Új privát üzeneted érkezett!

Timi, nézegesd a vaterán és a teszveszen az autósülést! Lehet jókat olcsón találni!!!Én is ott vettem Julcsinak

Az a baj, hogy ettől a 10 perc alvástól csak nyűgös, de újra elaltatni majd csak később tudom.
jumam
 
 


Timi, de csak erre a kiruccanásra akartok szerezni autósülést, vagy hosszabb távra saját kocsiba?? Mert ha előbbi, akkor inkább bérelni éri meg, nem?

Kép Kép
coolasa
 
 


Folytatván cool gondolatmenetét: mert ha csak erre az alkalomra, akkor tudok nektek szerezni!! :wink:
azt hiszem
Hány kg Sziszkó, 10 körül ugye? mintha az előző oldalon írtad volna... Jóóó, megnézem :oops:
jumam
 
 

 
 

Gabi,
a vonalason hívott, ráadásul véletlen Beni szobájában volt, így biztos volt az ébredés. De tudom ki volt, a hülye T-Com-tól (még jó, hogy váltottunk), hogy a nálunk lévő modemet, vagy mit, ami most már Panteles vigyük vissza. Hát ez volt az a baromi fontos 8:00-kor. :twisted:

Viszont, idén a tavalyi ezer reklamálás ellenére sem kézbesített újságok miatt nem fizettem elő semmire. No, ma kaptam egy februári Kismamát. :shock:
Ennyi lenne a titok? Nullát fizetsz, egyet kapsz??? :lol:

Nekem nem tecc a Gina. :oops:

Ócsó autósülést 9-36kg-ig én is vadászok (nem feltétlen használtat, de az is lehet), mert ha A. nincsen itthon, akkor Benit kocsival csak ölben tudjuk vinni, vagy állandóan ki-be kéne rakni a sajátot.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Halihó!

Nekünk viszonylag jó éjszakánk volt. Egyszer kelt fel. Mindíg nyolckor ébred ha kilenckor fekszik le és akkor is ha tizenyegykor.
Lehet előrébb kellene hozni a lefekvés időpontját.

Ilba engem anyukám hívott nyolckor, hogy jönnek pestre. Még az ágyban voltunk. :x

Kép
vanília
 
 


Ilba, szóval neked nem tetszik a a Gina név? Rendben, te akartad, akkor a jövőben is készítek majd rólad fotókat. 8)

Kép Kép
coolasa
 
 


Ja az lemaradt, hogy álmos vagyok és hihetetlen hisztérika. Szegény Ádusz ma már vagy kétszer majd leharaptam a fejét. Most bedugtam az ágyba aludjon míg rehabilitálódom. :cry:

Kép
vanília
 
 


Ilba,
ja, vonalason, az más.

Timi,
jó is hogy mondod, felteszem ide is, hagy lássák a jányok, hogy jöttünk haza a klubból. :lol:
Kép

Tényleg jöttök mégis? Ez szupeeeeeeeeeeeeeeeeeer!

Letudtuk a szurit, nem volt semmi különös. Livi 9 kiló (egész pontosan 8970 gramm), múlt hónapban 8600 vót, úgyhogy hízik szépen. :wink:
Most is ott volt a félvér kisfiú (gyönyörű és egyidősek) és most is úgy megölelte Livit, hogy majd összetörtek a csontjai, persze most is elsírta magát. Az anyja nem is engede oda többet. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Cool,Jumam:

Igen most csak erre az alkalomra kellene,mert egyenlőre nem lesz saját autónk,a rokonság pedig elég ritkán szállitmányoz bennünket.De azért gondoltam nem árt ha bespejzolok autósülésből :D .Mondjuk ha nem muszáj a vásárlást inkább későbbre tolnám. :wink:

Jumam,ha tudsz segiteni azt megköszönném!

Cool:kölcsönzésről nem is hallottam,hogy ilyet is lehet :shock: Irsz róla egy kicsit bővebben?

Kép

Kép
novum
 
 


Naszóval gyengélkedett eddig nálunk a babanet, úgy látom másnál is.

Novum, kölcsönzésről nem tudok bővebbet, de ha légzésfigyelőt lehet hónapokra, akkor autósülést is.
és azóta meg is néztem a neten, pl minimanó honlapján rögtön van is ilyen:
Kauciós összeg : 10.000 Ft.
Napi díj : 350 Ft.
szerintem ez így gazdaságosabb nektek. (persze nem gazdaságosabb, mint Jumam ingyenese..)

