Új privát üzeneted érkezett!

Szami!
nagyon szorítok Neked is! ügyes legyél, és ne félj!!!!!

Katának örülök, hogy ilyen jól viseli, de nem értem, a szemüveget. az nem kötelező? mondjuk én mindig hordom, ha kell, ha nem.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit, csak a Westendben nem volt rajta. Zárt térben nem kéne hordani (majd), na de műtét utána 1nappal...! :lol:
De azt mondta nem zavarták a fények.
Arra azért majd figyeljetek akik mentek hogy fél évig szigorúan tilos uv fénybe nézni! Pl. szolárium, uv lámpa pénzellenőrzéskor boltban vagy műkörmösnél ;)
Állítólag az uv fény elindít valami visszafelé ható folyamatot a szemben. Én 4év után idén voltam először szoliban, annyira féltettem eddig a szemem...

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Hát Kata de jó,hogy ilyen jól viseled!!!

Szami:szorítok én is neked holnapra!!!

Judit,Dorka,Olga:én egy ismerősön keresztül rendelek,többen szoktunk rendelni egyszerre mert 1darab ruhára és pl. 100darabra is 20font a postaköltség(6000ft)neki valutában vonják számláról az árát én forintban fizetek és a postaköltséget meg szét dobjuk.

Judit:lehet én is csatlakozok 25.-én max.tovább megyek a Syma csarnokba a kozmetikai kiállításra.Tényleg ez a pesti börze hol lesz helyileg???

Kati Kép
virag9
 
 

 
 

Szami, ++++++, szorítunk!!! Csak ügyesen!

Nem semmi, ahogy Kata viseli, a vitaminokat beszerzem! :) Hátha...

Olga, Balázs? JObban van? Mikor mentek dokihoz?

A változatosság kedvéért én pukkantam le, láz, rossz közérzet, orrfolyás, és az arcom fáj... :( Úgyhogy ma én megyek dokihoz, de fog. sincs, hogy húzom ki a hetet....:(

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Többen mondtátok, hogy ne menjek még 4D-s UH-ra, de nem bírom ki.... :D Úgyhogy a 16. héten elmegyünk, akkor már a nemét is megmondják (persze ha úgy fordul), muszáj látnom a bébim! De majd megyünk még egyszer a 24. hét körül is. A héten megyek vissza Úri Szabóhoz ellenőrzésre, gondolo az csak UH lesz meg max. vizsgálat.

Betegeknek jobbulást, szemeseknek hajrá!!!!!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Dorka, sajnálom :( Jobbulást! Tudom milyen szar otthon betegen két kicsivel :? Valameiylk nagymama nem tud szabira jönni 1-2napra? Már ha annyit is tudnál feküdni, jó lenne.

Olga
, Balázska hogy van? Nem mentetek bölcsibe végül?
Nekünk holnap du. lesz az oviban húsvéti kézműves játszóház, de gondolom a csoportok egyénileg is készülnek a húsvétra. Ami jó, mert itthon még semmit nem csináltunk, még annyira távoli nekem, pedig hát... :roll:

Rita, mi Bencével szintén a 16. héten voltunk először, utána pedig a 28.héten :) És 16hetesen tutira megmondták hogy fiú! És már élmény volt rendesen!! :D
Jázminnal meg azt hiszem a 20.hét körül mentünk, ott is tudták már hogy lány :)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Kata! Hatalmas gratula! Nagyon jól viseled a műtétet!

Köszi az érdeklődést... nem is tudom, hogy hogy írjam meg... Tegnap délben mintha elvágták volna Balázsnál a köhögést... azóta egyet sem... például éjszaka és még ma sem! :oops: Ennyire gyorsan hatott volna most a Stodal meg a Sinecod? Komolyan mondom péntek-szombat azt hittem kiköpi a tüdejét, szombat éjszaka meg főleg... :shock: Na mindegy, úgyhogy úgy tünik jól van, még kivárom mi lesz, délután van doki néni, de ha ennyire tünetmentes, akkor nem viszem el, hanem holnaptól bölcsizünk.

Rita! Ti tudjátok az Uh-t! Azért ez is nagy élmény lesz! Csak a későbbi UH-n sokkal jobban kivehetők lesznek a baba vonásai. Majd próbálj meg képet rakni! Úri-Szabónál szerintem sem lesz semmi extra a héten. Majd 16.héten az AFP.

Szami! Kitartást!

Puszi!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Kriszti! Téged kismama jóga nem érdekel? Én jövő hét csütörtökön megyek a B-Fitbe, mert a héten elmarad. Megnézem, hátha jó lesz valamire!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

Olga:de jó hogy így átvészelte Balázs a betegséget,remélem nem kiabálom el!!!Van egy hírem számodra,mi is júli.19.-én megyünk Gyopárosra csak nem maradunk vasárnapig csak péntekig :D .Tominak ezt adták ki szabinak meg igazából én ezen a héten délelőttös lennék így szombaton már dolgozni is fogok :( de ez van!!!Mi a Club Hotelbe megyünk,örülök hogy fogunk talizni ott is :lol: :lol: :lol: !!!

