Új privát üzeneted érkezett!

vissza kellett olvasnom...

kislibus
Már nem hivtam vissza Melcsikét, lehet majd holnap, mert délután rendelt a házidokim és le kellett szaladnom hozzá, felirta a beutalókat a terheléses vércukorra meg a teljes laborra(kell nézetnem májfunkciót meg összfehérjét is -a vizesedés miatt), megnézte a lábfejemet, de azt mondta, hogy nincs miért aggódnom, ez elő szokott fordulni , főleg ikerterhesség esetén. Egyébként én sem aggódom semmin, igaz sokszor hallok, olcasok ilyen-olyan történeteket, kora szülésről meg ilyesmiről, de engem abszolút nem befolyásol ez, tudom ,hogy nekem milyen szervezetem van és megbizom benne :lol: .
Na jó irhattam volna úgy is, hogy szeretem magam. :lol:
Mikor mész a RMC-be, már el is felejtettem, mit irtál?

melánia
Hát hogy te milyen kis vicces vagy :lol: , jó, hogy igy kibontakoztál. :wink:
Húú a pocidba kapod a szurit? Szegénykém!
Olvastam már erről, hogy van aki végig kapja trombozis ellen, ez vérhigitó, ugye?
Dejó, milyen gyorsan megy az idő, nálad is, mi?
Mindig szoktam rajta gondolkozni, hogy milyen jó a terhesség, de az ember valahogy azért már ott tartana , hogy szül. Vagy ti nem igy vagytok vele?


Bementem a textil boltba, akartam venni anyagot a karácsonyi abrosznak(van 1 amit már évek óta használok, de gondoltam veszek újat)olyat szerettem volna, hogy valami szép diszkrét mintás hófehér vagy esetleg törtfehér abrosz és arra ilyen "fútó csikot" más anyagból, mondjuk arany ekrűből vagy ilyesmi.(A mostani is hasonló, csak nem arany hanem tojáshéj szinű), de kb 2 perc után bejött egy család egy 5-6 éves kislánnyal, aki folyamatosan köhögött-krákogott, háát mondom ezt nem hiszem el! Igy mondtam a férjemnek, hogy menjünk, majd lejövök délelőtt!
De bunkó vagyok , mi? Hangosan mondtam! :lol: :lol:
Nem az, hogy túlságosan félteni akarom amag, de mindig kifogom az ilyet, múltkor a cukrászdába(!!!) ült le mellém az öregasszony a bagó kilógott a szájából és még a szél is rámfújta a füstöt. A többiek fagyi kelyhet ettek , én meg elmentem sétálni egy kört addig. :lol:
chilike1
 
 


Chilike írtam mailt.
http://www.4dgenesis.hu/
Ők amúgy adnak a Kriohoz 5%-os kedvezményes kupont.
Náluk is addig nézik a Babákat, amíg Te szeretnéd, ez természetes.
Azért is javaslom őket, mert ultra profik a diagnosztikában, olyan szemük van a Babákra, hogy elképesztő. Tapasztalat. 2 Barátnőm esetében innen a babanetről. A felvételeik is PROFIK, mert addig veszik le a takaró rétegeket, amíg szupertiszta lesz a kép, ezt nagyon nem szokták ilyen alapossággal, hanem közlik, h sajnos előtte van ez meg az. A körülmények is tetszeni fognak.
Mi a Sejtbanknál vetettük le a vért, én abszolute őket javaslom.

Meilke! Válaszoltam! Bocsánat, de nem vettem észre korábban a privit. Puszi

Katásnak lánynevek, hol? Nem látom, hol írta??? Este megkeresem.

Kicsit zajlik az élet nálunk, ezért ilyen hektikus a jelentkezésem, válaszadásom. Bocsi! :D

Rencsike! Domika jókor jön, meglátod!!!!

Julcsika! Puszikállak!!!!!!!!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Chilike! Nem vagy bunkó! Azok a bunkók és szemetek, már bocsánat, akik pl. bemennek a NEM BETEG tanácsadásra a védőnőhöz, dokihoz köhögve, taknyosan és a gyárkémények, akik nem veszim észre magukat. Iszonyúan pipia tudok lenni és be is szólok, én is hangosan! :oops:

Kép
bodza2005
 
 

 
 

MONCSIKÁNK hazamehetett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok!
Köszönöm, hogy ilyen sokan és ilyen sokszor gondoltatok rám! Teljesen meghatódtam...

Gyorsan átfutottam, amit írtatok az elmúlt héten. Mindenre nem emlékszem, de nem akarok sokat üldögélni, mert nem tesz jót.
Rencsike! Nagyon szépen haladnak nálatok az események! :wink: Köszi, hogy bejöttél!
Bodzika, Chilike, a hívásaitok is nagyon sokat segítettek abban, hogy ilyen gyorsan hazajöhettünk.

Annyi a helyzet, hogy szerencsére semmilyen fertőzést nem találtak, így valószínű a költözéses-lakáseladásos stressz okozta az egészet. Ez a jobbik helyzet, mert a stresszes keményedés nem indítja be a szülést, de bizonyos fertőzések igen. A (nagyon aranyos) Kosztics doki szerint, -aki ma megvizsgált mielőtt hazaengedett - Nimóka semmit sem sem vett észre ebből az egész mizériából, mert nagyon szépen nő, teljesen egészséges kiskrapek. A méhszájam teljesen zárt, jól tart.
Tényleg nagyon vártam Apánkat. Rossz a Jánosban Dévaisként, mert amolyan senki báránykája az ember. :cry:

Mindenkinek fogok írni apránként, de most megyek, még mielőtt túl sok lesz az ücsörgésből.
Puszikák!!!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Szuper, hogy Moncsika hazamehetett! Jaj de jó! jelentkezz mihamarabb Moncsi.

