Új privát üzeneted érkezett!

Vera!

Szerintem, ha nagyon vérzel, ne várj az orvosodra, hanem menj be és ha kell maradj ott a kórházban, mind a kettőtök érdeke ezt kívánja. Nem tudom pontosan hogy van, de engem a nőgyógyászati osztályra akartak befektetni, amikor nem tudták eldönteni, hogy szülni fogok-e vagy sem (nem most, hanem még a fiammal).
Tudom, hogy nem jó dolog kórházban lenni, de ha szükség lesz rá, ki fogod bírni Kép!

Vigyázz magadra! Szia: Timi
johitimi
 
 


Vera,
úgy szorítok nektek!!!
Te tudod, hogy mennyire vérzel és hogy érzed magad. Reggel beszélj a doktornővel (tényleg külföldön volt? lehet hogy azért volt kikapcsolva) - úgyis be kell menned, majd ő megmondja, hogy mi legyen. Valószínűsítem, hogy befektet, ha vérezgetsz. Főleg, hogy nem is tudják, hogy mitől?! Ott legalább gyakran tudnak ellenőrizni és segíteni, ha valami van.
Tényleg keveset hízott egy hónap alatt, de ez lehet mérési hiba is, mert nem ugyanolyan készüléken csinálták. De ha úgy látták, hogy minden rendben, akkor remélem, rendben is van.
Ha azt mondják, hogy feküdj be, akkor haza ne gyere, nem sokat kell kibírni és mégiscsak a babáról van szó! Tudod, már mondtam, h én nem bírom a kórházat, de én biztosan bent maradnék!

Majd küldök sok-sok erőt! Ne izgulj, minden rendben lesz!
Millió pussssz és szorítok! Kép
Ann
annann
 
 


Egyébként a lepényről mit mondtak, milyen állapotban van? Flowmetriát nem csináltak, mi? Remélem, holnap csinálnak. Bár lehet, hogy most csak így a levegőbe szakértek!

Mondjuk abban sztem igazad van, hogy ha befekszel, már csak a babádal jössz haza, de nem sokára találkoztok és magadhoz ölelheted!!! Kép Kép Kép

Képzeljétek én azt álmodtam, hogy:
1. hazahoztuk, a tuti kis autósülésében és a zöld overáljában, édes volt.
2. itt feküdt mellettem az ágyon, hozzábújtam és olyan puha volt
Kép Kép Kép

És még valami: ma találkoztam a sógornőmmel, nézegettük a kiságy részeit, trallala, egyszer csak észrevette a hasam és felordított Kép elkezdek röh9gni, kiderült, hogy akkor vette észre, hogy már mekkora, mert rég látott - kb 6 hete :oPPP
Egyébként a kiságy gyöngyörű lesz, már csak egy pár dolog hiányzik belőle - mittomén, csavarhelyek, mert vmi furat, már nem is követem, de már totál kiságy alakja van Kép Remélem, hamar kész lesz és kezdi apósom a barátját, a pelenkázót!!

Pusssz nektek!
Vera, pihi, nyugi, relax!!!! Kép
Ann
annann
 
 

 
 

Sziasztok!

Vera!
Ha nagyon súlyos lenne a helyzet, akkor az ügyeletes doki mindenféleképpen bent tartott volna. De hazaengedtek, tehát nincs baj a babával Kép! Viszont ha erősödik vagy görcsölni kezdesz azonnal irány a kórház és maradj is bent!!!
Biztos, hogy a nőgyógyászatra kerülsz, ami a negyediken van, itt rendes nővérekkel találkoztam. Igaz másodszor nem sok dolguk volt velem, mert elsősorban Levi miatt voltam ott a szülés után. Az én dokim figyelt arra amikor bent voltam, hogy nagyjából hasonló problémával fekvővel legyek egy szobában, gondolom Téged is így tesznek, ha bekerülsz. (Én olyan szobatársat kaptam, akit szintén aznap hazaengedtek, de nem abortuszra várt)
Tud valaki tanácsot adni, hogy mit kell vinni egy kórházi tartózkodáshoz? Úgy értem, hogy használati eszközök, mint pl. WC papír, evőeszköz, pohár stb. Mert ezek nincsenek, sajátot kell vinni.
Ultrahang és ultrahang között is van különbség, ezért ha máshol csinálják az egyiket, akkor lehet jelentős különbség, emiatt ne aggódj.
Ha esetleg bent kell maradnod, gondolj arra, hogy a baba érdekében történik és már együtt jöttök haza Kép. A kórházban nagyobb biztonságban lehetsz, mert közel a segítség, ha bármi történik veletek. És max. 5 hetet kell kibírni, hiszen akkor már a betöltött 40. hétnél tartasz Kép!
Aki mellettem feküdt a császár után nem volt kórházban egyáltalán, mert bár rossz helyen (a méhszájon) tapadt a lepény nem volt gondjuk, viszont programozott császárra volt szükség, mert nem kockáztathatták, hogy megindul a szülés, hiszen a lepény útban lett volna. Ezért amikor a baba elérte a megfelelő fejlettségi szintet azonnal császározták.
Majd küldj infót, hogy mi van veletek!
Addig is szigorú fekvés, csak pisilni menj ki. Nincs olyan, hogy 'csak kiszaladok a konyhába kajáért' stb. Fekvés, fekvés, fekvés!!!
Üdv, Virág
virga
 
 


Sziasztok!

Sajna semmi újat nem tudok mondani, egyelőre még itthon vagyunk, ugyanis a doktornőm csak ma este ér haza külföldről, így nem tudtunk hozzá elmenni. (Ráadásul én ébresztettem a mobilján reggel negyed 9kor. Már tiszta rosszul vagyok attól hogy fel kell hívni, nem tudom mikor zavarom és mikor ér rá. Tiszta röhej.Kép) Holnap délelőtt azért fel fogom hívni, hogy nézzen meg a kórházban vagy szerdán a magánrendelésén. Szerencsére vérzés azóta nem volt, úgyhogy most egy kicsit megnyugodtunk. A baba sokat mozgolódik, úgyhogy remélem ő is jól van. Már csak a súlya aggaszt egy kicsit, de remélem az is megfelelő lesz, és csak félremérte az ügyeletes doki azon a szuper kórházi gépen...

Köszönöm nektek, hogy így aggódtok értünk és hogy szorítotok, holnap vagy holnapután már többet fogunk tudniKép
Addig is üdv mindenkinek és vigyázzatok magatokra!
Sziasztok: Vera (35+4)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Vera!
Ne legyen lelkiismeretfurdalásod ha a mobilján hívod a doktornődet. Hiszen ezért adta meg és szerintem meg is fizeted azért, hogy ha szükséged van rá, akkor elérhető legyen. Én erre gondoltam, amikor felhívtam az orvosomat. Ez tényleg olyan helyzet, hogy beszélned kell vele!

