Új privát üzeneted érkezett!

most fogom először sütni, felteszem a recepteket- elég könnyűnek tűnnek.

hát addig még van 1 hét, addig tuti rendbejön tarek!!
fatima ha olvasod:+++++++++++++++++++++ gyógyulj tarek!!!!

emma annyira édes!!!
kerekpocak
 
 


ja, niki: hozd a párodat bátran! lesznek pasik!! (tök jó fejek!!!)
kerekpocak
 
 


Aranyos vagy, de szerintem ő nagyon szívesen fog addig itthon pihenni. Úgyis ritkán van ilyen.
Egyébként ő is jófej és szereti a jófej embereket, szóval tuti jól ellenne (így kell írni?:roll: ). Lehet még rábeszélem.

Azért viszünk rágcsát mi is.

Kép
niki30
 
 

 
 

Nagyon kiváncsi vagyok a receptre.
Sajttorta receptet már kaptam, még sosem csináltam, de kóstoltam, és isteni. Mint egy orgazmus körülbelül. De komolyan :lol:
Az phinlandia sajtkrémmel készült.

Kép
niki30
 
 


philadelphia nem?
nagyon egyszerű. most tettem be a sütőbe
remélem finom lesz
kerekpocak
 
 


De az. Hülye vagyok.
:D

Kép
niki30
 
 


Helloka!

Csak gyorsan életjelet adok.

Sajnos Zsömi nem javult szinte semmit a múlt hét óta. Vagyis annyit, hogy már nem lázas (összesen 2X volt), cserébe viszont köhög. Már nem nagyon jön ki takony az orrszívással, így hát folyton be van dugulva az orra. Ez leginkább alvásnál nagyon rossz, mert nem tud cumizni. Gondolom már az is nagyon zavarja, hogy nem kap levegőt az orrán át, így extra nyűgös. :(
Voltunk vele szombaton az ügyeleten, hogy nézze meg valaki a hétvégén. Jól le lettünk cseszve, hogy minek viszem ilyen aprósággal (2 hete beteg!!!!) ügyeletre, mert hogy oda fertőző betegek is mennek. Az előttünk lévő 6 hós baba pl bárányhimlővel volt ott. Na jó, persze örülnék, ha nem szednénk össze plusszban valamit, de kérdem én, hol van az biztosítva, hogy a sima körzeti rendelőben nem kap el valami nyavalyát???

Szóval drága Zsófikám! Mi nagyon szeretnénk meggyógyulni szombatig és ott lenni Samu nagyfiú zsúrján, de csak akkor ha tényleg meggyógyultunk és CSAK akkor, ha azt mondjátok, hogy azzal együtt menjünk, hogy esetleg már lappang Zsömiben a bárányhimlő.

Torták nagyon finomnak hangazank. Szeretném megkóstolni! :)

Niki! Bocsi, hogy úgy hirtelen letettem a telót, de apa hívott. :) Sajnálom, hogy nem tudunk most talizni. :(
Emmácska nagyon szépséges! Olyan cuki ahogy vigyorog! :)

fatima
 
 


Csak egy gyors bejelentkezés Zsófinak...

Ha tudunk mi is megyünk a zsúrra, attól függ melyik nap megyünk Anyósomékhoz. Amint kiderült szólok neked!

Drága Tareknak jobbulást! Fatima, neked meg kitartás!

Nelly

Kép
breeki
 
 


Fatima, remélem rendejön addig Zsömi és el tudtok jönni. Nagyon jó lenne. :wink:
Kúráld a kicsikét :)

Zsófi, nah, milyen lett a próbatorta?

Nelly, nekünk is úgy volt, h. szombat anyósom, aztán áttetettem, neki is meg nekünk is végülis mindegy, h. melyik nap megyünk.
Szombat délelőttre még terveztünk egy mini strandolást, utána egy nagy alvás, aztán irány a party. Persze, ahogy azt Móricka elképzelni, meglátjuk, h. alakul. De a partyra természetesen megyünk.

