Új privát üzeneted érkezett!

Fanni! Nagyon-nagyon örülök a jó híreknek és remélem, hogy kedden találkozunk :D , addig is nagyon szorítok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni, Icsilya!
Én ezt nem igazán értem, Macspacsnak 4 petesejtje lett, de csak 1 termékenyült meg, azt pedig az 5. napon blasztoként kapta vissza! :D Akkor ez hogy van? :roll:
donika
 
 


Sziasztok

Fanni
Hajrá Hajrá Hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1177170352.21.gif[/img]

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 

 
 

donika írta:Fanni, Icsilya!
Én ezt nem igazán értem, Macspacsnak 4 petesejtje lett, de csak 1 termékenyült meg, azt pedig az 5. napon blasztoként kapta vissza! :D Akkor ez hogy van? :roll:

akkor itt nagyon bevállalták a rizikót.
én úgy tudom, hogy 4-5 db petesejt alatt nem választják, hogy kockáztatják a blasztót, mert nagyon nagy a veszélye, hogy elhal az embrió.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya!
Én is így olvastam, de ezek szerint vannak kivételek! A Te esetedben az orvos javasolta, vagy te kérted?
donika
 
 


Donika :D
közösen jutottunk erre :D általában nálunk minden megbeszélés után alakult úgy ahogy.
De a biológus is azt mondta az ET utáni 2. napon, hogy majd a 3. napon, ha van elég embrió (nekem min. 3-t mondott), akkor megyünk csak tovább.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P
Te nem vagy mérvadó, mert egy biológiai csoda vagy :lol:
és nagyon fiatal

Hanna :P
Ez nagyon jó, ezek szerint reménykedsz. Akkor nagyon nagy drukk, bárcsak adhatnék egy inszemes zebrát 8)

Baba :P
Köszönöm, s bizony lehetséges, hogy kedden találkozunk :wink:

Donika :P
Ez egyébként többnyire a biológustól függ, hogy meddig hagyja őket fejlődni. Macspacs ellenpontja Kismókus, akinek 17 petesejtje lett, mégis 2. napon kapta őket vissza... (Jól emlékszem, Mókuska?)

Fanni
fanni73
 
 


már nem is vagyok olyan fiatal....

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Erika :P
Neked is köszönöm!

Orsi :P
De hozzám képest mindenképp :wink:

Fanni
fanni73
 
 


Fanni! :)
Igen, jól emlékszel! :lol: Micsoda memória! :lol:
Én a punkció utáni napon telefonáltam, hogy mi a helyzet, és nekem már akkor azt mondta a biológus, hogy másnap lesz az ET, vagyis a punckió utáni 2. napon. (Amikor telefonáltam, akkor azt mondták, hogy 8 termékenyült meg, de másnapra összejött még 4 :lol: )

Orsi! :)
Szerintem is fiatal vagy!!! :lol:

Kép Kép
kismokus
 
 


Lányok, én is alátámaszthatom, hogy rizikós várni az 5. napig.
15 petesejtemből kb.11 termékenyült meg, 10 szépen osztódott, 3.nap visszakaptam kettőt. És amikor 5. nap telcsiztem, hogy hányat fagyasztanak le, kiderült hogy egyet se, mert nem jutottak el blasztóig.. :(
Nem tudom mi a legjobb megoldás...
_ismeretlen_
 


Orsi!
Értem! :D Ezt a kérdést lehet, hogy leginkább a biológus tudná megválaszolni, akinek már rengeteg tapasztalata van!
Nem egyszerű!

Fanni!
Lényeg, hogy kedden mész a picurkákért, akik addigra már biztos nagyon fognak várni! :P

Donika
donika
 
 


Fendike :P
A második lombiknál én is így jártam. 12-t szívtak le és mind elindult. 4. nap volt a beülti és akkor még maradt 8 jó embrike, de valamiért a 6. napig vártak, amikor is nem fagyasztottak. És pont olyan dühös és elkeseredett voltam, mint nemrég Te!
(Ezért a 3. lombiknál azt kértem, hogy 3. nap legyen az ET és azonnal fagyasszák le a megmaradtakat. Így is lett, de sajnos a fagyis beültiből sem lett baba...)

Kismókus :wink:


Fanni
fanni73
 
 


Donika :P
Remélem is, hogy naaagyon várnak majd :wink:
Fanni
fanni73
 
 


Fanni :D
nekünk is a 6. napon fagyasztották le azt a 4-t akik most eszkimókák... én sem értettem, hogy miért olyan későn.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni!

Nagyon sokszor eszembejutottal ma. :P Orülök, a hetes fogatnak :) mar javaban randiznak. :wink: Holnap mindenkepp benezek, hogy mi ujsag velük!

Mokuska, Cocika, TI IS BAKOK... :D 8) :shock:

Kepzeljetek lanyok ma vettünk egy kerti grillsütöt, es egy csomo növenyt is. Hulla faradtak vagyunk de olyan jo erzes.
Majd csinalok roluk kepet.

