Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!! :D

Köszönjük a kedves dícséreteket! :wink:

Edu, mi is nagyon boldog névnapot kívánunk a csapat másik Mártonjának!! :wink: :D

Kép

Marcsi, Nóra, köszi a tippet, el is megyünk a Brendonba és veszünk egy ilyen fürdető széket.
(Nóri, Borka lányom második neve Flóra :wink: )

KépKép
logi
 
 


sziasztok!

na végre tudok jönni :wink:

Lizát fent hagytam, úgy döntöttem tud egyedül is nyekeregni meg nem aludni, hátha álomba nyögi magát :)
mindig nyög!!!! :shock: megzabálom! kis erőgép :lol:
nem sír amúgy, de nem alszik az istennek sem!

(látom Zsófi nálatok is hasonló téma megy..)

Tegnap kicsit kiakadtam 1,5 órán keresztül próbáltam elaltatni vacsi után 20:00-kor, már 17:30 óta fent volt! de nem ! nem nem és nem aludt el! lejöttem és közöltem a párommal hogy a kandallóban eltüzelem ma este a suttogós könyveket! mindet!
kicsit kiakadtam :lol:
aztán 22-kor ettünk még egyet, ekkora már minden próbálkozáson túl voltunk, de nem aludt el :) majd mi is lefeküdtünk és úgy 23:00 körül megszűnt a nyekergés :arrow: kidőlt Liza! Yesss ! :)
aludt is hajnali 4-ig!!!! :lol:
mintha eggyel kevesebbet enne éjjelente mostanság :roll: :lol:

velünk ennyi izgiség történt :lol:

Alon :arrow: Lolo :arrow: wiw! :lol:
nagyon édessssss!!!! annyira cuki kis buksija van!!!! :wink:


Zsóka eszembe jutott így bunkó orvos kérdésről az aki engem ultrahangozott először a sotén amikor átmentem (nem a sajátom). na én is sírva, mit sírva, zokogva!! jöttem ki... emlékszem...
fúúú mennyi szarságon kellett átesnünk :roll:

de már minden okés :lol: ööö majdnem :wink: azaz okés és kész!
8)

Te Zsóka! akartam kérdezni, h Marci direkt nyitja ekkorára a szemeit fotózáskor mert pózol v alapból ilyen hatalmasak?????
annyira szépek így együtt :lol:
(külön is, tudod... :wink: )

itt ma egész nap esett / ragyogott a nap. felváltva 10 percenként kb :)
kint is voltunk a teraszon "sétálni"
na kicsit azért ez rossz h nem tudok elmenni sétálni úgy igaziból mert hová??? na majd ha nem fúj így a szél, lehet h nekivágunk egyszer azért próbaképp egyáltalán ezeken a lejtőkön hogy tudunk haladni :roll:

pusszok
lmkata
 
 


ja amúgy egy nap max 2-szer ilyen nem alvós a gyermek, az idő többi részében egy KISANGYAL!!!!
(csak nehogy már mindig a negatívat mondjam róla :oops: :oops: :oops: )
lmkata
 
 

 
 

Zsóka, ha nem esik túl messze tőletek, szerintem nézd meg ezt a fürdetőizét a Mária nagykerben is (www.bebibolt.hu), a Westend környékén van a bolt, kb.10 perc séta onnan.
szerintem u.azt a fajtát árulják, mint Brendonék, csak tuti megfizethetőbb áron (talán). nekem a Brendontól, mármint az áraitól mindig az égnek szalad a szemöldököm. de mindegy, ez csak az én véleményem.
és boldog névnapot utólag Marcinak !

Kata, tééényleg, iwiw ! először azt hittem csak véletlenül beletrafáltál..
én amikor ilyen hosszú nyügizéses dolog volt az elején Laurával, mindig azt mondtam szegénykémnek, h. visszaviszem a Jánosba.. :? :wink: (nem suttogót akaram tüzelni...még nem is ismertem)

mi jól eláztunk ma a séta alkalmával.. :evil: elindultunk, véééégre sütött a nap, aztán nagy hirtelen nagy zápor, majd megint hétágra napsütés.

mai új játék a struccos: fejecskénkre húzzuk a textilpelenkát v. a baldachin végét, és ezek alól sikítozunk nagyokat, h. "elbújtam, biibibííí". amikor leleplezem, h. azért mégsem, akkor meg nagyokat kacag ! megzabálom !

Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


ja, asszem a Samu alapította TIMAEL-be mi is tagságit váltunk, ha a mai napot nézem...

hol a vonalzóm?

Marcsi

KépKép
alon
 
 


SAMU HÁROM NAPJA NEM ALSZIK NAPPAL!!! MAX 2X 40 PERCET!!!!!
miazistenvan???????? MÁS BABÓK IS HASONLÓAN??? (hál istennek éjjel igen...) és még nyügi is!!!

