Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, küldöm a képet a fiúkról.Kép
tigris
 
 


Helló Lányok!

Mi is megjöttünk a nyaralásból, ami nagyon szuperul sikerült. Az első 3 napon igazi nyári idő volt, így ezt ki is használtuk strandolásra, Máté egyszerűen imádta a vizet és a pancsolást, igazi vízi gyerek (Rák ugyebár Kép). Aztán szerdán még kellemes időben el tudtunk menni Zircre, megnéztük az arborétumot, aztán jött a rossz idő, másfél napi bezártság a nyaralóba, de nem volt vészes, Máté jól eljátszott. Pénteken már lehetett sétálni, szombaton meg egész szép napos időben kirándultunk Nagyvázsonyba és a Káli-medencébe. Csak azért nem sajnálom annyira, hogy haza kellett jönni, mert ismét rossz az idő, különben ráhúztam volna szívesen még egy hetet. Kép
Sus egyébként nem jelentkezett, sajnáltam, de mondjuk az idő nem volt épp a legjobb, remélem, azért jól telik nekik is a nyaralás.

Látom, nagy forgalom volt itt az elmúlt héten, ez nagyon klassz! Üdv minden új és régi fórumozónak! Kép

Hát igen, mindenkinek más jön be orvos terén is, de ez így van jól valószínűleg. Annamari, tesóm egyébként egyelőre mégsem hagyta ott a dokinőt, mert köv. alkalommal normális volt velük. Kép

A képek nagyon jók mindenkiről, Edina, nagyon szépek vagytok Noncsival és Dóri, irtó helyesek a fiúk, látom, Vik örül az öcsinek, aki nem épp úgy néz ki, mint egy újszülött baba! Kép Hát igen, mit tesz a nagy méret! Kép Annamari, ti is szépek vagytok, hogy van pocibaba, mekkora méreteket öltött már? Kép

Popsitörlő ügyben nekünk a Pampers nem annyira vált be, nekem túl "nyálkás". Kép Inkább a Johnsons és a Babylove (nem a sensitive). De ez is biztos mindenkinél más.

Csaju, mikor mentek Horváto-ba? Várjátok már, ugye?

Dóri, kitartás, hamar bele fogsz jönni a kétgyerekes életbe, csak az első hónapok a nehezek, azt mondják. Kép

Lau, neked minden jót, kitartást és mihamarabbi teljes gyógyulást, drukkolunk nagyon!

Lányok, tegyetek fel képeket a csemetéitekről, ha tudtok, akiről még nem láttunk, főleg! Kép

Mellékelek 3 nyaralási fotót:

Kép
Kép
Kép

Puszi mindenkinek, Krisz.

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Hali,
Na ma haza jöttünk, mert az üdülőben nem tudtam mit csinálni Misivel az esőben, mert nem volt hely, ahol mozoghatott volna .O.
Orvos választás: szerintem is mindenkinek más jön be, ezért nem lehet csak úgy ajánlani valakit, csak ha tudjuk az elképzeléseket, az igényeket.
Popsitörlő: nekem a védőnőnk (a világon a legjobb Kép) azt mondta, hogy olyan törlőt vegyek, ami a legkevésbé illatos! Nekünk a Dm saját márkája (Babylove) jött be a legjobban, az teljesen parfüm mentes (nem az olajos fajta), és még elég olcsó is. Popsi krémből a doki nénink által fölírtat használjuk (Tao), ami nagyon jó (semmi pötty), és nagyon olcsó is. (ha valakit érdekel az összetétel, majd megírom)
Tigris, Marcellnek barna a szeme???? Vagy csak a kép csalóka?
Sus
sus1
 
 

 
 

Sziasztok!
Hétvégén megvolt az esküvő.Amennyire paráztam tőle olyan jó volt.Kellemes volt az idő is,a hajamat sikerült nekem tök jóra megcsinálniKép
Így spóroltam 3 órát meg 6 ezretKép
Baba jól bírta az egészet fél 10-kor jöttünk haza.Pedig még felnőtt fejjel sem volt valami egyszerű,nagyon sok időt kellett várni egyes események között.De a lényeg,hogy jó volt.

Popsikrém:mi a boraxos popsikrémet használjuk még mindig.100 ft és elég 1 hónapig. És én minden peluscserénél kenegetem.Popsitőrlőből a johnsonst vagy a pamperst használom,mikor melyik akciós.

Éjjel még mindig nem alszunk,de már szokunk vissza a kiságyba.Remélhetőleg sikeresen.

Mit szóltok ehhez a csúnya időhöz? Nimródon téli sapka és 2 vastag pulcsi van.Szörnyű.
Ha sikerül teszek fel képeket.
Pussz mindenkinek,ja tök jók a képek,csinik vagytokKép
AnitaKépKép

Kép

Kép
anita23
 
 


Kép

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Üdv az új és a régi forumosoknak, a nyaralásból visszatérőknek és az éppen nyaralóknak!
Köszönjük a bókokat, nagyon örültünk nekik Kép
Bannamari: De ari vagy! Többen is mondták már Noncsira, hogy olyan mint egy játék baba Kép De a döntést Noncsira bizom, hogy melyik "pasi" jön, majd be neki! Később a talikon, majd meglátjuk.
Amúgy jól vagytok? Hogy bírod? Éjszakáztok még?
Annamari: drukkolok, hogy úgy legyen ahogy szeretnéd! Majd tájékoztass minket, mert kíváncsiak vagyunk mi is! Jók a képek, Márk nagyon ari és jól mutattok együtt.Az első a szállodában készült?
Dóri: nagyon szépek a srácok! Tényleg Marci olyan, mintha már legalább 2 hónapos lenne és milyen édesen néz!
Tkrisz: köszi, Te sem panaszkodhatsz! Nagyon jó ez a fürcsis kép Rólatok Kép
Anita: végül csak fel tudtad venni a selyem rucit! Csini vagy benne. Kár, hogy ilyen picik a képek így Nimródot alig látni. Nem tennél fel Róla még képet? Amúgy kinek volt az esküvője?

Én először Nivea sentitiv törlőkendőt használtam az is jó volt, majd ajándékba kaptam egy Nivea illatosítottat és teljesen kipirosodott a popija Noncsinak Kép Jó pár napba telt mire rendbe jött, sima langyos vízzel mostam neki minden pelus cserénél. Azóta ez a pampers sensitiv jött be és már nem akarok kisérletezni.

