Új privát üzeneted érkezett!

Bedike!
Gratulálunk Biankához!
Sok örömet kívánunk neki!
Ildi

Mankabi! Neked is ment egy privi!

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Bedike, gratula! Tudod, majd kérjük a fotót, ha ráérsz :D

Képzeljétek, Samunak szúr az ínye és kocog rajta a kiskanál :lol:
danann
 
 


sziasztok!

Lenne pár kérdésem.
Szabó György a dokim, tegnap voltam nála. Rákérdeztem a szül.nőre.
Fazekas Zsuzsit ajánlotta, viszont közölte a tarifát is. :oops:
Fele, mint a dokinak????? :(
Az alapból 110-120e.
A biztonság nagyon fontos, de ennyi pénzünk tuti nincs. :oops:

Légyszi, írjátok meg, ti mennyit adtatok nekik! :shock:
Persze priviben

Köszönöm !!!

Manka
Szia, mi jól vagyunk! Tegnapi mérésen 1 héttel kevesebbre számolták!
+ 1 hét!!! Nekem már ez is sok! :oops:
Nehezen viselem. Itt a jó idő, szaladgálnék már a tökkel, de a lépcsőn sem tudok felmenni, csak ha 4-5 lépcsőfokonként megállok.
Ti hogy vagytok? Mikor kezded a CTG-t? Magánba mész, vagy a koriba?

Bedike
[color=orange]GRATULA BIANKÁHOZ![/color]
Sok tejcsit és mosolyt kívánok! :D

Mindenkinek kellemes hosszú hétvégét kívánok!!!

(azért írjatok nekem:) )
Vendég
 

 
 

Jkriszta!
Nekem mind a ketten annyit mondtak, hogy annyit adunk amennyit gondolunk, ránk bízzák. Tehát ez a 120 e lehet kevesebb is.
Konkrétan rákérdezteél mennyit kér Zsuzsi, vagy magától mondta?

Kép Kép
rozsaag
 
 


Bedike,
Gratulálok a kislányodhoz! Jó egészséget kívánok!

Mtunde,
Én nemrég szültem császárral és nem lehetett érzéstelenítés után katéterezni. Azt hiszem ezt más valaki is írta. Már úgy vittek a műtőbe, hogy a katéter bent volt, és nagyon rossz volt. Én a szúrást is éreztem, pont akkor voltam már a tűrésem határán, mert legalább 5x beszúrtak mire jó lett. Akkor mondtam, hogy felállok és haza megyek. Bár én is utólag azt mondom, hogy nem bánom, hogy császár lett, de azért egész más úgy egy császár, hogy már azzal indulsz, és más mikor végig csinálod a vajúdást és akkor derül ki a császár. Ahogy te is mondtad meg kell emészteni lelkileg, akkorra már nagyon kimerült az ember.
Este 18 óra után született Kristóf, és én hiába kértem többször is, csak másnap reggel kaptam meg. Ez nagyon rossz volt.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Danann,
Ez igen! van egy olyan mondás, ha hamar jön a baba foga, hamar jön a testvére is. :lol:
Gratula nektek!

Kép
Kép
susytunder
 
 


danann, gratula Samu első fogacskájához :) látom mindig új és új dologgal örvendeztet meg benneteket a fiúcska :)

bedike, nektek meg gratula Biankához, nagyon helyes nevet választottatok neki!!! :) boldogságos szép napokat nektek!

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Szalamandra - örülök, hogy megvolt az uh és minden rendben! :)

Bedike - gratula! Sok örömöt, türelmet és tejcsit nektek :)

danan - gratula Samu fogacskájához! :)

dytke
 
 


Köszönöm szépen mindenkinek (Susytunder, Szalamandra, Rózsaág) a tapasztalatokat a GYED-el kapcsolatban!

Susytunder - még ehhez kapcsolódóan kérdezném, hogy az adókedvezményre honnan tudom, hogy jogosult vagyok-e? Lehet erről valahol olvasni?

Bedike - szívből gratulálok Biankához, én is boldogságos napokat és sok tejcit kívánok nektek!