(Lizu és Laura csak?)
kerekpocak
 
 


minden Marcinak boldog névnapot!!!!
kerekpocak
 
 


Laura olyan cuki lehet játék közben!!
Kata mi is hagyjuk nyöszörögni samut- szépen álomba nyöszörgi magát. néha csak ez segít.
Kriszta most olvastam csak- nekem is csaszim volt de nekem fél évet mondott az orvosom. neked 1-2 évet?? Nóris képeket szeretnénk látni, mostanában nem nagyon tettél föl!!
Edu?
Timi?

azt olvastam vhol h a szülés után után 3 hónappal alakul ki a gyermekágyi depresszió. vki tud erről vmit? mindenesetre én péntek óta elég rossz passzban vagyok. állandóan dühös, levert és nagyon kiborít h samu is a héten nehezen kezelhető volt.. mindenesetre hétfőn tényleg megyek sportolni, mert muszáj kicsit mozognom, hátha az segít. semmiképpen sem szeretnék depis lenni.
pláne úgy nehéz h csaba sokat dolgozik a héten egyszer ért haza fürdetésre a maradék esetekben én voltam samuval egészen lefekvésig és még ugye szombaton is dolgozott. tapasztalatok lányok?
kerekpocak
 
 


Zsófi, hát igen. biztos az is belejátszik h samu is nyügi napok óta!!!! én legalábbis ha Liza nyügibb, jobban kiakadok.. de sztem mindenki ..hm??
na meg hogy apátok későn ér haza. de ez az új munkahely miatt van így az elején? azért ment ide mert jobb az időbeosztása nem?? vagy "csak" a beosztása jobb de az ideje kevesebb otthonra??
nem könnyű, nagyon átérzem! tuti nem depi hanem ezek adódnak össze "csak" !!!! gondold át magadban a dolgokat, adj időt h kialakuljanak, próbáld valahogy másképp nézni.
nekem ilyesmik segítenek általában...


amúgy liza ma csak 11-től du. 3-ig nem aludt, utána mint a tej!!! 6kor etetni sem bírtam felébreszteni pedig 6an beszélgettünk mellette legalább... tesók, anyu, én, nagyim, de semmi!!!
aztán fürcsi, kaja, és most a szokásosnak mondható esti nem alszom megy. most apa csitítgat - ilyenkor sír is :cry:
illetve néha ordít, aztán csend és előlről :?
ált. a köv. evésig :?
aztán elalszik....


alon, hát elhiszem h megzabizod! már várom ezt én is nagyon :)


na megyek megnézem apát hol tart :wink:

pusszok és ha nem jönnék ma már akkor jó éjt is mindenkinek !!!! :lol:
lmkata
 
 


Kata nézd meg a kettőnk avatar képeit: tökre hasonlítanak, nem? mindkettőnek kerek telt arcocskája van és vigyorognak!!! Lizu irtó cuki a képen!!!!

ja igen csaba azért váltott mert az előző mh-en látástól vakulásig, mindenhétvégén stb egy inkorrekt főnökkel. most a főnök jófej, a túlórát kifizetik és nem rendszeres csak a héten bután jöttek össze a dolgok. ja és korábban fürdetünk: régebben a 9es fürdetésre se ért haza most meg a 7órásra...

amúgy nem mindig szar a kedvem, csak néha nehéz. nekem új szerep az anyaság, csabának aug óta totál más munka-munkakör-munkahely. mindketten igyekszünk helytálni és sok a feszültség.. ráadásul átalakul a családunk is ugye...
na jó éjt, köszi kata a lelkimasszázst!! kitartást az aprósághoz...
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Hááááááát... :oops:
Sorry, de a hétvégén nem jutottam gépközelbe, így egyre nagyobb a lemaradásom :cry:, s most is mennem kell, mert Apának megígértem, hogy nem ragadok le a gép előtt, s ma kivételesen korán lefekszünk :wink:
Holnap ha Bala engedi próbálok visszaolvasni, s jövök majd. De mostmár nem merek semmit ígérni.

Addig is boldog névnapot a Marciknak!!!
Kép

Puszi:Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Míg Apa tusol, gyorsan teszek fel nektek képeket, aztán egyszer csak frissítem majd az oldalunkat is, s ott több kép is lesz :)

"Anya! Írok egy levelet a csajoknak a babanetre, jó?"
Kép

"Szeretlek Anya!"
Kép

Huncut Bala
Kép

Vigyori Manó
Kép

Őszi alvás
Kép

"Sétálni indulok a kertbe!"
Kép

"Hallo!"
Kép

Egyszervolt.hu :lol:
Kép

"Anya! Valaki beszél a telefonban! Nem tudod ki lehet, az? Én csak nyomogattam. :oops: :shock: :lol: " (És tényleg ...)
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 839.03.jpg[/img]

