Új privát üzeneted érkezett!

És a lényeg: Mindenkinek áldott, békés karácsonyt és boldog új évet kívánunk!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Andris és Wolga

Kép Kép
Kép
vvolga
 
 


Cool, na attól gyogyóznék be végleg.... :lol:
Vendég
 


Wolga!!!!! Szupi, hogy jöttél, de most már remélem gyakran tudsz jönni. Mesélj még, hogy vagy, hogy bírod? Meg egyáltalán... :) Andris jó kis vasgyuri. :)
Vendég
 

 
 

Halihóóó!

Vvolga,
először is örülök nagyon, hogy hírt adtál magatokról! Kettes számú megjegyzésem: Andris nekem még mindig ... (remélem emlékszel még, hogy végződik ez a mondat. :wink:). Hármas számú: hiányollak a képekről. :( Négyes: vigyázz nagyon magadra és az öcsikére! Ötödik: gyere gyakrabban! :)

-------
Hát, igazság szerint nekem nem maga a munka hiányzik (bár nem döfném magamba a nagykést, ha újra dolgozni kéne), hanem a környezetváltozás, az emberek. És baromi kíváncsi vagyok mi lesz pár év múlva, hol fogok dolgozni és mit, mert papírom csak az érettségiről van. Ha Livicsek engedi majd, 2 éves kora körül kéne tanulni valamit. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, most a környékbeli nénik erre biztos felsikkantanának, hogy "persze, hogy csak érettségije van szegénynek, ha ilyen fiatalon, szinte gyerekfejjel szült...." :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Vvolga, olvasd el a Boros Juditos topikot (most hirtelen nem tudom, hogy a Ki tud valamit Bj-ről vagy a Ki ismeri BJ-t címűt, azt amelyikben jumamé az utolsó hsz. Ott írtam le a jányom születésének történetét, gyakorlatilag csak Böszörményi Beáta volt ott. Velem nagyon jó volt nem tudom, másnak mi a tapasztalata.

cool, akkor én ehhez a munkásdihoz nem szólnék hozzá (mert még megirigyelnétek, h milyen jó dolgom van, h dolgozhatok. nade itthon, emberekkel én is csak telefonon "találkozom", igaz néha így is elég mozgalmas. Viszont egész nap itt van a kolléganőm (akimellesleg a párom unokatesójának a felesége) és a párom is sokaat van itthon (mert itt a kiadó irodája) innen is dolgozik. Meg hozzánk rengetegen járnak így nincs időm unatkozni.

Ja, hogy azt mondtam, nem szólnék hozzá... bocsánat :oops:

Ma vettem Árkádban 2 kapucnis felsőt Jupapnak (ezt szerette volna) de most gondolkodom, lehet, hogy kicsi lesz, XL, pedig első ránézésre jónak tűnt, majd este összehasonlítom vmelyik pulcsijával. Holnap már nem lesz időm kicserélni ha mégsem jó :cry: :cry:
jumam
 
 


Jumam, az otthon dolgozásnak is megvan biztosan az előnye és a hátránya, bár nem ismerem konkrétan ezt az élethelyzetet, de gondolom, néha kimondottan egészséges, ha az embernek fizikailag máshol van a lakása, mint a munkahelye, mert így a munkaidő-szabadidő kategóriák talán nem csusszanhatnak át oly észrevétlenül egymásba....

Kép Kép
coolasa
 
 


igen cool, ez van nálunk is, de én nem szoktam rohanni a telefont felvenni, estefelé, főleg ha gyerekezek, Zs igen, sőt naagyon is bele tud merülni :cry: . sokan így este hívnak, mert tudják h ilyenkor lehet nyugodtan beszélni. külsősökkel dolgozunk, és a telefon a fő kapcsolat
jumam
 
 


jó éjszakát, lekapcsolódom, sziasztok!
jumam
 
 


Sziasztok!

Tegnap egész nap a konyhában voltam. Reggel már fél 9-kor jött anyukám segíteni nekem a sütiket csinálni. Lett 8 rúd beigli, meg egy nagy tepsi zserbó, meg ugye az ebéd aznapra... De hát 3 gyerek az 3 gyerek nem lehet mit tenni. Anyukám gyúrta, töltötte a kalácsokat, míg én tisztáztam a konyhát és rohangáltam a gyerekekhez... fél percenként valami visítás volt. Komolyan nem tudom, hogy hogyan csináltam volna meg segítség nélkül, pedig egy percet nem pihentem, mégse ment volna.
Elvileg ma a sógornőm jön a vacsit előkészíteni holnapra. Jó is lesz, mert a tegnapi napon aránylag jók is voltak a gyerekek! Csak este törtek-zúztak... Tegnap előtt egy pohár, tegnap meg egy kis tálka esett áldozatul... De még szerencse, hogy csak ilyenek és nem valami komolyabb. Persze a pohár is és a kis savanyúságos tálka is Luminarc volt és ki tudja miért, de égen földön nem lehet már ilyen szép sötétkék üvegből készült tányérokat, poharakat kapni tőlük, tehát pótolni nem tudom.
Ellenben ha nem tudnék jönni szenteste előtt már, (persze megpróbálom, csakhát érdemileg hszni a témához nem tudok, mint most se), szeretnék

Békés és boldog karácsonyi ünnepeket kívánni minden egyes topikcsaládnak!

