Új privát üzeneted érkezett!

Na visszaolvastam!


Vera!
Nekem is a gyönyörű hajzuhatag tünt fel elősször :oops: ,de persze a gumicsizmi is nagyon csajos :wink:


Dorka!
Fiúk nagyon aranyosak,Bálint nekem most nagyon sokat változott!!!

Szami!
Hú érdekes volt olvasni a műtétet,én nem birom az ilyet főleg ha a szememről van szó,szerintem én sírva távoztam volna

Olga!
Micsoda finomságok!!!És Balázs is ment locsolkodni???

Kata!
Várjuk a képeket a szülinapról!!

Virág!
Igen a szemöldökre én is kivi vagyok,főleg mert én gondollkodom is rajta már egy pár éve hogy meg kellene csináltatni

Lányok úgy érzem egyre türelmetlenebb vagyok,talán már jobb lenne túl lenni rajta,pedig hivatalosan még 7hosszú nap

Kép

Kép
katlina
 
 


Kriszti! Nem baj, ha "potyázol" és jegyzetelsz! :) Bizos ti is gondolkoztok már hogy mire van szükségetek, meg hogy mi fér bele abba a bizonyos keretbe! :D

Még mindig fújom az orrom, de már talán jobb egy kicsit! Az irodában egyedül vagyok, a kolléganőm szabin van, majd csak pénteken lesz, ez viszont így nagyon fárasztó. 2 ember munkáját elvégezni, úgyhogy nemis vagyok toppon.... De meló után nagyot pihenek! :)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Verőfényest :)

Dorka, a fiúk lassan összenőnek :lol: Így a képeken nem sok méretbeli különbség van köztük.

Szami, jó kis tortúra volt a műtéted... közellátásod (közel látás...) javult?

Niki, köszi a gézengúzos nyílt nap infót :) Tegnap azért felhívtam őket, mer nem tudtam, mikortól lehet menni :oops:

Dorka, ti döntöttetek már az oviról?

Vera, lehet, hogy végül mi is egy ovit fogunk beírni :) Majd meglátom a nyílt napok után.

Kriszti, nekem J. a dokim :) A múltkor írtad, hogy ő volt a tg-ben.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 

 
 

Katlina, még a végén terminustúllépés lesz :wink: Hunorral a 38. héttől egyfolytában szültem volna... több, mint 3 héten keresztül :) Nem fajin...


Katának Nagyon Boldog Harmadik Szülinapot!

Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Kata: Boldog szülinapot!!!

Szami: nem semmi volt a szemműtét. Én lehet felálltam volna, hogy most köszi, de inkább hazamennék... :)

Vera: tényleg nem semmi haja van Jázminnak!

Katlina! Gyere sokszor! És nem csoda, hogy türelmetlen vagy!

Rita, Kriszti: a porontyon van fenn egy lista a babakelengyéről, szerintem az elég jó. Olyan jó volt tényleg olvasgatni ezekről a holmikról! És igen, érezheted a baba mozgását!

Jamiee: ti hogy vagytok? Nst mit mutat?

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Mi már jól vagyunk, de nem tudom mikor jön el az az idő, hogy nyugodtan végigalszom egy éjszakát, anélkül, hogy nem rettegnék attól, hogy megint fulladni fog Nóri.

Ja és egy pár napja nem hord pelust Nóri, csak alváshoz. Ha semmi nincs rajta alul, akkor sosincs baleset, de egyébként sem jellemző. Tegnap egy pisi szaladt be pedig házon kívül is voltunk.

Majának jövőhéten lesz a beíratkozás, a héten meg a szülői értekezlet.

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Köszi mindenkinek a Jázmin-haj dicséretet :D Csak ne óbégatna hajmosás és reggeli fésülködés közben... :roll: :wink: A csatokat és gumikat viszont jól bírja:
Kép

Andi, ez szörnyű lehet hogy ennyire félsz :cry: De pont a napokban olvastam (hallottam) valahol hogy ott is állandó készenlétben volt az anya mert az ő gyereke is fulladt. Remélem mihamarabb kinövi Nóri!!! Azért próbálj nem arra gondolni hogy i lesz éjszakánként, és inkább pihenj! ;) De tudom könnyű mondani :?

Gratula Nórinak, nagyon ügyes hogy nem kell napközben pelus!! :)

Én a tegnapi nap után, hogy láttam Katát és Letit, ma megint újult erővel elhatároztam hogy leveszem én is Jázminról. Reggel 8óta bugyiban van (azonkívül alul csak 2zokni és felül van felöltöztetve) és már vagy 6szor pisilt egyedül, nem is nagyon enged oda, és még egyszer sem csurgott be egy csepp sem a bugyiba :) Úgyhogy most én is bizakodó vagyok ;)
Viszont nála nagyon hangulatfüggő, reggel csak néztem mikor válogatott a bugyijai közt. Eddig azt mondta minden reggel hogy köszönöm, most nem kérem a bilit :lol:
Hátha most beindul valami...

Katlina
, gondolunk rátok!!! :)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket, majd este teszek képeket.

Nálunk is lement a Húsvét, csak apósom jött locsolkodni, meg dédiéknél vasárnap öcsém és sógorom locsolt meg bennünket. Dorisz nálunk is bezabált, Ő vasárnapéjjel hányt is egyet. Bár nem biztos, hogy bekajált és mivel kicsit sokat fáj a hasa, elvisszük Pestre gasztroenterológiára, nincs-e valami felszívódási zavara.

Vera: Nagyon cukik a gyerekek, ahogy keresgélnek. A gumicsizmás pedig nagyon szuper kép! Hajrá a szobatisztaságért!