Dorka:sajnálom,hogy te meg "lerobbantál" én is pénteken ettem egy fagyit és sajna már nekem is fáj a torkom úgy tünik még csalóka ez az idő pedig már úgy kivagyunk éhezve erre a szép időre!!!Probálj szerintem is egy kis segítséget bevonni hátha úgy gyorsabban gyógyulnál te is!!!

Rita:de izgi az uhu,kíváncsi vagyok milyen nemű lesz a babátok meg Krisztinek is???Egyébként én is úgy voltam vele anno,hogy amíg nem éreztem a magzatmozgásokat addig állandóan az ultrahang alatt feküdtem volna,hogy tudjam minden okés vele :D

Szamiról hoz valaki életjelet???

Kati Kép
virag9
 
 


Szami Híradó:
Most telefonált Szami, túl van rajta!!! Azt mondta, nem volt sétagalopp ez a két lézeres beavatkozás....összesen 35 percig tartott. Most csíp és szúr neki a szeme, ha jól értettem, a fájdalomcsillapító sem nagyon hat. Indulnak is haza, majd pihen, napszemüveget tesz és holnap reggel kontroll.

De a lényeg, hogy túl van rajta. 8)
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Rita: A héten tuti nem, mert totál legatyásodtam, ma már lázam is van. Meg hát amúgy sem vagyok egy nagy jóga rajongó, ilyen kisebb torna gyakorlatokat csinálok itthon. De azért köszi. Hova mentek 4D-re? Mi csak később akarunk még menni, de tényleg úgy van, hogy folyamatosan nézegetném, hogy minden okés-e.

Virág9: már én is kíváncsi vagyok nagyon, pedig eddig azt mondtam, hogy legyen meglepi, de már tudni szeretném majd. Itthon már megkötöttük a fogadást :) Én fiúra tippelte, párom lányra. De fura ez, mert világ életemben úgy képzeltem kisfiam lesz elsőnek, most, mióta tudom, hogy úton van a baba, egyfolytában lánynak gondolom és azt is szeretnék. :)

Szemeseken gratula, én tuti összecsinálnám magam, nem merném. Nekem majd lesz új sasszemüvegem :)

Kép
buthu
 
 


Kriszta! Én is sokáig kislányt gondoltam magamnak, bele is beszéltem páromba. Igazából, mikor Zoboki mondta, hogy fiú, 1 percre "csalódott" voltam, Peti meg kb 1 napig volt kába. De persze így a TÖKÉLETES, oda nem adnám akárhány kislányért sem! Egyébként a neve is megvolt, Veronika lett volna.

Szami! De jó, hogy te is túl vagy már rajta! Mielőbbi felépülést kívánok! És komolyan írom, annyira büszke vagyok rátok!

Rita! Nem is tudtam, hogy a B-Fitt már kismama jógával is foglalkozik! Kati, te is odajársz tornázni, nem?

Tényleg Kati! De azért ugye összefutunk majd Gyopároson? De jó, hogy pont egyidőben megyünk! :D

Tavaly Katlináékkal és Dorkáékkal pont egymást váltva mentünk Balatonra. :roll:

Balázskám egyébként jól van, köhögés nincs. Már én is előkészültem a holnapi napra, többé-kevésbé.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Kriszti! A Mátyás Király útra megyek Erzsikéhez, telszámot tudok adni, ha érdekel.

Olga! Én Szolnokon csak náluk találtam kismamajógát. Sima terhestornát tartanak egyébként valahol? mert valami mozgás, meg szülésre felkészítés csak kellene.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Szami, 8) 8) , de jó már neked is, túl vagy rajta!

Nekem vírusos torokgyuszim van, a gyerekek felépülését nem befolyásolja, azt mondta a doki. Hátt remélem...
Bálintot holnap nézi meg a doki, sztem még kap egy adag AB-t, nem jöttünk még minidg helyre teljesen, van köhögés és orrfolyás is.

Sajna senki nem tud besegíteni, úgyhogy óráról órára próbálom tenni, amit kell....

Kismamik, majd kiderül a nemük is nemsoká :)
Nem akarok ünneprontó lenni, de Szabi a 27. héten a 4D-sen sem mutatta meg biztosan, hogy kislány vagy kisfiú :) Az elején tuti kislányt mondott Pöncike, a végén "inkább fiú" volt :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Egy kép, így szoktak együtt játszani a fiúk.. Jó móka lehet...
Bálint mindent eltű a bátyjától :)
Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!
Jobbulást!