Esti mese
Kép

Kép

Kép
timtom
 
 


Ez nem látszik valamiért, így próba újra:

"Anya! Valaki beszél a telefonban! Nem tudod ki lehet, az? Én csak nyomogattam. :oops: :shock: " (És tényleg ... :lol: )
Kép

Kép

Kép
timtom
 
 


És még valami:

Apa találta BAlának a neten :)
Bala hatalmasakat kacagott rajta, s azóta brummog :), s követeli a gép előtt a klippeket.

http://www.fulesmacko.hu/index_din.php?page_name=video

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok! Jó éjt! :P

Épp aludni indultam... :oops: 8)

Timcsi képek annyira csúcsszuperek!!!!!!!!!!!! :lol: Annyira vagesz Balád abban a csíkos - talán - farmer gatyóban+a számítógépes képek...! :D Hűk vagytok magatokhoz! Nagyon tutik a képek! A mesés is Apájával! Meg még sorolhatnám! :P
Ja Füles Mackó DJ nem semmi! Behalás! Nagyon diszkósra sikeredett a dolog! :roll: :shock: :oops: 8)

Köszöntéseket bezsebeltük, tolmácsolom Zsigu szavait, aki nagyon boldog volt, :lol: és kérte "Zsóka néni maciját"! :oops: 8) :wink:

Ja mai beszólásai:
-Anya, gyere megcsinálom a frizurádat!
-Én:Zsigu, vigyázz, ott az öcséd! Erre Ő: A Fiad??!!
:wink: :wink: :lol:

Na húztam én is aludni. A többire majd holnap reagálok. Voltunk sokfelé sétálni, és olyan karácsonyi hangulatom lett!! :D

Na pusza nektek! :D

Bár ezt nem ide kellene írnom: Iza, rendben vagy? Babázol vagy sem? Vaklárma volt??!! :roll: :shock: :oops:
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Timi! Bala tényleg csúcsszuper, annyira édes, nem semmi kiskrapek, intézkedik - telefonál, behalás!!!

Zsófi! Nekem a doki pontosan azt mondta, hogy 12-15 hónapot kell várni a császár után, hogy tuti biztos legyen, hogy a vágás nem fog felszakadni. Úgyhogy mi pont 12 hónapot akarunk várni, nem akarunk túl sokat, mert szerintem jobb ha kicsi a korkülönbség köztük és mi is hamarabb esünk túl a kezdeti nehézségeken :wink: :roll: . Szerintem a fél év túl korai, de típus válogatja.

Néhány kép Nóriról:
Kép lassan már aludnom kellene
Kép kell nekem az a gép, légyszíííí

KépKép
krisztan
 
 


Sziasztok Anyucik!

Csatlakozom hozzátok, sajnos Marci is nagyon nyügi már két napja.
Ha leteszem az a baj, ha felveszem, tekeredik a kezemben, az sem jó.... :? . Nem tudom mi lehet, de ahogy visszaolvastam, látom, nem vagyok egyedül. :roll:

Marcsi köszi a tippet, megnéztem a Mária nagykerben is a fürdetőkarikát. Kb azonos áron van mindenhol,de még itt a legolcsóbb. Viszont a Vaterán találtam egy szinte újat 3000 froncsiért. Lehet, lecsapok rá!

Kata, alapból nagy szeműek a gyerekek, de azért Marci mindig rátesz egy lapáttal a fotókon :lol: . Azért ennyire nem nagy a szeme,csak bohóckodik :wink: .
Igen, emlékszem , amikor írtad, hogy kikészített egy orvos a Sotén. Sajna vannak ilyen tapintatlan, bunyesz orvosok. :cry: :(

Edu, édes vagy!!!! :lol: :lol: Zsigu beszólásai haláliak, írod??
Mi is csavarogtunk tegnap, és én is meglepődve tapasztaltam, hogy már minden üzlet karácsonyi lázban ég..Én imádom ezt az ünnepi hangulatot :wink:

Timi, képek szokás szerint fantasztikusak. Ez a Bala igazi kis mókamester! Nagyon cukki! Mindig ilyen szöszke volt? Eddig nem tünt fel.

Kriszta, a lányod elképesztően gyönyörűűű! Nagyon édes így rövid hajjal :wink: :wink: :D .

Csaszi: bár nekem nem volt, de én is úgy hallottam, hogy min.egy évet kell várni a köv.terhességig. Aztán lehet, hogy vágásfüggő, vagy mittudomén...Zsófi orvosa tudja a legjobban, Ő vágta :wink:

A NÉVNAPI KÖSZÖNTÉSEKET NAGYON KÖSZÖNJÜK!!!!!!

11-re jön a védőnő, ellenőrzi Marci mozgásfejlődését :roll: .

Utána jövök....