Dorka: A fiúk is nagyon aranyosak. Bálint tényleg sokat változott, nagyon aranyos a kis fogacskáival.

Balwin Judit: A 7színvirágban pedig 13-án, 16 h-tól lesz az ismerkedős játszóház.

Szami: Úgy emlékszem nekem is késsőbb tisztult ki közelre a látásom. Nem lesz semmi gond, ne izgulj!

Andi: Gratula a pelusmentességhez! Lemaradtam valószínűleg. Nóri befulladt? Én meg azért félek aludni, mert állandóan attól félek, hogy Dorisz minor fog hányni. nem annyira gyakori, de általában éjjel fordul elő. Én meg ettől parázok most nagyon.

Lányok! Mozi esetleg? Én megnézném az új Jennifer Aniston filmet.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Hali,

Niki, Katának utólag is nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!
Kéretik ilyen volt-ilyen lett fotókat hozni! :)
Dorkát egész Pestig viszitek? Jól teszitek, hogy megmutatjátok sztem... Én is ezt tenném, így nyugodnék meg.
Mozihoz nekem vhogy nincs kedvem, én inkább beülnék valahová...
VAgy mondjuk moziztok, én meg utána csatlakoznék, ha beültök valahová.

Vera, gratula a pelusmentes napokhoz! Jázmin hogy tudott szűk 3 év alatt ennyi hajat növeszteni! :)

Katlina, jó volt találkozni, annyira formás, kivirult voltál, kiegyensúlyozottnak tűntél!!! Úgyhogy várjuk majd a híreket, sms-t!

Szami, nem is tudom, jó volt-e olvasni a műtétről 8) :wink:
Még most sem félek, valahogy úgy vagyok, mint a szüléssel: lennék túl rajta... Remélem a kellemetlenségek gyorsan elmúlnak.
A XANAX-ban naggggyon bízom én is, ott tuti zabszem-effektus lesz.

Andi, reméljük sosem lesz még egy olyan éjjeletek!!!!
nektek is gratu a bilizéshez!! Nagyon gyorsan kialakult nálatok!

Judit, te is rég jelentkeztél. MIért, nálatok nem nőtt még össze a két gyerkőc? :wink:

Szabi haja a világosabb, cask csalóka a kép, de Bálint is inkább szőkésbarna lesz.

Rólunk: ma sikerült a két gyerekkel szűk 3 órát várnom a fülészeten... :cry: :? Le a kalappal előttük, csak a legvégén voltak nyűgösek.
Szabui füle nincs még minidg rendben, 1 hét múlva megint nyomulnunk kéne, de nem viszem oda többet. Borzasztó,ami ott van, nem részletezem. Majd hétfőn mag.rend.re inkább....
Ennyi ideig tartana egy középfülgyull.? Vagy vigyem máshová? Már 10 napig antibogyóztunk, felszúrták, 4. hete melegítem, és még minidg nem jó....

Buthu, a babakocsiról itt találsz képet-árat-leírást :)
http://www.teszvesz.hu/item984249852_ta ... _kukk.html

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Azt veszem észre, hogy Katlina miatt egyre sűrűbben cskkolok be. :) :wink:

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Dorka: ez szuper babajárgány! Ha most lennék kismama tuti megbótolnánk! :wink:

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Itthon vagyok :D :cry:

Bővebben este 8)

Kép

Kép
katlina
 
 


Dorka! Megmutatom a páromnak a babakocsit, mert ez árban már ahhoz közelít amire gondoltunk. :) És van hidegétkezési utalványunk is.... ;) Majd jelentkezem!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Szép napot Mindenkinek!
Hát újra itt vagyok.Sajnos elromlott a gépünk, kb. 2 hetet ültünk rajta mire a férjem kollégája megcsinálta-bírta 3 napig. Majd megint hetetk teletek el mire elvittük rendes szerelőhöz, de ő meg ráérősen rajta ült.Ma lett kész.Hát remélem minden rendben lesz. Vissza olvasni képtelen leszek, de majd igyekszem bekapcsolódni újra.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok!


Katának nagyon boldog születésnapot!




Márti! Tényleg jó régen írtál, de így érthető!

Dorka! Középfülgyulladást nem tudom normális-e hogy ilyen hosszú ideje nem javul, de nagyon jól teszitek, hogy viszitek tovább. Reméljük mostmár azért hamarosan helyrejön!

Niki! Jenniferes film engem is érdekel! Meg a beülős is, mondjuk Frei. Mikor?

Vera! De ügyes Jázmin a bugyizással! Édes lehet ahogy válogat!
:D

Andi! Nem semmi, Nóri nagyon korán (hozzánk képest) letette a nappali pelust!

balwin Judit! Bocsi, nem értem: Verával egy ovit? Vera nem Szandára íratja Jázmint? :shock:

Katlina! Igen, Balázs is locsolkodott: 4+6+1=11 nőt hirtelen. De ebből lett vagy harminc tojás, bárány, nyuszi figura... :roll: Plusz az apjuk része! :lol:
De közel van már a nagy nap! Robi Süly közelében dolgozik mostanság?