Chilike,
Na jó persze, szerveket nem lehet őssejtből csináltatni, de azért ne legyünk telhetetlenek, azért elég sok betegségre fel lehet használni (vagy inkább úgy mondom megvan az esélye, aztán ki tudja pont abban a szituációban alkalmas lesz-e....). Persze mások is felnőnek nélküle, ez nem kérdés, de én úgy vagyok vele, használjuk ki az orvostudomány fejlődését :) Ha nem ezt tennék, akkor ugye a babák sem lennének most a pocinkban :)

Figyi, míg el nem felejtem: most van a Krioban akció, hogy ha ott fizetsz be őssejtet, akkor 25eFt-nyi 4d UH-t adnak ajándékba. Mi lehet, hogy ezt fogjuk igénybevenni majd a 28. hét környékén.

Szerintem sem vagy bunkó! :) Én azon is mindig kiakadtam, amikor még nem is vártam babát, hogy a munkahelyen csomóan bemennek krahácsolva, félholtan dolgozni....

Bodzika,
Miért mindenképpen Sejtbank? Tudsz valami érvet mellette a Krióval szemben? (Picit drágább, és egyéb feltételek sem olyan kedvezőek mint a krioban, ezért kérdem, van-e valami hátránya, amiről nem tudunk esetleg?)
vjulcsi
 
 


Na közben itt vagy Moncsika, de jó!!!

Pihenj sokat, és most már ne stresszelj, jó?

Puszillak!
vjulcsi
 
 


HEEEELLLOOO Moncsi drága,
de jó hogy otthon vagy, majdem én is mentem melléd, de nem csak látogatóba, de szerncsére kikönyörögtem, hogy nekem itthon nyugisabb feküdnöm....

Mi azért a Kriot választottuk, mert volt egy még egy 8% intenetes akció amit igénybe vettünk és mindennel együtt így 50e Ftttal volt olcsóbb mint a Sejtbank. Szreintem ez a kettő aki közül kell választani, nálunk a pénz volt a döntő. Egyébként a Jánosban ha még nincs szerződésed, akkor a sejtbank mintavételi szettje helyben is elérhető és szülés közben is dönthetsz úgy, hogy mégis szeretnéd, mi nagyon felgyorsítottuk a témát, mert azért 50e nagyon sok pénz....

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok.

Hú de sokat kérdeztetek.
de előbb:Moncsigánk jó,hogy újra itt vagy és semmi baj nincs!!! Nimród egy tökös kis legényke! :lol: Pihenjetek!!

Szóval a Clexant végig kapnom kell.Mindennap 1 szuri.Kórházba kaptam egyszer a karomba de az szörnyű volt.Szerintem azért mert a karomon nincs háj,a hasamon meg igen.De új helyet kell keresni rajtam a baba miatt.Igen,ez vérhígitó és kékítő is.Tiszta kék a hasam töle.Vizsgálatkor mindenki szóvá teszi,hogy ez mi.Én meg magyarázok,de a nődokik ismerik.
Jó hír:kaptam ma kismami nadrágot.Betévedtünk egy bababoltba amit eddig nem is ismertünk.Összesen volt 5-6 nadrág.Én nem is gondoltam,hogy ebből a választékból lesz rám való.És lett.Ráadásul 30%-os engedmény volt rá.Így 4615ft-volt.Olyan jó kényelmes. :lol:

Rencsim:nem volt ideje rám a közös képviselőnek,így hát nem beszéltünk arról.

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok Csajok,

Gyors bekukk, mert a törpi alszik végre. :D Ma kicsit nyűgösebb, csak az anyukáján akar aludni, de azért becsempésztem az ágyába. Egyébként nem panaszkodom, mert két fogásos ebédet főztem mellette, nagyon ügyes kisfiú.
Éjszaka kétszer kel szopizni, aztán alszunk tovább.

Moncsikám, nagyon örülök, hogy minden rendben és otthon vagy már. Pont ugyanezt éreztem én is a Jánosba, hogy árva az ember. :?

Chilikém, annyira dumáltam volna, hívtalak is. Remélem valamelyik nap tudunk dunálni egyet. A karácsonyi menüre, mi is átmegyünk hozzátok. Én egyébként is zabálok egész nap, bepótolom amiről Apánk miatt le kellett mondanom. :lol:

Rencsikém, Dominak üzenem, hogy még pár napot bírjon ki. És teljesen normális, amit érzel és depis vagy. Emlékezz, hogy ki voltam én is bukva. Sírtam tök sokat. Ezek a hülye hormonok, és a stressz, hogy nem tudom milyen lesz. De minden rendben lesz, jó kezekben vagy.

Julcsi, nagyon ügyes vagy a súlyoddal. És igazad van, hogy nem akarsz sokat hízni. Én is örültem, amikor hazajöttünk a kórházból és annyi voltam, mint mikor terhes lettem. Igaz azóta már híztam. :oops:

Kislibus, neked meg csak annyir, hogy nagyon irigyellek a 45 kg-ért. :wink:

Katám, terheseknél teljesen normális, hogy egy-két érték eltér. Nekem is mindig ez volt. Az Istenhegyit meg csak ajánlani tudom és a 4Dgenesis is, nekem is Bodzi mondta és nagyon jó volt.

