Új privát üzeneted érkezett!

SPORT - OFF! :lol:

Szerda: Csehország Magyarország 16:15 ó

Csütörtök: Horvátország Magyarország 18:15 ó

Szombat: Magyarország Spanyolország 18:15 ó

Vasárnap: Oroszország Magyarország 18:15 ó

Csütörtökön a 2003-as, szombaton a 2005-ös világbajnok az ellenfél!!! :shock: :shock: :shock:

SPORT - OFF VÉGE! :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Cool,
na, most felcsigázódtam a lánynév miatt. :wink:
Zoárd annyira nem rémes. :D
Bocsi, ha valakit megbántok, de én a Dzsesszikáktól, Dzseniferektől, Kevinektől, Vanesszáktól vagyok ki.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sajtiné,
és mindenki, aki nyávog, hogy kövér!!! Mostmár igazán bedühödtem! Olyan jó csajok vagytok, hogy na, nem akarok több vinnyogást hallani! Esküszöm mindenre, ami szent, bármelyikőtökkel szívesen cserélnék, hogy ne legyek ilyen csontésbőr! Az ilyen énfajta gebék sokkal kevésbé mutatnak, mint akiken van anyag. Jó, nem kell 100 kilónak lenni, de 50-nek sem. Főleg a ti magasságotokhoz. Ha már Te vagy a megszólított, Sajti, a te magasságodhoz mi a ....nak akarsz 46 meg 50 kiló lenni?! Nem vagy magadnál! Nnnnnnnnnnna.

Livi sem evett pár napig rendesen, amíg lent jött a 2 hátsó foga. Elmúlt. :wink:

A mi esküvőnkön apu előhúzott egy 5-6 lapból álló leporellót, hogy akkor ő most beszédet mond. Rögtön kivert a víz :lol: , de csak annyit mondott, hogy legyetek boldogok, majd összehajtotta és zsebretette. Tök üres volt. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Cool,
az nem baj, ha szokatlan a hangzása, csak tényleg ne Eszmeralda, meg Amanda, meg Joséarmandó legyen. Zoárdot becéznétek valahogy? Írd le nyugodtan a lánynevet is! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hahóóó!!! Megharagudtatok? :(

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Én nem. :wink: De Beni viszont felébredt. :wink:

Válaszként :D én nem akarok sokat fogyni, pár kilót, csak át szeretném rendezni magamon a rétegeim. Szóval mozgás, mozgás és mozgás! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


:)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sztem a spanyolokon kívül a többit megverjük. Spanyolokat is lehet, de tőlük tartok. Melllllássssuk.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na megjöttünk a tornáról, Petra be is aludt. Igencsak megéreztem, hogy kimaradt egy hónap, már az is nehéz volt, hogy felemeljem a kezem, pedig Zsuzsa néni nem is tartotta sokáig.

Én Ilbával értek egyet, vagyis szívesen híznék én is, csak mindenhova menjen egy kis husi. Ehelyett egyből minden a fenekemre és a hasamra megy és 2 kilótól már ki kell cserélnem az összes gatyámat. :evil: Egyébként én is 45 és 49 kg között szoktam mozogni, szóval nem értem, hogy egyesek miért akarnak ilyen kevés kg-ot az Ő magasságukkal.

Na megyek pihenni, mert nagyon elfáradtam. Azt hiszem eszek egy kis csokit is, hiszen az energiát is pótolni kell.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Gabuska, Ilba köszi a képeket!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


A testtömeg index szerint vagy hogyhívják, még az én 156 centimhez is kevés a 45 kiló, amennyi most vagyok!!! Vuka, hány centi vagy?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


162 cm, tudom az én súlyom is kevés a testtömeg index szerint

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ja Gabus én se híztam, nőttem nyolcadikos korom óta.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


A következő fotókat Cool figyelmébe ajánlom.
Petra a konyhában
Kép Kép
Kép
Gabuska mi is használjuk ám a Tőletek kapott ruhácskákat.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


162? Többnek tűntél. :shock:

Remélem, Zsuzsa nénihez nemsokára én is újra mehetek, a baba-mama torna utáni csoportba. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nem hízelgésből, de mennyivel jobban áll Petrának ez a piros cucc! Bizti a sötét haja/szeme miatt. :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kép
Kép

:D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


francba, mé nem egymás mellé tette?!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska hány kg és cm volt Livicsek 1 évesen?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Várj, megnézem a kiskönyvét: 72 centi, 7,6 kg.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba,
tök jó, hogy leírtad a meccseket! Pusszancs!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Na Sziszkó elaludt,igy irok egy kicsit.