Kép

Kép
sasha
 
 


Látom mindenki ezerrel készülődik az ünnepekre, kihalt a Bnet. :lol:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok!

Örömteli, nyugodt, szép Karácsonyt mindenkinek!

(Kössétek ki a karácsonyfákat. :lol:)

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nálunk már ezerrel készülődés van,igy csak karácsony után jövök,ha minden igaz képekkel is.

Addig is vigyázzatok magatokra!

Mindenkinek békés,boldog karácsonyt kivánok! Kép [/b]

Kép

Kép
novum
 
 


Sziasztok! Kép

Hozzánk már megjött a Jézuska, mivel holnap nem nagyon leszünk itthon.
Beni le se kakálta a fát, a zenét, a fényeket :shock: , alig várta azonban, hogy bejöhessen a nagyszobába, így ismét játszhat a távirányítokkal. :lol:

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT!!!

Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Drága topiktársaim, barátnőim (mert nekem már azok vagytok :wink:)!


Mindenkinek békés, boldog karácsonyt kívánok, szeretettel:

Mancs, Mancsbá és Petike





Utólagos szülinapi ajiként megkaptam sógoréktól Esztitesó könyvét. SZUPERJÓ!!!!!!

Kép
mancs
 
 


Ilba,
se egy kép, se ajándéklista? :twisted:

Mi ma este díszítjük fel a fát, ha már Livicsek eltette magát holnapra. Holnap délelőtt nem jönne össze, mert amíg Z díszít, addig én lennék Livivel, de akkor ki főz? :roll:

Mancsi,
én is így gondolom. :wink: Egymást már megkaptuk ajándékba év közben. 8) :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Tegnap így fogadott Livi vásárlás után:
Kép

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok,

holnap (vagy mindjárt ma) már én is csak a készülődésnek adom át magam.
Gabi, mi is most végeztünk a díszítéssel... :lol: tök szép lett. Már be is vittük a nagyszobába, nálunk az asztalon lesz a fa mert ott van hely...

Holnap még csomagolok, meg csomagolok, meg csomagolok. És majd próbálom megóvni az ajikat Marcellusztól....Nálunk mindig én csomagolok, kivéve azt amit Apa ad nekem. Azt nem én csomagolom. :wink:

Jaj, hát nekem is ám olyan jó hogy vagytok!!! És egyetértek az előttem szólókkal - bizony asszem mi már barátnők is vagyunk! :D

Szóval mi is kívánunk mindenkinek
NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT ÉS FELHŐTLEN, EGÉSZSÉGBEN, NAPSÜTÉSBEN SZERETETBEN GAZDAG ÚJ ÉVET!!!

Eztet most kreáltam nektek... sok-sok szeretettel karira... :roll: :wink: :

Gondolatban...

Szorítsd meg két kezem, és nézz a tükrömbe:
Lásd, és érezd a könnycseppet szemembe'.
Nem ború, nem gyász, de nem is harag,
Lelkem cseppnyi öröme ím, már veled marad.

Látod? Itt vagyok most is, és versemet sorolom,
Látod? Itt vagyok megint , és Véled osztozom.
Egy kósza fényes pillanatra holnap Rád is gondolok,
Könycseppem elárul most is: Mindőtöknek Boldogot!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


ja, azt már csak rutinból írtam most hogy BÚÉK....pedig addig még biztos írok ám majd. szóval majd mégegyszer majd kívánok, de azért biztos ami biztos, azért most sem árt...hátha később elfeledném... :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Sziasztok,

most fejeztük be a fa díszitését :D
Csomó mindent megfőztem holnapra.
Már csak a husokat kell kisütnöm. (már be vannak panirozva, megtöltve stb.)
Azért örülök, hogy ma mindent befejeztünk és a 24-ét nem kell azzal töltenem, hogy a konyhában állok egész nap :twisted:

Zsófi is meg van fázva szegénykém :cry:
Kiváncsi vagyok mit szól majd az ajikhoz.
Meg a fához. Lehet, hogy le se fogja tojni :lol:

Mindenkinek Boldog Ünnepeket Kívánok!!!
Nagyon vigyázzatok Magatokra!

Mancsi,
örülök, hogy Mbá jól van.
Én is mindig bekötöm magam.