Továbbra is pihenés, pihenés Kép!
Szorítok Nektek és jelentkezz a friss hírekkel!
Üdv, Virág
virga
 
 


Sziasztok!
Vera, már úgy vártam, hogy írj!
Szerintem is igaza van Virágnak, ne legyen lelkiismeretfurdalásod! (Bár megértem az érzéseid, én is így voltam vele, de nekem nem volt ilyen halaszthatatlan problémám szerencsére) Ha zavarná az ember, kapcsolja ki a mobilját, vagy tartson egy magán meg egy munkamobilt.
Örülök, hogy a vérzés elmúlt, remélem tényleg meg tud nézni holnap, legkésőbb holnapután!

Szorítok, vigyázz magatokra!
Pussz
Ann
annann
 
 


Sziasztok!

Először is Vera, örülök, hogy jobban vagy és remélem az orvosod meg tud nyugtatni, ha elmész hozzá és csak jó híreket mond!

Képzeljétek, ma voltunk 3D-s ultrahangon és szuper jó volt! Tündéri aranyos a kisfiam, nagyon szép szabályos az arca és iszonyúan hasonlít a másik kisfiamra kisbaba korából (persze erre ő is nagyon büszke volt). Egy kicsivel több, mint 1kg és megvan mindene. A doki is azt mondta, hogy teljesen egészséges, úgyhogy megnyugodtam! És az egyik képen olyan grimaszt vág, mintha mosolyogna Kép. Én teljesen el vagyok telve vele Kép!

Na jó, nem áradozom tovább, vigyázzatok magatokra!
Jó éjt!
johitimi
 
 


Timi,
dejódejódejó Kép Kép Kép
úgy örülök nektek! Mi már asszem nem megyünk 3Dre, úgy tűnik minden ok, mozizás miatt meg most nem tudok kiadni annyi pénzt. A magánrendelés is nagyon sokban van sajna Kép Mindegy, én akartam így Kép Még 1 hét és én is láthatom majd sima UHn Kép Az én manókámnak akkor már 1,5 körül kellene ballagnia, vagy 1,4... Kiváncsi leszek Kép

Hú, de fáradt vagyok, de már nem kell sokat kibírni!

Ma épp a szülés előtt + körül járó pénzek kibogozásával voltam elfoglalva... az oviban a munkaügyissel + utána itthon keresgettem a papírokat. Hát nehéz ügy lesz. Nekem a 2002-es évem nem volt egyszerű (munkanálküli 1 hónap, utána meg főállás + mellékállás), úgyhogy tisztára be vagyok keveredve... Hogy ebből mi lesz?!?!? És főleg mikorra??? Időben el kell kezdeni...

Remélem, Vera ma is bejelentkezik és azt is, hogy már volt a doktornéninél és jó hírekkel szolgál! Kép

Pusssz
Ann
annann
 
 


Szia Ann!

A vizsgálatot mi is ajándékba kaptuk az anyósomtól, mert olvasta valahol és arra gondolt, hogy örülnék neki ha elmehetnék és ő kifizetné Kép. Egyébknét valószínűleg magam is elmentem volna, mert többet biztos nem leszek már állapotos és ebből nem akartam kimaradni.
Lehet, hogy mire te vállalod a második, harmadik babát, már rutinból is csinálnak ilyet Kép.

Egyébként a mi önkormányzatunkban sem volt lövése se a munkaügyes nőnek a különböző kedvezményekről, meg ellátásokról. Engem nagyon felidegesített, hogy valószínűleg háromszor annyi pénzért dolgozik az önkormányzatban, mint én az óvodában és nem ért a munkájához. Akkor minek van ott? Na, mindegy. Anyukám munkahelyén van egy nő, aki ezekkel az ügyekkel foglakozik, ő szokott nekem segíteni. Azt hiszem, veszek már neki valami ajándékot, mert őt zaklatjuk állandóan.

Én két hét múlva megyek dokihoz, kíváncsi vagyok, addig mennyit változik a bébi súlya. Tudod, a másik két gyerekem is elég nagy volt, azért szoktam csak kicsit stresszelni, hogy a lányom 4kg-t nem akarja Kristóf túlszárnyalni Kép

Remélem Verával tényleg minden rendben van és jó híreket kap.
Vigyázz te is magadra!

Szia: Timi
johitimi
 
 


Sziasztok!

Timi!
Örülök, hogy sikerült megörökíteni már a pocakodban a kisbabát Kép!

Vera!
Mi újság? Van valami hír?

Üdv, Virág
virga
 
 


Sziasztok!

Ma teljesen megnyugodtunk hála a doktornőmnek. Végre eljutottunk hozzá, csak azért nem jelentkeztem eddig mert a sok izgalom után rendesen bealudtam délután miután hazaértünk Kép Déli 12-re beértem a szülőszobára (oda hívott, mivel épp benn volt), megnéztük a babát, és beigazolódott hogy a hétvégén elmérték, nagyon szépen fejlődik, már 2100 gramm! Kép Tehát vele minden rendben, a CTG és az uh is tök okés volt. Viszont megmértük a vérnyomásomat, ami elég magas, emiatt vér- és vizeletvizsgálat következett, mert sajnos felmerült hogy esetleg toxémiás (vagy ne adj' isten hellp-szindrómás) vagyok... Ha ezek rossz eredményt hoztak volna, akkor császár azonnal, ezért felhívtam a kispapimat hogy siessen a szülőszobára (taxival mentem be mert dolgozott). Innentől kezdve ketten izgultunk délután 3ig hogy vajon ma leszünk-e szülők, vagy esetleg van még pár hetünk Kép A vérvizsgálat eredménye is előbb-utóbb megérkezett, és szerencsére semmi gond nincs. (Mielőtt eljöttünk, jött még egy vérnyomásmérés, ott már az is rendben volt. Lehet hogy csak tök ideg voltam, bár hétvégén is magasat mértek - igaz, akkor is a szülőszobán Kép )

Képzeljétek, a várakozás alatt végighallgattunk egy kitolást, a doktornőmnél szült közben egy kismama, egy tündéri 3 kg-os kisbabát láttunk Kép Kép Kép Nagyon megható volt mikor felsírt - én is sírtam Kép Reméljük nekünk is nemsokára (na jó, legyen még négy hét) hasonló élményben lesz részünk...
Szóval örülök hogy minden rendben van velünk, a doktornő nagyon aranyos volt, mindig totál meg tud nyugtatni hál' istennek...

Vigyázzatok magatokra, üdv:
Vera (35+5)

KépKép Kép
76vera
 
 


Szia Vera!

Nagyon örülök, hogy minden rendben van veletek és csak jó híreket kaptál. Biztos nagyon édes a babád és nemsokára találkoztok Kép!