Megvolt a szuri,túléltük,majd borogatni kell és lázcsillapitó estére.Szilvi persze rögtön orditott ahogy meglátta a doki nénit.Különös de csak akkor lett csendben mikor a szurit kapta :shock:

Különben:10kg és 68 dkg.,84 cm.Jönnek a hátsó fogai és némelyik már át is tört.Ez volt a diagnózis.Legközelebb 3 hónap múlva kell menni.


Nem irtátok,hogy visztek-e babakocsit a hétvégi kiruccanáshoz?
Mindenki csak a babaágyat emlegette.Bubek emiljében csak 3 kértek babaágyat.Igy valószinű lesz akinek kell.


Fogyni én csak a hasamról szeretnék!De ez csak valami mozgással lehetne.

Vanilia:

Nem kéne valami közös tornát kezdeni?

Kép

Kép
novum
 
 


Vuka, a 72 centit nem kell komolyan venni nagyon, mert Livi őrjöngött mérés közben.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Timi, mi visszük a bkocsit. Sose lehessen tudni.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mi is viszünk babakocsit , a kis esernyőre csukható mindig bent van a csomagtartóban, sose lehet tudni, hogy mikor kell.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ha felébred Petra akkor irány a nagyi, apa ott vár minket.
Egyébként hol vagytok, kihalt a Bnet, nem hinném, hogy ebben a szép időben mindenki sétál. 8)

Ja az itteni anyukák, akikkel hétfőnként a klubban szoktunk találkozni, kitalálták, hogy találkozzunk sűrűbben egymás lakásán. Holnap lesz az első ilyen összejövetel, kíváncsi leszek. A gond csak az, hogy fél 10-kor, mondtam, hogy ránk ne számítsanak 10-nél előbb. :)

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Timi,
puszi Sziszkónak! Hová kapta?
Milyen érdekes, Beni 11 kiló, a centi stimmel, mégis mennyire törékenyebb Szilvi. Hiába NŐ!! :D

Én ma nem mertem kimenni, tiszta zizzencs is vagyok miatta. :?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Mi viszünk ágyat is meg babakocsit is meg kendőt is :lol:
aranyos a kis Piroska az az rámoló Petra :)
Mi, hol, hogyan????? :shock: Nem szoktam sportot nézni csak a korit, de azt igen. Erre lemaradtam :? No, majd most figyelek!
Szonja aludt 1,5 órát majd bevágott 2dl joghurtot. Most dumál a kiságyában,....kíváncsi vagyok meddig?! Még ki nem dobál mindent :)

Hja, én elégedett lennék ha a mérleg 75 alattit mutatni de ha 6-al kezdődne akkor meg pláne! Nem tudom ti mire készültök szopi után, de én már megtettem azt, amire képes vagyok (és maradt a tejem), de ennél többet nem bírok kisajtolni magamból. Képtelen vagyok pl futni :roll:

Novum én 2 évesen voltam 84cm! Egyébként lehet ebben a rácsos ágyban valami,....egyre jobban fontolgatom, hogy amint lehet lecseréljük Szonja ágyát, mert valami megoldást kell találni,...nagy ágyon sokkal jobban alszik legyen az a szülői francia ágy vagy más.
Akkor tudtok jönni????

Zoárd után,...nekem még tetszett a Zoé meg Lili csak nem nagyon megy a vezetéknévhez. A Lilit meg ki sem tudom normálisan mondani :shock:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Mióta láttam ma azt a képet Szilviről, hogy hogyan oldották meg az ágyügyet, én is agyalok egyfolytában. :roll:
Jó lenne olyan megoldás, hogy 1 mozdulattal lehessen fel-le tenni a rácsot és akkor éjjelre levenném, fotelággyal mellé mennék, nappalra meg alszik rendesen a kiságyban ebéd után.