JAIMEE?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


17.45 és 20.15-ös kezdésekkel adják az új Jenniferes filmet. Exférj újratöltve. Hmmm? Mondjuk attól függ, melyik héten megyünk (én hogy dolgozom), de ha délutános vagyok, akkor csak a 20.15-ös jó. Bár általában olyankor is szoktunk menni. 111 perces a film!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Dokinál minden ok,nincs szabin
Nst-jó lett
vizsgálat-méhszáj 1újjnyi nyitva
uhu:baba érett akármikor jöhet,lepény bírja még
hétvégét beszéltük a dokival hogy szerintünk,de kerek perec megmondta hogy ha szerdáig semmi akkor reggel menjek és szülünk,ez nekem így fura volt de szerintem addig már végképp nem húzom

Olga.nálunk is egy nagy szatyor édesség pihen a kamrában 8)

Apa Gyulán dolgozik-szóval megbeszéltem Vencus babával hogy hétvégén szülessen meg mert apa akkor van itthon :wink: ,Robival is megbeszéltem ezt anno ő be is tartotta :lol:

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina, jó hogy nem ment szabira a dokid. Legalább e téren megnyugodtál ;)
Reméljük Vencelbaba hallgat rád :D
Öööö, mi is megbeszéltük Jázminnal hogy hétvégén szülessen mert hétköznap necces, erre hétfőn du. 4kor merte jelezni hogy elindult :lol: Apa meg mint a szél, a du-i csúcsban 1óra alatt hazaért (ami amúgy 3 lett volna :oops: )
Robi azért haza tud jönni ha mégis menni kéne???

Lányok, én is inkább a valahova beülős taliban vagyok benne. Elolvastam a film tartalmát, háááát.... :roll: én is inkább mozi után /vagy helyett csatlakoznék mint Dorka ;)
Mikor????

Dorka, 3órát ültetek ott??? Ott nincs időpont?? Vagy ne legyek naív? :oops:
És nem hívtak be titeket pici babával??? :shock: vagy ezek szerint több ilyen pici is volt, ugye? Gondolom...
Sajnos nekem nincs se tippem, se javaslatom ebben a fül témában, de elhiszem hogy aggaszt most már ez az elhúzódó gyulladás :?

Szami
, a Xanaxtól én is röhögtem folyamatosan, nagyon vicces volt :P

Jaimee, veletek mi újság????? Régen jelentkeztél! :?:

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Bocsi csajok,nem reagálok!

Niki:Katát isten éltesse sokáig!!!

És egy kis nézegetni való...,a szemöldököm még nincs kész teljesen úgy nézzétek!!! Kép Kép Apa is festett tojást:-) Kép Csízzzzz

Szerintem már csak holnap írok!!!

Kati Kép
virag9
 
 


Kati: ha már így készültek a tojások..., volt-e locsolkodója Virágnak? Az mit jelent, hogy nincs kész a szemöldököd? És te is tetoválsz? Mint ha valamelyik nap írtál volna ilyet...

Vera: Bencének nem jött még gasztro... eredmény?

Szami: Jaj, az az égett szag... nekem a fogorvosnál a fúrás szagára emlékeztetett...

Katlina: érthető, hogy várod a véget... :wink: Nagyjából mindannyian így voltunk ezzel :lol: Majd Vencel baba tudja, mikor akar kibújni :lol: (bár szegény Marcimat se hagyta D., kipiszkálta... :roll: )

Bbj: kertépítés: rájöttem, hogy nekem van automata öntöző kiépítő ismerősöm T.miklóson. A felesége gimis osztálytársam volt. Az iwiw-en ismijeim között megtalálod, Kruichóné Kulcsár Mónika, a férjénél honlap cím is van. Ti is gyakorlatoztok a pelus nélküliség felé?! Ügyi!

Vera: én már elég bátor vagyok gyerek nevelésben, de hát igen, merni kell.... pelus levétel... csak, hogy értsd... Marcitól el kellene venni a cumit... féltem a fogait... egyik este apával kitaláltuk, hogy este ne adjuk oda elalváshoz... 3/4 órát karattyolt (nem sírt, csak nem értette, miért nem tud elaludni), aztán elaludt, azóta este nincs cumi. De reggel kell, ebéd utáni alváshoz kell... ezt még nem tudtuk megreformálni. Szóval hajrá bugyi! Elképzelem, ahogy válogatja a bugyikat! :lol: :lol:

Andii: nektek is gratu a bugyihoz, nagyon, nagyon ügyes, manapság korainak mondható! :wink: Hát biztos, nem lehet könnyen elfelejteni azt az éjszakát, sajnálom.

Jaimee: van-é már neve a trónörökösnek? Hogy vagytok?

Márti: én is szoktam rettegni attól, hogy bekrepál a gépünk...

Ha majd kitaláljátok, hogy mikor és hova talizni, akkor majd megmondom, nekem jó-e. Bár a kedd és a péntek tuti nem jó, Pistinek angol.

Olga: és te mit sütöttél a Húsvéti össznépi összejövetelre?

Nálunk is van csoki tojás és nyúl garmadával... egy kis idő után össze szoktam pakolni és anyám kiviszi a szomszédjuknak, aki nagyon örül és jól megeszi :lol: Előfordul, hogy apámmal, anyámmal kiülnek a ház végire és beszélgetés közben eszegetnek.

Kép

Kép
szolkata
 
 


Ja, voltam szem ellenőrzésen (tényleg, Szami, nálad mi volt?). 95-100%-os a látásom, de 1 hónapig még javul. Eddig kellett antibigyót csepegtetni 3x naponta, mostantól 1 hónapig Flucon (valami szteroidos izé) 5x és műkönny, amennyiszer csak akarom. A szemem (nem tudom mi a pontos megnev.) közepe még nem gyógyult be teljesen, ezért vannak még homályok, de szépen gyógyul. És megkérdeztem a napszemü használatát, itt a felhős az időre is javasolja a doki nő. Akkor használom, bár nem esik jól. A jogsihoz pedig az 1 hónap múlva esedékes vizsgálatkor adja ki az igazolást. Addig mg legfeljebb azt mondom, hogy lencsém van, ha megállít a r.