Virág! Nagyon jól esik, hogy velem együtt tudsz örülni. Kristóf tényleg nagyon édes a képeken, már az összes nagyszülő és a húgom is bejelentette az igényét, úgyhogy majd mehetünk fényképet nyomtatni (remélem a CD-ről, amit kaptunk, lehet).

Jó éjt! Sziasztok: Timi
johitimi
 
 


Sziasztok!!!!
Jajj, Vera úgy örülök!!!! Már úgy vártuk, hogy jelentkezz! (zaklatni azért nem akartalak Kép )
Még jó, hogy elmérték, szépen fejlődő csemete ő, csak nem mindegy, hogy kinek a kezei közé kerülsz!!! Dejó, hogy ilyen hozzáértő aranyos dokinénink van!
Mesélj már egy kicsit arról, hogy milyen volt a kitolás, úgy értem, hogy viselkedett a doktornéni? meg úgy az egész hangulata... olyan kivi vagyok.
A vérzés teljesen elmúlt gondolom. Megfejtette, hogy miért lehetett?
Megírnád a szülőszoba telcsiszámát, azt, ahova ti is szoktatok telcsizni, ha vmi van. Mostmár nem árt nekem sem tudni + ha szülünk akkor is oda kell szólni, nem? Kép Kép Kép Najó, mi még nem szülünk és remélem még ti sem 4 hétig!
Utána viszont majd találkozol a piciddel, olyan jó lesz Kép

Úgy feldobott ez a hír, mert egyébként fáradt, nyügös és kedvetlen vagyok. Remélem, rajtam kívül indenki ok-s Kép
Pussssz
Ann
annann
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors beköszönés, egyébként pihengetek.
Szerencsére minden rendben, jól vagyunk, a babóka aktív, délután egy picit fájt ugyan a hasam, de ez a vége felé lehet hogy már természetesKép A lényeg hogy semmi komoly baj nincsen.

Köszi hogy így aggódtatok, hát elég stresszes volt ez a tegnapi nap...

Ann!
A szülőszoba száma 475-2664. Remélem neked még sokáig nem lesz rá szükséged!Kép De bármi problémád van, és a doktornőnket nem tudod elérni, itt mindig segítenek. Az utóbbi napokban volt szerencsém néhány szülésznőt megismerni, komolyan mondom, egytől egyig nagyon aranyosak voltak. Ezek szerint igaz a hír hogy a MÁVban nincs rossz szülésznő.Kép Ennek ellenére mi választottunk is, ő is nagyon kedves volt mikor találkoztunk.

A szülésből tulajdonképpen csak annyit hallottunk (nem volt behúzva az ajtó szerintem, mert látni nem láttunk semmit) hogy a végén bíztatták a lányt hogy most nyomjon, kicsit őt is lehetett hallani. Egy pontnál nagyon lelkes lett mindenki (gondolom mikor kibújt a fejeKép), és nagyon örvendeztek. Aztán egyszercsak meghallottuk a babasírást, nagyon megható volt. Tisztára elérzékenyültünk. Remélem hamarosan mi is átéljük ugyanezt.Kép

Most megyek pihengetni, üdv:
Vera (35+6)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam megnézni, mi van veletek!
Vera!
Örülök, hogy jól vagy és így tovább!

Ann! Kitartást, remélem már jobb a kedved!

Velünk minden rendben, nemsokára megyek a háziorvoshoz és kiiratom magam betegállományba Kép.

Legyetek jók, sziasztok: Timi
johitimi
 
 


Sziasztok!

Ann!
Nekünk kifejezetten szóltak, hogy szülés előtt nem kell telefonálni a szülőszobába, hiszen telefonon úgysem tudnak semmit mondani, ha esetleg kérdéses, hogy megindult-e.

Timi!
Nem tudsz felrakni a gyönyörű kisfiadról a pocakodban? Úúúgy szeretném látni Kép.

Üdv, Virág
virga
 
 


Vera, köszi a számot Kép Tök ari ez a történet, már úgy várom Kép De addig fel kell töltődnöm energiával, mert egyelőre haladok lefelé a süllyesztőbe! Kép

Tényleg, Virág,
akkor csak odamegyek - a mittomén hova, merthogy foggalmam sincs - és közlöm, hogy ugyan már, jöttem, mert ez és ez az orvosom és szeretnék szülni? Kép Viccesen hangzik. Kép
Tényleg, ha szülni megyünk, akkor hol kell bemenni és hova? Segítsetek már, merthogy tényleg nem tudom. Még csak előadáson voltunk - akkor a Podmaniczky felől mentünk be (de az ugye más tészta), de mintha ott láttam volna egy térképet, hogy a szülészet hót máshol van - másik oldalon! Még időben vagyok, hogy megmondjátok :o)) és ha legközelebb megyünk előadásra, akkor felfedezem a másik bejáratot is.

Most még fáradtabb vagyok, mert túl vagyok a mai tornán, most fürcsi és - amennyiben lesz erőm - tanulás Kép

Jójéjt!
Ann
annann
 
 


Ann!

Bocsika, hogy ismeretlenül beleszólók, mi is az első babánkat várjuk, csak a nyárvégi topicba irogatunk! Most voltunk szülőszobalátogatáson és a doki mondta, hogy lehetőség szerint a Dózsa Gy. felőli oldalon kell bejönni, mert ott az udvaron vigyáznak a kocsira. A Rippl-Rónain a normál bejáraton este 18-ig lehet, utána és hétvégén a mellette lévő mentőbejáraton lehet bejönni, de az nem túl jó állítólag, mert a kispapi, a kocsival ki kell álljon (a mentők miatt)!
Utána fel kell menni a harmadikra, a szülőszobákhoz (liftből kiszáállsz balra, fennt ki is van írva), és egy telefon van az ajtóban ott kell szólni, hogy szülni jöttünk Kép Ez nekünk is nagyon tetszett, habár szerintem akkor pánik lesz, és nem érünk rá foglakozni, hogy mit mondunk... gondolom a többit már tudod, ügyeletes doki megvizsgál, megállapítja, hogy tényleg szülünk vagy csak josló, ha igen, akkor hívni kell a dokidat, közben, beöntés, meg egyéb finomságok...Kép, addig a kispapi vár a vajudó-tv-s előtérben. Utána pedig vajúdtok együtt, a többbit szerintem már előttem írták!

Kb. ennyi! de mivel első babások vagyunk ezeket mi is csak a dokitól tudjuk, majd arra vagyunk kiváncsiak, hogy fog ez élőben menni!

No kb ennyi!

Most megyünk kicsit pihizni!

Üdv

Meme
Meme
 


Meme,
Kössssszi Kép Kép Kép nemtom honnan kéne nekem bármit is tudni, a félreértések elkerülése végett közlöm mindenkivel, hogy én SEMMIT sem tudok és nagyon szívesen veszek minden apró, jelentéktelennek tűnő infot is!!!