KépKép
logi
 
 


Mivel szalad a lakás így csak egy reakció:

Zsóka: "Zsófi orvosa tudja a legjobban, Ő vágta " ez TÖK JÓ!!!!!!!!!!!!!!NAGYON TETSZIK!!!!!!!!!!!! 8) :lol:

Különben már akartam írni többször, h Zsombor is programcsászár volt sokáig, mert a lepény "nem jól helyezkedett el". (Már ünnepelnénk a szülinapját, mert Katához, azaz Lizushoz hasonlóan kivették volna a 38. héten. Mert addigra megnő, viszont ha gebasz van, akkor.... :( DE NEM LETT!!!!!!!!!!!!HÁLA AZ ÉGNEK! :wink: )

Zsóka, írj, ha volt a védőnő, kiváncsi vagyok, mit mesél??!! :roll: :shock: Nyügi nálunk is megy+ ehhez társult egy kis betegség. Most már jobban vagyunk, kipp-kopp! :wink:
Timcsi, örülök, hogy vagy, gyere, ha tudsz!!!!! :P :lol:
MELBA??? Rég adtál magatokról hírt??!!
Klára? Jól vagytok??
MANGÓ???
Mircike?
Zsófi?
Samu alszik, vagy még lázad???

Na mennem kell, majd még jövök! 8)

Pusza addig is! :)
mazsolák
 
 


Ja bocsi, a védőnő nem mesél, hanem mond valamit...( :shock: Közben zsig kérdezte a mesét, és beleszöttem az irományba :oops: :roll: 8) ..., bocsesz! 8) :lol: )
mazsolák
 
 


samu lázad!!!most voltunk sétálni a dei alvás alatti séta- aludt is 40 percet majd a kocsiban üvöltött 30at míg haza nem értünk. pedig nem fázott nem volt melege, éhes nem lehetett álmos se nagyon szal remek volt. csak 3-4 ember kérdezte meg h miért üvölt a gyermek??? mondtam h ha tudnám annyak én is naygon örülnék... szerencsére a nemalvás és a sok sírás annyira kifárasztja h éjjel alszik legutóbb h8-tól fél 7ig.. mukk nélkül.
napközben nemtom mit tudnék kitalálni ha a kezemben van az a baj ha leteszem az... amit Zsóka is írt. tegnap már elcsigáza hagytam sírni 10 percet mert fogalmam sem volt és erre elaludt. csak hát mostanában szépen csöndeben aludt el mostanában meg álomba sírja- üvlti-nyüszögi-karattyolja stb (mikor melyik) magát. iszonyú fárasztó és dühítő igazából az állandó hiszti. nagyon nagyon kimerít az hogy egyfolytában sír v nyüszög és nincs békesség. pedig nár kipróbáltam h az erkélyen alszik bebugyolálva, v ugye sétálunk, v jól kifárasztom, v nem fárasztom ki hátha alszik legalább 2 órát és d.u. egy rövidet v fordítva de nem. kétszer 40 perc és egy bónusz 30 kisebb üvöltés után este ez a max.
nemtom mi van. tényleg.

Bala gyönyörűűűű
Nóri meg egy tündér! főleg a fogacskás vigyoros képen!!!!
Balásból a kedvencem amikor Apával mesélnek!!

Edu , Zsóka kitartás nektek is!!! még jövök.
kerekpocak
 
 


úúúristen de gázul írtam! gépelési, helyesírási hibák, szóisméltlés mindenütt! nézzétek el nekem: a háttérben egy nyivákoló TIMAELes kisbéka...
kerekpocak
 
 


Na itt vagyok. Volt a Védőnő és mindent rendben talált :D :wink: :D . Azt mondta, hogy teljesen megfelelő Marci mozgása a korához képest. Hurrrrrááááá!!!!!!!!
Persze a fiam végignyűgte az egészet, sehogyan nem tudtam megnyugtatni. :oops: Viszont cserébe bemutatta az összes tudományát, pörgött-forgott, fel akart ülni, stb...
Nyügire meg azt mondta, hogy a szeles időt utálják a babák, nagyon ingerli őket. Remélem holnap már nem lesz szél :roll: :wink: .

Zsófi, ilyen nálunk is volt, tegnap pl végigüvöltötte a 6 megállót Marci a buszon. Kérdezgették, hogy mi lehet a babával? Meg hogy biztosan éhes, szomjas, fázik....szóval kaptam a tippeket :shock: .

Valami biztos lehet, mert az én fiam a megtestesült nyugalom, két napja meg nem lehet bírni vele :cry: .