Mici, puszi és remélem jól vagy.

A többieket is puszilom, próbálok feltenni képet
arciról, de amikor le akarom kicsinyíteni, akkor nem sikerül, majd megkérem a párom.

Kép
gmelcsi1
 
 


Julcsi:ígérem teszek fel képet majd! még nem is csináltunk.De párom mondta,hogy az új gatyóba pózoljak nektek mert ebben szépen látszik a pocak.

Kép
Kép
melánia
 
 


Szia Moncsiga!!!! :D
emerenc
 
 


Juj, de szupi , hogy mindenki "itt van" :lol:

Moncsikám
Örülök, hogy otthon vagy, és minden rendben. Ha tudsz majd kicsit részletezd, hogy mi volt bennt, miért érzi magát egyedül az ember és miért nem üldögélhetsz sokat(nekem pont mostantól kell többett pihennem).Hivtad egyébként apánkat azóta?

melcsike
Remélem lesz 1 perced és el tudod olvasni...
Jaj, de jó, hogy Marcika ilyen jó kisfiú.
Akkor tudsz pihengetni is, ugye?
Hmm, 2 fogásos ebéd :wink: , ne is mond , nekem most kell diétáznom, nem ehetek sót meg ilyenek, háát a legjobb kajákat is teljesen elrontja, ha nincsenek beizesitve.
Bocsi, láttam, hogy hivtál, csak leszaladtam a házidokimhoz és nem vittem telót, este meg már nem akartalak zavarni, de hivni foglak én is mindenképp, aztán jól kidumcsizzuk magunkat. :lol:

julcsika
Igazad van :wink: , ami a tudományos megközelitést illeti.
Nem tudod hova adnak 4d-s ajándékutalványt? Én megnéztem amit bodzi ajánlott a genesis-t szerintem mi oda megyünk, nekem tetszik amit olvastam eddig.A másik amin még gondolkoztam a hepinet volt, de inkább maradunk a genesis-nél.


rencsike
Hogy vagytok? Minden oké?
Mi volt az 50ezer kedvezmény?

melánia
Na de csini leszel az új naciba. :wink:

kislibus
Merre csavarogsz?
chilike1
 
 


Melcsike,

de jó hogy tudtál jönni egy kicsit!!!! Képeket kérünk lszi!!!!


Chilikém,
nem a kedvezmény volt 50e, az 8% volt, hanem a Krió és a Sejtbank árait összehasonlítottuk és a Krió 50e Ft-tal volt olcsóbb..... A Mammutban van egy tök jó akció most több mint 50% a kedvezmény....


4D Silver Babamozi

4D babamozi DVD-vel
2 in 1 vásárlási utalvány 10 000 Ft értékben
Őssejttárolási kedvezmény 10 000 Ft értékben

A csomag ára: 30 000 helyett csak 15 000 Ft!


4D Gold Babamozi
4D babamozi DVD-vel
2 in 1 vásárlási utalvány 10 000 Ft értékben
Őssejttárolási kedvezmény 10 000 Ft értékben
Laica víztisztító kancsó 10 000 Ft értékben

A csomag ára: 40 000 helyett csak 18 500 Ft!

Kép
rencsi79
 
 


Julcsim! A szallitas,tarolas,visszajuttatas,ha kesobb barmiert szukseg lenne ra/ne legyen soha!/,a ceg megbizhatosaga,fennmaradasanak eselye,a vwrbol a megfelelo alkotok kinyerese stb.szempontok alapjan a legjobb. Szerintunk es a nekunk tanacsot adok szerint+korhaz velemenye alapjan.

Kép
bodza2005
 
 


Rencsike!Holnaptol Domikara bizhatod a dolgokat.;-) Izgalmas!!!:D

Kép
bodza2005
 
 


Chilike es Katas! Nem fogtok csalodni,igerem!!!:D Genesist illetoen. PhilCollinsban sem. ;-) :lol:

Kép
bodza2005
 
 


Ikky!Tegnap barati ebed volt megint,olasz ;-) , Babci falta a paradicsomlevest! Igazad lesz, leveses a kis Cukikank. :D Fannicicu hogy van? Te? Pusza!

Andika es Petike????

Meli!Libus! Pusz Nektek is!

Mucim! Tunemenyes kiskrapekotok van,koszi az edes fotokat! Raadasul egy gentleman!!! :D

Kép
bodza2005
 
 


KisCsiguszom??? Petikeje??? Cupakok!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Csajok! Esztink ma lett 10honapos!!! :D Ugy rohan az ido.

Kép
bodza2005
 
 


Itt ólálkodok,olvasgatok,már napok óta készülök írni,nagyjából visszaolvastam most a dolgokat.Este megpróbálok jönni,és az írás részét is bepótolni..
Peti lázas volt a 7en,úgyh borult az egész heti programunk.
Majd jövök.
Puszi mindenkinek.
Ui:Moncsi örülök,h itthon vagy!!! :D :D
Micikém,apukádnak gyógyulást és sok erőt kívánok!!! Meg persze neked is!!!(remélem itt is olvasol minket!)

Kép
cs.andi
 
 


Bodzika! Esztikének Boldog 10. hónapot! :D
Puszi Nektek!



Mindenkinek puszi! (baci mentes!)
emerenc
 
 


Bodza Esztijének boldog hófordulót!! Nemsokára szülinapi buli lesz!