Puszi
Bedi

Edina

Kép
Kép
bedi
 
 


Sziasztok!

Anita: nagyon csinos voltál a ruciban! Tényleg kár, hogy Nimród nem látszik!

Tényleg érdekesek ezek a dolgok, hogy mindenkinek mennyire más jön be. A törlőkendőknél pl. nekünk a sensitive fajta sosem jött be, csak a normál.
Ami még a dokitémát illeti, pl. Járányi doktornővel kapcs. nekem is vannak ilyen-olyan tapasztalataim. Amikor ő volt a kezelőorvosom, még a terhesség előtt a cisztámnál, meglehetősen szeszélyes és fura volt, nem tudott igazán szimpi lenni, ezért nem is őt választottam szülésznek, pedig senkit nem ismertem. Aztán szülés előtt a kórházban és szülés után is nagyon törődő és kedves volt, pedig nem az ő betege voltam. Még hónapok múlva is megismert és érdeklődött, hogy vagyunk, amikor találkoztunk a kórházban. Szóval nehéz ítélni...

Sus: sajnálom, hogy így fogtátok ki az időt! Első nap sem tudtatok fürdeni? Úgy vártam ám, hogy hívj, biztos jól ellettek volna a gyerekek, még rossz időben is, ha átjöttök.

Lemaradt a kedvenc képem Mátéról, anyukámmal van a strandon, ezt még felteszem, aztán ígérem, nem bombázlak benneteket egy darabig képekkel!! Kép Átadom a helyet mindenki másnak, várjuk a további fotókat mindenkitől! Kép

Krisz
Kép

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok megint!

Nincs sok időm,csak megkuksiztam ezt a sok szupi fotót!
Dóri: végre látjuk már Marcit is! Sztem tökre hasonlít VIktorra.
Dobok még én is egy pocis képet magamról,ez még a balcsinál készült.Az előzők pedig,igen a szállodában.
Kép
A picikém jól van,állandóan rugdos,de szerencsére már velem együtt van fent és pihen,nem pedig fordítva.A héten majd megyek Uh-ra,utána beszámolok nektek!
Jó éjt mindenkinek!
Annamari
kismuki
 
 


Sziastzok!

Dóri!
GYönyörű a két fiú, gratulálok még egyszer Kép

Annamari!
Szép nagy pocid van, mikorra is vagy kiírva? Nagyon édes Márk Kép

Krisz!
Örülök, hgy jól sikerült a nyaralás, jók a képek!

Sus!
Sajnálom a rossz időt, ez sajno benne van a pakliban Kép

Kép

Kép
csaju
 
 


Helló Lányok!

Kismuki: Jól sikerült ez a pocis kép rólad, nagyon szép kismama vagy. Bár egy kismama csak szép lehet.

Nagyon klassz az összes fotó, tényleg rakjatok fel minél többet.

Ez az időjárás már tiszta káosz, most már tényleg hideg van, ez már nem is nyár, hanem ősz.

Remélem lesz még megelebb, ezt a pulcsis időszakot nem bírom, gondolom ti sem.

Üdv mindenkinek: Barbara.

Kép
barbara_75
 
 


Sziasztok
Most csak beszaladtam, majd este igyekszem képet is rakni.
Annamari, jó nagy már a pocid! Kép Hogy bírtad a meleget, meg a sok változást?

Krisz, Nem tudtam milyen helyen vagytok, és nálunk meg nem volt semmi lehetőség a gyerkőcöknek a mozgásra. Bocsi, hogy nem hívtalak Kép
Hát tényleg benne van a pakliban a rossz idő, most így sikerült. Azért múlt szerdán délelőtt még pancsoltunk egyet, de este már jött a hideg Kép.
Este még jövök!
Sus
sus1
 
 


Sziasztok!
Nem találtam esküvős képet NimródrólKép De majd ha megjöttek az unokanővéremék a nászútról akkor kérek tőlük.Tele van a videó is NimróddalKép
Azért teszek fel egy esőkabátos képet róla.Így telnek nálunk az esős időkKép
Pussz:Anita
Kép

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Annamari: nagyon jó a kép rólad, irtó csinos kismama vagy! Bár én lettem volna ilyen vékony! Kép

Dóri fiaival kapcs. nekem pont az jutott eszembe, hogy nem hasonlítanak egymásra Kép, úgy tűnik, Vik inkább Dórira, Marci meg talán apukájára ütött. Dóri, ti hogy látjátok ezt?

Anita: aranyos a kis esőkabátos lurkó! Kép

Csaju: nem voltál túl bőbeszédű! Kép Veletek mizújs, mesélj egy kicsit, ha már sosem futunk össze! Ti hova jártok játszóterezni Mátéval?

Sus: akkor legalább egyszer fürödtetek! Kép

Csajok, most már valamikor, ha más nem szept-ben csak össze kéne hozni egy találkozót, irtó rég nem volt. Persze a nyár mindig nehézkes ilyen szempontból, mindig nyaral vki, de hátha ősszel sikerül.

Barbara, egyébként te vagy a 4., aki ezen a környéken lakik, Csaju, Bedi és én is itt lakunk a lakótelepen. Kép

Máté ma 13 hónapos, de még mindig esze ágában sincs járni... Nem tudom, mikor lesz már belőle valami, lusta egy fiúcska! Kép Még állni sem hajlandó egyedül, csak ha én elengedem, pedig tök stabil, de biztos nincs még olyan biztonságérzete, hogy magától csinálja.

Na pá mindenkinek, Krisz.

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok lányok!
Köszi a dícséreteket,őszintén szólva ez egy kivételesen jól sikerült kép rólam,ezért is mertem feltenni.Az hogy vékony vagyok egy kicsit erős azért...na de majd lefogyok ha már nem fogok szoptatni.Ráadásul sztem itt közülünk senki sem kövér,mindenki tök csini. Kép
Szerencsére semmi gondom nem volt a meleggel,inkább lenne megint az,mint ez a hülye idő!
Anita:Nimród nagyon édi,mit döntöttetek a költözéssel?
Csaju: november 27.a dátum,még jó mesze van de érdekes módon nem olyan nagy a hasam mint Márkkal volt ilyenkor és 4 kiloval kevesebb is vagyok még mindig.Akkor még nyugodt életem volt.Most próbáljak meg nyugodtan ülni,amikor ha szól Márk,hogy pisilni kell,akkor ugrok gyorsan hogy ne legyen gond,lehetek bámilyen fáradt...Ez van,de olyan büszke a kis édes pofám magára,hogy már nem kell neki pelo!!! Kép
Most megyek,félszemmel nézem a Debrecent,de nem remélek túl sokat.Ez a Manchester szuper!
Jó éjt mindenkinek!
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok Lányok!