Edus, tényleg, mindjárt egy éves lesz Zsombi! Hogy megy az idő, őrület!!!!!


pusza,Zsóka

KépKép
logi
 
 


samu miután az üvöltésből hazajöttünk 1 órát beszélgetett magával az ágyában majd az evésidő előtt 15 perccel elaludt és azóta is alszik lassan 1 órája. így ma csak 4ser fog kijönni az evése. fel fog kelni éjjel????
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Juli akkor volt nagyon nyűgi, amikor átállt 8 evésről 7-re, 7-ről hatra stb. Mindig onnan jöttünk rá. hogy nagyon hisztis volt pedig amúgy egy angyal, és teljesen felborult az addigi napirendje. Aztán pár nap alatt kialakult az új és béke volt megint. Én is mindig kiakadtam, mert hirtelen nem értettem hogy én mindent ugyanőgy csinálok, mint eddig, neki meg hirtelen nem jó. Aztán lenyugodtam, 1 napos megfigyelést végeztem rajta s megértettem az igényei változását.

Persze emlékszem ezek idegölő napok...

Juli jól van, a tesó még sajnos nagyon kétesélyes, de én még bízom benne. Julival is elég problémásan indult a terhesség, lehet hogy egyszeűen ilyen típus vagyok,....

Majd írok ha kiderült mi van.

Klári
ganti
 
 


Sziasztok!

Csatlakozunk mi is a TIMAEL-hez :evil:
Bala ma elintézte az alvását 45 percben. :?: :?: :?:
Azóta ásítozik, s tiszta nyűg, de visszaaltatni nme tudtam.
Szétszedte a lakást, meg lassan engem is. :roll:
ELőszedte az összes takarítóeszközt, s felmosott, meg porszívózott a Lelkem. A legjobban az tetszett, hogy a hálószobánkban a padlószőnyeget akarta felmosni, mivel szöszöket talált rajta. :) Lelkesen magyarázta nekem, hoyg ezt fel kell takarítani. Amikor meg bekapcsolta a porszívót (amit orrszipkázáshoz készítettem elő), s az bekapta a zokniját, úgy megijedt, mint akit egy kígyó mart meg. Rázta a lábát, de a porszívó ugye nem tágított. Én meg vígasztalva őt, majd meg szakadtam a nevetéstől. :lol: De látva, hogy én nevetek az egészen, megnyugodott, s Ő is mosolygott, amikor kikapcsoltuk a masinát.
Kép
Kép

Ugrál az ágyon, s ha rászólok, vagy leszerelem, akkor kiröhög.
Mit lehet ilyenkor tenni? A csúnyanézés nem használ :cry: Mérgemben betettem a kiságyába, de ezzel meg nem akarom büntetni (pedig használt), nehogy az ágyára haragudjon, s ne akarjon majd ott aludni.

(folyt köv, csak elküldöm)

Kép

Kép
timtom
 
 


Bala tündéri, hogy takarít!!! jól neveled nagyon Timi! ha nagyobb lesz reméljük megtartja majd e remek szokását!

Klári nagyon drukkolunk h minden ok legyen a babóddal!!! biztos úgy is lesz!
de ha samu csak 4szer eszik az nem túl kevés??
kerekpocak
 
 


na micsoda vacak napok!!!!
remélem mindenkinél javulni fog a helyzet előbb-utóbb... :?: :roll:

Zsófi, mutattam a képeket a tesómnak és ő is csodálkozott h az avataron hasonlít samu és lizi :lol:
kis kerek képűek :lol:
háát ez a mai világ sajna nem a családi életről/ életért van, az apáknak nagyon sokat kell dolgozniuk általában hogy jól menjen aminek mennie kell :roll: főleg ha több gyermekre vágyik az ember...
mi amikor MR-en voltunk, apa főnöke telefonált hogy hol van és meddig és különbenis és elég gáz stílusban :arrow: cseppet sem érdekelte a mi "kis problémánk"...... szóval not easy !!!!!! ezért kell legalább a hétvégéket jól összeszervezni hogy akkor legyen egy kis család-feeling :wink:


most alszik a lelkem, ő teljesen jó baba volt ma, a szokásos (megfigyeltem pár napja így műxik legalábbis) délelőtti nemalvás megvolt (kb 3-4 óra hossza úgy 11-től 14-15-ig), de egész végig elnézelődött a kiságyában, illetve dumcsiztunk!
Végre valami kommunikáció-féle!! Én magyarázok neki minden hülyeségről, ő meg hatalmasra kerekíti a szemeit és a szájával is összevissza tátog, meg grimaszol :arrow: így válaszol :lol:
annyira cukor !!!!!

az jött be még, hogy a reggeli (7 körüli) kaja után a nagyágyba teszem magam mellé, és még visszasimizem az álomvilágba és közben én is tudok alukálni még :lol: így nyomjuk 11 körülig :? :shock:
tudom, tudom nem épp mintasuttogós megoldás, de hát olyan jót alszunk még így reggelente :lol: egyébként MINDIG a kiságyában alukál a kisbogár :wink:

aztán így délután meg akkorát alszik mint a ház! azaz ha hagynám... mert fel szoktuk kelteni mondván h éjjel aludjon (alszik is a kaján kívül..). de olyan szar érzés :?

azután megint már elég gázul nem nagyon alszik egészen estig... attól függ hogy jön ki a délutáni ébredés... :roll: ilyenkor is egy darabig elvan magában, de a végére mindig sírás és nyügi van.

