!!! Bár magamat ismerve, 1-2 órát még virrasztok.

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 



Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Mamacka, mi a helyzet? mit mondott az ügyeletes doki?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Pálinkás jó reggelt!

Mamacka :(, mi van??? Írj, azért izgulok.

Vukalínó (mostanában mindenkit línózok :roll: ), nagyon jól nézel ki copffal. Palkó ide is jöhet! :wink:

Bubek, tényleg hasonlítanak ezen a képen. :) De amúgy is sokszor látok bennük hasonlóságot, meg néha Benivel is, meg néha, de főleg kisebb korukban Áronnal.
Örülök, hogy meg vagy elégedve velünk, tényleg romantikusak vagyunk (főleg én), meg hát nagyon szeretjük is egymást. 8)

Tücsi, a Zafíra szuper jó kocsi. Tényleg! Én még egyterűben, már ha ez az, a VW Sharan-t szeretem.

Csajok, állítólag nincs szeparációs szorongás kétszer, de Bence olyan anyás lett pár napja, mint a fene. Lóg rajtam egész nap, nyivákol, ha nem lát, kétségbeesetten sír, ha kimegyek a konyhába, éjszaka meg 3-5-ig rajtam aludt, aztán meg közöttünk. Ahogy nem érezte az ölelésemet, felébredt és ment a nyígás....MI EZ????

Zaba terén iszonyú lett a kölyök, mostanában fél lityi főzik nyom be ebédre és vacsira, nem túl sok az??? Néha nem merem már 400 ml után adni neki, de még tátog. Szerintetek normális, hogy ennyit eszik és alig hízik??? Paramami lettem.....

Tegnap bulájozni voltam az uncsitesómmal, boogieztunk egyet az Old Man'sben, tyűűű, de jó vót. :lol:

Pááá :)
Vendég
 


Mancsusz, MEG VAGY DÍCSÉRVE!!!! :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Meg egy fürdős kép :)

Kép
Vendég
 


Eszti, Benyólínó :wink: itt (is) nagyon édes!!!!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Tényleg, valaki nem akarja megvenni a Hondámat? Valószínű eladjuk. Bátran merem ajánlani, mert szuper jó kocsi. :wink:
Vendég
 


Eszti, azt amit most vettetek? Miért adjátok el?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Mert diesel autót szeretnénk helyette. Egyébként imádom, és nagyon sajnálom, hogy nem diesel. Bárki veszi is meg, iszonyú jól jár vele.
Vendég
 


A dieselek rosszabbul fogyasztanak sztem. És nem annyira erős autók. Mármint nagyobb motor kell ugyanakkora erőhöz, mint a benzinesnél. Vagy ezt rosszul tudom?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Namost az a nagy helyzet, hogy Peti új céges autót kap, ami diesel, már ha érted, mire célzok. :oops: :lol:
Vendég
 


Mák, a képkicsinyítés nálam az Iview nevű programmal működik (netről ingyenesen letölthető), menete: a kicsinyítendő kép megnyitása ezen programon belül, aztán az „image” menüponton belül a resize/resample-re klikk, aztán balra a felülről 2. lyukban beállítod a szélessés-magasságnál, hogy a legnagyobb kiterjedés 500 legyen (a másik érték ilyenkor automatikusan átállítódik), aztán file menüpontban „mentés másként”. Ilye egyszerű. ACDSee programmal is működik, gondolom ugyanilyen metodikával, azt még nem próbáltam.

Gabus, Noéminek nikedlit cask a gyerekorvos hívja, itthon noki, cincike, smally.

Mancs, 1 mail jött képekkel (az 1. számot viselte, ki sem találnád). Írtam neked közben mailt, ott látod a gmailes címemet.

Peszti, megírom majd unokatesóm telszámát, és jövő héten megyünk a divatbemutatójára a mamutba, nyami.

Ha olyasmit írtam, ami a hszekben már kiderült, akkor szorry, de még van 1.5 oldalam a visszaolvasásból (igen, hálás szívvel gondolok a tegnapi banbanetezőkre…grrr)

Jumam! Tegnapi rosszullét: Jaj! Meg ma fogorvos! Jajjaj! (tudom, jó velem beszélgetni..)