Jó ez a kép! és a szőnyegetek még mindig hófehér! 8)

Rita!
nem "kell" az, csak egy lehetőség! bent úgysem marad! ahogy repülő sem az égen! :lol:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Dorka, de cukik!! :D Kaptál gyógyszert? Remélem hamar rendbejössz!!! Láttam ma apukát sétálni a két fiúval 3/4 5körül :) Ugye pihiztél az ágyban addig??!!! ;)

Olga, ez nagyon jó hír! Örülök hogy elmúlt a köhögés Balázsnál ;)

Szami, gondoltam rád 1körül! ;) Ha tudsz majd jelentkezz hogy már hogy van a szemed! :) De nagyon klassz hogy túlvagy rajta te is! :D Az a 35perc mondjuk húzós lehetett a lézer alatt :roll:
Neked van most segítséged a gyerekeknél?

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Próbálok írni egy-két sort, bár nagyon fáj a fejem.

Kata, Szami: Örülök, hogy minden rendben. Gyors felépülést kívánok!

Dorka: Jobbulást! Mi is csütörtökön megyünk az SZTK-ba B.E.-hez. Ti mikorra jöttök?

Olga: Tök jó, hogy Balázsnak csakúgy elmúlt a köhögése.

Rita: Én mindkét lánnyal 12 hetesen voltam először 4d-n, de én nem a látvány miatt, hanem azért mert ekkor vannak elég komoly vizsgálatok és szerettem volna, ha ultrahangos nézi meg jó géppel. Mi Pesten voltunk.

Rólunk: A barátnőmet látogattam meg a hétvégén, Jászfényszarun lakik. Úgy volt, hogy Zoli jön értem vasárnap délután (szombat de. mentem), Ő volt a gyerekekkel. Szóval vasárnap meg mentünk volna együtt tovább Pestre színházba (Vígszínházba, szülinapjára színházjegyet vettem Neki). De nem így lett, mert Kta behányt vasárnap reggel, így eljöttek értem már délelőtt. Hazajöttünk, itthon hányt még egyet, de utána jól volt, szóval csak felmentünk Pestre. Lányok anyóséknál aludtak, Kata éjjel még hányt egyszer. Jó idegesen mentem érte reggel, aztán még idegesebb lettem, mivel kiderült, hogy anyósom tejet adott Neki reggel. De nem hányta ki, sőt már semmi baja nem volt egész nap, egyszer volt egy csúnyább széklete. De egész nem nagyon jókedve volt, rossz volt, mint a kutya. Szóval nem tudom, hogy vírus vagy az antibogyó miatt hányt-e (nagyobb adagot kapott, mint szokott).
Jó hosszú lettem. De mostmár tényleg megyek. Jó éjt!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Jó reggelt!

Rita: megköszönném a számot, ők mennyiért csinálják?

Tegnap este azon gondolkodtam, hogy milyen jó, hogy az ember terhes, nem költ betétre, meg tamponra. aztán rájöttem tök mindegy, mert amennyi wc papír elmegy ezekkel a pisilésekkel :)
Na nem fárasztalak benneteket az agymenésemmel, szép napot mindenkinek!

Kép
buthu
 
 


Kriszti! Harangozóné Erzsike, 20/583-7185. Ha nem veszi fel, visszahív. :) Videokazira 11 ezer, dvdre 14 ezer, 45 perc a vizsgálat, pluszt kapsz egy kinyomtatott fényképet is, plusz képek 1000 Ft/db. Nagyjából ilyen árak vannak máshol is. Hívd fel, mindent elmond, nagyon segítőkész.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Olga! Köszönöm szépen!

Kép
buthu
 
 


Sziasztok!

Hozok nektek egy pocakos fotót, de a fejemet ne nézzétek... :oops: :lol: Utálom, ha fényképeznek. Ez ma reggel készült:

Kép

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Rita: nagyon csini vagy! Minden hónapban kérünk ilyen képet!

Dorka: nagyon tetszik a vödrös kép! Nálunk Maja egy pattogatott kukoricás tálat tett Nóri fejére annak idején. :)
A betegséggekkel kapcsolatban én is tök depis voltam. De már úgy érzem lassan kikeveredünk ebből betegséges időszakból...

Jamiee, Katlina hogy vagytok! Írjatok már egy pár szót az érzésekről! Izgulás, csomag összepakolás ilyesmi....

Vera: szép a kiskertészed!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Kriszti: én is olyan kíváncsi voltam mindig a picurra. Nekünk 21 hetesen nem tudták megmondani a nemét, annyira nem azt a felét mutatta. Az arcáról, viszont nagyon jó képek lettek!

Ja és a kólás hányáscsillapítás már nekünk is bevált. Amikor semmi nem maradt Majában és egy korty víztől is rögtön öklendezett, fél óránként egy kávéskanál kólát kapott, aztán már jöhetett a víz is. Így kerültük el az kórházat infúziót stb. Férjem mondta is, hogy lehet benne valami, mert másnaposan olyan jól tud esni a hideg kóla a beteg pocinak... :lol:

Kata, Szami: örülök, hogy túl vagytok rajta! Minden elismerésem a tiétek...

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Sziasztok!