Timi, Bala kész főnyeremény lesz a jövőbeli feleségének: főz, takarít... :wink: kis drága! nagyon szorgos - tuti anyukájától látja ám!! :lol: nagyon cukik a képek!!!

Edus, bepisiltem ezen a beszóláson (öcséd - fiad..) őrület!!! és gondolom mindezt haláli komoly arccal :lol: de milyen okosan rakja össze Zsigu itt ezeket a kapcsolatokat :lol:

Igen Zsóka, én is hallottam ezt a szél miatt van a nyügi verziót... végülis érthető.. eléggé idegesít pl engem is hgy napok óta fúj :? ma megint nem mentünk ki... :cry: nem mertem.
marad a: "remélem holnap jobb idő lesz!" :?
akkor gondolom most te is kicsit nyugodtabb vagy h a védőnő megerősítette h nincs semmi Marcival!!!
:wink:

Hozzánk ma este jön dokinéni, már hívtak szombaton h mi van velünk meg hogy van Lizi és akkor volt utoljára amikor hazajöttünk a kórházból, az meg már 1 hónapja majdnem úgyhogy jönne....
hát oké, úgyis kell pár dolog.. :lol:

megyek teregetni, leállt a gép :)

remélem jövök ma még.
(az esténk mindig egy új kihívás :wink: )
lmkata
 
 


na ahogy hallom lehet hgy ma magától felébred a gyermekem ???
:lol:
és pont kajaidőben :roll: :shock: :lol:

jaj Klári írni akartam még az előbb csak kapkodtam h drukkolok a tesóhoz nagyon ám!!! meddig rizikós ? így a szokásos 12 hét vagy neked vmi "speckó" dolog van?
de nem lesz semmi baj és kész!

(ez lett az új szlogenem :wink: )

Zsófi, 4 evés 3 hónaposan ?? túl szép h igaz legyen, nem?? :wink:
pusza!
lmkata
 
 


mégis csönd van...

na csak a "nagyágyban-alvást" illusztrálandó tegnapi remekmű :)

Kép
lmkata
 
 


azt azért ne felejtsük h a súlya a fiatalembernek jóval nagyob mint egy átlagos 3 hónaposnak...
elvégre lassan 7kg fölött vagyunk...
kerekpocak
 
 


tökre hasonlít samura! ő is ilyen arcot szokott vágni!!!
egyszerre írtunk- hehe
kerekpocak
 
 


BOLDOG HÓFORDULÓT LIZUNAK!!!!!! 1 HÓNAPOS A KISCSAJSZI!!!!! ÉLJENÉLJENÉLJEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

BOLDOG NÉVNAPOT A MÁRTONOKNAK, ÍGY UTÓLAG!!!

LIZUNAK PEDIG BOLDOG 1. HÓNAPFORDULÓT!!!

Bala minden képen haláli!!! Nagyon aranyosan dolgozik mindég valamit! :lol:

Nórinak nagyon jó az új sérója! Nagyon édes a vigyori képen!

Liza nagyon édesdeden alszik!

Apának vashiánya van és magas a cukra. Szóval megmarad. Most vitamínkúrára fogtam!

Eddig meg Niki szobáját dekoráltam szabadidőmben. Majd este felteszem a végeredményt, csak még nincs áttöltve gépre. Bemicimacizódtunk :lol: Már untam a szobáját, meg hát már nagylány, ezért átrendeztem!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Reni várjuk a fotókat!!!!!
kerekpocak
 
 


Bala másfél éves!!!!! neki is boldog szülinapot!!!!!
kerekpocak
 
 


NAAAAAAAGYON SZÉP LIZI, IGAZI KIS PORCELÁNBABA POFIJA VAN!! :D :wink:
BOLDOG ELSŐ HÓFORDULÓT LIZUS!!!!!

BALA MEG SZENZÁCIÓS! TISZTASÁGMÁNIÁS A PASI?? :lol:

RENI, BORKA SZOBÁJA IS MICIMACIS! KÍVÁNCSI VAGYOK, MILYEN LETT NIKI SZOBÁJA! MA MEGKAPTAM A BÁRÁNYBŐRT, CSÚCS SZUPER! :wink:

ZSÓFI, SEMMI GOND, NEM LESZ BAJA SAMUNAK, HA KIMARAD EGY ADAG KAJA, NEM EGY NÁDSZÁL KÖLÖK :wink: :wink: , ÉS SZERINTEM NEM FOG EZÉRT ZAKLATNI ÉJJEL. LEGALÁBBIS NÁLUNK, HA KIMARADT EGY EVÉS, NEM VOLT PROBLÉMA BELŐLE. MAX. MOHÓBBAN EVETT A KÖV.ALKLALOMMAL.

KépKép
logi
 
 


Képzeljétek, Niki mostanában 1-2 alkalommal ébred csak fel éjjel 8) Viszont 4 körül át lell pelusoznom mert tiszta pisi a pelusa (vagy fél kiló tuti van!), mert máskülönben nem alszik vissza. Ti szoktatok cserélni pelust éjjel?

Egész jól viseli a szeles időt. Kicsit nyűgös, de Ő mindig is az szokott lenni :)

Regelente a 7órai szopi után mi is vissza szoktunk még aludni 1 órácskára Nikivel a nagyágyban :oops: Ez az összebújós időnk, olyan jóóóó! De este csak a kiságyban alhat.

Egyre hamarabb kezdődik ez a karácsonyi "VEGYÉL MEG MINDENT!"
Nagyon szeretem én is a karácsonyi hangulatot, díszeket stb. csak mire jön a Kari addig belefásulok.....
De jó lesz! Első karácsonyunk hármasban!!! Már megvan Niki karácsonyi ajándéka 8) !!!! Meg a Mikulás is :lol: . A tesóm fog beöltözni :lol:

Ja, azt akartam még kérdezni, hogy ti hogy tudtok pelust cserélni egy örökmozgón???? Közelharcot vívunk minden peluscserénél :oops: Nem megy hátulról a peluscsere....

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Hú tényleg! BOLDOG 1/2 ÉVET BALA!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


BOLDOG 1. HÓFORDULÓT LIZUSNAK – aki mintha most született volna :oops: 8) , és persze, h a szülők ágyában születnek a legszebb baba álmok! :wink: -, és a 18. HÓNAPOS BALAMACKÓNAK!, aki minden nő álma! :P Képek továbbra is nagyon klasszak, mind Lizuról, mind Baláról! Annyira édes lehetett Bala, mikor megijdet! Sztem jól csinálod Timcsi! Az ágyába én sem akartam, azért az okért, amit Te is írtál, így maradt a járóka... :? most meg már jön, h bocsánat anya...., innen sejtem, h vmit művelhetett... :oops: 8)

Klári, meddig necces? Gondolunk rád+drukk+gondolathegyek!!! Maradsz a Dévainál továbbra is?? Ha tudsz vmit, írd ám meg!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Panni, mi újság veled+Márkkal, rég írtál! :roll: :)

Ja ami megint majdnem lemaradt: NÓRI IS CSUDASZÉP!!!!!!!!!!ANNYIRA CUKI!!!!!!!!!!!!:D
mazsolák
 
 


Reni, én azzal próbálkozok, h mindig keresek vmi újat: legyen az játék, csörgös, zörgös,vagy a krémesdoboz teteje, van ott már beizzítva 5-6 dolog, így mindig ha fordul, gyorsan a kezéba nyomom, figyelemelterelés! 8) :lol: De azért vannak HARCOK, amikor semmi sem segít! :evil: :twisted:

Köszönjük a köszöntést! :P

Képeket várjuk ám!!!! :P
mazsolák
 
 


Kata: „háát ez a mai világ sajna nem a családi életről/ életért van, az apáknak nagyon sokat kell dolgozniuk általában hogy jól menjen aminek mennie kell főleg ha több gyermekre vágyik az ember...
mi amikor MR-en voltunk, apa főnöke telefonált hogy hol van és meddig és különbenis és elég gáz stílusban cseppet sem érdekelte a mi "kis problémánk"...... szóval not easy !!!!!! ezért kell legalább a hétvégéket jól összeszervezni hogy akkor legyen egy kis család-feeling ”

Ez annyira IGAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil:

Csoda, h Imri odaért a 2. fia születésére!!! :cry: :evil: A szomszédasszony bnőm vitt be szülni, mert annyira igényt tartott a főnök a párom munkájára. Ja és miután megszültem, örültem, ha este beesett este 7, 1/2 8 felé röpke egy órára….Főnök bácsi meg küldte a hatalmas virágcsokrot, mert az hitte ez pótolja a férjemet….(arról nem is beszélve, miután megszülsz, jön belőled a cucc, lehet,h a pizsid is “olyan”, akkor hogy vedd át a csokrot…megköszöntem, meg mondtam a futárnak, legyen szíves tegye le oda….! :shock: :roll: :oops: :? ) Na többek között ezért is váltott a férjem, mert már lassan megszünt apa lenni, és átment céges, stand by üzemmódú robotnak.. szóval tökre ismerem, amikről írtok! Főleg most itt van az évvégi hajtás??!!! Ja és az exfönöknek is 3 gyereke van, akik már kamaszok, és mindent elfelejtett, ami gyerekkel kapcsolatos… +lehet, h előtte sem volt mintaapu…, na de nem részletezem, mert még jó sokat írhatnék erről a “nagyon kedves emberről”…. :roll: :oops: :( )

