Új privát üzeneted érkezett!

witch:
nekem is mondták a klinikán az uh-n, hogy mehet a napi egy pohár ital... Azt mondták jó kis konyak, bor, stb. kifejezetten használ...
Hát lehet, hogy másnak használ, de tényleg nincs az az ital, ami nekem ízlett volna ... Na jó, a Baileys ,múltkor lagziban bele is lógattam a nyelvem egypohárba, de nem esett jól..
Azért ez az alkohol allergia gondolom nem sok férfinál fordul elő... :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!

na ja, a férfiaknál biztos nem, de nem bánom hogy nálam igen, egyik hogy nem szép ha egy nő iszikk, a másik pedig, hogy nagyon nem szeretem az alkoholt, a borra is fintorgok rendesen, ha meg kell inni, kész kínzás...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch, Mágnes!

Úgy örülök, hogy írtatok erről az allergiáról! Rajtam is foltok jönnek ki (főleg a nyakamon), ha 10 évben egyszer lecsúszik egy kis pohár alkohol. Eddig azt hittem, hogy valami mástól van, mert alkohol allergiáról még nem is hallottam.

Detty
detty74
 
 

 
 

Csucsu: Rég nem jártam a babaneten, most látom hogy Ruscsák a dokid, nekem is ő volt régen, én nem voltam vele annyira megelégedve, bár tény hogy nagyon kedves. Amikor terhes lettem, és még nem tudtam elmentem hozzá, és mondta, hogy ez ciszta vagy méhen kívüli, és elküldött másnapra a SOTE I-re uh-ra, ahol kiderült, hogy terhes vagyok.... (elötte 5 éve hozzá jártam)
Mindegy, én ezért váltottam, meg mert utána se mondott semmit, hogy mit tegyek (vitaminok....), ja meg hogy nem ő uh-ott, ez sem tetszett ezért váltottam az Ujvári Elemérre.
De persze hallottam én is jót-rosszat egyaránt Ruscsiról...

Gratulálok, és sok sikert... Ha van kérdésed, írj nyugodtan akár priviben is.
fnora82
 
 


Fnora: Engem most megultrahangzott a doki. Lehet akkor javult :)
De voltam már én is az I. klinikán az Uh-on az a nő állítólag valami nagy szaktekintély azért küldött hozzá:)
Amúgy érdekes mert akkor én kifogtam mert előszőr másfél órát voltam nála utána 1órát és a vitamint is megbeszéltük meg mindent. Nekem eddig nagyon bejött. Remélem igy is marad:)
De köszönöm, hogy irtál nekem aranyos vagy.
Azt nem tudom a II. klinikán, hogy zajlik az uh ha valaki babás? Külön van Uh-os vagy a saját dokid vizsgál?

Kép
csucsu05
 
 


Mágnes: milyen szerencsés vagy hogy jó lett cukrod. Nekem sajnos csak nem akar jó lenni bár az éhhomi már jó de az étkezés utáni ( reggeli ) az még mindig nagyon gáz, és most a vacsora utáni is , ha kenyeret eszem akkor nagyon megemeli, de teljesen nem tudom kivonni a kenyeret az étrendemből. :(
Így is néha azon kell gondolkoznom hogy mit kellene enni hogy meg legyen a CH mennyiség. Én már heti törzsvendég vagyok Ambrusnál, holnap is lesz vele randim. :(
Vendég
 


Sziasztok!
18. hetes terhes vagyok és egész nagy gondolkozásban vagyok.
A 12. héten a Kombinált teszt 1:1600 Down arányt írt, a 16. héten az integrált teszt 1:2300, 17. héten genetikai UH SOTEII-n norm., de tekintettel a 37 évemre, ill. hogy előző terhesség Down volt, az Istenhegyi Klin-n ugyan nem javasolták, de a nőgyógyászom is éss és az UH-s Dr is javasolta a kromoszómavizsgálatot.
Tekintettel myomáim tömkelegére, ill. a lombikra is igencsak óckodom tőle.
Hát nem könnyű helyzet!!!!
Mit hallottatok a témában?
nuszo
 
 