Marcsi
- nekem is hasonló aggodalmaim vannak, hasonló probléma miatt (mellső lepény, alacsonyan...). Bízzunk benne, hogy mire oda kerülünk, minden rendben lesz és nem lesz császár, de ha mégis, látod mások tapasztalatait, talán nem lesz annyira vészes, mint amennyire izgulunk. (remélem!) :wink: Azt hiszem te írtad az éjjeli magzatmozgást, én pont akkor nem tudok aludni, amikor rákezdi lefekvéskor. Egyrészt ébren tart a produkcióval, másrészt attól tartok ez így neki nem kényelmes, vagy nyomom őt. Ilyenkor megbeszélem vele, hogy most aludni kell és hogy majd holnap reggel játszunk...és ami a legédesebb, hogy hallgat rám és abbahagyja, de ha csörög apának az óra, már ő is ébred vagy kicsit korábban kelt, hogy menjünk együnk valamit. Olyan édes!!!!!! :lol:

Danann - gratulálok a fogacskához! Hogy viseli Samu?

Jkriszta
- Sajnálom, hogy nehezen viseled, ismerős az érzés. Köszönöm kérdésed, mi jól vagyunk, mármint ahogy lehet ebben az időszakban. Sok a keményedés, így már nem nagyon mozdulok ki, csak a férjemmel. Szülésznőn mi is gondolkodunk, majd írok mindjárt privit bővebben. CTG-re 7-én megyek, mindig magánban járok hozzá, most is oda megyek.

Beneildi - privi ment.

Manka

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 


Én is kérnék priviben infót, hogy mennyit fizettetek dokinak-szülésznőnek mostanában! Előre is nagyon köszi.

Gabi

Kép
Kép
szfgabi
 
 


Mankabi- a próféta szóljon belőled, és bízzunk benne, hogy elmegy az a fránya méhlepény az útból addigra!
Tényleg nagyon édes a babád, hogy így hallgat rád! Egyébként általában én is akkor vagyok egész éjjel ébren, amikor folyamatosan rugdos. Nekem is mindig az az első gondolatom, hogy biztos nyomom őt, és azért. A dokim szerint ez nem így van, biztos, hogy nem tudjuk őket megnyomni, de akkor se tudom ezt a gondolatot kiverni a fejemből. Ez van.
Én még dolgozom, minden reggel ez a kis drága ébreszt, óracsörgés elött 5 perccel. Újabban órát lehetne hozzá állítani, mindig egyforma időben kezdi a mocorgást, csak akkor van kicsit lelassulva, amikor borongós idő van. Ő is álmosabb az esőtől biztos! :D

Kép
marcsi0503
 
 


Sziasztok!

Susy, igen, mi nagyjából egy időben szültünk, én jaunár végén, és nálam tényleg így volt, még szóltam is a műtőbe menet, hogy és a katéter??? erre mondták, hogy most már így is lehet, és akkor miét ne, legalább egy kellemetlenséggel kevesebb. :) Biztos más kórházból jött az illetékes :)

Tényleg sokkal jobb készülni egy műtétre, vagy így második alkalommal felkészülni rá, hgy az is lehet, nem biztos a normál szülés. Akkor ott a finisben váltani, az sokkal rosszabb lehet.

A félelem oldására még egy infó: császár után is 3 nap múlva lehet hazamenni, és higgyétek el, mehet is az ember, mert jól van!

Jkriszta
, furi amit írsz, én is ezt a párost választottam. A doki kifejezetten zavarban volt a hálapénz kapcsán, a szülésznőre meg mondta, hogy ő ajánl, de tudjam, hogy ingyen jár az ügyeletes. Én Zsuzsinál rákérdeztem, azt mondta, ahogyan mi aztat gondoljuk, ez részletkérdés. A 110-120-at nem a magánrendelési díjakkal összesen együtt gondolod dokira, mert 2 hónapja még az volt az átlag szabó dokinál amikor kérdezősködtem. És a szülésznőnek meg csak a szülés után a dokinak adott összeg kb fele.

mtunde
 
 


Jkriszta!
Csatlakozom Rózsaághoz és Tündéhez... én tavaly májusban szültem náluk és mind a ketten azt mondták, hogy annyit, amennyit gondolunk. Nem azok a fajta emberek, akik a pénzért kedvesek Veled. :D Én 100-ból 100x újra őket választanám.
Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Mankabi,

Adókedvezményt a gyerek után kapsz. 9000 ft havont, ezt sokan nem tudják, hogy jár.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Bedike,
Gratulálok Biankához :D

Dannan,
Nektek meg gratula a fogacskához :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

BEdike - Én is nagyon gratulálok Biankához! Sok-sok tejcsit és jó egészdéget kívánok nektek!