Mégegyszer Boldog Karácsonyt!
Ne törödjetek a kilókkal, egyetek sokat :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
sajtine
 
 


Boldog karácsonyt nektek csajok, picurkák, apukák!

Mindenki csináljon sok fényképet. :)
Vendég
 


Sajti, ügyik vagytok, nekem is már csak diós és mákos gubát kell csinálnom, és a délutáni alvás alatt a picike fánkat feldíszíteni.

Csajok, (Mancsusz) nekem annyira, de annyira jól esett a tegnapi kimozdulás, hogy csak na. Iszonyúan feltöltődtem, és Benyófi is jól érezte magát anyuékkal, pedig 12 órát volt nélkülünk, de minden jól ment.
Mi iszonyú brutál terepen gyalogoltunk 15 km-t, és még a nyuszik is kaptak kariajeszt, elfuthattak. :wink: A nap sütött, gyönyörű szép volt, a hangulat isteni.

Hoztam pár képet, puszi


Ilyen dzsindzsában meneteltünk egy csomót
Kép

Kifáradva nincs is jobb, mint kolbász, kenyérrel, kézzel... Kép

Vadászom, szerelmem Kép
Vendég
 


Én is kívánok mindenkinek boldog tudjátokmit, és egyben eleget teszek Peszti kérésének is: ígérem, sokat fotózom majd, sőt az új évben is. (Látjátok, őt kell bántalmazni mindezért..) :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


ÉN IS KÍVÁNOK MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÜNNEPEKET :!:

A mi karácsonyunk vicces, főzés nincs, ugyanis az asztalos most szereli a konyhabútor előlapokat :!: :D De azt hiszem ez a legnagyobb ajándék :D

Cool:
fogok neked küldeni privit, amiben írok magamról, ha ezt szeretnéd :D mármint hogy ki is vagyok civilben baba nélkül :D

Drága Poéta Bubek!

Nagyon szép versikét fabrikáltál. Mi fogunk beszélni biztos, úgyis van egy kis meglepetésünk számotokra.


Eszti:
nagyon klassz lehetett nektek, a párod pedig vérbeli vadásznak néz ki :D
Vendég
 


Tücsi, igen, igényt tartok rá....

Kép Kép
coolasa
 
 


Kedves kolléganők,

Kívánjuk, hogy legyen boldog, békés a karácsonyotok!

Jupap, Zsozsó, Dani, Julcsi, Jumam
jumam
 
 


Sziasztok!

Az elmúlt napokban influenzaszerű tünetekkel nyűglődtem, nethez se nagyon jutottam. Én még sehol se állok az előkészületekkel, párom rá akar venni, hogy amíg a fát dísziti, menjünk el a gyerekekkel sétálni... AHA...
Holnap megkezdjük országjáró körutunkat a'la nagyilátogatás, valamikor jövőre fogunk előkerülni (lehet, hogy még be tudok nézni a két ünnep között, de kétlem). Így

Mindenkinek kívánunk Békés, Boldog Ünnepeket, és BUÉK!!!!
Kép

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Sziasztok!

Először is:

BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT MINDEN BABASZEKTOR-BELI BABÁNAK, ANYUKÁNAK ÉS APUKÁNAK!!


Mi kora délután kikarácsonyoztuk magunkat, most következzen egy kis fényképes beszámoló (előre is elnézést kérek a túl sok képért :oops: ... pedig igyekeztem szortírozni a több mint 100 fotó közül... ennyire sikerült :roll: )

Tegnap esti karifa-díszítés:
Kép

A művészfotó eredménye: Vigyázz Gabi, ég a fa!! :lol:
Kép

Speckó karifa :lol: (körözés a fotógéppel)
Kép Kép

Livi ma reggel látta először a fát 8) :
Kép Kép

Aztán dél körül odakerültek az ajándékok is:
Kép

És a Karácsony fénypontja: Livicsek "odagyűlik" a fa köré:
Kép Kép

Livi karácsonyi Sütifalója:
Kép Kép Kép
Kép

Titok-ajcsi apától:
Kép Kép
Kép Kép

Livi mikrosütőben süti a mikrosüteményeket:
Kép Kép
Kép Kép

Ezt a hűtőmágnest Livitől kaptam :P (a fotó kedvéért elrejtettem a fán)
Kép Kép

S végül Gabi varázslatos ünnepi főztje:
Kép
Kép
Kép
Kép


Sziasztok, és további Boldog Karácsonyt kívánok Nektek!!!!!


Üdv: Zoli
liviapu
 
 


...és még egy pillanatra jelentkezem.

Livinek nagyon bejön a Sütifaló, tök jó táncikákba kezd a zenéje hallatán, nagyon édi :lol: !
S kicsit nosztalgikus hangulatba kerültem, következzen egy-két kép Livi első (nem pociban eltöltött) karácsonyáról.