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!
Köszönjük az aggódást...
Annyira megrémültem éjjszaka, hogy majdnem elájultam...
Ügyeletes doki nagyon aranysoa volt.... megnézte azt mondta, hogy még nem vészes a kiszáradás inkább nem küld minket vissza a kórházba adott hányáscsillapító kúpot... azóta nem is hányt (éjjel kb két nagyon nagy adagot és kisebb öklendezések voltak) csak egy kicsit öklendezett reggel meg bágyadt volt ... a hője felment 37.8-ra...

most együnk a dokinénihez...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Eszti, éééééééétem mán! :wink:

Cool,
jó ez a cincike! tecc! :lol:

Jumam, neked felejtettem el írni, hogy bizony hogy lehet oylasmi amit Natasa írt. Nekem pl volt olyan régebben (meg a szülőágyról amikor felkeltem) alacsony vérnyomásom, vagy vércukorszintem (csoda tudja melyik) hogy szépen elájultam...meg egyszer volt a buszon olyan is, hogy csak azért nem ájultam el, mert egy pontra meredtem az ablakon. Tömött busz, a lépcsőn álltam, reggel volt suliba mentem, és nem reggeliztem éppen. A hideg veríték (azóta tudom, hogy mi is az a hideg veríték-addig aszittem az csak egy olyan szófordulat, de nem) kivert, és eltartott az egész kb fél-3/4 órát, még mikor leszáltam a buszról és elsétáltam egy padig, akkor is, és utána is. Szóval lehet hogy igaz amit írt Natasa. Én tudom milyen érzés....sz.r, de nagyon. Szóval remélem nem lesz neked se több! :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Mamacka, de tulképpen mi a baja Áronnak?

Cool, már hogy te meg én? A divatbemutatóra? Ok, benne vagyok. :)
Vendég
 


A smally hogyhogy? Télleg, még mindig angolul nyomod neki?
Vendég
 


Ezt az emailt küldte egy barátnőm (Ilba, akit te irányítottál hozzám az orvosom miatt..), gondoltam, mosolyhiányt orvosoló. (Felvetette már fél éve, hogy adjunk ki együtt könyvet, de kinek van ideje az ilyesmire? Mindegy, olvassatok szorgosan..ez a számomra legjobb, amit eddig produkált, ezért merem közkinccsé tenni..)


Barátaim!

Minden elfogultság nélkül állíthatom, hogy BorcsaPannánk a legszebb, legokosabb, legédesebb kisbaba kerek e világon. Egyre többet gagyog, magyaráz, be tudja kapni az ujacskáját, sőt akár az egész öklét - vagy bárki másét. Hosszú percekeig nézi a kezeit, vagy játszik velük: összeakadó ujjacskáit próbálja szétszedni valamiképp, lévén, h valószínűleg még nincs egészen tisztában azzal, h a saját kezeivel játszik, vagyis a saját kezével fogja a saját ujját, és ezért nem tudja elengedni. Ez a művelet szerencsémre jó ideig leköti a kisasszonyt. Emellett természetesen én is fejlődő anyaképet mutatok: már egész jó vagyok bábozásban például, és tanulom a babanyelvet.

Szóval így jól elvagyunk, babám várható cselekedetei: alvás, ébrenlét, hasfájás, pelusba rotyogtatás, egyre kiszámíthatóbb időközönként jelentkeznek, tudom rendezetten kezelni a napjainkat.

Már csak egyetlenegy probléma foglalkoztat - ami ráadásul alaposan be is tud zavarni a menetrendembe - és ez a peluskérdés. Gyermekem valahogy nem szabványméret, de hajlamos vagyok feltételezni, h másé sem. Ugyanakkor nem is szélsőségesek a paraméterei. Ennek ellenére nem találom a megfelelő méretű és befogadóképességű pelust a számára. Jelenleg 3 féle pelust tartok itthon. Az egyik alul ereszt, a másik hátul, a harmadiknak meg túl széles a szélessége. Ennek megfelelően a várható terméshez igazodva próbálom váltogatva becsomagolni a kis drágámat az anyalétet megkönnyíteni szándékozó találmányokba. Lehet, h pelust nem kell mosnom, de átlag napi egy szettet szoktam a kakiból kivakarni, sajátkezűleg, szappannal.
Egyszer konkrétan leszart. Büfi a vállamon, várom felülről a hangokat, de alul jöttek. Nagy erőkkel. Annyira, h már a tenyeremen, combomon folyt a lé. Teljes ruhacsere: baba-mama. Plusz minden, amihez hozzáért, miközben átpelusoztam, lábmosás, ruhamosás, felmosás, lakáscsere. Egyszerre dühöngtem és röhögtem - akkor tanultam meg, h nem csak háton felfelé eresztő pelus van, hanem aluleresztős is. Újabb csomag pelussal kezdtem kísérletezni: a lentszélessel. Aztán kaptunk pisieresztőset is. Lassan fogy.