Kép Kép
coolasa
 
 


No, olvasgatom az ölembe pottyant Kismamát. :D
Itten mosolyog Benyóka egy reklámban a könyvboríton. :)
És Vuka! Itt van az az áfonyás kapszula is, amiről beszéltünk:
CRAN-C tőzegáfonya kapszula, 400mg Vaccinium macrocarpon koncentrátum C-vitaminnal (szopi alatt is lehet!)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Timi!
Babavilágban (Soroksári út) február 1-28-ig Nania gyerekülés 9-36kg 13.990Ft. Azt hiszem mi ilyet veszünk.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Halihó...

Nos, ma rettentő tevékeny napot tartok, így csak beugrottam...mosok-főzök-takarítok...(a takarítás van eddig kész, a mosás meg mingyá megy, Marci kajája meg ezután jön :wink: )

nemtom mit akartam írni....na mindegy, azért most megyek toovábbi teendőimre, aztán ha tudok, még jövök.

ja tudom, képzeljétek Marci az éjjel ISZONYATOSAN NEM ALUDT!!!! Ahogy lefeküdtem mellé, fél óra múlva kezdte a balhét. Reggel már olyan voltam mint a mosott rongy...kb óránként felkelt mindannyiszor próbáltam cici nélkül visszaaltatni kis duruzzsal, kis simivel, kis ölelésel, de egyszerűen túrta bele a fejét a cicimbe, és nyávogott a cici után. egész éjjel szopizott szinte - úgy mint Kormiéknál Levente a múlt éjjel...elképesztő milyen hadjárata volt a ciciért... :evil: hát hogy túróba szoktassam így le????!!!
Na mindegy...egyszer csak elfogy a tej, és akkor muszáj lesz aludnia, nem? :roll:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


nem tudom nézni ameccset, mert Marci alszik, és nam akarom felébreszteni. :evil: marad az nso, de annyira nézném... brühühűűűűűű :cry:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


közben már mindent megcsináltam, sőt egy kicsit hasizmoztam is... :wink: mosógép megy, MArcellusz kajája készen van, és nagyon-de-nagyon szertném ha már felkelne Marci, hogy legalább a második félidőt megnézhessem!!! Meg itt sincs senki, persze, mert mindenki a meccset nézi... :evil:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek,
vedd le ahangot és ne kiabálj! :lol: :wink:

Timi,
Intersparban névtelen ülés 10.990Ft.

No nézem még ezt a 8 percet. Eddig nem láttam, vásároltunk.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Timi, megvan az ülés, ha addig nem kell, akkor ne vegyetek!!
Hogy jut el? a köv talira vigyem és valaki felőletek kocsival jön, vagy valahová máshová vigyem majd el?

Mégaddig kimosom, mert kb 4 éve áll (igazából a miénk, Danié volt, de nem voltam biztos benne, hogy megtalálom.)
jumam
 
 


HELP!!!

Beni nem tudom honnan szedte, de a legújabb, hogy ledugja az öklét és öklendezik. Ekkor én rohanok, és annyira röhög, hogy már a könnyei potyognak. Elterelés nem megy, 2mp-en belül újra csinálja. Tiltás szintén nem, kiröhög.

Na? :?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, kiskesztyű a kezérekötve egy darabig?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Jumam:

Köszi!!!!A következő talira elég ha hozod.Ha megint Vanilia elvisz minket kocsival el tudom hozni.

Azért nézegetem a hirdetéseket.

Szerintetek ez jó vétel lenne:használt ülés,20kg-ig jó és 5000 ft.,dönthető. :?: :?: :?: A képek alapján jól néz ki.

Ilba:

Köszi az autósülés infókat!!

Beni igy szórakoztatja magát?Biztos tetszik neki,hogy ijedt arccal szaladsz be hozzá!És ha ilyenkor a kezébe adnál valami érdekes dolgot amivel szeret járkálni a lakásban?

Kép

Kép
novum
 
 


Sziasztok,

most mennem kell, mert el lettem hajtva a géptől mint a legyek :lol:

majd talán holnap :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtiné,
most nézem a vonalzód, túl vagy az első trimeszteren! :shock: Aszta!

(Remélem jól tudom, hogy a 12. hétig tart...)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ez a kedvenc képem (most éppen :lol:)
Fiú babák csak deréktól felfelé nézzék!
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Ma sz.r egy nap volt. Kazánunk szolidarít Mancsék kazánjával és miután olyan hangot hallatott mint mikor a cetek beszélnek, elment alvóba :evil: Holnap reggel jöna szerelő. Addig kölcsönkapott radiátorokat használunk :?