Szombaton 11.10-től az utazás kiállításon a megyei könyvtár dolgozói bábelőadása lesz, utána pedig valami táncház is. No majd még megnézem pontosan.

Kép

Kép
szolkata
 
 


Sziasztok!

Na gyorsan...

Szami!
tök jól leírtad, néha érzetm is ! az mondjuk nem volt nagyon felemelő....

Kati!
szép a szemöldököd! nincs kész? teljesen késznek tűnik!

Apa nagy átéléssel fújja tojatot! aranyos! dehát ez a lányos apukák sorsa!

Katlina!
nagyon szorítok akkor a hétvégéért!

Kata!
Leti tavaly aug óta teljesen szobatiszta! hát már ovis! hogy lehetne pelusos? sztem valamit elértettél, nem másik Juditra gondoltál?

Igen Kruchió Peti csinálja, még akkor megállapodunk vele, amikor anno ősszel kerestünk. régóta jó ismerőse Misinek. Meg napi kapcsolatban állunk vele a munkahely kapcsán


Mozti én láttam, (letöltöttem, csak azért mert az volt írva újratöltve, mondom akkor ez már jó minőség, és aztán derült ki, hogy ez a film címe...)de beülésben benne vagyok.

Jaimee?????

Márti!
na de akkor most már hátha sokáig bírja! gyerekek munkahely? autóvásárlás?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Katának boldog születésnapot kívánunk!

Kép

Niki, jöhetnek a képek, a lányok elmondásából (leírásából9 jó lehetett a buli! :lol:

BBJ? Suli vagy munka vagy...

Dorka, jobbulást Nektek! Nekem (kopp-kopp) egyik gyerek fülének se volt még semmi baja, de hallani azt hallottam, hogy hosszú idő a gyógyulás. De a magánrendelésen hátha más lesz a helyzet, s pontosabb képet kaptok majd! Mikor lesz a te műtéted? Ígérem, addig feladom az ajánló papírt is... :oops: :roll:

Vera! Valami gyönyörűség Jázmin hajzuhataga! :lol: De az a csatos-hajgumis kép!!! :shock: :lol: :lol: A kirándulás június 10-től lesz, addigra már (állítólag) beáll minden a szememen.

Katlina, hajrá! :lol: Olyan izgi!

Kati, s mikor lesz kész teljesen a szemöldököd? Én úúgy irigykedem mindenkire, aki képes kifesteni magát... Bááár, hátha majd most, hogy másként látok... :wink:

Balwin, ha hozok képet, te is hozol?! :wink: :lol: Kíváncsi vagyok, mennyire vörösek a vöröskéid. Luca már sokaz szőkült (nekem), de Hunor?

Andi, Vera, jó ez a pelus nélküliség. Én még várok, amíg kicsit jobb idő lesz. Andi, kedves, bízom benne, hogy hamar megnyugszol, én Csaba mellett éltem át ezt, hogy napokig, hetekig nem mertem elaludni mellette, annyira féltem, hogy rosszul lesz és nem ébredek fel rá. Idő kell hozzá, nem kevés.

Olga, a mozi nem, de a beülés engem is érdekel! legfeljebb verával megvárjuk, míg megnézitek a filmet! :wink: :lol:

Márti, bízzunk a legjobbakban! Mindig örülünk, ha jössz! Gyerkőcökkel minden rendben? Fruzsi hogy van? Milyen volt a húsvétotok?

Kata, nekem a jobb szemem 115 %-os lett, de a bal csak 80.... Állítólag ez nem rossz most még, de én nem hiszem, hogy ennél sokkal jobb lesz. Ez nagyjából azt jelenti nálam, hogy látok szemüveg nélkül messzire, de nem tűélesen. Viszont ez a doktornő (egy újabb) azt mondta, akkor kell a napszemüveg, ha magas az UV-sugárzás, ha nem az, kimehetek napra is nélküle, de ha magas, esőben is vegyek szemüveget... (na, ebből bogozd ki aztán, mikor kell... :roll: ) Nekem most 4-szer kell csepegtetni, aztán majd 3,2,1-re csökken minden héten és 3 hét múlva megyek vissza. Neked visszaadták már a kedvezményt?

Mondtam már, hogy Jázmin meg allergiás? Parlagfűre, meg fekete ürömre. (ha mondtam, bocs, nagggyon leépített ez a műtét agyilag...)

Mi szombaton tartottuk a nyúlkeresést, akkor még jó volt az idő is. Fényképeztem, de fogalmam sincs, hogy a napszümeveges fényképezésből mi sült ki... :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Ismét verőfényest! :)

Dejómán egy kis napfény :) Állandósulhatna...

Olga, úgy értettem, hogy 1 darab ovit írunk be, nem pedig egy oviba íratkozunk :) Írta Vera, hogy csak egy ovit ír be...

Niki, köszi :) Még a Manóvár ovira vagyok kíváncsi, most hívtam, de az óvónéni házon kívül van, félóra múlva hívom újra.