Hívtam ma a Habermajer dokit a rendelési idejében többször is, azon a mobil számon, amit a kórházban adtak meg, de csak kicsöng, nem veszi fel senki. Persze lehet, hogy vizsgált valakit. Holnap megpróbálom délelőtt felhívni, hátha akkor sikerül. Ti mikor szoktatok telefonálni? Rendelési időben, vagy ha bármi probléma van akkor is? Én még nem voltam magán nőgyógyásznál, nem tudom hogy mennek a dolgok.

Ez a Manchester-Debrecen meccs nem volt piskóta, van még mit tanulnunk.

Tkrisz: Ne félj, hogy még nem indult el a kis lurkó, a boltban nálunk ma volt egy baba, 15 hónapos és még csak most indult el. A fiúk általában később indulnak el, mint a lányok, persze biztos vannak kivételek. Aztán ha elindul, majd győzd csak utólérni.

Na, megyek szunyálni egyet, szép álmokat: Barbara

Kép
barbara_75
 
 


Krisz, Misi is még csak most kezdett párat lépkedni! Annyira különböző ritmusban fejlődnek a gyerekek, lehet, hogy Máté a mozgásban lassabban, de valami másban a többieknél gyorsabban fejlődik. Ezért ne izgulj, szerencsére nem verseny Kép.
Barbara, nem tudom hogy van Habermajernél, az én dokim eddig mindig fölvette a telefont, csak egyszer nem, mert akkor éppen műtött, de az után meg ő hívott vissza (látta, hogy kerestem).
sus1
 
 


Sziasztok!

Már megint kérdésem van.Bocsi érte.
Mit tudtok az alváslaborrol? Mit csinálnak ott a csemetével.Végső elkeseredettségembe már nem jut más eszembe.Ma éjjel 2 óta ébren vagyok.11-kor lefeküdtem,2-ig 2-szer szopizott a manó ,és 2-től negyed 7-ig üvöltöt.Persze most alszik.
Kismuki:
Eddig 2 házat néztünk ki itt a neten,az egyik Zalaháshágyon van ,a másik pedig Vaspörön.Mindkettő elég kicsi falu Körmend közelébe.De előbb elmegyünk és szétnézünk a Balcsi környékén.

Krisz:
Nimród is egyik napról a másikra kezdett el járni.Csütörtökön még nem akart egyedül menni,vasárnap meg már szaladt.Teljesen kiszámíthatatlanok.Persze ennél nincs is jobb mikor már egyedül jön megy.
Na megyek reggelizni/már a boltot is megjártamKép /

Szép napot mindenkinek!
Anita /bocs a megint panaszkodásért/

Kép

Kép
anita23
 
 


Anita, nekem vannak kollegáim, akik alvás laborban dolgoznak, de szerintem csak felnőttekkel foglalkoznak. De ha szeretnéd, szívesen megkérdezem tőlük, hogy hova lehet vinni egy ilyen manót, vagy mit javasolnak.
Egyébként nem lehet, hogy a foga jön, vagy ilyesmi?
sus1
 
 


Alváslabor gyerekeknek a Madarász utcai kórházban van, de sajna nem tudom, milyen módszerrel dolgoznak. Szerintem hívd fel őket telefonon.

pussz

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Anita!

Mi a Madarász utcai Alváslaborban voltunk a nagyobbik fiammal (Dani akkor volt 2 éves), de semmi 'használhatót' nem tudtak mondani. Mondjuk nem tudom Neked mi a probléma, mert nem olvastam vissza - sokszor kel a gyerkőc? Nehezen alszik el?

Nálunk a gond az volt, hogy Dani nem volt hajlandó egyedül elaludni és éjjel 3-4* felkelt minimum. Ameddig szopizott azért, de miután már nem anyatejcizett, akkor is Kép .
Mi egyébként próbáltuk a sírni hagyásos módszert, de nem jött be hosszútávon....
Szóval az alváslaborban azt mondták - és ahogy hallottam ez lehet a standard szöveg - hogy meg kellett volna tanítani egyedül elaludni /mondjuk úgy, hogy sírni hagyod/ és akkor nem lenne gond. Ergo :én rontottam el a gyereket.... Azt tanácsolták, hogy legyen külön szobában a két gyerkőc /időközben kistesó is érkezettKép /, és szereljünk rácsot az ajtóra, hogy ne tudjon kijönni utánunk a gyerek este lefekvés után (!). Jó, mi???!! Mondanom sem kell, hogy nem fogadtuk meg ezt a 'jó tanácsot'.
Azóta egyébként magától javult a helyzet: bár elalváshoz még most is kell Anya, de már egy csomószor végigaludta az éjszakát (2,5 év után).

A hab a tortán, hogy a kisöcsi is elkezdett félóránként -óránként kelni 7 hónapos korától kezdve. Addig nagyon jó volt az alvókája. Én 3 hónapig bírtam, hogy felkeljek hozzá, aztán átraktuk a hálónkba mi meg kiköltöztünk a nappaliba.... Érdekes, hogy Matyinál használt a sírni hagyásos módszer: kb. 2 hét alatt leszokott a 'riadóztatásokról'.

Most mindkét gyerek egy szobában alszik és csak nagy néha kell felkelni hozzájuk (lekopogom azért!Kép)

Bocs, hogyha hosszúra nyúlt, csak le akartam írni mi hogy jártunk, mert teljesen át tudom érezni milyen, amikor az ember éjszaka csak minimálisat tud pihenni.... Nálunk végre 2,5 év után rendeződni látszik a dolog.

Üdv mindenkinek!
Gabi
gabba
 
 


Szia Barbara!