Szia Szaszy!
A magas, azaz 7 vagy 7 feletti vércukrot komolyan kell venni, mivel ilyenkor nő az inzulin termelés, ami a babának vércukoresést, károsodást okozhat. Először az étkezés utáni vércukor emelkedik terhességben. 7 vagy 7 felett, ha már diétát is tart valaki, inzulin szükséges. Ez nem könnyű dolog, de nem is akkora probléma, a baba egészségéért azt gondolom érdemes mindent megtenni.
nuszo
 
 


Párdon! Szaszi! Kicsit fáradt vagyok és ahogy olvasom az írtakat, néha mellégépelek :(
nuszo
 
 


Nuszo: nem veszem félvállról a cukor problémámat , a reggeli éhhomi már jó mert az sem volt jó 6 fölött volt, most a reggeli utánit próbáljuk levinni több kevesebb sikerrel , bármit eszem csak nem akar jó lenni ezért emelik folyamatosan az inzulint.
Vendég
 


szaszi:
mennyi lett a cukrod?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes: változó 7,4 és 8,8 között mozog reggeli 20 g CH után és ez már inzulinnal. :cry:
Vendég
 


ma 5hónaposom :lol: :lol: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


uuuuuuuuuuuuuuuugy rohan az idő :( :( :(
Vendég
 


Lekri!

Csodás manók :) Nagyon hasonlítanak egymásra :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


szia Szaszi :)
Bakonyi barna kenyeret próbáltad már? 2 szelet belefér a 20g-ba és nekem az nem nyomta fel annyira a cukrom. + a Wasa-nak van valami sokmagos kétszersültje, ami szintén jó volt... (én is Ambrus törzsvendég - már nagyon utáltam az egészet a végére... :( )

Lekri, ezek a törpék még mindig gyönyörűek :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok

Mágnes
nagy nagy gratula a jó cukoreredményhez!!!!!!!!!!!!!!!!
mondtam én hogy jóóóóóóóóóó lesz!

Nuszo
írtam privit

Lekri
édesek a srácok

Szaszi
tőlled még nem kérdezte meg Ambrus hogy jól laksz-e?
tőllem egyszer megkérdezte, és közöltem vele hogy sokszor vagyok éhes, erre ő - egyek sok grillcsirkét - hahahahahaha
szerintem próbáld a kenyeret egy kicsit kiváltani hússal, persze tudom drága, és egy pár nap után már ez is úúúúúúúúúúnalmas
amúgy pedig néhány pékségben lehet kapni kimondottan diabetikus kenyeret és zsömlét, igaz van ahol csak rendelésre hoznak és nem is olcsó, én annó ezt ettem

Fnora
UH: a II-es klinikán általában nem a saját dokid UH-oz, vagyis ez igen ritka, Elemérnek könnyű, mert - igaz most nem tudom, hogy ki az UH-on a főnök, de azt igen, hogy 2006-ban még ő volt, nekem amúgy ő másmiatt nem szimpi

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Igen sajnos már minden kenyeret kipróbáltam most is a bakonyit eszem . Nekem leginkább az a gondom hogy ha nem eszem kenyeret akkor miből vigyem be a CH mennyiséget?! Mert lemondok én a kenyérről de akkor nincs meg az elöírt CH mennyiség , így is néha kevesebbet eszem mint amit beírok a füzetembe de már nem megy több. Az alsó határt surolom a 150-160 g-os diétámmal. A diabos zsömlét is próbáltam amiben 13 Ch van de még az is felvisszi.
Én ugy halottam az sem jó ha nem eszi meg az ember az elöírt ch mennyiséget mert akkor is felmehet a cukor.
Amugy a baba jól van tegnap voltam UH-on 2500 g-os :shock: , egy kicsit nagy a 33-34 héthez képest remélem azért nem leszünk 4 kilósak! :D Feje befordulva a helyes írányba, magzatvíz jó, lepény jó:

Ja tegnap Ambrus nagyon rendes volt ám! El sem jött a rendelésére :twisted: :twisted: , vártunk rá 5 fél 10-ig amikor az egyik csaj odament a portára és megkérdezte hogy egyáltalán jön-e. Erre a portás azt válaszolta üljünk ott és várjunk majd jön. :roll:
A csaj meg rutinos volt mert már járt így hogy várt és nem jött, ezért felhívatta Amrust ő meg lazzán csak annyit üzent hogy most nem lesz rendelés jöjjön vissza mindenki szombaton. :twisted: :evil:

lekri nagyon édesek a babók , olyan gyorsan nőnek , Fanninál néha azt kívántuk hogy maradjon mindig olyan pici mert olyan édes volt. :lol:
Vendég
 