Szami, te meg az agyi leépülés :mrgreen: Akkor mit szóljak én, aki sajnos egyre többször érzem úgy magam, ahogy a pojén mondja: 2 agysejtem van, az egyik a bélmozgást felügyeli, a másik meg azt az egyet... Itt is tartok attól, hogy melyikőtök fog egyszer kifakadni: báze, ezt má huszadszor kérdezed/mondod... :oops:
Peeeersze, hozzál csak fotókat, utána rakok majd én is :wink: :lol: Sztem a hétvégén, vagy ma este... ettől konkrétabb időpontot most nem tudok :)
Tyűh, akkor figyelheted minden nap a meteorológia jelentéseket, mikor milyen a sugárzás...

Vera, Andi, gratulálok a lányoknak a pelusmentességhez :) Télen még én is úgy voltam vele, ahogy Szami, majd ha jön a jó idő...de berezeltem, hogy szeptemberre nem kerül le a pelus, így próbálkoztunk hamarabb...szerencsére Luca együttműködőnek tűnt, sőt, egyből wc-re ült, nem biliztünk :)

Vera, és a gumik, csatok berakását is jól tűri Jázmin? :lol: Ennyit belerakni nem fél perc :D

Kati, szép lett a szemöldököd :) Mennyi idő alatt gyógyul?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Na vagyok végre...!
Azért nincs még kész a szemöldököm mert még egyszer át kell rajta menni,a baloldali közepét kidobta a bőröm csak igazából ez közelről látszik.Kata igen én is tetoválok de magamnak ezt nem tudom megcsinálni mert ugye tükörbe nézve pont takarom a saját kezemmel az arcom meghát fáj is. :wink:

Andi ,Vera:gratula a bugyihoz!!!
Vera:és így hagyja Jázmin a hajgumizást???

Ma délelött köruton voltam a városban,Virágnak vásároltam 1-2dolgot(ruhát persze) :D és végre benéztem az új angol boltba tényleg jó Judit mondjuk nekem azért drága de ez van.Végülis érthető,minőségi és új!Nem láttatok valamerre magasszárú tornacipőt oldalt cipziset most még azt kéne beszereznem :lol: a lánynak!!!

Szombaton meg megyek Erdődihez éves szűrésre meg meg se jön a bajom...de sajna nem azért mert terhes vagyok csináltam tesztet :( !!!Majd mondja mi a bajom de hogy semmi hormont be nem szedek az tuti!!!

Katlina:de izgi,már alig várom hogy megszülessen a kisbabád,jó lent van a pocid(a másik topoikban kifigyeltelek :D )!

Dorka:nagyon helyesek a fiúk,kihez viszed Szabit maszekba???

Kati Kép
virag9
 
 


Katlina, noakkor hátha Vencel baba is olyan szófogadó, mint a bátyja :) Pedig G. nem sürgeti a dolgokat, bennem legalábbis hagyta még ejtőzni Hunort. Szülésindítás is azért lett, mert kevés volt a magzatvíz és meszesedett a lepény.
Hajrá-hajrá! :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Lemaradt...,köszi a szemöldök dicséretet mindenkinek.Gyorsan gyógyul 4-5nap.

Kati Kép
virag9
 
 


Jah, frissss kismamáinknak :) A Cora-s pontgyűjtős katalógusban is vannak babás dolgok (tegnap lapozgattam, egyből eszembe jutottatok :) ), pl. hőmérő (normál és cumis is), játszószőnyeg, csörgő, készségfejlesztő zsiráf, babakocsira/hordozóra tehető játékhíd, zenélő forgó...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Kati: na-na-na... mi van? Akkor most gyúrtok 'vazze?! :lol: :lol: :lol: 8) :roll: :wink: vagy valami ilyesmik...???!!! Jöjjön Ketteske?!

Bbj: Hát Vera kavarta be a gondolataimat... hogy Kata bulin Katán meg Letitn sem volt pelus... csak nem gondolkodtam (iccaka), hogy ők idősebbek kissé... :oops: Bocsesz. Igazad van. No milyen kicsi a világ.... és a füvesítést is ők csinálják?

Szami: akkor a két szemednél ha átlagot vonunk, akkor 100% nagyjából... :wink: Bocsi, de annyira ott volt... 8) :wink: Én még nem kaptam meg a kedvezményt. Lehet, hogy a tavaszi szünet miatt.. Valószínűleg az a dokinő mondhatta nekem is a napszemü használatát, aki most téged nézett. Akkor jó, legalább este felé nem kell. Hülyén néz ki az ember fát ültetve napszemüben... 8) :lol: Kitartás Neked!!!

Vettem délelőtt Rákócziban 3 szomorú fűzt. Évek óta akartam, mindenki ígérgetett, hogy hoz, aztán azóta is várok. Vártam. Imádom, gyorsan nő, szép.

Most meg megint valami tervező vagy kivitelező öltönyösök cirkálnak az utcánkban. Kivi lennék, mit akarnak...

BalwinJudit: ez a kismamaság, itthon lét csak jól hangzik... aki nem próbálta, nem tudja, milyen agyi és mindenféle leépülés... Én melegítőben nem mentem volna ki a házból korábban boltba pl., vagy a hajam ne lett volna befestve, nemhogy lenőve... áhh amióta itthon vagyok... Meg a rend mániámat is fel kellett adnom, most kupi van és mozdítani is nagy erőfeszítés bármit is... :twisted:

Kép

Kép
szolkata
 
 


Kata:igazából nem gyúrunk :lol: de mire gondoljon az ember ha nem jön meg...na meg inkább az lenne a "bajom"mint valami hormon felborulás vagy az is lehet hogy már klimaxolok :roll: :lol: :shock: !!!