A Tavaszi Babaruhabörze április 18-án, vasárnap, 8-12 óra között lesz a szokásos helyen, a Széchenyi Gimnázium tornatermében, a Széchenyi lakótelepen (Szolnok, Széchenyi krt.).
A Vöröskereszt gyűjtésére, és az ugrálóvárra most is számíthattok.
Belépőjegy 14 év felett 200 Ft.

Április 18-án vasárnap 16.00 órától az Alma zenekar interaktív gyerekkoncertje lesz a Széchenyi Gimnázium tornatermében, a Széchenyi lakótelepen (Szolnok, Széchenyi krt.).
Belépőjegy teljes árú 1000 Ft/db, kedvezményes 900 Ft/db*.
Jegyeket a Cora áruházban a bizalomkártya iroda mellett tudtuk vásárolni, vagy a Szkítia-Avantgard könyvesboltban a Baross úton.
Információ: 06/20/256-2201
*Legalább 10 db jegy együtt vásárlásakor kedvezmény a belépőjegyből

Szeretettel várunk benneteket !


A Szolnoki Babaruhabörze megtalálható az iwiw oldalán a klubok között.

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Ciao. (beújítottam :mrgreen: )

Bocsi, meggent bunkec leszek, most csak egy kérdés erejéig gyüttem :oops:

De előtte azért: szemeseknek gyors, fájdalommentes gyógyulást kívánok! Szorítok mindenkiért :) +++

Ovis nyílt napokról hol lehet tudakozódni? A bölcsikben tán ki van már lógatva...

Vera, és/vagy Dorka kérdezte asszem, hogy hova pályázunk... a Hétszínvirágra (Fiumei u.) és a Liget úti ovira gondoltam, és a közelsége miatt valszeg a Gézengúz-t fogjuk még beírni... Szóval ezek nyílt napjaira mindenképpen szeretnénk elmenni :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Hali Mindenkinek!

Semmi bajom! :lol: 8) :lol: :lol: :lol: Talán a műtét estéjén és tegnap szúrt egy kicsit a jobb szemembe, de egyébként semmi nem volt. Még nem olvastam vissza, de köszi Vera a tudósítást (biztosan megtetted :lol: ). Igazából még nem látok tökéletesen, változó az élesség. Alapvetően látok, de pl. mint most, amikor már fáradt a szemem, olyan, mintha krémes lenne. Meg olvasni közelre még össze-össze szaladgálnak a betűk, de azt mondták, hogy majd húsvétra kitisztul, utána pedig még majd élesedik.

Szóval a műtét az egy semmi. Nénivel, aki csepegtette a szemem (egy Xanaxs után) jót beszélgettem, lézer-felügyelő fiatalemberrel humorizáltunk, aztán jött egy helyes doki bácsi, és én már ezért is örültem, tudtam, hogy csak minden ok lehet :lol: Hulla nyugalommal feküdtem. Először a jobb szemem csinálta. Valamit satírozgatott, utána lézer, aztán a másik és már kész is :lol: A szemterpesztől azért előtte tartottam, de meg sem lehet azt sem érezni, sőt az sem volt rossz, hogy nem tudtam pislogni, annyira le volt érzéstelenítve a szemem, hogy ilyenre bármikor befeküdnék újra :lol:

Ha hüleségeket írnék, csak azért van, mert nem olvasom most el újra... fáradt az olvasókám. :lol:

Szóval Dorka ne aggódj a műtét miatt, az egy nagyon rövid ideig tartó beavatkozás. Bbj: a másikat nem tudom.

Utána nem annyira kellemes, hogy lát is az ember meg nem is, hol jobban, hol kevésbé...., de én igazán ne is panaszkodjak :lol:

A profi magánklinikáról véleményem: a dokik aranyosak nagyon, az egyéb személyzet is, de valahogy ha sokan vannak (mondjuk nem értem, miért rendelnek be egyszerre annyi embert), katasztrófa volt. A műtét napján is sokkal hamarabb végezhettem volna, ha doki bácsinak nem kell folyton kijárkálni a műtőből vizsgálgatni. 1. nap 5 perc volt, 2. nap horror, millió páciens, senki nem haladt, mindenhol álltak, mi (és más is) kis gyerekekkel. 1 órát vártunk, de a végén Pisti már kivitte a gyerekeket, mert "kiitták" az italautomatát (ingyenes), hiszti volt, Marci álmos volt, eldobta magát.... Megkérdeztem, hogy 3. nap jöhetnék-e 11 óránál korábban, mert simán odaértünk volna. Mondták nem, mert sokan vannak. Ok mondom, végül is én kértem 11-re. Már 10 előtt ott sétálgattunk a környéken... felmentünk háromnegyed 11 után. Senki....., de senki nem volt!!!!!! Azonnal hívtak és már jöhettünk is!!!! Szóval megint no comment.... Utána meg IKEA-ztunk :lol:

no így hirtelen.... aztán majd valamikor visszaolvasok...