Pici Livi itt még mit sem sejtve alszik:
Kép

Jéé, ez meg mi ez? :lol:
Kép

Nahááát, ez tényleg az enyimééé?
Kép

Kondelék:
Kép

:lol: :
Kép


(és most már tényleg búcsúzom :oops: )
liviapu
 
 


Sziasztok drága barátnéim!

Nálunk is megvolt a karácsonyozás!A konyhai teendőkkel már teljesen kész vagyok.Lett süti,sós tekercs,husik,hal, saláta.Apukám reggel hozott egy kis frissen főtt halászlét is,úgyhogy éhen nem halunk :D

És itt egy pár kép is.Szilvinek a csillagszóró nagyon bejött,jó sokszor kellett gyújtani neki.

Itt a karifánk! Kép Kép

A bébitaxinak volt a legnagyobb sikere Kép Kép Kép Kép Kép

Azért a takaritás is ment: Kép Kép

És egy kis épitkezés: Kép Kép

Kép

Kép
novum
 
 


És egy kép a tavalyi karácsonyról,hogy Zolit utánozzam :wink: Kép

Kép

Kép
novum
 
 


Sziasztok!

Nekünk is megvolt a nagy ünneplés, Petike gyönyörűen elvolt. Éééés, iszonyúan tetszett neki a fa meg a zene meg minden. Tüzetesen megnézegetett minden díszt, csillogó mütyürt. Az ajándékokkal is szépen elvolt, a sláger a zenélő farm. De a legnagyobb flash neki a soksok zörgő csomagolópapír :lol: Az ünnepi vacsi alatt végig ott ült velünk az asztalnál, sőt, ő is evett velünk (uzsonnára sárgabarackot). Jól ki is fáradt, már szunyókál. Mi meg mindjárt állunk neki Mbával a nagy ünnepi Scrabble-partinak. Vagy 1 éve nem játszottunk.

Megfogadtam Sajtiné tanácsát, és jó sokat ettem. De csak halat, az nem vészes (nem is volt más). Anyós újított, és 2 új halrecptet is kipróbált. Az egyik szalonnás harcsa, a másik narancsos. Nyamiiiii.....

Holnap megyünk a Dédiékhez, uzsi után meg kettesben bemegyünk a városba gyönyörködni az ünnepi kivilágításban. Kedden meg megyünk végre a szüleimhez. Mbá főnöke kivételesen jó fej volt, mert amikor megtudta, hogy karambolozott Mbá, akkor felajánlotta, hogy ha kell, az ünnepekre szívesen ideadja az ő céges kocsiját, neki úgyse kell. Úgyhogy tudunk menni nyugodtan Anyukámékhoz, nem kell fuvaroztatni magunkat.

Megyek is, ronggyá verem (vagy veretem) magam Scrabble-ben.

Vuka,
boldog névnapot!!!!! Feltéve, ha ma tartod....


Pussz 8)

Kép
mancs
 
 


Timi,
Sziszkó ismét nagyon csini! :D Látom, bejött neki minden ajándék. 8) Szép nagyon a fátok, Szilvi hogy viszonyul hozzá?

Mancsi,
nemáááá, hogy fényképet nem teszel fel! :cry:
Petike azt adta ajándékba ezek szerint, hogy jól viselkedett. 8)

Livicsek is megfogdosta a díszeket, de tök óvatosan, csodálkoztam is, hogy nem kell rászólni, hogy ne essen neki. :shock: Ő is nagyon jó gyerek volt ma végig, pedig elég ramaty éjszakánk volt, taknyos lett, szívtuk az orrát, meg azon felül is sokat fenn volt. "Örültem", hogy pont 23-án éjjel, hogy másnapra biztosítva legyen a "jó" hangulat, de szerencsére pont az ellenkezője jött be. Az ajándékok is nagyon tetszettek neki, meg a kaja is, úgyhogy nagyon jó kis karácsony lett belőle. :wink:

Mbá-főnöknek egy piros pont. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja és képzeljétek, az összes eddigi karácsonytól eltérően, most nem uralkodik hadi állapot a konyhában, eddig ilyenkorra már plafonig értek a lábasok, tepsik, tányérok, poharak, ma viszont pikk-pakk összerámoltam, ill. eleve kevesebb edényt igyekeztem befogni a főzéshez, naon rendes kislány vagyok. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancs köszi a köszöntést!

Sajnos nincs időm képeket felrakni, de ami késik nem múlik.
Mindenkinek további kellemes ünnepeket és jó éjszakát!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka! Boldogságos névnapot!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ho-ho-ho-hóó!
Mindenkinek jól telt a szentestéje? Látom-látom a képek szuperek!
Igyekszem a mi karácsonyunkról is egy-két képet feldobni, ha majd eljutok oda.

