Új privát üzeneted érkezett!

Macspacs!
Küldtem Neked privit! :D
donika
 
 


nekem is a Harcis tetszik:-)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni! Nagyon jó lett a tábla!!! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Donika :P
Meglátjuk, de én is a long protokollra tippelek Nálad.

Lányok :!:
Örülök, hogy tetszik a tábla :D

Zizo :P
Azért én is remélem, hogy nem kell olyan sokáig várnom... még ha örömmel meg is ismernélek :)

Zsuzsi :P
Köszönöm az energiákat. Szívesen veszem :)
Holnap szerintem eldől a leszívás és akkor pontosabbat tudok majd, de nagyon úgy fest, hogy Jónás előtt 1-2 nappal lesz a beültim :wink:
Puszi,

Fanni
fanni73
 
 


Fanni!

Ez már nagyon izgi! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Fanni!

Szupi a tábla!Köszi!
Egyenlőre nem tudom, hogy mi legyen a köv. lépcső!


Jó éjt!!!
beu9
 
 


Fanni! :wink:

Lányok!
köszönöm, hogy ilyen jól fogadjátok a táblába kerülésemet :lol: Nagyon-nagyon sokat gondolkodtam rajta, hogy Fanninak megemlítsem-e? :oops:
Én nem lombikozok, de itt vagyok minden nap veletek. :wink:

vagyis lombikozok, /de mennyit!!/ csak nem úgy! :D :D 8)
harcimokus
 
 


Harci,
Itt volt az ideje :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Maradnék a táblázatban,de én már írtam neked Fanni csak akkor lehet hogy nem kaptad meg.Fogok jelentkezni ígérem.olvasóban szoktam mostanában lenni.De mindenkinek hajrá,aki babásodik,Fanni ez neked is szól ám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pandus köszönöm a lemezt,megkaptam,de még csak majd most megyünk haza érte.
Jo éjt mindenkinek.
csiperke
 
 


Fanni,
tábla tényleg jó lett, remélem zebrásodik gyorsan... :D
És Te leszel a következő... :wink:

Harci,
jó hogy Te is bekerültél, nélküled nem is lenne igazi
(írtam privit múltkor)

Donika,
ha long, akkor nemsokára kezdődnek a szurik, izgiiis :D [/b]
_ismeretlen_
 


Fanni! Hánykor mész? Nagyon-nagyon szorítok neked!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Harcika :P
:wink:

Csiperke :P
Nem kaptam meg :(
De maradhatsz, persze. Várom a privid és köszi a drukkot!

Baba :P
8-ra mentem és annyira nem is voltak sokan. Úgyhogy 9-re már be is értem a munkahelyemre, csak nem tudtam a bnetre belépni eddig...

Szóval még mindig nem tudom, mikor lesz a punció. Szép, egységesen érnek, a 2 nappal ezelőtti UH-n a legnagyobb 15 mm volt, ő csak +1 mm-t nőtt, de a többiek szépen követték. Így most 15-16 mm körül vannak, 6-ig számoltam... annyi bizti van/lesz. Holnap reggel is megyek és akkor kiderül, hogy szombat vagy vasárnap, esetleg a hétfő is szóba jöhet...

Közben kicsit dögrovásra kezdek kerülni náthailag, remélem, addigra elmúltik...

* :P
Már biztos megnyugodtál és tudod, hogy minden rendben veletek, de remélem hamar jössz és jó híreket írsz :)

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Hiszel a homeos dolgokban? mennek a drukkok tovább+++
Vendég
 


Fanni!
Nagyon jó lett a táblában Harcika! :D
Én nagyon várom már a holnap reggelt, izgulok kicsit...
gabi_
 
 


Pandus :P
Képzeld, ma reggel azt olvastam a "behajtás" helyett, hogy "babahajtás". Egyből eszembe jutottál :lol:
Nem nagyon, de azért ettől függetlenül aloe verát iszunk a férjemmel 1 hete :wink:
Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Látom akkor nem csak nekem nem megy az olvasás :lol: picit megnyugodtam :lol:
Vendég
 