Kati Kép
virag9
 
 


Itthon vagyok csak délelőtt újra lett telepítve e gépünk mert már nagyon gány volt.Most meg gondolkodom a jelszavakon és belépőkön :oops: (bélmozgás szindróma :lol: :lol: :lol: :lol: )

Balwin!
Valószínű nekem is azért jelentette ki kerek -perec a szerdát mert "fogy" a magzatvíz

Kati!
Nagyon jó a szemöldököd,az enyém olyan mint egy őserdő :oops: ,tudod talán majd 6hetesen,hacsak ben em jössz hozzám a kórházba egy szemöldök gyanta erejéig :wink: :D


Szami!
Örülök hogy javul a szemed,június meg már mindjárt itt van,és írígykedhetünk :wink:


Dorka!
Tegnap beszélgettem az egyik anyuka ismimmel akinek mindkét gyereke füles,azt mondta ez már nagyon hosszú ídő,nekik fülszúrás után pár nap volt még
Kíváncsi leszek hogy magánon mit mondanak
De a másik topikban Nórinak volt Lilcsi fülfájós biztos ő is tud neked egy-két jó tanácsot adni


Na ezzel agyam kapacitása kipurcant.............. :oops:
Majd még jövök :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Kati! Te meg a klimax :D, a nagyon korai terhességet nem mutatja még ki a teszt.... ;) Az első nekem is negatív lett, pedig már kismama voltam! De majd kiderül!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Szép napot Mindenkinek!
Köszönöm jól vagyunk.A gyerekek örülnek a jó időnek.Én a héten szabin vagyok, igyekszem elintézni a hivatalos ügyeimet.Na meg persze még mindig autót keresünk.Kedden Kecskeméten voltunk, szerdán pedig Szolnokon, de nem talaláljuk a megfelelőt.Munkahelyi kedélyek csitultak, de azért jó itthon lenni.Készülök a jövőszombatra, válogatom a ruhákat.
Fruzsiról: Ma hozzák haza a kórházból(Bp.-Szent Margit)-Március 26-án voltak fent először-úgy indultak hogy csak segítséget kapnak a mozgásának fejlesztéséhez, de mivel a szemészeti vizsgálat nem volt kész-és egyáltalán nem találták megfelelőnek a Debreceni vizsgálatok elvégzését, ezért be kellett feküdnie márc.29-én.Anyuka nem maradhatott, mert már nem szopik és látogatni is csak kis ideig lehetett volna, engedéllyel tisztába tenni-fürdetni.Pénteken hazahozták az ünnepekre, hétfőn visszavitték, majd ma érkeznek.Előre láthatólag annyit udni, hogy a bal oldala mozgása lassúbb-gyengébb, talán a gondolkodásában lesz még laasú.Látása erősíteni kell villogó fényekkel-valamennyire lát.Többet tudok majd holnap.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok!

Hát kopp-kopp, egész jól állunk... Ma egész nap bugyiban volt Jázmin, így mentünk az oviba és a boltba is :D Igaz hogy állandóan azt mondja hogy pisilni kell és úton-útfélen guggoltunk, még egyszer a kocsiból is kiugrottunk az árokparton :roll: és egyetlen egy becsurgás volt, az is itthon evés közben. De szerencsére egyből észreveszi és kiabál hogy szaladjunk :)
Nem fűzök azért túlzott reményeket ehhez, mert holnap pl. a városban lesz dolgunk délelőtt és oda tuti pelusban viszem, de legalább elindult már valami. Még a szobatisztasághoz nagyon messze vagyunk azért ;)
Ja, és a kakiról még nem is beszélünk, egyelőre ma még nem volt. És sztem nem is fogja bilibe nyomni.

Kati, én is mondtam már többször hogy klimaxolok :roll: állandóan hőhullámaim vannak :lol: De tán még korai lenne nekünk ;)
Jó a szemöldököd, én a színére voltam főleg kíváncsi mert te is szőke vagy. A barátnőmnek is megvan csinálva, de ő fekete. Szőkénél nem tudtam hogy milyen színnel csinálják ;)

Kata, azért nem sokkal idősebbek Jázminnál a csajszik ;) Leti 4, Kata 2hónappal. De tényleg ez adta meg a lökést most nekem :)

De most komolyan, tényleg ennyire zavar a napszemüveg??? Én el sem tudom ezt képzelni, mert én meg függő vagyok :) Bár amíg szemüveges voltam addig nem volt, utána lencsénél már igen, de nem nagyon hordtam. Műtét óta viszont éjjel-nappal. Ma pl. migrénem volt és még a lakásban is napszemüvegben nyomultam mert áradt be a fény, én meg majd' meghaltam :?

Amúgy tegnap én is megnézettem a szemem, mert az utolsó 3-4hónapban néha homályosan látok, vagy ahogy Szami fogalmazott, nem tűélesen. Van némi romlás a szemeimen, már nem 125%-os (mert nekem meg ennyi lett műtét után ;)) de mivel egy szemenként is végig tudtam olvasni a táblát, kettővel meg nagyon prímán látok, így nincs szükség szemüvegre. Meg is nyugodtam :)


Hát nemtom, biztos én is leépültem agyilag mióta itthon vagyok, de épp most beszélgettem egy ovistárs anyukájával, hogy mi ám baromi jól érezzük magunkat itthon :oops: Én nem igazán vágyom dolgozni, mert nem is a munka nem hiányzik meg a társaság, hanem az ezzel járó stressz, hogy mindenhova időre kell majd menni, meg odaérek-e vajon a gyerekeimért, ha túlórázni kell mi lesz, nyáriszünetben hova teszem őket és ha betegek, mit fog szólni a főnököm? :roll: Így inkább választom ezt a nyugis, ráérős életformát amíg lehet ;) Nálunk egy 8órás munka nekem eleve kivitelezhetetlen lesz Ákos munkája miatt.
A felnőtt társaságot meg megszervezem magamnak, így ez is biztosítva van :lol:
De persze valami pénzforrás nekem is kell majd, valamit szeretnék is csinálni majd, de nem egy irodában, 8órában. Aztán ki tudja...
A bank az sajnos ilyen, úgyhogy még az is lehet :roll:

Még Jázmin hajáról annyit akartam írni hogy ezt a remekművet nem én csináltam neki :lol: A nővérem 12éves lánya éli ki rajta fodrász hajlamait, ő szokta neki gumizgatni. Én reggel 2-3gumit beleteszek és kész.