Danann - Nektek pedig gatula az első fogacskához!

Szalamandra - Már akartam neked írni, hogy megnéztem a NGC filmet és tényleg nagyon jó. Szerintem még meg is fogom egy párszor.

Képzeljétek tegnap ettem csokit. :oops: Utána nem sokkal kaptam egy akkora rúgást, ami aztán tényleg összetéveszthetetlen és félreérthetetlen volt! :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Susytunder - köszi a választ, ezt én sem tudtam!

Beneildi - privi ment!

Manka

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 


Bedike!

Gratulálok Biankához!

Susy!

Az adókedvezmény nem csak nagycsaládosoknak jár? Én úgy tudtam, így van, a kormány pont a 2. és a 3. gyerekem születése előtt törölte el a minden gyerekre járó adókedvezményt, akkor pár hónapig nem is kaptunk, aztán, mikor Berci megszületett, ki kellett tölteni egy papírt, hogy 3 gyerkőcünk van és akkor újra kaptuk!

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti,
Nekem mindent a könyvelő csinált és nekem Kristóf után jár az adókedvezmény. Már kaptam is úgy pénzt, szóval, ha nem járna akkor nem vették volna figyelembe.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Én is gratulálok Bedike, sok-sok örömet Biankához és minél kevesebb gondot!

Én is úgy tudom, hogy csak a 3 v. több gyerekes családoknak jár adókedvezmény. Szerintem ez egy hasznos oldal, ha a téma érdekel bárkit: http://www.csaladinet.hu/kisokos/gyed-gyes/

Ma voltam dokinál, úgy néz ki, méhszáj 1 ujjnyira nyitva, hurrá!!! :lol: Én már nagyon mennék szülni, szurkoljatok, hogy így legyen. Arra gondoltam, milyen jó lenne anyák napjára ajándékba a baba...

rozsaag
Mikor hazajöttünk dokitól, kaptam a szomszédból egy óriási csokor fehér orgonát, ami most a lakásban árasztja az illatát. Szóval én készen állok!

Kép
Kép
szfgabi
 
 


Hát lányok akkor én nem tudom mi van, de én kapok kedvezményt azt tudom. :roll:

Kép
Kép
susytunder
 
 


A havi adókedvezmény a jövedelmtől függ. Annak jár akinek az éves bruttója nem éri el a 1,5 millát.
Nekünk ugyebár nem fogja elérni. :lol:
Kaphatjátok havonta, ha valakinek mégsem számolják el, akkor az éves adóbevallásnál egy összegben kapja vissza.


Köszönöm a priviket!
Nos, én "csak" megkérdeztem a dokitól, h kit ajánlana szül.nőnek.
Ő meg rögtön azzal kezde, h ennyit kér a Zsuzsi. Vele még nem beszéltem és lehet , hogy nem is fogok. :(

mennek a válaszok.....
Vendég
 


Lányok, az adókedvezmény pontosan úgy van, ahogy Kriszta írta... aki egész évben gyedet kap mondjuk, az jogosult erre a kedvezményre. Amúgy nekem tavaly utólag derült ki, hogy járni fog, így most a bevallásnál kaptam vissza. :D

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Adókedvezmény valóban jövedelemtől függ, vagy 3 gyerek után. Mikor Benét vártam, férjem még igénybe tudta venni a terhesség alatt a havi 4ezer kedvezményt, amit aztán eltöröltek.

Bedike, nem is gratuláltam.

Jkriszti, ez meglepő...

mtunde
 
 


J.Kriszti!

Akkor ez most 40.000.-et jelent a szülésznőnek? Azért ezt kicsit túlzásnak érzem! Persze lehet, hogy nem jól számoltam...Légyszi küldd el privi-ben, mert eddig én is Zsuzsit akartam, de ha ilyen felkapott lett, hogy ilyen a tarifa... Ennyit nem vagyok hajlandó kifizetni!