Pl azt se tudtam, h ügyi doki megvizsgál, meg ilyenek.
Van még valami infotok, írjátok, írjátok, írjátok!!!!! Jobb előre tudni mindent!!!!

Pusssssza minden segítőkész emberkének és pocaklakójának Kép
Ann
annann
 
 


Meme,
egyébként mekkorák vagytok már? kinél fogsz szülni? Mikor?

Ann (31+0)
annann
 
 


Ann!

Meme már tényleg leírt mindent, úgyhogy én már nem is tennék hozzá semmit. Ez mind így működikKép

Egyébként mi tudtuk hogy a Rippl-Rónai utcában van a bejárat a szülőszobára (de ugye mi már jártunk ott korábbanKép), csak épp azt felejtették el közölni hogy este 6tól ez nem bejárat... Úgyhogy gondolhatod szombat hajnalban milyen meglepetés ért bennünket, mikor odaértünk. Aztán kocsival át a Dózsa Györgyre, de mivel nem tudtuk hol is van az a D porta, ezért letettük a kocsit egy kisutcában és onnan séta. Mindez a vérzés idején... Nem tudom mi lett volna ha már szülni megyünk, nem hiszem hogy nagy kedvem lett volna sétálgatniKépKép

Az ügyeletes dokit mondtam már (tudod kocsiban maradunkKépKép ááá, ez csak vicc). De tényleg megvizsgál, mert gondold el ha csak vakriasztás van, azért nem hívják be szegény doktornőt mindig poénból. Én még azt nem tudom hogy ha van valakinek választott szülésznője, akkor nem lehet-e kérni hogy ő vizsgáljon meg? Vagy jobb az orvos?

Egyébként én azt mondom hogy nincs abban semmi ha odatelefonálsz mielőtt elindultok szülni, legalább tudják hogy mentek. Mert azért én bízom benne hogy egyértelműek lesznek a jelek, és tudni fogom hogy most szülünkKép

Ann! E-mail ment magánban is.

Üdv mindenkinek:
Vera (35+6)

KépKép Kép
76vera
 
 


Ann!

Elvileg 34 hetesek, kislányunk lesz, és Banczik Zoltánnál fogunk szülni, elvileg október 6., de úgy érzem, hogy előbb!
Amúgy meg szívesen! Kép
Tök jó, hogy van legalább egy ilyen hely, ahol ki tudjuk egymást segíteni és itt tudtam meg egy csomó mindent Kép

vera!
A telefonban igazad van én attól parázok, hogy majd nem is az és csak jót röhögnek, no de mindegy majd meglátjuk én még úgyis utolsó vagyok a sorban KépKépKép!

Amúgy mindenkinek szép éjszakát!

Meme
Meme
 


Sziasztok!

Ann! A lányok tényleg jól leírták a dolgokat. Annak idején Balázzsal mi éjszaka bementünk a szülőszobára (én nem szóltam oda telefonon), az ügyeletes doki megvizsgált, kitöltött mindenféle papírokat és ctg-t is csináltak. Kaptam egy szülésznőt (nekem nem volt választott) és onnantól fogva gyakorlatilag ő látott el (beöntés, méhszájvizsgálat stb...) Az ügyeletes doki időnként odajött és megkérdezte a szülésznőt, hogy minden rendben van-e. Kérdeztem, hogy telefonáljak-e az orvosomnak, de azt mondták, hogy ők majd behívják, ha szükséges.
Szerintem azért kérdezd meg a saját orvosodat, hogy felhívd-e a mobilján, ha úgy érzed, hogy jön a baba!
Egyébként velem nagyon rendesek voltak az ügyeleten, amikor az éjszaka folyamán másodszor mentünk vissza (mert először nem hitték el, hogy szülni fogok Kép, meg is fogadtam, hogy most nem megyek be olyan korán, csak ha már jó sűrűn jönnek a fájások, csak nehogy a kocsiban szüljek meg a Hősök terénKép ), már mosolyogtak, amikor mondtam, hogy gyerek nélkül én innen már el nem megyek!

Virág! Szívesen teszek fel képet Kristófról, de azt mondta az informatikus férjem, hogy várjam meg őt, mert ilyen formátumban (vagy mi) nem illik felrakni. Abszolút nem értek a dologhoz, úgyhogy megvárom és este felrakatom vele a képet.

Vigyázzatok magatokra és a babócákra!
Sziasztok: Timi
johitimi
 
 


Sziasztok!

Ann!
Hát ez tényleg ilyen viccesen működik: odamész a szülőszobához, felveszed a telefont, megvárod amig beleszólnak és mondod,hogy szülni jöttél Kép. Ha nem veszik fel egyből, nem kell elkezdeni ütögetni az ajtót, mert lehet, hogy éppen mindenki szülni van, vagy beöntést ad, türelmesen várni kell. Beengednek, megvizsgálnak és eldöntik, hogy tényleg szülni fogsz-e vagy csak vaklárma az egész.
Felesleges az orvosodat hivogatni, amíg nem biztos a dolog, mert nem kell, hogy ott legyen az előkészítés során: beöntés, papírmunka stb. Az ügyeletes doki dönti el, hogy mikor kell hívni. Lehet,hogy csak órák múlva, amikor már megfelelő a tágulás.
A Podmaniczky felől tényleg nem érdemes menni, mert még fizetős is. Én a biztonság kedvéért készítettem a kórházi táska mellé kb. 1500 ft aprópénzt, biztos, ami biztos alapon. A legegyszerűbb a Dózsa György útról a Hősök tere felől bemenni. Ott a nagy aulában megkérdezheted a recepcióst, hogy merre kell menni. Nekünk kérdezni sem kellett, mert látta a pocakomat és már mutatta is a megfelelő liftet, mondta, hogy harmadik emelet. Ott kiszállsz a liftből átmész a belgyógyászaton (azt hiszem kardiológiai osztály), a végén az üvegajtónál ha jól emlékszem jobbra kell menni és már ott is vagy. Remélem jól írtam le, de ha nem majd segítenek Kép.

Timi!
Akkor várom a képet Kép!

Anyakönyvi kivonat és TB kártya:
Pakolás közben megtaláltam a tájékoztatót az anyakönyvezéssel kapcsolatban amit a kórházban adtak. Idézem:
'Újszülött gyermekük születésének anyakönyvezését -a MÁV Kórház és Rendelőintézet vezetőjének bejelntése alapján - a Terézvárosi Polgármesteri Hivatal Anyakönyvi Irodája (Bp. VI. Eötvös u. 3. II. em. 202.) végzi.' Nekünk 8 napon belül kellett menni érte.
A TB kártyát a XIII. Teve u. 1-ben készítették el és postázzák 30 napon belül. Ha nagyon akartok be is lehet menni érte, de akkor telefonon érdeklődni kell, nehogy 'elkerüljétek' egymást és már esetleg postázták addigra.
Ezek miatt ne aggódjatok, intézik automatikusan! De ezeket a tájékoztatókat Ti is megkapjátok majd, ezért nem írok le mindent. Csak megnyugtásképpen idéztem ezeket.