Akkor még hétvégénk sem volt! :evil: :evil: Most a hétvége csak a miénk, és mi is a leghasznosabban próbáljuk eltölteni, és elsősorban 4-es ben!!!!!! :P
mazsolák
 
 


Zsófi, Samu, kaja, már beszéltük! :lol: sztem sem lesz gond :!: :!: 1et értek Zsóka nénivel, ahogy Zsigu mondta.... 8)
mazsolák
 
 


Reni, este én nem pelenkázok, mert azzal megzavarnám. :oops: :roll: :shock: :? Egy tipp: vegyél "1 számmal" nagyobb pelust estékre. Próbáld ki, hátha bejön... :?: :?: :idea: :roll: 8)
mazsolák
 
 


Pelusozás nálunk is nagyon nehéz, tekredik-csavarodik, mostanában még ki is ugrál a pelusból. Az öltöztetés szintúgy nehéz játszma.
Edushoz hasonlóan én sem pelusozok soha éjjel, így van, hogy fél kiló a reggeli pisis pelcsi.

BALÁT ISTEN ÉLTESSE A MÁSFÉL ÉVES SZÜLINAPJÁN!!!!!!!
Kép Kép

KépKép
logi
 
 


Íme az igért képek a szobáról!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Ez a film nagyon izgi!

Kép Ez nagyon vicces!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


köszönjük az 1. hófordulós gratulációkat, jól eltettük mind egy szálig :wink: :wink:


Reni, nagyon várom én is a szoba-fotókat! Kíváncsi vagyok a remekművedre !! :lol: tuti szép és klassz és ötletes lett, és annyira illik hozzád ez hogy te dekorálod ki!! :lol:
mármint mert sztem te tökre "talpraesett csaj" lehetsz :wink:
mondja ezt Kata-boszi :wink:


Zsófi kíváncsi leszek nálatok ez az evés átállás miatt van e ?! majd várjuk a tapasztalatokat! :wink:

Liza ma nagy nehezen felébredt azaz keltettem 6-kor és evett, amjd azonnal visszaaludt és amikor jött a drnéni csak akkor kelt fel amikor már vizsgálta :lol:

aztán fürcsi és most apa altatja :? kíváncsi vagyok mi lesz ma, mikor alszik el :lol:

Bala-Bébinek is csókok a 1,5 évhez!! :wink: jaj már nem is bébi egyébként... :roll:

jajj kapott Lizi a nagyitól (anyukám) egy csodaszép szipiszupi forgót az ágya fölé ! majd holnap lefotózom, olyan édes macikák repülnek rajta :lol:

na megyek apát leváltani ha kell :wink:
pusszok!
lmkata
 
 


Reni nagyon klassz lett a szoba!! és a kis fotel hatalmas! beszarás ahogy Niki lazázik benne :lol: már elnézést :wink: :roll:


na megyek csuklunk.. az esti program alvás helyett mindenféle mutatványt kitalálunk :wink:
lmkata
 
 


nem hiszem el !!! harmadszor írom meg mert először elszállt a netem, aztán meg úgy tűnik nem ment át az üzim :twisted:

NASZÓVAL!
Nikibaba fotelje hatalmas, azaz ahogy csücsül benne halál lazán a csajszi !!!!!!!!!!!! a szoba pedig nagyon nagyon aranyos lett!!!

nekem is van olyan ringós szopi fotelem! imádom!!! :lol:
szeretsz/szerettél benne szoptatni??

Liza elaludt! nem altattuk ma, csak apa dumcsizott kicsit vele aztán lejött. Csuklás után most pedig elaludt egyedül sírás nélkül!
na de majd ha fél óra múlva is alszik akkor hiszem el :wink: :lol:
lmkata
 
 


ki érti ezt? mégis elment az előző........... :roll:
SORRY most este én uralom az oldalt :wink:
lmkata
 
 


Az egyik kedvenc képem mostanában a foteles :lol:
Egyébként nem sokáig marad meg benne, egy lendülettel előre vagy oldalra veti magát és borul, ezért nem lehet magára hagyni benne még.

A fotelt imádom!!! Még mindég abban szoptatok (napi 4x, vagyis csak 3x mert reggel az ágyban szoktam). Még amikor terhes voltam akkor vettük. Már akkor sokat lazítottam benne! De az eredeti színe natur, csak varrtam rá huzatot. Meg a szopipárnára is.
Most falvédőt kellene még varrnom, mert hideg a fal... Csak tudnám mikor ....

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?