Melcsi,
igen fotot kérünk!! Nagyon ügyes kisfiú, és milyen figyelmes! Az én férjecském is skórpió és nagyon jó gyerek volt.

Andi,
ugye nem influenzája volt Petinek? Ti be vagytok oltva? Jobbulást a kis drágának!
Én teljesen jól vagyok köszönöm, apu meg holnap kezdi a kemot, de ő nagyon erős szervezetű ,meg a doki is azt mondta, hogy szinte 100%-an gyógyítható úgyhogy már csak végig kell csinálni!

Moncsi,
minden rendben Nimróddal ugye? Mesélj majd a Jánosról! Azért figyeltek Rád is ,vagy nagyon árva voltál dévais páciensként?
miciona
 
 


Meli,
várom a Te képedet is az új gatyóban! Tényleg nem tudtál volna varrni magadnak? Akkor hordhatnál olyat ,amit tetszik színben, fazonban. Jól nézhet ki a sok "kékítő" rajtad :(
még az kéne ,hogy azt higyjék, hogy "szegény nő várandós és veri az ura". Még jó, hogy télen nem látják, csak a dokik. Ez a trobozis ellen van ez a szuri?

Rencsi,
mindig figyelem a vonalzód, hogy hol tartasz. Tudom már nincs gond akkor sem ,ha holnap jön Domi, de én drukkolok, hogy várja meg a decembert és úgy jöjjön, hogy Karira már otthon legyetek.
Ti a sejtbankot akkor is akartátok volna, ha nem fizeti ki a Papa ? Az orvos rokon (ki is anyósod?) mit mond róla?
Azért kérdezem ,mert én nem látom egyenlőre sok hasznát. Persze meg lehet győzni.
Julcsika,
látom Ti fogjátok kérni mindenképpen.
Kutyus hogy van?
Chilike,
ha vizesedsz akkor a kilok sem mutatnak majd reális képet nem?
Igazad van kerüld is el a krákogó embereket, Neked most három emberre kell vigyáznod!
Kislibus,
Te hol vagy egész hétvégén?
miciona
 
 


Emerencem és Micikém! Nagyon szépen köszönjük!!!!!!!!:D :D

Micike! Nagyon örülök a jó kis híreidnek!!! Apukádat puszizom!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Bodza mama,
nagyon boldog hónapfordulót a kis csodaesztikének!!!
ebay-ről nincs információd???

Micikém,
hát igen, most már nem kell izgulni, lassan elindulhat majd kifelé, tegnap már megint nem bírtam menni annyira lent van a feje, mondtan domiapunak, hogy lehet, hogy egyszer csak majd kikukucskál! :wink: :wink: Jövő hét vége jó lenne....
Nagyon drukkolok a papádnak, hogy gyorsan túl legyen a kemon és hogy jól viselje!!!
Nagyon sokba kerül, így nagyon gondolkodtunk, hogy mi legyen, mindenki azt mondtja, hogy az esetleges jövőbeni felhasználás miatt megfontolandó, márha fejlődik a technológia...vlahogy úgy voltam vele, mint Chili, hogy ha kellene én meg nem vettettem volna le, akkor biztos hogy belehalnék a bűntudatba....

Andika,
jobbulást Petikének!!!! gyere majd, ha egy kis lélegzethez jutsz!!!

Csomeekám,
holnapra egy nagyon erős csíkos (ikrek) zebrát kívánok!!!!

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok Drágicák!

Köszi, jól vagyunk, csak igyekszem annyit feküdni,amennyit bírok.
Az üldögélést egyszerűen megfigyeltem Chilike, hogy nem tesz jót, többet keményedtem ülve, mint fekve. :shock:

A Jánosban az volt a rossz, hogy gyakorlatilag a kutya nem beszélt az emberrel, mert ugye, majd az orvosod... ő meg sehol. Úgy kellet kinyomoznom mindent. Hazajövet is én kértem a Kosztics dokit, hogy ugyan már vizsgáljon meg, hogy nyugodt lélekkel mehessek haza. Aranyos volt, alaposan megnézte Nimót is, meg engem is, de ha nem kérem, hazaengednek anélkül. Ezzel a hazamenéssel is: Apánk azt mondta, hogy én ne kérezkedjek haza, várjam meg, amíg javasolják. A Jánosos dokik, meg azt mondták, beszéljem meg Apánkkal, hogy mikor mehetek. Gyakorlatilag egymásra vártak...
Hívtam még pénteken Apánkat,hogy azt mondták, most már érdemben nem tudnak értem semmit tenni,akár mehetnék is, erre ő, hogy mivel nem látott, nem tud mit mondani...nem akartam pofátlanul megjegyezni, hogy akár láthatott is volna egy nappal azelőtt :( :( Szóval eléggé hányódik ott az ember.
Ennek ellenére szerintem maradok Apánknál és a Jánosnál, mert nagyon nyom a latban, hogy ha gond van, helyben el tudják látni a babát és én is vele lehetek, amit ha nem ott szülök nem tehetnék meg.
Melcsi, szimpinek tűnt még a Szentkirályi doki (ő látogatta legtöbbet a betegét) is. Nála szültél, ugye?
Ja, volt olyan éjszaka, hogy kértem infúziót, mert nagyon keményedtem újra (hétfőn). Az éjjeles nővér -két alvás között- beküldte egy tanulóval, ő szegény szétrángatta a branült a karomban és éjjel 2-reggel 7ig a szöveteim közé ment a cucc. Arra ébredtem, hogy akkora lett a kezem, mint az elefánt lába...merthogy közben senki rám sem nézett... Persze estére teljesen felszívódott onnan, de nagyon megijedtem, mert ilyet még nem láttam.
Szóval voltak kalandjaim, még szerencse, hogy a szobatársak nagyon jó fejek voltak.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Rencsikém, miért nem jöttél? Jó buli lett volna! :wink: :wink: Remélem, addig bírja Domika, amíg te szeretnéd, és aztán kipattan belőled, mint egy kis rugó!