Amugy köszi mindenkinek hogy próbáltok segíteni a cukorban , talán mire megszülök addigra sikerül beállítani. :D
Ti mindig megettétek az elöírt mennyiséget? Mert mondjuk ebédre csak zöldségből NEM tudok bevinni 50g CH-ot, a husiban meg persze nincsen. De a husit azt szeretem :D csak már mindenféleképpen uncsi. :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Szaszi
Ambrus: 2006-ban ő volt a labor főnöke, annak idején én is így jártam 2x - 3x hogy vártam vártam vártam, és nem jött, 1x a portás bácsi mondta, hogy menjek a laborba, mert ott tudják, hogy jön-e vagy nem mert ő a fönökük, de volt nem1x hogy én felhívtam őt bent a klinikán, hogy másnap bent lesz-e,
krumpli? rizs?

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika
megkérdezhetem miért nem szimpi neked?
fnora82
 
 


Szaszi,
én általában 150-160 között lőttem be, de nekem a bakonyi kenyér nem dobta meg, így könnyebb volt...
husi mellé kis rizs, krumpli? esetleg durumtészta? ebből is hamar megvan a szükséges ch.. + én gyümiket ettem, abban is van bőven, csak az jól meg is tudja dobni a vércukrot.
+ nekem valaki azt mondta (míg Ambrusra vártunk), hogy ha savanyú káposztát eszik, az neki lejjebb viszi (ezt nem próbáltam, csak hallottam)
Velem olyat csinált meg, hogy visszahívott 1/2 3 körülre, hogy addigra megvan a reggeli utáni vércukoreredmény, majd már 2-kor elhúzott. :roll:

Judy

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok

eszem krumplit, rizs és még tésztát is , Na a tészta ami nem viszi fel egyáltalán a cukromat azzal simán 6 alatt van ebéd utén a többivel is csak max. 7,2-7,4 ebéd után . Tegnap borsós tokányt ettem , nagyon fini volt :lol: ebédre is és vacsira is. Ebéd után 5,7 vacsi után 7,2 volt cukim. :D
Reggelire ti mit etettek? Mert én kefirt meg joghurtot , tejterméket nem merek enni , félek hogy nagyon megemeli. Kenyérből is csak max.40 g-ot eszem , a bakonyiból az másfél szelet
Vendég
 


Egy jó van ebben a diétában 2,5 hónapja egy deka sem jött rám , csak a baba hízik , énn hálistennek nem. Most tartok 4-5 kilónál megpersze + 10-el kezdtem a terhességet . :lol:
Vendég
 


szjudy
a tésztával semmi bajom , szeretem azt is, ha kevés időm van akkor csak egy kis sajtos-tejfölös tésztát eszem vagy néha teszek rá egy kis szalonnát mert ugy nagyon szeretem. :D
A krumpli egy kicsit gázabb már de eszem azt is . Ebédre még csak-csak kitalálom hogy mit egyek de vacsira . Kenyeret márcsak reggel eszem vacsinál lemondtam a jó kis szendvicsekről mert akkor is megdobja nekem. Most ugyan azt eszem mint ebédre csak kevesebbet.
A gyümölcsökkel az a baj hogy nagyon ég töle a gyomrom föleg az almától , már szinte hányingerem van annyira. De ha megfözöm kis édesítővel kompotnak ugy megtudom enni.
A savanyúkáposztát kipróbálom , ha bírja a gyomrom nyersen. :D
Amugy szoktam enni székelykáposztát, és külöm magamnak csináltam töltött káposztát amit több részre szedtem és beraktam a fagyasztóba és azt is szoktam enni néha.
Vendég
 


Szaszi,
vacsira én általában főtt virslit ettem kb 1 szelet kétszersülttel (brrr) + egy kis gyümit (kb 10 deka eper, 10 deka ananász, 10 deka sárgadinnye összeállítást - mondjuk könnyű volt, akkor volt eperszezon ;) )
nekem ez volt a kikapcsolódás a diétából, ez a mini gyümitál, esetenként uzsonnára diétás nápolyi vagy az update 1-es csokipuding ;)
Reggeli nekem 2 szelet bakonyi kenyér, kb 10 deka sonka vagy párizsi, pici sajt és paprika + a reggeli tejeskávém, mert anélkül nem bírok elindulni. ezzel általában kicsit túlszaladtam a 20g ch-n, de 4 egység inzulin rendberakta. mondjuk nekem az éhhomi rendben volt, valószínűleg azért nem dobta meg semmi amit ettem...
Ambrus azzal vigasztalt mindig, hogy amint elvágták a köldökzsinórt, azt eszek, amit akarok....
Judy