Kép

Kép
szolkata
 
 


Hellóóóó Kata, te egy hős vagy!! :lol: Komolyan, csak ámulok és bámulok, de ez tök jó!! :)
Majd ha elromlik a szemem (én egyenes úton haladok felé, sztem már romlott is most az utóbbi pár hónapban :( ) akkor majd rádgondolok és egyszer újra megműttetem én is ;) De amilyen peches vagyok, nekem akkor is baromira fájna :roll:

Akkor most egy hónap múlva kell menned kontrollra? És hányszor kell csepegtetni?

BalwinJudit
, én biztosan kérdeztem az ovit :) A tesóm lánya a Fiumeibe járt, ők szerették. A többit nem tudom.
Az ovis jel.lapra is több ovit kell beírni? :shock: Én egyet fogok :roll:
Nálunk ápr.22-én lesz nyílt nap, épp ma hallottam :)

Andi
, veletek mi újság?? Rég írtál nagyon! Meggyógyultatok már? Maja várja a sulit? :) Jártok valami előkészítőre?

Szandán most volt a leendő sulisoknak 3 alkalommal, de Bencét egy cseppet sem izgatta hogy ő nem megy :)
A Gekkoban folyamatosan mondják hogy miért nem visszük :? De már ez van, végre elhatároztuk, és mindig jön valaki a keresztkérdéseivel :roll:

Rita, hogy te milyen fiatal vagy!!! És milyen vékony :shock: :):)
De alakul a pocid ;)

Niki, hogy vagytok??? Ma zűrös napunk volt, nem tudtalak visszahívni.

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a bókokat! :oops: Szerencsére jó génekett örököltem, nálunk az egész család vékony. :) Remélem a végén is csak pocakom lesz. ;)

Tegnap voltam Úri Szabónál, minden rendben van velünk, majd 2 hét múlva kell mennem UH-ra, akkor megmondja, hogy melyiknap menjek AFP-re utána megint UH.

Szép napot mindenkinek!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Kata: csúúúúcs vagy! Nem is te lettél volna, ha nem ilyen természetesen és könnyedén fogod fel!

Vera: várja már Maja a sulit. Előkészítőre nem jár. Szerintem az itt nincs is... Csak a fejlesztő tornára jár még rendületlenül. Szerintem, ha már eldöntötted, hogy marad még egy évet, ne törődj a keresztkérdésekkel. Engem is sokszor kérdeztek, kérdeznek a mai napig, de nekünk nagyon bejött ez a plusz egy év!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Kata!
Micsoda hős vagy!!!!!!!!!!!!!!


Szami!
Neked gyors felépülést kívánok!!!!!


Dorka!
Bocs hogy hétfőn olyan gyorsan lenyomtam a telót de após sehogy sem akarta megtalálni a könyvelőnk házát és már azt sem tudta merre kóricál :?


Rita!
Nagyon csini vagy!!!Mondjuk nekem valahonnan nagyon ismerős vagy,lehet összefutottunk már valahol

Bbj!
Lányok jól vanak?
Szemműtét neked mikor is lesz???


Vera!
Hangulatingadozásaimtól szerintem a férjem már agyvérzés határán,de várom már nagyon a kettéválást


Hétfőn voltam nst-én,minden rendben-most húsvét hétfőn megyek mert utána a doki szabin lesz pár napig :twisted: ,vagyis jövőhéten végig-amilyen szerencsétlen vagyok biztos hogy jövőhéten megyek szülni,ebbe már kezdek is belenyugodni,Robikánál is így volt

Kép

Kép
katlina
 
 


kata, nem semmi!!!! :) Nagy vagy!!!! :)
Ezen felbuzdulva mi is családostul megyünk :) MAjd ha nekem nagyon car lesz, úgyis leviszi őket állatkertbe, ide-oda...


Szami, ha olvasol :) Kellenénke a te adataid, hogy tudjam mondani, te ajánlottál :) El tudod majd küldeni? szilvasi.dora@chello.hu
KÖSZI!

Szabi belázasodott :( Antibigyó mellett :( Úgyhogy ma lesz a fülészet, időpont nincs, 1 után viszem....
Erre már nem tok mit mondani..... :(

Én még minidg betegen, Bálint még egy adag antibigyót kap.
Asszem ennyi a "jó" hírekből...

Szebb napot!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka: +++++++++++++++++++++++++

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Judit! A Babaruhabörzén szoktak lenni kismamaruhák is? Mert akkor én is kinézek majd!

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Hali,

Szabinak felszúrták végül a jobb fülét, muszáj volt...:( Szegény, remegett előtte a láztól, utána meg a fájdalomtól (is). MOst már pihizik, lehiggadt, majd pénteken kontroll.
Remélem most már meggyógyul teljesen!