Lányok!

Aki kapja a családi adókedvezményt, annak a jövedelemtől függő jár vagy nem? Csak azért kérdem, mert a havi bérelszámolómon mindig van 1 tétel adókedvezmény címen, de mi minden évben visszük a munkáltatónak a papírt, hogy a cs. adókedvezményt a férjem veszi igénybe!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Van valaki a Vermes főorvoshoz járt terhesgondozásra és Nála is szült? Szeretnék kérdezni néhány dolgot!


Köszönöm előre is!
breki76
 
 


Sziasztok Csajok,
az ÁEK-ról szerettem volna tudni, ezért olvasgattam írásaitokat. Egyébként a "2008 decemberi kismamik" topicban vagyok benne.

Az adókedvezményre annyit mondanék (ezzel is foglalkozom), hogy van az adójóváírás ami bérhez kötött, és van a családi adókedvezmény ami pedig 3 gyerek után jár. Mindkettő igénybe vehető évközben (ha nyilatkozol a munkáltatód felé) vagy az évvégi adóbevallásban. Ha egyéb kérdés van szívesen válaszolok, vagy utánanézek. Priviben írjatok.

Jó babázást mindenkinek! Remélem karácsonykor harmadszorra én is fogok.

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


Bocsánat még egy info: a családi kedvezménynek is van egy éves bruttó bér korlátja, ami felett már ha 10 gyereked van, akkor sem járna.

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


Sziasztok!

Én is voltam tegnap dokinál. Kinyílt 1 ujjnyira a belső méhszájam is, úgyhogy bármikor beindulhat a szülés. Tegnap reggel olyan erős jóslófájásom volt, hogy azt gondoltam a délutáni vizsgálat beindítja a szülést, de nem így lett! Éjszaka azonban elkezdtem vérezgetni. Reggel felhívtam a szülésznőt és arra jutottunk, hogy vagy a vizsgálattól van, vagy pedig a nyákdugó kezd eltávozni. Reménykedem, hogy az utóbbi történik és akkor végre én is babázhatok!!!

Szfgabi!
Nálunk az orgonák egyre jobban kinyílnak az udvarban. Íme egy kép róla! (jó lett volna a babánkról is képet tenni alá, de úgy tűnik Míra még várat magára :) )

Kép

Kép Kép
rozsaag
 
 


Lányok!

Alig 1 órája írtam! Bizony-bizony a nyákdugó ami távozik belőlem. :D tudom, hogy ilyenkor lehet néhány óra, vagy akár 1-2 hét is a szülésig, de ha nagyon nem jönnék akkor szülni mentem!!! :D Már nagyon várom!!!

Kép Kép
rozsaag
 
 


Csatlakozom rozsaag-hoz, nekem is távozott a nyákdugó ma. Szóval most már minden lehet... Szurkoljatok!

Kép
Kép
szfgabi
 
 


breki76:Én is Vermeshez járok,most vagyok a 33hétben.De már évek óta hozzá járok.Ha tudok szivesen válaszolok.Ha gondolod irj privit.


rozsaag,szfgabi:nagyon irigykedem,hogy már itt jártok :lol:
Könnyü szülést nektek!
alfa
 
 


Rózsaág, Szfgabi - nagyon izgulok értetek és szorítok nektek! Lehet, hogy anyák napjára itt lesznek a bébik? Ez olyan izgalmas! :lol: :lol: :lol:

Azért néha még adjatok hírt magatokról, hogy mi a helyzet!

Manka

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 


Sziasztok!

Nagyon lemaradtam,de próbálok reagálni mindenre. :)

Hát elöször is Bedike- Hatalmas Gratuláció Biankához!!!
És persze Danann Samujának a fogacskához! :D
Ezek szerint szerencsére nem is szenved vele?

Rozsaag, Szfgabi - Nagy - nagy drukk!!! HAJRÁ LÁNYOK!