Natasa,
Lili nagyon jó, csak abból is sok van, nem?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hali!

ÉN egész du. néztem a jégtáncot. Közben leszaladtunk Ádusszal a boltba, kifogtunk tíz perc eső mentes időszakot. Elképesztő gyorsasággal tudunk elkészülni ha nem esik az eső.
Aztán benyomtunk egy rakás bulátát és gyümit, aztán egy zsömlét.

Timi mi viszünk babakocsit. Szilvi tényleg annyi kiló lenne mint Ádusz? Mondjuk ő magasabb, de tényleg elvész rajta az a sok kiló.
Ha komolyan gondolod a közös tornát elmehetnénk annak az új teremnek a nyilt napjára 28-án. :lol:

Vuka nagyon cuki pakolós Perta a konyhában, apja lánya. :lol:

Kép
vanília
 
 


Kész agyrém, hogy 3000 libát nyírnak ki madárinfluenza gyanúja miatt. :twisted:

Kép
vanília
 
 


Vanília, gratesz. Nekem egy siklásnyi korit se sikerült megnéznem. De a híradót se láttam csak annyit hallottam, hogy vajúdik Görög zita és egy budai kórházban van és az egész kórház érte agódik. Csudajó, hogy nem vagyok ismert, megkíméltem az istvános dokikat + személyzetet egy gyomoridegtől :evil:
Ilba, de a Lili se ritkaság. Bár egyre több Szonjval is találkozom :twisted: És a Lilit tényleg nem tudom nyelvcsavarodás nélkül kimondani.

No, Szonja alszik. Ma én fektettem, mert apa még dolgozik :( De, rendi csajszi volt, a hálózsákbabújáskor már csukódtak a szemei. Apa jól kondícionálta :)
Egyébként ezen az ágyas dolgon én is agyalok, mert most látam Szonjec addig kereste a helyét és nyújtogatta a kezeit még úgy nem sikerült kinyújtania, hogy ne érje rács. És hát mind a két oldalon hozzáér. Ráadásul nekünk nem rudak hanem lemezek vannak,....

No, most beszabadulok a zuhany alá :D

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok mamik!

Nemtudom emlékeztek-e még rám? :) :lol: :idea:

Egy kicsit be vagyok havazva... :(
Minden szabad pillanatomban igyekszem rajzolni... még olvasni csak csak volt időm de írni :roll: egy idő után meg már szégyeltem is.. most megpróbálom leküzdeni Lószerafin legyőzi önmagát :lol:

Biztos nagyon jó lesz a hétvége!
Kérünk sok sok képet! :)





Ha már a témánál vagyunk... belekezdtem egy diétába...
Két hét alatt négy kiló ment le... igaz abból három az első egy a második héten, de azért haladok... a tejci köszöni jól van... ajánlom is neki ugyanis fiam nemnagyon hajlandó azon kívül mást fogyasztani. (tegnap még spriccelt is szana-szét... jól összelocsoltam manóm képét... :) lökött egy anyja van
Én 46 kilósan szerintem már alulról szagolnám az ibolyát... most attól is nagyon boldog lennék ha sikerülne 60 kilóra lefogyni... végülis már csak 8 kiló hiányzik :) 165 centi vagyok...
az esküvőn voltam 58 meg tinikoromban de azt így asszonyfejjel már nem látom reálisnak...



Kistesót majd jövőre szeretnénk... :) Fiú nevünk nem nagyon van esetleg Ábel de akkor már végkép összezavarodnék így is állandóan összekeverem aptyát a kölökkel. :) :oops: van... lány annál több! :)
Sára
Rebeka
Hanna



Vivien Dzsina és társaitól engem is ráz a hideg bocs
főleg ha olyan jól passzol a vezetéknévhez mint pl Gugyerás Vivien, vagy Kovács Dzsina (mellesleg az egyik unokahugom Ács Georgina) :lol:

A Zoárd szerintem aranyos... olyan mint egy kis kölyökoroszlán :)