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Csak röviden. Köszönjük a további köszöntéseket. Képeket majd holnap, ha apa felteszi.
Megjártam Katussal a kórházat. Délután egy bottal a kezében elesett és szerintem megszúrta a pociját, mivel mondogatta is egyszer-kétszer, hogy fáj a hasa, kivittem a sürgősségire. Csináltak Neki egy hasi uh-t, minden rendben szerencsére.

Kati: Szép lett a szemöldököd és Virág olyan szép kislány.

Katlina: Sokat gondolok Rátok, vajon mikor jön Vencel baba.

Szami, Kata: Jó hír, hogy jó a szemetek.

Vera: Akkor Bianka az anyukája génjeit örökölte. Jázminnak piros pont, és Neked is.

Márti: Remélem Fruzsival minden rendben lesz.

Balwin Judit: Melyik a Manóvár? A Liget úti? Kati nem tudja mikor van nyílt nap, Virág odajár.

Mozi, Frei: Nekem általában a csütörtök nem jó, többi napot megoldom.

Jó éjt!
csni
 
 


Szami!
Munkaidőben csekkoltam! :lol: :oops: na jó annyira nem szólnak érte! :lol:

grat a szuper látáshoz! azt mondjuk nem értettem hogy hogy jön 100 fölötti százalékra, pedig éppen előző nap mondta Vera, hogy az Ő műtétje is milyen jól sikerült! ezt mondja már el valaki!

Vera!
megfertőztél, imádom a kincskeresőt!!!!!!

jaj de ügyesek vagytok Jázminnal! elhiszed nekem innen 1 hét és szobatiszta lesz? legalábbis pisi ügyben én biztos vagyok!

Igen, az állandó kapkodás... az itt is megvan!

én nagyon várom a klimaxot! de most komolyan! és hamar si jön anyának már 40 évesen nem volt szüksége betétre, sé társaira, szóval én már akár kezdhetem is! :lol:

Kata!
Neked is grat az éles látáshoz!


áhh füvesítést magunk csináljuk! a múltkori is jól sikerült, hátha ezt csem csesszük el nagyon... azért nem akarnánk fizetni....

fűz? szépek, de olyan szemetesek! még a szomszédok is azt fogják szedni! náluk si volt, az volt az első kérdésük, ugye kivesszük?

Rákócziba konténeres is van? vagy csak "ujjamvastagnyi"? most a lavandartra gondoltunk, mint beszerzési forrás, mindig ámulunk, ah elmegyünk előttük, meg ami most kirügyezett, kibírta a telet, hátha megmarad nálunk is.

Katlina!!!!!!!!!

Márti!
hozd a híreket, remélhetőleg minél jobbakat!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szisztok!
Gyors bekukkkkk.

Aki szeretne Almára jönni 18-án délután és még nincs jegye, az gyorsan szerezze be, mert igen-igen fogy.


Márti! Börze vasárnap lesz, nem szombaton!

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Kati: nekem 2x volt cisztám ami miatt nem jött meg, de mind a 2x magától fel is szívódott. Persze mind a 2x teszt meg agyban tervezgetés, hogy akkor most mi lesz?!?! És persze kicsi csalódottság mikor kiderült, hogy nem bébi miatt nem jön meg.

Tegnap voltunk Nórival kontrolon, minden a legnagyobb rendben. :)

Vera: Jázmin is nagyon ügyi. Én a nem erőltetés pártján vagyok. Maja 3 és fél éves volt amikor megérett rá. Már azon paráztam nem is mehet oviba. :) Nórinál azért próbáltam ki, mert szerintem ilyen hosszan nem leszünk már itthon együtt, és ha sikerül jó, ha nem az sem baj, de már első nap tök ügyes volt. Nem bánnám sikerülne... :wink:

Judit: mikor kezdődik a kert projekt?

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Niki: de jó, hogy nem lett baj.

Én az első otthon maradás után már nagyon vágytam dolgozni, meg felnőttek közé, de most szívesen maradnék még hármaskával itthon, ha az eszem nem mondaná, hogy nem lehet. Elmerülni újra a babaillatú életben....

Olyan aranyosak vagytok, hogy vígasztaltatok az éjszakai idegeskedésem miatt. Napról napra alakul. Persze jó irányba

Márti: üdv újra itt!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Megvagyunk még egybe :wink:
Van sürű keményedés-főleg este,olyan csipkelődés szerű,mintha valaki csipkedne odabentről-de ennyi


Andi!
Mi is így keztük a szobatisztaságot és ment egyik napról a másikra-az elején még nagyon sűrűn pisilnek ezt olvastam is de be fog állni a rendszer
Jó nálunk meg is maradt a szobatisztaság a pisinél-kakával szenvedünk sajna


Márti!
Gyere sürübben és hozzál képeket is!!!!!