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Vacsira megvolt neked így a 40g , nekem annyit kell ennem .A reggeli kávém az nekem is hiányzik , azt 9-10 között szoktam meginni fél deci tejjel, mostanában tízóraira müzlis joghurtot eszem, találtam az aldiban egy diétás joghurtot ami 250g-os pont 20g CH-os és még olcsó is . Csak 109,-
Nekem este kell 10E hosszú hatású inzulin , reggel pedig 10E gyorsan felszívodó.
Képzeld most mértem a reggeli utáni cukromat és csak 6,9 lett. :lol: :lol: végre, ez az első alkalom hogy 7 alatt van.
Na ettől jó napom lesz. :D
Vendég
 


Ez jó hír!!! :D Biztos beáll neked is... Én 4E gyorsan felszívódót kaptam reggelre, és nem is kellett emelni. Ambrus azt mondta, hogy valószínűleg kimerült a szervezetem, ahogy próbálta termelni az inzulint, és így, hogy kapott kis pótlást "fellélegzett", és aztán beállt magától...
Nekem 35 volt a vacsi hivatalosan, ez inkább 40 volt amit leírtam, de ez sem vitte 7 fölé. 20-20-50-25-35g-ra állított be Ambrus, ez 150, de azt mondta, hogy napi 160-ig még nem gáz, azért mondja így, hogy ne legyen sok akkor sem, ha néha kicsit több lesz valamelyik étkezés.

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Ja, joghurtból Jogobella light-ot ettem, ez 150g-os és 11-12g ch van benne. Csak utáltam a végére már, hogy csak 3 féle ízben lehet kapni...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!
Ambrus velem is megjátszotta párszor, hogy berendlet péntekre, ültem ott jó órát, mert ugye ne kopogjunk, mert az bűn! Aztán kiderült, hogy nincs is bent. De olyan is volt, hogy bementem, és elfelejtették a patológiáról elküldeni a vért, így nem érkezett meg az eredmény.. Vidékről buszozni ahhoz képest, hogy ne rázzam magam a babával, mert nyitva a méhszáj... :?


Én cukorral kenyeret nem is ettem. :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes: akkor hogy jött neked össze a Ch mennyiség? Mit reggeliztél?
Vendég
 


Sziasztok

Szaszi
diabetikus lekváros vajas kenyér reggelire? én sokszor ezt ettem + teát ittam hozzá édesítővel
egyébként tejet + tejterméket ajánlott csak ebéd után enni-inni, mert megdobja a cukrot, de azért a patológián a diabosoknak reggelinél osztogatják :shock: a tejet

látom Ambrus doki másnak sem jött be nagyon, elég érdekes egy fazon

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


szaszi:nekem reggelire volt 30 Ch.
1 zsemle, rá felvágott és diabos almalé. Ennyi volt :) Ez így harminc, de, ha kiflit ettem, az 25, így mehetett egy kicsivel több almalé...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Én is csak teljes kiörlésű , rozs vagy bakonyi barna kenyeret eszem. Te sima zsömlét és kiflit ettél? Ja próbáltam már a korpás kenyeret meg zsömlét is. De nálam nem nagyon vált be semmi :( sajnos.
Vendég
 


szaszi:
Sima vizes zsemlét ettem. Egyébként itt van mellettem a diabos nővér által adott táblázat, ha kiváncsi vagy CH értékre, csak szólj :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


na megosztom veletek nagy hülyeségem:



este 6kor ittam egy hatalmas pohár kávét,én aki nem kávézik szinte soha.kb 1,5dl-t.

1.15kor nagy nehezen elaludtam.

1.50kor kelt Kristóf.adtam neki inni.