Kép
niki30
 
 


elképzeli

Kép
niki30
 
 


fatima: tőlem jöhettek! bárányhimlőt csak úgy nem kap el, gondolom nem puszilkodtak. + samu pl be van oltva + én örülnék ha elkapná és átesne rajta. (mert így beoltottan is elkaphatja de extra gyors a lefolyása.)

szóval tőlünk GYERTEK!!!!!!!!

torta:
Kép
kerekpocak
 
 


Igazad van Niki, csak Apósom valamelyik nap dolgozik, és nem tudjuk még melyik nap. Ezért nem tőlük függ.

Nelly

Kép
breeki
 
 


Nelly! Ja értem.

Zsófi, ez nagyon jól néz ki! Fú de guszta :wink:

Kép
niki30
 
 


sziasztok !

Zsófi, most olvastam a Samuzsúrt.
mi is szeretnénk menni ! bár nem ígérem 100%-ra, mert este céges vacsi lesz F1 ürügyén, és a világ másik felén lakunk, utána vissza a Box utcába, de max.kések, kaja+vendégek megvárnak . :D

ez a sajttorta, v. a Túrórudis ?
akármelyik is, nagyon ügyi vagy ! jó csalogató.. :wink: na jó, nem ezért....

megvagyunk, nyaraláson túl, Balcsin voltunk, vegyes volt az idő, de azért 6-ból 4-et strandoltunk.
Laura folyékonyan beszél, folyamatosan kérdez, be nem áll a szája. nagyon cuki, de néha nagyon fárasztó. :lol: viszont rettentően élvezem a párbeszédeinket, olyan nagy a lányom már !
azon szoktam gondolkodni, h. mennyi dolog szorul(hatott) bele akkor is, amikor még nem beszélt, és az nem volt-e frusztráló, h. a kutya nem értette a babanyelvet v. hogy egyáltalán nem tudta magát kifejezni ?

biliproject is zajlik, pisilni már csak oda, nagydolog még pelusba. meg persze alváshoz is pelus még.

alvásproblémák vannak, eleve nyugtalanul alszik el, mellé kell feküdnöm (és csak én vagyok jó) a földre, illetve éjszaka felébred, és akkor is csak akkor nyugszik meg ha én melléfekszem a földre. így minden izületem és porcikám kész van, és marha pihentető az alvásom. :lol:
remélem túlleszünk ezen , mert én nem vagyok az éjszakázáshoz szokva és nem is bírom.
nem tudom mitől lehet.. lehet fejlődési ugrás (beszéd) ?? v. amikor beteg volt, megszokta ezt, h. nyekken és ugrom ?

Fatima nem írta, voltunk náluk Laurával minitalin.
Laura olyan kis nyuszkó volt, mire feloldódott volna, meg már mentünk haza.
egyébként azt vettem észre, h. mindenkivel ilyen, akit először nem ismer, és kell egy jó pár alkalom, amíg közel enged vkit magához.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Fatima, feltehetem a képeket ?

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a Balcsiról, nagyon jó volt! Emmus jól evett jól aludt, éééééés imádta a vizet. 8) :lol:
A média szerint 18-22 fok között volt a tó vize, nem is nagyon akartuk bevinni. Aztán mégis belógattuk a lábát, Emma meg addig üvöltött, amíg be nem tettük a vízbe. Iszonyúan élvezte, pancsolt kézben meg úszógumival is! Hihetetlen kis vizitündér, mindenki őt nézte a partról! Nekünk meg persze dagadt a keblünk a büszkeségtől (nekem sajna nem maradt úgy :wink: )!
Amikor kivettük a vízből, alig bírtuk megvigasztalni úgy sírt, és kézzel lábbal kapálózdzott, hogy vissza! Na, majd jövő hét végén megyünk hosszabb időre!

Zsófi: rájöttem, h Após 60. szülinapi bulija pont aznap van, amikor Samué, így sajna nem tudunk menni! :( Azért lélekben veletek leszünk és köszi!
Tök jó, h bejött a kulacs. Végül hol tudtad beszerezni?

Fatima, Tareknek jobbulást!
Dokinéni milyen volt? Azért az jó, h nincs láza!

Zsu
svs
 
 


addig meg egy pár kép a nyaralásból:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Marcsi

KépKép
alon
 
 


jaj de jó marcsi gyertek mindenképpen!!
zsu :(

nagyon jók a képek!! fatimásat is kérünk!!! milyen nagy lány már lolo elképesztő!! nagyon szépséges, ügyes!! tök szuper h így bilizik, beszél meg minden!!!
kerekpocak
 
 


Fatima, Tarek babának jobbulást kívánok !!

Edis, hogy van Luca ?

lányok, ne haragudjatok, h. előbukkantam, aztán beterítettem az oldalt a fotóimmal. :oops: reagálni meg igazán nuku. ilyen kihagyással biztos kihagynék vkit.
meg néha igazán nehéz is reagálni (nekem), furi, h. 2 kortársa van már itt Laurának, és vhogy mások a problémák - örömök - bánatok.
de ez már legyen az én bajom, tök jó, h. ilyen pörgős a fórum.

szoktalak olvasgatni titeket, a babák gyönyörűek, már nincs is igazán pici baba itt, mindenki olyan nagy lett egyébként.


puszi mindenkinek.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


dehogynem! jónás!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:
kerekpocak
 
 


képzeljétek pár napja samu abbahagyta a halandzsázást és csak szavakat mond. (nem fűzi őket). szóval most nagyon sokat beszélek hozzá, meg olvasok neki, meg könyvet nézünk hátha beturbósodik.
kerekpocak
 
 


még pár info:
voltunk ma 3 hós oltáson. jónás 66 cm!!! és 7.3 kiló!!!
nah szóval giga.
kerekpocak
 
 


mondom én Zsófi, h. nincsenek igazán pici babák... :wink:
és különben is elmúlt már negyedéves !!

megvárom Fatima mit mond a képekre...
bár mi felnőttek nem vagyunk rajta.. meg biztos nem fog tiltakozni, de mindegy...

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Marcsi! Úgy röstellem ám, hogy nem tettem említést a minitalinkról. :oops: Nem azért, mert nem lett volna jó vagy ilyesmi, hanem tudod akkor másnap utaztunk anyumékhoz és így kimaradt. Meg hát nyilvános volt itt a fórumon, hogy jöttök, de senki nem érdeklődött, így hát nem írtam róla. Pedig nagyon örültünk ám nektek. És várunk majd még benneteket máskor is! :)
Fotókat nyugodtan teheted, csak én ne legyek rajta, vagy ha igen, akkor minimum szép legyek! OK? :) :wink: :)
Gondoltam rátok tök sokat míg Balcsin voltatok, hogy nem a legjobb idő volt, de ahogy elnézem a képeket jól éreztétek magatokat! Lólóka nagyon szépséges! És mondom én hogy tiszta apája! :)

Zsófi! Bízzunk benne, hogy jobban lesz Zsömi szombatra és akkor megyünk mi is. A bárányhimlőről meg tök igazad van. Bárhol elkaphatja bármelyik gyerek olyantól, akin még egy db pötty sincsen, mert még éppen lappang. Csak tudod azért az szar lenne, ha pont Tarek fertőzne végig X gyereket. :(
Jónás baba méretei nem semmik! Gigababa!!!! :) :) :)

Zsu! Tök jó, hogy Emmus nem fázós. Nektek akkor nem lenne bajotok a tenger vizével. :) Bár általában minden gyerek imádja a vizet, még ha hideg is! Engem speciel lila szájjal sem lehetett kirángatni anno a vízből. :)
Dokinéni nagyon aranyos volt. Imádja Zsömit, mi meg vele vagyunk elégedettek.

Mindenkinek köszönjük a sok jó kívánságot. Reméljük hamarosan meggyógyulunk.

fatima
 
 


Ja és Marcsi! Egyáltalán nem gáz, hogy nem reagálsz és jössz sok képpel. Tartsd meg ezt a jó szokásodat. Mármint, hogy jelentkezel néha napján. :)

fatima
 
 


Ja és Marcsi! Egyáltalán nem gáz, hogy nem reagálsz és jössz sok képpel. Tartsd meg ezt a jó szokásodat. Mármint, hogy jelentkezel néha napján. :)

fatima
 
 


Marcsi, jó hogy jöttél!

Annyira az én fejemből beszélsz. Szonjának is be nem áll a szája, de egy szót nem értek. Csak halandzsa, néha egy adide, ne-ne. Mindig az jut eszembe, hogy szegénykém annyira magyaráz, (látszik rajta, hogy dühös hogy nem értem), annyi mindent szeretne elmondani nekem, és ha beszélni fog mennyi mindent fog elmondani nekem. Annyira cuki, csak mondja, mondja a magáét, magyaráz dühösen, tudálékosan, okosan én meg majd el olvadok tőle. Meg tudnám zabálni azt a dumás kis száját!

Zsófi, tök jó hogy Samu elkezdett szavakat mondani! Jót nevettem, most gyorstalpalón van!

Nelly

Kép
breeki
 
 


jónás:
Kép Kép Kép

samu:
Kép Kép
kerekpocak
 
 


jónás:
Kép Kép Kép

samu:
Kép Kép
kerekpocak
 
 


Szia Marcsi, örülünk Neked!!!
Annyira aranyos Lolo, az esőkabátos képen meg tudnám zabálni, nagyon helyes! Ja meg a strandlabdás is, kis duzzogó:)
Tök jó lenne, ha Ti is jönnétek Zsófiékhoz, még úgysem találkoztunk. :wink:
Nah, Fatimáéknál akkor csupa minitali van.
Remélem nálunk is hamarosan összejön.

Bírom Zsófi, h. mindig úgy raksz fel képet, h. pici Jónás-pici Samu. :) hihi.
Az iigen, jó kis méretei vannak Samunak. Hányas cuccokat hord akkor?

Ja, Lolónak gratu a bilizéshez, Samunak pedig a beszédhez!

Emma is már egy papagáj, vicces, h. mindent próbál utánunk mondani, olyan édes.
Ma megtanítottam neki az egyik formát, lila virág. Erre mondja, jijajijáááá :lol: :lol:

Olyan kiváncsi vagyok Samura is, meg Jónásra is, meg mindenkire akiket rég, vagy még nem láttam!

Kép
niki30
 
 


Zsu, örülök, h. jól sikerült a nyaralás.
Akkor ezek szerint mentek még le?
De jó Nektek!
Kár, h. szombaton nem jöttök, még a kis Emmust sem láttam :cry: :cry:

Kép
niki30
 
 


mármint jónás méretei nem semmik, nem? 74-est hord.
hát azért a "beszéd" szó kicsit túlzás. mondjuk inkább azt, h szavakat mond. :lol: :lol: :lol:
kerekpocak
 
 


jaj köszi, h. még emlékeztek rám, meg örültök nekem. jól esik.

akkor a Tarek-Laurás fotókat felteszem holnap, a mh-men kicsinyítettem le, onnan felpakolom.
ja, lassan Fatimáék lakása berendezkedik minitalikra. azért vicces volt, h. az egy fejjel kisebb és egy évvel fiatalabb Tarek "leiskolázta" Laurát, ha épp az a játék kellett neki, ami Lauránál volt. Laura meg sírva jött hozzám hehe, eszébe sem jutott visszaszerezni. remélem azért ez majd változni fog. :lol:

tök cuki lehet Szonja, ahogy így dühös, h. nem értik. végülis abszolút jogos a felháborodása... :lol:
Nelly, én még azon is szoktam matekolni, h. a babák értik-e egymás halandzsáját, v. mindenkinek egyéni nyelve van még ilyenkor ? olyan cukik ilyenkor is egyébként.

olyan furi, h. mik maradnak meg benne, mármint Laurában, milyen szavak. néha magam is meglepődöm, mikkel jön elő. ja a beszéddel egyidőben a hosszútávú memóriája is fejlődött, olyanokra emlékszik, amit már én is majdnem elfelejtettem. pl. 2 hete a telekszomszéd megjavított vmit {akit ő még előtte soha nem látott}, és tegnap amikor meglátta a hintaágyat, akkor megjegyezte: "h Paji bátyi megtyinájtya".
egyébként h. nem tudom most leszoktatni erről az "anyával alszom el" dologról is összefügg az ő beszédével, mert amíg hasonló szitukban csak hisztizett, nekem egyszerüübb volt, és 1-2 hét alatt túl voltunk egy ilyen perióduson, most az "Anya deje be a tyobába" meg "Anya alszoj vejem"... fú, ez pokoli. bár minden este megfogadom, h. a mai votl az utolsó, de még nincs erőm elkezdeni {Niki !!}

köszönöm a Laura dicsiket mindenkinek !

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Zsófi én nem teszek Jónás méreteire kommentet, mert tudom, h. Samunál sem csípted - bár lehet azóta megszoktad.. :lol:
olyan pasis vonásai vannak ! Samu babásabb volt. olyan furi Samut ilyen picin látni, hehe.

nálatok nincs bölcsiszünet ?
Csaba nyomja még a fősulit ? bár gondolom ott is még szünet van.

Zsu, hol voltatok Balcsin ?

Timiről tud vki vmit ? {ha már hiányoltam a picibabákat, lehet a surranópályán már megszületett Zsebi.}

Marcsi

KépKép
alon
 
 


aki nagyon jót akar mulatni:
(csaba szórakoztatja samut egy rögtönzött tánccal)
http://www.youtube.com/watch?v=yjvbwmQosPs
kerekpocak
 
 


felrakom akkor a képeket.
(Zsófi én innen nem tudok videót nézni, majd otthonról)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Tünemények :)

Hallod Zsófi! Csaba egy igazi "lökött" apuka (jó értelemben). A mi apánk is ilyen, szerencsére.
Egyébként Csaba tud róla, h. feltetted?:)

Kép
niki30
 
 


mondtam neki, röhögött :) :D :D
kerekpocak
 
 


Zsófi! Király a videó! Csaba tök jó fej! :)
A fiúkról a képek szintén tök jók. Az nagy bunkóság, ha azt mondom, hogy nekem Jónás szebb baba, mint Samu volt??? :oops: Csak mert lebankároztátok Jónást, közben meg olyan szép baba. Nagyon formás és a képek alapján meg nem mondanám, hogy "nagy" baba, csak azt, hogy kb 5 hónapos lehet. :) :wink: :)

Marcsi! Tök jók ezek a képek! A két kis majom! :) Cukik ahogy a banánt majszolják! :)

Halandzsa: Nálunk nem igazán van halandzsa. Vagyis van, de én tökre értem, hogy mit akar. Mindig mutogat hozzá és így megértem. :) A favorit szava most a mamamamama. Mindenre mondja és mindig. Volt ilyenje már korábban, az volt a titátitátitá. Most meg a mamamamama.
Viszont megdöbbentően mindent ért. Simán odahozza a labdát, telefont, cumit stb, ha kérem. Virágot locsol, fejen áll, körbe-körbe forog állva és tetszik neki, hogy kicsit megszédül. :) Viszi apájának a mesekönyvet, felkéredzkedik és ott üldögél apája ölében kb 2 percet! :lol: :lol: :lol: :lol: Aztán megy tovább és zizeg! :) Szokott DJ-t is játszani. Van neki egy kis szintetizátora, amit nyomkod és közben jobbra-balra hullámozva mozog. Tiszta őrület!
Na szóval van min röhögni bőven! :) Nagyon cuki!

fatima
 
 


Jajjj csajok! Én úgy várom a szombatot! :D Küldjetek sok-sok ++++ energyt, hogy Zsömi jól legyen és mehessünk mi is. Annyira szeretnénk ott lenni. Egyre jobban vágyom olyan társaságba, ahol sok gyerek van. Hihetetlen, hogy milyen ösztönzően tudnak egymásra hatni a gyerekek. Pl Tarek ügyesen harapta a banánt Marcsi kezéből amikor itt voltak, mert látta, hogy Laura is így eszi. :) Na szóval tetszik ez nekem. :)

Tényleg! Teri! Itthon vagytok már???

fatima
 
 


NAGYON JÓK A TAREK LAURA KÉPEK!!!
skacok nagyon édesek! tarek gyönyörű (mint mindig) és laura meg gyönyörű (mint mindig) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

érdekes ez fatima, most jónás tényleg egyre szebb. nekem is nagyon tetszik már, totál bele vagyok zúgva.
amúgy sztem sem kövér, csak kb 5-6 hónapos szerű. (de amúgy nagyon 3 hónapos a mozgása:))
hogy elyik volt szebb baba? samuról is vannak nagyon nagyon édes képek. mingyá' teszek is fel. Kép
kerekpocak
 
 


én sosem láttam bankárosnak Jónást... :oops::shock:
nekem mindig olyan kis helyes-formás volt !

egyébként én életemben csak egy na jó nem kettő csúnya babát láttam, de azok tényleg igen. (tudom nincs csúnya gyerek, de azért mégis... :oops: )

tegnap nem ébredt fel Laura éjszaka !
mindig le fogom ide írni a fórumba az aktuális problémát, hátha mindig ilyen szerencsém lesz.

off:
odáig süllyedtem, h. tegnap voltam elektromos-fogyasztó kezelésen, kíváncsi leszek lesz-e eredménye, még 5x kell menni. Laura is jött velem, jól viselkedett..

Marcsi

KépKép
alon
 
 


életjel


:lol:

vidéki élet szuper, Juli is teljesen feloldódott már. Igaz mióta beszél sokkal jobban érzi magát gyerektársaságban, nem olyan visszahúzódó. Most éppen a pisi megy bilibe, a kaki megint nem (valamiért bestresszeli magát és visszatartja :shock: , fogalmam sincs miért, nem erőltettük vagy ilyesmi...)

Ja, Julikám szénabálákon ugrál és a patakparton szedi a virágokat. Ez most a mi játszóházunk :lol:

Zsófi írtam hogy szeretnénk menni, de még mindig nem tudom a hétvége hogy alakul, most úgy néz ki megyünk, nagyon szeretnék!!!!!

Marcsi Lolo nagyon édes!!! És látod, a haja is kinőtt :wink: Jó lenne titeket is élőben látni!


Most ennyire futotta, még mindig nincs internet valószínűleg a héten bekötik, akkor majd jövök újra normálisan és reagálok mindenre!!!

Pusszancsok

Klári
Kép
ganti
 
 


ja és TAREKNAK természetesen jobbulást és sok puszi a göndör fürtjeire :wink:

Klári
Kép
ganti
 
 


klári: nagyon nagyon nagyon örülnék ha jönnétek!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Zsófi, Csaba nagyon jó, mintha medvetáncot járna!

Marcsi, én meg vagyok róla győzödve hogy a babák értik egymás halandzsáját. Soktam is neki mondani, hogy fordítsa le nekem. :D

Nagyon jók a minitalis képek! Marcsi, meséld el hogy iskolázta le Tarek Laurát?

Nelly

Kép
breeki
 
 


igazából nagyon nagyon kövér bácsi tánca :)
kerekpocak
 
 


sziasztok, megtöröm a csendet...

[quote="breeki"] írta:breekiMarcsi, meséld el hogy iskolázta le Tarek Laurát?


csak annyiban, h. simán elvett egy nagyobb és idősebb kislánytól játékokat, és Laura ahelyett, h. visszavette volna, v. megvédte volna jött hozzám sírva... :lol:
olyan lassan oldódós a drágám, nagyon zárkózott eleinte mindenkivel, elég sok idő kell, míg biztonságban érzi magát új helyen, új arcokkal.
bölcsiben pl tök felszabadult, mert ott már ismeri a terepet stb.. olyan mint én.. én is lassan oldódom.

ma strand-nap van a bölcsiben, felállítottak medencét, vinni kellett fürdőruhát.. :D
tök jó, h .mindig kitalálnak vmit..

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Klári gratulálok az új házacskához !! és főleg , h. bejött a vidéki lét..
anyós mit szólt ? ha jól emlékszem egy kertben laktatok, v. ilyesmi ?

kaki: olvastam vhol, h. vannak gyerekek (nem is kevés), aki azért nem akar kakilni wc-be/bilibe, mert fél a teste egy részét ilyen látványosan elengedni. mert h. ők még úgy gondolják, h. ez a testük része.
ezért kérnek pelust egy darabig még, v. visszatartják.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Gyors helyzetjelentés!

Sajnos Zsömi nincsen jobban. Olyannyira, hogy ma már antibiotikumot írt fel neki a dokinéni. :( Állítólag mindene (orr, garat, gége, mandula) tiszta trutyi. Már ilyen sárgás a taknya is. :(
És természetesen én is benyeltem a cuccot. Fáj a torkon, be van duguva az orrom.... Na szóval jól megszívtuk! :twisted:

Nagyon úgy néz ki, hogy ilyen állapotban nem leszünk ott a zsúron. :cry: :cry: :cry: De azért még reménykedem, hogy valami csoda folytán jobban leszünk. Még van pár napunk gyógyulni.

Bocsi, hogy most semmire nem reagálok...

Majd jövök.

fatima
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?