Mancs!
De jó, hogy Petinek ennyire tetszett a karácsonyi hangulat! Nagy ünneplős lesz belőle:) Mancsbá milyen rendes a zserbót átvállalta! Nagyon ügyi!:)

Gabus!
Te is nagyon ügyi vagy, hogy nem szalad a konyha, ilyet én karácsony tájékán nem láttam még senkinél! És ez most komoly. És majd alább leírom, hogy miért is lesz ez nálunk még így szilveszterkor is... vagyis, ha addig valaki el nem mosogat helyettem, mert most nem tudok. Ja, igen, milyen kis cuki fátok van!
A mienkét csak a Gergő akarta felborítani... a kompal odament és már rángatta is a díszeket lefelé :lol: Még szerencse, hogy mindegyik műanyag, kivéve amelyik üveg... de azok ereklyék még a kislány koromból...

Vuka!
Nem is tudtam, hogy AZ asszony nevet viseled :wink: Isten éltessen sokáig, boldog névnapot!!!!

Novum!
Gyönyörű a karácsony fátok! Szilvi de cuki abban a kis szoknyában! Ha ránézek egyébként egy nagyon kedves bartánőm jut eszembe. Ő is sokáig ilyen kis pihe hajú volt, mint Szilvi (barátnőm is Szilvi!) aztán most ha látnád azt a hajzuhatagot ami neki van szerintem elájulnál. Természetes spirálgöndör haja van és annyi, de annyi, hogy 3 doboz hajfesték kell rá, pedig csak a lapockájáig ér.... (de ha kihúzom, akkor majdnem a fenekéig)
Na mindegy, ez nem lényeg.

Coolasa!
Nálatok hogy telt a karácsonyozás?

Nálunk? Igen már mesélem is, mert van mit! Mégha kíváncsiak se vagytok rá akkor is:)
Szóval az úgy kezdődött, hogy a fát díszítettük közösen. Gyerekekkel együtt. Gergit leraktam a földre, a háta mögött egy kazal szennyesruha aminek még nem találtam meg a dugi helyét, mert a tartóba már nemfért. Gergi mögé feküdt a Gabi, de a Dani is helyet követelt magának a szennyesen, a lényeg, hogy összevesztek. Gabi elvonult vísitozni, a Danit nem engedtem utána, mert ilyenkor a Gabi undok és verekszik, mondtam neki, hogy majd akkor jöjjön ki, ha békében tudunk tovább ünnepelni. Na a Dani megpróbált bemenni, az ujjai az ajtó és a keret között a Gabi meg belülről nyomta. Szegénynek nagyon randán odacsípte 3 ujját. Üvöltöttem egyet és benyomtam az ajtót. Az ajtónk úgy néz ki, hogy derékmagasságtó felfelé kis üvegablakok vannak. Na az én kezem lecsúszott az ablakocskák közötti végony falécről és átment az üvegen. Össze-vissza kaszabolta a bal kezemet, de nagyon csúnyán. A hüvelyk ujjam alatti részen 2 hatalmas seb, a tenyeremen felületi karcolások, a csuklómon egy picike, de annál mélyebb seb. Meg is ilyedtem rendesen, hogy valami vénát eltalát, de nem. Emelett tiszta üvegszilánk volt az egész kezem, de olyan kis minikék. Ez volt kb fél 2-kor. Áthívta a párom a szomszédasszonyt, aki áploónő, hogy ápoljon le. Ő úgy gondolta, hogy ügyelet és varrni kell, én meg úgy, hogy karácsony van és nem. Le lett tisztítva, fertőtlenítve, reménykedem, hogy üvegszilánk nincs a sebben.
A karácsonyi vacsora és előkészületek következtében elhalmozódott szennyes edények sorsa már látszik... egy ideig így maradnak.

Szegény Gabi úgy sajánltam, teljesen a szívére vette, főlem mert a párom úgy összeszídta, hogy amiért így viselkedett, elvágtam a kezem, de ő is úgy megijedt, mert nagyon vérzett eleinte.
Dani is kis megszeppent volt.

Aztán minden jó lett, az én karácsonyi hangulatomat ez se bírta elrontani. Csak kimentem a garázsba rápillogtam a szépen becsomagolt ajándékokra amik halmokban álltak és egyből jobb lett:) Húúú és aztán a fa alatt ami nagy kupac ajándék volt!!!