Esztikét Istenke éltesse! Sok pussz Neki!

Csomee, jól látom, holnap teszt? Nagyon drukkolok!!!

Chilike, örülök, hogy minden rendben a csajokkal, és gratulálok, hogy ilyen jól kezeled Apánkat.
Én nem vizesedem, de túlélésre álltam át a kajával. Nagyon megijedtem, hogy Nimóka ki akar jönni ilyen picurkán és ész nélkül el kezdtem enni, hogy minél nagyobb legyen szegénykém. Biztos híztam, de nem érdekel...

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Sziasztok!

Bodzi Esztikének boldog hófordulót.
Már megint olasz ebéd, hát nagyon irigy vagyok.
Én most készülök Fannicica első szülinapjára, (hihetetlen, hogy már majdnem 1 éve született) próbálom kitalálni mi legyen a menü. Köszi a recepteket, biztos ki is fogom majd próbálni őket. A bruschettát imádom, mindig azt kérek, ha Olaszországban járunk, sajnos amit otthon készít az ember az nem egészen olyan, mint náluk.
Fannika egy tünemény, mindenki csodálkozik rajta, hogy lehet ennyire vidám és kiegyensúlyozott baba.

Mi is a Sejtbanknál vetettük le a köldökzsinórvért. Először én sem akartam, de utána meggyőzött a férjem, hogy ez egyszeri lehetőség. Egyébként lehet 24 havi részletfizetést kérni.

Moncsi
Örülök, hogy hazamehettél. Kívánom, hogy már csak a szülésre keljen bemenned a Jánosba. Egyébként én is ugyanazt éreztem, amit te, hogy egy kicsit elárvult voltam a kórházban. Pont ezért gondolkoztam, hogy a következő gyereket nem Apánknál szülném, pedig nagyon szeretem őt és nagyon jó szakember, csak már túl sok mindent felvállal.
Kicsit rossz érzés volt, amikor minden anyukához bejött a dokija minden nap, hozzám meg senki sem.

Andi
Remélem Peti már jobban van. Influenzás lett?
ikky
 
 


Bodzi

Mi volt most az olasz menü?
ikky
 
 


Sziasztok!

Moncsiga! Örülök, hogy otthon vagytok és minden rendben! Nem lehettek kellemesek ezek a kórházi kalandok! De ettől független ahogy kiveszem, nem voltak kőbunkók. Pihizz sokat, ha akkor kevesebbet keményedsz! (Egyébként érdekes, de a kajával valahogy én is úgy vagyok, hogy attól fejlődik jól a baba, ha sokat eszem, holott tudom, hogy csak 200-300 kalóriával kell többet megenni, meg minőségibb ételeket.)

Chili! Én absz. megértem, ha a betegek környezetéből menekülsz, szerintem mindenki igy tesz aki kismama.

Melcsi! Örülök, hogy irtál, várjuk nagyon a képet Marciról! :D

Bodza! Fú, még két hónap és egy éves nagylány lesz már Eszti!!! Hamarosan járni fog!

Rencsi! Jövő hétvége azt mondod??? :D

Tegnap egész napos szerepjáték parin voltunk. Én félelf domvik papnő voltam. Volt még egy bárd (férjem személyében) egy harcművész és egy törp. Nagyon sokat nevettünk, néha bele is fájdult a hasam.
Ma délelőtt meg nem voltam túl jó hangulatban,reggel nagyon rossz érzetem támadt a babánk miatt. Ettől úgy kiborultam, hogy a férjem fél óráig nyugtatott, mire abbahagytam a sirást. :(
Nagyjából összeszedtem magam, de nagyon várom a szerdai uhut, nagyon szeretném már tudni, hogy minden rendben van-e.
Holnap meg megyek vérvételre reggel.

Kép
kislibus
 
 


Jaj, Kislibus, ezt én is imádtam! Igaz legtöbbször csak kibiceltem, de úgy is nagyon szórakoztató volt. Néha játszottam is, én egy Wanda nevű amazon karaktert alakítottam.
Mi baj lehetne, hiszen már 12 hetes vagy!!! Nyugi!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsiga! Akkor ti nem Mágusoztatok, mert abban nincs amazon! Melyik játékrendszerben játtsottatok?
Nem tudom én sem mi bajom, nem is olvasgattam semmi rosszat, tudatosan kerülöm az ilyen olvasmányokat. Csak ez a rossz érzés kiboritott. Az elmúlt hetekben már olyan nyugodt voltam, olyan biztos magamban és a babánkban. Ehhez most jött ez a megmagyarázhatatlan valami nincs rendben érzés... De remélem én is, hogy nincs semmi baj, akkor csak lennének tüneteim is, meg valami utalna rá! Úgyhogy a szerdai uhuig nyugodt próbálok maradni.