Gabuska
Ez az algopirinpara is csak magyarászkodás már nem is nézek híradót mert kinyílik a bicska a zsebemben... olyan ideges leszek, hogy szó szerint elkap a hányinger... tulajdonképpen azért lehet majd receptre kapni mert túl sokat szednek az emberek... ezzel is segítik az emberek egészséges életmódját... röhej... (mellesleg én algopirint szedek szinte mindenre, nekem az használ...) Teljesen tönkretették ezt az országot... :( lassan már a levegővételre is adót vetnek ki... de a kormányzat életmódján nemsokat szorongatnak...
Még legutóbb olvastam amit a Scöpfi kórházról írtál... ahhoz meg annyit hogy megértem azt a párt is aki kifordult a kórházból amikor meglátta a körülményeket mert szerintem is aggasztó (több barátnőm is szült ott) De kérdem én miért kell így kinéznie annak a kórháznak amelyik a legjobban felszerelt a koraszülött ellátásban... csak nem azért mert tönkre akarják tenni, le akarják építeni... és most legalább lehet azt mondani, hogy nem kár érte íme a külföldiek is sikítva menekülnek... attól félek ebből már nincs visszaút... :(
...bocsi de ez kijött belőlem...

most ha még futja elolvasom az előző oldalt is...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Natasa,
milyen az a lemezes kiságy? :shock:

Nem is mondtam, ha meggazdagszik Kacajklub :D , tudom hová megyünk! Tegnap egyik kedvenc műsoromban (Stern TV - RTL) volt egy riport Észak-Svédországról. Hát valami csodás! Télen mondjuk vicces, reggel szánkón rollerszerűen mennek a gyerekek suliba még sötétben, mínusz 20 fokban. A suli totál luxus, ingyenes(!) kaja, meg minden. És fél1 körül már sötétedik is. De nagyon muris lehet. Kicsibabát egy vályú szerű szánkón tolják, az a babakocsi.

Beni újabban begyűjt valamit és egész nap azzal flangál fel-alá. Ma 4db májkrém volt soron. Csak azzal volt hajlandó enni, ha elvettem sikított. :shock: :D
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mamac,
ha hiszed, ha nem pont ma akartam felkiáltani, hogy merre vagy! :wink:

És még azt is akartam, hogy Jumam ugye jössz még utazás előtt?

És Vvolga? 2in1 még?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mamac,
gratula a fogyihoz! Lassan, de biztosan! Úgy az igazi. :wink:
Megkaptátok a munkát?
Lakás?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mbá,
ahogy hallom a híreket, ezek nem a ti napjaitok. :roll:
Most is Neked kell "le-föl" járkálni :?:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Elég borzalmas napokat élünk alvás szempontjából, az elmúlt két éjjel Levente gyakorlatilag végigcicizte. Félóránként, óránként felriadt, s ha elaludt, akkor se akart elengedni. Az, hogy kialvatlan vagyok, nem kifejezés.
Legalább ma itt volt anyám, megcsinált egy hadseregnek elég rántotthúst, a nagyját én ettem meg, s most a mellem majd leszakad, tejtúltermelési válságból kifolyólag. (más is van így, hogy a szokott mennyiségeknél többet eszik, rögtön megugrik a tej?)

Bubek, tőled jött 2 db kép, Cool, tőled 3 db kép, köszönöm szépen, ürítettem a postaládám, ha még küldene valaki.

Mamacka,
nálam is a Rebeka mellett negy kedvenc lenne a Sára, ill. a Sarolta név, csak sajnos a családnévvel már elég kiejthetetlen lenne (Boldizsár). Még menne az Ágota név (anyám neve), ez volt még anno Benedek mellé a lánynév, amiben megegyeztünk, meg a Margit is tetszene (anyósom neve), de a páromnak az nem. Anyám anno azért lett Ágota, mert az akkor szokásos, divatos nevekből szerintem már kifogytak, s a nagymama nevét magyarosították (ő Rübina Agápia). Fiúnév azért sincs, mert már 2 csatát lefolytattunk egyeztetésben, egyelőre mindketten ellőttük az ötleteinket.