2kor aludtam.2.30kor kelt apa(dolgozik).épp hogy vissza aludtam volna besipolt a légzésfigyelő.spuri át a szobába.gyerek lélegzik rendesen.vissza feküdtem de nem tudtam aludni.még bárányokat is számoltam.



mi lesz velem nappal

még most se vagyok fáradt meg hát ugyis mindjárt kel Kristóf.
Vendég
 


Sziasztok

hát ugy nézki hogy most jó a cukrom , még reggel sem megy fel 7 fölé 6,3-6,5 körül van kaja után. Elötte is most csak 5 volt. Ez így tetszik már nem is vagyok olyan ideges. :D

mágnes én is kaptam 2 táblázatot is és abból számolom ki mindig a ch mennyiséget, de azért köszi az eddigi infokat is.
Tegnap este 1 normál kiflit ettem és 2 dl 100%-os grapefruitlét ittam és csak 6,3 lett a cukim, pedig már felkészültem hogy majd fölmegy 8 fölé de nem ment. :lol: :D

lekri én tegnap este voltam nagyon álmos mér a gyerek mellett majdnem elszunditottam de ugye nekem megkell várnom a 10 órát mert akkor kell beadni az inzulint. Utána meg elkezdödött a végső állomás 2. című film és elkezdtem nézni , hát ez hiba volt mert addig néztem hogy teljesen kiment az álom a szememből és még 1 órakor nem aludtam + babuci is nagyin tornáztatta a lábát néha azt hittem lerugja a vesémet meg a bordáimmal játszott. :lol:
Reggel meg alig bírtam felkelni de muszály szúrni, enni. :(
Vendég
 


Mágnes: Ha nem gond akkor elküldöd a CH táblit nekem emailen?
Mert nekem a doki ajánlotta a diétát amit próbálok betartani de nincs semmi támpontom miből mennyit kéne egyek és mennyi a CH tartalma. Cukrot egyáltalán nem eszek igyekszem megállni.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu: itt ki is tudod számolni hogy miből mennyit eszel, bár nem mindent találtam meg benne.
http://www.kcal.hu/
Vendég
 


Szaszi
azt én is végig néztem.2x 30percet aludtam éjjel.mikor irtam azóta egy percet se.fiúk fél8-8között keltek.bezzeg ha aludnék akkor meg a kicsi 6kor kukorékol :(


hát kiváncsi vagyok mi lesz velem ma.hogy fogom birni a gyürödést :lol: :lol:
Vendég
 


Ma Fanni is túl teljesített fél 9 -kor úgy kellett szabályosan felkelteni , máskor meg ő kelt engem 6-kor. :?
Muszály voltam felkelteni mert akkor délután nem alszik és volt már olyan hogy 6-7 körül elaludt és 10-kor felkelt utána meg engem szórakoztatott vagy éjfélig.
Vendég
 


Levim is alszik nappal 2óra hosszákat.
ma elég zizis a lelkem.nem tudom mivan vele.olyan kis érzékeny.ha rászolok sir.remélem nem lesz beteg :? :? :?

Kristóf most evett de ő meg álmosnak néz ki.

képzeld Levinek egyre több szava van.tegnap mondtam,hogy megyünk ki erre ő oké és kiszaladt és felvete a sapiját és mondta,hogy szapka :lol: :lol: :lol:
minden nap kb.1új szava van.2napja a ször=sör :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Túléltem a tegnapi napot bár elég fáradt voltam még születésnapi zsúra is elvittem a gyereket délután persze nem aludt el ebéd után így alvás nélkül mentünk el, kicsit zizi volt , hazafelé a kocsiban meg persze elaludt. De csak 1 órát hagytam aludni itthon így is negyed 6 volt mikor felkeltette apa. Este pedig több mint 1 órát kellett vele feküdnöm mire elaludt 10 után , ugyhogy kivoltam ütve teljesen.
Amugy Fanni is alszik még 2 órát napközben csak néha borul így fel napunk. :cry:
Fanni is egyre több mindent mond , olyan aranyos ahogy egymás mellé rakja a szavakat Pl. apa jött haza, és már egyre többet mond egymás után , valamikor elkezd valamit magyarázni mutogat a kezével is meg olyan képeket tud vágni besz@rás. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kérlek, segítsetek!!!
Ma léptem a 40. hétbe, és mindenféle kérdések kavarognak a fejemben a szüléssel kapcsolatban.
1. A SOTE 2-es Nőin van kötelező beöntés, borotválás és gátmetszés?