Kell tovább a fülmelegítés, estére már lehet melegíteni? VAgy ez a felszúrástól független? Ezt elfejtettem megkérdezni...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka, a fenébe! :cry: :cry: :cry: Szegény Szabi :(
De hidd el, mostantól jobb lesz. A lázat a fül gyulladása okozta, azt mondták, ezért kellett felszúrni?
Te fogtad közben? Nekem még olvasni is rossz volt ezt :?
Én úgy tudom hogy amíg láza van, nem szabad melegíteni sosem. De hogy felszúrás után kell-e, passz... :roll: Sztem még igen...

Mikor Jázminnak 1,5évesen felszúrta Baranya (nálunk apa fogta, mert én bőgtem :oops: ), neki nem volt vészes, de péntek volt és nem akarta úgy hagyni hétvégére. És előtte csak sírt-sírt szinte 20órán keresztül, utána viszont úgy megkönnyebbült hogy a karunkban elaludt és vagy 15órát aludt egyhuzamban. Szóval biztos megkönnyebbülés a felszúrás nekik, bár nekem sejtelmem sincs róla (sosem fájt még a fülem).

Majd csak elmúlik a láza is ezután és hamarosan teljesen jól lesz!! Kitartás!!!! És neked is jobbulást, de most már gyorsan!! :)

Katlina, húsvét hétfőn kell menned? Nem tudom milyen az orvosod, de nem lehet hogy akkor szeretne valamit tenni az ügy érdekében...?? Ha utána elutazik...
De nem azt írtad a múltkor hogy azt mondta hogy húsvétra nem tervez semmit??! Vagy úgy értette hogy húsvétra meg lesz Vencel?
Még akár ma is megszülethet, ott vagytok időben ;) Bármikor! :)
De ne izgulj, ha mégsem, akkor megszülöd a dokid nélkül ;) Bár tudom hogy ez annyira nem jó :? de ügyes csajszi vagy te!!! :):)

Andi
, igen, én is így gondolom, hogy kell még neki ez a plusz 1év, még ha ő addigra már 8éves is lesz... ;) Csak előnyére válhat! Lesz még mit tanulnia elsőben így is :lol:

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Kata!
nem semmi! szinte kedvet csinálsz a dologhoz!

valaki kérdezte, én az ősszel megyek, nem akartam nyárnak menni a sugárzás miatt, meg nekem munkahelyen, suliban si nyugisabb időszak.

Dorka!
melegítést nem tudom, Niki ebben már avatottabb. sajnálom a fülszúrást, de hátha segít!

Katlina!
izgulunk érted! már olyan minden órás vagy!

Vera!
mennyit romlott a szemed? nem nézetted meg véletlenül?

Ne izgasd magad a beszólók miatt, én is kérdeztem a helyi szakembert, és ő is azt mondta, amit nektek a nevtanba.

Ma az oviban kreatív húsvétkodás volt. ötletek:

a főtt tojásra leveleket vízzel feltapasztani, majd harisnyába burkolni, jól elkötni, sé úgy festeni. nagyon szupi lesz!

valamiylen hosszú, vékony vesszőjű bokorból kereket fonni, az aljába száraz virágokból csokrot erősíteni két szalaggal, amiket hosszúra kell hagyni, lógni, a kerek közepére fél dióhéj, bele dugig vatta rá piros taréj, piros csőr, és fekete pöttyök filctollal szemeknek, ez lesz a csirke, a felső részéről meg középre belógatni egy mini tojást egy szalaggal, és kész az ajtódísz.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Dorka!
Sajnálom hogy fülszúrás lett a vége :cry:

Balwin!
Jó volt látni a gyerkőcöket,aranyosa nagyon!!!!!!!!
AnnaLuca teljesen ki van szőkülve-olyan fura volt mármint a vörös után

Vera!
Igen ez az eshetőség hogy nem jövök haza húsvétolni nekem is bevillant,mert igen mondta a húsvétot :roll:
Amúgy meg mindeggy csak ne bolondok napján legyen mert akkor sírva is fakadok(szegény gyerekem egy életen át szidni fog)

Kép

Kép
katlina
 
 


Dorka: Sajnálom! Ha nem lázas, akkor melegítheted (37,5 alatt). Nagyon makacs valami lehetett, ha az antibogyó ellenére szúrni kellet. Mi holnap megyünk Katával. Ő is mondja néha, hogy fáj, de Neki az orrából jövő váladék határozotabban szebb és kevesebb.

Katlina: Nagyon a hajrában vagy! Izgulok Értetek!

Andi: Dorka Majára mindig azt hiszi, hogy Ő. Mindig mondja: "Az én vagyok."

Majd jövök még, csak egyedül vagyok.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!

Rövid leszek, közelre még nem látok túl jól.