Gyönyörű és okos kisbabánk (abszolút elfogulatlanúl mondom) reggelente gagyogva, jókedvűen szokott ébreszteni minket (ennél jobb ébresztőórám sosem volt!). Hosszú mondatokban üdvözli a felhőcskéket, a kezét, bármit, sőt, mi is nagy mosolyt kapunk, amint gyűrött arcunkat meglátja. (Bár Peti szerint ezt bárki megkaphatja, ez nem csak nekünk jár.) Ma azonban egy órával hamarabb(!!!), sírásra -ordításra- ébredtünk, és az ilyesztő látványra, amint háton pörgő Pandúrunk épp keresztbe, takarót lehányva magáról rugkapál a kiságyában. Semmi jóreggelt-mosoly, csak üvöltés. Úristen -mondom- már kora reggel görcsöl, kapom ki az ágyból, símogatom, nyomom a szájába a cumit miközben megint átfut rajtam a gondolatsor, h én ilyen-olyan szahar anya vagyok, aki nem tud normálisan táplálkozni, ezért gyereke görcsölős tejet kap, vagy itt a szörnyű járvány, amit a legegészségesebb csecsemő is elkap, vagy mittudomén, bármi.
A gyerekem háta tiszta víz volt - úristen, totál beteg, leizzadt!
Ilyenkor a nemnormális anyja asse tudja hirtelen micsináljon. Lázmérés? Szoptatni? Kivegyem? Segítség!!! Ok, persze, ruhacsere rögtön. Hát nézem, h csak egy nagy foltban nedves az én csöppségem - a rohadt pelus -már megint- a pisieresztős volt rajta!!!
Az itt következő gondolatsorom kicsillagoznám... ez érinti a gyártót, a tervezőt, és mindenkit, aki ezen a neves márkán agyal, készíti, eladja. Vagyonért. Belegondolok, erre egész iparág épül, embereket tart el: többszintes tisztaüveg irodaépületben nyakkendős, mítingen cipőből asztal alatt titokban kibújó píármenedzserektől kezdve a hajók gyomrában pelust hajtogató kis kínaiakig.

Könyörgöm, miért olyan nehéz megtervezni azt a pelust, amelyikben a nedvszívó mag egész a hátáig tart, nem csak a háromnegyedéig! Idehívnám az egész píár osztagot babaruhát lögybölni!

Segítség, segítség! Anyukák! Aki aktuálisan tud vmi megoldást a problémámra, írjon, hívjon, javasoljon!

Kép Kép
coolasa
 
 


Tücsi, szerintem akkor már ne hétszemélyes kocsit vegyetek, hanem buszt, és akkor az egész kacajcsapatot leszállíthatjátok fenyőharasztig.

Peszti, ha akarsz tényleg jönni a divatbemutatóra, szerezhetek tiszteletjegyeket.. bár nem tudom, mennyire érdekel a 8. századi saolin papok ruházata… mert most épp eme korszakot ragadta ki ihletadónak…

Peszti, igen, még mindig inglis, de pszt, mert kivet magából a kacajtársadalom. És ezért smally, mert akkor az a becenév jött természetesen.

Mamac, de legalább nem vagytok kórházban, tudósíts, ha van energiád, a fejleményekről..

Kép Kép
coolasa
 
 


Ja, és Bubek, én mondtam vissza ügyesen, hgoy 1. hét kedd 2. hét csüt, nem Ilba, ő csak helyeselt utána... így a buksi sikogatás nekem is jár!!! (Köszönjük a bébiételt, Noki is befalta már tegnap..)

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek, aki segített.

Úgy néz ki, jövök én is az Istvánba. :wink:
Eredetlieg nem akartam Boros Juditot, de végül többen is ajánlották, megpróbáltam, és ő elvállalt. Még nem találkoztam vele, de a telefonban nagyon szimpi volt.

Nagy kő esett le a szívemről, nem gondoltam, hogy ez ilyen nehezen fog menni, 3 hetembe került és majd tucatnyi dokinál nem sikerült. Volt köztük egy rettenet bunkó is (egy Szt. Imrés pasi) :? .

Szombaton megyek AFP beutalóért, az AFP-t már ott csinálják.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Halihó!

Eszti,
én is éééértem :lol: :wink:

Mamacka,
örülök, hogy jobban vagytok :)

Cool,
pedig elvileg elment 3 levél Neked :? Sebaj, most küldöm újra a 2-est meg a 3-ast.

Megyek papit gyártani.

Kép
mancs
 
 


Cool,
2-es most ment át a gmailre.

Kép
mancs
 
 


A decemberi 2 tali nem 2 hét különbséggel volt?