Pandus :wink:

gabi_ :P
Szerintem még ne izgulj :P. De ha úgy érted, izgatott és feldobott vagy attól, hogy végre segítséget érzel közeledni, akkor de jó Neked, hogy "izgulsz" :lol:

Én egyáltalán nem izgulok :oops: pedig ilyenkor már bőven szoktam... Mondjuk nyilván az is benne van, hogy mostmár biztosan a saját dokimnál lesz a puncióm :D

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,

Köszi szepen a dicsereteket, nagyon jol esik! Kivancsian varom majd a füvesitett kert kepet! :D
Nagyon jo lett a tabla!

Harcika,

Ki tudja lehet, hogy golyat hoz majd Neked a tabla tagsag... :D

Angel,

Nagyon rendi vagy, köszönöm szepen! :D


Kiscsillag,

Draga, köszönöm Neked is! Remelem jol vagytok es föleg, hogy megnyugodtal! :D

A golyak mar itt köröznek felettünk, nincs menekves senki szamara sem!!! :lol: 8) :shock:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc,
Kérdeznék tőled tb ügyben. Ugye neked mondták azt hogy 180 nap biztosítás kell hogy állja az állam a lombikot. Ezt nem fizethetted be utolag? Ezt csak a Kaáliba mondták?
Vendég
 


Sziasztok!

Megérkeztem én is.
Képzeljétek senki nem volt a váróban mikor 1-kor beléptem. Ilyet én még nem tapasztaltam, de mint kiderült ez még Harcikának is újdonság volt. :lol:
Szóval köszönöm a drukkokat, van 1 db 22 mm-esem és két kicsikém. Úgyh péntek délelőtt lesz az inszem! És ami a legszebb meg sem kellett említenem h szeretnék lombikra feliratkozni, a Doki hozta fel, h akkor hogyan tovább, úgyh szeptemberre kaptam időpontot!!!! :) :)

Fanni! Azért kár h nem tudtunk találkozni! :wink: Látod, tudja a szervezeted h meg kell várni a saját dokidat! :) :lol:

Harcika! Örülök h megismerhettelek!

Jucmuc! Gyönyörű nagy kertetek van!! És tényleg nagyon helyes vagy! Mensiről semmi hír?! Ilyenkor mikor várná az ember persze nem jelentkezik...

Kiscsillag! :?: :?: Mi újság?!!?

Zizo
2120
 
 


sziasztok lányok!!!! :)

harcika
:)
tetszik nekem is a tábla, persze te is közénk tartozol!! :) te vagy a mi drága angyalkánk!!! :)

fanni
akkor tovább drukkolok!!! remélem holnap már tudni fogják a napot!!! jól teszed, hogy iszod az aloét!! én 2.lombik elött egy aloés méhpempőst ittam és esküszöm rá, hogy attól sikerült!!!!! :)

zizo
drukk a pénteki inszemhez!!!! :)

köszönöm szépen a drukkokat mindenkinek!!!!!!!!!!!!!
vigyorgok, mint a tejbetök. :lol: :D :D :lol:
most értünk haza. be kellett menni a margitba is a cukororvoshoz. jól elfáradtunk.
a lényeg, MINDEN A LEGNAGYOBB RENDBEN!!!!!!!! :lol: :D :lol: gyönyörűek a babák!!! :) szépen fejlődnek. a vizsgáló azt mondta, hogy ő még elől tapadósnak se mondaná és semmi rögöt nem látott, bár ezt nem valami meggyőzöen mondta, de mindegy. :) koruknak teljesen megfelelőek, szépen fejlödnek a nagyobb már 81 mm. :) 4xakkora, mint az első mérésnél. :) 2 hét múlva kell menni vérvételre. és azért persz vigyázni kell és sokat feküdni!!

köszönöm mégegyszer, annyira aranyosak vagytok!!!! :)

Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Zizo :P
Ki tudja, miért volt ma ilyen pangás? A fő, hogy gyorsan végeztünk, nem igaz? Nagyon jó, hogy már van időpontod a lombikra. Egy utolsó mindent bele nyár és jöhet a baba :) Vagy egy utolsó inszem és egy boldog babavárós nyár :P

* :P
Remélem nem fogtak bent :?