Kép
kislibus
 
 


Pedig Mágus volt... :shock: de ezelőtt kb 10évvel.Nem lehet, hogy az akkori szabálykönyv szerint még létezett ilyen karakter? Vagy tolvajcsajszi voltam, és valamelyik PC-játékban volt amazon a karakterem?
Neeem, voltam tolvaj is, de ottfelejtettek egy bokorban (épp aludtam) a sztori végén és így csak egy alkalommal élt szegényke. Huh, nagyon régiek az emlékek...de azt tudom, hogy nagyon élveztem.

Ja, János: nem, kőbunkók azért nem voltak. Szerencsére a nővérkék többsége elég kedves volt (1-2 kifejezetten aranyos) és a dokik is inkább nem tudnak a szituval mit kezdeni, hogy valaki a Dévai betege.Mintha nem volna tisztázott, hogy mennyire szólhatnak bele a történetbe. Tök jó lenne, ha már ilyenkor választhatna az ember magának egy helyettesítő dokit és nem kellene ezzel a szülést megvárni.

Én mindig a kontroll után pár nappal rezelek be valami miatt.(most is szerdán voltunk Apánknál, és szombaton már mentem is a kórházba) :shock: :shock:

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsiga! Az biztos, hogy nagyon jó játék, főleg a pasik tudják nagyon feldobni!!! Amit a férjem összealkotott, az nagyon kemény volt! Szerintem amazon nincsen a mágusban. Kasztok: Harcos, gladiátor, fejvadász, lovag, tolvaj, bárd, pap, paplovag, harcművész, kardművész, boszorkány, boszorkénymester, tűzvarázsló, varázsló.
De esetleg harcos voltál, az nőciben nevezhető amazonnak is. :D
Nekünk 10 éves min. a Magus könyvünk.
János: Igen, jó lenne tudni kihez mehetünk a ondokkal, és más kórházban mindig vannak orvosok, akik egymást segitik, igy ha x orvos nincs is ott, z orvos foglalkozik az ő betegével. Dévai is igazán alkothatna egy ilyen együttműködést az egyik orossal szerinem....

Hála a Jóistennek, hogy a kórházba "csak pihenni" mentél és nem lett semmi baj! :D
Hihetetlen, hogy nemsokára már betöltitek a 28 hetet!!! Az nagy mérföldkő ám!

Kép
kislibus
 
 


Lànyok!Nagyon szèpen köszönjük a hòfordulòs köszöntèseket!!!!! Aranyosak vagytok!!! Mindenkit puszilunk!!!!!
Jò èjt!

Kép
bodza2005
 
 


Hát megint nem jött álom a szememre...
Fél1-kor aludtam el, nagy nehezen, de azóta már kb. 2x fennt voltam pisilni, mostmeg várom, kb. másfél órája, hogy vissza almosodjak.

Este elkezdett szúrkálódni, alul(bassz...s rencsi, nem mondtad, hogy ez ennyire fáj,) tényleg olyan szó szerint, mintha késelnének, ráadásul amikor az ágyban meg akarok fordulni egyik oldalamról a másikra, hosszú percekig kell készülnöm rá, hogy na majd most....átfordulok és közben majd be....ok! Nagyon kemény! Pedig én aztán birom a fájdalmat(vagyis eddig birtam/azt hittem, hogy birom), de ez azért durva!
Remélem ilyen csak néha van és reggelre elmúllik...
Kicsit el is gondolkoztam, hogy tudom, hogy ez nincs összefüggésbe a szüléssel, "csak nyúlnak a méhszalagok" meg rendeződnek bennt a dolgok, (maga az érzés nagyon ijesztő), szóval, hogy még semmit, de abszolút semmit nem vettünk, még nem is néztem ki, hogy mit szeretnénk.... reggel szerintem beszélek a párommal, hogy-attól függetlenül, hogy sokat kell piihennem-azért elmehetnénk majd kicsit szétnézni, elkezdeni venni dolgokat a biztonság kedvéért.
Bizom benne, sőt biztos vagyok benne, hogy időben fognak jönni a babák(nem jönnek korábban), de ha ilyenek lesznek mlég később is , akkor kérdéses mikor leszek "szalonképes állapotban" amkor lesz kedvem/erőm a vásárláshoz.

Moncsika neked vannak ilyenek?
Rencsike kicsit mesélhetnél neked mi volt, elmúltak ezek a szúrkálások? És hányszor voltak? Milyen időközönknént?

bodzika
Gratula Esztikének

pusza mindenkinek
chilike1
 
 


Chilikém, nekem szinte az a ritka, amikor nem fáj a hasam alja. Hol csak tompán, hol késel, hol nyom... Néha arra ébredek éjjel, hogy a lábam sem bírom arrébb rakni, annyira fáj a hasam. Mikor ezt meséltem a kórházban, a dokik azt válaszolták: " ez nem annyira izgalmas most nekünk..." Nekem az volt.
Tegnap volt csúcs! Olyan érzés volt, mintha szétpukkadt volna bennem valami a hátsó végeken. Nem késelt, hanem ilyen iszonyat erős szétáradó fájdalom volt, még a hideg veríték is kivert tőle.

Tegnap megint elég sokat keményedtem estére. :shock: Nem értem...pihenek, nem idegelem magam és mégis...

Húúúúú, lehet , hogy találtunk egy jó kis házat! Pont nekünk való és semmit nem kell csinálni vele,csak becuccolni, annyira szép állapotban van!(ez most így november végén nem utolsó szempont)

Kislibus, üsse kavics, akkor harcos lehettem! :lol: Rég volt...