Üdv, Virág
virga
 
 


Szia Virág!

A kedves férjecském feltett két képet Kristófról, a fotóalbumok között Béres Kristóf néven találod Kép

Szia: Timi
johitimi
 
 


Szép jó reggelt!!!
Még tegnap elolvastalak titeket, de márnem volt erőm nyomogatni a gombokat, mert annyira hulla voltam, a végén még mindenféle baromságot írok...
Ma viszont nem dolgozom, és dagadtra aludtam a fejem!!! Kép

na most, ha jól értelmezem a bejáratokat, akkor:
18:00 ig Rippl-Rónai,
utána meg Dózsa-György (ez egész nap él? itt mindig hagyhatjuk a kocsit?)
Ez a folyosó végi telefonos módszer hulla jó, kispapimmal eljátszottuk itthon Kép Kép Szét röhögtük az agyunkat. Kép Remélem, ott is azt fogjuk Kép
Egyébként köszi mindenkinek, már olyan okos vagyok, hogy alig fér bele a fejembe a sok info Kép Már legalább el tudom képzelni Kép A szülést úgyse lehet, azt a legöregebb tengerész se tudja, hogy hogy fog zajlani.

És képzeljétek, tegnap volt a 3. házassági évfordulónk Kép Kaptam 3 szál rózsát Kép Kérdeztem, hogy miért 3? Azért e, mert 3 év, vagy mert 3an leszünk? Kép Kép Kép

Meg még az volt tegnap, hogy lemondtam a varrónőnél az utsó ruhadarabomat, egy pulcsit, mert közölte, hogy még min. 2 hét, mire megcsinálja. Kösssssszi, akkor mikor is fogom hordani??? Akkor már nem dolgozom, alig megyek vhova, egy bő pulcsit meg már varrt nekem. És még ő nem kapott levegőt Kép Kép Kép Sajna, nem tudott érdekelni, azért nem varratok meg vmit, hogy 3x felvegyem :oPPPP

Najóóóó, azért tanulnom is kéne. Egész 7en nem ment munka után, olyan fáradt voltam! Kép

Pussssz:
Ann
annann
 
 


Sziasztok!

Sajna az éjszaka megint véreztem, először jobban, aztán már csak minden egyes pisiléskor.Kép
Egy álmatlan éjszaka után ma reggel felhívtam a doktornőm, hogy elmeséljem neki az újabb történéseket. Elmentem hozzá, csinált ctg-t, vizeletvizsgálatot, UH-t, majd rendes vizsgálat is volt. Minden rendben van, a baba kedd óta is hízott 50 grammotKép Már 2150 gr-nál tartunkKép Annyira boldog vagyokKépKép
A méhlepény állapota is teljesen jó, nem válik sehol, a doktornő azt mondta hogy amíg ez így marad és a baba is fejlődik, nincs mit tenni. Várjuk meg amíg magától beindulnak a dolgok, mert abban egyetértettünk hogy természetes módon szeretnék szülni. A vérzés nem vészes, azt mondta hogy amíg ilyen szivárgásos jellegű (tehát nem ömlik) addig nem okoz problémát. Valószínűleg valahol a széle nem jól tapad, és ha a baba ott erőteljesebben hozzáér, akkor elkezd vérezni. Ezt most már a szülésig néha-néha el kell viselnem, de nem szabad tőle megijedni. Főleg addig amíg nem is görcsöl a hasam.
Úgyhogy most megint megnyugodtamKép Az orvosom szerint nem biztos hogy kivárjuk a szeptember 26-ot, lehet hogy hamarabb jön a baba, de még 2-3 hét valószínűleg hátravanKép
Na majd meglátjuk, mindenesetre sokat fekszem, mert akkor egyáltalán nem görcsölget a hasam és nem is feszít annyira.

Timi!Kép
A kisfiadról a képeket hol lehet megnézni? Kerestem, de nem találomKép Pedig én is szeretném megnézni!!!

Ann!Kép
Gratulálok a harmadik évfordulóhoz, nekünk 7én lesz az 1. Kép Az eredeti terv szerint a férjem elvinne valami klassz helyre vacsorázni, de jelen állapotomat nézve nem biztos hogy elmegyünk...
De akkor azt mondta hogy főz valami finomatKép Mondtam neki hogy aznap talán iszom vele egy pohár vörösbort, az úgyis ajánlottKép De lehet hogy már attól is becsípnék, ezer éve nem ittam alkoholt, bár őszintén szólva nem is hiányzikKépKép
Különben is tiszta lelkiismeret-furdalásom lenne a babával szembenKép

Na megyek feküdni, úgy nem feszít a pocim. Vigyázzatok magatokra!

Üdv:
Vera (36+1)

KépKép Kép
76vera
 
 


Szia Vera, Kép
jó, hogy azért benézel, de ha úgy nem feszít a pocid, akkor elnézzük neked, ha egy nap, csak egyszer jössz Kép ;) Kép
Megnyugodtam, így hogy te is megnyugodtál. Kép Sajnálom, hogy pöttyözget a vér,
tudom, hogy nehéz lehet azt gondolni, hogy semmi gond, de mivel ésszerű a magyarázat, szerintem elfogadható. Nem bírom, ha hülyének néznek, vagyis naaaaaaagy magasról lenéznek rám és tévedhetetlenül közlik, hogy ez vagy az a teendő. De hogy miért??? azt nem. Sajna én ilyenkor nem tudom elfogadni, csak ha megadják a magyarázatot.
Hogy mi a titka: sokszor ők se tudják hogy mi a franc van!!!
Olyan jó, hogy neked megmagyarázta a doktornénink, nagyon aranyos, meg okos, ügyes ;o)

Remélem, az évfordulót még 2 in 1 ünneplitek!
Egyébként én sem szoktam alkoholt inni, nemcsak most nem. Nem iszom, nem dohányzom, nem drogozok, nem is nőzök.... :oPPP jó parti vagyok Kép
Képzeljétek, én meg nem csináltam meg az ünnepi lasagne-t. Kép Hogy miért nem? Elmentünk apósomékhoz és ottragadtunk. Épp a kiságyon az utolsó simáításokat végezte. Persze sajna lassan ment, mert nincsenek olyan jó eszközei, mint egy asztalosműhelyben, de az eredmény csodálatos! Haza is hoztuk, összeraktuk, olyan széééééép! Elképzeltem benne a manót.... Kép Kép Kép
Meg szeretném nektek mutatni + ugye a babakocsit + az ágyneműt is ígértem... majd csinálok egy fotoalbumot én is.

Timi, még én sem találtam a picidet, de most addig keresem, amíg meg nem lesz!