Ja tegnap beiratkoztunk az oviba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
eltelt az ídő........ :shock:

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Voltam ma AFP-n, sikerült nálam is alakítania a Julikának, a tg-snek. 14. voltam a vérvételen ma, de mint kiderült, az okoska két hét alatt nem küldte le a beutalómat a laborba, így először annak kellett utána nyomozni, így csak 42. voltam. Simán egy órát késtem miatta. A fene a fejét.

Kép
buthu
 
 


Kriszti! Nekem a kezembe nyomják a beutalót mindig, az AFP-s is már 2 hete nálam van. Én jövő héten megyek AFP-re, szombaton leszek 16 hetes.

Freies beülősben én is benne vagyok!

Dorka! Hívlak és megbeszéljük!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Rita: a kezembe adták nekem is, csak az nem elég a laborba, hanem az is kell, amit a terhes gondozóból leküldenek a gépen. És ez hiányzott, nem volt elég rá két hét.

Kép
buthu
 
 


Katlina: a kaki is be fog állni idővel. Én sem hittem, hogy egyszer Majánál rendben lesz a kakálás. Szegény napokig visszatartotta mert félt a fájdalomtól, amit pont a visszatartás okozott... Ma pedig minden nap kakál, semmi gond nincs vele. Ja és még volt egy időszak, amikor idegen helyen nem mert wc-zni.

Szóval Robika is nagy óvodás lesz! Tényleg nagyon telik az idő! Én meg tegnap az első sulis szülőin ültem tökre meghatódva, pedig csak annyit mondtak el mennyibe fognak kerülni a tankönyvek. Ugye milyen megható...? :D

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Katlina!
csekkolás!!!!!!

Üdv az oviba jár a gyerekünk klubban!

Andi!
sztem én is meghatódok majd, még ha ilyen marhaságról is lesz szó!

Ja és grat Nórinak a bilizéshez, annyira ügyesek vagytok!

Kati!
bajság még midnig kerül?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


itthon.....

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Én is jövök majd, csak visszaolvasok. Jól vagyunk egyébként!
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Katlina: kicsit belegondoltam, hogy milyen lehet majd az utolsó napok, hát engem már biztos majd megenne a fene, meg tiszta idegbeteg lennék, hogy mikor már. Gratula, hogy így fogod fel. Hogy lehet ezt így kibírni?

Kép
buthu
 
 


Sziasztok!

Judit:nem jött meg :( reggel doki!

Valaki még kérdezte hogy volt-e locsolkodónk húsvétkor,volt vagy10 épp elég volt :D !
Most meg két gyerekes anyuka lettem egy napra,Virágnak hálótársa van úgy hallom még nem alszanak :roll: !
Freihez lehet hogy csatlakozok,bár attól függ hogy mikor tervezitek?!
Holnap meg banzáj nálunk,tudjátok a szokásos havi kikapcs...
:lol: Virág megy az uncsitesókhoz.

Katlina:na-na valami?érzed még a csipkedést?

Kati Kép
virag9
 
 


Sziasztok!

Most kaptam, hátha érdekli a pocakosokat.
Szerintem Katlinát már nem... :oops:

lub: BabaMamaTudakozó !
Téma: BabaMamaTudakozó - Femibion KISMAMA NAP 2010
Feladás dátuma: április 9., 10:44
Üzenet szövege
Még nem késõ jelentkezni! Szólj pocakos barátaidnak! Ha érdekel a sok érdekes téma (pl. õssejt, magzatvédelem, a baba étkezése) akkor itt a helyed! Már csak néhány jelentkezõt tudunk fogadni! Csatlakozz a több száz lelkes kismama mellé, és gyûjtsd be a hasznos információkat.

A CSOPORTBAN (MINIMUM 2 FÕ) ÉRKEZÕ KISMAMÁKNAK EXTRA AJÁNDÉKOKKAL KEDVESKEDÜNK!

HELYSZÍN: Budapest XI. kerület, Október 23. utca. Az Allee Bevásárlóközpontban található Cinema City (Mozi 1. emelet). A parkolás elsõ 3 órája ingyenes.

A RENDEZVÉNY IDEJE: 2010.04.18. Vasárnap 8:30-14:30

KÉRJÜK, FELTÉTLENÜL JELEZD ELÕRE RÉSZVÉTELI SZÁNDÉKOD. A HELYEK KORLÁTOZOTT SZÁMBAN ÁLLNAK RENDELKEZÉSÜNKRE.

Jelentkezés esetén kérjük küldd el a szülés várható idejét és közvetlen elérhetõségedet is. A rendezvény helyszínére érkezõ minden 10. kismama LAICA víztisztító kancsót kap ba 10.000 Ft értékben! Ezen felül minden megjelent értékes welcome csomagot kap.

HELYSZÍNI NYEREMÉNYEK: õssejt tárolás, babacsomagok, pelenkacsomagok, FISHER PRICE játékok, 4D Ultrahang és Babamozi, Homeopátiás csomagok, Éva Magazin elõfizetések, Austriai családi wellness hétvége 600 Euro értékben, baba és mama teljeskörû ÜGYINTÉZÉS, víztisztító kancsók és még sok minden más!

JELENTKEZÉS: ugyfelszolgalat@babamamatudakozo.hu vagy +36.30.456.9639.

Részletek: http://www.babamamatudakozo.hu/9_honap/ ... k/kismama_ nap_2010/

Ez pedig egy másik lehetőség:
Kedves Kismamák, ismét 4D "BabaMozi" a Babymarkton!
Időpont foglalás itt.
*
Regisztráció ITT! (mármint ott)

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?