Lányok :!:
Aki kapott progi szurit, az hogyan kapta? Napi 1x, napi 2x, kétnaponta 2x... vagy? Mert Angeltől ma megkaptam a 24 szurit, s felhívtam a Pharmafutárt, ahol mondták, hogy 2 hétig még tuti nem lesz... de a két hét is tovább csúszhat... Valami hüvely krémet vagy mi a szöszt ajánlgatott vadul a pasas helyette...

Fanni
fanni73
 
 


* :P
Végre-végre!
Nagyon örülök :lol: :lol: :lol:
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Kiscsillag!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Fanni! :D :D :D
Az aloet én is megerősítem, hogy nagyon jó!És egyél sok C vitamint!!!

Zizo!
Drukk az inszemhez!
beu9
 
 


fanni :)
köszi!!! :) én ugyan nem kaptam progi szurit, de akivel én beszéltem és kapott ők napi 1-et kaptak ez biztos.

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsillag,
ez ám a hír, mostmár mindennek rendben kell lennie, beköszönt a terhesség élvezetes szakasza...
van aloés méhpempős gél is???
patikában lehet kapni??
én is kipróbálnám... :wink:

Fanni,
jobbulást!!!

Zizo,
hajrá utsó inszem!! :D
_ismeretlen_
 


Zizo,
Hát akkor mindent bele aztán lemondhatod az időpontodat :wink:

Kiscsillag,
Örülök hogy jól vagytok :lol:
Vendég
 


Pandacska,

Igen csak a Kaaliban mondtak ezt. Az APEH es az OEP mast mondott. Es nem fizethettem be utolag. Söt en befizettem mindet rögtön es azt mondtak, hogy ki kell varni a hat honapot...

Ez volt januarban amikor betöltöttem a harmincötöt....ugyhogy nem vartunk.

Zizo,

O nagyon köszönöm! :oops: A kep csal am! 8) Amilyen lüke vagyok az elöbb elfelejtettem irni, hogy megjött!!! Mar telcsiztem is, de holnap kell 4 ora fele ismet telefonalni mert megkerdezik a doktor urtol, hogy szombat vagy hetfö legyen.

Drukkolok az inszemedhez! Barcsak en is mehetnek olyanra! :wink:


Draga Kiscsillag,

Nagyon-nagyon örülök, hogy minden rendben! Szuper! :D


Fanni,

En napi ket ampullaval kaptam es reggel kellett beadni. Azonkivül este 3 utro. Szerintem mindenkinek napi ket ampulla. Ezt egyszerre szivjak fel, tehat egy injekciot kapsz.
Kb. egy het utan kezd el egy picit fajni a helye, körömvirag kremmel szoktak kenegetni.

Viszont! Ha elkezded szurni nem hagyhatod abba!!! Ez nagyon fontos! Nekem van 18 db ami kilenc napra eleg.
Az Angeltöl kapott szurik 12 napra elegek. Az összesen huszonegy nap azaz harom het. Ha tudok vele segiteni en szivesen atadom Neked. En most biztos nem fogok szurni a fagyisnal.
Es amugy is keves lenne.

Azert tudom felajanlani mert most mar biztos, hogy megyünk csak meg a pontos datum hianyzik.
Ha gondolod egyeztetünk priviben.

Most latom, hogy Kiscsillag irta a napi egyet. Egy db. szurit vagy egy db. ampullat. Ez sajna nem mindegy. 0.25/ampulla.

Na megyek meg este benezek.

Puszi,

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc,
Köszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni!+++++

Zizo! +++++

Kiscsillag! Örülök, hogy minden okés. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jaj Lanyok!

Egy nagyon fontos dolgot elfelejtettem kerdezni!

Ha spontan ciklusban kapom vissza a fagyikat adnak tüszörepesztöt?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Csajok!

klikk a gólyára!!!

http://www.kki-darany.hu/

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna,
Mondtam neki kedves szavakat így a képernyőn keresztül remélem végre a szívébe zárt :lol:
Vendég
 


Jucmuc!
igen! ebből lehet tudni az"elvi punkció" pontos idejét és ahhoz képest annyiadik napra kapod vissza őket, ahányadik napon le lettek fagyasztva!

