Új privát üzeneted érkezett!

Arról nem is beszélve, hogy Szilvi szopizik is még.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi:

Igy van és nem is foglalkozom vele.
Nagyjából jól van,de orrszivás még van sajnos.
Ti jól vagytok?

És a képeken tényleg állati fiatalnak nézel ki,de ez ne zavarjon téged!
Ugye nem zavar? :wink:

Kép

Kép
novum
 
 


Ja, nem zavar, de terhesen elég gáz volt. Gondolhatod, miket gondoltak rólam az emberek...

Livinek is kell még szívni az orrát, nekem is fáj még a torkom. Szerencsére Zolit nem taglózta le ennyire. Pedig kettőnk közül ő a betegesebb.

Jó lenne holnap bölcsizni. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Na Szilvi is elájult,igy most elárasztalak benneteket képpel!

Hétfőn fodrásznál voltunk a lányokkal és ilyen szépek lettünk!/Szilvi frizkójának a z elkészitése több órát vett igénybe/ Kép Kép

A poszivózás alatt itigy ült végig: Kép Kép

Kép

Kép
novum
 
 


Ki is volt kiakadva a "hogy lehet ennyit írni" ,....? Gabus neve rémlik :evil: Gabus, én a korodhoz nem is fűzök hozzá semmit. Majd ha én már bottal járok te akkor hozod majd a korai negyvenes formát :roll: De, ez mák! Hidd el!
Egyébként szoptatáshoz én is hasonlóan állok. Bár, lehet vérhólyag után mások már nem lógatnák mellüket lányom szájába :D Egyébként élő példa vagyok /akit anyja csak 3 hónapig tudott szoptatni/ mert, tápszeren meg tehéntejen /!/ nőttem fel és se allergia, se hasonlók. Csak nagy tehén lett belőlem :D
Ilba, bazi nagy volt a hasad! És jól látom, hosszú a hajad????
Mancs, szupi az a kép, ahol a hasadra süt a nap!
Novum, sebaj ha még nem tudja Fanni mi akar lenni. Tragédia ha már pelenkásan azt várják el, hogy tudja. OK, Fannii nem pelenkás, de akkor is. Valaki még felnőttként sem tudja mi akar lenni. Bár, mostanában mindneki médiasztár, modell meg híres akar lenni. Ez is tragédia :(

Egyébként nálunk is nyüglődés volt. Most alvás van. Gabus én már nem remélem, hogy egyszer Szonja beesik az ágyba és elalszik holott,...engem még dokihoz is vittek, mert séta közben, bicajozás közben is be tudtam aludni :shock: Komoly!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Hát lehet,hogy a bölcsit még mellőznénk ezen a héten,mert én se vagyok jó bőrben,de talizni már jó lenne!

Képzeljézek,Fanni pénteken azzal jött haza a suliból,hogy véletlenül lenyelt egy kulcskarikát! :roll: Az órán játszott vele,gondolom rágcsálta,aztán ahogy kicsengettek megijedt és beszippantotta.Gyorsan evett meg ivott rá,igy szerencsésen lenyelte.Most várjuk,hogy végtermék formájában eltávozzon és ne okozzon nagyobb bajt.

Kép

Kép
novum
 
 


Novum, nagyon helyesek vagytok! Fanni dögös és a te frízed is helyes! Én is, én is frizurát akarok. Szépet! Normálisat!
Nem merek elmenni, mert a multkor nagyon elb... a fodrász a hajam :evil: Pedig jó lenne mielőtt modellt állok apának, hogy Ilba lássa a hajszinem :wink: Hihih, én is modell akarok lenni :D

Szonjec ébredezik :?

Kép Kép
natasa1975
 
 


Kulcskarika,.....upsz :shock:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ilba, szerintem rövid hajjal azért jobb. :wink: Kaját értem, és én is így gondoltam. :wink:
Timi, nagyon ari képek, és jó, hogy jöttél. :)
Ha már poci, akkor enyim poci kórházba indulás előtt, már 3 percesekkel. :)

Kép Kép
Vendég
 


Natasa:

Köszi a dicséretet! :oops:
Egyébként nekem tetszik ez a göndör haj ami neked van! ésszerintem jól is áll neked!Különben milyen frizkót szeretnél,amit mindig be kell száritani csinire?

Kép

Kép
novum
 
 


Eszti:

Milyen szép,sima a pocid!Nincs rajta se repedés,csik,semmi!Nagyon klassz!Jó nagy a tiéd is! :D

Kép

Kép
novum
 
 


Sziasztok,

nagyon jók a pocakos képek :D
Ilba, neked jó nagy pocid volt.
Cipő: itthon nem nagyon adok rá cipőt. Esetleg a harisnyára húzok a egy tapadókorongos zoknit plusszba.
Amikor nem vagyunk itthon akkor mindig cipő van rajta.
Nekünk azt mondta az ortopéd doki, hogy önálló mozgás és nem kell még cipő csak ha jár.

Ma egtett felém 2 lépést. Olyan cuki.

Zsófi is náthás, szívom az orrát, de nem mosolyog.
Úgy ordít mint akit nyúznak.

Kép

Kép
sajtine
 
 


Ja igen cipő!Erről akartam még irni!
Köszi Sajti,hogy emlegetted!

Szerintem se kell még keménytalpú sipő az éppen járni tanuló babákra ,hogy érezze a lába alatt a földetés a talp még hajlékony legyen ,igy könnyebb a járás.Szilvi például nem tudott az elején a szandijába menni.Szóval szeruntem egy puha talpú szobacipő még elég.

Szilvi már fel is kelt!10 percet aludt :shock:

Kép

Kép
novum
 
 


Látom Novum is kiszúrta :wink: ESZTI, nem keletkezett egy picinyke repedés sem a pocidon? Írígy :twisted: Nekem van egy elrettentő képem /nem teszem fel/ azt csak annak mutatnám meg, akit nem akarok, hogy teherbe essen :D Én kész zebra voltam a végére :cry:

novum, a fodrászok mindig kiegyenesítik a hajam, de csak pár óráig taart aztán elkezd kunkorodni. Nem, nem feltétlenül akarok beszárító frizurát csaka zt, hogy normálisan álljon, hogy szenvedés nélkül is jól nézzen ki. Ezt pécsett tudta az egyik fodrász, de itt Pesten még nem találtam meg az igazit :?

Sajt, ugye te is elfelejtettél venni valamit az Ikeában? :wink:
Nagyszerű, hogy Zsófi már lépeget feléd :)

Lehet utálni, ....mi még soha nem orrszívóztunk :lol:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Most hogy így mondod Natasa igen :lol:
De mikor is akarok menni megint az ikeába? :wink:

Kép

Kép

Kép

nekem a terhesség alatt nem lett csíkom.
Viszont mikor 15-16 éves voltam a fenekem oldalt lett 2-3 csík :roll:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Novum,
nagyon szépek lettetek.
Először azt hittem Szilvi nyelte le a karikát.
Fanni enye-benye :roll:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Halihó, zebratársaim, hol vagytok?
Sajt, ha tanácsolhatom,...minnél előbb, ha el akarod kerülni a hamarosan konstans tumultust!
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa nem is utálunk, hogy nem orrszívóztatok!

De látnád Zsófi, hogy utál minket az orrszívózás miatt :lol:
Mikor hozom a cuccost, kavar az apjához, hogy védje meg.

Kép

Kép
sajtine
 
 


nekem is kell mennem vásárolni, de én megvárom Sajti bácsit és megyek egyedül. (kocsival)

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtiné,
nekem sem lett csíkom a hasamon, de ott, ahol neked is van, ott nekem is. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa, valószínű, ez bőrtípus kérdése, de nem lett egy icike csíkocska sem. Mondjuk kentem is.
Én ma vettem ilyen mamuszt Bencének, puha talpút, de szerintem elég meleg lesz itthonra, meg nem csúszik a talpa. Máriában, 900 Ft volt. Szerintem szuper jó. :)
Vendég
 


Nálatok látszik Bence vonalzója? Nálam nem...
Vendég
 


Sajti:

Neked is repedésmentes a pocid!
Zsófi már ezek szerint már ügyekedik!

Natasa:

Szerintem a jó frizkóhoz elengedhetetlen a jó vágás,mert anélkül nem éll sehogysem.
Az én fodrászomi jól vág,de az én hajam olyan vacak minőségű,hogy másnapra már nem az igazi.

Kép

Kép
novum
 
 


Tinicsíkom nekem is van, picike, oldalt. Ez akkor történt, amikor 17 kg-ot lefogytam, 19 évesen. :) Azóta is azt a versenysúlyomat álmodom vissza. Na de, szopi után, nemsokára újra belelendülök a fogyóba. Nahhh :evil:
Vendég
 


Ilyen a mamusz. :)

Kép
Vendég
 


Halihó!

Petra bealudt és végre rászántam magam, hogy levelet írjak. Tegnap óta én is jól lebetegedtem, kissé dáthás vagyok, fáj a torkom és az orromon egyáltalán nem kapok levegőt már 2 napja :cry: . Szóval elég pocsék a közérzetem, viszont Petra egyre jobban van. Úgy néz ki nála most nagyon enyhe lefolyású volt ez a nátha. Az orrát azért még szívnom kell és ma már nem nevet közben (valószínűleg azért mert nincs vele szembe az apja, akin nevessen), de most is nagyon jól tűri. A múltkor nem mertem porszívózni, csak szájjal szívtam, de attól sokkal jobban megijed. A porszívó hangját amúgy is szereti és most nem lefogom, hanem magamhoz ölelem és ez biztonságot ad neki, gondolom ezért nem ordít.
Természetesen olvasgatlak Benneteket, mert nincs is jobb orvosság a Ti hülyeségeiteknél, csak írni nincs sok lelkierőm. :wink:

Nem tudtok valamit a fiókok kinyitása ellen. Petra mindig kihúzza a fiókokat, úgy áll fel és persze közben csukodnak vissza, az ujjacskái meg ott maradnak, aztán jön az ordítás. Tegnap tök jól elvolt, nem történt semmi, ma viszont minden lehetséges dologba beütötte a fejét, pedig mindig ott voltam mellette, de nem tarthatom a kezem mindig a homloka előtt. :evil:
Eszti kint a német DM-ben vettünk saját márkás BabyLove konektor dugaszokat és nagyon ötletesek. Nem kell minden alkalommal ki- és betenni, hanem egy kör lapocska, ami öntapadó és be kell ragasztani a konektorba. Függőlegesen van rajta 2 lyuk, és amikor valamit be akarsz dugni, akkor a dugasszal tök egyszerűen elcsavarod vízszintes irányba és már kész is. Remélem érthető voltam. (6 db volt egy tasakban) :roll:

Csajok tök jók a pocakos képek, én már bánom, hogy nem készült rólam ilyen. Csak ruhás, véletlen képek vannak, amit pl. karácsonykor készítettünk, nem konkrétan a hasam lett fotózva.

Na megyek, magamba döntök még egy csésze teát.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Eszti, jó a Bence-mamusz! A tinicsíkokon jót mulattam :) Ezt a kifejezést még nem hallottam. Nekem anno a combom lett tinicsíkos :?
Novum, szerintem is a vágás a lényeg :!: De ezek itt a szomszéd fodráaszatban ezt nem jól művelik :evil:
Vuka, szívd az orrod :D Nehogy már te is ágynak dőlj. Inkább marháskodunk, hogy tartsuk benned a leleket. Azt hiszem a gyermekeink lassan eljutnak abba a korba, hogy minden nap bőgnek egy sort minibalesetek miatt :(
Voltunk sétálni. Eljutottunk a boltig /20m/ majd vettünk vacsit és jöttünk haza. Szonja lázadozott, hogy már megint itthon, de majd kifújta őt a kezemből a szél :shock:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa gondoltam már rá, hogy kiporszívózom az orrom, mert a sok fújástől már tök vörös és hozzáérni is fáj. :lol:
Amúgy Petra csecsemőknek való Nasivin orrcseppjét használom, mert más hirtelenjében nem volt, a lényeg hogy használ. :oops:
Én inkább telefonáltam apának, hogy hazafelé vegyen 2 zsömlét vacsira, mert nincs kedvem kimozdulni, bár a házban lévő kisboltig kellett volna csak lemennem. :shock:
Petra felébredt, vége a jólétnek, pedig még annyi mindent szerettem volna csinálni amíg alszik. :twisted:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Na, megszépültem. Csak izé, a 2 órán át tartó nyomkodások után még annyira nem látszik. :D :D :D

Mancsi,
Poénkodó pocakos kép nagyon tuti!

Repedés: szerintem is bőrfüggő, én mezei nívea testápolóval kentem, és nem repedt meg. Barátnőm 20 ezres krémmel, neki megrepedt.

Timi,
Na látod, lezsírozva. Fanni fűtésszerelő lesz. :lol:
Ma picit kivoltam, hogy miért jobb az üveges, mint amit én csinálok, de sokáig nem tartott, mert nagyon örülök, hogy eszik valamit. De nem azért mert abban valami szar van, hanem mert én nagyon szeretek neki kotyvasztani.
Ma amúgy olyat csinált, amit még soha, ebédre nagy üveg 8 hótól (tehát darabos :!: ) kaját evett meg, uzsira meg hipp joghurtot gyümikkel.
Novum család összes csaja csini! És jó az ágyneműtök! :wink:
Fanni: nem is tom mit mondjak :shock: …. távozott? :lol:

Natasa,
Ja-ja, hajam hosszú volt, szinte mindig, meccsre ez egyszerűbb volt, copf és kész. Szerettem nagyon havonta 1x, mikor a fodrász beszárította. :lol: Amúgy szalma.
Ha valaki mifelénk keres fodrászt, barinőm nagyon ügyes, dolgozik színházakban, tv-ben is.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
el is felejtettem
gratulálok a tortihoz!!! :lol:
én bele tettem az összes cukrot.
Mi is csináltunk próba sütést akkor a cukormázat tettük rá, na akkor nagyon gejjj lett.
És amikor másodszorra csináltuk akkor tettünk rá csokimázat azzal sokkal jobb lett.
Szortam szines egérkakit és tök jó lett.

Peszti
tudnál közelebbi képet a mamuszról?
nem látom rendesen, öregszem :lol: lehet, hogy a szemem is lett tinicsík :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Gabi
hát nézem a képed, tényleg nagyon kislányos :lol:
tudom nem szereted de akkor is :twisted:

Engem is mindig fiatalabbnak néznek mint a korom.
Multkor az anyunál az egyik vásárló megjegyezte. Milyen aranyos kisbaba. Mondja az anyu, igen az unokám.
Erre a nyanya: csak nem a kislányé???
deeeeeeeeeeee
nem akarta elhinni, hogy 30 éves öregasszony vagyok :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Ilba, igen, szült már az orvosváltós lány, és hihetetlen élményekkel lett gazdagabb. Az új orvos remekül beváltotta a személyéhez fűzött reményeket, de a kórház kritikán alul teljesített: babadömping volt, így ő fel sem került egész idő alatt a szülészetre az ottani szobákba, végig a nőgyógyászaton volt balkáni körülmények közt, nem kapott semmit, se pelenkát, se pelenkázót, se amolyan tologatós bevásárlókocsit, amiben lehet altatni a bébiket, végig együtt kuporogtak a besüppedt frankó kórházi ágyon, senki rájuk se nézett, csak amikor már botrányszag terjengett a levegőben, így 2 nap után saját felelősségre kiragadta őt családja az egészségügy karmaiból, otthon azóta minden rendben…

Natasa, az én amúgy barikagöndör barátnőmnek van egy tuti fodrásza, aki kiegyenesíti, és utána barátnőm hajmosásokkor szépen nagy csavarókra teszi, és így roppant elegáns. Ha kell, megadom majd a számát. A Vörösmarty téren rendel.

7-8 hónaposan:
Kép

9. hó:
Kép

ugyancsak 9.:
Kép

a kórházágyon töprengve akció előtt 1 órával, hogy akkor msot végülis lenni vagy nem lenni.
Kép

jelentősen szétcsúsztak a vonásaim így utólag elmerengve. Viszont csíkom nem lett.

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
a 7-8. hónapost nem írtad el? :wink:

Az ugyancsak kilencen igencsak semmi nem láccik a pocidból, jó a beállítás. De legalább nem homályos. :twisted:

A sima 9. hóson viszont tuti jól láccik a poci és nagyon szép vagy! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, nem írtam el, nekem 8. hónapban kezdett nőni a szúnyogcsípésem...

Viszont arra emlékszem, mikor először mondtad, hogy mindenki sajnálkozva tekintgetett rád, hogy szeeeegény kislány, megesett, hát az kínos lehetett, és égbekiáltó, na azt szó nélkül tűrni kellhettek idegek! Volt egy (akkor 40 év körüli) gitártanárnőm, aki eléggé kislányos volt, és egyszer mesélte, hogy becsöngettek hozzájuk mesteremberek, hogy kérnek -e az ablakukra redőnyt, de hozzátették a bácsik, hogy "szervusz kislányom, szüleid itthon vannak?". Mire ő: "nem, csak a férjem meg a gyerek."

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool, basszus neked alig volt hasad az utolsó hónaptól eltekintve!
Eszti, szerintem is alkati dolog. Én gondoltam, hogy ez lesz, de naívan reménykedtem :?
Ilba, átom Beninek egyre jobban megy ez az evés dolog, de te azért ne törj le nagyon! A fodrászod hol lehet elérni? Házhoz repked vagy helybenülő?

Egy volt évfolyamtársam beszél egész szopránosan és van vagy 150cm, 35kilóval és az arcberendezése is elég kislányos. Fiús középsuliban tanít biológiát. Háááát, nem vagyok egy érzékeny típus, de nem vágyom a helyére :lol:
Khm, harmadéves voltam, amikor a laborba bejött egy szimpi ürge civilben. Én meg /mint két sör után/ kissé alpári stílusban kioktattam, hogy húzzon ki és majd akkor jöjjön be ha köpenyt húzott. Aztán nem jött. Fél óra múlva egyik gyakorlaton találkoztunk. Ő volt a tanár én meg égtem mint a száraz szalma :oops:

Engem nem akarnak mostanában fiatalabbnak nézni :( De már annak is örülök, hogy nem néznek idősebbnek mint az egyetemig mindig. :roll: Nem olyan rég Cool akart meggyőzni, hogy idősebb nálam, de tuti akkor már tervben volt, hogy velem cipelteti a könyveket :wink:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Köhömmm, én is azok közé tartozom, akik egyáltalán nem repedtek :oops: De rajtam még tinicsík sincs :lol: Egyedül a köldökpiercingem egyik lyukánál lett egy 1 cm-es kis csíkocska, ami kb. 2 héttel szülés után el is tűnt :oops:

Coolasa,
tényleg ekkora volt a hasad 7-8 hónaposan? Ne csodálkozz, hogy nem adták át a helyet a BKV-n! :lol:

Timi,
nagyon szépek vagytok a képeken! Igazi csajcsapat. Kulcskarika :lol: :shock:

Voltunk a Metroban. Megvettük a sütifalót. Öszesen 2 db volt belőle, az egyik már a miénk :lol: Kutya nem volt, telefon 1 db. A bejáratnál a nő foghegyről odavakkantotta, hogy kisbabát nem vihetünk be :evil: Így Mbá az előtérben volt Petikével, míg én végigrohantam. A pénztárnál többet vártam mint ameddig maga a vásárlás tartott, több mint 20 percet! Elegem volt. Tömeg, sok bunkó, és pont egy olyan pénztároshoz kerültem, aki egy új csajt tanított be. Új nőci nem muzsikált vmi fényesen, 3x annyi ideig tartott a számlázás, mint normál esetben :evil: Brendonban is voltunk, vettünk kuponos bodyt, csokis tejpépet (nekem) :lol: meg egy zenélő farmot Petikének. Most még nem jó neki, de pár hónap és nyüstölheti :D A pénztárban előttünk álló párocska elég érdekes volt. Csajszi 7-8 hónapos terhes lehetett és olyan max. 26 éves kis csinos. Pasija szutyok, puhos, 40 fölötti. Otthagytak több, mint 200.000 Ft-ot :shock: Ilyen "szarokat" vettek, mint FP zenélő körforgó, Brendon kókuszmatrac, mérleg, légzésfigyelő, Avent melltartóbetét, eldobható bugyesz, kismamamelltartó meg mittomén még miket. Csak néztünk. A legolcsóbb helyre jöttek :roll: A csaj annyira nem illett ahhoz a pasihoz. De a parkolóban, amikor elsuhantak előttünk a vadiúj 7-es BMW-jükkel, már rádöbbentem mi a vonzó abban a pasasban :lol: Szemét vagyok, mi? :oops: :lol:

Kép
mancs
 
 


Mancs utállak az 1 cm-es csíkod miatt! Ja, hogy már nincs? Akkor még jobban utállak! :evil: /Csak vicc./
Most utálkozós hangulatomban vagyok :evil: Írtam egy nagyon diplomatikus "elmentek a ...." levelet a Liberónak, mert hiába gyújtjük ezeket az átkozott nyuszikat semmi sem jön tőlük. Nem mintha Szonja nem tudna mivel játszani, de ez már nálam elvi kérdés!
Miért nem lehet babát bevinni a Metróba :shock: :?:
Metrós páron én csak somolygok :)

N
Huhh, most nem bor kellene hanem egy nagyobb korty pálinka! Azt hiszem levélírás közben kissé felment a vérnyomim :x

Ja, fél év könyörgés után a férjem elérte, hogy tejbegríz legyen a vacsi. Hülye fejemmel én is azt ettem. Nem sokat, de úgy megfeküdte a gyomrom, hogy jobban jártam volna 5 grillcsirke bőrével!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Mancs melyik Metroban voltatok, mert mi is akarunk menni és venni bödönt :!: :?:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Natasa,
nem a Metroban volt a párocska, hanem a Brendonban. Még jobb. Liberonak én is írtam 2 napja, hónapok óta nem küldik a teknőst. Én kíméletes voltam velük, ma jött egy válaszlevél, hogy hamarosan válaszolnak :roll:
Nem tom miért nem lehetett bevinni Petikét. KÉrdeztem, hogy a hordozót nem lehet-e bevinni. Nem az a baj. De az a pitscha arra se vette a fáradtságot hogy elmondja, csak odabökött az állával a táblára amire ki volt írva, hogy 10 éven aluli gyerekek nem lehetnek bent :evil:

Kép
mancs
 
 


Vuka,
az Ecseri útiban. De lehet, hogy feltöltik még a készletet.

Kép
mancs
 
 


Cool,
muszáj volt szó nélkül tűrni, mert nem szólt senki semmit, csak meresztették a szemüket... Bár sztem nem is szóltam volna be senkinek csúnyán, csak elővettem volna a személyimet és az orra elé toltam volna. :twisted:
Ilyen becsöngetős esetem nekem is volt. Már a szülőktől külön laktunk itt Zolival. Csengetett valaki, már nem emlékszem mit akart, valami mappa volt nála. Kérdezte, hogy szüleid itthon vannak? Annyira váratlanul ért a kérdés, hogy zavaromban ahelyett, hogy azt mondtam volna, hogy én vagyok a házigazda, azt nyögtem ki a számon, hogy nincsenek szüleim. Szegény. Meglepődött. :lol:
Másik becsengetős (bár ez más tészta): 11-12 éves lehettem, új házba költöztünk a szüleimmel, még nem ismertem a szomszédokat. Az egyik szomszéd manus átjött Apuhoz. Becsöngetett, én nyitottam ajtót, de olyan gyorsan értem oda, hogy még csak akkor húzta le a kezét a csengőről. Kinyitottam az ajtót, egy ismeretlen manusz állt előttem, felemelt kézzel, mintha le akarna ütni. Ráadásul elég fura kinézete volt, mert nagyon alacsony volt és fura arcvonásai is voltak. Hát én úgy megijedtem, hogy önkívületi állapotban rohantam be a szobába a szüleimhez. Persze szegény ember nem értette, miért ijedtem meg tőle, elmondani meg nem tudtam, mert egy hang sem jött ki a torkomon. Pár napig még rettegtem tőle, pedig akkor már tudtam, hogy ki ő. De aztán összehaverkodtunk. :)

Mancsi,
mi az, hogy babával nem lehet bemenni???????? :shock:És mit csinál egy egyedüálló anyuka mondjuk. Meg egyáltalán. :evil:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancsi,
bocs, hogy századiknak én is megkérdeztem, az előbb még nem láttam a többieket. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa, nekem sincs csíkom, tini sem, meg semmilyen! De attól még nem tetszem magamnak, bibiii.

Nálunk is tejbegríz volt hétvégén, én főztem, tataaam, senki nem halt meg.

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabus, micsoda kalandok. És még szüleid sincsenek, hányattatott sorsod van neked. Ráadásul belegondoltam, hogy nekünk, többieknek legalább mondhatták a szüleink anno, hogy majd ha nagy leszel, stb, stb.... de nálad ez sem jött be. Hihi :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


ahoj

azé' amíg mancs pancsol, hozzáteszem, hogy 6-7 éves forma gyerekek simán bementek (na most egy nagyon gonosz megjegyzés jön... :twisted: de ezt nem bííírom megállni: Gabus, van sanszod bejutni :shock: ) szülőkkel, de mivel Petike durmolt, nem mentem oda a nőhöz reklamálni, hogy ugyan a 7 hónapos Petike - még ha szép atléta testalkatú is- mivel tudna nagyobbat ártani a 7 évesnél.

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Sajtiné,
magam alá pipiltem a kőtözöktől. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


tejbegríz
mi a régi nagy egészhétvégés kiruccanós nyári mulatozások során tejbegrízeztünk állandóan, azon egyszerű oknál fogva, hogy azt még a fiúk is meg tudták csinálni. Az abszolút kategóriagyőztest Kukker haverommal közösen követtük el, ping-pong labdányi gombócok keletkeztek benne, de a végén találtunk egy majdnem teniszlabdányit is.
csak vodkáva kísérve tudtuk megenni :shock:

(mielőtt megjegyzésre kerül: nem.... én sem tudok tejbegríz nevű felhasználóról, akit megszólítok)

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Mancsbá,
én a helyedben bementem volna Petikével. Különben is, olyan "kicsi" vagy, semmi esélye nem lett volna a nőciek ellened.

Coolasa,
de legalább örökölhettem ruhákat az 1990-es születésű rokon kislánytól, valamint a munkatársaim 12 éves lányaitól! Hi-hi!
Tejbegríz - az nagyon finom, de azt mondani rá, hogy FŐZTEM! Én csak úgy mondom, hogy tejbegrízt csinálok. A főzés egy kicsit túlzás rája. :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, Sajti, én is továbbküldtem azt a szofisztikált kőtözöm remekművet, pedig forwardokkal egész mást szoktam tenni.

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool, fel kell, hogy világosítsalak, hogy mérgező tejbegríz nincs. Csak gomba! A gríztől max hasfájást kapsz ha nem főzöd meg rendesen :wink: Egyébként áruld már el légyszi, hogy mi vett rá hogy felkeresd a konyha nevű házrészt?
Ez a Metrós dolog tényleg bosszantó! :evil:

Kép Kép
natasa1975
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?