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsiga! Szerintem már alapból félsz ezekől a keményedésektől, mégha nem is érzed magadon! Lehet, ez az állandó szorongás váltja ki nem? Nimród biztos jól van, lehet, hogy ő meg sem érzi ezt az egészet, csak anyának kellemetlen a dolog.
Fú, jó lenne, ha megtaláltátok volna álmaitok házát, főleg, ha nem kell semmit csinálni rajta! Gondolom egy tisztasági festés azért lesz nem?

Meli! Ne is rtam neked, tök irigyellek, hogy már vehettél kismami gatyót! Lehet, a baba után lefogysz majd, ha nálad a hormonkezelések váltották ki, utána helyreáll minden! Most meg legalább rajtad láttszik, hogy babás vagy!

Voltam ma vérvételen, közölte laboros nő, hogy miért nem a nőgyógyász adta a beutalót a HBsAg-ra, miért a háziorvos, mert igy nem lesz meg az eredmény... :shock: Levettek egy rakás kémcsővel, asszem ki is készültem volna, ha tegnap este nem nyomok le másfél liter vizet...

Kép
kislibus
 
 


Chili! Hát szerintem is ideje volna.... :D
Neked sem lehet kellemes ez a késelés meg miegymás, de te szerintem még igy is nagyon futkosós életet élsz, lehet még lejjebb kéne lassitani???

Kép
kislibus
 
 


Na fél8-kor sikerült visszaaludnom, tehát ez azt jelenti, hogy fél 1-től 4:30-ig aludtam, utánna meg fél 8-tól fél 11-ig. :roll:
Na mindegy, szokom milyen lesz majd a két babámmal :lol:

moncsikám
Én azt nem éreztem, hogy keményedtem volna, mármint a pocim kicsit keményebb volt, mint szokott, de ezt belülről nem éreztem, csak, ha hozzányúltam kivülről, meg a bébikék is mocorogtak, szóval úgy éreztem, hogy rendben van bennt minden, csak annyira fájt ez a késelés, szó szerint olyan érzés volt, mintha alulról késsel felszúrtak volna és ahol a petefészkeim voltak régen, na ott áradt szét a fájdalom, például amikor meg akartam fordulni egyik oldalamról a másikra. Igy próbáltam viszonylag mozdulatlan maradni amig csak tudtam, aztán meg már amiatt nem tudtam megmozdulni, mert olyan mereven feküdtem, hogy alig tudtam megmozditani a kezem-lábam, úgy bizsergett, amikor visszament a vér beléjük.
Szóval nem olt valami nyugodt az éjszakám.
Olyan fura ez, mert amikor te vagy rencsi mesélitek ezt nem is tűnik olyan fájdalmasnak, ijesztőnek, mint igy, hogy átéli az ember.

Azért azt hittem kicsit megnyugtatsz, hogy ez ilyen egyszeri alkalom volt, kuriózum, amit most jól "kiélveztem" és többet nem lesz... :roll: :lol: :lol:

Viszont találtam éjszaka nagyon édi mesekönyvet télapóra, van kislány a családban, megcsináltatom neki, beleteszik a képét a mesekönyvbe és róla szól a történet meg a télapóról. Belszövik a nevét a mesébe, stb. és csak kétezer forint, szerintem megéri, ha azt vesszük, hogy egy sima mesekönyv is ennyi vagy még többe kerül. :wink:

Holnap megyek vérvételre, meg terheléses vércukorra, meg mindjárt kérek időpontot a genesisbe jövő hétre. Egyébként hétfőn megyek az orr-fül-gégészetre a horkolás miatt, utánna me beszaladok a védőnőhöz, pont jól jött ki, mert van nála akkor időpont.Aztán jövő héten megyek még apánkhoz is, szóval be leszek osztva. :wink:
Ezen a héten meg tapétázunk, igaz ez csak 2 napos munka lesz(remélem).
Aztán kezdődik a karácsonyi mizéria... :lol:
azért a köztes napokon pihenek majd :wink:
Ja és kitaláltam, hogy összecsőditettem az egész családot és elmegyünk műterembe fotóshoz. Jó lehet kicsit régimódi vagyok, de én imádom az ilyet, rólunk is van csomó kép, kiskorunkról, meg ilyen össznépi családi ényképek, én nagyon szeretem ezeket, úgyhogy csnáltatok párat, úgy hogy mindenki rajta legyen, aztán szétosztogatom, hogy mindenki el tudja rakni emlékbe. :wink:
chilike1
 
 


chilikém,

nem akarlak elkeseríteni, de nekem csak egyre rosszabb. Azt hittem akéselés volt a legrosszabb, de azóta, hogy "lement" Domi, állandó szétszakadok érzésem van maitől nem tudok menni+ az állandó keményedéstől sokszor olyan mintha nem is az én hasam lenne hanem valami kőkemény labdát csatoltak volna fel jó szorosan ami csak fájdalmat okoz semmi mást....
Na én is így voltm,a hogy tök jól bírom a fájdalmat a fogorvosnál az első alakalommal nem kértem érzéstelenítőt stb. aztán a késeléssel kezdődött, hogy hűha ez nekem fáj, aztán most meg már sokszor jajgatok....nem tudom mi lesz a szülésnél :cry: :cry:

moncsikám,
ddrukkolok, hogy összejöjjön a ház és még alkudni is tudjatok!!! Ha lesz valami konkrétum akkor mesélsz még róla?
Nálam kifejezetten nem értette Apánk miért keményedek már ilyen régóta, de akkor nálad detto rejtély a dolog....