Majd leírom később a műtétet, szerintem nagyon más, mint Katáé, már a hosszából ítélve is. Az első napos kontrollon a jobb szemem 90%-os, a bal 75 %-os volt. A hazafelé út szörnyű volt, napszemüveg, UV-szűrős autóüveg ellenére volt, hogy a ponchómat húztam a fejemre... Utána és azóta viszont egyáltalán nem fáj, de a fényre hihetetlen érzékeny. A távolra látásom folyamatosan javul, egészen közelre is viszonylag jól látok, a legrosszabb ez a kb 60-80 cm (amennyire nekem a monitor van). Nagy változás ez is, de azért bízom benne, hogy ennél lesz jobb. Jövő szerdán megyünk kontrollra, kíváncsi leszek, mit mérnek.

Dorka, postán tudom elküldeni az ajánlást, mert alá kell írnom, ha elküldöd az e-mail címemre a pontos neved és címed, küldöm.

Betegeknek jobbulást kívánok!

Mennem kellene bevásárolni, de nem tudom, rászánom-e még magam. :roll:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Hali,

Szami, átküldtem :)
A fényérzékenységtől félek talán egyedül, az nagyon kellemetlen tud lenni. Mit mondtak, Neked meddig marad ennyire érzékeny?

Niki, és a többieknek is köszi a tippeket, már ma melegítem a fülét, estére sajna még minidg lázas volt Szabi, éjjel 38,8-ig ment fel neki :( Nurofen mellett....
Elvileg még este belefért a láz, ha ma is lázas lesz (most 37 fok), az már nagy baj.
Holnap 10-re viszem vissza a FOG-re.

Niki, remélem nektek már jót mond a doki, és rendben lesz Katus!

Katlina :) Izgulunk értetek, nemsokára célegyenes :)

Vera, Peti fogta, ő az erősebb, nagyon le kellett fogni :(
Azt a nagy megkönnyebbülést még nem érzem nála, a láz leveri nagyon, étvágya semmi.... Lehet én lihegem túl, de talán más baja is lehet talán... nem tudom.... ennyire magas láz fülszúrás után, antibigyó mellett...

Judit, hétfőn várjátok a locsolkodókat, vagy kirándulás lesz?
Jó, hogy ennyit kreatívkodtok!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka, és ha még mindig lázas lesz Szabi, mi lesz? Mit mondott a doki?
Úgy sajnálom szegénykét :( meg téged is! Nincs annál rosszabb mint amikor betegek. Te legalább jobban vagy már?? :?

Szami
, örülök hogy már jobban vagy!! :) Pár nap és biztosan jobb lesz, jó élesen fogsz látni, de azért ennek idő kell ;)
Én kíváncsi vagyok a műtétedre, úgyhogy majd írd le mindenképp! :)

Gyors ez az Optik Med, én ma reggel megkaptam a lóvét tőlük az ajánlásért! :D Úgyhogy köszi Kata!!!!!! :) Majd szóljatok ha a végén osztozkodunk hogy akkor kinek mennyit adjak ;)

Judit, úgy látom akkor ez az ajtódísz most minden oviban tarolt, mert mi is ilyet készítettünk Bencével :lol:
Meg volt egy olyan hogy színes teástasakokat kellett ráragasztani a tojásra, az is nagyon klasszul nézett ki, de én 2gyerekkel azt nem vállaltam be mert nagyon macerás, sok ideig tartott volna megcsinálni.
Mi még olyat csináltunk hogy zsírkrétát gyertyalángba tartottunk és azzal pöttyöztük be a tojásokat. Ügyesebbek bonyolultabb mintával is próbálkozhatnak, nekem elég volt ez is :roll: :D Meg decoupage technika is volt, meg műanyag tányérból és kupakból nyuszifejet csinált még Bence, nagyon aranyos az is, majd teszek képet ;)

KépKép Kép
76vera
 
 


Képzeljétek el, hogy Kecskeméten van egy 4D-s ultrahang központ, és üdülésicsekkel lehet fizetni! :) Úgyhogy a 29. héten oda fogunk menni, mert én meg a cégtől kapok ÜCS-t! Mársi spóroltem 14 ezret, mert üdülést nem tervezünk idénre. Majd lejárunk a Tiszára.

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


gyorsan átfutottam, de elég felületesen...

Nem vagyok hős, csak szerencsés. Nekem a fényérzékenység is sokat csökkent, simán tudok délután napszemü nélkül kint lenni.

Dorka: jobbulást Szabinak, talán most már az antibigyó is majd rágyorsít a javulásra. A vitaminokat ne csak a műtét környékén kezd szedni, már most, de a legjobb tegnap előtt.... A szervezetet fel kell tölteni előre, akkor sokkal hatékonyabb... szerintem...

Vera: örülök.... Ez az osztozkodós dolog attól függ pl., hogy BBJudit is tud-e maga után "szervezni" valakit, meg Dorka tud-e várni őszig, vagy megelőlegezzük. vagy tudom is én... 8) :wink:

Nyuszmusz: nagyon csini kismami vagy!