Persze a tanulásról ennyit. Apósom szerint ne tanuljak (ne izguljak), mert egy kismamát úgyis átengednek, meg egyébként is most nagyobb vizsga előtt állok. Kösssssssziiiii. Édes, nem??? Kép
Össze kell kapnom magam. De amikor olyan fontos volt a kiságy Kép Kép

Na megyek, fürdés meg miegymás!

Vigyázzatok amgatokra!
Pussz
Ann (31+2)
annann
 
 


Szia Ann!

Biztos nagyon szép a kiságyatokKép Várjuk ám a képeket, nagyon kíváncsi vagyok ráKép Olyan jó Neked hogy apósod ilyen ügyes!

(Ja, és ha megtalálod Timiék képeit, akkor szólj nekem is légyszi hol vannak, azt is megnézném.Kép)
Üdv: Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Vera,
megvannak a képek!!!! Gyönyörűűűűű!!!
Na figy:
babanet főoldal
jobb fent
fotoalbumok
fotoalbumok megtekintése
és ott volt az újak között
Nézd meg, érdemes!!!!

Timi, külön neked is kiírom: gyönyörűűűűű!! Kép Kép Kép

Pusssz:
Ann
annann
 
 


Sziasztok csajszik!

Köszi a dícséretet, átadom a fiamnak Kép Kép Kép, aranyosak vagytok.
Ez ma nagyon jól esett, úgysem volt túl jó napom. Általában igyekszem normálisan megfogalmazni a véleményemet dolgokról, meg egyébként is konfliktus kerülő (Ann, jól írtam? Kép ) ember vagyok, néha mégis felhúzzák emberek az orrukat, én hülye, meg magamra veszem. Na, mindegy.

Képzeljétek, voltunk ma évnyitón az iskolában. A műsor hosszú volt és borzalmas, és teljesen meg vagyok szeppenve. Olyan szigor van és annyi szabály, hogy örülök, ha én fejben tudom tartani, nemhogy a lányom. Jó, hogy ezt is átélem, mert még jobban megértem majd a szülőket az oviban, ha visszamegyek dolgozni. Azért majd belerázódunk.

Vera! Nagyon vigyázz magadra, pihenj, amennyit csak tudsz és ha megvan a babád írjál, mert én már helyetted is izgulok Kép!

Ann! Biztos gyönyörű a kiságy, én is kíváncsi vagyok a képekre, szólj, ha csináltál fotóalbumot! Tényleg jó, hogy van egy ilyen ügyes apósod. Már gondoltam rá, hogy továbbtanulás képpen megtanulok burkolni vagy elmegyek asztalosnak, azzal legalább érek valamit Kép.
Vizsgán meg dugd ki jól a hasadat, hátha hatással lesz a vizsgáztatókra Kép!

Na megyek aludni, mert leragad a szemem!
Vigyázzatok magatokra! Jó éjt!
johitimi
 
 


Sziasztok
Bocsi, hogy belekotyogok, de most olvastam a szülőszobába jutást. Mi is hajnalban mentünk szülni, és persze mi sem tudtuk, hogy a Rippl-Rónai zárva van olyankor. Igy aztán 5 perces fájásokkal, szakadó esőben sétáltunk át a D kapuhoz, ott még kóvályogtunk is kicsit, mert a férjem okos volt nagyon. Gondolhatjátok hogy néztem ki mire bejutottam a szülőszoba elé. Ott aztán a telefonhasználattal voltak gondjaink, jókat röhögtünk.
Ja és a parkolás. Tényleg vigyetek sok-sok aprót, nekem 11-re meglett a baba, de szegény férjem igy is rohangált állandóan a parkolóórához. Merthogy 4-kor tudott elindulni haza. (pedig extrán nem volt velünk, mert fáradt voltam)

Szülésindulás
Én azzal voltam bajban, hogy megkérdezte az ügyeletes, hogy folyik-e a magzatviz. Én mondtam,hogy valami szivárog, de fogalmam sincs. :-) Aztán összeszólalkozott a szülésznő, meg az ügyeletes doki, hogy mi szivárog. Szülésznő szerint fertőzésből adódó folyás, doki szerint magzatviz....., dokinak volt igaza Kép
Ja és persze nem voltam biztos benne,hogy szülni megyünk, minden mindegy alapon idultunk be.

Na nem kotyogok bele tovább, vigyázzatok magatokra, meg a Pocaklakóra

Szilcsike
szilcsike
 
 


Szilcsike!

Köszi az információt.
Most visszaolvastalak benneteket és kibogoztam, hogy hol is kell bemenni a kórházba! Mi annak idején a mentős bejáraton mentünk be és nem volt vele gond. Ez a telefonos módszer nekem is tetszik, mondtam a férjemnek, hogy gyakoroljon Kép.
johitimi
 
 


Sziasztok Kép
Timi, te szegény, én kiakadnék egy ilyen sulitól... pedig a legjobb suli nálunk is ilyen
Kép Szegény Johanna!

Szilcsike, köszi az infokat, írj meg mindent, ha eszedbejut, minden nagyon fontos lehet!!!
Ez a magzatvíz téma is érdekes, valóban. Mert ha nem folyik, mintha bepisilt volna az ember, hanem csak szivárog, akkor légy okos!!!

Ja, a profilomba betettem egy UH képet - persze ez már egy hónapos, akkor voltunk utoljára vizsgálaton, de nagyon édi :o))) (már nem azért, h dicsekedjek :P)

Jön a hidegfront, ismét jobban fáj a hátam. Most meg tényleg tanulás!
Pusssz:
Ann
annann
 
 


Sziasztok!

Timi!
Megnéztem a képeket még tegnap. Csuda aranyos a kis pocaklakó Kép!

Vera!
Hát akkor marad a sok-sok pihenés. De szigorúan ám Kép!

Üdv, Virág
virga
 
 


Virág!
Köszi, a te dícséretedet is átadom a fiamnak!

Ann!
Légyszi mondd meg, hogy tudom megnézni az ultrahang képeidet, mert nem találom!
johitimi
 
 


Timi,
csak rákattintasz a nevemre, itt a hozzászólásnál és már látod is :o)
De a profilba mindig csak egyet lehet feltenni, úgyhogy a többi ígért kép, majd albumban lesz Kép
de csak akkor, ha majd túl leszek a vizsgán, mert kriminális, hogy mennyire nem haladok...
Megyek is!
Pussssz:
Ann (31+4)
annann
 
 


Ann!

Megnéztem, aranyos Kép. Remélem jól vettem ki és ez a bébid arca, ugye?
Jó tanulást!