Libuska,
nekem a körzeti nem is adott beutalót, sőt a védőnő se, csak a terhesgondozáson voltak hajlandóan szóbaállni velem....
Hányra mész szerdán?

Kép
rencsi79
 
 


ja voltam Ctg-n, minden rendben, pénteken megyek vissza Dévaihoz. Nagyon sűrű már a vége, ha kitart Domi addig, akkor a végén már 2 naponta kell majd menni ctgre... :cry:

Volt valakinek (Bodza, Melcsi, Ikky, Andi...) olyan érzése így a vége felé, hogy ég belűlről a hasa...ez a legújabb, nagyon fura, inkább kellemetlen mint fájdalmas, de nem tudom mi lehet...

Kép
rencsi79
 
 


kislibus
Hát azért ahhoz képest ahogy éltem ezelőtt, nagyon is le vagyok ám lassulva, nem is birnám a régi tempót...
Múlt héten is szinte sehol nem voltam, csak apánknál meg a fogadó órán, aztán 1x elmentünk moziba, 1x meg lementem a házidokihoz a beutalókért, akkor mentem be a textil boltba is a karácsonyi teritőért.
Szóval azért módjával közlekedek :wink:
De tényleg az ember mindig megérzi, ha lassitania kell, erre a hétre például nem is terveztem semmit, amikor jönnek tapétázni, lesz itthon velem valaki, aki majd "kiszolgálja" a munkásokat, meg hét vége felé szeretnénk elmenni megvenni a mikulás csomagokba valót(mi soha nem veszünk kész csomagokat, hanem mindig megvesszük a belevalót és mi állitjuk össze, imádom csinálni, belerakni a finom mandarint, mogyorót, csokikat igazságosan elosztani, stb, tök jó :lol: )
Jövő héten úgyis több programot szerveztem, szóval rápihenek ezen a héten. :wink:
Nekem is mindig minden beutalót felirt a házidoki, én mindig szólk, hogy magánorvoshoz járok és azt a beutalót nem fogadnák el, szóval nem is szokott belőle gond lenni, amúgy is a nővérke mit okoskodik, neki nem mindegy kitől van a beutaló.. :wink:

moncsika
Milyen furi, hogy már mindenki Nimródozza Petikét :lol: , lehet a végén úgy megszokjuk, hogy fel kell cserélned a sorrendet. :wink:
chilike1
 
 


rencsikém
Na köszi a biztatást... :lol: :lol:
Pont reggel meséltem a férjemnek, hogy én kb. ilyen fájdalomnak képzeltem a szülést is, csak ez gyorsan elmúlt az meg tovább tart.
De kis naiv vagyok... :roll:
Azért számomra megnyugtató, hogy császározni fognak, mondjuk eddig mindig azt hallottam, hogy a szüléskor olyan eufórikus állapotba kerül a nő, hogy szinte nem is számit a fájdalom, úgyhogy ne keseredj el rencsikém, biztos minden rendben lesz és reméljük pikk-pakk kinnt lesz Domika. Szerintem tuti a mikulás hozza :wink: :lol:
chilike1
 
 


chilikém,
figyu az ikrek miatt lesz atuti császár?? vagy elfelejtettem valamit? én úgy tudtam, hogy az ikreknél sem automatikus a császár, bár lehet, hogy dokitól is függ....
az biztos, hoyg a hormonoknak segíteni kell felejteni, mert azt mondják direkt így van kitalálva a természet, mert aztán végül senki nem szülne többet.... :wink:

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok.

bodzi én is én is,Esztinek: Kép

moncsi:drukk a házhoz!!! Ez tényleg szupi ha nem kell vele semmit csinálni? Még festeni se kell?

kislibus:azért nem olyan borzasztó a helyzet kg terén.Te mért nem vehetsz kismami nadrágot? Nem azt írtad,hogy nagy a pocid???
Engem már nagyon nyomott a gatyó derékpántja.Sőt ha erős gumi van benne azt se birom.
Veled miújság???

miciona:hát tudod én még sose varrtam kismami nadrágot.De így hogy van egy mintám könnyebb a helyzet.Cicikéd hogy van?

Kép
Kép
melánia
 
 


chilike:nagy az esély rá,hogy én is császáros leszek.Hogy miért? Mert az én dokim különösen vigyáz a lombikbabákra.

Kép
Kép
melánia
 
 


tényleg Melike neked nem is kell a teszvesz meg hasonlók...szépen meg tudsz magadnak meg majd a babónak is varrni mindent!!! :D
Aztán ha elkészül majd valami akkor felrakod nekünk, hogy mi is lássuk???

Kép
rencsi79
 
 


Sziasztok
Én is megvagyok, csak lapító üzemmódban.
A hétvégégén kicsit sok helyen voltunk, mindkét nap családi banzáj volt (szülinap, névnap), tegnap tesóm gyerekeivel is... Lizus ugye bölcsibe jár.
Meg még moziban is voltunk, nem bírtam ki hogy ne nézzem meg az Alkonyatot :)

na de az eredmény az lett, hogy olyan, mintha bújkálna bennem valami, tegnap este már biztos voltam benne, hogy reggelre lázam lesz. Szerencsére nem. Úgyhogy most fekszem az ágyban; fokhagymázok ezerrel, meg tolom a mézes teát, és csendben lapítok, drukkolok a szervezetemnek hogy ő legyen az erősebb.

Mindenkinek sok puszi, majd ha kicsit több erőm lesz jövök!
vjulcsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?