Fogyózás: ma megnéztem a testtömegindexemet is, s aszerint épp benne vagyok a normál kategóriáben, a leírás szerint nem is kell fogyóznom! :P
Én a 172 cm mellé érettségi táján voltam 58 kg, akkor 38-as ruhákat hordtam. Egyetemi éveim elején kb 63 kg voltam, az esküvői ruhám 38-as! (nemrég röpködtem az örömtől, hogy visszafogytam a 42-es méretbe). Na, aztán néhány depis év itthon, s Benedekkel a terhességet 80 Kg-mal kezdtem, vele pocakkal a max. valahol 92 kg körül volt. Szülés, szopi után Leventével a terhességet 72 kg-ról kezdtem, de most is visszamásztam 93-95 kg körülire, s innen tartok most visszafelé 72 kg-nál. Célom kb 67-68 kg.

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


**** Elszállt, amit írtam.... Mit is akartam még...

Sajtiné,
a kép teljes terjedelmében ezek között a képek között található:
http://kep.tar.hu/bbabak/50324446#2

A többit elfelejtettem, majd megírom, ha újra eszembe jut (jó kis memóriám van, nem emlékszem, mit pötyögtem be 2 perce...)

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Kormi nálam is így van, ha Petra többet cicizik, akkor újra bedurranak, de ez betegeskedés esetén szokott előfordulni.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Kormi
Nem is tűnt fel,hogy te olyan magas vagy! :shock:
Engem apum hívott mindig Rebinek! :)

Ilba
A lakás egyenlőre szétverve vízszerelő vadászat de közben férj próbál valami pénzmagot is összekaparni... így nehéz a kettőt együtt! :)
Már akartam kérdezni nektek milyen internethozááférésetek van... most tudtuk meg, hogy Óbuda nem egyszerű eset... a miénk pl nincs is...

megyek mert ordít...
anyósom felzörögte... :evil:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


...ja és én is normál állapotomban 38-as méret vagyok...
A ruhatáram 36-tól 46-ig terjed... :) amiból persze az elejét most nemtudom felvenni... (

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Most anyós felvette tutujni... kíváncsi leszek mi lesz a vége...


...hangosan beszél hozzá... :(


azt hiszem mégis lemegyek...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ilba, lánynév még nincs konkrét, nekem tetszenek az oroszos nevek, pl Nina, Szonja (hol hallottam ezt már? De az ismerősi körben előfordulás kizáró ok is egyben), de a Gina is. Nem Dzsina, hanem Gina. Illene a névválasztási ízlésünkhöz. Ezt most jól meg is jegyzem.

Ja! Amikor azt írtad, "Szerda: Csehország Magyarország 16:15", a sor végét felületesen nézve azt hittem, te már a végeredményt is megjósoltad... :wink:

Mamac, a Zoárd nem kölyökoroszlán, de ezt biztos tudja az, aki Lószerafint emleget... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Vuka,
nem Leventétől, hanem anyám rántotthúsdömpingjétől indult be a tejcsi.

Mamacka,
ez az én nagy problémám. Mármint nem látszik a magasságom, mert olyan szinten rossz a testtartásom, hogy lassan már púposnak leszek nevezhető. Ez jobban is zavar, mint a súlyom. A nonstop hátfájásról már nem is beszélva. Második zavaró tényező a kinézetemben a vizszintesen kiálló fogaim, tovább meg már nem is folytatom.
Én egyébként már elérhetetlennek tartom a 38-as méretet számomra, már jól meglennék a 42-essel is, csak az elosztás zavaró (nagy pocak, combok...)

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Mamac,
pont 1 hete váltottunk T-Com-ról Pantelre.

Cool,
most már akkor csak azt nem értem, hogy Noki hogyan kapott illy "egyszerű" nevet, mint Noémi? :wink: Ami amúgy tök jó!

Kormi,
akkor küldöm újra a képeket!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, a Gina sem bonyolultabb, mint a noémi, nem? Nem a bonyolultságra hajtunk, hanem a nemtudommire. Érted, na?!

Kép Kép
coolasa
 
 


Kormi,
ahogy a talin láttam, sztem sem kell fogynod!!!

Mamac, Cool,
a Gina, Georgina név nekem az Abigél c. regény miatt kedves, de nem adnám a gyerekemnek. Max. a Ginát.