Mamac,
a Lászlóban csak a kiszáradást kezelték vagy vizsgálták is Áront? A hányás okára nem voltak kíváncsiak?
A mi kókuszunk nem büdös, soha nem is volt. :shock:
Van rajta egy lecippzározható huzat, bizti a tiéteken is, azt le tudod venni kimosni. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Uxi,
de jóóóó! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancs, 2es megjött.

Uxi, éljeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép
coolasa
 
 


Mancs, itt a 3. is! Köfi.

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabi, de akkor úgy volt hogy 5-én volt az első - és Gergő és MArci szülinapja miatt én megbeszéltem a csajjal, hogy 2 hét különbséggel megyünk, de akkor nem csütörtökön volt hanem szintén kedden....szóval az kivétel volt, és csak a szülinaposok miatt.... :oops:

Mancsusz én megkaptam a méleket, nagyon köszi!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Gabus, a decemberi kakukktojás volt a 19-i szülinapozás miatt. Kötözködsz még? Csak érdeklődöm 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
MEG VAGY DÍCSÉRVEEEEEEE!!!!! :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Csajok, amiket kérdeztem, vagy paramamizom, arról nektek mi a véleményetek? Kíváncsi volnék..... :oops:
Vendég
 


Eszti,
sztem ha nincs Benyólinónak semmi baja a sok kajától, akkor sztem eccerűen ilyen kis bélpoklos. nincs vele gond, sztem. ha nem kell a gyereknek a kaja, azt jelzi, nem? Benyó nem szokott jelezni mikor elég?

na most mentem egy kicsit, lehet csak este kerülök elő...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Befestettem a hajamat vörösre : :P örülök, bár még meg se száradt az öblítés után, de már most rikít... :twisted:

Eszti!
Szerintem egyen annyit amennyi jólesik neki! Most hogy tiltod meg neki? szegény, mikor enné még jóízűen azt a pár falatot :wink: És inkább egye degeszre magát tápláló főzelékkel, mint értéktelen nasival... Vagy esetleg kaphatna deszertet. Pl még egy dl gyümölcspürét, vagy egy banánt... bár ugyatott vagy. Egyébiránt a Gergi is képes benyomni 400 ml-t simán. és utána még egy kis tea, kenyér héja, szopi...

Kókuszmatrac... nekünk kettő van és egyik se büdös.

Mamac!
szorítok, hogy gyógyuljon már meg Áron!

Valamit szerettem volna még de hol van az már?!

Viszont rohanok, mert menni kell a Gabiért...

Kép
sasha
 
 


Bubeknéni (neked nem hangzik jól a línó, maradsz néni), Sashalínó, köszi. Csak hát én attól parázom, hogy Benyó alig hízik, 8,5 kg lehet most :oops: . Persze egyértelműen jelzi, ha elég volt, elfordul és kész.
Ma reggelire is egy egész karéj kenyérnek a belét megette, egy jó vastag szelet sajttal és egy Hipp barack-almával.
Ha legalább hízna, akkor azért nyugodtabb lennék.
Vendég
 


Eszti,
sztem nincs semmi baj a kajamennyiséggel. De ha annyira izgulsz emiatt (meg a szeparációs szorongás miatt) kérdezd meg a dokit. Nincs vmi jó gyerekorvos ismerősöd? :wink: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
mancs
 
 


Mancsusz, jaja, én is erre gondoltam, hogy kerítek egyet. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Gabus a mosás megvolt már.Nem a huzat büdi...Mindegy.

Esztipeszti szerintem sem baj, ha többet eszik és ha mocorgós akkor valószínű le is ugrálja..Szerintem semmi bajuk nincs..Én lánykám már jó ideje semmit sem hízott 7kg 50 és 8 között van, de hát olyan mozgásba van állandóan, hogy nem is csodálkozom.
Ha mást nem a lábujjait tekergeti. Ja és rajtam csüng állandóan. Nekem már lassan fel sem tűnik, csak autómatikusan, mint egy kis csomagot cipelem magammal:):):)...Nagyon édes különben, csak nekem a hátam szokta jelezni, hogy picit sok ebből:).

Mamacka örülök, hogy jobban van a kissrác és ha megtudod az okát az minket is érdekelne...Azért ez elég húzós lehet..Mert, hogy egyszer kétszer, na de hogy így...

Na húzok mert anyahiány van amit hisztivel jelez és nem akarom hogy nagyon felhergelje magát, mert az nekem gáz..Sziasztok! Majd jövök még:).

KépKép
KépKép
makviraga
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?