Puszi,

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Fanni!
Gratula a 7 petesejtecskéhez! :D :D :D :D :D Eredményes randizást!!Nagyon szorítok nekik!!

Pandácska!
Nagyon köszönöm, ma megkaptam a dvd-t.
beu9
 
 


Beu,
Akkor jó és szívesen :D

Már csak egy nap na jó meg még a mai alvás :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Orsi :P
Azt hiszem, hogy az a helyzet, hogy vagy még pár sejtesen fagyasztják le az embrikéket, mert akkor még könnyű, vagy pedig ha már "nagyok", akkor csak abban az esetben, ha szinte tökéletesek, különben nem élnék túl a felengedést... ezért várnak ilyen sokat. Nekem ezt mondta a dokim, mikor kiakadtam, hogy miért kellett addig várni, amíg már nem volt mit fagyasztani...
Máshonnan -nem Kaális forrás!!!- meg azt hallottam, hogy a fagyasztás bőven többe kerül, mint amit mi fizetünk érte... ami megerősítheti azt, hogy miért akarnak biztosan olyan embrikét fagyasztani, amelyik túléli a felengedést és még valamit elindít az ember fejében... de csak mert nagyon rossz vagyok...

Judit :P
Köszi! A kerti grillre tényleg nagyon kíváncsi vagyok! Éppen mi is azon agyalunk, hogy kellene. Már van egy grill a teraszra, így lehet, hogy végül csak bográcshely lesz, de szívesen megtekintem a grilleteket :)

Beu :P
Köszönöm :)

Lányok :!:
Megkaptam a férjecskémtől az 1. progiszurimat. Na igen, az eleje az olaj miatt nem egy leányálom, de legalább utána nem fáj. Jó tudom, most még van hová adni :wink: , de akkor is megnyugodtam... és trutyi nincs ám!
Most megyek takarítani, mert különben 11-ig lerágom a 10 körmöm, ami annyira nem is igaz, mert egész jól viselem a várakozást. Éjszaka is csak 1x ébredtem fel :twisted:
Jaaa és aki olvas és drukkol nekem az lécci f11 és 11 között erősen gondoljon a 7-es számra, jó???

Pandus :P
Már csak 1 éj. De édes vagy, hogy így izgulsz.
Hányra mész holnap?

Fanni
fanni73
 
 


Mereszt :D
Dóri babád annyira zabálnivaló :D Többször visszamentem megnézni :D És látszik, milyen gyönyörűen fejlődik. Szóval olyan jó kisbaba, hogy már töröd a fejed a kitesó(ko)n? :D

Fanni :D
nagyon örülök a 7 esélynek! Úgy szorítok, hogy mindnyájan sikeresen randizzanak, beinduljanak! Hú, emlékszem, mennyire izgultam minden nap a telefonálás előtt...

Kép
Kép
emma1976
 
 


Fanni,
Sajnos 15.30-ra jobb lett volna reggel 8ra :lol: addig még izgizhetek! Őlyan butaságokat álmodtam éjjel hogy hihetelen hoztam a formámat :oops: Te meg lassan telefonálhatsz :wink: drukkolok+++
Vendég
 


Fanni!
Annyira szorítok neked már most, 10:08-tól, hogy még a lábam is x-ben van!
Hidd el, most sikerülni fog, mert SIKERÜLNIE K E L L !!!!!!!!!!!!!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni,
hogy randiznak a kis drágák??
Simásan vagy ICSIsen??
Férjednek gratula a szurihoz és persze Neked is.
És hogy hogy nincs trutymó?? Szuri teljesen kiváltotta??
_ismeretlen_
 


Fanni,
Kép
Vendég
 


Lányok :P
5-en termékenyültek. Kedden lesz a beültetés. Még holnap 11-kor kell telcsizni, hogy hányra kell menni (na és hogy hányan vannak)...

Baba :P , Emma :P , Pandus :P , Fendike :P , Zsuzsi :P
Nagyon köszi :!:

Fendike :P
ICSI
(a férjemnek azért ezt illik tudni, mert orvos, he-he)

Pandus :P
Az még több, mint 1 nap! :roll:
Mióta lehet 3 óra után menni a Kaáliba? :shock:

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Nem tudom most megijedtem lehet nem is akkor kell mennem? De azt mondták :roll:
Ügyik voltatok további drukkok mennek++++
Vendég
 


Felhívtam őket tényleg 15.30.
Vendég
 


Fanni! Gratulálok!!!

Pandus! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Pandus :P
Köszi!
Bocsi :oops:

Hanna :P
Köszi, drukkolok!!!

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok

Fanni
Éljen Éljen Éljen Éljen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lehet hogy holnapra 7-en lesznek mint a gonoszok!
És hányat kértek vissza?

Mindjárt kedd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Fanni! Gratulálok a 7-es számhoz is és az 5 már megtermékenyülthöz is!!! :) Kedden pedig nagyon szorítok!