Anyukámék fritőzt kaptak. anyósom lábpezsgő füdőt, vagy mi a szöszt. A gyerekek meg? Felsorolni is sok lenne. Kaptak várat amit már sose lehet összerakni, mert összevesztek rajta és eltörött egy -két alkatrésze. Kaptak kis orvosi és barkács kocsit, kirakót többfélét, Tescos favonatot két szettet és kiegészítőket, nagy traktort, Ráülős kis autót (nem bébitaxi, hanem annál jóval nagyobb 30 kg-ig jó) Tigrises takarókat, készségfejlesztő játékokat, mamuszt, ruhákat, mesekönyveket többfélét, nagy, többszintes garázst kisautóknak. Tele van a lakás játékokkal, pedig tegnap az összes "régi" játékot elraktuk, hogy legyen elég helyünk és nem is tudták még kijátszani magukat mindennel. Most elő se veszem a régi játékokat egy darabig:))))

Továbbra is minenkinek békés karácsonyt kívánok!

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Ma rokonlátogatóba megyünk,de azért egy kicsit benéztem hátha vannak még képek.

Sasha:

Látom nálatok mindig történik valami!Nagyon sajnálom a balesetedet,hiszen a kezedre van leginkább szükség ekkora családban!A sebészetre ezek szerint nem mentél el?

Ami Szilvi haját illeti,hát én is ebben reménykedem :D

Gabi:

Azért a képeket nézve Ti is nagyon csinik vagytok!Nálunk csak Szilvi öltözött ki,mi lazábbra vettük az ölzözéket :oops:
A kis hütőt nem láttam a fa alatt!Vagy azt már megkapta?
A fa még áll,Szilvi nem piszkálja,remélem igy is marad :wink:

Kép

Kép
novum
 
 


Sasha, a göndörhajú barátnőd ne az, aki az usa-ban lakik? Részvétem a kezed miatt, megértem, hogy nem mentél ügyeletre.... mikor nokipapa még nem volt nokipapa hajdanában danában, az egyetemen, ahova mindketten jártunk volt egy koncert, ahol ő stagedivingolt (színpadról leugrás a tömegbe)... kis szépséghibája az akciónak legfelejbb csak az volt, hogy a tömeg elugrott alóla. naja, ez nem így szokott lenni a klippeken... lényeg, hogy oly szerencsétlenül esett, hogy elszakadt a térdszalagja, ami miatt menni gyakorlatilag nem tudott, és borzasztóan fájt is nyugalmi állapotban is, és akkor természetesen én is az ügyeletet javasoltam, de ő felvilágosított, hogy majd csak reggel látogatja meg, mert aki éjszaka betéved, arra úgy tekintenek, mint bűnözőre, pedig ő csak balesetet szenvedett..... na nem mintha téged kocsmai verekedéssel gyanúsítottak volna meg így karácsiny este, de lényeg, megértem az óckodásod. És akkor a gyerekek meg egészségileg már teljesen rendeződtek? Ezesetben: Ujjé.

Novum és Gabuscsalád mindkettő csini, és naprakész (rögtön fotóillusztrációt is produkálni szenteste, eeeezt nevezem, bár Novuméknál mintha néhány fotót én készítettem volna :wink: ). Viszont Timi! Gabus a csiniséggel nagyon rafinált, mert úgy csinálja, mint a tv bemondónők: fölül elegantos, alul meg akár bundabugyi is lehet (ezesetben piros joggingnadrág, sőt ha jól látom, ez egy kifejezetten karácsonyi joggingnadrág a tavalyi fotókat tanulmányozva :wink: /nekem ilyen van kékben, azért áll rá a szemem/).

Mi a szüleimnél voltunk, és szerintem nálunk ez is lesz a trend karácsonyokkor. Fánk nincs is, mert úgy véltük, Noki még nem értékelné (mint kiderült, valóban), és én a vágott fák megvételét legalábbis családi szintünkön nem akarom támogatni (igen-igen, ez a Natasa-vonal), pedig kiskoromban imádtam a lakásban a fenyőillatot, de inkább ültetünk majd tavasszal fenyőt a kertbe, és kizarándokolunk hozzá évente.
Noki kapott többek közt kiscipőt anyuéktól, persze anyukám rögtön felhívta figyelmem, hogy csak akkor szabad hordania, ha már stabilan tud járni, megnyugtattam, hogy ezt betartom, tekintve hogy a cipőméret=nokilábméret szer 2.
A nővéreméktől meg egy fisherprice dínót kapott, ami zenél, meg időnként mosd ezt-azt, sőt, néha amolyan dínósan fel is rikkant, de ez utóbbit nem tudjuk szabályozni, mert akkor teszi, amikor kedve van. Persze most feltehetnék én is képeket, hisz vittünk fényképezőgépet, ami aztán egész este benn ihent a táskámban, mivel a szüleimével fotóztam... ma pedig megyünk az igazi karácsonyi bulájba: nagymamámhoz Rómaifürdőre, ahol ilyenkor összegyűlik az egész nagy család: anyukám 3 testvére és leszármazói, szóval az unokatestvéres bagázs, ezt mindig roppantul várom.....

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok Mamik!

Áldott békés Karácsonyt minden családnak! :)

Bekukkantottam képnézegetni!


nagyon jók a képek! :)


Mi egy kicsit elcsúsztunk tegnap szegény gyerek már nagyon nyűgös volt.... de azért mi is készítettünk egy-két képet... ma még fotózunk családit is mert az elmaradt!

Fát nem vettünk (kétezret akartak kérni egy 50 centisért :shock: ) a kertben vágtunk egy-két ágat és összetákoltuk azért olyan furi... a férjem karácsonyi bokornak hívja :lol: de azért szeretjük! :)
Áront olyan nagyon nem izgatta mint vártam... lehet be kellene szerezni egy égősort. :) :D :lol:



Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


puszi nektek

marcsiádámáronbaba

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Karácsony 2005

KépKép
KépKép
KépKép
KépKép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Karácsony 2004

Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Jól van, gyűlnek a karácsonyi fotók! :wink:

Cool,
a gatyám nem jogging, szép piros alkalmi. :lol:

Mamac,
nagyon szép a karácsonyi bokor, nekem fel sem tűnt, hogy nem fa. :shock: A díszeket ti készítettétek?

Hát, én bónusz ajándékként kaptam Dzsízöszkától egy jó kis t...ny ömlős, torokfájós ajándékot, Livinek dettó, úgyhogy a mai nap már nem volt olyan felhőtlen, mint a tegnapi. :(
Azért jó volt, csak elhasználtam Anyósom összes papírzsepijét és teleprüszköltem a lakást...

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vuka, boldog névnapot!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


[quote="mancs"] írta:mancs
[quote="esztipeszti"]H írta:esztipesztiúú, nekem is már nagyon hiányzik egy kis mozgalmasság, egy kis más, mint a pempőgyártás, pelenkázás, altatás, és ennek körforgása. Mostanra érzem azt, hogy már nagyon vágyom más ingerekre is. De ne higyjétek, hogy Benyófit unom, dehogyis. Imádok vele itthon lenni, nevelgetni. Csak már kell más is.


Dettó!!!! Csak a gyerkőc neve más :wink:


Nekem is dettó! :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Írom a hsz-t, nem csak ennyit akartam, de ezt így engedte csak.
Szal jövök mingyá. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Mamacka,
már megint nagyon jó képeket tettél föl! És a nosztalgia-fotók is nagyon tetszenek. A karácsonyi bokrot meg ha nem mondod, észre sem veszem. Szépek a díszeitek! ti csináltátok? Ádám olyan nagyfiús már... Rengeteget nőtt és változott!

Sasha,
úúúúú.... Nálatok tényleg mindig történik vmi. Az a lényeg, hogy azért sikerült szép estét varázsolni, a nem kívánt közjáték ellenére is :wink: Milyen zserbót vállalt át Mbá?????? :shock: :roll:

Coolasa,
Nokipapa?????? Stagediving??????????????????????? :shock: :lol: Hát ezt megnézném!!!!!!!! :lol: Milyen koncert volt?

Pár napig nélkülöznötök kell szerénységemet :lol: :oops: ugyanis holnap megyünk anyukámékhoz, és valszeg ott a nagy családi életben nem ülök le netezni. Jól van na, ne sírjatok, 3-4 nap az egész :lol: :lol: :lol:

Mbától kapott egyik kariaji: pizsama (imádom a pizsiket), aminek a nadrágján és a felsőjén bocik vannak, utóbbin még egy felirat is: Milky Times :lol: :lol: :lol: :lol:

Na pá, legyetek jók, és vigyázzatok magatokra!

8)

Kép
mancs
 
 


Fél óra múlva lesz a tv2-n a Corelli kapitány mandolinja. Nézze meg aki tudja, mert nagyon szép, romantikus filmről van szó, gyönyörű a táj, a hangulat szupi, és nem utolsósorban Nicolas Cage a főszereplő. Bár ő nekem az Angyalok városában Seth-ként jön be :D

Kép
mancs
 
 


Na helló!

Remélem mindenkinek jól telnek az ünnepek és hogy nem csak én eszem extra sokat. :oops: :lol:

Mi megvagyunk, tegnap 2 Nagymaminál vendégeskedtünk, ma meg Nagypapánál.
(Tücsi, most jól kifigyeltem, ééés tudom hol laktok!!! :D )

Wolga,
De jó, hogy be tudtál nézni!
Nem raksz fel pocakfotót? Hagy (hadd?) sárguljon a banda. :wink:
Andris jó husiban van, nagyon cuki! Hány kiló? És emelgeted? Na nyilván, de hogy bírod? És az öcsike?

Jumam,
Felsők jók lettek?

Eszti,
Jól áll a kezedben a kolbi. :lol:

Timi, Gabi,
Csajszik nagyon csinik, szeretettel várom a kis takarító brigádot bármikor! Sziszkó port töröl, Livi porszívózik. :D Én meg Babanetezek majd feltett lábakkal. :lol:

Mancsi,
Nyertél? Mi nem játszunk már, mert örökös veszekedésbe torkollott a dolog mindig. :oops:

Gabi,
Az új konyha, tudod … :wink:

Sasha,
Huhh, nálatok mindig történik valami. :roll:

Mamac,
Olyan szép meghitt minden a szobátokban!
Ez az ing Áronon nagyon komoly! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Halihó Mindenki,

Az összes kép nagyon aranyos, és szép!!!!

Vuka boldog névnapot! (utólag is)

Mi is túl vagyunk a nagyján a karácsonyi buliknak. Már meglátogattunk minen nagyszülőt is. :wink:

Marcinak csak elsőre tetszett a fa, azóta csak egyszer szerette volna leszedni az asztalról. Akkor rászoltunk, és azóta nem akarja. Jókisfiú ő is. :wink:

Wolga,
Mekkora már Andris is!!! Jóég!!! Nagyon édi! És csatlakozom a csajokhoz, pocakos képet akarunk!!!! És mi lesz Öcsike neve? Öcsike? :wink:

Jedi,
nagyon jól állhat Nokinak a 2x akkora cipellő....Amúgy sem tűnik nagynövésűnek ám... :lol:
Jelentem az ülés nálunk van. Ha a következő talin megkapod az jó? Natasával majd egyeztetünk, hogy el tudjátok- e akkor vinni, okés? Vagy ez nem jó....hát nem haza visz titeket. Meg mostmár Veresről járnak. Na a lényeg, hogy itt van, most még a kocsiban, szóval bármikor hozzáférhető. És tesómék kimosták a huzatot, nektek nem kell. Csak azért szólok, mert a bátyám kb 1,5 óráig ügyködött azzal hogy visszategye rá a pántokat.... :roll:

(majd én is leírom neked mit csinálok amúgy, amikor dolgozom.)

Mamacka,
tényleg nagyon szép a karifátok. És Áron milyen nagy már, te jó ég! Nagyon rég volt már nyár.... :shock:

Ilba, nektek nincsenek képek?

Mancs, ez a pizsi nagyon :lol:

Gabi, Livi gyógyuljatok meg hamar!!!! De a jó a rosszban: Zoli otthon van, és tud segíteni!!!! :wink:
bizonyára emlékeidben él még, de hogy jobb kedvetek legyen! :wink: :
Kép

Timi, megettétek a díszes sütiket?


Sasha, ej-ej....mosogatás meg....párodat nem lehet rábírni? És mi lesz ha elfogy a tiszta edény? (jó sok ajándékot keptek a kicsik!!! :wink: (Pedig a Jézuska csak a jó gyerekeknek hozza a sok ajándékot! Nem szóltatok a Gabinak, meg Daninak előre? :wink: )

Nálunk is mindenki örült mindennek, és képzeljétek kaptunk anyóséktól egy dvd írót. Tök jó nekünk most! :lol:
Marci építőkockákat kapott csukós fedelű dobozban, amiből a fedő lecsukása majdan kiinyitása egyenlőre 100x jobban leköti mint a kockák.... :lol: Meg kapott még készségfejlesztőt, meg megint kapott zenemütyűröket (már kész zene arzenálja van: rumbatök, dob - ami ugye köztudott honnan leledzik, és ezúton jelzem, hogy Marci nagyon-nagyon szereti-, csúklócsörgő, forgatós, spárgás dob, és síp- amit már igen ügyesen fúj)

Na és akkor egy két kép tőlünk is (csak hogy Gabi hiányérzete tovább szűnjön :lol: )
Kiskarácsony, nagykarácsony....
Kép Kép

Ja igen, Marci kapott egy zenélő bilit az egyik nagyiéktól, és azonnal rá is ült...jól meglovagolta a fókát... :lol:
Kép

és a másik nagyiéktól kapott játéktároló rendeltetésszerű használata:
Kép

és ráadásnak a Jucussal történt talim bizonyítéka:
Kép

meg még pár ráadás: MArci buborékokat kerget...(megőrül értük) :lol: :
Kép Kép Kép Kép

ui:
olvastátok ti a szösszenetemet? .....(Tücsit láttam, hogy olvasta, de többiek? Vagy nem vagytok verses népség? :lol:
Na jóvan....pedig évek óta az első kis izé amit fabrikáltam....csak nektek... (Banán Benőt kivéve) /azért ne higgyétek, hogy órákig gyötrődtem, mit is írjak nektek....ez jutott eszembe/
)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?