Gabus, bingó! Ilyen ágyunk van csak üres az alja, nuku ágyneműtrató. Azért lett ilyen mert ismerőseink mondták, hogy strapabíróbb. Igaz Szonja nem ácsingózik benne és rángatja, de tényleg áll mozdulatlanul a szerkezet. másrészt meg nem akartam ráccvédőt és itt kisebbek a rések a lemezek között stb, stb,...
Livicseknek virtuális szurigyógyító puszi!

Cool, nekem meg az Abigél tetszik:o) Az Ágota is csak az apának nem vagy az Ágnesre volt kiakadva?! Már nem tudom a lényeg, hogy valamelyikre nagyon rázta a fejét.

Kormi, szerintem semmi baj a fejeddel. Nem dumcsiztunk a talin, de megállapítottam magamban, hogy jól nézel ki. Dizájnváltás után most láttalak először nem fényképen. Viszont engedd meg, hogy megjegyezzem, hogy a tartásodon tényleg javítani kellene. Remélem nem veszed ezt sértésnek egy olyantól, akinek ugyan ez a problémája :roll: Pupos vagyok mint banyaa mesében :(

Novum, juhé! juhé! Mindez azért, mert jöttök!

Bubek, megsúgom, hogy Szonját már egy jó ideje apa altatja. És pikk-pakk elelszik neki. Este nem kér cicit. Nem értem hogyan meg miért alakult ez ki nála, de tetszik :wink: ÉÉÉÉÉS, mostanában dél körül is alszik, de akkor sem kér cicit hanem táncolunk (Póka Angéla CD-re) és egy idő után elalszik a vállamon. Már annyira tudja, hogy amikor megyek a hiFi felé akkor nevet, felveszem és ha álmos már dől is hanyat és nagyokat pislog. Az első szám felénél már KO :D

Ma Veresen esett a hó! Éppen boltba mentünk,...
És Szonja tudja utánozni az egyik állatot! A HALAT! Ha mondom hogy halacska akkor tátog :lol: :lol: És kombinál, tudja mi az, hogy gomb. Erre ma nézzük a könyvet, mondom, hogy ott ül a madárka a gombán erre megfordul és nagy boldogan megfogja a gombomat 8)

Mamac, azért jó hogy tudsz olvasni és azért írjál is olykor-olykor. Mit rajzolsz? Számomra nem derült ki,....

Ja, ma néztem korit (férfi rövidpr.) volt egy cseh Tomas. Helyes is meg jól is korizik. Dupla piros pont és nem olyan pökhendi mint a francia libling. Tomasnak szurkolok!

Jumam, mivel Cool volt olyan nemeslelkű és küldött neked Szonjáról képeket nekem már nem kell vagy küldjek?

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Halihóka!

Gyerekem délután árom órát aludt. Déltől háromig. Aztán visszavittem az épp jó lett overált és kicseréltem jóval nagyobbra. :lol: Olyan marha hideg volt. Aztán főztem rakott kelt egy kis répával, borsóval megspékelve. Anyumék is voltak kicsit látogatóba. Áduszt most letettem aludni egy perc sírás és alszik az ágyába. :lol:

Itt majdnem egész délután vacakolt a babanet.
Ja és Baján már esik a hó, lehet reggelte Pesten is lehull.

Gabus Lívi nagyon édes. Nekem nagyon furi, hogy nincs a lába közt semmi. :lol:

Timi legközelebb szerintem kocsival megyünk a kacajnapra.

Sajtiné ez gyors volt.

Ilba mindíg is tudtuk, hogy Beni nem egy mindennapi gyerek. :D

Kép
vanília
 
 


Kép

Kép
vanília
 
 


[quote="vanília"]
írta:
vaníliaNekem nagyon furi, hogy nincs a lába közt semmi. :lol:


Ahogy írod! Ez nekem is mindig szemetszúr. :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Gabus nekünk is van micsoda mutogatós képünk!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Kép

Kép
vanília
 
 


Timi,
szerintem jó ár. Pesten van? (hogy esetleg megnézd fizetés előtt :roll: )

Ujjamledugomot végül abbahagyta, adtam neki szuper kincseket (Kindertojás és ami kütyü benne volt), hihetetlen örömmel sétált vele egész este. :D

Képzeljétek, vacsinál könyvet nézegettünk (7 kecskegida). Én már nagyon végezni akartam, siettem. Beninek mondom, nézd, főzik a vájlingban a farkast. Döbbent csend, majd A. az egy kút! :shock: Hát mi úgy röhögtünk, hogy szegény Beni ide-oda nézett, szerintem azt hitte meghibbantunk. :D

Ádi, Livi cukik!