Zizo
2120
 
 


Zizo :P
Köszönöm!

Erika :P
Köszönöm. Beülti előtt fogom eldönteni, hogy hányat kérek vissza... ha megtudom a sejtszámokat, a végleges darabszámot és velem lesz a megérzésem :wink:

Fanni
fanni73
 
 


pandácska* írta:Felhívtam őket tényleg 15.30.

Liliért én is f4re mentem. :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni :D
nagyon ügyesek a lurkók!!! :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni! Nagyon gratulálok és további drukkok mennek!Írtam privit.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni,
holnapra az még 7 is lehet, nem mintha az 5 nem lenne elég :)
én 3at kérnék.. :D

Panda,
konzultáció meg inszem szokott inkább később lenni
punkció meg minél korábban...
_ismeretlen_
 


Fanni!
Ez szuper! :P Gondoltam rád 11 óra körül, azért láthatod, hogy mennyire igyekeznek a "kis Fannik"!! :D
donika
 
 


Fanni :D
Ügyesek a kis drágák!

Kép
Kép
emma1976
 
 


[b]fanni :)
örülök nagyon!! :) csak így tovább!!! hajrá a kicsiknek , hogy szépen osztódjanak!!!! drukkolok folyamatosan nektek!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ emlékszem Én ilyenkor alig tudtam aludni, mindig a kicsik jártak a fejemben, hogy ugye jól vannak, vigyáznak rájuk, stb. stb. :D

hanna
:) :?: :?: :?: :?: :?:
hol merre jársz???? mi újság ????????? szétizgulom itt magam érted!!!! csináltál tesztet??? :shock: remélem mensi nem jelentkezett!!!!! te viszont jelenkezz!!!! :lol:

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok!

Fanni!
Gratula és továbbra is drukkolok!! :P :P :P Tegnap nem tudtam írni,de azért gondoltam rád. :oops:

Eldöntöttük a tesó témát:holnap kérek októberre időpontot.

Emma!
Dórika egyáltalán nem jó kisbaba(Törpördög),de ha őssszel összejön a lombik akkor ő már 2 éves lesz mire a tesó érkezik.

Hanna!
Engem is nagyon izgat már,hogy mi van veled???
mereszt
 
 


Hanna kedden megy vérvételre.
Vendég
 


Orsi :P
F4-re mentél Liliért? Akkor kb. 5-ig ott voltál? Micsoda változáson ment keresztül a Kaáli Intézet az utóbbi időben :shock:

Orsi, Baba, Fendike, Donika, *, Emma, Mereszt :P
Nektek is nagyon köszi!

Jó éjt, Lányok!
Fanni
fanni73
 
 


Fanni!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Informálj minket,ha telefonáltál!

Pandus!NAgyon-nagyon sokat gondolok rád! MA végre hétfő! :D ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Hanna?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni!
nagyon szorítok neked!
lola29
 
 


Baba,
Köszönöm :D
Vendég
 


Pandus!
Tudtál aludni?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
1kor feküdtem le és reggel gyorsan kipattant a szemem de nem vagyok fáradt már izgulok :oops: :D
Vendég
 


Sziasztok!

Lola :P
Köszönöm! Hogy vagy?

Baba :P
Köszi, természetesen egyből írok, ha tudok valamit :wink:

Pandus :P
Annyira édes vagy, hogy így izgulsz 8)

Fanni
fanni73
 
 


Fanni!
köszi szarul de büszkén.már megint csak a bajok vannak velem.pedig azt hittem most lesz egy kis nyugi
tudod januárban spontán terhes lettem,februárban megműtöttek,de azóta (ma 9 hete ) nem jött meg.egy hete kedden brahiból csináltam egy tesztet,ami egyből+ lett.
másnap orvos,vérvétel,uh.majd ez pénteken megismétlődött.a következő variációk jöttek fel az uh-ot végzők,és dokik közt:

a.,mola,vagy üszögterhesség(hál istennek ez a nem magas hcg miatt elvetve)

b.,bennmaradt egy szövet VALAHOGY és ez okozza a hcg szintet(ez is jó,ha újabb orvosi műhiba áldozata vagyok MEGINT.egy petevezetőmet is ennek köszönhetem

c.,elhalt terhesség MEGINT

D., új terhesség

az összes variáció valószínűsége vajmi kevés,de valami ,mégis van!!!!
na most a starjáni kórházba többet be nem teszem a lábam,úgy döntöttem
lola29
 
 


fanni73 írta:Orsi :P
F4-re mentél Liliért? Akkor kb. 5-ig ott voltál? Micsoda változáson ment keresztül a Kaáli Intézet az utóbbi időben :shock:

f5ig azt hiszem, valamivel korábban volt a transzfer, mert úgy jött ki időben.
de tényleg nagyon-nagyon sokan vannak, ezért is került ennyire későre.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: