Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon jók a talis képek.Jó lenne már nekünk is egyszer eljutni.

Lau!
Nimród most próbálgatja magát,hogy meddig mehet el.Ha autót lát akkor hisztizik,hogy be akar ülni,meg hogyha elveszek tőle valamit azt kicsit zokon veszi.
Most az alvással szenvedünk megint,de délután láttam,hogy kijött a felső 4. foga is.Napközben nem hajlandó aludni,csak reggel 1 órát ,délben meg fél-1 óra között.Van hogy csak 20 perc a déli alvás és 4-5 fele már nem nagyon lehet bírni vele.Ha meg akkor leteszem őt,akkor este 10-ig ébren van.Akkkor persze nincsen baj vele,ha ki tudunk menni a többi gyerekhez,akkor elsétálgat meg nézegeti a gyerekeket.Van egy anyuka akit különösen imád,egész délután képes sétálgatni vele,na akkor a hangját se lehet hallani.
Megyek aludni,mert borzasztóan fáj a fejem.
Jó éjszakát mindenkinek!

Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Krisz!
Gratulálok a mászáshoz! Jók lettek a képek!

Kismuki!
Helyesek a fiú, örülök, hogy jól éreztétek magatokat Kép
Májusban mi is megyünk, kiváncsi vagyok hogy fog tetszeni Máténak (járunk vele uszodába)...

Ma kész lett a házidolgozatom, büszke vagyok magamra Kép

Jó éjt

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Kismuki! Hol voltatok fürdős helyen? Kép

Dóri
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Dóri: Visegrád-Hotel Lepence. Nagyon szupi volt de ha nem lenne kedvezményes nem hiszem hogy el tudtunk volna menni,mert még így is 22 ezer volt a 2 nap.Megnéztük,ha szimpla vendégként mentünk volna akkor kb.80 rongy lett volna ez a két éj reggeli+vacsi.
Csaju:ti is Gyöngyösön voltatok? Mi egy szuper pizzériába kajáltunk szombat délben,de nem emlékszem a nevére. Kép
Gratulálok a dolgozatodhoz!HOgy bírjátok ti ezt a gyerek melletti tanulást ,fel nem foghatom!!!
Én ma teljesen kész vagyok,reggel óta csak fekszem már hánytam is egy jót.Anyum majd jön délután és hoz nekünk valami kaját,mert még boltba sem volt erőm kimenni.

Annamari
kismuki
 
 


Kismuki, nagyon irigyellek titeket, látszik a pasikon, hogy remekül érzik magukat! Kép
Csaju, ügyes vagy, én már hetek óta kotlok egy cikken, amit meg kellene írnom, de valahogy nem akar menni. Kép
Krisz, azt lehet, hogy mondjuk négyesével szép lassan elküldjed az összes képet? Mindegyik olyan aranyos lett. Kép
Lau, már nagyon kíváncsi vagyok rátok, remélem legközelebb már mindenki ott lesz a talin!

Szerintetek miért van, hogy most már naponta újra kell regisztrálnom? Kép
sus1
 
 


Sziasztok!

Kismuki!
Mi minden második hétvégén Gyöngyösön vagyunk, mert ott laknak a szüleim Kép Imádom a várost, imádom a környéket, rengeteg szoktunk túrázni a Mátrában, stb.
Kár hogy nem élhetünk ott Kép

Hát néha én is elgondolkodom, hogy kellett ez a suli nekem??? Persze nagyon tetszik és élvezem, sztem akkor lesz nehéz, ha majd én is babát várok, itt lesz Máté és még a suli is, de majd túlélem vhogy Kép

Sus!
Itt a Babaneten nincs rendszergazda? Mert neki írhatnál, hogy ez a hiba nálad miért lép fel minden bejelentkezésnél?!

Képzeljétek, tegnap Máté tett kb. 8 lépést egyedül és azóta is kisebb távokon próbálkozik az önálló járással Kép

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Kérdések soraKép :

Nem tudtok egy jó sebészt valami magánkórházban?
Van valaki aki pampeers pelenkát használ és nem gyűjti a játékokért.Nagyon szeretnénk egy játékot ,csak sajna 12 csomagolás kellene érte.
Midi és a maxi jumbo csomagról.

Csaju,ügyes a manó.Már alig várom én is ,hogy Nimród elinduljon,már nem sok kell neki hozzá.

Szép napot,ebben a pocsék időben.
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok
A segítségeteket szeretném kérni. 10 hetes terhes vagyok, és tegnap voltam el?ször Járányi Beáta dokinál. Elötte a Baros utcába jártam, de onnan elmenekültem. Járányi dokin?t egy barátn?m ajánlotta. Ti tudtok róla valamit? Nagy segítség lenne.
Köszönöm
Benö

Benö
benö
 
 


Sziasztok!

Benö: először is gratulálok a babához!!! Járányi doktornőt én elég jól ismerem, ő kezelt még a terhességem előtt cisztával, majd a szülés előtt és után bent töltött napokban is sokszor kerültünk kapcsolatba, szinte úgy kezelt, aggódott, mintha a saját betege lettem volna (lehet, hogy nekem is nála kellett volna szülnöm?) . Kicsit hangulatember, ha rossz a kedve vagy valami baja van, fura tud lenni, de egyébként nagyon rendes és jó szakember, ha neked szimpatikus (mert ez ugye nagyon fontos), járj hozzá bátran, nem fogod megbánni. Csak a hangulatait ne vedd magadra! Kép Remélem, tudtam segíteni. Neked egyébként mi volt róla a benyomásod az első találkozáskor?

Anita: neked sajna nem tudok egyik kérdésben sem segíteni! Kép

Csaju: gratulálok Máténak, nagyon-nagyon ügyes, csak győzzél majd utána szaladgálni! Kép
Én Mátém is nagyon ügyeskedik, csak kb. két hete állt fel és már simán lépeget kapaszkodva oldalra, ha kell neki valami, megy mint a turbóegér Kép! És át is fordul egyik bútorról a másikra. Csak néha fogja magát és elesik, így marhára kell figyelni, mert aztán van bőgés! Kép

Sus: tényleg furcsa, hogy állandóan regisztrálnod kell, szerintem jó Csaju ötlete a rendszergazdával kapcsolatban!
A képeket akkor küldöm majd négyesével! Mindegyiket szeretnéd, azt is, amin nem ti vagytok ? Kép

Annamari: még nem gratuláltam a kis és nagy pasidhoz Kép, nagyon aranyosak a vízben, biztos jól szórakoztatok! Kívánok neked minél kevesebb rosszullétet!

Kép

Kép
tkrisz
 
 


SziasztokKép

Nem fogadta el a hozzászólásaimat, eddig azért nem tudtam írni.

BenőKép Gratulálok a pocaklakóhoz!!Kép Nem Járányi doktornőhöz járok, de személyesen is találkoztam vele a kórházban, nekem nagyon szimpatikusnak tűnt, még azokkal a kismamákkal is kedves volt, akik nem nála szültek.
Baross utcában én is jártam, barátnőm szült ott, ill. voltam egy-két vizsgálaton, de olyan futószalagnak érzem ott a betegekkel való foglalkozást, eddig én teljesen meg voltam elégedve az UzsokivalKép

KriszKép Nagyon jók lettek a képek, mindenki nagyon aranyos rajtukKép

SusKép A Szerkesztőnek szólj mindenképpen, hogy kéred vissza a regisztrálásdoat, egyszer nekem is elszállt, de visszakaptamKép Igyekszem mindenképpen ottlenni a srácokkal a következő találkozónKép

CsajuKép Gratulálok MÁténak, Neked meg a dolgozat miattKép Tényleg, hogy csinálhatjátok vizsgázó, szakdolgozat-író mamik ezt gyerkőc mellett??Kép Szóval, le a kalappalKép
Bazsi is ügyeskedik, tegnap végre sikerült neki egy picurát másznia, persze még gyakorolni kell, néha elfelejti a kezét is előrébb rakni, de azért remélem, hamar beletanulKép

AnitaKép sajnos nem tudok magánkórházban sebésztKép Nimródnak kellene? Mert ha igen, akkor a Tömő utcai Gyerekklinikát nagyon tudom ajánlani.

Jóéjt mindenkinek!

Lau
lau
 
 


Sziasztok!

Csak pár mondat:
Csaju: én ha nem pesten élnénk Egerbe költöznék a legszívesebben,tényleg gyönyörű a Mátra,a Bükk és az egész környék. Aki teheti menjen arra kirándulni!!!
Sus,Krisz:köszi aranyosak vagytok,szerelmes is vagyok mind a kettőbe.

Benö: én sosem jártam hozzá,de a szülés után hozzám is odajött megkérdezte hogy vagyok,szóval nagyon kedves volt!Nekem is szült nála ismerősöm és 100%-ig meg volt vele elégedve.Szerintem jó választás. Abszolut "mindent a babáért" típus.
És gratulálok Neked,lehet még akkor mi össze is futunk majd,én nov.27 re vagyok kiírva.

Bannamari:mi van veletek,fiúk hogy vannak?

Jó éjt mindenkinek
kismuki
 
 


Benö,

Én is Járányi doktornőnél szültem és maximálisan elégedett voltam vele. Tényleg nagyon jó szakember, nagyon alapos, nem vállal felesleges kockázatot, én csak ajánlani tudom.
Sokakat zavar a modora, egyeseknek túl határozottnak tűnik, de a páciensekért mindent megtesz.
Egyébként szülés után is igazi "tyúkanyóként" bánt velünk, ha ügyeletes volt, akkor esténként is bejött a szobánkba beszélgetni, tanácsokat adott és a babákat is nagyon szereti (úgy tudom, hogy eredetileg gyerekorvosnak készült).
maternity
 
 


Köszi a tippet, már írtam a szerkesztőnek vagy hogy hívják, de napok óta nem reagál rá semmit! Kép

Krisz, persze, küldj minden képet! Köszi.

Benö: nekem rokonom szült Járányinál két babót, és nagyon elégedett volt!

Csaju, hát gratula Máténak, már én is nagyon várom, hogy Misi elinduljon. Most aztán edzhetsz te is, hogy utólérd. Kép
sus1
 
 


Köszi CSajok!
Ott azért még nem tartunk, hogy rohanjak utána, mert még többet közlekedik négykézláb, de napról-napra bátrabb Kép

Benö!
Én is hozzá jártam terhesség előtt és nagyon jó szakember, csak engem idegesített a modora!
Gratulálok a babához Kép

Sus!
Nem csodálom, hogy nem válaszolt, mert ami meg van adva emailcím, az a régi rendszergazda címe Kép

Most készülök suliba, holnap is ott leszek. Vasárnap pedig tartjuk Máté első szülinapi buliját Kép Kép

Kép

Kép
csaju
 
 


Krisz, kösz a képeket, nagyon jók lettek. Legalább rólam is van kismama kép, mert mindig csak én fényképezem a fiúkat itthon:-)
Lau, most már biztos, hogy Marcell lesz a kisfiunk, bizonyíték fotóm is van!
A következő talit szervezhetjük valamelyik jó kis játszótéren Zuglóban.
Kismuki, hamar eltelik ez a pár hét a három kezdeti nehéz hónapból :-) Addig is igyál sok gyömbért, bár persze mindenkinek más segít.
Én most kicsit eltűnök, mert vizsgaidőszak lesz, és utána lemegyünk egy hétre Balcsira Vikóval, mert a férjem külföldön lesz, és Balcsin nem tudok internetezni.
Dóri
tigris
 
 


Lányok, egyébként két napig nekem is visszadobta a hozzászólásaimat a rendszer :-(
tigris
 
 


Sziasztok!

Mi is elutazunk pár napra, addig is jók legyetek!

Ami a köv. talit illeti, mondtam hétfőn a lányoknak, hogy lehetne nálunk (Zuglóban az Örs közelében) , aztán utána lehetne menni valamelyik jó játszótérre itt a közelben! Mit szóltok?

Csaju: Máténak nagyon boldog első szülinapot kívánok! Kép

Puszi mindenkinek: Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem is tudom, mikor voltam itt legutóbb, azt sem tudom, mit írtam már nektek.
Szóval a fiúk beszedtek valami fertőzést, ami az emésztésüket támadta meg. Felpuffadtak, kemény volt a pociuk, buktak és a dokinéni úgy találta, le kell állítani egy hétre az etetésüket. Ádám kezdte szombaton, így tegnap ő már elkezdhetett enni (1 grammokat), Gergő majd csak szerdán vagy csütörtökön kap, ha minden jól megy. Persze közben kaptak szénhidrátot meg zsírt meg mindent, amire szükségük van, csak mindezt vénásan.
Szóval nem volt jó buli ez a hét, de most már alakul a dolog, mindketten jobban néznek ki.
Tejci egyelőre van, bár nem tudom, hogy mennyi az igazi. Tegnap 800 ml-t fagyasztottam, de ez az összes, mert a gyerekeknek nem vittem, hiszen nem ehettek anyatejet.
Valaki kérdezte, hogy egypetéjűek-e, hát nem. Ádám rám, Gergő az apjára hasonlít. Most dobok néhány képet is, lássátok, ki ez a két fióka, akiről regélek.
Na, puszi mindenkinek, majd írok, ha eszembe jut valami.
Közben meg mindig olvaslak Benneteket, pont most jutott eszembe, hogy igaziból nem is vagyok uzsokis, hiszen nem sikerült ott szülnöm.

Puszi,
Annamari

Ádám:


Kép

Kép

Gergő:

Kép

Kép

Ádám és én:

Kép

KépKép

Kép
bannamari
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Az Uzsokival kapcsolatban lenne kérdésem tapasztalt anyukáktól. Én nem ott szülök/szültem, de van egy ismerősöm, aki szeretne tudni pár dolgot.
Mennyire kényelmesek a szülőszobák? Van-e valami alternatív lehetőség? Szerintetek érdemes-e, lehet-e szülésznőt fogadni? Hogy állnak a szülésznők a gátvédelemhez? Van-e rooming-in rendszer?
Tehát ilyen és hasonló dolgokat. Biztosan leírtátok már korábban, nem olvastam vissza.
Ha tudtok segíteni, megköszönném.

Bannamari! Az ikrekhez nagyon sok erőt és örömet kívánok neked ismeretlenül is. Nagyon aranyosak! Ez a kép veled pedig annyira megható! Gratulálok!

Köszi még egyszer.
J
julie
 
 


Julie,
A szobákat most újították föl, vannak két személyes fizetős szobák is. (ezekben úgy tudom benn van a zuhanyzó).
Vajúdani akárhogy lehet (labda, bordásfal, ágy...), de kád nincs, csak zuhanyzó. Szülni állítható (majdnem függőlegesig) ágyon lehet, ennél alternatívabbról nem tudok.
Szülésznőt fogadni nem lehet, az van, aki ügyeletes, de mind aranyosak. Első gyereknél nem nagyon igyekeznek, de többediknél szoktak figyelni a gátvédelemre, ha kéred.
Rooming-in félig van, vagyis reggel kb. 6-7-től este kb 11-ig lehet a mamával a baba, de éjszakára be kell adni. (ezen kívül akkor adod be, amikor akarod).
Összességében a kórház jó, a dokik majdnem mind szuperek, csak a csecsemősök nincsenek a csúcson. Egyébként szerintem be lehet menni megnézni a kórházat és a szülőszobát is, ha éppen nincsenek bent. Kedvesen meg szokták mutatni.
Lányok, ha valamit kihagytam, vagy nem értetek egyet, javítsatok ki! Kép
Julie, te mikor szültél ott, és kinél?
Sus
sus1
 
 


Ja bocs, most látom, hogy te NEM itt szültél! Kép
sus1
 
 


Sziasztok!
Remélem most megjelenik amit írok!
Tettem fel képeket:

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=10991



Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Tök jó, hogy eltünt egy csomó hsz... Elegem van a Babanetből!!!!!!!!!!!!!!!!! Kép

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Hát most csak rövid leszek,mert nekem is eltűntek az irományaim.....
Anita! Őrületesen nagy már Nimród is és nagyon szép fiúcska.Neki is vannak szemei!!! Kép

Nem is írok többet hátha ez is eltűnik...
kismuki
 
 


Hali, tegnap akartam írni, hogy egy napi duma eltűnt, de az enyém már meg se jelent! Kép
Tényleg bosszantó mostanában a babanet. (Ti nem szoktatok máshol dumcsizni? Csak azért, ha ez nem működik ott lehetne infót cserélni.)
sus1
 
 


Sziasztok!
Sus, én is éppen ezért jöttem! Mi lenne, ha átmennénk a az NLC-re?

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Én a babaszoba oldálán szoktam lenni még,és az gyors is ,mindig elérhető és van uzsokis topic is.
Képzeljétek,Nimród ma úgy reggelizett vajas zsemlét,hogy mind a szájába ment,földre semmi Kép)
Még bőgtem is rajtaKép
Szép napot!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!!Kép
A hosszászólásom nekem is eltűnt, a babaszoba.hu-n mi is nyitottunk egy másik topikkal egy pót-topikot, mert kicsit unalmas már az állandó probléma.
JulieKép annyit írtam, hogy mindkét fiamat úgy szültem, hogy volt egy kis vágás, de azt mondom, hogy inkább vágjanak, minthogy repedjen a gát, meg még talán tovább is. Volt olyan anyuka, aki a több mint 4 kilós babáját gátmetszés nélkül szülte, és volt olyan is, akinél a 3 kilós babánál is vágni kellett. Ez tisztán alkati kérdés. De ha nem akar valaki gátmetszést, lehetőség van arra, hogy írásban kéri ennek mellőzését. Viszont, ha ebből adódóan reped, és komolyabb baj történik, nem vonható felelősségre az orvos.

Megnézem a babaszobás uzsokis topikot isKép De mehetünk az NLC-re is, ahogy a többségnek jobb..Kép

AnitaKép Nagyot nőtt Nimród, de Te milyen vékony maradtál...irigykedem. Bár Ákosnál nekem sem volt problémám és akkor én is 30-on innen voltam, most meg túlKép

Na, megyek, mert Balázsbaba szólítottKép

Lau
lau
 
 


Sziasztok Lányok!
Menjünk át az NLC-re, az én hozzászólásom is eltűnt!
Holnap vizsgázom, szorítsatok!
Pusz
Dóri
tigris
 
 


Akkor NLC vagy Babaszoba?

Kép

Kép
csaju
 
 


Legyen NLC, szerintem oda többen be vagyunk jelentkezve!
sus1
 
 


Lányok: akkor világosítsatok fel,hogy menjek oda? Van ott is akkor Uzsokis topik?
Na majd próbálkozom.....
kismuki
 
 


Sziasztok!
Az elmult napok zűrjei után remélem megszünnek a bosszúságok. A szerveresek megigérték, hogy most már túljutottunk az üzemzavarokon. Négy évig nem volt gond a Társalgóval, bízom abban, hogy felhőtlenül folytathatjátok a beszélgetést nálunk!Kép
Nem tolakodásnak szántam, üdv,
apaKép
apa
 
 


Kismuki, www.nlc.hu ott keresd a fórumon a Babázzunk témában az "Uzsoki szülészet - újra" topikot. Tigrissel már voltunk ott!
sus1
 
 


Lányok,azért én még próbálkozom,hátha tényleg rendbejön itt minden.
Nekem a Nlc kicsit átláthatatlan,persze ti már biztos megszoktátok.

Lesz akkor valami a játszóteres taliból?Jövő héten valamelyik napra megdumálhatnánk.Ki mikor ér rá?
Nekünk szokás szerint általában az összes nap jó,inkább délelőtt
Sziasztok
Annamari
kismuki
 
 


sziasztok!
Ha csináltok játszós talit akkor mi sem hagyjuk már kiKép Persze a péntek nekünk nem jó,megyünk az öcsim ballagására.Szerintetek mit adjak a gyerekre,már úgy értem ünneplőt? Fekete gatyát fehér ingel?Vagy ő még túl kicsi hozzá? Annyira nem tudom.
Én azt hiszem maradok itt,mert nekem nem túl szimpi az nlc.
Képzeljétek,mióta Nimród szabadon van engedve az udvaron tiszta kék zöld foltos a lába ,ahogy mászkál a betonon.Szombaton apát elkísértük lovagolni,a kicsi annyira élvezte a füvet meg a homokot.Az elövetkezendő 4 évre megette a szükséges koszmennyiségetKépAmióta így mászkál annyira koszos lesz estére,de olyan édes ígyKépMost legalább már nem a tiszta gyereket fürdetem meg esténkéntKép

Szép napot mindenkinek!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


SziasztokKép

Nekem mindegy, hova írokKép Az NLC-n más topikba is szoktam írni, bár már oda is rég írtamKép
Nekem a jövő héten a szerda lenne jó, de valószínű, hogy viszem Ákost isKép imád játszóterezniKép max. aznap nem megy óvodába.

Találjatok egy jó játszóteret, annyira nem ismerem Zuglót, itt Újpalotán is egy normális vanKép

Megyünk most sétálni, meg vennem kell egy-két pólót is, itt a jóidő és nincs mit felvennemKép

Pusz
Lau
lau
 
 


sziasztok!

Csaju,Krisz,ti laktok zuglóban,mondjatok egy jó játszót és akkor fixáljunk le egy időpontot.
Anita:mostantól aztán elfelejtheted a higéniát meg mindent,én is nem győzök csodálkozni,hogy Márknak is mi kosz jön le a kezéről már ebéd előtt.Ha meg estleg délután még homokozunk is,akkor moshatok mindent.
Lau:jövő szerda alatt a 11.-ét érted? Az még elég távoli,addigra talán mindenki kitalálja hogy tud-e jönni.

Ma voltam az árkádban a C&A-ben és babákra való nagyon szupi nyári pólók vannak 690ért.érdemes megnézni mindenkinek!Dóri:még Vikre valók is voltak bőven.

Na felkelt Márk,mi is rohanunk ki ebben a gyönyörű időben

Puszi
kismuki
 
 


Sziasztok!

Én is amellett vagyok, hogy inkább maradjunk itt, hátha most már nem lesz annyi probléma, nekem sem tetszik az NLC...

Csajok, ahogy már kétszer írtam (de senki sem reagált Kép) , szerintem gyűljünk össze először nálunk, így jobban lehet dumcsizni, aztán lehet menni játszóterezni és akkor senki sem téved el a házak között Kép. Nekünk jó a május 11.! Azért a pontos címünket nem tenném közre a neten, így aki szeretne jönni, írjon egy mailt a címemre (christoth@chello.hu) és megírom a címet és az eljutást, írjátok meg azt is, hogy jöttök, autó, BKV, milyen irányból, stb. De azért most már reagáljatok légyszi, hogy jó -e nektek az elgondolásom , ne feleslegesen törjem magam, oké? Én örülnék nektek! Kép

Anita: irigyellek az udvarért, hát ezért rossz panelban lakni, jóval kevesebbet van kint a gyerek szabad levegőn... Na de majd nyáron igyekszünk sokat lenni vidéken és pótoljuk!

Puszi mindenkinek, Krisz.

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Jaj, majd elfelejtem,
BANNAMARI: gyönyőrűek a fiúk, nem is tűnnek olyan kicsinek! Kép Hogy állnak most a súllyal és az evéssel?

Többiek, mi van veletek, nagyon sokan eltűntek, Sweetlady, Bragi, Bedi, Vuk, Gabi, Eszty és sorolhatnám!?

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok, sehol senki?

Lányok, képzeljétek, úgy tűnik, megjött a mensesem és Máté nem akar szopizni, ordít és legfeljebb belémharap egy jó nagyot. Valakinek van ezügyben tapasztalata? Nem tudom, mi lesz így, ez most csak időszakos vagy tartós? A melleim meg tele vannak...

Jó éjt. Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Krisz! Nekem tetszik az elgondolás, csak sajna a szerda sosem jó, mert akkor muszáj bemennem a munkahelyemre. Ha más napot találunk (jövő héten még a csütörtök sem jó, mert akkor tanítok Kép ) mi is feltétlenül megyünk, ha nem, hát akkor most mi nem leszünk Kép.
A másik némához nem tudok hozzá szólni, mert nekem még mindig nem jött meg. Kép
sus1
 
 


SziasztokKép

KriszKép megyek!!Kép Küldök akkor e-mailt és írd meg a címedKép

Legyen akkor hétfőn? Mikor hétfőn? Kedd, csütörtök és péntek nekem nemigen jóKép

Megyünk ma is le sétálni, holnaptól trutyi idő leszKép

Lau
lau
 
 


Sziasztok!
Krisz!
Amikor nekem megjött akkor Nimród is kevesebbet szopizott.De nekem ez összefügg .Amikor Betegek vagyunk vagy csak a gyerek és kevesebbet szopizik akkor jön csak meg.
Na bejött a jóidő a gyerekre meg nincs mit ráadnomKépTegnap 6 számmal nagyobb "rövidnadrág volt rajta.Nagyon édes volt benne.Még rövid ujjú badyval sem készültem.Úgyhogy megvan a mai programmom.Elmegyek kicsit vásárolni.

Szép napot mindenkinek!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Azt hiszem, a hétfő nekünk is jó lenne (most úgy néz ki, de a bank ügyek miatt biztosat nem merek állítani Kép).
Krisz, akkor ez legalább segít a szopik csökkentésében! Kép
sus1
 
 


Ja, és Tigris, hogy sikerült a vizsgád?
sus1
 
 


Sziasztok!

Krisz: bocsi,hogy nem reagáltunk,de az ötlet nekem is tetszik.Szíesen megyünk hozzátok,aztán legfeljebb ha tényleg jó idő van akkor sétálhatunk majd.Én is írok majd neked akkor,csak előbb tisztázzuk le az időpontot. Nekem persze tök mindegy,hétfő-kedd-szerda mind jó.Tőled függ,de ahogy nézem a hétfő jobb lenne a többieknek.
Szopi ügyben sajna én sem segíthetek.
Tényleg szuper idő van...és ez el fog romlani?!
Kép

Tényleg jól eltűntek a többiek,hol vagytok lányok????
kismuki
 
 


Sziasztok!
Megint én de ezt el kell hogy meséljem.Nimród ma egyedül ebédelt,nem hagyta hogy etessem.Alig lett kajás Kép Annyira édes volt ahogy tömte be a kanalat a szájábaKép

Anita-egy boldog anyukaKép

Kép

Kép
anita23
 
 


Na, örülök, hogy tetszik az ötlet nektek is! Kép
Lau, a kedd neked semmiképp sem jó? Nekem igazság szerint jobb lenne a hétfőnél, de ha más nem, megoldom a hétfőt, jó lenne, ha végre veled is találkoznék Kép. Szóval akkor május 9. vagy 10.?

Máté ma sem hajlandó szopizni, hisztériás rohamot kap, ha meglátja a cicit... Kép A lefejt tejet viszont bevágja, így nem igazán értem a dolgot, akkor mégsem az ízével lehet a gond! (Merthogy azt írják mindig, h. menses alatt megváltozhat az íze és ezért sztrájkol). Egyébként főzeléket és egyebet is kevesebbet eszik, pedig előtte pár nappal óriási adagokat bevágott plusz rengeteget szopizott, aztán egyszer csak probléma probléma hátán. Ja, és elalvásnál és éjjel is, ha felébred, akkora bőgéseket rendez, hogy majdnem lehetetlen megnyugtatni, kiveti magát a ringató, simogató kezünkből is. Nem értem, mi van vele. Napközben viszont jókedvű és teper, mint mindig Kép. Szóval nem hiszem, hogy beteg lenne.

Anita: gratula Nimródhoz, ügyes fiú! A képek is jók nagyon! Már lépeget is, ahogy látszik az egyiken, ugye?

Annamari: hogy vagy egyébként, rosszullétek még mindig kínoznak?

Puszi, írjatok, Krisz.

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok Lányok!
Szombati vizsgám sikerült, már csak egy könnyebb van 11-én (gazdaságetika). A 9-i hétfői találkozó nekünk is jó, a kedd már nem annyira, mert tanulnom kell. Ezen a héten kettesben vagyunk Viktorral, mert a férjem elutazott Angliába. Most jövök rá,hogy milyen nagy segítség egy igazi jó APUKA. Úgy hiányzik!
Holnap megyek uh-ra a kórházba, majd beszámolok, régen láttam Marcit.
Anita, gratulálok Nimródhoz!
Én anyák napján nagyon meghatódtam, mert a szép virágon kívül kaptam egy törött horgászúszót, amit Vik saját kezűleg csomagolt be alufóliába!!!
Kismuki, köszi a tippet, úgyis menni szeretnék a C&A-ba, mert kell vennem valami nyári kismamapólót is. Hogy érzed magad egyébként?
Krisz, köszi az invitálást, mit vigyünk?
Képzeljétek, voltunkbeiratkozni az oviban, június elején kapunk értesítést, nagyon izgulok.
Krisz, nem lehet, hogy Máté frontérzékeny? Nekem Vik akkor nem volt hajlandó rendesen enni.
És most borzasztó fronthatás van, magamon is érzem.
Pusz, megyek pihizni
tigris
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?