Kiscsillag!
hívtalak, nem vetted fel! már izgultam... /Szathmáry volt???/ Örülök, hogy minden rendben. /mondtam? :oops: :lol: /
Fanni!
reggel emlékeztess progiszurira, asszem valaki pont visszahozott, lehet, meglesz még reggel! Napi kettő kell egyébként.
harcimokus
 
 


Pandus! Én is nézegetem! Forgolódik ám. :lol:

Harcika! Nagyon-nagyon szépen köszönöm!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!


Mostanában nem volt időm olvasgatni titeket,úgyhogy így utólag szeretnék gratulálni a kismamáknak.

Erika!
Neked pedig egy óriási gratulát küldök!!!!!!!Ákos örül?

Tudtok nekem segíteni?Mennyit kell most várni a bejelentkezéstől számítva?

Sziasztok,Eszter.
mereszt
 
 


fanni :)
bocsi, én úgy gondoltam 1 szúrás. :) Azért az megnyugtató, nem ? ;)

fendike
:)
remélem, már rámférne valami élvezetes is. :wink: :oops: priviben elküldöm a "receptet" oké??? :wink:

juci
:)
akkor végre nálad is kezd az eksön!! :lol: :D hurrááá!!

hanna :)
nekem nem jön be a gólya, de nem baj, menjen csak hozzátok, nálam már járt duplán! :lol: :wink: :D

harcika drága :)
köszönöm, hogy aggódtál értünk! :) Szathmáry volt, mutattam is Totónak, hogy nála szültél. :) de most nem ő vizsgált.

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


merszt
orvos függő, de elég sokat. úgy tudom most kb. aug, szept ahogy a lányok itt mondják. Ki az orvosod?? Jelentkezz minnél hamarabb!!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Szia Mereszt :P
Épp a napokban jutottál eszembe. Hogy vagytok? Mentek "kistesóért"? Azt hiszem, most szeptembernél tart a lista, de dokifüggő is.

Hanna :P
Én is drukk-drukk. Görcsölsz még?

Jucmuc :P
Nagyon szépen köszönöm a felajánlást. Ha Harcikától holnap nem tudok progiszurihoz jutni, akkor mindenképp köszönöm és átvenném, amennyid van. Meg aztán lehet, hogy amúgy is, de priviben fogok jelentkezni.

Harcika :P
Köszönöm! Viszem holnap a megmaradt Gonal-okat is, hogy megnézzük, mennyit lehet még kicsiholni belőlük :P

Fendike :P
Köszönöm. Egész nap teáztam, holnap egy inhalálással is megpróbálkozom majd, ma már nincs erőm.

Beu :P
Hogy vagy? Nem teszteltél újra... vagy megjött?

* :P
Köszönöm.
Én amúgy külön eszem méhpempőt -amikor eszembe jut- és van ez az aloe, amit Anyósomtól kaptam. Mindketten isszuk a férjecskémmel, ezt spec. tényleg minden nap 1 hete.
Én annyi mindenre tudnám fogni, ha sikerülne... de majd felsorolom akkor, amikor zebrát adok magamnak, jó? :wink:

Szép estét, Lányok! Hamarosan elteszem magam holnapra, mert szörnyen fáradt vagyok!

Fanni
fanni73
 
 


Mereszt! :)
De jó hallani rólad! :lol: :lol: :lol:
Dóri baba hogy van??? :lol:
A kérdésedre nem tudok választ, de majd talán valaki más...

Fanni! :)
Én személy szerint napi 1 ampulla progi-szurit kaptam (3x2 utro mellett), de úgy látom ez elég változó.

Kép Kép
kismokus
 
 


Sziasztok

Előszőr is MINDENKINEK ++++++++++++++++++++++++++++

Mereszt
köszi a gratulációt! Ákos szerintem még nem fogja fel, pedig szoktam néha Ákos bátyónak hívni, de szerintem még nagyon kicsi hozzá.