Mamac,
és ahoz mit szólsz, hogy az asztmát nem jó levegővel, hanem gyógyszerekkel gyógyítják? Amúgy gyf. még a kórház balhék előtt valamikor járt a svábhegyi kórházban és elmesélte egy ott fekvő kisgyereknek, hogy az ő egyik gyereke is ide járt évekig és meggyógyult, úgyhogy ne féljen, mert ő is meg fog. :shock: :shock: :shock: Nem az rtlklubon láttam. És nem is a szólásszabadságában...

Tegyél fel Áronról képet, ha lesz időd. :wink:

Ja, nálunk Z jegyezte meg pár órája, hogy Mamacék hová tűntek.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na háj,
Ilba, köszi a meccseket! nem lesz eccerűűűűűű!!!!!!!
Szerintem az oroszok is gázosak.... :roll:
Majd megint szívdobogást kapok...a Méhest úgy bírom, mindig olyan iszonyú élvezettel vezeti a közvetítéseket, hogy bennem is mindig megnő az adrenalinszint.... :lol:
Beni meg párosával gyűjti a májkrémeket...két üres-két teli...kíváncsi lennék mit csinált volna, ha még adsz neki belőlük....lehet hogy akár 10-et is felmarkolna....ha adnál neki.... :wink: :lol:
Ja, a ki-be vehető rács az ágyra: én már ezt rég kitaláltam, előadtam az igényt az uramnak, aki meghallgatta, oszt furán nézett kb 20 mp-ig (gondolkodott :lol: ), és közölte, hogy nem lehet megcsinálni, a tartóbiszbaszok miatt. nem tud síneket rátenni, mert szétcseszi csak az ágyat, és használhatatlan lesz...én meg elhittem, mert gondolom tudja...pedig én is ezt szerettem volna.... :? szóval marad a nincs rács az egyik oldalon verzió, és igazából egész jól működik, tehát csak ritkán gurul át a nagyágyra....azt is csak azért mert a nagyágy lejjebb van 4-5 cm-rel a kiságynál.

NAtasa,
tényleg milyen az a lemezes kiságy???
És nálatok Apa altatja este Szonját????!!!! :shock: Ez komoly? Hogy csinálja? Nem kell a kiscsajnak :wink: este cici? De jól csináljátok ti is...!!!! Elismerésem!

Kormi, ugye nem 2 db képre, hanem 2 db emailre gondoltál....?
hááát, nálam leginkább a tészta...meg a nokedli, de az ua...ha sok tésztát eszem, akkor rendesen meg tudja dobni...estére olyankor majd kidurrannak, az amúgy is bazicicik... :x nem sokkal többet eszem mint általában, de talán kicsivel, mert a spagettiket nagyon szeretem...meg a pizzát is...(de persze mostanság nem annyira eszem ezekből sem sokat...)

Sajti,
ez a szónoklásterv Zsófi esküvőjére tök jó! Ha Azurad minden szülinapján ír hozzá egy sort, akkor egész szép kis nem túl hosszú szöveg kerekedhet belőle...persze ki tudja mikor megy férjhez Zsófi... :wink:
Kaja miatt meg...reménydedj!!! Mi drukkolunk, hogy hamar kibújjanak, és az általában bejön! :wink:

Szia Mamacka!
Nekem is pont azok a kérdések jutottak eszembe mint Ilbának.... :wink: Hogy álltok?

Timi, mi is viszünk babakocsit. hozzánk befér 2 babakocsi a csomitartóba, de fel is lehet tenni sztem a tetőre is. Ezt majd megtudakolom D-től, hogy lfel tudjuk-e tenni...Viszont egy gyerekülést ha jöttök sztem mindeképp próbáljatok kölcsönkérni arra a hétvégére, mert akárkihez is ültök be, Sziszkónak abban kéne ülnie, nem ölben.... :roll:

Gabi,
én pl nem akaorok visszamenni 48-ra, bár valszeg jobban tudnék öltözni, mert arra van a legtöbb ruhám :? - de az 51-53 kg-mal símán kiegyeznék....(Most 60 körül vagyok, és ebből min 2 a cickóm.... :evil: ) 75B-s voltam, most 85C-s vagyok! ez már nem jó...:evil:

Na nézzük mit írtatok amíg én is...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Kormi,
üriccs, mert megint jön vissza. :? 7db e-mail megy elvileg.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?