Adó- Az idei jövedelemhatárt levitték 1.250.000-re. Aki ezt nem éri el,annak jár 9000 havonta. Ha nem veszitek igénybe, akkor következő év május-június körül visszautalja az Apeh. Viszont ha kapjátok és mégis túllépitek a határt, visszakérik. :shock:

Ági

Kép
iroko
 
 


Képzeljétek 2 hónap után végre kiderült, hogy egészséges vagyok!! Sem genetikai,sem immunrendszeri gond nincs és nem is volt, úgyhogy lassan vége minden vizsgálatnak, szurinak! :D :D

Most már tisztán vághatunk bele a ikrek tervezésébe! :D

Ági

Kép
iroko
 
 


Sziasztok Lányok!
Én még itt vagyok! Most még jóslófájásaim sincsenek. :(
Lehet, hogy tényleg kihúzom még 1-2 hétig??? Azért köszönöm mindenkitől a drukkot!

Iroko!
Nagyon örülök, hogy minden rendben veled! Hajrá! Nagyon szorítok Nektek!!!

Kép Kép
rozsaag
 
 


Szfgabi!
Vajon jössz ma, vagy már túl vagy rajta? Sok-sok drukk nektek!

Kép Kép
rozsaag
 
 


Köszi a gratulákat Samu fogához, már mind a két alsó metsző recéi látszanak egy picit! Egyébként elég jól viseli, igaz, egy hónapja kb egy kicsit hisztisebb, meg mindent töm a szájába, mindent összenyálaz, de legalább alszik, abban nem nagyon zavarja a fogzás. Viszont tényleg le kell szoktatnom az állam harapdálásáról :lol:
Iroko, ez jó hír! :D Mindent bele!

Gabi, Rózsaág, nektek is hajrá! :D Mostmár úgy tűnik, tényleg nagyon a célegyenesben vagytok!
danann
 
 


Sajnos még semmi jel, egyben vagyunk, nyugiban, babuci ugyanúgy mocorog, mint eddig, semmi hajlandóság nem mutatkozik, hogy ki akarna bújni. :( Most jól jönne egy front!

Kép
Kép
szfgabi
 
 


sziasztok LÁNYOK:)!

hááát csupa izgalmas és jobbnál-jobb hír :) !

Biankához én is szívből gratulálok és jó lenne gyönyörködni is benne :wink: !

Márti,
én itt még nem is gratuláltam az egészséges kisLÁNYodhoz, csak csendben örültem (de nagyon :)!), miközben olvastalak!

Iroko,
de jó ezt hallani!!!! úgy örülök! akkor.... 8) :wink: !

Dannan,
Samunak is gratulációm, a két kis fogacskához és naaagy-naaagy dícséret, hogy az alvókája nem romlott el :wink: !

Betty,
örülök, hogy a picikéd már így virgonckodik....szép idők jönnek :) !

Gabi és Rózsaág,
annyira szorítok:)! de izgalmas!!! Gabi most úgy tűnik csendben van, legalábbis itt mifelénk :wink: !
Rózsaág, tényleg nagyon hasonlítunk :) , de azért azt kívánom, hogy Míra magától induljon! Mondjuk anyák napja hajnalához mit szólnátok?? Mondom én, "orgona ága...." sokat gondolok Rátok!!

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


na tessék Gabi! én már megelőlegeztem nektek a nagy napot :)!

KépKép
KépKép
szentpyr
 
 


Egy újabb hülye kérdés: a Tena bugyit hogy kell felvenni? A csomagban úgy van, hogy kifelé néz a varrás (a 2 oldalán van egy kiálló rész), ez direkt van így, vagy be kell fordítani? Bocsi... :oops:

Kép
Kép
szfgabi
 
 


Sziasztok!

Igen megint van a Margitban szülészet, március 1. óta asszem , egyenlőre kicsi ágyszámmal.

Gratula Samu első fogacskájához! 8)

Olyan jó, hogy részletesen írtatok a császárról. Én nagyon félek tőle (van egy óriási babám és keskeny medencém ) , de annyira megnyugtató, ha az ember tudja, hogy mire számíthat. Én egyébként attól rettegek, hogy esetleg mégis érzek belőle valamit, szóval hogy nem sikerül az érzéstelenítés teljesen. Az egész a szuritól a zárásig kb mennyi idő?

Bedike, gratulálok Biankához! :D

Olvastam, amit a szülésznőnek és az orvosnak szánt pénzről írtatok. Nekem ezek óriási összegeknek tűnnek. 110-120ezer + a fele szülésznőnek?! Ez brutális, szerintem ez csak valami félreértés lehet!