Bejelentkezéstől való várakozás: szerintem kérdezd meg Harcikát!

Fanni
nagyon jó Harcika a táblázatban
és nagyon nagyon drukkolok nektek+++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika :P , Kismókus :P
Köszönöm.

Baba :P
Neked mikor lesz az inszem? Remélem még nem írtad, mert akkor elsüllyedek szégyenemben...

Fanni
fanni73
 
 


Kiscsillag! A gólyát túlterheltük. :lol:

Mereszt! Én augusztusra, Zizo szeptemberre kaott időpontot a dokinkhoz.

Fanni! Igen, a görcs megvan. Olyan mensis. Szóval ez van.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Zizooooo! Hurrááá! Mennek a drukkok péntekre!+++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kiscsillag! Nagyon-nagyon örülök a jó híreknek..most mondjam én is azt, hogy:ugye, megmondtam...
de nem mondom, mert én is örök aggódós vagyok, mert annyira vágyok már arra, hogy végre anyuci lehessek....

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni! Köszönöm az érdeklődésedet..kedden 3-ra megyek UH-ra és akkor kiderül, hogy mikor lesz. Legszívesebben tolnám a napokat, annyira türelmetlen vagyok.

Szerintetek az befolyásol valamit, hogy apa allergiájára Telfastot[/b] szed? VAn valakinek a témában információja? Én meg összeszedtem egy nyamvadt náthát torokfájással ötvözve és napi rendszerességgel migrénem van. Az Advilt inszem után is szedhetem?
Ha tudtok segíteni, megköszönném.
Az is érdekelne, mire jó az aloe és a méhpempő, látom a lombikosok használják..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


fanni, babaimádó :)
Jobbulást Nektek!! De azt tudnotok kell, hogy a legyengült immunrendszer kifejezetten jó a beágyazódáshoz. Ezt már nagyon sokmindenkitől hallottam, sőt most legutobb Én magam is megvoltam fázva és gondoltam biztos emiatt nem sikerül majd és mégis pont akkor sikerült, tehát annyira ne bánkódjatok emiatt!! Sőt van olyan hely, ahol direkt immunrendszer gyengítőt adnak a lombik után. Ez azért van, hogy a szervezet ne arra figyeljen, hogy "idegen" testet ki kell dobnia. Remélem értitek!!

baba :)
a méhpempő rengeteg mindenre nagyon, de nagyon jó és egészséges!! Mi elsősorban a méhnyálkahártya vastagítására szedjük. Ilyen pempőt amúgy csak a méhkirályné kap, hogy erős és egészséges legyen!!! :)
Kép
Az aloe meg szintén mindenre nagyon jó!! Szóval ezek nem ártanak, max. használnak!! :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


* :P
Már csak reggel köhögök, bár szerintem ez még közel sem a vége... de ha korábban tudom, akkor még vitamint sem szedek :wink:

Lányok :!:
Leszívás SZOMBAT. Épp így terveztem :P

Baba :P
Én meg vélhetőleg majd éppen keddtől akarom tologatni a napokat :roll:

Hanna :(

Harcika :P
Mégegyszer köszönet a progiszurikért :D Így már 6 hetes terhességig elég szurim van :lol:

Fanni
fanni73
 
 


HALIHÓ
Babaimádó
Apa nálunk is ezt szedi,semmit nem befolyásol. Most vizsgálták a kiskatonákat és semmi bajuk! Mondjuk nálunk eleve nem vele van baj. Plusz apa mindenféle allergiával meg van áldva!
Ebből a szempontból nyugi!

Kép
anid
 
 


Fanni
Én progi szurit napi kettőt kaptam és két dobozt használtam el! szóval eszméletlen lila volt a fenekem!
(Erről jut eszembe, hogy aphramafutárnak tartozun kegy képpel!)
A mélyhűtőben volt zöldborsó és azzal maszíroztuk midnen este. Mi az ügyeletre jártunk, mert apa azt már enm válallta! :lol:

Kép
anid
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?