Nekem is Habermajer volt a dokim: nagyon szuper!! Én maximálisan meg voltam vele elégedve.
Sajna telefonon elég nehéz elérni: bár a rendelési idő alatt én próbáltam már 1* és akkor sikerült. De általában nem nagyon veszi fel, ha éppen vizsgál vagy már hatodszor csöng a telefon mialatt egy páciensével van elfoglalva.
A mobilszámon pedig üzenetet lehet hagyni és visszahív az asszisztense (?). Vele lehet időpontot egyeztetni. Egyébként ha a mobilszámot délután-estefelé próbálod akkor talán elsőre sikerül.

Remélem tudtam segíteni!
G
gabba
 
 


Sziasztok!

Gabba: Köszi a bíztatást, akkor próbálkozom újra, végre valaki, aki ismeri és jár hozzá. Ez a doki egy rejtély, mindenki jót mond róla, de eddig senki nem tartozott a betegei körébe. Legfeljebb tényleg megpróbálok üzenetet hagyni.
Köszi a segítséget, nekem ez sokat számít.

Anita: Kitartás, remélem hamarosan tudsz majd egy jót szundizni. Mielőbbi pihenést neked.

Tegnap este kijutottam a Pepsi-Szigetre. Nagyon tetszett és érdekes volt, de egy két ember kivitte a kisbabáját is. Ezt egy kicsit furcsáltam, bár úgy tűnt, a kicsit nem zavarja a nagy hangzavar. Én azért nem vinném ki a babámat.

Jó éjt mindenkinek: Barbara.

Kép
barbara_75
 
 


Sziasztok, csak bekukkantottam!
Ismét egyedül vagyok, Máté a nagyszülőknél vidéken Kép

Krisz!
Mi több játszótérre is járunk, de a favorit az ami a horvátsuli mellett van!
Köszi kérdésed, nálunk minden a legnagyobb rendben, Manó újra este 9-től reggel 8-9ig alszik, semmi ébredés. Nagyon sok szót mond már, a legújabb a köszönés, felteszi a kezét és mondja hogy szia Kép

Most megyek pakolászni-takarítani-főzni!

Puszi mindenkinekű

Kép

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!
Csaju: nagyon király dolgod van akkor....mennyi időre viszik el Mátét ilyenkor? Nekem 2 nap egyedüllét bőven elég lenne,abba mindent bele tudnék sűríteni. Beszélek is anyummal hogy lassan jó lenne megint egy ilyen ottalvást beiktatni.
Anita: nekem is volt egy ilyen elkeseredett időszakom és akkor felhívtam a Madarászt,ahol az alváslabor van,de azt mondták,hogy 3 éves kor előtt szóba sem állnak velem,mert addigra általában minden probléma megoldódik és akkor hozzájuk csak az extra esetek kerülnek.
Gabi: tényleg úgy állították be,mintha minden a mi hibánk lenne... jópofák.Én is egyszer tudtam hagyni kb.Márkot sírni kb.negyed óráig,de csak rosszabb lett nekem is.Igaz mostanában megint már 1kor felkel és átjön,de aztán fél 8-ig meg sem mukkan többet.Majd csak túllesz ezen is.
Barbara: hát azért a szigetre én sem vinnék ki babát,dehát nem mindenki így gondolkodik.
Szép napot mindenkinek
kismuki
 
 


Sziasztok!

Csaju: de ari Máté, és jó erőben van a kép alapján! Hány kiló most?
Akkor tényleg jó dolgod van, nem furcsa nélküle? Így lesztek egész hétvégén vagy utána utaztok?
Mi a "horvátsulis" játszóra nem szoktunk járni, csak elvétve. Ma épp oda ugrottunk be az Ikeából jövet, Máténak tetszett a sok kavics Kép, de nekem a sok szemét és a padon fekvő szegény hajléktalan már kevésbé. Kár érte, mert egyébként jó játszótér. Mi sokszor a mini játszóra megyünk hintázni, tudod, ahol először találkoztunk, vagy elmegyek vele a Penny Market mögé, az nagyon klassz játszótér, azt szeretem a legjobban. Van még egy hasonló jó a Csertő park mögött, ezekhez persze kicsit többet kell sétálni, de ez nem baj, legalább mozgás is van, és nincsenek túlzsúfolva sem.
De jó dolgotok van, hogy így alszik Máté! Az én Mátém mikor hogy, mostanában megint többször ébredt hajnalban, néha meg tök jókat alszik. De azért különösebb gond nincs vele.
Haláli lehet, ahogy sziázik! Kép

Barbara: remélem, mihamarabb sikrül elérned a dokit!

Kösz a biztatást, lányok, végülis nem aggódom a járás miatt, legfeljebb kicsit türelmetlen vagyok Kép. Várom már, hogy egyedül bóklásszon. Kép

Dóri, hogy vagytok?

Puszi mindenkinek, Krisz.

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!
Javulóban van a helyzet,már alszunk éjjel,csak szopizni kelünk.Így 2-ig alszunk nyugodtan,utánna meg 1-2-3-szor kelünk 6-ig.Kép
Képzeljétek,anyum meglepett egy autóval.Szóval most nagy az örömöm,végre nem kell buszoznom mindenhovaKép

Lányok Eszterrel mi van,nagyon eltűnt?
Ja még valami,lehet hogy Nimródnak köldöksérve vanKép Volt valakinek ilyen?

Szép napot nektek!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Krisz!
Sajnos nekem is az a bajom a horvátsulis játszóval, pedig azt szerettem a legjobban. Alig van valaki és pont Máté korosztályának való...

Kicsit fura nélküle, de leginkább az első nap volt az. Nagyon jó egyébként újra kettesben lenni picit Csabával, tegnap moziba voltunk és a Dunaparton éjfélkor Kép Ma már a nyaraláshoz vásárolgattunk, voltunk az utazási irodában, stb és most szervezzük az esti programot. Holnap megyünk Máté után és sztem sajnálni fogja hogy haza kell jönni, nagoyn jól érzi magát és jól is alszik Kép
Nektek milyen eserenyőkocsitok van? Én is most akarok venni egyet...

Anita!
Gratula az autóhoz. Máté egyébként azóta nem ébred éjszaka mióta nem szopizik! Igaz,ő akkor is csak egyszer kelt...

Annamari!
Most két és fél napot lesz nélkülünk ez az első hosszabb kiruccanása, de sztem ezt havonta rendszeresíteni fogjuk Kép Akkor fog a lejobban jönni, ha már lesz kistesó is!

Mindenkinek kellemes hétvégét!
Puszi Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok Lányok!

Az egyik kerületi újságban olvastam erről a játszó téri problémáról, állítólag még aláírásgyűjtés is volt. Gondolom egy játszótér korszerűsítése csak befektetéssel jár, haszonnal nem, így nem nagyon igyekeznek helyre hozni a dolgokat. Felháborító!
A zebrán is nehéz az átkelés. A múltkor ott ácsorogtam legalább 3-4 percet, velem szemben meg egy kisgyerekes család akart átjönni, egy autós sem állt meg. Pedig ki is van táblázva az átkelőhely. Az autósok számára olyan, mintha nem is lenne. Végül mikor éppen nem jött senki, sikerült átkelni.
Ez van.

Remélem a hétvége mindenkinek jól sikerült, tudtatok egy kicsit pihenni.

Még egy kérdés. Nektek akiknek már van babátok, vagy készülődik világra jönni, van valamilyen háziállatotok? Azt hallottam, hogy például akinek cicája van, annak a terhesség alatt még valami plusz bogyót kell szedni, és nem érintkezhet a kisállattal. Édesanyámnál van cica, kutya, elég nehéz lenne kibírni, hogy ne simizzem őket, persze a babáért mindent megtennék. Nektek mi a tapasztalatotok?

Üdv Mindenkinek: Barbara.

Kép
barbara_75
 
 


Sziasztok!
Barbara!
Nekem cicám van.És a terhességem előtt ott aludt az ágyunkban.Miután tudtuk,hogy érkezik a pocok,már nem jöhetett fel a bútorokra és mikor az 5.hónaphoz értünk,a cicának ki kellett költöznie az udvarra.Én szerencsére átestem azon a "cicás" betegségen(toxiplazma? ) korábban,így akár maradhatott is volna.De lehet kérni hogy nézzék meg,az egy plusz vérvétel.Én még tavaly semmilyen állatot nem tűrtem meg a baba mellett.Mostmár persze más.Nimród egyfolytában nyúzza a macskákat.Meg néha vigyázunk egy kutyusra ,vele is jó barátságban van.

Végre picit kezd helyreállni az alvás.Most például még alszik.Este óta 1-szer szopizott,igaz tegnap nagyon elfáradt és későn is feküdt le.Nagyimat baleset érte,mentünk vigasztalni a lelkét kicsitKép

Szép napot nektek!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Végre volt időm visszaolvasni egy kicsit.
Képek nagyon szépek, Kismuki külön nagyon szexis kismama :-)
Gabi, mennyi idős korukban raktad egy szobába a gyerekeket? Nálunk ez most nagy dilemma, hogy legyen a későbbiekben. Én az egy szobában a két gyerek megoldás mellett vagyok. Lau Nálatok ez hogy van? És többi kétgyerekesnél?

Nekem most teljes vakáció-feelingem van, mert egyedül vagyok MArcellal (Viktor Balatonon), és egy gyerek az szinte nem is gyerek. Nagyon jól kezd idomulni az alvási szokásainkhoz :-) A szoptatási időt redukálta max félórára, és végre rájött, hogy mikor van éjjel és mikor nappal. Éjjel kétszer eszik, így én is tudok pihenni.
Már megvolt az első kimozdulásunk is, a férjem elvitt ebédelni Gödöllőre a Császárkert étterembe. Marcell közben ott szunnyadt mellettünk a babakocsiban. Egyébként a kerthelységben játszótér is van, tehát a nagyobbak sem unatkoznak, ajánlom mindenkinek. Közel van a kastélyhoz is, ahol lehet utána sétálni.
A féltékenység úgy tűnik egyelőre nem releváns probléma, illetve csak kezelhető mértékben. Viktort a babagondozásba bevonni reménytelen, mert nem érdekli. Egyszer belemászott a babakocsiba, és a kiskádba, ennyi volt az érdeklődés. A picit puszilgatja, tesz be neki játékokat az ágyába, rámszól, ha felsír: "Anya, etesd meg a babánkat!" Azért az ördög nem alszik, soha nem hagyom őket kettesben. A féltékenység inkább felém nyilvánul meg, néha vannak nagyon aktív periódusai, messziről nekemszalad, megszorítja a lábam, meghúzza a hajam, kiküld a szobából stb. Olvastam, hogy ez normális, végül is én vagyok a "vágy tárgya".
Kismuki, majd nagyon vigyázz, hogy a kórház tartózkodás alatt lehetőleg minden nap láthasson Téged a nagyfiú.

Orvos téma: én is mindenkinek csak Csapó doktor tudom ajánlani, és nem azért, mert a nyolc nap alatt annyi rosszat hallottam más orvosokról az anyukáktól. Ahogy valaki írta, orvosban is mindenkinek más az ízlése. Nekem az a fontos, hogy határozott legyen és magabiztosságot sugározzon, érezzem azt, hogy a döntései mögött szakmai tudás rejlik, és Csapó doktornál mindez megvan. Ráadásul nyugalmat áraszt és ért hozzá, hogyan nyugtassa meg az aggódó anyukát. Persze én nem vagyok azért túl aggódós típus :-)

Barbara, én kutyáztam a terhesség alatt, de utána mindig kezet mostam. A gyereket is engedem a kutyával hancúrozni, amióta nem steril kaján él, vagyis nem csak a számára külön készített ételeket fogyasztja.

Lányok, mikor szerveztek találkozót? Állítólag a Gvadányi úton van valami játszóház, tudtok erről valamit?
Megyek vasalni, puszi
Dóri
19-től nem leszünk 10 napig, mert megyünk Balcsira. Eredetileg két hetet terveztünk, de muszáj lesz hazajönni ovikeresés miatt, a sok fellebbezés ellenére sem vették fel Viktort az oviba itt Csömörön.
tigris
 
 


Sziasztok!Kép

Kicsit régen jelentkeztem, jól vagyok. Túlestem az első kezelésen, jövő héten megyek a következőre. Nem túl jó érzés, lelkileg elég pocsékul viselem, fizikailag már jobban. De ez van, végig kell csinálnom, ha meg akarok gyógyulni. Délután felé teszek fel képet, cska lemerült a digifényképezőgép, le kell tölteni a képeketKép

Jelentem, Balázsnak már 10 foga van!! Hogy hova rohan ennyire!! Ráadásul észre sem vettem, hogy előjött a felső két 4. foga, azok azt hiszem, az első rágófogakKép

KismukiKép Nagy jó ez a kép, látszik, hogy jól érzed magad a bőrödbenKép

TigrisKép Nálunk egyelőre egy szobában van a két gyerek, de külön lesznek majd végülis. Majdnem 6 év van köztük, teljesen más az életritmusuk. Úgy gondoltuk, jó lesz, de időközben azért változott a helyzet. Ákos jóval energikusabb, kész sajtkukac, Balázs viszont csendes, szeret elmélyülten játszani. Volt úgy, Bazsit játék közben nyaggatta, hogy játszanak valamit, ő meg nem volt vevő rá, persze, sírás lett a vége. Amellett meg Balázs még naponta kétszer alszik, ilyenkor Ákos kénytelen a másik szobában lenni. Ha meg iskolába fog járni, akkor előbb-utóbb barátok is fel fognak jönni, megint nem lesz jó, ha egy picurka épp alszik a szobában, hova mennek be?Kép
Na, szóval, ezt az oldalát is kell néznünk.

Csapóval kapcsolatban: én maximálisan tudom őt mindenkinek ajánlani, most, a betegségem idején is mellettem áll, bármikor hívhatom, sokszor megnyugtat, kéri is, hogy hívjam, mi történik velem. Nagyon segítőkész, erőt ad, ha beszélek vele.
Ráadásul mindkét fiamat nála szültem, így tudom, hogy milyen a terhesség alatt és a szülésnél. Eddig még nem csalódtam benne és nem is fogok már!Kép

A talira nem tudom, hogy el tudunk-e menni, majd kiderül, mikor lenne.

Puszi
Lau
lau
 
 


Sziasztok!
Hát mit írjak?!Az ultrahangon a kis picim nagyon szégyenlős volt és keresztbetett lábakkal ült és meg sem mozdult,szóval semmit sem lehetett látni.A dokim azt mondta,hogy van ott egy kis folt,ami vagy szeméremajak vagy herezacskó.Köszi...még egy hónapig várhatok a tutira.De amúgy már nem is izgat annyira,a lényeg hogy tök jól van a kis bébim. Persze a vasam nem lett jobb,így most egy hónapig valami ferro-folgamont kell szednem(azt hiszem)
Dóri: akartam is kérdezni,hogy nálad volt-e bent Viktor,hogy beengedték-e,ő hogy reagált,hogy nem mentél haza vele,stb...én csak attól félek,hogy nehogy rosszabb legyen ha majd bejönnek és én nem megyek velük haza.
Lau: hogy fogtok akkor aludni később? Szeptembertől már megy suliba Ákos? Szólj majd ha aktuális lesz egy séta...az sem baj,ha csak 10 percre érsz rá.

A taliról: még adig kéne kitalálni valamit amíg nincs olyan rossz idő,de várjuk meg amíg mindenki hazaér,mondjuk sztem egy szeptember elejét kéne belőni....többike?
Almadiról nem hallottunk régen.
Anita: egy ismerősünk a balatonnál lakik: Bács-hegyen és ők is mindent maguknak csinálnak,állítólag ott tök olcsó minden telek és Tapolca ott van közel bármi kell nekik.

Barbara: a cicasimogatás nem gond,csak nem szabad hagyni,hogy bemásszon a gyerek ágyába,mellé,stb... szóval ha anyudéknál van és nem otthon nálatok szerintem ne csinálj belőle gondot.Kezet mosni meg tudsz bármikor.

Puszi mindenkinek
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok!

Tigris, Lau, nagyon örülök, hogy előkerültetek Kép!!
Tigris, akkor ezek szerint a legelső húzósabb időszakon túl vagytok! Örülök, biztos jól csinálod a dolgokat! A testvér féltékenység szerintem nagyrészt a szülőn múlik, és ha ennyire fölkészült vagy, az ösztöneid segítségével biztos tudsz velük úgy foglalkozni, hogy nem lesz köztük ez gond. Viko kirohanásai lehet, hogy tesó nélkül is lennének, az ő korában normális, még apával szemben is (mármint hogy ő az ellenfél). Az ovis fellebezést milyen indokkal utasították el?

Lau, kitartás!!! Túl leszel a kezeléseken, és teljesen meg fogsz gyógyulni, mert a családodnak szüksége van rád!!! Hány kezelés kell összesen? Nagyon drukkolok, és ha lehet ilyet, akkor sok pozitív energiát küldök! Remélem érzed Kép

Tali: szerintem valamikor szeptember elején kéne talizni, akkor még az idő is jó Kép, akár mehetnénk a Ligetbe, vagy a Margit szigetre is. Ha mégis ilyen kaka az idő, mint most, akkor megnézhetjük azt a játszóházat, mintha Csaju írt volna róla a múltkor.

Pussz: Sus
sus1
 
 


Sziasztok!
Tigris!
Nagyon örülök hogy írtál és főleg annak hogy ilyen jól vagytok Kép
Nálunk egy szobában lesz majd a két gyerek és én már a kezdetektől oda akarom tenni, majd (remélem) egy év múlva beszámolok hogy sikerült Kép

Lau!
Na, akkor tessék ide gyakrabban jönni és majd mi felrázzuk a te lelkedet Kép Sztem nagyon bátor vagy és már nem sok van hátra!

Annamari!
Hihihi, megviccel téged ez a baba Kép Igaazd van, lényeg hogy jól van. Olyan ferro-t én is szedtem...

Sus!
Sajnos amit tudtam játszóházat az bezárták, de azért szept-ben még jó idő szokott ám lenni!

Nálunk minden rendben... készülünk a hétvégi utazásra!

Puszi Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Na, látom szép lassan mindenki előkerül... Kép

Dóri, jó nyaralást nektek, remélem, lesz neked is kikapcsolódás! Kép

Lau: örülök, hogy alakulnak a dolgok, tuti bitos, hogy az akaraterőd és a sok pozitív energia hatni fog! Kép Gratula Balázs fogaihoz, tényleg jól meglódult! Kép

Annamari: akkor még egy hónap türelemre intett benneteket a bébi? Kép Nem baj, az is gyorsan elszalad, lényeg, hogy jól vagytok!

Sus: szerintem is szept. lenne jó a talira, addigra lemennek a nyaralások. Remélhetőleg lesz azért még jó idő, ez a nyár nem volt az igazi. De legfeljebb ahogy írtad, marad a játszóház, majd én is vmikor előkeresem a Kismama magazint, amiben benne van egy csomó.

Csaju: Akkor hétvégén indul a nagy családi nyaralás? Remélem, jó időtök lesz és az Adria nem babrál ki a látogatóival, mint a Balaton! Kép
Tudod mit akartam még kérdezni tőled, nektek milyen háti hordozótok van? Mármint hogy milyen típusú és mennyire vált be? Tesómék vettek egyet, de elég gyatra, hétvégén Mátéval kipróbáltuk, túrázni voltunk a Pilisben. Kép (Nagyon tetszett neki egyébként a hegymászás, bár neki nem kellett úgy erőlködnie, mint szegény megfáradt és eltunyult anyjának Kép)Akarnak venni helyette mást, csak még nemtudják milyet. Na csak ezért kérdem. Köszi! Kép
Te jársz egyébként még tornára? Én az utóbbi hónapban igen ellustultam, de mondjuk összevissza utaztunk, alig voltunk itthon és ez még így lesz aug. végéig. Aztán újra formába akarom hozni magam. Kép

Holnap utazunk vidékre anyósomékhoz, de majd lehet, hogy azért benézek, ha úgy adódik, nekik is van netük.

Edina, ti hogy vagytok? Kép Hátha jövő hét elején tudjuk pótolni az elmaradt talinkat!

Puszi mindenkinek, Krisz.

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Ja, Csaju, most látom még a kérdésed az esernyőkocsiról: a Minimanóban vettük, Top Rider márkájú, azt hiszem 8500 Ft volt, nekünk bevált, kényelmes tolni, könnyű megemelni (én buszozok is vele ha a tesómhoz megyek vagy a városba) , van alul egy kis rakodóhelye. A Baby Bellben is lehet ugyanezt a típust kapni, csak persze drágábban.

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Lau: Most olvastam vissza rendesen, mi is történt veled tulajdonképpen. Nagyon erős lány vagy, minden tiszteletem a tiéd. Példa értékű a hozzáállásod, nem is tudom, van-e ennél nehezebb dolog a világon. Még nem írogatok ide olyan régóta, mint a többiek, de én már úgy érzem, mintha sok barátra tettem volna szert. A barátainak meg csak jót kíván az ember.
Sok kitartást, és tényleg nagyon sok egészséget és boldogságot kívánok neked. Hidd el, ez jár neked, ennyi nehézség után meg pláne.

Gabba: Ha benézel erre a topikra, kb. meg tudnád mondani mennyit kell perkálni Habermajer dokinál? Jövő héten már tudnék menni- a főnököm visszajön szabiról-, csak most nem állunk fényesen anyagilag. Előre is köszi.

Most már lassan búcsúzom, üdv mindenkinek: Barbara :-)

Kép
barbara_75
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok, ez tényleg sok erőt ad. Magamról nem mondanám meg, hogy milyen erős vagyok, hisz ezt mondjátok...Az tény, hogy ha a gyerekeimre nézek, meg a férjemre, akkor hihetetlenül erősnek érzem magamKép

CsajuKép Igenis, értettem, jövök, amint tudok!!Kép

Sus: még 5x kell mennem 5 napra, megpróbálok itthon nem ezzel foglalkozni, kajálok, amennyit lehetKép nem hagynak itthon éhezniKép

AnnamariKép csütörtök délután benne lennék egy játszótéri taliban, mit szólsz?Kép
Törpe meg előbb-utóbb úgyis megmutatja, mije van a lába közöttKép

Krisz: nagyon jó pihenést kívánok, remélhetőleg az idő is jó lesz majd!!Kép

Anita: utólag is gratulálok a kocsihoz!!Kép

És a képek:

Kép
Ketten:
Kép
Letámadom anyát...
Kép
Imád hintázniKép
Kép

Pusz
Lau
lau
 
 


Sziasztok!

Hétfőn voltunk a 3 hónapos oltáson. Most egész jól viselte Noncsi. Sikerült elvonni a figyelmét, így alig görbült a szája Kép
Viszont estére belázasodott 38,3-ra Kép Kapott kúpot és szerencsére így nagyon jót aludt. Az alvásigénye még tegnap is sok volt, mondjuk ebben a pocsék időben ugyse lehet semmit kezdeni magunkkal.

De jó lenne egy szemptemberi tali arra már mi is biztos eltudnánk menni Kép mégha csak egy rövid időre is!

Krisz: akkor jövő hét elejéről még beszélünk.
Addig is jó utat és pihit. Puszi Máténak!

Lau: gyönyörűek a gyerköcök és egyre jobban hasonlítanak egymásra KépKitartást!

Csaju: nagyon jó nyaralást kívánunk! Érezzétek jól magatokat Horvátországban és hajrá kistesó! Kép

Annamari: igazán büszke lehetsz magadra, nagyon szép kismama vagy! A picúr meg legközelebb biztos megmutatja magát, ha mégse, akkor tuti egy kis szeméremes kiscsaj Kép

Dóri: minden elismerésem, hogy egy ilyen picúrral már nyaralni mentek! Érezzétek jól magatokat, remélem tudsz pihenni is.

Puszi
Edina

Teszek fel egy képet magunkról:KépÉs Noncsiról:Kép

Edina

Kép
Kép
bedi
 
 


Edina, ez a vigyori kép nagyon édes Kép
Most csak benéztem, majd holnap írok sokat! Kép
sus1
 
 


Sziasztok!
Nagyon édesek a babák Kép

Krisz!
Köszi a tippet, végül mi is a Minimanóban vettük, de mi Pierre Cardint és nagoyn tetszik Kép

Én már régóta nem járok oda tornászni, itthon szoktam időnként, de most hanyagolom a dolgot.

Nekünk Tatunka típusú van és asszem 25 e ft körül volt, de majd megkérdem a férjuramat, ő vette. Egyébként nagyon szuper, nekünk bevált Kép

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek Makó városából, itt időzünk vasárnapig! Kép

Lau: nagyon jók a képek, Balázs egyre jobban hasonlít Ákosra, nem?