Közben megkérdeztem a klinikát.... 4-5 nappal a műtét (ők kezelésnek mondják) után már lehet gépezni. Csak még gyorsan fárad a szemem. Ja, azt a sietség miatt elfelejtettem (azt hiszem), hogy a műtét utolsó ezredmásodpercében egy terápiás kontakt lencsét tesznek a szemre, amit a 3. napon vesznek le.

Katlina: irigy vagyok Rád... bármikor szülhetsz :lol: :lol: :lol: :lol:

BalwinJ. : szerintem csak az ovikban, vagy telón megkérdezed: www.szolnokiovodak.hu

Kép

Kép
szolkata
 
 


Sziasztok!

Kata: Nagyon ügyes vagy! Örülök, hogy minden ok. Szerintem azért ne nagyon menj ki napszemcsi nélkül, biztos nem véletlen mondják, hogy hordjuk. Én egyébként még a temetőbe is napszemcsibe mentem Mindenszentekkor, nem mertem kockáztatni meg érzékeny is volt a szemem.

Balwin Judit: A Gézengúzt megkérdeztem, ott 22-én lesz a nyílt nap.

Rita: Aranyos a pocakod. Szépen növekszik.

Dorka: Nagyon sajnálom Szabit. A másik füle milyen? Mert ilyenkor gyakran átmegy a másikra és azt is szúrni kell. Attól is lehet lázas.

Katusnak alakult a füle, viszont megy a hasa. Pelus nélkül voltunk reggel O.Á.-nál, és persze bekakilt jó hígat, de szerencsére volt nálam pótruha.
Úgy néz ki, a mandulaműtétet eltoljuk őszre, orrmandula biztos, torokmandula is valószínű (azt mondta B.E., hogy egyszer szeretné látni egészségesen is a torkát, de szerinte inkább árt már ez a mandula, mint használ).

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!

Rita!
Ücs-t uh-n? hát vannak még furi dolgok!

Dorka!
locsolkodót nem várunk, de kirándulni sem valószínű, szakadó esőben 10 fokban el nem indulok semerre sem! majd lehet vasárnap megyünk, egyenlőre Szalajka-völgy.

hogy vagytok?

Vera!
ja, odaát Elinék is ilyet csináltak jót röhögtem, mikor olvastam!

az a decoupage-os nagyon jó lehetett! meg a pöttyözgetős is, azt lehet kipróbáljuk, úgyis van egy halom zsírkrétánk, had fogyjon! :lol:

Helló Szami!
Gyógyulgassál Te is!

Kata!
hát ja, szerencsés alkat vagy szemügyileg! ilyet, de még hasonlót sem olvastam egyik topikban sem! vagy nagy a fájdalomküszöböd?
jó gyorsak voltak akkor a pénzben is, de legalább ebben si korrektek! még egy pont mellettük!

hát ha engem kihagytok, nem gond, még Niki is ott van, ha ő ajánlhat még, legföljebb Vele "megbótolom"!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Ma itthon takarítunk a csajokkal, megkezdődött a tavaszi szünet.

Katlina!
egyben még? elkerülted az elsejét! :lol:

Olga!
Isten éltessen!
Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Olga!
Boldog Születésnapot!!!!!!


Bbj!
Ja elkerültem :lol: ,paráztam is tegnap,úgy voltam vele éjjfél előtt 5percel már engedélyezem a fájásokat ha jönni akarnak,de addig nem(nem mintha tudnám szabályozni)de Vencel babó ügyi volt maradni akar még:)

Kép

Kép
katlina
 
 


Olga: Boldog szülinapot!!!

Dorka: hogy vagytok?

Niki: nálunk meg régen Jamiee Rékájára mondta Nóri mindig, hogy Nójika.

Mi is tavasziszünetezünk. Ha felkelt Nóri megyünk motorral a játszótérre.

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Olga, boldog születésnapot!!!! :)
Kép


De hideg van :( Mi ma a nagymamámnál voltunk, de alig vártam hogy hazaérve beleülhessek egy kád forró vízbe, úgy átfagytam. Jázminnal egy órát fürödtünk :)

És ma gondolkoztam a Kossuth téren is, de így nem megyünk el... Jázmin ma éjjelre taknyos lett, nagyon hiányzott mondhatom :? De már "vártam", mert állandóan levetkőzik amennyire csak tud. Este-éjszaka is az ágyában, éjjel mindig álmában öltöztetem vissza, de reggelre megint úgy találom :roll: De napközben is képes bodyra vetkőzni ha épp ráér :evil:

Dorka, hogy van Szabi???

Kata, öööö.... szerintem nem szabad a szemüveget egy fél mp-re sem levenni. Én legalábbis így tudom...
Nem azért kell hordani mert fényérzékeny a szemed, vagy sem, hanem mert az uv fény elindít egy visszafelé ható folyamatot amitől villámgyorsan beindulnak valami sejtecskék amik a romlást okozzák. Műtét után fél (vagy 1évig?) mindig hordani kell a szemüveget, télen-nyáron, szakadó esőben is ;)

KépKép Kép
76vera
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?