Szia: Timi
johitimi
 
 


Timi,
bizoooony, bizooooony, ugye milyen gyönyörű :o))))) A doktornéni is ott nézegette, hogy nagyon szép baba Kép
Kivi vagyok, most szerdán mit mutat magából...
Már úgy várom!!!
No, ha vizsgálni akarnak, azt nem. Olyan még nekem nem volt... Kép

Tegnap meg ma már tudtam tanulni valamennyit, valszleg azért, mert hűlt a levegő. Persze maga a front az nem tett jót...
A gyomrom + emésztésem sem maga a csúcstechnika, de kibírható.
Holnaptól viszont szorítsatok, mert rohammunkában vizsgálom a gyerekeket az oviban, ha eddig elfáradtam, nemtom most mi lesz... így is igyekeznem kell, hogy a legégetőbbek beleférjenek.
Pusssz
Ann
annann
 
 


Sziasztok!

Megnéztem a képeket, tényleg nagyon aranyosakKép
Nekünk is van 3d-s arcképünk, kíváncsi leszek hogy mennyire fog hasonlítani a baba valódi pofijára.

Ann!
Te meddig dolgozol még?! Nem akarsz egy picit pihenni, mielőtt megérkezik a baba? Kép

Timi!
Ti pedig ma kezdtétek a sulit, igaz? Majd számolj be róla, hogy tetszett a kislányodnakKép

Velem semmi különös nem történt, továbbra is egyben vagyunk, remélem még két hétig így is maradunk. Bár a hasam most már minden nap fájdogál, ma reggel is majd' meghaltam. Kezdem sejteni mi vár rám... A nővéremnél így kezdődtek a szülési fájdalmak, már előtte kb. 2 héttel görcsölgetett, ők be is mentek a kórházba, ahol megállapították hogy csak jósló, de haza már nem mehetett. Két nap múlva meg is lett a babájuk.
De én eldöntöttem hogy csak akkor megyünk, ha már nagyon fáj! Úgy ahogy az előadáson mondták. Gondolom csak felismerem hogy ez már az...

Üdv mindenkinek, jó hogy normalizálódott az időjárásKép
Vera (36+4)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok lányok!

Vera! Köszi az érdeklődést, megvolt az első nap. Tegnap este Johanna már nagyon izgult, fájt a feje, hasa stb. Kérte, hogy vegyünk neki egy ébresztőórát, nehogy elaludjon reggelente. Hát amikor csörgött az óra, ki is ugrott az ágyból, két perc alatt elkészült és közölte, hogy most azonnal induljunk. Mondtam neki, hogy azért én is felöltöznék, mert így hálóingben fáznék, meg elég furcsán néznének rám az utcán Kép. Ma egyébként csak két órájuk volt megtartva, nagyrészt ismerkedtek az osztályteremmel, meglátogatták a másik elsős osztályt. A hét többi részében három órájuk lesz naponta, gondolom még ilyen lazán telik az is. Ismerkednek a könyvekkel, füzetekkel, szabályokkal, ilyesmi. Jövő héttől meg rendesen órarend szerint lesznek óráik, azt mondta a tanítónő, hogy általában négy óra lesz egy nap.

Nagyon furcsa volt, hogy ilyen hamar bejött ez a hűvös idő, én még nem igazán vettem őszi ruhákat, úgyhogy imádkoztam, hogy találjak a tavalyi ruhái között olyan hosszú nadrágot, amit még nem nőtt ki. Hétvégén megyek ruhabevásárló körútra, mert nekem sincs már olyan nadrágom a vastagak közül, amit fel tudok venni. Furcsa, mert csak a hasam nőtt meg jó nagyra, úgyhogy jók rám a ruháim, csak a hasamon nem ér össze.
Ti vettetek vastagabb kismamaruhát?
Bár neked Vera, már nem nagyon kell Kép.
Nincs kedved feltenni a 3D-s képeteket, szívesen megnézném a babádat!

Én szombaton megyek dokihoz. Eddig mentesültem a manuális vizsgálatoktól, de gondolom lassan ellenőrzi a méhszájat, úgyhogy én sem fogom megúszni. Holnap meg elmegyek vérvételre, amíg Johi suliban lesz. Ti voltatok EKG-n, mert engem még nem vitt rá a lélek, hogy órákat sorban álljak.

Megyek, főzök valami ebédet a családomnak. Vigyázzatok magatokra!
Sziasztok
johitimi
 
 


Sziasztok!

Nul kilométeres 19 hetes kismama vagyok.Ez az egész terhesség nagyon jó dolog, csak annyi mindenben bizonytalan vagyok, egy igazi kis "nemtudomka". Szabó György az orvosom. Róla szeretnék olvasgatni, és tudom, hogy az archívummal kellene kezdenem, de az olyan sok!Kép, zavarba ejtő az a rengeteg info. Ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném.(Ha csak azt eláruljátok, hogy az archívumban mégis hol találhatok róla valamit, már az is nagy segítség lenne!)
Még valami! Ebben a kórházban van-e olyasmi, hogy bizonyos orvos csak bizonyos szülésznővel "szeret" dolgozni? Ha igen, Szabó doktornak ki a favoritja? Ha nincs ilyesmi, kik a jó szülésznők, és hányadik héten illik őket felkérni?
És a szülésre felkészítő tanfolyamra (amit a Mávban tartanak) kell-e jelentkezni vagy csak úgy odaállítok? Ha kell jelentkezni, kinél?
Most már tényleg megszűnök, és előre is köszi!!
Sára
 


Sziasztok!

Sára!
Szabó doktorral kapcsolatban én nem tudok segíteni, de hátha benéz valaki, aki ismeri Kép. Ha nem, akkor marad az archivum. A kulcsszavas keresőben próbáltad már?
Az előadásra nem kell bejelentkezni, csak oda kell menni.

Jó pocakosodást! Virág
virga
 
 


Sziasztok!

TimiKép
Olyan jó volt olvasni amiket írtál az iskolárólKép szerintem ez a szülőnek is közel ugyanannyi izgalommal jár mint a gyereknek, nem? Aranyos lehetett Johanna ahogy reggel kipattant az ágyból. Ha sejtené szegény, hogy ez nem lesz mindig így... Kép

Hát a melegebb ruhákkal én is bajban vagyok. Nekem egyetlen olyan ruhám sincs ami hűvösebb időre valóKép Tavasszal még nem volt olyan nagy pocim, igazából úgy emlékszem kb. májustól hordtam kismamaruhákat. Most meg már felesleges lenne vennem, főleg így hogy ki sem mozdulhatok itthonról. Még a reggeli bevásárlást is a férjem intézi, pedig itt van alattunk a bolt, de nem merek már lemenni, annyira be tud görcsölni a pocim. Szóval én ezzel még jól is járok. Ruhaügyileg Kép Bár az orvoshoz majd valamiben el kell jutnom...