Csaju: köszi az infót, meg azt is, ha megkérdezed Csabát, hol vette. Kép
És hogyhogy nem jársz már tornára, idő vagy kedvhiány? Kép
Mikor indultok nyaralni és mennyi időre? Kocsival mentek vagy netán repültök?

Edina: nagyon édesek vagytok, nekem a komoly kép jött be legjobban Noncsiról. Kép Remélem, már nem lázas a kiscsaj!

Máté élvezi a nagyszülői gondoskodást és rajongást, én meg hogy picit tehermentesülök Kép, nemsokára befekszem kozmetikába kényeztetni magam, holnap meg masszázsra. Kép Lehetne többször ilyen! Kép

Puszi mindenkinek, Krisz.

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Hali!

Mázlista vagy Krisz Kép Á, nem irigykedem!
Jól használd ki! De szívesen mennék én is masszázsra...Noncsi egyre nehezebb Kép

Én is imádom ezeket a képeket! Sokkal többet mosolyog mostanában, annyira aranyos és egyre jobb babázni ezzel a kiscsajjal Kép
Szerencsére már nem lázas, hétfőn az oltás után volt, kedden már csak hőemelkedése és tegnap már semmi!

Puszi
Edina

Edina

Kép
Kép
bedi
 
 


Bedi, talán Noncsi itt az egyetlen kislány!
Jó sok udvarlója lesz!
Lányok, holnap indulunk Balcsira, már alig várom, hogy viszontlássam Viktort.

Krisz, hová jártok tornázni?
Nekem is jó lenne egy játszótéri találkozó,
de talán valami közeli helyen, 14-15.kerület.
Tudom, hogy elcsépelt, de talán az Ikeában találkozhatnánk, mert ott lehet szoptatni is
Vagy valamelyik zuglói játszótéren.
Lau, nagyon szépek a fiúk és tényleg hasonlítanak egymásra.
Kismuki, én végül fizetős szobába mentem, jól tettem, hogy hallgattam Verára, oda bármikor bejöhetett Viktor is, és nem a folyosón kellett családi életet élnünk :-)
Megyek aludni, kisfiam tegnap csak egyszer kelt fel enni :-) Hurrá-hurrá!!!
Valamelyikőtöknél előfordult tejkiütés?
Marcell olyan, hogy bármelyik serdülő kamasz megirigyelhetné a pattanásszerű izéit. Kell rá valamit kenni?
Puszi
tigris
 
 


Sziasztok!

Dóri: én a lehető legközelebbre járok, hogy ne vegyen túl sok időt igénybe, ez az Örsön a volt BKV épület emeletén található női fitness. Nem nagy szám a hely, de az edzők jók és ez a lényeg.
Szerintem lehet nyugodtan IKEA tali, legalább te is el tudsz jönni a fiúkkal.
Máté is tele volt tejkiütéssel, szerintem úgy két vagy inkább három hónapos korára múltak el. Sudocremmel kenegettük, az némileg javított rajta.
Jó nyaralást nektek, remélem, jut pihi azért neked is, és hát hajrá a minél kevesebb éjszakai keléshez! Kép

Többiek, hol bújkáltok? Kép

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!
Tigris:
Nimród tele volt ilyen tejkiütésekkel,de semmitől nem múlt el,még egy ismerősöm ajánlotta,hogy gyenge szódabikarbonátos vízzel mossam le a pöttyöket fürdés előtt kb fél órával.Na ez segített.

Végre hétvége,megyünk Debrecenbe,már úgy vártam.Tegnap voltunk a várba a kézműves vásárban.Nagyon szuper volt.
Nem tudom Nimród ,hogy fogja viselni az utat,mert megvontam tőle a hüvelykujját.Annyira csúnyán jön le a bőr ,hogy állandóan szopizza.Kaptam mindenféle "jó" tanácsot,hogy mivel kenjem neki hogy ne szopizza,végül is annál maradtam,hogy bekötöttem neki.A többit túl drasztikusnak találtam(erős paprika és társai)

Jó hétvégét mindenkinek!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Krisz!
Nem ugrik be egyikünknek se a honlap vagy a cég címe, de gondolkodunk, biztos rájövünk Kép

Tigris!
Nekünk is jó az Ikea vagy a környéke! Máté is tejkiütéses volt, mi is kentünk S.krémmel, de anélkül is uannyi idő alatt múlik el sztem Kép

Mi hajnalban indulunk, pakolnom és takarítanom kellene, de nagyon álmos vagyok...

Tigris-Krisz!
Nektek is jó pihit Kép

Kép

Kép
csaju
 
 


Megvaaaaaaan Kép Annyira jó vagyok, megtaláltam Kép)))))))
Ez a honlap címe, nekünk ilyen van:

http://www.mountex.hu/index.php?ac=prod&value=129&catalog=13

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Csaju,Dóri: jó nyaralást nektek! Remélem az idő is szép lesz és jól érzitek majd magatokat!
Nekünk is jöttek 3 hetesen a tejkiütések,én Septosyl szemkenőccsel kentem és nagyon hamar rendbejött.Amúgy az egy vagy a kétágyas fizetősben voltál?
Edina: tényleg nagyon édi kiscsajod van!
Nekünk is jó bárhol a tali,lehet Ikea is,vagy a Vezér úti játszótér(az körbe van kerítve),ott nem kell állandóan Márk után rohannom.Ráadásul ott vannak padok és kút is.
Anita: nem is tudtam hogy szopizza az ujját?! Eddig nem írtad.De tényleg ez a bekötés hangzik a legemberibben.
Lau: hát erről a taliról lecsúsztam... majd legközelebb összehozunk valamit,gondolom szeptembertől neked is könnyebb lesz valamivel.
Tényleg hasonlítanak egymásra a fiúk,de rosszcsont kinézetük van!!! Kép

Puszi
A
kismuki
 
 


Anita!
Máté is szopizza az ujját,igaz ő csak ha álmos, de neki nem látszik rajta semmi. És most azt vettem észre egy-két hete, hogy már alváshoz sem mindig szopizza... Stem is a bekötés a legjobb módszer!

Kép

Kép
csaju
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?