Hajrá Tomas! Solálá!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Na itt vagyok én is

szóval végülis a 2. félidő nagy részét láttam, mert oly jó volt hozzám az én kisfiam, hogy gyorsan felébredt. :lol:

Ilba, a kesztyű csak vicc volt, csak elfelejtettem odatenni a vicceskedő jelet... :P :wink: (de tényleg!) Szóval szerintem én is röhögnék a helyében....nevess te is, és akkor tök jó, mindenki nevet, és milyen poén!!! 8) Aztán egyszer úgyis megúnja, reméljük nem kaja után jut eszébe legtöbbször...
Nem tudod a horvátok mit játszottak? A Spanyolnak sem láttama végét... :? Szerintem ezeket aztán az életben nem verjük meg...az oroszok is, aés a spanyolok is akkorák!!! :shock: (Nagy Laci egy kis pilinszka hozzájuk... :roll: ) Le fognak minket darálni... :( (de ha nem, akkor igazi magyar mentalitással nyerhetünk is...)

Gabi,
hát nekem is a kedvencem lenne... :wink: (legalább 2 percig néztem egyfolytában... :oops: :wink: )

Natasa,
Kazán... :evil:
Amúgy án biztos tudatlan vagyok zeneileg - de ki az a Póka Angéla? (az Egonnak valakije? Póka Egont ismerek...)
Izéééééé......most már bevallhatom, egy két képet én is küldtem Zsódajumamnak rólatok anno... :oops: Bocsánat érte... :oops: (csak gondoltam hasznos lehet, ha te nem vagy netes közelben...és akkor még nem tudtuk, meddig... :roll:

De jó lenne egy kis hó holnap!!! Verőfényes NApsütés, és egy kis havacska!!! Húú, le is vinném a fényképezőt a sétához!!!! :D

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Jöhet a hó, mi is izzítanánk a szánkót! :wink:

Bubi, utánanézek ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Véletlenül valaki nem könyvelő? Megkaptam az adócsomagot. Sajna :cry:

Kép
vanília
 
 


Na Ilba, már meg is oldódott Beni....
Ilyen már nálunk is volt, hogy valamin nagyon röhögtünk Apával, és akkor MArci is ideoda kapkodta a fejét és ő is hangosan nevetett...Aztán alig tudtuk abbahagyni, mert már nem is tudtuk min nevetünk, csak nevettünk...könnyeztem akkor arra emlékszem...Marci meg kacagott torkaszakadtából, és az Apja is...állati jók az ilyenek!!! :lol: :lol: :lol: (még így visszagondolva is jót mosolygok..)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


spanyol-orosz: 33-29
A horvátot nem találom még, de tutti nyertek.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


régen raktam fel képet, msot a haragosabbik énjéről kaptok egyet...

Ez amúgy azért volt, met nem kapta meg a fényképezőt, és bedühödött...(persze utána kikapcsoltam és odaadtam neki... :wink: )
Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


[quote="vanília"]V írta:vaníliaéletlenül valaki nem könyvelő? Megkaptam az adócsomagot. Sajna :cry:


Én is. :x

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


éhes vagyok!!!! :evil: :cry: (majd egy hónapja minden este éhes vagyok, mert 6h után nemigen eszem...viszont ahogy MArci kiszopizza a tejet, azonnal rámjön! :evil: van ennek ellenszere???)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ilba, köszi!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Én hétvégén szeretnék havat, mert akkor Z is láthatja Livi reakcióját. :)

Mariann,
mi az, hogy nincs a lába között semmi?! Attól hogy nem lóg, az még valami! :twisted: :lol: Neked magyarázzam? :lol:
Nekem anyu csinálja a bevallásomat. Nem könyvelő, csak szimplán ért az egyszerűbb bevallásokhoz (Apeh nyomtatványboltban dolgozott sokáig /én is amúgy/, és mivel az Apeh épületén belül volt a bolt, sok apeh dolgozót ismert, akik kiokosították. 8))

Natasa,
egyszer már említetted, hogy nincs rácsvédőtök, miért? Egyáltalán nincs gond vele, csak kíváncsi lennék az okára. :wink:

Meg volt az eredmnye, hogy ma fél kilenckor keltünk fél 11-11 helyett, ráadásul Livi csak délben aludt 1 órát, így már a Barikközt alatt húzta a lóbőrt. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Viszont Gabi csinált egy nagyon jó képet, amire nem emlékszem, hogy kitette volna..legalábbis nekem nagyon tetszik:
Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


[quote="bubek"] írta:bubekhes vagyok!!!! :evil: :cry: (majd egy hónapja minden este éhes vagyok, mert 6h után nemigen eszem...viszont ahogy MArci kiszopizza a tejet, azonnal rámjön! :evil: van ennek ellenszere???)