Betty, ez a csokievés nálam is sokszor bejött! :wink:

Rózság, Gabi : :D :D :D nagyon szórítok nektek!

Iroko, örülök, hogy vége a viszgálatoknak és minden okés!

Nekem közben kiderült, hogy a terhelése cukrom se lett jó, bár azóta 4x mértem kajcsi után egy órával és rendben volt. Pont a vérvétel előtti 2-3 hétben volt édességevési rohamon és kb a vérvételtől számítva olyan finomat diétázom, még mindig reménykedem, hogy csak egyszeri kiugrás volt. :?
dóri797
 
 


Danann!
Nagyon édes Samu új képe!

Szentpyr!
Jó a párosítás, nekem így eszembe sem jutott. :) Hajrá 4-e???

Szfgabi!
Ha a tena bugyi alatt a hálósra gondolsz (nekem nem tena a hálósom) akkor szerintem befelé legyen a varrás de igazából nincs semmi jelentősége.

Dóri!
Köszi a drukkot.

Kép Kép
rozsaag
 
 


Gabi, Rozsaag
Drukkolok nektek!

Dóri,
Nekem is keskeny a medencém, és nagy babám volt, mégis sikerült megszülnöm :wink: Ez még nem jelent császárt.
Vendég
 


Iroko - örülök a jó híreknek, én is szorítok nektek!

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 


Gabi, Rózsaág-nagyon irigyellek titeket, remélem most már tényleg nem kell sok idő, és a karjaitokban tarthatjátok a csöppségeket! Intézem Nektek a frontot.... :D
marcsi0503
 
 


Dóri! Nekem 5kor kezdték, akkor kaptam a szurit, 5:21kor emelték ki Samut, és aztán a férjem szerint még több idő volt hátra, mint előre, kb 6 volt, mire befejezték. Én persze egyáltalán nem érzékeltem az időt, és lehet, hogy apa sem volt teljesen magánál, de a szuri és a kiemelés tuti. Amíg csinálták, hosszúnak tűnt, de amikor kész lettem, azt gondoltam: Máris? Aztán persze még enm voltam magamnál, meg éjszaka jött, így akkor is meglepődtem, hogy már eltelt 12 óra (a kezdéstől számítva) amikor jöttek kelteni. De ne erre trenírozz! Mostmár tudod, kb mire számíthatsz, ha mégis, de szerintem száműzz minden olyan gondolatot, hogy nem tudod majd megszülni!
danann
 
 


Sziasztok!

Iroko! Örülök, hogy minden rendben. Hajrá!!!!! :D

Márti!
Örömmel olvastam, hogy kislányotok lesz. Gartulálok! Talán nekünk is bejönne iigy 4. babának egy kislány....

Bedikének én is gratulálok! Sok boldogságot, jó egészséget és sok tejecskét kiivánok! :D

A soron következő kismamáknak pedig a legeslegjobbakat kiivánom!!!!

Gabi! A Tena-fix varrását kiivülre javasolják. Én hordtam iigy is és úgy is. Különbséget nem igazán éreztem.

Hálapénz:
Őszintén szólva hüledeztem, amikor ezt a rettenetesen magas összeget olvastam. Tavaly még 50-60 eFt-ot iirtak az anyukák, magam is erről tudtam normál szülés esetén. Nem hiszem, hogy néhány hónap elteltével közel a duplájára emelkedett volna a tarifa. A szülésznőnek szánt összeg -szintén tavaly- 20-30 eFt volt.

Kellemes hétvégét kiivánok mindenkinek!

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Lehet, h félreérthető volt amit írtam. bocs!
A doki 35-40-et mondott a szül.nő tarifájáról.
Hozzá tette, h ez az összeg a dokinak szánt pénz fele.
Így jön ki a kb 120ezer.

Rózsaág, Gabi
Nagyon drukkolok nektek, h minél hamarabb meglegyenek a babyk.
:lol: :lol:

Dóri
Ne izgulj, kifér a baba!
Én írtó vékony vagyok(most 55kg-47-ről indultam) és 5 órás vajúdás után simán megszültem Dávidom!

Jó éjt!
Kriszta
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?