2. Mivel a medencecsontom kicsit elmozdult a terhesség alatt, van esély a császármetszésre. Az apa jelen lehet a császármetszés alatt? Programozott császár esetén hogy indul be a tejelválasztás?

3. Szedtetek valamilyen homeopátiás bogyót a szülés alatt? Ha igen, segített?

Bocs, hogy ilyen sokat kérdeztem, de ezek nagyon foglalkoztatnak így a szülés előtt pár nappal. Előre is köszönöm a segítséget!!!

Detty
detty74
 
 


Sziasztok

Detty
nekem 2x volt császár:
- beöntés nem volt 1xsem, borotválás igen,
gátmetszésről nem tudok nyilatkozni,
- apuka nem lehet bent a műtőben a csaszi alatt, de közben bent lehet a szűlőszobán ahol a szülésznő ellátja a babát, és ha nincs semmi gond a babával akkor megkapja kb. fél órára az apuka
nekem tejem első csaszi után kb. a 3. nap lett, a 2. csaszinál már volt másnap

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Detty,
szerintem a gátmetszés orvosfüggő, az én dokim azt mondta, csak akkor vág, ha muszáj (nálam kellett). Beöntés nem volt.
Császárnál én is úgy tudom, hogy szülőszobán van az apuka, és ha minden rendben akkor odaadják neki a babát egy kis időre.

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok csajok!

Bocs hogy csak igy ismeretlenül, de lenne egy eladó babakocsim hátha érdekel valakit!!
Szerintem az egyik legjobb babakocsi.
Ha érdekel Tel.: 06 30 2951327.

Kép
Kép
Kép

Kép
fiona66
 
 


Sziasztok régi-új csajok!Jó egészséget mindenkinek!

Detty
írtam privit.amúgy leánykát vagy emberkét hordasz a szíved alatt???mert a férfi népség lusta, lehet ebből még 41.hét és addig még megnyugodhatsz :)
delua
 
 


sziasztok
nálunk még mindig rosszak az éjszakák :( :(
nálatok?


a mai éjszakánk.23órától 3óráig kb.13x keltem.3x ivott a többi cumi.3kor megetettem és 7elött keltek a fiúk.elöbb nem akartam enni adni neki mert annyit vacsizott,mint máskor.de erről az ivásról valahogy le kell szoktatnom mert ez nem állapot.csak pár kortyot iszik és kész.



ha van pár jó éjszakánk akkor tuti,hogy jópár rossz éjszaka következik :( :(

olyan fura ez az éjszakai kelés nekem mert Levim 2,5hósan már átaludta az éjszakát.elötte is csak éjfélkor és 4kor kelt.aztán ez szép lassan tolodot ki és egyszer csak átaludta az éjszakát.

Kristóf is most pár napig csak 4-5után evett elöször.igaz inni kelt 1-2x de pár korty és aludt.nemtudom az ivásról kéne talán leszoktatnom vagy csökkenteni de most éjjel se sikerült nem kell neki cumi.

na mindegy nem panaszkodom,csak olyan jó lenne már aludni egy nagyot,ébredés nélkül :roll: :roll:
Vendég
 


Erika

sok boldog szülinapot Áronnak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Lekri
Köszönjük Szépen a Köszöntést!
Sajnálom a sok kelést
4 óra alatt 13szor = hát nem irigyellek
nálunk is vannak jobb és rosszabb éjjszakák is, de a rosszabbakon is jóformán csak sírdogál stb. inni nem akar, cicit ügye meg már nem kap, de érdekes mert hajnalban mindig negyed5 és fél5 között kell és ekkor valahogy elhúzzúk minimum fél6-ig a helyén, de utána már csak cicin mellettem alszik vissza ha vissza alszik, de amúgy én is úúúúgy szeretnék már egy jót aludni, de erre apjuk azt mondta, hogy már max 1 év és alhatunk, csak győzzem kivárni
és a nagy hír, hogy Ákoskánk 4 éjjszaka nem kap éjjelre sem pelust! és eddig csak 1x pisilt be éjjel, de ez is az én hibám volt, mert éjjel többszőr is kérdezzük tőlle hogy kell-e pisilni és ő nem válaszolt ekkor, de én megnéztem a fütyijét és állt, és én ennek ellenére sem cipeltem ki pisilni, úgyhogy büszkék vagyunk rá.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?