Sajnos a 3d-s képeket még nem tudom hogy tudnánk feltenni, mert csak papírképem van, és nincs scannerünk. Viszont a profilomba épp tegnapelőtt tettünk fel egy friss, nagypocis képet rólamKép


Sára!
Üdv ittKép
Sajnos a Szabó doktort én sem ismerem, még csak nem is hallottam róla. De tényleg rákereshetsz a nevére, ahogy Virág írta, így talán egyszerűbb, mintha végigolvasnád az összes archívumot. Mert az tényleg jó sokKép
Szülésznővel kapcsolatban én azt tudnám ajánlani hogy kérdezz rá az orvosodnál hogy ajánl-e valakit és ha igen, akkor ő kivel szeret dolgozni.
Mi nemrég kértünk meg egy kedves szülésznőt, hogy ő legyen majd velünk. (33 hetes voltam akkor) Ja, és a doktornőm ajánlottaKép

Na most már én is megyek, mert nemsokára indulunk a háziorvosomhoz a (remélhetőleg) utolsó táppénzes papíromértKép
Üdv mindenkinek:
Vera (36+4)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok :o)
Tudom, hogy már unjátok, hogy folyton fáradt vagyok, de ez a nap minden eddigin túltett Kép Ma annyi időm is alig volt, hogy pisilni kimenjek... Mielőtt hazaértem, a picim már abba se hagyta a rugdosást, de olyan furcsán rugdosott, mintha remegne. Vagy egy órát egyfolytában ezt csinálta Kép Hazaértem, fejest ugottam az ágyba, minden zúgó kikapcsol és simi, megpróbáltam megnyugtatni. Legalább egy negyed órába telt. Szerintem túlfárasztottam, túlerőltettem Kép Most olyan gonosz állatnak érzem magam, úgy sajnáltam szegénykémet. azóta semmi gond nincs, már volt ébren, de csak a szokásos mennyiségű és formájú rugcsival.
Vera, te meg pont kérdezted, hogy meddig akarok még dolgozni... hát semeddig, de muszáj. Gyakorlatilag még a jövő 7en.
Úgy fog kinézni, hogy
ez a hét kedd, csüt munka
szerda - orvos
péntektől-keddig itthon tanulás
szerda - vizsga és előadás Kép
csüt - munka - ha jól számoltam, az utolsó napom,
Utána tavalyi már rég kiírt, de ki nem vett szabik, meg 7 nap idei és utána már október lesz Kép

És miután hazajöttem muszáj volt olvasnom, mindjárt megyek is vissza, mert .... tudjátok, nem is mondom.
Szóval zajlik az élet.

Vera, de ari pocid van, meg ari vagy te is Kép
Majd én is teszek fel képet, mert van új.

Nekem vannak ruháim, én az elején már így számoltam, hogy beleérünk az őszbe. Nekem már tavasszal is kellett, mert rögtön nem jött rám semmi, úgyhogy van 2 kötényruhám, meg közben lett egy nadrágom, meg 2 hosszú szoknyám is van. szóval nagyon jól el vagyok. Kivéve, hogy be kéne szereznem vmi kismamaharisnyát :oP Azt hol lehet venni, sima boltban, v csak kismamásban? Nincs kedvem szaladgálni, mire felfedezem... Egyelőre még harisnya nélkül voltam ma Kép A hosszúnadrág még nem is volt rajtam, nagyon jó passzés és nem gumis derekú, szerintem most még ki fogom használni Kép Meg van még egy pulcsim is, az jó bő + még van olyan polár mellény, ami jó rám (eznem kismamának készült) Kép Szóval, amíg munkába járok, tök jól elvagyok, utána meg nem sokat rohangálok majd ki, arra meg elég Kép Én jó előre gondoltam mindenre Kép

Timi, én voltam EKG-n, de nekem muszáj volt, mert nem tudták eltalálni, hogy a 3-4. hónapban mi okozza, hogy nem kapok levegőt (negyon nem kaptam vagy 2 hétig). Aztán nem ez okozta, nem jöttek rá, de végül is nem érdekelt, mert elmúlt Kép Kép Kép

De ari lehetett reggel Johi, szegénykém, hogy izgulhatott Kép Remélem, jól fogja magát érezni hosszabb távon is!

Manuális vizsgálat még nekem se volt - úgy még életemben sem... Nemtom szerdán megúszom-e még, vagy időszerűnek fogja érezni a doktornéni... Ha az, hát legyen, de nem vagyok túl lelkes :oPP

Sára, Szabó dokitól semmi infom, én is csak úgy tapogatózok a kórházban (egyelőre csak elméletben) Kép Kép Remélem, találsz valamit az archivumban! Egyébként üdv közöttünk és gratula a babához!

Húúú, jól elhúztam az időt a hosszú levéllel, pedig vár a könyv!

Pusssz nektek!!!
Ann
annann
 
 


AnnKép

Ezt komolyan mondod, hogy még életedben nem volt nőgyógyászati vizsgálatod?! Kép Akkor Te a szerencsések közé tartozolKépKép Engem csak a terhesség alatt vagy ötször megvizsgált a doktornő. Mondjuk én meg a másik véglet vagyok... Kép

Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Ann!
Én nem találtam kismamaharisnyát a normál fehérneműboltokban, sőt volt, ahol úgy néztek rám, mint egy ufóra, amikor kérdeztem. Szerintem szerencsésebb egyből kismamaboltban keresgélni.
Tényleg nem volt még hüvelyi vizsgálatod, vagy csak a terhesség alatt nem volt? Ha egyáltalán nem volt, akkor a szülés után legalább rákszűrésre menj el, évente egyszer az nagyon fontos!
22 évesen egy P3 és egy rák(ot)megelőző állapot után örökre megtanultam, hogy ez nagyon fontos.
Nem ám túlhajtani magatokat!

Vera!
Megnéztem a képet, aranyosak vagytok. Nagyon helyes pocakod van Kép!

Jó pocakosodást mindenkinek!
Jó éjt! Virág
virga
 
 


Sziasztok!

Jelentem pár kismamit beelőztünk Kép
Ma hajnalban 2 óra 7 perckor 2150 grammal és 48 cm-rel megérkezett a kis Bence Kép Kép Kép Kép Kép
Vera és a baba is jól vannak.

Éjszaka újraindult a vérzés, bementünk a szülőszobára, mert erősebb volt mint korábban. Riasztottuk a szülésznőt, aztán a dokinkat. Vizsgálatok után az azonnali császár mellett döntöttek, mert a vérzés nem akart elállni.
Mindketten rendben vannak, de leghamarabb vasárnap jöhetnek haza, persze csak ha a baba is úgy akarja (tehát eszik és elkezd gyarapodni). Részleteket majd Verától, képet megpróbálok felpakolni holnap.

Csajok én ollllllyan boldog vagyok Kép

Üdv mindenkinek, vigyázzatok magatokra
Ákos
76vera-kispapi
 


Gratulálok a Kisbencéhez így ismeretlenül is! (Az igazsághoz tartozik, hogy éppen tegnap néztem át Vera írásait, mert a doktornőnél én is szültem egyet, és kíváncsi voltam, miket írt róla.)
Sok boldog percet kívánok mindannyiotoknak!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?