IGEN!!!
Bubi, együnk együtt!!! :lol: :lol: :lol:
Én már megyek is ... :oops: :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


De ha kinyitom a hűtőt, akkor ki is ürítem...és még nem is mostam fogat sem....na jó egy kicsit muszáj!!!! :lol: főleg így hogy Ilba is eszik.... :lol: :lol: :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


nem hűtőset találtam...Győri édes Jó reggelt - fügés...fincsi... :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Gabi, és fél 9h-kor te keltetted fel Livit? Jéééééé, én még nem is nagyon ébresztettem Marcit, csak egyszer, amikor megállt a légzése, de akkor még nagyon pici volt... :shock:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ilba tömi a majmot, (én is :lol: ), de többiek hun vagytok?????

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Magyek aludni ha nem ír senki... :evil:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


addig nem írtatok, hogy én lettem fenn....szóval most megmosom a fogam, de ha visszajövök én nem ír addig senki, akkor jóéjtet kiáltok....

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Sziasztok!

Egy ideje megint nem írtam. Sajnos a súlyokhoz nem nagyon tudok mit hozzászólni, én vagyok köztetek a legkövérebb :oops: és szerintem én eszem a legtöbbet :oops: És nem bírom abbahagyni. És még az is hihetetlen, hogy egy pár évvel ezelőtt én is 48 voltam. Atyaég nem is gondolok bele, mert csak előjön a depim, úgyhogy én nem közlöm mennyi vagyok és mennyi szeretnék lenni :lol:

Gergőt ma elvittük a Bethesdába, kerítettem egy másik fül-orr-gégészt a fülekcémája miatt. Sajnos nem lettünk okosabbak. Nem tudott mit mondani. Nagyon vékonyan szabad csak kenni a fülét, nem érheti víz, és nagyon vigyázni kell, hogy ne nyúlkáljon bele... ez mondjuk lehetetlen. Sajnos ő az a típus lesz, akit 2-3 havonta vinni kell pucolásra. Úgy tűnik az ekcéma miatt, ami ugye száraz hámló, arra ingerlődik, hogy sok-sok fülzsír termelődjön, ami a hámszövetdarabokkal együtt nem tud kiürülni. Kérdeztem akadályozza-e a hallást, azt mondja, hogy ha olyan sok van, ami teljesen eltömi a hallójáratot akkor bizony zavarhatja. De ez nem gond, max később fog beszélni, mert ugye nem úgy hall. Hát köszönöm szépen! :twisted: :evil: És persze rögtön eszembe jutott egy gyerek a családunkban, aki már ugyan 5 éves is elmúlt, de még fél éve sem értettem mit mond, 3 évesen még abszolút nem beszélt. Na hát ő pont ilyen, fülzsírtúltengéses :oops: Bocsi nem akarok gusztustalankodni, csak mindig van amin elkenődjek. Bizony még az is megfordult a fejemben, hogy lehet hogy azért ilyen nehéz neki a járkálás? Nincs egyensúly, mert mindig be van dugulva a füle? Ezt már nem kérdeztem meg, mert úgy kiakadtam. A párom szerint örüljünk hogy nincs nagyobb baja, de hát kösz.

Gabus:
elhiszem, hogy ez most a kedvenc képed, naggyon szép csaj lett Livi komolyan.

Ja igen:
képzeljétek kijött Gergőnek még két foga, de nem ám ott ahol következne, hanem 2 vagy 3-al hátrébb és igen kuszán. Csak véletlenül láttam meg egy ordítós hisztijénél, amikor hátravágta magát és beláttam mélyre. Szóval ezért vannak katasztrofális éjjeleink. Szegény kölök.
Vendég
 


én elvileg könyvelő lennék :oops: csak már évek óta nem gyakorlom, a gyerek születése előtt 1,5 évvel váltottam mh-et, ahol már csak pénzügyeskedtem, könyvügyeskedésem kimerült max az adóbevallásokban. De ugye aki nincs benne, a sok új szabály miatt, olyan mintha nem is dolgozott volna 9 évig könyvelőként :oops: (én)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?